Redmi 10a. Xiaomi Redmi 10 a

Popis

Hlavní kamera: 13 MP, f/1.8, 23 mm (široký)

Nedávno shlédnutý

Rombus, Majeedhee Magu, Maafannu, Male’332-1914 | 779-1914

Iruvai, Majeedhee Magu, Henveiru, Male’332-6969 | 786-6969

Whiteline, Majeedhee Mugu, Maafannu, Male’330-1914 | 779-2345

Nirolhu Mugu, Lot 10837, Hulhumale ‚, 335-1914 | 788-1418

Ve společnosti XeonMobiles se daří poskytnout našim zákazníkům vedoucí skutečnou technologii za nejlepší ceny na Maledivách. Poskytování bezproblémového zážitku z nákupu a po podpoře prodeje, aby byla zajištěna spokojenost zákazníků na nejvyšší úrovni.

redmi, xiaomi

Pro jakékoli další informace a pro citace nám prosím pošlete e.mail na: info@xeonmobiles.com

Průvodce kupujícím série Redmi Note 10: Vše, co potřebujete vědět

K dispozici jsou čtyři telefony řady Redmi Note 10 a máme všechny podrobnosti, které potřebujete vědět.

Série Redmi Note byla dlouho považována za jednu z nejlepších rodin telefonu s rozpočtem v okolí a nabízí kvalitní zážitek ze střední třídy za velmi konkurenceschopnou cenu. Série Redmi Note 10 vypadá, že bude pokračovat v této tradici.

Redmi obvykle nabídla standardní a profesionální model, ale v roce 2020 se to otřáslo zpět do roku 2020. Opět se otřese věci tím, že nabízí Redmi Note 10, Redmi Note 10s, Redmi Note 5G a Redmi Note 10 Pro (nazvané Redmi Note 10 Pro Max v Indii). Všechny telefony zakazují redmi note 5G Skip 5G Silicon a LCD obrazovky ve prospěch 4G SOC a OLED displeje. Ale stále dostáváte ty velké baterie, o nichž je série známá.

Byla vyhlášena novější série noty Redmi. Xiaomi odhalila řadu Redmi 11, která do stolu přináší řadu nových funkcí. Podrobnější informace o jednom ze zařízení přečtěte si naši recenzi Redmi Note 11.

Série Redmi Note 10 na první pohled

Série Redmi Note je chléb a máslo Xiaomi a Redmi, protože přináší spoustu pozoruhodných funkcí za rozumnou cenu. To vedlo k tomu, že rodina byla zodpovědná za tunu objemu prodeje. Očekáváme stejné výsledky z rozsahu Redmi Note 10, protože Redmi se podařilo zabalit některé skvělé funkce do segmentu středního rozsahu a rozpočtu.

Chybí vám nějaké doplňky tím, že se rozhodnete pro tyto telefony přes více prémiových zařízení. Některé chybějící funkce zahrnují bezdrátové nabíjení, ultra rychlé nabíjení (50 W) a teleobjektivní kamery. Ale stále je tu spousta šťastných.

Redmi Note 10 Pro nabízí spoustu rány pro vaši babku s rychlým displejem, dobře zaoblený design a dlouhodobou výdrž baterie.

Má série Redmi Note 10, která stojí za nákup?

Série byla historicky pro spotřebitele s vědomím rozpočtu, který chce solidní zařízení střední nebo nižší úrovně. Předchozí model Pro Pro model mohl být pro 300 a méně, zatímco varianta Vanilla Redmi Note 9 byla spuštěna za počáteční cenu 200. Ceny jsou tentokrát stejně cenově dostupné.

Redmi Note 10 Pro je špičkový model pro někoho, kdo chce několik vlajkových lodí v jejich střední třídě, zatímco standardní redmi poznámka 10 a poznámka 10s je pro někoho, kdo chce dobře zaoblené zařízení za nejlepší cenu.

Mezitím budou muset ti, kteří chtějí 5G za nízkou cenu, podívat se na redmi notu 10 5G. Kromě buněčné konektivity nové generace je v podstatě umístěna na dně hromady, pokud jde o funkce a specifikace.

Zda telefon Redmi Note 10 stojí za nákup, závisí na tom, co hledáte. Už nejsou nejnovější, protože již byla spuštěna řada Redmi Note 11.

Specifikace řady Redmi Note 10

Zadní: 108MP Standardní 8MP Ultra-široký2MP Makro2MP hloubka senzor

Zadní: 64MP Standardní 8MP Ultra-široký2MP MACRO2MP Senzor hloubky

Zadní: 48MP Standardní 8MP Ultra-široký2MP MACRO2MP Senzor hloubky

Zadní: 48MP Standard2MP MACRO2MP Senzor hloubky

Chrome Silvergraphite Graynighttime Blueaurora Green

Co říkají recenzenti o sérii Redmi Note 10

Eric Zeman Android Authority Recens The Redmi Note 10 Pro (i.E. Pro Max v Indii) a nazval to „silnou nabídkou“ a „přesvědčivou“ volbou pro smartphone s horním středním stupněm. Eric konkrétně poukázal na silné stránky, jako je design, obrazovka OLED 120 Hz, výdrž baterie, duální podpora SIM a microSD a cenovka.

Nebylo to však hladké plachtění pro poznámku 10 Pro, protože náš recenzent také srazil zařízení pro své středové představení, „nerovnoměrný“ kamery, kvalita reproduktorů a nahrávání videa, které vrcholí na 4 k/30fps. Náš indický kolega Dhruv Bhtani také kritizoval indickou variantu za tunu bloatwaru.

Dhruv také přezkoumal standardní redmi poznámku 10 a řekl, že nabídl skvělý každodenní zážitek a nízkou cenu. Konkrétně ocenil design, odpor IP53 Splash, rychlé nabíjení a skvělou hlavní kameru. Všiml si však (heh), že ve své kategorii neměl nejlepší výkon a že sekundární kamery mohou být lepší. Přesto to nazval snadné doporučení a „dobře zaoblený zážitek.“

Co si myslí další recenzenti z celého webu

 • Mike Lowe of.lint nazýval Redmi Note 10 Pro docela pravděpodobně „nejuznávanější cenově dostupný telefon“ roku. Nashromáždil chválu za cenu, obrazovku, výdrž baterie, hlavní kamery a makro senzor. Pro Mika to však nebylo všechno dobré, protože kritizoval „rozptýleně lesklý“ výřez děr, obří ránu kamery, nedostatek OIS a menší softwarové vtípky.
 • XDA-Developers ‘Ben Sin nazval Pro zařízení Pro skvělou volbu, pokud hledáte středního ranger. Konkrétně poukázal na zvýšení jako „opravdu dobrá“ výdrž baterie, „snadná a zábavná“ hlavní kamera a cenovka. Ben řekl, že by to byl velký upgrade pro někoho, kdo pochází z podobně rozpočtového telefonu vydaného před několika lety. Udělal však, ale naříkal nad kvalitou ultrawide kamery, zaostření s makro kamerou, drobné dohady s MiUi a při přechodu z hlavní kamery na ultrawide střelci zaostávalo.
 • Jamshed Avari of Gadgets 360 také strávil nějaký čas s redmi note 10 Pro Max, jak se nazývá v Indii. Cítil, že to byl „přesvědčivý“ telefon, ale poznamenal, že pouze Indie Redmi Note 10 Pro (stejná s výjimkou pro hlavní kameru 64MP místo senzoru 108 MP) byla lepší řešení na R 3 000 (~ 40) méně. Přesto však ocenil kvalitu obrazovky, úhledný design, „dobrý“ hlavní kameru, schopnost získat „velkolepé“ makro záběry a čipová sada. Jamshed se potýkal s výdrží baterie (říká, že to mohlo být lepší), „otravný“ skener otisků prstů, výřez lesklého úderu a problematické zaostření při použití makro kamery.

Co si čtenáři AA myslí o telefonech

Zeptali jsme se čtenářů Android Authority, co si mysleli o sérii Redmi Note 10 krátce po spuštění a v té době bylo téměř 1100 hlasů spojeno. Výsledky ukazují, že 83% respondentů si myslí, že je série horká, ve srovnání s téměř 17%, kteří si mysleli jinak.

Jaký je rozdíl mezi pro a poznámkou 10/poznámka 10s?

Redmi Note 10 Pro nabízí obrazovku OLED o 120 Hz, primární kameru 108MP a objektiv 5MP teleobjektivy. Získáte také čipovou sadu Snapdragon 732G, která patří mezi lepší 4G čipy, ale stále je to více bočního pohybu než obrovský upgrade během loňského telefonu.

Mezitím Redmi Note 10 a Note 10S svlékne několik z těchto funkcí zpět, ale stejně dodávají slušné specifikace. Toto je poprvé, co dostáváme obrazovku OLED v řadě Redmi Note, ale vanilkové modely balí 60 Hz OLED panel. Také získáváte méně působivé čipové sady na papíře a hlavní kamery s nižším rozlišením zvolením pro redmi notu 10 a poznámka 10s.

Další funkcí, která je vidět na Redmi Note 10 Pro, ale chybí na ostatních zařízeních, je 5MP teleobasová makro kamera, protože ostatní telefony dělají s nesmírně 2MP senzory. V opačném případě poznámka 10, poznámka 10s a poznámka 10 Pro také sdílejí 8MP ultralehkovou kameru a 2MP hloubkovou senzor.

Všechny telefony 4G zabalí velkou baterii, což naznačuje, že dvoudenní využití je na dosah. A všichni mají 33 W kabelového poplatku také za svižné doplňky.

Redmi poznámka 10 5G

Vypadá to, že redmi poznámka 10 5G je poník s jedním trikem, přičemž trik je 5G připojení (a 5G5G Dual SIM) prostřednictvím procesoru spodního středního rozsahu 700 700. V opačném případě máme 8MP Selfie Snapper, LCD obrazovku 90 Hz FHD a nastavení trojitého zadního fotoaparátu (48MP2MP2MP), která vynechává ultra širokou kameru.

Redmi Note 10 a poznámka 10S zabalí čipovou sadu Snapdragon 678 a MediaTek Helio G95 Soc, což poskytuje připojení 4G. Oba telefony však mají také 13MP přední kameru, displej OLED o OLED 60 Hz a nastavení čtyřkolek, které zahrnuje 8MP ultra širokou střelci. Redmi Note 10 má primární fotoaparát 48 MP, zatímco poznámka 10s zvyšuje rozlišení na 64MP.

Všechny tři telefony nabízejí baterii 5 000 mAh, ale poznámka 10 a poznámky 10S nabízejí 33 W kabelového nabíjení versus 18W doplňky pro 5G variantu. Dalším pozoruhodným rozdílem je, že poznámka 10 zcela vynechá NFC, zatímco poznámka 10s a poznámka 10 5G mají NFC na určitých trzích.

Poznámka 10 5G také postrádá hodnocení IP, zatímco zbytek rodiny poznámky 10 nabízí hodnocení IP53 pro odolnost proti stříkání.

Redmi Note 10 Pro: Global versus indické varianty

Xiaomi již dříve spustila modely Redmi Note v Indii, které se liší od jejich podobně pojmenovaných protějšků, a tento trend pokračuje s Redmi Note 10 Pro. Global Redmi Note 10 Pro má hlavní kameru 108MP, zatímco indický model dodává primární kameru 64MP. Jinak je všechno ostatní identické.

Indičtí fanoušci, kteří chtějí, aby Global 108MP Redmi Note Experience se mohou rozhodnout pro Redmi Note 10 Pro Max, což je doslova globální redmi poznámka 10 Pro.

Redmi Note 10 Japan Edition

Redmi také spustila japonsko-exkluzivní model Redmi Note 10, daboval Redmi Note 10 Japan Edition. Je to v podstatě redmi poznámka 10 5G s několika významnými změnami.

Pro začátek je to první telefon Redmi s plnohodnotným odolností proti vodě (IP68). Japonsko si užívalo telefony odolné vůči vodě předtím, než se stalo hlavní možností po celém světě, a vypadá to, že Redmi tuto skutečnost uznal.

Dalším pozoruhodným vyladěním je, že čipová sada modelu 5G modelu byla zaměněna za Snapdragon 480 5G Soc. V opačném případě také vidíte baterii Redmi Note 10 5G 5 000 mAh baterie 4 800 mAh.

Jsou kamery řady Redmi Note 10 Good?

Eric nazval hlavní kameru 108MP Redmi Note 10 Pro Univerzilní a přiměřená, ale cítil, že kvalita obrazu pixelu 4a byla lepší. To opět ukazuje, že zpracování obrazu je důležitější než tuna megapixelů.

Nejlevnější pixel Google neměl ultralehké kamery, jako je zařízení Redmi. Eric bohužel řekl, že tato kamera byla pouze použitelná, ale zobrazovala pozoruhodné zkreslení i při povolené korekci zkreslení. Kritizoval také úroveň hluku v některých ultralehkých snímcích a uzavřel tím, že řekl, že to nebyl nejlepší senzor 8MP, jaký kdy použil.

Nakonec náš recenzent nazval 5MP telemacro kameru „smíšenou taškou“, řekl, že je ostrý, pokud jste měli stabilní ruku a dovolili vám střílet makro výstřely, aniž byste byli na vrcholu předmětu. Ale nekonzistentní expozice, obilí a nízké rozlišení byly některé kritiky, které měl pro tuto kameru.

Dhruv cítil, že vanilková redmi nota 10 byla dodána, pokud jde o kvalitu obrazu prostřednictvím hlavní kamery. Myslel si, že existuje prostor pro zlepšení, pokud jde o dynamický rozsah, ale že hlavní kamera zachytila ​​dobré obrázky ve většině podmínek. Myslel si, že ultra široký fotoaparát pořídil „průchodné“ záběry, ale kritizoval dynamický rozsah, rozlišení senzoru a problémy s vyvážením bílé ve srovnání s hlavní kamerou.

A co životnost baterie?

Všechny tyto telefony sportují baterie 5 000 mAh přinejmenším, s poznámkou 10 Pro dodává baterii 5 020 mAh. Eric řekl, že telefon doručil den a půl těžkého využití s ​​výchozím nastavením (FHD při 60 Hz). Dodal, že téměř dva dny použití bylo občas možné s šetrným používáním telefonu. Podle našeho přechodu na 120 Hz vedlo k celému dni mírného až těžkého využití.

Redmi Note 10 Pro nabízí 33W kabelové nabíjení, přičemž telefon přinese na plnou kapacitu zhruba za 90 minut. To je docela pomalé, ale alespoň dostáváte v krabici nabíječku 33 W. Telefon Xiaomi však nepodporuje bezdrátové nabíjení, což není překvapivé vzhledem k cenovému bodu.

Standardní redmi poznámka 10 také nabízí baterii 5 000 mAh s 33 W kabelovým nabíjením. Dhruv řekl, že telefon může snadno dodat celý den použití a do příštího dne vám přinést „spravedlivý kousek“, přičemž poznamenal, že dostal asi sedm hodin času na obrazovce. Potřebujete doplnit telefon? Pak úplný poplatek trvá 75 minut od Dhruvova zúčtování.

Výkon

Redmi Note 10 Pro je poháněn Snapdragon 732G Soc, spolu s 6 GB až 8 GB RAM. Eric řekl, že si nevšiml žádného zpoždění ani zpomalení při procházení webu, sociálních médií nebo používání YouTube. Takže pokud vše, co chcete, je něco, co udržuje základní úkoly hladce, bude to dobře dělat práci.

Eric cítil, že při hraní her jako Asphalt 9, ale řekl, že věci byly trochu škrticí choroby a doba načítání byla o něco delší. Jinými slovy, pokud chcete hrát mobilní hry, budete chtít nejprve zvážit další telefony. To platí zejména v případě, že plánujete zařízení ponechat několik let, protože hry se stanou náročnějšími postupem času.

Zařízení Xiaomi’s Redmi Note je vybaveno méně schopným Snapdragon 678 Soc, což je menší upgrade oproti stárnutím Snapdragon 675. Dhruv uvedl, že telefon tak neučinil v pokročilých hrách s maximální grafikou, a dodal, že v těchto scénářích byl znatelně teplejší. Jinak se cítil, že každodenní výkon je docela dobrý.

Konkurence a alternativy

Série Realme 8 rozhodně stojí za zvážení, pokud chcete spoustu třesku pro své střední třídy. Zejména The Realme 8 Pro nabízí čipovou sadu Snapdragon 720g, hlavní kameru 108MP, panel OLED 60 Hz a baterii 4 500 mAh s nabíjením 50 W. Mezitím standardní Realme 8 podává čip Helio G95, hlavní kameru 64MP, obrazovku OLED 60 Hz a baterie 5 000 mAh s nabíjením 30 W. Očekávejte, že zaplatíte počínaje 17 999 Rs (~ 245) a R 14 999 (~ 205), v tomto pořadí.

Chcete zůstat s Xiaomi? Pak se vyplatí zvážit Poco X3, protože má docela trochu společné s redmi note 10 Pro. K dispozici je obnovovací frekvence 120 Hz (i když s LCD panelem), čipová sada Snapdragon 732G a velká baterie s nabíjením 33 W. Jinak je cenovka 229 EUR (~ 280) z něj jedno z lepších zařízení středního rozsahu v Evropě. Můžete se také rozhodnout pro Rs 18,999 (~ 260) Poco X3 Pro, který používá čipovou sadu Snapdragon 860 (v souladu se sérií Snapdragon 855) a nabízí o něco méně působivé nastavení fotoaparátu.

Pixel 4a Google je dalším rozpočtovým telefonem, který stojí za zvážení jako alternativu k řadě Redmi Note 10. Dostáváte obrazovku OLED 60 Hz, čipová sada Snapdragon 730G, která je do značné míry podobná SOC Redmi Note 10 Pro, delší závazek k aktualizaci a čisté uživatelské rozhraní. Že 350 cena je také více v souladu s redmi note 10 pro, což je trochu nepříjemná pilulka, která spolkne s ohledem na škrty pixelů ve srovnání s modelem Pro Pro model. Konkrétně vám chybí velká baterie a není tam ani ultrawide zadní kamera. Telefon je však těžké získat v novém stavu.

Samsung také zvyšuje ante s Galaxy A52 4G, představuje 90Hz OLED obrazovku, Snapdragon 720G čipovou sadu a hodnocení IP67 za méně než 400. Chybí vám však fotoaparát 108MP a rychlé nabíjení, ale je to určitě jedna z lepších alternativ Redmi Note 10.

Mějte na paměti, že nástupci všech zmíněných modelů již byli vydáni. Budete muset zaplatit více, ale může to stát za to. Kromě řady Redmi Note 11 si můžete prohlédnout Poco X4 Pro, Galaxy A53, Pixel 5A a novější pixel 6a, mimo jiné.

Xiaomi Redmi 10 Recenze

Xiaomiho střední cenu Redmi 10 vypadá skvěle a má několik slušných funkcí za tak nízkou cenu. Jen neočekávejte, že to bude příliš mnoho na vysoký standard.

Xiaomi se tiše stala silou, se kterou je třeba počítat v každé cenové kategorii, a Redmi 10 vidí společnost nabízí solidní telefon střední třídy za působivou rozpočtovou cenu.

Je to také dobře vypadající telefon, který nabízí lesklý povrch, který se cítí více prémiové než většina telefonů, které stojí pod 180 GBP/US250. Má snímač otisků prstů v tlačítku probuzení, přední přední část obrazovky a působí obdivuhodně vzhledem k jeho komponentám.

Bohužel však její obrazovka 90 Hz používá LCD technologii, takže se cítí více než trochu hamstrung ve srovnání s telefony, které používají modernější technologii OLED. Přesto za cenu je těžké se hádat.

Náš recenzní vzorek byl dodán krabicí.CO.Spojené království.

Sestavení designu

Navzdory této nízké požadované ceně nelze popřít, že Xiaomi Redmi 10 vypadá a cítí se, skvěle.

Díky matné povrchové úpravě na zadní straně (moje revizní jednotka přichází v mořské modři a existují také oblázkové bílé a uhlíkové šedé) a vypadá to skvěle, protože zachytí světlo a vypadá každou část prémiového zařízení. Na rozdíl od Redmi Note 10 5G je však jeho zadní panel lesklý. což znamená, že přitahuje spoustu otisků prstů a není tak snadné uchopit jako jeho stablemate.

Na přední straně je to všechno podnikání-a téměř všestranná obrazovka. Jsou zde rány a možná jsou znatelnější s LCD obrazovkou (na to brzy), ale vzdává se zářezu ve prospěch „holkorské“ selfie kamery.

Telefon se nabíjí přes USB-C dole a na pravé straně je hlasitost nad tlačítkem spánku/probuzení, které také předvolá Asistent Google. Tlačítko také zahrnuje senzor otisku prstu, i když Redmi 10 lze také odemknout přístupem nebo vzorem, pokud dáváte přednost.

Nakonec je na horní části zařízení IR blaster, který Xiaomi na chvíli začleňuje-i když ještě ještě musím najít použití v každodenním životě. Raději bych měl nějakou formu odolnosti vůči vodě nebo odolnost vůči.

Obrazovka

LCD displej na Xiaomi Redmi Note 10 5G je 6.5in, což znamená, že je to docela mocné. Toto plátno dává uživatelům dostatek prostoru pro hraní v aplikacích, ale postrádá to vibrace panelu OLED.

I když oceňuji rozhodnutí, které bylo učiněno na zasažení požadované cenové skupiny, Full HD 1080 × 2400 uzávěrů na 90 Hz, zatímco mnoho z jeho stablemates zasáhlo 120 Hz. Po pravdě řečeno, je hezké být přes 60 Hz. jak je vidět na Honor 50 Lite. jako nový standard, ale poskytuje plynulejší zážitek.

Když statický, adaptiveSync telefonu sedí na 45 Hz, zatímco videa streamují při 60 Hz. Posouvání sociálních médií nebo hraní her zvýší obnovovací frekvenci na 90 Hz. Je to chytrý způsob, jak zajistit, aby obrazovka nevytahovala příliš mnoho energie, když to nepotřebuje, a pomáhá udržovat výdrž baterie na slušnou úroveň.

Je však patrný, že je panel LCD, nedostatek kontrastu. Fotografie jen zřídka pop, a já jsem se neustále ocitl, že chci trochu více živosti. i ikony na domovské obrazovce se prostě cítí velmi nudné.

Venku za denního světla, čitelnost trpí a sledování úhlů nejsou skvělé, pokud na to zíráte přímo. To je škoda vzhledem k velikosti displeje, protože je to značný kus nemovitostí, jen prosí o filmy, televizi nebo dokonce jen vaše nejlepší snímky fotoaparátu na něj.

Výkon specifikace

Redmi 10 přichází zabalit MediaTek Helio G88 a kromě kvality displeje je to největší ukazatel kompromisů pro dosažení tak nízké ceny.

Spuštění GeekBench 5 a dalších benchmarků můžete vidět níže uvedené průměrné skóre. Vychází to podobně jako dražší Poco M4 Pro a v testu baterie téměř odpovídá sílu Moto G9.

V reálném světě se jedná o dostatek grunt, aby napájel zápas PUBG Mobile (v nejlepším nastavení v Mid Settings), nebo multitasking mezi několika sadami aplikací Google, jako jsou dokumenty nebo listy, při kontrole e-mailu, ale něco víc než to se cítí jako jako jako jako to vypadá Byl by to most příliš daleko.

To je částečně způsobeno skromným 4 GB RAM, což znamená, že budete muset uzavřít náročné aplikace, než otevřete jakékoli další. K dispozici je model 6 GB, ale na několika trzích. Pro skladování získáte 64- nebo 128 GB, ale existuje slot pro kartu microSD.

Pokud hledáte více síly, je těžké se podívat kolem vlastního Xiaomiho Redmi Note 10 Pro za podobnou cenu, která přichází s 6 GB nebo 8 GB RAM a mnohem silnějším procesorem.

Kamery

Kamera-moudrý, Xiaomi Redmi 10 zabalí zadní strana 50 MP a přední senzor 8MP umístěný na displeji.

redmi, xiaomi

Na zadní straně je to trochu ne-thrily a trochu příliš funkční pro můj vkus. Obrázky jsou jasné, ale postrádají vibraci, nepomohli při jejich prohlížení zpět na základní LCD obrazovce. Kontrast je minimální napříč deskou, něco, co po spárování s obrazovkou způsobí, že se všechny obrázky objeví vyplavené.

Ve dne však jsou barvy poměrně přesné, ale pokud chcete získat telefon na fotografii, tak to není. Quad pole na zadní straně může znít působivě, ale duální 2MP senzory, jak jsme viděli nespočetkrát, jsou opravdu jen tam, aby se zvýšili.

Záběry nabízejí spoustu detailů v popředí, ale jak uvidíte z obrazu hraček na polici, efekt Bokeh znamená, že pozadí není tak ostré. Výkon nočního režimu není o čem psát domov, s Redmi 10 zachycuje okamžik, ale nenabízí obrovský mnoho s ním při prohlížení zpět.

Selfies jsou jasné, i když možnost „Beautify“ je ve výchozím nastavení. Bez něj existuje určitý druh rozmazání detailů obličeje, díky kterému je obtížné rozeznat, zda přední kamera prostě neřezává hořčici, nebo pokud se používají další filtry.

Videa postrádají OIS (optická stabilizace obrazu) a uzávěrky při 1080p při 30 snímku, s rozlišením 720p také možnost.

Nabíjení životnosti baterie

Redmi 10 má velkou baterii 5000 mAh, která snadno vydrží den a půl. Méně aktivní posouvání sociálních médií nebo hráči budou pravděpodobně zasáhnout dva dny, než je budou muset připojit.

Spustil jsem naši obvyklou práci 3.0 Test a výsledky ukázaly velmi působivé 15 hodin a 48 minut času na obrazovce, zatímco telefon dokončil simulované úkoly.

Zahrnuto také rychlý nabídku s rychlým nabíjení 18 W jako standard a 22.5W nabíječka. Že podle dnešních standardů není vůbec příliš rychlé. V našem obvyklém 30minutovém testu od mrtvých dosáhl Redmi 10 pouze 29% poplatek.

Software

Xiaomi Redmi 10 běží Miui 12.5, Xiaomiho vlastní zvláštní chuť Androidu, přes vrchol Android 11. ne aktuální Android 12. Aktualizace je pravděpodobně v určitém okamžiku.

Prozatím je však miui 12 příjemný. Je to pěkně přizpůsobitelné, má rychlého a snadného asistenta nastavení a necítí se velmi odlišně od skladové verze Android.

Jedna věc, kterou bych si všiml, je však to, že je zahrnuto statné množství bloatwaru-při počátečním spuštění jsem byl vítán sortimentem aplikací. Buďte připraveni odinstalovat spravedlivé množství nežádoucího obsahu.

Dostupnost ceny

Xiaomi Redmi 10 je k dispozici po celém světě a za 179 GBP za 64 GB. K dispozici je také 128 GB, který prodává za přibližně 199 liber (ačkoli slot microSD znamená, že jste ani uvízli).

Náš vzorek byl dodán Boxem, který nabízí bezplatnou MI Band 5 s některými modely. Můžete si také koupit telefon z MI Store, Amazon, Argos, Ebuyer a Laptops Direct.

Telefon není v USA široce dostupný, ale Amazon ho začíná na US249.99.

Zkontrolujte náš graf nejlepších rozpočtových telefonů a zjistěte, jaké další možnosti jsou.

Výrok

Xiaomi Redmi 10 je spolehlivý telefon, který vám nevyfoukne mysl, ale příliš to zasáhne peněženku.

Její technologie fotoaparátu a displeje jsou poměrně základní, ale nabízí značnou obrazovku s adaptivní obnovovací frekvencí až do 90 Hz, pevnou výdrž baterie a vypadá to také skvěle, také.

Pochopitelně za cenu, neexistuje 5G a výkon je omezený, nabíjení je pomalé a není tam žádná vodotěsnost. Přesto je to jedna z nejlepších možností za méně než 200 liber, pokud nepotřebujete telefon, aby byl celý zpěv a všechno tancoval.

brejle

Xiaomi Redmi 10: Specifikace

 • Procesor. MediaTek Helio G88
 • RAM. 4 GB
 • Úložiště. 64 GB/128 GB
 • Baterie. 5 000 mAh
 • Operační systém. MIUI 12 (na základě Android 11)
 • Displej. 6.5palcový displej FHD (90 Hz), 1080p
 • Síť. podporováno 4G/3G
 • Kamery zadní. 50MP, 8MP Ultrawide, 2MP hloubka, 2MP makro
 • Frontka kamery. 8MP
 • Rozměry. 162 x 75.5 x 8.9 mm
 • Hmotnost. 181G

Xiaomi Redmi 10 Recenze

Jeho design a obrazovka by mohla patřit do dražšího telefonu, ale Xiaomi Redmi 10 je zklamán špatnou kamerou a nezanedbatelným výkonem.

Klady

 • Dobrá výdrž baterie
 • Vypadá dražší než to je
 • Ostrý, poměrně vysoce kvalitní displej

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

Xiaomi Redmi 10 je telefon s rozpočtem 4G Android, jehož hlavní body nejsou zpočátku tím, čím se mohou zdát být.

Xiaomi úmyslně vybudovala pouzdro kamery Redmi 10, aby se zdálo, že je pokročilé, ale pole kamery, které sem dostanete. Zatímco jeho primární fotoaparát má k jeho názvu 50 megapixelů, výsledky jsou nekonzistentní a zřídka tak hezké.

Skutečné silné body jsou stereofonní reproduktory, i když kvalita zvuku není pozoruhodná, pevná životnost baterie a slušně ostrá obrazovka. Redmi 10 jako takový není tak snadné doporučit jako některé skutečné hity Xiaomi minulého roku, jako je fantastická Xiaomi Redmi Note 10 Pro nebo Xiaomi Poco X3 NFC.

Odvolání je také mírně podkopáno četnými prodeji, které Xiaomi rozhodl, že vidí pevné telefony, jako je Redmi Note 9 Pro prodává za mnohem méně.

Motolola Moto G50 je také hodnou alternativou. Obecně to stojí o něco více a má obrazovku s nižším rozlišením, ale jeho software je lepší, výdrž baterie ještě lepší a má 5g a rychlejší čipovou sadu.

Neměli bychom však přehlížet jeden z klíčových remízou nákupu rozpočtu Xiaomi telefon. Redmi 10 má displej s plným HD za cenu, za kterou několik dalších velkých jmen nabízí pouze 720p obrazovky. To znamená významný rozdíl, i když je to něco, co považujete za samozřejmost poměrně rychle po přepnutí z telefonu 720p.

Datum a cena Xiaomi Redmi 10

Redmi 10 od Xiaomi spuštěno v srpnu 2021 a dorazilo o něco více než rok po Redmi 9.

Tento telefon je dražší než jeho předchůdce, na 179/£ 149 (kolem AU270) s 64 GB úložiště nebo 199/£ 199 (zhruba AU365) s 128 GB úložného prostoru, přičemž druhý je zde přezkoumán modelem. Některé regiony také získají verzi s 128 GB úložiště a 6 GB RAM (nahoru od 4 GB) pro 219 (přibližně 160 GBP / AU290).

Ceny jsou přístupné, ale nezapomeňte se jedná o telefon pouze pro 4G. Neexistuje žádný 5G mobilní internet, který je v tomto bodě k dispozici v telefonech podobné ceny.

Design

Design Redmi 10 je dobrým příkladem „předstírání“. Toto je koncept, o kterém jsme již mluvili. Spousta všech plastických telefonů je oblečená jako ty vyšší, s úmyslem vypadat jako kovové a skleněné vzory.

Xiaomi tentokrát šla o něco dále a pomocí designu pouzdra fotoaparátu mnohem větší a propracovanější než jednoduchý pás viděný v Redmi 9. Záda Redmi 10 opravdu vypadá jako sklo. Fotoaparát opravdu vypadá, že by mohl patřit na telefon 1 000/£ 1 000.

Je to samozřejmě všechno podvodný. Záda Redmi 10 je plastová a používá pod ní svůj vzhled, používá kovový barevný gradient. Později se dostaneme na fotoaparát, ale velký kus z toho je jen černá hranice, která vlastně sedí v zadní části a vůbec nemá nic společného s samotnou kamerou.

Redmi 10 má malované lícní kosti. Ale záleží na tom? Pokud jste nám blikali zády telefonu a řekli nám, že to stálo 450, věříme vám. Můžeme ocenit telefon, který může oklamat přátele, aby si mysleli, že jste strávili více. Je to v pořádku, pokud nejste ten, kdo je zmást, když přijdete koupit redmi 10.

Jinými slovy, pokračujte ve čtení a dozvíte se více o omezeních souvisejících s rozpočtem Xiaomi Redmi 10.

Konstrukci jsou některé méně klamné části. Redmi 9 měl slz, Redmi 10 má punčovou díru, která pro většinu očí vypadá moderněji.

Hranice obrazovky jsou typické pro levnější Android, ale nejsou nadměrné a Redmi 10 je mnohem snazší zvládnout než některé jiné telefony Xiaomi. Mnoho z cenově dostupných linek společnosti používá velmi velké displeje, které významně zvyšují šířku telefonu. Redmi 10 je 75.Široká 5 mm, podobně jako Samsung Galaxy S20 Fe.

Získáte skener otisků prstů na boku pro zabezpečené odemknutí, a zatímco je tu o něco delší pauza, zatímco to funguje než některé špičkové telefony, je to spolehlivá podložka. Xiaomi Redmi 10 má také IR blaster, což je něco, co v dnešní době vidíte pouze ve vybraných čínských telefonech.

IR blaster vysílá stejné signály jako klasické televizní dálkové ovládání pomocí aplikace MI Remote. Promění Redmi 10 na univerzální dálkový ovladač. Ve skutečnosti jsme to nemohli dostat do práce, testování pomocí LG TV, rovinného projektoru a přijímače hymny AV. Ale možná budete mít větší štěstí. Z nějakého důvodu může být ve firmwaru našeho zařízení deaktivován.

Zobrazit

Obrazovka Xiaomi Redmi 10 je jednou z silnějších částí telefonu, i když především proti konkurenčním značkám než jiným Androidem Xiaomi, které si můžete koupit.

redmi, xiaomi

Na této cenově dostupné úrovni používají Samsung i Motorola obrazovky 720p s nižší hustotou pixelů než Redmi 10. To 6.5palcová obrazovka je velmi ostrá. Hustota pixelů kolem 405 pixelů na palec je pro telefon fantastická.

Nasycení barev je také dobré, i když doporučujeme trochu vylepšit. Čerstvá z krabice byla teplota barev Redmi 10 příliš cool, pravděpodobně jako způsob, jak se zdálo, že se zdá být „pop“ trochu více.

Nastavte teplotu barev na „teplé“ nebo přepněte z živého na standardní režim, aby displeji uvolnilo uvolněnější a pozývající vzhled. Zjistili jsme také, stejně jako u tolika telefonů, že výchozí tapeta opravdu nevykazuje barvu tak dobře. Několik malých změn a šlo to od vypadající slušné k vynikajícímu.

Redmi 10 je telefon 90 Hz, ale tato dovednost nebyla povolena jako standard. Režimy 60 Hz nebo 90 Hz si můžete vybrat a rychlejší se zdá, že nabídky Android je hladce posouvat.

Toto není super-clever obrazovka, která mění obnovovací frekvenci podle potřeby, ponoření na statické obrazovky, ale pro aplikace, které nevyužívají vyšší obnovovací frekvenci, klesne na 60 Hz.

Toto je jeden z lepších displejů, které najdete za cenu. Ale není to dokonalé. Je to LCD, takže černoši se v tmavých místnostech nevypadají perfektní. Nemyslíme si, že je to opravdu problém. Jas však může být, ale. Redmi 10 může dosáhnout 445 nits venku za jasného slunečního světla. I když je to v pořádku pro levný telefon, je to méně než 600, které můžete získat z Redmi Note 10 Pro.

Všimli jsme si toho, když fotografujete venku. Tento druh jasu obrazovky neznamená, že obrázek náhledu se objeví tak jasný na přímém slunečním světle.

Kamery

Fotoaparát Xiaomi Redmi 10 je jeho nejvíce klamnou oblastí. Vypadá to a zní to pokročile. Pole fotoaparátu vypadá jako fotografický ekvivalent nože švýcarské armády z pohledu a má senzor 50MP.

Špatná zpráva: kde telefony na této úrovni mají obvykle jednu slušnou kameru a spoustu chlápků, Redmi 10 nemá dobré kamery. Až dosud jsme měli v telefonech jen vysoce kvalitní kamery 50MP, jako jsou ty z OPPO najdou X3 Pro. Ale Samsung, jak tomu bylo v minulosti několikrát, snižuje tón se senzorem S5KJN1, který je zde vidět.

Skvělý příklad toho, proč je více megapixelů často špatná zpráva, tento senzor se hodí 50 milionů pixelů do velmi malého 1/2.76palcový čip. Takže tam, kde Oppo najde X3 Pro má pixely senzorů o jedné velikosti mikronu, je to 0.64 mikronů. Jsou to některé z nejmenších pixelů viděných v telefonním fotoaparátu.

Tuto informace jsme vykopali teprve poté, co jsme šli na několik výhonků s Redmi 10, když jsme byli svědky všech negativních účinků, které obvykle spojujeme s takovými malými fotografiemi, a přemýšleli jsme proč.

Dynamický rozsah Redmi 10 je špatný. Režim HDR se může do určité míry pokusit skrýt, ale také je vadný, někdy odmítá zapojit (při používání automobilu HDR) a obecně čerpat vysoce nekonzistentní výsledky. A je toho tolik, co můžete udělat, abyste skryli nedostatky mizerného senzoru se softwarovým vylepšením.

Režimy HDR obvykle sloučí více expozic, takže velmi jasné a tmavé části scény lze zachytit v jednom snímku a vypadat správně vyřešeny. Zatímco Redmi 10 má trhlinu, když HDR pracuje, stínové/tmavší části obrázku často vypadají jako kaše. Jakékoli přirozené textury se stávají fuzzy a vágní, jako by byla zachycena spíše slabým selfie kamerou než primárním fotoaparátem.

Reprodukce barev je špatná při méně než pevném osvětlení, a když se Redmi 10 pokusí pomoci věcem aplikací barevných filtrů na západy slunce, výsledky zřídka odpovídají tomu, co vaše oči vnímají.

Noční fotografie vypadají špatně, ať už používáte noční režim nebo ne. Trochu rozjasňuje obrázky, ale obrázky zůstávají hlučné a často jsou méně teplé než ty pořízené s režimem Auto.

Nejhorší výsledky jsou snad v osvětlení na střední úrovni, při střelbě uvnitř nebo pod krytem stromů. Obrázky vypadají jemně, nezřetelně a blátivé stopy, které by měly vypadat hnědé, jsou fialové.

Vedle mírně staršího telefonu si můžete koupit za podobnou cenu (i když menší verze úložiště), Xiaomi Poco X3 NFC, hlavní kamera Redmi 10 je sklíčená. Videoklipy odebrané telefonem se také často ukážou nepoužitelné, protože nedochází k stabilizaci.

V telefonu na této úrovni neočekáváme špičkové video funkce, jako je stabilizované 4K a 120fps pomalé mo, ale Redmi 10 je omezeno na 1080p, 30 snímků za sekundu zachycení. A ani při této nízké míře zachycení nemůže spravovat elektronickou/softwarovou stabilizaci.

Není nemožné pořizovat dobré záběry s Xiaomi Redmi 10. Ve fotogalerii této recenze najdete několik z nich, které vypadají dobře. Ale Xiaomi to neusnadňuje.

Stále jsme jen zakryli první fotoaparát telefonu. 8MP ultra široká je blíže tomu, co jsme očekávali v rozpočtovém telefonu. Jedná se o kameru Omnivision s jemnějšími obrázky a omezeným dynamickým rozsahem.

Sky Gradients často vypadají nerealisticky a lze očekávat oříznuté vrcholy v oblacích. Zdá se, že procesor obrazových signálů Redmi 10 (ISP), mozek za kamerou, se nezdá být tak horký.

Další dvě kamery jsou kusy výplně, typické pro telefony s nižším koncem. V režimu portrétu se používá senzor hloubky 2MP, který vám umožní zachytit obrázky s rozmazaným pozadím. Poslední kamera je makro 2MP, které, stejně jako všechny 2MP makro kamery, pořizuje velmi špatné obrázky. Fotoaparát 8MP selfie sedí na přední straně a je nezanedbatelný.

Pokud chcete dobrý fotoaparát, Redmi 10 není zřejmá volba. Spousta 12 MP, 13MP, 16MP a 48MP kamer překonají tento telefon 50MP.

Xiaomi Redmi 10, Análisis: La Ardua Misión de Mantener la Compostura Costando Menos de 200 euro

Ser El Mejor Móvil en el rango de los 200 eur no es fácil. Nada Fácil. La compencea aprieta, cada vez se exige más y ofrecer cacterísticas diferenciadoras que conmplzan a los usuarios no es poca cosa. LA ProPuesta de Xiaomi Es El Redmi 10, Terminal Que Lleva los 90Hz y los 50 megaPíxeles A un Precio Base DE 179 EUR.

En xataka ya hemos tenido ocasión de probarlo durante un buen tiempo para traeros este, su annálisis. Lo Hemos Usado Para Jugar, Para ver Pelis, Para Echar Fotos y, en Defiritiva, Lo Hemos Exprimido al Máximo para v qué tal se Comporta. ¿El resultAdo? Vamos a Verlo.

Ficha Técnica del Xiaomi Redmi 10

Resolución fullhd (2.400 x 1.080 Píxeles)

TASA de REGRESCO DE 90 Hz

64 GB EMMC Amplible Con microSD

Gran Angular 8 MP f/2.2, 120 ° FOV

Lector de Huellas boční

Xiaomi Redmi 10. Smartphone 464 GB, 6,5 „FHD 90 Hz Dotdisplay, MediaTek Helio G88, 50MP Cámara Cuádruple Con ia, 5000 mAh, Gris Carbón (Versión Es 2 Años de Garantía)

Diseño: de Plástico y Grantete

Comenzamos Hablando del Diseño. El Xiaomi Redmi 10 Esta Hecho de Plástico y se nota A Simple Vista y al takto. Žádné es un acabado premium ni estamos pagando por tenerlo. ESO, žádná překážka, žádná quiere decir que No Sea Agradable Usarlo. Žádné es la Mejor Experiencia del Mundo, Pero Tampoco Es Que Sea Mala. Es la que cabraía esperar de un un móvil de 200 eur y Tampoco nos va a importar mucho si le ponemos una funda.

ES Un Terminal Relativamente Delgado, Con Solo 8,9 Milímetros de Grosor (Algo más si tenemos en cuenta el módulo de cámaras), y ligero, con un peso de 181 gramos. Eso hace que moře cómodo de usar durante sesiones largas y que no aBulte demasiado el el bolsillo. Además, Me Gustaría Destacar que esta bien equilibrado, es decir, que el peso esta bien restartido.

Altura (Milímetros) Anchura (Milímetros) Grosor (Milímetros) Peso (Gramos) Pantalla (Pulgadas) Batería Superficie (Cm²) (CC) Xiaomi Redmi 10

OnePlus Nord 2

Realme 8 Pro

Xiaomi Mi 11 lite

Samsung Galaxy S21

Sony Xperia 1 II

iPhone 12 Pro

161,95 75,53 8,92 181 6,7 5.000 122,32 109,11
158,9 73,2 8,25 189 6,34 4.500 116,31 95,96
160,6 77,3 8,1 176 6,4 4.500 124,14 100,36
160,53 75,75 6,81 159 6,55 4.250 121,6 82,81
151,7 71,2 7,9 171 6,7 4.000 108,01 85,33
165,1 71,1 7,6 181,4 6,5 4.000 117,39 89,21
146,7 71,5 7,4 187 6,1 2.815 104,89 77,61

La Trasera es dokončení Plana, de un sobrio Color Gris que a mí, personal, me Parece Muy bonito. Lo único que tenemos en la trasera es el logo de redmi y el módulo de Las cámaras, que no es precisamente pequeño y sobresale bastante. Tanto que es Imposible que el móvil no baile si lo ponemos sobre una mesa con la pantalla hacia arriba arriba.

La Parte Trasera Esta Ligeramente Curvada por los laterales, algo que mejora el agarre y la ergonomía. El canto izquierdo tenemos la bandeja para las dos sim y la tarjeta microsd; el derecho el botón de desbloqueo (que actúa como lector de Huellas) y los botones de volemen; el el dolní un microfono, el Puerto de carga USB tipo c y el altavoz; y en el Superior Otro Microfono, Otro Altavoz Y, Ojo, Sensor Infrarrojos y Jack de Auriculares. Esto no se totos los días y que haga acto de presencea es genial.

En Cuanto a la Pocición de los Botones de Volumen y desbloqueo, este último si es fácilanmente přístupné sujetando el teéfono con una yola y con el dedo pulgar, pero los de volumen se quedasiado arriba a arriba, usamos oos on oos on oos munOn On On On On On On On On On On On On On On On On On On On reposios On reposOMOMOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS ONOS La Mano Para Poder Alcanzarlos.

Pantalla: IPS A 90 Hz, Si quieres

Visto El Dispositivo por fuera, Hablemos de la Pantalla. El Xiaomi Redmi 10 Incorpora UN panel IPS/LCD DE 6,7 Pulgadas con resolución Fullhd (2.400 x 1.080 Píxeles), lo que se traces en una Densidad de 405 Píxeles por pulgada. Es, en Defiritiva, Una Pantalla Generosa, Grotata e Imposible de Usar con una sola mano.

La Pantalla es dokončení plana y esta perforada por la Zona Superior Central Para Esconder La Cámara Delantera. Dicho agujero no es precisamente disimulado, ya que no sólo deja ver la Lente Sino También Un Pequeño Marco Negro Alrededor. Con fondos oscuros se disimula y tampoco es algo a lo que vayamos a prestarle demasiada anención. Al Menos es mális disimulado que el del xiaomi mi 11i, que estaba rodedo por un marco plateado.

Por Otro Lado, Cabe Destacar Que Tiene Una Tasa de regursco de 90 Hz con adaptivenSync, es decir, que la Pantalla no esta siempre A 90 Hz, sino que se adapta en función del contenid. Žádný překážku, Y CurioSamente, Esta Tasa de Refresco Viene DeSactivada de Fábrica, Algo Que, Sinceramente, Me Sorprendió.

Si la Activemos Ganamos en Fluidez, Al Menos UN POCO. Como Veremos Más Adelante, El Rendimiento del Terminal Es Bastante Mejorable y Los Constanes Tirones, Los Tiempos de apertura y el lag Hacen que la Pantalla de 90 Hz Žádné termín de brillar. Para Ser Algo Que Debería Sorpreder, lo hace poco.

En Cuanto a la Calidad de la Pantalla, es un panel korekce, bien calibrado, con un nivel de brillo aceptable y que no da clobas a la hora de el el contenido a plena luz del kía. Žádný překážku, El Terminal Incorpora Differentes Modos de Color y la opción de crear uno personarizado por si queremos ajustarlo. También Cuenta Con Modo Oscuro.

Es Una Buena Pantalla, en Defiritiva. El Único problémové que le podemos sacar es que si bien los marcos laterales y superior sí estan bien aprovechados, el marco dolní sigue siendo bastante generoso. Es algo Normal en Móviles con Pantalla ips, pero no esta de más contarlo.

Sonido: Una Sorpresa

La Pantalla Conference A Media, Pero lo que ha sido toda una sorpresa ha sido el sonido. Ne normální que los móviles de este rango de precio se escuchen tan bien como el xiaomi redmi 10. Los dos altavoces estyreo, uno en la parte superior y otro en la parte dolní, ofrecen un rendimiento más que korekce para para ver peliculas. Ne el mejor sonido del mercado, pero no esta nada mal. El problémové es la ubicación del dolní, que al estar en el canto hace que moře muy fácil taparlo al sujetar el teéfono en horizontal.

Por Fortuna, Xiaomi no se ha olvidado del jack de auriculares. Aunque Tiene Un Buen Abanico de Códecs Bluetooth Para ofrecer Mejor Calidad, es de Agradecer que la firma Čína č. Minipunto para xiaomi por ello.

Rendimiento: ¿Qué Pasa Aquí?

Llegamos así al que, sin lugar a dudas, es el punto más decepcionante del dispositivo: su Rendimiento. Es una pena que un terminal que es bonito y versetil se Vea lastrado por unas componentes que no estan a la altura. Los tirones syn Frecuentes, los tiempos de carga syn prodloužit.

Y es que el xiaomi redmi 10 mota 4 gb de memoria ram lpddr4x, que estas alturas syn pocos para una capa tan pesada como es miui; 64 O 128 GB DE Almacenamiento Interno Emmc y Un MediaTek Helio G88 DE 12 Nanómetros Que Solo Alcanza los 2 GHz. La Memoria Ram es Escasa, la Memoria Interna es lentta y el el procesador no es tan rápido como nos habría gustado, algo que notaremos sin lugar dudas a la hora de Abrir aplicaciones y navegar por sus menús.

Já quedado con mal sabor de boca al ver que apps del Día a Día Como Instagram, Spotify, Gmail, y los juegos a los que más suelo jugar, como ‚brawl hvězdy‘ o ‚pokémom unite‘ Tardaban varios segundos en cargar. Esto mismo se aplica a las aplikace del sistema, que también tardan un poquito en cargar y ne ofrecen la fluidez esperada. Por Si alguien Se Guía por los Benchmarks, on Aquí los resultados:

Es, en definitiva, un teéfono que no esta a altura. Es cierto que vale 200 eur, pero a estas alturas de año es fácil conseguir un poco x3 pro mucho más dokončí y montite por ese dinero e incluso menos menos. Algo Falla en este dispositivo y los komponenty elegidos tienen todas las papeleta para ser los culpetbles. 200 eur syn 200 eur y que sureore moře „bajo“ no justifica que el móvil no funcione fluido.

Sistema operativo: miui siendo miui

Bajo El Capó del Xiaomi Redmi 10 Encontramos Android 11 Con Miui 12.5.5. Es una capa de personalización conocida, en tanto que es la que encontramos en la mayoría de Móviles xiaomi y, como tal, tiene sus y sus menos menos. Los Más: que es bonita (terata es una cuestión de gustos) y tiene muchas funiones. Los Menos: Que Lo Malo de Miui Sigue Estando Presente.

El Dispositivo viene de Fábrica con bastante bloatware, a.k.A. Aplicaciones preinstaladas, Como Todas Las Herramientas de Xiaomi, Amazon. WPS Office, Amazon Music, LinkedIn Y Aliexpress, AdeMás de Algunos Juegos Como Pubg Mobile Y Lords Mobile. Todas Ellas Se Pueden Desinstalar, Afortunadamente.

También Tiene La Clásica Publidad in-App de los Móviles Xiaomi, Algo Que a Mí, Personalment, No Me Parece de Recibo. Por eJemplo, Cada Vez Que Descargamos Una App de Google Play el sistema operativo la escanea en busca de amenazas y, Cuando Termina, Muestra un emnorme anuncio justo encima del botón que que abre la app. También on visto publicidad al abrir el gestor de archivo y el annálisis de Seguridadad. SE PUEDE DESACTIVAR SI Sabes Cómo Hacerlo.

Dicho lo Cual, El Sistema Operativo Tiene Varias Funciones Adicionales, Como Game Turbo, La Caja de Herramientas de Vídeo (efectos especiales y funiones para la reproducción de videeo), ventanas flotans y un modo lite que aumenta el a icos aumenta y thes a icos a icos a iconos y a iconos a iconos a icos a icos a icosO. Las Opciones de Persitanización Cuantiosas y, en Líneas Generanes, es un sistema dokončit.

El problémové es que su rendimiento no es del todo korek. Como vimos přední, El Terminal No Tiene Suficiente Potentia Para Mover Miui con soltura y eso nota en los tiempos de carga, en la transición entre aplicaciones y en la multitarea.

Biometria: larga vida al senzor de Huellas

En Cuanto a la Biometria, El Xiaomi Redmi 10 nos ofrece dos opciones: desbloqueo obličej en dos dimensiones o senzor de huellas en el lateral. El desbloqueo obličejová funciona korektní Cuando es de Día, pero de noche, al no haber luz, la cámara no puede vernos la cara y directamente deja de funcionar. Por Fortuna, El Lector de Huellas Es Rápido, Preciso y Capaz. Tanto que lo on acabado usando más que el desbloqueo facial en el Día a Día.

El Lector es en el canto derecho, en una posición cómoda y Accesible con el dedo pulgar de la mano derecha. Basta Con Rozar el Sensor Con el dedo para que se desbloquee, es rapidísimo. El „Problema“, Si lo Podemos afterar como tal, es que es complicado acceder a la Pantalla de Bloqueo, ya que al tocar el senzor desbloqueeremos el móvil. Es una tonstería y no tiene starosta importancia, pero no esta de mas contarlo.

Batería: Dos Días sin

Seguimos con la batería. El el interiér del redmi 10 de Xiaomi tenemos una pila de 5.000 mAh con carga rápida de 18w y los resultados syn mixtos. Por un lado, la autonomía es sobresaliente. Es un teléfono relativamente seencillo y pensado para no haker un uso demasiado intensivo, pero inkluso haciéndolo es capaz de comportarse sin problea. Durante Nuestras Pruebas Hemos Conseguido Hasta Cuatro Horas de Pantalla en Días Consecutivos, Es Decir, Cuatro Horas un Dia y Cuatro Horas el Segundo diía.

Lo Hemos Usado Para ver Películas, Jugar A ‚Brawl Stars‘ Y ‚Pokémon Unite‘, Chatear, Pasar El Rato en Instagram y Tiktok y, Como dekiamos, Hemos podido usar el telefono sin tener que que que que que que que que que que lý. Es Más, osobní osobní, durante estos diasas me acostumbrado a no cargarlo por la noche porque meba a la cama con el móvil al 60%.

Y si la autonomía es buena, la carga no lo es tanto. 18W Pueden Parecer Muchos, Pero no lo Son en absoluto si tenemos en cuenta la Capacidad de la batería. Cargar el teléfono por dokončení lleva alrededor de dos horas, mucha tela y nada practico si necesitamos darle un chute rápido en un un momento puntual. Una pena, porque una carga más rápida habría sido un sumplemento sensacional para la autonomía.

Cámara: Que no Falten Sensores

NOS VAMOS ACERCANDO AL finále, No Sin Antes Hablar de la Cámara. Como no podría ser de otra manera, el xiaomi redmi 10 tiene cuatro cámaras traseras de Las Cuales, en el Día a Día, vamos a usar una o dos: la princip y el gran úhlový. LAS OTRAS DOS SON OSN SENSOR DE Profundidad y Un Macro Que, Salvo Usos Puntuales, Quedan Relegadas Un Segundo Plano. LA Configuración es la Siguiente:

 • Principal Sensor Principal DE 50 MegaPíxeles f/1.8.
 • Gran Angular de Ocho MegaPíxeles f/2.2 con 120 ° de Campo de Visión.
 • Makro de dos megapixeles con apertura f/2.4
 • Profundidad de dos megaPíxeles con apertura f/2.4
 • Cámara DeLantera de Ocho MegaPíxeles f/2.0

El dispositivo es capaz de grabar hasta en fullhd a 30 fps con la cámara trasera y hasta en fullhd a 30 fps con la cámara delantera. Asi Pues, tenemos una configuración bastante conocida y que encaja dedr de la gama media. Lo más llamativo, evidentemente, es ese senzor de 50 megapixeles que, por cierto, no saca fotos de 50 megapixeles en automático, sino que para exprimirlo al máximo que que aktivar el modo korespondent.

La app de cámara es la que conocemos de otros tantos xiaomi. Es Intuitiva, Fácil de Usar y Algo Lenta, Algo Derivado del Ya Comentado Escaso Rendimiento. Tiene Todos Los Modos Necesarios Para Exprimir la Cámara al Máximo y, Más Allá de los Tiempos de Apertura, nos ha dado problesis de ningún tipo tip. Dicho lo Cual, Hablemos de Resetasdos.

Cámaras Traseras

El Rendimiento de la Cámara Trasera es aceptable Cuando la luz abunda y las condiciones syn propicias. La Cámara Consigue Capturar Un Nivel de DeTalle Forrice, Pero La Iluminación deja Un Poco que Deear y el rango dinámico es muy bajo bajo bajo bajo. ESO SE Tratuce en Colores DeMasiado Apagados, Tal y como podemos ver en la foto de muestra.

El Gran Angular Es Un Sensor Mucho Menos Luminoso y, Por Algún Motivo, Ivartivamente Más cálido. La Corroción de Lente es Bastante Buena, Pero La Calidad Global de la Fotografía esta algo por debajo de la media. SE NOTA QUE ES UN SENSOR SIN MUCHA RESOLUCON Y QUE EL HDR NO Termina de Funcionar korektní.

Para Muestra, un botón. En la imagin superior tenemos la Misma foto, pero sacada con y sin hdr. EL HDR Consigue Rescatar Las Luces Altas y Subir Un Poquito Las Sombras, Pero La Imagin General Tiene Una Luz Demasiado Apagada. Esta Foto, De Hecho, Se Tomo por la Tarde, Cuando el sol es en mejor punto (la lalada „hora dorada“) y puedo garantizar que los colore eran mucho más vivos vivos.

Como todos los teéfonos con Sensores de alta resolución, el xiaomi redmi 10 no saca fotos de 50 megapixeles, sino que combina varios píxeles en uno uno. Žádný překážku, Podemos Forzar El Sensor Para Conseguir la Foto Complete. Asi Ganamos en nivel de deatalle, Pero Perdemos la Pobilidad de Usar el Hdr. La nitidez de los objetos lejanos es muy superior, pero las luces altas y las sombras más oscuras de la Cuenta no se corrigen.

Por Otro lado, El Dispositivo Pone a Nuestra Disposición un sistema de inteligencia umělá que optimiza las imágenes según el tipo de escena. El ReastedAdo, Normalmente, Es Una Foto Poco Fiel A Lo Que Ven Nuestros Ojos, Con Colores Más saturados de la Cuenta, Verdes demasiado verdes o una claridad muy alta Alta. Para Gustos, Colores, Pero Mi Recomendación Osobní es que mejor dejar a la ia tranquila.

El Tercer Sensor que el xiaomi redmi 10 Pone a nuestra disposición es el makro. ¿Su intilidad? DePenderá de Qué Tipo de Fotografías nos Guste Hacer, Pero a Mí, Persortamente, Me Parece Un Sensor que aporta más bien poco a la Experiencia Diaria. El Resultado Es Llamativo, Como Podemos Compobar, Pero la Realidad es Que Hay Pocos Casos de UsO en los que vayamos a usar el makro a menudo.

Lo que sí segradece es el senzor de Profundidadad. Ne lo vamos asar a mano, pero sí que se nota que que que que que que que lecturas de Profundidad ayudan a mejorar la presisin del recorte en los rettos. La Calidad General de la Imaken es korektní, teraka el hdr no funciona con este modo. El Nivel de DeTalle del Sujeto es aceptable (no el mejor, sin duda) y el recorte esta bien.

De noche el rendimiento de la cámara es mucho Más pobre. SE NOTA QUE LAS TEXTURAS ESTÁN MÁS LAVADAS Y QUE EL PROCESADO ES ALGO AGRESIVO. SI los objetos fotografiados estan cerca conseguiremos una foto decente, sobre todo si Hay Luz (terata Sean Farolas), Pero Podemos apriciar como en la distancia el detalle cae y aparece el efecto acuarela.

Con el gran angular las carencias se acrecentan. La Imagin Sale Realmente Lavada, El Nivel de DeTalle de los objetos cae muchísimo y el efecto acurela no tarda en aparecer. AdeMás, El Control de Las Luces Altas es Pobre, Tal y Como podemos comProbar en la imagin de muestra sobre estas líneas.

El Hdr También Segradece de noche. El efecto no es tan sor Prestendent como de Día, pero Sí es capaz de resvitar las luces altas y mejorar un poquito el dealle de Las sombras. No Es La Panacea, Pero Recomiendo dejarlo Activedo Siempre en la Medida de lo Posited.

Con el senzor de 50 megaPíxeles conseguimos un resultAdo al modo automatico, sólo que con más nivel de deTalle y un efecto acuarela menos pozoruhodné. Sin Embargo, tenemos el mismo problémové que de Día, y es que el hdr no funiona, por lo que o o sí se quemarán las luces altas y las sombras saldrán demasiado oscuras.

¿Y qué es un móvil sin suadordiente modo noche? El Xiaomi Redmi 10 Lo incluye, terata es una pena que no se Active Automaticamente. En Su Lugar, Somos Nosotros los que tenemos que Acceder Al Menú Y Seleccionarlo Manualmente. El ResultAdo es una foto con más dealle, Más Luz, Más Claridad y, en Defiritiva, Una Foto Mejor. Moraleja: Mejor Usarlo Cuando zvažování que la Situación lo Requirere.

Finále, y en lo referente al Modo retrato, el nivel de deatalle cae ligeramente y el hdr sigue sin funcionar, pero el recorte es igualmente presiso. Esto es de agradecer, ya que de noche es cuando el modo retrato suele brillar menos. Servirá, Sin Duda, Para Hacer Alguna Que Otro Foto Puntual Conse Efecto Bokeh Que Tanto Gusta.

Cámaras Delanteras

El selfie con la cámara delantera es un gustazo, jednoduchý y llanamente. La Cámara Se Com Comporta Perfectamente y Consigue Sacar Fotos de lo mas decentes Cuando la luz es korek. ESO Sí, doporučovatelný aktivar el hdr, ya que la differencia entre usarlo y ne usarlo puede ser abismal, tal y como puede comprobarse en las muestras superiores.

El Modo Retrato, por su parte, brilla y peca donde brilla y peca la cámara trasera. El recorte del sujeto es muy bueno y el nivel de deTalle es podobné al conseguido en el modo selfie, pero el hdr no funciona, por lo las luces altas y las sombras no seren interpretadas del todo bien. Una Lástima, Desde Luego.

Y Si de Día el selfie nos ha ha convencido, de noche no tanto. El Nivel de DeTalle Que Consigue la Cámara de Día no tiene nada que ver con el que consigue de noche. El Sujeto Sale Poco Defirido, con Píxeles apraciables a jednoduchý vista, cierta tendencia al verde y unas lus que no estan bien gestionada. Žádné es un selfie nocturno a la altura, en pocas palabras.

Del Modo Retrato podemos decir ExactionAmente Lo Mismo. El Sujeto Sale Peor Defirido, Las Luces Estan pravidelné gestionadas y la tendenci al verde sigue ahí. Žádný překážku, y como punto pozitivo, cabe destacar que el recorte es preciso inkluso en las zonas más complicadas.

Ver Galería Completa »Fotos Tomadas con el xiaomi redmi 10 (56 Fotos)

El Aparthado del video tiene un Margen de Mejora signiticativo. El Redmi 10 Solo es Capaz de Grabar en fullhd y en 30 fps, algo que a estas alturas de la pelicula se antoja insuficiente. El Nivel de DeTalle Es Pravidelné tanto de Día Como de Noche, La Estabilización brilla por su Ausencia. En pocas palabras, žádné es una cámara de video que vayamos disfrutar usando.

Xiaomi Redmi 10, La Opinión de Xataka

El Xiaomi Redmi 10 es un terminal que nos ha ha terminado de enamorar. Es cierto que suretio es bajo y que por 200 eurs no pocemos pedir el rendimiento de un gama alta, pero eso no es rent que tenga los problémy de Rendimiento que que tiene. SE NOTA QUE AL MZOVIL LE FALTA POTENCIA EN TODOS LOS ASPESTOS Y ESO, EN EL DÍA DÍA, ES ALGO QUE SE NOTA.

Como Puntos Positivos, Podemos Destacar Su Autonomía (bez Su Velocidad carga, desde Luego), El Rendimiento de la Cámara Cuando es de Dijea y el diseño, que puede no ser Premium Pero Tampoco se Siente Mal. Del Usuario Final DePenderá Poner Sus Pros y sus contras en una balanza y decidir. Si queremos un móvil Básico para whatsapp y poco más o incluso un segundo móvil de batalla puede valer, pero para para el Día a Día, para jugar o Hacer cosas más pesadas es es, sin lugar a dudas que que que que.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS