Samsung Galaxy Fold 3 a Z Flip Rumor Round-Up. Samsung Galaxy Flip 2

Samsung Galaxy Fold 3 a Z Flip Rumor Round-Up

Dnes se podíváme na Samsung Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Fold 3 a všechny iterace parta, které pravděpodobně spustí v roce 2021. První velká změna je taková podobná změně několika dalších změn linie zařízení v posledním roce z různých značek. čísla přeskočení. Aby se záhyb a flip linky obsahovaly stejné číslo názvu čísla, změní název Galaxy Z Flip 5G na Galaxy Z Flip 2, takže z flip v roce 2021 lze nazvat Samsung Galaxy Z Flip 3.

21 Galaxy z Fold 3

Samsung Galaxy Z Fold 3 bude mít trochu snížení velikosti obrazovky vs 2 od roku 2020. Místo 7.Displej 59 palců (rozvinutý), Galaxy Z Fold 3 bude mít 7.55palcový displej. Displej krytu na Z Fold 2 je 6.23 palců diagonálně, Z Fold 3 má displej, který je 6.21-palcové diagonálně.

Největší změnou v zařízení je zahrnutí pera S. Toto by byl první Samsung Galaxy Z Fold 3, který zahrnuje stylus pero S a zdálo by se, že zařízení bude mít v minulosti na rozdíl od linky Galaxy Note, na rozdíl od linky Galaxy Note, na rozdíl.

21 Galaxy z Flip 3

Flip Line se rozdělí na dvě (nebo více) zařízení. Samsung Galaxy Z Flip 3 Lite a Samsung Galaxy Z Flip 3 umožní masám mít nejvyšší možnost a o něco cenově dostupnější možnost. Může také existovat Samsung Galaxy Z Flip 3 Ultra, ale nezdá se, že by existovaly žádné stopy směřující k jiné velikosti displeje.

Galaxy Z Flip 3 bude mít 6.7palcový (rozvinutý) displej-jen o něco větší než Galaxy Z Flip 5G (přejmenovaný Galaxy Z Flip 2). Toto zařízení bude mít technologii LTPO OLED a také 120 Hz obrazu obnovovací frekvence.

samsung, galaxy, fold, flip, rumor

Samsung Galaxy Z Flip 3 Lite je stále trochu záhadou, ale může to vypadat hodně jako neliteová verze, uložit 120Hz a LTPO Tech.

Datum vydání

Je velmi obtížné zjistit, kdy Samsung v roce 2021 uvolní linky Galaxy Z a Galaxy Z Flip Lines. Toto je určitě rok změny, přičemž Stylus pero se rozšiřuje na širší škálu zařízení a Samsung rozšiřuje počet zařízení, která mají skládací displeje.

Pokud se Samsung drží svého rozvrhu z roku 2020, bude Galaxy Z Fold 3 odhalen začátkem srpna 2021, s datem vydání na konci srpna 2021. Galaxy Z Flip byl propuštěn v únoru 2020, poté byla v srpnu 2020 vydána verze 5G (s nevyhnutelnou změnou názvu na Z Flip 2). v prvním čtvrtletí roku 2021 bychom mohli velmi dobře vidět data vydání v prvním čtvrtletí roku 2021.

Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Flip 5G: Pokud byste upgradovali a který telefon Samsung byste si měli koupit?

Přemýšlet o získání skládacího telefonu? Porovnáme dva modely Samsung Galaxy Z Flip.

Samsung Galaxy Z Flip 3, který byl odhalen na akci Samsung Galaxy Lepacked v srpnu, je dosud nejdostupnějším skládacím telefonem značky. Jak to však porovnává s jeho předchůdcem?

Nový Samsung Galaxy Z Flip 3 vypadá téměř totožně se starší Samsung Galaxy Z Flip 5G, s výjimkou nového, většího krycího displeje a více barevných možností.

Jaké jsou tedy rozdíly mezi dvěma modely z flip z a je nový Samsung Galaxy Z Flip 3, který stojí za to utratit vaše peníze?

Zde je náš průvodce Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Z Flip 5G, když porovnáme specifikace, včetně funkcí, kamery, displeje a ceny.

Hledáte více na zařízeních Samsung? Přečtěte si náš Samsung Galaxy Watch 4 Review a Samsung Galaxy Buds 2 Recenze. Nebo se vydejte na našeho průvodce nejlepšími 5G telefony pro více rad smartphonu.

Není nastaven na Android? S vydáním nového iPhone 13 se podívejte na náš iPhone 13 vs iPhone 12 porovnání nebo vyzkoušejte náš nejlepší průvodce iPhone.

Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Flip: Podrobně

Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Flip: Specifikace a funkce

Pokud jde o smartphony Samsung Galaxy Z, nikdy nebudete potřebovat stativ. Oba telefony mohou být seděny na stole pro fotografie hands-free nebo pro sledování videí při dojíždění. Flex Play také rozdělí vaši obrazovku, abyste si mohli video prohlédnout na horní polovině a mít na dně ovládací prvky hlasitosti/přehrávání/pauzy.

Galaxy Z Flip 3 má jako bezpečnostní opatření jak skener otisků prstů, tak i rozpoznávání obličeje.

Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Flip: Cena

Nový Samsung Galaxy Z Flip 3 5G stojí 949 GBP za 128 GB model a 999 GBP za možnost 256 GB.

Pro srovnání, Samsung Galaxy Z Flip 5G byl k dispozici pouze jako model 256 GB a měl RRP 1 229 GBP.

Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Flip: baterie

Vzhledem k skládací povaze modelů z převrácení Z je Samsung ve své kapacitě baterie poněkud omezený. Oba modely mají tendenci mít výdrž baterie asi 10 hodin.

To není hrozné, ale po rušném dni nebudete mít moc baterie. Proto je nezbytné vzpomínat na vaši nabíječku na cestách.

Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Flip: Camera

Samsung Galaxy Z Flip 3 má tři kamery; dva zadní a jeden na hlavním displeji. Ten v horní části 6.7palcový displej je 10MP selfie kamera. Vzadu najdete dvě 12MP kamery, které zachycují 4k video.

Je to velmi podobné jeho předchůdci. Kamery v Galaxy Z Flip by také mohly střílet ve 4K a přední kamera je také 10 MP. Gorilla Glass with DX zakrývající zadní kameru je však novým doplňkem pro Samsung Galaxy Z Flip 3.

Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Flip: Display

Hlavním rozdílem mezi Samsung Galaxy Z Flip 3 a starší Z Flip 5G je krycí displej. Displej krycí na nové Galaxy Z Flip 3 je čtyřikrát větší. Tento displej je nyní 1.9 palců a lze jej použít pro Samsung Pay.

Hlavní displej zůstává stejnou velikostí v 6.7 palců, ale nyní je dynamickým displejem AMOLED 2x a má obnovující frekvenci 120 Hz. Toto je významný krok z 60 Hz obnovovací frekvence Galaxy Z Flip 5G.

Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Flip: 5G schopnost a konektivita

Oba modely Galaxy Z Flip nabízejí 5G připojení. To je stejné napříč řadou Galaxy Z jako nový Samsung Galaxy Z Fold 3 je také připraven 5G.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Flip: Design

Samsung Galaxy Z Flip 3 je k dispozici v celkem sedmi barvách, včetně krému, levandule, zelené a růžové. Pro srovnání, Samsung Galaxy Z Flip 5G je v současné době k dispozici pouze ve dvou; Mystic Grey a Mystic Bronz.

Nejsou to jen barevné možnosti, kde jsme viděli vylepšení. Samsung Galaxy Z Flip 3 má také nový závěs „z brnění hliníku“, který je o 10% odolnější než v předchozí generaci.

Samsung tvrdě pracoval na tom, aby byl skládací telefon pro každý den praktičtější a třetí iterace je také odolná vůči vodě s hodnocením IPX8.

Samsung Galaxy Z Flip 3 vs Flip: Který telefon byste si měli koupit?

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G je dosud nejdostupnějším skládacím telefonem značky. Za 949 GBP nový skládací telefon pouze sklouzne pod značku 1 000 GBP. Navzdory nové ceně má řadu funkcí, které jsou zlepšením na Z Flip 5G. Patří mezi ně patřit jako IPX8 odolný vůči vodě, nový, odolnější ochranný film a krycí displej, který je čtyřikrát. Pokud chcete ponořit prsty do světa skládacích telefonů, neexistuje lepší volba než Samsung Galaxy Z Flip 3 5G.

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G SIM-Free

Samsung Galaxy Z Flip 5g SIM-Free

Chcete.li získat další příručky a recenze produktu, přejděte do sekce technologie.

Samsung Galaxy Z Flip 5: Vše, co potřebujete vědět

Společnost Samsung představila nejnovější verzi svého smartphonu Flip-format zpět v srpnu loňského roku příchodem Galaxy Z Flip 4. Tento konkrétní model již od nás získal velmi nadšený recenzi, ale kolem toho, co bychom měli v jeho nástupci očekávat, z Flip 5, které bychom měli očekávat, se začaly vznášet zvěsti o tom, co bychom měli očekávat.

Tady je vše, co víme o Samsung Galaxy Z Flip 5.

Kdy bude vydán Samsung Galaxy Z Flip 5?

Samsung ještě nezačal škádlit spuštění Z Flip 5, ale většina úniků si myslí, že to brzy uvidíme.

Elec, Tech_reve a Sammobile všichni nezávisle uvedli, že Samsung plánuje spuštění červencové pro skládací, přičemž Chosun a Leaker Max Jambor jdou dále a dávají své peníze na konkrétní datum: 26. července: 26. července.

samsung, galaxy, fold, flip, rumor

Jakékoli červencové spuštění by bylo brzy pro Samsung, který vydal posledních několik z flip modelů, jako je Clockwork v srpnu, po počátečním únorovém debutu (poznámka: Nebyl tam Galaxy Z Flip 2):

Očekáváme, že se z Flip 5 objeví na události rozbalené galaxií podél Z Fold 5, Sledujte 6 a Tab S9, když se objeví z Flip 5 na spuštění loňského roku a nejnovějším únikem, uvidíme se Z Flip 5.

Kolik bude Samsung Galaxy Z Flip 5 stát?

Telefony se skládacími obrazovkami stále zabírají vyšší konec cenové skupiny, pokud jde o mobilní zařízení, ale my jsme viděli, jak se náklady začínají snižovat, když se inovativní technologie stává více hlavním proudem. Je tu velká šance, že budete stále platit nejvyšší dolar, až přijde Flip 5, takže zde je rychlý průvodce cenou posledních dvou verzí, který vám poskytne náznak toho, co musíte odložit stranou.

Samsung Galaxy Z Flip 4:

  • 128 GB: 999/999 GBP/1 099 EUR
  • 256 GB: 1 059/1 059 GBP/1 159 EUR
  • Edice 256 GB na zakázku: 1 139/1 099 £ 1,199
  • 512 GB: 1 179/1,199 GBP/1 279 EUR

Samsung Galaxy Z Flip 3:

Na Flip 4 jsou většinou stejné jako ty předchozí generace, přičemž Evropané skutečně viděli mírný pokles, i když Britové skončili o něco více.

Zda Samsung může tento trik opakovat s třídou 2023, je třeba vidět, protože finanční trhy a dodavatelské řetězce vykazují známky turbulence. Doufejme, že výše uvedené bude spíše strop než přízemí, pokud jde o náklady s Samsung Galaxy Z Flip 5. zejména proto, že ve Velké Británii má nyní 849 GBP najde N2 Flip, s nímž se můžete soutěžit.

Jaké nové funkce uvidíme v Samsung Galaxy Z Flip 5?

Jakmile se spuštění blíží, začínáme se učit, co očekávat od Z Flip 5. A co je nejdůležitější, myslíme si, že víme, jak to bude vypadat. a získává to hlavní přepracování designu.

Náš nejlepší vzhled pochází z Leaker Onleaks, který sdílí vykreslování, které je vyroben z telefonu s webem MediaPeanut:

Zjevným standout je mnohem větší krycí displej na telefonu. Obrazovka. zjevně 3.4 diagonálně, o něco větší než 3.26in panel na Oppo Find N2 Flip-nyní vyplňuje většinu z horní poloviny telefonu, neobvyklým tvarem složky, který mírně prořízne kolem obou čoček fotoaparátu.

Viděli jsme podobné obrazy tohoto drsného tvaru obrazovky sdílené Sammobile a Leaker Ice Universe, který sdílel svůj vlastní maket o tom, jak to může vypadat při přidání detailů, že bude mít rozlišení 720 × 748:

OnLeaks dodává, že telefon používá 6.7in hlavní displej, stejná velikost jako dříve. Říká také, že měří kolem 165 x 71.8 x 6.7 mm, když se rozvine, zatímco Ice Universe naznačuje, že telefon váží 187 g. což znamená, že telefon je téměř úplně stejná velikost a hmotnost jako jeho předchůdce navzdory přepracovanému displeji.

Analytik Ross Young dodává, že vnitřní displej získá svůj vlastní upgrade díky novému designu závěsu „který by měl snížit viditelnost švu.„Mezitím je Ice konkrétnější: říká, že Samsung používá závěs na vodu, který umožní telefonu úplně složit. Dodává, že tato vnitřní obrazovka bude také těžit z užšího rámečku.

„ДОСТУПНИЙ“ СКЛАДАНИЙ СМАРТФОН? Огляд Samsung Galaxy Z Flip 3

Soupeři společnosti Samsung dosáhli vážného pokroku při odstraňování záhybu ze skládacích displejů a úplnějšího uzavření, takže doufáme, že korejská společnost dohnala.

Ice také poznamenává, že Z Flip 5 bude vodotěsný IPX8-stejné hodnocení jako předchozí model, což ukazuje na vysokou úroveň odolnosti vody, ale žádná oficiální ochrana před prachem a částicemi.

Nakonec Young přidal klíčové detaily, že telefon bude k dispozici v „Beige, Grey, světle zelené a světle růžové“. ačkoli dodává, že pravděpodobně budou existovat některé další barvy pro konfigurace barevných barev telefonu.

Dále se obrátíme na skutečné specifikace telefonu.

Korejská stránka Elec byla poprvé z bloků a hlásila, že nový model se může pochlubit nejnovější čipovou sadou Snapdragon 8 Gen 2. Tento čip byl oznámen v listopadu 2022 Qualcomm a slibuje velký skok na výkon, aniž by se vzdal zisků energetické účinnosti, díky kterému byla výdrž baterie z Flip 4 mnohem lepší.

Telefon, o kterém se předpokládá, že je Z Flip 5, se již objevil na benchmarku Geekbench, ve skutečnosti poháněný 8 Gen 2 pro Galaxie. mírně přetaktovaná verze čipu, kterou jsme již viděli v letošním telefonu Galaxy S23.

Výpis Geekbench také ukazuje, že telefon má 8 GB RAM. Pokud jde o úložiště, Sammobile říká, že bychom měli vidět pro telefon 128 GB, 256 GB a 512 GB. to samé Samsung nabízí naposledy kolem.

Ještě jsme neslyšeli nic o výdrži baterie telefonu. což se výrazně zlepšilo v Z Flip 4. ale výpis na čínské 3C certifikaci bohužel naznačuje, že nabíjení nebude posíleno, přičemž telefon zdánlivě podporuje stejné 25W kabelové rychlosti jako dříve (pravděpodobně plus plus znovu bezdrátová možnost).

Podobně se specifikace fotoaparátu moc nezmění. Leaker Yogesh Brar tweetoval, že Z Flip 5 bude mít opět pár 12 MP hlavních a ultrawide kamer, i když přidává důležitou upozornění, že telefon bude mít nové obrazové senzory. To je stejný přístup, který Samsung vzal skok z z Flip 3 na 4 a výsledkem byla významná podpora výkonu fotografií, takže další změna senzoru by ještě mohla znamenat smysluplnou upgrade.

Konečně, software telefonu může také získat aktualizaci. Sammobile oznámil, že Z Flip 5 poprvé bude podporovat Dex, software Samsung, který vám umožní používat telefon jako přenosnou pracovní stanici tím, že jej promítá na externí displej pomocí rozhraní ve stylu stolního počítače. S 8 Gen 2 uvnitř telefonu bude mít spoustu energie, takže to je tah, který dává smysl.

Tento článek budeme i nadále aktualizovat, jakmile bude k dispozici více informací, proto se nezapomeňte pravidelně kontrolovat zpět. Mezitím se nezapomeňte podívat na naše současné oblíbené položky v nejlepším smartphonu, nejlepším skládacím a nejlepším telefonním diagramu Samsung.

Flip Galaxy Z je nejlepší skládací smartphone

Samsung začíná zasáhnout svůj krok v závodě, aby zdokonalil skládací smartphone. Flip Galaxy Z-po patách galaxie podobné společnosti Fold-začíná kompaktní a otevírá se na 6.7palcový displej. Je to něco jako flip telefon, ale díky svým vlajkovým lodí na úrovni hladin to funguje lépe než podobný Motorola RAZR.

Zatímco je to levnější než Galaxy Fold (1 980) a Motorola RAZR (1 499), 1 380 cenovka stále trpasličí ceny iPhone 11 (699.99), Galaxy S20 (999.99) a Galaxy S10E (599.99). Flip Galaxy Z nemusí plně žít podle této požadované ceny, ale se skleněným displejem, robustním závěsem a vlajkovým specifikací na úrovni lodi vyniká jako nejrozvinutější skládací smartphone dosud.

Standardní zážitek z rozbalení

Samsung zabalil svůj Galaxy Fold v krabici s větším než životem, který se hodí k velmi bzučenému telefonu. To přineslo vzrušení do rozbalení: odtáhnutí slipcoveru, zvedání víka a přicházení tváří v tvář s galaxií se rozvinula. Bylo to přední a střed a opravdu dal pocit zařízení velikosti tabletu.

Společnost tentokrát prošla obecnější cestou a zabalila z převrácení Z ve standardní krabici. Uvnitř dostanete zařízení, pár USB typu-C AKG sluchátka s několika silikonovými ušními špičkami, USB typu-C k nabíjecímu kabelu USB, 16 wattovou nabíječkou, jasné pouzdro, vysuzovač SIM a simulovaným ejektorem a standardní pokyny. Vložka představuje některá jasná varování o převrácení z: není to odolné vůči vodě nebo prachu, obsahuje magnety, neměli byste na obrazovce příliš tvrdě tlačit a nezavřete ji klávesami nebo mincími na vnitřní straně.

Zotočení z je také rozloženo a předvádí 6.7palcový displej uzavřený v plastu. A ano, loupání, že plast je stejně dobrý pocit, jako to vždycky byl se zážitkem z rozbalení.

Robustní stavba, která je docela reflexní

Překlopení Z přichází ve dvou barvách: zrcadlové fialové a zrcadlové černé. Po použití obou možností můžeme říci, že Mirror Purple rozhodně vyniká více. Zatímco oba jsou ohromující osobně a docela reflexní, fialová možnost vydává nejbarevnější odstíny, jak můžete vidět ve videu níže. Může vypadat modře, fialové a dokonce i modré fialové, což je pohled na pohled. Černá možnost je trochu utlumená s trochou tajnosti k designu. Otisky prstů jsou však problémem s oběma barvami od okamžiku, kdy vyzvednete telefon.

Zadní spodní část má bezdrátový nabíjecí senzor s podporou Q a také tam, kde se do hry vstupuje bezdrátová síla. Toto je Nifty Tech Samsung, která vám umožní nabíjet jiná zařízení ze smartphonu. Testovali jsme z flip s AirPods Pro, druhé generace AirPods, Galaxy Buds, GalaxyBuds, poznámka 10 a dokonce iPhone. Všichni dostali pomalu rychlostní náboj, který není téměř rychlostí standardního nebo rychlého nabíjení.

A co víc: Všechna zařízení, která jsme nabíjeli tímto způsobem, téměř sklouzla hned bez případu na z flip z. Klouzavá povaha zařízení také způsobila, že z flip z odsunul plochou i vertikální bezdrátovou nabíječku. Proto velmi doporučujeme případ. Zahrnující čistý je dost slušný, ale doporučujeme vyzvednout koženou ze Samsungu nebo plastovou od třetích stran, jako je případová mateřská.

Horní strana převrácení Z, když je zavřená, má hlavní duální kamery: 12-megapixelový ultrawide a 12-megapixel široký úhel, které jsou spárovány s LED bleskem. Jsou na pravém dolním rohu, zatímco levá strana má 1.1palcový displej Super AMOLED.

Na pravé straně jsou kolébky hlasitosti a tlačítko napájení zabudované do snímače otisků prstů. Senzor otisků prstů je podobný nastavení na Galaxy S10E. Měli jsme s tím minimální problémy (museli jsme přeorientovat svůj prst, aby to senzor několikrát rozpoznal) a velmi upřednostňovali ho před rozpoznáním obličeje nebo psaní v špendlíku.

Hodnovací rocker má hmatový pocit, který vám umožní jasně znát části nahoru a dolů, aniž byste se dívali. Kromě toho to funguje jako jakýkoli standardní svazek rocker. Po složení zařízení se obrátí nahoru a dolů. Také vám umožní snadno zachytit selfie, když je zařízení složeno.

Skutečná magie se stane, když se odehráváte, což lze provést pouze jedním prstem se zkušenostmi. Zatímco záda je z pocitu skleněného pocitu, zjistili jsme, že s jeho otevřením nepředstavuje příliš mnoho problémů.

Kompaktnost telefonu se věnuje své relativně velké obrazovce (6.7 palců, na stejné úrovni jako nejnovější možnosti iPhone a Galaxy). Po otevření zmizí mechanismus závěsu Z Flips, díky čemuž je FHD dynamický AMOLED INFINITY Flex Flex poměrně plynulý. Telefon je extrémně tenký (7.2 milimetry tlusté rozvinuté, 17.3 milimetry, když jsou složeny), přesto se cítí v ruce na 183 gramů.

Na rozdíl od Motorola RAZR, který se nikdy opravdu necítí robustní, z převrácení je solidní. Kolem displeje jsou rány a na dně dva nuby, takže když jej uzavřete, můžete slyšet z otočení Z. Hideaway Hinge je robustní a na konci pružiny. RAZR chtěl být buď uzavřen nebo otevřen, ale můžete pohodlně přesunout převrácení z téměř jakékoli pozice.

Můžete také opustit spodní polovinu a mít horní polovinu v úhlu 90 stupňů. To je skvělé pro sledování obsahu, videohovory a fotografování buď s interní 10megapixelovou kamerou v horní části displeje nebo s duálními kamerami na vnější straně.

Úkryt Hideaway na Galaxy Z Flip je téměř plně uzavřen a Samsung dokonce přidal vnitřní kartáče, aby se zabránilo vlákno, skály, prach nebo cokoli, co by mohlo korodovat nebo způsobit problémy s displejem. Samsung to nazývá zametací funkcí. Možná si vzpomenete na problémy s Galaxy Fold, který přinutil Samsung vrátit se zpět na rýsovací prkno. Je tedy jasné, že se Samsung poučil ze svých minulých chyb.

To vše společně z něj dělá hladký zážitek při skládání nebo rozložení z převrácení Z. Vypadá to, že se technologie zvyšuje mnohem lepší, zejména proto, že jsme testovali záhyb. Závěs je klíčovou součástí jakéhokoli skládacího telefonu, a to jde pro z převrácení Z. Strávili jsme s tím téměř týden a zatím to vypadá jako nejlepší závěs v smartphonu. ligy lepší než Royale Flex Pai, a lepší než původní Galaxy Fold a Motorola Razr.

Ultra tenký skleněný displej

Displej na flipu z se cítí jako tradiční chytrý telefon. Necítíte hrboly nebo kovové desky, které byly běžné. a ne v dobrém. na Razr. Na druhé straně záhyb se cítil jako plastový displej.

samsung, galaxy, fold, flip, rumor

Ale když YouTuber Jerryrigeverything dal ruce na z otočení z, zjistil, že zařízení začalo škrábat na úrovni plastu, ne sklo. Zack Nelson, aka Jerryrigeverything, začal teoretizovat. a Samsung později potvrdil, že na displeji z převrácení Z, podobně jako záhyb z flipu Z.

6.7palcový displej Flex Display na převrácení z je 30㎛ tlustý (asi šířka lidských vlasů!) se speciálním materiálem, který do něj vstříkne, který mu dává konzistentní tvrdost. A pak je na vrcholu umístěna vrstva plastu, aby ji chránila. Skleněná vrstva je silnější než obrazovky na záhybu a Razr. Jednoduše řečeno, je to velký skok vpřed pro skládací. Vydání společnosti Samsung podrobně podrobněji informace o ultra tenkém skle, nazývá to „tvrdé, ale něžné“, což se cítí jako dobrý způsob, jak to vysvětlit. Zatímco ultra tenká sklo je super a silnější než plast, stále potřebuje plastovou vrstvu. Takže i když je to odolnější než plastové OLED, je to stále méně odolné než typické sklo na smartphonu. ať už jde o iPhone nebo galaxie.

To znamená, že stále existuje záhyb. To je problém se skládacími displeji, které bude obtížné vyřešit. S vertikálním displejem se ocitnete na něj hodně, ale není to zdaleka tak špatné jako tlusté na Razr. Je to relativně tenká linie běžící uprostřed a nestává se v cestě, když konzumujete obsah.

Pokud jde o zobrazení, vysoký poměr telefonu vám umožní vidět více na Instagramu a. nebo na jakékoli jiné aplikaci, která používá vertikální orientaci. Některé aplikace, například Disney’s Emoji Blitz, nebudou používat celý displej, ale aplikace se pravděpodobně aktualizují. Streamovali jsme Moana z Disney a bylo to docela živé a nabízelo skvělý způsob, jak vzít 3D animaci od Disney. Bylo to mnohem jasnější než Motorola RAZR s větší křupavostí k vizuálním prvkům. Oba pocházejí z technologie rozlišení a zobrazení, dvě funkce podobné společnosti Samsung OLED. Displej je rozhodně na stejné úrovni jako iPhone 11 Pro Oleds a z linek Galaxy S10 a Note 10.

samsung, galaxy, fold, flip, rumor

Displej má rozlišení 1 080×2 636 s 425 pixelů na palec. Podporuje HDR10 a podporuje více než 16 milionů barev. Displej je na stejné úrovni jako ostatní vlajková loď a je skvělý pro každodenní použití. Je spárován s Android 10 spuštěním s Samsung One UI verze 2 nahoře.

Funguje to jako vlajková loď

Flip Galaxy Z je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 855 se zdravým 8 GB RAM. To se podobá většině vlajkových lodních smartphonů z loňského roku, včetně Galaxy S10. To se spáruje s interním 256 GB úložiště. K dispozici je také slot SIM karty (spolu s podporou ESIM), ale neexistuje žádný slot pro kartu microSD.

Provedli jsme Galaxy Z převrácení přes Geekbench 5, standardní benchmarkingovou aplikaci, která dává zařízením jejich kroky. Aplikace prochází testy na CPU, GPU, rychlosti úložiště a rychlosti RAM. Napodobuje, že skutečný svět používá, jako je kontrola e-mailu (jeho vytahování ze serveru a vykreslování na displeji), vykreslení videa, které se streamuje a vykreslí hru se vstupy v reálném čase. Je to standard, který CNN podtrhuje použití pro naše recenze zařízení. Galaxy Z Flip skóroval 744 na jednojádru a 2 459 na vícejádře, což ho dalo přímo do souladu s rodinou Galaxy S10 a rodinou Note 10.

V minulém týdnu jsme hodně hodili na převrácení Z: hráli jsme „Fortnite“ na Wi-Fi i LTE a umístili tunu telefonních hovorů (který nemiluje fyzicky uzavírat zařízení a ukončit hovor?), odesílání e.mailů prostřednictvím Gmailu a Outlooku, vypálení zpráv Slack, volání Google Duo a úpravy dokumentů Google Drive. Byli jsme aktivní na. Instagram a Messenger a používali další aplikace jako Netflix, Disney, Hulu, Amazon, Duo, Afterlight, Emoji Blitz, Live Transcrib, Alexa, Google Home, mimo jiné. Po celou dobu s telefonem jsme nezažili žádné havárie nebo zpomalení aplikací. Flip Z vedl neuvěřitelně dobře, dokonce i s intenzivními hrami.

A můžete multitask s flip Z. Řekněme, že začnete sledováním videa YouTube. Můžete se posunout z pravé strany a otevřený okraj. Odtud si můžete vybrat ze svých pěti nejpoužívanějších aplikací nebo otevřít zásuvku pro všechny kompatibilní aplikace. Můžete také vytáhnout Chrome na dno displeje. Tímto způsobem můžete pohodlně zkontrolovat zprávy a sledovat video na YouTube nahoře, znovu přejeďte, abyste měli výhled do mini okna, odpovědět na e.maily nebo vychovávat a zkontrolovat vaše nejnovější zmínky. Umožňuje vám to udělat hodně bez zpomalení.

Pak je tu Flex Mode, což je to, co to Samsung nazývá, když máte z převrácení z pravého úhlu. V tomto režimu spodní polovina spočívá na povrchu a horní polovina je svislá. To je skvělé pro aplikaci fotoaparátu, protože se váš hledáček stává vrcholem a vaše uzávěrky a více minutových ovládacích prvků převezmou spodní část. V režimu galerie můžete své fotografie nebo videa zobrazit nahoře a spodní část se stává vaším trackpadem, což vám umožní snadno přejet obsahem nebo dokonce vysokorychlostním drhnutím videem. Pro videohovory můžete také použít Google Duo. To podporuje obrázek v obraze, takže můžete vidět, s kým chatujete v okně, které překrývá celý OS.

Přední obrazovka moc nedělá, ale umožňuje vám rychle zkontrolovat čas, odpovědět na hovor, vzít si selfie a zobrazit oznámení (zobrazené jako streamování podobný ticker přes 1.1-palcový displej). Stačí klepnout na jednoho, abyste to začali posouvat a otevírat z převrácení z toho se bude automaticky objevit na vnitřní straně. Je to snadný přechod.

Pokud jde o výdrž baterie, z Flip Z má dvě buňky, které se kombinují na 3 300 mAh. Jedna buňka je na horní polovině a větší je na dně. A dobrá zpráva je, že to funguje dobře, i když ne velkolepé. Po většinu dní jsme byli schopni získat celý den z převrácení Z, což znamená, že trvá od 10 do 12 hodin, zatímco iPhone 11, 11 Pro, S10e a poznámka 10 trvala mnohem blíže 14 hodin.

Kamery jsou docela univerzální

Nedělejte chybu, Galaxy Z Flip nemá nastavení kamery Galaxy S20 Ultra. Zde nenajdete žádný objektiv 108 megapixelů. Spíše je to nastavení fotoaparátu, které je podobné Galaxy S10.

Jádro 12-megapixelového ultrawide a 12-megapixelového širokoúhlého čočky dělá pěknou práci. Můžete pořizovat skvělé standardní fotografie nebo použít možnost pro kameru pro přizpůsobení nastavení. Základní zadní kamery dělají dobrou práci při manipulaci s přímým slunečním světlem a berou skvělé portréty a krajiny. Noční režim je také velmi univerzální.

Čočky můžete také použít k užívání selfies po uzavření převrácení z. Chcete-li přepínat širokou a ultraletou, stačí přejít na vnější obrazovku. Neexistuje způsob, jak změnit poměr pro tyto obrázky. Uvíznou v poměru čtverce, což není konec světa, ale doufáme, že aktualizace dorazí brzy. Může být komické používat takový malý hledáček, ale dostanete se k němu.

Galaxy Z Flip také podporuje režim Samsung Single Take, který vám umožní klepnout na tlačítko Shutter a přesunout telefon k tomu, co chcete střílet. Z flip Z tvrdé práce zachycení videa a fotografií.

Celkově byla kvalita obrazu a videa docela působivá. Není to tak dobré jako S20 Ultra, ale představuje relativně život podobný konečnému produktu. Dobře zvládne barvu se schopností reprezentovat úplné spektrum. Jak vidíte v květinovém výstřelu níže, je schopen získat vibraci okvětních lístků a umístit je po relativně abstraktní přírodě na pozadí.

Zjistíte také, že s automatickou funkcí fotoaparátu je trochu tepla. Nezpůsobí to, že dostanete špatný výstřel, ale ty jsou znatelně teplejší. iPhone obecně, spolu s pixely Google, vytvářejí chladičský obrázek. Oprava? Střelba v režimu „Pro“, který vám umožní pohrávat si s nastavením za běhu nebo je upravovat po zachycení výstřelu.

Sečteno a podtrženo

Jednoduše řečeno, Galaxy Z flip je nejlepší skládací smartphone. Samsung s tímto zařízením odvedl pěknou práci a získal z něj velkou část.

Samsung vezme až 400 z obchodu, ale i za plnou 1 380 požadovanou cenu, získáte skládací smartphone, který multasces, je docela příjemný používat, může trvat celý den a má jeden z nejživějších a elegantní návrhy jakéhokoli smartphonu.

POZNÁMKA: Výše ​​uvedené odráží uvedený maloobchodníka v době zveřejnění.

Poznámka: Výše ​​uvedená odráží cenu uvedené na seznamu maloobchodníků v době publikace.

Získejte zpravodaj podtrženého CNN ve své doručené poště

Dostávat doporučení produktu, recenze několikrát týdně.

Přihlášením souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů

© 2023 Kabelová zpravodajská síť. Warner Bros. Discovery Company. Všechna práva vyhrazena. CNN SANS © 2016 Cable News Network.

Сгибаемый смартфон от Samsung. Galaxy Z Fold4


| Denial of responsibility | Contacts |RSS