Recenze Samsung Galaxy S7 Active (AT&T). Samsung Galaxy S7 Active

Recenze Samsung Galaxy S7 Active (ATT)

S aktivní Galaxy S7, Samsung přidává do již tak velkolepé galaxie S7 odolnou proti odolném proti rozbíhání a větší baterii, což z něj činí nejlepší drsný předplatitelé s telefonem ATT.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Klady

 • Drsná stavba.
 • Rychlý výkon.
 • Dlouhá životnost baterie.
 • Vynikající fotoaparát.
 • Ostrý, světlý displej.
 • Přizpůsobitelné aktivní tlačítko.

Nevýhody

Samsung Galaxy S7 Active není jen Galaxy S7 v drsném oblečení. Exkluzivní pro ATT, S7 Active (749.99; Úplná maloobchodní cena) má skutečně odolnější, odolnost proti rozbíhání než její předchůdce. Má také větší baterii a přizpůsobitelné aktivní tlačítko, díky čemuž je ještě lepší smartphone pro kohokoli do kempu, turistiky nebo jiných venkovních dobrodružství. Kromě objemnějšího sestavení než standardní S7 má Active stejný krásný displej, ostrý fotoaparát a planoucí výkon, díky kterému je S7 jedním z nejlepších dostupných telefonů Android (spolu s volbou našich editorů, hranou Galaxy S7). To je aktivní, že je aktivní nejlépe drsný telefon Android na trhu a hodný vyznamenání editorů.

Konstrukce a funkce Pokud jde o drsné telefony, musíte být připraveni udělat trochu kompromisu v designovém oddělení. Aktivní S7 je atraktivní telefon sám o sobě, ale není to žádná Galaxy S7. Pryč je sestava skla a kov, díky níž je S7 tak atraktivní, nahrazený matným zeleným kovovým rámem, pogumovanými hranami a texturovanou kamufláží zpět. Můžete také získat telefon ve zlaté nebo šedé barvě možností, ale na konci dne se estetika objeví na druhém místě s funkčností zde.

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Aktivní S7 je vzácný drsný telefon, který není absolutní cihlou. Měření 5.86 od 2.95 o 0.39 palců (HWD) a 6.53 uncí, je to větší a těžší než standardní S7 (5.61 od 2.74 0.31 palců; 5.36 uncí), ale není to objemné ve srovnání s těžkými možnostmi, jako je Kyocera Duraforce (5.39 o 2.78 od 0.55 palců; 7.06 unce) nebo Sonim XP6 (5.39 o 2.54 0.81 palců; 9.52 uncí). Použití jednoruční je snadné a navzdory zvýšené hmotnosti se aktivní S7 nepřevádí

recenze, samsung, galaxy, active

Sonim XP7 (odemčené)

Kyocera Duraforce (ATT)

Pro toto zvětšení velikosti získáte stejnou úroveň trvanlivosti jako loňský S6 Active (399.99 v Amazonu) (Otevře se v novém okně). To zahrnuje hydroizolaci IP68, což znamená, že telefon je schopen odolat ponoření až do pěti stop vody po dobu 30 minut. Standardní Galaxy S7 se také může pochlubit stejnou úrovní ochrany vody, ale nesplňuje hodnocení MIL-STD-810G jako aktivní S7 Active. To mu umožňuje zvládnout extrémní teplotu, šok, vibrace, tlak, nadmořskou výšku a řadu dalších potenciálně nebezpečných podmínek.

Abychom testovali trvanlivost, umyli jsme telefon do dřezu, ponořili ho do misky s vodou, vložili ho do mrazničky a opakovaně ho upustili z pěti stop na (tvrdé) pogumované podlahy testovací laboratoře PCMag, stejně jako betonové, dlaždice a dřevěné povrchy. Aktivní S7 zůstal nezraněn během našich testů mučení. Zkuste to udělat s Galaxy S7 (vlastně, ne).

Robustní vlastnosti stranou, aktivní S7 je v podstatě stejný jako Galaxy S7, kterou známe a milujeme. Přední část telefonu má stejné nádherné 5.1-palcový displej Quad HD AMOLED, s velkým sledovacím úhly a silnou viditelností na slunečním světle. Pod displejem jsou tři fyzikální tlačítka, včetně hladkého tlačítka domácího s vestavěným senzorem otisků prstů, jako je GS7. Aktivní S7 také zahrnuje tlačítka texturované záda a možností, na obou stranách tlačítka domova. Nejsou podsvíceni, ale jsou citliví a snadno se rozlišují pod palcem.

Na pravé straně telefonu je tlačítko napájení spolu s kombinovaným slotem SIM a microSD, který pracoval s 200 GB Sandisk Card (59.00 v Amazonu) (Otevře se v novém okně). Levá strana má texturované aktivní tlačítko, které lze naprogramovat s několika různými funkcemi (více o těch později) a kolísák hlasitosti. Na dně je nabíjecí port Micro USB a 3 a 3.5mm zvukový konektor nahoru.

Zleva doprava: Galaxy S7 Active, Galaxy S7

Síťový výkon a připojení S7 Aktivní podporuje komplexní sadu síťových pásů ATT: GSM/GPRS/Edge (850/900/1800/1900MHz), UMTS (850/900/1900/2100 MHz) a LTE (1/2/3/ 4/5/7/8/12/20/29/30/38/39/40/41). Síťový výkon během mého testování na Midtown Manhattan byl průměrný. Aktivní také podporuje duální pásmové Wi-Fi, Bluetooth 4.2 a NFC.

Kvalita hovoru je slušná, ale nic o čem psát domů. Přenosy jsou jasné a bez gardálů, ale hlasy mohou znít tvrdě a roboticky. Na straně plus je hlasitost sluchátka hlasitá a zrušení hluku je vynikající při převrácení hlasitých zvuků na pozadí.

Výkon, baterie a softwarethe S7 Active má přesně stejný vnitřní hardware jako S7, včetně procesoru Snapdragon 820, 4 GB RAM, 12-megapixelové zadní kamery a 5megapixelové přední kamery. Naše recenze Galaxy S7 můžete vidět pro úplný přehled o výkonu, ale zkrátka: je to fantastické. Galaxy S7 (a naopak aktivní S7) je jedním z nejsilnějších telefonů pro Android, které si můžete koupit, s jednou z nejlepších mobilních kamer, které jsme testovali.

Životnost baterie na aktivní S7 je ještě lepší než na originálu, díky větší baterii 4 000 mAh. Telefon trval 10 hodin a 30 minut v našem shlukovém testu, ve kterém streamujeme video na celé obrazovce nad LTE při maximálním jasu. To je výrazně delší než standardní Galaxy S7 (9 hodin), stejně jako drsné telefony, jako je Kyocera Duraforce (6 hodin, 6 minut). Kromě nahrazené baterie podporuje aktivní S7 rychlé nabíjení, což jí umožňuje přejít z nuly, aby se plně nabila za 90 minut přiloženém adaptéru.

Telefon provozuje Android 6.0.1 Marshmallow s Samsungovou dotykovou kůží. Získáte stejnou domovskou obrazovku, aplikace a obecný vzhled jako běžný S7, s jedním hlavním doplňkem: zóna aktivity. Stisknutím tlačítka Active spustí aplikaci zóny zóny aktivit. Delší stisknutí tlačítka aktivního spuštění DirectTV, zatímco dvojitý spuštění spustí nouzovou zónu, která vám umožňuje rychle volat 911 nebo nouzové kontakty. Aktivní klíč lze také naprogramovat pro spuštění libovolných tří aplikací podle vašeho výběru, což je užitečné, pokud vás nezajímá výchozí nastavení. Místo toho jsem to změnil, abych spustil Gmail (jeden tisk), kalkulačku (dlouhý lis) a S Health (Double Press).

Srovnání a závěry 750, Samsung Galaxy S7 Aktivní náklady o 55 více než standardní Galaxy S7. Pokud jste typem člověka, který pravidelně potřebuje vyměnit rozbité telefony, je to malá cena, kterou je třeba zaplatit ve srovnání s prodlouženými zárukami nebo získat zcela nové zařízení. Ve srovnání s jinými robustními zařízeními, jako je Kyocera Duraforce a Sonim XP6, je aktivní S7 výrazně dražší. Tyto telefony však mají vážně datovaný hardware a software, což je velký kompromis, který je třeba učinit ve jménu trvanlivosti.

Nakonec volba mezi S7 a S7 Active přichází na to, zda jste ochotni obětovat elegantní design S7 pro drsnou budovu a větší baterii Active S7. Na konci dne je Galaxy S7 Active každý trochu dobrý telefon jako standardní S7 a v některých ohledech je to ještě lepší. Bez ohledu na to, co si vyberete, můžete si být jisti, že nabízí špičkový zážitek.

Samsung Galaxy S7 Active

Váš nosič najdete směrem k horní části obrazovky nebo na kartě SIM. Kontaktujte svého dopravce a ověřte, zda je váš telefon odemknut.

Přejděte na úložiště nastavení 2. Přejděte na Nastavení Použijte vyhledávací lištu a zadejte úložiště.

Kliknutím na každou podmínku určíte, jakou podmínku je vaše zařízení definováno jako.

Bezchybný, dobrý, spravedlivý, zlomený, žádná síla

Související produkty

Samsung Galaxy S6 Edge

Jak prodat svůj Samsung Galaxy S7 Active pomocí smartphonesplus

Vyberte podrobnosti, které odpovídají vašemu zařízení, abyste získali okamžitý citát

Jakmile je objednávka zadána, obdržíte bezplatnou předplacenou přepravní štítek

Platba bude odeslána přes PayPal, Venmo nebo zkontrolovat do 24 hodin od kontroly vašeho zařízení

Často kladené otázky

SmartphonesPlus zahájili tři technicky zaměřené bratři, kteří si mysleli, že by mělo být jednodušší koupit, prodávat a opravit vaše zařízení. Naše rodinné obchodní hodnoty poctivost, vynikající služby a spravedlivé ceny. Tato kombinace zajišťuje, že vždy získáte co nejlepší řešení pro všechny věci mobilní. SmartphonesPlus má dvě maloobchodní místa v Cedar Rapids, IA a Coralville, IA a také slouží každému, kdo chce koupit, prodávat nebo opravit zařízení online.

Proces prodeje jsme provedli přímým a jednoduchým: klikněte na Prodej na naší domovské stránce nebo klikněte na „Prodat“ v horní nabídce z jakékoli stránky a poté vyberte zařízení, které chcete prodat. Jakmile najdete zařízení, budete vyzváni k odpovědi na několik otázek a dostanete okamžitý citát. Řekněte nám, jak chcete být zaplaceni (paypal nebo šek) a pokud potřebujete krabici a obalové materiály. Klikněte na Objednávku a obdržíte objednávku # a potvrzovací e.mail. Jakmile je objednávka zadána, bude vám zaslán přepravní štítek a pokyny prostřednictvím e.mailu s vysvětlením, jak připravit odeslání zařízení. S přepravou smartphonesplus je vždy zdarma! Jakmile obdržíme zařízení, zkontrolujeme jej, abychom se ujistili, že se jedná o správný model, stav atd. to bylo citováno. Pokud tomu tak není, zašleme revidovanou nabídku, kterou můžete přijmout nebo odmítnout. Pokud odmítnete revidovanou nabídku, odesíláme ji zdarma! Pokud se vše odhlásí, pošleme vaši hotovost ve stejný den zpracování objednávky! Pokud prodáváte zařízení v obchodě.

Vaše zařízení lze rozdělit do jedné z následujících podmínek: bezchybné: nový kosmetický vzhled a funguje, jako by dosud nebylo použito. Například žádné kosmetické problémy, žádné škrábance ani oděrky, žádné promáčknutí, žádné trhliny, žádné poškození vodou, všechny tlačítka a porty fungují, stále plně funkční, žádný obraz LCD Burn/Ghost, žádné poškození pixelů a obrazovka se normálně rozsvítí. Zdraví baterie musí být nad 85% (86% nebo vyšší). Všechny části zařízení musí být zahrnuty. Dobré: Normální známky použití. může mít několik světelných škrábanců. Žádné jasné/hluboké škrábance, oděrky nebo promáčknutí. Žádné trhliny, žádné poškození vodou, všechny tlačítka/porty, nesmí být plně funkční, žádný obraz LCD Burn/Ghost, žádné poškození pixelů a obrazovka se musí normálně rozsvítit. Všechny části zařízení musí být zahrnuty. Spravedlivé: Silné známky použití. Hluboké nebo více škrábance nebo oděrky, promáčknutí, žádné trhliny, žádné poškození vodou, všechny tlačítka/porty fungují, stále plně funkční, žádný obraz LCD Burn/Ghost, žádné poškození pixelů a obrazovka se musí normálně rozsvítit. Všechny části zařízení musí být zahrnuty. Broken: Nefunguje normálně. popraskané, štěpené nebo jiné škody na obrazovce, zadní sklenici, rám, objektiv fotoaparátu nebo jiné části, popáleniny obrazovky, obraz duchů, bílé tečky nebo jiné poškození pixelů. Špatné přístavy, špatná baterie, poškození vodou nebo jiné hardwarové nebo softwarové problémy. Všechny části zařízení musí být zahrnuty. Žádná napájení: Zařízení se nezapíná, zapne ani nepracuje. Všechny části zařízení musí být zahrnuty. Pokud váš telefon spadá do některé z výše uvedených kategorií, můžete s námi prodat svůj iPhone.

Ano! Je to kolektivní úsilí postarat se o naše prostředí. Přijmeme zařízení, která si přejete recyklovat, a bude je správně zlikvidovat bez nákladů.

Ne. Nemůžeme přijímat zařízení, která byla hlášena jako ztracená nebo odcizená. Zařízení, která byla nahlášena, by měla být přeměněna na policii nebo telefonní nosič s ním, aby mohla být vrácena oprávněnému majiteli. Pokud je zařízení, které bylo nahlášeno, kontaktujte prosím svůj status černé listiny. V rámci našeho procesu online obchodu je každý z našich zákazníků povinen smluvně potvrdit, že zařízení je ve skutečnosti jejich prodávání a nebylo nahlášeno jako ztracené nebo ukradené. Připomínáme také to zákazníkům v několika bodech procesu. Zařízení, které prodáváte, musí být vaše k prodeji a nesmí být nahlášeno.

Klikněte na Opravu a vyberte zařízení. Poté vyberte z možností opravy dostupných pro vaše zařízení. Můžete nás také kontaktovat a hovořit přímo s technikem pro profesionální radu o opravách.

Ano! Klikněte na Začněte nakupovat. Prodáváme širokou škálu renovovaných zařízení. Podívejte se na všechny naše kolekce produktů.

Máme také oddíl pro všechny nejlepší nabídky na našich zařízeních a příslušenství.

Ano! Nabízíme 30denní záruku na každé zařízení, které prodáváme. Bereme kvalitu velmi vážně. Každé zařízení, které prodáváme, musí mít 100% skóre na našem přísném testu kvality 30 bodů. Zkoušíme vše od obrazovky a baterie po motor vibrace.

ani náhodou! Ať už nakupujete, prodáváte nebo opravujete zařízení, které nikdy nemusíte platit za standardní přepravu! Pokud potřebujete, aby vaše objednávka zrychlila, neváhejte nás kontaktovat.

Ano, obdržíte sledovací číslo svého balíčku e.mailem a budete moci balíček sledovat po cestě.

Galaxy S7 Active Crams Nejlepší rysy vynikající vlajkové lodi Samsung do neuvěřitelně odolného designu.

Tom’s Guide Verdict

Galaxy S7 Active Crams Nejlepší rysy vynikající vlajkové lodi Samsung do velmi odolného designu.

Samsung Galaxy S7 Active Review: This Isn’t Just a Protective Case | now

recenze, samsung, galaxy, active

Klady

 • Atraktivní drsný design
 • Přežije opakované kapky
 • Užitečné aplikace aktivity
 • Hvězdní výdrž baterie
 • Fantastický fotoaparát

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Poznámka editora: Po původně zveřejnění této recenze se zprávy objevily o aktivních Galaxy S7, která nefungovala po delší výstavě vody. Opětovně jsme telefonovali a aktualizovali recenzi, aby odráželi naše nové výsledky testů.

Díky Galaxy S7 Active už „drsný“ není špinavé slovo. Jistě, tento sportovní převzetí vlajkové lodi Samsung je hlavně o bití, s vojenským testovaným designem, který můžete zabouchnout na podlaze nebo namočit do kaluží vody bez problémů. S7 Active (795 přes ATT) se však také podaří být skvělým smartphonem sám o sobě, zachovává bohatý displej S7 a vynikající fotoaparát v rámci přepracovaného designu, který byste nebyli v rozpacích, abyste si mohli vyjmout na pláži. Ještě důležitější je, že nejnovější telefon společnosti Samsung má jednu z nejdelších baterií, jaké jsme kdy testovali. I když je nepříjemné, že telefon je k dispozici pouze prostřednictvím jediného nosiče a nese příliš mnoho bloatwaru, aktivní S7 je jedním z nejlepších odolných smartphonů, které si můžete koupit.

Vážná trvanlivost

Galaxy S7 testovaná na MIL-STD-810G je postavena tak, aby se vydala na bití, s obrazovkou odolné proti rozbitému odolném proti přežití 5 stop kapky a tělem s hodnocením IP68, které lze ponořit do 5 stop vody po dobu 30 minut. Naším prvním instinktem bylo přirozeně hodit telefon po celé naší kancelářské budově a hodit ho do misky s vodou.

Měkké pogumované hrany S7 Active se cítí skvěle a jeho texturovaný zadní panel usnadňuje uchopení. Na rozdíl od standardu S7 má aktivní fyzické a nedávné tlačítka aplikací, což by se mohlo ukázat jako užitečné, když je třeba navigovat, když je váš telefon nasáklý. Pro tuto verzi je také jedinečný aktivní klíč, který vám poskytuje okamžitý přístup k aplikaci zóny aktivity telefonu pro fitness a turistiku. Telefon zabalí slot pro kartu microSD, což vám umožní přidat až 200 GB úložiště.

Aktivní lodě S7 ve třech barvách. písečné zlato, titanové šedé a zelené camo. I když mě baví jemný, pixelovaný vzorec camo na našem zeleném modelu, také si vážím, že Samsung nabízí lidi zlaté a stříbrné možnosti pro lidi, kteří chtějí drsný telefon, který nevypadá, jako by byl vykopán na bojišti.

Vážení 6.52 uncí a měření 0.39 palců tlustý, aktivní S7 je poměrně hovězí pro moderní smartphone. Droid Turbo 2 má mírně elegantnější design (0.3-0.36 palců), ale nelze ponořit jako aktivní plechovka. Aktivní není přirozeně tak tenký jako standardní Galaxy S7 (0.04 palců) nebo konkurenti, jako je iPhone 6s nebo LG G5, ale vypadá úhledně pro zařízení svého druhu.

Vždy na displeji

S7 Active’s 5.1-palcový displej 2560 x 1440 je nyní vždy zapnutý, což vám umožňuje rychle zkontrolovat věci, jako je čas, datum a výdrž baterie, aniž byste odemkli zařízení. Režim vždy je navržen tak, aby vypouštěl pouze 1 procenta baterie za hodinu, takže nevypouští výdrž již epické baterie aktivní.

Můžete si přizpůsobit vždy zobrazení pro zobrazení různých typů hodin nebo kalendářů a také přepínat jeden z několika barevných vzorů, které za nimi září. Pokud jste minimalistickým typem, můžete se místo toho rozhodnout, že se na obrazovce objeví jemný obrázek, když je uzamčen, jako je postel hvězd nebo čmáranice některých stromů.

Obrazovka Active je dokonale vhodná pro televizi a filmy pro sledování a filmy; Když jsem sledoval přívěs pro X-Men: Apokalypsa, všiml jsem si jemnějších detailů všeho od Magnetovy strmivy tváře po komplexní vzory na kostýmu titulárního bad. Ale zatímco optické paprsky Cyclops a plazmový meč Psylocke byly úžasně živé, barvy obecně vypadaly trochu příliš nasyceně, zejména ve srovnání s přirozenějšími tóny, které jsem zažil na mém iPhone 6s Plus.

Displej Active S7 Active nabízí poněkud jasné jas a registruje 334 nits na našem měřiči světla. To je lepší než Droid Turbo 2 (300 nits), ale méně jasné než LG G5 (354), iPhone 6s (452 ​​NIT) a průměrný smartphone (434). S7 Active je také neuspokojivě stmívanější než jeho standardní protějšek S7, který zaznamenal 487 nits.

Naštěstí se displej AMOLED Active S7 Active ukázal stejně bohatý jako jeho nekomplikovaný protějšek, reprodukující 180.6 procent rozsahu barev SRGB. To vrcholí iPhone 6s a Droid Turbo 2 (oba téměř 100 procent), stejně jako LG G5’s 123.7 procent.

Aktivní obrazovka nebyla tak přesná jako barevná, s delta e hodnocením 3.59 (blíže 0 je lepší). Turbo 2 (2.37) a LG G5 (2.68) fungovalo o něco lépe, zatímco iPhone 6s se ukázalo jako téměř dokonalé (0.3).

Fotoaparát: Standout s nízkým osvětlením

Kamera drsného smartphonu by měla být schopna zachytit skvělé výstřely venku a slabým osvětlení, a za tímto účelem je aktivní S7 jedním z nejlepších. Zachování stejného 12-MP s dvojitým pixelovým fotoaparátem, díky kterému je standardní S7 náš současný oblíbený telefon s fotoaparátem, aktivní pořídil bohaté, podrobné fotografie, a to i za méně než příznivé povětrnostní podmínky.

recenze, samsung, galaxy, active

Přestože se jedná o ponurý den, aktivní odvedl skvělou práci a zdůraznil vše, co jsem viděl na farmářském trhu Union Square, od každého malého propadnutí v dávce oranžových brambor po jasně červené a zelené dávky jablek.

Kamera aktivní byla stejně zběsilá při zachycení listí. Keř velkých zelených listů vypadal na mých fotografiích živě a já jsem si mohl vybrat každou malou dešťovou kapku, která přistála na každém listu. Podobně se fialové okvětní lístky opravdu objevily.

Výkon s nízkým osvětlením je volající karta Galaxy S7 a aktivní S7 se neliší. Když jsem z balkonu udělal nějaké večerní výstřely, viděl jsem jasně panorama Manhattanu v pozadí, jako by bylo pozdě odpoledne. Sada rostlin na mém balkoně vypadala v noci poněkud tmavě a rozmazaná, ale jakmile jsem zapnul záblesk, aktivní osvětlil každou malou skálu, list a shluk nečistot v každém hrnci.

Smadně osvětlená pekárna plná čokoládových potěšení byla osobně docela temná, ale nevěděli byste to, že se podíváte na mé fotografie. Různé nádoby a krabice, které jsem zachytil, vypadaly dobře osvětlené a neměl jsem problémy s tím, že na nich malý text vymýšlel. Nakonec, když jsem pořídil několik výstřelů přítele v nízko osvětleném kině, mohl jsem stále rozeznat detaily jeho tváře a kreslené tričko docela snadno.

Přední 5-MP fotoaparát aktivní bere působivé selfies a zachycuje jednotlivé pahýly vlasů na vous. Můžete dort na nějaký digitální obličejový prášek pomocí režimu krásy telefonu a také používat nástroje Slim Face and Big Eyes, pokud jste vždy chtěli vypadat spíše jako mimozemšťan.

Když už mluvíme o nástrojích, S7 Active zabalí obvyklé zaokrouhlování speciálních funkcí kamery Samsung, včetně Panorama, živého vysílání na YouTube a zpomalení. Selektivní zaměření můžete použít k zvýraznění popředí nebo pozadí poté, co jste pořídili výstřel, a také pro oheň vyhrazených režimů pro natáčení jídla, mořského života a sportu.

Představení: Rychlý, ale ne vlajková loď

Balení procesoru Qualcomm Snapdragon 820 s 4 GB RAM a 32 GB úložiště byl aktivní S7 po celou dobu mého času příjemně rychlý. Aplikace se otevřely téměř zastáncem a když jsem procházel web a současně sledoval YouTube v režimu s duálním oknem, nezažil jsem náznak zpomalení. Brutální akce konzoly v kvalitě Mortal Kombat X hrála skvěle na aktivní S7, což mi umožnilo rozebrat své soupeře bez ošklivého zpoždění.

S7 Active skóroval 5 004 na testu výkonu Geekbench 3, výkon lépe než průměrný smartphone (3 145), Droid Turbo 2 a iPhone 6s, ale sledoval 5 357 LG G5.

Telefon Samsung trval 4 minuty a 30 sekund, než převedl 204 MB z 1080p na 480p, což je mnohem lepší než náš průměr (7:52), ale ne tak rychlý jako LG G5 (3:31).

Kromě toho trvalého po celý den, aktivní poplatky S7 Superquick (až 50 procent za 30 minut), pokud používáte rychlý nabitý kabel, například ten, který je součástí telefonu. Ještě lépe, můžete nabíjet zařízení bez kabelů pomocí bezdrátové nabíjecí podložky, jako jsou ty, které prodává Samsung nebo nalezeno v Select Starbucks Stores.

Vlastní témata a rozdělená obrazovka

Aktivní S7 Active Touts Samsung je obvyklé rozhraní TouchWiz, které dává lesklý lesk přes telefon Android M software. Navigace telefonu je vánek, z velké části díky robustní nabídce rychlých setkání, které vám umožní okamžitě přepínat funkce, jako je Wi-Fi, Bluetooth a Airplane, jakmile jej přejedete z vrcholu. Přejetí zleva vám umožní dohnat zprávy přes Flipboard.- něco, co jsem ocenil jako někdo, kdo tuto aplikaci používá denně.

Pokud nekopáváte výchozí vzhled TouchWiz, v obchodě s motivem telefonu je k dispozici spousta chladných a placených kůží. Ať už dáváte přednost vzorům sci-fi-esque nebo telefonu s tematikou Snoopy, neměli byste mít těžko najít něco, co se vám líbí.

Pokud se vám líbí vaše telefony bez bloatware, aktivní S7 vás může řídit trochu ořechů. Existují vyhrazené složky, které jsou plné aplikací Google a Samsung, kde najdete takové typické jízdné, jako jsou Hangouts, Chrome, S Health a S Voice. Složka ATT je však skutečným viníkem bloatwaru. kromě představení zhruba osmi samostatných aplikací pro dopravce také obsahuje aplikace pro Uber, Amazon, Kindle a Yellow Pages. To je skvělé, pokud používáte všechny ty věci, ale představuje to nepříjemnou vrstvu nevyžádané, pokud ne.

Active S7 Active nabízí dvě možnosti pro mobilní platby: Samsung Pay a Android Pay. Obě služby vám umožňují ukládat vaše kreditní karty, abyste mohli platit za zboží s telefonem, ale zatímco Android Pay funguje pouze v obchodech, které podporují platby NFC, Samsung Pay může pracovat téměř na jakémkoli registru, který bere kreditní karty emulací fyzické karty výpad.

Ceny a dostupnost

Bohužel, aktivní série Samsung je i nadále uzamčena na ATT. Telefon můžete získat další plán ATT na 26.50 za měsíc, což vám umožní upgradovat po 24 platbách. Pokud chcete být schopni upgradovat po roce, budete muset zaplatit 33.13 za měsíc. Ti, kteří chtějí koupit telefon předem, to mohou udělat pro 794.99.

Standardní Galaxy S7 prodává za 694.99 z ATT, takže za odolnost platíte docela navíc. Další odolný telefon, který jsme nedávno testovali, Cat S60, přežil stejný test hluboké vody, a přestože to není tak stylové jako aktivní S7, je levnější při 599 a pracuje na všech sítích GSM. S7 aktivní stojí stejně jako 794.99 Galaxy S7 Edge, takže se v podstatě musíte rozhodnout, zda chcete jeden z nejsmyslnějších chytrých telefonů na trhu nebo jeden z nejrubnějších.

Sečteno a podtrženo

Galaxy S7 Active je neuvěřitelně odolný, s prakticky nerozbitným designem (zejména s Samsungem, který opravuje nějaké rané výrobní trápení) a 11hodinovou baterii, která nevypustí na vašem dalším dobrodružství. Bylo by snadné doporučit aktivní na základě jeho rozbité, vodotěsné design, ale to, co opravdu dělá telefon zvláštní, je skutečnost, že je to stále galaxie S7. což znamená skvělý displej a fantastický fotoaparát.

Droid Turbo 2 společnosti Motorola nabízí fanouškům robustního telefonu elegantnější design, ale nedokáže zvládnout být pod vodou, jako je aktivní plechovka. Sportovní sluchátko Samsung je trochu drahé, zejména ve srovnání s odolnou CAT S60 a můžete získat vynikající hranu S7 Samsung za stejnou částku peněz. Pokud je však vaše priorita vážná trvanlivost v dobře vypadajícím telefonu, je aktivní S7 obtížné.

Samsung Galaxy S7 Active Review

Samsung Galaxy S7 Active je čtvrtý telefon v aktivní lince Samsung. Přináší do Samsung Galaxy S7 další vrstvu houževnatosti, ale letos je rozdíl mezi nimi menší než kdy jindy. Když je běžný model již vodotěsný, co více může aktivní nabídnout? Pojďme to zjistit.

S7 Aktivní vs S7

Tato recenze se zaměří na prvky aktivní Galaxy S7, které ji odlišují od běžné Galaxy S7. Informace o fotoaparátu, výkonu a softwaru si přečtěte naši plnou hloubkovou recenzi Galaxy S7. Přečtěte si také triky tipů pro Galaxy S7 Active. Mezi oběma telefony existuje jen několik skutečných rozdílů.

 • Displej „Shatter-Resistentní“
 • Tlačítko zkratky na straně
 • Větší 4 000 mAh baterie
 • 100 dalších a pouze na ATT

Přečtěte si naše úplné srovnání, včetně Samsung Galaxy S7 Edge, další informace o rozdílech mezi těmito zařízeními.

Hardwarový design

Galaxy S7 Active nevypadá nic jako Galaxy S7, ale základní základ je stejný. Oba mají procesor Snapdragon 820, 5.1-palcový 2K Super AMOLED displej, 12MP kamera, 4 GB RAM a TouchWiz založené na Android Marshmallow. Získáte stejný zážitek z Galaxy S7, ale v drsnější skořápce. Níže podrobněji projdeme rozdíly v hardwaru.

recenze, samsung, galaxy, active

Design je místo, kde se aktivní S7 stává mnohem odlišným zařízením. Kde je Galaxy S7 elegantní a rafinovaná, aktivní je drsný a průmyslový. Je to úplně jiný vzhled úplně jiného trhu. Z tohoto důvodu je těžké říci, že aktivní je „ošklivější“ než Galaxy S7. Návrh slouží jinému účelu.

Aktivní je vyroben z kombinace kovového, plastu a gumy. Strany si zachovávají kov z Galaxy S7, ale záda a rohy jsou pokryty tvrdým plastem a grippy gumou. Někteří by řekli, že materiály nejsou „ne tak prémiové“, ale v ruce se cítí skvěle. Na aktivní nezískáte ten mastný pocit (nebo otisky prstů) ze skla na pravidelné Galaxy S7.

Telefony Samsung mají téměř stejná tlačítka na stejných místech. Aktivní většinou následuje s tradicí. Nedávná, domácí a zadní tlačítka jsou ve stejném pořadí, ale všechna tři jsou fyzická tlačítka. Napájení je na pravé straně, objem je vlevo, přímo pod speciální „aktivní klíč.„Aktivní klíč lze použít k rychlému spuštění aplikací. Je to většinou užitečné pro spuštění fotoaparátu, ale protože dvojitý klepnutí na tlačítko Domů může udělat totéž, je to trochu redundantní.

Samsung Galaxy S7 active „Splash Test“ | AT&T

Celkově vzato, i když ne nejkrásnější telefon, je tu hodně, co by se mi líbilo na Active‚s Design. A nebudete se muset starat o to, že to vložíte do případu. Je to už v jednom.

Trvanlivost

Velkým prodejním bodem pro Galaxy S7 Active je trvanlivost a „drsnost.„Je prodáván jako„ nejtěžší zařízení galaxie vůbec.„Je to nepochybně nejtěžší zařízení galaxie, ale to není moc konkurence. Skutečnou otázkou je, jak tvrdý je ve srovnání s jinými tvrdými telefony?

Pro začátek pojďme mluvit o tom, co má aktivní, pokud jde o drsné funkce. Stejně jako Galaxy S7, aktivní je certifikována IP68. To je nejvyšší hodnocení, které můžete mít pro odolnost proti vodě a prachu. Může být ponořeno ve 3 stopách vody až 30 minut, ale nedoporučoval bych to udělat jen pro zábavu. Rovněž nebude problém.

Aktivní je také certifikován MIL-STD-810G. Toto je docela vážná certifikace používaná ministerstvem obrany Spojených států. Stručně řečeno, aktivní je chráněn před solí, prachem, vlhkostí, deštěm, vibracemi, slunečním zářením, transportem a tepelným šokem. Většina lidí nebude v těchto extrémních situacích.

Tam, kde je aktivní nedostatky, je porovnán s jinými „tvrdými“ telefony. Telefony jako Kyocera Brigadier vydrží šílené poškození. Neměl bych se cítit sebevědomě, když jsem prostřednictvím těchto stejných testů provedl aktivní, ale provedl jsem nějaké testování trvanlivosti.

Aktivní jsem provedl řadou testů „skutečného světa“. Upustil jsem telefon na štěrk, špínu a cement. Protože po těchto testech bylo špinavé, nastříkal jsem ji hadicí a dal ji pod tekoucí vodu z faucetu. Po testech nebyly žádné škrábance, praskliny ani známky opotřebení a všechno pokračovalo v fungování dobře.

Displej odolný vůči rozbíjejícímu

Zmínili jsme se, že Galaxy S7 Active má stejné 5.1-palcový 2K Super AMOLED displej jako Galaxy S7 a vypadá to stejně krásně. Barvy jsou živé, jasné a nasycené. Černoši jsou velmi hluboké a skvělé pro noční prohlížení. To je to, co jsme očekávali od displejů Samsung. Displej Active však má zvláštní schopnost, kterou nenajdete na běžné Galaxy S7: Satter Resistance.

Samsung byla velmi jasná ohledně toho, že to nazývá Shatter-Resistentní, ne odolný proti rozbitému. To není stejné jako téměř neporazitelný displej na Motorola Droid Turbo 2. Displej aktivního může odolávat „pavouka-wibbing“, ke kterému někdy dochází, což v podstatě zničí celý displej. Místo toho je trhlina izolována a zabráněno se šířit.

Odolnost proti rozbití je pěkná vlastnost, ale když tam nejsou telefonní telefony s displeji odolným proti rozbitým. Displej zůstává slabým bodem trvanlivosti, ale stále je to zlepšení oproti většině vlajkových telefonů.

Životnost baterie

Poslední velký odlišný mezi Galaxy S7 Active a Galaxy S7 je baterie, kterou aktivní zabalí neuvěřitelnou baterii 4 000 mAh. To je o o 5 000 více než Galaxy S7 a 400 více než Samsung Galaxy S7 Edge. Zkombinujte tuto masivní baterii s relativně malým 5.1-palcový displej a máte výjimečnou výdrž baterie.

Životnost baterie byla velkolepá. Když jsem používal většinou Wi-Fi. Většina lidí nebude moci tento telefon zabít za jeden den, i když streamují video a hrají hry. Je snadné natáhnout baterii na poslední tři až čtyři dny, pokud jste opatrní. To je velký problém, pokud používáte telefon pro výlety do kempu a další dobrodružství mimo síť.

Když potřebujete nevyhnutelně nabíjet telefon, podporuje rychlé nabíjení, což funguje skvěle. Můžete také použít bezdrátové nabíjení. A Samsung zatím nepřepnul na USB typ-c, takže všechny vaše staré kabely jsou stále kompatibilní.

Závěr

Galaxy S7 Active je telefon, který se snaží žít ve dvou světech. Typické „drsné“ telefony jsou podhodnoceny a nabízejí špatné uživatelské zkušenosti. Aktivní se snaží překlenout propast mezi drsnými telefony a vlajkovými telefony. Dělá to slušnou práci. Nebudete najít další drsný telefon se stejnými špičkovými specifikacemi.

Spousta drsných telefonů opravdu saje v tom, že jsou dobrými telefony. Aktivní je skvělá volba, pokud chcete něco, co přežije váš drsný život, ale stále může pořizovat skvělé fotografie a nedonutí vás vytáhnout vlasy ven. Je to drsný telefon pro lidi, kteří stále chtějí skvělý telefon.

Tito lidé lépe jako ATT, protože to je jediné místo, kde si můžete koupit aktivní. Také to stojí o 100 více než běžný Galaxy S7. Samotná větší baterie stojí za dalších 100, ale nestojí za to přejít na Att Over. Aktivní je dokonalým příkladem skvělého zařízení, které brání exkluzivitu nosiče. Ale pokud jste na ATT a potřebujete něco tvrdšího, není důvod se vyhnout Galaxy S7 Active.

Aktivní hodnocení Samsung Galaxy S7: Star_fullStar_fullStar_fullStar_fullStar_50 (4.6/5)

Dobrý

 • Odolná kvalita sestavení designu
 • Displej odolný vůči rozbitému
 • Vynikající výdrž baterie
 • Stále galaxie S7

Sečteno a podtrženo

Galaxy S7 Active je nejbližší věc, kterou se můžete dostat k skutečně drsnému telefonu s špičkovými vlajkovými specifikacemi. Je to nejhorší, aktivní je stále jen Galaxy S7. Ale na to je nejlepší, je to něco trochu víc.

Podmínky služby Zásady ochrany osobních údajů | Android je ochranná známka společnosti Google Inc. | © Phandroid.com, 2007-2023

| Denial of responsibility | Contacts |RSS