Rendery Galaxy S23 Plus prolomily obálku jen několik hodin po úniku Galaxy S23

Krátce poté, co se na internetu objevily rendery Galaxy S23, jsme tu my, abychom našim čtenářům poskytli první pohled na Galaxy S23 Plus, druhou vlajkovou loď společnosti Samsung pro rok 2023, která najde své místo mezi základním modelem a prémiovým Galaxy S23 Ultra.

Rendery ukazují, že Galaxy S23 Plus bude mít stejné uspořádání fotoaparátu jako jeho předchůdce, informace o rozměrech odhalují, že bude o něco vyšší

Tentokrát se Smartprix spojil se známým leaksterem OnLeaks a přináší rendery Galaxy S23 Plus. Oproti Galaxy S22 Plus dojde k několika jemným designovým změnám, ale celkově se neočekává, že by Samsung představil monumentální kosmetické vylepšení. Jak můžete vidět na renderech, poloha předního fotoaparátu s děrovaným otvorem zůstává stejná, ale při oficiálním uvedení smartphonu na trh by se mohl dočkat vylepšení.

Rendery Galaxy S23 jsou tu a přinášejí první pohled na designovou podobnost nadcházející vlajkové lodi s Galaxy S22

Pokud jde o soustavu zadních fotoaparátů, každý kruhový model má samostatný prstenec, zatímco blesk je usazen v jedné rovině se šasi Galaxy S23 Plus. Podle sdílených rozměrů bude chystaný telefon o něco vyšší než Galaxy S22 Plus, údajně bude měřit 157.7 x 76.1 x 7.6 mm a sportovní 6.6palcový displej. Rozlišení, technologie panelu, obnovovací frekvence a další podrobnosti nebyly součástí úniku renderů, ale jsme přesvědčeni, že tyto informace se v příštích týdnech dostanou na veřejnost.

rendery, galaxy, několik, úniku

rendery, galaxy, několik, úniku

rendery, galaxy, několik, úniku

Ve spodní části se nachází port USB-C a stejně jako na renderech Galaxy S23 jsme nezaznamenali fyzickou přihrádku na SIM kartu, což může znamenat, že Samsung možná příští rok uvede na trh modely pouze s eSIM, přinejmenším pro U.S.-zákazníci se sídlem. Pokud vás absence rozsáhlých estetických změn trápí, vězte, že v roce 2023 bude rodina Galaxy S23 uvedena na trh jako celá se systémem Snapdragon, a to díky nejnovějšímu partnerství, které Samsung uzavřel se společností Qualcomm.

V podmínkách se uvádí, že Galaxy S23, Galaxy S23 Plus a Galaxy S23 Ultra budou dodávány pouze se špičkovou čipovou sadou Qualcomm, kterou by v době uvedení na trh měl být Snapdragon 8 Gen 2, a očekává se, že bude masově vyráběna na 4nm uzlu TSMC, tedy stejným procesem, který se používá k výrobě A16 Bionic. Bohužel součástí úniku nebyly ani podrobnosti o cenách, ale v blízké budoucnosti bychom měli narazit na další cenné poznatky, takže zůstaňte naladěni.

SOURCE

Image:wccftech.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS