Recenze: Samsung Galaxy S4 Mini. Samsung Galaxy S4 Mini

Recenze: Samsung Galaxy S4 Mini

K lepšímu nebo horšímu, dorazili jsme do světa, kde smartphony se slovem „mini“ v jejich jménech mají také 4.3palcové displeje, kdysi považovány za obrovské. Galaxy S4 Mini je jedním z prvních takových zařízení, která prochází přes náš stůl, která byla zahájena na glitzy londýnské akci spolu se dvěma dalšími chytrými telefony „Galaxy S4“. S4 Active a S4 Zoom. Povrchně, Galaxy S4 Mini vypadá, že jeho název by naznačoval. je to „miniaturní“ galaxie S4. Návrh, software a kvalita sestavení zůstávají většinou nezměněny v mini. Ale stejně jako u jakéhokoli menšího, levnějšího telefonu byly místy rozříznuty rohy. Konkrétně má obrazovka Mini nižší rozlišení, je zde méně interního úložiště a chybí určité silně inzerované funkce S4.

Samsung’s Mini může být první na trh, ale brzy se k němu připojí HTC One Mini a (pravděpodobně), že se říkala Droid Mini, mimo jiné. Stejně tak toto zařízení hodné prémiové značky, kterou bylo nadané, nebo je to jen vyskočený telefon na střední úrovni? Zjistěte to po přestávce v naší plné velikosti recenze Samsung Galaxy S4 Mini.

 • Rychlý výkon, ergonomický design, nejnovější software pro Android a TouchWiz, nadprůměrná zadní kamera, pevná životnost baterie.
 • Obrazovka s nízkým rozlišením, úbohé interní úložiště, některé vysoce postavené software GS4 a funkce hardwaru chybí. Lesklý plastový podvozek se stále cítí levně.

Sečteno a podtrženo

Galaxy S4 Mini Hardware

Pokud víte něco o jazyce designu, který společnost Samsung zaměstnává v mobilních zařízeních za poslední rok, budete přesně vědět, co můžete očekávat od Galaxy S4 Mini. A pokud jste zvládli Galaxy S3 nebo Galaxy S4, odvážíme se ještě více obeznámeni s přemýšlením za vzhledem a pocitem Mini. V zásadě je to lesklý, plastický design, s výjimkou skleněné fronty. Přední tvář je zcela plochá, se 4.3palcová obrazovka vpředu a střed, kovová mřížka reproduktoru nahoru a kliknutím tlačítka Domů dole dole. Tlačítko napájení je na pravé straně, svazek kolébky na levé straně, kapacitní menu a zadní klíče lemují tlačítko Domů. Znáš vrták už.

Stejně jako jeho velký bratr má S4 Mini vyhlížející, ale rozhodně plastový pocity, ve kterém je umístěna obvyklá sbírka portů a knoflíků, včetně nejlépe namontované IR blaster pro použití s ​​aplikací Watchon TV App. Kolem zad, podobnosti pokračují. Dveře baterie jsou snadno ceněny, i když je zajímavé poznamenat, že není tak chabý jako zadní kryt S4. snad proto, že Samsung nestřelil pro šíleně štíhlý profil v jeho mini. A to je něco jiného, ​​co se zmiňuje-Mini je trochu chunker než jeho 5palcový sourozenec, v 8.9 mm versus 7.9 mm. Ze zadní části telefonu vyčnívající tak lehce je jeho 8-megapixelový fotoaparát a pod ní je LED blesk.

Jsme zvyklí na telefony s většími 4.7 až 5 palců zde v Android Central, tak se vraťte zpět na 4.3-palcový po dlouhou dobu bylo poněkud otevření očí. Jednou z výhod Samsungu s použitím zakřiveného lesklého plastového podvozku ve svých telefonech je to, že jsou vždy velmi ergonomické a pohodlné používat. (Nevýhodou je samozřejmě to, že se nemusí chlubit prémiovým pocitem, který někteří soupeři nabízejí.) Kombinace tohoto designu a menší velikosti podvozku znamená, že S4 Mini je neuvěřitelně pohodlné používat jednoruční a nemusíte žonglovat kolem ruky, abyste zasáhli horní oblasti obrazovky. Pokud jste byli kvůli problémům s použitelností vypnuty větší prověřené telefony, pak je to určitě důvod, proč dát S4 Mini druhý pohled.

Za zadní obálkou telefonu se nachází z 1900 Mah odnímatelná baterie. přiměřeně robustní odšťavňovač pro telefon této velikosti. a pod ním zastrčenými sloty Microsim a microSD. Galaxy S4 Mini se neposílá se sbalenou SD kartou, ale jsou podporovány karty o velikosti až 64 GB. Normálně by rozšíření vašeho úložiště nebylo bezprostředním problémem, ale Galaxy S4 Mini trpí stejnými problémy souvisejícími s úložištěm jako větší verze. Z inzerovaných 8 gigabajtů je téměř polovina spotřebována OS, předem načtenými aplikacemi a aktualizacemi pro ty aplikace, které musí být aplikovány při spuštění. To vám ponechává něco přes 4 GB pro všechny vaše aplikace, fotografie, hudbu a další obsah, pokud si koupíte GS4 Mini bez karty SD.

Naštěstí jsou úložné trápení telefonu relativně snadno překonávatelné pomocí nákupu karty SD a některé aplikace lze dokonce přesunout do externího úložiště. Jedná se však o chaotický řešení, které je nutné na prvním místě odkazovat Samsung na vnitřní flash.

Naše druhá hlavní hardware se týká obrazovky S4 Mini. Je to QHD (960×540) superamolovaný displej, a přestože nemáme žádné výhrady s jasem nebo kvalitou barev, kterou nabízí obrazovka. mini téměř odpovídá S4 v těchto oblastech. že nízká rozlišení je další záležitost. To znamená text a další prvky uživatelského rozhraní, nemluvě o fotografiích a videích, nevypadají jako svěží. Neexistuje žádný nedostatek telefonních telefonů s použitím 720p panelů v letošním roce, takže musíme zpochybnit rozhodnutí výrobce držet se s QHD Superamoled zde, zejména s ohledem na relativně vysokou cenu Mini S4 Mini.

Pokud jde o interní hardware telefonu, nedošlo k takovému skimpingu, naštěstí naštěstí. Galaxy S4 Mini je poháněn duálním jádrem 1.7GHz Qualcomm Snapdragon 400 CPU, zálohovaný rozsáhlým 1.5 GB RAM. Ačkoli to není špičkový čip, Snapdragon 400 poskytuje více než dostatek koňských sil pro hladký uživatelský zážitek na mini. Connectivity-Wise, máte podporu LTE na evropských kapelách a čtyřpásmové 42Mbps DC-HSDPA také. To je navíc k obvyklé kombo 802.11 A/B/G/N Wi-Fi, NFC a Bluetooth 4.0.

Nakonec Galaxy S4 Mini pracuje jako telefon a můžete na něm telefonovat, pro případ, že by vás zajímalo. Zjistili jsme, že síla signálu je srovnatelná s plnou velikostí S4, což je další způsob, jak říci, že je to docela dobré.

Mini software Galaxy S4

Galaxy S4 Mini spustí Android 4.2.2 Jelly Bean a Samsung’s nejnovější UI TouchWiz UI. stejná verze, víceméně, která se používá na Galaxy S4 a dalších předních zařízeních Samsung. Vizuálně je TouchWiz stále něco jako Hodge-Podge různých vizuálních stylů a podle našeho názoru to není nejlépe vypadající rozhraní Android. Je však extrémně nabitý funkcemi a Galaxy S4 Mini těží z bohatství předem načtených aplikací a funkcí, které jsou standardem na telefonech TouchWiz.

Existují však některé pozoruhodné opomenutí. A zvědavě, vzhledem k tomu, že tento telefon nese název Galaxy S4, jsou chybějící rysy některé z silně inzerovaných schopností Galaxy S4. Funkce citlivé na vznášení a gesta jsou pryč. Funkce s více okny, která se používá k spuštění více než jedné aplikace na obrazovce, není zahrnuta, není zahrnuta. A apartmá S Health A Suite chybí, pravděpodobně kvůli nedostatku integrovaného krokoměru, teploty nebo vlhkosti. Takže nebudete moci předvést vznášející se náhledy fotografií nebo ručně mávající gesta svým přátelům, ale připustili bychom, že tyto funkce byly stejně do značné míry.

Na druhé straně můžeme vidět, jak by mohlo být zavádějící nazývat toto zařízení Galaxy S4 Mini, zatímco tyto široce inzerované funkce vynechávají.

V každém případě není seznam softwarových funkcí, které získáte v Galaxy S4 Mini, v žádném případě malý, navzdory těmto pozoruhodným škrtům. A téměř všechny funkce Galaxy S4, které nebyly vyříznuty z důvodů souvisejících s hardwarem. Mezi ně patří vynikající aplikace do TouchWiz Camera (i když s některými režimy střelby), skupina skupiny, která vám umožní sdílet média v reálném čase s jinými telefony TouchWiz a Samsung Apps and Hub Suites. Na palubě je také hlasový asistent společnosti Samsung S, který se výrazně vylepšil od doby, kdy byl poprvé debutován na Galaxy S3, stejně jako překladatel S, offline překlad.

Takže to, na co se díváte, je balíček Core TouchWiz, bez některých věcí, které jste viděli na vyšších telefonech. Je to zážitek z omezení, ale ne takovým způsobem, který úplně vykazuje telefon. A navzdory méně výkonnému procesoru, který provozuje show, je uživatelské rozhraní TouchWiz stejně elegantní jako na plně aktuální Galaxy S4.

Co vám chybí.

Během naší recenze jsme zmínili některé z těchto věcí, ale v případě, že jste přemýšleli, co neprovedl přechod z Galaxy S4 napříč S4 Mini, je zde seznam hlavních obětí.-

 • Oznámení/nabíjení LED. Zvláštní opomenutí, ale neexistuje způsob, jak zjistit, zda máte oznámení čekající, ani to, zda se telefon nabíjí.
 • Haptická zpětná vazba pro stisknutí tlačítek. další podivná věc, kterou je třeba řezat. Telefon má vibrační motor, ale nemůžete jej použít pro haptickou zpětnou vazbu ve vestavěné klávesnici, ani jej nemůžete zapnout, abyste získali zpětnou vazbu, když používáte kapacitní tlačítka.
 • Vzduchové gesto. jako neandrtál budete muset přejít přes své fotografie pomocí dotykové obrazovky.
 • Air View-V některých aplikacích nemůžete vznášet věci, abyste si mohli prohlédnout vyskakovací náhledy.
 • Multi-Window-jste omezeni na jednu aplikaci najednou, pravděpodobně kvůli nízkému rozlišení obrazovky.
 • S zdraví S. pravděpodobně řezané kvůli chybějícím senzorům na mini. Musíte jen počítat své vlastní kroky.
 • Kamera s dvojitou výstřelem-nemůžete brát trapné dvojité photos sebe a svých přátel pomocí předních a zadních kamer.
 • Eraser Shoot and Animated Photo-Takže budete muset dávat pozor na fotografování a udělat své animované gify staromódní cestou.

Kupodivu, aktuální firmware Galaxy S4 Mini zahrnuje aplikaci FM Radio, zatímco plná velikost S4 ne. Takže je to.

recenze, samsung, galaxy, mini

Výdrž Mini baterie Galaxy S4

Galaxy S4 Mini je poháněn baterií 1900 mAh. To by mohlo znít mírně anemicky ve srovnání se současnou plodinou špičkových smartphonů-plné velikosti S4 balí jednotku 2600 mAh-ale nepotřebujete tolik šťávy, když máte 4.3palcová obrazovka a energeticky efektivní CPU.

Celkově jsme byli ohromeni výdrží baterie, kterou nabízí S4 Mini, zatímco jsme ji používali pro naši obvyklou řadu úkolů smartphonu na sítích Wi-Fi, HSPA a LTE. V lehčích dnech jsme zjistili, že jsme se dostali do asi 12 hodin provozusů, přičemž 50 procent zbývajícího poplatku; S intenzivnějšími úkoly, včetně streamování hudby Google Play nad LTE, bylo možné přistoupit k úrovni nebezpečí přibližně 20 procent za osm hodin.

To jsou působivá čísla pro jakékoli zařízení a pokud si přejete prodloužit výdrž baterie, Samsung má vyhrazený režim úspory energie, který vám umožní omezit rychlost CPU a jas obrazovky pro šetření energie.

Nakonec bychom si měli poznamenat, že používání S4 Mini v sítích LTE nevedlo k žádné zrychlené spotřebě baterií ve srovnání s HSPA. pak to opět platí pro většinu mezinárodních telefonů LTE za poslední rok asi tak.

Galaxy S4 Mini Camera

S4 Mini zabalí zadní kameru 8-megapixelu s LED bleskem, kromě rozhodně průměrného 1.9-megapixel front-facer. Krátká verze je, že hlavní kamera provádí zhruba na úrovni loňské Galaxy S3, telefonu, který také zahrnoval 8-megapixelovou jednotku. A co víc, budete mít prospěch z nejnovější aplikace společnosti Samsung Galaxy Camera inspirovanou kamerou, která patří mezi nejlepší tam, stejně jako 1080p video nahrávání videa.

Stejně jako S3 a S4 je kamera Mini skvělým všestranným a během testování jsme zjistili, že vyráběla dobře vypadající záběry v celé řadě situací. Zejména jsme zjistili, že telefon se v makro výstřele obzvláště dobře podařilo a vynikli v udržování venkovních scén rovnoměrně odkryté, i když stříleli proti jasnému dennímu světlu. Také dynamický rozsah byl nadprůměrný a mini ve výstřelech se dobře hrál s jasnými i tmavými oblastmi, a to i v automatickém režimu.

Samsung Galaxy S4 Mini Review

Samsung Galaxy S4 Mini je to, co je HTC One Mini pro HTC One. menší verze Samsung Galaxy S4. Klečení na 4.3palcový displej, S4 Mini ztrácí čtyřjádrový výkon a plný displej 1080p HD. Zachovává si mnoho klíčových funkcí S4 včetně NFC, Android 4.2.2 a odnímatelná baterie. Základní design je téměř stejný, prostě se hodí pohodlněji do vaší ruky a

Samsung Galaxy S4 Mini, která byla oceněna od 350 GBP, je výrazně dražší než Samsung Galaxy S3 Mini (269 GBP), když poprvé dorazil a 229 GBP levnější než Galaxy S4. Po výrazném poklesu ceny můžete nyní dostat ruce na SIM-free Galaxy S4 Mini z pouhých 160 GBP. To jde nahoru proti podobným jako Sony Xperia SP a Nokia Lumia 820, Samsung předvádí S4 Mini jako konečný smartphone střední třídy a schopnějším soupeřem pro iPhone 5. Přečtěte si dále a zjistěte, zda to může hacknout s nejlepšími mobilními telefony v okolí.

Sledujte naši recenzi videa Samsung Galaxy S4 Mini

Samsung Galaxy S4 Mini. design

Samsung Galaxy S4 Mini je v podstatě mini replika Galaxy S4. Z lesklého, plastového těla, tenkého rámu a kovového pásma oddělujícího obrazovku od krytu baterie. Toto je vlajková loď Samsung Smartphone, pouze menší a lehčí. přečtěte si více o tom, jak se porovnávají v našem srovnání S4 Vs S4 Mini.

Toto je sluchátko, se kterým známe také. Velikost obrazovky a základní specifikace jsou totožné s smartphonem polovinou zoomu Samsung Galaxy S4.

Všechna tlačítka a porty zůstávají na stejném místě jako na S4. Klíč v domácnosti lemované kapacitními tlačítky zůstává pod obrazovkou. Hodnota hlasitosti je na levé straně, tlačítko zapnuto/vypnuto na pravé straně a nahoru sluchátka. LED flash a 8megapixelový senzor kamery se seřadí nad sebou stejně jako na S4. Oreliče z vás si všimnou, že senzor vzduchu z gesta chybí, což znamená.

S4 Mini váží 107 g je lehčí než S4 (130 g) a HTC One Mini (122G). V 8.94 mm tlustý, je také štíhlejší než jeden mini, ale je to kolem milimetru chunkier než S4. Je k dispozici v barvách White Frost a Black Mist a po hraní s černou verzí je to stín, který pomáhá skrýt část legitivosti ve stavbě.

Plastové krytí baterie klipy od těla malou mezerou nad tlačítkem zapnutí/vypnutí. Snadno odchází z těla, ale samotný obal se cítí velmi chabý. Pod ní najdete baterii 1 900 mAh, slot pro kartu Micro-SIM a slot pro kartu microSD.

Není překvapením, že S4 Mini se vejde trochu pěkněji do dlaně než jeho větší bratr. Navzdory kluzké povaze zad zůstává S4 mini a je pohodlně používat jednou rukou. Má odolný pocit, který by měl přimět k tomu, aby vydržel každodenní klepání.

Perzistence společnosti Samsung s používáním plastu na prémiojších materiálech nalezených na iPhone 5, HTC One a Nokia Lumia 925 nadále rozděluje názor. Je to přijatelnější pro zařízení střední třídy, ale za 350 GBP stále očekáváme kvalitu Smidgen.

Samsung Galaxy S4 Mini. kvalita obrazovky

Největší fyzický rozdíl mezi S4 Mini a S4 je samozřejmě velikost obrazovky. S4 Mini má 4.3palcový qhd super amoled displej mínus ochrana gorilla skla. Rovněž klesne na rozlišení obrazovky 960 x 540 a PPI jde z 441 na ne tak působivě znějící 255.

Všechno naznačuje, že obrazovka by měla být mnohem horší než S4, ale není to tak dramatické. Ano, ztratíte jasnost displeje Full HD, ale obrazovka QHD je stále jasná a barevná a zůstává pulzujícím místem pro sledování filmů a herních her na.

Dobře reaguje na dotek a poskytuje přesný povrch pro psaní na virtuální klávesnici. Navzdory poklesu celkové kvality je obrazovka S4 Mini stále dokonale přijatelná pro každodenní úkoly.

Jak testujeme telefony

Testujeme každý mobilní telefon, který kontrolujeme důkladně. Pro správné porovnání funkcí používáme průmyslové standardní testy a telefon používáme jako naše hlavní zařízení v průběhu kontrolního období. Vždy vám řekneme, co najdeme, a nikdy, nikdy nepřijímáme peníze na kontrolu produktu.

Samsung Galaxy S4 Mini Review

Použil jsem Samsung Galaxy S4 Mini jako svého každodenního řidiče asi čtyři měsíce a toto je moje recenze telefonu.Nebudu překročit všechny funkce telefonu, ale pouze zdůrazňujte, co je pro mě důležité.

Hardware

Je trochu divné, že telefon s 4.3 palcová obrazovka se nazývá „mini“. Nepotřebuji ani touhu nosit 5 palcový telefon v mém, takže jsem se rozhodl pro menší verzi vlajkové lodi Samsung.

Telefon je vyroben z plastu, je však dobře vyroben a necítí se levně. Mám rád plast, telefon vyrobený z plastu má tendenci zvládnout, že je spadnut mnohem lépe než telefony vyrobené z kovu, a tento telefon bude upuštěn a byl mnohokrát upuštěn.

Dalším důvodem, proč jsem si vybral Samsung Galaxy S4 Mini před ostatními telefony Android, jako je HTC One Mini, je to, že zadní kryt vychází. To je důležité, protože mi to umožňuje nabít baterii. Chybí mi vyhrazené tlačítko kamery, které jsem měl na HTC 8x Windows Phone. Tuto funkci se mi opravdu líbilo. A když jsme na toto téma, kamera není moc mluvit, je to střední kvalita a není ani zvlášť špatná ani dobrá.

Samsung Galaxy S4 vs Galaxy S4 Mini

Bohužel, 1.7GHz Dual Core CPU a 1.5 GB RAM, může mít problémy s udržováním kroku a uživatelské rozhraní rychle začne zaostávat a občas se stává nepoužitelným. To je zejména případ, pokud Android aktualizuje jednu nebo více aplikací. V tu chvíli byste také mohli dát telefon dolů a nechat ho udělat jeho věc, protože je při aktualizaci zcela nepoužitelná.

recenze, samsung, galaxy, mini

Software

Samsung má Android s kůží se svou kůží. Pracovní postup je ve skutečnosti docela dobrý a je velmi intuitivní používat a docela se mi to líbí.

Nelíbí se mi, že na tento telefon vložil všechny bloatware. Existuje asi 15 sponzorovaných aplikací předinstalovaných. Existuje asi 8 aplikací Samsung a zbytek jsou aplikace jako Flipboard a Ereadz. Tyto aplikace nelze odinstalovat (pokud není telefon zakořeněn) a zabírá jen prostor. To také znamená, že neustále instaluji aktualizace aplikací, které nepoužívám. Mohl bych se samozřejmě rozhodnout neinstalovat aktualizace, ale pak by se staly potenciálním bezpečnostním rizikem.

Téměř každá aplikace Google je nahrazena aplikací Samsung Made. Samsung má dokonce svůj vlastní obchod s aplikacemi na telefonu, ale je zde také obchod Google Play. Proč by někdo použil obchod Samsung přes Google, který nevím.

Měl jsem na havárii telefonu a několikrát náhodně restartovat. A tady jsem si myslel, že to byla funkce Windows Phone 8. Myslím, že od sebe opravdu kradou rysy.

Widget obrazovky zámku z aplikací, jako je Hedible a Beyondpod, který umožňuje některé jednoduché ovládací prvky bez odemknutí telefonu, přestaňte se po krátké době objevovat na obrazovce zámku a vrátí se pouze tehdy, pokud je telefon restartován. Ať už se jedná o problém s pletí Samsung nebo problém s obecným Androidem, který nevím, ale protože tyto aplikace představují 85 % toho, pro co používám telefon, je to velmi nepříjemná chyba.

Závěr

Nelituji, že jsem tento telefon dostal, i když moje recenze byla trochu chvástala. Není to dokonalé a má nějaké problémy, ale celkem je to dobrý telefon a pokrývá mé potřeby docela dobře.

recenze, samsung, galaxy, mini

Samsung Galaxy S4 Mini

Samsung Galaxy S4 Mini Mobile byl spuštěn v červenci 2013. Telefon je dodáván s 4.30palcový dotykový displej nabízí rozlišení 540×960 pixelů při hustotě pixelů 256 pixelů na palec (PPI). Samsung Galaxy S4 Mini je poháněn 1.7GHz dual-core procesor. Přichází s 1.5 GB RAM. Samsung Galaxy S4 Mini Runs Android 4.2.2 a je poháněn odnímatelnou baterií 1900 mAh.

Pokud jde o kamery, Samsung Galaxy S4 Mini na zadních balíčcích 8-megapixelových fotoaparát. Sportuje 1.9-megapixelový fotoaparát na přední straně pro selfies.

Обзор Samsung Galaxy S4 mini GT-I9195 LTE от Quke.ru

Samsung Galaxy S4 Mini Runs Touchwiz je založen na Androidu 4.2.2 a zabalí 8 GB vestavěného úložiště, které lze rozšířit pomocí karty microSD (až 64 GB). Samsung Galaxy S4 Mini je mobilní mobil Dual-SIM (GSM a GSM), který přijímá karty Micro-SIM a Micro-SIM. Samsung Galaxy S4 Mini Measures 124.60 x 61.30 x 8.94 mm (výška x šířka x tloušťka) a váží 108.00 gramů.

Možnosti připojení na Samsung Galaxy S4 Mini zahrnují Wi-Fi 802.11 A/B/G/N, GPS, Bluetooth V4.00, infračervené, FM Radiowi-Fi Direct, 3G a 4G. Senzory na telefonu zahrnují akcelerometr, senzor okolního světla, gyroskop, senzor blízkost a kompas/ magnetometr.

K 30. květnu 2023 začíná Mini cena Samsung Galaxy S4 v Indii na RS. 12 999.

Samsung Galaxy S4 Mini cena v Indii

Mini cena Samsung Galaxy S4 v Indii začíná od 12 999 ₹. Nejnižší cena Samsung Galaxy S4 Mini je 12 999 ₹ v Amazonu 30. května 2023.

Samsung Galaxy S4 Mini Úplné specifikace

Alternativní jména GT-I9192
Značka Samsung
Modelka Galaxy S4 Mini
Cena v Indii 12,999 GBP
Datum vydání červenec 2013
Formový faktor Dotyková obrazovka
Rozměry (mm) 124.60 x 61.30 x 8.94
Hmotnost (G) 108.00
Kapacita baterie (MAH) 1900
Odnímatelná baterie Ano
Procesor 1.7GHz Dual-Core
RAM 1.5 GB
Vnitřní úložiště 8 GB
Rozšiřitelné úložiště Ano
Rozšiřitelný typ úložiště microSD
Rozšiřitelné úložiště až (GB) 64
Wi-Fi Ano
Podporované standardy Wi-Fi 802.11 A/B/G/N
GPS Ano
Bluetooth Ano, v 4.00
NFC Ne
Infračervený Ano
USB OTG Ne
Sluchátka 3.5 mm
FM Ano
Počet Sims 2
Wi-fi přímý Ano
Mobilní odkaz s vysokým rozlišením (MHL) Ne
SIM 1
Typ SIM Mikro-SIM
GSM/CDMA GSM
3G Ano
4G/ LTE Ano
Podporuje 4G v Indii (Band 40) Ne
SIM 2
Typ SIM Mikro-SIM
GSM/CDMA GSM
3G Ano
4G/ LTE Ne
Podporuje 4G v Indii (Band 40) Ne
Kompas/ magnetometr Ano
Senzor přiblížení Ano
Akcelerometr Ano
Senzor okolního světla Ano
Gyroskop Ano
Barometr Ne
Senzor teploty Ne

Samsung Galaxy S4 Mini konkurenti

 • Samsung Galaxy S4 Mini £ 12 999

Porovnat

Samsung Galaxy S4 Mini User Review a hodnocení

Minulý rok jsem přinesl S4 Mini na 19 200 v Poorvika Chennai. Osoba mi řekla, že to podporuje 4G, že čas 4G nebyl v Indii spuštěn nyní. Každý, kdo ví, jak změnit 3G na 4G v nástroji. unavený v nastavení, které neprochází

Samo o sobě je toto zařízení potěšením. 4.3 palcový displej AMOLED s 256 ppi je křišťálově čistý a svěží. Není to HD, ale je to zřejmé, pouze pokud to porovnám s mým větším Xperia z. Sama o sobě je obrazovka jasná, barvy živé, jasné na slunečním světle. Ale je to obrazovka aspektu 16: 9, takže je trochu úzká a bude třeba si při psaní zvyknout (4.5/5) Zařízení je super hladké a citlivé. 1.5 GB RAM je více než dost a duální jádro vs. Quad Core je pouze pro hráče. Na tomto zařízení nebude hraní her kvůli malé obrazovce potěšením, ale výkon neukáže žádné zpoždění, ať už jde o herní nebo běžící hry (5/5) kvalita volání, síťový příjem je podle očekávání vynikající (5/5 ). Kvalita fotoaparátu přední a zadní je také vynikající, spíše v jasném světle. Dim Světlo je trochu špatné (3.5/5) Jeho duální sim, tak velká výhoda, zejména pro mé použití. (5/5) Výdrž baterie trvá snadno po celý den, přičemž stále 20-30% zbývá s mírným herním, procházením a přehráváním videa. (4/5) Vnitřní paměť je nízká (8 GB-5 GB BB), ale ne pro mě jistič, protože je rozšiřitelný (3.5/5). Co jiného můžete očekávat! Ano, kolem tohoto rozsahu jsou telefony s některými lepšími funkcemi (zejména S3, Nexus4), ale žádný z nich nemá duální schopnost SIM. Také dávám přednost tomuto 4.Spíše velikost 3 palce než phablety. Takže je to nakonec otázka osobní volby!

S4 Mini je velmi comford zařízení snadné rychlé nejlepší kameru Nejlepší zvuk nejlepší výdrž baterie s manipulací s eazy díky Samsung

Úžasný telefon. Ale chci vědět, že se to restartuje automaticky. Moje S4 Mini se neustále restartuje každý den nebo dvakrát. Navrhněte některá řešení asasp.

Galaxy S4 Mini vypadá jako malá galaxie S4 a je štíhlá a lehká; Sklízí mnohem snadněji do S než v plné velikosti Galaxy S4, s jeho druhou a kulatou spodní hranou, určitě pohodlně drží pro dlouhý telefonní hovor. Telefon je plastový, ale je to docela měkký a je tvrdý. Obrazovka je 4.3palcová HD Super Amoled Affair s rozlišením 960×540 pixelů a hustotou pixelů 256ppi. Obrazovka s nízkým výkonem AMOLED pomáhá poskytnout S4 Mini pro působivou výdrž baterie. Pokud jde o výkon, může jeho dvoujádrový procesor mít polovinu jádra galaxie S4 v plné velikosti a skutečně nejvíce špičkových smartphonů, ale tato jádra běží na velmi rychlém 1.7GHz. Pokud jde o kvalitu fotoaparátu a obrazu, bohužel aplikace S4 Mini kamera ztrácí některé funkce z plné velikosti S4. Nyní neexistuje žádný režim s duálním výstřelem. Pokud jde o kvalitu obrazu, kamera S4 Mini je rozumná. Výstřely za denního světla jsou poměrně dobré a přiměřené přesnosti barev, ale záběry v jasném světle byly nadměrně vystaveny, což vedlo k tomu, že se obloha vybíhala v jasně osvětleném dni. Aktualizace pro Android 4.4.2 Kitkat je nyní k dispozici, Samsung Galaxy S4 Mini získává nový pronájem života, takže se cítí aktuální. Existuje obrovská řada nových funkcí včetně Google nyní pro hlasové příkazy a vyhledávání, lepší multitasking a vylepšené aplikace pro hovory a texty. V první fázi tento telefon běžel 4.2.2, který se nyní cítí beznadějně zastaralý. Celkově Samsung’s Galaxy S4 Mini je nádherné všestranné střední zařízení, které nabízí spravedlivý počet funkcí pro jeho menší hodnotu za peníze.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS