Reproduktor v mém telefonu Samsung nefunguje

Telefon nefunguje hlasitý odposlech

Identifikujte situaci, kdy neslyšíte. Pokud reproduktor na telefonu nefunguje, můžete zvolit kompromisní řešení. zapnout hands-free. Zapojuje jiný typ reproduktoru. slyšitelnost bude dobrá.

Dalším snadným způsobem je připojení náhlavní soupravy. Doporučujeme použít příslušenství dodané se základním balíčkem.

Chcete-li ověřit, zda je příčina skutečně v reproduktoru, nahrajte na diktafon krátkou zprávu. Zkuste jej přehrát: pokud problém přetrvává, je součástka poškozená.

Reproduktor v telefonu se systémem Android nefunguje

Není nic otravnějšího, než když se snažíte mluvit přes hlasitý odposlech, ale reproduktor telefonu přestane fungovat. Pokud zjistíte, že reproduktor v telefonu se systémem Android nefunguje, vyzkoušejte tyto tipy pro řešení problémů.

Začněme několika jednoduchými věcmi, na které je třeba dávat pozor. Pokud během hovoru neslyšíte nikoho na druhé straně, zkontrolujte, zda je zapnutý reproduktor. Pokud je aktivován, ikona reproduktoru by měla být zelená nebo zvýrazněná. Chcete-li ji zapnout, klikněte na ikonu ve tvaru „Speaker“, ikona by se měla rozsvítit.

Poznámka : další indikátor může být problémem, pokud druhou osobu slyšíte přes sluchátko.

Zvýšení hlasitosti vyzvánění během hovoru

Pokud reproduktor ukazuje, že je zapnutý, může být hlasitost příliš snížena. Zkuste během hovoru stisknout tlačítko pro zvýšení hlasitosti na telefonu.

Tlačítko hlasitosti se u většiny telefonů obvykle nachází na levé straně. Po stisknutí by se měl zobrazit indikátor hlasitosti. Tlačítkem můžete zvýšit hlasitost nebo posunout ukazatel hlasitosti doprava, dokud neuslyšíte, co druhá osoba říká.

Poznámka: jediným způsobem, jak zkontrolovat a nastavit hlasitost vyzvánění, je. Je být v režimu hovoru. Dobrým testovacím hovorem by bylo zavolat do hlasové schránky nebo někomu známému.

Zkontrolujte hlasitost v nastavení nosiče

Pokud stále nic neslyšíte, zkontrolujte, zda není snížena hlasitost médií. Postupujte podle následujících kroků:

Stiskněte tlačítko „Zvuky a vibrace / Oznámení“.

Stiskněte tlačítko „Volume“ nebo vyberte „Profile“.

Posunutím posuvníku hlasitosti doprava zvýšíte hlasitost.

Poznámka : Kromě toho můžete přistupovat k nastavení hlasitosti stisknutím tlačítka zvýšení nebo snížení hlasitosti a poté stisknutím šipky dolů v pravém horním rohu zobrazit nastavení směšovače zvuku.

Funkce Nerušit je pravděpodobně povolena

Tato praktická funkce může být důvodem, proč není zvuk. Zkontrolujte, zda je vypnutá, zde je návod, jak ji zkontrolovat a vypnout:

Pro přístup k tomuto nastavení přejděte do „Nastavení“ „Zvuky a vibrace / oznámení“ a zkontrolujte, zda je povoleno „Nerušit“. Nebo přejeďte od horního okraje obrazovky dolů a klepněte na ikonu Nerušit. Pod ním by se mělo zobrazit oznámení, které můžete vybrat pro další nastavení.

Pokud je povolena funkce Nerušit, klepnutím na toto nastavení zjistíte, které zvuky jsou ztlumené.

Máte 3 možnosti výjimek: žádné výjimky, pouze alarmy a vlastní výjimky.

Pokud máte nastaveno „Bez výjimek“, zvuk bude ztlumen a pro výběr požadovaných zvuků budete muset buď vypnout funkci „Nerušit“, nebo ji nastavit pouze na „Budík“ nebo „Vlastní“.

Poznámka : Systém Android Marshmallow používá možnosti „Úplné ztišení“, „Pouze alarmy“ a „Priorita“. Výběrem jiného nastavení než „Úplné ticho“ zapnete zvuk.

Většina telefonů se systémem Android po připojení sluchátek automaticky ztlumí externí reproduktor. To může nastat také v případě, že sluchátka nejsou zcela zasunuta do audio konektoru. Chcete-li provést test, odpojte sluchátka a přehrajte zkušební zvuk, hudbu nebo proveďte zkušební hovor. Nezapomeňte zapnout reproduktor.

Některá pouzdra na telefony tlumí zvuk. Zkuste vyjmout telefon se systémem Android z pouzdra a poté vyzkoušejte zvuk. Zlepšení zvuku byste si měli všimnout okamžitě.

Ačkoli se to může zdát jako triviální krok, restartování často odstraní softwarové závady, které mohly vypnout zvuk.

Stiskněte a podržte tlačítko napájení na telefonu, dokud se na obrazovce nezobrazí tři možnosti: „Vypnout“, „Restartovat“ a „Nouzový režim“ nebo „Nerušit“ v závislosti na modelu. Stisknutím tlačítka „Restartovat“ restartujete telefon.

Úplné vypnutí a zapnutí telefonu

Možná budete muset projít procesem restartu ještě dále. Telefon může mít fyzický problém, kvůli kterému jej musíte vypnout a znovu zapnout. Postupujte podle výše uvedených kroků, ale stiskněte tlačítko „Vypnout“. Po opětovném zapnutí telefonu můžete snadno otestovat zvuk pomocí oblíbené aplikace.

Poznámka : některé telefony mají při spouštění zvuk, takže můžete hned zjistit, zda to pomohlo.

Ne všechny telefony mají vyměnitelnou baterii, ale pokud ano, je možné ji vyjmout a znovu vložit. Je dobrý způsob, jak telefon zcela resetovat bez vymazání dat. Pokud si nejste jisti, zda je baterie vyměnitelná, nahlédněte do příručky výrobce mobilního telefonu.

Reproduktor telefonu Samsung nefunguje, polyfonní nebo hlasový reproduktor telefonu Samsung přestal fungovat

Velkým problémem pro většinu lidí bude skutečnost, že reproduktor v telefonu Samsung nefunguje. Téměř každý gadget má dva reproduktory. hudební a hovorový. Jeden z nich se nazývá boozer a používá se také pro hands-free hovory. Bez ohledu na typ reproduktoru je příčin jejich poruchy celá řada. Nejdůležitější pro každého, kdo se s tímto problémem potýká, je nepodnikat žádné kroky k jeho vyřešení. Pokud se tedy náhle rozhodnete provést demontáž telefonu, můžete kvůli nedostatku potřebných zkušeností poškodit různé části. Veškeré závady na základní desce opravíme, takže pokud je porušena integrita desky, zařízení již nikdy nebude funkční.

Přesná příčina, proč reproduktor v telefonu Samsung nefunguje, bude známa po diagnostice, upřesnění nákladů a dostupnosti dílů po telefonu. Ceny nejsou veřejnou nabídkou a mohou se lišit v důsledku rozdílné kvality komponentů a směnných kurzů v době opravy.

Oprava všech závad telefonu Samsung

Seznam běžných závad

Co nás odlišuje?

VAROVÁNÍ!S každým klientem, který si objednal opravu elektroniky v našem servisním středisku, uzavíráme písemnou smlouvu, takže všichni naši klienti jsou v naprostém bezpečí!

DORUČENÍ KURÝREMIOR Pokud nemůžete své zařízení přivézt do našeho servisu sami, nabízíme vám bezplatnou službu doručení v čase, který vám vyhovuje.

JAK DLOUHO BUDE MŮJ TELEFON V OPRAVĚ?Závadu, která brání fungování reproduktoru v telefonu Samsung, lze obvykle opravit během jednoho dne; v některých případech však může oprava trvat i několik dní a je třeba, abyste elektroniku opravili co nejdříve. V takových případech poskytujeme urgentní opravy v krátkém čase!

Proč v telefonu Samsung nefunguje reproduktor?

Pokud v telefonu Samsung nefunguje reproduktor, musíte znát důvod podobné situace. Často se vyskytuje vada. Vada se objevuje v důsledku vniknutí vlhkosti dovnitř komunikátoru, sňatku, vzniklého při výrobě nebo v důsledku přirozeného opotřebení dílu. V každém případě je nutné reproduktor vyměnit, což vyžaduje demontáž zařízení. Neprovádějte ji sami, protože bez speciálního vybavení a velkých zkušeností hrozí poškození klíčových dílů. Například při poškození procesoru nebude možné zařízení opravit. bude nutné vyměnit základní desku. Je příliš drahý, takže malá úspora v rozpočtu skončí velkou finanční ztrátou.

 • Pronikání vlhkosti;
 • Tovární vady;
 • Mechanické poškození způsobené pádem smartphonu;
 • Oxidace připojovacích kolíků k desce;
 • Selhání softwaru.

Pokud reproduktor telefonu Samsung přestane fungovat, může to znamenat softwarovou závadu operačního systému. Jak se vyskytují? Někdy to může být způsobeno také pravidelnou instalací a odstraňováním různých nástrojů, které souvisejí se zlepšováním kvality zvuku. Během odinstalace „vytáhnou“ důležité soubory operačního systému, jejichž odstranění může způsobit, že gadget nebude schopen přehrávat melodie a hlasy. Co dělat v tomto případě? Bez blikání mobilního telefonu se neobejdete. Nedoporučujeme to dělat sami, protože instalací jiného než oficiálního operačního systému se komunikátor může změnit v „cihlu“. Pokud k tomu dojde, nelze již obnovit funkčnost zařízení.

Co dělat, když v telefonu Samsung nefunguje reproduktor?

Reproduktor v telefonu Samsung nefunguje? Hlavu vzhůru, protože jsme tu, abychom vám pomohli. Svůj přístroj můžete svěřit špičkovým profesionálům, kteří vědí, co dělají. Před zahájením opravy provedeme kvalitní diagnostiku zařízení. Pro naše milé zákazníky je zcela zdarma. Výsledek vám pomůže učinit nejlepší možné rozhodnutí o obnovení funkčnosti telefonu. Abychom se vyhnuli zpožděním při opravách, máme velké zásoby elektronických součástek. Pokud reproduktor telefonu Samsung přestane fungovat, vyměníme jej na minimální dobu.

Ztráta zvuku v telefonu Samsung : 9 komentářů

Žádný zvuk ve hrách. Na všechno ostatní je tu.

V zařízení Samsung není zvuk a panel médií je červený

Není tam žádný zvukLišta za středem je červenáPoslal jsem zvukové klipy přicházející v tichu

Žádný zvuk v multimédiích a hrách. Zvuky systému. Reproduktor v testu funguje.

Sledování filmu náhle ztratilo zvuk média pruh červený co dělat všechny ostatní zvuky vibrace hovory fungují

Proč přestal fungovat reproduktor?

Podle odborníků jsou dva nejčastější důvody nefunkčnosti hlasitého odposlechu v zařízení následující: je rozbitý a chybná funkce softwaru. Pokud reproduktor zařízení přestane fungovat, připomeňte si, co mohlo být příčinou poruchy. Telefon mohl být předtím upuštěn. Je důležité zjistit všechny okolnosti, které problému předcházely. Pokud jste si jisti, že váš smartphone nebyl vystaven mechanickému nárazu, vyplatí se dodržet tyto jednoduché kroky:

 • Restartování zařízení. tím se odstraní následky selhání softwaru.
 • Přejděte do nastavení telefonu. přejděte do části „Zvuk“ a zkontrolujte, zda je posuvník hlasitosti nastaven do maximální polohy.
 • Pečlivě zkontrolujte reproduktor. může být ucpaný malými cizími částicemi, které brání normálnímu provozu.

Pokud je čip zvukového kodeku vadný, všechny výše uvedené manipulace se zařízením nebudou mít patřičný účinek. V tomto případě může problém s telefonem vyřešit pouze zkušený technik servisního střediska. Výměna čipu zabere kvalifikovanému technikovi více než hodinu práce. Uživatel chytrého telefonu by takový úkol jednoduše nezvládl.

Proč přestane reproduktor fungovat??

Podle odborníků jsou dvěma nejčastějšími příčinami nefunkčnosti hlasitého odposlechu v zařízení porucha reproduktoru a selhání softwaru. Pokud přestal fungovat reproduktor vašeho zařízení, zamyslete se nad tím, co mohlo být příčinou této poruchy. Telefon mohl být předtím upuštěn. Je důležité zjistit všechny okolnosti, které problému předcházely. Pokud jste si jisti, že smartphone nebyl vystaven mechanickému nárazu, vyplatí se provést tyto jednoduché kroky

reproduktor, telefonu, samsung, nefunguje
 • Restartování zařízení. tímto způsobem odstraníte následky chybné funkce softwaru.
 • Přejděte do nastavení telefonu. přejděte do sekce „Zvuk“ a ujistěte se, že je posuvník hlasitosti nastaven do maximální polohy.
 • Pečlivě zkontrolujte jednotku reproduktoru, může být ucpaná malými cizími částicemi, které brání normálnímu provozu.

Pokud je čip zvukového kodeku vadný, všechny výše uvedené manipulace se zařízením nebudou mít žádný účinek. V tomto případě může problém s telefonem vyřešit pouze zkušený technik servisního střediska. Výměna čipu kvalifikovaným technikem může trvat až hodinu. Uživatel chytrého telefonu by takový úkol nezvládl.

Vadný reproduktor

Příčinou může být výrobní vada. Pokud je záruka platná, je třeba ji opravit nebo vyměnit za podobnou jednotku. Součástka obvykle selže při nárazu. Pokud se do ochranné síťky dostal cizí předmět a poškodil ji, měli byste ji zcela vyměnit.

Jednou z příčin může být porucha kontaktů sluchátek. Smartphone si bude myslet, že je připojen k zařízení, takže signál bude přiveden na poškozené piny konektoru. Můžete to také zkusit znovu doma. Je to jednoduché. vyčistěte konektor a zkuste hudbu znovu přehrát. Funkci reproduktoru může zhoršit také nahromadění cizích látek.

Jak problém vyřešit

Když se vám na zařízení Samsung ztratí zvuk, nespěchejte do servisního střediska. V závislosti na závadě můžete problém vyřešit sami. Zvažte, co mohou uživatelé chytrých telefonů dělat.

Problémy se softwarem telefonu

Problém s dobrým nebo žádným zvukem je většinou způsoben vadnou součástí telefonu. Někdy se zvuk ztratí kvůli chybám softwaru. Například jste nesprávně obnovili tovární nastavení telefonu, nezkušeně nainstalovali jiný firmware, omylem stáhli virový software.

V takovém případě odinstalujte všechny aplikace a programy, které jste nedávno nainstalovali, a zkontrolujte smartphone antivirovým programem. V některých situacích je nutné provést přeflashování zařízení nebo úplný reset.

Pokud nejste zkušený uživatel, nedoporučujeme provádět reflash miniaplikace svépomocí. Pokud jste si jisti svými schopnostmi a znalostmi, doporučujeme stáhnout firmware z fóra 4PDA. Věnujte prosím pozornost všem bodům přiložených pokynů.

Problém s konektorem

Žádný zvuk v telefonu? Zkontrolujte zásuvku:

 • Připojte sluchátka, stiskněte tlačítko hlasitosti a odpojte zařízení od konektoru.
 • Opakovaně vložte sluchátka a poté je opět vyjměte.
 • Důkladně vyfoukněte zásuvku.
 • Voda nebo jiná kapalina vnikla do? Telefon je třeba rozebrat a vyčistit.

Porucha reproduktoru

Další závadou je prasklý reproduktor. Ve většině případů byste měli zavolat servisní středisko, kde odborníci provedou diagnostiku a vymění vadné díly.

Funkčnost modulu můžete zkontrolovat tak, že během hovoru aktivujete hlasitý odposlech.

Vadná deska

Vadný může být i samotný ovladač hlasitosti. Za hlavní příčinu se považuje zablokování pod klíčem a samotnou deskou. Telefon bude nutné odnést do servisního střediska. Nezkušený uživatel může při demontáži telefonu způsobit poškození. Kontaktujte profesionální servis. Deska se může porouchat v důsledku chyby uživatele, například vniknutí kapaliny, nebo chyby systému.

Přerušený kabel

Další důvod. kabel je poškozený. Tento problém se vyskytuje pouze u skládacích telefonů nebo výsuvných zařízení. Otevření sluchátka způsobí spuštění odbočky. Během provozu zařízení se může díl časem zlomit.

I v případě tohoto typu problému bude nutné přivolat odborného technika.К. Uživatel se vystavuje riziku dalšího poškození, pokud se rozhodne spotřebič rozebrat a vyměnit díl sám. Selhání smyčky způsobí, že z telefonu vůbec nevychází zvuk.

reproduktor, telefonu, samsung, nefunguje
| Denial of responsibility | Contacts |RSS