Samsung Galaxy Fit 3: 4 věci, které chceme vidět. Samsung Galaxy Fit 3

Samsung Galaxy Fit 3: 4 věci, které chceme vidět

Blížíme se k tříletému výročí vydání Samsung Galaxy Fit 2 a překvapivě tento fitness tracker nebyl aktualizován. Ve skutečnosti si můžete ještě vyzvednout přímo z Amazonu nebo Samsungu, ale stejně jako u všech ostatních novějších možností byste pravděpodobně neměli.

Používání smartwatch není pro každého, protože mohou být příliš velké a těžkopádné, nebo postrádat mnoho funkcí, které najdete jinde. Fitness Trackers dnes, alespoň ty dobré, nabízejí stejnou funkčnost jako nejlepší chytré hodinky, bez robustní cenovky.

Když byla uvolněna Samsung Galaxy Fit 2, byla oceněna jako jedno z nejpohodlnějších nositelných zařízení na trhu. Nabízí také výdrž baterie nejméně 10 dní a je schopna manipulovat s většinou toho, co chcete od fitness tracker? I když jsme moc neviděli úniky nebo zvěsti pro Galaxy Fit 3, stále se těšíme na debut aktualizovaného sledovače v blízké budoucnosti.

Spolehlivější sledování srdeční frekvence

Když se podíváte na různé recenze pro Galaxy Fit 2, bylo tam jedno společné téma. špatné sledování srdeční frekvence. Výsledky byly často nespolehlivé, což vás nutilo, abyste úplně vykopali sledovač za něco jako Fitbit Charge 5, nebo jste se rozhodli pro smartwatch.

S tolika skvělými nositelnými, které jsou nyní k dispozici, se zdá, že většina z nich vytočila při monitorování srdeční frekvence. Totéž lze říci o řadě Galaxy Watch 4, takže by bylo pro Samsung ideální implementovat stejný (i když menší) monitor ve svém dalším fitness sledování. Nechcete se připoutat na svůj fitness tracker, jen proto, abyste získali přesné čtení, nebo oslovili svého zdravotnického profesionála kvůli abnormálním čtení.

Vylepšené funkce sledování zdraví a fitness

Sledování srdeční frekvence je jen jeden kus hádanky, pokud jde o sledování vašeho zdraví a pohody. Další oblastí, kde Galaxy Fit 2 Falls byt, zejména v roce 2022, je nedostatek dalších funkcí sledování.

Například FIT 2 postrádá nejen na palubě GPS, ale také nemůžete používat GPS, když je připojen k smartphonu. Jistě, před několika lety to nebyl tak velký problém, ale i některé z nejlevnějších chytrých hodinek mají alespoň možnost používat GPS vašeho telefonu GPS.

Chybí také jakékoli formální sledování zdraví žen, něco, co je k dispozici pouze v konkurenční ceně Fitbit Inspire 2. Je to jen otázka implementace společnosti Samsung, protože je to jedna z věcí, které můžete dělat s Galaxy Watch 4. Udělej čáru

Dáme Samsung několik rekvizit pro zahrnutí automatického sledování tréninku a sledování spánku, protože se v tomto prostoru staly svorkami. A je k dispozici dokonce i monitorování na úrovni stresu, ale určitě by neubližovalo, kdyby poskytl užitečný upgrade, jak jsou tyto funkce implementovány, protože bylo tak dlouho od poslední iterace. Je.

Implementace Samsung Pay

Pokud jde o implementaci funkcí, bylo by docela překvapením, kdyby Samsung Pay nebyl na palubě. Placení z vašeho zápěstí je jednou z nejužitečnějších funkcí chytrých hodinek, a to i po odstranění plateb MST.

Je zřejmé, že se Samsung musí pokusit vytvořit nový platební standard, protože Samsung Pay je pravděpodobně lepší než Google Pay a soupeři Apple Pay ve většině ohledů. Ale někdy jsou vaše ruce plné a poklepejte na zápěstí pomocí platebního stroje.

cenově dostupná cena

Bude zajímavé vidět pokus o vyvážení funkcí s potenciálními změnami designu a zvýšením nákladů na komponenty. Pokud existuje jedna společnost, která ví, jak to všechno udělat, je to určitě Samsung, ale my bychom se odvážili hádat, že Galaxy Fit 3 bude dražší než její 60 předchůdce.

Je nepravděpodobné, že společnost Samsung bude cen Galaxy Fit 3 v 199, protože pak jedíte do potenciálního prodeje Galaxy Watch 4 a možná Galaxy Watch 5. Je však také nepravděpodobné, že uvidíme od Samsungu fitness tracker sub-100. Opět, pokud výše uvedené funkce a změny přicházejí do popředí.

Jedinou upozorněním je, pokud se Samsung chce pokusit jíst podíl Xiaomi na trhu díky své vynikající řadě MI Band of Fitness Trackers. K dispozici je také neuvěřitelně populární Fitbit Inspire 2, který má také upgrade, ale prodává se za přibližně 100.

Galaxy Fit 3 bude v regionu 100 až 175 proti Fitbit Retailovi 5 (maloobchod za 180) a Garmin Vivosmart 5 (prodává za 150). Rád bych viděl, jak Samsung spustí svůj další fitness tracker na značce 150-160 a myslíme si, že je to nejpravděpodobnější výsledek.

Přidání všech výše uvedených funkcí znamená vyšší cenovou značku a zároveň zlepšuje věci, jako je výkon a spolehlivost, a stále je umístí na spodní část sestavy Smartwatch společnosti Samsung.

je to všechno ve jménu

Jak jsme viděli na trhu Smartwatch, samotná značka Samsung má velkou váhu. Takto dokázal Google schopen tvrdit, že trh opotřebení OS explodoval v popularitě po přijetí Watch 4 a Watch 4 Classic z Tizen, aby nosil OS.

Když půjdete získat nový telefon Android, je pravděpodobné, že se díváte na jeden z nejlepších telefonů Samsung venku a pravděpodobně existuje nějaký humbuk (alespoň prostřednictvím vašeho nosiče), který přidává hodinky zdarma. Je.

Pokud Samsung skutečně uvolní aktualizovanou verzi svého fitness trackeru, očekávali bychom podobné výsledky ve srovnání s Watch Galaxy Watch. Ekosystém společnosti Samsung je fascinující a pokud je v prostoru Android jedna společnost, která ví, jak využít rozpoznávání jména, je to Samsung.

Ale opravdu chceme, aby Galaxy Fit 3 byla skutečným konkurentem pro fitness sledovače, aby dále rozšířila prostor.

Samsung Galaxy Fit 3 Spuštění časové osy, ceny unikly

Samsung oznámil Samsung Galaxy Fit 2 Fitness Tracker v září 2020. Už je to téměř dva roky od spuštění, ale nástupce FIT 2. Galaxy Fit 3 musí být ještě odhalen. Zdá se však, že se brzy může změnit. Post Fóra o komunitě Samsung naznačuje, že Samsung Galaxy Fit 3 může spustit ve druhé polovině letošního roku nebo začátkem příštího roku.

Огляд Samsung Galaxy Fit. Чи можна назвати його конкурентом Mi Band 4?

V reakci na dotaz uživatele na komunitním fóru Samsung jeden z komunitních manažerů odhalil časovou osu společnosti Samsung Galaxy Fit 3. Komunitní manažer také upustil od náznaku cen Samsung Galaxy Fit 3. Podívejme se na to, co víme o Samsung Galaxy Fit 3.

Samsung Galaxy Fit 3 může stát kolem 60!

Samsung Galaxy Fit 3 může stát kolem 50 000 KRW (kolem 3 000 GBP), což se promítá na asi 60. Připomeňme si, že Samsung Galaxy Fit 2 také debutoval za podobnou cenu. Kromě toho komunitní manažer neodhalil nic jiného o nadcházejícím fitness trackeru.

Přihlaste se k odběru OnSiteGo

Mějte však na paměti, že informace nemusí být 100% spolehlivé, protože pocházejí od komunitního manažera.

Samsung Galaxy Fit 2: Specifikace a funkce

Galaxy Fit 2 nabízí 1.1-palcový displej AMOLED s rozlišením 126 × 294 pixelů a jasem 450nits. Pod kapotou zabalí baterii 159 mAh, která dodává až 21 dní výdrže baterie. Tracker fitness balí 2 MB RAM a 32 MB ROM.

Samsung Galaxy Fit 2 zabalí gyroskop a akcelerometr. Nabízí aktivitu a sledování spánku. Spoléhá se na Bluetooth 5.1 Spojení s telefony iPhone a Android chytrými telefony. Váží 21gramy a měří 46.6 × 18.6 × 11.3 mm. FIT 2 také obsahuje hodnocení IP68, díky kterému je odolný vůči vodě do 5atm.

Jaká jsou vaše očekávání z nadcházejícího Samsung Galaxy Fit 3? Dejte nám vědět v комментари и мнения в už sekce.

Recenze Samsung Galaxy Fit

Jako fitness sledovač je Samsung Galaxy Fit solidní malé zařízení za skvělou cenu. Ocenili jsme štíhlý design, obvykle vynikající technologie obrazovky Samsung a funkce jádra sledování. Rovněž se mu podaří napěchovat ve funkcích smartwatch, které fungují dobře navzdory malému displeji. Pokročilé sledování sportu fungují méně dobře, přičemž některé klíčové senzory chybí. Pokud se vám nelíbí vzhled Fitbit Inspire nebo levnější MI Band 4, a můžete zvládnout některé softwarové vtípky, galaxie fit je slušný fitness tracker, který stojí za to se podívat na.

  • Lehký a pohodlný design
  • Skvělý displej
  • Funkce solidního fitness sledovače
  • Slušná výdrž baterie
  • Mírně otravný design popruhu
  • Žádné GPS/připojené GPS
  • Žádný výškoměr
  • Temperamentní sledování automatického aktivity

Samsung Galaxy Fit je fitness sledovač, který dokazuje, jak velký dopad měl Xiaomi na tento prostor.

samsung, galaxy, věci, které

Nyní jsou tam fitness sledovače, které dokážou udělat hodně za málo peněz, Samsung se konečně rozhodl reagovat s galaxií a levnější galaxií fit e. Sledování fitness pro ty, kteří stále nechtějí chytré hodinky, ale chtějí sledovat jejich zdraví a kondici, a zároveň získat několik inteligentních funkcí.

Fit není ve skutečnosti přirozeným nástupcem Gear Fit2 Pro, poslední fitness tracker Samsung byl spuštěn již v roce 2017. Fit zahrnuje některé z funkcí FIT2 Pro, ale vše zabalí do štíhlejšího designu a facky na výrazně levnější cenovou značku.

Subcepce znamená, že to stále není jako levná jako Xiaomi Mi Band 4, ale to znamená, že konkuruje ve stejných cenových říších, jako je Fitbit Inspire a Inspire HR.

Učinili jsme galaxii, abychom zjistili, co je vyrobeno, a abychom zjistili, zda tento cenově dostupný fitness tracker dodává zboží. Tady je náš úplný verdikt.

Samsung Galaxy Fit: Design

Pokud jste po fitness trackeru, který je tenký a neochotně sportovní, pak se fit dobře a skutečně vyhovuje tomuto profilu.

Měří v 11.2mm tlustý, takže je štíhlejší než Fitbit Inspire HR (12.7 mm) a spíš jako velikost MI Band 4.

Máte výběr možností černé, bílé nebo žluté měkké silikonové pásmo, které drží na místě polykarbonátové jádro fit na místě. Tyto skupiny jsou také odnímatelné, což znamená, že nejste jen přilepeni k jedné barvě. K dispozici je také jen osamělé fyzické tlačítko, které lze využít, aby vás přivedla zpět na hlavní hodinky a lze jej zadržet a spustit cvičení s rychlým startem.

I když to nepopiratelně vyčnívá nahlédnutí zevnitř pěkného rukávu košile, je tu sotva cokoli váženého a zjistili jsme, že je to opravdu pohodlné po celý den a noc. Nosili jsme to v tělocvičně, plavání a v posteli a my jsme rádi, že to nahlásíme, že se prostě nepohneme ani se nestane obtěžovat nosit.

Nové sledovače fitness Samsung: Galaxy Fit E (Top) a Galaxy Fit (Bottom)

Že bezpečné přizpůsobení má rozhodně něco společného s mírně trapným způsobem, jakým byla spona kapely navržena. Připevnění spony knoflíku do jedné z dostupných otvorů v pásmu a poté zastrčení popruhu pod sebe je obtížné poprvé, když to uděláte. Určitě zajišťuje, že fit zůstane na svém místě a zajišťuje, aby snímač srdeční frekvence na palubě je dostatečně začervenavý s kůží pro spolehlivé odečty, ale může to být trochu nepříjemné vzlétnout, když potřebujete.

Pokud existuje jedna věc, kterou Samsung ví, jedná se o obrazovky (alespoň typ nepodstatný) a s fit se neliší. 0.95palcový dotykový displej AMOLED je jasný, živý a může se pochlubit bohatými, hlubokými černochy. Jas můžete upravit přejetím dolů na hlavní obrazovku hodinek, ale i při jeho nejnižším nastavení jasu nabízí dobrou viditelnost.

Poslední věcí, o které se zde opravdu mluvíme, je hydroizolace. Fit byl poskytnut stejné 5ATM vodotěsné hodnocení jako Smartwatches Samsung, takže to znamená, že jej můžete nosit ve sprše a vzít si ho na hloubku plavání až 50 metrů.

Samsung Galaxy Fit: Sledování fitness

Jak jsme řekli, není to opravdu náhrada za Gear Fit2 Pro, což by mohlo znamenat, že správný nástupce může být stále na cestě. Zde však získáte slušné množství funkcí, které by měly nejvíce uspokojit.

Na přední straně senzoru získáte akcelerometr a gyroskop vedle optického monitoru srdeční frekvence. Neexistují žádné vestavěné GPS ani připojená GPS možnost (pomocí GPS vašeho telefonu) ke sledování outdoorových aktivit, takže se spoléháte na senzory pohybu ke sledování činností, jako jsou běhy a procházky. Neexistuje zde také nepříjemně žádný výškoměr, což znamená, že nadmořská výška (jako horolezectví) není zaznamenána ani.

Jako sledovač fitness dělá velmi dobrou práci. Nosili jsme to vedle hodinek Garmin a zjistili jsme, že se denně počítá krok většinou podobný. Ze zařízení vám jedno přejetí z hlavní obrazovky umožní zkontrolovat aktuální krok spolu s dalšími metrikami, jako jsou spálené a současné kalorie a klidové srdeční frekvence. Zjistili jsme, že data spálená kalorie byla obvykle výrazně nižší než to, co Garmin zaznamenal, ale.

Srovnávání kroků: Galaxy Fit (vlevo) a Garmin Forerunner 945 (vpravo)

Také získáte připomenutí nečinnosti, když jste se nepohybovali, i když postrádá funkce navrhovaných cvičení, když vás chytí nečinnost. Jedna z našich oblíbených funkcí na Galaxy Watch Samsung Active Smartwatch. Není to obchodník, ale bylo by hezké zjistit, jestli by to Samsung mohl vytlačit.

Fit také automaticky sleduje spánek a umožní vám zobrazit vaše poslední zaznamenaná data spánku na zařízení. Ale budete se muset dostat do aplikace Samsung Health, abyste získali lepší představu o tom, jak jste spali a viděli poznatky, jako je účinnost spánku, skutečná doba spánku a REM.

Pokud vám chybí cíle před spaním a probuzením, budete to také vědět. Nahoře proti Garmin Forerunner 945 a Withings spí, data nebyla nikdy identická, ale byla dostatečně spolehlivá pro základní metriky, jako jsou časy spánku/probuzení.

Sledování spánku porovnáno: Galaxy Fit (vlevo) a Garmin Forerunner 945 (vpravo)

Sledování stresu Samsung a dýchací prvky s průvodcem také způsobují, že řez zde příliš klepne do vašich údajů o srdeční frekvenci, aby se přihlásil do vašeho vědomého stavu a nabídl způsob, jak de-stres.

Nakonec se zde Samsung dokáže hodně napěchovat a většina z toho funguje dobře. Když vezmete zážitek ze sledování fitness do aplikace Samsung Health Companion (kterou musíte stáhnout vedle nositelné aplikace Samsung Galaxy), věci nejsou tak intuitivní jako aplikace Fitbit nebo Withings ‚. Některá data, která byste očekávali, se budete moci podívat z hlavní obrazovky, vyžadují trochu větší objev. V softwarovém oddělení tedy rozhodně existuje prostor pro zlepšení.

Samsung Galaxy Fit: Sledování sportu

Kromě počtu kroků, protokolování spánku a kontroly stresu, Samsung se hodí do některých sportovních sledovacích funkcí. Neřekli bychom však, že jsme byli odfouknuti jeho úsilím nahradit sportovní hodinky.

Ze zařízení můžete sledovat více aktivit. To je běh, chůze, cyklistika, plavání a „další cvičení“. Jak jsme již zmínili, neexistují žádné GPS, takže se spoléháte na pohyb založený na zápěstí a algoritmy Samsung, abyste se ujistili, že data jsou na penězích. Když je čas sledovat, je to prostě případ přejetí na pravou obrazovku, výběru vaší činnosti a pak jste připraveni jít.

Naše jediná malá hrozba v tomto procesu je to, že vás okamžitě tlačí do režimu sledování po krátkém odpočítávání 3 sekundy, aniž by se zastavilo. Takže pokud si uvědomíte, že musíte znovu propojit krajku na své běžecké botě nebo potřebujete upravit sluchátka, budete jíst do tohoto času sledování. Při několika příležitostech jsme museli provést restartování.

Pokud jde o přesnost, testovali jsme ji při běhu a plavání proti Garmin Sports Watch. Nebylo to skutečné překvapení vidět, jak se fit objeví na sledovací vzdálenosti ve srovnání se zařízením s GPS. Na většině běhů by to bylo 500-600 m z toho, co Garmin sledoval. Data v reálném čase však byla snadno prohlížena na samsung fit se třemi datovými body, které nabízejí spoustu užitečných metrik.

Pokud bankujete o užitečných poznatcích srdeční frekvence pro tréninky, Fit není nejpůsobivější v nabídce tohoto spolehlivého hitu dat. Pro čtení na místě a klidovou srdeční frekvenci vám to bude dobře sloužit, ale necítí se jako nejlepší vybavené pro něco intenzivnějšího na základě naší zkušenosti.

V bazénu to ve skutečnosti fungovalo lépe z pohledu přesnosti a sloužilo datům více na stejné úrovni. Jeho použití v bazénu obecně je v pořádku a jeho tenký design znamená, že je pěkný a nenápadný. Pokud jde o ukončení sledovací relace plavání, může být trochu chmurná.

Automatické sledování běhu: Galaxy Fit (vlevo) a Garmin Forerunner 945 (vpravo)

Alternativně se nemůžete nic dotknout a nechat automatické sledování aktivity společnosti Samsung vykonávat svou práci. Poznává to, když jste začali běžet nebo odešli na velkou procházku. Funguje to dobře pro chůzi, ale pro běh, někdy více než kilometr mimo vzdálenost zaznamenanou GPS-balení hodinek. znepokojující je, že při několika příležitostech bylo sezení v autě uznáno jako cyklistická relace. Naštěstí máte možnost odstranit tyto poctivé sledovací relace.

Pokud jde o kontrolu dat, získáte slušný snímek na samotném zařízení a budete také moci zkontrolovat vaši nejnovější zaznamenanou aktivitu. Když je čas jít do aplikace Samsung Health, je to trochu chaotický. Ten, který jste vybrali widget cvičení na domovské obrazovce v aplikaci Health App, pak musíte jít na jednotlivá cvičení, abyste viděli nahrávané relace.

Plavky, běhy, procházky atd. Nejsou všechny kompilovány v jednom prostoru. Proč všechny vaše aktivity nejsou zobrazeny na jednom místě, které neznáme. Je to software quirk Samsung se rozhodně musí podívat.

Огляд Samsung Galaxy Fit E. Mi Band 4 більше не потрібен?

Samsung Galaxy Fit: Smartwatch Funkce

Zatímco Fit může být především fitness tracker. Ale než se dostaneme do těchto funkcí, musíme mluvit o skutečnosti, že musíte stáhnout čtyři (ano, čtyři) aplikace do vašeho kompatibilního telefonu Android nebo iPhone, abyste získali to nejlepší z galaxie fit. To je upřímně směšné a Samsung jistě musí tvrději pracovat, aby vše dostal do jedné nebo možná dvou aplikací Max.

Ze samotného fit si můžete prohlédnout svá oznámení a zobrazit předpovědi počasí poháněné povětrnostním kanálem. Můžete také změnit tváře hodinek a na výběr je slušný rozsah, ale budete to muset udělat z aplikace Galaxy Wearable Telefon App. Neexistují žádné hudební funkce, podpora plateb nebo Bixby, i když nejsme příliš rozrušený inteligentní asistent společnosti Samsung nedělal řez.

Jakmile se objeví na telefonu, objeví se na obrazovce oznámení a můžete přejet na obrazovku, abyste procházeli zprávou. Pokud také přejedete přímo na obrazovce hodinek, najdete proud oznámení. Získáte úryvek oznámení, který ve většině případů stačí, a výzva k tomu, abyste si ho přečetli v plném rozsahu. Některá oznámení budou také podporovat rychlé odpovědi. Například pro zprávy WhatsApp získáte slušný rozsah výchozích rychlých odpovědí.

Pokud se vydáte na aplikaci Galaxy Nositelnou aplikaci v telefonu, budete moci přidat další rychlé odpovědi spolu s přístupem k dalším funkcím, jako jsou nastavení alarmů, nastavení oznámení a přehrávání s widgety. Existují také režimy „Nerušit“ a „Dobrou noc“, které se hodí, protože fit se ráda osvětluje během noci, pokud se pohybujete kolem.

Samsung Galaxy Fit: Life baterie

Zabaleno do tohoto štíhlého těla je baterie kapacity 120 mAh, kterou by si Samsung tvrdil. Na základě našich zkušeností, která se zdá být správně, ale záleží na tom, jak používáte fit.

S jasem obrazovky se zvyšuje, zapnuto oznámení, celodenní sledování srdeční frekvence aktivováno a sledování tří nebo čtyř hodinových tréninků, Fit byl schopen jít dál. Ve skutečnosti jsme byli docela ohromeni jeho výdrží, navzdory tolika potenciálně na palubě posilovací síla. Pokud jste některé z těchto funkcí vypnuli, můžete jít déle, ale pokud jste po fitness sledovači, který může trvat týden, zdá se, že fit tuto práci vykonává.

Pokud jde o nabíjení, je tu malá dokovací kolébka. Z toho kolébky se to v naší době nevytvořilo. Když potřebuje plné nabíjení, bude to trvat několik hodin, než je to, co jsme očekávali.

Recenze Samsung Galaxy Fit

Fit Samsung Galaxy Fit je ideální pro fitness nadšence, kteří chtějí přesné sledování aktivity a některé funkce chytrých hodinek.

Samsung Galaxy Fit

Koupili jsme fit Samsung Galaxy, aby náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Čtěte pro naši úplnou recenzi produktů.

Smartwatches přináší na stůl odměnu funkčnosti. a přímo na vaše zápěstí. Tato zařízení však také mají tendenci vrhat širší síť, která zahrnuje sledování fitness mezi mnoha dalšími nástroji, jako je poslech hudby nebo reakce na e.mail. Pokud je vaše priorita zaměření na tréninky a obecné wellness, může vás zajímat rozšiřování z plně foukané chytré hodinky na na plný úvazek, jako je Samsung Galaxy Fit.

Tento nový přírůstek do nositelné sestavy Samsung přenáší mnoho znaků chytrých hodinek nabízených značkou, ale v mnohem štíhlejším profilu a cílenějším a přesnějším zaměřením na fitness.

samsung, galaxy, věci, které

Testovali jsme samsung galaxii na jeho schopnosti sledovat tréninky a jak pohodlné je jako příslušenství 24/7.

Design: Funkční a mírně vyvýšený

Samsung Galaxy Fit je zařízení orientované na fitness a design to odráží. Je to čisté, minimální a přímočaré. Nejen, že je to nositelné extrémně lehké na pouze 0.81 uncí, ale je to také docela štíhlé, což mu dává vzhled podobný náramku.

Je tu pouze jedno tlačítko, s nímž je možné interagovat, a nachází se na levé straně hodinek a je citlivý a přímý použití. Popruh je vyroben z odolné gumy a zahrnuje spoustu zářezů pro těsné přizpůsobení. Zatímco pás je více zaměřena na drsnost a více zkosení směrem k typické fitness sledování estetiky, obrazovka dává zařízení rafinovanější vzhled.

Tvář je dlouhá a úzká a má ostrý, plnobarevný displej 120 x 240. Tento světlý displej je pro oko příjemný, ale svitková interakce je poněkud trapná vzhledem k velikosti obrazovky. Je nezbytný velmi lehký dotek, a dokonce i tehdy může trvat nějakou dobu, než si zvyknete na posouvání tak úzké plochy povrchu.

Zjistili jsme, že menu s rychlým přístupem je zvláště obtížné manévrovat. Swipe dolů z horní části obrazovky to odhalí, ale přejetí doprava, aby přepínal všemi možnostmi, často jen zavřel menu úplně.

Zatímco tyto hodinky mají velikost malou, vydrží opotřebení, které přichází s cyklistickým, plaváním a dalšími aktivitami. Podle hodnocení trvanlivosti MIL-STD-810G je zařízení jako celek dostatečně drsné a natolik, aby vydrželo 50 metrů vody a kapky.

Proces nastavení: Rychlý a k věci

Kromě samotných hodinek je jediným dalším zařízením bezdrátový nabíjecí doku. Při nastavení se doporučuje nabíjení na 100 procent a trvalo nám asi 40 minut, než se zařízení nabíjelo v plném rozsahu asi 70 procent účtovaných z krabice.

Poté jsme stáhli kompatibilní aplikaci pro zařízení s názvem Galaxy Fit. Za pár sekund jsme byli schopni spárovat zařízení. Také jsme museli stáhnout aplikaci Samsung Health, abychom získali přístup k našim datům aktivity.

Pohodlí: téměř nezjistitelné

Stejně jako aktivní sledování Samsung Galaxy, toto zařízení má také zastrčený popruh. Rozdíl je v tom, že je tu malý špendlík s kulatou hlavou místo rovného špendlíku, který má většina spon. Tento detail způsobuje extrémně těsné přizpůsobení, které se vrhne téměř příliš blízko.

Kombinace takového úzkého a malého povrchového plochy způsobila, že je poněkud trapné nasadit a sundat zařízení. bylo snazší požádat o druhý pár rukou, aby pomohl vyrazit popruh zpod pásma, než s ním zápasit sama.

Zatímco fit může být těsné, po většinu dne to bylo obecně nedetekovatelné. Když jsme si toho všimli, bylo to proto, že se to cítilo příliš útulné, což bylo často do konce dne. Nastavení přizpůsobení pro volnější pocit pocitu v pásmu.

Zatímco fit může být těsné, je to obecně nezjistitelné po většinu dne. včetně při spánku.

Trochu více povrchové plochy na kapele a další zářezy by mohly být užitečné pro více přizpůsobení středu-to, co se ráno cítilo dobře, se do konce dne často cítilo příliš těsné.

Takže i když to bylo většinou pohodlné pro obecné opotřebení a během cvičebních aktivit jsme zjistili, že fit trpěl příliš těsným nebo příliš volným, protože úpravy nebyly dostatečně přírůstkové. Bylo těžké najít spravedlivou pravou střední půdu.

Výkon: Vysoké známky pro přesnost

Vzhledem k tomu, že sledování fitness je pro toto zařízení opravdu název hry, měli jsme velké naděje, že by to fungovalo dobře. Nebyli jsme zklamáni tím, co jsme našli. Byli jsme potěšeni jeho schopností automaticky sledovat činnosti běhu, plavání a spánku.

Na procházce byly zaznamenané kroky v souladu s hodinky Garmin, které používáme ke sledování aktivity, a tak běžel. Běžící data byla obzvláště působivá, když viděli naskládané proti běhu zaměřeným Garmin Watch. Dokonce i bez zahájení tréninku, najetých kilometrů, uplynutí času, tempo a kadence byly všechny na velmi blízkém dosahu. Garmin vytáhl galaxii s detaily srdeční frekvence a kadence po celou dobu běhu namísto celkového shrnutí. Ale celkově vzato, přesnost byla opravdu docela na místě.

Byli jsme potěšeni jeho schopností automaticky sledovat činnosti běhu, plavání a spánku.

Samsung říká, že plavání je automaticky detekováno režimem hodinek a zámku vody se iniciuje samo o sobě, a zjistili jsme, že je na místě, když jsme si vzali tyto hodinky pro kola v bazénu. Výsledky sestavené v aplikaci Samsung Health po tréninku byly také překvapivě podrobné. Podařilo se nám vidět tahy, které jsme provedli, a naše odpovídající tempo, naše úder, celkově pokryté vzdálenosti a něco, co se nazývá Swolf, což je způsob, jak měřit účinnost mrtvice.

Jedna nevýhoda, kterou jsme si všimli, je to, že fit nezachytil najetých kilometrů pro trénink na kole. I když to přesně a automaticky sledovalo uplynulý čas, za tím bylo málo detailů. Jediným způsobem, jak sledovat Miles, Pace a Speed, bylo zahájit cvičení na cyklistice prostřednictvím aplikace Samsung Health App.

Všechny údaje o aktivitě, včetně informací o kvalitě spánku a vzorcích, jsou jasně uvedeny v doplňkové aplikaci Samsung Health, která je zvláště užitečná pro prohlížení údajů o činnosti v hodnotě týdne. Je to opravdu jediný způsob, jak vidět nad rámec nejnovější aktivity nebo dvou, což je všechny hodinky, které vám ukážou.

Baterie: Dobrá pro celý týden použití

Samsung říká, že tyto hodinky jsou dobré až sedm až osm dní s pravidelnou aktivitou a používáním a až jedenáct dní s minimálním použitím. Zjistili jsme, že tyto hodinky trvaly na počátečním poplatku po celých osm dní, které se seřadily s tvrzeními výrobce. Je těžké říci, jak by se výdrž baterie naskládala na více tréninků za den. obvykle jsme to udělali jen jeden den v průběhu týdne, ale naše zkušenosti se zařízením podporují silné nároky na výdrž baterie.

Když jsme zařízení museli znovu nabít, zjistili jsme, že tento proces je rychlý: Naplněnost trvalo jen dvě hodiny.

Software: Vytočte svou fitness pomocí aplikace Samsung Health

Na rozdíl od jiných Smartwatches Samsung je Samsung Galaxy Fit postaven na platformě Freertos (Real Time Operation Software). Tento operační systém se silně spoléhá na doprovodnou aplikaci smartphonu a aplikaci Samsung Health pro dobře zaoblený zážitek.

Většina nastavení pro oznámení a dokonce i výběr rychlých, předem napsaných odpovědí na texty lze nastavit prostřednictvím mobilní aplikace. Můžete si také vybrat hodinky, které přizpůsobují styl vaší galaxie fit. uvnitř aplikace je konkrétní obrazovka, která podrobně popisuje všechny možnosti návrhu a umožňuje změnit vzhled, kdykoli budete chtít.

Kromě snadno ovládání nastavení hodinek z mobilní aplikace je aplikace Samsung Health další zdroj. Zde si můžete prohlédnout všechny informace zachycené sledovačem aktivity, včetně fitness, spánku a dokonce i úrovní stresu. Můžete to také udělat o krok dále pomocí aplikace ke sledování kalorií, hmotnosti a příjmu vody.

Cena: Skvělá za to, co dostanete

Samsung Galaxy Fit prodává za 99.99, což z něj činí silný konkurent na trhu s fitness tracker. Podobně cenová zařízení od značky Fitbit nabízejí ekvivalentní svazek celodenního sledování aktivit a obecných wellness funkcí, ale postrádají zářivý displej galaxie fit.

Tam jsou také levnější možnosti, jako je Garmin vivofit 4, který prodává za 60 až 80. Chybí však monitor srdeční frekvence nebo inteligentní schopnosti přizpůsobení, jako jsou odpovědi na konzervované textové zprávy a schopnost posílat hovory přímo do hlasové schránky. Pro sledování aktivity a funkčnosti inteligentního zařízení je přizpůsobení spravedlivou cenou a možná dokonce pro některé vyjednávání.

Samsung Galaxy Fit vs. Fitbit Inspire HR

Fitbit Inspire HR je blízkým konkurentem Samsung Galaxy Fit. Oba jsou ceny těsně pod 100 a mají mnoho stejných funkcí pro sledování aktivity a aktivity. Oba jsou odolné vůči vodě až do 50 metrů, sledují aktivní a klidovou srdeční frekvenci, mají sportovní profily, aktivitu na spaní protokolu a integrují různé typy oznámení.

Ale Galaxy Fit nabízí bezdrátové nabíjení a plnobarevný displej, zatímco Fitbit Inspire HR je dodáván s nabíjecím kabelem a sportovní displej OLED ve stupni šedi ve stupni. Fitbit má také pouze pětidenní výdrž baterie versus maximální jedenáctidenní výdrž baterie na fit. Fitbit Inspire HR však také přichází s některými nástroji, které Fit postrádá, jako je časovač a stopky a menstruační sledování.

Není si zcela jistý, zda je pro vás fitness sledovač nebo chytré hodinky? Podívejte se na naše kola nejlepší chytré hodinky, nejlepší chytré hodinky pro ženy a nejlepší fitness sledovače.

Všestranný vítěz pro nakupující zaměřené na fitness.

Samsung Galaxy Fit je přitažlivou možností pro ty, kteří chtějí trochu funkčnosti smartwatch a velký důraz na monitorování cvičení. aniž by vystřelily příliš mnoho peněz. Fit, ironicky, může být největší problém. Ale pokud dokážete najít správnou velikost, může to být vše, co chcete ve fitness trackeru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS