Samsung Galaxy A8 (2018) Recenze: dostupnější S8. Samsung Galaxy A82018

Recenze Samsung Galaxy A8 (2018)

Samsung Galaxy A8 je pro ty lidi, kteří chtějí telefon Samsung, ale nezaplatí peníze Galaxy S9 nebo S9. Stojí to 449 GBP, což je nyní poměrně konvenční cena za klasičtější druh telefonu středního dosahu.

Každý prvek telefonu je pevný nebo lepší. Je však těžké doporučit, když jsou soupeři ve třídě 350-500 liber tak neuvěřitelně silní.

Za dalších 20 liber můžete získat větší a výkonnější OnePlus 6. Honor 10 je také pokročilejší a silnější, ale o 50 liber levnější. A navzdory tomu, že stojí neuvěřitelných 100 liber méně než Galaxy A8, Nokia 7 Plus pořizuje lepší noční fotografie.

Set na Samsung? Pak jděte na to. Není to však jeden z silnějších uchazečů ve své třídě. To, že můžeme udělat takové комментари и мнения.

Samsung Galaxy A8. design

Samsung Galaxy A8 je vyrobena ze skla, stejně jako mnoho telefonů v polovině roku 2018. Jeho zadní část je zakřivená, díky čemuž se cítí dobře v ruce, ale přední část je většinou plochá. Nedostanete dramatickou křivku Galaxy S9.

Samsung musí přirozeně zajistit, aby Galaxy A8 nevztahovala S9. Jako takový má jednodušší povrch než někteří z jeho soupeřů. Sklo vzadu je proto spíše prosté než sportovní dynamický povrch.

Honor 10 má nejdramatičtější cíl ze všech za tuto cenu. Jeho „3D“ modrý vzhled reaguje na světlo, když se telefon pohybuje. Dokonce i Moto G6 Plus používá vrstvu dílčího skla, která vrhá pruhy ve tvaru S podél záda v pravém úhlu.

Samsung Galaxy A8 je tedy poměrně prostá, ale myslím si, že je tu publikum. Je k dispozici v šedé, zlaté a modré, pokud je pro vás Plain Black příliš konzervativní.

Toto zařízení je určitě dobře vyrobeno. Stejně jako většina ostatních skleněných telefonů se náplň hliníku připojí k dvěma skleněným destičkám. Jeho barva odpovídá barvě vzadu. Samsung udržoval věci jednoduché a vkusné, strategie také viděná v Galaxy S9.

Galaxy A8 je jen zlomek širší. zhruba 2 mm. než Galaxy S9. Není to pro lidi, kteří chtějí největší obrazovku, pro filmy a hry. Jako takový je to spíše soupeř Honor 10 než OnePlus 6.

Jak uvidíme později, Samsung se nebalí tolik technologií jako ty telefony. Má však odolnost vůči vodě IP68. Žádný z telefonů Moto G6 nebo ostatní soupeři za tuto cenu nemají tak vysoce kvalitní ochranu vody.

Galaxy A8 můžete upustit do hloubky 1.5 metrů a nechte je tam 30 minut, aniž by to způsobilo poškození. I když tato funkce není nijak zvlášť nesedí na mém seznamu priorit, když je většina telefonů navržena tak, aby zvládla déšť, pokud vedete docela venkovní život, než by vás to mohlo houpat.

Samsung Galaxy A8 má jen 32 GB úložiště. Za o 50 liber má Honor 10 128 GB, téměř směšná disparita. OnePlus 6 má také 64 GB úložiště za srovnatelnou cenu.

Samsung Galaxy A8. obrazovka

Mnoho telefonů Samsungu zachycuje důvěryhodnost s jejich obrazovkami kvůli použití OLED panelů. Samsung tyto panely ve skutečnosti vyrábí a Galaxy A8 zahrnuje právě takovou jednotku.

Jejich hlavní výhodou je nasycení barev. Pokud chcete svrchovaně hlubokou, jasnou a bohatou barvou, nemůžete opravdu porazit Samsung Galaxy A8 za cenu. Vypadá to živější než OLED OnePlus 6.

Problém? Vypadá to na to nejlepší, když se přiblíží nasycení obrazovky, řekněme, Moto G6 Plus nebo Honor 10. Zjistil jsem, že výchozí nastavení adaptivního displeje je příliš odvážné. Není to přesné nebo zvlášť vkusné. Existují i ​​jiné fotografie, filmové a základní režimy, které zkrotí barvu.

To patří mezi nejlepší obrazovky, které najdete za peníze; Zřetelná přitažlivost OLED však teď trochu zmizela, když jsou LCD obrazovky v telefonech středního rozsahu tak dobré.

To znamená, že OLED dělá telefon (blízko) vždy životaschopným obrazovkou. Když je Galaxy A8 v pohotovostním režimu, zobrazí se na obrazovce čas, datum, úroveň baterie a několik oznámení na obrazovce.

LCD telefon by v takovém režimu spotřeboval značné množství energie; Galaxie A8 ne. Protože OLED mají emisní pixely, je třeba napájet pouze osvětlené části.

Jak testujeme telefony

Testujeme každý mobilní telefon, který kontrolujeme důkladně. Pro správné porovnání funkcí používáme průmyslové standardní testy a telefon používáme jako naše hlavní zařízení v průběhu kontrolního období. Vždy vám řekneme, co najdeme, a nikdy, nikdy nepřijímáme peníze na kontrolu produktu.

Samsung Galaxy A8 (2018) Recenze: dostupnější S8?

Od svého příchodu v roce 2014 byla série A jeden z nejdůležitějších produktů společnosti Samsung spolu s jejich chytrými telefony S. Jihokorejský výrobce se rozhodl letos nespustit náhrady za svou Galaxy A5 nebo A3 (2017), i když A3 zůstane v katalogu a nyní je levnější. Samsung však nyní oznámil nový smartphone: Galaxy A8 (2018). V současné době je k dispozici pro 452 na Amazonu, Galaxy A8 má být konkurentem Honor View 10 nebo OnePlus 5T (6 GB), ale bude s nimi schopna soutěžit s nimi?

Samsung Galaxy A8 (2018) Datum a cena vydání

Minulý měsíc společnost Samsung vydala A8 a A8 v různých regionech po celém světě, aniž by se zmínila, zda budou vydány na americkém trhu. Oba telefony odemčené na Amazonu si můžete koupit, které vás v tuto chvíli budou stát 452 za ​​A8 a 599 za A8. Jsou k dispozici v černé, zlaté a orchideji šedé a jsou kompatibilní s nosiči GSM/LTE, jako jsou ATT a T-Mobile, ale nebudou pracovat s Verizonem nebo Sprint.

Samsung Galaxy A8 (2018) Kvalita navrhování a budování

Každý čekal na nástupce slavné Galaxy A5 (2017) a A3 (2017) a Galaxy A8 je konečně zde. Tento nový model je založen na konceptu řady A, což znamená atraktivní chytré telefony na dostupnější než vlajkové lodě, ale to stále působí dojmem upscale modelu.

Jako vždy, design série A stále připomíná řadu S. Galaxy A8 je prvním modelem střední třídy Samsung, který má displej 18: 9. Horní a dolní rámy byly oříznuty stejně jako v Galaxy S8, ale zařízení stále není zcela bez rámečku po stranách. Pro srovnání, A8 má poměr těla k obrazovce 75.6%, zatímco S8 má poměr těla k obrazovce 83.6%.

Stejně jako vlajkové lodi Samsung je zařízení atraktivní a skládá se ze dvou skleněných desek přilepených na kovový rám. Dodává se s certifikací IP68 a zadní část je mírně zakřivená, aby vám poskytla lepší přilnavost. Výroba je bezvadná a hodná špičkového smartphonu a Samsung znovu dokázal, že to zvládli. Možná jeho váha (172 gramů) je symbolem trvanlivosti zařízení, ale z dlouhodobého hlediska se může stát trochu statným. Smartphone není zvlášť kompaktní, takže to budete cítit ve svém

Na rozdíl od Galaxy S8 a S9 nemá Galaxy A8 tlačítko věnované virtuálním asistentovi Bixby (i když je asistent k dispozici na telefonu) nebo senzor srdeční frekvence, ale reproduktor je stále umístěn na pravé straně telefon. Později se vrátím k této podivné poloze. Čtečka otisků prstů je pod kamerou, stejně jako v Galaxy S9. Je proto velmi snadný přístup a relativně rychlý (ale stále pomalejší než chytré telefony Huawei). Aktuální pozice je však stále lepší než to, co udělal Samsung na Galaxy S8.

Nakonec je třeba poznamenat, že Galaxy A8 je odolná vůči vodě a prachu a je k dispozici také v modelu duálního SIM. Je kompatibilní se všemi nositeli výrobce, včetně náhlavní soupravy Gear VR.

  • Vyzkoušejte těchto 5 příslušenství, abyste zvýšili svůj zážitek ze Samsungu

Pozoruhodný displej

Galaxy A8 má 5.6palcový displej Super AMOLED a dostatečné rozlišení plného HD (problém může představovat pouze virtuální realita). Jako vždy s Samsungem a jeho obrazovkami AMOLED poskytuje smartphone plnou spokojenost. Jas, kolorimetrie, pozorovací úhly a kontrast jsou vynikající. A pokud se vám nelíbí teplota barev, je vždy možné ji změnit v nastavení. A8 v tomto ohledu nemá co závidět.

Stejně jako u jiných zařízení společnosti Samsung, A8 přichází s vždy v režimu, funkcí zavedená s Galaxy S7, která vám umožňuje zobrazit čas, datum a množství baterie zbývající na off obrazovce. Můžete si také zobrazit oznámení z oznámení třetích stran. Jediným problémem s tímto režimem je to, že na Galaxy A8 spotřebuje trochu příliš mnoho baterie.

Žádný Android Oreo

Samsung za to dostane trest! Nové zařízení nebude těžit z Android Oreo, ale běží na Android 7.1.1. Je zklamáním, že zařízení nepřichází s nejnovější aktualizací, zejména proto, že Samsung není nejlepší při uvolňování aktualizací a Oreo byl k dispozici déle než sedm měsíců.

Zařízení samozřejmě přichází s obvyklým rozhraním, Samsung Experience (dříve známý jako TouchWiz) na svém novém zařízení. Počet předinstalovaných aplikací je poměrně omezený a mnoho z nich je užitečné. Je tomu tak například pro aplikaci k ochraně dat (která nahrazuje můj Knox). Jedna užitečná nová funkce vám umožňuje používat dva systémy zasílání zasílání zasílání současně, které jsme obeznámeni z aplikace Huawei Twin Application. Je třeba poznamenat, že tuto funkci má také Galaxy S8.

Stejně jako S8, zařízení také těží z inteligentní kontroly prostřednictvím Wi-Fi. Jakmile se přiblížíte k síti, se kterou byl váš smartphone již připojen, A8 se automaticky připojí, i když je Wi-Fi deaktivován.

Pokud jde o umělou inteligenci, Galaxy A8 je prvním zařízením na sérii A, které přichází s Bixby (Samsung’s Voice Assistant). Samsung však neaktivoval rozpoznávání hlasu, takže Bixby lze použít pouze pro překlad textů, hledání míst, přístup k odkazům / připomenutí atd., Což je příliš špatné.

Výkon v nejlepším případě

Samsung Galaxy A8 má procesor Octa-Core Exynos 7885 (2 x 2.2 GHz kůra A73.6 x 1.6 GHz Cortex A53), kombinovaná s grafickým čipem Mali G71 a 4 GB RAM. Má 32 GB vnitřní paměti, ale lze jej vylepšit až na 400 GB.

Telefon běží dokonale hladce a má na chybách, takže výkon zajišťuje více než uspokojivý uživatelský zážitek. Nesetkal jsem se s žádnými problémy s hrami, i když jsem vyzkoušel ty náročnější. A8 nedělá žádné ústupky s grafikou a nevykazoval žádné známky přehřátí. Ale pro smartphone prodaný za tuto cenu byste mohli požádat o trochu více. OnePlus 5T nebo Honor View 10 je za stejnou cenu a v tomto ohledu jsou o něco lepší.

Důraz na selfies

Samsung nás překvapil, pokud jde o kameru: dvojitá kamera je vpředu místo zadní části. Přední senzory jsou 16 a 8 megapixelů (širší úhel kamery) a oba mají f/1.9 clony, ale skutečná síla kamery je dynamické zaostření. Kromě efektu Bokeh existuje několik dalších možností, jak upravit hloubku.

Díky dvojité kameře jsou selfies odebrané ve špatných podmínkách osvětlení lepší kvality. Samsung nyní používá technologii Tetracell, která umožňuje jasnější obrázky bez zvyšování hluku. Samsung také nabízí řešení, jak usnadnit fotografování: (Virtuální) tlačítko Shutter může být umístěno kdekoli na obrazovce. Výsledky jsou uspokojivé.

Zadní kamera je trochu zklamáním. Má senzor 16 megapixelů s f/1.7 Clona. Záběry vycházejí správně v dobrém osvětlení. Detaily jsou tam a barvy jsou pravdivé. V noci jsou věci tvrdší, protože to přichází s rozostřením. Ve srovnání s OnePlus 5T vypadá Galaxy A8 (2018) opravdu bledě.

Můžete také nahrávat videa v Full HD a s časovým stupněm. S technologií stabilizace videa VDIS již otřes není problém. Výsledky jsou velmi dobré, ale jako vždy, když je jas nižší, objeví se hluk.

Konečně, Galaxy A8 (2018) má režim Pro (ale ne příliš úplný) a také některé filtry.

Životnost baterie: Vždy silný oblek řady A

Samsung se svým nejnovějším modelem pokračoval v tradici trvalých smartphonů v sérii A. Kapacita baterie je silná: Galaxy A8 přichází s baterií 3000 mAh. V každodenním použití (hovory, texty, whatsapp, trochu surfování, youtube) budete snadno používat telefon po dobu dvou dnů s dostatečnou baterií. Pokud jste závislí na smartphonu, stále vám vydrží den a půl. V naší baterii PCMark Fung 2.0 Test, A8 skóroval vynikající skóre 7 hodin a 34 minut, což bylo potvrzeno z mých praktických testů.

  • Jak zajistit, aby baterie smartphonu Android vydržela déle

Konečný verdikt

S Galaxy A8, Samsung přinesl sérii A trochu blíže k linii S. Galaxy A5 (2017) byla už podobná Galaxy S7, ale byla dostupnější. A8 má vylepšené schopnosti, což znamená, že jeho cena vzrostla také.

Galaxy A8 je vynikající smartphone, pokud jde o design, displej, selfies a výdrž baterie. Jinak mě to nechává žádat o více z hlediska jeho výkonu, zvuku a kamery (jen zadní), které nejsou tak velké, jak by jeho cena naznačovala. OnePlus 5T a Honor View 10 jsou zjevně zajímavější a všestrannější. Jakmile však cena Galaxy A8 (2018) v průběhu roku klesne, stane se to atraktivnější možností.

Recenze Samsung Galaxy A8 (2018)

Samsung Galaxy A8 je pro ty lidi, kteří chtějí telefon Samsung, ale nezaplatí peníze Galaxy S9 nebo S9. Stojí to 449 GBP, což je nyní poměrně konvenční cena za klasičtější druh telefonu středního dosahu.

Každý prvek telefonu je pevný nebo lepší. Je však těžké doporučit, když jsou soupeři ve třídě 350-500 liber tak neuvěřitelně silní.

Za dalších 20 liber můžete získat větší a výkonnější OnePlus 6. Honor 10 je také pokročilejší a silnější, ale o 50 liber levnější. A navzdory tomu, že stojí neuvěřitelných 100 liber méně než Galaxy A8, Nokia 7 Plus pořizuje lepší noční fotografie.

Set na Samsung? Pak jděte na to. Není to však jeden z silnějších uchazečů ve své třídě. To, že můžeme udělat takové комментари и мнения.

Samsung Galaxy A8. design

Samsung Galaxy A8 je vyrobena ze skla, stejně jako mnoho telefonů v polovině roku 2018. Jeho zadní část je zakřivená, díky čemuž se cítí dobře v ruce, ale přední část je většinou plochá. Nedostanete dramatickou křivku Galaxy S9.

Samsung musí přirozeně zajistit, aby Galaxy A8 nevztahovala S9. Jako takový má jednodušší povrch než někteří z jeho soupeřů. Sklo vzadu je proto spíše prosté než sportovní dynamický povrch.

Honor 10 má nejdramatičtější cíl ze všech za tuto cenu. Jeho „3D“ modrý vzhled reaguje na světlo, když se telefon pohybuje. Dokonce i Moto G6 Plus používá vrstvu dílčího skla, která vrhá pruhy ve tvaru S podél záda v pravém úhlu.

Samsung Galaxy A8 je tedy poměrně prostá, ale myslím si, že je tu publikum. Je k dispozici v šedé, zlaté a modré, pokud je pro vás Plain Black příliš konzervativní.

Samsung Galaxy A8 (2018) — обзор смартфона

Toto zařízení je určitě dobře vyrobeno. Stejně jako většina ostatních skleněných telefonů se náplň hliníku připojí k dvěma skleněným destičkám. Jeho barva odpovídá barvě vzadu. Samsung udržoval věci jednoduché a vkusné, strategie také viděná v Galaxy S9.

Galaxy A8 je jen zlomek širší. zhruba 2 mm. než Galaxy S9. Není to pro lidi, kteří chtějí největší obrazovku, pro filmy a hry. Jako takový je to spíše soupeř Honor 10 než OnePlus 6.

Jak uvidíme později, Samsung se nebalí tolik technologií jako ty telefony. Má však odolnost vůči vodě IP68. Žádný z telefonů Moto G6 nebo ostatní soupeři za tuto cenu nemají tak vysoce kvalitní ochranu vody.

Galaxy A8 můžete upustit do hloubky 1.5 metrů a nechte je tam 30 minut, aniž by to způsobilo poškození. I když tato funkce není nijak zvlášť nesedí na mém seznamu priorit, když je většina telefonů navržena tak, aby zvládla déšť, pokud vedete docela venkovní život, než by vás to mohlo houpat.

Samsung Galaxy A8 má jen 32 GB úložiště. Za o 50 liber má Honor 10 128 GB, téměř směšná disparita. OnePlus 6 má také 64 GB úložiště za srovnatelnou cenu.

Samsung Galaxy A8. obrazovka

Mnoho telefonů Samsungu zachycuje důvěryhodnost s jejich obrazovkami kvůli použití OLED panelů. Samsung tyto panely ve skutečnosti vyrábí a Galaxy A8 zahrnuje právě takovou jednotku.

Jejich hlavní výhodou je nasycení barev. Pokud chcete svrchovaně hlubokou, jasnou a bohatou barvou, nemůžete opravdu porazit Samsung Galaxy A8 za cenu. Vypadá to živější než OLED OnePlus 6.

Problém? Vypadá to na to nejlepší, když se přiblíží nasycení obrazovky, řekněme, Moto G6 Plus nebo Honor 10. Zjistil jsem, že výchozí nastavení adaptivního displeje je příliš odvážné. Není to přesné nebo zvlášť vkusné. Existují i ​​jiné fotografie, filmové a základní režimy, které zkrotí barvu.

To patří mezi nejlepší obrazovky, které najdete za peníze; Zřetelná přitažlivost OLED však teď trochu zmizela, když jsou LCD obrazovky v telefonech středního rozsahu tak dobré.

To znamená, že OLED dělá telefon (blízko) vždy životaschopným obrazovkou. Když je Galaxy A8 v pohotovostním režimu, zobrazí se na obrazovce čas, datum, úroveň baterie a několik oznámení na obrazovce.

Обзор Samsung Galaxy A8 | A8 2018 ▶️ Сравнение с Samsung Galaxy S8

LCD telefon by v takovém režimu spotřeboval značné množství energie; Galaxie A8 ne. Protože OLED mají emisní pixely, je třeba napájet pouze osvětlené části.

Jak testujeme telefony

Testujeme každý mobilní telefon, který kontrolujeme důkladně. Pro správné porovnání funkcí používáme průmyslové standardní testy a telefon používáme jako naše hlavní zařízení v průběhu kontrolního období. Vždy vám řekneme, co najdeme, a nikdy, nikdy nepřijímáme peníze na kontrolu produktu.

Obsah

Výkon fotoaparátu. fotografie

Samsung Galaxy A8 2018 (cenová kontrola) používá jako hlavní kameru 16 MP Samsung Isocell S5K2P6SX, s f/1.9 objektivu a jediný LED blesk. Maximální rozlišení 16 MP je dosaženo s poměrem stran 4: 3 s 4608 x 3456 pixelů a velikostí souboru mezi 4.8 MB a 6 MB.

Zde je 8 vzorků s vysokým rozlišením. Kliknutím na ně načtete fotografie v plné velikosti, které si můžete také stáhnout.

Pokud je porovnáte bok po boku s fotografiemi z Samsung Galaxy S8, budou vypadat méně živě. Rozlišení je však prvotřídní a hladiny hluku jsou nízké, díky jasnému f/1.9 objektivu.

Výkon fotoaparátu. nahrávání videa

Samsung Galaxy A8 2018 (kontrola cen) je omezena na nahrávání až do 1080p videí z předních i zadních kamer. Při nahrávání videí neexistují žádné časové limity. Stále však podléhá limitu velikosti 4 GB.

Když zaznamenáte dlouhé 1080p video, bude rozděleno na samostatné soubory, které jsou asi 32 minut na délku, s krátkou mezerou nahrávání mezi nimi. Zde jsou tři vzorky videa 1080p, všechny pořízené bez použití gimbalů.

Test nahrávání videa č. 1: klavír

Rozlišení kamery je opravdu dobré. Drobné značky na pozadí si můžete vybrat. To také prokázalo dobrou kontrolu nad nejdůležitějšími body. můžete vidět do obchodu Padini Concept Store v pozadí.

To znamená, že má některé problémy s hledáním MR. Yang otočí své tělo. zdá se, že to zmást automatické zaostření fotoaparátu. Kamery s technologií duálních pixelů (používané v Galaxy S8) jsou v tomto ohledu lepší.

Test nahrávání videa #2: Street Market

Neexistuje žádná schopnost stabilizace optického obrazu (OIS), ale jeho elektronická stabilizace obrazu (EIS) vykonávala slušnou práci při vyhlazení tvrdších chvění během naší procházky. Všimněte si také problémů hledání. stále jsou evidentní venku, takže to není problém osvětlení.

Test nahrávání videa #3: Vánoční přehlídka

V tomto procházce indoor vánoční přehlídky můžeme vidět neuvěřitelný detail, který kamera je schopna zachytit. Mnoho fotoaparátů může nahrávat 1080p videa, ale většina z nich nedokáže zachytit ten druh detailů, které může tento fotoaparát.

Jediné nevýhody. nedostatek stabilizace optického obrazu a výkon automatického zaostření.

Podpora Tech ARP!

Pokud se vám naše práce líbí, můžete pomoci podpořit naši práci na návštěvě našich sponzorů, účastí na fórech Tech ARP nebo dokonce darovat do našeho fondu. Jakákoli pomoc, kterou můžete poskytnout, je velmi oceněna!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS