Recenze Redmi Airdots. Xiaomi Airdots 2

Xiaomi Airdots 2 SE: Nejnovější sluchátka Bluetooth TWS!!

Xiaomi představila své nejnovější TWS sluchátka, Xiaomi Airdots 2 SE. Je to dostupnější verze svého stylu AirPods skutečně bezdrátová sluchátka, Xiaomi Airdots 2. Xiaomi Airdots 2 SE obsahuje Bluetooth V5.0 Připojení s podporou kodeku AAC. Jsou vybaveny velkými 14.Dynamický ovladač 2 mm stejně jako dražší Xiaomi Airdots 2. Největší rozdíl mezi Xiaomi Airdots 2 SE a Xiaomi Airdots 2 je podpora LHDC Hi-Res Codec. Airdots 2 SE podporuje pouze AAC, zatímco Airdots 2 podporuje kodek HI-RES LHDC, který zajišťuje nejlepší kvalitu zvuku před bezdrátovým připojením Bluetooth. Pár má „zrušení environmentálního šumu“, které zvyšuje jasnost hlasu v hovoru pomocí 2 mikrofonů. Sluchátka mají ovládací prvky citlivé na dotyky, které lze použít k přehrávání/pozastavení přehrávání hudby nebo vyzvednutí/odpojení volání. Mohou přehrávat hudbu až 5 hodin na jedno nabití a s pouzdrem na nabíjení mají výdrž baterie až 20 hodin. Xiaomi Airdots 2 SE je cena ve 29 letech.99, zkontrolujte další podrobnosti o nich zde.

Funkce Xiaomi Airdots 2 SE:-

Bluetooth V5.0 s podporou kodec AAC.

Environmentální zrušení šumu pomocí duálních mikrofonů.

recenze, redmi, airdots, xiaomi

Infračervený senzor, zastavuje hudbu, když vytáhnete sluchátka z uší.

Hluboká integrace s telefony Xiaomi ukazuje zbývající výdrž baterie pouzdra a pupenů samostatně a okamžitě se spojuje.

Až 5 hodin baterie na jeden nabití.

Až 20 hodin výdrž baterie s pouzdrem nabíjení.

Každý sluchátka váží 4.7 gramů, případ nabíjení váží 48 gramů.

Úplný poplatek na poplatky za pouhých 1.5 hodin.

Bluetooth V5.0 připojení:-

Xiaomi Airdots 2 SE obsahuje nejnovější Bluetooth V5.0 Konektivita zajišťující bezproblémové spojení bez zpoždění mezi ušími a zdrojem. Airdots 2 SE podporuje kodeky AAC poskytující uživatelům kvalitní zvukový výstup, i když nepodporuje LHDC Hi-Res Codec jako dražší Airdots 2. Dvojice poskytuje synchronizaci videa bez zpoždění, takže je vhodná pro sledování filmů.

Silný zvuk:-

Xiaomi Airdots 2 SE produkuje silný zvukový výstup s velkým 14.2mm jednotka ovladače na každé straně. Bass je ovlivňující, vokály jsou svěží a svěží, výšky jsou dobře podrobné a hladké. Zvukový výstup je velmi svěží a hudební.

Semi in-ear design s infračervenými senzory:-

Sluchátka mají semifinále uši, pevně sedí do uší a snadno nespadnou. Jsou velmi lehké, každé sluchátko váží pouze 4.7 gramů, jeden si jich ani nevšimne v uších. Sluchátka mají infračervené senzory, cítí, když je vytáhnete z uší a sami pozastavíte přehrávání médií.

Zrušení environmentálního šumu:-

Xiaomi Airdots 2 SE obsahuje zrušení environmentálního šumu, používá na sluchátcích dvě mikrofony k přenosu křišťálově čistých vokálů a poskytuje maximální jasnost volání.

Ovládací prvky citlivé na dotyky, hluboká integrace s telefony Xiaomi:-

Xiaomi Airdots 2Se sluchátka mají dotykové ovládací prvky na okraji venku venku. Uživatelé mohou hrát/pozastavit svou hudbu pouze v jednoduchosti jejich jediného dotyku. TWS má hlubokou integraci s MIUI v telefonech Xiaomi, zobrazuje výdrž baterie při nabíjení, sluchátka samostatně a okamžitě se spojuje s párem, jakmile otevřete případ.

Dlouhá životnost baterie, rychlé nabíjení:-

Sluchátka mají výdrž baterie až 5 hodin na jeden nabití, s pouzdrem na nabíjení až do 20 hodin baterie až 20 hodin. I když je to pro uživatele menší, případ nabíjení může být plně nabitý pouze v 1.5 hodin.

Xiaomi Airdots 2 SE vypadá jako slibná skutečně bezdrátová sada sluchátek za cenu přátelskou k rozpočtu. Je cena za pouhých 29.99, podívejte se na další podrobnosti zde.

Recenze Redmi Airdots

Nové bezdrátové uší Xiaomi slibují spoustu výkonu a hodnoty, ale za cenu si může dovolit kdokoli. Vidíme, zda doručují Redmi Airdots.

Náš verdikt

Xiaomi opět prokázal, že nemusíte utrácet hloupé peníze, abyste získali skvělý produkt. Airdoty jsou dobře znějící pupeny, které úhledně zastrčí do uší a vyhýbají se hloupému visícímu vzhledu jiných, dražších nabídek. Všechno o nich je jednoduché, včetně průchodnosti, ovládacích prvků a obecného designu. Nedostatek hladomových tlačítek a minimální hydroizolace jsou drobné stížnosti, ale celkový balíček je velmi působivý, zejména když uvažujete o ceně.

Bezdrátové uší jsou neuvěřitelně užitečné, protože vám umožňují poslouchat hudbu, audioknihy, podcasty a další obsah, aniž byste měli visící olovo z uší, které se může chytit na bundu nebo procházet cyklisty. Apple může v tuto chvíli vést cestu se svými všudypřítomnými airpody, ale ne každý chce utratit nejlepší část 200/200 GBP, jen aby slyšel nejnovější epizodu věcí, kterou byste měli vědět.

S ohledem na to Xiaomi vydala Redmi Airdots, které nabízejí spoustu slibů, ale za nižší cenu. Vyzkoušeli jsme je, abychom zjistili, zda jsou nebo ne, nebo ne.

Cena a dostupnost

Přestože Xiaomi má nyní oficiální britský web, v době psaní neexistuje žádný seznam pro Airdots. Místo toho si je můžete objednat z Amazon UK za přibližně 25 GBP (RRP je pokles za 49 GBP.99), Amazon nás za 30.99 nebo je importovat z Číny přímo prostřednictvím společnosti jako GearBest, která je v současné době má v prodeji za 18 liber.15/21.99.

S posledně jmenovaným budete také muset zohlednit doručení a případné celní poplatky. Také se podívejte na mixcder t1.

Design a sestavení

S ohledem na rozpočtovou povahu airdotů jsou počáteční dojmy velmi dobré díky elegantnímu pouzdru na pilulky, které chrání a dobíjí sluchátka, pokud se nepoužívají. Otevření zavěšeného víka umožňuje přístup k pupenám, které drží na místě malými magnety.

Airdots mají zakřivený design obdélníku s stonky do ucha vyčnívající v úhlu 45 stupňů. To znamená, že když jsou ve vašem uchu, sedí pohodlně v dutině vedle vašeho ušního kanálu, který jsme se nyní dozvěděli, nazývá se Concha. Není anatomie fascinující?

Ovládací prvky jsou udržovány na holém minimu, přičemž oba pupeny mají osamělá tlačítka umístěná v horní části podvozku. Díky tomu jsou snadné najít a stisknout (protože jsou celá vnější sekce), ale to tlačí pupeny hlouběji do ucha. Každý pupen má také LED pod povrchem, který zobrazuje červenou při nabíjení a bílém blesku, když je připraven k spárování.

Jak byste očekávali za tuto cenu, Airdots jsou vyrobeny z plastu. Dobrou stránkou je to, že jsou lehké, zatímco nevýhodou je, že se cítí trochu duté a levné, navíc je tu malá vodotěsnost, s hodnocením IPX4 pokrývá pouze stříkání než ponoření. Ale trochu si tu nitíme, protože obecná budování a zkušenosti, když je v této ceně působivé.

Kvalita zvuku a funkce

Díky povaze designu v uši jsme byli potěšeni basovou odezvou a širší škálou nabízených frekvencí. Musíte se však ujistit, že pupeny jsou pevně v uchu. Pupeny přicházejí se třemi velikostmi ušních čepic a zdálo se, že jejich změna pro větší.

Párování bylo jednoduché, díky Bluetooth 5.0 Technologie uvnitř pupenů, se všemi našimi zařízeními rozpoznávajícími airdoty bez problému a připojení za několik sekund. Z velké části to platilo také při návratu do dříve spárovaného zařízení, protože Airdots se automaticky znovu připojí, když jsou odstraněny z pouzdra na nabíjení.

Měli jsme několik instancí, kdy Airdots je třeba povzbudit, aby se připojili, ale přidržení tlačítka na vteřinu přibližně objevilo proces znovu zahájeno.

Zatímco váš smartphone bude pravděpodobně blízko k vám většinu času, experimentovali jsme s tím, že jsme nechali na stole a při poslechu zvuku na Airdots. S jasnou linií zraku jsme neměli žádné poklesy kolem 25-30 stop (10 metrů v nových penězích), ale přesun do jiné místnosti viděl, jak signál zmizel téměř okamžitě.

Watch This Before You Buy The Redmi Airdots 2! Unboxing & Review!

Mikrofony v každém pupenu vám umožňují přijímat a přijímat hovory při jejich nošení. V našich testech osoba na druhém konci řádku uvedla, že zvuk byl trochu jako my ve velké místnosti, ale jinak jasné a snadno pochopitelné.

Řídicí tlačítka slouží několika různými účely, s jediným kliknutím zodpovědím příchozí hovor nebo zavěsit na konci, zatímco delší lis odmítne hovor. Kliknutím jednou jindy budete hrát nebo pozastavit zvuk a kliknout dvakrát spustí preferovaného hlasového asistenta na vašem zařízení.

Podařilo se nám dostat se kolem čtyř a půl hodiny poslechu z jednoho poplatku a vrátit je do případu nabíjení došlo k úplnému doplňování asi za hodinu. Samotný případ trvá několik hodin, než se dostane k maximálnímu výkonu, ale poté může pupeny dobít až třikrát, než potřebuje nějakou šťávu pro sebe.

Závěr

Airdots Redmi nabízí skvělý výkon a estetiku za fantastickou cenu. Kvalita zvuku je dobrá, konektivita byla hlavně bezbolestná a čtyři a více hodin používání za účelem nabití znamená, že vás mohou doprovázet při každodenním dojíždění, tělocvičně nebo dokonce dlouhém letu.

Je pravda, že nenabízejí obrovské množství ovládacích prvků a nedostatek hladohových tlačítek je škoda, ale tím, že věci udržují jednoduché, které Airdots dodávají tam, kde se počítá. Xiaomi nedávno buduje pověst pro vynikající produkty v dostupné a Airdots rozhodně pokračuje v tomto trendu.

brejle

Xiaomi Redmi Airdots: Specifikace

  • Bezdrátové uší, 7.Jednotka dynamické jednotky 1 mm, inteligentní redukce šumu DSP, Bluetooth 5.0, IPX4 Waterproofing, Google Assistant a Siri kompatibilní, duální mikrofony, ovládací prvky hry/pauzy, zahrnovaly případ nabíjení, rozměry sluchátek: 26.65 × 16.4 × 21.6 mm, rozměry nabíjecího pouzdra: 62 × 40 × 27.2 mm

True Wireless Bluetooth sluchátka

S jednou životností baterie 4 hodiny ji lze s nabíjecí krabicí prodloužit na 12 hodin a výdrž baterie je uspokojivá.

Bluetooth 5.Technologie 0 umožňuje připojení náhlavní soupravy, když je vyřazena z nabíjecího boxu.

Ačkoli cena Redmi Airdots 2 je velmi minimální, ale není to vstupní úroveň sluchu, má dobrou stabilitu a pohodlí, stojí za to zkusit.

Rychlé jednostupňové paringy, narozené v přízemí každé pohodlí, Earbudsare postavené s velmi snadným provozem

K používání těchto uší nepotřebujete žádné dovednosti. Stačí odstranit obě ucha z případu nabíjení a budou se navzájem napnout a spárovat se automaticky

Bezproblémové přepínání mezi mono-earským a binaurálním režimem

Nový upgradovaný Redmi Airdots 2 nemá omezení hlavního otroka a podporuje plynulé přepínání mezi monoearským a binaurálním režimem, takže po použití v mono režimu nebudete muset znovu spárovat.

Párování videa

Jak resetovat sluchátka

Stiskněte a podržte tlačítko po dobu 15 s, uvolněte jej za LED diody ušních uší 3krát a vypněte se, pak je výchozí nastavení obnovení dokončeno

Nejnovější Bluetooth 5. 0 čipová sada pro zajištění většiny stableconnection a nejmodernějšího přenosu

Redmi Airdots 2 je vybavena nejnovějším Bluetooth 5.0 čip a rychlost přenosu dat je až 2 timeshigh ve srovnání s předchozí generací. Připojení Bluetooth se při procházce ulicí nebo do záda nebude vyříznout a ven z vašeho cellphone

Poskytněte dokonalou kvalitu zvuku a jasné bezchybné volání do uší pomocí redukce šumu 7.Jednotka pro pohybující se cívka 2 mm a inteligentní snížení hluku inteligentního prostředí DSP

Když jsou materiál a ladění stejné, čím větší je velikost reproduktorové jednotky, tím lepší z nízké frekvence. Redmi Airdots 2 jsou vybaveny 7.Zvuková jednotka 2 mm, která má nízkofrekvenční ponor a střední až vysokou frekvenci. V kompaktním designu jsme vás stále vybavili technologií redukce hluku DSP inteligentním prostředí, takže se nemusíte starat o kvalitu hovoru

Pouze 4.1G lehký a pohodlný vlek je vrcholem Redmi Airdots 2

Díky přísné kontrole hmotnosti 4.1G. Nemusíte si dělat starosti s tím, že to spadne. Připravili jsme 3 modely zátkou do uší, abychom splnili vaše vyšší požadavky na uzavření a pevnost, i když běh, děrování a poslech hudby. Tři páry různých velikostí náušnic pro blokování vnějšího okolního hluku, zajistěte, aby vaše sluchátka byla pohodlná nosit po dlouhé hodiny bez bolesti. Zapadají bezpečně, není snadné padnout z uší.

Redmi Airdots 3 | СТОИТ ЛИ ПОКУПАТЬ? СРАВНЕНИЕ С REDMI AIRDOTS 2

  • 15 hodin měsíců
  • 12 hodin muzického
  • 12 hodin omách
  • 12 hodin konverze

Až 4 hodiny přehrávání na poplatek a případ nabíjení prodlužuje dobu až na 12 hodin

Uší může poskytnout 4 hodinový hudební čas po plném nabití účtováním. Mohlo by to být plně nabité případem nabíjení třikrát, takže celková doba přehrávání by mohla až 15 hodin, mohla by splňovat celý den používání bez problémů s bateriemi

Jedno ovládání tlačítek, multifunkční tlačítko Cancontrol Music, hovory a hlasový asistent

Hlasová kontrola

„Ahoj Google, hraj můj ranní seznam skladeb“

„Ahoj Siri, zavolej mámě na reproduktoru“

„Ahoj Google, tlumená světla ložnice“

„Ahoj Siri, nastavte časovač na 20 minut“

„Ahoj Google, nastavte teplotu na 75 stupňů“

Pro pomoc, připomenutí a další. promluvte si se svým asistentem

Váš hlasový asistent usnadňuje život. požádejte jej o hraní vaší oblíbené hudby, vytočení a odpovědi na volání, odpovědi na zprávy, zjistit předpověď počasí, připomenout vám schůzky, narozeniny, výročí a kdy zaplatit účty.

Mohu připojit Redmi Airdots 2 se dvěma mobilními telefony současně? Redmi Airdots 2 nelze spojit se dvěma telefony současně

Je redmi airdots 2 vodotěsný? Uší jsou odolnost proti vodě IPX4, ale případ nabíjení není odolnost vůči vodě

Mohu upravit objem pomocí Redmi Airdots 2? Samotné uší nemohou upravit objem a je třeba je upravit telefonem

Zda Redmi Airdots 2 je dvoukanálové sluchátka? Redmi Airdots používá raychem RTL8763BFR Bluetooth Chip k podpoře dvoukanálového stereo

Mohu ovládat hudbu prostřednictvím Redmi Airdots 2, pokud je to 10 metrů od telefonu? Ano, Redmi Airdots 2 lze připojit až do 10 metrů v prostředí bez bariéry

Jak zkontrolovat úroveň baterie Redmi Airdots 2? Podporuje sledování síly uší na telefonech iPhone a Android, jakmile se připojí

Funguje to s voláními WhatsApp? Podporuje Whatsapp volání, ale existují některé hlášené problémy, kde tato funkce nefunguje správně na některých mobilních telefonech

Mohu připojit Redmi Airdots 2 s kapelou MI nebo jinými Bluetooth SmartBands? Ne, Bluetooth sluchátka a Bluetooth SmartBands patří do přijímacích terminálových zařízení

Will Redmi Airdots 2 automaticky vypne? Ano, když jsou sluchátka mimo nabíjecí schránku bez připojení a nepoužívají se asi 5 minut, automaticky se vypne

Podporuje můj redmi airdots 2 chat a hlasový vstup třetích stran? Ano, podporují systémy iOS i Android

Jak bezpečné je spojení při rozhovoru, poslechu písní nebo hraní her? Spojení je bezpečné, ale pokud existuje velké množství Wi-Fi připojení, 4G signály nebo vysoce výkonné spotřebiče, může to způsobit rušení

Je čas na hraní hry se dvěma sluchátky současně? Postižená rychlostí kodeku s využitím, síťovým a mobilním telefonním kodekem, způsobí různá zpoždění, když mobilní telefon přenáší zvuková data na sluchátko

Pokud vaše Redmi Airdots 2 levé a pravé ušní sluchátka nebudou účtovány ovlivněné prostředím, síťovou a mobilním telefonem, způsobí to různá zpoždění, když mobilní telefon přenáší zvuková data na sluchátko

recenze, redmi, airdots, xiaomi

Má aktivní zrušení šumu? Redmi Airdots 2 nemá aktivní zrušení šumu, ale vybavili jsme ji technologií redukce hluku DSP inteligentním prostředí, která může snížit okolní hluk

Skutečná životnost baterie uší se může lišit v závislosti na intenzitě použití a modelu telefonu

Životnost baterie je testována technologií testování NTEK CO., Ltd, číslo zprávy: NTC1901306SV00

Redmi Airdots 2 se může spojit s mobilními telefony a zařízeními s podporou Bluetooth, které podporují přehrávání Bluetooth

Pro funkci hlasového asistenta musí váš mobilní telefon podporovat hlasového asistenta a mobilní telefon je třeba odemknout

Hmotnost jediného sluchu je asi 4.1g a specifická hmotnost se může mírně lišit

Tipy přicházejí ve třech velikostech (s, m, l) poskytující pohodlné přizpůsobení pro uši všech velikostí

Redmi Airdots 2 IPX4 Zpráva o testování odolnosti proti vodě pochází z testování NTEK Technology Co., Ltd, zpráva č.: NTC1903187SV00

Xiaomi Redmi Airdots 2

nebo 3 splátky RS.2 330.00 s

nebo 3 x Rs. 2 330.00 s

Nový Xiaomi Redmi Airdots 2 TWS Xiaomi Wireless Eatenooth 5.0 DSP Redukce šumu ovládání kopátů s mikrofonem

Bluetooth V5. 0 Technologie Inteligentní redukce šumu

Xiaomi Redmi Airdots S Přijměte nejnovější Bluetooth V5. 0 a DSP Inteligentní snížení hluku v prostředí, které si můžete užívat kvality zvuku Hifi a jasné volání, což vám poskytuje mnohem lepší hudební zážitek než tradiční Bluetooth V4.2.(Poznámka: Originální Xiaomi Redmi Airbuds nepřicházejí s nabíječkou, můžete se nabíjet s jakýmkoli kabelem s portem Micro USB.

Skutečný bezdrátový zážitek

Redmi Airdots 2 je skutečná bezdrátová náhlavní souprava, což znamená, že spojení mezi levým a pravým sluchem zmizí, ale jednodušší zážitek; Nikdy se nebudete starat o drátěné spleti, když na skutečných bezdrátových uších; Dokud je vaše zařízení v rozsahu, sluchátka Xiaomi Mini Bluetooth vám zaručí kvalitní hudbu.

Dlouhá životnost baterie ? Nabíjení na cestách?

4 hodiny pracovní doby pro sluchátka na poplatek a případ nabíjení může poskytnout dalších 12 hodin pracovní doby. Odhodlána poskytovat flexibilnější a pohodlnější metody nabíjení bez připojených řetězců.

Lehká jednostupňová technologie Paraningu

Snadné ovládání a rychle se připojit. Tak malá a tak síla váží pouze 4.1G jako způsob, jak nabídnout neuvěřitelný zážitek z „nulového tlaku“. Z případu nabíjení musí pouze vyjmout uší z nabíjecího případu a napojit se na připojení.

Multifunkční fyzické tlačítko

recenze, redmi, airdots, xiaomi

Vybaveno multifunkčním fyzickým tlačítkem pro snížení falešných doteků a podpory hlasového ovládání, dvojitě klikněte na probuzení asistenta telefonu, velmi pohodlné k použití, vyžaduje mobilní telefon pro podporu a otevření funkce hlasového asistenta.

Xiaomi Redmi Airdots Review: levné bezdrátové připojení

Xiaomi nyní vyrábí všechno, nebo je to opravdu blízko. Ale v celé této klisné Magnum stále vyrábějí sluchátka, protože se zdá, že jsou jedním z těch příslušenství, které se jejich zákazníkům líbí nejvíce. Xiaomi Redmi Airdots jsou, stejně jako v tradici Xiaomi, super dostupná „skutečná bezdrátová“ sluchátka, která nabízejí dobrou hodnotu za peníze-i když nejsou osvobozeny od kritiky.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tuto jednotku jsem obdržel od GearBest. Prodávají to za ~ 20.

TL; Dr: Rekapitulace

Žádný indikátor nabíjení baterie

Balení příslušenství

Balení Xiaomi Redmi Airdots je příliš jednoduché, stejně jako příslušenství: existuje jen velmi krátký kabel micro-USB a dva silikonové náušnice.

Konstrukce pohodlí

Xiaomi Redmi Airdots jsou ve tvaru pilulek s 45 °-z nich vycházející tryska. Tento design se ukáže jako efektivní, protože činí sluchátka malá a dobře vypadající, s skořápkou z plastu a čelní desky, která také působí jako jediné tlačítko. V blízkosti trysky jsou dva kovové kolíky, které se používají k nabíjení sluchátka.

Kvalita budování je poněkud dobrá jako v tradici Xiaomi, i když materiály se zdají trochu levné. Určitě to není jeden z těch přepracovaných, prémiových produktů. Redmi Airdots jsou spíše základní, ale to se očekává v tomto cenovém bodě. Co není vůbec základní, je certifikace IPX4, která vám umožní používat sluchátka při cvičení nebo pod sprchou.

Neexistuje bohužel žádný způsob, jak nemůže vědět, kolik poplatku zbývá, pokud jej nekontrolují na telefonu. To je docela omezující, protože v případě není ukazatel a člověk nevidí, kolik poplatku zbývá. Myslím, že to je cena za sníženou cenu (omlouvám se za to). Na každém sluchátku je LED status LED, který vám řekne, kdy se v tomto případě účtují sluchátka, ale to je jediná informace, kterou poskytuje (a to je užitečné pouze vědět, zda případ zbývá nebo ne).

Zjistil jsem, že pohodlí je slušné, ale z dlouhodobého hlediska (3 hodiny) se sluchátka stávají docela únavnými. To je s největší pravděpodobností problém s tvarem mých uší, vzhledem k tomu, kolik jich je považuje za naprosto pohodlné, ale stále je považuji za tak pohodlné. Jako obvykle vezměte v úvahu skutečnost, že pohodlí je nesmírně subjektivní.

Izolace je slušná, ale ne nic víc než to. Sluchátka nabízejí určitou snížení objemu zvuků, ale jeden musí stále trochu zvýšit objem, aby mohl poslouchat hudbu bez přílišného rušení.

recenze, redmi, airdots, xiaomi

Případ nabíjení je opravdu skvělý, protože je malý a lehký. Materiály nejsou o čem psát domov (je to plast s levným povrchem a levným vzhledem), ale celkový výsledek je velmi dobrý, protože sestava se zdá být pevná a malá velikost umožňuje tomuto případu zapadnout do bez problémů.

Extra má výdrž baterie

Xiaomi namontovala redmi airdots s Bluetooth 5.0, ale bohužel jim nedal žádné další kodeky na vrcholu SBC. To omezuje celkovou kvalitu zvuku, i když si to není určeny k reprodukci hudby v nejlepší možné kvalitě.

Byl jsem docela překvapen velmi dobrým rozsahem Airdots. Byli schopni udržet spojení naživu (a kopat!) I v nepříjemných situacích, jako je přechod z jednoho patra do druhého se zdrojem ležení na stůl. To znamená, že jejich použití s ​​chytrým telefonem v něm by nemělo způsobit žádné problémy.

Každé sluchátko může být spárováno jednotlivě, i když pouze spárováním správného se připojí ke stejnému zdroji. Ten pravý ve skutečnosti působí jako „hlavní“ sluchátko, a proto spárování levého povede k tomu, že se jedná o jediné přehrávání hudby nebo manipulace s voláními.

Bohužel není možné upravit objem ze sluchátek, což je docela nepohodlné vzhledem k tomu, jak je i nejnižší nastavení objemu často příliš vysoké.

Mikrofon také dělá špatnou práci při zachycení hlasu, protože často zní příliš vzdáleně a kovová. Částečným řešením je držet jeden z sluchátka před ústy, ale to úplně neopraví problém.

Životnost baterie je velmi dobrá pro velikost a často dosahuje 4 hodiny. Pouzdro má 300 mAh baterii, která by měla poskytnout dvěma dalšími poplatky sluchátkům, celkem 12 hodin výdrže baterie. Výsledek skutečného života je opravdu blízký tomu, který inzeroval Xiaomi, což je samo o sobě trochu zázrak.

Zvukové specifikace

Testoval jsem Xiaomi Redmi Airdots s použitím hlavně Hiby R5 jako zdroje, i když jsem také použil smartphone Honor 9 a notebook HP Elitebook 745 G5. Ve všech případech byly zdrojové soubory většinou FLAC v 16 bitů / 44.Rozlišení 1 kHz.

Xiaomi Redmi Airdots

Xiaomi Redmi Airdots nabízejí jasný středněcentrický podpis, který se v tomto segmentu trhu často nenachází. Levnější sluchátka obvykle privilegium střední bass, ale to není případ redmi airdots. To je docela vítaná změna, ale má svou vlastní sadu problémů.

Soundstage má šířku omezený a nemá vůbec žádnou hloubku, což vede k tomu, že Airdots znějí velmi intimní. Zobrazování je proto omezené v tom, jak může na pódium umístit nástroje, ale obecně je to velmi omezené, protože oba kanály se zdají být nezávisleji, než by se zvukem vypadaly, jako by to přicházelo zleva i doprava místo toho posluchač. Také oddělení nástrojů je omezené.

Bass má nečekaně dobré prodloužení, protože dosahuje 50 Hz, ale objem v tomto bodě je tak nízký, musí se soustředit, aby slyšela poznámky ve směsi. Zvuky při frekvencích nižších než 80 Hz jsou více pociťovány, než je jasnější. To ponechává zvuk bez základny, na který se může položit a výsledkem je, že podpis postrádá tělo a hloubku. Bass je z hlediska kvality slušný, ale často leží za zbytek a je obtížné je slyšet i v basových těžkých stopách (soundtrack okraje zrcadla má spoustu basů, ale sotva je tam). To také znamená, že většina podrobností je ztracena ve směsi.

MidRange je nejčastější součástí zvuku Redmi Airdot, přičemž horní střední je zdůrazňována více než zbytek. Tento důraz dává zvuku dobré jasnosti, ale také to znamená, že středy jsou často příliš vpřed ve směsi a stávají se únavným a drsným. Jsou tu nějaké detaily, ale je to omezené.

Treble není rozšířena o žádný úsek definice slova, ani to nemá správný důraz. Spodní část je nejvýznamnější, ale stejně sedí za horní střední hodnotou, a proto není vždy snadné slyšet. Detail je také omezený, který ponechává Airdots se slabou výškou sekcí.

Xiaomi Redmi Airdots srovnání

Ve skutečnosti není vzduch porovnávat Redmi Airdots s ostatními TWS sluchátky, které mám jako poslední, stojí několikrát cenu bývalého, ale na druhé straně je zajímavé vidět, jak se Airdots hromadí do soutěže.

  • Xiaomi Redmi Airdots vs Lypertek Tevi: Tevi má mnohem neutrálnější ladění, což má za následek relaxační a příjemnější poslech. Bass je více přítomen ve směsi a to dává zvuku více těla a hloubku; minima jsou také podrobnější a rychlejší. MidRange nemá stejný vrchol v horní oblasti, a proto je vhodnější pro reprodukci více žánrů. Treble je rozhodně zdůrazněna v dolní oblasti na redmi airdots, až do bodu, kdy je to únavné. Detail je lepší v každé oblasti. Soundstage je širší na Tevi, která má také horní ruku na zobrazování a oddělení nástrojů.
  • Xiaomi Redmi Airdots vs Shanling MTW100: MTW100 jsou ve svém ladění téměř tmavé, takže jsou naproti Redmi Airdots. MTW100 nabízí lepší přítomnost a prodloužení basů navzdory jejich používání vyvážených armatur, s teplejším středem a prodlouženějším výškou. Detail je lepší v celém spektru. Na technické frontě nabízejí sluchátka Shanling lepší schopnost, protože jejich zvuková scéna je širší a má trochu hloubky, zobrazování je přesnější a oddělení nástrojů je lepší.

Poslední myšlenky

Ano, Xiaomi Redmi Airdots obecně nezní dobře. Pro 20 je však více než přijatelné vzhledem k tomu, že se jedná o skutečná bezdrátová sluchátka. což obvykle stojí pětkrát tolik. Rozdíl v kvalitě zvuku je však snadné zjistit, s sluchátky, jako je Lypertek Tevi, rozdrtí Airdots v akustickém výkonu. Takže Xiaomi Redmi Airdots se objevují jako dobrá sluchátka za cenu, ale ve srovnání s dražšími možnostmi, které zpochybňují, ne zvláštní vyjednávání, ale ne.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS