Rychlá recenze Sony WH-CH510 | Bezdrátová sluchátka Sony. Sony WH CH510 WHITE

Recenze sluchátka Sony WH-CH510

Bezdrátová sluchátka udělují svobodu od drátů a napomáhají nové agilní generaci. Přesto, aby se naskládali proti svým kabelovým protějškům, musí nabídnout stabilní a zvukový zvukový výstup, podporovaný dobrou výdrží baterie. Uh-huh, existuje mnohem více aspektů, které lze zohlednit s bezdrátovým párem. Přidejte omezení cen do mixu, jste povinni se ocitnout v okurce.

Vstupte: Headset Sony WH-CH510, která přichází za cenovou značku sub-5k. Značka nepotřebuje úvod, protože je to ostřílený hráč na audio území. Rozsáhle jsem je používal po lepší část měsíce a musím sdílet spoustu myšlenek.

Uvidíme, jak se hodí za cenu, a pokud byste je měli přidat do nákupního košíku. Ale. ale. ale. Než do toho skočíme, pojďme dopředu s jednou specifikací.

Cena a specifikace Sony WH-CH510

Modelka Sony WH-CH510
Bluetooth V5.0
Bezdrátový rozsah 10m
Životnost baterie 35 hodin
Doba nabíjení 4.5 hodin
Barvy Černá, modrá a bílá
Jednotka řidiče 30 mm
Zvukové kodeky SBC, AAC
Hmotnost 132G
Cena Rs. 4 799

Recenze Sony WH-CH510: Návrh a sestavení

O obsahu v krabici není co říci. Získáte obecný kartonový balíček a uvnitř něj najdete pokojovou sadu pro sluchátka a kabelem USB-C kabelem. Takže jo, neexistuje žádný cestovní pouzdro. Otočné náušnice a kompaktní stopa však znamenají, že je můžete sbalit a nosit kdekoli v batohu nebo je klenot kolem krku a vychloubat značku Sony na každé podložce.

Rest, na levé podložce je nastavení tří knoflíků pro aktivaci, hudební navigaci a svolání asistenta Google. Kromě nich najdete port mikrofon a USB-C. Pro druhé říká, že říkáme Hallelujah! A na pravé straně není nic.

Jak již bylo již výslovně zmíněno, moje hlavní hrozba je s jeho návrhem na uši. Vidíte, že polštář sluchátka je malý a příliš těsný na mých uších, což vede k velmi rychle nošení únavy. Když už mluvíme o tom, na čelenku nejsou žádné polštáře a ty na náušnicích nejsou dostatečně houbovité. Over, také prořízli rohy s nedostatkem jakéhokoli druhu odolnosti vody nebo prachu.

Dobře, nejsou tak fantasticky psát domů. Návrh bych nazval jako jednoduchý a střízlivý. Sluchátka Sony WH-CH510 jsou k dispozici ve 3 barvách viz. Černá, modrá a bílá. Naše je Jet Black, která je tajná jako stín a já ho kopám. Přidejte k tomu skutečnost, že se jedná o extrémně lite pokrývku hlavy, je to o to zábavnější!

Recenze Sony WH-CH510: Zvuk

Jaký je první gizmo, který vám přijde na mysl se jménem Sony? Nejvíce by to byl Walkman. Značka je průkopníkem a veteránem v audio technologiích. S důvěrou jsem tedy oblékl WH-CH510 a mohu říci, že jsem se nemýlil.

Nabízejí široké zvukové představení s vyváženou účastí všech tří frekvenčních úrovní. Rozhodně nejsou basové hlavy. Vnitřní 30mm ovladač však doručil dobrou basa reakci na hloubky a kapky na různé písně, které jsem slyšel. (Songs Ref: Eminem. Do I Collapse, David Guetta ft. SIA. Titanium, Nucleya. Bass Rani)

Stěhováním do poloviny jsem jasně slyšel vokály těchto písní. Ve skutečnosti, když jsem se zamíchal na skalní hymny, cítil jsem, jak se na každém riffu stékají struny. (Songs Ref: Linkin Park-o jeden krok blíž, bojovníci Foo-The Pretenders, Nirvana-voní jako teen duch), ale rozhodně v neposlední řadě, Sony Wh-Ch510 spravedlnosti spravedlnosti s vysokými tóny nebo výškovým trávníkem hudby. (Song Ref: Coldplay. Adventure of A Lifetime, Queen. Bohemian Rhapsody, Agam. The Celestial Nymph)

Na frontě softwaru tvrdí, že podporuje zvukové kodeky SBC a AAC Bluetooth. To je také částečně specifické pro telefon, což je něco, co je třeba mít na paměti. Také si všimněte, že tato sluchátka nejsou kompatibilní s aplikací pro sluchátka Sony, a proto není možné vyladit ekvalizér podle vašich představ. To by nemělo být velký problém, protože to zní v pořádku z krabice.

Recenze Sony WH-CH510: Připojení a baterie

Je to všestranná sluchátka. Ne, žádné řetězce připojené nebo připojené. Bezdrátový zážitek však byl v pořádku, a to jak z hlediska stability spojení, tak z dlouhověkosti. Mimochodem, výdrž baterie je jeho nejlepší hodnotou. Pokračoval jsem to používat po dobu jednoho týdne dávat nebo vzít a přesto na mě nezemřel. Na papíře Sony uznává 35 hodin času na poslechu a nemohl jsem více souhlasit. Sakra, pokud chcete být venku, pak je umkněte asi 10 minut, abyste dostali až 90 minut šťávy.

Toto je Bluetooth 5.0 Stížnost a nároky na pokrytí poloměru 10 metrů. Během vysílání a volání mezi online médii nedošlo k žádnému problému s latencem ani poslechem.

Recenze Sony WH-CH510: Verdikt

Zvuk: kontrola, životnost baterie a připojení: kontrolu, návrh a sestavení: meh, ne tolik. Hej, nenechte se mě tady mýlit, protože sestava je v pořádku za cenu. S výjimkou několika opomenutí sem a tam, celkem vzato, přinášejí do stolu zvukovou hodnotu.

Pokud ne pro ty těsné náušnice, měl bych je nosit na dlouhé hodiny, aniž bych si všiml jejich lite stopy. Ale jak již bylo zmíněno, není tomu tak, alespoň pro mě. Takže bych vám doporučil, je navštívit některý z autorizovaných obchodů Sony a zkontrolovat, zda se vám dobře hodí k uším. Nebo jinak byste také mohli chytit z online prodejen.

Rychlá recenze Sony WH-CH510 | Bezdrátová sluchátka Sony

Přenosná sluchátka, jako je Sony WH-CH510, jsou postavena tak, aby vydržela, mají vysoce kvalitní zvuk a jsou vhodné si s sebou vzít na cestách. Kromě telefonních hovorů vám také umožňují převzít kontrolu nad telefonem tím, že do něj mluví. Tato bezdrátová sluchátka Sony obsahuje pohodlné polštáře uší, které nabízejí dobrou kvalitu zvuku a kompaktní design, který je snadno přenášen.

brejle

Typ sluchátka: uzavřený, dynamický, na uši supra-rok

Jednotka řidiče: 30 mm

Frekvenční rozsah: 2.4GHz Band (2.4000GHz-2.4835GHz)

Frekvenční odezva Bluetooth: 20–20 000 Hz (44.1 kHz vzorkování)

USB kabel: USB typ-c (cca. 20 cm)

Funkce

Vynikající kvalita pro peníze, sluchátka společnosti Sony WH-CH510 mají 35hodinovou výdrž baterie, funkci telefonního hovoru hands-free a připojení Bluetooth, díky čemuž jsou dokonalé. Pomocí tlačítek k hraní, zastavení, přeskočení stop a úpravy svazku si můžete vybrat jakoukoli barvu, díky které se budete cítit dobře. Někteří lidé budou v pořádku s mírně chatrným sestavením, ale někteří to mohou považovat za změnu hry.

Kvalita zvuku

S těmito bezdrátovými sluchátky Sony získáte slušnou kvalitu zvuku při používání služeb streamování hudby. S ohledem na cenu získáváte vysoce kvalitní zvuk, který bude trvat po dlouhou dobu. Jinými slovy, protože tato sluchátka jsou ve formátu na uši, nebudete mít kvalitu zvuku, kterou mohou ostatní konkurenti poskytnout. Je to především kvůli menším šálkům, které neukládají obrovskou pečeť a poskytují užší prostor.

Jako vedlejší poznámka, bez ohledu na jejich nízkou cenu a malou velikost, Sony WH-CH510 stále zněla působivě dobře. Basa je přítomná a slyšitelná, ale nepřekonává skladbu. Celkově byl zvuk příjemný, ale vysoké frekvence byly příliš prominentní a středy byly příliš potlačené.

Tyto on-eary nemusí mít vynikající čistotu, rovnováhu a smysl pro prostor, ale jejich kvalita zvuku kompenzuje jejich malou velikost a cenově dostupnou cenovou značku. Skladby s mnoha výškovými a nízkými středy se mohou trochu přehnat; Sluchátka však stále dobře fungují v každém žánru, který chcete poslouchat.

Mikrofon

Vestavěný mikrofon má vynikající kvalitu a testování uvnitř i venku neodhalilo žádnou degradaci v jasnosti zvuku. Na 30 stop od připojeného zařízení se připojení Bluetooth drželo stabilní. Začlenění Bluetooth verze 5.0, nejnovější vydání bezdrátové technologie, lze připsat zvýšení výkonu a řady.

Je také možné využít sluchátka k volání VoIP v kanceláři, pokud máte PC Bluetooth Connectivity PC. Nepřítomnost zrušení hluku je v této situaci výhodná, protože můžete nechat sluchátka a přitom si můžete všimnout, že si lidé v práci pokoušejí upoutat vaši pozornost.

Pohodlí a styl

Rozdíl mezi WH-CH510 a dalšími sluchátky spočívá v tom, že nesedí na vašich uších, jako jsou modely nad ušima, ale spočívají po jejich stranách. Navzdory tomu jsou výrazně menší a méně pohodlné.

Sluchátka společnosti Sony na uší nejsou výjimkou, protože sluchátka na uši se tradičně snažila poskytnout dostatečné pohodlí. Polstrování je mělké, což moc nedělá pro zmírnění tlaku na vaše uši.

Vzhledem k těsnému přizpůsobení je nepříjemné poslouchat zdlouhavá období a začne to bolet poté-navíc se v ušních polštářích nevyužívá žádná paměťová pěna. V dražších sluchátcích používají syntetickou kůži, která není tak pružná jako kožené polštářky.

Stabilita se zlepšuje zvýšením množství aplikované upínací síly. Kromě skákání a běhu dokáže WH-CH510 odolávat sprintingu, třepání hlavy a další extrémní aktivity.

Životnost baterie

Sluchátka společnosti WH-CH510 společnosti Sony mají skutečně pozoruhodnou výdrž baterie. Pokud hledáte sluchátka, která mohou přehrávat hudbu po dobu 35 hodin rovně, je to ta jedno. Po připojení po dobu 10 minut získáte 90 minut dalšího přehrávání ze sluchátka. Má také baterii, která zvládne i nejdelší lety.

Konečný verdikt: WH-CH510 Sony Wireless sluchátka

Hledáte slušná sluchátka Sony za velmi dostupnou cenu? WH-CH510 je pro vás skvělou volbou! I když dostanete to, za co platíte, stále má slušnou kvalitu zvuku, baterii a funkce, které byste mohli potřebovat.

Podívejte se na tuto o 12 měsíců později recenze pro další informace:

Napsal Stephanne Alfaro

Stephanne Alfaro je spisovatelka se srdcem pro RB a Soul Music. Oceňuje podceňované, ale krásné písně od nezávislých umělců a podporuje místní umělce prostřednictvím psaní.

Recenze Sony WH-CH510: Levné sluchátka Sony s životností zabijáků

Sony WH-CH510 nejsou technologická turné de síla, kterou bychom mohli spojit se sluchátky Sony, ale nemají takový druh ceny ani tag. Nejedná se o poslední slovo v sofistikovanosti, ale je tu kouzlo.

 • Působivá výdrž baterie
 • Dobrá specifikace a ergonomie
 • Pozoruhodně asertivní zvuk

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Recenze Sony WH-CH510 ve větě: cítí, pokud něco, ještě levnější, než ve skutečnosti jsou-ale WH-CH510 má poloviční kvalitu zvuku a zcela slušnou výdrž baterie.

Tato bezdrátová sluchátka ze společnosti Sony jsou mnohem větší rozpočet než jako u Sony WH-1000XM4, díky nimž se stal tak slavným názvem pro přenosný zvuk. WHCH510 může být sluchátka nad ušima, ale nedostatek prvku znamená, že nebudou znepokojovat náš seznam nejlepších sluchátka pro potlačování hluku.

Jsou zaměřeny na cenu a výdrž baterie a vynikají na obou, i když s určitými omezeními, jak byste mohli očekávat od sluchátka s nízkými cenami.

Sony WH-CH510: Cenová výdrž baterie

Sony WH-CH510 jsou nyní v prodeji a jsou ceny ve Velké Británii (alespoň Sony) za 50 liber. Nemusíte však být žádným druhem průvodce internetovým vyhledáváním, abyste je našli s docela významnou slevou.

Je to podobný příběh ve Spojených státech, kde jsou nominálně ceny za 60. pět minut před počítačem je najde s velkým kusem peněz. A v Austrálii, kde se teoreticky díváte na AU90, lze také uskutečnit slevy. i když sice o něco skromnějšího typu.

WH-CH510 půjde na působivých 35 hodin z jednoho náboje, pokud posloucháte na realistických úrovních hlasitosti, stejně. Můžete očekávat 30 hodin „Komunikační“ čas, ale pokud jste druh člověka, který může zůstat na telefonu po dobu 30 hodin najednou, zjevně jste vítáni, nikdy nám nezavoláte.

Pokud by se to nejhorší stalo a Sonys běží naplocho, mohou být plně nabití přibližně za čtyři hodiny. A v extremis by vás měl 10minutový výbuch držet po dobu 90 minut poslechu.

Sony WH-CH510: Build Quality Design

Pro užitečně kompaktní sluchátka na uši je toho hodně, co je třeba říci-a žádné dva způsoby o tom, Sony WH-CH510 jsou užitečně kompaktní pár sluchátek na uši. A při pouhých 132 g je to stěží břemeno nošení.

Design je neadventous, protože každý, kdo se snaží pohrávat s funkcí-diktováním reality sluchátek na uši, se na sebe musí podívat. WH-CH510 jsou vyrobeny z mírně texturovaného plastu, skrývají své rozšiřitelné čelenky uvnitř jejich plastových paží a mají mírně polstrované ušní ušní ušní ušní uší, které se otočí přes 90 stupňů. Je to pro kurz naprosto stejné a nic pro to není horší.

Pokud jde o kvalitu budování, dobře, není s tím nic zjevně špatného. Nastavení čelenky se cítí dostatečně robustní, a pokud se otočné náušnice necítí v nejmenších nejmenších, alespoň se nepohybují dále, než mají znamenat.

Plasty jsou zde však tenké a tvrdé rozmanitosti a ukazují, že WH-CH510 byly postaveny na cenu. Při nošení sluchátek klepněte na čelenku prstem a dozvuk je stejně hlasitý jako hudba, kterou posloucháte.

Normální služba Sony je obnovena tam, kde se týká specifikace. WH-CH510 používá několik 30mm dynamických ovladačů plného dosahu k dodávání zvuku a Bluetooth 5.0 bezdrátové připojení. To je více než schopné se zabývat soubory s nejvyšším rozlišením, které slouží prémiové úrovně přílivových, Amazonu, Qobuz atd. Zajímavé však je, že jedinou podporou formátu je AAC a SBC. není známky proprietárního formátu společnosti Sony.

Pokud jde o rozhraní, WH-CH510 se daří docela dobře. Na pravé ruce jsou tři ovládací tlačítka na pravém náušním náušním, pokrývajícím „Power On/Off/Párování“, „Volume Up/Down“, „Play/Pause“, „Přeskočit dopředu/dozadu“ a „Odpověď/konec/odmítnout volání“. Nebo můžete svolat Siriho nebo Google Assistant a jen vydávat příkazy tímto způsobem-integrovaný mikrofon dokazuje ostré uši.

Sony WH-CH510: Kvalita zvuku

Všechno je velmi dobré mít možnost přehrávat soubor přílivových mistrů přes Bluetooth 5.0, ale nemyslíme si, že mnoho lidí, kteří tolik utrácejí za pár bezdrátových sluchátek. Ne, Sony WH-CH510 bude stát nebo spadnout na to, jak zpracovávají streamovací streamování s bažinatým standardem.

A ukázalo se, že je to druh stánku a druh pádu WH-CH510.

Určitě chtějí za nic, kde se jedná o jízdu a útok. Bez ohledu na druh hudby, kterou chcete poslouchat, se Sonys pokusí zvednout raketu. Jejich je bezprostřední, docela ve své tváří-každý prvek nahrávání je zdánlivě stržen do přední části zvukové scény, kde se zapojuje do šrotu pro nadřazenost s každým jiným prvkem. V nejlepším případě je to energické a energetické poslouchání; V nejhorším případě je to docela křivé.

A v rámci nadšení celkové prezentace je každý prvek tonality WH-CH510 podobně proaktivní. Pokud vás postoj v horní části frekvenčního rozsahu přitahuje, budete to nazvat „přímým“. nebo pokud tak neučiníte, pravděpodobně půjdete s „nadhodnocením“.

Je to stejný příběh na opačném konci: Bass je buď „fulsome“ nebo „příliš sebevědomý“. Střed? „Předem“ nebo, ano, „shouty“. Je možné s přiměřenou jistotou říci, že celý frekvenční rozsah je docela dobře integrovaný, ale to proto, že každá část frekvenčního rozsahu si myslí, že je to nejdůležitější a snaží se usilovat o reflektor.

Dynamicky se Sonys nechávají jen malý prostor pro manévr. pokud jste v plném „útočném“ režimu během tišších okamžiků nahrávání, neopustíte se kamkoli, když se nahrávání samo o sobě rozhodne získat trochu asertivnější. WH-CH510 jsou naprosto naslouchání, pořád.

A ještě. Navzdory celému tomuto blusteru Sonys v žádném případě nejedná se o poslouchání. Vydávají slušně podrobný zvuk s příslušnými pozorováními, které mají dělat o harmonických odchylkách v melodii, i když jej absolutně spustí vaše uši. Vyjadřují rytmy s něčím, co se blíží odborné znalosti, a dosud není zaznamenáno tempo.

Dokud vám nevadí, že jsou vaše sluchátka šéfována, je tu docela docela líbit Sony WH-CH510.

Sony WH-CH510: Verdikt

Sony staví některé z nejuznávanějších bezdrátových sluchátek kolem. To nejsou, samozřejmě, ale pak jsou zlomkem ceny. A i když mohou být rozpočet, WH-CH510 není bez jejich odvolání.

Ignorujte poměrně průměrné plasty a jsou to pohodlné, vytrvalé a docela dobře specifikované návrh-a daleko od předběžného poslechu.

Nejlepší bezdrátová sluchátka Bluetooth

Do sekce soutěže jsme přidali nově testovaná sluchátka od Edifier, Focal, Master Dynamic a Sennheiser.

Jabra Elite 85h je náš oblíbený pár bezdrátových sluchátek s přehnaným ušim po dobu tří let, protože intuitivní operace a pohodlný fit činí tuto sadu potěšením používat každý den. Tato sluchátka jsou nádherně nekomplikovaná, se snadným párováním a čistými, jednoduchými ovládacími prvky. A jsou to všestranní umělci, kteří nabízejí skvělý zvuk, jasné hovory, pevné aktivní rušení šumu, dlouhou životnost baterie a odolnost vůči vodě.

Jak jsme si vybrali a testovali

Naši audio odborníci testují podrobné, živé zvuky a jasnou kvalitu mikrofonu pro telefonní a videohovory.

Dobrý design by se měl přizpůsobit většině velikostí hlavy a ovládací prvky by se měly snadno použít. Máme tedy celou řadu lidí, kteří vyzkoušejí naše nejlepší uchazeče.

Baterie by měly trvat nejméně osm až 10 hodin a v ideálním případě mít analogový kabel pro situace, když potřebujete poslouchat kabely.

Spárujeme uchazeče s několika různými zařízeními a testujeme spolehlivost bezdrátového bezdrátového sítě uvnitř, venku a na dálku.

Skvělý zvuk, skvělý design

Sluchátka Bluetooth Elite 85H Over-Ear dělají téměř všechno lepší než konkurenti s podobně cenou.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 240.

Sluchátka Jabra Elite 85H dodává vše, co byste mohli chtít v páru Bluetooth. Tato sluchátka zní z krabice fantasticky a jsou intuitivnější nastavit a používat než většina konkurentů, díky automatickému procesu párování Bluetooth a velkým, snadno přístupným ovládacím prvkům. Životnost baterie, hodnocená za 36 hodin (s aktivním zrušením šumu) je dostatečná a nabíjí se nabíjení baterie a poskytuje pět hodin používání po pouhých 15 minutách času plug-in. Sluchátka Elite 85H pracují s digitálními asistenty Amazon, Apple a Google a kvalita mikrofonu je velmi jasná pro telefonní hovory. Tento pár je také odolný vůči vodě a je chráněn dvouletou zárukou proti poškození deštěm. Aktivní zrušení šumu (ANC) není tak efektivní jako u sluchátka 700 potlačujících hluk z Boseho (podívejte se na našeho průvodce nejlepšími sluchátky, které mají pro další informace, ale snižuje dostatek hluku, aby byl užitečný, aby byl užitečný.

Nejlepší bezdrátová sluchátka rozpočtu kolem 100

Tento pár na uši zní, zapadá a funkce, jako by to stálo víc, než to dělá. Není možné je používat s šňůrou, ale ultra dlouhá výdrž baterie znamená, že se nebudete muset často nabíjet.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 86.

Další dlouhodobý výběr, Jabra Elite 45H Sluchátka nabízejí cenu vzdorující kvalitu zvuku, pohodlí a jasnost volání. Tento pár na uši zní lépe než ty, které je třeba několikrát cenu, a zvuk můžete upravit pomocí své preference pomocí bezplatné aplikace Jabra. Mají lehkou sestavu a polštářové uší se velmi pohodlně nosí celé hodiny. Srozumitelnost mikrofonu je hvězdná pro telefonní nebo videochaty. Tato sluchátka nabízejí 50 a více hodin času poslechu na poplatek, takže je nemusíte velmi často zapojit. Ačkoli Elite 45h není hodnocena pro odolnost proti vodě, Jabra nabízí dvouletou záruku proti poškození prachu a vodou. Tento pár nemá zrušení šumu a není možné poslouchat přes šňůru. Ale pro lidi, kteří tyto funkce nepotřebují, jsou tato sluchátka velká.

Nejlepší bezdrátová sluchátka pro kancelář

Tento pár nabitý funkcemi výrazně snižuje hluk hlasů kolem vás a může znít fantasticky. Ale tato sluchátka jsou drahá a vyžadují hodně nastavení.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 348.

Sluchátka Sony WH-1000XM4 stojí za zvážení, pokud pracujete v otevřeném nebo hlučném kancelářském prostoru, protože jsou skvěle blokovat hlasy kolem vás. Tato sluchátka nad ušima jsou také dostatečně pohodlná, aby se nosila celý den, a mikrofony jsou účinné při snižování hluku na pozadí během telefonních hovorů a video schůzkách. Navíc, tento pár má spoustu bonusových funkcí založených na aplikacích, včetně funkce mluvení k chat, která vycítí váš hlas, zapíná režim povědomí a automaticky pozastaví vaši hudbu. Z krabice není kvalita zvuku tohoto páru nejlepší, ale pokud jste ochotni vynaložit určité úsilí na úpravu nastavení ekvalizéru v aplikaci, může XM4 znít lépe než téměř jakákoli dostupná sluchátka pro hluk. Zrušení hluku není tak účinné proti hluku, které se vyskytuje v letadle, takže nedoporučujeme XM4 pro časté letáky (podívejte se na našeho průvodce nejlepšími sluchátky pro hluk, abyste viděli, jak se tato sada porovnává). A XM4 není postaven pro odolnost vůči vodě, ale zvládne světlý roztrhaný déšť. Společnost Sony nabízí jednoroční omezenou záruku, která zahrnuje výrobní vady, ale nikoli poškození vodou, takže nedoporučujeme, abyste tento pár vzali do posilovny nebo ven na procházku v potopě.

Společnost Sony také nabízí nový, dražší WH-1000XM5, který je docela podobný XM4, ale má několik klíčových rozdílů, které by mohly přitahovat určité uživatele. Diskutujeme o těchto rozdílech níže.

Nejvíce znějící bezdrátová sluchátka

Tento pár poskytuje pohodlí Bluetooth a zároveň upřednostňuje kvalitu zvuku. Ale tato sluchátka postrádají rysy, jako je zrušení hluku a odolnost vůči vodě, takže nejsou ideální pro dojíždějící.

Možnosti nákupu

Pokud chcete jen bezdrátová sluchátka, která zní fantasticky, je pro vás pár stax duch S3 pro vás. Tato sluchátka patří mezi nejlépe znějící, jaké jsme kdy testovali pod 500, včetně těch, kteří byli v našem průvodci kabelově audiofilní sluchátka. Tento přenosný pár používá rovinné magnetické řidiče, kteří jsou schopni reprodukovat jemné detaily a výkonné basové tóny. S3 zní úžasně bezdrátově i kabelně, hlavně kvůli vestavěnému zesilovači, který poskytuje konzistentní hnací sílu. Balíček obsahuje dva typy uší (izolační peřík a chlazení, prodyšná síť), aby se zajistilo rozšířené poslechové pohodlí a předvolby EQ v aplikaci Edifier vám umožňují vyladit zvuk tak, aby vyhovoval každému typu Earpadu. Ačkoli tento pár musí být napájen pro práci, 80hodinová výdrž baterie znamená, že se nebudete muset často nabíjet a funkce rychlého náboje vám po 10 minutách připojí 11 hodin přehrávání. Vestavěné mikrofony znějí jasně, dokonce i ve světlém vánku a konektivita s dvojím zařízením dobře funguje pro snadný přechod mezi používáním telefonu a notebooku. Přestože je tento pár lehký a přenosný, nedostatek odolnosti vůči vodě znamená, že budete chtít být při dojíždění během nepříznivého počasí opatrní a vybrat si jiný pár pro cvičení. Navíc neexistuje žádné aktivní zrušení šumu.

Skvělý zvuk, skvělý design

Sluchátka Bluetooth Elite 85H Over-Ear dělají téměř všechno lepší než konkurenti s podobně cenou.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 240.

Nejlepší bezdrátová sluchátka rozpočtu kolem 100

Tento pár na uši zní, zapadá a funkce, jako by to stálo víc, než to dělá. Není možné je používat s šňůrou, ale ultra dlouhá výdrž baterie znamená, že se nebudete muset často nabíjet.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 86.

Nejlepší bezdrátová sluchátka pro kancelář

Tento pár nabitý funkcemi výrazně snižuje hluk hlasů kolem vás a může znít fantasticky. Ale tato sluchátka jsou drahá a vyžadují hodně nastavení.

Sony WH-CH510 Review | 12 months later

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 348.

Nejvíce znějící bezdrátová sluchátka

Tento pár poskytuje pohodlí Bluetooth a zároveň upřednostňuje kvalitu zvuku. Ale tato sluchátka postrádají rysy, jako je zrušení hluku a odolnost vůči vodě, takže nejsou ideální pro dojíždějící.

Proč byste nám měli důvěřovat

Nejen, že mám bakalářský titul v oboru hudebního výkonu a zvukové produkce na Ithaca College, ale také jsem testoval více než 1600 párů sluchátek při práci pro Wirecutter.

Kromě přezkoumávání zařízení pro AV časopisy jsem byl ve studiích a mimo ni více než deset let: nejprve jako producent rádia a talent na vzduchu, pak jako profesionální herec hlasového hlasového. Moje články byly uvedeny ve společnosti Fast Company, Forbes, The Los Angeles Times a Time a na Good Morning America, BBC World Service a NBC Nightly News.

Pak je tu náš testovací panel, včetně WireCutter Senior Staff Writer Brent Butterworth, AV spisovatel s desetiletími zkušeností; Plus rotující seznam odborníků, včetně hudebníků se relací, zvukového editora a zkušených recenzentů AV. Pro naše poslední kolo testů jsme přivedli nejlepší uchazeče o sluchátka do kanceláře Wirecutter, abychom získali zpětnou vazbu od našich zaměstnanců.

Kdo by to měl získat

Bezdrátová sluchátka Bluetooth jsou pro lidi, kteří se nechtějí připoutat k jejich hudebním zařízením a jsou ochotni za tuto svobodu zaplatit trochu více. Jsou také pro lidi, kteří vlastní chytré telefony, které postrádají konektory pro sluchátka, a raději by se nezabývaly speciálními adaptéry, aby připojili kabelové pár sluchátek. Kvalita zvuku Bluetooth prošla dlouhou cestu, ale stále byste měli očekávat, že za bezdrátové sluchátka zaplatíte více.

Tato příručka se zaměřuje na sluchátka nad uši a na uši, která jsou zjevně větší a těžší než sluchátka, ale jsou také preferovaným typem pro každého, kdo nemá rád pocit nošení sluchátek v uši. Pokud hledáte naše přijímání uší Bluetooth, viz „Pro ty, kteří dávají přednost bezdrátovým sluchům“ níže. Mějte na paměti, že s bezdrátovými sluchátky nebude baterie trvat tak dlouho a pravděpodobně zaplatíte více za získání podobného nebo mírně nižšího výkonu ve srovnání s nejvyššími bezdrátovými sluchátky v této příručce.

Také, pokud hledáte pár sluchátka nad ušima, které se můžete použít při práci, a vaše úkoly zahrnují spoustu videochůdců, telefonních hovorů nebo práce s diktátním softwarem, možná budete chtít zvážit náhlavní soupravu Office s rozmachem Boom mikrofon. Najdete bezdrátové možnosti, dokonce i několik, které znějí docela dobře při přehrávání hudby. Podívejte se na náš průvodce náhlavní soupravy a dozvíte se více.

Ačkoli některá sluchátka v této kategorii nabízejí aktivní rušení šumu, jejich kvalita zvuku, pohodlí a snadné použití byly našimi nejvyššími prioritami při jejich hodnocení pro tuto příručku. Od nynějška žádný jediný model nenabízí jak nejlepší zvuk, tak nejlepší aktivní zrušení šumu, i když některé se blíží. Bohužel to znamená, že v jedné z těchto oblastí musíte trochu kompromitovat. Pokud je zrušení hluku vaší nejvyšší prioritou, podívejte se na náš průvodce sluchátky pro hluk.

Nejlepší sluchátka pro trh hluku

Ať už dáváte přednost nadměrnému uchovi nebo do uší, máme sluchátka, máme doporučení, která vám pomohou přinést mír na vaši další cestu.

Pro ty, kteří dávají přednost bezdrátovým sluchům

Tato příručka se zaměřuje konkrétně na sluchátka Bluetooth s přehnanou a uším, ale pokud dáváte přednost uší, máme pro ně také samostatné průvodce. Zde je rychlý přehled našich nejlepších tipů pro uší a kde si můžete přečíst více.

Jak jsme si vybrali

Naše snaha o nalezení nejlepších sluchátek Bluetooth vždy začíná výzkumem. Nejprve zkoumáme více než 100 společností, abychom zjistili, co vydali od naší poslední aktualizace. K dnešnímu dni jsme vážně zvažovali více než 200 modelů sluchátek právě pro tuto příručku. Abychom nám pomohli trochu zúžit pole (ani nemůžeme vyzkoušet všechno), čteme recenze od profesionálů (na webech, jako je CNET a Innerfidelity), jakož i zákazníci (na maloobchodních stránkách, jako jsou Amazon a Crutchfield). Bereme na vědomí, co se lidem líbí a nelíbí se, protože hledáme modely, které splňují to, co si myslíme, že jsou nejdůležitějšími kritérii pro dobrá bezdrátová sluchátka:

 • Fantastická kvalita zvuku a pohodlné přizpůsobení: Toto jsou samozřejmě naše dvě hlavní priority. Pokud něco bolí nosit, nebudete ho používat a špatný fit často ovlivňuje kvalitu zvuku. A nikdo by neměl platit za kvalitu zvuku pododstavce. Během našeho výzkumu eliminujeme všechna sluchátka několika špatnými profesionálními recenzemi nebo důsledně nízkým
 • Snadno využívané a pochopitelné ovládací prvky: odpalování zoufale u vašich sluchátek, když se snažíte pozastavit stopu nebo odpovědět na hovor, je frustrující. Odmítáme všechna sluchátka, která jsou matoucí k použití nebo příliš snadné spustit náhodou.
 • Pevná síla připojení Bluetooth: Opakované stížnosti na vystřihnutí hudby nebo volání, které jsou vypuštěny, výzva k propuštění.
 • Dobrá kvalita hlasového volání: To je velmi důležité, pokud očekáváte, že budete mít sluchátka po celý den.
 • Minimálně osm až 10 hodin výdrže baterie plus schopnost pracovat, když se nabíjí nebo připojí přes šňůru: Horní sluchátka Bluetooth by měla trvat celý pracovní den na minimu a měli byste je stále schopni je používat, zatímco oni „Opětovné nabíjení nebo spojené s šňůrou. Jinak, pokud vaše baterie zemře uprostřed něčeho důležitého, můžete mít štěstí.
 • Legitimní zákaznická podpora: To je druh věcí, na které se zdá, že na tom nezáleží, dokud ji nebudete potřebovat. Odmítáme všechna sluchátka, která nejsou podporována společnostmi, od kterých můžeme skutečně kontaktovat a obdržet odpověď, a také ty ze společností, které mají velký nevyřízenou stížnosti. Celoživotní záruka neznamená nic, pokud není nikdo zavolat nebo e.mailem pro pomoc.

Čtenáři se často ptají, zda požadujeme zahrnutí konkrétních formátů Bluetooth nebo kodeků do našich výběrů sluchátek. Ne, a Brent Butterworth vysvětluje, proč v tomto článku. Podstata? Rozdíly v kvalitě zvuku mezi kodeky Bluetooth jsou přinejlepším jemné a nezáleží na tom, jako na samotné kvalitě sluchátek. Pokud se divíte, zda tyto rozdíly slyšíte nebo ne, Brent provedl test skrytý formát, který si můžete vzít sami, porovnat kvalitu zvuku MP3, WAV, MP3 přes SBC a WAV prostřednictvím APTX a APTX HD. Doporučujeme, abyste vyzkoušeli test, než se rozhodnete zjistit, zda je nutné získat kodek jako APTX HD ve vašich sluchátcích. Obecně lze říci, že většina z nás, která testovala, zjistila, že největší rozdíl závisel na kvalitě původního souboru, nikoli na softwaru, který jej komprimoval. APTX HD však poskytuje mírný prospěch.

rychlá, recenze, sony, wh-ch510, bezdrátová

Jak jsme testovali

Při výběru nejlepších bezdrátových sluchátek naši odborníci zvažují kvalitu zvuku, fit, snadné použití a pohodlí každého páru, který dostáváme. Ty páry, které se dobře kvalifikují pro další testování. To zahrnuje testování mikrofonů přes telefonní hovory s hlukem na pozadí a hlukem větru. Zkontroluji sílu signálu Bluetooth tím, že putuji po dlouhé vzdálenosti od telefonu, vložím ho do nebo tašku, chodím ven a odcházím několik pokojů. I Tinker s zahrnutými aplikacemi a jakýmikoli bonusovými funkcemi (jako jsou služby umístění, aktivace hlasu, připojení duálního zařízení a přizpůsobení ovládání). Pokud je to možné, zamlžuji sluchátka vodou, abych viděl, jak může vlhkost ovlivnit ovládací prvky dotyku. Zkouším také každý pár s brýlemi. A pokud mají sluchátka aktivní zrušení šumu, které zní subjektivně efektivně, předám je Brent pro měření.

Nakonec testuji výdrž baterie hraním hudby natolik hlasitě, abych utopil klimatizaci (pro většinu je to asi 60% maximální objem) a načasování, jak dlouho trvá, než baterie zemře.

Pokud je pár sluchátek natolik hvězdná, aby byla považována za výběr, trávím asi týden používáním tohoto páru ve snaze vyčistit dlouhodobé poslechové pohodlí, stejně jako případné nedostatky, které jsme mohli při počátečním testování vynechat.

Náš výběr: Jabra Elite 85H

Skvělý zvuk, skvělý design

Sluchátka Bluetooth Elite 85H Over-Ear dělají téměř všechno lepší než konkurenti s podobně cenou.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 240.

Konstrukce Jabra Elite 85H Sluchta pro uši, která nemusí znít jako velký problém-pokud neznáte nesčetné nepříjemnosti přítomné ve většině konkurence, existuje elegantní jednoduchost, která nemusí znít jako velký problém. Zatímco jiná sluchátka Bluetooth mohou mít matoucí a chmurná tlačítka, která vám často způsobují nesprávný úkol, sada Elite 85H má jednoduché ovládací prvky a bezbolestný proces párování napříč všemi platformami zařízení. Tato sluchátka také pracují s digitálními asistenty Amazonu, Apple a Google. Kvalita zvuku je skvělá jak pro hudební i telefonní hovory, sluchátka se hodí pohodlně a sada má 36hodinovou výdrž baterie. Navíc získáte průchodné zrušení hluku a dvouletou záruku proti poškození deště. Celkově se sluchátka Jabra Elite 85H ztělesňuje snadné použití a jsou prostě příjemné vyzvednout a nosit. A jejich rozumná cena znamená, že se nebudete bát je používat každý den.

Po testování více než 200 sluchátek Bluetooth za poslední čtyři roky jsme spárovali spoustu sluchátek se spoustou zařízení. takže pro nás řekli, že jsme byli ohromeni tím, jak rychle a snadno se elitní 85h spojí a propojeno se všemi našimi všemi Zařízení je velký problém. Jakmile se rozvinete sluchátka, zapnou se. Pokud ještě nejsou připoutáni k zařízení přes Bluetooth, automaticky přejdou do párovacího režimu. nemusíte stisknout jakékoli tlačítka. Pokud jsou dříve spárovaná zařízení poblíž, 85h se připojí současně s těmito dvěma naposledy použitými. Toto duální připojení je zvláště užitečné, pokud například přepínáte mezi poslech hudby na počítači a volání na telefon; Nemusíte chodit do svého nastavení Bluetooth, abyste si připojili připojení ručně. Chcete.li zapnout sluchátka, stačí je znovu složit. Jednoduchost toho všeho je úžasná.

Sluchátka Elite 85H se cítí dobře postavená, s polstrování. Prostě se cítí méně plasticky než mnoho konkurentů podobně za cenu. A pokud vás chytí v dešti, žádný Biggie, protože jsou podpořeny neobvyklou dvouletou zárukou proti poškození vody a prachu. Neváhejte si vychutnat ten emo okamžik chůze v mrholení při poslechu léku, aniž byste se obávali zničení sluchátek. (Jen my?)

Fyzické ovládací prvky jsou nekomplikované a snadno použitelné, aniž byste se na ně museli dívat-nemáte příliš mnoho tlačítek, které byste se mohli učit, navíc jsou velké a zřetelné pocity. Na rozdíl od dotykových ovládacích prvků, které mohou trpět rušením v důsledku deště nebo potu nebo se mohou náhodně spustit, když upravujete přizpůsobení, fyzické ovládací prvky Elite 85H jsou odolné vůči vodě a můžete je otřete rukou bez neúmyslného pohrávání s vaší hudbou.

Sluchátka jsou lehká a pohodlná nosit po dlouhou dobu. Pokud nosíte brýle, možná zjistíte, že pěna v náušnicích se kolem paží vašich specifikací úplně nezapečetí, takže izolace a zrušení hluku mohou být mírně ohroženy. Mysleli jsme si však, že pěna je dost měkká, že nošení brýlí ve spojení s elitou 85 hodin po dobu několika hodin nebylo zvlášť nepříjemné.

Životnost baterie je dlouhá a trvá 36 hodin na plný nabití s ​​ANC aktivovanými (41 bez). Pokud vám dojde šťáva, Elite 85h má funkci rychlého náboje, což znamená, že získáte pět hodin poslechu z 15minutového náboje. Sluchátka také detekují, když je sundáte a nasazujete je zpět, automaticky se zastavují a obnovují hudbu, což pomáhá šetřit výdrž baterie. Navíc fungují při nabíjení, i když zahrnutý 12palcový kabel je trochu krátký, aby to bylo praktické. Pár můžete také použít v kabelovém režimu.

Ačkoli Elite 85h zní skvěle přímo z krabice, můžete použít bezplatnou aplikaci Jabra Sound pro změnu EQ na vaše osobní preference. Celkově 85 hodin znělo skvěle, s příjemnou jasností na souhlásky, které nesmírnily nebo propíchly únavným způsobem, nižší frekvenční rozsah, který nebyl rozmazaný nebo tlumený na mužských vokálech nebo basové kytaře, a trojrozměrnější hloubkou pole. Kvalita zvuku zůstala konzistentní, ať už jsme poslouchali Bluetooth nebo šňůru, s ANC zapnutým nebo vypnutým.

Patří také mezi nejlepší sluchátka Bluetooth pro volání. Zní to velmi jasně a více mikrofonů pomáhá snížit hluk pozadí pro vaše volající. Také vám nakrmí část zvuku vašeho vlastního hlasu, když jste na hovor, podobně jako fungují telefonicky, takže se necítíte instinktivní potřebné mluvit hlasitěji, aby vás váš konverzační partner slyšel. Při sledování videa jsme zjistili, že latence je tak malá, že je nepostřehnutelná.

Pokud chcete mít osobní konverzaci nebo potřebujete situační povědomí, abyste nebyli úplně vypnuti ze světa, elitní 85hodinská chůva používá interní mikrofony k navádění zvuku vašeho okolí do sluchátka. Jabra dělá pěknou práci při vyvážení zvuku světa svou hudbou, způsobem, který je užitečný a ne příliš drsný nebo umělý. Můžete to přepínat (stejně jako ANC) zapnuté a vypnout vyhrazeným tlačítkem na levém náušnici nebo prostřednictvím aplikace Jabra.

Aktivní zrušení šumu je mírné, stmívající nízkofrekvenční zvuky, ale ne zcela je eliminuje. Pokud však zjistíte, že intenzivní ANC je nepříjemný (nazýváme tento jev „sát ušní bubínek“), můžete vidět toto relativně mírné zrušení hluku jako dobré věci. Naši citliví panelisté nezažili vyprávění tlak a případnou bolest hlavy, které dostali z agresivnějších sluchátek s nadbytým uším, jako je Bose Lidchcomfort 35 Series II.

Nedostatky, ale ne obchoduje

Jak již bylo zmíněno dříve, aktivní zrušení šumu na Jabra Elite 85H snižuje některé nižší frekvence o tad, ale není to téměř tak efektivní jako to, co získáte ze sluchátka 700 potlačujících hluk Bose. Tato skutečnost bránila Elite 85h v tom, aby byla naším výběrem hluku. Ale ne každý upřednostňuje aktivní zrušení hluku (nebo si to dokonce užívá) a každý jiný aspekt elity 85 hodin se nám líbil natolik, že jsme dokázali tuto chybu nechat sklouznout.

Aplikace Jabra Sound zahrnuje několik bonusových funkcí, které se zdají být pěkné, ale ve skutečnosti nedoručují. Inteligentní aktivní ANC mění ANC nebo situační povědomí na základě vašeho okolí. Dali jsme to zkušební běh, ale zjistili jsme, že je to méně než užitečné a nakonec jsme tuto funkci vypnuli. Najděte můj Jabra je navržen tak, aby vám pomohl najít nesprávná sluchátka, ale sledování se vztahuje pouze na místo, kde byla sluchátka naposledy zapnutá v blízkosti zařízení s aplikací. Pokud například vypnete sluchátka a přesunete, mapa neaktualizuje. Navíc, mapování není specifické pro pokoj. Takže budete vědět, že vaše chybějící plechovky byly naposledy zapnuty někde v budově, ale ne konkrétně, kde nebo dokonce jsou stále kolem.

Stejně jako u většiny bezdrátových sluchátek jsme testovali v této kategorii, s elitou 85 hodin nemá kabel na dálku nebo mikrofon. Aktivní zrušení šumu Jabry však bude fungovat při poslechu přes šňůru, stejně jako ovládací prvky hlasitosti sluchátek, i když nezávisle na zařízení (v důsledku toho budete pravděpodobně raději změnit hlasitost zařízení až po celou cestu a pak proveďte změny objemu přes sluchátka).

Nejlepší bezdrátová sluchátka kolem 100: Jabra Elite 45h

Nejlepší bezdrátová sluchátka rozpočtu kolem 100

Tento pár na uši zní, zapadá a funkce, jako by to stálo víc, než to dělá. Není možné je používat s šňůrou, ale ultra dlouhá výdrž baterie znamená, že se nebudete muset často nabíjet.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 86.

Sluchátka Jabra Elite 45H zabalí neuvěřitelný výkon do cenově dostupného balíčku. Tento pár na uši zní fantasticky, je lehký a pohodlně nosit celé hodiny a má ovládací prvky, které se snadno naučí a používají. Mikrofony poskytují hvězdnou jasnost pro telefonní hovory a videochaty a získáte více než 50 hodin poslechu za plný poplatek. Jeden z našich odborních panelistů poznamenal, že kvalita zvuku 45 hodin soupeřila s 250 páry, které vyzkoušel, a já souhlasím. Chcete.li získat lepší kvalitu zvuku, musíte zaplatit alespoň 100 dalších. Někteří lidé mohou dávat přednost pocitu větších sluchátka nad uši, ale pro lidi, kteří nosí brýle, může design na uši 45 hodin pohodlněji zapadnout. Ačkoli tato sada postrádá aktivní zrušení šumu a schopnost připojit se přes šňůru, když vyprší baterie, Elite 45h je skvělou volbou pro každého, kdo tyto funkce nepotřebuje.

Pokud jde o technologii, často dostanete to, za co platíte. ale pár Jabra 45H je jednou z vzácných výjimek tohoto pravidla. Kvalita zvuku je mnohem lepší než u mnoha sluchátek, která stojí mnohem více, zejména pokud si uděláte čas na přizpůsobení nastavení EQ v aplikaci Jabra. Každý žánr hudby je dobře servírován, s příjemným pocitem hloubky a dimenze pro zvukovou scénu. Z krabice jsou basy a horní maxima výraznější, než bychom chtěli, ale to lze napravit v aplikaci. V dolních středech je mírná bláta, které nemůžete zcela zmenšit rozruch s úrovněmi EQ. Ale to jsou dohady, které bychom pohodlně ignorovali v sluchátkách v 250 cenových rozpětí. Pro sluchátka do 100 let je zvuk docela působivý.

Všichni naši panelisté zjistili, že elita 45h je pohodlná. SUASS má polštářovou kvalitu podobnou paměťovi a polstrované čelenky je plynule navrženo způsobem, který nezachytí vlasy nebo drsné hlavy. Design tohoto páru na uši může být pro nositele brýlí pohodlnější než uši Elite 85H. Otočné náušnice, mírná upínací síla čelenky a poddajné polstrování nevyvíjejí příliš velký tlak na uši a náušnice zůstanou bez brýlí ramen.

Sluchátka Elite 45H neblokují tolik hluku jako naše ostatní tipy a postrádají aktivní zrušení hluku, takže to nejsou sluchátka, která si chcete vybrat pro dlouhé lety. To znamená, že jsem napsal celou tuto recenzi na sobě 45h sluchátka, zatímco pětiletý chlapec hrál ve stejné místnosti a ani programování PBS, ani epické vesmírné bitvy dostatečně nezasahovaly, aby mě rozptýlily, pokud hraje hudba.

Pro ty, kteří přijímají mnoho hovorů nebo video schůzek, mikrofony na 45hodinových sluchátcích snižují pozadí a hluk větru efektivně, takže budete slyšet hlasitě a jasně. Testovali jsme náš pár venku a uvnitř, a to jak v tichých místnostech, tak s fanouškem Vornado namířené na naše tváře. Naši příjemci hovoru byli potěšeni tím, jak naše hlasy zněly, a nebyli jsme nuceni opakovat se, abychom byli pochopeni. Zvuk vašeho hlasu je trochu větší komprese, když se natočí redukce větru, ale je to malá cena za to, že nezní jako meteorolog v hurikánu pokaždé, když chodíte a mluvíte.

Ovládací prvky Elite 45H jsou fyzická tlačítka, která se snadno učí a snadno se použijí pocitem. Neklikají hlasitě a nejsou neúmyslně spuštěni, když se otíráte proti náušnicím, stejně jako u některých konkurence. Tlačítko asistovaného hlasem lze přizpůsobit tak, aby spustilo Siri, Google Assistant nebo Amazon Alexa. Oceňujeme také vyhrazené tlačítko napájení, které je jasné, když jste se zapnuli.

45h může být připojen ke dvěma zařízením najednou, takže lidé, kteří často přepínají mezi zařízeními. Můžete se však setkat s několika problémy s handshake, pokud je jedním ze zařízení notebook. Například, pokud posloucháte hudbu v telefonu a vytáhnete web, který má auto-přehrávací video (nejhorší), zvuk přepne na notebook a zůstane tam, dokud nezavřete stránku-i když se pozastavíte video. Je to malý problém a my jsme se s ním nesetkali natolik, abychom to považovali za obrovský problém. Ale pokud zjistíte, že váš oblíbený seznam zvukových skladeb je příliš často vystřihne, zkuste se odpojit od zařízení, které nepoužíváte. 45h sluchátka zůstanou spárovány; Až budete připraveni, musíte je znovu připojit v nastavení Bluetooth. Tento problém není exkluzivní pro 45 hodin. Do tohoto problému může narazit mnoho zařízení, která mají funkci s dvojím připojením.

Sluchátka Bluetooth se s počítači nehrají vždy pěkně. Tady je důvod.

Sluchátka Bluetooth by měla spolehlivě fungovat s většinou novějších počítačů a notebooků. Pokud to ne, zde jsou některé možné důvody, proč.

Jabra tvrdí, že výdrž baterie Elite 45 hodin je 50 hodin doby poslechu na plný poplatek. V našem testu jsme nakonec dostali něco přes 60 hodin poslechu. Jinými slovy, narazili jsme na hru ve čtvrtek ráno a neztratili jsme moc až v sobotu večer. Takže i když hrajete hudbu a podcasty po dobu osmi hodin denně, možná budete muset účtovat pouze asi jednou týdně. Stojí za zmínku, že telefonní hovory a úroveň hlasitosti mohou ovlivnit výdrž baterie, takže vaše zkušenosti se mohou mírně lišit. Pokud vám dojde šťáva, má 45h sluchátka funkce rychlého náboje, která poskytne 10 hodin poslechu po připojení 15 minut. Úplný poplatek trvá asi hodinu a půl a 45h bude i nadále fungovat, zatímco je zapojen.

Jak je uvedeno výše, dvojice Elite 45H postrádá analogový kabel, což je bummer pro lidi, kteří na některých zařízeních nemají připojení Bluetooth, jako je stolní počítač. Prevalence zařízení pouze pro bezdrátové zařízení v kombinaci s dlouhou životností baterie a rychlé nabíjení 45 hodin však z něj činí chybu, kterou můžeme přehlédnout.

Jabra neustále vykazuje solidní zákaznický servis a kvalitu budování, který zálohuje dvouletou záruku proti přiměřenému poškození prachu a vodou. Tento pár však není hodnocen IP ani navržen pro použití v tělocvičně. Takže i když věříme, že 45 hodin přežije pomlčku z auta k úkrytu v mrholení, nedoporučujeme tento pár pro tvrdé jádrové tréninky nebo aktivity založené na vodě. Pokud opravdu chcete vyhodit kbelík studené vody přes hlavu po dlouhém běhu v horkém dni, doporučujeme, abyste se místo toho podívali na náš tréninkový průvodce sluchátka.

Aplikace Jabry obsahuje nastavení „My Sound“, které upravuje EQ na základě krátkého testu sluchu, což může být lákavé pro ty, kteří bojují s určitou mírnou ztrátou sluchu. Náš panel testerů zjistil, že zvuk se příliš nezměnil aktivací „Můj zvuk“ (což dává smysl, protože všichni máme nepoškozené slyšení), ale zejména jsme upřednostňovali rovnováhu vlastního vlastního nastavení před těmi, které poskytli „můj zvuk.„Kromě toho máme výhrady, pokud jde o doporučení neformálních testů pro slyšení, které se zabývají řešením slyšení, proto doporučujeme, abyste při rozhodování o poslechu věnovali péči. Pokud máte pochybnosti, zeptejte se svého audiologa.

Nejlepší bezdrátová sluchátka pro kancelář: Sony WH-1000XM4

Nejlepší bezdrátová sluchátka pro kancelář

Tento pár nabitý funkcemi výrazně snižuje hluk hlasů kolem vás a může znít fantasticky. Ale tato sluchátka jsou drahá a vyžadují hodně nastavení.

Možnosti nákupu

V době publikování byla cena 348.

rychlá, recenze, sony, wh-ch510, bezdrátová

Milujeme sluchátka Sony WH-1000XM4 pro jejich pohodlné přizpůsobení, redukci pevného šumu, čistou kvalitu zvuku mikrofonu a praktické doplňky, jako je hlasově aktivovaný režim vědomí povědomí. Tento dvojice nad uši má šikovné zvony a píšťalky, které kancelářští pracovníci i zvukové fanoušci ocení, ale XM4 přichází za vyšší náklady než naše ostatní tipy. Abyste mohli zažít vše, co XM4 nabízí, budete muset udělat nějaké vážné počáteční rozruch v aplikaci. Ale budete odměněni některými z nejlépe znějících a technologicky pokročilých dostupných sluchátek Bluetooth.

Pár XM4 má pohodlnou a lehkou kvalitu sestavení, s pěnou s měkkou pamětí na uších a čelenku. Na pravém ušování jsou dotykové ovládací prvky a dvě fyzické tlačítka na levém ušování. Ačkoli obecně preferujeme kontroly pouze pro fyzické, jako jsou na Jabra 85h (fyzická tlačítka jsou méně náchylná k náhodnému spuštění), nezjistili jsme, aby ovládací prvky Sony byly příliš citlivé na neúmyslné hrboly, vlhkost nebo chlad. Tlačítko Fyzické multifunkční tlačítko na levém náušnici lze přizpůsobit tak, aby buď přepínal režimy pro držení hluku, nebo aktivovat Amazon Alexa a Google Assistant.

Sluchátka XM4 jsou vysoce efektivní při snižování zvuků kolem vás-zejména v řadě lidských řečí/pláče-baby-což může být velmi užitečné v kavárnách a otevřených kancelářských plánech, nebo když pracujete z domova. Také uslyšíte pokles v nízkofrekvenčním hučení, jako je hluk rovin a klimatizace. Navíc, ANC není nastavitelná, takže pokud jste náchylní k sání ušního bubínku, můžete zjistit, že zrušení hluku XM4 bude nepříjemné.

Z krabice nebyl Sony WH-1000XM4 náš oblíbený pár sluchátek. Basy a frekvence nižšího mid jsou dány příliš mnoho přítomnosti a vysoké frekvence se zdají zapuštěné. Zvuk má zakalenou kvalitu. jako se dívat skrz kus gauzy látky na fotografii. Můžete říct, že chybí podrobnosti. Naštěstí ovládací prvky EQ v aplikaci poskytují dobrý stupeň přizpůsobení a s trochou rozrušení. snižování nízkých minima a vysokých výšek a mírně posílení nižších vysokých frekvencí. byli jsme schopni dostat zvuk docela blízko k Harman Curve. Bylo to, jako by byl kryd zvednut. Najednou se XM4 stal mezi nejhoršími sluchátky, které jsou dostupné hlukem, čistěná, jemná a podrobná maxima, stejně jako hluboké basové tóny s hřištěm spíše než jen punč. Zvuk má také pěkný pocit prostoru. Přejeme si, aby se tam dostalo tolik úsilí. Techní nadšenci a audiofilové si mohou vylepšit zvuk, ale to by mohl být obchodník pro lidi, kteří chtějí jen něco, co je skvělé hned za pálkou, zejména když je cena 350.

Společnost Sony tvrdí, že výdrž baterie XM4 je maximálně 30 hodin s ANC a až 38 hodin s ANC. Při našem testování však nastavíme objem na 60% maximum, zapnují ANC a byli jsme schopni vytáhnout pouze 26 hodin přehrávání (24 hodin, když jsme vzali krátké hovory). To je stále dostačující, zejména když vám funkce rychlého náboje získá tři až pět hodin používání z 10minutového náboje. Vaše výsledky by se samozřejmě mohly lišit v závislosti na úrovni hlasitosti, doba trvání hovoru a zda po celý den ponecháváte zrušení hluku. Sluchátka vás varují, když je napájení baterie nízká, a můžete zkontrolovat procento poklepáním na tlačítko napájení. Ale mějte na paměti, že procento je měřeno v přírůstcích po 10, takže 10% výdrž baterie může znamenat kdekoli od 1% do 10% zbývajícího náboje. Jinými slovy, když máte varování, připojte sluchátka. Sada XM4 je také dodávána s analogovým kabelem pro poslech.

Aplikace pro sluchátka Sony má mnoho přizpůsobitelných možností, což vám umožňuje zapnout, vypnout nebo upravit téměř každou nabízenou funkci. Například množství situačního vědomí může být posunuto na posuvném měřítku a naprogramováno tak, aby přešlo na určitou úroveň na základě vaší polohy. Pokud tedy chcete být schopni slyšet své okolí doma, ale mít v kanceláři úplné zrušení hluku, může aplikace pomocí služeb umístění vašeho telefonu automaticky přepnout na preferované nastavení. Ale pokud považujete tuto funkci zbytečnou, můžete ji vypnout. Mohlo by to znít hloupé chválit aplikaci za schopnost vypnout funkce, které jsou pro vás zbytečné, ale byli byste překvapeni, kolik aplikací pro sluchátka to neumožňuje.

Jednou z funkcí, o které jsme považovali za nesmírně užitečné, byl režim povědomí aktivovaného hlasem. XM4 může detekovat, když mluvíte, pozastavte svou hudbu a zapne externí mikrofony, abyste mohli jasně slyšet svého konverzačního partnera. Když přestanete mluvit, režim povědomí se vypne a vaše hudba pokračuje. Množství času můžete upravit před přepínačem. od 15 sekund na celou minutu. nebo si můžete vybrat manuální uzavření. Ať už si potřebujete objednat kávu, odpovědět na dotaz spolupracovníka nebo pomoci dítěti se před večeří rozhodnout o vhodném svačinu, tato funkce se rychle stane nezbytnou.

Vystavili jsme je tam s Jabra 85H jako mezi nejlepšími sluchátky Bluetooth pro volání. Mikrofony na XM4 vykonávají skvělou práci při vyzvednutí řeči a snižování hluku na pozadí, takže ať už jste na video schůzce v práci nebo na telefonním hovoru během procházky venku, budete jasně slyšet slyšet jasně. Při testování mikrofonu před ventilátorem jsme si všimli, že se zdá, že XM4 používá vnitřní senzory, aby věděli, kdy mluvíte, takže mikrofony se vypnou, když přestanete mluvit. To znamená, že naši volající nebyli vystaveni stálému zvuku vzduchu, který jim v uších foukal. Když jsme mluvili, naši volající mohli říct, že tam byl vítr, ale byli schopni snadno pochopit, co jsme říkali. Redukční software poněkud komprimuje váš hlasový tón, ale ne natolik, že se rozruší.

XM4 má několik dalších funkcí souvisejících s hudbou: 360 Reality Audio a DSEE Extreme. (Ani jeden není jedinečný pro XM4: nejvíce novější sluchátka Sony jsou kompatibilní s těmito proprietárními rysy.) 360 Audio reality má simulovat více 3D, pohlcující zvukový zážitek. Chcete.li však získat přístup ke kompatibilním médiím, musíte se přihlásit k odběru jedné z hrstky prémiových zvukových streamovacích služeb (Tidal, NUGGS.síť nebo Deezer) na nejvyšší úrovni předplatného a v tuto chvíli není tuna kompatibilních nahrávek. Vyzkoušeli jsme to a zvuk byl minimálně změněn vnímatelným způsobem, ale účinek nebyl dostatečně zlepšen, že jsme cítili potřebu zavázat se k 20 až 30 za měsíc. Pokud jde o DSEE Extreme, společnost Sony říká, že urychluje zvukové soubory za chod. Jde o to, že pokud nemáte velkou sbírku starých mp3, pravděpodobně nebudete slyšet tolik rozdílu. Prasknutí na DSEE nebude bolet, ale ani to neudělá moc pro zlepšení věcí.

Na jaře 2022 vydala společnost Sony nástupce XM4, Sony WH-1000XM5. Nejvýznamnější rozdíly mezi nimi jsou účinnost aktivního zrušení šumu, počáteční kvalita zvuku a způsob, jakým se sluchátka hodí a složí. XM5 zlepšuje aktivní redukci šumu ve srovnání s XM4, ale nemůžete upravit množství, což je klíčovou vlastností našeho oblíbeného páru Bose.

Jak jsme diskutovali výše, XM4 nezní skvěle z krabice. XM5 zní lépe, ale je stále naladěn s příliš velkým důrazem na basy i maximum. Obě sluchátka těží z použití funkce EQ v aplikaci. Pokud jste ochotni vynaložit určité úsilí do úpravy EQ během počátečního nastavení, může XM4 i XM5 znít mnohem lépe.

Zde ukazujeme trochu odlišné vzory Sony WH-1000XM4 (vlevo) a WH-1000XM5 (vpravo). Foto: Michael Hession

WH-1000XM4 (vlevo) se ukládá pro skladování, zatímco WH-1000XM5 (vpravo) leží ploché. Foto: Michael Hession

Zde ukazujeme trochu odlišné vzory Sony WH-1000XM4 (vlevo) a WH-1000XM5 (vpravo). Foto: Michael Hession

XM4 se spojí a zapadá do oválného pouzdra, zatímco XM5 jednoduše položí ploché. Výsledkem je, že pouzdro XM5 je asi o půl palce tlustší, ale asi 1 až 1.O 5 palců delší. Earcups XM5 jsou také větší a čelenka je o něco delší. To je skvělá zpráva pro lidi s většími velikostmi klobouků, ale může znamenat, že XM5 není na lidech tak bezpečný nebo izolační.

Oba páry jsou skvělá sluchátka, ale jak to píšeme, XM4 stojí 350 (a někdy klesá až na 280), zatímco XM5 je 400. Nemyslíme si, že mírná vylepšení XM5 zaručuje utrácení peněz navíc, ale můžete se cítit jinak. Myslíme si také, že Jabra Elite 85h má jednodušší aplikaci a je to lepší celková hodnota pro dolar.

Nejvíce znějící bezdrátové sluchátka: Edifier STAX Spirit S3

Nejvíce znějící bezdrátová sluchátka

Tento pár poskytuje pohodlí Bluetooth a zároveň upřednostňuje kvalitu zvuku. Ale tato sluchátka postrádají rysy, jako je zrušení hluku a odolnost vůči vodě, takže nejsou ideální pro dojíždějící.

Možnosti nákupu

Edifier Stax Spirit S3 je první pár bezdrátových sluchátek, které jsme vyzkoušeli a které mohou zvukově konkurovat kabelovým výběrům v našem průvodci sluchátky Audiophile. Tento pár dává většinu vaší kupní ceny směrem k věrnosti zvuku a zároveň si zachovává praktické aspekty, které potřebujete v sluchátkách Bluetooth. Stax Spirit S3 je menší a lehčí než většina audiofilních sluchátek, přesto planar-magnetičtí řidiči a vestavěný zesilovač zajišťují vynikající zvuk, ať už streamujete bezdrátově nebo spojeni s kabelem. Pro různá použití jsou zahrnuty dvě sady náušnic: zvukové ušní uší a chladicí síťové náušnice. Tento pár však postrádá rysy, jako je zrušení hluku a odolnost vůči vodě, takže lidé s hlučnými dojížděními nebo potřebami cvičení se budou chtít podívat na naše další tipy.

Obecně jsou špičkové zvukové ventilátory uvíznuty mezi sluchátky s prvotřídní reprodukcí zvuku a sluchátky s přenosnými bezdrátovými vzory. Přestože některé značky sluchátka zaměřené na audiofil nabízejí Bluetooth dongle jako doplňky, těžká, těžká postavení většiny audiofilních sluchátek je činí nepříjemnými k použití na cestách. Spirit S3 Stax S3 je dostatečně lehký na to, aby se nosil celý den, a přestože náušnice sahají dále od hlavy než páry Sony nebo Jabra, tato sluchátka nevypadají z místa v kanceláři. S3 se sklopí do zahrnutého přepravního pouzdra, který je dostatečně kompaktní, aby se vešel do tašky Messenger. Součástí je také tkaninu zabalená 3.5 mm kabel a 3.5 mm-6.Adaptér 3 mm.

Spousta sluchátka Bluetooth přichází s volitelnou šňůrou, ale většinu času se kvalita zvuku divoce liší, když přecházíte z bezdrátového do kabelového režimu. Nejedná se o hlavní obavy pro mnoho lidí, zejména pro ty, kteří plánují poslouchat svou hudbu většinu času přes Bluetooth. Ale pro vážné zvukové fanoušky je však nezbytná schopnost připojit se přes kabel a získat skvělý zvuk. Mnoho starších zvukových zdrojů postrádá schopnosti Bluetooth a dokud není Qualcomm’s APTX bezesmyje přijato, nemůžete bezdrátově poslouchat hudbu v kvalitě CD. Vnitřní zesilovač S3 pomáhá ladění sluchátek zůstat konzistentní, ať už si tyto sluchátka užíváte bezdrátová nebo kabelová sluchátka.

Podobně, zatímco jiná sluchátka mohou přicházet s více možnostmi earpadu, kvalita zvuku se často mění, když přepínáte mezi materiály. Edifier vyřešil tento problém chytře poskytnutím předvolby ladění v aplikaci Edifier Connect, které jsou specifické pro zahrnuté earpad. Navzdory změně v izolaci a absorpci, kterou dostanete, když se zaměřujete mezi izolační náušnice a vychlazení násuvek ze sítě, celková frekvenční odezva zůstává téměř stejná.

Poslech tohoto páru je potěšením. Vysoké frekvence se zacházejí s pochoutkou a jasností. Uslyšíte spoustu detailů bez nadměrného syčení nebo piercingu. Kdybychom byli nitpicky, řekli bychom, že S3 měl ve srovnání s 900 Dan Clark Aeon 2 uzavřeno, ale Aeon 2 představuje významný skok v nákladech mírnou iciness. Mids S3 mají pěkný pocit prostoru, i když možná ne tak vzdušné, jak byste slyšeli s dvojicí vynikajících otevřených sluchátek, jako je náš výběr Hifiman v audiofilním průvodci. Ale to je do značné míry kvůli menší velikosti uší a uzavřeného designu náušnic S3. Přechod na ušní ušní sítě poněkud pomáhá, ale účinek je do značné míry psychoakustický.

The Low End také zní fantasticky. Basové poznámky mají skutečný rozteč a jasný útok a rozpad. Bez ohledu na to, jak intenzivně basy naráží na trati, neztratíte další hudební prvky v mlze rozmazaného subwooferu naklínače. Reprodukce basových nota je dokonce krok nahoru od našeho úvodního audiofilního výběru, Monolith M565C, což je o něco více dopředu na spodním konci a postrádá střední přítomnost a ostré maxima S3.

Pokud máte obavy o schopnost vašeho pracovního počítače řídit planární magnetická sluchátka, aby uspokojila úroveň hlasitosti, vestavěný zesilovač S3 také znamená, že nemusíte s sebou přinést přenosný zdroj energie. Pokud se cítíte tak nakloněni, stále můžete použít přenosný zesilovač sluchátka/DAC, ale nemyslíme si, že to potřebujete. Zahrnutí zesilovače však znamená, že tento pár není pasivní a musí být zapnut, aby fungoval, i když používáte kabel k připojení ke zdroji hudby. Toto je nevýhoda, stejně jako neschopnost tohoto páru hrát hudbu při nabíjení. Ale 80 hodin výdrže baterie je působivých, a pokud zjistíte, že jste zapomněli připojit S3, 10minutový poplatek vám dostane 11 hodin poslechu.

Kvalita mikrofonu S3 je velmi dobrá. Ačkoli tento mikrofon není snížit hluk, nebude ho přetížit lehkým větrem, takže byste měli být schopni při chůzi volat. Nevýhodou je, že mikrofon nefunguje, když jste připojeni k zařízení kabelem. Stále uslyšíte svého volajícího, ale úloha zachycení hlasu bude výchozí na vnitřní mikrofon vašeho zařízení (telefon, notebook atd.).

Swappable Earpads jsou pěkné začlenění. Pár z masa je více izolační a je dostatečně měkký, aby mohl umlčet kolem paží brýlí. Pár sítě je vyroben z materiálu „chlazení“, který považujeme za trochu neobvyklý. Je to chladnější, ale stejným způsobem je mincovna chlazení. Zda se vám pociťte nebo ne, může být otázkou osobního vkusu. Na 90 stupňů v Los Angeles jsme cítili, že prodyšnost sítě udělala více pro naše pohodlí než podivně ledově horký pocit. Ať už dáváte přednost, edifier obsahuje malý nástroj, který pomůže vysunout náušnice pro snadný přechod. To je také užitečné, pokud budete muset vyměnit pár polstrování po linii kvůli opotřebení. Pokud se něco jiného pokazí, S3 je pokryta jednoroční zárukou Edifier.

Malá nevýhoda: V aplikaci Edifier jsme našli tvrdý prodej obchodu s edifikátory pod kartami „Mail“ a „Discover“, aby byl velmi otravný a úniku těchto sekcí není intuitivní. Spíše než nabídnout univerzální X, který má uzavřít, je v ní malý kruh s tečkou v pravém horním rohu obrazovky aplikace, která vám umožní opustit tuto oblast. Abychom se vyhnuli problémům, doporučujeme vám, abyste se drželi karty „Sluchátka“.

Zabezpečení a soukromí

Ve Wirecutter bereme problémy s bezpečností a ochranou osobních údajů vážně a co nejvíce zkoumáme, jak společnosti, které doporučujeme, se zabýváme daty zákazníků. Protože rostoucí počet bezdrátových sluchátek Bluetooth vyžaduje použití aplikace pro nastavení a (někdy) každodenní provoz, oslovili jsme společnosti, které vytvářejí naše nejlepší tipy, a požádali je, aby poskytli informace, o kterých jsme si mysleli, že je primární zájem o jakýkoli potenciál kupující. Zde jsou výsledky.

Jaká uživatelská data aplikace shromažďuje?

 • Jabra:
 • Informace, které poskytujete k vytvoření (volitelného) veřejného účtu: například jméno, e.mail nebo poštovní kód
 • Informace o zařízení: například ID mobilního zařízení (včetně značkového a operačního systému), IP adresa, Bluetooth MAC adresa
 • Informace o protokolu: Jsou shromažďována anonymizovaná data, která sleduje využití aplikací, jako je sledování, kde někdo napojuje na aplikaci a jak dlouho jsou sluchátka připojena (v současné době sdílených s analytikou Flurry).
 • Umístění (volitelné): Může zahrnovat informace z blízkých přístupových bodů Wi-Fi nebo buněčných věží
 • Informace, které poskytujete k vytvoření (volitelného) účtu: například jméno, e.mail, poštovní kód nebo informace sdílené přihlášením pomocí sociální sítě, Průzkum odpovědi
 • Informace o zařízení: například ID mobilního zařízení (včetně značkového a operačního systému), IP adresa, Bluetooth MAC adresa, ID reklamy
 • Informace o protokolu: Shromažďují se anonymizovaná data, která sleduje využití aplikací, jako je sledování, kde někdo napojuje na aplikaci a jak dlouho jsou sluchátka připojena.
 • Umístění (volitelné): Sony nám říká: „Tyto informace nebo nastavení nejsou shromažďovány ani sdíleny se společnostmi Sony Group Companies.“
 • Informace, které poskytujete k vytvoření (volitelného) účtu: V závislosti na aktivitě aplikace požaduje přístup k fotoaparátu (pro nastavení vlastního pozadí v aplikaci).
 • Umístění, telefon a úložiště. Podle našich zkušeností, pokud zůstanete mimo část obchodu (která vyžaduje účet pro nakupování), jediným povolením, které je požadováno, je připojení Bluetooth a přístup telefonu, což dává smysl. Bluetooth však může mít do něj zabalená data umístění v závislosti na operačním systému, který používáte. Ve svých zásadách ochrany osobních údajů uvádí, že společnost neshromažďuje „osobní údaje.„Natáhli jsme se k Edifierovi, abychom se zeptali, jaké konkrétní údaje považuje za„ osobní.„Společnost odpověděla e.mailem, že žádné„ osobní údaje nebyly shromažďovány nebo sdíleny “, ale byla méně jasná ohledně jiných údajů, které by mohla shromažďovat, jako jsou podrobnosti o umístění nebo zařízení.

Jaká povolení aplikace žádá?

 • Jabra: Bluetooth, oznámení push, umístění, registrace záruky
 • Sony: Bluetooth, oznámení push, umístění, vytváření účtu (k zálohování nastavení)
 • Edifier: kamera, umístění, telefon a úložiště.

Jste povinni si vytvořit účet?

 • Jabra: Ne. Pokud si přejete zaregistrovat sluchátka, můžete tak učinit prostřednictvím webu bez vázání informací na vaše zařízení.
 • Sony: Ano, pokud chcete uložit nastavení. Musíte také souhlasit se zásadami ochrany osobních údajů a zveřejnit vaši polohu, abyste aplikaci používali.
 • Edifier: Ne. Pokud nechcete nakupovat pro jiné produkty edifieru z aplikace, nemusíte si vytvářet účet.

Lze sluchátka použít bez aplikace a co tím ztratíte?

 • Jabra: Ano. Ztratíte nastavení EQ, přizpůsobení tlačítka, nastavení úrovně pro průhledy, najdete můj Jabra (ztracený lokátor pro sluchátka) a přístup k zvukové scéně bílého šumu.
 • Sony: Ano. Ztratíte nastavení EQ, přizpůsobení tlačítka, úpravu pro průhled/aktivaci, kompatibilita Alexa, automatická nastavení ANC a zvuku založené na poloze.
 • Edifier: Ano, ale ztratíte schopnost upravit EQ tak, aby odpovídala použitým náušnicím, nastavila funkčnost tlačítka multifunkční, upravit nastavení napájení, aktualizovat firmware a přístupový režim Game.

Jsou data shromážděna v aplikaci sdílených s třetími stranami pro marketingové účely?

 • Jabra: Pro marketingové účely nejsou sdílena žádná data.
 • Sony: Data mohou být sdílena pro interní a třetí strany síťové inzerenty, ale Sony nesdílí data s třetími stranami pro přímý marketing.
 • Edifier: Edifier říká, že nebudou sdílet, převést a veřejně zveřejňovat vaše osobní údaje s jinými společnostmi, organizacemi a jednotlivci, s výjimkou některých okolností. V zásadách ochrany osobních údajů se „okolnosti“ scvrkávají do situací, kdy to vyžaduje zákon nebo právní žádosti.

Jste schopni se odhlásit ze sdílení některých nebo všech vašich dat, a pokud ano, jak?

 • Jabra: Žádná data nejsou sdílena nijak.
 • Sony: Můžete se odhlásit z některých cílených reklam, ale ne samotný sběr dat.
 • Edifier: Pokud žijete na místě, kde jste legálně chráněni (obvykle založené na zákonech o ochraně osobních údajů), můžete požádat, aby vaše data byla smazána nebo smazala svůj účet.

Další dobré sluchátka Bluetooth

Pokud jste odhodlaný fanoušek Apple: Apple AirPods Max je velmi dobrý pár bezdrátových sluchátek, která zní a vypadají skvěle, snadno se spárujte se zařízeními Apple a nabízejí nejlepší zrušení šumu, jaké jsme kdy měřili v letadle frekvencí. Byly by to tvrdá konkurence pro Bose NC700 (viz níže), pokud by byly lehčí a levnější, a pokud by bylo aktivní zrušení hluku více nastavitelné, aby se zohlednila sát ušní bubínek. Podobně jsou sluchátka Sony WH-1000XM4 lehčí a levnější, mají delší výdrž baterie a blokují více hluku v lidském vokálním rozsahu, pokud je to typ izolace hluku, který si přejete. V našem průvodci sluchátka pro hluk si můžete přečíst naše úplné zápisy na sluchátka Apple.

Pokud jste fanouškem Apple, který nosí brýle: Beats Solo Pro Sluchátka stojí za zvážení, pokud nosíte brýle a potřebujete aktivní zrušení hluku. Vzhledem k jeho designu na uši, sólový pro pár spočívá na pažích vašich brýlí a přitiskněte si noggin. Fit je velmi pohodlný a díky zahrnutí čipu Apple H1 je uživatelská zkušenost velmi intuitivní, zejména pro uživatele Apple, kteří již jsou obeznámeni s procesem párování AirPods. Rozvinout sluchátka k jejich napájení a na vašem iPhonu se objeví sólové propop-up. Režim transparentnosti sólového pro sólo je užitečný pro situační povědomí, když potřebujete konverzaci, a není to drsné nebo znějící znějící plechové, jako mnoho jiných průměrných zvukových rozhraní, které jsme testovali. Ačkoli tato sluchátka nejsou tak dobrá v rušení hluku jako Bose 700, adaptivní ANC společnosti Solo Pro’s Adaptive ANC provádí úctyhodnou práci při snižování důležitých zvuků hum letadla, takže si můžete užívat hudbu při nižších svazcích. Kvalita zvuku je docela skvělá, i když existuje extra intenzita basů, která je o něco méně rafinovaná, než my preferujeme.

Pokud chcete nejlepší sluchátka pro potlačování hluku: sluchátka potlačujících hluk 700 jsou naše oblíbená sluchátka pro potlačování hluku. Jsou lehké, vybavené dlouhou životností baterie a snadno použitelnými ovládacími prvky a kompatibilní s hlasovými asistenti Google, Apple a Amazon Alexa. Pokud jste však náchylní k tomu, čemu říkáme „ušní bubínka sát“, nejvyšší nastavení ANC vás absolutně ovlivní. Naštěstí má pár 700 ciferník, který vám umožní vybrat nižší úroveň zrušení šumu; Naši panelisté, kteří jsou náchylní k pocitu sání ušního bubínku, zjistili, že 5 nastavení bylo tam, kde byli schopni pohodlně poslouchat pohodlně. Ale v tu chvíli měl ANC přibližně stejnou účinnost jako u jiných, méně drahých sluchátek.

Pokud chcete sluchátka pro hluk, který ponoří rozpočet: Pokud chcete solidní pár bezdrátových sluchátka pro hluk za přibližně stovek babek, doporučujeme 1 Sonoflow. Tento pár je naším novým výběrem rozpočtu v našem průvodci sluchátka pro potlačování hluku. Zrušení šumu je účinné, zvuk lze upravit pomocí EQ v aplikaci a design je lehký a pohodlný. Pět mikrofonů poskytuje jasné telefonní hovory nebo videochaty a připojení s dvojitou zařízením vám umožňuje vyměnit zvuk mezi telefonem a notebookem, aniž byste se dotkli nastavení Bluetooth. 50hodinová výdrž baterie s ANC (70 s ní) je pozoruhodná pro model v libovolné cenové rozpětí. Tento pár je také dodáván s kabelem, takže jej v případě potřeby můžete použít v kabelovém režimu-ale ANC nefunguje v kabelovém režimu, takže pokud jste v letadle, která vyžaduje kabelové připojení k zábavnímu systému za letu, Buď budete muset jít bez ANC nebo vyzvednout vysílač Bluetooth. Tento pár je docela dobrý pro cenu, ale nemůže odpovídat robustnímu sestavení a uživatelsky přívětivě designu párů Jabra.

Pokud jsou pro vás důležité ekologické praktiky: House of Marley má přístup k ekologičtějšímu přístupu než mnoho jiných elektronických společností a pozitivní vibrace XL ANC je opravdu krásná dvojice sluchátek Bluetooth, pokud nepoužíváte Aktivní zrušení šumu. Fit je pohodlný, s měkkým, polstrovaným čelenkem a ušními šálky. Na rozdíl od většiny nových sluchátek Bluetoooth obsahuje tento pár kabel s jednotným dálkovým a mikrofonem; Pokud tedy baterie zemře, XL ANC je stále funkční a může volat. Zrušení hluku, i když je účinné při velmi nízkých frekvencích, však není podporováno dobrou zvukovou izolací, takže lidé, kteří jsou zasaženi sát ušní burd. S ANC je zvuk fantastický. vyvážený a jasný. A přesto ANC negativně ovlivňuje zvukovou odpověď a Bass Notes zní hlasitěji, ale zároveň tupější, jako by někdo objevil subwoofer a hodil přes něj přikrývku.

Pokud chcete cenově dostupné zvýšení z našeho výběru rozpočtu: JBL Live 650Btnc propadne prasklinami naší sestavy tipů z několika důvodů-jeho aktivní zrušení hluku není tak efektivní jako u Sony WH-1000xm4, to ne ‚ T zní to tak dobře jako Jabra Elite 85h, a není to tak levné jako Jabra 45h. Ale pokud chcete něco, co se hodí mezi těmito sluchátky do výkonu a ceny, tato sada se hodí k účtu. V našich testech byl zvuk příjemný (vyvážený, ale postrádal jasnost a definici dražších modelů), ANC byla průchodná a přizpůsobení bylo pohodlné. Navíc, zahrnutý kabel má dálkový a mikrofon, což je vzácné. Tato sluchátka jsou velmi doporučena, zejména za cenu.

Pokud většina sluchátka nad ušima způsobí, že vaše uši jsou horké: Sluchátka pro trénink UA Project Rock nejsou na naše oblíbené pro cvičení, ale pokud chcete prodyšné sluchátka, která zvládnou nějaký pot nebo déšť, ua Project rock příjemně překvapený Náš zkušební panel. Nezvíjí neutrálně, ale my jsme si užili vzrušující oomph extra basů, stejně jako přidaný vysokofrekvenční detail, který zajišťuje, že se vokály a struny neztratí. Earpady jsou prodyšné a omyvatelné, které se nám opravdu líbí, zejména pro lidi, kteří přirozeně běží horké. Z tohoto důvodu vás sluchátka plně neizolují od vašeho okolí. (Zda je to dobré nebo špatné, je otázka osobního názoru.) Zrušení hluku pomáhá snížit některé zvuky s nižším zamořením, ale nedostatek izolace hluku omezuje účinnost ANC-tak bychom nedoporučovali zakoupení projektu UA Project Rock pouze pro tuto funkci. Pro rozhovory, nebo pokud dáváte přednost plnému povědomí o svém okolí, mají sluchátka režim průhlednosti, který zní jasně a slušně přirozeně. Ovládací prvky se snadno používají s trochou praxe. Pro aktivaci Google, Alexa nebo nepůvodní digitální asistenty lze přiřadit vyhrazené tlačítko pro aktivaci Google, Alexa nebo. Stejně jako jmenovec tohoto páru, skála, sestava se cítí pevně podstatně. Přesto fyzický design vyrovnává hmotnost náušnic správně, takže tento pár je velmi pohodlný nosit. Naděje Titan Games, pozor: Hodnocení vody/prachu je IPX4, která nepokrývá těžký prach nebo nadměrnou vodu, takže se budete chtít vyhnout skutečně trestům nebo vodě.

Pokud hledáte bezdrátová sluchátka pro sledování televize: Insignia NS-Hawhp2 je naším doporučením, protože používá spíše přenos rádiové frekvence (RF) než Bluetooth. Upřednostňujeme RF, protože je méně náchylný k významné latence, která způsobuje, že vás televizní zvuk a video osloví ze synchronizace. NS-HAWHP2 zní dobře a sluchátka sama se hodí pohodlně a jsou lehká-což je důležité, pokud se pustíte do sledování na binge. Pokud chcete vidět, jak se porovnávají s jinými sluchátky pro sledování televize, a proč je doporučujeme před dalšími možnostmi, pop do našeho průvodce bezdrátovým televizním sluchátkem.

Na co se těšit

Na CES 2023, JBL oznámila turné One M2 Over-Ear Sluchátka. Tento pár má adaptivní ANC, 30hodinovou výdrž baterie s povolenou ANC (50 bez) a funkci rychlého nabití, která poskytuje pět hodin používání po 10 minutách po připojení. Na turné One M2 také obsahuje vždy možnosti hlasového příkazu, které mohou přehrávat/pozastavit hudbu, zavolat digitální asistent vašeho zařízení a zapnout režim průchodu slyšení. M2 má být na jaře a bude stát 300.

Konkurence

Pro tuto příručku jsme testovali více než 250 párů sluchátek, což je hodně co trávit, takže sdílíme naše myšlenky pouze na nejvýznamnější konkurenty zde. Pokud však existuje konkrétní model, na který jste zvědaví, oslovte náš tým prostřednictvím (@wirecutter) nebo e.mail (poznámky@wirecutter.com), a my vám rádi pomůžeme. Pokud hledáte speciálně pro sluchátka nad ušima s aktivním zrušením šumu, podívejte se na našeho průvodce nejlepšími sluchátky pro potlačování hluku, kde najdete další možnosti.

Adidas RPT-02 Sol: Tento pár na uši vypadá skvěle a jeho sluneční nabíjení je úhledný nápad. Ale při našem testování se ukázalo být méně praktické, než jsme doufali. Sluchátka jsou těžká a náušnice sítí nepříjemně vtlačily do našich uší a ponechaly je, jako by mohla být po sezení na proutěném sedadle, když nosí šortky na proutěném sedadle. Kromě toho byla basa boomy a beztvaré, jako by někdo dal subwoofer pod přikrývku.

AKG K-361BT: Tento pár je navržen jako hybridní sada studia a přenosného použití, ale ovládací prvky dotyku mohou být náhodou spuštěny, když upravíte náušnice, a kvalita zvuku není až na úroveň, na které by náš panel chtěl Použití při nahrávání nebo úpravách. Ačkoli řidiči nejsou špatní, ladění je trochu pryč. Existuje zubatá znějící frekvenční odezva na střední a výšky, s vrcholy a poklesy, které nadměrně zdůrazňovaly nahrávací nedostatky a způsobily, že mužské vokály zněly poněkud zapuštěné.

AKG K371-BT: Kabelová verze tohoto páru získala laskavost mezi audiofilní sadou, protože velmi úzce měří s Harman Curve, kterou mnozí považují za standard pro sluchátka, která jsou vnímavě neutrální. Jinými slovy, jsou skvělé pro monitorování záznamů. Byli jsme tedy velmi nadšeni vyhlídkou na bezdrátovou verzi. K371-BT bohužel nezní stejně jako původní verze, K371. Jak šňůra, tak bezdrátové, tento pár má znatelně menší bassovou reakci, což ponechává pocit K371-BT, jako by mu chyběl základ. Navíc jsou ovládací prvky dotyku jemné (při pokusu o přehrávání/pauzu jsme často upravili) a mikrofon je velmi tichý, takže na telefonních hovorech budete muset mluvit trochu hlasitěji, než byste mohli se sluchátky, která mají citlivější mikrofon. Pro lidi s menšími velikostmi hlavy může náušnice podlouhlých ve tvaru obtěžování ztěžovat získání pečeti. A vstup ve verzi BT využívá 4pinové mini XLR připojení, spíše než standardní 3pin mini XLR zástrčku na originálu-což může ztížit nalezení náhradních kabelů.

Audio-Technica ATH-M20XBT: Návrh čelenky na tomto páru může ztěžovat přimět náušnice, aby ležel spláchnutí na tváři. I se správným přizpůsobením má tento pár poměrně posílené vysoké frekvence, které by mohly být dobré pro lidi, kteří potřebují tuto zvláštní intenzitu, aby slyšeli horní rozsahy, ale mohou být únavu pro lidi, kteří nevyžadují nebo preferují tento druh ladění. Plast vybraný pro tento pár je lehký, ale cítí se křehký a levný, zejména ve srovnání s linií Audio-Technica Pro.

Audio Technica ATH-S-S220BT: To má pro ně hodně: 60hodinová výdrž baterie, konektivita s dvojím zařízením a schopnosti rychlého nabíjení. Kvalita mikrofonu však není tak hvězdná, jak jsme slyšeli s jinými sluchátky, a těsná upínací síla znamená, že lidé s většími hlavami mohou cítit stlačení, když se tento pár nosí po dlouhou dobu.

Bang Olufsen Beoplay HX: Stejně jako všechna sluchátka BO vypadají fantasticky. a to je vzhled, za který platíte s těmito 500 sluchátky. Přestože je zvukový profil dobře prozkoumaný a nastavitelný, můžete získat stejný výkon z méně drahého Sony WH-1000XM4. Totéž platí také pro zrušení hluku, které funguje dobře, ale není superlativní. Pokud jsou náklady žádný objekt a máte rádi vzhled HX, budete pravděpodobně s tímto párem spokojeni.

Beats Solo3: Čip W1 způsobuje, že párování se zařízeními Apple je hračkou a 40hodinová výdrž baterie je působivá. Zvuk byl velmi podobný zvuku u Solo2, který se nám také líbil, nabízel pěkné maxima a středy s mírným posílením basů. Ale Jabra Elite 45h zní lépe, má delší výdrž baterie a stojí méně.

Bose Listcomfort 35 Série II: Sluchátka QC35 nabízejí některé z nejlepších zrušení hluku, které můžete získat. Ale za to zaplatíte prémii a někteří lidé mohou považovat za agresivní ANC nepříjemné. Podrobnosti si můžete přečíst více o těchto sluchátcích.

Bose Tiché Comcomfort 45: Tato bezdrátová sluchátka, nadměrná uši, hluk, jsou aktualizací populární řady Bose Chitchcomfort 35 a znějí v podstatě stejně. QC45 nabízí režim povědomí, mikrofony snižující pozadí, 24 hodin výdrže baterie a schopnosti rychlého náboje. Pokud máte náhodou Soundbar Bose, sluchátka QC45 jsou kompatibilní se SimpleSync, což vám umožní spárovat na soundbar Bose a používat QC45 jako pár bezdrátových televizních sluchátek. Zrušení šumu měří téměř identicky jako Bose 700 bohatší na rysy, stejně jako QC35 Series II-což znamená, že je to vynikající, ale pokud vám nejvíce záleží na zrušení hluku, myslíme si, že byste měli utratit trochu víc za to, abyste získali Nastavitelné ANC na Bose 700. Jinak Jabra Elite 85H stojí méně, nabízí nastavitelné zvukové ekv., Přidává odolnost vůči vody a prachu a stále poskytuje slušné zrušení hluku.

Bowers Wilkins PX7 S2: Sluchátka PX7 S2 jsou lehká a pohodlně na nošení a mají nepopiratelně luxusní estetiku. Pokud jste fanouškem zvukového profilu, který je mírně basy vpřed, bude se vám líbit, jak tento pár zní s ANC aktivovaným. Tato sluchátka však ztratí přítomnost basů, když vypnete ANC, a aplikace neumožňuje úpravy ekv. Aktivní zrušení šumu je také výjimečně směrové. Dokonce i špička hlavy o několik centimetrů změní, kolik hluku se sníží-zejména pokud je zdroj zvuku umístěn na jedné straně těla, jako je jednotka klimatizace nebo hluk z ulice při procházce podél chodník. To vás nemusí moc obtěžovat, pokud optimální zrušení hluku není vaší prioritou. Vzhledem k původní ceně 400 jsme však doufali, že v důsledku vynikajícího výkonu odpovídá hvězdným vzhledům.

Bowers Wilkins PX8: Pár sluchátek musí být vynikající, aby ospravedlnil placení 700. Bohužel, PX8, i když velmi pěkná sluchátka, nedokážou zastínit naše nejlepší tipy v žádném jediném aspektu, s výjimkou snad pro jejich vzhled. Ačkoli kůže na náušnicích a čelenku je plyšová a šikovná, váha a upínací síla tohoto páru může být po dlouhé době nepříjemná. Na velkých hlavách by mohl být tlak vyvolávající bolesti hlavy a na menších hlavách mohou náušnice tlačit na čelist. Zrušení hluku je slušné, ale není na stejné úrovni jako u Bose 700 nebo podobně cenově dostupných (a stejně vadných) Apple Airpods Max. Mikrofony jsou pěkné: volání znějí jasně a režim průhledu má přirozenější zvuk než jen o jakémkoli nadměrném sluchátku, které jsme testovali. Bez EQ je zvuk zvýšen v horních minimech a dolních středech, které mohou rozmazat mužské vokály. Bohužel, EQ je systém dvou slizů, který manipuluje s „Treble“ a „Bass“ a nic jiného. Přestože pohyb posuvníku přidává určitou jasnost nebo oomph, je příliš široce aplikován a vede k novým problémům, než aby opravoval stávající. To neznamená, že tento pár zní špatně, ale nezní tak dobře jako Max Airpods, nezrušují hluk i Bose 700 a nejsou tak cenově dostupné a pohodlné jako páry Jabra.

Cleer Alpha: Klavení hluku Alphy je velmi efektivní na pásmu frekvencí, které tvoří zvuk letadla, ale chybí izolace s vyšší frekvencí. Takže ačkoli tento pár sníží hukot motoru letadla, nebude to moc dělat o hlasitém mluvčím v řadě 22B. Ocenili jsme promyšlené detaily Alphy, jako například gesto dotykové dotykové dotykové paprsky, které aktivuje rychlý režim slyšení, a adaptér přiloženého letadla pro časté letáky. Kvalita zvuku však nebyla naše oblíbená, s aktivovaným nebo bez ní nebo bez něj. Popisy Sonic popisů různých nastavení zahrnovaly „boomy“, „rozmazané“ a „boxy“ a ekv.

Cleer Enduro 100: požadovaných 100 hodin výdrže baterie na nabití je neuvěřitelně působivé. Ovládací prvky jsou však složité fungovat podle pocitu a kvalita zvuku je bohužel narušena rozmazanými basy, díky nimž znějí mužské vokály daleko.

Cleer Enduro ANC: 60hodinová výdrž baterie tohoto páru je užitečná pro lidi, kteří si velmi nelíbí zapamatování si nabití svých sluchátek. Kvalita zvuku je trochu nerovnoměrná (výchozí zvukový profil je medializován v minimech a výškách), ale poslouchání Enduro ANC je přesto docela příjemné. Aplikace nabízí úpravu EQ, ale frekvenční rozsahy, které jsou reprezentovány na faderech, nejsou dostatečně obratné a jsou dotykem nepochopitelné (většina lidí po dětství neslyší 20 kHz, tak proč je jedna z možností EQ). Enduro ANC není absolutně nejsilnější při zrušení hluku-je to nejúčinnější při velmi nízkofrekvenčních zvucích, takže je snížen rachot hluku letadla, ale stále uslyšíte horní zvuky broušení motoru Whir. Ale přizpůsobení je pohodlné, mikrofon je na hovorech jasný a cena 150 z nich z nich dělá solidní hodnotu.

Cleer Flow II: O Flow II nemáme nic příliš negativního. Zrušení hluku je uprostřed silnice, ale je dostatečně efektivní, aby se snížil hukot nebo hluk letadla v klimatizaci. Mysleli jsme si, že není dost basů a náušnice by mohly být trochu velké pro ty s menšími hlavami. Pokud se vám líbí jasnější zvukový profil a preferujete méně intenzivní ANC, doporučují se.

Cowin E7: Slovo, které je nejlépe popisuje, je v pořádku. Když je zrušení hluku vypnuto, nemají mnoho basů; Když je to, basa je více zvětšená a rozmazaná. Zrušení hluku není příliš účinné. Ovládací prvky jsou neobvyklé, ale jakmile na ně vymyslíte, fungují přijatelně dobře. Určitě existují horší sluchátka za méně než 50 let, ale pokud chcete víc než jen „v pořádku“, možná se ocitnete na upgrade.

Edifier WH-950NB: Zvuk z krabice má matnou kvalitu boomy, která se cítí, jako byste poslouchali reproduktor ve opravdu velké místnosti s dřevěnými podlahami a bez záclon. V aplikaci je funkce EQ, která vám umožní upravit několik frekvenčních rozsahů, ale nebyli jsme schopni vytočit zvukový profil, který se nám líbil. ANC tohoto páru sníží některé nižší frekvence, ale postrádá dostatek pasivní izolace, aby byla účinná na mnohem více než na hučení motoru.

Focal Bathys: Tento pár 800 byl navržen tak, aby apeloval na milovníky zvuku s úrovní nadšence. Znákořitelé zvuku by si měli být vědomi toho, že tento pár má různé křivky odezvy mezi pasivními (kabelovými), aktivními (Bluetooth) a ANC režimy. Zpočátku v režimu Bluetooth byla basová reakce zmenšena, s vrcholem ve výšinách, které by si někteří lidé mohli užít, ale citliví posluchači by mohli považovat za únavu. EQ je užitečné při úpravě basů i výšin podle vašeho vkusu, ale EQ se nevztahuje v pasivním režimu, takže se ujistěte, že se vám zvuk z krabice líbí, pokud plánujete použít kabel sluchátka. Bathys je poměrně těžký, ale polstrování je velmi měkké a natolik distribuuje váhu dobře, že tento pár je pohodlný k nošení dlouhodobě, zejména ve srovnání s jinými masivními špičkovými sluchátky. Celkově si nemyslíme, že tento pár je pro většinu lidí správný, ale pokud jste fanouškem fokálního zvuku a jste ochotni zaplatit za pár, který je na cestách užitečný, je Bathys dobrá sada.

Haymaker HM100: Tento pár obsahuje některé promyšlené doplňky. USB kabel s ovládacími prvky objemu a mikrofonu pro hraní a dvě sady náušnic, jeden v peřítu a druhou látku. Ale zvuk je neuvěřitelně nekonzistentní v závislosti na tom, jak plánujete poslouchat. ANC, znějí docela pěkně, s příjemně posílenými minimami a vysokými. Ale režim Bluetooth je nestabilní, s hrubými výškami a rozmazanými minimami, které skrývají kytary a vokály. Kabelové, basy všichni zmizí. A hráči budou zmateni, aby zjistili, že ANC nefunguje, když jste připojeni ke zvukovému zdroji s kabelem. Ačkoli blikající duha světel na logu je zábavná, nestačilo nás odvrátit od nepředvídatelného zvukového zážitku.

House of Marley Positive Vibration XL: Jedná se o nejvíce znějící sluchátka, které House of Marley vydal po dlouhou dobu. Mají solidní a udržitelnou kvalitu sestavení, a přestože je zvuk těžký na basový. Výšiny jsou ve srovnání s Jabra 45H odolné. Ale protože tato sluchátka jsou mladší 100 let, mohlo by to být odpuštěno, pokud se vám líbí vzhled. Jedna námitka: Lidé s menšími Noggins možná budou chtít hledat jinde, protože čelenka je na delší straně. Musel jsem držet tato sluchátka asi o palec, abych je nechal správně fit.

JLAB Studio Pro: Tento 40 pár je cenově dostupný a pohodlný, s dlouhou 50hodinovou výdrží baterie. Kvalita zvuku je však situace, která vycházíte. Zvuk je hrubý. basy postrádají hřiště a výšky znějí tenké a tvrdě. Jediný rozsah, který zní slušně, jsou mužské vokály. Mikrofon funguje, ale vaši volající mohou říkat, že zníte vzdáleně. Pokud chcete super-levý pár, který vám bude zvukem hlavy pro podcasty, je to v pořádku. Ale pokud si nekoupíte hromadně, navrhli bychom utratit trochu víc za něco, co vám vydrží déle.

Mackie MC-40BT: Mackie říká, že tento pár je navržen pro zvukové profesionály na cestách, ale nebyli jsme fanouškem zvuku pro profesionální aplikace. Přestože je kvalita zvuku dostatečně příjemná přes Bluetooth pro příležitostné poslech, basové tóny chybí definice s poněkud kvalitou boomy. Navíc, i když je mikrofon jasný, volající mohou říci, že váš hlas zní ticho nebo vzdáleně. V kabelovém režimu je tento pár méně úspěšný: Vysoké frekvence mají hrot při 3 kHz, poté mezi 3 odrazí nahoru a dolů.5 a 6 kHz, jen aby byly zakončeny dalším obrovským vrcholem na 9 kHz. Zní to také, jako by došlo k určitému zkreslení založené na rezonanci až do asi 200 Hz.

Mark Levinson 909: Tento 1000 pár sluchátek je dobrý, ale za takovou cenu očekáváme superlativu. Náš panel bohužel zjistil, že zvukový profil je únava jasný, poháněný i v pasivním režimu (ačkoli při napájení, maxima měly špičkovou kvalitu-zejména mezi 8-10 kHz-s pevnou podporou basů, v pasivních výšinách zněly hladší Základní nízké poznámky ztratily přítomnost ve směsi.) Zrušení hluku fungovalo dobře, ale ne způsobem, který soupeřil s Bose 700 nebo Sony 1000xm4. Přestože jsme ocenili lehkou sestavu, ovládací prvky jsou velmi malé způsobem, který by mohl být pro lidi náročný s výzvami nebo většími rukama obraty. Celkově jsou 5909 velmi dobrá sluchátka, ale nestačí pro nás, abychom odůvodnili náklady.

Marshall Major IV: O tomto páru na uších se hodně líbí. Pokud by tato kategorie nebyla tak konkurenceschopná, mohla by to mít výstřel jako výběr. Major IV má podpisový Marshall Sound, který je obecně popisován jako „teplejší“-je to trochu jemné, ale broad basy podporuje výškami, které nejsou příliš zdůrazněny. Malá vysokofrekvenční rána dává několik detailů souhlásek a vyhýbá se blátivým mužským vokálům, ale celkově je zvuk hladký a příjemný. Pokud se však nelíbí to, co slyšíte, neexistuje způsob, jak ekv zvukový profil. Polstrování čelenky je měkké, ale samotná čelenka je docela útulná. což znamená. Jediné multifunkční knoflíky zpracovává stopy, hlasitost a hovory a je velmi snadno použitelné a hledá bez pohledu. Clubity mikrofonu je v pořádku, ale ne tak svěží jako naše nejlepší výběry, a nedochází k žádnému snížení větru nebo hluku. Tento pár si můžete poslechnout s zahrnutým kabelem nebo řetězcem dalšího páru sluchátka do hlavního IV, abyste mohli sdílet jediné zvukové zařízení. Ačkoli je to zpoplatněno kabelem, jedná se o první pár sluchátek, které jsme testovali, které mají bezdrátové nabíjení Qi. Je trochu trapné přimět pohár ušního ucha, aby správně položil na nabíjecí podložku bez podpory, ale funguje to. takže lidé, kteří nenávidí nalezení kabelu.

Marshall Mid ANC: Tento pár není napůl špatný, s pohodlným, lehkým designem, snadno ovladatelnými ovládacími prvky a zábavným zvukem vpřed basy. Co je šílené, je to, že tato sluchátka složí tak, aby byla poměrně malá, ale neohrabaný pouzdro na přenášení je činí mnohem těžší balení, než je nutné. ANC je v pořádku, ale je schopen snížit zvuky s nižší frekvencí letadla. Pokud se vám líbí vzhled a na uši, je tento pár skvělou alternativou k našim výběrům.

Master Dynamic MH40: Pokud je pro vás důležité, aby vaše sluchátka měla styl, verze MH40 2023 stojí za zvážení. Tento pár nemá přidané funkce, jako je zrušení aktivního šumu, multipoitní konektivita nebo hlasové ovládání, ale má vynikající kvalitu zvuku a vzhled otáčení hlavy. Design je retro-chic a cítí se jako položka, která je postavena tak, aby vydržela. Aplikace MD Connect se snadno používá, protože má jen několik funkcímůžete si vybrat ze čtyř předvoleb EQ, zapínat boční tóny za zapnutí nebo vypnout a upravit množství času, kdy sluchátka čekají v pohotovostním režimu, než se vypne. Mikrofon nabízí vynikající hlasovou jasnost a sníží nějaký hluk na pozadí, jako je bzučení větru nebo klimatizace. MH40 se může připojit k vašemu zařízení kabelembuď digitálně s kabelem USB-C nebo analogovým s USB-C-O-O-Eighth Inch Sluchátka konektoru. Baterie vydrží asi 30 hodin přehrávání a schopnosti rychlého náboje vám připsat šest hodin poslechu po připojení pouhých 15 minut. Existují však některé nevýhody. Ovládací prvky jsou malé a mohly by být složité pro přístup pro lidi s většími rukama nebo výzvami obratnosti. Tento pár je mnohem méně efektivní při blokování hluku než kterýkoli z našich tipů, takže pokud hledáte sadu, která se má použít v hlučné kavárně nebo rušné kanceláři, tento pár není pro vás. A kvalita zvuku ztratí oomph v bassové reakci, když posloucháte přes konektor pro sluchátka.

Master Dynamic MW60: Krásný, ale těžký, MW60 je luxusní model sluchátka ve vzhledu a ceně. Zvuk byl skvělý, ale stále tak lehce vadný: podpora na minimech se mírně rozšířila do spodních středů, takže zvuk měl jemně zahalenou kvalitu, která vytáhla část vitality z živé hudby. To je výjimečně menší dohadování, ale za původní cenu 400 jsme trvali na nejlepší kvalitě zvuku. Nyní se zdá, že tento model směřuje k přerušení a najdete jej za 200 nebo méně. za tuto cenu je to krásný pár sluchátek.

Master Dynamic MW65: Pokud vám nevadí platit vyšší cenu, MW65 je slušná volba. Problém je v tom, že design je jediný způsob, jak jsou tato sluchátka superlativní. ANC byla prostřední, zjistili jsme, že je trochu těžce na nošení, nevyužívali externí zvuky příliš dobře a zvuk, i když docela pěkný, byl v minimech a výškách trochu nepřirozeně posílen. Pokud by tato sluchátka nebyla 500, mohli bychom přehlédnout všechny tyto obavy, ale za tuto cenu chceme něco blíže k dokonalosti.

Master Dynamic MW75: Konstrukce a sestavení tohoto páru 600 je nepopiratelně luxusní a kvalita zvuku je velmi dobrá, i když podpisová dynamická ladění má špičku ve výšinách, které mohou přidat ledový pocit do strun. V aplikaci je několik předvoleb EQ, ale cítili jsme, že možnosti jsou příliš dramatické. K řešení změn ladění, které chceme v MW75, je zapotřebí vyšší úrovně nuance. Zrušení hluku je slušné. dostatečně užitečné, aby svrhl objem letounového motoru hučení. Tento pár má funkci slyšení, ale není to nejpřirozenější znějící, které jsme slyšeli; Má tlumenou kvalitu, jako by si potahoval ruce kolem uší. Celkově je jediným superlativním na tomto páru vzhled. Pokud to stojí za výdaj, jděte na to. Ale lidé, kteří jsou zaměřeni na celovečerní nebo skromné, se budou chtít místo toho chtít podívat.

Monolith od Monoprice M1000anc: Líbilo se nám, že měkké uší z paměťové pěny a překvapivě přirozené režim slyšení. ANC však byla méně účinná než u našeho výběru šumu v rozpočtu, SoundCore Life Q20. Z krabice je kvalita zvuku docela dobrá. osvětlená plochá, ale ne urážlivá. Filtr Dirac se pokouší vytvořit pocit umělého prostoru, ale zjistili jsme, že účinek je mimo. Přesné zvuky ve středovém kanálu skončily zdvojnásobené, nebo ping ponging doprava. Ačkoli filtr také zvýšil hlasitost minim a výšek, aby zvuk byl vzrušující, byli jsme tak hozeni fázovým podvodem, že jsme nemohli ocenit podporu. Za původní cenu 130 jsme si nemysleli.

Monoprice Sync-Anc: Čelenka způsobuje, že se náušnice odtrhnou od hlavy a posadí se od tváře, což není ideální pro pár, který má zrušit hluk. I když ručně držíte náušnice, zrušení hluku je minimální a sestava se cítí vrzající a rozbita.

Phiaton 900 Legacy: Ačkoli vzhled je elegantní, fit pohodlně a aktivní hluk, který slušně efektivní, je pro zvukové ladění ve vysokofrekvenčním rozsahu, který je zmatený. Hroty zvyšují důraz na jakýkoli hluk vzduchu v nahrávkách a dělají činely a struny, které mají plechovou prskající kvalitu, která je drsná a off-putting. Ovládací prvky hlasitosti způsobují velké skoky hlasitosti; Z tichého na nejvyšší svazek trvá asi šest přejetí, takže na vašem zařízení musí být provedena jakákoli nastavení mezi nimi. Mikrofon je pro hovory jasný a zdá se, že dobře zvládne světelný vánek, ale celkově jsme byli velmi zklamáni v audio výkonnosti tohoto páru.

Philips H9505 Over-Ear ANC: Tento pár zní tupě z krabice. Předvolby EQ v aplikaci mohou pomoci přidat jasnost hlasovému rozsahu, ale bez ohledu na to, co jsme udělali, basové poznámky postrádaly definici, podobně jako barva ztenčená přílišnou vodou. Zrušení hluku je docela efektivní, pokud čelíte příčině zvuku (například klimatizace), ale méně, pokud hluk přichází ze stran. Režim průhledu je užitečný pro krátkodobé použití, ale zní to, jako byste poslouchali svět prostřednictvím papírové trubice.

Pioneer DJ HDJ-Cue 1 Bluetooth: Tento pár se cítí velmi robustní, s otočnými ušními šálky, které jsou užitečné v profesionálním nastavení. Módní umělec může být přitahován barevnými volitelnými výměnnými ušními šálky a kabelovými sadami, které vám umožňují přizpůsobit vzhled vašeho zařízení. Nebudete je však chtít používat pro dlouhou sadu DJ, protože upínací síla je viceprezidentka, dokonce i pro menší hlavy. Polstrování ušního poháru není na vině (je to měkké); oblouk čelenky je užší než většina ostatních. Navíc se vyladění v mužském vokálním rozsahu ozývá a zubaty ve výšinách způsobem, který může usnadnit slyšení a narážet vokály v hlučném klubu, ale nebude to přitažlivé pro většinu lidí, kteří poslouchají potěšení.

PSB M4U8 MKII: PSB jsou známé vynikající reprodukcí basové noty a M4U8 MKII pokračuje v této linii. Nízké noty MKII jsou plné a podporovány, aniž by se staly přemožením nebo blátivou, dokonce i na basových písních. Sonicky se nám líbila minima tohoto páru lépe než náš výběr upgradu, Sony WH-1000XM4. Vysoky však mají k nim ledovou hranu, což může být únavu, pokud jste citliví na vysokofrekvenční zvuky, takže dáváme přednost eqed zvuku Sony pro vokály. Zrušení hluku M4U8 je užitečné, ale ve výkonu middling. Pokud cena není problém, řekli bychom, že PSB má výhodu zvuku, zejména proto, že není nutná žádná EQ k získání velké kvality. Ale původní cena M4U8 MKII je o 150 více než Sony, takže pokud vám záleží na zrušení ceny a hluku, řekli bychom, že se držíme 1000xm4.

Raycon každodenní sluchátka: Tento pár funguje přijatelně za cenu, ale jsou nezanedbatelné. „Vyvážený“ zvukový profil je příjemný poslouchat. (Ostatní zvukové profily jsou příliš basy nebo výčnělky, aby byly užitečné pro většinu posluchačů.) Aktivní zrušení šumu je uprostřed silnice, ale pasivní izolace hluku je minimální, takže stále uslyšíte spoustu zvuků s vyšším východem (jako jsou hlasy) z vašeho okolí. Mikrofon má kvalitu digitálního zkreslení, která není v souladu s konkurencí.

Sennheiser Momentum 4 Wireless: Pokud jste již fanouškem Sennheiserovy linie momentu sluchátka a chcete nahradit starou nebo nemocnou sadu, budete s touto nejnovějším vydáním spokojeni. Jsou elegantní a pohodlné a mají několik přidaných zvonů a píšťal. Pro všechny ostatní však jsme zjistili, že basy mají boxy, nafoukanou kvalitu, která nebyla opravitelná pomocí tří nemotorných faderů dostupných ve funkci EQ aplikace. ANC je slušný, ale nezanedbatelný a izolace pasivního hluku je taková, že do uší stále pronikne horní rozsah zvuků (jako jsou Whirs ventilátorů).

Shure Aonic 40: Nebyli jsme fanouškem zvuku Aonic 40 z krabice. zjistili jsme, že je rozmazaný s rozmazanými minimami. Ale po nějakém pohrávání s ekv. V aplikaci jsme byli schopni vytvořit příjemný profil. Problém je v tom, že když zapnete a vypnete ANC, zvuk se změní. nejvíce znatelně v basu. Takže pak musíte znovu upravit ekv. Nepříjemný. Přestože jsme ocenili podrobnosti, jako je volitelné rušné světlo, které osvětluje, když jste na volání.

Skullcandy Crusher Evo: Tento pár je velmi pohodlný nosit. Náušnice jsou vyrobeny z super měkké pěny a pružné proteinové kůže. Jakmile se naučíte ovládací prvky, lze je snadno upravit bez pohledu. Bez haptického posílení je basa trochu nedefinovaná v útoku a rozpadu a výšky jsou příliš příliš naboha. Není dokonalý, ale ne napůl špatný. Ale ach člověče, pokud dokonce trochu posílíš haptiky, basa se stává směšným-jako boomy, rozmazaný „po trhu subwooferu špatně nainstalovaný v autě“ basa “. Když se basa plně objevila, klavírní klíčové údery rezonují natolik, že zní, jako by někdo bil po boku těla klavíru, a hip-hop lechtá vaši tvář, když sluchátka bzučí každým rytmem. Jsme si jisti, že je to něčí džem, ale není to naše.

Skullcandy Hesh Evo Transparency Edition: Toto je průhledná verze Hesh Evo. Výkon je stejný na obou párech; Všechno, co se liší, je vzhled. Bohužel, Hesh Evo má kašovou, nafouknutou bassovou reakci, která blátivá zvuky z basových hitů po mužské vokály. Mikrofon je velmi tichý, takže můžete znít vzdáleně svým volajícím. Fit je lehký a pohodlný, ale nestojí za původní cenu.

Sony WH-XB910N: XB znamená „Extra Bass“ a WOW má tento pár to. Představte si, že jste žili v malém studiovém bytě a dali jste vedle sebe subwoofer, pak ho natolik hlasitě otočil, aby vaši sousedé slyšeli bušení. Aplikace Sony je schopna upravit rovnováhu, ale není to dost hbité, což vám ponechává výběr příliš velkého nebo příliš malého důrazu na nízký notu. Zrušení hluku je nadprůměrné a režim slyšení je docela dobrý. Ale vážně, zvažte je, pouze pokud máte rádi tunu basů.

SONY WH-CH510 | ПРЕКРАСНЫЕ КЛАССИЧЕСКИЕ НАКЛАДНЫЕ НАУШНИКИ

SoundCore Life Q20: Toto byl náš výběr rozpočtu v našem průvodci nejlepšími sluchátky, které se potýkají s hlukem, protože zrušení hluku je efektivní, kvalita zvuku je docela slušná (i když trochu basová) a lehká podvozek a měkké pěnové náušnice jsou náušnice velmi pohodlný. 30hodinová výdrž baterie je slušná. Můžete je použít v kabelovém režimu a ovládací prvky se snadno ovládají. Postupem času jsme však od čtenářů slyšeli, že kvalita sestavení tohoto páru nesplňovala naše standardy, často praskání v bodě, kde se ucha k únosu setká s čelenkou. SoundCore byl dobrý na počest záruky, ale to je stále potíže, s nímž by se lidé neměli vypořádat. A jakmile jste mimo záruku, jste mimo sluchátka. Pokud jste ochotni podstoupit toto riziko (a nevadí to, že možná použijete nějakou pásku, aby držel náušnice na místě), Q20 je v pořádku, ale doporučujeme utratit trochu více, abychom získali odolnější pár.

SoundCore Life Q20: Jsou to téměř úplně stejné jako Q20, s přidanou pohodlí nastavitelného zvukového ekv. Pokud se vám tyto doplňky odvolávají, jsou stejně dobré jako originál, ale podle uživatelských recenzí může být stejně náchylný k rozbití.

SoundCore Space Q45: Jedná se o obecně solidní pár sluchátek s nadměrným ušima za cenu. Kvalita zvuku mimo krabici je příliš intenzivně zvýšena v basách a vysokých vysokých, aby byla považována za přirozeně znějící, ale zvuk můžete upravit v aplikaci. Tento pár má dobré zrušení šumu; Snížení je v rozsahu letadla a motoru trochu intenzivnější, než je na našem výběru rozpočtu na hluk, 1 Sonoflow, ale rozsah blokovaných frekvencí je užší, takže uslyšíte více víru fanoušků nebo kdo z nich uslyšíte více fanoušků nebo provoz. Lze také upravit úroveň ANC. Pokud chcete vést konverzaci, režim průhledu je užitečný, ale nadměrně zdůrazňuje kliknutí a objevuje se způsobem, který je příliš rušivý na to, aby nechal dlouhodobě povědomí.

Technics EAH-A800: Tento dvojice nad uši je schopen dobrého výkonu, ale získání tam vyžaduje úsilí. Z krabice je kvalita zvuku narušena výrazným zvýšením v horních hodinách, díky kterému je akustická kytara příliš rezonanční a mužské vokály se ztratí ve stopách s těžkými basovými liniemi. Žádná z předvoleb EQ založených na aplikacích nebyla schopna efektivně řešit rovnováhu, ale dokázali jsme vytočit v manuálním ekvci a vytvořit zvuk, který jsme považovali za příjemný. Kvalita zvuku se však také liší v závislosti na tom, zda je ANC zapnutá nebo vypnutá, takže je třeba jej znovu upravit pro každé nastavení. Zrušení duálního hybridního šumu výrazně snižuje objem šumu letadla, ale izolace fyzického zvuku je méně účinná při blokování střední a vysokofrekvenční zní jako hlasy nebo provoz. Účinek se zhoršuje, pokud máte menší hlavu, protože větší náušnice mohou mezeru a umožňují více vnějšího hluku. Pro telefonní hovory dělá pole osmi mikrofonu skvělou práci, aby zabránila hluku na pozadí, jako je provoz nebo klimatizace, které přerušují konverzaci, ale způsobuje to, že váš hlas zní více komprimovaně. A konečně, ovládací tlačítka jsou malá a složitá na použití podle pocitu, zejména pro lidi s většími prsty.

Urbanista Los Angeles: Toto je první pár sluchátých sluchátek, které jsme testovali. Byli jsme nesmírně nadšeni myšlenkou potenciálně nekonečné výdrže baterie a doufali jsme, že budeme milovat zážitek z jejich používání. Bohužel, tento pár má tak těsnou sílu upínání čelenky v kombinaci s mělkými náušnicemi, že nošení je hluboce nepříjemné po jen po krátké době, dokonce i pro lidi s malými hlavami. Byli jsme tak zklamaní, ale technologie jsme byli povzbuzováni. Doufáme, že uvidíme více (pohodlných) solárních párů pohybujících se vpřed.

V-MODA Crossfade 2 Wireless: Poskytování vyváženého, ​​živého a vzrušujícího zvuku, bezdrátová síť Crossfade 2 zvyšuje nejnižší basové tóny a specifické vysoké frekvence pro zesílení hudby zábavným, energizujícím způsobem. Podvozek je robustní, nervózní a přizpůsobitelný a tato sada se skládá do překvapivě malého pouzdra. Snažili jsme se však s tím, že se tento model stal výběrem kvůli jeho ceně, hmotnosti a nedostatku izolace. Za současnou základní cenu 280 (funkce jako APTX, odnímatelný mikrofon a další štíty přidávají k nákladům), měli bychom rádi aktivní zrušení hluku nebo některé z těchto výše uvedených doplňků včetně. Také jsme se ptali, zda by váha Crossfade 2 byla nepříjemná nosit po dlouhý den. Znáte všechny tyto dohady, pokud stále chcete Crossfade 2, získejte to; nebudete zklamáni. Ale v nasycené kategorii jsou i minimální nevýhody dostačující k vytažení modelu sluchátka jako jeden z našich tipů.

V-MODA Crossfade 3 Wireless: V-Moda je známá pro pevnou kvalitu sestavení a přizpůsobitelný vzhled. V tomto ohledu dodává Crossfade 3. Náušnice jsou pružné a roztrhané, kovová čelenka a panty se cítí odolně a design V-moda s volitelnými vlastními štíty na ucho je okamžitě rozpoznatelný. I případ má jedinečnou estetiku. Čelenka však má docela těsnou upínací sílu, která by mohla být nepříjemná pro větší hlavy. Basová reakce je těžkopádná a má kvalitu podobnou reverb. Podařilo se nám provést některé změny v aplikaci, abychom ztichali basy dolů, ale nikdy jsme se nedostali k rovnováze, kterou jsme byli schopni dosáhnout v Sony XM4 a XM5 nebo k jasnosti edifikátoru Stax S3. Bez přidané hodnoty v aplikaci nebo bonusových funkcích, jako je slyšení nebo ANC, jsou vaše peníze investovány do stylu.

V-Moda M-200 ANC: Stejně jako u všech věcí V-Moda má M-200 ANC kovové části, které se cítí pevně postavené, a tento pár obsahuje volitelné přizpůsobení okrasného štítu. Tento styl sestavení přichází za statnou cenu, protože cena začíná na 500. Zrušení šumu je docela dobré a intenzita je nastavitelná prostřednictvím aplikace V-Moda. Stojí za zmínku, že fit ovlivní váš zážitek. Čelenka byla pro můj obličej dlouhý dotek, takže náušnice byly o něco nižší než optimální, což způsobilo, že ANC byla méně účinná. To by měl být problém pouze pro ty, kteří mají malé hlavy. Ačkoli aplikace V-Moda má předvolby EQ, bez ohledu na to, že existuje oklamaná podpora, která způsobuje, že vokály znějí příliš vpřed v mixu, což si John i já mysleli, že zpěváci znějí napjaté nebo kousky. V době naší recenze byla aplikace V-Moda buggy a na našem iPhonu 12 často havarovala nebo se zavěsila na spřádací nakládací kolo. Rodiče budou také chtít být opatrně, protože pár M-200 ANC bude v maximálním svazku neuvěřitelně hlasitý.

V-Moda S-80: Tento uší je navržen tak, aby se nosil na hlavě nebo jako náhrdelník. Myšlenka je, že můžete položit čelenku kolem krku, převrátit náušnice a převést sluchátka na „nositelný reproduktor.„Prvním problémem, se kterým jsme se setkali, je, že tento pár je těžký, zejména pro sluchátka na uši. Upínací síla je intenzivní, takže kombo hmotnosti a stlačení nebylo tak pohodlné žádné z našich tipů. Kvalita zvuku v režimu sluchátek je v pořádku, ale jako reproduktory je to docela hrozné. Neexistuje žádná basová reakce a my jsme slyšeli lepší zvuk z našeho rozpočtu Bluetooth přenosného reproduktoru. To je zajímavý nápad, ale za původní cenu 400 bychom řekli, abychom získali dobrý pár sluchátek a samostatný reproduktor.

Yamaha YH-L700A: Tento pár byl zklamáním. Zrušení hluku znatelně snižuje velmi nízké frekvence, ale celkově je méně než superlativní. Kvalita zvuku L700A je vyrobena z nudných, bouřlivých minim s nadměrně zdůrazněným hrotem ve výšinách, které způsobují, že strunné nástroje znějí, jako by byly zaznamenány nesprávně. Nastavení 3D zvuku pouze zhoršuje záležitosti tím, že vše zní, jako by bylo zaznamenáno v kovové krabici s hlavou reverb. A velké čelenky a náušnice znamenají, že lidé s malými velikostmi klobouků nebudou moci ani dostat náušnice, aby se vystředily přes uši.

Sluchátka pro potlačování šumu Wyze: Lidé, kteří si cení svého soukromí, budou odloženi skutečností, že musíte použít účet ověřený e-mailem, abyste aplikaci používali. A aplikace je nutná pro přístup k mnoha bonusovým funkcím, jako je výběr mezi nízkou a vysokou úrovní ANC a také nastavení EQ. Z krabice je basy nudné, a přestože můžete zvýšit hlasitost nízkého konce prostřednictvím ekv. Zrušení hluku je patrné, ale do značné míry nevýrazné. Za padesát babek, můžete udělat horší, ale my daleko dáváme přednost našim výběrům.

Tento článek editoval Adrienne Maxwell a Grant Clauser.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS