Samsung duos jak ukládat na kartu

Link2sd

Je to jedna z nejlepších možností mezi těmito programy. Link2sd vám umožní provést totéž, co můžete udělat ručně, ale o něco rychleji. Kromě toho můžete násilně přesunout hry a aplikace, které standardním způsobem přesunout nelze.

Upozorňujeme, že aplikace, které nejsou přenášeny standardním způsobem, mohou omezit svou funkčnost. Například widgety přestanou fungovat.

Jak ukládat fotografie a videa na paměťovou kartu v zařízení Samsung?

Nejvíce místa ve smartphonu zabírají fotografie a videa, které se rychle hromadí ve vnitřní paměti a zpomalují zařízení. V ideálním případě nahrávejte soubory přímo do počítače. Ne vždy je to však možné z důvodu nedostatku času. Proto je přenos dat na kartu SD jedním z nejlepších řešení.

Před uložením fotografií na paměťovou kartu Samsung je třeba vložit kartu SD do telefonu. Poté by zařízení mělo požádat o informace o změně umístění úložiště fotografií. K tomu dojde při prvním zapnutí fotoaparátu. Pokud se příslušný nápis nezobrazí, postupujte podle následujících kroků:

 • Přejděte do sekce Nastavení fotoaparátu (zobrazení ozubeného kola).
 • Najděte řádek Umístění úložiště (ve výchozím nastavení jsou fotografie a videa uloženy v telefonu).
 • Klepněte na tento řádek.
 • Výběr karty SD.
 • Ujistěte se, že je výběr správný.

Od této chvíle bude smartphone Samsung ukládat fotografie na kartu. Všimněte si, že průvodce se vztahuje na standardní program Camera, který je nainstalován v zařízení. Pokud používáte další aplikaci, může se nastavení lišit. V případě poruchy smartphonu je výhodou přenosu to, že důležitá data jsou zachována a lze je kdykoli přenést do počítače. Existuje však další riziko, že data na kartě SD budou ztracena v důsledku poškození samotné karty.

Jak umožnit aplikaci přístup k paměťové kartě?

První možnost otevření karty SD: přejděte do nastavení telefonu; vyberte „oprávnění“; přejděte do podnabídky „průzkumník“Pokud potřebujete jednotlivým programům přidělit oprávnění k zápisu, postupujte podle následujících kroků:

Po vstupu do nastavení otevřete sekci „Paměť“. Klepněte na „Preferované umístění instalace“ a vyberte „Karta SD“. Můžete také přiřadit úložné místo pro ukládání dalších souborů tím, že kartu SD označíte jako „Výchozí paměť“.

Instalace a uložení aplikace na paměťovou kartu telefonu Samsung

Pokud váš Samsung j2 prime, j3 2016, j2, j1 mini, 2016, j7 2017, a3 2018, Samsung duos a5 2016, core 2 a další mají nedostatek interní paměti, je čas stáhnout a nainstalovat aplikace na paměťovou kartu a uložit je tam.

Pouze tato funkce nemusí být k dispozici, ale můžete ji použít sami. Jinými slovy, odpojte paměťovou kartu a uložte na ni aplikace.

To se provádí bez ROOT, i když s ROOT jsou možnosti rozhodně širší. Tato funkce se nazývá Adoptable Storage.

Poprvé jsme se s ním seznámili v systému Android 6, takže pokud máte například Android 4.4.2. nemohli byste ji používat.

Zjednodušeně řečeno, paměťová karta se integruje do interní paměti a stává se jedním prvkem s počítačem.

Díky tomu stačí stáhnout aplikaci, začít ji instalovat a automaticky se uloží na paměťovou kartu.

samsung, duos, ukládat, kartu

Můžete to udělat vložením karty do telefonu, ale společnost Samsung se z nějakého důvodu rozhodla tuto funkci zakázat (uzamknout).

Jenže není vše ztraceno. existuje způsob, jak to napravit. obnovit funkci Adoptable Storage.

Proč společnost Samsung neumožňuje ukládat aplikace na paměťovou kartu?

Výrobci, zejména společnost Samsung, tuto možnost zablokovali a Adoptable Storage není k dispozici. Podle jejich názoru to ovlivňuje rychlost. To dává smysl. Na levných kartách microSD běží aplikace i při vysokém nastavení velmi často nestabilně. Tato volba je loterie.

Jak zjistit, které jsou nejlepší? Specifikace výkonnostní třídy je součástí nové specifikace SD 5.1. Označení má dvě verze, zkrácenou a rozšířenou.

Microsd s novým označením se vyznačují IOPS při čtení alespoň 500 operací zápisu za sekundu. Konstantní rychlost 10 MB/s nebo vyšší.

Společnost Samsung úložiště Adoptable Storage zcela neodstranila, pouze jej deaktivovala a je k dispozici, ale musíte jej aktivovat ručně.

První způsob instalace a ukládání aplikací na paměťovou kartu ve smartphonu Samsung

Níže uvedený pokyn je bezpečný a spočívá ve správném formátování karty. Budete potřebovat počítač a kabel USB. Všechna data na paměťové kartě budou vymazána, proto je dobré si je zálohovat.

Nyní je třeba stáhnout ovladače USB pro váš telefon (snadno je najdete na internetu) Samsung a Minimal ADB / Fastboot. stáhněte si je přímo zde.

Nejprve nainstalujte ovladač, pak ADB a nezapomeňte povolit ladění USB. Do příkazového řádku zadejte níže uvedený příkaz a stiskněte klávesu Enter:

Dále napište příkaz pro zobrazení připojených paměťových karet v telefonu Samsung.

Zobrazí se zpráva s odpovědí, která začíná slovem „drive“ a následuje číslo. Může to být například:

Toto je ID přiřazené paměťové kartě. Nezapomeňte na to a zadejte poslední příkaz, který spustí aplikaci Adoptable Storage.

Samozřejmě místo „drive: 179: 128“ zadáte své ID. Paměťová karta se nyní spojí s interní paměťovou kartou do jednoho velkého místa. Kabel můžete odpojit.

Když si nyní budete chtít stáhnout a nainstalovat aplikaci, nebudete ji moci uložit na paměťovou kartu, ale prostě to nepůjde jinak.

Druhý způsob stahování souborů na paměťovou kartu v telefonu Samsung

Chcete stahovat soubory z webu na kartu SD, ale nevíte, jak na to? V tomto návodu vám krok za krokem ukážu, jak zajistit, aby se soubory stažené například z prohlížeče okamžitě uložily na paměťovou kartu.

Aplikace v telefonu Samsung, jak bylo uvedeno výše, nelze ukládat na paměťovou kartu. nenajdete zde funkci, která by umožňovala vybrat výchozí umístění pro stahování souborů.

samsung, duos, ukládat, kartu

Z tohoto důvodu nelze jednoduše přepnout do prohlížeče Chrome nebo Firefox, aby se soubory na kartu SD stahovaly okamžitě.

Existuje však řešení. Každá aplikace může ukládat soubory do stejné složky na paměťové kartě. Stačí si nainstalovat správce stahování, který soubory z prohlížečů, jako je Chrome, Firefox nebo Dolphin, zachytí a uloží je do výchozího adresáře na SD. Podívejte se, jak to udělat.

Nastavení výchozího nahrávání na paměťovou kartu v telefonu Samsung

Stejně jako v prohlížečích Chrome, Firefox nebo Dolphin nemůžeme najít výchozí výběr adresáře, takže musíme použít externí správce stahování, který odkazy zachytí.

K tomu použijeme aplikaci ADM (Advanced Download Manager). Stáhnout Advanced Download Manager z Obchodu Play

Po stažení aplikace ji musíme nakonfigurovat a nastavit mapu jako složku pro stahování.

Za tímto účelem spusťte aplikaci Advanced Download Manager a otevřete boční nabídku vlevo. V dolní části obrazovky najdete tlačítko „Nastavení“.

Po zadání nastavení přejděte na kartu „Nastavení“. Úplně nahoře je možnost „Složka souborů“. zde vybereme výchozí adresář, do kterého se budou soubory ukládat.

Bez přístupu root mohou aplikace ukládat soubory pouze do jedné složky ve složce „Android / Data“ na kartě SD. tuto složku budeme používat ke stahování souborů.

Dotkneme se řádku „Složka souborů“, čímž se otevře nové okno s výběrem adresáře.

Ve výchozím nastavení je zde pravděpodobně vybrána složka „Download“ ve vnitřní paměti. Pomocí ikony se dvěma tečkami opustíme tento adresář.

Nyní si všimnete, že se zobrazí možnost rychlého přesunu do dočasné složky na SD. Dotkneme se možnosti „Dočasná složka na SD kartě“. okamžitě se dostaneme do této jediné složky na SD kartě, kam může aplikace volně ukládat soubory.

Jak ukládat na paměťovou kartu v telefonu LG?

V nastavení otevřete část „Paměť“. Klepněte na „Preferované umístění úložiště“ a vyberte „Karta SD“. Můžete také přiřadit úložné místo pro ukládání dalších souborů tím, že kartu SD označíte jako „Výchozí paměť“.

Přenos pořízených fotografií a videí na paměťovou kartu

 • Otevřete aplikaci „Moje soubory“ a v ní otevřete „Paměť zařízení“.
 • Stiskněte a podržte prst na složce DCIM, dokud se neoznačí.
 • Klepněte na tři tečky vpravo nahoře a vyberte možnost „Přesunout“.
 • Vyberte možnost „Paměťová karta“.

Jak ukládat aplikace na paměťovou kartu?

Doporučujeme vám, abyste se hned na začátku podívali na pokyny:

 • Stáhněte si aplikaci
 • Spusťte ji;
 • Klepněte na ikonu „Správce aplikací“;
 • Přejděte na kartu „Přesun“;
 • Zaškrtnutím políčka vyberte aplikaci, kterou chcete přesunout na paměťovou kartu
 • Nyní klepněte na možnost „Přesunout na kartu SD“;

Jak vytvořit kartu SD jako hlavní paměť Asus?

Nejjednodušší způsob: přejděte do „Nastavení“ telefonu, vyberte „Paměť“, v ní klikněte na „Výchozí paměť“ a klikněte na místo uložení. ve vašem případě na „Paměťovou kartu„.

Pokud používáte telefon Samsung se systémem Android 9,

 • Přejděte do aplikace „Internet“.
 • Klepněte na možnost „Možnosti“.
 • Přejděte do sekce „Nastavení“;.
 • Klikněte na „Webové stránky a soubory ke stažení“.
 • Zadejte „Umístění, kam se mají soubory ukládat„.
 • Klepněte na položku „Memory Card“.
 • Nastavení byla použita.

Jak ukládat data na paměťovou kartu?

Stačí přejít do Nastavení, vstoupit do podnabídky Paměť a zadat tam nainstalovanou paměťovou kartu jako výchozí úložný zdroj. Chcete-li úkol provést, přejděte do sekce „Aplikace“, vyberte požadovanou aplikaci a zadejte cestu. pokaždé „Přenést na SD“.

samsung, duos, ukládat, kartu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS