Recenze Redmi Note 11 Pro Review: Xiaomi znovu doručí. Xiaomi Redmi Pro

Recenze Redmi Note 11 Pro Review: Xiaomi znovu doručí

Na trhu smartphonu, který stále více vidí spotřebitele s omezením hotovosti, které čelí vysokým technologickým cenám, byly smartphony společnosti Xiaomi Redmi vítaným přírůstkem do nabídky středního rozsahu v Jižní Africe.

Xiaomi právě spustila svou nejnovější sérii redmi noty v zemi s příchodem Redmi Note 11 a Note 11 Pro. Oznámení o zařízeních je jistě vítán spotřebitelé, kteří zmeškali sérii Redmi Note 10, včetně působivé Redmi Note 10 Pro, která byla vyprodána u mnoha maloobchodníků.

Jak se tedy nový Redmi všimne 11 Pro od svého předchůdce? A je to dobrá volba pro spotřebitele, kteří hledají vynikající specifikace za dostupnou cenu?

Strávili jsme nějaký čas s Redmi Note 11 Pro a to je to, co naše recenze našla.

Redmi Note 10 Pro vs Note 11 Pro

Na papíře existuje mnoho podobností mezi Xiaomi Redmi Note 10 Pro a novou notou 11 Pro. Oba telefony mají 6.67palcový displej AMOLED s frekvencí 120 Hz, nastavením hlavní kamery 108 MP, 16MP selfie kamera a boční senzor otisků prstů.

Největší rozdíly jsou mírné změny v designu, jiná čipová sada, novější verze Xiaomi Miui OS a zlepšená rychlost nabíjení.

Další rozdíly jsou okrajové: například rozdíl 20 mAh v kapacitě baterie a rozdíl 3MP pro jednu z hlavních objektivů fotoaparátu.

Konečně je tu cenový rozdíl. Zatímco poznámka 10 Pro byla spuštěna v Jižní Africe za cenu R5 499, Redmi Note 11 Pro stojí R6 499.

Ale specifikace a rozdíly v cenách vám mohou jen tolik říct, jak se Xiaomi Redmi Note 11 Pro ve skutečnosti vystupuje během použití v reálném životě?

Displej a výkon

Redmi Note 11 Pro přináší živý displej s velkou nasycení. Zatímco výchozí obnovovací frekvence je nastavena na 60 Hz, zvýšení nastavení na 120 Hz vytváří hladký posouvání s prémiovým pocitem.

Typický jas na displeji se mírně zvyšuje z poznámky 10 Pro, což zlepšuje viditelnost obrazovky v různých nastaveních. zejména sluneční světlo.

Přepínání mezi aplikacemi je bezproblémové, zatímco odemknutí telefonu pomocí bočního senzoru otisků prstů je tak rychlé, že někdy zapomenete, že máte sadu zámku.

Software je přizpůsobitelný, což vám umožní upravit nastavení podle vašich představ. od zásuvky aplikací, po lištu oznámení a další.

Zatímco některé hry a jiné aplikace Xiaomi jsou předinstalovány, jsou snadno odstranitelné, pokud nechcete, aby zabírali prostor. Ve skutečnosti se zdá, že Bloatware ve skutečnosti je na MiUi ve srovnání s jinými vlastními ROM pro populární značky ve skutečnosti snížen Bloatware.

Při provádění testu PCMark Performance Benchmarking na zařízení se skóroval 9050, téměř v průměru 8994. To se staví do rozsahu průměrného skóre výkonu zařízení, jako je Oppo Reno 5 5G, Xiaomi Redmi Note 10 Pro a Oppo Reno 7 Pro 5G.

Jeho výkon je však znatelně hladký ve srovnání s mnoha dalšími zařízeními v jeho cenovém rozpětí. Aplikace se nesnaží načíst a přestože jsem naložil zálohu svého hlavního zařízení do telefonu (načtení jeho více než 100 aplikací a vyplňování téměř 18 GB dalšího úložiště), smartphone pokračoval hladce.

Jediným znatelným škytačem bylo bezpečnostní skenování těchto aplikací, které trvalo nějakou dobu a během procesu instalace přerušilo testování fotoaparátů a používání telefonu.

Jakmile však počáteční zabezpečovací skenování skončilo, přerušení se zastavilo.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Camera

Mezi výkonem a baterií je kamera dalším důvodem, proč si musíte neustále připomínat, že Redmi Note 11 Pro je smartphone střední třídy. Je snadné zapomenout, že tento telefon není prodán za 15 000 nebo více.

Technicky je snadné zabalit čočky s vyšším rozlišením do levnějších chytrých telefonů. Chcete.li však doručit kvalitní obrázky, potřebujete také správné senzory, schopnosti s vysokým dynamickým rozsahem a software, který může podporovat a vylepšit zpracování obrazu hardwaru.

Kamera na tomto smartphonu je schopna to udělat a umožňuje vám rychlé snímky a přizpůsobení se různým nastavením osvětlení.

recenze, redmi, note, review, xiaomi, znovu

Fotoaparát s vysokým rozlišením 108MP je skvělá pro krajinářské záběry a další obrázky, které chcete zachytit v podrobnostech, bez znatelného zkreslení akvarelu, které ovlivňuje některé další kamery smartphonu s vysokým res res. Pokud se výrazně přiblížíte, můžete vidět určité zkreslení, ale není to tak patrné jako obrázky s vysokým rozlišením z některých jiných zařízení.

Většinou jsem použil kameru v režimu automatického střelby, ale je k dispozici režim Pro. V režimu automobilu se zdálo, že jedinou nevýhodou byly některé z aplikovaných filtrů AI. některé vypadaly přesycené nebo příliš podobné filtrům sociálních médií.

Místo toho jsem deaktivoval filtrování AI (které můžete udělat s jedním kliknutím) a ve výchozím nastavení povolil HDR. To dodávalo jasné obrázky s vyváženou nasycením a kontrastem, což eliminuje rušení z přepínání režimu filtry AI.

Kromě filtrů AI je software úhledný a při kliknutí na závěrku nebudete zaostávat.

Videa také jasně vycházejí, i když limit s framerate 30fps a žádná možnost 60fps je trochu nevýhoda.

Celkově však fotoaparát funguje výjimečně pro zařízení v cenovém rozpětí. překonává zařízení, která jsou mnohem dražší.

Výkon baterie

Životnost baterie je charakteristickým znakem mnoha telefonů Xiaomi a Redmi Note 11 Pro se neliší. Telefon snadno vydrží déle než jeden den, a to i při e.mailu a aplikacích pro více účtů, které opírají o napájení zařízení.

Při provozování PCMark pro test Android Battery Benchmark trval smartphone necelých 10 hodin 30 minut. To znamená, že při 50% jasu trvalo tentokrát vypouštění baterie ze 100% na 20% při procházení prostřednictvím prohlížení, úpravy fotografií a přehráváním videa.

Je třeba poznamenat, že skóre je o něco nižší než průměr (a moje vlastní předchozí testy) pro Redmi Note 10 Pro, přibližně o 2 hodiny o 2 hodiny. Je pochybné, že příčinou toho je rozdíl kapacity baterie 20 mAh. Je to pravděpodobnější kvůli různým úrovním spotřeby energie z čipových sad zařízení a možná i softwaru.

Ale když vezmete v úvahu 67 W nabíjení poznámky 11 Pro, nahradí to o něco kratší výdrž baterie.

Ale jak rychle je toto nabíjení 67 W? Podle Xiaomi vám může 15 minut nabíjení přinést 50% napájení baterie.

V našem testu vzalo 20 minut nabíjení baterii z 19% na 77% (celkem 58%). Za dalších pět minut dosáhla baterie 87%.

Rychlé nabíjení je často rychlejší, když je baterie prázdná, s rychlostmi se zužují, když baterie dosáhne plné kapacity. Ale i s částečně naplněnou baterií nabíjecí nabíjení 67 W na Xiaomi Redmi Note 11 Pro přináší rychlé a efektivní nabíjení.

Zatímco normální pokles rychlosti nabíjení dochází, když se baterie plnější, 20 minut je obrovským rozdílem v tom, kolik energie má vaše baterie. Je tedy skvělé vidět tuto technologii v tomto cenovém rozpětí.

Recenze Verdikt: Je Xiaomi Redmi Note 11 Pro Worth Show?

Strávili jsme spoustu času na pozitivech smartphonu, ale existují také nevýhody, o kterých by si potenciální kupující měli být vědomi. Koneckonců, zatímco Xiaomi přináší s tímto zařízením mnoho vlajkových lodí na střední doletový trh, existují oběti, které je třeba provést, aby se udržela v tomto cenovém rozpětí.

Senzor s plochou obrazovkou a bočním otiskem prstů jsou některé způsoby, jak společnost udržovala náklady na zařízení, ale ty nejsou tak patrné, když se pro tato volba rozhodla pro některá zařízení dokonce i prémiové vlajkové lodě.

Jednou z nejvýraznějších obětí je nedostatek podpory 5G. Mnoho jihoafrických spotřebitelů stále není v dosahu 5G věží, ale za dva roky mohou být.

Video snímkový limit 30fps je také trochu nevýhodou, ale většinou pro lidi, kteří by chtěli na svém zařízení zachytit spoustu videoobsahu. Pokud jde o software AI pro fotografie, byla by vítána některá vylepšení výkonu.

Na konci dne musí mnoho z těchto námitků vzít cenu telefonu do kontextu.

Pro R6 499 je to velmi přitažlivá dohoda. Nedoporučoval bych skákat z redmi poznámky 10 pro tento smartphone, protože mezi generacemi nejsou obrovské skoky.

Ale pokud hledáte nový smartphone v tomto cenovém rozpětí, Xiaomi Redmi Note 11 Pro je konkurencí, která má porazit, pokud jde o hodnotu za peníze v roce 2022.

Recenze: Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G. Chybí to trochu navíc

Recenze: Xiaomi Redmi Note 11 5G prostě nedosahuje svého velkého předchůdce, i když to není kvůli prémiovému designu.

Recenze: Xiaomi Redmi Note 11- Na konci března byla oficiálně představena řada Xiaomi Redmi Note 11. Nástupce Xiaomi Redmi Note 10 Pro, který jsme velmi oceňovali, je také zahrnut do několika variant dokonce i v několika variantách. Znovu překvapí zařízení a je to nejlepší nákup tohoto jara? Můžete si ji přečíst v této recenzi Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G. Je třeba říci předem, že v řadě Redmi Note 11 se objevilo ne méně než pět různých zařízení, včetně tří různých modelů Pro, konkrétně Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 5G a Redmi Note 11 Pro 5G. Zařízení pro profesionály se liší z hlediska nastavení čipové sady a fotoaparátu. Tentokrát nemáme běžný profesionál, ale Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G. Toto zařízení má 120 Hz 6.67 ″ FHD AMOLED DOTDISPLAY, procesor Snapdragon 695 a přichází s 6 GB nebo 8 GB RAM a 64 GB nebo 128 GB úložné paměti. Nabíjení baterie 5 000 mAh je rychlé s 67 W. Na zadní straně najdeme hlavní kameru 108 megapixelů, ultra široký úhel čočky osmi megapixelů a makro kameru dvou megapixelů. Na přední straně najdeme selfie kameru šestnácti megapixelů a samozřejmě existuje 5G podpora. Zařízení je k dispozici od 369 EUR.

Displej a zvuk

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G má 6.67 ″ FHD AMOLED DOTDISPLAY. To zajišťuje, že se nejedná o malý smartphone. Máte velké 6.Obrazovka 67 palců k dispozici s rozlišením 2 400 o 1 080 pixelů a obnovovací frekvencí 120 Hz. To znamená, že obrázky se osvěží 120krát za sekundu a to zajišťuje, že se animace a rolování přes internetové stránky cítí neuvěřitelně hladké. O samotném displeji, který na obrazovce vyvolává neuvěřitelně jasné barvy. Na standard je nasycení barvy nastaveno trochu příliš nadšeně, protože veselé barvy k vám stříkají. Naštěstí to můžete dále upravit v nastavení. Rozlišení je více než dostačující pro ostrý obraz a kontrast displeje je vynikající. Možná malý mínus, který vyniká nyní, když je počasí venku hlavně slunečné. Jas mohl být o něco vyšší. Obrazovku si můžete přečíst na jasném slunečním světle, ale někdy musíte vynaložit jen trochu úsilí. Dvojité reproduktory jsou v tomto cenovém rozpětí poměrně jedinečné. Najdete reproduktor na horní i dolní části pro skutečný stereo zvuk. Zvuk postrádá určitou hloubku, ale můžete výrazně zvýšit objem a v této kategorii cen ve skutečnosti nemáme na co si stěžovat. Displej a zvuk také přispívají k prémiovému vzhledu tohoto zařízení. Je to další zásah do tvorby?

Fotoaparát

108-megapixelový fotoaparát zní samozřejmě fantasticky, ale dobré fotografie nezávisí jen na počtu megapixelů. Přesto se předchůdce, také s 108 megapixelovou kamerou, stále podařilo pořídit docela pěkné obrázky. Zvláště za denního světla. Tentokrát jsme se trochu obávali čipové sady v kombinaci s kamerou. Vytěžíte maximum z dobrého senzoru fotoaparátu v kombinaci s rozpočtovým procesorem? Ne, i když stále můžete střílet docela slušné obrázky za správných podmínek. Níže můžete vidět několik obrázků pořízených s hlavní kamerou.

Za denního světla, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G natáčí dobré fotografie. To je způsobeno hlavně hlavní kamerou. Fotografie jsou ostré a obsahují mnoho detailů. Normálně nefotografujete přirozené fotografie. HDR je důrazně přítomen a pokud také zkontrolujete AI, dostanete jen pohádkovou krajinu. Naštěstí to můžete vypnout a ukáže se, že hlavní kamera přináší prostě skvělý výkon a je jednou z lepších možností v této kategorii cen. Ultralehkový úhel fotoaparát funguje méně dobře a barvy se také liší s touto kamerou. Zdá se, že rovnováha bílé byla upravena odlišně, což není softwarem opraveno jako standard. Tento fotoaparát má také trochu větší potíže s kontrastem, takže fotografie rychle vypadají příliš jemně. Bohužel si okamžitě všimnete nedostatku ostrosti a detailů. Ultra široký úhel kamery není nikde poblíž stejné úrovně jako hlavní kamera. Makro kamera je pěkná navíc pro přiblížení předmětů, ale příliš si to příliš nepředstavujte. Níže můžete vidět několik fotografií pořízených pomocí ultralehké kamery.

Pokud přiblížíte hlavní kameru, výkon se rychle sníží se spoustou hluku. Dvakrát zoom je často stále docela v pořádku, ale nad tím sotva získáte nějaké použitelné fotografie. Jakmile se začne ztmavnout, výkon se také snižuje. Existuje noční režim, ale ukazuje hluk poměrně rychle. Bude to také kvůli nedostatku optické stabilizace obrazu. Všimli jste si, že při přiblížení, ale také když je v tmavých podmínkách vyžadována pomalejší rychlost závěrky. Níže vidíte fotografie s 2x, 6x a 10x zoom.

A ať už je to kvůli čipové sadě, mám podezření. Za denního světla můžete pořizovat krásné fotografie, ale jakmile slunce zmizí, výkon fotoaparátu také klesá. Srovnali jsme fotografie s Xiaomi Redmi Note 10 Pro, které zde stále máme. Hlavní kamera ve standardním režimu vede o krok vpřed ve srovnání s předchůdcem, zejména z hlediska detailů. Jakmile však začnete přiblížit, je to naopak, pak starší zařízení vyhraje a to je pozoruhodné. Existuje však také velká nevýhoda. Předchůdce byl schopen nahrávat video v rozlišení 4K. To již neplatí s tímto novějším zařízením a to je velký krok zpět. Nyní můžete nahrávat maximum videí za 1080p při 30 snímcích za sekundu, zatímco předchůdce, kromě 4K, má také možnost natáčet v 1080p při 60 snímcích za sekundu. Přes nižší rozlišení vypadají videa dobře s zářivými barvami.

Software

Nakonec se dostaneme k hlavnímu problému Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G a to je software. Tento model nejen spustí Android 11, na tomto zařízení je nainstalováno mnoho nežádoucích aplikací (Bloatware) nainstalovaných. Je to už dlouho, co jsme to v tomto rozsahu viděli. Nákupní aplikace od Aliexpress a Amazon, Tiktok. Netflix, PUBG Mobile atd. Možná je to užitečné, ale raději nainstalujeme to, co sami potřebujeme. Naštěstí můžete většinu z toho odstranit sami. Na novém zařízení můžeme skutečně očekávat Android 12, ale to tak není. Novější softwarový skořápka z Xiaomi s MiUi 13 je však na tomto zařízení. A samozřejmě jde o osobní preference, ale MIUI není nejlepší software Android Software. Skutečnost, že máte dvě rozbalovací nabídky, v závislosti na tom, zda přejedete zleva zleva (oznámení) nebo pravá (nabídka pro rychlé nastavení) není vždy užitečná. Také někdy existují drobná zpoždění, která se zdá být ze softwaru. Stále to vypadá špinavě a přeplněné, i když byly podniknuty kroky k přivedení příkazu k chaosu. Například tmavý režim je k dispozici jako standard a můžete se hodně přizpůsobit v oblasti textu a animací. Zvykne si to, že si zvykne na jinou skořápku softwaru, ale nakonec to bude fungovat. Právě teď to není nejlepší softwarová skořápka Android. Krátce jsme kontaktovali Xiaomi o zásadách aktualizace, ale nebyli jsme z toho moc šťastní. Stále můžete očekávat Android 12 a Android 13, i když to ještě není jasné, kdy. Vzhledem k tomu, že zařízení je již verzí Android, je pouze Android 13 opravdu nový. To ve skutečnosti už není v té době, kdy výrobci nedávno šli dále a dále s delší podporou. Chápeme, že se jedná o levnější smartphone, který může očekávat aktualizace po kratší dobu než drahá vlajková loď, ale to ve skutečnosti již není možné. Aktualizace zabezpečení také obdržíte po dobu tří let, které jsou vydávány každých 90 dní. Software proto není nejsilnějším bodem tohoto zařízení.

Xiaomi Redmi Note 11. Závěr

Bez ohledu na to, jak jsme byli překvapeni, že jsme byli v loňském roce s Xiaomi Redmi Note 10 Pro a jak dobrý se tento nástupce zpočátku zdál s prémiovým vzhledem. Nakonec Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G prostě nedosahuje svého velkého předchůdce. Není to kvůli prémiovému designu, což je opravdu svátek pro oči. Displej a zvuk jsou také v pořádku. Díky tomu je tento smartphone skutečným zábavním zařízením. Bohužel nebyl dosažen žádný pokrok z hlediska kamery, navzdory opět vynikající hlavní kameře za denního světla. Můžeme dokonce mluvit o kroku zpět kvůli nedostatku možnosti zaznamenávat videa v rozlišení 4 kB. Tam, kde zařízení zaostává, je však software. Android 11 ve skutečnosti již není možné. Na tomto zařízení je příliš mnoho bloatwaru a zásady aktualizace jsou ve skutečnosti zastaralé. Vidíš to? Pak Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G rozhodně není špatné zařízení. Naopak. V tomto cenovém rozpětí je to dobré zařízení, ale bohužel ne bez jeho nedostatků.

 • Krásný design
 • Obrázek a zvuk dobře
 • Hlavní kamera pořizuje dobré obrázky za denního světla
 • Baterie trvá dlouho a rychle se nabíjí
 • Zahrnuty ochránce případů a obrazovky
 • Software trochu chaotický
 • Spousta bloatwaru
 • Žádné další natáčení ve 4k
 • Android 11
 • Pouze aktualizace Android 12 a 13

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus vás neopustí tak bez dechu, jak říká jeho jméno, ale je to skvělý telefon za cenu. Je velmi rychlé nabití a má obrazovku, procesor a výdrž baterie, která vám přinese vaše peníze. Byli jsme však zklamáni kvalitou kamery a telefon ani nevyhraje žádné soutěže krásy.

Klady

 • Neuvěřitelně rychlé nabíjení
 • Dobrá obrazovka za cenu
 • Intuitivní skener otisků prstů

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

Co je ve slově? Ne moc, podle Xiaomi: Pokud víte hodně o Redmi Note 11 Pro, nenajdete s Pro Plus mnoho překvapení, navzdory dalšímu slovu plonked na konci svého jména.

Tato recenze Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus dokončí náš pohled na rodinu Xiaomi na začátku roku 2022 cenově dostupných telefonů Redmi. Pro Plus se připojí k výše uvedenému Pro a také standardní poznámku 11. Pravděpodobně to dokončí soubor, i když s tímto zvykem aditivního titru jsme mohli v budoucnu vidět více.

Xiaomi používá poznámku 11 Pro Plus k předvedení techniky, které jsme již viděli ve více prémiových telefonech ve svých nižších zařízeních.

Vlajková loď v The Redmi Note 11 Pro Plus je 120w rychlé nabíjení, které jsme viděli v Xiaomi 12 Pro a MI 11T Pro, ale ne v ničem cenově dostupném jako Pro Plus Plus. Za pouhých 15 minut poháněl telefon na plný.

Další velký upgrade, který se může pochlubit redmi nad svými sourozenci, je lepší čipová sada. Dimenzita 920 je zde střední rozsah, který poskytuje více energie a chytřejší AI než spodní silikon používaný pro poznámku 11 a poznámka 11 Pro.

Kromě těchto funkcí je to z velké části stejný telefon jako Redmi Note 11 Pro. má velký FHD 6.67palcová obrazovka, tři zadní kamery vedené monstrum 108MP a software MIUI položený na Android 12.

Zatímco Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus získává všechny výhody ne-plus. A pak některé. Zdědí také téměř všechny drsné hrany tohoto telefonu, takže nemusí vyhrát lidi, kteří byli na plotu o ostatních příslušnících rodiny.

Největším problémem je zde kamera. Navzdory senzoru 108 MP vypadající výkonně na papíře, nevrací skvělé výsledky v terénu.

Zjistili jsme, že Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus prostě není skvělá jako jednoduchá kamera point-and-shoot: když jsme s ním zacházeli jako s jedním, narazili jsme na problémy, jako je obloha, která byla vyhozena, zvířata, která byla zaměřena a zaměřila podrobnosti v tmavších oblastech, které byly zcela ztraceny.

Jistě, můžete se vyhnout mnoha těmto problémům. jako problémy zaměření a nadměrná expozice. Tím, že trávíte spoustu času rámcem výstřelu správně nebo pohráváním s nastavení.

Poznámka 11 Pro Plus ani nevyhraje žádné soutěže krásy; Je to velké a objemné a natáhne vaše rukavice, pokud nemáte obří číslice. Vzhledem k tomu, že Vivo, Realme a Samsung nám všichni ukazují, jak dobře vypadající rozpočtové telefony mohou být, a že Xiaomiův vlastní pokofon má atraktivní rozpočtové mobily, Redmi nemá žádnou omluvu.

To znamená, že senzor otisků prstů na boku je neuvěřitelně intuitivní a funguje to lépe než alternativy většina ostatních telefonů.

Většinu našich problémů s Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus lze přehlédnout kvůli ceně. Náklady překročí hranici mezi rozpočtem a střední rozsahou, i když uvádí blíže k prvnímu; Za tuto cenu neočekáváte úchvatné fotografie nebo design svelte a Redmi skočí dopředu, kde na tom záleží.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus Cena a dostupnost

Hmotnost: 204G Rozměry: 163.7 x 76.2 x 8.Velikost displeje 3 mm: 6.Rozlišení 67 palců: 1080 x 2400 Čipová sada: LIMENTY 920 RAM: 6/8 GB SKLADOVÁNÍ: 128/256 GB Zadní kamera: 108MP 8MP 2MP Přední kamera: 16MP PŘEDPOKLÁDANÝ SOFTWARE

Redmi Note 11 Pro Plus byla spuštěna dva měsíce po jeho sourozencích v dubnu 2022 s datem vydání později v květnu.

Xiaomi нахрена!? Топовый смартфон Redmi Note 11 Pro 5G с Алиэкспресс!

Telefon si můžete vyzvednout ve Velké Británii, ale Xiaomi nespustí své telefony v USA. Někdy to dělá v Austrálii, takže jsme tam mohli vidět vydání v blízké budoucnosti, ale nepovažujte to za samozřejmost.

Telefon stojí ve Velké Británii 369 GBP. To převádí na asi 480 nebo AU650, což dává cenu telefonu jen vlasy nad cenu jeho sourozenců.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus Design

Pokud dokážete říct Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus, kromě svého ne-plus sourozence bez podnětu, zasloužíte si medaili: sluchátka vypadají téměř identicky, s výjimkou mírně redizované rány kamery.

Toto je váš standardní smartphone „čokoláda“. Pokud chcete jedinečnější design, musíte zaplatit mnohem více. Kolem okraje je port USB-C, 3.5 mm konektor pro sluchátka, svazek a tlačítko napájení se zabudovaným senzorem otisků prstů. Ten je velmi intuitivní a rychle se používá, což způsobuje, že odemknutí telefonu je hrač.

Xiaomi učinila zajímavou. i když to není nevítané. Rozhodnutí použít skleněný zadní panel pro telefon, protože plast zřejmě nevzbuzuje telefon „pro plus“. Sluchátko se v důsledku toho cítí hezčí.

S hodnocením IP53 je docela dobře chráněn před vlhkostí nebo prachem, i když tuto věc nebere pro dlouhé ponory v bazénu.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus Display

Tento telefon má displej „Xiaomi Special“. List specifikace je stejný jako na různých telefonech Redmi, Poco a MI.

To znamená, že je to 6.67palcový displej FHD s frekvencí 120 Hz a super AMOLED Tech. Jeho maximální jas 1200 nits je působivě vysoký pro rozpočtový telefon; Prohlídka je přerušena malým výřezem „punch otvoru“ pro kameru směřující přední část.

recenze, redmi, note, review, xiaomi, znovu

Pro telefon své ceny má Redmi dobře vypadající displej; Bylo to dobré pro sledování filmů během naší přestávky na oběd nebo hraní rychlých her. Kvůli jeho velikosti však někteří mohou zjistit, že se musí natáhnout, aby dosáhli horní části displeje.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus Cameras

Redmi Note 11 Pro Plus má tři zadní kamery: je zde 108 MP f/1.9 Main, 8MP f/2.2 Ultrawide a 2MP f/2.4 Makro. pozoruhodné, protože je to stejné jako ve verzi bez plus, ale bez hloubkového senzoru jeho.

Stejně jako u non-plus jsme na displeji nebyli velmi ohromeni fotografiemi na displeji. Lepší telefonní kamery najdete za stejnou cenu.

Zdá se, že Redmi bojuje s vyváženými obrázky. Někdy snímky vypadaly nadměrně exponované, ale častěji než ne, byly podexponované, což způsobuje, že fotografie vypadají matně a přitažlivé. Obloha byla často velkým problémem, protože světlo shora vyhodilo spoustu fotografií.

Tu a tam jsme pořídili dobře vypadající fotografie, ale to nebyla náhoda. Abychom zajistili, že snipy vypadají atraktivně, museli jsme skočit do režimu Pro a vyladit některá nastavení, nebo zarámovat obrázek, abychom se ujistili, že obloha dominuje pozadí.

Některé další režimy se však dařily o něco lépe. Režim portrétu vzal snímky, které byly v pořádku, i když si přejeme, abychom mohli použít nadšené přídavné jméno než „v pořádku“. Obrázky byly vyváženější než ve standardním režimu kamery, ale stále dotyk a rozostření na pozadí bokeh bylo trochu měkké dotyky.

Nebyli jsme tak zklamáni 16MP f/2.5 fotoaparátu selfie a fotky, které byly výrazně jasnější a barevnější než na zadních kamerách.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G vs Redmi Note 11 Pro. Детальное сравнение смартфонов.

Video nahrávání zde jde až do 4K při 30 snímků za sekundu a existuje několik dalších režimů, jako je panorama a noční pohled.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus Plus a specifikace

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus je poměrně výkonný pro telefon za svou cenu. Jistě, nedostanete vlajkovou sílu, ale byl jsme ohromeni představením.

Sluchátko zabalí čipovou sadu MediaTek 920, kterou jsme také viděli ve Vivo V23 a Realme 9 Pro Plus. Je to čip obecně nabízený na telefonech, které překročí hranici mezi rozpočtem a středními cenami.

Když jsme provedli telefon GeekBench 5 Benchmark Test, vrátil vícejádrový skóre 2 175, což jej staví do souladu s těmi dalšími telefony, které jsme zmínili. Je silnější než rozpočtový telefon, ale ne tak elegantní jako skutečný prostředník. což je přesně to, co byste očekávali u telefonu, který sedí mezi těmito kategoriemi z hlediska ceny.

Vzali jsme telefon na rotaci s některými hrami a zjistili jsme, že to hrálo dobře, pokud jsme nenarazili na grafiku až do jejich nejvyšších možností; Je také dostatečně rychlý pro navigaci menu a další jednodušší úkoly.

Telefon můžete použít k připojení k 5G sítím, pokud je to něco, co chcete (nebo je dokonce k dispozici ve vaší zemi). To bude dobrá zpráva pro lidi, kteří rádi zůstávají ve spojení, i když nemůžeme pomoci, ale představit si verzi telefonu, kde cena, kterou platíte za 5G modem, se místo toho utratí na další funkce.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus Software

Zajímavé je, že Redmi Note 11 Pro Plus přichází na Android 11, což není nejnovější verze operačního systému Google, která je k dispozici mobilním výrobcům. Druhá poznámka 11 telefonů jsou stejné, takže nemůžeme být příliš překvapeni, ale software je o krok pozadu jedním zvláštním způsobem.

Všechny telefony používají vidličku Xiaomi Android s názvem MIUI, ale zatímco ostatní noty 11 sluchátka používají MiUi 13, získáte pouze Miui 12.5 Zde. Pravděpodobně to bude v určitém okamžiku brzy aktualizováno.

MIUI je hlavně estetická změna s vylepšením designu na ikony aplikací, rozvržení nabídky a další. Pravděpodobně můžete získat podstatu z obrázků doprovázejících recenzi, ale bylo by ještě lepší, kdybyste mohli dostat ruku na telefon Xiaomi, abyste to vyzkoušeli.

Jednou z funkcí, která se nám líbí, jsou menu ve stylu iOS ve stylu. Ve většině Android Forks přejedete dolů z horní části, abyste vyvolali rychlé nastavení a oznámení, ale v MiUi svoláte rychlé nastavení pouze tehdy, pokud přejedete zprava, s oznámeními zleva. Když si na to zvyknete, je to opravdu užitečná funkce navíc.

MiUi byl kdysi velmi nabitý operační systém nabitý bloatware. Xiaomi se o tom v posledních letech o něco lépe, i když Redmi má stále několik nepříjemných předinstalovaných Stragglerů, když se zavedete telefon, což pravděpodobně budete chtít odinstalovat.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus Life baterie

Telefony Xiaomi Redmi byly často skvělé pro výdrž baterie. Tohle tomu tak není; Nebyli jsme tak odfouknuté jako obvykle.

Baterie 4 500 mAh vám vydrží jeden den, ale neprotahuje se na celý druhý den. Zjistíte, že budete muset zapnout asi po dni a půl, pokud jste připraveni spustit baterii až na nulu.

To je však pod intenzivním ohněm, takže s spravedlivým kopečkem navigace na mapy, streamování videa a sociálních médií je to stále docela dlouhotrvající telefon.

Nabíjení je jedno oddělení, kde telefon vyniká. alespoň teoreticky. Telefon sbalí neuvěřitelných 120 W napájení, které Xiaomi říká, že telefon zapálí za pouhých 15 minut. Soudě podle našich zkušeností s využitím jiných 120 W telefonů je toto tvrzení pravděpodobně přesné.

Bohužel jsme nebyli odesláni verzi telefonu s nabíječkou kompatibilní v našem regionu, takže nemohli tento nárok zcela vyzkoušet. Přesto, s použitím téměř rychle se nabíječky třetích stran, stále máme působivé rychlosti napájení.

Neexistuje žádná bezdrátová napájení, ale s působivým kabelovým nabíjením nemůžeme stěžovat.

Koupit to, pokud.

REDMI vás líbí rychlé nabíjení s jeho 120 W poháněním.

Chcete hrát s rozpočtem, čipová sada Dimensity 920 je zde docela dobrá pro telefon za tuto cenu, takže pokud se vám líbí vaše hraní, ale nechcete dražší telefon, poznámka 11 Pro Plus je dobrá sázka.

recenze, redmi, note, review, xiaomi, znovu

Máte rádi dobrou obrazovku díky své velké a jasné obrazovce AMOLED, Redmi je skvělá pro lidi, kteří se starají o kvalitu obrazu, ať už jde o herní nebo streamování filmů.

Nekupujte to, pokud.

Jste vášnivý fotograf, pokud nechcete, aby vaše obrázky byly ponuré a pochmurné, Redmi zklamá lidi, kteří hledají telefonní fotoaparát telefon. Existují lepší možnosti, dokonce i z Xiaomi.

Chcete malý telefon, redmi je mnoho věcí, ale „malý“ není jedním z nich. Pokud máte menší číslice, najdete toto zařízení skutečný úsek, takže jej nemůžeme zcela doporučit pro všechny.

5G není pro vás důležité, aby Xiaomi provedl několik obětí, které přinesly 5G do svých rozpočtových telefonů, takže pokud se nestaráte o rychlé spojení, měli byste se podívat na starší zařízení značky.

Zvažte také

Pokud tato recenze Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus vás neosvítí k dalšímu nákupu telefonu (nebo nechcete telefon s názvem tak dlouho), zde jsou některé alternativy, které byste mohli zvážit.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Redmi’s Poslední špičkový telefon je ve skutečnosti lepší než novější, zejména v oddělení kamery, takže stojí za to zkontrolovat fanoušky fotografií. Podívejte se na naši recenzi Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Realme 9 Pro Plus tento konkurenční pro plus telefon má lepší kamery a zajímavý barevný zadní zadní panel, i když není tak rychlý nabitý podívejte se na naši recenzi Realme 9 Pro Plus Review

Fanoušci iPhone SE 2022 iOS možná budou chtít zvážit nejlevnější iPhone na trhu, který je velmi výkonný a provozuje software Apple, i když to není o nic lepší pro fotografii a poplatky pomaleji. Podívejte se na naši recenzi iPhone SE

Redmi Note 10 vs 10s vs 10 Pro vs 10 Pro Max: Jaký je rozdíl?

Který ze čtyř telefonů v řadě Redmi Note 10 vám nejlépe vyhovuje? Jak se každá se stejně liší? A co je se všemi různými jmény?

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podpořit Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Xiaomi oficiálně spustila řadu Global Redmi Note 10. Konvence pro pojmenování je však spíše spletité, protože existuje mnoho modelů a posun v pojmenování založené na regionu.

Na základně rozsahu je redmi poznámka 10, redmi poznámka 10s nad tím (která v Indii dorazí jako varianta s větší obrazovkou zvaná Redmi Note 10 Pro) a redmi poznámka 10 pro. The Redmi Note 10 Pro Max v Indii). K dispozici je také model poznámky 10 5G (není k dispozici v Indii), který se cítí jako celkový odklon od série.

Mějte na paměti toto pojmenování při pohledu na níže, protože jsme běželi s globálním pojmenováním a specifikací. Takže který z těchto modelů Redmi Note 10 je pro vás nejvhodnější? Zde rozebíráme rozdíly mezi čtyřmi telefony.

Design

Ačkoli jazyk designu je více nebo méně zrcadlen v každém modelu poznámky 10. ignorování zjevných rozdílů ve fyzické velikosti. Existují různé možnosti barev, které pomohou vyniknout různým modelům.

Hlavní trio zařízení Note 10 má možnost Onyx Grey, zatímco poznámka 10 5g to přesouvá na grafitu šedou. Jak uvidíte, model 5G se do značné míry liší od hlavního tria. A upřímně řečeno, nejsme si jisti, proč se stal součástí série. Zde je úplné zhroucení Colourway na model:

 • Poznámka 10: Onyx Grey, Pebble White, Lake Green
 • Poznámka 10s: Onyx Grey, Pebble White, Ocean Blue
 • Poznámka 10 Pro: Onyx Grey, Glacier Blue, Gradient Bronze
 • Poznámka 10 5G: Chrome Silver, Graphite Gray, Nighttime Blue, Aurora Green

Zobrazit

Ačkoli přední čtyři modely vypadají stejně, s přední a středem kamery s punčovými otvory, jsou to různé velikosti kvůli různým displeji.

Základní poznámka 10 a jeho protějšek 10 let získají 6.34palcová frekvence 60 Hz. Poznámka 10 pro naráží tuto velikost až do 6.67 palců, s zdvojnásobením obnovovací frekvence na 120 Hz. učinit z něj horní část parta. Poznámka 10 5G je mezi nimi, v 6.5 palců a 90 Hz.

Indické verze však. i.E. Poznámka 10 Pro a 10 Pro Max. Oba funkce 6.67palcové displeje s občerstvením 120 Hz. Jen přidat k zmatení.

Hardware

Říká se po dlouhou dobu, že série poznámky 10 bude běžet na platformě Qualcomm Snapdragon 732. To je pravda. ale pouze pro model poznámky 10 Pro.

Vítr dále po sérii a základní poznámka 10 má Snapdragon 678, zatímco 10s a 10 5g namísto toho vyrazí pro hardware MediaTek Hardware.

Je to poprvé, co jsme viděli rozmístění MediaTek 700, použité pro jeho 5G konektivitu. Což je samozřejmě možné pouze v modelu poznámky 10 5G.

Jinde je pro všechny modely minimum baterie 5 000 mAh, tak velká dlouhověkost, spolu s rychlým nabitím 33 W (pro model 5G je to jen 18 W).

Kamery

Hlavní trio zařízení je vybavena čtyřkolkou kamerou s hlavním, ultra širokým senzorem, makrem a hloubkou. Poznámka 10 5G je opět zvláštní, s nastavením trojité zadní kamery. Jak to prokolí.

Top-end model je nejuznávanější, protože jeho hlavní senzor 108-megapixelů a 5megapixel telemacro. Podobně jako to, co najdete na Xiaomi Mi 11. jsou řez výše. Objektiv 108MP používá metodu devíti pixelů k vytvoření výsledků 12-megapixelu jako standardu.

Ostatní modely jsou pouhými 2 megapixely v makro oddělení a věříme, že pro tuto konkrétní kameru postrádají autofokus. To je typické pro rozpočtová zařízení, ale raději bychom tato optika zcela chyběla. Protože z minulých zkušeností jsou výsledky špatné.

Uvidíte, že pro žádnou redmi notu 10 neexistuje žádný optický zoom, což není překvapením v tomto cenovém bodě. Ale jediná věc, o které si myslíme, že opravdu chybí, je jakákoli forma stabilizace optického obrazu. které jsme zdůraznili v naší poznámce 10 Pro Review, odkaz níže.

Závěr

Je zřejmé, že je to všechno o poznámce 10 Pro. Efektivně verze Xiaomi Mi 11, která jí poskytne spoustu přitažlivosti.

Jinak zjistíme, že Xiaomiho volba uvolní tolik variant poznámky 10 matoucí. Nemluvě o názvu a specifikační posun těchto sluchátek v různých regionech. Jo, a že model 5G je tak lichý, že do série nepatří, jak to vidíme.

Telefon Xiaomi’s Redmi Note 11 Pro 5G je dodáván s nabíječkou 67 W

Že Redmi Note 11 Pro může zřejmě zasáhnout 50% poplatek za pouhých 15 minut.

Sareena je senior editor pro CNET pokrývající mobilní rytmus včetně recenzí zařízení. Je to ostřílená multimediální novinářka s více než desetiletým zkušenostmi s produkcí příběhů pro televizní a digitální publikace napříč finančními hlavními městy Asie, včetně Singapuru, Hongkongu a Bombaje. Před CNET pracovala Sareena v CNN jako spisovatelka a agentura Reuters jako producent.

Xiaomi vzala virtuální scénu a ve středu spustila svou nejnovější sérii Telefonního série Redmi Note 11 ve středu. Letos největší čínský tvůrce telefonu spustil čtyři nové modely pro svou sestavu Redmi, Redmi Note 11 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11s a Redmi Note 1.

Ze čtyř je telefonem s nejvyšším koncem Redmi Note 11 Pro 5G a je to střelba být jedním z nejlepších telefonů s rozpočtem 5G Android, které si budete moci koupit (nebo možná nebudete, pokud žijete v NÁS). Redmi Note 11 Pro má 6.7palcový displej kompletní s vysokým rozlišením (2 400×1 080 pixelů) a rychlým obnovovacím frekvencí (120 Hz). Zahrnuje také sdruženou nabíječku 67 W, jeden z nejrychlejších nabíječek v krabici kolem. Xiaomi říká, že nabíječka může oživit baterii 5 000 mah zařízení o 50% za pouhých 15 minut.

Xiaomi používá pro své telefony redmi noty s vysokým megapixelem kamery a ve svém marketingovém materiálu není o této skutečnosti ticho. Tento rok se neliší. Modul čtyřkamery vzadu je titul 108-megapixelového čočky, která je doprovázena 8megapixelovým ultra širokým objektivem a 2-megapixelový makro čočka. Sestava je nastavena tak, aby obdržela mezinárodní vydání, jako je Velká Británie, Evropa, Střední východ, jižní Asie a jihovýchodní Asie. Informace o cenách, které nebyly k dispozici v době tohoto psaní, se budou lišit v závislosti na zemi.

Zveřejnění inzerenta

Tento reklamní widget je poháněn navi a obsahuje reklamy, za které lze Navi platit různými způsoby. Nebudete být účtováni za zapojení do této reklamy. I když se snažíme poskytovat širokou škálu nabídek, tento reklamní widget neobsahuje informace o každém produktu nebo službě, která vám může být k dispozici. Vyvíjíme přiměřené úsilí, abychom zajistili, že informace v doporučených reklamách jsou aktuální, každý inzerent uvedený v tomto widgetu je zodpovědný za přesnost a dostupnost jejích podrobností. Je možné, že vaše skutečné podmínky nabídky od inzerenta se mohou lišit od podmínek nabídky v tomto reklamním widgetu a inzerované nabídky mohou podléhat dodatečným smluvním podmínkám inzerenta, které vám budou předloženy před nákupem. Všechny informace jsou prezentovány bez jakékoli záruky nebo záruky.

Sestava Xiaomi Redmi je již dlouho zasazená pro Xiaomi. Tato strategie stohování fantastických funkcí v cenově dostupném balíčku pomohla katapultovat sérii do stavu bestselleru krátce po debutu v roce 2014.

Co se změnilo z loňské sestavy Redmi Note Pro

Kromě rychlosti nabíjení je jednou z největších změn v sestavě redmi noty procesor i rozšiřitelné úložiště, které se zvýšilo na 1 TB z 512 GB. V poznámce 11 Pro, Xiaomi se rozhodl pro čipovou sadu Snapdragon 695, která by se mohla zdát nejprve jako downgrade z čipové sady Snapdragon 732G, která je vidět v loňské poznámce 10 Pro.- Ale není to. Snapdragon je novější systém na čipu s procesem 6nm (732G měl 8nm proces) a 5G podporu. Loňská redmi nota 10 Pro zahrnovala řadu působivých funkcí, ale 5G nebyl jedním z nich.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G SPECTS

Redmi Note 11 Pro 5G6.67 palců; Full HD, (2 400×1 080 pixelů); 120 HzTBC164.19×76.1×8.12 mm202 gramůAndroid 11108-megapixel (hlavní fotoaparát), 8-megapixel (ultra široký), 2-megapixel (makro)16-megapixelTBCSnapdragon 695 (5G)6GB64GB; 6GB128GB; 8GB128GBAž 1 TB5 000 MAH (67-Watt Sballed Charger)BočníUSB-CAno5G, 120 Hz, 67 W kabelového nabíjení, 120 Hz displej, IP 53 (stříkající protiof.), Duální reproduktoryTBC
| Denial of responsibility | Contacts |RSS