Samsung Galaxy A51 128GB Prism Crush Black Metro PCS. Samsung Galaxy A51 128GB

Samsung Galaxy A51 128GB Prism Crush Black Metro PCS

Tento produkt je ve velmi dobrém kosmetickém stavu a ačkoliv může existovat určité světelné známky použití, položka byla plně testována a je ve vynikajícím provozním stavu. Získáváte skvělé zařízení za skvělou cenu!

Jejda!

Bohužel to vypadá, že někdo vzal ten poslední.

Zaregistrujte se do obchodu Decuttr a jako první slyší o nejnovějších nabídkách, soutěžích a informacích o produktu! Zaregistrujte se hned

Jsme hodnoceni vynikající na TrustPilothere’s What You O nás.

Tady je to, co říkáte o Thesamsung Galaxy A51 128GB Prism Crush Black Metro PCS.

Jsme hodnoceni vynikající na TrustPilothere’s What You O nás.

Otisky prstů (pod displejem, optický), akcelerometr, gyro, kompas, virtuální snímání blízkosti, mravenec

Popis

Displej Infinity-O A51 optimalizuje vizuální symetrii. Nyní můžete hrát, sledovat, surfovat a více úkolů bez přerušení na 6.5 „FHD širokoúhlý displej. vše napájeno technologií Super AMOLED. Užijte si zážitek z smartphonu, který minimalizuje rámeček a maximalizuje každý palec prostoru na obrazovce.

Rytmický vzor designového tématu A51 přichází v hladkých a elegantních pastelových odstínech včetně hranolu Black Black, White and Blue. Premium Gloss povrch přidává perfektní dotek stylu svému elegantnímu a štíhlému tělu, dokonale míchání stylu s pohodlím v ruce.

Jděte ultra s vysokým rozlišením s hlavní vačkou 48MP pro ostré, jasné fotografie ve dne i v noci. Ultra široká vačka 123 ° 12 MP zachycuje více pohledu. Vyberte upgradovanou 5MP makro kameru pro vysoce rafinované detailní dohody a ujistěte se, že předmět vždy vyniká s 5MP hloubkovou kamerou s více efekty Live Focus Effects.

Zachyťte širší svět širším zorným polem ultra široké kamery. A s hlavní kamerou 48MP zůstává váš příběh po celý den jasný a jasný.

Když žije život, potřebujete telefon, který může vydržet. 4 000 mAh (typická) baterie vám dává sílu streamovat, sdílet a hru. A pokud začnete spustit nízko, připojte se a zapněte se rychlým nabíjení 15 W.

Galaxy A51 má rychlé zpracování a prostorné úložiště, takže se můžete soustředit nyní. Pokročilý procesor Octa-Core a až 4 GB RAM poskytují hladký a efektivní výkon. Stáhněte si více a smažte méně s interním úložištěm až 128 GB. Přidejte ještě více pomocí 512 GB microSD karty.

Maximalizujte výkon s posilovačem hry. Vyřízněte rozptýlení a nahoru vaši hru pomocí vyhrazeného rozhraní a snadno přístupné nabídky. Posilovač rámu dává grafiku hladký, život podobný pohybu. A hrajte podle toho nejlepšího, když se Game Booster učí vaše vzorce využití pro optimalizaci baterie, teploty a paměti.

Samsung Knox, zabudovaný do hardwaru a softwaru telefonu, chrání váš telefon před okamžikem, kdy je zapnutá. Nabízí vícevrstvé zabezpečení, brání vaše nejcitlivější informace z malwaru a škodlivých hrozeb.

Galaxy A51 přichází s high-tech biometrickou autentizací. Skener otisků prstů na obrazovce rozpozná váš jedinečný otisk prstu, takže jste jediný, kdo dokáže stisknout a odemknout jedním snadným pohybem.

Zahrnuje kabel nabíjení USB zdarma

Doprava zdarma u všech objednávek

BBB akreditované podnikání (hodnocení B)

SIM zdarma (žádná smlouva)

14denní záruka vrácení peněz

Doprava zdarma u všech objednávek

samsung, galaxy, 128gb, prism, crush, black

BBB akreditované podnikání (hodnocení B)

SIM zdarma (žádná smlouva)

14denní záruka vrácení peněz

Více než 3 miliony šťastných zákazníků eBay Amazon!

Kupte si od Decuttr s důvěrou!

Všechny zrekonstruované telefony, včetně renovovaného iPhone, renovovaného Samsung Galaxy a renovovaných zařízení Google Pixel, procházejí rozsáhlým interním procesem rekonstrukce. Naše certifikovaná zrekonstruovaná záruka kvality zajišťuje, že získáte kvalitní zařízení!

4 bezúročné splátky

Rozdělte svůj nákup na 4 bezúročné platby. Zadejte kreditní nebo debetní kartu podle vašeho výběru pro automatické platby každé dva týdny. Žádná kontrola kreditu a žádné poplatky, když platíte včas.

potvrzení platebního orgánu

platba o2 týdnů později

platba o 4 týdny později

Závěrečná platba o 6 týdnů později

Nebo vyberte měsíční financování

Použijte pro snadné měsíční financování přímo při pokladně. Jednoduchá dvoustupňová aplikace poskytne rozhodnutí o okamžitém schválení. Jakmile budete schváleni, můžete spravovat své platby a přijímat připomenutí přímo v aplikaci Klarna.

Provádění plateb Zkontrolujte své nejnovější nákupy a plaťte jakékoli otevřené zůstatky přihlášením do vašeho účtu Klarna na adrese https: // App.Klarna.com/přihlášení. V aplikaci Klarna si můžete povídat s zákaznickým servisem Klarna 24/7.

Bezpečná a bezpečná Klarna používá nejnovější záruky a zabezpečení k ochraně vašich informací a zabránění neoprávněným nákupům. Máte odpovědnost za nulové podvody s politikou ochrany kupujících Klarny.

Získejte fantastický iPhone Apple za zlomek nákladů na nové!

Všechny naše telefony Apple iPhone jsou důkladně testovány a zrekonstruovány náš tým odborníků. Naše 3 stupně produktů jsou…

Nedotčený

Jedná se o plně testovaný nedotčený produkt ve vynikajícím provozním stavu. Dostáváte skvělé zařízení za skvělou cenu!

Velmi dobře

Tento produkt je ve velmi dobrém kosmetickém stavu s pouze světelnými známkami použití. Byl plně testován a funguje perfektně.

Dobrý

Tento produkt má mírné známky opotřebení, ale byl plně testován a je ve velkém provozním stavu.

Na co se vztahuje naše 12měsíční záruka na 12 měsíců?

Vaše 12měsíční omezená záruka začne v den, kdy zadáte objednávku, takže jste okamžitě zakrytí!

Přečtěte si více o naší certifikované renovované záruce kvality 12 měsíců bezplatným kliknutím na jeden z níže uvedených odkazů.

Samsung Galaxy A51 4 GB | 128 GB | Dual-Sim | Prism Crush Black

Naše výrobky jsou všechny 100% obnovené a fungují stejně jako nová zařízení.

Nabízíme zařízení ve třech kategoriích vzhledu:

 • Excelentscreen: Stejně jako nové tělo: Žádné viditelné škrábance z blízké vzdálenosti
 • Velmi dobrá obrazovka: Žádné viditelné škrábance při zapínání těla: minimální známky použití. viditelné z 30 cm
 • Goodscreen: Žádné viditelné škrábance při zapínání těla: malé škrábance nebo promáčknutí

Doporučené možnosti

Popis

Různé druhé kamery 12.0 MP ultra široký úhel, třetí kamera 5.0 MP hloubka pole, čtvrtá kamera 5.0 MP makro

Poznámka v procesu renovace certifikace IPXX již nelze zaručit, a například poškození vodou je proto vyloučeno z podmínek záruky.

Senzorový akcelerometr, gyroskop, senzor blízkost, senzor světla, kompas, snímač otisků prstů (displej)

Váš renovovaný produkt

Rekonstruované produkty jsou udržitelnější a až o 40% levnější ve srovnání s novým zařízením. Váš důvěryhodný zrekonstruovaný produkt je dodáván s minimální 12měsíční zárukou a 30denní politikou bezplatného výnosu, bez otázek.

Samsung Galaxy A51. Popis

Plně obnovená a se vším, co si vaše srdce může toužit, vyniká Samsung Galaxy A51 ve všech oblastech a dokonce soutěží s vlajkovými telefony Samsung.

Přední část telefonu je téměř zcela zakryta 6.5 ”displej AMOLED, s pouze malou dírkou, kde 32.Nachází se přední kamera 0 MP. Navíc, senzor otisku prstu je zabudován do displeje, procesor je jedním z nejrychlejších portfolia Samsung a RAM je pěkně velkorysý: nejméně 4 GB RAM pro model základní úrovně, až do masivního 8 GB pro nejvyšší model.

Pak je tu nastavení čtyřkolky s 48.0 MP hlavní kamera, široký úhel, hloubka ostrosti a makro čočky. Všechny funkce, které byste neočekávali, najdete na telefonu sub-300 €.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S9

Často kladené otázky

Renovované je online trh pro renovovanou elektroniku. Všechny zrekonstruované funkce Samsung Galaxy A51 jsou nové, ale jsou mnohem levnější. Jak je to ten případ? Jakmile byli odborníci pořízeni, provedli naše výrobky až do 40-krokového procesu rekonstrukce, aby zajistili, že všechny produkty fungují a vypadají jako nové. Výsledkem je, že nám nabízíme produkty s lepší hodnotou, které jsou také udržitelnější.

Proč bych si měl koupit svůj Samsung Galaxy A51 z renovace?

Rekonstruovaná Samsung Galaxy A51 má velkou hodnotu, až o 40% levnější než nový. Stejně důležité je důvěra. Poskytujeme vám minimální 12měsíční záruku na každé zařízení a 30denní bezplatnou zkušební dobu, během které se můžete vrátit k plné náhradě. To znamená, že ušetříte peníze a vyzkoušejte zařízení, abyste se ujistili, že pro vás funguje perfektně.

Proč jsou zrekonstruovány Samsung Galaxy A51 tak levné?

Každý zrekonstruovaný obchodník se specializuje na určité značky. Většinou nakupují výstavní a firemní telefony ve velkém množství za nízké ceny. Díky jejich specializaci jsou procesy obnovy velmi efektivní, což má za následek 100% obnovené produkty, které jsou až o 40% levnější než nová zařízení.

Co přesně znamenají známky produktu?

Rekonstruované Samsung Galaxy A51 pracuje jako nová zařízení, a proto nemá žádná funkční omezení. Vizuální stav zařízení lze vybrat na základě vašich potřeb. Jaké jsou vizuální kategorie?

Vynikající (a-grading) produkt nemá žádné promáčknutí, škrábance ani známky opotřebení viditelné z vzdálenosti 30 cm. ani na těle, ani na displeji. Velmi dobré (B-Grading) Tito Samsung Galaxy A51 mohou mít minimální promáčknutí, škrábance nebo opotřebení na těle, které lze vidět od 30 cm daleko. Na displeji/obrazovce mohou být mikropryty, ale ty nejsou viditelné, když je displej zapnutý. Dobré (C-Grading) Tito Samsung Galaxy A51 mají viditelné známky použití, jako jsou škrábance a/nebo promáčknutí na těle. Na displeji/obrazovce mohou být mikro-škrábance, ale ty nejsou viditelné, když je displej zapnutý

Jak funguje 30denní bezplatná zkušební verze?

Pokud chcete svůj produkt vrátit z jakéhokoli důvodu, můžete jej vrátit zdarma do 30 dnů. Chcete.li tak učinit, kontaktujte obchodníka přímo prostřednictvím svého zrekonstruovaného účtu a dejte jim vědět, že si chcete vyměnit nebo vrátit zařízení. Od obchodníka obdržíte e.mailem nebo na vašem zrekonstruovaném účtu bezplatný štítek. Alternativně můžete kontaktovat náš zrekonstruovaný zákaznický servis. Rádi vám pomůžeme a kontaktujeme obchodníka.

Jaké jsou moje záruční podmínky?

Nabízíme minimální 12měsíční záruku na veškerou renovaci Samsung Galaxy A51. To pokrývá všechny/jakékoli technické vady by se mohly objevit během tohoto období a nejsou způsobeny vaší vlastní chybou.

Příklady jsou:. Zařízení již nemůže být přepnuto na jednotku, nemůže najít síť, kterou reproduktor nefunguje.

Baterie je také pokryta zárukou. Rozlišuje se mezi opotřebením a slzou a technickými vadami. Technické vady jsou pokryty zárukou a jsou charakterizovány abnormálním chováním. Abnormální chování by mohlo být například, že zařízení může být nabito pouze až 40%.

Jak může renovace zaručit kvalitu vaší Samsung Galaxy A51?

Profesionální a certifikovaní obchodníci mohou nabízet své elektronické výrobky prostřednictvím renovace. Zajistíme to s pokračujícími testy kvality a neustálým sledováním. Naši obchodníci se všichni nacházejí v EU. To nám umožňuje zaručit rychlé dodací lhůty a optimální kontakt, abychom vždy vykonávali to nejlepší.

Proč zrekonstruovaná rostlina stromu pro každý nákup?

Prostředí je pro nás velmi důležité. Z tohoto důvodu jsme si stanovili cíl postavit se do odhozené společnosti a elektronického odpadu. Děláme to tím, že nabízíme co nejvíce lidí příležitost přejít na obnovenou elektroniku. Nákup zrekonstruovaných telefonů, notebooků a tabletů šetří v průměru 80% emise CO₂ vs produkci produktu. Rovněž zasadíme strom pro každé prodané zařízení pro další boj s atmosférickou úrovní. Stromy jsou vysazeny našimi partnerskými organizacemi projektů zalesňování Eden a zalesňují národ. Eden zasadí stromy v zemích, jako je Madagaskar, Haiti, Nepál nebo Mozambik. Zajišťovací národní rostliny rodné stromy v Irsku.

Recenze Samsung Galaxy A51: Je to stále stojí za nákup v roce 2021?

Samsung Galaxy A51, smartphone středního rozsahu, který byl vydán v lednu 2020, se ukázal jako bestseller, který obdržel kytice od Tech Press and Users, protože nabízí fantastickou hodnotu za peníze. O rok dál jsem testoval Samsung Galaxy A51, abych zjistil, zda se dnes stálo za to vyzvednout.

Můj krátký názor na Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy A51 je smartphone středního rozsahu, který byl poprvé vyhlášen v prosinci 2019 a byl spuštěn v lednu 2020 za 379 Price Point. V červenci 2021 již smartphone oficiálně neprodává Samsung, i když v oficiálním obchodě nesl cenovou značku 280.

Pokud si ji chcete vyzvednout hned, najdu ji pouze na prodejcích třetích stran na trhu pouze v konfiguraci 4 GB RAM.

Samsung Galaxy A51 (4 GB RAM/128GB paměť)

 • Zkontrolujte nabídku 279. 99 (Amazon)

Pokud jde o hardwarové specifikace, existuje displej AMOLED, modul čtyřkamery (481255 MP), exynos 9611 Soc a 4 000 mAh baterie, která přijímá kabelové 15 wattů rychlé nabíjení.

Pokud začneme za počáteční cenu 379, pak Samsung Galaxy A51 nemá argument proti redmi poznámce 10 Pro nebo OnePlus Nord CE. I kdybychom měli vzít současnou cenu přibližně 280, konkurence zůstává tvrdá s přítomností Realme 8 Pro nebo Redmi Note 10 5G.

Jak uvidíme v mé úplné recenzi, některé prvky Samsung Galaxy A51 stále dobře drží v roce 2021, jako je jeho krásný displej AMOLED. Celkově jsem se cítil, jako bych měl v rukou zastaralý model.

Design and Screen: Plastový vzhled ani jeden nestár

Pokud jde o design a displej, Samsung Galaxy A51 sportovní byt 6.5palcový panel AMOLED s plastovou záda, vše napěchováno do poměrně masivního 158.5 x 73.6 x 7.9 mm formový faktor při vykládání stupnice na 172 gramů.

Co se mi líbilo:

 • Obrazovka AMOLED zůstává velmi schopná
 • 3.5 mm jack a slot pro paměťovou kartu microSD
 • Reflexní účinek kabátu na záda
 • Modul Slim Camera

Co se mi nelíbilo:

 • 60Hz obnovovací frekvence
 • Hrubý povrch na určitých místech
 • Žádná certifikace IP

Opravdu se mi líbí reflexní efekt, který zadní povlak dodává perleťovou bílou barvu, doplněný úhlopříčkami a vertikálními pruhy.

Také se mi líbil modul fotoaparátu, který stěží vyčnívá, i když je to částečně kvůli skutečnosti, že Samsung Galaxy A51 je poměrně tlustý. Na druhou stranu zjišťuji, že cíl není ve vybraných oblastech zcela rafinován, zejména kolem portu USB-C a 3.5 mm zvukový konektor, kde můžete jasně vidět deformaci v plastovém rámu u vchodu do portů.

Pokud jde o displej, získáte velmi dobrý panel Super AMOLED, který měří 6.55 palců napříč diagonálně v rozlišení plného HD 1080×2400 pixelů nebo hustoty 405 dpi pixelů. Maximální jas 630 nits (v průměru 410) je dostatečně dobrý, aniž by překročil přes palubu. Obnovová frekvence se maximálně maximální při 60 Hz, ale to mi moc neobtěžovalo, i když jsem viděl rozdíl ve srovnání s občerstvením 120 Hz, na které jsou mé oči zvyklé.

Také vítám přítomnost 3.5 mm Jack, duální port SIM a slot microSD pro rozšíření úložiště na 512 GB. Neexistuje však žádná certifikace IP.

Celkově zůstává Samsung Galaxy A51 v roce 2021 spíše vizuálně, přičemž chytrý telefon sotva stárne. Opravdu nejsem fanouškem „all-plastického“ přístupu. Obrazovka je vynikající, ale nemůžu si pomoct, ale vzpomeňte si na smartphony, které se prodávají za méně než 300 nebo dokonce 200, které přicházejí s vyšší obnovovací frekvencí. Nabídka displeje AMOLED na zařízení středního dosahu se již nepovažuje za hodný výkon v roce 2021.

Rozhraní: OneUI 3.1 a další 3 roky zaručených aktualizací

Samsung Galaxy A51 v současné době běží na OneUI 3.1, který je založen na Androidu 11 a obdržel záplatu zabezpečení Android v květnu 2021.

O této kůži Androidu se nebudu podrobně zabývat podrobnostmi. Ale slabost Exynos 9611 SOC mi nedovolila užít si vynikající uživatelský zážitek, který je obvykle spojen s OneUI.

Je však třeba si uvědomit, že smartphone byl poprvé vydán s OneUI 2.0, které je založeno na Androidu 10. A v souladu s nejnovějšími zásadami aktualizace společnosti Samsung bude mít Galaxy A51 prospěch ze 3 hlavních verzí Android a 4 roky aktualizací zabezpečení.

Pokud si tento smartphone koupíte, obdrží Android 13 a také bezpečnostní opravy až do roku 2023. V současné době smartphone již klesl na spodní úroveň, pokud jde o frekvenci aktualizace zabezpečení. Dostanete tedy pouze jednu aktualizaci zabezpečení za čtvrtletí. Tato frekvence bude pravděpodobně snížena na dvakrát ročně v posledním roce svého životního cyklu.

 • 4 roky aktualizací na telefonech Samsung: Bude to udržitelnější smartphony?

Přestože byl vydán v loňském roce, Samsung Galaxy A51 bude pravděpodobně udržován aktualizován déle než jeho protějšky Redmi nebo Realme, které byly propuštěny v roce 2021.

Výkon: Exynos 9611 nedosáhne

Samsung Galaxy A51 zabalí 10 nm osmijádrový exynos 9611 Soc a je spářen s GPU Mali G-72 a 4 GB RAM.

Co se mi nelíbilo:

 • Nevýrazný výkon
 • SOC již v roce 2020 nebyl konkurenční
 • Zpomalení v rozhraní
 • Herní zážitek nebyl příliš příjemný

Vyzbrojeni ročním středním rozsahem a nešťastným 4 GB RAM byste zjevně neměli očekávat výkonnostní monstrum.

Naopak, Samsung Galaxy A51 opravdu bojoval prostřednictvím každodenních úkolů. Zažil jsem zpomalení v rozhraní, zpoždění při spuštění aplikací nebo přechody při multitaskingu. Při normálním použití a bez jakékoli aplikace spuštěných na pozadí 2.Byly použity 2 ze 4 GB RAM, takže bylo k dispozici 525 MB. Takže jsem měl jen účinně 1.K dispozici je 3 GB RAM.

Pomalost byla také zažila, když jsem nainstaloval OneUI 3.1 Aktualizace a nejnovější bezpečnostní záplata, kde instalace trvala opravdu dlouho na dokončení. A ani se nebudu pustit do výkonu ve hře, protože většina titulů spustí „průměrná“ grafika ve výchozím nastavení a téměř nikdy běží na 30 fps neustále.

 • Smartphone SOCS vysvětlil: Komplexní průvodce

Celkově, ať už odkazujeme na 379 Samsung Galaxy A51 nebo 280, které se prodává v současné době, poměr výkonu/ceny zjevně není natolik zajímavý, aby otočil hlavu, protože z jeho konkurence najdete mnohem konkurenceschopnější modely. Pokud jde o tento bod, Samsung Galaxy A51 je v roce 2021 nepochybně zastaralý.

Foto: 48 MP Quad modul stále drží dobře

Samsung Galaxy A51 zabalí modul čtyřkamery s hlavní čočkou 48 MP širokoúhlým objektivem, ultraletním úhlem 12 MP a duo makro a hloubkových senzorů 5 MP po 5 MP po 5 MP.

Co se mi líbilo:

 • Modul fotoaparátu zůstává v roce 2021 konkurenceschopný
 • Opravte denní střely s širokým úhlem
 • Široký dynamický rozsah
 • Kolorimetrie je dobře spravována navzdory mírné nasycení

Co se mi nelíbilo:

 • Zklamání výkonu nočního režimu
 • Hodně zkreslení s jeho ultra širokoúhlým objektivem
 • Omezený digitální zoom
 • Fussy Focus Performance v makro

Během dne a za dobrých podmínek osvětlení modul kamery Samsung Galaxy A51 stále drží velmi dobře a ukazuje nám, jak málo se fotografování hardwaru vyvinulo ve chytrých telefonech střední řady po dobu jednoho roku.

Fotografie zachycené hlavním senzorem 48 MP nejsou ohromující, ale úroveň detailů je správná, s širokým dynamickým rozsahem, i když zahrnuje komplexní nastavení expozice. Barvy jsou lichotivé na pohled, i když Samsung má tendenci nasytit barvy, dokud mnoho uživatelů nelíbí.

Ultra široký úhel je také poměrně efektivní s širokým FOV 123 °. Budete se však muset potýkat s velmi výrazným zkreslením na okrajích obrazu a také náhodnějším řízením expozice, což může někdy vést k nekonzistentnosti se záběry, když je zachyceno na širokém úhlu.

Pokud jde o zoom, musíte se vyrovnat s čistě digitálním zvětšením z hlavní čočky od 2x do 10x.

S tak nízkým zvětšením existuje alespoň větší šance získat použitelný výsledek. Myslím, že výsledky jsou docela dobré, pokud se omezíte na jen 2x zoom.

Na druhou stranu jsem byl velmi zřídka přesvědčen výsledky fotografií 5x a 10x. To je zejména proto, že bez přítomnosti optické stabilizace běží Focus po celém místě vrtošivé a nebudete vždy uniknout rozmazání pohybu, jak můžete vidět níže.

Pokud jde o makro senzor, zjistil jsem, že je osvěžující, že model vydaný v roce 2020 se nevyrovná s modulem 2 MP, jako většina chytrých telefonů v roce 2021. Zjistil jsem, že oblast zaostření je příliš úzká a zatímco trpěla stejnými obavami stabilizace, makro fotografie se pro mě ukázaly docela pěkně, když byly splněny všechny správné podmínky (nejméně 1 ze 2, jak je ukázáno níže).

V noci jsem zjistil, že záběry jsou celkově zklamáním. Noční režim se podaří trochu dohnat scénu tím, že ji osvětlí více, aby ukázal více podrobností. Zpracování softwaru je však příliš agresivní a často jsme skončili s příliš velkým digitálním šumem.

Celkově jsem zjistil, že kamerový modul Samsung Galaxy A51 tolik ve srovnání s tím, co v tomto cenovém rozpětí letos najdete, tolik ve srovnání s tím, co najdete v tomto cenovém rozpětí. Vykreslování fotografií není tak skvělé, ale raději jsem si užil většinu výstřelů, které jsem mohl s tímto smartphonem zachytit.

Životnost baterie: Super pomalá rychlost nabíjení podle dnešních standardů

Samsung Galaxy A51 zabalí baterii 4 000 mAh, která přijímá 15 wattů kabelového „rychlého“ nabíjení.

Co se mi nelíbilo:

Kapacita baterie 4 000 mAh je v těchto dnech považována za poměrně nízkou, zejména pro smartphone střední třídy.

S typickým využitím a průměrnou dobou obrazovky 6 hodin denně jsem byl schopen vydržet o něco více než 12 hodin, než viděl, že výdrž baterie klesne pod 20% značku. Moje nejlepší „skóre“ bylo 14 hodin 22 metrů, když jsem přes víkend vyšel na focení a můj čas na obrazovce byl o něco omezenější (4h 30 m).

Na druhou stranu byla doba nabíjení nesnesitelně dlouhá. Vím, že uživatelé iPhone nechápou, proč z toho dělám tak velký rozruch, protože jsou zvyklí na nabíjení 20 wattů. Ale myslím, že Samsung v tomto ohledu vážně zaostává, dokonce i s 25 wattem ve svých vlajkových lodích.

Kromě představení to je místo, kde leží skutečný problém. Pokud to trvá více než 1h 30 metrů, než je plně nabitý smartphone střední třídy v roce 2020, již tomu tak není v roce 2021.

Samsung Galaxy A51 nabízí průměrnou výdrž baterie a nic jiného. Pro stejnou cenu na modelech 2021 lze nalézt mnohem rychlejší a lepší nabíjecí schopnosti. Skutečným problémem je však jeho „rychlé nabíjení“, což není vůbec rychlé.

Technické specifikace

Matthias „Matt“ Zellmer před 2 dny

Matthias „Matt“ Zellmer před 1 týdnem

Poslední články

Antoine Engels před 1 hodinou

Samsung Galaxy A51 je dobrým středním telefonem v éře skvělých

Tom’s Guide Verdict

Samsung Galaxy A51 nabízí pěkný design a atraktivní displej OLED, ale je to zasažený výkonem, kamerami, které nedostatečně výkonné a relativně krátkou výdrž baterie baterie.

Klady

 • Vynikající displej
 • Elegantní design
 • Všestranný čtyřkolkový fotoaparát
 • Nízká cena
 • 128 GB úložiště

Nevýhody

 • – Podkopná výkonnost
 • – Kamera boje za slabého světla
 • – Životnost baterie může být lepší
 • – Senzor otisků prstů občas frustruje

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Cena: 399 OS: Android 10 s jedním displejem uživatelského rozhraní: 6.5palcový OLED (2400×1080) CPU: Exynos 9611 RAM: 4 GB Storage: 128 GB; Rozšiřitelné až 512 GB zadní kamery: Quad-Lens: 48MP široký (ƒ/2.0), 12MP Ultrawide (ƒ/2.2), hloubka 5MP (ƒ/2.2), 5MP makro (ƒ/2.4) Přední kamera: 32MP (ƒ/2.2) Baterie: 4 000 MAH Velikost: 6.24 x 2.90 x 0.Hmotnost 31 palců: 6.07 uncí

Jeden pohled na 399 Samsung Galaxy A51 a jeho seznam prací, a možná se divíte, proč někdo potřebuje 1 000 Galaxy S20. Dostanete 6.5palcový displej OLED, čtyři zadní kamery a velká baterie 4 000 mAh za velmi rozumnou cenu.

Existuje jen jeden problém: Samsung možná zintenzívnila svou střední telefonní hru, ale také má konkurenci. A zatímco Galaxy A51 může požadovat několik výhod oproti podobné ceně iPhone SE 2020 a Google Pixel 3a, Stále trpí občasným výkonem subpar, fotografie se slabým osvětlením, která často nedokáže zapůsobit, a výdrž baterie, která je jen slušná.

Ve skutečnosti je to jeden z Nejlepší levné telefony kolem; Ačkoli, jak najdete v naší recenzi Samsung Galaxy A51, je to spíše jack všech obchodů než mistr jednoho.

Recenze Samsung Galaxy A51: Ceny a dostupnost

399 Samsung Galaxy A51 vydaných 9. dubna. Můžete si ji koupit odemčené přímo od Samsung nebo prostřednictvím různých dopravců, včetně Verizon, Sprint, ATT a Xfinity Mobile. Amazon také prodává odemčenou verzi.

V U je k dispozici pouze jedna konfigurace Galaxy A51.S., A přichází s 4 GB RAM a velkorysým 128 GB úložiště. Pokud potřebujete ještě více místa, můžete přidat microSD kartu až do velikosti 512 GB.

Zatímco 399 je rozumná cena pro telefon se všemi funkcemi, které se pochlubí Galaxy A51, Samsung provozuje řadu propagačních akcí, aby byl ještě lepší nabídka. Společnost nabízí až 220 úvěru vůči Galaxy A51, pokud obchodujete s Galaxy S9, poznámka 9 nebo starší; iPhone X nebo starší; nebo pixel 3, 3 xl nebo 3a. S způsobilým obchodem můžete také vyplatit odemčenou Galaxy A51 po dobu 24 měsíců s nulovým procentním zájmem, ve 14 letech.58 za měsíc. Po omezenou dobu se Samsung dokonce hází do volného páru první generace Galaxy Buds S každým nákupem A51.

Jedno rady pro nakupující: dávejte si pozor na alternativní modely Galaxy A51, které obíhají kolem maloobchodníků po celém webu. Pokud se zdá, že cena je dobrá, je pravděpodobné, že se pravděpodobně díváte na latinskoamerickou nebo mezinárodní variantu než u.S. Vydání naladěno pro domácí sítě.

Recenze Samsung Galaxy A51: Design

Spousta výrobců telefonů se ráda, jak jejich vlajkové lodi proniknout do dostupnějších středních modelů, a Samsung vydává podobné zvuky o Galaxy A51. V šokujícím zvratu jsem však zjistil, že vlastně dávám přednost vzhledu a pocitu A51 k jeho rozšířené rodině Galaxy S20.

samsung, galaxy, 128gb, prism, crush, black

Existuje několik důvodů. Za prvé, A51 je světlo. opravdu lehký. Samsung vždy odvedl dobrou práci při budování telefonů s peří, které se stále cítí dobře, a A51 to svědčí o tom. Jeho 6.5palcový displej je téměř o dva palce větší než 4.7palcový panel uvnitř nového iPhone SE Apple, a přesto A51 pouze nakloní stupnice na 0.8 uncí těžší. Držíte je každý v jedné ruce, můžete říct, že Galaxy je chmurnější, ale ne téměř tak, jak byste mohli předpokládat.

Za druhé, displej A51 je plochý, což je ve skutečnosti dech čerstvého vzduchu z zakřivených panelů nevyhnutelných v každém moderním prémiovém sluchátku. Je těžké si nasadit prst, ale plochá obrazovka se jednoduše cítí jednodušší a snadněji se s ním žije. Některé zakřivené panely vypadají divně čelní (e.G., Motorola Edge Plus) Zatímco ostatní jsou magnety pro neúmyslné kohoutky, zhoršily se špatným softwarem pro rejekci palmy (E.G., OnePlus 8 Pro). Ale A51 je atraktivní, se svými super-štíhlými rámečky a displejem, který dokonale sleduje siluetu těla. Zejména tyto aspekty to opravdu způsobuje, že se cítí jako dražší telefon.

Ale zlepší se: A51 má konektor pro sluchátka. něco, co na levné nové iPhone Apple nenajdete. Bohužel to však není odolný vůči vodě odolném proti IP; Pospravedlivé je to v tomto cenovém bodě vzácnost.

Mám jen dvě malé kritiky designu A51. Za prvé, zatímco iPhone SE a Pixel 3A oba balí stereofonní reproduktory namontované v sluchátku a ve spodní části rámu, cesty A51 všechny zvuky skrze posledně jmenované. Nejedná se o obchod s touto cenou, i když to vede k tomuto klasickému problému tlumicího zvuku při kolébce telefonu v rukou do strany, když hrajete hru.

Za druhé, materiály, které obsahují A51, se necítí levně, i když nejsou náhradou za skleněné a kovové iPhone SE, nebo částečně matným textovým pixelem 3a.

Samsung má ve skutečnosti jméno pro to, co používá na zádech-je oficiálně známý jako „glastic“-a jsem rád, že se cítí spíš jako skutečné sklo, než by vás mohlo vést k tomu. Nevadí mi ani jemná iridescence naší Prism Crush Black Review Unit. Obvykle se pro mě takové věci registruje jako příšerné, i když A51 nechytí světlo nepříjemným způsobem. Mohl bych se však obejít bez frivolních linií a trojúhelníkových návrhů na zádech, protože je to neustálá připomínka kořenů rozpočtu telefonu.

Recenze Samsung Galaxy A51: Displej

Jedna z nejlepších věcí o loňském roce Galaxy A50 byl jeho displej AMOLED. luxus obvykle vyhrazený pro více prémiových zařízení. Nová Galaxy A51 si ponechává tento oslnivý panel, s výjimkou tohoto času měří 6.5 palců od rohu do rohu, přičemž udržuje rozlišení celého HD.

Všechny OLED panely nejsou vytvořeny totéž, a proto obrazovka Galaxy A51 nemůže zcela odpovídat astronomickému jasu píku nebo s vysokým dynamickým rozsahem displejů v řadě Galaxy S20. A51 vrcholí na 565 nits jasu celé obrazovky, což je poměrně vysoké-i když uvidíte pouze tento druh svítivosti venku, za drsného slunečního světla. Nejvyšší manuální nastavení vás obvykle nechává na asi 353 nits, což je mnohem stmívanější než maximum 653 nits iPhone SE.

Ale pak samozřejmě displej iPhone SE není OLED. je to LCD. A protože obrazovka iPhone je LCD, nemůže dodávat robustní odstíny a hluboké černé, které A51 běžně vyrazí.

Když jsem sledoval epické finálové koly Ken Milese ve filmu Ford v Ferrari na Galaxy A51, byl jsem ohromen slunečním světlem, který prolomil stromy lemující rohový roh Le Mans a koupal stromky v teplé záři, přičemž jsem ponechával hloubku lesa v vhodné temné temné temné. Zvykl jsem si pozorovat tento druh kontrastu v vlajkových lodí telefonních panelů, ale není to něco, co jsem kdy očekával, že od zařízeních vidím tak levné jako tato galaxie.

Ve výchozím výchozím živiném nastavení. což je extrémně nasycené, je třeba říci. A51 vykresleno 212.2% barevného prostoru SRGB ve srovnání s 111 iPhone SE.2% a Pixel 3a 182.3%. Přesnost barev A51 Delta-E zasáhne i pod profilem živého, protože telefon Samsung zaregistroval skóre Delta-E 0.30 pod naším měřičem světla ve srovnání s příslušným 0.20 a 0.18 skóre sluchátka Apple a rozpočtu Google. (Čísla blíže k nule jsou v testu Delta-E lepší.)

Recenze Samsung Galaxy A51: Fotoaparát

Můžete očekávat jednu nebo dvě kamery z 400 telefonu, ale Galaxy A51 má na zadní straně neuvěřitelné čtyři: 48 megapixel, ƒ/2.0 širokoúhlý primární střelec, podporovaný 12MP Ultrawide, 5MP hloubka a 5MP makro optic. Senzor 32MP slouží na přední straně povinnosti selfie.

To je spousta megapixelů, a když jsou podmínky příznivé, může A51 vytáhnout v mnoha detailech a vyrazit výstřely, které se příznivě porovnávají s nejlepší prací iPhone SE. Režim živého zaostření společnosti Samsung není omezen na lidi, jako je režim portrétu Apple, takže můžete získat mělké hloubky pole cokoli-dokonce i tato lucerna. Celkově je zde vyvážení a osvětlení bílé bílé iPhone realističtější, i když se mi líbí hloubkové efekty A51, i když některé podrobnosti o okrajích lucerny jsou chybné chybné.

Ten ultrawide střelec svítí, když to dělá slunce. IPhone SE postrádá objektiv s podobně všeobecnou perspektivou, a tak majitelé iPhone jsou v rozpacích, aby zachytili výstřely, jako je tento jeden ze dvorek doručeného A51. Zařízení společnosti Apple také šlo o podivně teplé obsazení, které vzhledem k podmínkám nezazvoní pravdivé. Výstřel ze zařízení Galaxy není dokonalý. například kůň na pravé straně je zcela vyfouknut.

Makro kamera A51 mě dokonce zapůsobila. optika, kterou se snadno přehlédne, vzhledem k množství na tomto zařízení. Podařilo se mi úžasně přiblížit těmto lilii a výsledek byl ostrý a současně méně hlučný, než jsem očekával. Pokud ale mám jednu hrozbu, makro čočka má zvyk vykrvácet barvu ze scén, protože tento i další obrázek, který jsem zachytil levandule, trpěl mírně fádními, neotyčené odstíny, přestože slunce svítí venku.

Nyní jste si však možná všimli kvalifikátoru, který se neustále objevuje s každým srovnáním: A51 potřebuje ideální osvětlení, aby pořídil slušné záběry. Příklad, příklad, který vidíte níže, který byl zachycen v soumraku.

Za prvé, musím zdůraznit, jak chudý je A51 zaostřit při slabém světle; Zatímco iPhone SE se snadno zamkl na rostlinu, aniž bych musel zvednout prst, A51 se nepokoušel upravit svůj pohled a tap-to-zaostření také nefungovalo. Musel jsem stále pohybovat galaxií tam a zpět, abych zjistil jakýkoli druh zámku, a když jsem to udělal, skončil jsem s výstřelem, který vidíte výše.

Také jsem byl schopen se mnohem přiblížit k květinům se zařízením Apple. Zatímco A51 má výše uvedený makro střelce, funguje pouze ve vzdálenosti milimetrů; Naopak, kdybych se pokusil přiblížit k primárnímu čočce, výstřel, který vidíte výše, by se ukázal rozmazanější než malba Monet. Přiznám se, že fotografie A51 je zjevně jasnější, ale pokud se podíváte pozorně, je to kazeno absurdně odvážnými barvami, které se nespírají se skutečným osvětlením venku, stejně jako nadměrné obilí. Žádný z těchto problémů neutával ztvárnění iPhone.

A co noční výstřely? No, myslíte si, že A51 by byl pro takové scénáře lépe vybaven, protože má noční režim. něco Apple Nejlevnější iPhone chybí. Jak jsem však zjistil, není to příliš užitečné. V naprosté temnotě jsou záběry, které zachycuje, zcela nepoužitelné. rozmazané koule šedých, které tvoří krmivo pro hororové filmy. V jiných případech, jako je výše uvedený příklad, noční režim prostě nezmění.

Dokonce i bez podobného nastavení se iPhone SE obrátila ostřejším výstřelem, s přirozenější barvou, která nesnažila stíny slabým modrým. Z verze věcí A51 je celkově o něco větší viditelnost a světla vyzařující venku z okna je jasnější, ale jako kompromis skutečně ztratíte detaily v růžových závěsech.

V interiéru se věci pro A51 nezlepšily. Jeho ztvárnění různých věcí na vrcholu mého stolu bylo vyplaveno vedle předběžného, ​​levnějšího vysílání iPhone. Fialová kniha má zřetelnou texturu, kterou galaxie zcela nedokáže sdělit, a každá poslední kapka barvy byla z jejího krytu vytlačena. Místo několika průměrných kamer by možná Samsung bylo lepší dát A51 jednu nebo dva velmi dobré.

Nakonec se obracíme na selfie vedle sebe, což opět ilustruje, že zatímco A51 je schopen produkovat ostré fotografie, má také tendenci dělat podivné věci s barvou. Nejenže je celý rám podivně v pohodě, ale můj klobouk je špatná barva a zdá se, že stromy v pozadí ztratily většinu svých jehel proti foukané obloze.

Recenze Samsung Galaxy A51: Výkon

Spíše než používání jedné z čipových sad pro řadu 600 nebo 700 Qualcomm, Galaxy A51 odvozuje svou sílu z vlastního procesoru Exynos 9611 společnosti Samsung a 4 GB RAM. 9611 je 10-nanometr, procesor Octa-Core a jeho nejbližší konkurent je pravděpodobně Snapdragon 665, který se objevuje v justém spuštění Moto G Power.

Silikon střední úrovně, jako je 9611, by měl stačit k zpracování všech kromě nejnáročnějších her, a možná byste mohli očekávat, že bude rozzloben častým přepínáním aplikací, když se souběžně děje mnoho úkolů. Zdá se však, že kupodivu A51 vyniká ve hrách. stejně jako za telefonní sluchátko. při boji s jednoduchými věcmi, jako je otevírání aplikací a rotující orientace při pohybu dovnitř a ven z videí.

Zatímco Asphalt 9 Legends neběží na A51 tak hladce jako na jedné z vlajkových lodí společnosti Samsung, a zatímco si všimnete mírného zásahu do usnesení a anti-aliasingu, není to tak drastické propad, jak byste si mysleli. Stále jsem byl schopen vyjmout konkurenty a unášet k vítězství, i přes některé spadnuté rámy sem a tam. PUBG Mobile také vypadá svěží a tekutinu v pohybu na A51 a já jsem byl překvapen, když jsem viděl výchozí nastavení střílečky Battle Royale na vysoké nastavení, když jsem to poprvé vyzkoušel na tomto zařízení.

samsung, galaxy, 128gb, prism, crush, black

Pak však na Galaxy A51 uděláte něco rutinního, jako je otevřený chrom nebo přejetím, aby odhalil zásuvku aplikací, a bude zde zpoždění nebo animace, která nečekaně vrhá. Procházení seznamů restaurací v mapách Google se občas cítí pomalé a kamera obvykle váhá se spuštěním, pokud to není nedávno otevřeno.

Některé z těchto nepříjemností byly v minulosti typické pro levné telefony, ale vzhledem k nedávné konkurenci v segmentu je těžší omluvit. Nový iPhone SE se cítí každý kousek reagující jako iPhone 11 Pro, vzhledem k tomu, že využívá stejný bionický procesor A13. V naší Galaxy A51 vs můžete vidět více podrobností. iPhone SE vhazování. Mezitím je uživatelská zkušenost Pixel 3a srovnatelná se zkušenostmi vlajkových lodí Google. Pomocí A51 jsem si nemohl pomoci, ale myslel jsem si, že telefon 400 galaxií by měl být chraplavější než tohle.

Benchmarky ilustrují problém. Galaxy A51 spravovala skóre pouhých 1 293 v testu multicore Geekbench 5. Pixel 3A z loňského roku to porazil, 1 336, zatímco 249 Moto G Power se otočil v slušném 1 387. (Je téměř nespravedlivé zdůraznit výsledek iPhone SE zde, ale pokud jste zvědaví, bylo to 3 226.)

Představení A51 v 3Dmark’s Sling Shot OpenGL ES 3.1 grafický test byl o něco lepší. Tam zařízení Samsung činilo celkem 2 057 bodů, téměř rozdělovalo 1 734 Moto G Power a 2 543 skóre Pixel 3A 3A. Výkon tohoto rozpočtu v tomto rozpočtu není dostatečně špatný na to, aby byl obchodník, i když potenciální kupující by si měli uvědomit, že některé jiné telefony v tomto cenovém rozsahu vás nutí kompromitovat stejným způsobem.

Recenze Samsung Galaxy A51: životnost baterie

Společnost Samsung do Galaxy A51 obuvnila baterii 4 000 mah, což se zdá být poměrně velké vzhledem k tomu, jak štíhlé je toto zařízení. Tato velká baterie a hardware A51 je optimalizován více pro efektivitu než všestranná energie, měla by zaručit výjimečnou životnost baterie-nebo tak byste si mysleli.

Přesto A51 v průměru pouhých 9 hodin a 16 minut v našem vlastním testu baterie, kde zařízení nekonečně načítají webové stránky, zatímco jsou nastavena na 150 nits jasu obrazovky, dokud jim nakonec nedojde šťáva. Sluchátka na našich Nejlepší životnost baterie telefonu Seznam nejlepších 10 hodin.

Runtime A51 je v těchto dnech pod průměrem pro smartphony, i když se stane v souladu s novým iPhone SE, který ve stejném testu vydržel o dvě minuty déle. Ani to však není příliš povzbudivé, jakmile se domníváte, že baterie iPhone je menší než polovina kapacity A51.

Příběh baterie se zhoršuje, když začnete porovnávat A51 s jeho současníky Android. Pixel 3A trval 11:59, zatímco nový moto G Power se otočil v neuvěřitelné 16:10 s baterií 5 000 mah. Dlouhověkost této galaxie není hrozné, stejně jako její obecný výkon, není to zdaleka tak působivé, jak byste doufali, že to bude.

Samsung zabalí rychlou nabíječku s tímto telefonem, ale vzhledem k velikosti baterie a rychlosti 15-W z cihel je spíše nedostatečná, aby tlačila veškerou šťávu, je to opravdu rychlé jméno pouze ve jménu. V průběhu půl hodiny se naše revizní jednotka přešla z nuly na pouhých 31%. opět docela nezanedbatelný výsledek.

Recenze Samsung Galaxy A51: Software a speciální funkce

Galaxy A51 vychází z krabice s nainstalovaným Androidem 10 a navíc získáte jednomu uživatelskému rozhraní Samsung. Ačkoli jsem nikdy nebyl pro vylepšení uživatelského rozhraní telefonu na Android, jedno uživatelské rozhraní je docela komplexní balíček, který je více než jen reskin, přidává užitečné funkce, které často v telefonech často nevidíte tak levné, jako je to jako je to, jako je to, jako je to, jako je to, jako je to, jako je to, jako je to, jako je to, jako je to, jako je to, jako je toto Schopnost zachytit posouvací screenshoty a ukládat média v zabezpečených složkách chráněných heslem.

Spíše než používat senzor otisků prstů namontovaný na zadní straně, A51 zahrnuje optický skener v displeji, který většinu času funguje-i když to vyžaduje trochu trpělivosti. Není to okamžité jako staré senzory starých, a může to být trochu jemné, zvláště pokud jste si právě umyli ruce. Optické senzory se nemohou vypořádat s vlhkostí, a tak A51 v tomto ohledu není neobvyklé. Přesto, i když jste dobře vyschli ruce, zdá se, že senzor A51 je obzvláště citlivý na nejmenší stupeň vlhkosti.

Společnost Samsung se zavázala k dvouletým aktualizacím softwaru a podpoře Galaxy A51 a plánuje vydávat bezpečnostní záplaty podle čtvrtletního rozvrhu, na rozdíl od měsíčního základu svých prémiových zařízení Galaxy S- a Notes Series. To je vlastně lepší než to, co většina výrobců telefonů Android obvykle dělá pro své levnější modely, ačkoli se to docela nerovná, že tři roky aktualizací Google poskytuje její pixelová zařízení-natož bezkonkurenční rozvrh podpory společnosti Apple pro její telefony pro své telefony.

Recenze Samsung Galaxy A51: Verdikt

Na papíře by se Samsung Galaxy A51 zdála jako nejlepší levný telefon 400. Má fenomenální displej za peníze; gigantická baterie; procesor, který se zdá být dostatečně rychle; A čtyřkolkový kamerový systém, který vám dává více všestrannosti při střelbě než jeho soupeři s jedním objektivem z Apple a Google.

Ale jakmile se kopete kolem listu specifikace, nedostatky se začnou odhalovat. Displej A51 je pěkný, ale ne jasný; Její baterie je velká, ale netrvá tak dlouho jako velké baterie v jiných telefonech; Jeho procesor je náhodně flummoxován základními úkoly; A všechny tyto objektivy fotoaparátu poskytují mnoho perspektiv, ale ne mnoho kvality.

Náš recenze Samsung Galaxy A51 tedy našel obecně dobrý telefon, ale je obtížné doporučit, když konkurence nabízí více.

Jistě, iPhone SE vypadá pozitivně datovaný vedle nabídky Samsung, ale je těžké se hádat se vší silou v zařízení Apple a působivými fotografiemi, které může chrlit ven. Totéž lze říci o fotoaparátu Pixel 3A; Telefon Google také vydrží déle na poplatku než A51 a brzy bude nahrazen nástupcem, který bude pravděpodobně celkově ještě lepší. A pokud je to výdrž baterie, kterou chcete, dobře, nemůžete dělat lépe než 249 Moto G Power právě teď, který obsahuje procesor, který ve skutečnosti působivě srovnává s tím, že uvnitř A51 A51.

To ponechává tuto galaxii na těžkém místě. A51 je telefon, který jsem chtěl milovat. byl jsem ohromen jeho designem od okamžiku, kdy jsem ho vytáhl z krabice, a je povzbudivé, že dosahujeme bodu, kdy můžete získat tak velkou OLED obrazovku a 128 GB úložiště v zařízení za méně než 400. Přesto, tak solidní, jak to je, máte pocit, že zde něco chybí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS