Ruce s Galaxy Tabpro s. Galaxy Tab Pro S

Ruce s Galaxy Tabpro s

Trh 2 v 1 se v posledních několika letech nesmírně zahřívá u uchazečů, jako jsou Microsoft, HP, Asus, Lenovo a mnoho dalších, mnoho dalších, které se objevují působivá zařízení, která zpochybňují tradiční rozdělení na notebook-tablet. Přestože ukončují výrobu notebooků, nabídky tabletů Samsung přešly ze síly na sílu, pravděpodobně před hraním před několika lety před hraním.

Ačkoli to není první tablet Windows, Samsung vydal, konvergovaný trh jim nabídl perfektní příležitost překlenout propast sdružením klávesnice s jejich nejnovější nabídkou. S tím si pro sebe zajistili pěkný roh trhu s tím, co bych považoval za jeden z nejtenčích a nejlehčích 2-in1, jaké jsem kdy použil.

Během nového roku byla cena Tabpro S výrazně snížena (bezpochyby vyčistit zásoby pro dosud neohlášený Tabpro S2) z neuvěřitelných 849 GBP na mnohem rozumnějších 500 GBP. Poté, co jsem se vzdal Linx 12v64, skočil jsem na šanci vyzkoušet si jednu. Nyní o měsíc později, tady jsou moje myšlenky.

Hardware

Stejně jako mnoho tablet Samsung je tabpro s směsí kovu a plastu; Zatímco vnější okraj zařízení se cítí výjimečně prémiový s jeho hliníkovým rámem, záda je typický, mírně flexibilní plast. Je pravda, že to není téměř nikdy vidět s klávesnicí na místě, ale za cenu Samsung spustil Tabpro, protože bych rád viděl kovový povrch podobný povrchu. Na rozdíl od povrchu však Tabpro přichází s klávesnicí jako standardní (ale bez pera, které se prodává samostatně za statných 45 liber v době psaní. Mám jeden na cestě.).

V horní části zařízení jsou tlačítka napájení a hlasitosti. Dole vlevo je tlačítko fyzického startu (což je stále věc) a na spodní části sedí pogo kolíky pro klávesnici. Fyzikální tlačítka na Tabpro jsou uspokojivě klikaty a citlivé.

Pokud jde o fyzické rozměry, může se pochlubit 290 x 198 x 6.3 mm a 693 g. je nepochopitelně tenký a lehký, hlavně díky 2.2GHz Dual-Core Core-M pod kapotou, které vyžadují spíše pasivní chlazení, než potřebují spustit ventilátor, dokonce i při zatížení (i když se občas na dotek občas zahřeje). Pouzdro na klávesnici přidává velmi malý objem, když je také připojen.

Pokud jde o porty, opravdu není co uvést. Má 1 port USB typu C a konektor pro sluchátka.

Být poněkud hlasitý ohledně rozhodnutí Apple omezit přístavy na nových MacBooks, což je zjevně ještě horší; s pouze jedním portem se musím rozhodnout mezi účtováním tabletu nebo v podstatě cokoli jiného. Přirozeně existují dongle, ale ještě jsem se nedostal, abych si vybral slušný dok all-in-one, zatím. Na druhou stranu, přístav podporuje rychlé nabíjení a nabízí plné nabití baterie 5 200 mAh za pár hodin.

Zjistil jsem, že situace kamery je poněkud příjemná. Ve své poslední recenzi jsem napsal:

Často cítím s tablety, je to špatná cesta; Já, stejně jako mnozí, nebudu fotografovat na tabletu z několika důvodů, a proto nevyužívá lepší zadní senzor, zatímco videokonference s rodinou a kolegy mají tendenci trpět ve srovnání.

Tabpro S se může pochlubit 5MP kamerou na obou stranách. Jsou stejně dobří jako navzájem! To znamená, zda skutečně fotografujete v zoo nebo konference týmu vzdáleně, můžete zaručit přesně stejnou kvalitu a rozlišení obrazu. Děkuji, Samsung!

Výkon životnosti baterie

Na plné nabití obecně vidím celý den smíšeného používání (a často více, protože mám další notebook pro práci během 9-5). Při intenzivnějším využití mohu sledovat, jak se baterie pomalu vyčerpává výrazně rychleji, i když se nejedná o opakující se scénář a stále mi nabízí lepší výdrž baterie než většina mých ostatních zařízení.

Na vnitřní straně, jak je uvedeno výše, Tabpro S používá procesor s dvojitým jádrem Core-M s výkonem 4 GB RAM a 128 GB úložiště. Při normálním používání (psaní, prohlížení, úpravy obrázků atd.) Je to více než schopné, ale občas si všimnu chromových karet ve snaze zvládnout s omezenou dostupnou pamětí. V ideálním světě a určitě za cenu, kterou jsem doufal, že uvidím 8 GB RAM; Nejedná se o nákladnou upgrade pro výrobce a zvyšuje rozdíl ve světě na zážitek pro spotřebitele. Bohužel, nejsem připraven vyplatit další požadované pro zlaté vydání (které se také může pochlubit větším SSD), takže 4 GB bude muset stačit.

Přes všechno, co jsem si nevšiml žádné značné zpomalení, koktání nebo jinak špatného výkonu v každodenním používání. Stojí za zmínku o použití, o kterém hovořím, je téměř totožné s tím, na které byl Linx 12v64 vystaven, a to trpělo docela značným problémům s výkonem. Ve srovnání jsem byl s Tabpro velmi spokojen.

Obrazovka

Obrazovka SAMOled 12 ″ FHD (2 160 x 1 400) je snadno nejlépe vypadajícím displejem, který jsem dosud použil na zařízení notebooku/2-in-1. Barvy jsou živé (pokud jsou trochu přesycené), jasné a nabízejí vynikající úhly sledování. Při tomto rozlišení jsou obrázky svěží a čisté. Je to ohromující displej.

Panel Samoled je na tomto trhu jedinečný jinak plný displejů IPS a TN, ale přichází za cenu; Správa napájení společnosti Samsung výchozí pro stmívání displeje po 30 sekundách nečinnosti ve výchozím nastavení, poněkud dráždivá „funkce“ při sledování videa nebo čtení článku s dlouhou formou. To se provádí pro prodloužení životnosti panelu, který je jinak náchylný k vypálení na obrazovce, pokud není správně postaráno. Naštěstí Samsung to dovolí, aby se to rozšířilo až na 10 minut, což je pro mě obecně více než dost, i když ti, kteří provádějí prezentace nebo sledují delší videa, budou stále trpět. Není možné jej úplně zakázat.

Pro mě je to kompromis, se kterým mohu žít; Pro výhody SAMOled jsem připraven aktivněji se starat o panel.

Klávesnice

Na rozdíl od jiných 2-in-1 je tabpro s přichází s klávesnicí z krabice. Žádné další náklady. Při zvažování klávesnice Surface Pro je kolem značky 100 liber na vrcholu již tak drahé tablety, je uspokojivé mít jeden zahrnutý do ceny s Tabpro.

Je to o něco víc než klávesnice, protože působí jako případ folio, chrání přední i zadní. Připojuje se k kartě s přiměřeně silnými magnety a zůstává docela dobře.

Je pravda, že mi trvalo pár hodin, než jsem si zvykl na kompaktní rozvržení, povrchová klávesnice těží z mezeru mezi klíči, ale to není případ Samsung. Přesto jsem na to byl zvyklý, nebyl absolutně žádný problém. Zjistil jsem, že úhly jsou za mnoha okolností trochu příliš extrémní; Například sedět například je příliš vzpřímené na něčem jiném než na plochém stole a jeho položení na spodní úhel, který jsem našel, je opravdu velmi užitečné pro psaní v posteli, na klíně nebo kdekoli jinde, nemusím nutně sedět rovně.

Existuje také otázka rovnováhy. Vzhledem k tomu, že karta je držena pouze magnety, jakékoli slušné klepání má potenciál ji vytlačit z místa, což způsobuje, že se tablet svrhl; Určitě by to mohlo těžit z trochu více práce, protože jsem několikrát přesunul tablet na stole nebo židli s trochou spěchu a musel jsem ho chytit v polovině pádu.

Samotná klávesnice má minimální flex, dostatečné cestování klíčů a je velmi citlivá. Důkladně si to užívám psaní.

Závěr

Za původní cenovou cenu ~ 849 GBP jsem to považoval za daleko za svůj skromný rozpočet, místo toho jsem se podíval na konvenčnější notebooky s mnohem lepší specifikací za stejnou cenu. Dokonce i nyní na 649 GBP. 700 GBP na Amazonu je to docela nákladné.

Na druhou stranu je to levnější (v současné době) než podobně spec’d Surface Pro, zejména proto, že přichází s pouzdrem na klávesnici z klávesnice z krabice a je možná jedním z nejtenčích a nejlehčích 2-in-1, jaké jsem kdy byl položil mi ruce.

Hardware pod kapotou v žádném případě nikoho odfoukne, i když za to, co to je a co je navrženo tak, aby to vyniklo. Kdybych měl na výběr mezi Tabpro S a zlatým vydáním s dalším RAM před nákupem bych se přirozeně rozhodl pro lepší specifika.

Od nákupu Tabpro S jsem dal své další notebooky na prodej, nyní jsou přebytkem požadavků, protože tabpro s doslova vše, co chci v přenosným zařízením, a je tak snadné přenášet kolem, jen zřídka cítím potřebu zvolit pro cokoli jiného.

Máte tabpro? Jak se s tím máš? Dejte mi vědět v комментари и мнения.org on

Články

 • Co bych rád viděl z Android Enterprise v roce 2023
 • Myšlenky na změny složitosti hesla pro Android 12
 • Požadavky na požadavky API Google Play dopad na podnikové aplikace
 • Sunsetting Diskutujte o platformě komentářů
 • Google publikuje rozdíly mezi Android a Android Go
 • Android Go EMM podpora
 • Relauching Bayton.org
 • AER upustil 3/5letý mandát aktualizace s Androidem 11, kde jsme teď?
 • Vsadil jsem se s Google (a ztratil jsem)
 • O budování zařízení Android
 • Google oznamuje velké změny na nulovou dotyku
 • VMware oznamuje konec podpory pro správu zařízení
 • Google Spusťte komunitu Android Enterprise Help
 • Sledujte: Diskuse Android Enterprise s Hypergate
 • Poslouchejte znovu: BM podcast #144. Jason Bayton Russ Mohr Talk Android!
 • API pro správu Android Google bude brzy podporovat
 • Android Enterprise v 11: Google snižuje viditelnost a kontrolu s tím, že se vyrovnává s posílením soukromí.
 • Desetiletí, které v podniku předefinovalo Android
 • Proč Intune nepodporuje Android Enterprise Cope
 • VMware WS1 UEM 1908 podporuje zápisy Android Enterprise na uzavřených sítích a zařízeních AOSP
 • Průzkum zážitku z Android Enterprise Bayton 2019
 • Android Enterprise Partner Summit 2019
 • Zákaz a podnik Huawei: Co teď?
 • Dabbling s Android Enterprise v Q beta 3
 • Proč jsem se přestěhoval z Google Wi-Fi do Netgear Orbi
 • Připojuji se do Social Mobile jako ředitel Android Innovation
 • Android Enterprise v Q/10: Funkce a jasnost při odsazení DA
 • MWC 2019: Zařízení Mid-Range Excel, 5G Everything, Form-Faktors Galore a Android Enterprise
 • UEM nástroje Správa automobilů poháněných Androidem
 • Připojení komunity odborníků na Android
 • Únor byl pro OEMConfig zajímavým měsícem
 • Společnost Google Spuštění Android Enterprise doporučuje pro poskytovatele spravovaných služeb
 • Migrace z Windows 10 Mobile? Proto byste měli zvážit Android
 • AER expanduje: Android Enterprise doporučil pro EMMS
 • Co bych rád viděl z Android Enterprise v roce 2019
 • Moje nejlepší aplikace pro Android v roce 2018
 • Rok v recenzi: 2018
 • Mobileiron Cloud R58 podporuje plně spravované zařízení Android s pracovními profily
 • Ruce s Huawei Mate 20 Pro
 • Workspace One UEM 1810 představuje podporu plně spravovaných zařízení Android Enterprise s pracovními profily
 • G Suite již ve výchozím nastavení nezabraňuje úniku dat Androidu
 • Live: Huawei Mate Series Start
 • Jak načíst beta digitální blahobyt na koláči
 • Jak ručně aktualizovat Nokia 7 Plus na Android Pie
 • Ruce s BQ Aquaris X2 Pro
 • Ruce na Sony OemConfig
 • Stát Android Enterprise v roce 2018
 • Ochrana osobních údajů BYOD: Nespokojte se s Legacy Android Management v roce 2018
 • Spojení dvou synologií přes SSH pomocí ověřování veřejné a soukromé klíče
 • Jak aktualizovat RSYNC na Mac OS Mojave a High Sierra
 • Intune získává podporu pro nasazení Android Enterprise COSU
 • Doporučeno Android Enterprise: HMD Global Spuštění Nokia 3.1 a Nokia 5.1
 • Android Enterprise Partner Summit 2018 Nejdůležitější
 • Live: Mobileiron Live! 2018
 • Android Enterprise First: Airwatch 9.4 přistání s novým jménem a zaostřením
 • Live: Android Enterprise Partner Summit 2018
 • Samsung, Oreo a nekonzistentní Android Enterprise UX
 • Společnost MobileIron spustí pracovní profily Android Enterprise na plně spravovaných zařízeních
 • Android P ukazuje zaměření Google na podnik
 • Úvod do Managed Google Play
 • MWC 2018: Android One, Oreo Go, Android Enterprise doporučil Android Enterprise
 • Enterprise Ready: Google Launch Android Enterprise Doporučuje
 • Rok v recenzi: 2017
 • Google je správcem zařízení ve prospěch Android Enterprise
 • Hands on the Sony Xperia xz1 Compact
 • Moto C plus dárku
 • Stav Android Enterprise v roce 2017
 • Společnost Samsung spustila poznámku 8 pro Enterprise
 • Mobileiron oficiálně podporuje zajištění QR kódu Android Enterprise
 • Přistál přistál zápis
 • Mobileiron neoficiálně podporuje poskytování QR pro zařízení spravované práce spravované Android, tak jsem to našel
 • Hands on the Nokia 3
 • Experimentování se shlukováním a replikací dat v Nextcloudu s Mariadb Galera a synchronizací
 • Představujeme dokumentaci o Baytonu.org
 • Goodbye Alexa, hey Google: Hands On the Google Home
 • Omezení přístupu k výměně ActiveSync
 • Co je správa mobilních zařízení?
 • 8 tipů pro úspěšné nasazení EMM
 • Dlouhodobá aktualizace: Fitlet-RM, průmyslový mini PC bez fanoušků od Compulab
 • První pohled: Freedompop v7
 • Vault7 a CIA: Proto potřebujeme EMM
 • Co je Android Enterprise (Android for Work) a proč se používá?
 • Představujeme noční režim na Baytonu.org
 • Co je dohled nad iOS a proč se používá?
 • Ruce s Galaxy Tabpro s
 • Představujeme demo servery NextCloud
 • Část 4. Projekt Obsidian: Obsidian je mrtvý, dlouho živý obsidián
 • Moje nejlepší aplikace pro Android 2016
 • Ruce s LINX 12V64
 • Wandera Review 2016: 2 roky
 • Nasazení Mobileiron 9.1 na KVM
 • Ruce na krabici Nextcloud
 • Jak mě povýšený tweet přistál na finských národních zprávách
 • Použití RWG Mobile pro jednoduchou, křížovou centralizovanou hlasovou schránku
 • Část 3. Projekt Obsidian: Změna, migrace dat 1. den a sestavení 2. den
 • Hands On: Fitlet-RM, průmyslový mini PC bez fanoušků od Compulab
 • Část 2. Projekt Obsidian: Sestavení 1. den
 • Část 1. Projekt Obsidian: Seznam dílů cílů
 • Část 0. Projekt Obsidian: Server NAS s nízkým výkonem NAS
 • 5 aplikací pro Android Zlepšení mého zážitku z Chromebooku
 • První pohled: Android aplikace na Chromeos
 • Soutěž: Vyhrajte 3 měsíce bezplatného hostingu VPS/kontejneru. ZAVŘENO!
 • Elastichosts Review
 • Elastichosts: Cloud Storage vs složky, jaký je rozdíl?
 • Přidání dokončení bash do LXD
 • Android N: První pohled Hands-On
 • Prameny.io. Hostování kontejnerů za ceny kontejnerů
 • Apple vs FBI: Proto potřebujeme MDM
 • Miradore Online MDM: Rozšiřování správy s předplatným
 • Lenovo jóga 300 (11iby) upgrade pevného disku
 • Koupil jsem si Lenovo Yoga 300, proto ji posílám zpět
 • Omezení přístupu k výměně ActiveSync
 • Přechod na HTTPS na WordPress
 • Šťastný nový rok
 • Moje nejlepší aplikace pro Android 2015
 • Ruce s Blackberry Passport
 • Myšlenky na povrchu pro 3
 • O stavu mobilní správy
 • Recenze MDM Miradore Online: Druhý pohled
 • Je Cyod Odpověď na bolest hlavy BYOD?
 • Správa BYOD: Ano, můžeme váš telefon vymazat
 • Čtrnáct dní s Android Wear: LG G Watch Review
 • První pohled: Miradore online zdarma MDM
 • Hands On: A víkend s Google Glass
 • Měsíc s mobilní bránou Wandera
 • Závěrečné myšlenky: Dell Venue Pro 11 (Atom)
 • Myšlenky na BYOD
 • Will 2014 přinese lepší výdrž baterie?
 • Můj rok v recenzi: Bayton.org
 • Nejlepší nákup, jaký jsem kdy provedl? Moto G pro mého otce
 • První dojmy: Dell Venue Pro 11 (Atom)
 • Hands On: Lenovo Yoga Tablet 8 10
 • Moje nejlepší aplikace pro Android 12/13
 • Nový design a комментари и мнения
 • Životnost baterie: Vyvarujte se zásuvky
 • Výborně, HTC.
 • Ruce s BlackBerry Z10
 • Ruce s telefonem Ubuntu
 • Moje nejlepší aplikace pro Android 12/12
 • Saga Nexus 7: Vyřešeno
 • Recyklační čepice se zamkne do něčeho užitečného. Ubuntu (12.04)
 • Saga Nexus 7 pokračuje
 • Od wows k trápení: Proč brzy nebudu doporučovat Nexus7.
 • Nexus7: Co potřebujete vědět
 • Proč jsem deaktivoval DLVR.Propojuje se
 • Sense HTC: Změna ikon zámky z ADW
 • Stiskněte své příspěvky Google na a a
 • Používání více účtů u Googlu.
 • „WN-R48“ (Windows on the CR-48)
 • Chcete pozvat Google?
 • Publikování na externí zdroje z Google
 • Recenze Dell Streak. Hybrid telefonu/tabletu
 • BlueInput: Bluetooth Hid Driver Google zapomněl zahrnout
 • Tlačení bzučení s DLVR.to
 • Správa sociálního dosahu s DLVR.to
 • Když se s některými setkala s úctou. CR-48 a GNOME3.
 • Život s Google CR-48 a Cloud.
 • Prostoje 23-25/04/2011
 • Cvičíte „bezpečné surfování“?
 • Bug virtualBox: „Nemůže získat přístup k ovladači jádra“ ve Windows
 • Uvedení technologie do perspektivy
 • Mít Google Buzz Christmas
 • Root A G1 Running Android 1.6 Bez zotavení!
 • Windows 7 zobrazuje problémy na stolních počítačích Old Dell
 • Google přidal flexibilitu aplikací, na kterou jsme čekali!
 • Část I: Můj 3 krokový program pro přechod na aplikace Google
 • Stahování torrentů
 • Dokončení zážitku z bzučení pro mobilní telefon Mapy Google
 • QuickTip: Trial Google Apps
 • QuickTip: Uložte internetové obrázky rychle
 • Otočte desktop 3D!
 • Část III. Zařízení není kompatibilní. Skype na 3
 • Swype není kompatibilní? Shapewriter!
 • Nečekejte, získejte Swype!
 • Hideip VPN. Konečně!
 • Google umožňuje vlnu pro domény aplikací
 • Aspirujte jednu dotykovou obrazovku
 • Zjednodušeno XP do Ubuntu
 • Upravte PDF se Zamzar
 • Google nabízející adresy Gmail ve Velké Británii
 • Google Wave: Revoluce blogů!
 • Hexxeh’s Google Chrome OS se staví
 • Aktualizace: Buzz na Windows Mobile
 • Alternativy k Internet Explorer
 • Wordress 3.0 přichází!
 • Skype pro alternativy WM
 • Procházení (dat) rozpočtu? Opera!
 • Buzz na nepodporovaných mobilech
 • Buzz na ploše
 • Co je to všechno bzučení?
 • Část II: Zařízení není kompatibilní. Skype na 3
 • Část I. Zařízení není kompatibilní. Skype na 3
 • Dreamscene na Windows 7
 • Skype zdarma s 3? Je tu chytání.
 • Vytvoření vlastního seznamu kontaktů WLM
 • TeamViewer Rychlá podpora
 • Skype servery, stálý bezplatný komunikátor
 • DevCon používá na pracovišti
 • Začlenění WLM do firemního prostředí
 • Upgradující se počítače ústředí

Jak odemknout Samsung Galaxy Tabpro S Pokud jste zapomněli heslo

Pokud se dostanete z tabletu Samsung Galaxy odeslány s operačním systémem Android, musíte obecně obnovit tablet do jeho továrního nastavení, abyste odemkli tablet. Samsung Galaxy Tabpro S je však první tableta Samsung Galaxy dodávaná s Windows 10. Za tímto účelem máte několik možností, jak to odemknout, aniž byste ztratili jakékoli údaje, spíše než musíte provádět resetování v továrně.

Jak odemknout tablet Samsung Galaxy Tabpro S závisí na tom, zda k přihlášení do systému Windows 10 používáte účet Microsoft nebo místní účet? Toto bude popsáno na této stránce.

Jak odemknout Samsung Galaxy Tabpro S Pokud jste zapomněli heslo pro účet Microsoft Account

K resetování hesla účtu Microsoft použijte další zařízení, jako je váš telefon, počítač nebo tablet. Po resetování hesla použijte nové heslo k přihlášení do systému Windows 10 a odemkněte si tablet Samsung Galaxy Tabpro S.

Tipy: Pokud to z nějakého důvodu, to pro vás nefunguje, zkuste odemknout tablet Samsung Galaxy Tabpro s jednotkou USB.

ruce, galaxy, tabpro

Jak odemknout Samsung Galaxy Tabpro S, pokud jste zapomněli heslo místního účtu

Pokuste se zapamatovat si heslo podle nápovědy pro heslo, které se po zadání nesprávného hesla zobrazí pod textovým polem „Heslo“, klikněte na klíč se šipkou a poté klikněte na OK pod „Heslo je nesprávné. Zkus to znovu.„Zpráva na obrazovce přihlášení.

ruce, galaxy, tabpro

Pokud se na obrazovce nezobrazí heslo, nebo pokud si stále nemůžete pamatovat heslo podle nápovědy hesla, zkuste odemknout tablet Samsung Galaxy Tabpro s flash disk USB.

Jak odemknout tablet Samsung Galaxy Tabpro s flash disk USB

Krok 1: Vytvořte disk pro resetování hesla na USB flash disk.

1) Použijte další počítač Windows ke stažení softwaru „Windows Password Refixer“. Nainstalujte a poté spusťte software na počítači.

2) Postupujte podle obrazovky softwaru a spálíte ji do USB Flash Drive, abyste mohli získat resetovou jednotku hesla.

Krok 2: Boot Locked Samsung Galaxy Tabpro S z USB Drive.

1) Vložte jednotku USB do portu USB tabletu.

2) Spusťte nebo restartujte tablet. Získejte přístup k nabídce UEFI BIOS, deaktivujte zabezpečenou spuštění a nastavte zařízení USB jako první pořadí zavádění tak, aby tablet spustil z jednotky USB.

Krok 3: Resetujte heslo účtu Windows 10 a odemkněte tablet Samsung Galaxy Tabpro S

1) Na obrazovce „Windows Password Refixer“ vyberte Windows 10 běžící na tabletu, vyberte uživatelský účet, na jehož heslo jste zapomněli, a poté klikněte na tlačítko „Reseset Heslo“.

2) Na otázku, zda chcete resetovat heslo, kliknutím na „Ano“ jej resetujte. Pokud je váš vybraný účet účtem společnosti Microsoft, bude heslo resetováno na „isumsoft@2014“. Pokud je váš vybraný účet místní účet, heslo bude odstraněno.

3) Po resetování hesla klikněte na tlačítko „Restartovat“. Na otázku, zda chcete restartovat, klikněte na „Ano“ a rychle odpojte jednotku USB od tabletu. Tablet se tedy restartuje a nové heslo můžete použít k přihlášení k Windows 10 a váš tablet Samsung Galaxy Tabpro S je odemčen.

Recenze Samsung Galaxy Tab Pro S: Předražená první trhlina na koruně 2 v 1

S Microsoftem a Intelem po boku vstoupil Samsung na trh dva v jednom s důvěryhodnou bodnutím na hybrid notebooku-tablet.

Samsung Galaxy Tabpro S označuje první galaxii, která provozuje operační systém jiný než Android, a je v mnoha ohledech jedinečný v kategorii produktů, díky své super AMOLED obrazovce, mírné velikosti a zahrnuté klávesnice. Ale jak to hromadí proti tomu, co nejvíce ohledně nejvíce jako vládnoucího šampiona dvou-v-one, Surface Pro 4? A může toto zařízení skutečně doufat v mainstreamový úspěch? Strávil jsem týden s Tabpro S, abych se pokusil zjistit.

brejle

 • Displej: 12palcová super AMOLED 2160 x 1440 dotyková obrazovka
 • Šířka:.69 kg (1.5 liber)
 • Tloušťka: 6.3 mm (.25 palců)
 • Vnitřní úložiště: 128 GB
 • RAM: 4 GB
 • Procesor: Intel Dual-Core 1.51 GHz M3-6Y30 SOC
 • Grafika: Intel HD 515 Graphics
 • OS: Windows 10
 • Kamera: 5-megapixelové přední a zadní kamery

Elegantní exteriér, honosný displej

Tabpro S je skvělý první dojem. Zahrnuto kufříku z umělé kožené klávesnice zařízení vypadá jako elegantní folio. Je to nesmírněji profesionální než kryty textilní klávesnice Surface Pro 4 a ve skutečnosti může dokonce zpochybnit 12.9palcový iPad Pro in Sleekness.

Je to také jen 6.3mm tenký a.69 kg (1.52 liber), což je znatelně tenčí a lehčí než Surface Pro 4, který v 8 hodin.4 mm a.76 kg (1.69 liber). Překoná to také iPad Pro, což je 6.9mm tlustý a.71 kg (1.57 liber) pro verzi Wi-Fi-pouze. Pouzdro na klávesnici přidá další 4.9 mm šířky, ale stále to nechává pocit štíhlé a lehké.

Věc, která mě opravdu přiměla k mé první interakci, však byla displeje. Displej Tabpro S je vybaven technologií Super AMOLED, což vede k ostrým černochům a brilantnímu kontrastu. Stejně jako na chytrých telefonech společnosti Samsung, krásný displej mě téměř oslepil k určitým legitimním otázkám.

Například pro usnadnění své postavy svelte nabízí Tabpro S pouze jediný port USB-C a 3.5mm zvukový konektor. Zatímco USB-C může být cestou budoucnosti, prozatím to dělá tabpro je mnohem méně přístupné, ale vyžadují přidané nákup adaptérového centra. Pro srovnání, Surface Pro 4 má USB 3.0 Port, slot pro kartu MicroSDXC, mini displayport a nabíjecí port.

Trapné a rigidní, jako já na střední škole

Vlevo, klávesnice Tabpro s. Vpravo dole, kryt typu povrchu pro 4. Vpravo nahoře, povrch pro 3 typ krytu.

Klávesem je jeho klávesnice klíčovým prvkem jakéhokoli zařízení. Definuje, zda zařízení může vydržet vážné použití jako notebook. Šimp na klávesnici a celé zařízení trpí. Bohužel, Samsung přeskočil na klávesnici.

Prostě to není ve stejné lize jako Surface Pro 4. Klávesnice povrchu obsahuje klíče ve stylu ostrova, což znamená, že jsou od sebe odděleny jako u většiny moderních notebooků, stejně jako hladké trackpad.

Klávesy na tabpro jsou dohromady a podložka je výrazně lepivější a nepředvídatelnější. Například řezání a vložení odkazů často vedlo k chaotickému míchání a zavírání karet, zatímco rolování bylo poněkud koktání.

Jeho případ má také mimořádně rigidní formulář. Zatímco Surface Pro 4 má vestavěný stojan, který se může otáčet do jakéhokoli úhlu, magnetický případ Tabpro S má přesně dva úhly: vzpřímený, pro práci na stole a sklon, pro používání kola. Ani optimální.

Jedna dobrá věc na případu je však to, že je zahrnuta do krabice, která tak není s povrchem Pro 4.

Světlo, ale dostatečný výkon zpracování

Tabpro S je vybaven procesorem Intel Core M3, stejným SoC, jakou Surface Pro 4 balí ve své 128 GB verzi. Je to více než dost na provádění každodenních pracovních úkolů, jako je prohlížení webu a úpravy dokumentů, ale pokud máte výpočetní potřeby, jsou těžší-řekněte editaci videa-toto zařízení není pro vás ideální ideální.

Tabpro s však nemá být nabitý turbo. chybí to interního ventilátoru, což je nutností. Na této frontě jsem byl příjemně překvapen, když jsem zjistil, že se v žádném okamžiku během používání nepředstavilo přehřátí.

Vlastnictví smartphonu Galaxy otevírá skvělé další funkce. Vzhledem k tomu, že Tabpro S je podporován NFC, může kdokoli s nedávným zařízením Galaxy klepnout na klávesnici, poté naskenovat svůj otisk prstu v telefonu a odemknout zařízení. Uživatelé mohou také zkontrolovat a odpovědět na telefonní oznámení.

Dostatek šťávy na pracovní den

Stejně jako výkon procesoru byla životnost baterie Tabpro s uspokojivá. S mým mírným používáním práce. procházení, slovo, Slack. zařízení trvalo 13 hodin před vypnutím, mnohem přes celý pracovní den. Slibuje 10.5 pro těžší použití. Rovněž uvádí, že by mělo trvat dvě a půl hodiny nabití baterie 5 200 mAh, kterou jsem považoval za přesnou.

Funkce Windows 10

Tabpro spustí Windows 10, první z jeho galaxie ilk tak učinit. Docela se mi líbil uživatelský zážitek, který přináší profesionální gravitasům dva v jednom. Zejména jsem si užil přístup k funkcím, jako je hlasový asistent společnosti Microsoft Cortana, Snap Assist a schopnost streamovat obsah Xbox One.

Snap Assist, která vám umožní připnout různá okna v nastavených pozicích na obrazovce a je používat současně, je užitečná, ale nepochybně funguje lépe s univerzálními aplikacemi Windows než aplikace třetích stran, které někdy musí být změněny nebo trvat příliš dlouho, než se chytí na místě. Podobně, Edge, Reboot Internet Explorer, funguje mnohem hladce než Chrome.

Zvláštní kanadská cena

Jedním z nejdůležitějších aspektů jakéhokoli zařízení je cena, ale je to možná zvláště důležité pro Tabpro S, protože vysazuje své místo na trhu. Podle mého názoru by jeho nejlepší sázka byla umístění jako atraktivní vyhlídka pro kupujícího středního dosahu.

Ale zatímco cena v U.S. může tuto myšlenku zálohovat, tady v Kanadě ne.

V u.S. Tabpro S je 899 a udržuje zařízení za 1 000 mentální bariérou. V Kanadě je tabpro s 1 299 před daní. Dalo by se koupit MacBook Air (který má procesor Intel Core i5) za asi 200 méně.

Ale i když dovolím myšlenku, že Samsungův plán není vzít si kousek demografického notebooku, ale klepnout na stávající trh s dvěma v jednom, obchodní případ nedává moc smysl. Nabízí verzi Surface Pro 4, za téměř stejnou cenu.

Pravidelná kanadská cena Surface Pro 4 za 128 GB modelu je 1 179, ale je důležité mít na paměti, že se neposílá s klávesnicí. To stojí navíc 199.99. Přijetí klávesnice na účet je Surface Pro 4 pak 1 378.99.

To je o 80 dražší než tabpro, což, upřímně, stojí za to pouze s ohledem na lepší klávesnici.

Mezitím 12.9palcový iPad Pro je 1 249 pro 128 GB verzi sans klávesnice.

Poslední věc, kterou je třeba mít na paměti: Pro pravidelné použití by většina lidí vyžadovala rozbočovač USB-C. Model společnosti Samsung přichází s plug-iny HDMI a USB-A a prodává za přibližně 100. Doprovodné pero také není zahrnuto do krabice a očekává se, že začne dodávat později v tomto čtvrtletí.

Může to porazit povrch pro 4?

Vlevo tabpro s. Napravo, povrch pro 4.

Po týdnu s tabpro. Můj verdikt má sklon k ne. Jeho tuhý formový faktor způsobuje, že tabpro s nedosahuje excelence dvou v jednom. Mým dodatkem je však to, že se jedná o působivý první pokus, as retoolovanou klávesnicí a nižší cenovou hodnotou by jistě mohl dát jiným zařízením běh za své peníze jako možnost kvality rozpočtu.

Pokud jde o budoucnost dvou v onech, je pro mě obtížné vidět přesvědčivý argument pro jejich hodnotu. Aktuální argument je: Získáte tablet a notebook za cenu jednoho. Realita je, protože klávesnice je v ochranném případě, nakonec zřídka oddělíte tabletu pro sólové použití, a tak skončí malým notebookem, za cenu skutečného notebooku.

Tato analýza se však týká věcí jen tak, jak jsou nyní. Možná se celý průmysl notebooků nakloní směrem k dvěma in-one a zvyšuje specifikace, dokud se nestanou novým normálem. Pokud se dva-in-one stanou pánem všech, budu první, kdo se postaví do mého, ale Tabpro s nás určitě přibližuje této budoucnosti. Navzdory své krásné obrazovce a slušnému výkonu bych to musel nazvat Mistrem žádného.

Nevýhody

 • Stačí kanadská cenovka
 • Nepříjemný design
 • Malá klávesnice a lepkavý touchpad
 • Má pouze port USB-C

Patrick O’Rourke přispěl k této recenzi.

Recenze Samsung Galaxy Tabpro

Samsung byla první hlavní značkou, která oznámila 12palcový HIDPI Ultralight Notebook běžící s Windows 10 a procesorem Intel Core M3. Oznámení poslalo rázové vlny přes PC OEM, kteří byli ohromeni za zavřenými dveřmi. Na 1.53 liber (694g), Samsung Galaxy Tabpro S je působivě lehký a přenosný, zejména když nejlehčí počítače vézy často začínají na 11 ”a 2.3 liber.

Extrémní design, jako je tento, bude mít samozřejmě silné a slabé stránky. V tomto článku se snažíme ukázat vám, co jsou, takže můžete vidět případy použití rytmu a být schopni mapovat naše zkušenosti podle vašich potřeb.

Konfigurace jako testovaná

Samsung Galaxy Tabpro S se liší pouze ve skladovací kapacitě (128/256 GB), takže žádná z variant by neovlivnila výkon CPU/GPU. Velikost SSD by mohla teoreticky ovlivnit výkon v závislosti na ovladači, ale měli jsme pouze přístup k jedné jednotce.

 • Intel Core M3-6Y30 (0.9-1.51 GHz)
 • 4 GB RAM
 • 128 GB SDD [256 GB max.]
 • Formát 108 GB

Průmyslový design

Průmyslový design galaxie tabpro s je velmi elegantní. Na první pohled je to kovový a skleněný design, který vypadá jako špičkový 12palcový tablet. Je zajímavé, že zadní strana není vyrobena z kovu. Místo toho to vypadá jako list tvrdého plastu, možná pro umístění volitelného bezdrátového širokopásmového modemu LTE. Zdá se, že záda byla navržena s myšlenkou, že většina uživatelů bude mít na notebooku klávesnici/kryt.

Porty

Počet konektorů je velmi omezený: jeden USB-C a jeden 3.5mm zvukové porty. Ve spodní části Tabpro S je pro klávesnici proprietární konektor, což je hezké, protože kabelové připojení se vyhýbá zpoždění, párování a nutnosti zahrnout baterii klávesnice. Toto je vždy preferovaná možnost z hlediska uživatele.

V horní části tabletu najdete ovládání energie a hlasitosti. Existují také dvě malé otvory, které se zdají být mikrofony. Na levé straně je další tlačítko, což je ekvivalent tlačítka „Start“ Windows. Stereo reproduktory jsou nastaveny na obou stranách, když jsou v režimu portrétu.

Reproduktory vydávají kvalitní zvuk a určitě si s nimi můžete poslechnout hudbu. Z toho můžete dojít k závěru, že filmové soundtracky a hlasy vyjde také pěkně. Ani při 100% objemu není mnoho zkreslení: vypadá to, že Samsung dobře vylepšil věci.

Klávesnice (zdarma / zahrnuto do pole)

Galaxy Tabpro s přichází s klávesnicí přímo v krabici, což vysvětluje, proč je o něco dražší než nejbližší konkurent Huawei Matebook Pro, který prodává svou klávesnici/krytí možnost pro 129.

Obvykle se domnívám, že klávesnice je nezbytná funkce, takže většina lidí by měla zvážit přidání své ceny ve srovnání s Huawei Matebook. Pokud nechcete mít klávesnici z nějakého důvodu, pak ji mít jako možnost může být dobrá věc.

„Připomíná mi klávesnici Surface Pro 3“ klávesnice Galaxy Tabpro s je poměrně kompaktní a připomíná mi klávesnici Surface Pro 3. Od té doby Microsoft odešel s lepší chicletovou klávesnicí s delší klíčem. To znamená, že klávesnice TabPro je docela slušná a dokončena práce, i když to určitě mohlo použít některá vylepšení designu později.

Trackpad integrovaný do klávesnice je relativně malý, ale zjistil jsem, že stačí, a nedostal se do cesty. Je zřejmé, že větší trackpady jsou pohodlnější používat, ale nemyslím si, že Samsung měl spoustu možností, protože design je velmi kompaktní a na stole má minimální stopu na stole.

Odemknutí otisků prstů Galaxy

Galaxy Tabpro S ve výchozím nastavení nemá vestavěnou čtečku otisků prstů (na rozdíl od Huawei Matebook), ale Samsung přidal zajímavou možnost přihlásit se prostřednictvím čtečky otisků prstů (Samsung) prostřednictvím Samsung Flow. Je to zajímavá možnost, která používá telefon jako bezpečnost blízké, ale přidává jen dost tření, že ho nepoužívám. Pokud máte dlouhé heslo, můžete projít úsilím, ale mohu napsat své relativně dlouhé heslo rychleji než přihlášení telefonu.

Váš počet najetých kilometrů se může lišit a je hezké mít možnost. ale nakonec je prostě lepší je integrovat do počítače. Flow Samsung má jiné výhody, ale nemyslím si, že je to v tuto chvíli ovlivňující faktor.

Displej (velmi dobrý)

Galaxy Tabpro S má 12palcový, 2160 × 1440, super-atled, což znamená, že se jedná o obrazovku AMOLED s integrovaným dotykovým senzorem. Všimněte si, že super-amoled nebo Samoled není technologie, ale značka, kterou vlastní a používá Samsung.

Samsung Galaxy Tab S 8.4. обзор планшета

„Samoled displej je lepší než Huaweiho LCD IPS displej“ s hustotou pixelů 216 ppi, myslí si velmi ostré (pro PC) a Windows 10 vyjde pěkně a jasně. Měřili jsme maximální jas na 206 nits, což není tolik, protože mnoho notebooků může zasáhnout 300 nits. Konkrétně to znamená, že práce ve slunném/jasném prostředí se může stát náročným, zejména proto, že obrazovka má lesklý povrch.

To znamená, že nejbližší konkurent, jabrej Huawei MateBook je přibližně stejný (216 nits), takže je to asi to nejlepší, co získáte s tímto druhem formuláře, protože považuji povrch 4 pro seriózní stroj, ale ne úplně ne Ve stejné kategorii velikosti a ceny.

SAMOLED displej je lepší než Huaweiho LCD IPS displej v černých úrovních/kontrastu a možná nasycení. Rozdíl v jasu je malý a nemyslím si, že je vnímatelný bez nástrojů (216 NIT pro Huawei vs. 206 NITS pro Samsung). Rozdíl naopak je však viditelný pouhým okem a každý to může vidět.

Hlavní kamera na webcam (velmi dobrá, pro PC)

Galaxy Tabpro S má dvě kamery: hlavní kameru vzadu a přední kamera (webová kamera) pro videohovory a možná selfies. Ačkoli obě kamery jsou daleko od toho, co najdete na telefonu Galaxy S7, jsou lepší než to, co je ve všech notebookech, se kterými jsem nedávno hrál, a stává se notebookem, který poráží, pokud jde o zobrazování a nízký lehké selfies.

To je hezké, protože s rostoucí kvalitou displejů je spravedlivé říci, že odvětví PC lestilo na slušném modulu kamery. Je hezké vidět, že sem Samsung vyvíjí nějaký tlak, a rozdíl stojí za zmínku, protože bychom chtěli povzbudit kvalitnější hardware kamery pro notebook.

Výkon systému

Obecně platí, že Samsung Galaxy Tabpro S má výkon, který je srovnatelný s jinými počítači běžícími se stejným procesorem. A protože procesor Intel Core M také integroval GPU, grafický výkon je také velmi blízko od jednoho počítače k ​​druhému.

Tabpro S nemá hlavní možnost M5, takže neexistuje způsob, jak zaplatit navíc za získání malého výkonu CPU. MateBook Huawei má procesor M5 a 8 GB RAM, což je velký problém pro multitasking.

Tabpro S má nyní možnost 8 GB (Tabpro s Gold Edition), a ačkoli nižší množství paměti se neobjeví v benchmarkech, může to ovlivnit výkon, pokud systém dojde z paměti a začne vyměňovat data (jako paměť-náročné úkoly jako Úpravy photoshopu/videa). Možná si myslíte, že „jen procházíte web“, ale ponechání spoustu otevřených záložek může být v systému neuvěřitelně zdaněno.

Se skóre 4868 má Galaxy Tabpro S vynikající mobilní úložný systém, který je ještě rychlejší než Surface Pro 4 (4662 bodů, Core i7), ale skóre MateBook Huawei je dokonce o něco vyšší 4921. Ve skutečnosti tyto rozdíly nejsou vnímatelné, ale vaše cesta je to, že úložiště je vynikající.

Rychlost ve vztahu k ceně a hmotnosti

Obecně platí, že tabpro je slušně, pokud jde o její cenu a váhu, ale ve většině benchmarků má Matebook Huawei o něco vyšší výkonnost, což z něj dává jen trochu dopředu. Rozdíl ve výkonu není opravdu vnímatelný, ale to ukazuje, jak konkurenceschopný je tento prostor a jak špičkové jsou obě společnosti.

Ukazuje také, že specializované návrhy mohou přinést významnou hodnotu uživatelům, kteří se zaměřují na ultralehké návrhy. Naše grafy jasně ukazují, že tyto malé počítače mohou zabalit hodně úderu ve vztahu k jejich hmotnosti a že zvýšení hmotnosti rozhodně nevýší výkon lineárně.

Ale z hlediska absolutního hlediska budete muset udělat nějaké oběti, pokud jde o výkon, protože tyto počítačové návrhy založené na Intel M3 flirtují s okrajem „dostatečně dobrého“ uživatelského zážitku. Čas od času se věci mohou začít cítit pomalu, pokud si nejste uvědomíte své využití zdrojů.

baterie

S 39.5 wh baterie kapacita baterie, Galaxy Tabpro S přichází před Huawei Matebook, která má 33.7 wh. To je ještě více než Surface Pro 4, který má 38.2 wh wh i když je o 35% větší objem.

Zatímco Samsung nárokuje 630 mm (10.5 hodin výdrže baterie), není okamžitě jasné, jaké podmínky byly získány. To se obvykle provádí sledováním místního videa s nastavením obrazovky, aby nebylo příliš jasné.

V případě mého osobního použití, kde píšu a dělám nějakou úpravu fotografií/videa v kontextu Ubergizmo, bych neočekával více než 4 až 4.5 hodin baterie, pokud mám na paměti spotřebu energie. Mějte na paměti, že věci, jako jsou webové prohlížeče.

Galaxy Tabpro S snadno přináší nejvíce kapacity baterie pro cenu a pro váhu. V této konkrétní velikosti/bodě hmotnosti je to nejvíce baterie, kterou získáte.

Samsung říká, že můžete jít od 0% do 100% baterie za 150 mn, což je uvěřitelný nárok, protože měření nabíjení baterie lze provést velmi přesně. Podle Samsungu je také mechanismus „rychle nabití“, ale bez dalších údajů to nemůžu půjčit více či méně důvěryhodnost.

K dnešnímu dni nejúčinnější rychlé nabití, které jsme viděli, pochází z Lenovo, který se může nabíjet od 0%.80% ve 30 mn notebookech, jako je Carbon X1 (2014) nebo jóga x1 (2016)-to je horká funkce že každý PC OEM by měl zahrnovat, ale přesto jen velmi málo.

Uvidím, jestli dokážu později vytvořit základní linii. 0%.100% u 150 mn není ve srovnání s tím, co jsme viděli s Lenovo, super-rychle. Poplatky také mají tendenci se značně zpomalit po 80%, takže Samsung by měl skutečně komunikovat asi 0-80% jen kus rady.

OEM by si měli uvědomit, že rychlé nabíjení je jednou z klíčových funkcí, které tato ultralehká kategorie notebooků potřebuje. Neexistuje způsob, jak tam dát mnohem více kapacity baterie, ale je možné rychleji doplnit skladování energie.

Závěr

Samsung Galaxy Tabpro s představil působivý prvotřídní design, který stále vede balení. Konkuruje s Matebook Huawei, která má také vynikající průmyslový design. Úplné srovnání mezi těmito dvěma by si zasloužilo svůj vlastní článek, ale spodním řádkem je tento: Galaxy Tabpro funguje lépe, protože má lepší design klávesnice. K dispozici je také bezdrátová širokopásmová verze LTE, kterou jsme netestovali.

Pokud nakupujete zařízení pro tablet pouze pro tablet a neplánujete používat klávesnici, Huawei je v některých ohledech pravděpodobně lepší, takže stojí za zvážení tohoto scénáře. Na Windows očekávám, že velká většina uživatelů bude chtít klávesnici. Jak můžete vidět z níže uvedeného seznamu, Huawei i Samsung mají podobné ceny, jakmile je klávesnice sdružena.

„Působivý prvotřídní design“, Surface Pro 4 nikdy není daleko od mysli, když mluví o těchto tabletech/noteboocích. Je důležité pochopit, že navzdory určitým designovým a cenovým podobnostem je „pocit“ používání a přenášení Surface Pro 4 zcela odlišný. Je to proto, že má ~ 35% větší objem než Samsung Tabpro s. Je spravedlivé předpokládat, že pokud to čtete, záleží na velikosti. Pokud ne, stačí získat Surface Pro 4. pokud máte pochybnosti, zkuste je držet na maloobchodním místě. Microsoft má obchody na mnoha místech a dobrých výstavních místností.

Výkonnost, jádro m platforma se zlepšuje. Před několika lety bych pro své použití nepovažoval (obchodní přehlídky…), ale nyní je to „dost dobré“ pro mé potřeby. Mějte na paměti, že se jedná o stále ultralehké počítače, které mají kompromisy s výkonem, takže se vyhněte silnému multitaskingu a silnému pracovnímu zatížení.

Samsung’s Tabpro S přináší OLED na večírek Windows, ale kdo pozval tuto klávesnici?

Samsung by si vážně chtěl být hráčem ve světě PC. To je zřejmé z jeho pokračujícího PC zavádění v Severní Americe a nyní korejská značka bere na trh Tablet Windows-včetně Surface Pro Microsoft-s Galaxy Tabpro s.

Slim Tablet je poháněn efektivním procesorem Intel Core M, spárovaný s 4 GB RAM a 128 GB pevného stavu (SSD), alespoň v naší recenzní jednotce. Obrazovka je oblíbená Samsung, 12palcový 2 160 x 1 440 Super AMOLED panel. To by mělo znamenat nízké využití energie napříč deskou, ochrannou známkou moderních 2 v-1.

Navzdory tomu, jak to vypadá na papíře, je Samsung pro vítězství tvrdý. Jeho minulé notebooky se snažily zachytit zájem stejným způsobem jako jeho nesmírně úspěšná linie smartphonu Galaxy. Mohou to Tabpro S. což je technicky produkt galaxie.? Nebo je to další polovina vstupu na přeplněný trh 2 v 1?

Aby povrch pro 4 vypadal tlustý

Tabpro S si půjčuje více z jazyka tabletu a smartphonu než z jiných strojů 2 v 1 nebo Windows. To znamená zaoblené hrany, více tlačítek a neuvěřitelně štíhlé pasy. Poté, co byl odloučen od přiložené klávesnice, je čtvrtpalcový tlustý Samsung více v souladu s iPad Air 2 a Pro než kterýmkoli jinými Windows 2-in-1 jsme testovali.

Je to ještě o něco lehčí než 12palcový iPad Pro IOS, jen na jednu a půl libry bez klávesnice. To není žádný malý výkon s ohledem na design zařízení Apple Svelte. Tabpro s je také asi o čtvrt libry lehčí než Surface Pro 4. Přesto se 2-in-1 společnosti Samsung necítí chatrný nebo levný. Jeho kovové tělo je tak tuhé, že se cítí, jako by to mohlo být jeden pevný list hliníku.

Existují dva způsoby, jak se na tyto výsledky podívat. Ve srovnání s Asus Zenbook UX305CA, který má ve své výchozí konfiguraci stejný procesor, vypadá tabpro s dobře. Obecně vyhrává, navzdory skutečnosti, že je to menší zařízení. Na druhé straně, Tabpro S je za Dell Latitude 12 7000 Series 2-in-1 a za povrchem Pro 4, když je vybaven procesorem Core i5 (aby byl spravedlivý, základní povrch Pro 4 má téměř identické hardware Tabpro s).

Je jasné, že tabpro s není powerhouse. Nízké skóre však neznamená, že se zařízení v každodenním používání cítí pomalu. Tento 2-in-1 je dostatečně rychlý, aby zvládl úkoly, které na to většina lidí hodí, jako je procházení webu a úpravy dokumentů. Neočekávejte, že to s lehkostí upraví video nebo dávkové upravení tisíce fotografií.

Pevný disk

Jsme zvyklí vidět pomalé jednotky Esata v tenkých systémech, ale pohon 128 GB Samsung je obrovský kompromis.

Součástí problému je, že navzdory skutečnosti, že společnost Samsung právě teď vyrábí některé z nejlepších SSD na trhu, nepoužíval jeden ve svém vlastním systému. Viděli jsme stejný trend v jiných noteboocích Samsung a přímo to ovlivňuje výkon tabul s.

Stejně jako u procesoru není výkon jednotky TABPRO S. Ale všimnete si to, pokud potřebujete přenést velké množství souborů přes jednotku nebo na jinou vysokorychlostní externí jednotku. Zůstali jsme zmateni odmítnutím společnosti Samsung používat své oceněné SSD ve svých vlastních počítačích.

Grafika

Core M3-6Y30 je vybaven Intel HD Graphics 515, anemickou verzí již průměrné komponenty HD 520 nalezených v typickém 6.Generování jádra mobilního procesoru. Jak byste očekávali, neznamená to nic dobrého pro herní výkon.

Artist Review: Samsung TabPro S With Galaxy C Pen

V našich syntetických 3Dmark Benchmarks je Tabpro S téměř v souladu s Dell Latitude 12 7000. Tento systém je poháněn jádrem M7, ale nezdá se, že by to na straně IGPU hodně záleželo. Surface Pro 4 má obrovský skok dopředu přes obě zařízení, díky Core i5 a HD 520 nalezené v nabídce Microsoft v polovině úrovně. To je dražší systém, ale získáte slušnou ránu ve výkonu, jasnosti obrazovky a designu za cenu.

Celkově je Tabpro S konkurenceschopný, ale také nestačí pro nejzákladnější potřeby herních her. Hráči se budou muset držet základních dvourozměrných titulů, které významně nevyužívají pokročilé techniky osvětlení nebo jiných efektů, které by mohly namáhat GPU.

Přenosnost

Ačkoli je to malé, tabpro s dokáže vybavit baterii, která nabízí 39 watthodiny šťávy. To není o nic méně než většina notebooků a, dále vedle procesoru pro ponoření energie, má za následek slušnou vytrvalost. Tabpro S trval šest hodin, 31 minut v naší smyčce pro prohlížení webu.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon, ale přesahuje satelitní radus 12 a Razer Blade Stealth. Myslíme si, že většina uživatelů najde Tabpro je dostatečně dlouho, i když těžko uživatelé ho spustí dobře, než skončí jejich pracovní den.

Zatímco baterie trvá, při testování jsme narazili na zvláštní problém. Podsvícení podsvícení displeje má svou vlastní, stmívání agresivně během nečinnosti, i když je tato funkce podle každého ovládání energie vypnutá.

ruce, galaxy, tabpro

Tablet dělá slušnou práci, když vědí, když je stmívání nevhodné; Například při sledování videa to obvykle neztlumí. Ale bude to slabé, pokud čtete dokument nebo spustíte benchmark HTML5, jako je mírová míra. Mluvili jsme se Samsungem, abychom se ujistili, že to bylo normální chování. Společnost potvrdila, že je a že ji nelze vypnout.

Hluk a teplo

Tabpro S bez fanoušků je milosrdně tichý, ale to není neobvyklé pro tyto nízkoenergetické čipy. Nevýhodou je, že při těžkém zatížení se zadní strana tabletu docela zahřeje. Nepokoší to nízké 90. let a soustředí se na zadní stranu tabletu poblíž vrcholu. To znamená v režimu notebooku, je to v pořádku, ale teplo sedí přímo pod rukou, když se používá jako tablet.

Záruka

Samsung nabízí průmyslový standard jednoho roku s omezenou zárukou s Galaxy Tabpro s. To je vše, co očekáváme od všech, kromě nejdražších 2-in-1 a notebooků.

Závěr

Problém s Tabpro S je problém, který se snadno vaří na jednoduchý bod. Samsung navrhl mobilní zařízení a poté na něj nainstaloval okna. Od výkonu pevného disku, po periferní přílohy, po trapné displej by se galaxie cítila mnohem více doma s Androidem než u Windows 10.

To neznamená, že tabpro s je houpačka a slečna. Její výkon procesoru je chvályhodný za kategorii a tenký design se určitě odvolává na lehké cestovatele a tablety Android. Displej AMOLED, ačkoli nic nového pro mobilní prostor, je velkým upgradem v aréně notebooku, může se pochlubit škálem a kontrastuje daleko nad tím, co normálně vidíme-i když při mírně mimo úhel utrpí problémy.

Hodnota je také na straně Samsungu. 900 cena se rovná Surface Pro 4 bez krytu klávesnice a podkopává další srovnatelné 2-in-1, také. Společnost pravděpodobně mohla vzhledem k vybavení vyzkoušet vyšší cenu, takže jsme rádi, když vidíme, že společnost Samsung bude mít omezení.

Přesto strávit i několik hodin s Galaxy Tabpro S ukazuje, že společnost Samsung nedostane to, co uživatelé Windows chtějí. Toto zařízení je lepší tablet než kterákoli jiná Windows 2-in-1, kterou jsme použili-ale jen málokdo používá okna tímto způsobem, protože operační systém stále není dobrým osm tabletu. Skvělý PC 2-in-1 musí nejprve fungovat jako notebook a náhodou převést na přijatelný tablet. Tabpro S má vzorec obrácený.

Doporučení editorů

Brad Bourque je nativní portlander, oddaný blbeček a nadšenec piva řemeslného piva. Studoval kreativní psaní na Willamette.

Společnost Samsung začala zavádět svou nejnovější aktualizaci zabezpečení a je to zásadní pro ty, kteří mají telefony, kteří používají modemy Exynos. jako je loňská vlajková loď Galaxy S22. které byly vystaveny vysokému riziku zásadních bezpečnostních porušení. Nová aktualizace opravuje tyto bezpečnostní obavy (a další) a nyní se zavádí do sestavy Galaxy S23 v Evropě a Jižní Koreji.

V polovině března odhalila zpráva Project Zero z interního bezpečnostního týmu Google, že problémy zabezpečení nalezených na zařízeních pomocí modemu Exynos mohly dát vzdáleným uživatelům schopnost velmi snadno kompromitovat telefon na úrovni základního pásma na úrovni základního pásma. Samsung v té době uvedl, že v březnu vydal bezpečnostní záplaty pro pět z těchto zranitelnosti, s aktualizací v dubnu, která bude řešit zbývající problémy.

Existující břidlice Samsunga tabletů Android je jedním z nejlepších hardwaru svého druhu a zdá se, že společnost se brzy nechce z vítězného vzorce zabloudit. Leaker @Onleaks má sdílené vykreslení Galaxy S9 Plus a nese výraznou podobnost s předchůdcem řady Galaxy Tab S8.

Elegantní kovová stavba s ostrými hranami je tu, aby zůstala, a tak je to kontrastní magnetický proužek vzadu. Velikost rámečku také zůstává známá, zatímco horizontálně umístěná selfie kamera je opět umístěna na stejném místě.

Nejlepší druh marketingu je ten, který se děje v rukou zúčastněné osoby, která by právě mohla být vaším dalším zákazníkem. Samsung určitě myslí tímto způsobem a snaží se to nejlepší, nejen proto, že je to zvuková strategie, ale také kvůli skutečnosti, že archivní soupeř Apple zvládl umění s pečlivě představovaným zážitkem z obchodu.

Nejnovější trik společnosti Samsung je webová aplikace navržená pro iPhone, která vám dá chuť na jeho One UI 5.1 software, který běží na telefonech řady Galaxy S23. Vlastně to poškrábe. Společnost vás přivítá na „druhé straně“ tím, že vám umožní zažít jeho silně přizpůsobené převzetí Androidu a zjistit si to, pokud pro vás může překonat iOS. Řešení se nazývá pokus galaxie. Zkuste Galaxy z vašeho iPhone telefonu Samsung

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS