Rychlá společnost vypíná webové stránky poté, co hackeři kompromitovali zpravodajský kanál společnosti Apple

Společnost Fast Company uvedla, že hackeři poslali uživatelům dvě „obscénní a rasistická oznámení“ v rozmezí asi jedné minuty.

Společnost Fast Company uvedla, že dříve utrpěla „zřejmě související“ hackerský útok

  • Hackeři poslali dvě „obscénní a rasistická push oznámení“
  • Webové stránky společnosti Fast Company byly nefunkční
  • Společnost Apple News na u uvedla, že kanál Fast Company zakázala

Americká obchodní a mediální publikace Fast Company uvedla, že v úterý večer uzavřela své webové stránky poté, co byl web napaden hackery a prostřednictvím služby Apple News výrobce iPhonů zasílal uživatelům Applu „obscénní a rasistická“ oznámení.

Vydavatelé zpráv, kteří používají agregační aplikaci Apple News, mohou propojit své digitální publikační nástroje s Apple News a zasílat push oznámení zákazníkům společnosti Apple, kteří se přihlásí k odběru kanálu vydavatele. Fast Company uvedla, že se do těchto publikačních nástrojů nabourali hackeři.

Oficiální prohlášení společnosti Fast Company k úternímu večernímu hackerskému útoku na webové stránky. piccom/XeS9PEpbDG

– Fast Company (@FastCompany) září 28, 2022

Hackeři odeslali dvě „obscénní a rasistická push oznámení“ v rozmezí asi jedné minuty, uvedla společnost Fast Company na u a dodala, že pozastavila kanál Apple News, dokud se situace nevyřeší.

rychlá, společnost, vypíná, webové, stránky

„Situaci vyšetřujeme a pozastavili jsme vypnutí kanálu FastCompany.dokud si nebudeme jisti, že se situace vyřeší,“ dodala publikace.

rychlá, společnost, vypíná, webové, stránky

Webové stránky společnosti Fast Company byly v úterý večer nefunkční a při zobrazení agenturou Reuters se na stránce zobrazila chyba 404.

V následném tweetu po ukončení činnosti společnost Fast Company uvedla, že její systém správy obsahu. softwaru, který zpravodajské kanály používají k publikování a správě svých článků. byl napaden hackery, kteří odesílali oznámení.

Společnost Apple News na u uvedla, že vypnula kanál Fast Company.

Společnost Fast Company uvedla, že již dříve, v neděli odpoledne, došlo k „zjevně souvisejícímu“ hackerskému útoku na její webové stránky, kdy se podobný jazyk objevil na její domovské stránce, což způsobilo, že web byl asi na dvě hodiny odstaven.

rychlá, společnost, vypíná, webové, stránky

Fast Company vlastní vydavatelská společnost Mansueto Ventures LLC.

© Thomson Reuters 2022

Dokážou nové prémiové telefony Moto porazit iPhone, OnePlus a Samsung?? Diskutujeme o tom na Orbitalu, podcastu Gadgets 360. Orbital je k dispozici na Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music a všude tam, kde získáváte podcasty.

Nejnovější technologické novinky a recenze sledujte na webu Gadgets 360 a Google News. Chcete-li sledovat nejnovější videa o gadgetech a technologiích, přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube.

SOURCE

rychlá, společnost, vypíná, webové, stránky

Image:gadgets360.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS