Recenze Redmi Buds 3 Pro. Redmi Buds 2

Xiaomi Buds 3. Полный обзор | Сравнение с Redmi Buds 3 Pro

Recenze Redmi Buds 3 Pro

Skutečný trh s bezdrátovými sluchátky je jedním z nejkonkurenceschopnějších segmentů v technice v těchto dnech, přičemž zdánlivě každý tvůrce usiluje o nabídku co nejvíce možností. Xiaomi a její sub-značka Redmi nejsou na stole nové a jejich nejnovějším úsilím je Redmi Buds 3 Pro, které jsou také známé jako Airdots 3 Pro v Číně.

Mají to výroby velkého páru tws sluchátka? Jak se porovnávají s soupeři v cenovém rozpětí 60/60 EUR a dodávají své přísliby zvuku, ANC a baterie? Pojďme se ponořit.

Kvalita navrhnout a budovat

První věc, která mě zasáhla o Buds 3 Pro, je jejich neobvyklý tvar. Jistě, už jsme viděli spoustu uší bez stonků, ale ty mají větší část vnější části, která se zužuje dolů, když se dostane k špičce ucha. Při pohledu ze strany to vypadá jako bota karikatury a je nutný, protože se jedná o nejvíce prémiová sluchátka Redmi dosud zabalením aktivního zrušení hluku, které by mělo blokovat až 35dB vnějšího rozruchu.

Grafitová černá barva naší revizní jednotky je docela pěkná, když pupeny převážně sportují tmavší odstín od jejich lesklé dotykové oblasti, zatímco pouzdro ve tvaru oblázků je šedivější než černá. Sluchátka a pouzdro mají matný povrch, který je vždy preferován lesklým povrchům. Oblast dotykové kontroly na pupenech umožňuje hru, pozastavení a přeskočení v médiích a také přepínání mezi režimy transparentnosti a ANC. Celý balíček je IPX4 Splash-Offec a kombinovaná hmotnost pupenů a pouzdra vychází na 55 gramů.

Ven po krabici, Buds 3 Pro přichází předem namontované velikostí m silikonové ušní tipy. Získáte další velikost m nastavenou v obalu i malé a velké, aby vyhovovaly vašemu přizpůsobení. Krabice také nachází krátký plochý kabel USB-C na USB-A pro nabíjení.

Pouzdro je poměrně kompaktní při 65 x 48 x 26 mm a má opravdu pevné víko, které při uzavření přináší pevný úder. Víko může dokonce podpořit celý případ, když je položen na tvrdý povrch bez uzavření. něco, co se na uších nejpokojnějších cenově nevidí. Ve spodní části pouzdra je port USB-C, ale vodiče můžete také úplně vykopat a nabíjíte libovolnou bezdrátovou nabíječku Qi až 5W rychlostí.

Na přední straně je umístěn párovací tlačítko a indikátor LED, zatímco záda má jemnou značku Redmi. Pouzdro se hodí do džíny do džíny a bylo vždy snadné přinést kamkoli jsem šel.

Funkce

Po nejnovějším trendu se Redmi Buds 3 Pro zaměřuje na poskytování ANC v přiměřeném rozpočtu. Toto je tedy první funkce, o které mluvíme. Celkově systém funguje docela dobře a lépe než ostatní TWS pupeny s ANC přibližně stejnou cenu, jakou jsem testoval v posledních měsících.

ANC na pupenech 3 Pro zablokoval statické a střední zvuky, jako je psaní na klávesnici chicletu notebooku nebo kliknutí na pero. Také jsem testoval pupeny při chůzi poblíž rušné ulice a podařilo se mu výrazně snížit hluk vyvolaný příchozími automobily. Totéž platí v prostředí tělocvičny, kde se Buds 3 Pro podařilo zablokovat hudbu na pozadí, která hraje na zvukovém systému.

Jako celek Redmi Buds 3 Pro blokuje slušnou úroveň okolního hluku a není to jen budoucnost triku jako u některých jiných pupenů. Režim průhlednosti také funguje také docela dobře, protože používá tento systém tří mikrofonu k propuštění hlasů blízkých lidí, takže nemusíte sundávat sluchátka na krátké chaty.

To je část, kde bych měl zmínit nedostatek doprovodné aplikace pro trhy mimo Čínu. Xiaomi musí ještě poskytnout interní řešení pro kontrolu svých uší TWS a je to trochu pokles, vzhledem k tomu, že většina ostatních výrobců má jeden. Pokud používáte nedávný telefon MIUI, máte štěstí, když získáte nabídky pro přepínání mezi režimem transparentnosti a zrušením hluku a stavem baterie pro pupeny i případ i aktualizace softwaru. Je škoda, že uživatelé na telefonních telefonech nexiaomi nezískají stejnou úroveň ovládacích prvků a funkcí.

Buds 3 Pro Connect Over Bluetooth 5.2 a podporovat kodeky SBC a AAC. Vícebodové párování funguje, i když jsem zažil spoustu přerušení spojení, když jsem byl připojen k telefonu a notebooku, který nebyl případ na Huawei Freebuds 4 například. Když jsem používal pupeny na mém notebooku, všiml jsem si, že pravé sluch by se připojil několik sekund před levým při více příležitostech.

Buds 3 Pro však byly dostatečně chytré, aby se střídaly mezi mým telefonem a notebookem během příchozích hovorů zastavením médií na mém notebooku, zatímco jsem volal a poté automaticky přepnul zpět do svého druhého připojeného zařízení a obnovoval přehrávání.

Detekce v uši je bezchybně provedena a zpracovává se zastavením médií pokaždé, když jsem vytáhl jeden z pupenů a následně obnovil přehrávání, jakmile jsem nasadil pupeny zpět. Ovládací prvky dotyku jsou trochu divné, jak si zvyknout, protože Xiaomi přidělil dvojitý klepnutí (místo jediného kohoutu) pro přehrávání/pauzu. Triple Tap přináší další skladbu, zatímco dotyk a držení přepíná mezi režimem průhlednosti a ANC. Neexistuje žádný způsob, jak ovládat objem ze samotných pupenů, což je trochu pokles.

Kvalita zvuku a fit

Redmi Buds 3 Pro má na každé straně 9mm dynamické ovladače a tři mikrofony. Dvě z mikrofonů jsou umístěny na vnějších částech dotykové oblasti, zatímco zbývající je na vnitřní straně skryté za kovovou síť.

Zvuk je bohatý na spoustu basů, jasných vokálů a celkového vyváženého zvukového profilu. Budou také hodně hlasité, což je dobře s funkční ANC. Dokážu bezpečně říci, že Buds 3 Pro nabízí nadprůměrnou kvalitu zvuku, což je skvělý krok pro sestavu Xiaomi, i když trochu nechávají být žádoucí ve srovnání s prémiovými TWS Buds od Apple, Sony a Samsung. Bohužel nemůžete provést žádné úpravy zvukového profilu na pupeny, takže jedinou možností je upravit zvukový výstup na připojeném zařízení nebo hudební aplikaci.

recenze, redmi, buds

Pupeny 3 pro nejsou tak pohodlné mít ve vašich uších delší dobu, protože jsem to zjistil poměrně rychle. Způsob, jakým je používáte, je vložením do ucha a poté kroucením proti směru hodinových ručiček a vytvoření pečeti. Oblast kolem nabíjecích špendlíků pupenů způsobila mi nepohodlí uši a nemohl jsem se se sluchátky strávit déle než 2 hodiny. Samozřejmě žádné dva uši nemají stejný tvar, takže se na vás nemusí vztahovat tento problém.

Jedno řešení, které zmírnilo tlak z uší. To však mělo za následek volnější pečeť kolem mého ušního kanálu a přizpůsobení bylo méně bezpečné, i když pupeny mi stále zůstaly v uchu, aniž by se příliš pohybovaly. Výměna výchozí velikosti M Silikonové tipy pro tipy menší velikosti také pomohly.

Kvalita hovoru na Buds 3 Pro je asi průměrná. Můj hlas zněl trochu plochý lidem během hovorů a hluk větru byl při některých příležitostech rozhodně patrný. Latence je také přítomna, takže byste je neměli mít během konkurenčních relací Call of Duty nebo PUBG, ale dostávají práci pro podcasty, filmy a sledování videí na YouTube v pohodě.

recenze, redmi, buds

Životnost baterie

Inzerovaná výdrž baterie na pupenech 3 Pro je šest hodin použití bez ANC při 50% objemu a celkem 28 hodin včetně případu. V mém případě používání, který zahrnoval ANC vždy, se Redmi Buds 3 Pro mi podařilo vydržet pět dní smíšeného využití s ​​objemem nastaveným na 50%.

Xiaomi říká, že plné nabití pupenů a jejich případ prostřednictvím kabelu USB-C by měl mít 2.5 hodin, což je to, co jsem dostal také. Pouzdro se samo o sobě podařilo zaplnit za hodinu. K dispozici je také šikovná desetiminutová funkce rychlého náboje, která vám sítí tři hodiny použití.

Výrok

S jejich jedinečným designem, pevnou kvalitou sestavení a skvělým zvukem se Redmi Buds 3 Pro lze snadno doporučit. Při 60/60 EUR získáte nadprůměrné dvojice pupenů, které přinášejí nezrušení hluku, slušnou vytrvalost baterií a bezdrátové nabíjení. Tyto druhy funkcí jsou obvykle vyhrazeny pro sluchátka v prémiovém segmentu, ačkoli Xiaomi má historii podříznutí konkurentů s jeho cenami a pupeny 3 Pro zde není žádná výjimka.

Nedostatek doprovodné aplikace pro telefony bez Xiaomi a poněkud nepříjemné přizpůsobení po delších sezeních jsou dvě hlavní nevýhody zde. Kvalita hovoru a vícebodový párovací systém by také mohl použít nějaký lak. Kromě toho byste byli těžko stisknut, abyste našli lepší celkový balíček v tomto cenovém bodě na trhu.

S rychlým blížícím se sezónou, Redmi Buds 3 Pro by určitě mohl být skvělým dárkem pro toho člověka, který v životě stále nemá dobrý pár bezdrátových uší.

Příbuzný

Redmi Airdots 3 Pro představená s ANC a 28 hodinovou výdrží baterie

Reader комментарии и мнения

Shromažďuje noicience na pozadí a snižuje můj hlas a zároveň volá. Používám to s Redme 11 Me 5G Pathetic Performance on Call. Druhý konec hovoru může ječmen slyšet mé selhání hlasového spojení a většinu času nedokáže.

S stejným problémem jsem čelil stejnému problému s pupenem pravého ucha, zpočátku jsem si myslel, že to byla chyba, ale po vyčištění ušního pupenu to nyní funguje dobře. Děkuji!

Ano, je tu animace, ale myslím, že pouze pro telefony Xiaomi, jako jsou MI, Redmi, Poco. Používám Poco X3 Pro a pokaždé, když otevřu případ, existuje animační airpods-like.

nejlepších pravdivých bezdrátových uší. Jaro 2023 recenze

Skutečně bezdrátová sluchátka jsou na trhu sluchátka poměrně nová. Zatímco několik modelů bylo vyrobeno méně známými značkami po dobu několika let, nestali se nesmírně populární, dokud Apple nevydal první AirPods na konci roku 2016. Od té doby téměř každá společnost vrhla klobouk do ringu. To, co bývalo relativně drahým produktem, který postrádal funkce, je nyní k dispozici v každém cenovém bodě, s představením, které se může shodovat s pravidelným ušima Bluetooth. I když skutečně bezdrátová sluchátka nemohou zcela odpovídat výdrži baterie větších sluchátek Bluetooth, nejoblíbenější možnosti přicházejí s nabíjecím pouzdrem pro prodloužení jejich celkové výdrže baterie, zatímco jsou daleko od nabíječky.

Testovali jsme více než 165 párů skutečně bezdrátových uší a sluchátek v uši a níže jsou naše doporučení pro nejlepší možnosti. Mají tendenci stát více než obyčejná ušní sluchátka, takže podívejte se na naše tipy pro nejlepší levné sluchy, pokud hledáte něco vhodnějšího s rozpočtem. Můžete se také podívat na nejlepší uši a sluchátka, nejlepší sluchátka pro iPhone a nejlepší bezdrátové uší pro více možností.

Nejlepší pravdivé bezdrátové sluchátka

BOSE CILLCOMOMFORT CUADS II SKUTEČNĚ bezdrátové

Skutečně bezdrátové ušní earbuds Bose Chitchcomfort jsou nejlepší pravdivé bezdrátové uší, které jsme testovali. Tyto prémiové pupeny jsou příští generací uší z Bose Tichém. Ačkoli jsou na tomto seznamu o něco větší než jiné tipy, jejich sestavení má vynikající systém zrušení hluku (ANC). Ať už cestujete autobusem nebo pracujete v kanceláři, mohou tyto pupeny blokovat spoustu hluku, což znamená, že se můžete soustředit na svůj zvuk. Trvají zhruba 6.7 hodin nepřetržitě a jejich přepravní pouzdro dodává další tři poplatky, pokud je potřebujete. Jejich zvuk má více basy, než jsme měřili, protože tvar kanálů naší zkušební soupravy ovlivňuje jejich doručení basů. Subjektivně však můžete očekávat více boomu, který bláto a zachytí vokály a nástroje. Pokud dáváte přednost jinému zvuku, jejich doprovodná aplikace nabízí grafické EQ a předvolby, které vám pomohou doladit jejich zvuk. Bohužel, navzdory své špičkové ceně, nepodporují párování s více zařízeními, takže je můžete připojit pouze s jedním zařízením najednou.

Nejlepší horní střední třída True Wireless Earbuds

Apple Airpods Pro (2. generace) skutečně bezdráto

Apple Airpods Pro (2. generace) je opravdu bezdrátová síť, pokud hledáte levnější sluchátko, ale stále chcete prémiový zážitek. Tato sluchátka jsou lépe postavena než Bose Tiché ušní Earbuds II skutečně bezdrátové a nabízejí několik funkcí pro iOS, které byste mohli ocenit, pokud jste uživatelem iPhone nebo MacBook. Jejich čip H2 pomáhá s snadným párováním zařízení Apple a podporuje prostorový zvuk, funkci prostorového zvuku, který měl vytvořit pohlcující poslechový zážitek s kompatibilním obsahem. Jejich adaptivní EQ má za následek poněkud teplý zvukový profil, takže váš zvuk má trochu extra rozmachu a útulné znějící vokály a nástroje. Na rozdíl od předchozího výběru nemají aplikaci s funkcemi přizpůsobení zvuku, jako je EQ. Jejich prvek ANC není tak efektivní jako Boses ‚, takže celkově blokují méně okolního zvuku, ale nabízí vynikající celkový výkon se širokou škálou hluku, včetně humbingových autobusových a rovinných motorů. Uší uší vydrží těsně pod šest hodin nepřetržitého používání s ANC a přicházejí s pouzdrem se čtyřmi dalšími poplatky. Pro většinu lidí mají pohodlné přizpůsobení, ale možná zjistíte, že se po chvíli krouží z vašich uší a vyžadují přemístění.

Nejlepší skutečné bezdrátové sluchátka v polovině třídy

Google Pixel Buds Pro Fual Wireless

Zvažte Google Pixel Buds Pro opravdu bezdrátové pro něco rozumněji ceny. Tato ušní sluchátka mají pro většinu méně pohodlné a nejsou tak postaveny jako Apple Airpods Pro (2. generace), ale stále nabízejí skvělý všestranný výkon. Jejich funkce ANC vykonává vynikající práci při blokování hluku, včetně bzučecích motorů během vašeho dojíždění. Podporují párování s více zařízeními, takže můžete zůstat ve spojení s telefonem a počítačem současně. Přicházejí ve více barvách než Apple nebo Bose, takže je můžete dostat do jasných barev, jako je korál a citronová tráva. Jejich poněkud zvukový profil ve tvaru písmene V přidává do vašeho zvuku rachot a punč a udržuje nástroje a vokály jasné a jasné. Zvuk si můžete také přizpůsobit pomocí grafických ekv. A předvoleb v aplikaci. Tyto pupeny však mají poněkud objemný design ve srovnání s předchozími tipy a nejsou pro většinu tak pohodlné nebo stabilní. Jabra Elite 7 Pro True Wireless je přibližně stejná cena a nabízí pohodlnější fit a lepší stabilitu, takže je méně pravděpodobné, že během tréninku vyklouzne z uší. Jejich prvky ANC však blokují mnohem menší hluk, ale mají lepší výkon mikrofonu, takže jsou lepší pro telefonní hovory než mnoho skutečně bezdrátových uší, které jsme testovali.

Nejlepší bezdrátová uší v polovině nízkého středu

Anker Soundcore Space A40 opravdu bezdrátový

Pokud hledáte cenově dostupné sluchátka, možná budete chtít začít hledat ve spodní střední třídě s Anker SoundCore Space A40 opravdu bezdrátový. Tato ušní ušní funkce nemají virtuální prostorový zvuk. Jejich teplý zvukový profil postrádá bušení a rachot, takže je méně vhodný pro basovou těžkou hudbu. Je však dostatečně vyvážený pro různé žánry a pokud dáváte přednost jinému zvuku, můžete použít grafické ekv. Aplikace pro přizpůsobení zvuku. Podporují LDAC, kodek Sony pro zvuk Hi-Res přes Bluetooth. Mají také adaptivní systém ANC, aby se přizpůsobil hluku kolem vás. Dělá fantastickou práci při blokování okolního zvuku a izolátů z efektivněji hluku z basového rozsahu, jako jsou humbingové motory. Uší uší vydrží více než osm hodin neustálého používání s ANC a přicházejí s případem, který drží další čtyři poplatky.

Nejlepší rozpočet True Wireless Earbuds

Anker Soundcore Life Dot 2 opravdu bezdrátové

Podívejte se na Anker SoundCore Life Dot 2 opravdu bezdrátové pro bezdrátové uší, které nezlomí banku. Tyto dobře postavené sluchátka vynikají z davu, protože jejich přepravní pouzdro má více než 12 dalších poplatků. Ačkoli jeden poplatek trvá něco přes sedm hodin, jejich celková výdrž baterie se téměř téměř 100 hodin, prakticky neslýchané pro skutečně bezdrátové pupeny. Vstoupí také do režimu pohotovostního režimu, aby pomohli šetřit výdrž baterie, pokud zapomenete je vypnout. Také, i když nemají systém ANC, dělají dobrou práci, když vás pasivně izolují od hluku z kanceláře, jako je okolní chvění a hučení jednotek A/C. Přicházejí s výběrem tipů na ušní uší různé velikosti a ploutve a jsou slušně pohodlné, jakmile zjistíte, jak se vám daří. Jejich zvukový profil je také dobře vyvážený, s některými dalšími basy, které propůjčují více bušení a rachotí. Bohužel, na rozdíl od Anker SoundCore Space A40 opravdu bezdrátové, nejsou kompatibilní s aplikací Anker SoundCore. Rovněž nepřicházejí s žádnými funkcemi přizpůsobení zvuku, jako jsou EQ nebo předvolby, které vám pomohou doladit jejich zvuk.

Nejlepší levné skutečně bezdrátové ušní sluchátka

JLAB Audio Go Air Pop True Wireless

Nejlepší levné bezdrátové uší, které jsme testovali, jsou Jlab Audio Go Air Pop True Wireless. Tato ušní sluchátka nemají vynikající funkce, jako je extrémně bezdrátová výdrž baterie Anker SoundCore Life Dot 2, a stejně jako předchozí výběr nemají ekv. Můžete procházet několika předvolbami EQ s palubními ovládacími prvky. S výchozím nastavením EQ mají zvuk bohatý na basy, který do vašeho zvuku přidává úder a rozmach bez ohromujících nástrojů a vokálů. Jsou dobře postaveny a hodnoceny IPX4 pro odpor proti vystavení lehké vody. Jejich stabilní přizpůsobení z nich z nich dělá solidní levnou volbu pro tělocvičnu. Nemají ANC a nepředvídají pasivně izolují se od tolik hluku jako Anker, ale dělají slušnou práci při blokování okolního zvuku. Mají dlouhou devítihodinovou nepřetržitou výdrž baterie, což znamená, že mohou vydržet během pracovního dne nebo dlouhého letu a jejich případ má tři další poplatky. Do něj je zabudován nabíjecí kabel případu, což může být výhodné, ale také znamená, že pokud se kabel poškodí, musíte vyměnit sluchátka.

Nejlepší skutečně bezdrátové uší pro běh

Jaybird Vista 2 opravdu bezdrátový

Jaybird Vista 2 opravdu bezdrátové je nejlepší βluetooth sluchátka pro běh, které jsme testovali. Na rozdíl od jiných tipů na tomto seznamu mají tyto pupeny robustní a robustní sestavení, jmenovité IP68, což znamená. Jsou také velmi pohodlné a mají stabilní uši, takže se během běhu nebudou pohybovat nebo vypadnout. Pouzdro je také hodnoceno IP54 pro odolnost proti prachu a vodě, takže jej můžete hodit do sáčku, aniž byste se obávali nečistot nebo deště poškození sluchátek. Tato ušní sluchátka mají dobře vyvážený výchozí zvukový profil, který si můžete přizpůsobit parametrickým ekv. A předvolbami v doprovodné aplikaci pro sluchátka. Zatímco jejich zhruba pět hodin nepřetržité výdrže baterie je krátká po dobu 9-5 pracovní den, vydrží to přes většinu tréninků a jejich případ má několik dalších poplatků. Bohužel, i když mají funkci ANC, nenabízí velmi dobrý výkon izolace šumu, takže nejsou ideální, pokud se chcete izolovat od hluku v tělocvičně. To nemusí být problém, pokud běžíte venku, protože je trochu snazší zůstat si vědom svého okolí.

Nedávné aktualizace

Všechny recenze

Naše výše uvedená doporučení jsou to, co si myslíme, že jsou v současné době nejlepšími ušími pro většinu lidí v každé cenové rozpětí. Zakládáme cenu (levnější sluchátka vyhrají nad hranicemi, pokud rozdíl nestojí za to), zpětná vazba od našich návštěvníků a dostupnost (žádná sluchátka, která je obtížné najít nebo téměř mimo skladování všude).

Pokud si chcete vybrat pro sebe, zde je seznam všech našich recenzí pro skutečně bezdrátová sluchátka. Dávejte pozor, abyste se do detailů nezachytili. Neexistují žádná dokonalá sluchátka. Osobní vkus, preference a poslechové návyky budou ve vašem výběru záležet více.

True Wireless Bluetooth sluchátka

S jednou životností baterie 4 hodiny ji lze s nabíjecí krabicí prodloužit na 12 hodin a výdrž baterie je uspokojivá.

Bluetooth 5.Technologie 0 umožňuje připojení náhlavní soupravy, když je vyřazena z nabíjecího boxu.

Ačkoli cena Redmi Airdots 2 je velmi minimální, ale není to vstupní úroveň sluchu, má dobrou stabilitu a pohodlí, stojí za to zkusit.

Rychlé jednostupňové paringy, narozené v přízemí každé pohodlí, Earbudsare postavené s velmi snadným provozem

K používání těchto uší nepotřebujete žádné dovednosti. Stačí odstranit obě ucha z případu nabíjení a budou se navzájem napnout a spárovat se automaticky

Bezproblémové přepínání mezi mono-earským a binaurálním režimem

Nový upgradovaný Redmi Airdots 2 nemá omezení hlavního otroka a podporuje plynulé přepínání mezi monoearským a binaurálním režimem, takže po použití v mono režimu nebudete muset znovu spárovat.

Párování videa

Jak resetovat sluchátka

Stiskněte a podržte tlačítko po dobu 15 s, uvolněte jej za LED diody ušních uší 3krát a vypněte se, pak je výchozí nastavení obnovení dokončeno

Nejnovější Bluetooth 5. 0 čipová sada pro zajištění většiny stableconnection a nejmodernějšího přenosu

Redmi Airdots 2 je vybavena nejnovějším Bluetooth 5.0 čip a rychlost přenosu dat je až 2 timeshigh ve srovnání s předchozí generací. Připojení Bluetooth se při procházce ulicí nebo do záda nebude vyříznout a ven z vašeho cellphone

Poskytněte dokonalou kvalitu zvuku a jasné bezchybné volání do uší pomocí redukce šumu 7.Jednotka pro pohybující se cívka 2 mm a inteligentní snížení hluku inteligentního prostředí DSP

Když jsou materiál a ladění stejné, čím větší je velikost reproduktorové jednotky, tím lepší z nízké frekvence. Redmi Airdots 2 jsou vybaveny 7.Zvuková jednotka 2 mm, která má nízkofrekvenční ponor a střední až vysokou frekvenci. V kompaktním designu jsme vás stále vybavili technologií redukce hluku DSP inteligentním prostředí, takže se nemusíte starat o kvalitu hovoru

Pouze 4.1G lehký a pohodlný vlek je vrcholem Redmi Airdots 2

Díky přísné kontrole hmotnosti 4.1G. Nemusíte si dělat starosti s tím, že to spadne. Připravili jsme 3 modely zátkou do uší, abychom splnili vaše vyšší požadavky na uzavření a pevnost, i když běh, děrování a poslech hudby. Tři páry různých velikostí náušnic pro blokování vnějšího okolního hluku, zajistěte, aby vaše sluchátka byla pohodlná nosit po dlouhé hodiny bez bolesti. Zapadají bezpečně, není snadné padnout z uší.

 • 15 hodin měsíců
 • 12 hodin muzického
 • 12 hodin omách
 • 12 hodin konverze

Až 4 hodiny přehrávání na poplatek a případ nabíjení prodlužuje dobu až na 12 hodin

Uší může poskytnout 4 hodinový hudební čas po plném nabití účtováním. Mohlo by to být plně nabité případem nabíjení třikrát, takže celková doba přehrávání by mohla až 15 hodin, mohla by splňovat celý den používání bez problémů s bateriemi

Jedno ovládání tlačítek, multifunkční tlačítko Cancontrol Music, hovory a hlasový asistent

Hlasová kontrola

„Ahoj Google, hraj můj ranní seznam skladeb“

„Ahoj Siri, zavolej mámě na reproduktoru“

„Ahoj Google, tlumená světla ložnice“

„Ahoj Siri, nastavte časovač na 20 minut“

„Ahoj Google, nastavte teplotu na 75 stupňů“

Pro pomoc, připomenutí a další. promluvte si se svým asistentem

Váš hlasový asistent usnadňuje život. požádejte jej o hraní vaší oblíbené hudby, vytočení a odpovědi na volání, odpovědi na zprávy, zjistit předpověď počasí, připomenout vám schůzky, narozeniny, výročí a kdy zaplatit účty.

Mohu připojit Redmi Airdots 2 se dvěma mobilními telefony současně? Redmi Airdots 2 nelze spojit se dvěma telefony současně

Je redmi airdots 2 vodotěsný? Uší jsou odolnost proti vodě IPX4, ale případ nabíjení není odolnost vůči vodě

Mohu upravit objem pomocí Redmi Airdots 2? Samotné uší nemohou upravit objem a je třeba je upravit telefonem

Zda Redmi Airdots 2 je dvoukanálové sluchátka? Redmi Airdots používá raychem RTL8763BFR Bluetooth Chip k podpoře dvoukanálového stereo

Mohu ovládat hudbu prostřednictvím Redmi Airdots 2, pokud je to 10 metrů od telefonu? Ano, Redmi Airdots 2 lze připojit až do 10 metrů v prostředí bez bariéry

Jak zkontrolovat úroveň baterie Redmi Airdots 2? Podporuje sledování síly uší na telefonech iPhone a Android, jakmile se připojí

Funguje to s voláními WhatsApp? Podporuje Whatsapp volání, ale existují některé hlášené problémy, kde tato funkce nefunguje správně na některých mobilních telefonech

Mohu připojit Redmi Airdots 2 s kapelou MI nebo jinými Bluetooth SmartBands? Ne, Bluetooth sluchátka a Bluetooth SmartBands patří do přijímacích terminálových zařízení

Will Redmi Airdots 2 automaticky vypne? Ano, když jsou sluchátka mimo nabíjecí schránku bez připojení a nepoužívají se asi 5 minut, automaticky se vypne

Podporuje můj redmi airdots 2 chat a hlasový vstup třetích stran? Ano, podporují systémy iOS i Android

Jak bezpečné je spojení při rozhovoru, poslechu písní nebo hraní her? Spojení je bezpečné, ale pokud existuje velké množství Wi-Fi připojení, 4G signály nebo vysoce výkonné spotřebiče, může to způsobit rušení

Je čas na hraní hry se dvěma sluchátky současně? Postižená rychlostí kodeku s využitím, síťovým a mobilním telefonním kodekem, způsobí různá zpoždění, když mobilní telefon přenáší zvuková data na sluchátko

Pokud vaše Redmi Airdots 2 levé a pravé ušní sluchátka nebudou účtovány ovlivněné prostředím, síťovou a mobilním telefonem, způsobí to různá zpoždění, když mobilní telefon přenáší zvuková data na sluchátko

Má aktivní zrušení šumu? Redmi Airdots 2 nemá aktivní zrušení šumu, ale vybavili jsme ji technologií redukce hluku DSP inteligentním prostředí, která může snížit okolní hluk

Skutečná životnost baterie uší se může lišit v závislosti na intenzitě použití a modelu telefonu

Životnost baterie je testována technologií testování NTEK CO., Ltd, číslo zprávy: NTC1901306SV00

Redmi Airdots 2 se může spojit s mobilními telefony a zařízeními s podporou Bluetooth, které podporují přehrávání Bluetooth

Pro funkci hlasového asistenta musí váš mobilní telefon podporovat hlasového asistenta a mobilní telefon je třeba odemknout

Hmotnost jediného sluchu je asi 4.1g a specifická hmotnost se může mírně lišit

Tipy přicházejí ve třech velikostech (s, m, l) poskytující pohodlné přizpůsobení pro uši všech velikostí

Redmi Airdots 2 IPX4 Zpráva o testování odolnosti proti vodě pochází z testování NTEK Technology Co., Ltd, zpráva č.: NTC1903187SV00

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Manual | Průvodce krok za krokem 2021

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro mají až 28 hodin pohotovostního času, vodotěsnou certifikaci IPX4, až 6 hodin přehrávání hudby s plně nabitým baterií, Bluetooth 5.0 s kodeky APTX, AAC a SBC a mnohem více. Naučte se, jak je používat s tímto novým manuálem Xiaomi Redmi Buds 3 Pro.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Manual | Vše, co potřebujete vědět!

Telefony iOS a Android

Krok 1: Otevřete víko případu nabíjení. Poté se ucha automaticky zapnou.

Krok 2: Stiskněte a podržte multifunkční dotykové tlačítko na obou uších asi 2 sekundy. Když na obou uších začne blikat bílé světlo, budou připraveni spárovat do jakéhokoli zařízení.

Krok 3: Přejděte do nastavení Bluetooth zařízení.

Krok 4: Vyberte „Redmi Buds 3 Pro“. Pokud je potřeba heslo, zadejte „0000“.

Krok 5: Poté bude párování provedeno.

Do PC (Windows)

Krok 1: Zapněte Bluetooth okna.

Krok 2: Přejděte do nastavení.

Krok 3: Přejděte na „Bluetooth a další zařízení“.

Krok 4: Klikněte na „Přidat zařízení“.

Krok 5: Klikněte na Bluetooth.

Krok 6: Otevřete víko případu nabíjení. Poté se ucha automaticky zapnou.

Krok 7: Stiskněte a podržte multifunkční dotykové tlačítko na obou uších asi 2 sekundy. Když na obou uších začne blikat bílé světlo, budou připraveni spárovat do jakéhokoli zařízení.

Krok 8: Vyberte „Redmi Buds 3 Pro“. Pokud je potřeba heslo, zadejte „0000“.

Krok 9: Poté bude párování provedeno.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Manual | Jak nosit?

Krok 1: Vyjměte obě ucha z případu nabíjení.

Krok 2: Identifikujte levé a pravé uší.

Krok 3: Vyberte si tipy na ucha, které nejlépe vyhovují vašim uším.

Krok 4: Vložte sluchátka do vnitřního kanálu uší.

Krok 5: Otočte pro nejlepší možné pohodlí a nejlépe se ujistěte, že mikrofon směřuje na ústa.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Manual | Jak zapnout a vypnout a vypnout?

Zapněte: Otevřete víko nabíjecího případu. Poté se ucha automaticky zapnou.

Vypněte: Umístěte sluchátka do pouzdra na nabíjení a zavřete víko. Poté se sluchátka automaticky vypnou.

Jak ovládat? / Jak provozovat?. Pokyny

 • Hrajte nebo pozastavte hudbu: stiskněte multifunkční dotykové tlačítko na kterékoli z uší dvakrát.
 • Přehrát další píseň: Stiskněte multifunkční dotykové tlačítko na kterékoli z uší třikrát.
 • Odpovězte na příchozí hovor: Dvakrát stiskněte multifunkční dotykové tlačítko na kterékoli z uší.
 • Konec aktuálního volání: Stiskněte multifunkční dotykové tlačítko na kterékoli z uší třikrát.
 • Odmítněte příchozí hovor: Stiskněte multifunkční dotykové tlačítko na kterékoli z uší třikrát.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Manual | Jak aktivovat ANC?

Chcete.li zapnout a vypnout režim ANC v Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, vše, co musíte udělat, je stisknout a držet multifunkční dotykové tlačítko na kterémkoli z uší.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Manual | Jak aktivovat mono režim?

Chcete.li aktivovat mono režim v Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, vše, co musíte udělat, je spárovat sluchátka s požadovaným zařízením a vyjmout jeden z uší z nabíjecího pouzdra. Lze jej použít samostatně.

SUAS

Chcete.li nabít uší, vše, co musíte udělat, je umístit je do pouzdra na nabíjení a zavřít víko. Uší se začnou nabíjet automaticky.

Případ nabíjení

Chcete-li nabíjet případ nabíjení, vše, co musíte udělat, je připojit případ k nabíječce USB nebo nabíjecího portů s přiloženým kabelem USB-A C až C C. Začne se nabíjet automaticky.

recenze, redmi, buds

SUAS

 • Blikání bílého světla: sluchy připravené k spárování do jakéhokoli zařízení.
 • Bílé světlo zapnuté: Nabíjení uší.
 • Bílé světlo: uší plně nabitá.
 • Bílé světlo při resetování: uší se resetuje.
 • Bliká bílé světlo při resetování: Resetování uší.

Případ nabíjení

 • Blikání bílého světla: pouzdro má nízkou baterii.
 • Bílé světlo po dobu asi 5 sekund: pouzdro plně nabité.
 • Bílé světlo zapnuté: Nabíjení pouzdra.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Manual | Jak resetovat?

Krok 1: Umístěte sluchátka do pouzdra na nabíjení.

Krok 2: Stiskněte a podržte multifunkční dotykové tlačítko na obou uších po dobu nejméně 10 sekund, dokud se neotáčí bílé světlo.

Krok 3: Vymažte informace o párování zařízení.

Krok 4: Poté začne blikat světlo na uších a resetování bude provedeno.

Vlevo / doprava / jedna strana uší přestala fungovat

Pokud k tomu dojde, může to být proto, že je nízká na baterii nebo se s zařízením nepřipojila správně. Chcete.li to opravit, můžete provést následující:

Zkuste nabití sluchu, který nefunguje nebo obojí, umístíte je do případu nabíjení.

Vyzkoušejte tovární resetování uší.

Anker Soundcore Life A2 NC Manual | Párování krok za krokem

Zkontrolujte, zda sluchátka pracují v normálním pracovním rozmezí.

Pokud to nefunguje, ucho je pravděpodobně vadný a mohu jít za vrácení nebo jeho výměnu.

recenze, redmi, buds

Vlevo / doprava / jedna strana uší má nízký objem

Pokud k tomu dojde, může to být proto, že sluchátka jsou špinavé nebo objem je nastaven nízký. Chcete.li to opravit, můžete provést následující:

Zkuste vyčistit sluch.

Vyzkoušejte tovární resetování uší.

Mikrofon nefunguje

Pokud k tomu dojde, může to být proto, že mikrofon je ztlumen, nebo jsou sluchátka špatně umístěna. Chcete.li to opravit, můžete provést následující:

Pokud je mikrofon ztlumen, zkontrolujte objem mikrofonu zařízení. Pokud to nefunguje, znamená to, že v uši může být vada, proto je zkuste je vyměnit nebo získat vrácení peněz.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Earbuds, které se nepřipojí k Windows/notebooku/PC

Pokud se ušní sluchátka nepřipojují, může to být proto, že Bluetooth na počítači má problém s párováním. Chcete.li to opravit, můžete provést následující:

Zkuste deaktivaci Bluetooth z blízkých zařízení a poté aktivujte párovací režim uší uší, spárujte a připojte sluchátka z Nastavení Bluetooth Ostatní zařízení přidávají nové zařízení zvolit Bluetooth,

Zkuste odinstalovat a přeinstalovat ovladače Bluetooth nebo aktualizovat ovladač Bluetooth. Všechny lze provést ve správce zařízení, resetujte uší (pokud jsou k dispozici) a poté krok opakujte.

Zkuste resetovat sluchátka.

Jsou Xiaomi Redmi Buds 3 Pro vodotěsné?

Certifikace IPX4, což znamená, že jsou odolné proti Xiaomi Redmi 3 Pro Earbuds.

Má Xiaomi Redmi Buds 3 Pro má mikrofon?

Ano, Xiaomi Redmi Buds 3 Pro má integrované mikrofony.

Do Xiaomi Redmi Buds 3 Pro mají režim nízké latence/her?

Ne, Xiaomi Redmi Buds 3 Pro nemá režim nízké latence/her.

Jak zjistit, kdy jsou Xiaomi Redmi Buds 3 Pro plně nabité?

Když se uší nabíjí, rozsvítí se bílé světlo. Když je plně nabité, toto světlo se vypne.

Огляд Redmi Buds 3 Pro. Справді ваш звук!

Can Xiaomi Redmi Buds 3 Pro se připojit k PC a notebooku?

Ano, Xiaomi Redmi Buds 3 Pro se mohou připojit k PC, notebooky a tabletům.

Doufáme, že nyní víte, jak ovládat sluchátko z výše uvedeného manuálu Xiaomi Redmi Buds 3 Pro. Chcete vědět něco o sluchátcích? Neváhejte se zeptat v sekci комментари и м.

V případě, že chcete nebo potřebujete kontaktovat společnost Xiaomi, najdete všechny vaše informace na její stránce Kontaktujte nás, kde najdete čísla a e.maily k dispozici pro několik zemí!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS