Redmi Note 10t 5g Display a dotyková obrazovka Sklo nahrazení kombo. Redmi poznámka 10 t

Redmi Note 10t 5g Display a dotyková obrazovka Sklo nahrazení kombo

Produkt dostupný na této stránce je 100% originální náhrada displeje za redmi poznámku 10t 5g. Pokud se zabýváte rozbitým vnitřním displejem nebo horní vrstvou sklízků dotykové obrazovky, můžete vyřešit všechny problémy nahrazením tohoto displeje kombo. Pokud máte nějaké dotazy ohledně produktu, kontaktujte nás na čísle 9587954273.

Hledáte náhradu redmi poznámky 10t 5g displeje? Výměna displeje dostupná na této stránce je vhodná pro telefon Redmi Note 10t a pomůže vám překonat všechny problémy s skleněným displejem a dotykovou obrazovkou. Je snadné rozbít displej, ale je docela těžké najít původní náhradu displeje na trhu, a to je místo, kde dotyk LCD Baba svítí.

Mobilní telefony se staly důležitou součástí našeho života a je velmi frustrující používat nefunkční telefony. Pokud se sklo dotykové obrazovky rozbije a vyskočí skleněné třísky, měli byste zvážit co nejdříve nahrazení kombo displeje. Na této stránce najdete úplné informace týkající se produktu a získat odpovědi na nejčastěji kladené otázky podrobně.

Jaký je význam kombo redmi note 10t 5g displeje?

Musíte být obeznámeni se slovem kombo nebo složkou, protože tato slova se běžně používají všude. Pokud navštívíte místní trh, abyste nahradili rozbitý displej, budete vědět o několika možnostech a nahrazení kombo je jedním z nich. Kombo znamená kombinovanou jednotku displeje a dotykové digitizéry.

Když lehce upustíte telefon, pravděpodobně zlomíte pouze sklo dotykové obrazovky. Jak však sklo dotykové obrazovky přichází v těsné spojivě s displejem, musíte nahradit celou displejovou jednotku, protože individuální výměna skla se nedoporučuje. Pokud se divíte, proč pouze náhrada skla není dobrá, budeme o tom diskutovat později na této stránce.

Redmi Poznámka 10t 5G Specifikace displeje

Tento displej kombo je 100% originální, testován, zbrusu nový a vhodný pro redmi poznámku 10t 5G.
Redmi Note 10t 5g displej velikosti je 6.5 ″, typ displeje je IPS LCD a rozlišení je 2400 x 1080 pixelů.
Produkt na této stránce je kompletní jednotka displeje a dotykové obrazovky.
Posíláme vám displej Redmi Note 10t 5G až po správném testování na základní desce.
Sklo Digitizéra dotykové obrazovky je dodávána s ochranou Gorilla Glass Corning Gorilla 3.
Nakupujeme naše zásoby přímo z OEM, abychom zajistili 100% původní kvalitu zobrazení.
Před odesláním zákazníkům zkontrolujeme každý displej pro 100% vynikající práci.
Úrovně jasu a hladkost dotykové obrazovky jsou stejné jako displej namontovaný na továrně.
Jedná se o originální displej a bez problémů může snadno vzít drobné kapky.
Displej Redmi Note 10t 5g je k dispozici na skladě a doba přepravy je velmi rychlá.
Produkt si můžete objednat pomocí hotovosti na doručení nebo online platby (další 10% sleva).

Jaký je rozdíl mezi první kopií a dotykem LCD BABA displeje?

Významný rozdíl spočívá v kvalitě a značkách nového displeje. Nakupujeme naše zásoby od OEM, který vytváří a dodává tyto obrazovky společnosti. Proto naši nejsou nízké a ne každý od nás kupuje. Většina našich zákazníků jsou ti, kteří chtějí koupit 100% originální náhrady displeje bez jakéhokoli kompromisu.

A) Co je první displej z kopie?

Displej první kopie je synonymem duplicitního displeje, také nazývaného Diamond a OG Quality. První kopické slovo je nejednoznačné a způsobuje, že se budete cítit jako nákup něčeho hodného. Pod kapotou však zakoupíte duplicitní displej, který nenabízí stejnou kvalitu a plynulost jako původní displej.

Duplicitní displej první kopie pochází od výrobců třetích stran specializujících se na duplicitní produkty. Takové produkty zobrazení stojí méně, ale jejich kvalita je kolem 40-50% původního, a to je to, co obvykle kupujete pro nízké online a offline.

B) Co je původní displej?

Původní displej pochází od výrobců OEM, kteří vytvářejí všechny původní obrazovky pro společnost. To je to, co zde nabízíme, a doufáme, že nyní pochopíte důvod našich vysokých cen. Tyto zobrazovací jednotky poskytují prvotřídní kvalitu, jak se dostanete pomocí zbrusu nového telefonu.

Tyto originální obrazovky Redmi 10t 5G jsou určeny pro zákazníky, kteří si chtějí užít stejný zážitek z zobrazení i po poškození původního displeje. Servisní centra také sestavují takové obrazovky, aby udržely jejich úroveň kvality. Investice do kvalitních produktů je vždy hodná dlouhodobá investice.

Otázka: Kolik stojí nahrazení rozbitého displeje Redmi Note 10t 5g v Indii?

Cena 100% originální redmi poznámky 10t 5g nahrazení displeje je kolem Rs 2800-3000. První kopírovací duplicitní displej, který obvykle kupujete na trhu, stojí kolem Rs 1400-1600, ale jeho kvalita je stejně hrozná. Pokud si zakoupíte duplicitní, jab se sníží, barvy nejsou přesné a nemůžete použít dotykovou obrazovku se stejnou přesnou odpovědí.

Otázka: Jak se liší původní displej od duplicitního?

Původní displej vykazuje originální barvy, jas a kontrast, který není možný s falešným displejem. Zde jsou hlavní rozdíly mezi originálem a kopírovacím zobrazením:

 • Úrovně jasu duplicitního displeje jsou nízké a nikde poblíž originálu (přibližně 50% rozdíl).
 • Digitizér dotykové obrazovky nefunguje správně a budete cítit zpoždění, což není případ původního displeje.
 • Původní sklo dotykové obrazovky je těžké a snadno se nerozbije, zatímco duplikát se snadno zlomí.
 • Budete muset vyměnit duplicitní displej několikrát ročně, ale jeden originální displej je dostačující po dlouhou dobu.

Originální displej je dlouhodobá investice, která vás zachrání před mnoha potížemi. Proto, pokud vám dovolí, byste si měli vždy zakoupit původní displej bez druhé myšlenky.

redmi, note, display, dotyková, obrazovka

Otázka: Je náhrada skla dobré volby pro dlouhodobé?

Výměna skla je provizorní řešení, které nikdy netrvá dlouho. Mnoho zákazníků se rozhodne pro výměnu skla kvůli své nízké ceně a ignoruje všechny aspekty kvality. Často budete čelit těmto problémům, pokud se rozhodnete pro výměnu pouze skla a opětovnému použití starého displeje:

 • Reprodukce jasu a barev se hodně zhoršuje.
 • Uvidíte prachové skvrny, žluté skvrny, mrtvé pixely a další queer problémy uvnitř displeje, které jsou trvalé.
 • Pocit duplicitního skla je velmi zklamáním.
 • Dotykovou obrazovku nemůžete používat tak hladce a přesně jako dříve.
 • Váš telefon je náchylný k poškození kvůli duplicitnímu skluzu dotykové obrazovky.

Stojí za zmínku, že jediným sklem, který na displeji instaluje technik, je duplicitní náhradní díl. Někteří zákazníci si myslí, že si koupí originální sklo dotykové obrazovky, aby vyplnili mezeru, ale je to nemožné, protože přichází pouze s původním kombo a nemůžete jej získat samostatně. Všechno ostatní je kopie; Pokud prstem prstu kolem duplikátu a původní sklo, můžete cítit rozdíl v kvalitě.

Otázka: Mohu také použít displej Redmi Note 10t 5G s redmi note 10?

Redmi Note 10t 5G a Redmi Note 10 jsou různé modely. Pokud ignorujete podobné názvy obou telefonů, vše se liší od pohledu displeje. Oba telefony používají samostatné displeje a měli byste vždy objednat správný model, abyste se později vyhnuli problémům.

Otázka: Je dobré nainstalovat displej Redmi Note 10t doma?

Telefony Redmi jsou elementární a je možné nahradit displej sami, ale to platí pouze pro zkušené uživatele. Velmi pochybujeme o vašem úspěchu, pokud jste totální první časovač, který se to snaží udělat sám. Vždy riskujete poškození displeje nebo jiných životně důležitých částí telefonu. Pokud displej nainstalujete nesprávně, budete čelit dalším problémům.

Viděli jsme, jak nováčci vytvářejí nesprávné spojení se základní deskou nebo instalaci displeje pomocí nespravedlivé taktiky. Takové experimenty vám mohou způsobit značnou ztrátu, kterou se později nemůžete zotavit. Proto byste měli vždy hledat pomoc profesionálního technika pro instalaci.

Otázka: Jak se originální redmi všimne 10t Zobrazení z dlouhodobého hlediska?

Původní displej Redmi Note 10t je spolehlivý a trvá dlouho bez nevyzpytatelných problémů. Pokud si zakoupíte první kopírovací duplicitní displej, budete čelit mnoha problémům, jako je nízký jas, nesprávná reprodukce barev a poruchy dotykové obrazovky. Tyto problémy vyplývají pouze z duplicitního displeje a originální produkty jsou z takových problémů vždy prosté.

Proto s původními částmi nesmíte čelit podivným problémům; Proto se můžete vyhnout veškeré frustraci. Mnoho zákazníků ví o problémech duplicitního displeje, ale stále je používají k ukládání peněz. Pouze původní displej může poskytnout dlouhodobé uspokojení; Duplicitní produkt vždy nedosáhne vašich očekávání.

Otázka: Co když nový displej nefunguje na testování?

Vždy můžete testovat a ověřit pracovní podmínku nového displeje připojením k telefonu a testováním jeho funkčnosti v otevřeném stavu. Vezměte prosím na vědomí, že displej nemusíte okamžitě nainstalovat bez ověření jeho pracovního stavu. Zde je způsob, jak funguje instalace displeje:

 • Nejprve otevřete telefon a všechny relevantní šrouby.
 • Sundejte spojení starého displeje ze základní desky.
 • Připojte flex nového displeje správným směrem na stejném místě.
 • Zapněte telefon a měli byste vidět grafiku na novém displeji.
 • Můžete také použít dotykovou obrazovku a ověřit, že vše funguje podle potřeby.

How to Set Under Display Fingerprint Lock in Redmi Note 10T 5g

Když jste po testování displeje spokojeni se svými zkušenostmi, můžete jej konečně nainstalovat do telefonu. Testování otevřených podmínek je spolehlivá metoda zajištění pracovního stavu nového displeje Redmi Note 10t. Pokud při testování displeje čelíte problémům, chráníme vás za 30denní návratnost.

Redmi Note 10t 5g Display Photos

Podívejte se na níže uvedené obrázky produktu a podívejte se na skutečný produkt. Jedná se o kompletní kombo vnitřního displeje a přední vrstva sklenice dotykové obrazovky sloučené do jedné jednotky běžně nazývané kombo/složka.

Zásady dopravy, návratu a vrácení peněz

Všechny naše výrobky přicházejí s 30denní zárukou návratnosti, vrácení a náhrady. Pro vrácení produktu by to mělo být ve stejném stavu, který jsme poslali. Pokud chcete vrátit, nemůžete použít ani opravit redmi note 10t 5g displej. Úplné podrobnosti o přepravě, výnosech a záruce najdete zde.

Redmi Note 10t 5G ROM Aktualizace

Redmi Note 10t 5G Firmware (Codename Camellia) níže jsou akcie stabilní MiUi, kterou lze stáhnout jako rychlý ROM, Recovery ROM a OTA Update.

Název modelu telefonu odpovídá. Xiaomi ROM jsou staženy zdarma z oficiálních webových stránek Bigota.d.Miui.com. Zveřejňujeme odkazy na skladem Redmi Note 10t 5G Flash soubory a originální aktualizace.

Indie 14.0.2.0.Tksinxm

Nejnovější verze stabilního indického firmwaru pro Redmi Note 10t 5G od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.2.0.Systém Tksinxm MIUI 14 Android Android 13 Datum vydání 2023-05-14 Velikost souboru 3.70 GB Oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

 • Miui nyní používá méně paměti a stále je rychlá a reaguje po mnohem delší dobu.
 • Pozornost k detailu znovu definuje personalizaci a přivádí ji na novou úroveň.
 • Aktualizovaná záplata zabezpečení Android do dubna 2023. Zvýšená zabezpečení systému.
 • Stabilní miui založená na Androidu 13
 • Složky na domovské obrazovce zvýrazní aplikace, které potřebujete nejvíce, takže je jen jeden klepnutím od vás.

funkce a vylepšení

 • Hledání v nastavení je nyní pokročilejší. S historií vyhledávání a kategoriemi ve výsledcích teď všechno vypadá mnohem ostřejší.

Starší oficiální indický firmware pro redmi poznámku 10t 5G:

Miui 13.0.7.0.Zotavení SKSINXM (3.14 GB) 2023-03-16 Fastboot (4.46 GB) 2023-05-14 OTA (59.28 MB) pro 13.0.6.0.Sksinxm

Miui 13.0.4.0.Zotavení SKSINXM (3.14 GB) 2022-11-11 Fastboot (4.38 GB) 2022-12-17 OTA (81.56 MB) pro 13.0.3.0.Sksinxm

Miui 13.0.3.0.Zotavení SKSINXM (3.13 GB) 2022-08-26 Fastboot (4.36 GB) 2022-11-08 OTA (557.81 MB) pro 13.0.2.0.Sksinxm

MiUi 12.5.4.0.RKKISINXM RECUROVALA (2.58 GB) 2022-04-28 Fastboot (3.64 GB) 2022-06-23 OTA (61.61 MB) pro 12.5.3.0.Rksinxm

MiUi 12.5.3.0.RKKISINXM RECUROVALA (2.58 GB) 2022-02-21 Fastboot (3.75 GB) 2022-02-28 OTA (168.50 MB) pro 12.5.1.0.Rksinxm

MiUi 12.5.1.0.RKKISINXM RECUROVALA (2.57 GB) 2021-11-19 Fastboot (3.65 GB) 2021-11-19 OTA (609.71 MB) pro 12.0.5.0.Rksinxm

Nejnovější aktualizace MIUI nutně neznamená, že je to nejlepší. Před instalací nové aktualizace softwaru na redmi poznámku 10t 5G Camellia si přečtěte recenze na webových stránkách vývojářů 4PDA nebo XDA. Pokud jste stáhli Flash File, Full ROM nebo nejnovější problémy OTA Aktualizace a setkání s vaším zařízením po instalaci, napište o něm v коменения.

Xiaomi vydává měsíční a čtvrtletní aktualizace bezpečnostních oprav pro Xiaomi, Redmi a Poco po dobu 2-3 let po spuštění trhu. Měsíční a čtvrtletní aktualizace zabezpečení zahrnují záplaty zabezpečení Android z Google a také opravy Xiaomi.

Když bude uvolněna aktualizace Redmi Note 10 5G MiUi 14?

Miui 14 čínských beta je již testována. Brzy se očekává stabilní verze.

Když bude uvolněna aktualizace Android 13 pro redmi poznámku 10 5G?

Číňan miui na základě Android 13 je ve fázi beta beta. Zatím neexistuje přesné datum vydání.

Potřebuji blikat 12.0 od 13.0, ale nedovolí mi to blikat starší ROM, říká, že nemůže ověřit aktualizaci, omlouvám se, Flash starší verze není povolena, jak to dovolit ?

Pokud chcete provést upgrade, musíte odemknout bootloader, stáhnout firmware pro instalaci přes FastBoot a stáhnout odemknutí Miflash.

Recenze Redmi Note 10t

Xiaomi spustila další smartphone řady Redmi Note 10 po The Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro a Redmi Note 10 Pro Max a tentokrát je to 5G připraveno. Redmi Note 10T je střední smartphone s MediaTek Dimenaste 700 Octa-Core CPU, displej 90 Hz a podporuje duální síť 5G. Zde je to, co musíme říci v naší recenzi Redmi Note 10t.

Design, zobrazení, sestavení

Redmi Note 10t vypadá docela podobně jako Remdi Note 10, záda má pěkné elegantní matné povrchové polykarbonátové tělo a má na levém rohu nastavení trojitého fotoaparátu na levém rohu. Design je lehký a je dodáván ve čtyřech různých barvách. Chrom White, grafitová černá, kovová modrá, máta zelená.

Displej zde je 6.5palcové IPS s rozlišením plného HD chráněné Corning Gorilla Glass 3. Zdá se, že displej je degradován umístěním panelu IPS namísto AMOLED nalezeného v remdi poznámce 10. Dobrou zprávou však je, že nyní podporuje obnovovací frekvenci 90 Hz, lepší než 60 Hz nalezených na redmi poznámce 10.

Displej používá kameru na obrazovce s 8 MP selfie kamerou a je dodáván s bočním skenerem otisků prstů zabudovaným na tlačítko napájení. Kromě toho Xiaomi říká, že má design EVOL, který nabízí korozivní porty, pogumovaná pečeť a design Spash Offect Design.

V krabici získáte redmi notu 10, kabel USB typu-C, 22.5W Fast Charger a transparentní pouzdro TPU. Spodní strana má port USB typu-C, reproduktory a mikrofon, zatímco horní strana má 3.5 mm Jack, IR Blaster a druhý mikrofon.

Pravá strana má tlačítko napájení, které se zdvojnásobí jako skener otisků prstů a klávesy hlasitosti a levá strana má hybridní slot SIM s podporou microSD na slotu SIM2. Podporuje dvě 5G SIM karty s duálním pohotovostním režimem.

Uživatelské rozhraní softwaru

Na straně softwaru, redmi poznámka 10t běží na Android 11 mimo krabici vrstvené s novým Miui 12 nahoře. Používá úroveň bezpečnostní záplaty ze dne 01/06/2021. Stejně jako všechny ostatní telefony Redmi a MI spuštěné MIUI 12 je uživatelské rozhraní plné funkcí, nových ikon, nových tapet a nové stránky nastavení.

Rozhraní je optimalizováno pro výkon a baterii, je to plynulejší, protože má obnovovací frekvenci 90 Hz, výkon telefonu je dobrý díky dimentu 700, rozhraní funguje skvěle v našem počátečním použití.

Dostanete bloatware do telefonu, ale pokud to nechcete, můžete jej snadno odstranit. Aplikace na telefonu jsou Netflix. LinkedIn, MI Credit, Zili, Mi Pay a Mi Store, vše lze odstranit.

Existují nová témata, která můžete využít, také nové tapety. Kromě běžných funkcí, které najdete na softwaru MIUI, další funkce, jako je hrací turbo a ultra baterie.

Hardware, výkon, hraní

Xiaomi vybere tentokrát namísto čipů Snapdragonů nalezených v smartphonech řady Redmi Note 10, Redmi Note 10t zabalí 7nm MediaTek Dimenzitu 700 Octa-Core SoC s až 6 GB RAM a 128 GB UFS 2.2 interní úložiště a IT podporuje síť 5G. GPU na palubě je jednotka pro zpracování grafiky MCI-G57 MC2.

O dimentu MediaTek 700 SOC, jedná se o střední SOC s 5G podporou sestávající z 26 základních konfigurací, dvou výkonových jádrů ARM6-A76 CONSED na 2.2 GHz, šest výkonu efektivní jádra Cortex-A55.0 GHz. Kromě toho čip integruje dvoujádrovou rameno GPU MC2 MC2 pro grafickou aplikaci a úkoly náročné na GPU.

Výkon telefonu je působivý, mediatek dimentus 700 funguje podobně jako Snapdragon 730G, v některých případech lépe než tohle. Představení je bezpochyby lepší než redmi poznámka 10 a poblíž Redmi Note 10 Pro Max.

Pro hráče se vám bude líbit představení, toto je Dimenzita 700 MediaTek s GPU MILI-G57 MC2 GPU uvnitř, herní výkon by byl podobný jako u smartphonů založených na Snapdragon 730G. Během našich herních testů nebyly nalezeny žádné hlavní problémy s vytápěním, můžete si v telefonu hrát dlouhé hodiny hraní her, aniž byste se obávali tepla.

Kamery

Redmi Note 10t 5G zabalí nastavení trojnásobné kamery na zadní straně, na rozdíl od své sourozenecké redmi poznámky 10 s nastavením čtyřkamery. Hlavní kamera je 48 MP f/1.79, druhá kamera je 2 MP hloubková kamera a třetí je 2 MP makro kamera. Front má použití 8 MP f/2.0 selfie kamera pro videohovory a selfies.

Rozhraní fotoaparátu vypadá téměř stejně na všech redmi s MiUi 12, ale mnohem lépe než ten ve starších Miuis (10 nebo méně). Když už mluvíme o rozhraní fotoaparátu, zabalí spoustu funkcí, jak můžete vidět na obrazovce. Získáte režim kamery 48 MP, režim makro, funkci vlogů, noc, pomalý, vodoznak AI, časosběr, portrét, filmový rám, profesionál a další.

Schopnosti nahrávání videa jsou průměrné, nalezeny žádné 4K, skončíte natáčením videí až do 1080p při 60 fps. Sdíleli jsme několik výstřelů z jeho fotoaparátu, abychom vám ukázali kvalitu fotografií. Fotografie jsou mimořádně dobré, pokud jsou v jasném prostředí nebo za denního světla. Neočekávejte od fotoaparátu mnoho, makro kamera je v pořádku, není nalezen žádný širokoúhlý fotoaparát, pro tuto cenu byste měli očekávat širokoúhlý fotoaparát nebo Quad-Setup.

Nabíjení životnosti baterie

Přesun na stranu baterie, redmi poznámka 10t 5g vybaví 5 000 mAh baterii, která je docela dobrá, pokud jde o kapacitu. Baterie 5 000 mAh může trvat až 2 dny na jedno nabíjení v závislosti na vašem použití.

Pokud jde o nabíjení baterie, redmi poznámka 10t 5G podporuje rychlé nabíjení 18 W (22.5W nabíječka v krabici), která nabíjí telefon docela pomalu, trvá to asi 120 minut, než je plně nabitý, což je pod konkurencí, nabíjení Realme’s Vooc Flash je mnohem lepší.

Porovnávání se svým sourozencem, Redmi Note 10 trvá asi 30 minut, než nabíjejte baterii od 0% do 67% a nabití baterie trvá asi 74 minut od 0% na 100%, je to rychlejší než nabíjení Redmi Note 10t 5G.

Výrok

Redmi Note 10t 5G zabalí všechny výhody ve svém segmentu, od jeho ohromujícího výkonu po výdrž baterie, plus jeho lehký design, 5G podporu a displej 90 Hz přidává k jeho celkovým funkcím. Bylo by skvělé, kdyby Xiaomi přidal displej AMOLED, jinak je to skvělý nákup, zejména pro uživatele výkonnosti, redmi poznámka 10t zaškrtne všechny políčka v tomto cenovém rozsahu.

Xiaomi Redmi Note 10 5G je elegantní, ale kompromitovaná

Techradar verdikt

Xiaomi Redmi Note 10 5G je elegantní rozpočet, který poskytuje 5G připojení a vynikající výdrž baterie za neuvěřitelně nízkou cenu. Pokud jde o zobrazení a kvalitu fotoaparátu, budete však muset udělat nějaké oběti, abyste mohli tyto výhody 5G využít, a není to nejrychlejší umělec za peníze.

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Přezkum dvou mimisí

Xiaomi Redmi Note 10 5G se pokouší vytáhnout stejný trik jako Redmi Note 10 Pro. Telefon, který přibil tři základní pilíře smartphonu displeje, kamery a výdrže baterie za méně než 300/£ 300. Ale redmi poznámka 10 5G se pokouší o to při značce sub-250/£ 200, a to vše při přidání 5g do balíčku.

redmi, note, display, dotyková, obrazovka

Ten zvuk, který můžete slyšet, je sténání skromných zdrojů, které jsou natažené řídce, jak to vysvětlí naše Xiaomi Redmi Note 10 5g recenze. Zatímco redmi poznámka 10 5G je atraktivně postavený rozpočet, padá za ty, jako je Xiaomi Poco X3 NFC s kvalitou jeho displeje, úrovní jeho výkonu a flexibilitou jeho kamerového systému.

Je to však překvapivě stylové zařízení, s příjemným matným povrchem a průmyslovým vypadajícím modulem fotoaparátu, díky kterému se zdá mnohem dražší, než je to. Jeho displej je mírně vyplaveným FHD LCD, ale hlavní nevýhodou zde ve srovnání s některými z jeho soupeřů, kteří nejsou 5G.

Výkon je v pořádku, s mediatek dimenzitou 700 5g čipova.

Zprávy jsou podobně smíšené, pokud jde o kameru. Zatímco hlavní senzor 48MP Redmi Note 10 5G je schopen zachytit přiměřené záběry za cenu, úplný nedostatek ultralehkého asistenta. natož teleobjektiv. je trochu sestupný. Senzor 2MP makro, který je tam, stojí za to prostor.

Zdaleka standout rysem Xiaomi Redmi Note 10 5G je jeho výdrž. S baterií 5 000 mAh na palubě, spolu s těmito jinak skromnými specifikacemi, má potenciál vydržet celé dva dny na jednom náboji.

Celkově, i když se jedná o kompetentní balíček, musí si potenciální kupující před spácháním být jisti svými prioritami. Stejně jako Realme 8 5G, Xiaomi v podstatě ohrozila v několika klíčových oblastech za účelem mačkání 5g pod magickou hodnotou 200/£ 200. Musíte si tedy být jisti, že pro vás je propojení sítě příští generace skutečně zásadním faktorem.

Pokud si vyberete Xiaomi Redmi Note 10 5G jako další rozpočtový telefon. Je to pravděpodobně jeden z nejlepších levných telefonů a jeden z nejlepších telefonů Xiaomi, jen víte, že můžete získat více zaoblenou alternativu, pokud se vám líbilo vzdát 5g dat pro další cyklus smartphonu.

Xiaomi Redmi Note 10 5G: Cena a dostupnost

Hmotnost: 190g Rozměry: 161.8 x 75.3 x 8.Velikost displeje 9 mm: 6.Rozlišení 5 palců: 1080 x 2400 Čipová sada: LIDENTY 700 RAM: 4 GB Úložiště: 64/128 GB Zadní kamera: 48MP 2MP 2MP Přední kamera: 8MP PŘEDPOKLÁDANÝ SOFTWARE

Údaje 4. března 2021 byla oznámena Xiaomi Redmi Note 10 5G a byla k dispozici ke koupi ve Velké Británii 13. dubna za 199 GBP (kolem AU360) pro model 64 GB. K dispozici je také 128 GB model za 250 / £ 209 (kolem AU380).

Telefon je k dispozici v USA, ale maloobchodníci je těžší najít než ve Velké Británii. V době psaní nevidíme variantu 64 GB v prodeji v USA, takže se zdá, že si můžete koupit pouze 128 GB.

Celkově vzato, Redmi Note 10 5G A velmi podobný návrh jako Realme 8 5G a Oppo A54 5G, které byly spuštěny přibližně ve stejnou dobu s příslibem připojení 5G kolem 250/£ 200 známky.

Neexistují žádné zprávy o tom, kdy bude redmi poznámka 10 5G přistávat v Austrálii, ale tuto recenzi aktualizujeme, až budeme vědět více.

Xiaomi Redmi Note 10 5G: Design

Řekneme jednu věc pro Xiaomi Redmi Note 10 5G: Nevypadá to jako mírně kompromitovaný rozpočet telefon. Používali jsme to spolu s podobně posazeným Realme 8 5G a OPPO A54 5G a je mnohem hezčí držet a vidět, než buď.

Ne, že přední část telefonu je opravdu jiná. Máte své rozložené rámy, nadměrnou bradu a centrálně umístěnou kameru pro úder-díru, která je milosrdně bez rozptýleného lesklého prostoru.

Zadní část telefonu je však docela elegantním zákazníkem, alespoň v našem modelu střízlivá grafitová šedá barva. Je to nepochybně plast, ale je tu trochu hedvábně matný povrch, který vypadá a cítí se docela pěkně. I když to není zdaleka imunní vůči otiskům prstů, určitě to porazí lesklý magnetický přístup k nejlevnějším telefonům.

Kamerový modul Xiaomi také vypadá zatraceně více prémií než jeho nejbližší soupeři, s rozštěpeným kovovým efektem a černým lesklým povrchem, díky kterému se zdá jako mnohem vážnější kousek fotografické soupravy, než ve skutečnosti je.

Telefon je na telefonu, který zálohuje tento více podobný povrch. S tloušťkou 8.9 mm a váha 190 g, rozhodně to není lehká, a to je do značné míry pozitivní věc. Pokud nehledáte něco trochu nenápadnějšího, to je.

Stejně jako výše uvedený OPPO A54 5G a Realme 8 5G, redmi poznámka 10 5G jde spíše se bočním senzorem otisků prstů než módnější metodou displeje. Na tomto konci trhu nám takový přístup opravdu nevadí.

Jak to je, tento funkčnější systém je stěží nejvhodnějším způsobem, jak získat vstup do telefonu. Ale je to dost spolehlivé.

Unikátní je poskytování IR blasteru na horním okraji telefonu, což vám umožní používat jej jako dálkové ovládání. To není neobvyklé pro kohokoli, kdo je obeznámen s předchozí prací Xiaomi, ale odlišuje telefon od Realme 8 5G a Oppo A54 5G.

Xiaomi Redmi Note 10 5G: displej

Obvykle s takovými levnými telefony je nejlepší, v co můžete doufat, buď 120 Hz obnovovací frekvence (jako Poco X3 NFC), nebo pulzující OLED panel (jako Realme 8). Poznámka Xiaomi Redmi 10 5G nemá ani.

V prvním z několika kompromisů, které byly provedeny, aby zasáhly tento krátký „5g při 200/£ 200“, Xiaomi položil na 6.5palcová FHD (1080 x 2400) IPS LCD s obnovovací frekvencí 90 Hz. Je to všechno poněkud ohromující.

V žádném případě se nejedná o strašný displej, ale není to zvlášť jasné (400 nits není pro slunečné dny skvělé) a jeho barvy se zdají být spíše vyplavené, i když se podíváme na čelní. Naklonit telefon do velké míry a viditelnost se výrazně zhoršuje.

Implementace obnovovací frekvence 90 Hz nás zvlášť neobtěžujeme. Nakonec je špičková linka iPhone 12 Pro Max zaseknutá na 60 Hz, a levnější telefony 120 Hz stále mají tendenci být zasaženy omezeními výkonu. Jde však o to, že to není zdaleka nejlepší zobrazení, které můžete získat za své peníze.

Zajímavé je, že za získání OLED i 120 Hz v jednom balíčku musíte platit pouze o něco vyšší cenu 279 / £ 249. Identita tohoto telefonu: Redmi Note 10 Pro. Ten telefon samozřejmě není připraven na 5G, ale doufejme, že začnete vypočítat, jak moc pro vás taková funkce záleží v tomto okamžiku.

Redmi Note 10T 5G Unboxing and Quick Look. Budget 5G !

Xiaomi Redmi Note 10 5G: fotoaparát

Kompromisy podporované 5G pokračují v průměrném nastavení kamery Xiaomi Redmi Note 10 5G. Je to poměrně úsilí o holé kosti složené z hlavní kamery 48MP, 2MP makro senzor a senzor hloubky 2MP.

To znamená žádné specializované teleobjektiv a žádné ultralehké. První není velkým překvapením v telefonu této ceny, ale ten je o něco pozoruhodnější. Je pravda, že často odsoudíme rozpočet ultra široký jako sotva za prostor, který zabírají. Ale pokud jste nám nabídli jeden na oplátku za tento poddajný makro senzor a hloubkový senzor, pravděpodobně bychom si to vzali.

Z zájmu, zatímco Realme 8 5G také vynechává ultralega z jeho balíčku, Oppo A54 5G zahrnuje jeden. Je tedy možné mít o něco rozsáhlejší nastavení kamery a 5G za tuto cenu.

Obecně střelba je redmi poznámka 10 5g přiměřeně kompetentním umělcem, který běží stejně jako mimo stejný senzor Sony IMX 582, který najdete v Poco F3 a Poco X3 Pro. Žádný z těchto telefonů neposkytl velkolepé obrázky, a to ani za jejich příslušné cenové body, ale byly (a jsou) pevné.

V souladu s tím jsme byli zřídka přímo ohromeni během našeho času na střelbě s Xiaomi Redmi Note 10 5G. Zdá se, že bojuje ve velmi jasných podmínkách, zcela vyfoukne vrcholy a tóny pleti za slunečné dny. Management HDR ve skutečnosti není jeho silná.

Ale když je osvětlení méně závažné, selektor scény AI Xiaomi dělá dobrou práci. Naše jídlo smaženého kuře a snídaně tacos vypadalo dost dobře na to, aby se jí najedli, zatímco i dobře osvětlené interiéry vypadaly docela vyvážené.

Pokud jde o povinný noční režim, dává to a vezměte mezi redmi notou 10 5G a jeho rozpočtovými soupeři. Ukázalo se, že je konkurenceschopná s řadou identických záběrů zážitku v nízkých okolních světlech a v době plného nočního času, v nízkých okolních světlech a nadřazených v podmínkách s nízkým okolním obdobím a nadřazeným v podmínkách plné noční čas.

Noční režim Redmi Note 10 5G se ukázaly lépe v obou situacích než Oppo A54 5G, a zatímco byly mnohem hlučnější než Realme 8 5G za celodenní podmínky, měli lepší jasnost v nízkém okolním světle.

Makro senzor 2MP je opravdu hrozný, do té míry, že se ukázalo, že celá řada toho, co jsme si mysleli. Fotoaparát zcela nepodařilo připnout své předměty a přinesla rozmazané, hlučné rozmazání barev.

redmi, note, display, dotyková, obrazovka

AI Xiaomi dělá přiměřenou práci s režimem portrétu telefonu, alespoň pro rozpočtový telefon. Není to zdaleka dokonalé, s mírným hazy halo kolem předmětu as určitými prvky (jako jsou klobouky) ztrácí rohy na algoritmus. Ale subjekt dostal spoustu pop a v kůži bylo nalezeno spoustu detailů.

To je určitě ve srovnání s podobně zarámovanými selfies pořízenými s Xiaomi Redmi Note 10 5G’s 8MP Front Camera. I s hrozným zkrášlovacím efektem zkráceným dole, kůže měla tendenci vypadat nízko na detaily, zatímco vrcholy byly žalostně vyhozeny ven.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS