Samsung Galaxy S4 Zoom Hands-On Review. Samsung Galaxy S4 Zoom

Samsung Galaxy S4 Zoom Hands-On Review

Testujeme první smartphone na světě s 10x optickým zoomem. je to konec pro kompaktní kamery?

Samsung nám dal šanci získat ruce, a co je důležitější, zkušenosti s jeho zoomem Galaxy S4-jediný mobil, který má 10x optický zoom.

Samsung Galaxy S4 Zoom. čočka

Mít desetkrát optický zoom se na mobilu určitě cítí zvláštní. ale dobrý zvláštní, na kterou si zvyknete a nemůžeme žít bez, si to představujeme. Přidejte digitální zoom ze snímače 16MP CMOS s xenonovým bleskem a žádný předmět nemůže uniknout vašemu pohledu na snapnutí. Ve srovnání s normálním smartphonem je rozdíl úžasný. Pokud jste fotograf přírody zachyceni ve vašich výsledcích, měly by být výsledky docela působivé díky komplexnímu výběru možností, můžete Tweek.

Zoom Samsung Galaxy S4. síla

Je to jen S4 ve jménu, ne pod kapotou. Ale navzdory 1.5GHz Dual Core Processor se mu podaří plynout hladce. I při zobrazování 16MP fotografií v Haste in Gallery Mode. Hanba o 4.3in obrazovka pouze zabalení do 256PPI. určitě je telefonní telefon nejdůležitějším zařízením pro obrazovku 1080p?

Samsung Galaxy S4 Zoom. Sdílet foto

V hovoru se sdílení fotografií zdá být dostatečně snadné a odešle příjemci Mid Call. Dotkněte se tlačítka fotoaparátu, střílejte, odešlete. bylo to tak snadné. Vypadá to jako skvělý nápad, který by měl být proveden dříve. A s rozhraním, které je jednoduché, můžeme vidět konkurenty Samsung, kteří tuto funkci přidávají, jakmile to umožní patentové wriggling.

Samsung Galaxy S4 Zoom. Verdikt

Zapadá do vašeho, ale stále zabalí dovednosti správné kompaktní kamery. Dobře, měli bychom říci, že to vyboulí. Ale pokud chcete tuto zvláštní kvalitu, stojí za to riskovat zatčení za neslušné chování. Představujeme si, že mechanika objektivu není příliš laskavá na baterii, ale dáme vám vědět, až brzy provedeme plnou recenzi. Odvážný a tolik potřebný krok ke zlepšení fotografie z nízkého světla pro příležitostné uživatele. Nyní musíme jen doufat, že cena není 10x S4.

Recenze Samsung Galaxy S4 Zoom

Zoom Samsung Galaxy S4 je smartphone s poněkud značným fotoaparátem na zádech. I když zjistíte, že tento stroj, který se zdá, že chcete, nahrajte místo kamery Samsung Galaxy, zjistili jsme, že se pokouší úplně vyřezat jinou kategorii. Zde se Samsung zaměřuje na křížení smartphonu s vysoce výkonným kamerou. Může to obstojit test průměrného, ​​každodenního uživatele nebo ještě lepšího, společný fotograf na úrovni Hobby?

Hardware

Tento stroj přichází na 125.3 x 63.3 x 15.25 mm (4.93 x 2.45 x 0.6 palců), o něco silnější než jakýkoli smartphone nebo tablet z této generace zařízení Samsung. Není to nijak zvlášť široký, ani vysoký, což je mnohem blíže k Samsung Galaxy S4 Mini než k plné velikosti Samsung Galaxy S 4, pokud neuvažujete o jeho tloušťce. Rozhodně to není těžké při 208 g (7.34 oz), buď.

Toto zařízení je vyrobeno ze stejných materiálů jako Galaxy S 4, vyrobená převážně ze stejného světla, tvrdého a spíše prasklého plastu přes většinu jeho těla. Výsledkem je, že toto zařízení nemá pocit, že je připraveno zasáhnout pole tak, jak to udělala kamera Samsung Galaxy na CES 2013. Toto zařízení je místo toho připraveno na základní hobby fotografy, jako druh odrazového kamene mezi smartphonem a tím, co by většina zvažovala vaši průměrnou kameru na střední až vysokou úroveň.

Zoom Galaxy S4 pracuje se 4.3palcový displej Super AMOLED při 960 x 540, tj. 256 PPI. Uvnitř máte 8 GB úložného prostoru a slot pro karty microSD umožňuje karty microsdxc až do 64 GB pro rozšíření úložiště.

Procesor tohoto zařízení je 1.5GHz DUAL-Core Samsung Exynos 4 (4212) (stejné jako v Samsung Galaxy Tab 3 8.0) spárováno s 1.5 GB RAM, který rozhodně nemá v úmyslu vyhodit grafy s benchmarkovou velikostí, místo toho by se zdálo, že se zdá, že si fotoaparát UI sám. Stále to bude moci být také vaším obecným motorem smartphonu, ale neočekávejte, že brzy bude hrát nejvyšší hry-bez zpoždění bez zpoždění.

Toto zařízení se může připojit ke zbytku vesmíru zařízení s DLNA, Wi-Fi Direct, Infra-Red s jeho IR blasterem a řadou aplikací Wi-Fi a Wi-Fi založené na Samsung-specifické pro Samsung. Součástí je také čtečka NFC a Bluetooth 4.0, A-GPS, GLONASS, akcelerometr, digitální kompas, Senzor blízkých, gyroskop a senzor světla-v podstatě všechno na trhu.

Wi-Fi na Samsung Galaxy S4 Zoom kope na 802.11a/b/g/n. V závislosti na vašem regionu budete moci toto zařízení vyzvednout s připojením 3G HSPA nebo LTE. totéž zřejmě platí pro procesor, ale ještě musíme vidět další verzi procesoru ve volné přírodě. uvidíme co to přichází s tím, když to zasáhne stavy, pokud ano!

Software

Toto zařízení přináší Android 4.2.2 Jelly Bean s touchwiz nahoře v sloučení, která je v podstatě stejná jako najdete na Samsung Galaxy Tab 3 8.0, omezeno jen mírně ve svých schopnostech pod sestavou, kterou najdete na Galaxy S 4. Toto je jedno ze série zařízení založených na hrdině této generace zařízení Samsung v Galaxy S 4, z nichž každá má vlastní malé liché dodatky nebo vyloučení.

Uvnitř máte Watchson pro připojení k televizi s vaším IR-Blasterem, skupina pro připojení k jiným chytrým telefonům a stolů Samsung žije uvnitř sítě místní oblasti a úplnou sbírku aplikací pro Samsung, jako je Chaton „Je součástí týmu Galaxy S 4. Jak se očekávalo, chybí 4 specifické aplikace Galaxy S, jako je Air View a Smart Scroll/ Pause/ Atc, které jsou vyhrazeny pro hrdinu. dokud nepřijde Galaxy Note III, samozřejmě, samozřejmě, samozřejmě.

Toto zařízení nemá být konkurentem pro plnohodnotné připojené kamery, a to ani ty, které se hrají v inteligentním prostoru s připojením Wi-Fi. Toto zařízení je poloviční smartphone / poloviční kamera a v žádné kategorii ve skutečnosti v žádném případě dominuje. Nahlédněte do níže uvedené sbírky výsledků benchmarku a podívejte se, jak se toto zařízení dělá matematicky měřeným způsobem.

Může Galaxy S4 Zoom jít do války s nejbližší věcí na dnešním trhu. nebo brzy v závislosti na tom, kdy čtete. v Nokia Lumia 1020? Nahlédněte si do Galaxy S4 Zoom vs Nokia Lumia 1020 Camera War, které jsme nastavili a zkontrolovali, až budeme mít plnou recenzi 1020, také.

Kamera / baterie

Rozhraní fotoaparátu tohoto zařízení přijímá doručené schopnosti. spíše inspiruně, v té době. ​​v původní kameře Samsung Galaxy. a přivede je na novou úroveň. Zatímco kdyby toto rozhraní bylo přivedeno do samotné kamery Samsung Galaxy, dali bychom mu plné palce nahoru. Místo toho je tu jen jedna věc, která toto zařízení drží zpět od fotoaparátu Galaxy na další úrovni: její strana smartphonu.

Samsung Galaxy S4 Zoom Hands On

Jak je popsáno trochu v části Hardware výše, toto zařízení se cítí nesmírně křehké. Jeho tvrdé plastové tělo na všech stranách zachránit stranu displeje, jako by praskli při nejnižší kapce, zatímco vyztužené sklo je stejně tvrdé, jako kdy bylo od Corningu. Galaxy Camera se nepokusila být dětským klonem Samsung Galaxy S III. také by měl Galaxy S4 Zoom přeskočit takovou sadu podobností. Jakmile jste kolem svého strachu z upuštění tohoto zařízení, jeho funkce fotoaparátu jsou ve skutečnosti docela elegantní.

Prsten zoomu dopředu nejen přistupuje k 10x optickému zoomu této kamery, ale pro toto zařízení je jedinečnou obrazovkou výběru funkcí jedinečné. Tento „prsten“ ukazuje sbírku režimů střelby pro fotoaparát, které jsou zvýrazněny samotným prstencem, vybrány klepnutím na tlačítko závěrky zařízení. Pokud jsme jen proto, že jsme doslova nikdy neviděli tuto kombinaci výběrových režimů s fyzickým výstřelem, jako je tato, vyniká jako jeden z nejzajímavějších kousků na zoomu Galaxy S4.

Jak uvidíte výše uvedené výše, toto zařízení pracuje s úplnou sbírkou kamerových režimů Samsung Galaxy S 4, přičemž se přichází čistě. pokud to fungovalo trochu hladší. nejlepší z parta s „inteligentním režimem navrhnout.„Tento režim detekuje, co by mohla být scéna v hledáčku vašeho fotoaparátu, což vám dává výběr ze tří možných nejlepších režimů pro váš výběr.

Nakonec to však byl nejjednodušší automatické režim, který jsme skončili s použitím nejvíce vzhledem k zamýšlenému publiku tohoto stroje. Nahlédněte do sbírky výstřelů a videa níže, abyste viděli, co budete s mezinárodním měřítkem. Uvidíme, zda se kvalita střelce tohoto stroje změní, pokud se někdy zasáhne USA v iteraci nosiče, když se to stane!

Přední část máte 1.9 megapixelové kamery, která funguje překvapivě dobře. nebo je alespoň vyladěna tak, aby vypadala lepší, i když střílí něco tak děsivého jako tvář uživatelů (jak je ukázáno výše).

Amalgamatizace kamery zaměřené na zpětné kamery přináší snímač CMOS 16-megapixelu spárovaného s optickým zoomem 24-240 mm 10x a ISO 100-3200. To vše funguje přes F3.1-F6.3 objektiv Samsung. Budete mít schopnost vykopnout ISO 100-3200 a až 4fps burst photography-a výsledky jsou celkově dostatečně vynikající pro prvotřídní neprofesionální hobby fotografii.

POZNÁMKA: V našem prvním Samsung Galaxy S4 Zoom můžete vidět další obrázky v plné velikosti původní kvality s příklady fotografií s příklady fotografií.

Životnost baterie je téměř nejhorší, co jsme viděli v této generaci zařízení Galaxy, pokud byste chtěli zvážit vše v sestavě Galaxy Tab 3 a Galaxy S 4. Pokud plánujete, že se jedná o svůj každodenní řidič jako smartphone, určitě ho budete muset nabít na půli cesty, pokud máte v úmyslu dostat se do konce. Pokud ji používáte jako kameru, budete chtít přinést další baterii, která vám pomůže projít celý pracovní den, pokud jste na akci.

Nahoře vidíte, že zařízení pracuje, je to relativně slušné schopnosti stand-po. A jen za předpokladu, že používáte toto zařízení a potřebujete více času, než bude doručit běžné, vždy existuje vyměnitelná baterie nebo dvě, kterou byste mohli vyzvednout. Pouze jedna velikost: 2 330 mAh na boku podél slotu pro kartu Microsim.

Zabalit

I když jsme zjistili, že toto zařízení bere jedno z několika cen domů za nejunikátnější zařízení v nejnovější sbírce inteligentních zařízení společnosti Samsung, nemusí to nutně nejlepší zařízení pro všechny případy použití. Zatímco jsme očekávali, že místo Samsung Galaxy Camera Samsung Galaxy S4 Zoom nahradí, místo toho jsme zjistili, že je dalším vstupním bodem pro nové uživatele, aby se dostali do vesmíru Smart zařízení prostřednictvím chuti Androidu Samsung.

Zoom Galaxy S4 se dobře spojuje se zbytkem nejnovější sbírky zařízení Samsung Galaxy S 4, bude zajímavé vidět, jak se na trhu s malou až žádnou přímou konkurencí liší. Zůstaňte naladěni, když vidíme, co si američtí mobilní dopravci myslí o zoomu Samsung Galaxy S4 v nadcházejících týdnech, a pokud mu dá tolik víry jako kameru Galaxy.

Recenze Samsung Galaxy S4 Zoom

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Samsung Galaxy S4 Zoom hands-on

Samsung Galaxy S4 Zoom zabalí 10x optický zoom a senzor 16MP a jeho cílem je vyhnat HTC jako král Cameraphone

Není to tak dávno, co má 0.3MP kamera na telefonu byla špička. Nyní je 8MP standardem průmyslového standardu pro prémiové telefony, jako je Apple iPhone 5 nebo Nokia Lumia 925. Přesto to nestačí.

Sony Xperia Z a Samsung Galaxy S4 zahrnují senzor 13MP, zatímco tchajwanský výrobce HTC prošel opačným způsobem a nainstaloval senzor kamery na HTC, který má pouze 4MP, ale je větší než soupeři a má větší pixely, které mají více přesné a lepší při kreslení světla.

Ale žádný telefon na trhu v tuto chvíli nemá optický zoom, který odlišuje kompaktní kamery od kameramanů. Až do zoomu Samsung Galaxy S4.

Digitální přiblížení, což je to, co každý další současný Cameraphone nabízí, je jednoduše způsob, jak oříznout obrázek: Přiblížení a telefon vybere centrální oblast obrazu, ale počet pixelů této menší oblasti zůstává konstantní, takže když jej zvětšíte, Rychle se stane blok a pixelovaný.

Pokud máte dostatek pixelů (jako nabídne Nokia Lumia 1020), na tom nezáleží. Ale v ideálním případě byste měli optický zoom, který poskytuje plné rozlišení senzoru, protože jste přiblížili používání čočky, nikoli senzoru.

Zoom Samsung Galaxy S4: Velikost a sestavení

Výhody optického zoomu jsou obrovské. Ale bohužel, aby se jeden zmáčkl, se telefon stane trochu na obrovské straně. Takže zoom S4 je mnohem silnější než skoro všichni soupeři smartphonu, zejména modely, jako je Huawei Ascend P6, například.

Tento telefon měří 125.5 x 63.5 x 15.4 mm, což je více než dvakrát silné než některé jiné. Ale než to odepíráte, všimněte si, že boule je samozřejmě přijata se zoomem a rukou na jednom konci. To znamená, že ačkoli je to chunkier telefon než většina ostatních, je to nejvíce ergonomicky pohodlný telefon jako kamera. Zdaleka.

Tenké, zakřivené obdélníky mohou být kluzké nebo trapné, aby držely správně. Tenhle se bezpečně hodí do ruky a tlačítko závěrky bez námahy padá pod ukazováček.

Z hlediska stylu se zoom S4 velmi podobá Samsung Galaxy S4 Mini, když je vidět na straně obrazovky. Pouze když se otočíte, je odhaleno překvapení kamery.

Z druhé strany to úplně vypadá jako lesklá plastová kamera, dokonce až k bílému plastovému kruhu na dně, který zakrývá přijímač stativu šroubu. Nakonec s rukou je konektor Micro USB a klapka, která se odlupuje zpět a odhaluje odnímatelnou baterii a slot SIM karty.

K dispozici je také slot pro kartu microSD, na spodním okraji podél zásuvky stativu. Na tváři obrazovky telefonu je tlačítko Domů a jediná další tlačítka na telefonu jsou na horním okraji (když držíte telefon jako kamera, ve stylu krajiny) a jsou obvyklým tlačítkem napájení a hlasitosti kolébky.

Zoom S4 se cítí jako kamera Samsung Galaxy: pevně postavená, lesklá a jen trochu plastická. Jako kamera je to skvělá velikost a tvar. Jako telefon je boule, kterou dělá ve společnosti, méně patrné, než by si mohlo představit, i když ho držíte na tváři, protože telefon je méně pohodlný než štíhlejší telefon.

Zoom Samsung Galaxy S4: Funkce

Z hlediska telefonu je tento kamerafon velmi podobný S4 Mini. Přestože postrádá některé z doplňků, které má plná velikost S4, má tento telefon S překladatele, velmi užitečnou aplikaci, kde mluvíte v jednom jazyce a telefon překládá to, co říkáte, a mluví vám to zpět (nebo osobě, kterou “ Snaží se mluvit) v jiném žargonu.

Protože možná budete chtít vzít fotoaparát do zahraničí na dovolenou, je to velmi ruční doplněk. Ačkoli si pamatujte, že aplikace používá datové připojení, tak dávejte pozor na roamingové náklady.

Mezi další speciality Samsung patří inteligentní pobyt, aby vypnul obrazovku, když se na ni nedíváte a inteligentní centrum, které udržuje hry, videa hudbu a knihy na jednom místě.

Samsung Galaxy S4 Zoom: Screen

Telefon je 4.3palcová obrazovka je v telefonu neobyčejná. i když obrovský pro kompaktní kameru. Obrazovka není shoda pro displej Super s vysokým rozlišením Samsung Galaxy S4, ale stále je barevný, kontrastní, světlý a podrobný. Je to obrazovka 256 pixelů na palec, takže mnohem nižší než hustota pixelů iPhone 5 nebo HTC One.

Není to vůbec špatné, ačkoli prémiové chytré telefony nás zkazily pro displeje s vysokým rozlišením.

Zoom Samsung Galaxy S4: Fotoaparát

Dobře, toto je hlavní událost na tomto telefonu. Začněme tím, jak to začíná: stisknutím tlačítka závěrky nevzbudí telefon z pohotovostního režimu, stejně jako na sluchátku Windows Phone 8. Místo toho musíte stisknout tlačítko napájení a z obrazovky zámku přejeďte z ikony kamery. Musíte to nastavit tak, aby se ikona kamery objevila na obrazovce zámku.

Jakmile je však telefon vzhůru, můžete zkratku k kameře kroucením prstence objektivu nebo dlouhým stisknutím spouštěcího spouštěče. To vše je dobré, ale je zklamáním, že se do kamery nemůžete rychleji dostat. Trvá to čas a ten výstřel byste si mohli nechat ujít.

Senzor je větší než na jiných telefonech fotoaparátu, ačkoli žádný shoda pro kompaktní systémovou kameru, řekněte. Ale má rozlišení 16MP, což je pro telefon docela jiskřivé. A je tu ten objemný objektiv zoomu.

Funguje to jako na špičkové kameře tím, že kroužíte čočkou. To je dobré, i když v praxi je to trochu pomalé, takže můžete dávat přednost a. ikony na dotykové obrazovce. Je dobré mít obě možnosti, mysl.

Ale mít 10x optický zoom je brilantní a velmi působivý. Najednou nejste omezeni na digitální zoom a strašnou blokování, která vyplývá i z nejmenších přiblížení.

Software je podobný kameře Samsung Galaxy, včetně expertního režimu s příjemnou animací barelu čočky, která vám pomůže vyladit nastavení. Snadnější je inteligentní režim, který má zvláštní nastavení pro ohňostroje, západ slunce, noční výstřely a mnoho dalších. Inteligentní režim navrhnout je obzvláště užitečný, což vám umožní vybrat mezi třemi nejvhodnějšími nastaveními před střílením.

Samozřejmě je tu také automatické nastavení. Existuje více způsobů, jak změnit obrázky a vyměnit si mezi předními a zadními kamerami. Celkově se jedná o jednoduchou, intuitivní fotoaparát, který se má použít s mnoha dalšími funkcemi a jemnostmi, než většina telefonů může nabídnout.

Také natáčí video, i když je to patrný hluk motoru při zoodění, což není ideální. Výsledky z fotografií a videa jsou silné a podrobné. A je tu další výhoda, že je možné okamžitě nahrát obrázky Wi-Fi nebo přes mobilní síť, což je užitečné.

Je tu několik příležitostných zpoždění závěrky, obrázky jsou znovu a znovu vystaveny, ale jako kamera je to hlava a ramena nad velkou část konkurence a vyniká jako odpovídající výkonu mnoha kompaktních.

Zoom Samsung Galaxy S4: Výkon

Procesor je model duálního jádra a funguje dobře, i když jste zvyklí na hvězdné rychlosti S4 nebo HTC One, můžete si všimnout pomalejšího tempu zde. Není to nic moc vážného.

Více aplikací aktivní najednou by mohlo věci trochu zpomalit, ale toto je přiměřeně tempo smartphone. Kvalita hovoru a síla signálu nebyly problémy, oba fungovaly dobře, aby se ujistila, že hovory zněly dobře a neklesly.

Zoom Samsung Galaxy S4: baterie

Životnost baterie je podobně slušná a tento telefon má odnímatelnou baterii. Pokud plánujete hodně fotografie, můžete si udělat dobře zabalit další buňku. Pro pravidelné používání telefonu se však věci šťastně plavily téměř celý den bez problému.

samsung, galaxy, zoom, hands-on, review

Zoom Samsung Galaxy S4: Verdikt

Skutečnou věcí na tomto telefonu je velikost, kterou se objektiv zoomu připojuje k jinak štíhlému smartphonu. Je to robustní. Ale pokud plánujete pořídit spoustu fotografií, stojí to za to.

Ačkoli je to trochu trik a neměli byste očekávat, že každý výrobce bude vykopat své velmi tenké modely pro hovězí stroje, jako je tento, fotografické výsledky jsou vynikající a kamera je mnohem všestrannější a efektivnější než na jiných telefonech.

Ale musíte mít fotografii jako významné zaměření, aby se to stalo platnějším než běžný smartphone. Pokud tomu tak není, přiměřená velikost a hmotnost, i když stále přiměřeně dobře odpovídá, vám může nesnášet, o kolik větší je to, než jsou všechny telefony vašich přátel.

Samsung Galaxy S4 Zoom Datum vydání:

Samsung Galaxy S4 Zoom Cena: 450 GBP

Samsung Galaxy K Zoom vs Galaxy S4 Zoom: Jaký je rozdíl?

Samsung oznámil Galaxy K Zoom, její nejnovější smartphone, který klade téměř veškerý důraz na jeho fotografický talent. A i když to není první zařízení v historii společnosti, představuje to nový začátek, s novou pojmenovací konvencí, kterou Samsung doufá, že se v pozdějších letech rozšíří.

samsung, galaxy, zoom, hands-on, review

Ale ačkoli korejská firma by raději nevidíme Koom K jako nástupce loňského zoomu Galaxy S4, nemůžeme si pomoci, ale porovnáme je dva. Nakonec se oba zaměřují na stejnou filozofii.

Proto jsme se rozhodli je dát do hlavy do hlavy ve specifikaci, abychom zjistili, zda je tentokrát tolik evolučního skoku vpřed a Samsung by nás nechala věřit.

Fotoaparát

Začneme částí fotoaparátu smartphonu, která bude nejdůležitější pro všechny uživatele, režim kamery.

Obě zařízení jsou dodávána s 10xovými čočkami optického zoomu (24-240 mm), xenonovým zábleskem, optickým stabilizací obrazu a sklo Samsung. Galaxy K se však zvětšuje ante, pokud jde o senzor. Má 20.7-megapixel BSI CMOS senzor, zatímco zoom Galaxy S4 má 16-megapixel BSI CMOS senzor.

Objektiv na zoomu k se také automaticky rozprostírá, když je režim kamery aktivován, musíte objektiv na prodloužení na zvětšení Galaxy S4 ručně. Totéž platí se schopnostmi zoomu, které lze provést na novějším zařízení s dotykem jednoho tlačítka. V podstatě se to cítí spíš jako moderní kompaktní.

Funkce kamery

Zatímco obě kamery mají hromadu inteligentních režimů a filtrů, Galaxy K Zoom přidává AE/AF oddělení automatické funkce. To vám umožní nastavit jiný automatický bod expozice na bod zaostření ve výstřelu.

samsung, galaxy, zoom, hands-on, review

Existuje také nový profesionál navrhnout inteligentní režim pro zoom Galaxy K, který vám dává různé možnosti obrázku v závislosti na fotografii, kterou se chystáte pořídit. A bude mít přístup na trh nastavení jiných uživatelů za různé okolnosti, které si můžete zdarma stáhnout a používat.

Zoom Galaxy K může také přejít z obrazovky zámku k fotografování v 0.3 sekundy držením tlačítek hlasitosti a závěrky. Opět to dělá více kamery v konceptu.

A je schopen natáčet 1080p video při 50/60 snímcích za sekundu. Zoom Galaxy S4 maximální na 30 snímků.

Stavět

Jeden hlavní fyzický rozdíl mezi nimi je ve tvaru a sestavení zařízení. Zoom Galaxy K je 137.5 x 70.8 x 16.6 mm (v jeho nejtenčím bodě). Na nejhorší na zakřivené zadní části as kamerou je stále pouhých 20.2 mm. Ve srovnání přímo je zoom Galaxy S4 monstrum.

I když je menší šířka a výška, ve 125.5 x 63.5 mm, je to robustní zvíře kolem rukojeti a čočky.

Zoom Galaxy K má také skvrnité, ergonomicky přitažlivější zadní pouzdro nalezené na Samsung Galaxy S5. Zoom Galaxy S4 se ve srovnání cítí levně a plasticky.

Obrazovka

Neexistuje žádná konkurence, pokud jde o obrazovky obou zařízení. Zoom Galaxy S4 má 4.3palcová obrazovka 960 x 540 Super AMOLED, zatímco zoom Galaxy K má 4.8palcový HD 1280 x 720 Super AMOLED displej. nemovitosti a další pixely vyhrají ruce dolů.

To je 256ppi na ročním zařízení, 306ppi na novém. Ostřejší a větší.

Procesor

Zoom Galaxy K je také spíše powerhouse. Má samsung vyrobený hexa jádro exynos procesor (1.3GHz čtyřjádrový a 1.7GHz Dual-Core procesory kombinované). Na palubě je také 2 GB RAM.

Zoom Galaxy S4 má 1.5GHz Dual-Core Processor a 1.5 GB RAM. Je to určitě želva v zajíc a želvu, očekávejte tentokrát zajíc s největší rozhodně vyhraje.

Závěr

Pokud tyto body nestačí, aby vás přesvědčily, Galaxy K Zoom má také lepší baterii (2 430 mAh ve prospěch 2 330 mAh) a mnoho z pokročilejších softwarových funkcí, které společnost Samsung představila s nejnovější verzí TouchWiz pro SGS5.

V ruce můžeme také říci, že je to mnohem ergonomičtější a spíš něco, co pravděpodobně použijete jako svůj hlavní telefon. Prostě to je také velmi schopná kamera.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS