Samsung Galaxy S10E 6 GB | 128 GB | Dual-Sim | Prism Black. Samsung Galaxy S10E 128GB

samsung, galaxy, s10e, dual-sim

Recenze Samsung Galaxy S10E: S výhledem na nejlevnější telefon společnosti Samsung by byla chyba

Tento powerhouse hodnota je hodně správně a velmi málo špatně.

Kariéra Jessica Dolcourt s CNET začala v roce 2006 a zahrnuje recenze, hlášení, analýzu a komentář pro stolní software; Mobilní software, včetně úplně prvních aplikací pro Android a iPhone a operační systémy; A mobilní hardware s důrazem na iPhone a Samsung. Jessica byla jedním z prvních lidí na světě, která testovala, kontrolovala a hlásila o skládacích telefonech a 5G bezdrátových rychlostech. Jessica začala v roce 2019 vést sekci CNET pro tipy a časté dotazy, přičemž vedla pokrytí praktických rad o rozsáhlých tématech od osobních financí po telefony a domov. Je držitelkou MA s vyznamenáním z University of Warwick (Velká Británie).

Je to už asi dva měsíce, co jsem zkontroloval Galaxy S10E, nejlepší hodnota Samsung mezi telefony S10 a já jsem stále stejně prodáván. I když se to může zdát naprosto nudné ve srovnání s 6.7palcová, čtyřkamera S10 5G nebo ohýbatelná galaxie. S10E je také mnohem jistější věc a spolehlivost je docela všeobecná vlastnost, pokud jde o nákup nového telefonu. S10 5G bude stejně rychle jako jeho podpůrné sítě a. No, víte vše o problémech s obrazovkou Galaxy Fold.

Samsung Galaxy S10E

Dobrý

Sen se splní pro nakupující hodnoty, kteří milují malé telefony. Galaxy S10E sdílí základní kameru S10 a čipovou sadu Snapdragon 855, takže fotografie a rychlost jsou vynikající. Životnost baterie a sdílení bezdrátového napájení jsou také na místě. Jeho čtečka otisků prstů a plochá obrazovka řeší drobné problémy s Pricier S10 a S10 Plus.

Špatný

Levici a lidé s malými rukama mohou považovat čtečku otisků prstů za nepříjemný. Díky odsazenému tvaru se pořizování obrazovky cítí divně.

Sečteno a podtrženo

Galaxy S10E je skvělá hodnota pro kompaktní telefon s powerhouse, i když nemůže porazit cenu OnePlus 6T 550.

Nejlepší věc na Galaxy S10E je to, že je to kompletní a uklizený balíček, který sdílí stejné základní funkce jako 1 000 Galaxy S10 Plus. Ale za mnohem nižší částku. Počínaje 750, 669 GBP a AU1 199, Galaxy S10E je domácí běh s velmi málo nedostatků. Ve skutečnosti by dva „kompromisy“ Galaxy S10E mohly ve skutečnosti vyřešit potenciální problémy, které byste mohli mít s větší Galaxy S10 Plus. „E“ může znamenat „Essential“, ale také znamená „Excelence.“

Aby se trochu hlouběji kopal, používá S10E stejné rozhraní Android Pie s jedním uživatelským rozhraním Samsung nahoře a nejlepší čipovou sadou Snapdragon 855. Obrazovka je skvělá, výdrž baterie je velmi silná a telefon můžete použít k bezdrátovému nabíjení zařízení s podporou Q q. Můžete na něm hodit tolik vody a prachu jako jakýkoli jiný telefon Galaxy S10.

Galaxy S10E je dynamite, Maverick Galaxy S10

Existují dva hlavní rozdíly. Za prvé, obrazovka je plochá, není zakřivená. I když to dává o něco méně pohlcující vzhled, také to znamená, že můžete mít snadnější čas klepnutí na kurzor na začátku textového pole. Pro mě to často padá na křivku, což může být zemí nikoho pro rozpoznávání kohoutků. Nebo pokud jste jako moje máma, plochá obrazovka a rovnější strany mohou usnadnit držení S10E. Pak jsou tu lidé jako můj bratr: muž nesmysly, který chce jen telefon, sakra a peklo s ozdůbkami.

Dalším „kompromisem“, který by se mohl ukázat jako výhoda, je to, že neexistuje žádná ultrazvuková čtečka otisků prstů, jako je Galaxy S10, S10 Plus a S10 5G. Místo toho je skener otisků prstů kapacitní podložkou, která je integrována do tlačítka napájení. Je to vlastně přesnější než čtenář na obrazovce.

Cenová válka je největší hrozbou Galaxy S10E. Je to ten, který nevyplývá z iPhone XR. což stojí to samé a má méně dobrot (jako je menší skladovací kapacita). Je to OnePlus 6T, který přichází na 550, 499 GBP (nebo asi AU775), což je větší hrozba.- To byl také náš nejvyšší hodnotový telefon pro rok 2018. Říká se také, že Google letos na jaře uvolní levnější pixel 3 lite, což by mohlo pro S10E vyhláskovat potíže, pokud se blíží ceně 6t.

Takeaway zde je, že Galaxy S10E je málo, ale slabý powerhouse, který stojí za cenu. Pokud nepotřebujete 6.4palcová obrazovka a teleobjektiv, toto je Galaxy S10.

Přečtěte si vše, co se liší o Galaxy S10E, včetně snímače otisků prstů, kamer a výdrže baterie. Přeskočte do konce porovnání průvodce nákupem s jinými telefony a úplné srovnání specifikace.

Galaxy S10E versus Galaxy S10 a S10 Plus

Nenechte se v pokušení myslet na S10E jako na runta vrhu. Je to nejmenší a nejméně zdobený, ale je to samo o sobě silný telefon. Hlavní rozdíly přicházejí na velikost, počet kamer, rozlišení obrazovky a kapacity baterie a skladování.

samsung, galaxy, s10e, dual-sim

Galaxy S10E má například možnosti úložiště 128 GB nebo 256 GB, zatímco S10 Plus vrcholí na úžasné 1TB. Většina lidí na planetě opravdu nepotřebuje 1 TB úložiště. 128 GB s možností microSD s 512 GB je pro většinu velkorysá počáteční částka. A zatímco baterie 3 100 mah zní menší než baterie S10 Plus ‚400-Mah, bude vám to stále trvat celý den. V našem testu smyčování videa to trvalo 17 hodin. To není moc řezání rohů.

Toto mini srovnání ukazuje hlavní rozdíly:

Design a velikost Goldilocks jsou správné

Slyšeli jste mě a možná jiní označují Galaxy S10E za „malý“ telefon, ale toto není mini zařízení jako 3.3palcová dlaň. Je to přibližně stejná velikost a rozměry jako iPhone XS. ale je to výrazně menší než Galaxy S10 Plus. Ve srovnání jsem to nazval rozkošně drobným, ale s 5.8palcová obrazovka, není na tom nic zmenšeného.

Mám relativně malé ruce, takže pro mě je S10E do značné míry dokonalý. Je to úhledný, kluzký telefon a přestože to zachlazovalo poměrně málo stolních desek, rovné strany a menší rám způsobují, že se v ruce cítí bezpečnější než větší S10 Plus. Doporučil bych případ pro většinu lidí.

Psaní: 5.8palcová obrazovka je něco jiného než malá, i když psaní se bude cítit kompaktnější než na větší obrazovce. Pocházející z Galaxy S10 Plus ‚6.Digitální klávesnice S10E se cítí „malá“.

Fotografování jednoruční: Zejména pro mé menší ruce byla Galaxy S10E úlevou použít při fotografování fotografií. Mám sklon držet S10 plus stabilní se dvěma rukama a pak se rychle zaostávat v prstu, když se automaticky zaostřuje. Někdy musím použít špičku nosu. Nemusím vám říkat, jak trapné je, že naklouzneš obrazovku telefonu jako pták, ale vím, že to nemůžu být jediným člověkem, který to udělá.

S10E je dostatečně malý, aby držel jednou rukou a zaostřil s druhou, pokud je to nutné. Software Samsung’s Shot Sunsignions se také pokouší usnadnit vám věci tím, že se automaticky pořídíte, když sestavíte výstřel podél navrhovaného pokynu.

Plochá obrazovka ve skutečnosti není o krok zpět

Miluji pohlcující vzhled zakřivených stran druhého galaxie S10, ale zatím je plochá obrazovka v pořádku. A stále získáte použití karty Edge Obrazovky, která může sloužit jako rychlá vytáčení pro otevření vašich oblíbených aplikací a kontaktů z jakékoli obrazovky. Tento den používám k otevírání aplikací, jako jsou Disk Google a Google, ponechají poznámky.

Rozlišení obrazovky a hustota pixelů jsou nejnižší ze všech telefonů S10 (438 PPI ve srovnání s 550 PPI na Galaxy S10 a 522 PPI na S10 Plus), ale přímo z krabice jsem byl těžce lisován, abych řekl rozdíl s telefony vedle sebe na maximálním jasu. Je to proto, že rozlišení obrazovky na S10 Plus je ve výchozím nastavení nižší, nastavení, které se většina lidí okamžitě nezmění. Stále jsem mohl venku číst dobře.

Porovnáním obrazovek S10E a S10 Plus jsem procházel webové stránky, sledoval jsem stažené video Netflix a přiblížil se na HD fotografie. Pokud je něco, blues jsou na S10 Plus trochu jasnější a trochu tmavší na S10E. Žluté a červené jsou teplejší a nasycenější na S10E. Ztrácíte značnou kvalitu tím, že půjdete s S10E.

Všimněte si, že S10E má na přední straně Gorilla Glass 5, zatímco ostatní telefony S10 používají mírně tvrdší Gorilla Glass 6 (všichni používají Gorilla Glass 5 na zádech). Pokud máte obavy o kapky, ochránce skleněné obrazovky je chytrá hra. Všechny telefony Galaxy S10 jsou dodávány s silnějším plastovým filmem dodržovaným na obrazovce. Samsung říká, že se jedná o ochránce obrazovky v hodnotě 30, ale nebylo to pro mě, tak jsem to sundal.

Skener otisků prstů v tlačítku napájení dokazuje, že nepotřebujete ultrazvuku

Ultrazvuková čtečka otisků prstů v ostatních telefonech Galaxy S10 má být obrovskou výhodou. Má to být rychlejší, bezpečnější a pracovat přes vodu a mastnotu. Ale skener otisků prstů na obrazovce Galaxy S10 Plus „nesplnil slib. Uznání otisků prstů je zasaženo nebo chybí a odemknutí telefonu trvá rytmus. Určitě existují omezení pro mokré a mastné prsty, a to je po dvou aktualizacích softwaru. (Doufejme, že to budoucí aktualizace napraví.)

To vše znamená, že kapacitní snímač otisků prstů S10E integrovaný do tlačítka napájení se ve skutečnosti ukáže, že je výhoda. Toto je vlastně jedno z mých oblíbených míst pro čtenáře otisků prstů, protože alespoň pro lidi s pravou rukou spadá do přirozeného místa, které je snadno dosažitelné a vyžaduje malé hádání. Samsung vám dává možnost odemknout telefon s měkkým dotykem, spíše než nutit tlačítko na tlačítko, což šetří opakující se opakující se stres.

Moje jediná stížnost je, že umístění se cítí neobvykle vysoko, alespoň pro mé přilnavost. Byl bych šťastnější, kdybych se posunul o čtvrtinu palce, takže se nemusím zachytit, abych odemkl.

Ale odemknutí telefonu není jediná věc, kterou použijete skener otisků prstů. Také jsem věnoval velkou pozornost třem dalším scénářům.

Zachycení obrazovky: to se cítilo trapné. Tlačítko napájení a prstů nevyčnívá jako tlačítko hlasitosti nebo tlačítko Bixby na druhé páteři. Odsazuje se, takže je to spíše jako koryta, a to znamená, že musíte tvrději pracovat, abyste zatlačili tlačítko napájení. Je těžké to vysvětlit, ale tlačítka se cítí jinak, a tak se akce cítí nerovnoměrně a nejisté, jako byste to možná nedělali správně. Udělal jsem to pokaždé, ale pravděpodobně jsem tlačil tvrději na skeneru otisků prstů, než jsem potřeboval, jen abych se ujistil.

Spuštění aplikace fotoaparátu: Jednou z mých nejpoužívanějších funkcí je dvojité klepnutí na tlačítko napájení pro spuštění aplikace pro kameru pro rychlou fotografii. Ještě jednou, od převrácení tlačítka napájení, musíte pracovat jen o něco těžší spustit aplikaci kamery, než když rozdrtíte tlačítko, které vyčnívá ze strany telefonu. Zatím jsem však kvůli tomu nezmeškal výstřel. Pak znovu jsem většinou fotil neživé předměty a pacienty.

Používání Samsung Pay a Google Pay: Pravidelně používám mobilní platby, zejména Samsung Pay. Takže dnes ráno jsem to vystřelil na Galaxy S10E, abych zjistil, zda umístění čtečky otisků prstů pomáhá nebo bolí nebo bolí. V tomto případě dávám přednost klepnutí na čtečku otisků prstů S10 Plus ‚na obrazovce, protože je snazší dosáhnout. Ale neřekl bych, že jsem měl problém ověřit svůj palec na S10E.- Jen jsem se musel dostat trochu dále. Pro mě oba porazili čtečku otisků prstů Galaxy S9 na zadní straně, což vyžaduje, abyste slepě našli čtenáře, abyste mohli provést mobilní platbu. Zjistil jsem, že je snazší minout, co nevidíte.

Kvalita kamery je stejně dobrá jako Galaxy S10 Plus

Samsung udělal opravdu chytrou věc, když dal S10E stejné hlavní kamery jako S10 a S10 Plus na zádech a vpředu. Zde je to, co dostanete:

  • Hlavní 12-megapixelová zadní kamera s OIS, čočka s dvojitou aperturou (F2.4, F1.5)
  • 16-megapixelový širokoúhlý fotoaparát
  • 10-megapixelový fotoaparát směřující na přední stranu

Nedostanete 12megapixelovou teleobjektivu nebo druhou 8megapixelovou selfie čočku na Galaxy S10 Plus, ale stále můžete přepnout mezi dva různé pohledy na čočky pro každou kameru a živě se zaměřit na portrétní výstřely pro tuto hloubku bokeh stylu ve stylu Bokeh ve stylu Bokeh účinek.

Protože sdílejí stejné kamery, kvalita obrazu je stejná jako Galaxy S10 Plus ‚. Neexistuje žádný teleobjektiv pro rychlé 2x detailní a možná selfies nebude tak nuance. Ale obrázky, které jsem pořídil uvnitř a venku, jsou stejné vysoké kvality, jakou očekávám, a hlavní kamera by měla fungovat stejně v režimu se slabým osvětlením.

Jedna poznámka o záběrech s nízkým osvětlením: Žádný z telefonů Galaxy S10 nemá samostatný režim s nízkým osvětlením jako Pixel 3 a Huawei Mate 20. I když si myslím, že to bolí S10 Plus, protože to je prémiové 1 000 zařízení, není to funkce, kterou bych nutně očekával na 750 sluchátko. Samozřejmě by bylo úžasné, kdyby to měl S10E, ale s S10 Plus čelí tuhé konkurenci na špičkové úrovni, nemá tento výjimečný režim kamery mnohem více bezprostředněji.

Životnost baterie je dobrá, Speed ​​je skvělá

Galaxy S10E má baterii 3 100 mah, takže byste očekávali, že bude trvat méně hodin než S10 a S10 Plus, s bateriemi 3 400 a 4 100 mah, v tomto pořadí. Žádná překvapení zde. S10E stále běžel po dobu 17 hodin v našem smyčkovém testu video-odtoku (v režimu letadla) ve srovnání s 21 hodinami pro větší Galaxy S10 Plus. To je stále silný výsledek. Není to tak dlouhodobé jako iPhone XR (20 hodin), ale je to asi stejné jako OnePlus 6T.

Na základě mého pozorování v reálném světě vás S10E vezme od rána do noci, i když ho budete chtít nabít jednou denně. Jako vždy uvidíte významnější odtok, když používáte telefon k streamování hudby a filmů, někde navigujete a po dlouhou dobu držíte obrazovku. Baterie se také stávají méně efektivními během života vašeho telefonu, a proto je důležitá výdrž baterie baterie. Stejně jako u jakéhokoli telefonu se to odtud nezlepší.

Také jsem spustil naše obvyklé testy výkonu na S10E, který zahrnuje Geekbench 4 a 3dmark Ice Storm Unlimited a Slingshot Unlimited. Protože S10E sdílí stejný procesor Snapdragon 855 jako moje recenzní jednotka S10 Plus, referenční rychlosti jsou v nápadové vzdálenosti od druhého. Dosud představení ditto v reálném světě. Všimněte si, že telefony S10 v některých regionech používají čipovou sadu společnosti Samsung Exynos, což by mohlo mít mírný rozdíl v provozních rychlostech.

Galaxy S10E vs. Galaxy S9, S10, iPhone XR a OnePlus 6T

Zde je způsob, jak S10E měří proti konkurenci.

Versus Galaxy S9

Specifikace pro specifikace, S10E je lepší než Galaxy S9 ve všech směrech, za méně než počáteční počáteční cena S9. Ale stále není pro mě dostatečně velký design a výkon, abych doporučil upgrade. To znamená, že pokud dostanete skvělý obchod s obchodem nebo dalším prodejem, který může překlenout nějaký rozdíl, nebudete litovat.

Versus Galaxy S10

Stojí za to 150, aby získala o něco větší obrazovku, baterii a další teleobjektiv s teleobjektivem? Meh. Standardní Galaxy S10 má nezáviditelnou polohu, že je opicí uprostřed dvou dalších S10 s jasně definovanými rolemi. Pokud dáváte přednost mírně větší obrazovce (6.1 palce versus 5.8) A existuje bezkonkurenční nabídka od vašeho dopravce nebo maloobchodního obchodu, v každém případě upgradujte na Galaxy S10.

Versus iPhone XR

Jakmile se dostanete přes debatu Android-Versus-IOS, tyto dva „hodnotové“ telefony to vévodou pro horní ruku. XR má větší, 6.1 obrazovka a delší výdrž baterie (19 hodin v našem testu videa). S10E má ostřejší obrazovku a zdvojnásobí vaše počáteční úložiště. Existuje také rozšířená možnost úložiště. Oba se nabíjí bezdrátově, ale pouze S10E může nabíjet jiné zařízení. Budete se muset rozhodnout, zda dáváte přednost ID obličeje nebo skeneru otisků prstů pro biometrii. Naše přestřelka fotoaparátu je v dílech.

Versus OnePlus 6T

Pokud hledáte nejlevnější prémiový telefon, který si můžete koupit, S10E nedosáhne 550 počáteční ceny OnePlus 6T. Specifikace se také dobře shodují, i když máte na S10E o něco rychlejší procesor, více flexibility kamery a lepší kvalitu nízkého světla, také. S10E vám také poskytuje více úložiště prostřednictvím slotu pro kartu microSD a pracuje s více dopravci po celém světě. Například OnePlus 6T se prodává pouze s T-Mobile v USA a neprodává se v Austrálii.

Galaxy S10E versus Galaxy S10, iPhone XR, OnePlus 6T

Samsung Galaxy S10esamsung Galaxy S10iphone Xroneplus 6t5.8palcový AMOLED; 2 280×1 080 pixelů438 PPI5.6×2.8×0.27 palců142x70x7.9 mm5.3 oz; 150 gAndroid 9.0 s Samsungem One UI12-megapixel (širokoúhlý), 16-megapixel (ultra širokoúhlý úhel)10 megapixel4KQualcomm Snapdragon 855128 GB, 256 GB6 GB, 8 GBAž 512 GB3 100-MahTlačítko napájeníUSB-CAnoWireless Powershare; DOTRESS DOTRESS; odolný vůči vodě (IP68); Rychlé bezdrátové nabíjení 2.0750669 GBPAU1,199
6.1-palcový AMOLED; 3 040×1 440 pixelů 6.1-palcový displej LCD sítnice; 1 792×828 pixelů 6.41palcový AMOLED; 2 340×1 080 pixelů
550 PPI 326 PPI 402 PPI
5.9×2.77×0.31 palců 5.9x3x0.33 palců 6.2×2.9×0.32 palců
149.9×70.4×7.8 mm 150.9×75.7×8.3 mm 157.5×74.8×8.2 mm
5.53 oz.;; 157 g 6.8 uncí; 194 g 6.5 oz; 185 g
Android 9.0 s Samsungem One UI iOS 12 Android 9 Pie
12-megapixel (širokoúhlý), 16-megapixel (ultra širokoúhlý), 12-megapixel (teleobjektiv) Jeden 12-megapixel 16-megapixelový standard, 20-megapixel teleobjektiv
10 megapixel 7-megapixel s ID obličeje 16-megapixel
4K 4K 4K
Qualcomm Snapdragon 855 Apple A12 Bionic Qualcomm Snapdragon 845
128 GB, 512 GB 64 GB, 128 GB, 256 GB 128 GB, 256 GB
8 GB Nezveřejněno 6 GB, 8 GB
Až 512 GB Žádný Žádný
3 400 mah Nezveřejněno, ale Apple tvrdí, že to bude trvat 90 minut. Delší než iPhone 8 Plus 3 700 mah
Na obrazovce Žádné (ID obličeje) In-display
USB-C Blesk USB-C
Ano Ne Ne
Wireless Powershare; DOTRESS DOTRESS; odolný vůči vodě (IP68); Rychlé bezdrátové nabíjení 2.0 Odolný vůči vodě: schopnosti IP67, Dual-SIM (Nano-SIM a E-SIM); Bezdrátové nabíjení; ID tváře; Memoji Senzor otisků prstů, duální-SIM, nabíjení pomlčky, oznámení přepínače
900 749 (64 GB), 799 (128 GB), 899 (256 GB) 549 (6 GB RAM/128 GB), 579 (8 GB RAM/128 GB), 629 (8 GB RAM/256 GB)
799 £ 749 GBP (64 GB), 799 GBP (128 GB), 899 GBP (256 GB) 499 GBP (6 GB RAM/128 GB), 529 GBP (8 GB RAM/128 GB), 579 GBP (8 GB RAM/256 GB)
AU1 349 AU1 229 (64 GB), AU1 299 (128 GB), AU1 479 (256 GB) Převedeno: Au775 (6 GB RAM/128 GB), AU820 (8 GB RAM/128 GB), AU890 (8 GB RAM/256 GB)

Původně zveřejněno 19. března 2019.

Samsung Galaxy S10E 6 GB | 128 GB | Dual-Sim | Prism Black

Naše výrobky jsou všechny 100% obnovené a fungují stejně jako nová zařízení.

Nabízíme zařízení ve třech kategoriích vzhledu:

  • Excelentscreen: Stejně jako nové tělo: Žádné viditelné škrábance z blízké vzdálenosti
  • Velmi dobrá obrazovka: Žádné viditelné škrábance při zapínání těla: minimální známky použití. viditelné z 30 cm
  • Goodscreen: Žádné viditelné škrábance při zapínání těla: malé škrábance nebo promáčknutí

Doporučené možnosti

Popis

Poznámka v procesu renovace certifikace IPXX již nelze zaručit, a například poškození vodou je proto vyloučeno z podmínek záruky.

Procesor Samsung Exynos 9 Octa 9820 64bit, 2 x 2.73 GHz Mongoose M4 2 x 2.30 GHz Cortex-A75 4 x 1.95 GHz Cortex-A55

Akcelerometr senzoru, gyroskop, senzor blízkost, senzor světla, kompas, barometr, snímač otisků prstů (strana)

Váš renovovaný produkt

Rekonstruované produkty jsou udržitelnější a až o 40% levnější ve srovnání s novým zařízením. Váš důvěryhodný zrekonstruovaný produkt je dodáván s minimální 12měsíční zárukou a 30denní politikou bezplatného výnosu, bez otázek.

Samsung Galaxy S10E. Popis

Tato lehká verze zrekonstruované řady Samsung Galaxy S10 snadno drží ve srovnání s většími sourozenci. Je to perfektní volba pro každého, kdo si cení nejnovější technologie za konkurenceschopnou cenu.

Rekonstruovaný design Samsung Galaxy S10E:

Toto zařízení je v podstatě menším sourozencem Galaxy S10. Je vybaven nekonečným displejem a bezchybným povrchem, díky čemuž je opravdu krásný smartphone ze všech úhel. Tradicionalisté také rádi uslyší, že si zachovává konektor pro sluchátka, takže pokud si vyberete, můžete použít své oblíbené bezdvořivá sluchátka.

Fantastický displej:

S jeho zaoblenými okraji je přesný a nekonečno-o displej zrekonstruovaného Samsung Galaxy S 10e estetickým mistrovským dílem.

Fotografie nové generace:

Tento smartphone je vybaven 12megapixelovou kamerou, která nejen pořizuje ohromující fotografie. Díky svým video schopnostem 4K a 60 FPS budete nahrávat profesionální videoklipy v žádném okamžiku. To vše a mnohem více dělá z tohoto zrekonstruovaného Samsung Galaxy S10E fantastickou volbou, která je o 100% udržitelnější a až 40% levnější než nákup nového zařízení.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S9

Často kladené otázky

Renovované je online trh pro renovovanou elektroniku. Všechny zrekonstruované funkce Samsung Galaxy S10E jako nová, ale jsou mnohem levnější. Jak je to ten případ? Jakmile byli odborníci pořízeni, provedli naše výrobky až do 40-krokového procesu rekonstrukce, aby zajistili, že všechny produkty fungují a vypadají jako nové. Výsledkem je, že nám nabízíme produkty s lepší hodnotou, které jsou také udržitelnější.

Proč bych si měl koupit svůj Samsung Galaxy S10E z renovace?

Rekonstruovaná Samsung Galaxy S10E má velkou hodnotu, až o 40% levnější než nový. Stejně důležité je důvěra. Poskytujeme vám minimální 12měsíční záruku na každé zařízení a 30denní bezplatnou zkušební dobu, během které se můžete vrátit k plné náhradě. To znamená, že ušetříte peníze a vyzkoušejte zařízení, abyste se ujistili, že pro vás funguje perfektně.

Proč jsou zrekonstruovány Samsung Galaxy S10E tak levné?

Každý zrekonstruovaný obchodník se specializuje na určité značky. Většinou nakupují výstavní a firemní telefony ve velkém množství za nízké ceny. Díky jejich specializaci jsou procesy obnovy velmi efektivní, což má za následek 100% obnovené produkty, které jsou až o 40% levnější než nová zařízení.

Co přesně znamenají známky produktu?

Rekonstruované Samsung Galaxy S10E pracuje jako nová zařízení, a proto nemá žádná funkční omezení. Vizuální stav zařízení lze vybrat na základě vašich potřeb. Jaké jsou vizuální kategorie?

Vynikající (a-grading) produkt nemá žádné promáčknutí, škrábance ani známky opotřebení viditelné z vzdálenosti 30 cm. ani na těle, ani na displeji. Velmi dobré (B-Grading) Tito Samsung Galaxy S10E mohou mít minimální promáčknutí, škrábance nebo opotřebení na těle, které lze vidět od 30 cm daleko. Na displeji/obrazovce mohou být mikropryty, ale ty nejsou viditelné, když je displej zapnutý. Dobré (C-Grading) Tito Samsung Galaxy S10E mají viditelné známky použití, jako jsou škrábance a/nebo promáčknutí na těle. Na displeji/obrazovce mohou být mikro-škrábance, ale ty nejsou viditelné, když je displej zapnutý

Jak funguje 30denní bezplatná zkušební verze?

Pokud chcete svůj produkt vrátit z jakéhokoli důvodu, můžete jej vrátit zdarma do 30 dnů. Chcete.li tak učinit, kontaktujte obchodníka přímo prostřednictvím svého zrekonstruovaného účtu a dejte jim vědět, že si chcete vyměnit nebo vrátit zařízení. Od obchodníka obdržíte e.mailem nebo na vašem zrekonstruovaném účtu bezplatný štítek. Alternativně můžete kontaktovat náš zrekonstruovaný zákaznický servis. Rádi vám pomůžeme a kontaktujeme obchodníka.

Jaké jsou moje záruční podmínky?

Nabízíme minimální 12měsíční záruku na veškerou renovaci Samsung Galaxy S10E. To pokrývá všechny/jakékoli technické vady by se mohly objevit během tohoto období a nejsou způsobeny vaší vlastní chybou.

Příklady jsou:. Zařízení již nemůže být přepnuto na jednotku, nemůže najít síť, kterou reproduktor nefunguje.

Baterie je také pokryta zárukou. Rozlišuje se mezi opotřebením a slzou a technickými vadami. Technické vady jsou pokryty zárukou a jsou charakterizovány abnormálním chováním. Abnormální chování by mohlo být například, že zařízení může být nabito pouze až 40%.

Jak může zaručit kvalitu vaší samsung galaxie S10E?

Profesionální a certifikovaní obchodníci mohou nabízet své elektronické výrobky prostřednictvím renovace. Zajistíme to s pokračujícími testy kvality a neustálým sledováním. Naši obchodníci se všichni nacházejí v EU. To nám umožňuje zaručit rychlé dodací lhůty a optimální kontakt, abychom vždy vykonávali to nejlepší.

Proč zrekonstruovaná rostlina stromu pro každý nákup?

Prostředí je pro nás velmi důležité. Z tohoto důvodu jsme si stanovili cíl postavit se do odhozené společnosti a elektronického odpadu. Děláme to tím, že nabízíme co nejvíce lidí příležitost přejít na obnovenou elektroniku. Nákup zrekonstruovaných telefonů, notebooků a tabletů šetří v průměru 80% emise CO₂ vs produkci produktu. Rovněž zasadíme strom pro každé prodané zařízení pro další boj s atmosférickou úrovní. Stromy jsou vysazeny našimi partnerskými organizacemi projektů zalesňování Eden a zalesňují národ. Eden zasadí stromy v zemích, jako je Madagaskar, Haiti, Nepál nebo Mozambik. Zajišťovací národní rostliny rodné stromy v Irsku.

Samsung Galaxy S10E obnovena. malý, ale výkonný telefon

Samsung Galaxy S10E, obnovený smartphone, který mě upoutal kvůli jeho vysokým specifikacím a cenově dostupné ceně, jsem nedávno koupil já. Telefon byl plně odemčen a zaručen, že bude mít minimální kosmetické poškození, což z něj učinilo ještě atraktivnější možnost. V této recenzi se podělím o své osobní zkušenosti s tímto produktem a pomůžu vám rozhodnout se, zda je to pro vás správné vhodné.

Samsung S10E používám už několik týdnů a musím říct, že jsem ohromen jeho výkonem. Telefon má obrazovku s vysokým rozlišením a zařízení funguje hladce bez problémů. Má také 3.5 mm konektor pro sluchátka, což je vzácnost ve většině moderních chytrých telefonů. Výdrž baterie telefonu je dobrá a trvalo mi to celý den používání s mírným až těžkým využitím.

Jednou z nevýhod, které jsem si všiml, bylo, že velikost telefonu je relativně malá. I když to pohodlně vejde do mé ruky, chápu, že někteří uživatelé by mohli dávat přednost větší obrazovce. Navíc telefon přišel se dvěma nálepkami na zádech, které byly náročné na odstranění, a zanechal lepivé zbytky.

Odemknuté a kompatibilní s jakýmkoli nosičem

Samsung Galaxy S10E je plně odemknutá a kompatibilní s jakýmkoli dopravcem podle vašeho výběru, a to jak na domácím, tak na mezinárodní úrovni. To znamená, že jej můžete použít s ATT, T-Mobile, Sprint, Verizon, USA-celulární, kriket, metro nebo jakýkoli jiný dopravce, které dáváte přednost. To vám poskytuje svobodu vybrat si nejlepšího dopravce pro vaše potřeby, aniž by byl smartphonem svázán s konkrétním dopravcem.Kromě toho není Samsung Galaxy S10E svázána s žádným konkrétním nosičem, takže je můžete snadno přepnout dopravce nebo používat při cestování do zahraničí. Díky tomu je vynikající volbou pro časté cestovatele nebo lidi, kteří chtějí, aby flexibilita změnila dopravce, aniž by museli měnit svůj smartphone.

Samsung Galaxy S10E: vysoce kvalitní rekonstrukce

Bylo prozkoumáno a zaručeno, že bude mít minimální kosmetické poškození, což není patrné, když je zařízení drženo v délce paže. Úspěšně také prošel úplným diagnostickým testem, který zajišťuje jako nová funkce a odstranění jakýchkoli osobních údajů předchozího uživatele. Kromě toho je Samsung Galaxy S10E testována na zdraví baterie a zaručuje, že má minimální kapacitu baterie 80%. To znamená, že můžete očekávat, že bude fungovat stejně jako zbrusu nový telefon, bez jakýchkoli hlavních problémů nebo obav.

Samsung Galaxy S10E: Působivé funkce fotoaparátu

Samsung Galaxy S10E, vybavená kamerou s vysokým rozlišením směřující přední stranou, vám umožňuje brát ohromující selfies a snadno provádět videohovory a snadno provádět videohovory. Je také schopen videa 4K směrem dozadu při 30 snímcích za sekundu, má dva objektivy fotoaparátu a záblesk nebo baterku také.S těmito funkcemi můžete zachytit vysoce kvalitní fotografie a videa, ať už jste doma nebo na cestách. Díky tomu je vynikající volbou pro lidi, kteří milují fotografii, videografii nebo prostě chtějí dokumentovat svůj každodenní život vizuálně ohromujícím způsobem.

Zakřivené hrany a obrazovka s vysokým rozlišením

Se zakřivenými hranami má Samsung Galaxy S10E elegantní a moderní vzhled. Samotná obrazovka však není zakřivená, což usnadňuje použití a snižuje riziko náhodných doteků.Over, telefon má obrazovku s vysokým rozlišením, která zobrazuje zářivé barvy a ostré obrázky. Díky tomu je vynikající volbou pro lidi, kteří si užívají sledování videí, procházení webu nebo hraní her na jejich smartphonu.

Sluchátka a mikrofon

Jednou z nejchladnějších funkcí Samsung Galaxy S10E přichází s 3, je to, že je odolná vůči vodě.5 milimetrový konektor pro sluchátka a mikrofon, který se v moderních chytrých telefonech stává stále vzácnějším. To vám umožní používat vaše oblíbená sluchátka nebo sluchátka, aniž byste museli kupovat adaptér nebo novou sadu sluchátek.Navíc telefon přichází s vysoce kvalitním vláknem kolem kabelu a napájecího adaptéru, což usnadňuje nabíjení telefonu kdekoli. Díky tomu je vynikající volbou pro lidi, kteří si cení pohodlí a přenositelnosti.

Samsung Galaxy S10E: Recenze zákazníka

Zákazníci poskytli vynikající recenze pro Samsung Galaxy S10E, což nabízí velkou hodnotu za svou cenu. Lidé ocenili svou vysoce kvalitní renovaci, působivé funkce kamery a kompatibilitu s jakýmkoli nosičem.Někteří zákazníci však nahlásili drobné problémy, jako je telefon pouze 32 GB úložného prostoru nebo přicházející s nálepkami, které zanechávají lepicí zbytky. Tyto problémy jsou nicméně menší a nezasahují z celkové kvality a hodnoty telefonu.

Nevýhody:

Závěr

Celkově je Samsung S10E vynikajícím produktem, který poskytuje vynikající hodnotu pro svou cenu. Obnovený telefon vypadá a funguje jako nový a přichází s jednoroční zárukou, která mi dává klid. Pokud hledáte výkonný smartphone s malým profilem a konektorem pro sluchátka, Samsung S10E je vynikající volbou, kterou je třeba zvážit.

Otázky a odpovědi:

Otázka: Je Samsung Galaxy S10E kompatibilní se všemi nosiči?

Odpověď: Ano, telefon je plně odemknut a kompatibilní s jakýmkoli dopravcem výběru, a to jak na domácím, tak na mezinárodní úrovni.

Otázka: Přichází telefon s konektorem pro sluchátka?

Odpověď: Ano, telefon má 3.5mm sluchátka a mikrofon, což je vzácné mezi moderními chytrými telefony.

Otázka: Jaká je kapacita baterie Samsung Galaxy S10E?

Odpověď: Kapacita baterie je pouze 3100 mAh, což nemusí stačit pro těžké použití. Uživatelé možná budou muset telefon nabít častěji.

Samsung Galaxy S10E: Una Cámara Menos Para Una Variante Igual de Potente, Pero más Asetible y Compacta

En los últimos años samsung ha presentado sus terminalines de gama alta por pares, pero en esta ocasión al galaxy s10 y al galaxy s10 les acompañan dos modelos llamativos. EL S10 5G LO ES Por Ese Soporte de Las Redes 5G, Pero Puede Que La Verdadera Sorpresa de la Industria Est en El Samsung Galaxy S10E.

Este es un modelózové que hace algunos oběť en tamaño y Prestaciones: nos deshacemos del senzor „tele“ del lector de Huella bajo la pantAlla, pero en casi todo lo demás este coparte las virtudes de dis hermanos mateores, y eso podría acabar en todo un acierto por parte de Samsung.

Samsung Galaxy S10E. Smartphone (128 GB, Dual SIM, PANTALLA 5.8 „Full HD Dynamic AMOLED, 3100MAH (Típico)), Negro (Prism Black), [Versión Española]

Ficha Técnica del Samsung Galaxy S10E

Samsung Galaxy S10E Dimenze y peso

Pantalla

Procesador

RAM

Almacenamiento

Sistema operativo

Cámaras Traseras

Cámara frontální

Batería

Senses

Seguridad

Conectividad

Otros

Precio

142,2, x 69,9 x 7,9 mm, 150 gramos
Dynamic AMOLED 5,8 „Plana (Flat), Full HD, 19: 9
Samsung Exynos 9820 (Octa-Core, 8 nm)
6/8 GB
128 /256 GB Ampliable via micro sd con hasta 512 gb adicionales
Android 9 Pie
16 MP (Gran Angular f/2.2) FF, duální pixel 12 MP (hlavní) f/1.5-F/2.4 OIS AF
Dual Pixel 10 MP AF f/1.9
3.100 mAh, rychlé bezdrátové nabíjení 2.0, bezdrátové síly
Acelerómetro, Giroscopio, Barómetro, Proximidad, Brújula
Lector de Huellas Capacitivo, Reconocimiento FACIAL 2D
4G/LTE CAT.20, Wi-Fi 802.11AC, Bluetooth 5.0
USB Tipo C, GPS Dual, NFC
[Desde 759 euros] (https: // www.Amazonka.ES/Samsung-Galaxy-S10E-Smartphone-Pantalla/DP/B07NDDLVZY)

Un diseño compacto y plano

Estamos ante el „pequeño“ de la familia: las 5,8 pulgadas que hace unos años hubieran diparado las dimensiones de otros diseños quedan muy bien acotadas por ese aeseño sin marcos que vuelve a usar el agujero (unO solo en en en ente) Para la Cámara frontální. El Marco Desaparece, Pero Aún Tenemos un Ligero Marco dolní.

ESAS dimensions syn Precisamente Uno de los Elementos differenciales de una variante que además se desmarca de una de las señas de samsung. La Pantalla Curva desaparece en el galaxy s10e para konvertirse en una pallla plana.

Tampoco contamos con el senzor de huella bajo la Pantalla, y aquí samsung toma una decisión zvláštní al situar el senzor de huella capacitivo no en la parte traSera como séraaaual, sino en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en en. La Delgadez del S10E (7,9 mm) Hace que el espacio nádrž Para ese Sensor Sea Algo Escaso, Pero Habrá que ver si en las prebas eso basta para ofrecer una buena Experiencia de Usuario.

Hay También Cambios en la Orientación de Las Cámaras Traseras que se han colocado en sentido horizontální y que ocupan lógicamente menos espacio que el el resto de modelos. Este Galaxy S10E También Tiene Un Color Exkluzivo Para Él Solo: El „Canary Yellow“, Un Amarillo Muy Vivo y Alegre que desde luego lama la anención.

PESE A los oběti esto sigue siendo un s10, tenga apellido o ne

Las Concesiones que samsung ha hecho con esta variante aetible syn ciertamente omluva. Para Empezar, La más relevantní: Volvemos a la Cámara Dual de ModelOs Pasados ​​en Lugar de la Cámara Triple Que Forma Parte Del S10 Y El S10.

Concretamente desaparece el teleobjetivo, una ausencia rozumný pero que no tiene por qué tener un ifteno en el el rendimiento del apart apart apardáfica salvo en esa opción del zoom Óptico.

samsung, galaxy, s10e, dual-sim

El Otro Sacrificio lo Vemos en la Pantalla, Cuya resolución se redukujte Ligeramente. Žádné es Tampoco Un Sacrificio dramático ya que la diagonal de Pantalla no es tan grande, pero además eso přispívající a mejorar la autonomía. Precisamente la Batería Se ve algo Condicionada por la reducción de dimensiones, y este modelo concreto tenemos una capacidad de 3.100 mAh.

Por lo demás estamos ante un terminal que se beveficia del mismo procesador (en nuestra región, el exynos 9820) que sus hermanos mayores, y que tambié cuenta con renocimiento face, carga rá, bez bezvýrazný síla, bez vápných powershare y kapacidades: nos olvidamiento: nos olvidamiento. GB de Partida de ANINERES y damos el Salto Una Capacidad Base de 128 GB.

Nos encontramos por tanto con un un modelo muy interesante pese a es pequeños recortes tanto en tamaño como en prestaciones, y puede que samsung haya tenido gran gran idea.

Precio y disponibiliDAD del Samsung Galaxy S10E

Los Nuevos Samsung Galaxy S10E Estaran Disponibles El Próximo 8 de Marzo A Un Precio de Partida de 759 Eur. Es Positeble Acceder A la rezerva de estos smartphony desde hoy, 20 de febrero de 2019.

In-display ultrazvukový skener otisků prstů

Skener otisků prstů se přesunul zezadu dopředu a vytvořil revoluční senzor na obrazovce. Pomocí ultrazvukových impulsů detekuje 3D hřebeny a údolí vašeho otisku prstu. Je to bezpečné a pohodlné. dokonce vám umožňuje odemknout, přetahovat a podržet otevřenou aplikaci, kterou chcete

Infinity-O displej s dynamickým AMOLED

Zcela přepracováno pro odstranění přerušení z vašeho pohledu. Žádný zářez, žádné rozptýlení. Přesné řezání laseru, zabezpečení na obrazovce a dynamický AMOLED učiní displeje nejinovativnější galaxií obrazovky.

Recenze produktu (1)

R maruthi prasad prasad

Závisí to na vašem produktu

Co bych měl očekávat, že dostanu s mým hilaptopem.com jako nový nákup a v jakém stavu?

Všechny Hilaptop.com jako nové nákupy budou přicházet s příslušenstvím, které nemusí být originální, ale budou kompatibilní a plně funkční. Hilaptop.com jako nové produkty budou zabaleny buď v původním balení nebo v nové a čisté kartonové krabici. Produkt bude čistý a může mít několik viditelných známek dřívějšího použití. To je jako nový produkt je také pokryt pod Hilaptop.com.na oplátku politika. Produkt bude obnoven do původního nastavení továrny.

Co když nejsem úplně spokojen s mým hilaptopem.com jako nový nákup?

Chceme, abyste byli s nákupem potěšeni, ale pokud nejste zcela spokojeni, jste podporováni minimálně 6měsíční zárukou dodavatele. Hilaptop.Kvalifikovaný prodejce COM opraví váš produkt nebo poskytne náhradu nebo vrácení peněz do 6 měsíců od přijetí pro případ, že by se produkt ukázal jako vadný v záruční lhůtě. Záruka je kromě Hilaptopu.com’s Standardní politika návratu.

Nakupujte chytré telefony, počítače, notebooky, tablety, domácí a kuchyňské spotřebiče, herní konzole, kancelářské výrobky a další.

Co je v krabici?

  • Zdarma 5letá záruka služeb.
  • GST Bill
  • FAQ často kladena otázka Hilaptop.com/otázky a odpovědníci
| Denial of responsibility | Contacts |RSS