REDMI BUDS 3 Pro Review: Redmiho první náruční sluchátka. Redmi Buds 3 Pro

REDMI BUDS 3 Pro Review: Redmiho první náruční sluchátka

V červenci 2021 byl představen Redmi Buds 3 Pro. Redmi je známá tím, že nabízí uživatelské produkty na dostupnější než MI produkty. V roce 2019 vstoupila Redmi do průmyslu pro sluchátka se spuštěním Airdots. Pravidelně se každý rok představuje nový model Redmi Earbuds.

How to factory reset Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

V řadě Redmi Buds 3 jsou 3 modely. Zatímco Redmi Buds 3 se podobají klasickým sluchátkům TWS, Redmi Buds 3 Lite a Redmi Buds 3 Pro modely jsou navrženy jako Airdots 2s. Redmi Buds 3 Pro obsahuje vážné změny ve srovnání s jeho předchůdcem. Mezi funkce Redmi Buds 3 Pro P patří.

Redmi Buds 3 Pro Design

Redmi Buds 3 Pro má jedinečný design. Ačkoli návrh uší je podobný předchozím modelům, případ nabíjení je zcela odlišný a nabízí jeden rozdíl od předchozích modelů TWS Redmi: bezdrátové nabíjení. Případ nabíjení podporuje bezdrátové rychlé nabíjení. Redmi Buds 3 Pro je k dispozici ve dvou barevných možnostech, bílá a černá. Uší jsou vodotěsný certifikát IPX4 a lze je použít v drsných povětrnostních podmínkách.

Zvukové funkce

Redmi Buds 3 Pro má 9mm vibrační membránové kompozitní zvukové ovladače pečlivě naladěné ve zvukové laboratoři Xiaomi. Sluchátka s vynikajícími zvukovými charakteristikami mohou poskytovat jasné výšky a také dobře fungovat s basovou hudbou. Kromě dobré kvality zvuku má také aktivní zrušení šumu. Zrušení hluku může snížit okolní zvuk na 35 dB a eliminovat až 98% zvuků pozadí. Kromě toho si můžete poslechnout rockovou hudbu kromě basové hudby.

K dispozici je zrušení hluku třímikrofonu, která vám pomůže volat na velmi hlasitých místech funkce zrušení hluku hovoru, která je podobná aktivnímu zrušení šumu, snižuje hluk na pozadí a zajišťuje jasný přenos hlasu na volajícího. Funkce, kterou najdete na téměř všech modelech uší, je režim průhlednosti, který vám umožňuje slyšet vnější zvuky, aniž byste museli odstraňovat sluchátka.

Připojení

Funkce připojení Redmi Buds 3 Pro potěší uživatele. Je podporován Bluetooth 5.2 a má nízkou latenci. Over, můžete připojit a používat sluchátka se dvěma zařízeními současně. Můžete hrát hry a pohodlně sledovat filmy s náušnicemi. Podobně jako u Apple’s Sluchátka, Redmi Buds 3 Pro má funkci Find Earbuds, která znemožňuje ztratit vaše sluchátka. Sluchátka najdete, pokud neztratíte spojení Bluetooth mezi telefonem a ušima.

Životnost baterie

Redmi Buds 3 Pro nabízí výdrž baterie, jako jsou špičkové modely. Má nízkou spotřebu energie, takže ji můžete použít až 6 hodin na jeden poplatek a až 28 hodin, pokud zahrnete případ nabíjení. Tato výdrž baterie však platí pouze tehdy, když je zrušení šumu vypnuto. Životnost baterie se sníží, pokud použijete aktivní zrušení šumu. Podporuje rychlé nabíjení, takže jej můžete použít až 3 hodiny na 10minutovou nabíjení. Může být plně nabitý za asi půl hodiny a podporuje bezdrátové rychlé nabíjení.

Redmi Buds 3 Pro Price and Global Dostupnost

Redmi Buds 3 Pro byl spuštěn 20. července 2021 a od té doby byl k dispozici na globálních trzích. Knudy si můžete koupit na globálních trzích, Aliexpress nebo podobných webových stránkách. Cena je kolem 50-60 a je více než dostupná pro produkt, který takové funkce nabízí.

Recenze Redmi Buds 3 Pro Review. Tuto hodnotu nemůžete porazit

Redmi Buds 3 Pro přichází s funkcemi, které obvykle vidíte na produktech s vyššími cenami, jako je ANC a detekce do ucha, ale za polovinu ceny.

1 rok záruka místního výrobce

Dobrá kvalita zvuku ANC slušný design Působivá výdrž baterie IPX4 DULÁNÍ DUAL DULÁ PÁS

Xiaomi to dělá znovu s jejich mentalitou „Bang for Your Buck“, která poskytuje redmi pupeny bohaté na funkce 3 pro Tws Earbuds za polovinu ceny svých konkurentů. Ačkoli ucha nejsou bez jejich chyb.

Redmi Buds 3 Pro byl právě spuštěn v Malajsii a zahrnuje atraktivní funkce, jako je ANC, detekce v uši a 6hodinová výdrž baterie. Je to dobré? Přečtěte si níže recenzi a přečtěte si, co si o tom myslíme.

Rozbalení

Redmi Buds 3 Pro přichází ve velmi jednoduchém černém obalu s logem Redmi Buds 3 Pro a na přední straně obrázku uší. Otočením najdete seznam specifikací Redmi Buds 3 Pro.

Uvnitř krabice najdete:

  • Redmi Buds 3 Pro Earbuds a nabíjecí pouzdro
  • Kabel nabíjení USB typu-C
  • 3 páry náhradních náušnic
  • Uživatelská příručka a záruční osvědčení

Vzhled

The Redmi Buds 3 Pro, které zde máme, je verze Glacier Grey a používá design pupenů do ucha, který vám do ucha docela pohodlně hodí. Vnější strana uší má na vrcholu pěknou průhlednou tlustou plastovou vrstvu, kde také sídlí dotykové senzory Redmi Buds 3 Pro.

Pouzdro přichází s designem ve tvaru oválu, který je docela pohodlný. Má na přední straně tlačítko a indikátor LED a port USB typu-C dole. Pouzdro má matný povrch, který má povlak, který se cítí poněkud jako guma, ale je vyroben plně z plastu.

Redmi Buds 3 Pro specifikace

Řidiči 9 mm
Frekvenční odezva N/a
Impedance 32Ω
Čip N/A podporuje AAC, SBC
Citlivost na mikrofon N/a
Typ sluchátka True Wireless, AirPod ve stylu uší ve stylu
Spojení Bluetooth 5.2 USB typu-C
Bezdrátový rozsah 10m
Pokračování šumu Aktivní zrušení šumu
baterie Sluchátka 35 mAh, až 6 hodin nabíjecího pouzdra 470 mAh, až 28 hodin
Barva Ledovec šedá a grafitová černá
Ochrana vstupů IPX4

Uživatelská zkušenost

Párování

Párování je docela jednoduché a jednoduché. Jediné, co musíte udělat, je otevřít pouzdro a stisknout a podržet tlačítko dolů, dokud neuvidíte v nastavení Bluetooth objepky Redmi Buds 3 Pro. Najdete také speciální animaci, která se objeví, když spárujete sluchátka do telefonu Xiaomi, v tomto případě můj Xiaomi Mi 9t Pro. Zkoušel jsem to na mém Asus Zenfone 5z a animace nebyla nikde nalezena. Budoucí připojení jednoduše vyžadují, abyste případ otevřeli, a Redmi Buds 3 Pro se automaticky připojí k vašemu zařízení. Uší lze použít společně nebo samostatně.

Mohou být také spárovány s více zařízeními současně. To umožňuje používat uší na vašem smartphonu i počítači současně, což je velmi užitečné. Chcete.li spárovat na druhé zařízení, pouze opakujte výše uvedený proces. Můžete spárovat Redmi Buds 3 Pro k druhému zařízení, i když jsou již připojeny k prvnímu zařízení.

Zvuk

Kvalita zvuku na Redmi Buds 3 Pro je ve skutečnosti docela dobrá. Má dobré, punchy basy, které (naštěstí) nepřekonává všechno ostatní. Výšiny jsou pěkné a jasné, zatímco střední tóny znějí docela skvěle a bohaté. Funkce ANC také funguje, i když to způsobuje v uších pocit tlaku, který mi připadá úplně nepříjemný. To je škoda, protože ANC na těchto uších funguje skvěle. Velmi dobře blokují spoustu vnějšího hluku a nechávají vás v naprosté izolaci s vaší hudbou.

Uši mají také detekci uši, což znamená, že když odstraníte jeden pupeň z ucha, okamžitě se pozastaví cokoli posloucháte.

Kvalita hovoru je trochu smíšená taška. Pokud jde o jasnost, můj hlas se nachází jasně, ale bylo několik případů, kdy lidé komentovali, že můj hlas se během hovorů ponořil dovnitř a ven. Zpočátku jsem to křídoval na potenciálně skvrnité recepci na obou stranách, ale stalo se to znovu a znovu během různých hovorů, což mě vedlo k tomu, abych věřil, že to byl problém s mikrofonem Redmi Buds 3 Pro, spíše než s mým příjmem.

Zatímco hraní s Redmi Buds 3 Pro je ve skutečnosti docela slušné, opravdu bych je nedoporučoval hardcore hráčům. Latence je do značné míry problém, když jsem vyzkoušel uší na několik kol COD Mobile, ale existovaly případy těžkých poklesu v latence, kde zvuk vyšel jen sekundu po stisknutí tlačítka. Což je obrovský problém, zejména pokud hrajete rychle se rozvíjející hry, jako je hra FPS.

Pohodlí

Redmi Buds 3 Pro byly obecně docela pohodlné nosit, i když jsem po dlouhodobém používání trpěl únavou, což mě přimělo vyjmout uší z uší vícekrát, než jsem normálně u jiných uší. Neříkat, že je to špatná věc, ale pro ty, kteří mají menší uši než moje, možná budete chtít vzít na vědomí. Ušní sluchátka také nemají žádné problémy, které mi zůstávají v uších.

Nezažil jsem žádné problémy s dotykovými senzory vůbec, jak fungují, jak zamýšlel Xiaomi. Můžete pozastavit nebo přehrávat hudbu, přeskočit skladby a přijímat nebo ukončit hovory s ovládacími prvky dotyku. I když je škoda, že Redmi Buds 3 Pro nepřichází s podporou hlasového asistenta. Hodně používám asistenta Google, takže je to pro mě trochu bummer.

Níže jsou uvedeny úplné dotykové ovládací prvky nalezené na Redmi Buds 3 Pro.

  • Klepnutím dvakrát na obou stranách přehráváte nebo pozastavte hudbu.
  • Klepnutím na třikrát na obou stranách přeskočte hudební skladbu.
  • Klepněte dvakrát na obou stranách uší a přijmete hovor.
  • Klepněte na třikrát na obou stranách nebo odmítněte hovor.

Přepínat mezi režimem transparentnosti a ANC:

Životnost baterie

Musím říci, že na rozdíl od jiných uší, které jsem testoval, se mi nepodařilo plně vypustit sluchátka v jediné tréninkové relaci. I když jsem to vyzkoušel asi o relaci nebo dva denně, která trvá asi hodinu nebo dvě. Celý týden jsem strávil testováním Redmi Buds 3 Pro, tento případ jsem účtoval pouze jednou, což byl den, kdy jsem ho dostal a od té doby musím účtovat případ.

Toto je docela dobrý náznak, protože Xiaomi říká, že Redmi Buds 3 Pro je hodnoceno tak, aby trvalo až 28 hodin na poplatek. Redmi Buds 3 Pro lze nabití USB typu-C a také přichází s bezdrátovou podporou QI.

Redmi Buds 3 Pro Verdict

Líbí se mi Redmi Buds 3 Pro. Není to dokonalé, ale za cenu, kterou platíte, je to opravdu dobrý pár sluchátek TWS. Má ANC, detekce do ucha, odolnost proti vodě IPX4 a podstatnou výdrž baterie. Ovládací prvky dotyku jsou také docela dobré a schopnost současně spárovat se dvěma zařízeními je obrovským plusem.

Moje největší stížnost na Redmi Buds 3 Pro je ANC. Přál bych si, aby mi to necítilo tlak v uších, jako by se mim snažil zastrčit tichou pěst do mých ušních kanálů. Také si myslím, že design potřebuje trochu vylepšení, aby se zlepšil celkový pohodlí uší. V menší poznámce si přeji, aby byl případ vyroben jinak bez toho podivného gumového povlaku. Oděvy a škrábance viditelné na této věci mohou být trochu očima.

Redmi je nyní k dispozici s maloobchodní cenou RM239 a lze jej získat v oficiálních obchodech Xiaomi na Lazadě a Shopee.

A s tím uděluji Redmi Buds 3 Pro se stříbrným pokdeawardem.

Obrovské díky Xiaomi Malajsii za poskytnutí nám Redmi Buds 3 Pro pro tuto recenzi.

Recenze Redmi Buds 3: Solidní nabídka, která nezlomí banku

Redmi Buds 3 jsou nové skutečné bezdrátové sluchátka z sub-značky Xiaomi. Toto je první náhlavní souprava Redmi s návrhem semi-inedu. Buds 3 slibují skvělé věci, jako je vynikající kvalita zvuku, duální mikrofonní zrušení hluku a 20hodinová výdrž baterie. Nejlepší ze všeho získáte to všechno za pouhých 49. Pupeny byly zpočátku dostupné prostřednictvím platformy Xiaomiho crowdfunding, ale nyní obdrželi globální spuštění.

Nezaměňujte však toto hlavové zařízení s Redmi Buds 3 Pro (zkontrolujte cenu na Amazonu). Spuštění začátkem září, verze 89 pro pro některé další funkce včetně hybridního konektivity ANC a duálního zařízení. Design je také v uši, tak zcela odlišný.

Projděte se na jakékoli městské ulici a všimnete si, kolik lidí vlastní bezdrátové uší. Popularizovaný Apple AirPods Zdá se, že téměř každá značka přichází s vlastním produktem vlastní. Z velké části se jedná o řešení s nižšími náklady. Což je skvělé pro spotřebitele.

Jsou redmi pupeny 3 dobré? Splňují své sliby? Přečtěte si moji recenzi a zjistěte, co jsem z nich udělal.

Recenze Redmi Buds 3: Design, hardware, co je v krabici

Design polo uši

Balení Redmi Buds 3 dorazí je velmi jednoduché, ale pěkně vypadající. Otevřete krabici a najdete pár pupenů, malý nabíjecí pouzdro, nabíjecí kabel, uživatelská příručka a záruční karta. Je to nesmyslné balení, které obsahuje vše, co potřebujete bez přechodu přes palubu.

Spíše než design do ucha, Redmi Buds 3 přijmou popisovač ve tvaru uší ve tvaru úchytu. To je rozdíl od dalších nabídek společnosti a většiny ostatních takových produktů na trhu.

Někteří mohou dávat přednost tomuto typu designu, jiní nemusí. Vlastně jsem ve druhém táboře, protože podle mé zkušenosti má čistě v uši tendenci být bezpečnější. Zvláště pokud nosíte pupeny do postele, což je to, co mám tendenci dělat. Možná proto většina výrobců má tendenci se držet formátu do ucha.

Poté, co to bylo řečeno, jsou pupeny velmi lehké měření 4.Každý 5 gramů a nabídnout velmi pohodlné přizpůsobení. Pokud jde o rozměry, každá sluchátka měří 40.7 x 16.9 x 18.7 mm. V tuto chvíli přicházejí pouze v jedné bílé barvě.

Na vrcholu každého sluchátka najdete silikonový mikrofon. Další najdete na konci sloupce vzadu. Posledně jmenovaný je místo, kde je nalezen malý hřeben. Slouží jako povrch pro dotykové příkazy.

Toto je jedna velikost, která se hodí ke všem záležitostem. Takže se nechoďte prohrabajte po krabici pro tipy na uší různé velikosti. nenajdete je. Ve skutečnosti pupeny nemají silikonové ušní tipy, protože jsou formovány z jediného kusu materiálu. Ale jak již bylo zmíněno, jsou navrženy tak, aby odpovídaly uštářům většiny lidí. V uchu jsem necítil žádný tlak na ušní kanál. Mám však podezření, že fit nemusí sloužit všem stejně dobře. Opravdu to záleží na vašem tvaru a velikosti ucha.

Pokud jde o Tech, uvnitř Buds je zvukový čip Qualcomm QCC 3040, který podporuje Bluetooth 5.2. Reproduktory mají 12mm dynamický ovladač a to je spojeno s mikrofony s dvojí vysokou citlivostí podporované technologií Qualcomm CVC ECHO ACRUSSIO. Ale více o tom později.

Případ nabíjení má úhlový vzhled

Produkt vypadá a cítí se velmi rafinovaný. Žádné tvrdé hrany nebo nic podobného. Totéž platí pro 49.6 x 49.6 x 24.Případ nabíjení 4 mm. Dodává se se stejným lesklým bílým povrchem, úhlovým vzhledem a zaoblenými rohy.

Na přední straně pouzdra najdete malé indikátory LED velikosti pinů. Níže je to fyzické tlačítko, které hladce mísí do těla. To nabízí snadný způsob resetování vašich uší a slouží jako tlačítko párování.

To jsou všechny standardní věci a co byste od takového produktu očekávali. Stejně jako pupeny se tento případ cítí pevně postaven. Není to něco, co by se snadno poškrábalo.

Tvar této věci umožňuje snadno spočívat na stole, a to jak na zádech, tak i po stranách. Rovněž umožňuje pohodlné přilnavosti při držení. Velikost případu by se vešla do někoho. a rozměry jsou o něco menší než některé z ostatních případů nabíjení, které jsem vyzkoušel.

Nalezejte nejvyšší otevřený a zjistíte, že pupeny mohou být uvnitř věci pohodlně zasazeny. Žádné nebezpečí, že by vypadli díky silnému magnetu, který je pevně udržuje na místě.

Žádné starosti o příležitostné rozštěpky nebo deštivé počasí. Produkt je hodnocen s hodnocením vody IP54 a prach znamená, že je v bezpečí před potem a občasným únikem.

Nabíjení a výdrž baterie

Životnost baterie je jednou z nejdůležitějších funkcí bezdrátových sluchátek. A pupeny nezhoršují.

Na spodním konci případu nabíjení je nabíjecí port USB-C. Pomocí poskytnutého kabelu nebo jakéhokoli jiného kabelu USB-C doplňte 310 mah lithium iontovou baterii, než je uvnitř uvnitř. To je dobré po dobu 20 hodin přehrávání.

Jednotlivé pupeny mají baterii 35 mAh, která jim dává dostatek šťávy po dobu asi 5 hodin zvuku. To není špatné a Jives úzce s mou zkušeností s používáním produktu. To vše samozřejmě závisí na zvycích využití konkrétní osoby. Tak si to vezměte jako indikátor toho, co můžete očekávat. Některé jednoduché matematické show, že jste schopni dosáhnout čtyř úplných poplatků s případem.

Redmi říká, že rychlá 10minutová doplňování je dostačující pro přibližně 1.5 hodin normálního přehrávání. Je užitečné mít funkčnost rychlého náboje v případech, kdy běžíte. Znamená to, že není problém používat pupeny k poslechu písní po celý den.

LED světlo v přední části pouzdra odhaluje stav nabití baterie. Připojte jej a všimnete si, že svítí v pevné bílé barvě. Když se LED vypne, znamená to, že je baterie plná. Jednoduché a k věci.

Technické specifikace

5 hodin za jeden poplatek 20 hodin s případem nabíjení 10 minutový poplatek obvykle poskytuje 1.5 hodin přehrávání

Recenze Redmi Buds 3: Nastavení, funkce

Párování

Stejně jako u jakéhokoli elektrického vybavení, ujistěte se, že případ plně nabijte a pupeny před prvním použitím. Vyjměte také tenký ochranný film, který je stěží viditelný. To je na místě pro ochranu citlivých kontaktních bodů na uších.

Budy Redmi 3 mohou být spárovány s množstvím zařízení včetně telefonů, tabletů a počítačů prostřednictvím 5.2. První připojení je dosaženo stisknutím fyzického tlačítka na pouzdře asi dvě sekundy, zatímco pupeny jsou uvnitř a vrchol je otevřený. LED by měla začít blikat bílá. Přejděte k nastavení Bluetooth vašeho zařízení, najděte a připojte se k „Redmi Buds 3“.

Redmi Buds 3 Pro Full Review Mic Test | WATCH THIS BEFORE YOU BUY!

Jako uživatel iPhone a iPad to bylo dost jednoduché. Je to jednorázový proces. od tohoto okamžiku je připojení dosaženo automaticky, kdykoli vyřadíte pupeny z případu. Pro telefon MI a Redmi byl tento proces ještě jednodušší. Telefony automaticky detekují přítomnost pupenů a projde vás procesem s animovanými vyskakovacími okny.

Redmi navrhuje, abyste si v případě nepoužili hlavu. To pomáhá zachovat jejich život, odpojí je od vašeho zařízení na hraní zvuku a je to dobrý způsob, jak se jim vyhnout.

Buds můžete spárovat s více zařízeními. Takže například pokud jste je spárovali jak s iPhone, tak iPadem, otevřete pouzdro a připojí se k zařízení, které jste použili naposledy.

Společnost říká, že řada připojení je asi 10 metrů. Zjistil jsem, že tomu tak je, ale uvnitř stěn budovy bude bránit. Takže připojení 10 metrů je tedy ve vnějších podmínkách. Interiéru získáte alespoň 5-6 metrů nepřetržitého spojení, možná více v závislosti na nastavení vašeho domova.

To je do značné míry, pokud jde o párování a software. Zkušenost bez potíží, funguje tak, jak bylo zamýšleno.

Funkce

Jak již bylo zmíněno, pupeny mají malou, kruhovou, dotykovou oblast podél vrcholu. Toto se používá k odesílání určitých funkcí bezdrátově.

Tuto metodu můžete použít k zodpovězení a ukončení hovorů (dvojité klepání na dotykovou oblast citlivé), přehrávání/pozastavení a podržení) a přehrát další skladbu/předchozí stopa (Double Klepněte pro další stopu, Triple Tap pro předchozí stopu). Oblast citlivá na dotyk je velmi malá, takže musíte být přesný. Ale funguje to dobře a okamžitě posílá příkazy. Neexistuje způsob, jak ovládat hlasitost zvuku, takže k tomu budete muset použít své přehrávání hudby.

Dalším způsobem hraní a pozastavení hudby je jednoduše odstranit pupen z vašeho ucha. Odstranění pouze jednoho spustí detekci inteligentního nošení.

REDMI Buds 3 Recenze: Kvalita zvuku

Je spravedlivé říci, že kvalita zvuku Redmi Buds 3 není na vrcholu řady. Ale pak znovu hrajete jen 49 za věc. Poté, co to bylo řečeno, má dokonale slušnou kvalitu díky čipu Qualcomm QCC3040. Vydáno v roce 2020, čip přidává podporu pro APTX adaptivní dekódování.

Často poslouchám hudbu na cestách a najdu zvuk na Buds 3, aby byl zcela dostačující pro příjemnou hudbu poslech. To je bezpochyby pomoc 12 mm pohybující se mince uvnitř těla. Střední a nízkofrekvenční výkon je o něco výraznější, což je možné očekávat, s o něco méně basy, než by se mi líbilo. To je možná výsledek polopodničného designu v uši-stejně jako ne tak útulné jako to, co byste dostali s pupeny v uši.

Jak již bylo zmíněno, každé sluch má dva silikonové mikrofony s vysokou citlivostí postavené uvnitř. Tito pomáhají snižovat hluk a ozvěny prostředí, něco, co pomáhá při provádění hovorů v hlučném prostředí. Redmi k dosažení toho používá technologii redukce šumu CVC (Clear Hlas).

Recenze Redmi Buds 3: Pokud si je koupíte?

Jakýkoli nízkonákladový produkt přichází s některými oběťmi. To se dá očekávat. Otázkou je, zda nabízí dobrou hodnotu za peníze. a Redmi Buds 3 určitě zaškrtne toto políčko. Ještě více, pokud jste uživatelem smartphonu Xiaomi nebo Redmi.

Kromě nízkých nákladů je vrcholem zařízení skutečnost, že je lehký a velmi pohodlný nosit. Kvalita zvuku je slušná pro každodenní použití, latence je nízká a 20hodinová výdrž baterie s pouzdrem na nabíjení bude pro nejvíce stačit. Proces párování je dostatečně jednoduchý a funguje dobře a jsou zde vhozeny některé dotykové ovládací prvky, aby váš život trochu usnadnil. Moje jediná přání je pro nějakou aplikaci smartphonu, která umožňuje ovládání kvality zvuku.

Všechny zvažují všechny věci, jedná se o nabídku solidního produktu, který nezlomí banku. Na trhu je několik polootočených Sluchátka TWS. Takže pokud jste po páru, nastaví vás zpět pouze 49 (zaškrtněte cenu na Amazonu). Pokud chcete více, pokud jde o funkce, přejděte na Redmi Buds 3 Pro (zkontrolujte cenu na Amazonu).

Jsme recenzní web, který přijímá malou provizi z prodeje určitých položek, ale cena je pro vás stejná. Nákup položek kliknutím na odkazy v tomto článku nám umožňuje spustit tento web. Jsme samostatně vlastněni a všechny zde vyjádřené názory jsou naše vlastní. Další podrobnosti naleznete v naší stránce affiliate.

Jako tento článek? Přihlaste se k odběru našeho měsíčního zpravodaje a nikdy nezmeškáte!

Marko Maslakovic

Marko založil Gadgets Wearables v roce 2014, protože pracoval více než 15 let ve finanční čtvrti Londýna. Od té doby vedl poplatek společnosti, aby se stal hlavním zdrojem informací o zdravotnických a fitness gadgetech a nositelných.

Zanechte odpověď Zrušit odpověď

Tento web používá Akismet ke snížení spamu. Zjistěte, jak se zpracovávají data komentáře.

Sledování krevního tlaku Iris Smart Ring pro spuštění na konci roku 2023

Affiliate zveřejnění

S úplným zveřejněním dodržování předpisů FTC, prosím, vězte, že můžeme obdržet malé provize z poskytování odkazů a sdílení reklam, ale cena je pro vás stejná. Tým má v srdci váš nejlepší zájem, staráme se o vaše zdraví jako vy.

Gadgets Weaders je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, který nám poskytne prostředky k vydělávání poplatků odkazem na Amazon.com a přidružené stránky. Jako spolupracovník Amazonu vyděláváme z kvalifikačních nákupů.

Jsme samostatně vlastněni a všechny zde vyjádřené názory jsou naše vlastní. Zobrazit naše přidružené zveřejnění.

Recenze: Zvyšte svou plicní energii pomocí wellue inteligentního dýchacího trenéra

Ve světě, kde se fitness a wellness gadgety nadále revolucionizují naše snaha o optimální zdraví, Wellue nedávno představil

Recenze MUSE S: Uklidňuje svůj den a pomůže vám unášet se ke spánku

Blazepod Review: Systém tréninku Flash Reflex pro všechny

Affiliate zveřejnění

Gadgets Wareables Ltd je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates Program, affiliate reklamní program navržený tak, aby nám poskytl prostředky k vydělávání poplatků odkazem na Amazon.com a přidružené stránky. Jako spolupracovník Amazonu vyděláváme z kvalifikačních nákupů. Zobrazit naše přidružené zveřejnění.

Amazon a Amazon Logo jsou ochranné známky Amazonu.com, inc. nebo jeho přidružené subjekty.

@ALL Rights ReserDedGadgets Wearables Ltd 2015-2023

Xiaomi oznamuje globální spuštění Redmi Buds 3 Pro a další zařízení AIOT

Jak všichni víme, Xiaomi vytváří nesčetné množství produktů napříč řadou různých kategorií. Zavedením produktů do těchto různých kategorií umožňuje Xiaomi vrhnout širokou síť, pokud jde o ekosystém MI. Společnost dnes oznámila několik nových sestav produktů, které jsou spuštěny po celém světě. Patří mezi ně podobné jako Redmi Buds 3 Pro, MI Router AX9000 a další.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

Zařazením s Redmi Buds 3 Pro nabízí tyto bezdrátové sluchátka „pohlcující zvukový zážitek“ díky zahrnutí hybridních režimů ANC a průhlednosti. Buds 3 Pro Support Bluetooth 5.2 Spolu s párováním s dvojím zařízením, které vám umožní sledovat film na tabletu, ale přesto odpovězte na telefon, když projde hovor.

Životnost baterie pro pupeny Redmi 3 Pro je hodnocena po dobu až šesti hodin na jeden náboj nebo 28 hodin s zahrnutým pouzdrem na nabíjení. Navíc najdete bezdrátové nabíjení a po nabíjení po dobu pouhých 10 minut dokážete získat další tři hodiny šťávy. Ceny pro Redmi Buds 3 Pro začnou na 69.90 € (82).

MI router AX9000

Dále máme MI Router AX9000, což je první třípásmový router společnosti Wi-Fi díky procesoru Qualcomm Hexa-Core. AX9000 je vybavena jediným pásem 4GHz, spolu s duálními 5GHz pásy pro nepřetržitý procházení nebo herní zážitek.

S AX9000 můžete dosáhnout rychlosti až 8 354 Mb / s, což vám umožní připojit spoustu zařízení ve vaší domácnosti, aniž byste zažili škytavky. MI Router AX9000 je cena za 299 € (352).

MONITOR MI 2K Gaming

Pro Xiaomi by se mohlo zdát trochu zvláštní zahrnout monitor počítače mezi zbytek zařízení AIOT. Toto vydání je však pro ty, kteří chtějí monitor QHD s rychlou frekvencí. Herní monitor MI 2K sportuje 27palcový displej s rozlišením 2560 x 1440.

Monitor podporuje VESA zobrazení 400 a 95% rozsahu barev DCI-P3, takže je ideální pro hráče a tvůrce. Ceny za herní monitor MI 2K přicházejí na 499 € (587).

MI Electric Scooter 3

Šílenství kolem elektrických skútrů možná trochu zmizelo, ale to nezabránilo Xiaomi v uvolnění nové možnosti. Elektrický skútr Mi Electric Scooter 3 dosahuje maximální rychlosti 25 km/h (15 mph), což je dostatečně rychle na zip kolem vašeho sousedství nebo do města díky motoru 600 W. V zadní části je nová kotoučová brzda s dvojitou pad, spolu s anti-blokovacím systémem E-ABS.

Xiaomi nabízí elektrický skútr 3 ve dvou různých barvách, včetně Onyx Black a Gravity Grey. Najdete tříkrokový skládací design, což usnadňuje a lehký, abyste jej složili a přenesli s sebou nebo jen ho odložili pryč. MI Electric Scooter 3 je cena za 449 € (529).

Mi Smart Air Fryer 3.5l

Oznámení Xiaomi o těchto nových zařízeních AIOT je MI Smart Air Fryer 3.5l. Tento vzduchový fritů může být ovládán odkudkoli pomocí aplikace MI Home. Až dorazíte, najdete také více než 100 různých nápadů na recept, abyste plně využili svého nového vzduchového fritézy.

Na přední straně vzduchového fritézy je displej OLED, který vám ukazuje čas a teplotu všeho, co vaříte. A jak se očekávalo, najdete také inteligentní kompatibilitu domů s podporou asistenta Google a Amazon Alexa. Můžete získat Mi Smart Air Fryer 3.5L za pouhých 99 € (116).

Podmínky služby Zásady ochrany osobních údajů | Android je ochranná známka společnosti Google Inc. | © Phandroid.com, 2007-2023

| Denial of responsibility | Contacts |RSS