Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G MIUI 14 UPDATE: může aktualizace vydána aktualizace. Xiaomi Redmi Note 12

Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G MIUI 14 UPDATE: může aktualizace vydána aktualizace

MIUI 14 je Stock ROM založený na Androidu vyvinutý společností Xiaomi Inc. Bylo oznámeno v prosinci 2022. Mezi klíčové funkce patří přepracované rozhraní, nové super ikony, zvířecí widgety a různé optimalizace pro výdrž a výdrž baterie. Kromě toho byl MIUI 14 zmenšen velikostí přepracováním architektury MiUi. Je k dispozici pro různá zařízení Xiaomi včetně Xiaomi, Redmi a Poco.

Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G je smartphone vyvinutý společností Xiaomi. Byl vydán v lednu 2023 a je součástí série telefonů Redmi Note 12. Miui 14 byl nedávno na pořadu jednání pro mnoho modelů.

Co je tedy nejnovější pro Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G? Kdy bude uvolněna redmi poznámka 12 Pro 5G / Pro 5G MIUI 14? Pro ty, kteří přemýšlejí, kdy přijde nové rozhraní MiUi, tady to je! Dnes oznamujeme datum vydání Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G MIUI 14.

Může aktualizovat

Smartphony Redmi Note 12 Pro a Pro 5G obdržely svou první aktualizaci softwaru a přinesly několik pozoruhodných vylepšení. S aktualizací verze 14.0.4.0.Smocnxm, zaměření primárně spočívá v posílení celkového zabezpečení systému. Nejvýznamnější změnou je zahrnutí nejnovější bezpečnostní záplaty pro Android pro květen 2023, což zajišťuje, že zařízení jsou z hlediska bezpečnostních protokolů aktuální. Tato aktualizace zavádí zvýšená opatření pro zabezpečení systému, jejichž cílem je chránit uživatelská data a bránit se před potenciálními zranitelnostmi. Okamžitým řešením bezpečnostních obav mohou uživatelé Redmi Note 12 Pro a Pro 5G nadále užívat bezpečnější a bezpečnější zážitek z chytrých telefonů.

První aktualizace

Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G byla spuštěna v roce 2023. Vychází z krabice s Android 12 založeným na miui 13. Smartphone balí 6.67palcový displej AMOLED 120 Hz, diskontní 1080 Soc a baterie 5000 mAh. Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G, známá jako jedno z nejlepších zařízení pro cenu / výkon, je velmi působivá.

Aktualizace MIUI 14 pro Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G přinese významné zlepšení oproti předchozích verzích softwaru. Stará verze MIUI 13 musí pokrýt své nedostatky novým MIUI 14. Xiaomi již zahájila přípravy na Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G MIUI 14 UI.

Očekává se, že zlepší uživatelský zážitek a výrazně zvýší výkon zařízení. Uživatelé již chtějí, aby Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G obdržela aktualizaci MIUI 14. Pojďme se podívat na nejnovější stav aktualizace společně!

Poslední interní sestavení MIUI z Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G MIUI 14 Aktualizace jsou zde! Nová aktualizace MIUI založená na Androidu 12 je testována na smartphonu. Tyto informace jsou přijímány prostřednictvím oficiálního serveru MIUI, takže je spolehlivá. Poslední interní sestavení MiUi je V14.0.2.0.Smoinxm.

Aktualizace je nyní připravena a brzy přijde. To je dobrá zpráva pro uživatele. S novým Miui 14 založeným na Androidu 12, Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G bude nyní běžet mnohem stabilnější, rychlejší a reagovat. Tato aktualizace by navíc měla uživatelům nabídnout nové funkce na domovské obrazovce. Protože uživatelé Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G se těší na MiUi 14. Je třeba poznamenat, že nový nadcházející MIUI je založen na Androidu 12.

Kdy tedy bude tato aktualizace zavedena uživatelům? Jaké je datum vydání redmi poznámky 12 Pro 5G / Pro 5G MIUI 14 Aktualizace? Tato aktualizace bude zveřejněna nejpozději do poloviny dubna. Protože tyto stavby byly testovány po dlouhou dobu a jsou připraveny na to, abyste měli nejlepší zážitek! Nejprve bude zavedeno na mi piloty. Do té doby trpělivě počkejte trpělivě.

Kde si můžete stáhnout Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G MIUI 14 UPDATE?

Budete si moci stáhnout Redmi Note 12 Pro 5G / Pro 5G MIUI 14 UPDATE prostřednictvím MIUI SEUDINGER. Kromě toho s touto aplikací budete mít šanci zažít skryté rysy MIUI a přitom se dozvědět zprávy o vašem zařízení. Nezapomeňte nás sledovat za takové zprávy.

Redmi Note 12 Pro 5G je výkonné mobilní herní zařízení za nízkou cenu, s funkcemi, díky nimž je skvělý telefon pro ty, kteří mají rozpočet.

Pokud není jedna věc, kterou nemáme, jsou to chytré telefony. Teď vím, že je pravděpodobné, že je vaše mysl okamžitě putuje do Samsungu a Apple, dvou monstruoků za galaxií a iPhone série zařízení, respektive. Telefony z těchto společností však na váš bankovní účet vložily skutečný dent, protože mohou dosáhnout až 1200 a dále. Někdy, dokonce i se smlouvou, to prostě není životaschopná možnost.

redmi, note, miui, update

Zadejte Xiaomi s řadou telefonů Redmi. Naštěstí pro mě se mi podařilo dostat ruce na redmi notu 12 Pro 5G a po svém čase s Poco X5 5G a Poco X5 5G Pro (Poco je dceřinou společnost Xiaomi), nemůžu se dočkat s vámi, jak skvělé je toto zařízení, zejména ve srovnání s dražšími herními telefony.

Redmi Note 12 Pro 5G Design

Začněme s tím, jaké to je držet. Navzdory skutečnosti, že se jedná o o něco větší zařízení, jak bývají poznámky, stále se hodí pohodlně do mé ruky a nízká hmotnost telefonu pomáhá zajistit, že se necítíte unaveni v ruce, pokud byste se ponořili do dlouhé herní relace. Model, který jsem testoval, má elegantní černý povrch, díky čemuž zařízení vypadá esteticky příjemně a pohodlně. Přichází také v schématech bílé a modré barvy, jen pro případ, že chcete telefon, který je více živý.

Redmi Note 12 Pro 5G funkce

Samozřejmě, že je to uvnitř, co se skutečně počítá, pokud jde o smartphone, takže se podívejme na funkce Redmi Note 12 Pro 5 G. No, Redmi jasně chce, aby její zákazníci měli prémiový zážitek z rozpočtu, protože toto zařízení klade důraz na její kameru, baterii a zobrazení, z nichž to vše se spojí, aby se z něj stal ideální zařízení pro ty, kteří chtějí zachytit obrázky nebo hrát nějaké hry.

Když už mluvíme o tom, 6.67 ″ 120Hz AMOLED displej nabízí ostré vizuální efekty, díky nimž jsou hraní her na tomto zařízení potěšením. Přirozeně jsem provedl telefon přes jeho tempo s různými tituly. Některé jsou mobilní, zatímco jiné jsou součástí Xbox Game Pass. Mohu potvrdit, že všichni běželi dokonale a vypadali fantasticky. Toto je opravdu obrazovka, která má na mysli hráče. Pokud jste zvědaví, jaké tituly se mi líbí v tomto telefonu, v současné době si užívám Marvel Snap, Marvel Contest of Champions a MLB show 23, z nichž druhá je prostřednictvím cloudových her.

Redmi Note 12 Pro 5G baterie

Pokud však budete po několika dlouhých herních sezeních, možná budete chtít mít nabíječku připravenou. Zatímco Redmi Note 12 Pro 5G má slušnou 5000 mAh baterii s 67 W přeplňováním, vrcholí ve čtyřech hodinách hry. Takže, pokud už jste na polovině baterie, máte pouze dvě hodiny herního času. Nezapomeňte, že míra poplatku zařízení zajistí, že jste připraveni jít za asi 15 minut, takže to není přesně jistič dohody.

Kromě toho, pokud byste nabíječku připojili k prodloužení doby hry, můžete se spolehnout na 12vrstvý systém chlazení grafitových listů, abyste zabránili přehřátí zařízení. Bohužel, přehřátí je pro mobilní hráče prominentním problémem, ale Redmi Note 12 Pro 5G má dostatečný systém, aby zajistil, že vaše hry se nespadkují kvůli technologickému ekvivalentu vyčerpání tepla.

Redmi Note 12 Pro 5G fotoaparát

Dobře, takže víte, že má nádhernou obrazovku, slušnou baterii a cítí se dobře držet, ale co kamera? Jak ti z vás, kteří ocení veletrh fotografií, pokud jde o redmi notu 12 Pro 5G? Musím říci, že pro cenové rozpětí má tento telefon fantastický systém kamery. S řadou nabízených funkcí můžete snadno zachytit špičkové obrázky, které se ohlédnou zpět na příští rok prostřednictvím svých vzpomínek. V tomto telefonu máte také 256 GB paměti, takže se nemusíte starat o to, že dojde prostor.

Telefon je vybaven třemi odlišnými kamerami, z nichž hlavní je 50MP fotoaparát, s 8MP ultra širokou kamerou a 2MP mikro kamerou zaokrouhlení na trio. Kombinace těchto tří funkcí vám umožňuje zachytit vysoce kvalitní fotografie podobné tomu, co byste mohli zažít z telefonu, který stojí dvakrát tolik. Na první pohled telefon nabízí funkci citlivosti na světlo, která zajišťuje, že vaše snímky v noci vypadají nedotčeně, spolu s mnoha různými filtry, i když je to v dnešní době v mobilních telefonech samozřejmostí.

Redmi Note 12 Pro 5G cena

Za nízkou cenu 339 GBP (426.68), The Redmi Note Pro 12 5G nabízí prvotřídní zážitek z rozpočtu, což zajišťuje ty, kteří chtějí trochu herního času se schopností pořídit několik fantastických fotografií. I když se nemůže shodovat s výkonem nebo prémiovým sestavením iPhone 14 Pro Max, má co nabídnout prakticky čtvrtinu ceny. Udržujte svou nabíječku v pohotovostním režimu pro dlouhé herní sezení, které chcete udělat.

Redmi Note 12 Pro 5G konkurenti

Chcete.li zjistit, jaké jiné telefony stojí za vaše peníze, podívejte se na naši recenzi Poco X5 5G, Poco F4 GT Review a Asus Rog Phone 7 Ultimate Review články. Pokud jste po telefonu, který zvládne několik kapek a úniků, máme odborný průvodce nejlepšími drsnými chytrými telefony.

Chcete se dozvědět více o tom, jak jsme testovali redmi notu 12 Pro 5G, a telefony se to líbí? Zjistěte, jak testujeme hardware na taktice.

Recenze Redmi Note 12 Pro 5G

Redmi Note 12 Pro 5G je solidní telefon, který se hodí všude kolem účelu smartphonu. S svůdným displejem a fantastickým systeem kamery můžete zachytit několik skvělých fotografií a užívat si her ve stylu. Baterie by však mohla trochu ponechat, aby byla žádoucí pro ty z vás, kteří jsou po telefonu, kteří budou hrát celé hodiny.

Nejlepší micro SD karta pro Switch v roce 2023

Aokzoe oznamuje dva nové ruční počítače přicházející do své sestavy

Apple konečně spustí svou platební službu

Online GDC Showcase 2023 sdílet to nejlepší z letošní show

Samsung je připraven vést trh s mobilními hrami

MWC 2023: Složitelné boje proti Samsungu za nadvládu

Kayleigh Partleton Kayleigh dostal svůj žurnalistický start u Gamer.biz, před připojením k Gamerant jako spisovatel seznamu. Miluje dlouhé procházky s Geraltem z Rivie, zatímco ona nehraje Pokémona, život je divný, temné duše, Disney Mirrorverse nebo Mortal Kombat, to je. Selhala to, pravděpodobně hledá nové kódy Roblox.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Opravte se v době publikace.

Recenze Redmi Note 12

Linka Xiaomi Redmi Note se stala populární volbou rozpočtu na mid po celá léta a je snadné pochopit proč. Série not neustále nabízí opravdu dobrá zařízení ještě lépe. což z nich dělá dobré možnosti pro ty, kteří hledají nový telefon pod 12 000 Php.

Ale s konkurenceschopnějším segmentem střední třídy než kdy jindy, přináší úplně nový telefon Redmi Note 12 dostatek funkcí pro přepravu odkazu střední řady notové linky?

Pojďme to zjistit v naší úplné recenzi Redmi Note 12.

Design a konstrukce

Redmi Note 12 má Corning Gorilla Glass 3 na přední straně a polykarbonát (plastový) panel na zadní straně. Má zkosený plastový rám a zaoblené rohy.

Na ruce se poznámka 12 cítí pohodlně držet. 183.Hmotnost 5 gramů způsobuje, že se telefon cítí lehký a snadno se nosí navzdory velké velikosti obrazovky.

Na zadní straně najdeme matný kovový povrch, který vypadá dobře v různých scénářích osvětlení, ale po použití vyzvedne otisky prstů a oleje. Varianta poznámky 12, kterou jsme měli pro testování, byla varianta Ice Blue, což je určitě zábavná volba barev. Poznámka 12 můžete získat také v Onyx Grey nebo Mint Green.

Kamery na poznámce 12 sedí na průhledném modulu fotoaparátu, který vypadá minimální a z naší zkušenosti pomáhá zabránit tomu, aby se prach dostal mezi čočky.

A konečně, redmi poznámka 12 je hodnocena s odolností proti vodě IP53. Nemusí to být nejvyšší odolnost proti vodě a prachu, ale jsme rádi, že Redmi zahrnovala určitou ochranu před přírodou pro poznámku 12.

Displej, biometrie a multimédia

Pro displej má poznámka 12 A 6.67palcová FHD AMOLED DOTDISPLAY s rychlostí 120 Hz. Má nahoře a přiměřeně velké rámy (s dolním množstvím je nejsilnější část) má na vrcholu a nejsilnější část).

Pro mé peníze je displej poznámky 12 snadno nejlepší funkcí. Díky 1200 nits jasnosti vrcholu je to hodně jasné v interiéru i venku.

Barvy jsou mák, ale nejsou příliš nasycené a úhly pozorování jsou také opravdu dobré, bez ztráty kvality obrazovky, když je telefon nakloněn.

Zobrazení jakéhokoli typu obsahu na obrazovce byl příjemný zážitek a rychlá obnova také pomáhá, aby se vše také cítilo hladce.

Pokud jde o reproduktory, poznámka 12 má pouze jeden jediný reproduktor se dolů dole. To je nešťastné, protože jediný reproduktor sestup dole je opravdu dobrý. Může to být nahlas bez zkreslení a může vám sloužit v špetce, pokud chcete hrát rychlou píseň ve svém pokoji. Nedostatek reproduktoru sluchátka je v naší knize slečnou.

Kromě velkého displeje má poznámka 12 také dvě funkce ztracené na moderních chytrých telefonech. 3.5mm konektor pro sluchátka a IR Blaster. Plus body od nás.

Má také boční senzor otisku prstu na horní části tlačítka napájení, který je rychlý a spolehlivý. Přáli jsme si, aby toto umístění senzoru otisků prstů použilo více telefonů, protože je to opravdu pohodlné a je stále spolehlivější než jakýkoli senzor pod obrazovkou, který jsme dosud testovali.

Nakonec jsou haptiky poznámky 12 bohužel nevýrazné. Jsou v nejlepším případě průměrné, ale zdá se, že vibrační motor se objeví až 11, což způsobuje, že se telefon cítí levně a méně rafinovaný.

Исправление ошибок и багов MIUI 14 / КАМЕРА

V opačném případě je skvělý displej Redmi Note 12, rychlý senzor otisků prstů a slušné reproduktory z něj docela dobré zařízení pro multimédia a spotřebu obsahu.

Fotoaparát

Pro kamery má redmi poznámka 12 nastavení trojitého fotoaparátu vedeného 50MP širokým senzorem, 8MP ultrawide a 2MP makro kamerou.

Stejně jako většina Android Mid-Rangers v těchto dnech může poznámka 12 produkovat dobré fotografie za dobře osvětlených podmínek. Tyto venkovní výstřely, které jsme dostali, měly dobré detaily a přesné barvy.

Osobně jsem ocenil, jak se poznámka 12 nesnažila nadměrně přehnat nebo přesytit barvy, aby byly „punchy“, vzhledem k tomu, že některé telefony to dělají, aby vypadaly živější pro aplikace sociálních médií. Jak je zde vidět, poznámka 12 byla schopna zachytit ponurý západ slunce kolem této čtvrti.

Vnitřní fotografie jsou také stejné, přičemž poznámka 12 je schopna správně upravit jas a expozici, aby bylo možné kompenzovat nedostatek světla.

Zatímco poznámka 12 funguje dobře venku a uvnitř, bojuje s noční fotografií. Přestože jsou barvy správně zachyceny, poznámka 12 měla těžko udržování detailů a většina nočních výstřelů vyšla zrnitá a rozmazaná.

Jinými slovy, lidé, kteří rádi fotografují v noci.

Pro selfies má poznámka 12 střelce orientovaného na přední část 13 MP, která nás příjemně překvapila. Selfies z poznámky 12 byly vyvážené a tóny kůže byly z velké části přesně zobrazeny.

Oceňujeme také, že poznámka 12 ji nepředpívá z hlediska kosmetických efektů nebo nadměrně zalibování, což je trend v chytrých telefonech za tuto cenu.

Pro video byla kamera poznámka 12 průměrná. Nejedná se o nejostřejší video na žádném smartphonu, ale kromě detailů nebyly žádné do očí bijící problémy. Video z poznámky 12 nebylo trhané a stabilizace byla také překvapivě dobrá (jak je vidět níže).

Celkově, Redmi Note 12 přináší nadprůměrný balíček fotoaparátu, který bych neměl vůbec žádný problém, který by přinesl jako své osobní fotografování fotografování.

S noční fotografií je jedinou slabostí, kterou jsme našli, poznámka 12 je dobrá volba pro ty, kteří chtějí v jejich solidní a spolehlivé kameře

Výkon a benchmarky

Napájení Redmi Note 12 je Qualcomm Snapdragon 685, výběr 4 GB, 6 GB nebo 8 GB RAM (s 3 GB rozšiřitelným RAM) a buď 64 nebo 128 GB interního úložiště.

Varianta, kterou jsme dostali pro testování, byla 8 GB RAM a 128 GB Version Storage Version. Výkon na redmi poznámce 12 byl dobrý, ale ne skvělý. Procházení uživatelským rozhraním byla smíšená taška: Byla by dlouhá období, kde by se cítila rychle a úzkostlivá; Pak by tu a tam bylo několik okamžiků, kde by telefon spadl rámy.

Z dlouhodobého hlediska jsem s tím neměl problém, protože to stejně není vlajková loď, ale je to něco, co stojí za zmínku pro ty, kteří si cení trvale hladkého zážitku.

Pro benchmarky se takto daří poznámce 12:

  • Geekbench 5-436 (jednojádrový); 1697 (více skóre)
  • Geekbench 6-422 (jednorázový); 1398 (více skóre)
  • Geekbench 6 OpenCL. 364
  • 3dmark test divokého života. 632
  • PCMark Work 3.0 Test výkonu. 8394
  • Antutu V9.5.6. 320361

Musíme zmínit, že poznámka 12 z nějakého důvodu měla těžko spuštěno skóre OpenCL GEEKBENCH 6. Neustále ztuhl a test jsme museli opakovat několikrát, abychom získali konečné skóre.

Tento druh předvádění naší celkové zkušenosti s poznámkou 12. Funguje dobře, ale má okamžiky, kdy se cítíte, že software nebo hardware není správně optimalizován.

Hraní na poznámce 12 bylo dobré. Ve výchozím nastavení běžely hry jako Call of Duty Mobile ve středním grafickém nastavení. Zde byla hratelnost opravdu dobrá a snímky zůstaly vysoké. Totéž lze říci o mobilních legendách, protože to bylo schopno spustit hru bez problémů.

Pro hráče Genshin Impact je hra hratelná při nízkých nastaveních, ale očekávejte kapky rámu sem a tam. Je to stále hratelné, ale není to ani nejhladší zážitek.

Celkově je výkon z poznámky 12 smíšený taška. Jak již bylo zmíněno, je to rychle pro každodenní použití, ale tu a tam jsou škytavky, které se v průběhu času stávají znatelnými. Možná je to hardware, operační systém, méně než hvězdná optimalizace nebo všechny výše uvedené-nejsme si jistí. Je jen škoda, že dobrý výkon z poznámky 12 nebyl po celou dobu konzistentní.

OS, aplikace a uživatelské rozhraní

Pro svůj software se poznámka 12 běží na Android 13 s Global verze Miui Global Verze 14.0.6 nahoře. Miui vám z netopýra představí spoustu vestavěných a předinstalovaných aplikací. Trvalo mi dobrých 20 minut, než jsem vložil všechny bloatware a redundantní aplikace do složek, jen abych vše uspořádal. Stejně jako jiné telefony poháněné MIUI, i prostřednictvím doporučení aplikací existuje spousta reklam. I když většina je odnímatelná, přidává další krok pro uživatele, kteří chtějí čistý a nesmyslný softwarový zážitek.

Je to pravděpodobně jeden z důvodů, proč se navigace v uživatelském rozhraní může někdy cítit trhané. Animace se necítí důsledně plynulé, stejně jako jsme se zmínili v sekci výkonu.

Jakmile však vše nastavíte, musíme přiznat, že Miui vypadá a cítí se rafinovaný. Můžete říct, že Redmi tvrdě pracoval na tom, aby zážitek jedinečně jejich. Existuje zdravé množství možností přizpůsobení a vestavěný obchod s motivy pro ty, kteří chtějí na své domovské obrazovce jiný pohled.

Obzvláště se mi líbily, co se vyvíjející možnosti, které Miui poskytuje vašim vždy na základě.

Zatímco MiUi přináší zřetelný vzhled a pocit, stejně jako docela dobré možnosti přizpůsobení, osobně bych upřednostňoval kůži Android s mnohem méně nadýmáním a reklamami na domovské obrazovce. Ale pokud vám nevadí mít čas na vyčištění všeho a vidět občasnou reklamu nebo dvě, pak vám Miui bude sloužit dobře.

Konektivita a životnost baterie

Pro připojení je redmi poznámka 12 schopna Wi-Fi 2.4 a 5GHz a má Bluetooth 5.0.

Podle Redmi se podpora NFC bude mezi trhy lišit, takže se nezapomeňte zkontrolovat, zda je to pro vás něco důležitého (naše revizní jednotka nebyla). Má také slot Dual Nano SIM s vyhrazeným slotem pro kartu microSD.

Velký zde však je nedostatek 5G. Pokud se mě zeptáte, není to opravdu velký problém vzhledem k tomu, že 5G stále není tak zralý ani v roce 2023. Ale pokud si ceníte zařízení odolné vůči budoucnosti, které vám může poskytnout 5G, jakmile je dostupnější, pak poznámka 12 není pro vás.

Pro baterii má poznámka 12 baterie 5 000 mAh s podporou rychlého nabíjení 33 W. Při našem testování trvala baterie celý den bez problémů. Nejedná se o dvoudenní telefon, ale dostane vás denním používáním, aniž by to způsobilo mnoho úzkosti baterie.

V práci PCMark 3.0 Test životnosti baterie, poznámka 12 trvala 12 hodin a 10 minut.

Mezitím při našem proprietárním testu video smyčky, kde hrajeme video 1080p na smyčce, s režimem letadla, 50% jas a hlasitost na 0, poznámka 12 trvala 19 hodin a 20 minut.

Závěr

Závěrem lze říci, že redmi poznámka 12 není dokonalé zařízení. Výkon a software byly smíšené tašky, noční fotografie není skvělá a haptiky zůstaly hodně žádoucí. Ale i když má tyto nedostatky, poznámka 12 je dobrá. nebo dokonce skvělá. pravděpodobně nejdůležitější aspekty.

Má úžasný 6.67palcový displej AMOLED, pohodlný design, nadprůměrné kamery a dobrá výdrž baterie. Má dokonce 3.5mm konektor pro sluchátka a IR Blaster!

Za cenu Php 8 599 pro 4 GB RAM a 128 GB VIRDE VNITŘNÍ STORATION (online exkluzivní); PHP 9 999 pro variantu 6 GB a 128 GB; a PHP 10,999 pro možnost 8 GB a 128 GB Internal Storage. Redmi Note 12 pokračuje v pověsti linky noty o nabídce solidního balíčku v tomto segmentu.

Dokonce i bez 5G připojení, redmi poznámka 12 stále stojí za zvážení tohoto roku 2023.

Redmi poznámka 12 specifikací:

6.67palcová FHD AMOLED DOTDISPLAY (2400 x 1800) 120Hz Refresh frekvence Corning Gorilla Glass 3 Snapdragon 685 4G ADRENO 610 4, 6, 8 GB LPDDR4X RAM 64, 128GB UFS 2.2 Úložiště rozšiřitelné úložiště až do 1 TB Triple-Are Camera: 50MP široký f/1.8 8MP Ultralegaletá f/2.2 2MP makro f/2.4 13MP přední kamera f/2.45 MIUI 14 (Android 13) 5000mah baterie (33W rychlé nabíjení) Wi-Fi-5, duální SIM microSD (vyhrazený) Bluetooth 5.2 NFC (záleží na trhu) 4G/LTE na straně otisků prstů IR Blaster IP53 hodnocení pro prach a stříkající odolný proti USB typu-C AI obličej odemknutí 165.66 x 75.96 x 7.85 mm (rozměry) Onyx Grey, máta zelená, ledová modrá hmotnost: 183.5 gramů

  • PHP 8 599 pro 4 GB RAM a 128 GB Version Storage Version (online exkluzivní);
  • PHP 9 999 pro variantu 6 GB a 128 GB;
  • PHP 10 999 pro možnost 8 GB a 128 GB

Xiaomi Redmi Note 12 (8 GB RAM 256GB)

Xiaomi Redmi Note 12 (8 GB RAM 256 GB) Cena v Indii začíná od 20 999 ₹. Je k dispozici za nejnižší cenu na Amazonu v Indii k 30. květnu 2023. Podívejte se na Xiaomi Redmi Note 12 (8 GB RAM 256 GB) Podrobné specifikace a funkce.

redmi, note, miui, update

Xiaomi Redmi Note 12 (8 GB RAM 256 GB) Rychlé specifikace

Specifikace
Vnitřní paměť 256 GB
baterie 5000 mAh, li-po baterie
RAM 8 GB
Zadní kamera 48 MP f/1.8 (široký úhel) 2 MP f/2.4 (makro) 8 MP f/2.2 (ultra široký) s autofokusem
procesor 2 GHz, Octa Core Processor

Xiaomi Redmi Note 12 (8 GB RAM 256 GB) V INDIE je 20 999 GBP. Můžete si koupit Xiaomi Redmi Note 12 (8 GB RAM 256GB) online na Amazonu za nejnižší cenu. Xiaomi Redmi Note 12 (8 GB RAM 256 GB) byla naposledy aktualizována 29. května 2023

Podobné produkty

Xiaomi Redmi Note 12 (8 GB RAM 256 GB) Ceny

uživatelské recenze

Hrozný produkt

Nekupujte tento produkt. Ztráta peněz

redmi, note, miui, update

Související zprávy

Xiaomi odhalit redmi poznámku 12 4G na Fan Festival: Zde je to, co víme dosud

Fanoušci Xiaomi, označte své kalendáře! Redmi Note 12 4G bude zahájena 30. března 2023, během Fan Xiaomi Fan Festival. Před uvedením na trh vytvořila společnost na webu MI Events Microsite, odhalit.

Redmi Note 12 4G Redmi 12c spuštěno v Indii v rámci Festivalu Xiaomi Fan Festival

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G vs Redmi Note 12 Pro 5G. Детальное сравнение. Стоит ли переплачивать?

Xiaomi hostila festival fanoušků v Indii, kde značka spustila dvě nová zařízení do sestavy Redmi. Redmi Note 12 4G Redmi 12c dnes v zemi oficiální, z nichž redmi poznámka 12 i…

Redmi Note 12 Turbo Edition může být dalším zařízením v sestavě poznámky 12

Xiaomi nedávno spustila sérii Redmi Note 12 v Indii, která se skládá ze tří telefonů. Redmi Note 12 5G, Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 Pro Plus 5G atd. V nedávném vývoji, tipar Kacper Skrz…

Xiaomi Redmi Note 12 Turbo 5G na spuštění 28. března v Číně

Xiaomi je připravena přidat ještě jeden člen do série Redmi Note 12 pro svůj čínský trh. Společnost již spustila sérii poznámky 12 v Číně a Indii, nyní však potvrdila Čínu Lau…

Jak sledovat obsah Dolby Vision Yon PC nebo notebook?

Dolby Vision je považován za nejnovější a největší formát videa HDR, který je k dispozici od roku 2022. Když hrajete Dolby Vision Conte, často vidíte, jak se objeví Dolby Vision v pravém horním rohu televizní obrazovky

Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 256 GB (Obsidian Black, 8 GB RAM)

Poháněno:

Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 256 GB (Obsidian Black, 8 GB RAM) Specifikace

Koupit Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 256 GB (Obsidian Black, 8 GB RAM) a ponořit se do nového světa možností. Stylový a úžasný design telefonu přitahuje každého. Over je mobil poháněn slušnou lithiovou polymerem 4980 mAh baterií, což znamená.

Můžete upgradovat své fotografické dovednosti jako Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 256 GB (Obsidian Black, 8 GB RAM) má 200 MP f/1.65, široký úhel, primární kamera, 8 MP f/1.88, ultraletní úhel kamery, 2 MP f/2.4, makro kamera. Proto můžete kliknout na několik úžasných obrázků a nahrávat vysoce kvalitní videa. Over, nastavení zadní kamery telefonu je naloženo řadou funkcí, jako je digitální zoom, automatické blesk, detekce obličeje, dotyk zaostření.Kromě toho získáte na frontě 16 MP pro selfies a videochaty.

Kromě toho je smartphone Xiaomi vybaven Octa Core (2.6 GHz, Dual Core, Cortex A78 2 GHz, Hexa Core, Cortex A55) MediaTek Dimentuess 1080 Processor, který zajišťuje, že jste multitask jako profesionál, a při přístupu k více aplikacím, procházením webu a hraní intenzivní grafické hry. Také budete moci hladce spustit několik aplikací v telefonu, protože přichází s 8 GB RAM a 256 GB interní úložiště. Proto budete moci ukládat všechny své důležité soubory a obrázky, písně, videa a další bez problémů s prostorem.

Smartphone je dodáván s několika možnostmi připojení, které zahrnují 5G podporované v Indii, 4G podporované v Indii, 3G, 2G, Bluetooth V5.2, GPS s A-GPS, GLONASS, Wi-Fi 6 (802.11 A/B/G/N/AC/AX) 5GHz, MIMO, Mobile Hotspot a další. Senzory na mobilu jsou senzor otisků prstů, senzor blízkého světla, senzor okolního světla, akcelerometr, gyroskop, elektronický kompas, IR blaster, geomagnetický senzor.

Rozměry telefonu měří 162.9 MMX76.03 MMX8.9 mm (výška x šířka x tloušťka) a váží přibližně 208.4 gramy. Můžete si koupit Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 256 GB (Obsidian Black, 8 GB RAM) v obsidiánské černé barvě za počáteční cenu RS. 33999.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS