Redmi Note 6 Pro: 5 důvodů, proč byste měli čekat na tento telefon Xiaomi. Redmi Note 6 Pro

Jednoduchými slovy: Screen Redmi Note 6 Pro je leštěná verze toho, co získáte v Redmi Note 5 Pro.

Ve zkratce

 • Redmi Note 6 Pro přichází do Indie 22. listopadu.
 • Redmi Note 6 Pro bude pokračovat v prodeji Flash poprvé v Indii 23. listopadu.
 • Nástupce poznámky 5 Pro přichází se čtyřmi kamerami.

Od Sneha Saha: Přichází další poznámka. Redmi Note 6 Pro přichází do Indie 22. listopadu a zdá se, že Xiaomi o tom prostě nemůže přestat mluvit. Existuje řada funkcí, které je zvýrazněna, a přestože ne všechny se ukáže jako upgrade ve srovnání s Redmi Note 5 Pro, což je poměrně fantastický telefon, je možné, že některé funkce se chystají Udělejte redmi poznámku 6 pro jeden z nejlepších telefonů na této straně 20 000 Rs.

Tady v Indii Today Tech používám Redmi Note 6 Pro posledních několik dní. A jak tvrdí Xiaomi, nastavení čtyř kamery.- Dva na zadní straně a dvě vačky selfie.- je jedním z vrcholů telefonu.

Současně je také pravda, že celkově Redmi Note 6 Pro není hlavním upgradem oproti Redmi Note 5 Pro, ale existují některé oblasti, kde Xiaomi vyvinul další úsilí, včetně displeje, výkon baterie, a software telefonu. Redmi Note 6 Pro bude pokračovat v prodeji Flash poprvé v Indii 23. listopadu přes MI.com a flipkart a já vám dáváme pět důvodů, proč byste měli pro tento telefon pět dní.

Čtyři kamery

Jak jsem poznamenal v rychlé recenzi telefonu, absolutně miluji fotky The Redmi 6 Pro Cameras Click. Přední i zadní kamery poznámky 6 Pro jsou schopny kliknout na působivé obrázky, které mají velké množství detailů a na místě na místě. V zásadě kamery telefonu Redmi získají červené a zelené, téměř po celou dobu.

Redmi Note 6 Pro přichází s primárním senzorem 12MP a 5MP sekundárním senzorem pro hloubku, což pomáhá na těchto portrétních fotografiích s krémovým a rozmazaným pozadím na zadním panelu. Hlavní kamera telefonu podporuje funkci automatického zaostřování s dvojím pixelem, což pomáhá telefonu rychle se zaměřit na téma, zejména při slabém světle. Na přední straně je Redmi Note 6 Pro přichází s hlavní kamerou, která používá 20megapixelový senzor, zatímco sekundární kamera sportuje 2-megapixelový senzor pro portrétní selfies.

Redmi Note 5 Pro je docela dobrý střelec, ale výstřely portrétu a fotografie s nízkým osvětlením jsou dvě oblasti, kde to může být lepší. Vypadá to, že to jsou dvě oblasti, které Xiaomi pracoval v Redmi Note 6 Pro. Redmi Note 6 Pro zachycuje dobré záběry bokeh (portrét) s přední i zadní kamerou s ostrými hranami po většinu času. Fotografie klikly na slabé osvětlení s Redmi Note 6 Pro jsou také docela skvělé a přicházejí s slušným množstvím detailů a barev.

Jasnější a větší displej

Jednoduchými slovy: Screen Redmi Note 6 Pro je leštěná verze toho, co získáte v Redmi Note 5 Pro. Displej Redmi Note 6 Pro je větší než ten v Redmi Note 5 Pro. Nejlepší část je však i přes větší obrazovku, kterou si telefon zachovává podobnou velikost a rozměry. Redmi Note 6 Pro je také první telefon série not od Xiaomi, který přišel s zářezovým displejem a sportovní užší rámy. Existuje možnost skrýt zářez změnou nastavení displeje, což je příjemné, protože ne každý má rád zářez na obrazovce telefonu.

Displej v Redmi Note 6 Pro je ve srovnání s tím, co Xiaomi vložil do poznámky 5 Pro. Je to dost jasné na to, aby sledoval film na Amazon Prime nebo Netflix Movie nebo YouTube, a hrát vizuálně těžkou hru jako Temple Run 2 Outdoors. Udržování úrovně jasu telefonu mezi 50 až 60 % funguje pro mě téměř v pořádku.

Miui 10

Redmi Note 6 Pro je první telefon Xiaomi v Indii, který přišel s Miui 10 založeným na Android Oreo Out-of-The-Box. To je dobrá zpráva pro fanoušky MI. MIUI 10 přináší řadu nových funkcí, jako jsou navigační gesta, nové karty nedávných nabídek, režim obrazu v obraze, posuvník hlasitosti Android P a oznamovací znak, funkce AI, mimo jiné na telefon Redmi. Navigační gesta, funkce, která je většinou vidět na dražších telefonech, fungují dobře, ale nejsou tak hladké a snadno použitelné jako u ultra prémiového telefonu, jako je OnePlus 6T nebo iPhone X. Ne, že byste měli očekávat takový výkon z telefonu, jako je poznámka 6 Pro, u kterého se očekává, že bude stát za 20 000 Rs.

Zlepšená výdrž baterie

Ačkoli baterie uvnitř Redmi Note 6 Pro je stejná, jako je povinnost poplatků v Redmi Note 5 Pro, zdá se, že Xiaomi zlepšila svůj výkon. Nadcházející telefon Redmi zabalí baterii 4000 mAh a přichází s Qualcomm’s Quick Charge 3.0 podpora. Baterie Redmi Note 6 Pro může pokračovat snadno na jeden den na jediný poplatek, ale pokud nejste závislý na sociálních médiích nebo filmový buff, který sleduje spoustu videí na telefonu, telefon Redmi mohl snadno snadno pokračujte asi jeden a půl dne.

Cena

Xiaomi ještě musí odhalit oficiální cenu Indie redmi poznámky 6 Pro, ale podle výsledků společnosti očekáváme cenu kolem 16 000 R nebo 17000 Rs 17000. Poznámka 5 Pro byla spuštěna v Indii s počáteční cenou R 14 999, ale nyní, po nedávném poklesu ceny, je telefon k dispozici za 13,999 Rs Rs 13,999. V Indii očekáváme, že cena Redmi Note 6 Pro bude pro základní model mezi 15 000 až 17 000 Rs. Na rozdíl od jiných trhů bude v Indii Redmi Note 6 Pro k dispozici ve dvou variantách.- Základní model s úložištěm 4 GB RAM/64 GB, zatímco druhý model, který bude dražší, balí 6 GB RAM a 64 GB úložiště.

redmi, note, důvodů, proč, byste

Redmi Note 6 Pro Problémy a jak je opravit

Série zařízení Xiaomi Redmi Note se v posledních několika letech daří opravdu dobře. Redmi Note Lineup zařízení zařízení zachytila ​​spoustu segmentu rozpočtu na trhu smartphonu. Xiaomi také získala masivního fanouška, který následoval v několika zemích, zejména v Indii.

Zatímco rozpočtový segment trhu smartphonů se stává ještě konkurenceschopnějším s novými hráči, jako je Real Me, což je Oppo Sub-značka, a také spuštěná čestná zařízení s agresivními cenovými strategiemi, Xiaomi se nyní zaměřuje na udržení půdy se spuštěním Xiaomi Redmi Note 6 Pro.

Zařízení sdílí stejné interní jako jeho předchůdce, Redmi Note 5 Pro, ale existuje několik vylepšení designu. Redmi Note 6 Pro nyní přichází s designem „Notch“ a můžete to nenávidět nebo to přijmout, protože se scvrkává na osobní preference.

Přestože právě spustila Redmi Note 6 Pro, již existuje několik problémů se zařízením, které uživatelé zaznamenali. Abych byl spravedlivý, téměř všechna zařízení bez ohledu na to, jak nové mají několik problémů a chyb, které jsou obvykle jen problémy se softwarem a jsou opraveny během několika minut nebo prostřednictvím oficiální aktualizace OTA.

Pojďme se tedy podívat na několik problémů na Redmi Note 6 Pro a jak je opravit.

 • Problémy s krvácením na obrazovce
 • Skrýt chybu
 • Problém s odtokem baterie
 • Problémy s zářezem
 • Oznámení, která nebyla přijata
 • Problémy s párováním Bluetooth
 • Problémy s připojením Wi-Fi
 • Problémy s výkonem
 • PUBG Gameplay brání Notch
 • Bluetooth zvukový problém
 • Zaostávání zařízení po použití příběhů Insta
 • Problém Android Auto
 • Problém s směrováním zvuku PowerAmp
 • Při obsazení lišta navíc
 • Wi-Fi a mobilní data odpojení
 • Problém s citlivostí navigační lišty
 • Problémy s párováním smartwatch
 • Žádná oznámení na zámky
 • Pomalá rychlost nabíjení
 • Problémy s castingem Netflix
 • Více problémů s 10.2.2.0 Aktualizace
 • Odemknuté ološení otisků prstů
 • Žádná indikace oznámení LED
 • Síť se odpojí, když je zařízení nečinné

Problémy s krvácením na obrazovce

Zdá se, že Xiaomi stále nevěnuje velkou pozornost kvalitě, pokud se displeje používané na jejich chytrých telefonech. Poco F1 měl také problém s krvácením na obrazovce a nyní několik uživatelů hlásí, že Xiaomi Redmi Note 6 Pro má také stejný problém.

Pokud jste si také všimli obrazovky, která krvácí k okrajům obrazovky, bohužel pro to není k dispozici rychlá oprava. Vzhledem k tomu, že krvácení z obrazovky je způsobeno problémem s hardwarem, možná budete muset vzít zařízení do servisního centra Xiaomi, aby se problém rozdělil.

Skrýt chybu

Většina zařízení, která přicházejí s zářezem.

Vzhledem k tomu, že společnost Redmi Note 6 Pro tuto funkci podporuje také, Xiaomi přidala schopnost skrýt zářez, několik uživatelů však s touto funkcí zažilo několik problémů, protože funkce „Hide Notch“ odřízne také horní část aplikace také.

Možné řešení: V současné době neexistují žádné softwarové změny, které mohou uživatelé provést k vyřešení problému. Navrhujeme čekat, až Xiaomi zavede aktualizaci softwaru, která bude řešit problém.

Problém s odtokem baterie

Problémy s baterií jsou poměrně běžné a mohou ovlivnit téměř jakékoli zařízení bez ohledu na kapacitu baterie. Několik uživatelů uvedlo, že čelí problémům s baterií na jejich redmi note 6 Pro, protože baterie rychle dochází šťávy na MiUi 10.0.4.0 Verze.

Pokud také čelíte problémům s baterií, pak zde je několik věcí, které můžete vyzkoušet, aby tento problém vyřešili.

Možné řešení:

 • Měkké resetování zařízení. Stiskněte a podržte tlačítko napájení a hlasitosti současně, dokud se obrazovka nevypne. Zařízení se restartuje automaticky. Brzy uvidíte logo MiUi. Pokud ne, stačí stiskněte a podržte tlačítko napájení.
 • Zakázat polohu „vysoce přesné“. Na stránce Nastavení vyhledávání „umístění“ by se ve výsledcích objevilo několik nastavení. Změňte metodu lokalizace z vysoké přesnosti na nízkou přesnost nebo jednoduše vypněte funkci, dokud nebudete muset použít jakoukoli aplikaci, která vyžaduje umístění uživatele.
 • Odinstalovat aplikace vypouštění baterií. Několik aplikací na sociálních médiích, jako je často jíst do výdrže baterie na zařízení, protože tyto aplikace neustále běží na pozadí, aby aktualizovaly uživatele na nových příspěvcích atd. To by mohlo být opraveno buď deaktivací aplikace na pozadí nebo odinstalací aplikace a pomocí webové verze. Musíte se podívat na nabídku baterie v aplikaci Nastavení, abyste se podívali na to, které aplikace nejvíce vypouštějí baterii, a poté aplikaci deaktivujte nebo odinstalujte aplikaci.
 • Proveďte tvrdý resetování: Většina postižených uživatelů tvrdí, že provádění tvrdého resetu vyřešilo problém s odtokem baterie, takže bychom navrhli udělat to samé, pokud výše uvedené metody pro vás nefungují.
 • Přejděte na Nastavení Další nastavení Resetujte Resetování továrních dat Resetujte. Projděte varování a klepněte na resetování.

POZNÁMKA: Před provedením resetování datových továrny musíte vytvořit zálohu, abyste se vyhnuli ztrátě dat, protože resetování vaší redmi poznámky 6 Pro by vymazal všechny soubory na zařízení.

Problémy s zářezem

Redmi Note 6 Pro pro přijala také design zářezu, ale existuje několik chyb se softwarem, díky kterému je zářez ještě více bolesti, protože část prvků uživatelského rozhraní se také skrývá pod zářezem, i když by to nemělo Buďte tomu tak zejména s hodinami na zámku.

Pokud i vy budete čelit stejnému problému, pak je zde jedna věc, kterou byste mohli vyzkoušet.

Možné řešení:

 • Změňte téma na vaší Redmi Note 6 Pro: Ne všechna témata MiUi podporují zářez, a proto můžete najít několik chyb a problémů s widgety, které jsou skryty zářezem. Pokud jste na svém zařízení změnili téma, navrhli bychom přepnout zpět na výchozí téma, abyste vyřešili problém.
 • Pokud to problém nevyřeší, pak byste bohužel museli počkat, až Xiaomi zavede aktualizaci, aby se opravil chybu.

Oznámení, která nebyla přijata

často než ne, můžete čelit problému, ve kterém neobdržíte oznámení pro určité aplikace. Několik uživatelů Redmi Note 6 Pro, které vyvolávají obavy, že nedostávají oznámení. To není neobvyklé a obvykle ovlivňuje také většinu ostatních chytrých telefonů na trhu.

Naštěstí Xiaomi tento problém vyřešil s MiUi 10.2.1 Aktualizace a uživatelé by již neměli problém zažít.

Možné řešení:

 • Nainstalujte nejnovější aktualizaci: Instalace MIUI 10.2.1 Aktualizace by měla pomoci zbavit se problému.
 • V případě, že problém přetrvává, můžete také vyzkoušet následující opravy:

Problémy s párováním Bluetooth

Problémy s párováním Bluetooth jsou přítomny na většině ostatních chytrých telefonů na trhu a naštěstí je vyřešení těchto problémů poměrně jednoduché a není časově náročné.

Pokud také čelíte problémům při pokusu o propojení zařízení Bluetooth s redmi note 6 Pro, pak zde je několik věcí, které si můžete vyzkoušet.

Možné řešení:

 • Jednou z nejjednodušších, ale nejúčinnějších metod k opravě chyby nebo závady je restartování zařízení. Jednoduše podržte tlačítko napájení, dokud se nabídka objeví a poté klepněte na restart. Po restartu zařízení zkuste rozdělit zařízení Bluetooth.
 • Pokud zařízení stále nespustí hlavu do nastavení Bluetooth a odstraní všechna párová zařízení. Jakmile jsou všechna spárovaná zařízení odstraněna ze seznamu, zkuste spárovat zařízení Bluetooth do svého Google Pixel 3.
 • Pokud stále není štěstí, clear bluetooth mezipaměť. Chcete.li to provést hlavu na Nastavení Aplikace Klepněte na 3 tečky vpravo nahoře a klikněte na „Zobrazit aplikace System Apps“ Bluetooth Storage Clear a Data. Po provedení těchto kroků byste se měli nyní moci připojit k zařízení Bluetooth.
 • Vypněte optimalizaci baterie pro „Bluetooth MIDI Service“. Otevřete nastavení zařízení a přejděte na baterii. Klepněte na 3-tedovou nabídku přítomnou v pravém horním rohu a vyberte Optimalizaci baterií. Vypněte optimalizaci baterie pro aplikaci s názvem Bluetooth MIDI Service a aplikace, které používáte s Bluetooth, jako je hudba přehrávání, telefon atd.
 • Identifikovat příčinu problému. Pokud Bluetooth funguje v pořádku v bezpečném režimu, pak možná něco, co jste nainstalovali. Takže restartujte do nouzového režimu a zjistěte, zda Bluetooth pracuje v tomto režimu nebo ne.
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení zařízení.
 • Získáte vyskakovací okno pro „Power Off“. Dotkněte se a podržte opce.
 • Získáte další vyskakovací okno „Restartovat do nouzového režimu“. Klepněte na OK.
 • Vaše zařízení se restartuje a přejde do režimu bezpečného, ​​který je identifikován textem „bezpečný režim“ ve spodní části obrazovky.
 • Přejděte na nastavení zařízení a vyhledejte nastavení sítě resetovat.
 • Přejděte na možnost a použijte ji k resetování nastavení sítě, která v telefonu resetuje nastavení Wi-Fi, Bluetooth a dat.

Problémy s připojením Wi-Fi

Několik uživatelů Redmi Note 6 má problémy při pokusu o připojení k Wi-Fi. Uživatelé tvrdí, že Wi-Fi buď se odpojí automaticky, jinak se nepřipojí.

Zde je několik způsobů, jak by mohl problém vyřešit.

Možné řešení:

 • Vyjměte síť Wi-Fi ze seznamu zapamatovaných sítí vašeho zařízení. Přejděte na Nastavení-připojení-Wi-Fi a stiskněte tlačítko zapomenout na názvu sítě, kterému čelíte problémům. Nyní zkuste znovu připojit ke stejné síti Wi-Fi.
 • Problém by mohl být také s vaším routerem Wi-Fi, takže se pokuste jednoduché odpojení a po 10 sekundách replikujte router pro rychlý měkký resetování. To by mělo pomoci vyřešit problém Wi-Fi, který jste zažili.
 • Resetování nastavení sítě. Tím se odstraní všechna data související s Bluetooth na vašem zařízení, ale všimněte si, že také odstraní všechny vaše sítě Wi-Fi, limity mobilních dat, připojení párových zařízení a všechna omezení dat aplikací. Na druhé straně tento trik mnohokrát funguje jako kouzlo. Chcete.li resetovat nastavení sítě na telefonu Android Oreo, postupujte podle kroků:
 • Přejděte na nastavení zařízení a vyhledejte nastavení sítě resetovat.
 • Přejděte na možnost a použijte ji k resetování nastavení sítě, která v telefonu resetuje nastavení Wi-Fi, Bluetooth a dat.

Problémy s výkonem

Redmi Note 6 Pro přichází se Snapdragon 636 spojeným s 4 GB/6 GB RAM. Zatímco Snapdragon 636 je poměrně silná čipová sada, nemění to skutečnost, že byste mohli čelit několika problémům s výkonem a zpoždění. Naštěstí existuje několik věcí, které byste mohli udělat, abyste pomohli udržet vaši redmi notu 6 pro snappy a hladké jako nové.

Možné řešení:

 • Odinstalujte aplikace pro správce telefonů třetích stran jako spravující aplikace třetích stran zasažení výkonu zařízení neustále spuštěním na pozadí.
 • Zavřete aplikace běžící na pozadí, protože několik aplikací běžících na pozadí může vést ke zpomalení a zpoždění při používání zařízení.
 • Restartujte telefon, abyste se zbavili dat uložených v mezipaměti v systému, která by se mohla nahromadit, pokud se vaše zařízení často restartujete. Doporučujeme restartovat zařízení jednou týdně pro nejlepší výkon.
 • Odinstalujte aplikace, které nepoužíváte, a mazání jakýchkoli obrázků nebo videí, které pro vás nejsou důležité. Vymazání úložiště zařízení a dostatečnému volnému prostoru umožňuje zařízení hladce a vyhýbání se zpoždění nebo koktání.

PUBG Gameplay brání Notch

Uživatelé Redmi Note Note 6 Pro hlásili, že při hraní PUBG části hry je skrytý za zářezem, i když hratelnost není úplně zničena.

Pokud i vy budete čelit stejnému problému, bohužel bohužel neexistuje oprava problému. Xiaomi by musela zavést aktualizaci, aby se zabránilo tomu, aby se PUBG dostala do režimu na celé obrazovce, aby se zabránilo skrytí částí hry za zářezem.

Bluetooth zvukový problém

Uživatel Redmi Note 6 Pro uvedl, že při přehrávání hudby od zařízení po reproduktor Bluetooth je zvukový výstup „pomalejší“. Spíše než hraní normální rychlostí, zvuk hraje na 0.Zdá se však, že to je jednorázový případ a není to běžný problém.

Pokud také náhodou čelíte stejnému problému, pak si můžete vyzkoušet, abyste pomohli vyřešit problém.

Možné řešení:

 • Povolit možnosti vývojáře: Přejděte na stránku Nastavení a klepněte na informace o softwaru telefonu klepnutím na „Sestavit číslo“ 7krát.
 • Po povolení možností vývojáře se vraťte do nabídky Nastavení a přejděte na dno a klepněte na možnosti vývojáře.
 • Najděte možnost pro zvukový kodek Bluetooth a poté namísto výchozího kodeku AAC vyberte SBC Codec.
 • Můžete také vyzkoušet kodek APTX nebo kteréhokoli z ostatních, pokud kodek SBC také nefunguje.

Některé reproduktory Bluetooth nejsou kompatibilní s některými zvukovými kodeky, a proto může dojít k několika problémům při streamování zvuku do reproduktoru Bluetooth.

Zaostávání zařízení po použití příběhů Insta

Někteří uživatelé tvrdili, že jejich redmi poznámka 6 pro pro nahrání videí do Instagramu příběhů začne zpožďovat. I když neexistuje zjevný důvod k problému, zde je několik věcí, které byste mohli zkusit a udělat pro vyřešení problému.

Možné řešení:

 • Vymažte mezipaměť a data aplikace: Přejděte do Nastavení nainstalovaných aplikací Instagram Storage Clear App Cache/Clear Data.
 • Přeinstalovat Instagram: Je možné, že v samotné aplikaci může být chyba, a proto byste mohli aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat návštěvou obchodu Google Play a znovu nainstalovat Instagram.

Problém by měl být s největší pravděpodobností vyřešen provedením některého ze dvou kroků.

Redmi Note 6 Pro Miui 10 Problémy:

Globální beta beta rom MiUi 10 se právě stala k dispozici pro Redmi Note 6 Pro a jak se očekávalo, že je tu několik chyb, protože je to beta rom, jsme si jisti, že Xiaomi by nakonec vyřešil většinu problémů, kdyby Zatím není k dispozici žádná rychlá oprava.

Pojďme se tedy podívat na několik problémů s Miui 10 Global Beta ROM na Redmi Note 6 Pro.

Problém Android Auto

Android Auto je skvělá funkce, kterou máte v telefonu. Bohužel, několik uživatelů není schopno správně používat aplikaci Android Auto, protože aplikace nefunguje v režimu na celé obrazovce a někdy aplikace zcela nedokáže zaregistrovat dotykový vstup, i když jiné aplikace fungují dobře.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro не включается, не заряжается.

Pokud se jedná o vaši Redmi Note 6 Pro po instalaci Global Beta Rom Miui 10, pak je zde několik věcí, které byste mohli vyzkoušet a udělat, abyste pomohli vyřešit problém.

Možné řešení:

 • Vymažte mezipaměť: Vymažte mezipaměť aplikací směrem k nastavení nainstalované aplikace Android Auto Storage Clear Cache.
 • Vymažte data: Přejděte do Nastavení nainstalovaných aplikací Android Auto Storage Clear Data.
 • Pokud provedení obou výše uvedených kroků problém nevyřeší, navrhne bychom odinstalovat aplikaci Android Auto a znovu nainstalovat z obchodu Play.

Pokud žádný z kroků nepomůže problém vyřešit, pak by mohlo být možné, že musí existovat chyba, kterou musí Xiaomi nebo Google opravit v závislosti na situaci.

Problém s směrováním zvuku PowerAmp

Po aktualizaci na Miui 10 Global Beta ROM na Redmi Note 6 Pro, uživatel oznámil, že při poslechu hudby pomocí sluchátek pomocí aplikace PowerAmp je zvuk automaticky směrován do reproduktorů, aniž by odebral sluchátka.

Pokud vás také obtěžujete stejným problémem, pak je to, co můžete zkusit a udělat.

 • Vymazat mezipaměť a data aplikace: Vymazání mezipaměti aplikací a data často opravuje většinu chyb v aplikacích, takže přejděte na Nastavené aplikace PowerAmp Storage Clear/Clear Data.
 • Pokud jste spárováni se sluchátky Bluetooth, navrhujeme změnit zvukový kodek Bluetooth. Chcete.li to provést, přejděte na Nastavení o telefonu klepněte na Miui verzi 7krát opakovaně. To by odemklo možnosti vývojáře. Nyní se vraťte k nastavení Nastavení Další Nastavení Možnosti Vývojáře Najděte zvukový kodek Bluetooth a změňte jej na APTX nebo jakýkoli jiný kodek, abyste zjistili, který z nich funguje bez problémů.

Při obsazení lišta navíc

Několik uživatelů má sdílené snímky obrazovky ohledně chyby, která se objeví při úpravě hlasitosti při odlitku z Redmi Note 6 Pro na Chromecast.

Zdá se, že existuje posuvník navíc, což je skvělá funkce, s výjimkou skutečnosti, že se zdá, že posuvník navíc je na polovinu naříznut, přičemž je vidět pouze část posuvníku. Zdá se, že se jedná o chybu v uživatelském rozhraní a bohužel neexistuje žádná rychlá oprava problému.

Wi-Fi a mobilní data odpojení

Naštěstí se to zdá jako vzácný problém, protože jsme viděli pouze jednoho uživatele, že vyvoláváme obavy, že po aktualizaci jejich redmi noty 6 pro, Wi-Fi a mobilní data se automaticky odpojí po každých 10 minutách asi tak.

Pokud jste si také náhodou všimli stejného problému na vašem Redmi Note 6 Pro, pak zde je několik věcí, které byste mohli vyzkoušet, aby problém vyřešili.

Možné řešení:

 • Restartujte zařízení: Po aktualizaci zařízení se něco mohlo pokazit
 • Resetování nastavení sítě. Tím se odstraní všechna data související s Wi-Fi na vašem zařízení, ale všimněte si, že také odstraní všechny vaše mobilní sítě, limity mobilních dat, párová zařízení Bluetooth a všechna omezení aplikací pro data. Na druhé straně tento trik mnohokrát funguje jako kouzlo. Chcete.li resetovat nastavení sítě na vaší redmi poznámce 6 Pro, postupujte podle kroků:
 • Přejděte na nastavení zařízení a vyhledejte nastavení sítě resetovat.
 • Přejděte na možnost a použijte ji k resetování nastavení sítě, která v telefonu resetuje nastavení Wi-Fi, Bluetooth a dat.

Problém s citlivostí navigační lišty

Několik uživatelů je nespokojeno s navigačními tlačítky na jejich redmi note 6 Pro, protože tlačítka jsou poměrně malá a vyžadují přesné kohoutky, aby se spustily akci tlačítka.

Bohužel neexistuje způsob, jak zvětšit navigační tlačítka na zařízení, a proto, pokud jste ochotni použít funkci navigačních gest, pak by problém již neměl existovat.

Jakmile jsou gesta aktivována, nemuseli byste se vypořádat s malými navigačními tlačítky na obrazovce, místo toho byste byli schopni přejít ze spodní části zařízení, abyste se vrátili. domov. nabídka příměří.

redmi, note, důvodů, proč, byste

Problémy s párováním smartwatch

Trh smartwatch je v současné době poměrně omezený, ale z těchto dnů si můžete vybrat mnohem více chytrých hodinek. Xiaomi také spustila vlastní chytré hodinky Mija Quartz pro uživatele, kteří dávají přednost minimálním hodinám.

Protože smartwatches jsou často spárovány prostřednictvím konkrétních aplikací, můžete se setkat s několika problémy při párování smartwatch na vaší Redmi Note 6 Pro. Problémy se obvykle vztahují k aplikaci a nikoli se zařízením, takže není důvod paniky.

Rychlá aktualizace aplikace od výrobce hodinek by měla problém vyřešit, jinak budete muset čekat na aktualizaci OTA přes Xiaomi, aby problém vyřešil pro případ, že by problém byl způsoben chybou v rámci MIUI.

Žádná oznámení na zámky

Několik uživatelů si všimlo, že nejsou schopni vidět svá oznámení na zámku na zařízení. Uživatelé také tvrdí, že problém stále přetrvává po povolení možnosti zobrazit oznámení o aplikaci na zámku na zámku.

Možné řešení:

 • Přestože několik uživatelů tvrdí, že problém nezmizí po povolení možnosti oznámení o zámku, navrhujeme to jednou vyzkoušet, protože by to pro vás mohlo fungovat. Přejděte na Nastavení Oznámení Stavový řádek „Vyberte aplikaci, kterou chcete zobrazit oznámení na zámku, povolit oznámení o zámku obrazovky.
 • Restartujte zařízení: restartování zařízení je obvykle rychlou opravou pro mnoho drobných problémů a chyb. Stiskněte a podržte klávesu napájení a poté klepněte na restart.
 • Proveďte tovární resetování: To by měla být poslední možnost, protože provedení resetování továrny by vymazalo všechna data na vašem zařízení. Přejděte na Nastavení Další nastavení Resetujte Resetování továrních dat Resetujte. Klepněte na resetování.

Pomalá rychlost nabíjení

Redmi Note 6 Pro má obrovskou baterii 4000 mAh a podporuje rychlý nabíjení 3.0, přiložená nabíjecí cihla v krabici je však hodnocena pro 5V 2A.

Několik uživatelů čelilo problému, kdy tvrdí, že zařízení trvá déle než 3 hodiny, což by nemělo být, a to ani při zahrnuté powerské cihlu.

Možné řešení:

 • Nezapomeňte použít k použití nabíjecí cihly a kabelu poskytnuté v samotné krabici. Použití nabíječek třetích stran, které nejsou certifikovány, by mohlo způsobit trvalé poškození baterie zařízení.
 • Pokud chcete, aby se vaše zařízení nabíjelo o něco rychleji, doporučujeme použít rychlý nabíjení 3.0 Certified Power Brick and Cable.
 • Snažte se nepoužívat smartphone při nabíjení, protože by to mohlo ovlivnit rychlost nabíjení na vašem zařízení.
 • Nezapomeňte zařízení zapojit do přímého výstupu napájení, abyste se vyhnuli jakýmkoli zpomalením rychlosti nabíjení způsobené používáním prodlužovacích desek.

Problémy s castingem Netflix

Mít možnost obsadit své oblíbené pořady Netflix do vaší televize je prostě úžasné. Bohužel, několik uživatelů Redmi Note 6 Pro, které uživatelé nemohou používat funkci obsazení v aplikaci Netflix na jejich poznámce 6 Pro.

V případě, že budete také čelit stejnému problému, pak je zde několik věcí, které můžete vyzkoušet:

Možné řešení:

 • Zkontrolujte, zda je váš smartphone připojen ke stejnému Wi-Fi jako vaše lití.
 • Restartujte zařízení: Restartujte poznámku 6 Pro a zkuste znovu obsadit aplikaci Netflix.
 • Vymažte mezipaměť aplikace: Vymazání mezipaměti aplikace by mělo pomoci zbavit se jakékoli chyby, která by vám mohla zabránit obsazení prostřednictvím aplikace. Chcete.li vyčistit mezipaměť aplikace, jednoduše přejděte na Nastavené nainstalované aplikace Netflix Storage Clear App Cache.

Více problémů s 10.2.2.0 Aktualizace

Někteří uživatelé po aktualizaci na 10 hlásí různé problémy.2.2.0 Aktualizace pro redmi poznámku 6 Pro. Problémy zahrnují špatnou životnost baterie, nereagující obrazovka, pomalé nabíjení atd.

Naštěstí se to nezdá být běžným problémem a ovlivňuje pouze několik uživatelů.

Možné řešení:

Od nynějška je jediným způsobem, jak problém vyřešit, přeinstalovat aktualizaci vašeho zařízení ručním stažením nejnovější aktualizace pro Redmi Note 6 Pro a blikat aktualizaci zařízení prostřednictvím aplikace pro aktualizaci systému System Apdater Application.

Pokud nejste obeznámeni s tím, jak nainstalovat aktualizace systému ručně na zařízeních Xiaomi, navrhujeme zkontrolovat náš článek o tom, jak to udělat kliknutím zde.

Jakmile znovu nainstalujete aktualizaci na vaší Redmi Note 6 Pro, problémy by měly být vyřešeny a zařízení by mělo být běženo normálně. S náhodou, že problémy nejsou vyřešeny po přeinstalaci aktualizace, pak možná budete muset navštívit nejbližší servisní středisko Xiaomi, aby se problém vyřešil.

Odemknuté ološení otisků prstů

Několik uživatelů vyvolalo obavy ohledně odložení otisků prstů po aktualizaci jejich redmi noty 6 pro s 10.2.2.0 Aktualizace.

Zdá se, že problém ovlivňuje několik uživatelů note 6 Pro a může to být způsobeno chybou v samotném softwaru. Pokud jste si také všimli zpoždění při pokusu odemknout zařízení pomocí senzoru otisků prstů, pak bohužel od nynějška neexistuje žádný potvrzený způsob, jak problém vyřešit.

Můžete zkusit provést resetování továrních dat na zařízení tím, že půjdete do nastavení další nastavení Resetujte Resetujte tovární datová resetování dat. Klepněte na resetování. Existují však šance, že to nemusí problém vyřešit, protože chyba přišla spolu se samotnou aktualizací.

Nicméně, v případě, že by se resetování zařízení neopravilo, pak bychom navrhli čekat, až Xiaomi uvolní aktualizaci rychlé opravy chyb, aby se zbavil problému.

Žádná indikace oznámení LED

Někteří uživatelé hlásí, že po instalaci nejnovějších 10 nevidí LED oznámení LED rozsvícené LED při přijímání upozornění a oznámení na svém zařízení.2.2.0 Aktualizace na jejich zařízení.

Možné řešení:

 • Přejděte na Nastavení Osobní oznámení Světlo.
 • Ujistěte se, že na zařízení je povolena možnost oznámení o pulsu.

Síť se odpojí, když je zařízení nečinné

Zdá se to 10.2.2.0 Aktualizace přinesla příliš mnoho chyb a problémů na Redmi Note 6 Pro. Uživatelé hlásili, že se zdá, že se zařízení automaticky odpojí od sítě a uživatelé zmeškali některé hovory a zprávy, když se zařízení nepoužívá.

Možné řešení:

redmi, note, důvodů, proč, byste
 • Resetujte Nastavení sítě: Přejděte na Nastavení Klepnutím na „“ v nastavení sítí bezdrátových sítí Resetujte klepnutím na resetování.
 • Restartujte zařízení: Stiskněte a podržte klávesu napájení a poté klepněte na restart.

Býval fanouškem Windows Phone, dokud jsem nedostal svůj první telefon Android. Od té doby se nikdy neohlédl. Když nepíšu, hraji. E.mail: [Ochránce e.mailů]

Redmi Note 6 Pro Problémy a jak je opravit

Série zařízení Xiaomi Redmi Note se v posledních několika letech daří opravdu dobře. Redmi Note Lineup zařízení zařízení zachytila ​​spoustu segmentu rozpočtu na trhu smartphonu. Xiaomi také získala masivního fanouška, který následoval v několika zemích, zejména v Indii.

Zatímco rozpočtový segment trhu smartphonů se stává ještě konkurenceschopnějším s novými hráči, jako je Real Me, což je Oppo Sub-značka, a také spuštěná čestná zařízení s agresivními cenovými strategiemi, Xiaomi se nyní zaměřuje na udržení půdy se spuštěním Xiaomi Redmi Note 6 Pro.

Zařízení sdílí stejné interní jako jeho předchůdce, Redmi Note 5 Pro, ale existuje několik vylepšení designu. Redmi Note 6 Pro nyní přichází s designem „Notch“ a můžete to nenávidět nebo to přijmout, protože se scvrkává na osobní preference.

Přestože právě spustila Redmi Note 6 Pro, již existuje několik problémů se zařízením, které uživatelé zaznamenali. Abych byl spravedlivý, téměř všechna zařízení bez ohledu na to, jak nové mají několik problémů a chyb, které jsou obvykle jen problémy se softwarem a jsou opraveny během několika minut nebo prostřednictvím oficiální aktualizace OTA.

Pojďme se tedy podívat na několik problémů na Redmi Note 6 Pro a jak je opravit.

 • Problémy s krvácením na obrazovce
 • Skrýt chybu
 • Problém s odtokem baterie
 • Problémy s zářezem
 • Oznámení, která nebyla přijata
 • Problémy s párováním Bluetooth
 • Problémy s připojením Wi-Fi
 • Problémy s výkonem
 • PUBG Gameplay brání Notch
 • Bluetooth zvukový problém
 • Zaostávání zařízení po použití příběhů Insta
 • Problém Android Auto
 • Problém s směrováním zvuku PowerAmp
 • Při obsazení lišta navíc
 • Wi-Fi a mobilní data odpojení
 • Problém s citlivostí navigační lišty
 • Problémy s párováním smartwatch
 • Žádná oznámení na zámky
 • Pomalá rychlost nabíjení
 • Problémy s castingem Netflix
 • Více problémů s 10.2.2.0 Aktualizace
 • Odemknuté ološení otisků prstů
 • Žádná indikace oznámení LED
 • Síť se odpojí, když je zařízení nečinné

Problémy s krvácením na obrazovce

Zdá se, že Xiaomi stále nevěnuje velkou pozornost kvalitě, pokud se displeje používané na jejich chytrých telefonech. Poco F1 měl také problém s krvácením na obrazovce a nyní několik uživatelů hlásí, že Xiaomi Redmi Note 6 Pro má také stejný problém.

Pokud jste si také všimli obrazovky, která krvácí k okrajům obrazovky, bohužel pro to není k dispozici rychlá oprava. Vzhledem k tomu, že krvácení z obrazovky je způsobeno problémem s hardwarem, možná budete muset vzít zařízení do servisního centra Xiaomi, aby se problém rozdělil.

Skrýt chybu

Většina zařízení, která přicházejí s zářezem.

Vzhledem k tomu, že společnost Redmi Note 6 Pro tuto funkci podporuje také, Xiaomi přidala schopnost skrýt zářez, několik uživatelů však s touto funkcí zažilo několik problémů, protože funkce „Hide Notch“ odřízne také horní část aplikace také.

Možné řešení: V současné době neexistují žádné softwarové změny, které mohou uživatelé provést k vyřešení problému. Navrhujeme čekat, až Xiaomi zavede aktualizaci softwaru, která bude řešit problém.

Problém s odtokem baterie

Problémy s baterií jsou poměrně běžné a mohou ovlivnit téměř jakékoli zařízení bez ohledu na kapacitu baterie. Několik uživatelů uvedlo, že čelí problémům s baterií na jejich redmi note 6 Pro, protože baterie rychle dochází šťávy na MiUi 10.0.4.0 Verze.

Pokud také čelíte problémům s baterií, pak zde je několik věcí, které můžete vyzkoušet, aby tento problém vyřešili.

Možné řešení:

 • Měkké resetování zařízení. Stiskněte a podržte tlačítko napájení a hlasitosti současně, dokud se obrazovka nevypne. Zařízení se restartuje automaticky. Brzy uvidíte logo MiUi. Pokud ne, stačí stiskněte a podržte tlačítko napájení.
 • Zakázat polohu „vysoce přesné“. Na stránce Nastavení vyhledávání „umístění“ by se ve výsledcích objevilo několik nastavení. Změňte metodu lokalizace z vysoké přesnosti na nízkou přesnost nebo jednoduše vypněte funkci, dokud nebudete muset použít jakoukoli aplikaci, která vyžaduje umístění uživatele.
 • Odinstalovat aplikace vypouštění baterií. Několik aplikací na sociálních médiích, jako je často jíst do výdrže baterie na zařízení, protože tyto aplikace neustále běží na pozadí, aby aktualizovaly uživatele na nových příspěvcích atd. To by mohlo být opraveno buď deaktivací aplikace na pozadí nebo odinstalací aplikace a pomocí webové verze. Musíte se podívat na nabídku baterie v aplikaci Nastavení, abyste se podívali na to, které aplikace nejvíce vypouštějí baterii, a poté aplikaci deaktivujte nebo odinstalujte aplikaci.
 • Proveďte tvrdý resetování: Většina postižených uživatelů tvrdí, že provádění tvrdého resetu vyřešilo problém s odtokem baterie, takže bychom navrhli udělat to samé, pokud výše uvedené metody pro vás nefungují.
 • Přejděte na Nastavení Další nastavení Resetujte Resetování továrních dat Resetujte. Projděte varování a klepněte na resetování.

POZNÁMKA: Před provedením resetování datových továrny musíte vytvořit zálohu, abyste se vyhnuli ztrátě dat, protože resetování vaší redmi poznámky 6 Pro by vymazal všechny soubory na zařízení.

Problémy s zářezem

Redmi Note 6 Pro pro přijala také design zářezu, ale existuje několik chyb se softwarem, díky kterému je zářez ještě více bolesti, protože část prvků uživatelského rozhraní se také skrývá pod zářezem, i když by to nemělo Buďte tomu tak zejména s hodinami na zámku.

Pokud i vy budete čelit stejnému problému, pak je zde jedna věc, kterou byste mohli vyzkoušet.

Možné řešení:

 • Změňte téma na vaší Redmi Note 6 Pro: Ne všechna témata MiUi podporují zářez, a proto můžete najít několik chyb a problémů s widgety, které jsou skryty zářezem. Pokud jste na svém zařízení změnili téma, navrhli bychom přepnout zpět na výchozí téma, abyste vyřešili problém.
 • Pokud to problém nevyřeší, pak byste bohužel museli počkat, až Xiaomi zavede aktualizaci, aby se opravil chybu.

Oznámení, která nebyla přijata

často než ne, můžete čelit problému, ve kterém neobdržíte oznámení pro určité aplikace. Několik uživatelů Redmi Note 6 Pro, které vyvolávají obavy, že nedostávají oznámení. To není neobvyklé a obvykle ovlivňuje také většinu ostatních chytrých telefonů na trhu.

Naštěstí Xiaomi tento problém vyřešil s MiUi 10.2.1 Aktualizace a uživatelé by již neměli problém zažít.

Možné řešení:

 • Nainstalujte nejnovější aktualizaci: Instalace MIUI 10.2.1 Aktualizace by měla pomoci zbavit se problému.
 • V případě, že problém přetrvává, můžete také vyzkoušet následující opravy:

Problémy s párováním Bluetooth

Problémy s párováním Bluetooth jsou přítomny na většině ostatních chytrých telefonů na trhu a naštěstí je vyřešení těchto problémů poměrně jednoduché a není časově náročné.

Pokud také čelíte problémům při pokusu o propojení zařízení Bluetooth s redmi note 6 Pro, pak zde je několik věcí, které si můžete vyzkoušet.

Možné řešení:

 • Jednou z nejjednodušších, ale nejúčinnějších metod k opravě chyby nebo závady je restartování zařízení. Jednoduše podržte tlačítko napájení, dokud se nabídka objeví a poté klepněte na restart. Po restartu zařízení zkuste rozdělit zařízení Bluetooth.
 • Pokud zařízení stále nespustí hlavu do nastavení Bluetooth a odstraní všechna párová zařízení. Jakmile jsou všechna spárovaná zařízení odstraněna ze seznamu, zkuste spárovat zařízení Bluetooth do svého Google Pixel 3.
 • Pokud stále není štěstí, clear bluetooth mezipaměť. Chcete.li to provést hlavu na Nastavení Aplikace Klepněte na 3 tečky vpravo nahoře a klikněte na „Zobrazit aplikace System Apps“ Bluetooth Storage Clear a Data. Po provedení těchto kroků byste se měli nyní moci připojit k zařízení Bluetooth.
 • Vypněte optimalizaci baterie pro „Bluetooth MIDI Service“. Otevřete nastavení zařízení a přejděte na baterii. Klepněte na 3-tedovou nabídku přítomnou v pravém horním rohu a vyberte Optimalizaci baterií. Vypněte optimalizaci baterie pro aplikaci s názvem Bluetooth MIDI Service a aplikace, které používáte s Bluetooth, jako je hudba přehrávání, telefon atd.
 • Identifikovat příčinu problému. Pokud Bluetooth funguje v pořádku v bezpečném režimu, pak možná něco, co jste nainstalovali. Takže restartujte do nouzového režimu a zjistěte, zda Bluetooth pracuje v tomto režimu nebo ne.
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení zařízení.
 • Získáte vyskakovací okno pro „Power Off“. Dotkněte se a podržte opce.
 • Získáte další vyskakovací okno „Restartovat do nouzového režimu“. Klepněte na OK.
 • Vaše zařízení se restartuje a přejde do režimu bezpečného, ​​který je identifikován textem „bezpečný režim“ ve spodní části obrazovky.
 • Přejděte na nastavení zařízení a vyhledejte nastavení sítě resetovat.
 • Přejděte na možnost a použijte ji k resetování nastavení sítě, která v telefonu resetuje nastavení Wi-Fi, Bluetooth a dat.

Problémy s připojením Wi-Fi

Několik uživatelů Redmi Note 6 má problémy při pokusu o připojení k Wi-Fi. Uživatelé tvrdí, že Wi-Fi buď se odpojí automaticky, jinak se nepřipojí.

Zde je několik způsobů, jak by mohl problém vyřešit.

Možné řešení:

 • Vyjměte síť Wi-Fi ze seznamu zapamatovaných sítí vašeho zařízení. Přejděte na Nastavení-připojení-Wi-Fi a stiskněte tlačítko zapomenout na názvu sítě, kterému čelíte problémům. Nyní zkuste znovu připojit ke stejné síti Wi-Fi.
 • Problém by mohl být také s vaším routerem Wi-Fi, takže se pokuste jednoduché odpojení a po 10 sekundách replikujte router pro rychlý měkký resetování. To by mělo pomoci vyřešit problém Wi-Fi, který jste zažili.
 • Resetování nastavení sítě. Tím se odstraní všechna data související s Bluetooth na vašem zařízení, ale všimněte si, že také odstraní všechny vaše sítě Wi-Fi, limity mobilních dat, připojení párových zařízení a všechna omezení dat aplikací. Na druhé straně tento trik mnohokrát funguje jako kouzlo. Chcete.li resetovat nastavení sítě na telefonu Android Oreo, postupujte podle kroků:
 • Přejděte na nastavení zařízení a vyhledejte nastavení sítě resetovat.
 • Přejděte na možnost a použijte ji k resetování nastavení sítě, která v telefonu resetuje nastavení Wi-Fi, Bluetooth a dat.

Problémy s výkonem

Redmi Note 6 Pro přichází se Snapdragon 636 spojeným s 4 GB/6 GB RAM. Zatímco Snapdragon 636 je poměrně silná čipová sada, nemění to skutečnost, že byste mohli čelit několika problémům s výkonem a zpoždění. Naštěstí existuje několik věcí, které byste mohli udělat, abyste pomohli udržet vaši redmi notu 6 pro snappy a hladké jako nové.

Možné řešení:

 • Odinstalujte aplikace pro správce telefonů třetích stran jako spravující aplikace třetích stran zasažení výkonu zařízení neustále spuštěním na pozadí.
 • Zavřete aplikace běžící na pozadí, protože několik aplikací běžících na pozadí může vést ke zpomalení a zpoždění při používání zařízení.
 • Restartujte telefon, abyste se zbavili dat uložených v mezipaměti v systému, která by se mohla nahromadit, pokud se vaše zařízení často restartujete. Doporučujeme restartovat zařízení jednou týdně pro nejlepší výkon.
 • Odinstalujte aplikace, které nepoužíváte, a mazání jakýchkoli obrázků nebo videí, které pro vás nejsou důležité. Vymazání úložiště zařízení a dostatečnému volnému prostoru umožňuje zařízení hladce a vyhýbání se zpoždění nebo koktání.

PUBG Gameplay brání Notch

Uživatelé Redmi Note Note 6 Pro hlásili, že při hraní PUBG části hry je skrytý za zářezem, i když hratelnost není úplně zničena.

Pokud i vy budete čelit stejnému problému, bohužel bohužel neexistuje oprava problému. Xiaomi by musela zavést aktualizaci, aby se zabránilo tomu, aby se PUBG dostala do režimu na celé obrazovce, aby se zabránilo skrytí částí hry za zářezem.

Bluetooth zvukový problém

Uživatel Redmi Note 6 Pro uvedl, že při přehrávání hudby od zařízení po reproduktor Bluetooth je zvukový výstup „pomalejší“. Spíše než hraní normální rychlostí, zvuk hraje na 0.Zdá se však, že to je jednorázový případ a není to běžný problém.

Pokud také náhodou čelíte stejnému problému, pak si můžete vyzkoušet, abyste pomohli vyřešit problém.

Možné řešení:

 • Povolit možnosti vývojáře: Přejděte na stránku Nastavení a klepněte na informace o softwaru telefonu klepnutím na „Sestavit číslo“ 7krát.
 • Po povolení možností vývojáře se vraťte do nabídky Nastavení a přejděte na dno a klepněte na možnosti vývojáře.
 • Najděte možnost pro zvukový kodek Bluetooth a poté namísto výchozího kodeku AAC vyberte SBC Codec.
 • Můžete také vyzkoušet kodek APTX nebo kteréhokoli z ostatních, pokud kodek SBC také nefunguje.

Některé reproduktory Bluetooth nejsou kompatibilní s některými zvukovými kodeky, a proto může dojít k několika problémům při streamování zvuku do reproduktoru Bluetooth.

Zaostávání zařízení po použití příběhů Insta

Někteří uživatelé tvrdili, že jejich redmi poznámka 6 pro pro nahrání videí do Instagramu příběhů začne zpožďovat. I když neexistuje zjevný důvod k problému, zde je několik věcí, které byste mohli zkusit a udělat pro vyřešení problému.

Možné řešení:

 • Vymažte mezipaměť a data aplikace: Přejděte do Nastavení nainstalovaných aplikací Instagram Storage Clear App Cache/Clear Data.
 • Přeinstalovat Instagram: Je možné, že v samotné aplikaci může být chyba, a proto byste mohli aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat návštěvou obchodu Google Play a znovu nainstalovat Instagram.

Problém by měl být s největší pravděpodobností vyřešen provedením některého ze dvou kroků.

Redmi Note 6 Pro Miui 10 Problémy:

Globální beta beta rom MiUi 10 se právě stala k dispozici pro Redmi Note 6 Pro a jak se očekávalo, že je tu několik chyb, protože je to beta rom, jsme si jisti, že Xiaomi by nakonec vyřešil většinu problémů, kdyby Zatím není k dispozici žádná rychlá oprava.

Pojďme se tedy podívat na několik problémů s Miui 10 Global Beta ROM na Redmi Note 6 Pro.

Problém Android Auto

Android Auto je skvělá funkce, kterou máte v telefonu. Bohužel, několik uživatelů není schopno správně používat aplikaci Android Auto, protože aplikace nefunguje v režimu na celé obrazovce a někdy aplikace zcela nedokáže zaregistrovat dotykový vstup, i když jiné aplikace fungují dobře.

Pokud se jedná o vaši Redmi Note 6 Pro po instalaci Global Beta Rom Miui 10, pak je zde několik věcí, které byste mohli vyzkoušet a udělat, abyste pomohli vyřešit problém.

Možné řešení:

 • Vymažte mezipaměť: Vymažte mezipaměť aplikací směrem k nastavení nainstalované aplikace Android Auto Storage Clear Cache.
 • Vymažte data: Přejděte do Nastavení nainstalovaných aplikací Android Auto Storage Clear Data.
 • Pokud provedení obou výše uvedených kroků problém nevyřeší, navrhne bychom odinstalovat aplikaci Android Auto a znovu nainstalovat z obchodu Play.

Pokud žádný z kroků nepomůže problém vyřešit, pak by mohlo být možné, že musí existovat chyba, kterou musí Xiaomi nebo Google opravit v závislosti na situaci.

Problém s směrováním zvuku PowerAmp

Po aktualizaci na Miui 10 Global Beta ROM na Redmi Note 6 Pro, uživatel oznámil, že při poslechu hudby pomocí sluchátek pomocí aplikace PowerAmp je zvuk automaticky směrován do reproduktorů, aniž by odebral sluchátka.

Pokud vás také obtěžujete stejným problémem, pak je to, co můžete zkusit a udělat.

 • Vymazat mezipaměť a data aplikace: Vymazání mezipaměti aplikací a data často opravuje většinu chyb v aplikacích, takže přejděte na Nastavené aplikace PowerAmp Storage Clear/Clear Data.
 • Pokud jste spárováni se sluchátky Bluetooth, navrhujeme změnit zvukový kodek Bluetooth. Chcete.li to provést, přejděte na Nastavení o telefonu klepněte na Miui verzi 7krát opakovaně. To by odemklo možnosti vývojáře. Nyní se vraťte k nastavení Nastavení Další Nastavení Možnosti Vývojáře Najděte zvukový kodek Bluetooth a změňte jej na APTX nebo jakýkoli jiný kodek, abyste zjistili, který z nich funguje bez problémů.

Найкращий бюджетник 2018 року. Огляд Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Při obsazení lišta navíc

Několik uživatelů má sdílené snímky obrazovky ohledně chyby, která se objeví při úpravě hlasitosti při odlitku z Redmi Note 6 Pro na Chromecast.

Zdá se, že existuje posuvník navíc, což je skvělá funkce, s výjimkou skutečnosti, že se zdá, že posuvník navíc je na polovinu naříznut, přičemž je vidět pouze část posuvníku. Zdá se, že se jedná o chybu v uživatelském rozhraní a bohužel neexistuje žádná rychlá oprava problému.

Wi-Fi a mobilní data odpojení

Naštěstí se to zdá jako vzácný problém, protože jsme viděli pouze jednoho uživatele, že vyvoláváme obavy, že po aktualizaci jejich redmi noty 6 pro, Wi-Fi a mobilní data se automaticky odpojí po každých 10 minutách asi tak.

Pokud jste si také náhodou všimli stejného problému na vašem Redmi Note 6 Pro, pak zde je několik věcí, které byste mohli vyzkoušet, aby problém vyřešili.

Možné řešení:

 • Restartujte zařízení: Po aktualizaci zařízení se něco mohlo pokazit
 • Resetování nastavení sítě. Tím se odstraní všechna data související s Wi-Fi na vašem zařízení, ale všimněte si, že také odstraní všechny vaše mobilní sítě, limity mobilních dat, párová zařízení Bluetooth a všechna omezení aplikací pro data. Na druhé straně tento trik mnohokrát funguje jako kouzlo. Chcete.li resetovat nastavení sítě na vaší redmi poznámce 6 Pro, postupujte podle kroků:
 • Přejděte na nastavení zařízení a vyhledejte nastavení sítě resetovat.
 • Přejděte na možnost a použijte ji k resetování nastavení sítě, která v telefonu resetuje nastavení Wi-Fi, Bluetooth a dat.

Problém s citlivostí navigační lišty

Několik uživatelů je nespokojeno s navigačními tlačítky na jejich redmi note 6 Pro, protože tlačítka jsou poměrně malá a vyžadují přesné kohoutky, aby se spustily akci tlačítka.

Bohužel neexistuje způsob, jak zvětšit navigační tlačítka na zařízení, a proto, pokud jste ochotni použít funkci navigačních gest, pak by problém již neměl existovat.

Jakmile jsou gesta aktivována, nemuseli byste se vypořádat s malými navigačními tlačítky na obrazovce, místo toho byste byli schopni přejít ze spodní části zařízení, abyste se vrátili. domov. nabídka příměří.

Problémy s párováním smartwatch

Trh smartwatch je v současné době poměrně omezený, ale z těchto dnů si můžete vybrat mnohem více chytrých hodinek. Xiaomi také spustila vlastní chytré hodinky Mija Quartz pro uživatele, kteří dávají přednost minimálním hodinám.

Protože smartwatches jsou často spárovány prostřednictvím konkrétních aplikací, můžete se setkat s několika problémy při párování smartwatch na vaší Redmi Note 6 Pro. Problémy se obvykle vztahují k aplikaci a nikoli se zařízením, takže není důvod paniky.

Rychlá aktualizace aplikace od výrobce hodinek by měla problém vyřešit, jinak budete muset čekat na aktualizaci OTA přes Xiaomi, aby problém vyřešil pro případ, že by problém byl způsoben chybou v rámci MIUI.

Žádná oznámení na zámky

Několik uživatelů si všimlo, že nejsou schopni vidět svá oznámení na zámku na zařízení. Uživatelé také tvrdí, že problém stále přetrvává po povolení možnosti zobrazit oznámení o aplikaci na zámku na zámku.

Možné řešení:

 • Přestože několik uživatelů tvrdí, že problém nezmizí po povolení možnosti oznámení o zámku, navrhujeme to jednou vyzkoušet, protože by to pro vás mohlo fungovat. Přejděte na Nastavení Oznámení Stavový řádek „Vyberte aplikaci, kterou chcete zobrazit oznámení na zámku, povolit oznámení o zámku obrazovky.
 • Restartujte zařízení: restartování zařízení je obvykle rychlou opravou pro mnoho drobných problémů a chyb. Stiskněte a podržte klávesu napájení a poté klepněte na restart.
 • Proveďte tovární resetování: To by měla být poslední možnost, protože provedení resetování továrny by vymazalo všechna data na vašem zařízení. Přejděte na Nastavení Další nastavení Resetujte Resetování továrních dat Resetujte. Klepněte na resetování.

Pomalá rychlost nabíjení

Redmi Note 6 Pro má obrovskou baterii 4000 mAh a podporuje rychlý nabíjení 3.0, přiložená nabíjecí cihla v krabici je však hodnocena pro 5V 2A.

Několik uživatelů čelilo problému, kdy tvrdí, že zařízení trvá déle než 3 hodiny, což by nemělo být, a to ani při zahrnuté powerské cihlu.

Možné řešení:

 • Nezapomeňte použít k použití nabíjecí cihly a kabelu poskytnuté v samotné krabici. Použití nabíječek třetích stran, které nejsou certifikovány, by mohlo způsobit trvalé poškození baterie zařízení.
 • Pokud chcete, aby se vaše zařízení nabíjelo o něco rychleji, doporučujeme použít rychlý nabíjení 3.0 Certified Power Brick and Cable.
 • Snažte se nepoužívat smartphone při nabíjení, protože by to mohlo ovlivnit rychlost nabíjení na vašem zařízení.
 • Nezapomeňte zařízení zapojit do přímého výstupu napájení, abyste se vyhnuli jakýmkoli zpomalením rychlosti nabíjení způsobené používáním prodlužovacích desek.

Problémy s castingem Netflix

Mít možnost obsadit své oblíbené pořady Netflix do vaší televize je prostě úžasné. Bohužel, několik uživatelů Redmi Note 6 Pro, které uživatelé nemohou používat funkci obsazení v aplikaci Netflix na jejich poznámce 6 Pro.

V případě, že budete také čelit stejnému problému, pak je zde několik věcí, které můžete vyzkoušet:

Možné řešení:

 • Zkontrolujte, zda je váš smartphone připojen ke stejnému Wi-Fi jako vaše lití.
 • Restartujte zařízení: Restartujte poznámku 6 Pro a zkuste znovu obsadit aplikaci Netflix.
 • Vymažte mezipaměť aplikace: Vymazání mezipaměti aplikace by mělo pomoci zbavit se jakékoli chyby, která by vám mohla zabránit obsazení prostřednictvím aplikace. Chcete.li vyčistit mezipaměť aplikace, jednoduše přejděte na Nastavené nainstalované aplikace Netflix Storage Clear App Cache.

Více problémů s 10.2.2.0 Aktualizace

Někteří uživatelé po aktualizaci na 10 hlásí různé problémy.2.2.0 Aktualizace pro redmi poznámku 6 Pro. Problémy zahrnují špatnou životnost baterie, nereagující obrazovka, pomalé nabíjení atd.

Naštěstí se to nezdá být běžným problémem a ovlivňuje pouze několik uživatelů.

Možné řešení:

Od nynějška je jediný způsob, jak problém vyřešit, přeinstalovat aktualizaci vašeho zařízení ručním stažením nejnovější aktualizace pro Redmi Note 6 Pro a blikat aktualizaci zařízení prostřednictvím aplikace pro aktualizaci systému System Apdater Application.

Pokud nejste obeznámeni s tím, jak nainstalovat aktualizace systému ručně na zařízeních Xiaomi, navrhujeme zkontrolovat náš článek o tom, jak to udělat kliknutím zde.

Jakmile znovu nainstalujete aktualizaci na vaší Redmi Note 6 Pro, problémy by měly být vyřešeny a zařízení by mělo být běženo normálně. S náhodou, že problémy nejsou vyřešeny po přeinstalaci aktualizace, pak možná budete muset navštívit nejbližší servisní středisko Xiaomi, aby se problém vyřešil.

Odemknuté ološení otisků prstů

Několik uživatelů vyvolalo obavy ohledně odložení otisků prstů po aktualizaci jejich redmi noty 6 pro s 10.2.2.0 Aktualizace.

Zdá se, že problém ovlivňuje několik uživatelů note 6 Pro a může to být způsobeno chybou v samotném softwaru. Pokud jste si také všimli zpoždění při pokusu odemknout zařízení pomocí senzoru otisků prstů, pak bohužel od nynějška neexistuje žádný potvrzený způsob, jak problém vyřešit.

Můžete zkusit provést resetování továrních dat na zařízení tím, že půjdete do nastavení další nastavení Resetujte Resetujte tovární datová resetování dat. Klepněte na resetování. Existují však šance, že to nemusí problém vyřešit, protože chyba přišla spolu se samotnou aktualizací.

Nicméně, v případě, že by se resetování zařízení neopravilo, pak bychom navrhli čekat, až Xiaomi uvolní aktualizaci rychlé opravy chyb, aby se zbavil problému.

Žádná indikace oznámení LED

Někteří uživatelé hlásí, že po instalaci nejnovějších 10 nevidí LED oznámení LED rozsvícené LED při přijímání upozornění a oznámení na svém zařízení.2.2.0 Aktualizace na jejich zařízení.

Možné řešení:

 • Přejděte na Nastavení Osobní oznámení Světlo.
 • Ujistěte se, že na zařízení je povolena možnost oznámení o pulsu.

Síť se odpojí, když je zařízení nečinné

Zdá se to 10.2.2.0 Aktualizace přinesla příliš mnoho chyb a problémů na Redmi Note 6 Pro. Uživatelé hlásili, že se zdá, že se zařízení automaticky odpojí od sítě a uživatelé zmizeli některé hovory a zprávy, když se zařízení nepoužívá.

Možné řešení:

 • Resetujte Nastavení sítě: Přejděte na Nastavení Klepnutím na „“ v nastavení sítí bezdrátových sítí Resetujte klepnutím na resetování.
 • Restartujte zařízení: Stiskněte a podržte klávesu napájení a poté klepněte na restart.

Býval fanouškem Windows Phone, dokud jsem nedostal svůj první telefon Android. Od té doby se nikdy neohlédl. Když nepíšu, hraji. E.mail: [Ochránce e.mailů]

Přenos dat Synnicios

How-tos Android Jak přenášet fotografie z Redmi Note 6 Pro na počítač

Jak přenášet fotografie z Redmi Note 6 Pro na počítač

Pozdravte redmi poznámku 6 pro. První smartphone Xiaomi, který se může pochlubit čtyřkamera poháněnou AI. Nyní si užijte inteligentní zážitek z fotoaparátu s funkcí detekce scény AI. Pomáhá fotoaparátu pochopit, na co se dívá, a automaticky vylepšuje obrázek. Pořiďte krásné, ostré obrázky, díky technologii automatického zaostřování s dvojím pixelem. Jeho 1.4 Mikrometr Pixel Velikost a širší f/1.9 Clona vám nabízí vylepšený zážitek z fotografie z nízkých osvětlení.

Redmi Note 6 Pro, Majete s vynikající kamerou vám může poskytnout novou vysokou kvalitu zážitku z fotografování. Musíte zálohovat fotografie Redmi Note 6 Pro včas pro případ, že by se jednoho dne mohly ztratit. Přenos dat Synnicios a Synnicios Manager vám může hodně pomoci v tomto problému.

Metoda 1: Zálohování All Redmi Note 6 Pro’s DCIM Photos Photos pomocí přenosu dat Syncios

Pokud chcete přenést všechny fotografie, ať už vaše fotografie z fotoaparátu nebo obrázky, které jste uložili, může je přenos dat Syncios zálohovat vše v jednom kliknutí! Takže se už nemusíte starat o únavné přenosové práce. S naším úžasným přenosem dat Synnicios můžete získat dobrý přenos.

Krok 1: Spuštění přenosu dat Synciosů Vyberte „Zálohování“ Připojte redmi poznámku 6 Pro k počítači

Nejprve spusťte přenos dat Syncios na počítači a poté na prvním rozhraní vyberte funkci „Zálohování“. Připojte svou redmi poznámku 6 Pro k počítači a počkejte, až synchronizujete data synchronizace. Poté vyberte svou spořitelnou cestu předem vpravo doleva. Klepnutím na další vyberte Obsah.

Krok 2: Krok 2: Vyberte „Knihovna fotografií„ Roll Roll “kliknutím na„ Další “přenos

Na středním panelu vyberte možnosti „Roll Roll Roll“ a „Foto knihovnu“, jakmile Syncios zakončíte, aby synchronizovala vaše redmi poznámka 6 Pro. Poté kliknutím na „Next“ načtete fotografie a kliknutím na ně spusťte proces přenosu.

Tipy: Pokud se během procesu setkáte s jakýmkoli problémem s detekcí, zkontrolujte prosím náš výukový program pro Android. Pozor: Připojení Wi-Fi v současné době podporuje zařízení pro Android. Pouze když telefon a počítač Android jsou přístup ke stejné síti, může Wi-Fi připojení fungovat.

Metoda 2: Přenos Redmi Note 6 Pro’s některé fotografie pomocí Syncios Manager

Na rozdíl od zařízení iOS může být přesun souborů z jednoho telefonu do druhého mnohem snazší, pokud jste používali zařízení Android. Pokud jde o přenos fotografií mezi telefonem a PC, raději získáte pomoc od Syncios Manager. Tento program může exportovat a importovat fotografie bez ztráty dat.

Nejprve spusťte správce Syncios Manager na počítači a poté připojte svou redmi poznámku 6 pro počítač. Na levém panelu vyberte možnost „Fotografie“ a počkejte, až synchronizuje váš telefon. Po dokončení budou všechny vaše fotografie uvedeny na obrazovce. V následující pasáži vám řekneme, jak podrobně exportovat fotografický soubor a fotoalbum.

Nyní si můžete vybrat požadované fotoalbum k zálohování. Jednoduše vyberte určitou složku fotografií a na panelu nabídek klikněte na tlačítko „Export“. Vyberte si svou spořitelnou cestu a znovu klikněte na „Export“.

Nejprve musíte zadat kliknutím na určitou složku. Poté si můžete vybrat požadovaný fotografický soubor, více obsah je podpora přenosu současně. Vyberte požadovanou fotografii a klikněte na tlačítko „Export“ na panelu nabídek.

Tipy: Pokud se během procesu setkáte s jakýmkoli problémem s detekcí, zkontrolujte prosím náš výukový program pro Android.

Metoda 3: Použijte zálohu 1-kliknutí Syncios Manager k zálohování všech fotografií Redmi Note 6 Pro Photos

Pokud upgradujete verzi Syncios Manager na Ultimate verze, můžete zažít funkci „1-kliknutí zálohování“ pro přenos všech fotografií Redmi Note 6 Pro do počítače.

Tipy: Funkce Syncios ‚1-Click Backup‘ Otevřeno pouze pro Ultimate User. Můžete upgradovat na konečnou verzi nebo znát více rozdílu mezi bezplatnou verzí a Ultimate Version prostřednictvím verze Syncios Porovnání.

Krok 1: Spuštění Synionios Manager Přejděte na „Toolkit“ Zvolte „Zálohování 1-kliknutí“

Nejprve spusťte Syncios Manager a připojte svou redmi poznámku 6 pro s počítačem pomocí kabelu USB. Poté přejděte do modulu „Toolkit“ a najdete funkci „1-kliknutí“.

Krok 2: Zvolte ‚Fotografie‘ klikněte na ‚START BACKUP‘

V rozbalovacím okně se zobrazí čtyři hlavní kategorie obsahu, vyberte možnost „Fotografie“. (Můžete také kliknout na tlačítko Expand a vybrat další obsah, pokud chcete.) Poté kliknutím na tlačítko „Spuštění zálohování“ spusťte proces přenosu.

Tipy: Pokud se během procesu setkáte s jakýmkoli problémem s detekcí, zkontrolujte prosím náš výukový program pro Android.

Závěr

Tento článek poskytuje 3 různá řešení pro přenos fotografií do Redmi Note 6 Pro. Vyberte si ten, který dáváte přednost, a dokončete práci rychle. Pokud tato příručka pomůže, nezapomeňte ji sdílet se svými přáteli.

Podporovaná zařízení Xiaomi:

Xiaomi mi 2/2a/3/4/4i/4c/4s/5/5s/5c/6/8/9, Xioami Mi mix/mix 2/mix 2s, xiaomi mi max/max 2, mi note/note 2 /Poznámka 3, redmi 2/2a/3/3x/3s Prime/3S/3 Pro/4/4x, redmi poznámka 2/3/4/5, Redmi Pro atd.

Podporovaný OS: Android 3.0 výše

Podporované soubory: Kontakty, textové zprávy, protokoly hovorů, fotografie DCIM, obrázky, hudba, videa, aplikace, záložky, kalendáře

Stáhnout Syncios Mobile Manager:

Stáhněte si přenos dat Syncios:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS