Recenze Sony Xperia Z2: okrajově lepší Z1. Sony Xperia Z2

Recenze Sony Xperia Z2. Nyní chápu, proč nebyl smartphone vydán v U.S.

Když Sony představila svůj nový Xperia Z2 před několika měsíci na MWC 2014, byl jsem tak nadšený, protože jsem si myslel, že Sony může konečně udělat téměř dokonalý smartphone. Čekal jsem několik měsíců, než bude telefon k dispozici na trhu Severní Ameriky, ale stále se zpožďuje bez důvodu.

Byl jsem tak zmatený, ale poté, co jsem dostal šanci použít verzi Sony Xperia Z2 Global LTE (D6503), chápu jeden z důvodů. Telefon ještě není připraven. Přečtěte si moji recenzi Xperia Z2 pro více informací.

Kvalita navrhnout a budovat

Úplně miluji design Xperia Z2. Používám ten fialový a vypadá to tak nádherně. Společnost Sony stále udržuje svou filozofii designu omnibalance v tomto telefonu pomocí minimalistické formy. Vypadá to docela podobně jako předchůdci, stále najdete temperované brýle na přední a zadní straně, krásně vytvořené hliníkové knoflíky na pravé straně, změkčené okraje a hliníkový rám běží podél okrajů.

Toto je přitažlivý design, někteří lidé se mě dokonce ptali, když ho testuji na ulicích. Obrázky produktu níže to řekly vše.

Ve skutečnosti je to můj první telefon v řadě Xperia Z a já jsem velmi překvapen jeho kvalitou sestavení. Jedná se o solidní telefon a spoje mezi sklem a kovem jsou plynulé. Na obrazovce také neexistuje žádný další protizaný film. Z2 je Z2 zcela vodotěsný telefon s hodnocením IP55/IP58, to je ještě lepší než Samsung Galaxy S5, takže můžete fotografovat a videa pod vodou (až 1.Hloubka 5 m).

Jediným problémem s designem je, že rohy nejsou dostatečně zaoblené, takže se při držení telefonu cítím trochu nepříjemně, zvláště když je tento telefon docela velký.

Полный обзор Sony Xperia Z2

Byl jsem v pokušení získat tento telefon, protože přichází s některým zajímavým příslušenstvím, jako je sluchátka, která se potýká s hlukem a nabíjecí dok. Zatímco však nabíjecí stanice Dock funguje skvěle, jsem velmi zklamaný z přiložených sluchátka, protože to není hluk, který se netýká. Místo MDR-NC31EM jsem dostal průměrný stereo sluchátka MH410.

Rozhraní a uživatelské zkušenosti

Z2 používá obnovené uživatelské rozhraní Xperia na vrcholu Android 4.4.2. Funguje to podobně jako ostatní telefony Android a Sony se také snaží přidat své vlastní aplikace a služby jako Walkman, NewsLife News, Music a Video Neomezené streamovací služby (pro další náklady), ale tyto služby jsou podle mého názoru opravdu nevyžádané. Vše, co chci, je jen čistý a čistý Android, výrobci to zhoršují s jejich přizpůsobenými uživatelskými rozhraními. Službu Xperia Lounge jsem použil pouze jednou, když jsem se pokusil získat úložiště zdarma z krabice a vykoupit 6 filmů zdarma. To je vše. Jinak jsem nikdy nepřemýšlel o přesunu do obsahu ekosystému společnosti Sony.

Díky silnému čtyřjádru 2.3GHz Qualcomm Snapdragon 801 Procesor a 3 GB RAM, telefon běží velmi hladce a já jen stěží vidím žádné výkonné škytavky. Opravdu si neumím představit, jak by telefony v budoucnu mohly být citlivější a rychlejší. Představení je na stejné úrovni jako soupeři jako Samsung Galaxy S5 a HTC One M8.

Příjem signálu

Toto je nová sekce, kterou jsem právě přidal při kontrole telefonů. Nikdy jsem o tom nepřemýšlel, dokud jsem nepoužil Xperia z2. Jeho příjmy signálu je hrozné pro Wi-Fi i pro celulární sítě. V době psaní tohoto článku nemám v tomto telefonu žádný signál a říká „pouze tísňová volání“. Když používám telefon v síti ATT, nemám vůbec žádný signál, i když je v mé oblasti údajně pokrytí mírné. Problém nikdy předtím nestal. I když jsem se změnil na T-Mobile, signál je stále velmi slabý a vlastně jsem měl nějaké vypuštěné hovory.

Spojení Wi-Fi není lepší. Ve skutečnosti je to nejhorší příjem na všech chytrých telefonech, které jsem použil. Připojení Wi-Fi je tak slabé, že mám ve svém domě jen 1 bar a při procházení webu nebo sledováním YouTube často trvá několik sekund, než se procházím na server. To je naprosto nepřijatelné pro smartphone vydaným v roce 2014.

recenze, sony, xperia, okrajově, lepší

Zvuk a displej

Xperia Z2 se může pochlubit IPS LCD displejem s rozlišením 1080p. Obrazovka je velmi svěží a jasná, přičemž triluminózní technologie se používá na televizích Bravia. Displej se mi však opravdu nelíbí, protože to není dost živé a jasné. Over je úhel pozorování velmi úzký, takže téměř nevidím obrazovku, když ji nakloní na stranu.

Sony se pokusila zlepšit zvukový zvukový zážitek pomocí stereofonních předních reproduktorů, reproduktory však nejsou jen na stejné úrovni jako ty na HTC One M8. To také není lepší než mono reproduktor na Galaxy S5. Nemám šanci vyzkoušet funkci s popisováním šumu, protože sluchátka není spojena v krabici. Audiofily by se také mohly zajímat o podporu USB pro přenosný DAC.

Fotoaparát

Až před použitím Xperia Z2 je moje oblíbená telefonní kamera na Samsung Galaxy S5, protože je to prostě nejlepší. Moje myšlenka se stále nezměnila, ale není to proto, že kamera Z2 je špatná. Vlastně se jedná o skvělý fotoaparát a v některých aspektech ještě lepší než kamera S5. Aplikace fotoaparátu je dodávána s některými zajímavými funkcemi, jako je rozmrazení, video s pomalým pohybem, 4K video nebo AR efekty. Níže je můžete zkontrolovat v seznamu herních her:

Sony Xperia Z2

Při nahrávání videa jsem jen trochu zklamaný funkcí autofokusu. Fotoaparát neustále zaostřuje a bude pro vás velmi nepříjemné. Stává se to častěji, když filmuji v prostředí nízkého světla.

Dalším problémem je umístění modulu fotoaparátu, je umístěn v levém horním rohu, takže je tak snadné být blokován prsty, když ho vodorovně otočíte, abyste fotografovali.

Opravdu miluji vyhrazené tlačítko fotoaparátu, protože by to mohlo pomoci spustit aplikaci kamery rychleji s dlouhým stisknutím a je také snazší vyfotit místo klepání na obrazovku.

recenze, sony, xperia, okrajově, lepší

Pokud jde o fotografování, viděl jsem mnoho stížností na kvalitu obrazu. A souhlasím s nimi, kamera Z2 je na hovno zvláště v režimu automobilu (inteligentní režim). Obrázky v režimu Auto jsou jasné a mají spoustu detailů, ale nelíbí se mi jejich skvělý tón. Vážně, obrázky jsou snadno přeexponovány při fotografování venku. Over, obrázky jsou omezeny na 8MP, když používáte inteligentní režim. Plně využít 20.7 fotoaparát, musíte fotografovat v ručním režimu. Pak uvidíte obrovský rozdíl, můžete nastavit vyvážení bílé, abyste pořizovali teplejší obrázky, a samozřejmě s dalšími podrobnostmi. Podívejte se na některé vzorky obrázků:

Životnost baterie

Životnost baterie Xperia Z2 je tak působivá. Úplný poplatek trvá 2 hodiny a 45 minut. Pro normální použití může telefon snadno vydržet asi 1 den a půl. Může být prodloužen déle, když zapnu režim výdrže a nízký režim baterie. S režimem výdrže může telefon provést 3 dny a s režimem nízké baterie můžete mít více 20 hodin s zbývajícími pouhými 9% baterie. Režim výdrže omezí výkon hardwaru a deaktivuje Wi-Fi a mobilní data, když je obrazovka vypnuto. Režim s nízkým baterií je povolen pouze tehdy, když je baterie, pokud je spuštěna nízká, můžete nastavit úroveň aktivace a také funkce, jako je Bluetooth, Auto-Sync, Wi-Fi nebo GPS.

Závěr

Klady

  • Elegantní a minimalistický design.
  • Voděodolný.
  • Zahrnuty jsou sluchátka a dokovací stanice.
  • Brilantní fotoaparát.
  • Dlouhá životnost baterie.

Nevýhody

  • Displej je tlumený.
  • Sluchátko není model pro potlačování šumu.
  • Umístění modulu fotoaparátu není ideální, někdy je blokováno prsty.
  • Špatný příjem signálu pro mobilní i Wi-Fi připojení.

Nyní mohu částečně pochopit, proč je Sony Xperia Z2 zpožděna u.S. uvolnění. Toto je krásné zařízení, ale nefunguje to dobře jako telefon a některé další drobné problémy vám zabrání v jeho koupi. Mezinárodní odemčená verze Xperia Z2 je k dispozici na Amazonu za přibližně 630. V tuto chvíli tento telefon nedoporučujeme.

Zveřejnění: Můžeme získat provizi z kvalifikačních nákupů. Komise pomáhá udržet zbytek mého obsahu zdarma, takže děkuji!

Interakce čtenáře

Комментарии и мнения

Úplně souhlasím s příjmem signálu. Miluji všechno na tomto telefonu. Vzhled, pocit, sklo na zádech a vpředu, rychlost, perfektní kamera. Ale když mám štěstí, dostávám 1 nebo 2 bary. Měl jsem alespoň jiné telefony, které jsem použil na T-Mobile i ATT ve svém stejném aptu, a oba dostali 4 nebo 5 barů. Teď se na to dívám a kolísá mezi 1 a 2 bary. Hrozné. Dobrá věc, kterou nepoužívám „telefon“ jako „telefon“.

Recenze Sony Xperia Z2: okrajově lepší Z1?

Sony právě představila vlajkovou loď Xperia Z1 a toto je naše recenze Xperia Z2. Jakmile uvidíte Z2, budete mít pocit, že jste na známém území, a opravdu jste. Z2 vypadá hrozně jako Z1 a sleduje stejný designový jazyk pro odpaliště. Zkušenost je také velmi podobná, takže neuvidíte žádné hlavní odchylky od toho, co pracovalo se Z1. V tomto případě se Z2 opravdu cítí jako přírůstkové zlepšení Z1 v mnoha ohledech, s několika poutavými doplňky, jako je 4K video a technologie rušení šumu.

Design a výroba

O designu hliníku a skla a kvality Z2 není příliš mnoho co říci. Stejná bezproblémová konstrukce, kvalita pevné budovy a prémiový pocit se přenáší dokonale. Poté, co však bylo řečeno, není opravdu nic designu, které by bylo nadšeno jiným než odstraněním plastové vnitřní vrstvy mezi hliníkem a sklem na Z1. Xperia Z2 je okrajově tenčí a štíhlejší než Z1, ale 2.O 4 mm vyšší, což znamená, že může vytlačit v 5.2-palcový displej ve srovnání s 5palcovou obrazovkou Z1. Z2 je také o 10 gramů lehčí než relativně robustní Z1 (něco, co jsme si v naší recenzi Z1 zaznamenali jako posun zpět). V tomto ohledu Z2 se cítí, jak by měl Z1 cítit.

Tlačítko Fyzické shluky fotoaparátu se vrací, stejně jako tlačítko napájení ochranné známky Sony a všechny porty jsou v místech Z1 (pamatujete si, že s kompaktním Sony Z1 přesunula všechny porty na jednu stranu). Zdá se, že Sony se trochu zasílala na LED oznámení, která je větší a jasnější než Z1, ale stále je umístěna nahoru v reproduktoru sluchu. Xperia Z2 je stejně vodotěsná a odolná proti prachu jako jeho předchůdce s vodotěsným hodnocením IP55/IP58. to je půlhodinové ponoření pod metr a půl sladké vody. a hodnocení prachu IP5x.

Hardware

Pokud jde o hardware, není také co nahlásit. Z2 má nepatrně rychlejší procesor Snapdragon 801 ve 2.3 GHz a stejné interní a rozšiřitelné možnosti úložiště jako Z1. Xperia Z2 však získává významnou podporu RAM na 3 GB, což je na stejné úrovni jako Galaxy Note 3. Hardware fotoaparátu je také stejný, s tím neuvěřitelným skvělým 20.7 MP Shooter. doufejme, že to funguje lépe za testovacích podmínek, než naše zkušenost s kompaktem Xperia Z1 a Z1. Byl jsem informován, že Sony si není vědoma žádných problémů s kamerou na těchto zařízeních, ale pro nás je to již dva pro dva.

Hlavním prodejním bodem pro Z2 je samozřejmě zachycení videa 4K při 3 840 x 2 160 pixelů, hratelné při nižším rozlišení zařízení nebo při plném rozlišení na 4K televizi přes MHL. 4K nahrávání spotřebovává zhruba 300-350 MB za minutu nahrávání. Společnost Sony správně nazývá vaše videa 4K „odoláváním budoucnosti“, i když je nyní nemůžete sledovat, ať už na zařízení, nebo na vaší aktuální televizi. Další vylepšení nahrávání se provádí s pomalým zachycováním při 120 fps. K dispozici je také menší zvýšení kapacity baterie na 3 200 mAh, což pravděpodobně zruší mírné zvýšení velikosti displeje.

Displej a zvuk

Pokud se týká displeje, je to smíšená taška. Úhlopříčka se zvyšuje na 5.2 palce, ale udržuje stejné rozlišení Full HD, což má za následek nižší hustotu pixelů na palec. Pokud jde o kvalitu obrázku. Kontrastní poměry jsou vylepšeny na Z2, stejně jako pozorovací úhly, a výsledek je významný. Ale opravdu, displej Z2 je to, co by Z1 měl být od začátku.

Začlenění Android 4.4.2 přináší průhledné systémové pruhy, které jsou vždy příjemné vidět. Tímto stereo reproduktory umístěnými na spodním okraji zařízení je tu solidní zvuk spolu s reproduktorem sluchátka. Z2 přináší do směsi šumové zrušení se zážitkem společnosti Sony Xloud a loděmi se sluchátky rušení hluku, které lze přizpůsobit do různých hlučných prostředí, čímž se snižuje vnější šum o 98%. Tato sluchátka mají hodnotu 69 USD/60 EUR, pokud se prodávají samostatně.

Systém a UI

Díky zahrnutí KitKat existuje poměrně málo vylepšení uživatelského rozhraní. Je tu plná podpora pro nositelný SmartBand a Z2 se lodí s aplikací LifeLog, která je něco jako elektronická nebo soukromá sociální síť, která zaznamenává absolutně vše, co děláte. Zpočátku se to zdá být trochu divné, že by mohlo mít své použití v závislosti na tom, kolik z vašich sociálních interakcí, webových vyhledávání, hudebních vkusů, fotografie a dokonce i komentáře WhatsApp, které chcete přihlásit pro budoucí odkaz. Můžete dokonce sledovat svůj život Flash před očima s funkcí přehrávání jako opravdu invazivní verze automatických filmů Google.

Software fotoaparátu má několik nových přírůstků, jako je dostupnost aplikací třetích stran, jako je Vine a Instagram z aplikace Sony Camera. Software běží hladce jako hedvábí a cítí se pěkně a vstřícný, rychle spustí fotoaparát a pěkně manipulační přechody a video. Když jsem se však pokusil spustit aplikaci Anti-krádeže, stále se však zhroutil Z2, takže to není dokonalé. Rychlá nastavení jsou také stanovena odlišně a spolu s ikonami stavového řádku jsou přizpůsobitelné. Máte také režim rukavic, rentgenita pro mobilní a výdrž Sony pro správu energie.

Závěr

Xperia Z2 se cítí jako okrajově lepší Z1. jak jsem řekl výše, lze je téměř považovat za jednoduše to, čím by měl být Z1. V žádném případě to není významný nástupce z1 jiného než pro 4K video schopnosti; Zatímco technologie rušení hluku a ta lepší obrazovka je pěkná, nestačí zaručit značku „nástupce“ v mé mysli. Na druhou stranu, moje kolega Camila Rinaldi má pocit, že Z2 je výrazně odlišná od Z1 jemnými způsoby, ale možná je více naladěna a odpouštějící konzervativní přístup Sony. Z2 je bezpochyby lepší zařízení než Z1, ale kdokoli, kdo hledá radikální odjezd nebo vážná vylepšení hardwaru, by měl vypadat jinde jinde. Samozřejmě, pokud již máte Z1, opravdu vám příliš nechybí.

Co si myslíte o vylepšení v Z2? Myslíte si, že jsou dost na to, aby se počítaly jako nástupce vlajkové lodi nebo jednoduše jako znovu vydaného Z1?

Ten, kdo porazit, dělat všechno správně a vynikající ve zvukovém oddělení testovaném za 0 £

Co hi-fi? Výrok

Přináší tolik stylu jako látka, Z2 nezklame

Nevýhody

Proč můžete věřit tomu, co hi-fi?

Náš odborný tým kontroluje produkty ve vyhrazených testovacích místnostech, aby vám pomohl učinit nejlepší volbu pro váš rozpočet. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Sony právě teď nemá fantastické smartphony.

Dodává se s větší velikostí obrazovky, upgradovanými specifikacemi a spoustou technických triků, takže si nestěžujeme.

Ale teď, když společnost Samsung odpovídala triku společnosti Sony, aby se vyráběl dobře vypadající chytré telefony, musela Sony kopat hluboko, aby vytvořila svůj nejlepší smartphone-a je to všechno: technologie obrazovky, chytré kamery a digitální zrušení hluku a rušení hluku.

V mnoha ohledech se jedná o restartované Xperia Z1. takže pokud jste majitelem poslední vlajkové lodi společnosti Sony, možná budete chtít dát upgrade miss.

Ale pro kohokoli, kdo se rozhodne mezi letošním velkým smartphonem, by však Z2 měl být určitě úvahou.

Design

Xperia Z2 má nápadnou sestavu. podobně jako Z1, ale na rozdíl od jakéhokoli jiného smartphonu na trhu.

Toto je velké, docela těžké 5.2in zařízení, vážící 163 g a přicházející s všestranným a blokovaným tvarem; Je to telefon, který se budete cítit ve svém na rozdíl od iPhone 5s.

Je to zjevně prémiový telefon, který zahanbuje faux-kovové strany Galaxy S5 podobně ceny.

Zaoblené rohy a hladké okraje hliníku jsou krásně zakončeny tímto známým prominentním tlačítkem napájení umístěné na půli cesty po pravé straně.

Jedinými přerušeními jsou úhledné klapky pokrývající slot Microsim a další porty kolem telefonu: tam, aby byl vodotěsný až do jedné metru vody.

Konektor pro sluchátka. stejně jako na Samsung. je interně uzavřen, takže nepotřebuje žádnou ochranu.

Z2 je robustně postaven, ale také tenký v 8.2 mm. Může to být také nekompromisní design bez přátelských křivek; Dokonce i vyzvednutí ze stolu může být složité, přestože mírně zvednuté okraje dávají vaše ruce něco, co se uchopí, stejně jako odkrytý konektor doku na levé straně

Jeden další narušení Z2: Hmovalku na hlasitosti je jak mělký, tak dost dlouhý na to, aby pachají prsty, aby zasáhly správnou polovinu, což může být nepříjemné.

Obrazovka

Společnost Sony může tlačit své 4K televizory, ale stejně jako zbytek výrobců smartphonů v roce 2014 se na tuto chvíli drží Full HD.

Zvýšila se velikost obrazovky Xperia. z 5in na Xperia Z1 na 5.2in na Xperia Z2.

Je to působivé vzhledem k tomu, že se jedná o sluchátko podobně velikosti, který je štíhlejší než jeho předchůdce, navzdory větší baterii pro napájení větší obrazovky.

Společnost Sony také představila svou techniku ​​LCD Live Color LCD pro Xperia Z2. místo bílých používá modré LED podsvícení LED.

Engine rentgenitá reality se také vrací, aby se zvýšila úroveň kontrastu a nasycení, ale stejně jako předtím, kdy jsme to vypnuli.

Při hraní s aplikacemi a procházením přes webové stránky vypadá všechno velmi svěží, s dobrým kontrastem.

Ty otřesné pozorovací úhly na Z1 se také zlepšily. stále nejsou nejlepší, ale teď to už není problém.

Barvy nemusí být tak očící jako Galaxy S5, ale dokonce i na domovských obrazovkách Sony vypadají písma svůdně bohatá a je to poutavý displej.

Z2 je venku také poměrně snadno čitelný, ale přejeme si, aby by Sony spojila jas, aby se zářez. soupeři jako S5 jsou mnohem lepší při čtení e.mailů a složení zpráv venku za slunečné dny.

Všechny černé Z2, všechny skleněné přední strany zachycují všechny typy odrazů, což může pomocí obrazovky venku zkompovat fušku.

Kvalita obrázku

Načtení filmů a televizních pořadů Full HD je místem, kde Sony opravdu svítí, jako vždy. Toto je jedna z nejvíce rafinovanějších a nejpřesnějších obrazovek smartphonů, které můžete najít.

Stejně jako Xperia Z1 vyniká v jemném detailu; produkující svěží, podrobné textury, kde soupeři jen nedosahují. Sledujte planetu Zemi a můžete vidět každý poslední pramen kožešiny na spících leopardech.

V úžasném Spidermanu jsou barvy punchy, aniž by byly přehnané-pokud je rentgenová realita vypnuta a pohyb se zachází krásně.

Techna Super Amoled S5 je schopna produkovat hlubší černochy a čistší bílé než Z2. ale to neznamená, že Z2 zde také není dobrý.

Samsung a HTC One M8 mají v tomto ohledu jen porovnání bok po boku, že Samsung a HTC One M8 mají mírnou hranu nad Sony.

Kvalita zvuku

Pokud jste na obrazu Sony ohromeni, počkejte, až uslyšíte jeho zvuk. Spolu s iPhone to vyniká jako zařízení na přehrávání hudby na cestách.

Stejně jako u minulých smartphonů Xperia, Z2 vyrábí soupeře Android zvuk pro chodce s punčovým, poutavým zvukem. Silná dynamika, pevné basy, spousta detailů. Z2 má všechno.

Poslech Bastille’s The Rip Tide přes naše referenční sluchátka BW P7, načasování je přesné, vokály jsou jasné a nástroje mají prostor pro dýchání.

Poslechový zážitek je stejně pohlcující, jak se můžete dostat na smartphone.

Kvalita hovoru je také dobrá na Z2, přičemž reproduktory Sony znějí jasně.

Reproduktory stereofonního prostoru “byly přemístěny na přední straně Z2, aby soutěžily s nejlepšími reproduktory HTC ve své třídě na One M8.

Menší reproduktory společnosti Sony jsou relativně silné, ale přesto nemohou konkurovat hlasitému, přímému a teplému zvuku HTC.

Je tu nějaká šikovná zvuková technika. Společnost Sony nabízí rušení digitálního šumu na Z2, která pracuje s vlastní náhlavní soupravou společnosti MDR-NC31EM společnosti Sony, která používá k měření a zrušení exteriérového chatování drobné mikrofony.

Tato sluchátka pro potlačování hluku budou stát 50 GBP, i když někteří maloobchodníci je mohou s telefonem spojit. S naším vzorkem recenze jsme neměli štěstí.

Z2 také nabízí podporu USB pro přenosné DAC, pokud se chcete rozstříknout na příslušenství pro zmocňování zvuku smartphonu.

Fotoaparát

Sony je 20.Kamera 7-megapixela se vrací s mírně větším senzorem, nové funkce, jako je rozbalení pozadí a schopnost natáčet 4k video. Konečně, něco sledovat na této 4K TV.

Je to velmi schopná hlavní kamera na Z2, ale jeho vynikající automatické režim ponechává něco, co by mělo být žádoucí.

Nejedná se o rychlý oheň, který pokaždé pořizuje skvělé fotografie, ve srovnání s iPhone.

Na Auto na začátku jste omezeni na 8MP, a ačkoli je rychlé rozpoznání scény je nízko osvětlená, někdy má potíže s tím, že také správnou expozici a rovnováhu bílé bílé.

Věci jsou mnohem lepší v manuálním režimu. Sony zachycuje přírodní barvy, spoustu detailů a je obzvláště dobré ve střelbě tváří v tlumeném světle, takže je to dobrá volba pro vnitřní snímky.

Existuje spousta ovládacích prvků, s nimiž se můžete hrát také pro fotografy, kteří chtějí zacházet s smartphonem spíše jako s DSLR.

Video 4K je hladké a podrobné a navíc to vypadá skvěle na samotném smartphonu. autofokus trochu skočí, ale doufejme, že software Sony to může zlepšit.

Budete omezeni na pár minut střelby, protože Z2 se při střelbě záběru v tomto usnesení vytáhne a když dosáhne svého limitu.

Zalepili bychom hlavně na 1080p, což zabere méně místa.

OS, hudba, video

Sony’s Sparse Android Skin se vrací; Tentokrát, v nejnovější verzi OS, Kitkat.

Nabízí svůj vlastní hudební přehrávač, Walkman, Gallery, Album a také jeho filmová aplikace, která ukládá vaše vlastní soubory, a také poskytuje rychlý přístup k vlastním vynikajícím filmům neomezený obchod.

Její hudební soupeř Unlimited je také zde a najdete ji v aplikaci Walkman, pokud se přihlásíte k odběru, ale pokusy společnosti Sony, aby vás přiměly k zaregistrování, mohou trochu nastrouhat.

recenze, sony, xperia, okrajově, lepší

Stejně tak to je to, co je to nové kurátor obsahu a aplikací, což je widget domovské obrazovky jako výchozí a také možnost, když přejedete ze spodní části obrazovky.

Obvykle na Android To vás přivádí k Googlu nyní oznámení, počasí a informace o poloze-ale společnost Sony přidala svou vlastní aplikaci k tomuto gestu.

Přesto, s 16 GB úložiště, žádný z přírůstků společnosti Sony nezabírá na Z2 příliš mnoho místa a jsou snadno smazány nebo přesunuty.

Několik přírůstků vypůjčených od soupeřů vylepšuje zážitek OS: Nyní můžete klepnutím probudit obrovské 5 Z2.2in obrazovka, jako na LG G2, spíše než použití tlačítka napájení.

Inteligentní podsvícení bude také udržovat obrazovku, když se na ni díváte. trik vypůjčený od smartphonů Samsung Galaxy.

Je tu mnohem méně triků a triků, než je vidět na telefonech Samsung a HTC.

Jedním z hlavních přírůstků jsou malé aplikace, které mohou běžet jako okna na vrcholu toho, co děláte: kalkulačka, kalendář, prohlížeč atd. Je to uvolněný přístup k Androidu a ten, který jsme fanoušci.

Oznámení, zásuvky aplikací, e.mail a kontakty mají čistý a jasný design, který osloví fanoušky Stock Android.

Výdrž energie a baterie

Z2 má samozřejmě dostatek energie s čtyřjádrovým procesorem Qualcomm a 3 GB RAM uvnitř.

Všechno od multi-taskingu po přehrávání 4k videa se zachází dobře, pouze příležitostné použití několika malých aplikací na vrcholu prohlížečů běží trochu pomalu.

Ale je to většinou hladké plachtění.

Jedna oblast pro obavy: Z2 může běžet teplejší než většina vlajkových lodí poháněných procesorem Snapdragon 801; Při natáčení videa 4K nebo přehrávání intenzivních her Android budete cítit teplo při natáčení 4K videa.

Životnost baterie je stejně působivá. Z2 bude trvat denní využití díky své posílení baterie 3200 mAh.

Obrazovka vypouští hodně baterie a bezpochyby budete mít jas, který po celý den bude nastaven jas poměrně vysoko. Doporučujeme tedy zapnout režim vytrvalosti Z2, když můžete.

To zabíjí data, když je obrazovka vypnuta, s některými aplikacemi imunními, pokud jsou zkontrolovány v nastavení, a je zachráncem, pokud jste pod 20 procent a potřebují je vydržet.

Výrok

Z2 je jedním z nejlepších telefonů Android, které si peníze mohou koupit. Je to nejlepší Android? Možná.

S touto větší obrazovkou, vylepšeným výkonem, vylepšeným fotoaparátem, vynikajícím stereofonním zvukem a hlukem, je to vynikající.

Recenze tabletu Sony Xperia Z2: První pohled

Jonathan Bray Jon pohrává s technikou od doby, kdy 128 kB bylo hodně úložiště, a hry trvalo 20 minut načtení kazety pásky. Od té doby byl udeřen a rozhodl se vytvořit kariéru v technologické žurnalistice, nyní testuje, přezkoumává a vydává vyvážené a objektivní rady více než 20 let. Pokud byl v té době vydán a má nějaký procesor, pravděpodobně to testuje.Přestože jsem psal o dostatečném množství počítačů, notebooků, tabletů, směrovačů, smartphonů, sluchátka, grafických karet, monitorů, tiskáren, skenerů, kamer, auta a inteligentních technologií, aby naplnil amazonský sklad, jeho nadšení pro všechny věci se nikdy nevzdaly. Přečtěte si více 26. února 2014

Když Sony uvolnil první tablet z zpět na MWC 2013, byl to nejtenčí, nejlehčí tablet kolem; Nyní je to tableta Sony Xperia Z2. Nový tablet Android společnosti Sony je lehčí a štíhlejší než originál a s výrazným okrajem.

Ve skutečnosti, při 426 g, Wi-Fi verze Z2 váží plné 69 g méně než Z a itmeasures 0.5mm tenčí, v 6.8 mm zepředu dozadu. Docela to, jak to inženýři Sony zvládli, nejsme si jistí.

Design

Naštěstí drastický dietní plán Z2 neměl negativní dopad na kvalitu sestavení. Tablet Z2 je-li něco, je robustnější než předchozí verze, což je dojem, kterému pomohl zavedení jednodílného, ​​přidělenějšího měkkého dotyku, matného plastového zadního panelu.

Pokud existuje nevýhoda nového cíle vzadu, je to, že zvedne mastné otisky prstů snadněji a drží je tvrdohlavě. Důkazy toho můžete vidět na výše uvedené fotografii. Přesto je dobré vidět, že tableta Sony Xperia Z2 si zachovává svou odolnost proti vodě a prachu IP58, díky zapečetěným klapkům po celé okraji kolem okrajů.

Specifikace

Jinde jsou všude vylepšení. Tablet Z2 má čtyřjádrový 2.3GHz Qualcomm Snapdragon 801 Chip. stejně jako jeho compadre, Sony Xperia Z2 Smartphone. je zde 3 GB RAM a 16 GB úložiště. Pokud ten druhý zní trochu lakomý, nebojte se. tablet Z2 má slot microSD, takže můžete rychle a snadno zvýšit úložiště.

Pokud jde o výkon, tablet převzal Android 4.4 OS se cítí citlivý a plynulý a herní výkon by měl být na stejné úrovni jako zařízení, jako je Samsung Galaxy Note 3 a Samsung Galaxy S5.

Na přední straně konektivity tableta Z2 těží z upgradovaného bezdrátového připojení s 802.11AC a NFC na palubě a také bude existovat 4G-kompatibilní verze pro ty, kteří chtějí přístup k internetu, zatímco jsou na silnici. Stejně jako u tabletu z, Z2 má na vrcholu infračervený vysílač, takže se může zdvojnásobit jako dálkové ovládání pro vaši televizi a set-top boxu. Podél spodního okraje je dokovací konektor pro připojení tabletu až do různých příslušenství, včetně podsvícené klávesnice, která bude stát kolem 100 GBP.

Jinde byly reproduktory přesunuty z konců na přední stranu, což je zlepšení, ale kamery tabletu nevidí vůbec žádnou změnu. Stejně jako tablet z, Z2 má 8.1 Snapper na zadní straně, který může také natočit video 1080p až do 30 snímků za sekundu a 2.2-megapixelový fotoaparát směřující na frontu pro videohovory.

Displej zůstává 10.1in 1 920 x 1 080 panel, bez rozlišovacích funkcí, jak jsme mohli vidět, a Sony také nechala statickou kapacitu baterie na 6 000 mAh, což je mírné obavy, protože jsme se nepřekonali výdrž baterie z tabletu z.

Výrok

Musíme to však předat na inženýrské oddělení společnosti Sony. Nevypadalo to, že by to mělo kam jít s tabletem Z2, ale zvýšit výkon zpracování a přidat softwarové funkce. Místo toho dodal zapalovač, štíhlejší tablet a přidal více energie a funkcí.

Jakmile se dostaneme na vzorek recenze, přineseme vám definitivní recenzi, ale mezitím věci vypadají dobře pro vlajkovou loď Sony.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS