Samsung Galaxy S7 Plus. Samsung Galaxy S7 Plus

Samsung Galaxy Tab S7 vs S7: Jaký je rozdíl?

Společnost Samsung aktualizovala řadu tabletů nejvyšší úrovně pomocí modelů S7 a S7 Plus. Jak se však tyto dva liší a které byste měli zvážit nákup?

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podpořit Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Není spokojený s uvolněním dvou z největších vlajkových telefonů z roku 2020. V poznámce 20 a poznámka 20 Ultra. Samsung také odhalil pár tablet na své rozbalené akci dne 5. srpna 2020: S7 a S7.

Jak jste možná uhodli, model „plus“ je větší z nich. Ale to není všechno jiné. Zde procházíme podrobnostmi a která z těchto dvou břidlic by se mohla pro vaše potřeby nejvíce odvolat. Ale nyní také zvažte, že existuje také Samsung Galaxy Tab S8.

Datum a cena vydání

Samsung střílí na to, aby byl na trhu tabletů nejlepším psem, takže není překvapením, že jeho modely Tab S7 a S7 Plus jsou postaveny zhruba stejnou velikostí jako modely Apple iPad Pro modely. Ceny karty Galaxy. i když v žádném případě není malý. Pohodlně podkopává požadovanou cenu Apple, pokusit se udržet tuto konkurenční výhodu.

Galaxy Tab S7 je k dispozici již nějakou dobu a dostupnost může být omezena, přičemž Samsung nyní místo toho tlačí modely Galaxy Tab S8 místo toho.

Design

V první řadě jsou tyto dva tablety různé velikosti. Model plus má větší obrazovku, proto je jeho stopa také větší. Ačkoli tento větší tablet je ve skutečnosti štíhlejší z těchto dvou.

Plus má také skener otisků prstů na obrazovce, zatímco standardní S7 místo toho používá uspořádání na boku.

Z hlediska konstrukce se obě tablety cítí stejně. To je díky vysoce kvalitnímu hliníkovému rámu, který se cítí pevně, aniž by byl příliš těžký. Ani nemají 3.5mm zásuvka pro sluchátka.

Zobrazit

S7 Plus nemá jen větší obrazovku. je to 12.4 palce na diagonále ve srovnání s 11palcovou obrazovkou standardního S7. Plus však také používá panel AMOLED ve srovnání se standardem IPS LCD S7’s IPS. Oba nabízejí dobré úhly sledování, ale je to OLED panel, který vyhrává z hlediska ultra černé úrovně.

S více nemovitostí na obrazovce je v plus také více pixelů. Ačkoli, vzhledem k tomu, jak se mění, je hustota pixelů vždy o něco nižší ve srovnání se standardem S7.

Oba modely nabízejí dynamickou frekvenci 120 Hz, pro plynulejší posouvání a přehrávání, což je zajímavé. V poznámce 20 a poznámka 20 Ultra například Samsung nedal „vstup“ poznámku, která je rychlejším panelem obnovení.

Kamery

Opravdu si nekoupíte tablet pro jeho kameru. Zároveň to mohou být užitečné pro volání tváří v tvář, vymyslet obrázek něčeho, co musíte poslat kolegovi atd. Specifikace je identická pro obě zařízení, přičemž přední kamera je umístěna na delší hraně. Navrženo pro hovory v orientaci na krajinu, když se karta S7 používá ve formě podobné notebooku.

Hardware specifikace

Na sílu těchto tablet není žádné zadržování, s špičkovými čipovými sadami pro rok 2020. Ty mobilní hry Android, které mohou nejlépe využít měřítko a rozlišení obrazovky, nebudou chtít, aby poskytovaly nejhladší zážitky.

samsung, galaxy

Pokud jde o dlouhověkost, větší stopa modelu plus znamená, že do tohoto rámu je vtlačena více kapacity baterie. zvýšení asi 40 procent. Takže je pravděpodobné, že to bude delší trvání páru. Oba modely mají rychlý nabitý.

Recenze Samsung Galaxy Tab S7

Samsung Galaxy Tab S7 wows se silným výkonem a nádherným 12.4palcový displej Super AMOLED a jeho pero a volitelné 5G z něj dělají nejlepší tablet produktivity Android, který můžete získat.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Klady

 • Pevná kvalita sestavení
 • Krásný displej Super Amoled
 • Tip pera s texturou je psaní na obrazovce pocit přirozeného
 • Možnost 5G připojení

Nevýhody

 • S perem se může snadno uvolnit
 • Integrace aplikací pro Android stále padá za iPados
 • Volitelné krycí kryt klávesnice se cítí chabé

Samsung Galaxy Tab S7 SPECTS

Hodnota jména

Tab S7 Samsung Galaxy je nejschopnější tablet produktivity Android na trhu. Kromě toho, že je první, kdo podporuje připojení 5G, je to také výkonná síla, která zvládne multitasking s lehkostí. Ačkoli jeho počáteční cena 849. která nezahrnuje schopnost 5G nebo předplatné nosiče k jeho používání, ani pouzdro na klávesnici knihy. podívejte se na strmé, je to jedna z mála životaschopných alternativ notebooku na trhu, zejména pokud často dojíždíte nebo často dojíždíte nebo dojíždíte nebo cestovat a nechce se obtěžovat s hotspotem. S působivými funkcemi, neuvěřitelným výkonem a celodenní výdrží baterie je to nejlepší tablet Android, který si můžete koupit právě teď, a vyhraje cenu našich editorů ‚Choice Award.

Krásný displej kompatibilní s stylusem

Esteticky málo odděluje labužou Galaxy S7 od ostatních koncových břidlic, jako je iPad Pro. Podvozek a zadní část galaxie Tab S7 jsou konstruovány z hliníku a jsou k dispozici v černé, stříbrné nebo bronzu. Měří 11.25 x 7.3 x 0.2 palce (HWD) a váží 1.3 libry bez volitelného pouzdra na krytí knihy. To může znít těžce, ale váha je dobře distribuována, což usnadňuje dlouhodobě držení. V levém horním rohu jsou hromadný stoh kamery a magnetický konektor pro pero. Varovné slovo: Konektor pro pero S není tak dobře umístěn nebo tak silný jako to, co najdete na iPad Pro, což usnadňuje ztrátu.

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Volitelné pouzdro na klávesnici knihy z knihy dělá Samsung Galaxy Tab S7 životaschopnou náhradou notebooku. (Steven Winkelman)

Přední část dominuje 12.4-palcový, 2 800 po 1 752 pixelové super AMOLED displej. Přesnost barev je na místě, s živými barvami a inkoustovými, hlubokými černochy. Obrazovka je dostatečně jasná na to, aby byla použita na přímém slunečním světle bez problémů.

Prvotřídní hardware a maratonská baterie

Čipová sada Qualcomm Snapdragon 865. Samsung nabízí tablet ve 128 GB/6 GB, 256 GB/8 GB a 512 GB/8 GB Konfigurace úložiště/RAM. Naše recenzní jednotka je verze 256 GB/8 GB. Všechny tři podporují až další 1 TB externího úložiště pomocí karty microSD.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Samsung Galaxy Tab S7

Volitelné pouzdro na klávesnici knihy (229.99) funguje dobře na stole, ale ne na klíně. (Steven Winkelman)

Jak se očekávalo, Tab S7 může žvýkat téměř jakýkoli úkol, který hodíte. Testovali jsme to s více než tuctem aplikací a třemi desítkami Chrome Windows otevřených a ani se neklouzl.

Výkonná čipová sada Snapdragon 865 na tabletu v kombinaci s jeho displejem 120 Hz dělá hraní pohlcující a bezproblémový zážitek. Testovali jsme tablet s Asphalt 9: Legends a PUBG Mobile a nesetkali jsme se s jediným škytánem. Doby načítání jsou rychlé blesky a displej 120 Hz znamená, že nikdy neuvidíte žádné zpoždění nebo upuštěné rámy.

Benchmarks zdůraznil naši zkušenost. Na Geekbench 5, sada testů, které kvantifikují surový výpočetní výkon, vydělala Tab S7 994 jednojádrového (SC) a 3 814 vícejádrových (MC) skóre (MC). To je zdaleka nejlepší skóre, které jsme viděli pro tablet Android prodávaný v USA, ale stále padá za 1 113 (SC) iPad Pro a 3 277 (MC) skóre stejných testů.

Samsung zabalil na kartě S7 baterii 10 090 mAh (mnohem větší než baterie 8 000 mAh Tab S7), která vás může snadno provést přes pracovní den s malou výdrž baterie, kterou můžete ušetřit. V našem testu baterie, který streamuje video HD přes Wi-Fi při plném jasu, se karta S7 držela po dobu 7 hodin a 21 minut před zapnutím. To je přibližně stejné jako iPad Pro (7 hodin, 48 minut) a s konzervativnějším využitím byste měli být snadno schopni učinit z něj celý den mezi poplatky.

45W Rychlé nabíjení je s volitelným napájecím adaptérem. Pokud se rozhodnete držet se 15W adaptéru, který je dodáván v krabici, buďte připraveni jej nechat nabíjet přes noc.

Selfie kamera pro video hovory

13MP primární čočka s f/2.0 clony a 5MP ultra široký objektiv s f/2.2 clona obsahuje modul zadní kamery Tab S7. Na přední straně tabletu je senzor 8MP s f/2.0 Clona.

S dobrým světlem se zásobník s dvojitou kamerou funguje dobře. Čočka 13MP má vynikající výstřel s dobrou hloubkou pole a přesností plné barvy. Ultralegaletá čočka funguje téměř stejně dobře, i když jsme si všimli malé ztráty jemných detailů.

Za nízkého světla zadní kamery vykonávají adekvátní práci. Naše testovací výstřely s nízkým osvětlením měly nějaký šum okrajů spolu s objektivy, ale podle standardů tabletů byly stále dobré. To znamená, že pochybujeme, že mnoho lidí použije tablet k pořizování neplánovaných fotografií, když většina vlajkových telefonů funguje lépe a je snadnější vybíjet přes jídelní stůl.

Selfie fotoaparát 8MP je ideální pro videohovory bez ohledu na denní dobu. To také vyžaduje dobrý selfie, i když některé z našich nízko-osvětlových zkušebních výstřelů se objevily trochu byt, s menším hlukem kolem okrajů.

Pohlcující zvuk

Samsung prodává kartu S7 ve verzích 5G a Wi-Fi. Základní model je dodáván s podporou Wi-Fi 6. Model 5G pracuje s každým americkým dopravcem a podporuje připojení sub-6GHz a Mmwave, i když budete muset zaplatit za měsíční služby. Testovali jsme kartu S7 v síti Gigabit Wi-Fi a zaznamenali jsme vynikající výsledky s průměry 631.4Mbps dolů a 38.8Mbps nahoru.

Čtyři reproduktory naladěné AKG na kartě S7 patří mezi nejlepší, co jsme slyšeli na tabletu. S maximálním objemem 96 dB je zvuk dostatečně hlasitý pro konferenční hovory a ve skutečnosti to zní dobře, když sledujete videa. K dispozici je také Bluetooth 5.0 Konektivita pro bezdrátový zvuk s The Galaxy Buds Live nebo vaše oblíbená sluchátka Bluetooth.

S perem se cítí skvěle

Na rozdíl od drahé tužky Apple 129, Samsung zahrnuje své pero v krabici s kartou S7. Přichází v krabici a nabíjí se bezdrátově, když je připojen k zadní části galaxie Tab S7.

S perem se připevňuje na zadní stranu Galaxy Tab S7, ale může se snadno uvolnit. (Steven Winkelman)

Psaní s perem S ve skutečnosti se cítí dobře. Při používání stylusu jsme si nevšimli žádného zpoždění a latence byla snížena na 9 ms z 26 ms na kartě S6 Lite. Špička S pera je výrazně tenčí než tužka iPad Pro a nabízí trochu tažení, aby se psaní na displeji cítilo přirozenější.

Akce vzduchu, Samsungova sada gesta s perem s perem. poprvé oznámené na Galaxy Note 9, debutuje na velké obrazovce na kartě S7. Akce vzduchu vám umožňuje používat pero S k zachycení selfies, přejetím přes stránky bez dotyku obrazovky a nastavení dalších vlastních zkratky. Pokud jste na vzduchu nováčková, je tu trochu křivka učení, ale jakmile se dostanete na pověst, je to docela pohodlné.

Drahá a chatrná klávesnice

Volitelné pouzdro na klávesnici knihy (229.99) je hit-or-miss. Skutečná klávesnice má vynikající cestování a uspokojivou hmatovou zpětnou vazbu. Trackpad je rychlý a gesta fungují bez závěsu. Obal se promění v stojan s dobrým rozsahem pohybu a má magnetický kompartment pro skladování pera S.

Co se tedy na případu nelíbí? Pro začátek je téměř nemožné použít ve vašem klíně. Stojan je vyroben tak, aby odpočíval na pevném povrchu. I když se vám podaří najít pohodlné místo na klíně, v klávesnici je hodně flex. A upřímně řečeno, pouzdro na klávesnici knihy vypadá levně. Z dálky byste si mohli zamyslet případ za kůži, ale zblízka to bezpochyby vypadá a cítí se jako vinyl nízkého stupně. Každý, kdo investuje do špičkového tabletu, jako je Tab S7. Kniha krycí klávesnice ne.

Jedno uživatelské rozhraní nemůže zachránit Android

Galaxy Tab S7 Pro se lodí s Androidem 10 a nejnovější verzí UI Samsung One. V minulosti jsme měli smíšené pocity o jednom uživatelském rozhraní, ale Samsung provedl několik hlavních změn, díky nimž je mnohem atraktivnější. Nejnovější iterace nyní podporuje živé synchronizace mezi zařízeními Samsung a PC; Uživatelé Apple bohužel mají štěstí.

Aplikace produktivity společnosti Samsung také získaly významný facelift. Poznámky společnosti Samsung nyní nabízí snadné anotace PDF s perem S. Šikovná funkce, která vám umožní synchronizovat hlasové nahrávky s vašimi písemnými poznámkami, je relativně snadno použitelná. K dispozici je také možnost synchronizovat své poznámky s Microsoft Outlook a Onenote, ale můžete snadno stáhnout Microsoft 365 na S7 a přeskočit synchronizaci celkem.

Struktura složky a souborů byla výrazně vylepšena, takže je snazší najít dokumenty, pokud je chcete uložit přímo na tabletu. K dispozici je také možnost synchronizace vašich dokumentů s Microsoft OneDrive.

Jedno uživatelské rozhraní také zlepšuje více úkolů na kartě S7. Nyní můžete mít tři okna otevřená současně. Multiaktivní okno, přetrvávající karta, která spočívá na boku obrazovky, nyní podporuje skupiny aplikací, takže můžete vytvořit rychlé zkratky pro otevření tří nejpoužívanějších aplikací současně.

Během uplynulého roku společnost Samsung provedla některá masivní vylepšení v režimu Dex (napodobení stolního počítače). Je to intuitivnější než starší verze, podporuje multi-dotyková gesta a dokonce i bezdrátově spojuje kompatibilní televizory a monitory. Nechtěli bychom tak daleko, abychom řekli, že to může nahradit plochu, ale je to vynikající alternativa pro základní úkoly.

Samsung galaxy tab s7 fe vs s7 plus обзор и сравнение

Abych byl upřímný, jedno uživatelské rozhraní společnosti Samsung napravuje mnoho nemocí, které tablety Android v hamstringu, ale na konci dne stále provozujete aplikace pro Android. To znamená, že existují omezené možnosti, zejména pro ty, kteří jsou v kreativních oborech, a některé aplikace prostě nejsou na šňupání. Pokud nejste fanouškem iPad Pro, existuje spousta notebooků se systémem Windows 2-in-1, které běží plně s plodnou verzí Adobe Creative Cloud a podobných aplikací.

Je zde také problém aktualizací. Samsung se zavázala aktualizovat své nové produkty „pro tři generace“, ale to je poněkud nejednoznačný nárok a nestanoví konkrétní časovou osu pro aktualizace. Výrobci Androidu byli z větší části s upgrady OS pomalu a pochybujeme, že karta S7 bude výjimkou. Ačkoli Samsung již upgraduje některá ze svých zařízení, nevypadá to, že Tab S7 získá upgrade Android 11 do roku 2021.

Nejlepší alternativa k iPad Pro

Tab S7 Samsung Galaxy je nejschopnější tablet produktivity Android na trhu. Kromě toho, že je první, kdo podporuje připojení 5G, je to také výkonná síla, která zvládne multitasking s lehkostí. S perem je potěšením použít a uživatelské rozhraní Samsung One se ve skutečnosti cítí, jako by to přispívalo k celkovému zážitku.

To, co brání kartě S7, aby splňoval její plný potenciál, je její operační systém. Bez ohledu na to, kolik vylepšení, které Samsung dělá na jednom uživatelském rozhraní, stále běží na Androidu a jednoduše nenabízí stejný bezproblémový zážitek, který najdete na iPad Pro. A ačkoli volitelné pouzdro na klávesnici knihy funguje dobře na stole, jeho strmá cena a nevýrazná kvalita sestavení jsou zklamáním.

Přes tyto nitpicks si stále myslíme, že Tab S7 je velmi působivý kus hardwaru. Jakmile budete moci znovu cestovat, najdete jej zdaleka nejlepšího tabletu pro Android pro práci na silnici a mít zážitek podobný notebooku doplněným vynikajícím stylusem. Je to volba editorů skrz a skrz.

Samsung Galaxy Tab S8 Plus vs Samsung Galaxy Tab S7 Plus: Pokud byste upgradovali?

Tab S8 Plus Galaxy je Middle Child v nejnovější vlajkové linii tabletu Samsung, který sedí mezi levnější galaxií Tab S8 a Uber-A-Corestivent Galaxy Tab S8 Ultra a to je velký problém z jednoho klíčového důvodu.

Mimo starší Galaxy Tab S7 Plus společnosti Samsung není tolik tabletů s poháněným Androidem, které dělají kola. Proto, s Tab S7 Plus nyní nastaveno na získání statné slevy, můžete si oprávněně ptát, zda stojí za to jít pro starší tablet, zejména pokud je to podle všech účtů stále docela pokročilý kousek hardwaru.

Představení obrazovky s proměnnou frekvencí s proměnlivou proměnnou, kterou jsme během testování zjistili, zůstává jedním z nejlepších pro streamování filmů v HDR, odpovídá klíčovým soupeřům včetně Surface Pro 8 a iPad Pro pro přesnost a ostrost barev a ostrost.

Nebo, pokud již vlastníte Galaxy Tab S7 Plus nebo stárnoucí iPad, budete chtít vědět, zda je čas upgradovat na Tab S8 Plus. Zde, abychom pomohli obou typů kupujícího, jsme vytvořili tohoto prvního průvodce porovnat tyto dva tablety na hardwaru a praktické úrovni.

Toto jsou naše první názory, zatímco jsme zkontrolovali a používali Galaxy Tab S7 Plus více než rok, měli jsme jen několik hodin s novou Galaxy Tab S8 Plus. Tento článek budeme aktualizovat s našimi závěrečnými myšlenkami o tom, jak se oba porovnáme, jakmile jsme strávili více času s nejnovějším tabletem Samsung.

Ceny a dostupnost

Galaxy Tab S8 Plus je neochotně prémiový tablet, a proto je to docela drahé, přestože není nejlepší možností v současné sestavě společnosti Samsung. Specifické ceny závisí na možnostech skladování a připojení. Níže můžete vidět rozdělení různých tabulek S8.

 • Galaxy Tab S8 Plus s úložištěm 128 GB (pouze Wi-Fi)-849 GBP
 • Galaxy Tab S8 Plus s úložištěm 128 GB (5G a Wi-Fi)-999 GBP
 • Galaxy Tab S8 Plus s úložištěm 256 GB (pouze Wi-Fi)-899 GBP
 • Galaxy Tab S8 Plus s 256 GB Storage (5G a Wi-Fi)-1049 GBP

To vám dostane tablet s kabelem USB C a Stylusem Pen Pen. Kontaktovali jsme Samsung pro nás a ceny Euro, ale v době zveřejnění nedostali odpověď.

Cena staví tablet nad Galaxy Tab S7 Plus, který při spuštění v roce 2020 nesl levnější počáteční cenu 799 GBP. Očekáváme, že cena klesne ještě dále, když je nový tablet venku, ale v době zveřejnění Galaxy Tab S7 Plus byla stále 776 GBP.52 na Amazonu. Je to působivé, protože ukazuje, jak málo se hodnota zařízení v průběhu let odpisovala. Hodnota zařízení Samsung obvykle propadne poměrně rychle, jakmile vyjde nová verze, nebo to v zubu trochu dlouhé.

Jedinou nevýhodou je, že musíte zaplatit navíc za kryt klávesnice na obou zařízeních, což je bolest, protože v obchodě Samsung prodávají více než 100/100 GBP, a pokud chcete co nejlépe využít tablet, který opravdu potřebujete. Během posledního roku jsme často používali Tab S7 Plus jako funkční notebook, s jeho klávesnicí je jedním z nejlepších kolem a nabízí dobře rozprostřené klíče s úžasně hmatatelným pocitem.

Návrh a zobrazení

Vizuálně není mnoho rozlišit mezi oběma tabletami. Oba mají obdélníkový kovový podvozek. Oba jsou nabity pomocí USB C a mají funkce micro SD slotů, což usnadňuje upgradování jejich interního úložiště. Znalost nepomáhá skutečnost, že jsou téměř identické, oba mají 12.4palcové displeje AMOLED. Upřímně řečeno, kdybyste udělali slepý odhad, který je to, dokonce i ten nejlépe nejlépe kupující by se snažil rozeznat rozdíl.

To však v mnoha ohledech není špatná věc. Přestože rámeček kolem obrazovky je podle dnešních standardů poměrně robustní, hardware zůstává vynikající. Tab S7 Plus má stále jednu z nejlepších obrazovek na jakémkoli tabletu s přesností s plnou barvou, maximální úroveň jasu připraveného na HDR a adaptivní obnovovací frekvenci, která vrcholí na 120 Hz.

Díky tomu je tablet fantastickou volbou a jedním z našich každodenních řidičů, pro všechno od čmáranice v Kritě, po streamování filmů a hraní her na Geforce. Z toho, co jsme viděli během našeho hands-on se S8 Plus, je obrazovka stejně dobrá a máme velké naděje, že to odpovídá jeho předchůdci, když to správně vyzkoušíme.

Kvalita budování se také cítí vynikající na obou. Kov použitý na S8 se cítil stejně drsný a prémiový jako S7, takže nás docela jist, že přežije lichou ránu a škrábání. Náš vzorek S7 Plus přežil zuřivé vzteky batole při více než jedné příležitosti, když jsme ho testovali.

brejle

Změny, které Samsung provedl, jsou hlavně pod upgrady kapoty na komponenty tabletu. Největší je přesun do novějšího křemíku. Konkrétně, Tab S8 Plus provozuje nejnovější čip Qualcomm Snapdragon Gen 1 v USA nebo v domě Samsung pěstovaný Exynos 2200. Neměli jsme šanci zkontrolovat zařízení spuštěné nový Exynos, ale má několik klíčových výhod, které zahrnují podporu sledování paprsků, což mu teoreticky pomůže zobrazovat realističtější efekty osvětlení na kompatibilní hry.

Samsung Galaxy Tab S7 Plus: год спустя!

Ale na základě našich zkušeností s používáním zařízení s novým čipem Qualcomm, Tab S8 Plus by měl být mnohem rychlejší než Tab S7 Plus, který provozuje čipovou sadu Snapdragon 865. Starší čip není hrozný, ale naše benchmarky na zařízeních provozujících nový čipová sada Gen 1 ukazují, že Tab S8 Plus by měla hrát hry s vyššími snímkovými frekvencemi, běžet chladnější a obecně efektivnější výkon. Potvrzujeme to, jakmile dostaneme tablet do našich laboratoří.

Přesun pro použití Android 12 znamená, že Tab S8 Plus je jediná ze dvou, která běží na nejnovější verzi operačního systému Google, přičemž náš Tab S7 Plus vzorek ještě musí obdržet aktualizaci. Android 12 byl vylepšen a Samsung přidal do mixu vlastní pokožku, což znamená, že UX není tak čistý, jak najdete na vlastním Pixel 6 a Pixel 6 Pro Google.

Ale z toho, co jsme viděli, aktualizace stále přináší většinu výhod na Androidu 12, mezi něž patří upgradovaná zabezpečení, lépe vypadající ikony a lepší přizpůsobení a podpora widgetu. Společnost Samsung také provedla nějakou pěknou práci optimalizující operační systém pro větší formový faktor Tab S8 plus a přidal vylepšenou podporu více oken, která nám rychle a snadno zobrazí tři aplikace najednou během našich praktických.

Jedinou další pozoruhodnou změnou je, že zadní a přední kamery byly vylepšeny novou Tab S8 Plus s duálním senzorem 13MP Main a 6MP Auto Focus Arandagement a 12MP ultra široký přední fotoaparát. Tab S7 obsahuje 13MP hlavní a 5MP ultra široký zadní nastavení a základní 8MP přední kameru, ve srovnání.

Nikdy jsme nebyli velkými fanoušky používání tablet jako primárních kamer. Pokud jste si za poslední dva roky koupili telefon, téměř jistě to bude pořizovat lepší fotografie. Ale upgradovaná přední kamera by mohla být vítaným doplňkem, vzhledem k tomu, kolik našich životů v těchto dnech trávíme ve videohovách, pokud během testování funguje dobře.

V níže uvedené tabulce můžete vidět podrobné rozdělení specifikací obou tabletů.

Galaxy Tab S7 a S7 Samsung jsou pár tabletů Android, které stojí za vaši pozornost

Nebudeme zde pochovat Lede: Galaxy Samsung Tab S7 a Tab S7 jsou fantastické tablety pro Android. Ve skutečnosti jsme právě jmenovali Tab S7 nejlepší tablet Android z roku 2020.

Je pravda, že počet tablet Androidu, které soutěží s Tab S7 a S7, jsou téměř všechny od Samsung. Loňská plodina modelů Tab S6 nás nechala více as kartou S7 a S7, Samsung doručil.

Můžete si koupit kartu S7 nebo Tab S7, s konfiguracemi začínajícími na 649.99 a 849.99, respektive. To vám dostane tablet a pero Samsung v krabici s 128 GB úložiště.

Nyní je zřejmé, že jsme si užili oba tablety za posledních několik týdnů, a přestože jsou to fantastické tablety pro Android, které těží z vylepšení společnosti Samsung, nejsou dokonalé.

Design

Pojďme mluvit o slonech v místnosti: Tab S7 a S7 vypadají hodně jako Apple iPad Pro. Pokud by to nebylo pro poměr stran na širokoúhlé obrazovky 16: 9, bylo by téměř příliš snadné přimět obě zařízení zmatená.

S7 mají čtvercové hrany, s tlačítky hlasitosti a napájení na pravé straně a port USB-C na dně, který se používá pro nabíjení nebo přenos dat.

samsung, galaxy

Na levé straně nebo na dně, když je tablet zakotven v příslušenství pro klávesnici knihy Samsung, jsou tři kolíky pogo, které se používají k napájení klávesnice a poskytují cestu pro data mezi oběma zařízeními. Zadní kryt pro tablet je součástí obálky knihy, která se magneticky připevňuje k zadní části tabletu, a dokonce má místo, které chrání pero S, ke kterému se také magneticky připojuje k tabletu.

Displej na kartě S7 měří 11 palců, zatímco S7 je větší ve 12.4 palce. Přidaná nemovitost na obrazovce na větším modelu vám nejen dává více prostoru pro práci na obrazovce, ale také to znamená, že příslušenství klávesnice má více místa.

Buď klávesnice je v pořádku, ale menší verze se cítí stísněná a my jsme byli náchylnější k překlepům po prvních několika dnech použití.

Možná náš oblíbený designový aspekt Tab S7 je kamera orientovaná na přední stranu, která je nyní soustředěna na tablet, když ji držíte v režimu krajiny. Je to skvělé, protože se již nemusíte dívat na jednu stranu obrazovky, když jste na videohovoru, a to vás udržuje vždy soustředěno. Je to malé, ale důležité vylepšení k designu, zejména s počtem videohovorů, na kterých se všichni ocitli právě teď.

Celkově je design Tab S7 a S7 známý, ale s otiskem Samsungu. To znamená, že bychom rádi viděli, že Samsung používá stejný návrhový přístup jako Galaxy S20 nebo poznámka 20 telefonů na lince Tab S7. Teď by to bylo něco zvláštního.

samsung, galaxy

Výkon

Z velké části jsou Tab S7 a Tab S7 stejné tablety. Obě zařízení přicházejí s Android 10 a Samsungovým proprietárním rozhraním UI s plnou podporou Google. Obě tablety jsou poháněny procesorem Qualcomm Snapdragon 865; mají možnosti úložiště 128 GB, 256 GB nebo 512 GB; mají displeje s až 120 Hz obnovovací frekvencí; funkce volitelné 5G připojení; mít podporu pro rychlé nabíjení 45 W přes port USB-C; a pojďte se s stylusem s perem v krabici.

Tam, kde se S7 a S7 začínají odchylovat, jsou typ displeje, velikost obrazovky, paměť a výdrž baterie. S7 používá displej a měří 12 společnosti Samsung Super AMOLED.4 palce, zatímco S7 je 11 palců a je LCD displej. Na papíře by měl být S7 jasným vítězem, který nabízí jasnější barvy a živější obrázky ve srovnání s S7, ale v používání vypadaly tyto dva displeje při hraní stejného videa téměř identicky téměř totožné.

S7 má 8 GB paměti, zatímco S7 má 6 GB paměti, což znamená, že S7 bude vhodnější pro multitasking nebo udržování aplikací otevřených v pozadí déle, což je obzvláště důležitý faktor, když začnete používat software Samsung Dex, který transformuje standardní Android Rozhraní do rozhraní podobného notebooku. Můžete se automaticky spustit připojením jednoho tabletu k příslušenství klávesnice společnosti Samsung, který se prodává samostatně, počínaje 199.

DEX je zajímavý přístup k vyřešení problému s aplikací Android, na který se obětí všechny aplikace pro Android. Konkrétně, drtivá většina aplikací pro Android není optimalizována pro tablety. Například místo otevření aplikace a vidět více sloupců, stejně jako s Gmailem s doručenou poštou na jedné straně a tělem e.mailu na druhé straně obrazovky, jste uvíznut s telefonní verzí aplikace, Jen větší. Konečným výsledkem je spousta zbytečného prostoru a ne efektivního zážitku.

To se změní, když zakotvíte buď Tab S7 do příslušenství pro klávesnici Samsung; automaticky spustí DEX a přepíná rozhraní tak, aby vypadalo spíše jako rozvržení systému Windows 10 nebo Chrome OS. Podél dna je dock aplikace, která vám ukazuje, které aplikace jsou v současné době otevřené, a zásuvka aplikací, kterou můžete použít k otevření více aplikací.

Ale tam, kde Dex ukazuje svůj potenciál, je schopnost spustit více aplikací současně v oknech různých velikostí, namísto přestávání aplikací do konkrétních částí obrazovky. Jinými slovy, plocha Dex s více okny otevřený vzhled a funguje téměř přesně jako plnohodnotný notebook.

A z velké části je to skvělé. Znalost správy více oken a multitaskingů mezi nimi činí přechod hladký. Ale tam, kde se zážitek začíná bojovat, je s aplikacemi pro Android, které nejsou optimalizovány pro DEX. Například Chrome není výchozí do režimu stolního počítače. Místo toho musíte ručně přepnout z mobilní verze prohlížeče, abyste získali přístup k desktopové verzi webu. U jiných aplikací, jako je Geekbench 5, nemůžete změnit velikost jejich oken. Existuje nástroj zabudovaný do Dex Labs, který nutí aplikaci k velikosti, ale je to přísně pro pohyb dovnitř a ven z režimu na celé obrazovce a vyžaduje, abyste aplikaci restartovali pokaždé, když chcete přejít z okna na celou obrazovku nebo naopak. To není ideální, zvláště pokud jste uprostřed projektu a musíte si dělat starosti se ztrátou práce.

Nenechte se mýlit: O Dexu je toho hodně, a my to velmi dáváme přednost před používáním standardních aplikací pro Android na tabletu, ale přejeme si, aby to byl hladký zážitek ve všech aplikacích a službách.

Ještě jeden rozdíl mezi oběma tabletami spočívá v tom, že S7 má do tlačítka napájení snímač otisků prstů, zatímco S7 má do displeje zabudovaný senzor otisku prstu. Jde o osobní preference o tom, který z nich se vám líbí lépe, protože oba provádějí totéž. Když je S7 zakotven do krytu klávesnice, čtenář otisků prstů je na pravé straně, asi na půli cesty po obrazovce. Usnadňuje se dostat nahoru a stisknout na něj palec, zatímco čtečka otisků prstů S7 je na horním okraji tabletu a je poněkud trapné přístup.

Mimo velikost obrazovky je životnost baterie pravděpodobně největším rozdílem mezi nimi. S7 má baterii 8 000 mAh a S7 má baterii 10 090 mAh, ale nenechte se oklamat velikostí baterie. Během našeho testu baterie Benchmark, který spočívá v opakování přehrávání videa s tabletami v režimu letadla a jasem obrazovky nastavené na 50%, trval S7 15 hodin a 22 minut, zatímco S7 se vzdal po 10 hodinách a 5 minutách. Jinými slovy, baterie S7 vydrží celý den a dobře do dalšího, zatímco S7 by měl stačit k tomu, aby prošel celý den používání.

Výkon na obou tabletách, jako normální tablet Android nebo v režimu Dex, byl hladký jako hedvábí. Né vážně. Nikdy jsme nezažili žádné škytavky ani problémy s otevřením aplikací pomalu nebo koktání, i když jsme měli otevřené více aplikací.

Stejně jako s jakýmkoli zařízením, které testujeme, jsme provozovali Geekbench 5, benchmark, abychom kvantitativně měřili, jak tablety provádějí. Protože tablety jsou tak podobné, nepřekvapilo nás, že si navzájem hrály téměř totožné. Tab S7 skóroval 969 na jednojádrové a 3 193 na vícejádrovém testu. Tab S7 skóroval 964 a 2 742 za stejné testy. Rozdíl mezi vícejádrovými skóre je pravděpodobně způsoben rozdíly v rozlišení a velikosti displeje, ale v každodenním používání jsme si nevšimli žádných rozdílů mezi nimi mezi nimi.

Ve srovnání s předchozími tabletami Galaxy nabízejí Tab S7 a Tab S7 úplnější balíček. Od výdrže baterie po výkon až po kvalitu zobrazení neexistuje skutečné srovnání a ještě lépe si můžete vybrat, které zařízení vyhovuje vašim potřebám na základě velikosti a mít jistotu, že získáváte kvalitní zážitek v obou směrech.

Sečteno a podtrženo

Tablety Android jsou vzácné, ale to by nemělo odnést z toho, čeho Samsung dosáhl s Tab S7 a Tab S7. Oba jsou to solidní tablety, které se integrují s ekosystémem aplikací a služeb společnosti Samsung společnosti Google a Samsung.

Rozhodnutí o tom, na které kartě S7 byste měli dostat, přijde dolů na velikost obrazovky a kolik chcete utratit. Nejlepší třesk pro vaši babku je menší Tab S7, a proto je v současné době nejlepší tablet Android z roku 2020 CNN.

Poznámka: Výše ​​uvedená odráží cenu uvedené na seznamu maloobchodníků v době publikace.

Získejte zpravodaj podtrženého CNN ve své doručené poště

Dostávat doporučení produktu, recenze několikrát týdně.

Přihlášením souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů

© 2023 Kabelová zpravodajská síť. Warner Bros. Discovery Company. Všechna práva vyhrazena. CNN SANS © 2016 Cable News Network.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS