Samsung Galaxy M31S (8 GB RAM 128GB). Samsung Galaxy M 31S

Recenze Samsung Galaxy M31S: Skvělý celkový balíček

Společnost Samsung zahajuje téměř každý měsíc nový telefon s polovinou rozpočtu, ale většinou se jedná o zapomenutelné chytré telefony, které jsou nižší než konkurence, pokud jde o specifikace, ceny a funkce. S řadou Galaxy M je filozofií společnosti přilákat mladou a příští generaci spotřebitelů, kteří primárně nakupují online. To je také důvod, proč je řada telefonů Galaxy M z Samsungu primárně k dispozici pouze prostřednictvím online kanálů.

Galaxy M31S je nejnovějším přírůstkem v M-lineupu zařízení Samsung’s M-řádek zařízení. Jedná se o upgrade „S“ přes Galaxy M31 ze začátku tohoto roku s upgradovaným nastavením kamery a některými dalšími pozoruhodnými vylepšeními. Galaxy M31 byl slušný telefon, ale byl zastíněn jinými telefony středního rozsahu včetně vynikající redmi noty 9 Pro. Dělá upgrade „s“ Galaxy M31s přesvědčivější možností? Zjistěte to v naší recenzi.

brejle

procesor

GPU

Zobrazit

Tělo

Fotoaparát

Video

Clona

Funkce kamery

Úložný prostor

RAM

baterie

Připojení

Barva

OS

Cena

Octa-Core Exynos 9611, 4x Cortex-A73 Cores @ 2.3GHz 4x Cortex-A55 Cores @ 1.7GHz
MP3 MALI-G72
6.5 palců, 1080 x 2400 FHD, Super AMOLED, Gorilla Glass 3
159.3 x 74.4 x 9.3 mm, 203g
64MP, 12MP ultra široký, 5MP makro kamera, 5MP hloubková senzor, 32MP selfie střelec
4K@30fps
f/1.8 f/2.2 f/2.4 f/2.4, přední. f/2.2
Živé zaměření, super stabilní video, noční režim
128 GB UFS 2.1, slot pro kartu microSD
6/8GB
6 000 mAh, rychlé nabíjení 25 W
DUAL-SIM 4G LTE, VOLTE, Wi-Fi AC, Bluetooth 5.0, 3.5 mm jack
Mirage Blue, Mirage Black
Android 10, One UI 2.1
Rs 19 499 /275

Design

Vezměte design Galaxy S20, nahraďte sklo zpět plastem, trochu zvětšete velikost předních rámů a dostanete Galaxy M31s. Zadní část nemá žádný honosný design, který Samsung nabídl na sestavě Galaxy Note10, Galaxy A31 nebo některá z jejích dalších zařízení řady A. Místo toho má lesklý černý povrch, s horním polovičním přechodem na lehčí odstín stříbra pro kontrastní téměř zrcadlový efekt. Naštěstí je hrbol kamery také výrazně menší ve srovnání s řadou Galaxy S20, i když to má smysl, protože kamery zde nejsou nikde poblíž, jak jsou schopné.

Vyzvedněte Galaxy M31s a je okamžitě jasné, že držíte v ruce telefon střední třídy. Plastové záda a podvozek znamenají, že se zařízení v ruce necítí tak prémiové jako někteří jiní prémiové střední ran. Většina lidí však má tendenci používat případ na svém smartphonu, takže jsem vyhrál, že říká, že glasstická zadní část Galaxy M31s je dohodou. Spodní část telefonu je umístěna port USB-C, 3.5mm konektor pro sluchátka a mono reproduktor, zatímco na pravém okraji jsou umístěny hlasitosti a tlačítko napájení, ve kterém je také integrován skener otisků prstů. Děrovací díra na displeji je umístěna ve středu nahoře a je menší, než byste viděli na řadě Redmi Note 9 Pro, čímž se z něj stala oční.

Zobrazit

Galaxy M31s není prvním telefonem středního rozsahu ze společnosti Samsung, který používá panel AMOLED. Je to však první telefon střední třídy od společnosti, který používá slušný panel AMOLED. 6.5palcový displej má všechny vlastnosti, které jsou obvykle spojeny s takovými panely.- Skvělé sledovací úhly a úroveň jasu, punchy barvy a kontrast. Jeden pohled na displej a je jasné, že Samsung zde používá panel AMOLED, než to, co doposud použilo na své další středním rozsahu Galaxy M a A-Series zařízení.

Naštěstí, navzdory panelu AMOLED, Samsung nepoužívá skener otisků prstů v Display na Galaxy M31s. Místo toho je do tlačítka napájení integrován skener otisků prstů na boku. Toto je mnohem lepší řešení, protože skener otisků prstů je nejen snazší dosáhnout, ale je také rychlejší než skenery otisků prstů v displeji. Dalším bonusem panelu AMOLED je, že Samsung je schopen nabídnout vždy na displeji na Galaxy M31s, což je funkce, která je stále vzácností v telefonech této cenové body. Ve spojení s masivní baterií 6 000 mAh, není důvod se obávat, že bude mít vždy dopad na výdrž baterie také.

Fotoaparát

Galaxy M31s je dodáván s docela působivým nastavením kamery na papíře. Primární kamera 64MP používá senzor Sony IMX682 s f/1.8 Clona, ​​s ultra širokým střelcem úhlu s rozlišením 12MP.- nahoru z 8MP, které obvykle vidíme v chytrých telefonech středního rozsahu. Tam je také hloubka 5MP a 5MP makro senzor.

Ve výchozím nastavení primární kamera 64MP fotografuje při 16MP díky pixelovému binningu. Obrázky zachycené za denního světla vycházejí docela dobře, se spoustou detailů a slušného dynamického rozsahu. Samsung ukázal dobré omezení od posílení barev a příliš kontrastujícího a způsobit, že fotografie vypadají nerealisticky. Primární kamera je také schopna pořizovat slušné fotografie uvnitř, i když na obrázcích je problém s ostrostí, když se člověk pohybuje směrem k okrajům. Je však velký rozdíl v kvalitě obrazu mezi primární a ultralehkový úhel kamery. Posledně jmenovaný je výrazně podřadný a je zde také velký rozdíl ve zpracování barev. Fotografie zachycené 12MP ultra širokou střelcem za denního světla jsou docela dobré, ale jak se dostupné světlo snižuje, také jeho užitečnost. Jeden vtip, který jsem si všiml s primární kamerou Galaxy M31S, je to, že při používání nočního režimu má telefon tendenci trochu přiblížit k předmětu, chování, které ještě musím vidět v žádném jiném telefonu doposud.

Performance baterie

Samsung Galaxy M31s má čipovou sadu Octa-Core Exynos 9611, která je vyrobena na uzlu 10nm. Může dosáhnout rychlostí hodin až 2.3GHz a CPU jsou spárovány s paží Mali G72-MP3 GPU. Je to stejný čip Exynos, který Samsung používá na svých zařízeních střední třídy od poloviny loňského roku. Exynos 9611 v loňském roce nikdy nezískal žádné ceny za výkon a v roce 2020 se jeho výkon cítí ještě horší, když jej porovnáme se střední třídou Snapdragon 6xx a 7xx, které nabízejí lepší výkon v oddělení CPU i GPU.

Není to jako by Galaxy M31s je pomalý nebo má problémy s výkonem. Pokud jste průměrný Joe, který používá svůj telefon pro základní zasílání zpráv, prohlížení internetu a telefonní hovory, bude Galaxy M31 v pořádku, protože má pro takové úkoly dost oomph. Hodně kreditu za to také jde do softwarového týmu Samsungové pro optimalizaci své jedné pokožky uživatelského rozhraní, aby hladce fungovala na takovém hardwaru. Právě když začnete provozovat několik těžkých aplikací a cyklujte mezi nimi, můžete vidět zařízení trochu bojovat. Důležité je, že Exynos 9611 uvnitř Galaxy M31s je zklamán jeho Mali GPU. Zatímco telefon je schopen hrát těžké hry jako PUBG ve vysokém grafickém nastavení, snímková frekvence je všude a snaží se udržovat 30 snímků za sekundu. Vzhledem k tomu, že další levnější telefony jsou schopny hrát PUBG ve vysokém nastavení bez závěsu, výkon Galaxy M31s „. Z hlediska výkonu je jasné, že Galaxy M31 je určena pro průměrné uživatele a hráči by měli hledat jinde jinde. Benchmark skóre níže to odráží také.

Baterie 6 000 mAh uvnitř Galaxy M31s z něj dělá absolutní šampion baterie. Smartphony střední třídy již nabízejí vynikající výdrž baterie než vlajkové lodi Android Smartphones, ale Galaxy M31 je zcela na jinou úroveň. S zařízením jsem snadno získal dva až dva a půl dny výdrže baterie při mírném využití. To bylo s telefonem připojeným ke dvěma 4G sítím a především pomocí WhatsApp, Slack. Asi 30 minut videohovorů a kamera jednou za několik hodin pro kliknutí na několik fotografií.

Díky 25 W Rychlé podpoře nabíjení se Galaxy M31S účtuje relativně rychle. Vzhledem k velikosti hovězího baterie by bylo nepraktické očekávat, že se bude účtovat od 0 do 100% za přibližně hodinu, jak to dělají některé telefony. Při mém testování trvalo Galaxy M31 téměř 100 minut, než se dostala z téměř prázdné nádrže, která je docela dobrá pro telefon s baterií 6 000 mAh. Doufám, že brzy začneme vidět vlajkové lodi smartphonů Android, které nabízejí podobnou výdrž baterie jako Galaxy M31s.

Software

Mám značné množství zkušeností se spoustou kůží Android OEM, včetně MiUi 12, Oxygenos a One UI. Mezi všechny z nich budu dávat přednost jednomu uživatelskému rozhraní, protože zasáhne správnou rovnováhu funkcí, přizpůsobení a stability. Ve skutečnosti je hlavní zážitek jednoho uživatelského rozhraní na Galaxy M31s velmi podobný tomu, co by se dalo na některých vlajkových lodí Samsung Smartphones. Jistě, některé funkce fotoaparátu zde chybí, ale pak to není cílové publikum Galaxy M31s také.

Všechny funkce, které by se dalo očekávat jako Temný režim, multitasking s rozdělením, digitální pohoda, užitečná gesta, podpora témat a navigační gesta. Jedno uživatelské rozhraní také nabízí neuvěřitelně užitečné funkce multitaskingu, jako je vyskakovací pohled, které jste vyhráli „T v jakémkoli jiném smartphonu v tomto cenovém rozsahu. Z krabice běží Galaxy M31s na Android 10 s jedním uživatelským rozhraním 2.1 Navíc. Zatímco zařízení by mělo získat aktualizaci Android 11, od Samsung není žádné slovo o tom, jak dlouho bude M31 nadále dostávat aktualizace OS.

Závěr

Galaxy M31s není tak výkonná jako série Redmi Note 9 Pro, ale jakmile se podíváte kolem jeho průměrného výkonu, uvědomíte si, že je to překvapivě dobré zařízení. Galaxy M31s rozhodně není pro energetické uživatele nebo hráče, ale pro průměrné uživatele, pro které jsou cennější lepší výdrž baterie, kvalitní panel AMOLED, spousta úložiště a slušný softwarový zážitek. Galaxy M31s je perfektním příkladem smartphonu a hodnoty, kterou dodává jako celkový balíček a že jej nelze posoudit na základě čipové sady, kterou používá.

Samsung Galaxy M31S (8 GB RAM 128GB)

Cena Samsung Galaxy M31S (8 GB RAM 128 GB) v Indii začíná od 16 999 ₹. Byl k dispozici za nejnižší cenu na Samsung v Indii 29. května 2023. Podívejte se na Samsung Galaxy M31S (8 GB RAM 128GB) Podrobné specifikace a funkce.

Rychlé specifikace Samsung Galaxy M31S (8 GB RAM 128 GB)

Specifikace
RAM 8 GB
Zadní kamera 64 MP f/1.8 (široký úhel) 12 MP f/2.2 (ultra široký) 5 MP f/2.2 (makro) 5 MP f/2.4 (hloubkový senzor) s autofokusem
OS Android V10.0, upgradovatelné na V11
Zobrazit 6.5 palců, 1080 x 2400 pixelů
Vnitřní paměť 128 GB

Cena Samsung Galaxy M31S (8 GB RAM 128 GB) v Indii je 16 999 GBP. Můžete si koupit Samsung Galaxy M31S (8 GB RAM 128GB) online na Samsung za nejnižší cenu. Samsung Galaxy M31S (8 GB RAM 128GB) byla naposledy aktualizována 29. května 2023

Podobné produkty

Samsung Galaxy M31S (8 GB RAM 128 GB)

uživatelské recenze

Toto je velmi dobrý vylepšený telefon a kupuji tento telefon

Perfektní produkt!

Dobrá volba pro někoho, kdo má telefon s rozpočtem 20k a ne-Chineese. Nejvyšší třída zobrazuje výkonná baterie Slušná kamera Slušná hodnota výkonu za peníze

Báječný!

Přesto si to jen kupte bez jakéhokoli váhání.Pokud funkce volání záznamů je zobrazena na displeji, bude to pohodlnější místo toho, aby bylo uvedeno na pravé straně UPER (3 tečky)

Diskutovat

Ye Mobile Kaisa H Koi Btayega

Bhai Meri Manom ​​plz iss Telefon ko mat lena dunia ki sabse bekar telefon. Me ISS Telefon KO 1 rok Použijte kia nebo 1 rok khatam hote hi iss telefon ka mateřská deska kharap ho gaya tak plzz mat lena

Procesor Samsung Ko Bolo Qualcomm Snapdragon Lagane KO

Ahmad Bhai Snapdragon America Ka procesor hai bro

Ajay bhai ye bataye exynos náš Qualcomm Mai Kya Koi Zyada Fark Hai?

Související zprávy

Samsung Galaxy Z Fold 5: Exkluzivní první pohled na vysoce očekávaný skládací telefon

Fanoušci Samsung a nadšenci techniky dychtivě čekali na nadcházející Galaxy Z Fold5 a nedávné zprávy naznačují, že čekání může skončit dříve, než se očekávalo. Zatímco vlajková loď skládacího telefonu byl…

Samsung Galaxy S23 Ultra 12 GB RAM varianta spatřená na benchmarku Geekbench

Samsung nenechává žádný kámen bez sestavy Galaxy S23. Tvrdě pracuje na zvýšení uživatelského zážitku na své první sadě vlajkových zařízení, která mají být v únoru prodána. Zatímco Galaxy S…

Samsung uvádí na trh Galaxy A54 5G Galaxy A34 5G s počáteční cenou RS. 30 999

Samsung je doslova na roli. Po spuštění smartphonu Premium Galaxy S23 a rozpočtu Galaxy 14 Smartphone Samsung konečně spustil 2 nové telefony v polovině rozpočtu pro spotřebitele v Indii. Dva chytré.

Samsung Galaxy S23 Fe se neděje; Tři-násobná galaxie složit v dílech

Vypadá to, že jsme připraveni pochovat zvěsti kolem Samsung Galaxy S23 Fe, protože telefon se velmi pravděpodobně neděje. Aktualizace přišla od populárního tipéra Yogesh Brara, podle kterého, spekulované Samsung…

Váš konečný průvodce nákupem zrekonstruovaných iPhonů v Indii

Naučte se, kde a jak koupit renovované iPhony v Indii

Samsung Galaxy M31s je dodáván s 64MP Quad zadními kamerami, 6 000 mAh baterií, ale starý procesor Exynos 9611. Přečtěte si o své recenzi a věděli, jak to fungovalo

Recenze Samsung Galaxy M31S

Samsung, se svou pravděpodobně populární řadou Galaxy M, je nyní konkurenčním výrobcem smartphonů v segmentu rozpočtu stojícího krku na krk s Xiaomi a Realme. Jihokorejský technologický major zahajuje řadu chytrých telefonů s rozpočtem a posledním, kdo vstoupil do jeho širokého portfolia, je Galaxy M31s, varianta Galaxy M31, která byla spuštěna začátkem tohoto roku.

Smartphone staví své sázky do obrovské 6 000 mAh baterie, super AMOLED displej a 64MP quad zadní kamery. Zařízení jsem musel používat nějakou dobu a tady je, zda se jedná o produkt, který stojí za to jít, pokud máte rozpočet pod 25 000. Přečtěte si o recenzi Indiatv Tech a zjistěte to.

Recenze Samsung Galaxy M31S: Návrh

Galaxy M31s obdržela některé pozoruhodné upgrady, pokud ji porovnáte s Galaxy M31. Nyní existuje displej Infinity-O namísto nekonečného u jednoho a získáme lepší možnosti barev. Smartphone se také cítí lépe z hlediska kvality sestavení. Je to ve dvou barevných možnostech: Mirage Black a Mirage Blue, z nichž jsem se držel druhého. Celá ombre vibrace (nazývaná prémiový gradient společností) vypadá dobrým způsobem jinak. Přestože se skládá z plastu (s přidaným sklem), zařízení se v rukou necítí levně. Je pohodlné používat a jednoruční použití se ukáže jako docela pohodlné.

Recenze Samsung Galaxy M31S

Pokud jde o estetiku, Galaxy M31s má v levém horním rohu vzadu obdélníkové čtyřkolky. Kromě toho záda představuje značku společnosti ve spodní části, takže vypadá minimální a elegantní. Předem je na vrcholu punčová díra, což dělá cestu pro méně rámy. Na pravé straně zařízení je umístěn svazek kolébky a tlačítko zapnutí/vypnutí napájení, které se zdvojnásobí jako skener otisků prstů a levá strana má zásobník SIM. Horní část je ponechána prázdná, zatímco spodní část má 3.5mm zvukový konektor, port USB typu-C a mřížka reproduktorů.

Recenze Samsung Galaxy M31S

Smartphone má minimální prvky, které se dosud zdají být trendy kvůli modré barvě, kterou má. Mírné zlepšení designu oproti Galaxy M31 z něj dělá hodné zařízení.

Recenze Samsung Galaxy M31S: Displej

Galaxy M31s rozpíná 6.5 palců a podporuje rozlišení obrazovky s plným HD. Je založen na panelu Super AMOLED a má poměr stran 20: 9. Začlenění displeje Super AMOLED je docela skvělé pro zařízení, které spadá pod RS. 25 000. Zařízení přichází s podporou různých funkcí zobrazení, jako je adaptivní jas, tmavý režim, filtr modrého světla, režim obrazovky (živý nebo přirozený), vždy na displeji a náhodnou ochranu dotyku.

Recenze Samsung Galaxy M31S

Displej, podobně jako jakékoli jiné zařízení Samsung je jasné a živé. Zobrazení obsahu, zejména video-streamování, je velmi podrobné a vyžaduje dobře osvětlený displej. Být Super Amoled, displej je schopen dobře zvýraznit černochy. Displej je přesycený a způsobuje, že se obsah docela objevuje, něco, co telefony Samsung mají tendenci mít. Mimo jiné byly úhly pozorování v pořádku a čitelnost slunečního světla byla také slušná.

Recenze Samsung Galaxy M31s: Kamery

Smartphone je domovem čtyř zadních kamer: primární kamera 64MP Intelli-Cam, 12MP ultra široký objektiv, 5MP makro čočka a 5MP hloubkovou senzor. Přední kamera stojí na 32 mp. Zařízení je dodáváno s řadou funkcí fotoaparátu, jako je LED Flash, Live Focus, 4K Video nahrávání (pro zadní i přední kamery), videa s pomalým pohybem, AR filtry, 5x zoom, jednorázové funkce, HDR a dokonce vlastní filtry.

Recenze Samsung Galaxy M31S

Počínaje zadními kamerami potřebuje toto oddělení nějakou chválu! Kamery na telefonech Samsung na mě začaly zapůsobit, když jsem poprvé zkontroloval Galaxy M31 a skok společnosti z M31 na M31 je působivý. Obrázky dopadnou docela dobře a detaily jsou zvýrazněny. Získáte přesycené obrázky a to může zklamat ty, kteří hledají přirozené výstupy (podobně jako já), ale živé barvy způsobují, že malebné obrázky vypadají úžasně. Obrázky většinou odmítají potřebu jakékoli úpravy. Režim HDR je docela slušný a zdůrazňuje temné oblasti obrazu dobře, živé zaměření vytváří slušný efekt Bokeh a funkce singlu je příjemným pokusem o vynesení dobrých obrázků a videí bez velké práce. Také se mi to líbilo na Galaxy S20.

Pokud jde o přední kameru, vyrobené selfies jsou nadprůměrné. Získáte podrobnosti a hodně přesycení, které na mě moc nezapůsobily. Cítím, že přední kamery dokážou lépe na telefonech Samsung s rozpočtem a střední třídou. Mimo jiné bylo 4K videozáznam docela slušných a videa s pomalým pohybem byla také nádherná. Makro režim se navíc ukázal jako slušný, ale ne dobře detailovaný a noční režim byl také v pořádku.

Recenze Samsung Galaxy M31s: SPECE SECE

Zde jsou specifikace Samsung Galaxy M31S:

Recenze Samsung Galaxy M31s: výkon, baterie, OS

Galaxy M31S je poháněn procesorem Exynos 9611, podobně jako jeho předchůdce a přichází ve dvou možnostech RAM/Storage: 6 GB/128 GB a 8 GB/128 GB, z nichž jsem získal základní model. Možnosti úložiště lze dále rozšířit na 512 GB pomocí paměťové karty.

Recenze Samsung Galaxy M31S

Smartphone je slušné zařízení a častěji než ne funguje jako Galaxy M31. Je to slušný umělec a nese většinu úkolů s lehkostí i s řadou aplikací na pozadí. Moje každodenní úkoly, jako je sledování videí, procházení internetem, kliknutí na obrázky a přehrávání některých populárních her, jako je Candy Crush Saga a dokonce i Subway Surfers. Při používání zařízení byste cítili určitý druh lehkosti, stále je nějaké zaostávání. Smartphone má občas tendenci k závěrce, ale to se sníží, pokud snížíte animace z nastavení.

Umístění senzoru otisků prstů je mimo jiné dobrým doplňkem a je schopno odemknout zařízení za 1 nebo 2 sekundy. Kvalita zvuku je dobrá, ale občas se cítí trochu ozvěna.

Recenze Samsung Galaxy M31S

Baterie 6 000 M. Smartphone byl schopen vydržet déle než jeden den s výše uvedeným využitím a více než 2 dny v pohotovostním režimu. To se pro mě ukázalo jako docela slušné. Zařízení se také plně nabilo za mírně více než hodinu, což způsobuje velký problém. UI Samsung One založené na Androidu 10 zaznamenalo několik drobných vylepšení a cítí se docela slušně. Je hladký, čistý a má nové sekce v zásuvce aplikací: osobní a objevte pro efektivní použití. Vypnutím byl bloatware, se kterým přichází (naplnění zařízení se všemi populárními aplikacemi v těchto dnech, na které se Samsung mohl dostat na ruce) a některé reklamy přes obchod Samsung a prohlížeč Samsung.

Recenze Samsung Galaxy M31S: Verdikt

Samsung Galaxy M31s, počínaje Rs. 20 499, je to více než desetivní zařízení, které můžete získat. S vylepšenými kamerami, displejem Super AMOLED, úžasnou výdrž baterie se smartphone snaží pro společnost v segmentu ceny dobře. I když to nese většinu funkcí, které již Galaxy M31 má, lepší kamery, displej pro úder a lepší design by vás přiměly jít na to. Starý procesor a některé zpoždění výkonnosti však působí jako problém. Kromě toho stojí proti lidem jako Realme X3 s procesorem Qualcomm Snapdragon 855 Plus a 120 Hz a dokonce i Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max s mírně nižší cenovou značkou.

To znamená, že pokud vás další dvě možnosti nepřitahují, Galaxy M31 je možnost pod RS. 25 000, které pokrývá většinu oddělení, která se kvalifikují pro dobré zařízení.

Klady Nevýhody
Lepší design, zobrazení Výkon není zcela bez zpoždění
Vylepšené kamery Zpracované výsledky předních kamer
Senzor otisku prstu na boku

Galaxy M31s měla vyřešit problémy svého předchůdce, ale stále ztrácí výkon tím, že se drží stejné staré čipové sady.

Při Rs 20 499 je Samsung Galaxy M31 (Review) stále solidním smartphonem Android, který sedí na horním konci segmentu smartphonu rozpočtu v Indii. Při spuštění začátkem tohoto roku nabídla velkou hodnotu za peníze, vzhledem k tomu, že displej WaterDrop AMOLED a 64 MP fotoaparát. Jediná věc, která drží záda M31, bylo jeho plastové tělo, které se cítilo docela levné, a jeho nevýrazný herní výkon.

To také učinilo barevné a honosné vzory redmi noty 8 Pro (recenze) (a v poslední době, poznámka 9 Pro Max) atraktivní pro kupující hledající smartphone v horním konci segmentu rozpočtu. A pak je zde také nedávná hrozba ve formě OnePlus Nord, která vám získává bláznivou hodnotu za peníze, pokud jde o hardware a výkon při dalších 5 000 Rs.

Nedávno spuštěná M31s není zbrusu nový telefon skrz a skrz, ale pracuje na některých bodech jeho předchůdce, aby vám přinesl podobný telefon s několika změnami. Samsung věří, že změny přesvědčí uživatele, aby si vybrali M31s nad redmis a pocos tam venku.

Ale sčítají? A jak je M31 V2.0 Stock proti konkurenci? Pojďme to zjistit.

Samsung Galaxy M31s. Obrázek: Tech2/Sheldon Pinto

Tak co je nového?

S tím z cesty, pojďme se ponořit!

Design získá upgrade řady A

Rovné strany a mírně zaoblené rohy vypadají docela pěkně. Obrázek: Tech2/Sheldon Pinto

„Glasstic“ (plast, který se cítí jako sklo) zpět, není vůbec špatný a ve srovnání s M31 se cítí docela prémiový. Dokončení „Mirage Blue“ vypadá trochu honosná. Přímé strany a mírně zaoblené rohy vypadají docela pěkně, stejně jako celková kvalita sestavení. Ano, chytí otisky prstů, ale můžete je docela snadno vymazat.

Na M31s, když stisknete tlačítko napájení (správně), je to pěkné uspokojující „kliknutí“.

Líbí se mi, jak je tlačítko napájení (které také obsahuje čtečku otisků prstů) je trochu obtížné stisknout dolů. Věřím, že je to úmyslné, takže nedokončíte telefon, když klepnete na tlačítko napájení a ověřte aplikaci. To byl problém, když jsem zkontroloval malý, ale Mighty Galaxy S10E před více než rokem. Na M31s, když stisknete tlačítko napájení (správně), je to pěkné uspokojující „kliknutí“.

Zobrazení zasáhne správné poznámky

Většina značek smartphonů nezískává úder díry správně. Velká dutina otvoru je často umístěna tak hluboko uvnitř pozorovací oblasti, že zabírá více než dvojnásobek prostoru, který lišta oznámení zabírá na pravidelném smartphonu.

Galaxy M31s a Poco M2 Pro, l až r.

Samsung dělá opravdu dobrou práci tím, že udržuje kamerovou jednotku (nebo dutinu) malou a sedí jen 3-4 mm od nejlepšího rámečku displeje. Výsledek? Nejedí to na displeji, ale v podstatě vám dává více pozorovacího prostoru tím.

Samsung dělá opravdu dobrou práci tím, že udržuje kamerovou jednotku (nebo dutinu). Obrázek: Tech2/Sheldon Pinto

Panely Super AMOLED jsou známé svými hlubokými černochy. Panel v tomto telefonu nezklame, i když není srovnatelný s dobrými věcmi, které dostanete do střední řady se sérií. Někteří mohou upřednostňovat výchozí „živý“ barevný režim, ale cítil jsem, že to bylo příliš nasycené, s červeným pohledem na hraniční oranžovou. Poté, co jej nastavili na „přirozené“, vypadaly barvy na místě a hluboké černoši skutečně vytvořily příjemný zážitek z streamování videa ve srovnání s běžnými LCD panely. Jas nebyl ani problém, protože obsah byl čitelný na přímém slunečním světle.

To je opravdu malá dutina pro otvor!

Displej skutečně stojí za peníze navíc za dostupnější LCD alternativy od čínských značek smartphonů.

Jedno uživatelské rozhraní stáhne vyrovnávací akt

Jedno uživatelské rozhraní je ve skutečnosti hvězdou show a drží všechno pohromadě.

Vzhledem k čipové sadě Exynos 9611 se M31 necítí tak elegantní, jak bych chtěl. Ale věci jsou stále dostatečně hladké a neviděl jsem žádné škytavky v každodenním používání s výjimkou drobného koktání při žonglování mezi aplikacemi třetích stran.

Vzhledem k čipové sadě Exynos 9611 se M31 necítí tak elegantní, jak bych chtěl. Obrázek: Tech2/Sheldon Pinto

Jedno uživatelské rozhraní samo o sobě je dobře navrženo, s velkými ikonami a důrazem na jednoruční použití, kde jsou všechny prvky UX (v nativních aplikacích) přeneseny na spodní polovinu displeje. Přidejte tento displej AMOLED do mixu a také získáte funkce jako vždy zapnutý displej, který.- Vzhledem k větší než obvyklé baterii telefonu.- Neovlivňuje ani výdrž baterie.

Pokud nejste fanouškem miui Xiaomi, pak byste měli vyzkoušet jedno uživatelské rozhraní, je to opravdu lepší a bez reklam na vlastní Android Skins.

Kvalita kamery je docela dobrá

Senzor 64 MP SONY získá práci s teplými barevnými tóny a dostatečnou úrovní detailů, ať už je to denní světlo nebo slabé světlo. Při slabém osvětlení se hluk trochu plazí, ale je pod kontrolou i ve tmavších scénách. Impozantní.

Přepněte do nočního režimu a můžete být trochu zklamaní. Kvalita obrazu je průměrná, s určitým agresivním snížením hluku, která vede k nedostatku detailů v texturách, jako jsou listy, stěny atd. To se děje zejména když na scéně není jen málo nebo žádné světlo, jako jsou ty níže uvedené.

Automatický režim vs. Noční režim vs. Ultralegaletá noční režim. L až r.

samsung, galaxy, m31s, 128gb

Větším problémem je, že noční režim doslova ořízne masivní část scény k tomu, co se téměř zdá být 2x plodinou, ve srovnání s tím, co vidíte v hledáčku v automobilovém režimu. Místo obvyklého výstupu 16 MP s binned získáte obrázek 7 MP, který má nižší kvalitu.

Chápu, že oříznutí výstupu ze senzoru získáte více prostoru pro úpravy softwaru (pro kompenzaci pohybu rukou). Ale oříznutí tolik, že opravdu bere věci příliš daleko.

Over, neexistuje žádný únik tohoto faktoru plodiny na primárním 64 MP střelci v nočním režimu. Přepněte na 12 MP ultra široký fotoaparát ve stejném režimu a výsledky nejsou přinejlepším použitelné a rozmazané.

5 MP makro kamera byla působivá. Neobsahuje systém autofokusu, takže budete muset udržet kameru stabilní na sladkém místě, což je 4 cm. 5 cm od vašeho předmětu. Fotografie jsou trochu měkké, ale obrázky se balí v mnoha detailech, jako jsou hřebeny šnekové skořápky, jak můžete vidět na výše uvedeném obrázku.

Selfies vystřelil pomocí 32 MP kamery vyjde docela pěkně a má dobrý dynamický rozsah, ale jsou mírně přesycené. Poskytuje mírně rozmazané fotografie v dimním světle, ale je k dispozici „noční“ režim, který pro něj nahradí.

Nahrávání videa při 4K, 1080p a 720p je překvapivě k dispozici na předních i zadních kamerách, ale oba jsou také omezeny na 30 FPS. Stabilizace je opravdu dobrá, a stejně tak i framerát, který zůstává stabilní. Záběry v nízkém světle také nejsou špatné, je to jen to, že fotoaparát trvá další sekundu, aby se zamykala zaměření na scénu nebo objekt.

Vynikající výdrž baterie s vyváženým výkonem

Baterie 6 000 m. Nabíječka 25W je rychlá a dostane vás do provozu asi za hodinu a půl, což není špatné vzhledem k kapacitě baterie.

Exynos 9611 nemusí mít vliv na dobře optimalizované OneUI společnosti Samsung, ale ovlivňuje to herní výkon. Obrázek: Tech2/Sheldon Pinto

Čipová sada Exynos 9611 není výkonem. Je to jen o tom, že vás bude pobavit, ať už je to příležitostné herní nebo streamování filmů na tomto displeji Samoled.

Tato čipová sada nemusí mít vliv na dobře optimalizované OneUI společnosti Samsung, ale ovlivňuje to herní výkon. 9611 může běžet většinu her nejlépe v nastavení grafiky s nízkým médiem a věci se začínají trhané při vysokých grafických nastaveních.

Graphics Heavy Mudrunner byl koktání.

Vyzkoušel jsem Asphalt 9: Legends, Call of Duty: Mobile, PUBG: Mobile a mobilní verze Mudrunner. Po vyzkoušení těchto her bylo jasné, že M31 není určeno pro hraní her. Telefon se zahřívá se středním nebo vysokým grafickým nastavením a chvíli trvá, než se také vaří dolů. To je problém a po asi 45 minutách hraní zažijete znatelné zpoždění, pomalé načítání znaků ve hře atd.

Bohužel to byl problém také s M31, a zdá se, že Samsung zmeškal příležitost tím, že si zachoval stejnou čipovou sadu, zatímco stavěl na rychlosti nabíjení a lepší design. Protějšky Qualcomm jsou na této frontě lepší, a to zřejmě dělá Poco X2 (730G) lepší volbou, pokud máte na mysli hraní her.

Přichází s 3.5mm konektor pro sluchátka. Obrázek: Tech2/ Sheldon Pinto

Kvalita zvuku prostřednictvím reproduktorů byla docela hlasitá, jasná a dost na to, aby vyplnila malou místnost. 3.5mm konektor pro sluchátka? Prosím…

Pokud byste si koupili Samsung Galaxy M31s?

Pokud byste se nechtěli vyhnout čínskému produktu, opravdu nemůžete ignorovat lepší kvalitu sestavení Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max (R 16,999) a Poco X2 (R 17 499), které se cítí chrlovanější při každodenním používání, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí, nabízejí. Lepší fotoaparáty s více podrobnostmi a také vám také skvělý herní výkon.

Jsou ceny o něco nižší, ale chybí na tomto krásném displeji AMOLED, baterii 6000 mAh a rozhraní je známo, že je spam. S tím v perspektivě je ceny Samsungu za M31 oprávněné.

Pokud vlastníte Galaxy M31, není třeba upgradovat, protože bity, na nichž záleží většinou, zůstávají stejné.

Pokud vlastníte Galaxy M31, není třeba upgradovat, protože bity, na nichž záleží většinou, zůstávají stejné. Obrázek: Tech2/ Sheldon Pinto

Moje jediná stížnost na tento telefon je jeho herní výkon ve srovnání s konkurencí, v a pod tímto cenovým rozpětím. Všechno ostatní, co je připojeno k tomuto telefonu.- to vše doručí.

To sedí těsně pod polovinou rozsahu Rs 19 499, ale dostane vám správnou kombinaci výkonu přátelského k baterii s pomlčkou stylu a pohodlí a pohodlí displeje AMOLED. Jen na to nehrajte.

Samsung Galaxy M31S. úplné specifikace a cena v Indii

Vydáno

Postavení

Zahájení
5. srpna 2020
Dostupný
Technika

2G pásma

3G pásma

Síť
GSM / HSPA / LTE
GSM 1800 / 1900/850/900 MHz

Samsung Galaxy M31S. cena v Indii, přehled specifikace

Samsung Galaxy M31s byl oficiálně spuštěn 5. srpna 2020 v Indii. Dimenze rozměru Samsung Galaxy M31S měří 159.3 x 74.4 x 9.3 mm a hmotnost telefonu 203 gramů. Další Samsung Galaxy M31s má 6.5palcový displej. Telefon má panel Super AMOLED s vysokým rozlišením 1080 x 2400 pixelů.

Displej Samsung Galaxy M31s je chráněn Corning Gorilla Glass V3. Zařízení Samsung Galaxy M31S je napájeno společností Exynos 9611 (10 nm) a běží na Android 10. CPU telefonu je v zásadě osmijádrový (4 × 2.3 GHz Cortex-A73 4 × 1.7 GHz Cortex-A53).

Samsung Galaxy M31s má na zadní straně telefonu nastavení čtyřkamery. Struktura se skládá z 64 MP širokého, 12 mp ultra širokého. a 5 MP makro a 5 MP hloubkového fotoaparátu. Tento telefon má 32 MP, f/2.0, 26 mm (široký) fotoaparát selfie uvnitř a horní část displeje. A jeho schopnost nahrávání videa je 4K@30fps, 1080p@30fps.

Má varianty 6/8 GB a 128 GB podle RAM a ROM. Samsung Galaxy M31s může podporovat až 512 GB MicroSDXC (vyhrazený slot). Galaxy M31s má samozřejmě velkou baterii 6000 mAh s super rychlou nabíječkou 25 wattů. Má duální SIM (nano-SIM, duální pohotovostní) sloty karty.

Smartphone Samsung Galaxy M31S podporuje 2G/3G/4G. Senzor otisku prstu je nastaven na straně telefonu. Mezi další funkce tohoto telefonu patří WLAN, FM rádio, Bluetooth a OTG podporovaný port USB.

Recenze pro Samsung Galaxy M31S

Pozitivní: Nejlepší baterie ve své třídě, skvělý displej, fotografie denního světla je dobrá. Negativní: Chybí na vysokou rychlost obrazovky, není dokonalý pro hraní.

samsung, galaxy, m31s, 128gb

Jsem uživatel Samsungu. Myslím, že to není herní phn. Normální uživatelé M31s je lepší Celkový výkon byl úžasný. AMOLED displeje úžasné.

Přihlášení pouze pro zákazníky, kteří si zakoupili tento produkt.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS