Redmi 9 (4 GB 64 GB). Redmi 9 at

Redmi 9 at

AI Quad Camera | 6.53 „FHD displej

 • AI Quad Camera
 • 6.53 „Displej s plným HD
 • Procesor Helio G80
 • 5020 mAh (typ) vysokokapacitní baterie
redmi

Volně přepněte mezi různými režimy pro zachycení různých typů scénářů pomocí AI Quad Camera.

Vezměte selfies s přáteli tím, že držíte dlaň

Přidejte do svých výtvorů zvrat

Rozlišení Full HD 2340×1080 zajišťuje pohlcující vizuální zážitek a poskytuje jasný pohled na svět kolem vás.S certifikací Blue Light můžete pohodlně strávit dlouhé hodiny na telefonu bez napětí očí.

Obrázky zobrazené na obrazovce displeje jsou simulovány a pouze pro demonstrační účely. Nesmí být považovány za dokonale přesné reprezentace skutečného produktu.

Více síly pro vaše potěšení

Silný a stabilní výkon, hladký více úkolů, bezproblémový audiovizuální a herní zážitek.

107% zlepšená výkonnost ve srovnání s předchozí generací.

 • 82% rychlejší než předchozí generace Octa-Core CPU do 2.0GHz
 • 309% rychlejší než předchozí generace Mali-G52 MC2 GPU 950 MHz

Ponořte se, zapomeňte na čas

S baterií velikosti technologie PowerBank a 18 W Technology, ať už trávíte čas sledováním filmů, hraním her nebo telefonováním, poskytne potřebnou energii.

Nový čerstvý vzhled vyjádřit váš styl

Unikátní kruhový design kolem kamerového modulu dává pocit rovnováhy a elegance.Záda je vybavena texturovaným designem, který brání otiskům prstů a udržuje zařízení vypadající zbrusu nové.S designem barevného gradientu, pro jedinečný vzhled.

Tři barvy na výběr

Pohodlné použití všeho v detailech

redmi

Poznámky: Všechny údaje na této stránce jsou získány z Xiaomi Laboratories. Skutečné výsledky se mohou lišit podle rozdílů ve verzi softwaru, prostředí a vydání telefonu a nemusí odrážet skutečný produkt. Obrázky produktu a obsah zobrazení jsou pouze pro informaci. Skutečné funkce a specifikace produktu (včetně, ale nejen na vzhled, barvu a velikost) a skutečný obsah zobrazení se mohou lišit.

Media Tek Helio G80

CPU: 12 nm finfet, až 2.0 GHz; 2 ARM Cortex A75 6 ARM Cortex A55, Octa-Core CPUGPU: Mali-G52 MC2, 950 MHz

3GB32GB / 4GB64GB

Dostupnost se může lišit mezi trhy Skutečná dostupná paměť se může lišit v důsledku různých faktorů. Protože operační systém zabírá část RAM, skutečná dostupná paměť je menší, než je uvedeno. Jak telefon přichází s předinstalovanými aplikacemi, skutečná velikost úložiště je menší, než je uvedeno.

6.53 ”FHD DOT Drop Display

2340×1080 FHD, 394 PPI 19.Poměr stran 5: 9 poměr kontrastu 1500: 1, poměr obrazovky k tělu 89.83% NTSC 70% (TYP) 400 NIT (Typ) Podpora jasu Color Teplota Teplota Nastavení | Standardní režim | Režim čtení 2.0 Podpora Sunlight Mode Corning Gorilla Glass 3

5020 mAh (typ)

Podporuje rychlý nabíjení TM 3.0 Technologie a 18W Fast ChargeIn-Box 10W (5V/2A) Chargertype-C Nabíjení portbuilt-in Dobitelné baterie

Zadní kamera

13MP8MP5MP2MP Quad Camera13MP Wide-Angel Cameraf/2.2, FOV 75.2 °, AF8MP Ultra širokoúhlý fotoaparát 118 °, f/2.2, makro kameru FF5MP/2.4, FF (4 cm) 2MP hloubka senzoru/2.4, ff

2 1 Návrh slotů pro kartu

Dual 4G pohotovostní režim podporuje duální SIM karty od různých dopravců; Obě karty mají přístup k připojení 4G současně ①Supports Dual Nano-SIM karty micro-SD expanze, buď kartu lze nastavit jako primární karta.Podporuje 4G/3G/2G podporuje duální SIM VOLTE HD volání②

Poznámka 1: Dual 4G SIM vyžaduje podporu místních telekomunikačních operátorových služeb a nemusí být k dispozici ve všech regionech.POZNÁMKA 2: Volte podporují pouze určité regiony a telekomunikační operátory.

Síťové pásy

GSM: B2/3/5/8 WCDMA: B1/2/4/5/8 LTE-FDD: B1/2/3/4/5/7/8/28/28 LTE-TDD Verze 1: B38/40 /41 (2540-2640MHz) LTE-TDD verze 2: B38/40

Bezdrátová síť

Podporuje protokoly: 802.11 B/G/N podporuje 2.4G Wi-Fi / Wi-Fi Direct / Wi-Fi DisplaySupport Bluetooth 5.0Supports Wireless FM Radionfc

Recenze Redmi 9. než součet jeho částí, s několika kompromisy

Xiaomi’s Redmi 9, nedávno odesláno na titulky Android k revizi, je zařízení přátelské k rozpočtu. Ale cena za 219.99 a často v prodeji až 159.00 nebo méně, není to o nic méně hodný konkurent. Ve skutečnosti, i když je to v současné době oceněno alespoň jedním prodejcem na něco přes 129 od tohoto psaní, je tento telefon skutečným powerhouse v nejnižších dosahu trhu.

Samozřejmě existuje spousta kompromisů. Kamery nejsou v žádném tvaru ani formě vystupovat jako vlajková loď. Procesor to není ani procesor. Nebo cokoli jiného, ​​pokud jsme upřímní. Ale to vůbec není diváci, na které je tento telefon zaměřen na. Toto je telefon pro ty, kteří potřebují zařízení Android, které funguje. A navíc ten, který funguje dobře a zároveň nabízí skvělý zážitek ve všech očekávaných oblastech.

Redmi 9 to dělá a dělá to dobře.

Kamery například nabízejí podrobné, barevně přesné záběry s výjimkou nejchudšího osvětlení. Baterie 5 020 mAh bude trvat celý den, i když na 10 W trvá nějakou dobu, než se dobíjete. Miui Xiaomi poskytuje čistý a snadno použitelný zážitek.

Celý den bychom mohli mluvit o tom, jak dobrý je Redmi 9, zejména s ohledem na jeho cenu. Ale pojďme se hlouběji ponořit do toho, jak tomu tak je. A kde to není.

Redmi 9 má skvělý pocit, ale ne nejlepší materiály nebo design

Společnost mi poslala revizní jednotku Redmi 9 v Sunset Purple. Barva začíná v hlubokém, tmavším odstínu odstínu a posune se na tón více orchideje. Pro ty, kteří nemají přednost královské barvě, jsou k dispozici také Ocean Green a Grey.

Tento telefon lze nejlépe popsat jako „nádherný“ esteticky, navzdory nízkému MSRP. A to je také i přes to, že je velmi jasně vyroben z polykarbonátů. nebo plastu. Nebo by to mohlo být proto, že je tak cenově dostupné, že se tak cítí jen. V obou případech je velmi těžké být zklamán tímto návrhem za cenu.

Je to proto, že jednotka Xiaomi Redmi odvedla skvělou práci při zajišťování solidního pocitu jednodílného designu. To se prostě cítí a vypadá více prémiově. A alespoň částečně kvůli jeho pocitu s měkkým dotykem a zvednutým kulatým fotoaparátem, tento pocit kvality se také rozšiřuje na pocitu v ruce. Ale také proto, že hrbol fotoaparátu sotva vyčnívá vůbec ve srovnání s mnoha dalšími chytrými telefony, neexistují žádné okraje tvaru a jak porty, tak tlačítka jsou kliknuté a dobře postavené.

Navíc je zde velmi málo. pokud vůbec. flex v rámečku a žádné vrzající nebo zasténání pod tlakem. Hmotnost a sestavení se cítí, jako by to bylo na místě pro zařízení alespoň dvojnásobek ceny.

Texturované zpět také slouží sekundárnímu účelu. Tento telefon se necítí kluzký. Místo toho je to poněkud přilnavé. Společnost zahrnuje jasný ochranný případ v boxu. Ale přilnavost je taková, že uživatelé, kteří prostě nechtějí poučit případ, se s tím pravděpodobně mohou dostat pryč.

Prémiový pocit je však především na vyřezávané hrany, které společnost použila. A jednodílný rámeček a návrh zadního panelu. Redmi 9 se cítil skvěle.

Samozřejmě, že ne všechno je zde perfektní. Například čtenář otisků prstů reaguje rychle a je přesný. Ale je umístěn do stejné rány kamery jako kamery. Zjistil jsem tedy, že jsem musel neustále otřít čočky fotoaparátu kvůli otiskům prstů. To je ještě zhoršeno výše uvedeným zmiňovaným okrajovým okrajem obklopující kameru.

Při náhlé změně textury bylo snadné rozpoznat, že se můj prst blížil k čtečce otisků prstů. Prostor však není rovnoměrně rozložen ve vztahu k vzdálenosti od okraje toho k hardwaru kamery. Nebylo tedy snadné rozpoznat, jak blízko byl můj prst na kamery.

Teď to není velký problém a rozhodně není dealbreaker, i když to určitě stojí za zmínku. Design přidává k tomuto sluchátku rozlišení a má zajímavou estetiku. Ale nepomůže to udržet otisky prstů mimo kamery.

Displej je jednou z oblastí, že Redmi 9 zjevně není vlajková loď

Redmi 9 se přenáší od sestavení do 6.53palcový displej a předvádí kvalitu obrazovky, která není vždy přítomna v revizních zařízeních. Kvalita zde není vždy viděna ani v telefonech středního dosahu. Ale to není vůbec říci, že je to dokonalý panel.

Obrazovka má jas 400 nits, který by měl být viditelný za téměř jakýchkoli podmínek osvětlení. A to bylo stále viditelné a použitelné, dokonce i za přímého slunečního světla. Ve skutečnosti existuje dokonce vyhrazený režim slunečního světla, který odpovídá standartnějším a široce viděným čtenářům a modrým zabíjením DND režimů. To odkládá vestavěné úpravy teploty barev a další přizpůsobení jako součást displeje.

Obrazovka je také bohatší na pixel, s rozlišením FHD, které udržuje obsah na obrazovce a z velké části bez pixelace.

Ale není to nejbohatší displej, a to ani v tomto cenovém bodě. Místo toho zasáhne 70 procent NTSC na kontrastu kontrastního poměru 1500: 1. Takže to není velmi zjevně nevýkonný panel.

To neznamená, že displej není živý. Jak je uvedeno výše, jedná se o velmi dobrou obrazovku. Kromě toho, že je jasný a jasný, reaguje. Nikdy jsem neviděl žádné zpoždění mezi mými vstupy a vizuálními prvky. A Gorilla Glass 3 udržuje trvanlivost na vyšší než průměrné úrovni pro držák. Přesnost barev je v rámci určité marže na místě.

Ale Redmi 9 jednoduše nepodporuje řadu funkcí a technologií zobrazení, které by musely říkat, že je to opravdu „skvělý“ panel za náklady. Nebo říci, že se jedná o skutečně přesný displej z hlediska reprezentace barev. Takže to nebude telefon pro uživatele, kteří potřebují zážitek z smartphonu na nejvyšší úrovni.

Výkon od Redmi 9 je nadprůměrný za cenu

Redmi 9 je 100 procent rozpočtový telefon. Skutečnost, že rozpočtové telefony se v posledních několika letech tolik zlepšily. Ale pod důkladným přezkoumáním Redmi 9 také zdůrazňuje některé oblasti, kde se Android vhodný pro rozpočet zlepšil. Nebo přinejmenším, jak se zlepšily nabídky MediaTek. přestože se stále stavěly na 12nm FINFET procesu.

Toto sluchátko je poháněno čipovou sadou Helio G80, přesněji. To je podporováno buď 4 GB RAM a 64 GB úložiště nebo 3 GB RAM a 32 GB úložiště. Moje testovací jednotka byla varianta 4 GB. A samozřejmě měla vyšší paměť téměř jistě měřitelný dopad na výkon. To by mělo být zváženo pro kohokoli, kdo přemýšlí o koupi tohoto telefonu na základě mé recenze.

S tím řekl, že tato čipová sada byla v tomto telefonu více než schopná. Ve skutečnosti to snadno hrálo všechno od Zen Koi 2 až po Call of Duty: Mobile bez škytavek. Posledně jmenovaný je také svědectvím o bezdrátových rádiích, ale o tom budeme diskutovat později. Na frontě specifické pro výkon se s tímto telefonem zpracoval tyto tituly bez latence nebo zpoždění. A nebyly tam ani nepříjemné vizuální ani vstupní artefakty.

Podobně telefon spustil veškerý můj software pro úpravu a video software bez ukládání. To může být také trochu víc. Protože jsem multitasking napříč aplikacemi a hrami. Je to více než trochu působivé.

Tam, kde problémy s používáním rozpočtového sluchátka byly skutečně proložené, byly v intenzivnějších hrách a aplikacích. Ale ne ve výkonu. Zatímco žádná z aplikací neběhala naplno a hry s kvalitním nastavením byly běženy při nižším rozlišení, snímku atd. Hangoty přišly z hlediska doby načítání.

Tam, kde vlajková loď by mohla načíst Zen Koi, Chrome, Photoshop, Lightroom nebo Call of Duty: Mobile In A Snap, tento telefon nemohl. Ve skutečnosti to trvalo několik sekund v mnoha případech. A až 20 sekund v případě alespoň jedné aplikace.

A to je bezpochyby pro každého, kdo očekává lepší než to.

Životnost baterie s Redmi 9 byla nad rámec přijatelné, ale neočekávejte rychlé nabíjení

Zajímavé je, že jsem byl překvapen, když jsem zjistil, že Redmi 9 nezabalí stejnou úroveň nabíjení nalezených v chytrých telefonech Xiaomi, které jsem měl v minulosti šanci zkontrolovat. Doba vypouštění, jak budeme diskutovat na okamžik, byl skvělý. Nabíjení zařízení však může být trochu potíže. Zvláště pokud je vyžadováno nabíjení po celý den.

Nabíjení by samozřejmě nemělo být vyžadováno během daného dne, začít s. Tento telefon trval celkem 8 hodin a 11 minut. To je čas na obrazovce, s pohotovostním tlačítkem výdrž baterie až do 21 hodin a 51 minut. A žádná z funkcí úspory baterie nebyla zapnutá. Ve skutečnosti byla obrazovka nastavena na maximální jas pro můj test baterie. Tento telefon tedy vydrží déle pod průměrným použitím uživatele.

Pro jasnost je to jen plachý čtyři hodiny streamování videa a hudby, něco přes tři hodiny her a něco přes hodinu každodenních aktivit. Posledně jmenovaný zahrnuje prohlížení, telefonní hovory, zprávy a další standardní použití smartphonu.

A pro ty, kteří budou mít toto zařízení většinou v práci, šest hodin pohotovostního režimu vypouští jediné procento.

Naopak, je to skutečná fuška na dobití tohoto smartphonu, protože z mrtvých půlhodiny naplnil pouze 20 procent kapacity. A věci se odtud moc nezlepšily. Pouhých 40 procent je z hodiny nabíjení. Ponechával jsem nabíjení baterie z mrtvé na hodinu a půl a viděl jsem pouhých 61 procent nabití. Nabíjení baterie trvalo jen o 13 minut méně než 3 hodiny.

Pro srovnání se moderní vlajková loď Xiaomi může a účtuje se za méně než 45 minut. Takže to bylo velké zklamání, protože jsem očekával více.

Nejedná se o top-end kamery žádným úsekem, ale budou vyhovovat většině uživatelů

Nyní je Redmi 9, jak se zde budeme opakovat, ne vlajková loď. To však neznamená, že stejně nemůžeme očekávat skvělé fotografie, protože v tomto bodě se prokázalo mnoho jiných zařízení. A v tomto bodě je můj názor na tento sluchátko poněkud rozdělený.

Pro začátek je tato kamera jednoduchá. i když nabitá funkcemi Miui Xiaomi, jako jsou makro režim a kosmetické funkce. To znamená, že je jednoduché používat. Ale také to vede k rychlejšímu nakládání, zpracování a časům automatického zaostření. Ve spojení se skutečností, že obecně vzato, režim HDR funguje dobře, barvy jsou zachyceny přesně a detail je celkově dobrý, je to docela dobrý fotoaparát za cenu.

Například na frontě HDR je jedna z mých vzorkových fotografií v popředí zobrazena žárovka světla v popředí. V pozadí je také jasně osvětlená modrá obloha. A celkové prostředí bylo temné. Ve standardním režimu, těžké podsvícení s tímto telefonem téměř zcela vyplaví fotografii. S HDR zapnuto, většina z těchto problémů je zmírněna dramatickým účinkem. Fotografie mluví samy za sebe.

Ale existuje několik problémů, které stojí za zmínku také. Pro začátečníky neexistuje noční režim a v zájmu úplného zveřejnění nejsou v naší galerii vzorků přes Flickr žádné noční výstřely. Je to proto, že kamera zde prostě není skvělá při zachycení výstřelů v nejnižších světelných prostředích. Neexistuje žádný specializovaný noční režim, který by za to zohlednil.

Jedním z největších problémů je však jednoduchost softwaru. HDR musí být nejen zapnuto ručně, protože to vždy není správně detekováno. Také se automaticky vypne, jakmile je aplikace kamery uzavřena. Stejně tak vyhrazený makro režim a každá další speciální funkce.

To je něco, co by Redmi mohla v budoucnu opravit s aktualizací. Ale od psaní této recenze to vede k zážitku pro pododstavce pro ty, kteří tyto funkce potřebují v Redmi 9.

HDR také vytváří trochu obilí ve vnitřních výstřelech. než jsem očekával, že v každém případě uvidím. To neodradilo mé použití. Zejména proto, že tolik rozpočtových telefonů na tržní balení naprosto hrozné zážitky z kamery. Ale tento telefon bych absolutně nedoporučoval na základě samotného fotoaparátu.

Dvě slova. MiUi 11.

Jedním zajímavým a pozoruhodným bodem, který je třeba učinit o Redmi 9, který jsem si všiml během recenze, je to, jak podobný je software pro můj každodenní řidič. Pro informaci je to Xiaomi Mi 10 Pro. A to říká docela hodně. Stejně jako Samsung, Xiaomi zahrnuje téměř všechny funkce na této frontě ze svých vlajkových lodí.

To, co uživatelé z tohoto telefonu získají, je spousta softwaru, včetně řady typu s rychlými spuštění a nástrojů podobné okrajové obrazovce. A včetně tématiky a přizpůsobení. Od hry Turbo a Druhý prostor po režim Video Toolbox a Lite se Redmi nekryje, aby se jeho telefony staly spotřebitelským zážitkem. A všechny doplňky jsou také intuitivní.

Odkládání stranou, tento telefon také hromadí ve všech nejnovějších inkluzích společnosti Google a 10 funkcích Android, jako je například vyhrazený systémový tmavý režim. Digitální blahobyt je samozřejmě součástí tohoto svazku. Stejně jako asistent Google, panel Discover Feed a další funkce na úrovni Androidu. Vše úhledně položeno nad zážitkem, který se cítí neuvěřitelně skladem, i když to není.

Možná nejlepší ze všeho, Redmi 9 nezahrnuje mnoho, které uživatelé nepoužívají. Existuje několik doplňků, jako je standardní kalkulačka, telefonní hybatel, sdílení a vyhrazená aplikace pro IR blaster zabudovaný do horního okraje-pro ovládání dálkově kontrolovaných televizorů, přehrávačů médií atd.

K dispozici je také specializované aplikace MI prohlížeč a komunitní aplikace, stejně jako neinnstalovatelné hry. Ale vůbec se necítí nafouknutý. A dokonce i předinstalované LinkedIn a aplikace lze odstranit. Stejně jako úřad Netflix a WPS.

Bohužel, Redmi 9 také nabízí odkazy ke stažení pro hry a aplikace, které nejsou nainstalovány vůbec. Především je to ve vyhrazených složkách, takže je obtížnější náhodou instalovat věci, které uživatelé nechtějí. Ale to z jednoho či druhého důvodu opravdu nezmizí ze zkušenosti. Ve skutečnosti žádný z doplňků nedělá.

OS pokračuje hladce napříč deskou. A všechno, co nemusí nutně hledat, je udržováno dobře z cesty, kde k němu lze přistupovat nebo ignorovat. Nebo zcela odinstalovat.

Zvuk zde není příliš silný, ale také není plechovka

Pro zvuk, Redmi 9 zabalí pouze jeden reproduktor pro plnění dna. To znamená, že pro většinu chytrých telefonů je okamžitý trest smrti. Koneckonců, jedná se o hardware smartphonu. A to znamená malé reproduktory s velmi malou silou a bez spodního konce. Nebo alespoň by to mělo.

Ve většině žánrů narazil zvuk z Redmi 9. Jedinou výjimkou, většinou kvůli osobním preferencím, protože dávám přednost bušení basů v písních, které ji mají, byly basové odstíny. Tóny jsou dobře zastoupené, ale postrádají úder a sílu. Nemusí se nutně ztratit, s výjimkou nejvyšších objemů. Přes desku však chybí hloubka.

Zvuk je slovem vyvážený. Detaily a dokonce i některé hloubky složitějších skladeb prosvítají lépe, než by se dalo očekávat ve 250.

Ale to není to, jak lidé budou poslouchat hudbu na svých chytrých telefonech, na začátku.

Redmi 9 také zabalí konektor pro sluchátka a Bluetooth 5.0. Oba tyto fungují podle očekávání. Zvuk přichází jasně, se vší přesností, která se očekává od moderního smartphonu. Všechny půjčování mnohem příjemnějším zážitkem, než může vestavěný reproduktor poskytnout. Ale také mi nevadilo poslouchat reproduktora, když se tlačil na strčení.

A jak je uvedeno výše, kvalita hovoru byla na stejné úrovni jako většina lepších vlajkových lodí, které jsem použil.

Připojení je podle očekávání bez 5G

Možná není divu, že jsem během mé recenze Redmi 9 udržoval solidní spojení 4G. Ačkoli bary klesly, jak se očekávalo, uvnitř. Když jsem však byl venku nebo na cestách, fungovala připojení stejně jako jakýkoli jiný smartphone, který je určen pro mou síť.

Samozřejmě se nejedná o smartphone. A GSM nebo 4G LTE jsou jediné typy sítě. Takže tento telefon by nutně nefungoval na každém dopravci. Alespoň ne bez poskytování, kde jsou podporovány skupiny. Pro dopravce, kteří plně podporují odemčené telefony, bude zážitek skvělý.

Pro můj test byl použit Google Fi. To je MVNO využívající T-Mobile a USA Cellular Towers. Stejně jako zbývající síťová infrastruktura Sprint.

Zkušenosti s mobilními údaji byly, jak je uvedeno výše, skvělá. Podařilo se mi volat a posílat texty, stahovat aplikace a normálně procházet. Hovory prošly jasně a umožňovaly jak já, tak osobu, kterou jsem volal, aby byl slyšet bez problémů. Totéž platilo pro náhlavní soupravy připojené prostřednictvím 3.5 mm port. A pro Bluetooth. Wi-Fi hovory fungovaly také podle očekávání. A samozřejmě i volání reproduktorových telefonů.

Konektor pro sluchátka umožňuje také FM rádio, když je zapojen.

Na frontě Bluetooth tento telefon používá verzi 5.0. Takže rozsah bude lepší, než by se dalo očekávat u těch, kteří pocházejí ze starších zařízení. Pokud jde o Wi-Fi, je to aféra s dvojím pásma. Redmi 9 podporuje Wi-Fi 802.11 b/g/n přes 2.Sítě 4GHz a 5GHz. Podporuje také Wi-Fi Direct a NFC.

To vše fungovalo bezchybně v mém testu. A při stejné rychlosti, jaké bych očekával ve své síti od jakéhokoli sluchátka, který nepodporoval síťové sítě 5G.

Takže co je tady s sebou?

Jak je uvedeno přímo na úvodu, Redmi 9 je postavena tak, aby vyplnila výklenek na konci ceny na trhu. Tato výklenek je určena pro telefony, které nutně nabízejí nejúčinnější technologie nebo funkce. Ale tento telefon, jak jsme se zakryli, nabízí stejně značné množství.

Nejlepší ze všeho, Redmi 9 dosahuje, že v dobře postaveném balíčku, který se cítí skvěle v ruce. A přichází v některých poměrně nových, ale čistě vypadajících barvách.

Kromě estetiky, představení zde není na místě. Není to ani blízko. Místo toho to překonává bod telefonu za jeho cenu. v rozumu. Ve vstupních vstupech není žádné zpoždění a žádná latence v reakci na aplikaci, i když tito trvají trochu déle, než se zavede. Tam, kde se to začne rozpadat, je s kamerou, především kvůli chybějícím funkcím, které se dlouhodobé stávají standardem.

A je to na takových bodech, kde Redmi 9 nedokáže získat ocenění jako 5hvězdičkové zařízení. Přiblíží se. Ale mezi kamerami a rychlostí nabíjení, nedostatkem jakékoli vstupné ochrany a dalšími body uvedenými výše, to tam úplně nedělá.

Nyní, pokud se zeptáme, zda to znamená, že toto zařízení je o něco méně hodné nákupu, je odpověď na výrazné „ne.“Redmi 9 by měla být absolutně na výběru pro každého kupujícího hledajícího smartphone v řadě sub-250.

Copyright © 2020 Android titulky. Všechna práva vyhrazena.

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Xiaomi Redmi 9 64 GB (Sky Blue, 4 GB RAM)

Poháněno:

Xiaomi Redmi 9 64 GB (Sky Blue, 4 GB RAM) Specifikace

Užijte si technologicky pokročilé funkce a funkce na Xiaomi Redmi 9 64 GB (Sky Blue, 4 GB RAM), protože je vybaven užitečnými specifikacemi. K dispozici v Sky Blue, mobil má poutavý vzhled. Over, rozměry telefonního měření 164.9 MMX77.07 MMX9.0 mm (výška x šířka x tloušťky) a váží přibližně 196 g, čímž nabízí přilnavost bez skluzu.

Smartphone Xiaomi je poháněn 2.3GHz, 8x A53, Octa-Core MediaTek Helio G35 procesor, který pomáhá uživatelům provozovat četné soubory a provádět jejich práci bez přerušení a to také s rychlostí blesku. Over, získáte 4 GB RAM a 64 GB interní úložné kapacity, které vám umožní ukládat vaše soubory, jako jsou písně, aplikace, obrázky, vidoe a pohodlněji.

Xiaomi Redmi 9 64 GB (Sky Blue, 4 GB RAM), navržená s maximální přesností, posune vaše fotografické dovednosti na další úroveň.Na zadní straně je mobil přichází s 13 MP f/2.2 primární kamera, 2 MP f/2.4 hloubková kamera., Zatímco na přední straně, telefon sportuje 5 MP pro videohovory a kliknutí na selfies.

Při sledování videí, fotografií nebo hraní her budete moci vidět ve vizuálech ve vizuálech. Má ohromující 6.53 palců (16.58 cm) HD DOT Drop Display spolu s rozlišením obrazovky 720 x 1600 pixelů, poměr stran 20: 9 a obnovovací frekvence. Kromě toho, Xiaomi Redmi 9 64 GB (Sky Blue, 4 GB RAM) provozuje Android V10 (Q) OS zajišťující uživatelsky přívětivý zážitek. Mobile také sídlí baterii 5000 mAh, takže ji můžete neustále používat při volání, přehrávání her, kliknutí na obrázky a další bez obav o drenáž baterie.

Na tomto sluchátku získáte různé možnosti připojení, které zahrnují 4G (podporuje indické skupiny), 3G, 2G, Wi-Fi Ano, Wi-Fi 802.11 b/g/n, mobilní hotspot, bluetooth ano, v5.0, GPS Ano, s A-GPS a další. Senzory na mobilu jsou senzor otisků prstů (pokud ano) Senzor otisků prstů, senzor vzdálenosti, senzor okolního světla, akcelerometr, vibrační motor.

Xiaomi Redmi 9 In-Ear Sluchátka-Recenze

? Xiaomi Redmi 9 In-Ear Sluchátka, jediné sluchátka z Xiaomi „, které si vlastně nemůžete koupit“.

Než se ponoříme do recenze, vysvětlíme výše uvedenou frázi „, kterou si vlastně nemůžete koupit“. Sluchátka Xiaomi Redmi 9 lze získat pouze při nákupu smartphonu Xiaomi Redmi 9 a není možné si zakoupit sluchátka.

Navzdory tomu má tento model pro sluchátka Xiaomi svůj vlastní název modelu-což jsou ve skutečnosti 2 různé jména: Xiaomi Redmi 9 v uši nebo Xiaomi EM023.

redmi

Toto sluchátko Xiaomi zdědilo formový faktor a design klasické značky pomocí zkráceného tvaru kužele a výrazně úhlové trysky.

Pokud jde o sestavení, tento model je plně vyroben z plastu; Sedět více v inline s velmi cenově dostupnou sestavou sluchátek značky než jejich nabídky střední a vysoké úrovně.

Xiaomi Redmi 9 Recenze sluchátek

 • Hmotnost
 • Příslušenství, balení a rozbalení
 • Bass a dílčí bass
 • Středy a vokály
 • Maxima a výšky
 • Únik zvuku
 • Izolace zvuku
 • Pohodlí a fit
 • Reakce na vyrovnání
 • Křivka frekvenční odezvy
 • Technické specifikace
 • Skóre, ceny, výhody, nevýhody, shrnutí
 • Cena a kde koupit?
 • FAQ
 • FOTOGALERIE

Hmotnost

Xiaomi Redmi 9 Hmotnost sluchátka v uši v uncích a Xiaomi Redmi 9 Hmotnost sluchátka v gramech v gramech.

Balení příslušenství

Sluchátka Xiaomi Redmi 9 za následek vyústiní v samotné jednotce a 1 dvojici náušnic.

Neexistuje žádné další balení pro sluchátka kromě plastového sáčku v balení smartphonu.

1/10

Bass Sub Bass

Sluchátka Xiaomi Redmi 9 Bass je intenzivně punčí a skákací se stylem středního basu, který bude příjemný pro posluchače, kteří hledají zábavný a basový zvuk.

Přes, sluchátko Xiaomi Redmi 9 může poskytnout respektivně hlubokou odezvu dílčí basy; Jejich poloviční bass však vykazovala silnější posílení než jejich dílčí bass.

Celkově vzato, mnozí považují je za schopný společník pro bassy poslechové relace, ale možná bude chtít zvážit další možnosti pro žánry zaměřené na díl.

Skóre v této části bylo dáno tomuto sluchátku Xiaomi kvůli jejich silné odezvě středních bass, ale rozhodně ne pro rafinovanou basu.

8/10

Mids vokály

Sluchátka Xiaomi Redmi 9 mají velmi teplou střední a středním a.

Z tohoto důvodu může jejich nižší střední část trpět značným přetížením s většinou skladeb, bez ohledu na intenzitu střední basy přítomnou v písni.

Navzdory tomu jejich mužské vokály nezní zapuštěně, ale budou se snažit bojovat s písněmi, kde je častá střední bass.

Vyšší středy by mohly znít příliš zapuštěně pro náročnější posluchače nebo pro koho jsou zvyklé na sluchátka s vyšší výkonností, zatímco průměrní spotřebitelé by mohli kopat jejich méně dopředu ladění. Na druhé straně může toto sluchátko Xiaomi občas vykazovat mírnou tvrdost.

5.25/10

Maxima výšek

Přetížená střední bass popsaná v basové sekci je stále schopna překročit a ovlivňovat jejich maxima a přidat vrstvu přetížení přes horní frekvence (kromě přetížení přidaného do celého zvukového podpisu).

Over, sluchátka Xiaomi Redmi 9 má válcované horní ladění, které je mnohem méně prodloužené než většina moderních sluchátek Xiaomi.

Tyto 2 faktory přispívají k podpisovému podpisu maxima a výšek, které by se mohly pro většinu posluchačů cítit příliš tmavé nebo příliš zaneprázdněné.

Podobně jako to, co bylo vidět na jejich střední části, navzdory zapuštěnému ladění jsou přítomny některé únavné vrcholy, jako je Sibilance.

5/10

Únik zvuku

Únik zvuku je znatelně nízký a při poslechu hudby na mírné úrovni budou sotva vyslechlí lidé.

8/10

Izolace zvuku

Izolace zvuku poskytovaná slucháními Xiaomi Redmi 9 v uši je podstatně efektivnější než většina průměrných sluchátek.

To jim umožňuje dosáhnout téměř absolutní izolace, kdykoli překonají nastavení středního objemu.

8/10

Pohodlí

Sluchátka Xiaomi Redmi 9 mají vynikající kombinaci ergonomického designu, lehké hmotnosti a malé velikosti.

Tyto 3 faktory přispívají k vynikající úrovni fit a pohodlí, které jim umožňují nosit celé hodiny s bolestí v uši.

8.75/10

Reakce na vyrovnání

Základní a počáteční bod kvality zvuku sluchátek Xiaomi Redmi 9 je ve srovnání s téměř každými ostatními sluchátky Xiaomi na trhu poměrně špatný.

Jejich možnost „opravit“ s EQ je téměř nemožná také jejich možnost „opravit“.

Majitelé však budou mít možnost hrát si s vlastní vyrovnáváním, aby kompenzovali mírné části zvukového spektra. pokud to stojí za námahu.

redmi

6/10

| Denial of responsibility | Contacts |RSS