Rychlost nabíjení baterie na procento na Samsung.

Zobrazení procenta baterie na galaxii S8 a Galaxy S8 Plus

Galaxy S8 a Galaxy S8 Smartphone jsou často označovány jako nábytek, protože pracují jako kříž mezi telefonem a tabletem. S těmito zařízeními je spousta věcí a oznámení mohou být mírně přeplněna.

Myslíte si, že je to zvláštní, že oznámení panel Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus je naplněn něčím kromě oznámení? Pokud máte pocit, že uživatel Inteeis je příliš přeplněný a máte příliš mnoho ikon, kde byste měli vidět pouze oznámení, tento článek vám pomůže.

Procento baterie je jedním z těchto znaků, ze kterých se pravděpodobně zbavíte. Nakonec nebudete potřebovat spoustu času zjistit, jak dlouho bude baterie vydržet smartphone a v každém případě budete s největší pravděpodobností nabíjet svůj telefon baterie každou noc. Tak proč přát polovinu oznámení panelu s procentem baterie, Bluetooth, budík a některými znaky NFC?

Než spěcháte, abyste řekli, že existují dny, kdy používáte Galaxy S8 častěji než obvykle, a nechcete vybití baterii, objasnit jednu věc: Když vezmete procento baterie, stále se zobrazí baterie Ikona, jako by procento baterie byla zapnuta.

Barva ikony se stále změní, protože je vyčerpaná, takže nevypadá, že nebudete vědět, jaký stav je baterie Galaxy S8 nebo Galaxy S8 Plus. Stačí se zbavit překladu v procentech, což v podstatě ukazuje na stejnou jako ikonu baterie, pouze na číslech.

Procento nabíjení baterie na Android 9 a 10

Pokud používáte telefon s operačním systémem Android 9 nebo 10, zapněte procento nabíjení baterie, nebude obtížné. Vše, co musíte udělat, je jít do nastavení zařízení a otevřít sekci „Baterie“.

Zde, mimo jiné bude k dispozici možnost „Level baterie“. Po jeho začlenění se zobrazí přesná hodnota nabíjecí hodnoty vedle ikony baterie.

Máte-li starší verzi programu Android, doporučujeme vyzkoušet jiné způsoby, které považujeme za níže.

Widget na ploše

Informace o aktuálním nabití baterie jsou také dostupné u widgetů umístěných na obrazovce plochy. Vybraný vzhled ovlivňuje informativní a styl. Proto možnosti pro grafické mapování, digitální a smíšené, kde se oba možnosti kombinují.

Widget na ploše

Většina výrobců smartphonů a tablet přidají značkové aplikace s nabízejícím zobrazením v firmwaru. Pokud neexistuje žádný vhodný nástroj nebo standardní program není informativní, stojí za to pokusit alternativu jako „HD widgety“. Aplikace neobsahuje reklamy, stejně jako umožňuje vytvářet vlastní widgety v jednoduchém návrháře.

Jak omezit procento nabíjení do 85% na Samsung

Aktuální procento nabíjení telefonu se může vždy podívat na horní část telefonu.

Pokud se nezobrazí ikona Procent. Ale neustále ho sledujte a vypněte náboj, když dosáhne 80-85% nepohodlné.

Instalace možností maximální úrovně nabití se objevila v Samsung telefonech relativně nedávno. Proto se může stát, pak toto nastavení nebude v telefonu, ale také pro vás existuje řešení.

Omezení procenta nabíjení na Samsung děláme následující. Otevřete nastavení telefonu a přejděte do sekce Údržba zařízení.

A otevírání dalších nastavení baterie.

Ve samotném dně najdeme položku ochrany baterie a zapněte ji.

Jak mohu pochopit z popisu, toto nastavení je potřeba k rozšíření životnosti baterie omezením maximální úrovně nabití na 85%.

Položka ochrany baterií nemusí být na vašem telefonu Samsung, protože se nastavení neobjevilo tak dávno a ne všechny telefony obdržely aktualizace. Pokud jste se setkali, můžete svůj problém vyřešit přes Accubtery.

Jak vidět, co aplikace spotřebovává nejvíce baterie jako procento na Samsung

Chcete-li zobrazit informace o spotřebě baterie na telefonu Samsung, musíte udělat následující. Otevřete nastavení telefonu. Chcete-li to provést, buď vyhledejte položku nastavení v nabídce aplikace nebo otevřete oznámení opona a klikněte na ikonu Převodovku.

Přejděte do sekce Údržba zařízení.

Tato sekce je navržena tak, aby optimalizovala a chránila zařízení. Otevřete sekci baterie.

Do okna, kde jsou statistiky zobrazeny na používání telefonu, který nám nic neříká.

Abyste získali podrobnější statistiky, musíte klepnout na samotný plán, po kterém budeme spadat do jiné sekce, kde žádost statistiku použití baterie od okamžiku posledního náboje.

Podle tohoto harmonogramu již můžete pochopit, které aplikace jsou nejvíce konzumovány procento nabíjení baterie. Pokud chcete tyto informace zobrazit ve dni, pak je za posledních 7 dní přepínač.

Otevření této sekce můžete vidět statistiky použití aplikace pro zájem za posledních 7 dní. Chcete-li to udělat, stačí si vybrat požadovaný den.

Prostřednictvím nastavení

Zajímavé baterie viditelné v průběžném základě umožňují nastavení Samsung Galaxy A02. Pokud jste tuto možnost nikdy užil, naleznete v pokynech:

Tato metoda funguje, pokud jste aktualizovali svůj Samsung Galaxy A02 na Android 9 a novější verzi operačního systému. Pokud používáte starý firmware, algoritmus bude mírně odlišný:

 • Snížit oponu oznámení.
 • Klikněte na ikonu zařízení a držte prst na několik sekund.
 • Po asi 5 sekundách budete převzít do sekce Nastavení a funkce „System UI Tuner Funkce je přidána do menu Nastavení bude zvýrazněna níže. To bude mít důkaz, že se vám podařilo odemknout nabídku Upřesnit parametry.
 • Nyní musíte jít do „System UI tuner“.
 • Vyberte „Status String“.
 • Klikněte na funkci „Baterie“ a aktivujte procento nabíjení baterie pro stavový řetězec.

Při použití modifikovaného názvu firmwaru některých položek nabídky se mohou lišit. Ale nebrání průběžně nakonfigurovat procento. Stačí se zaměřit na sekce „baterie“ nebo „baterie“ a v případě potřeby můžete použít vyhledávání pro nastavení.

Prostřednictvím nastavení

Zajímavá baterie viditelné v průběžném základě umožňují, aby se Samsung Galaxy A03 Core Settings. Pokud jste tuto možnost nikdy užil, naleznete v pokynech:

Tato metoda funguje, pokud jste aktualizovali Jádro Samsung Galaxy A03 před Androidem 9 a novější verzi operačního systému. Pokud používáte starý firmware, algoritmus bude mírně odlišný:

 • Snížit oponu oznámení.
 • Klikněte na ikonu zařízení a držte prst na několik sekund.
 • Po asi 5 sekundách budete převzít do sekce Nastavení a funkce „System UI Tuner Funkce je přidána do menu Nastavení bude zvýrazněna níže. To bude mít důkaz, že se vám podařilo odemknout nabídku Upřesnit parametry.
 • Nyní musíte jít do „System UI tuner“.
 • Vyberte „Status String“.
 • Klikněte na funkci „Baterie“ a aktivujte procento nabíjení baterie pro stavový řetězec.

Při použití modifikovaného názvu firmwaru některých položek nabídky se mohou lišit. Ale nebrání průběžně nakonfigurovat procento. Stačí se zaměřit na sekce „baterie“ nebo „baterie“ a v případě potřeby můžete použít vyhledávání pro nastavení.

Pomocí aplikace

Umístěte procento nabíjení, můžete nejen s vestavěnými nástroji telefonu, ale také pomocí speciálních aplikací, jako je „akumulátor procento„. Můžete snadno najít na hracím trhu. K dispozici je také masa jiných podobných programů, které mohou jednat podobně s úkolem.

Chcete-li zobrazit procento, musíte spustit aplikaci a označit zaškrtávací políčko, které je zodpovědný za zobrazení přesné úrovně poplatku. Pro všechny programy působí na stejný algoritmus, takže jej lze použít bez ohledu na to, co nástroj stažen vlastník Samsung Galaxy S8.

Současně stojí za to vysvětlit, že procento bude zobrazeno odděleně od ikony baterie. Mnoho této skutečnosti se může zdát neobvyklé a nepříjemné. Kromě toho, pro stálé nabíjení, musíte povolit aplikaci třetích stran na práci v pozadí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS