Samsung Galaxy Tab A8 10.5 ”Hands-On Review. Galaxy Tab A8 128GB

Samsung Galaxy Tab A8 10.5 ”Hands-On Review

Recenze o novém tabletu přátelském k rozpočtu od Samsung: The Galaxy Tab A8 10.5 ″. Zařízení nabízí displej FullHD, opravdu dobrou kvalitu sestavení a získává trochu více koňských sil ve srovnání se starým modelem. Naše recenze vám řekne všechny podrobnosti o nejdostupnějším tabletu společnosti Samsung.

Samsung Galaxy Tab A8 10.5 ″ specifikace
Procesor Unisoc T618 Octa-Core (2 × 2.0GHz 6 × 2.0GHz)
Paměť 3GB 32GB nebo 4 GB 64 GB/128 GB
Zobrazit 10.5 ”(1920 × 1200) WUXGA LCD
Fotoaparát Front: 5MP | Zadní: 8MP
Řečníci 4x stereofonní reproduktory, Dolby Atmos
Rozměry 246.8 x 161.9 x 6.9 mm
Hmotnost 508G
baterie 7040 mAh
Bezdrátové připojení Wi-Fi 5 (802.11 A/B/G/N/AC), Wi-Fi Direct, Bluetooth V5.0
Porty USB 2.0 typu C, 3.5 mm ušní konektor
Senzory Akcelerometr, kompas, gyro, světlo, senzor Hall
GPS Gpsglonass, beidou, galileo
Operační systém Android 11

Tab A-line Samsung Galaxy je docela populární. Z dobrého důvodu: Samsung se snaží nabídnout opravdu konkurenční produkt za dostupnou cenu. Tablaxie A8 Galaxy neregistruje nic nového, ale snaží se zlepšit několik věcí ve srovnání se starším modelem A7.

Obrazovka se trochu zvětšuje, CPU se zrychluje a konečně existuje více možností pro případ, že chcete výrazně více úložiště. Přesněji: Můžete si vybrat mezi 32 GB, 64 GB a 128 GB modelu.

Všechny tyto modely přicházejí v barvách růžové zlato, tmavě šedé nebo stříbrné. Jo, a také si můžete vybrat pouze mezi 4G nebo Wi-Fi, takže je toho hodně co přemýšlet. Předtím to tedy začněme rozbalením našeho 32 GB tmavě šedého modelu Wi-Fi.

Rozbalení

Protože se jedná o dostupné zařízení, není co očekávat. Najdete tablet, kabel nabíjení USB a to USB typu C, stejně jako nabíječka USB na zeď. Kromě průvodce rychlým startováním je zde také malý špendlík pro otevření slotu SIM-Slot/MicroSD tabletu.

Bohužel nabíječka USB nabízí pouze 7.8 watt z nabíjení, což je v těchto dnech poměrně nízké. Na tabletu je však podporováno až 15 wattů nabíjení, takže možná budete chtít použít jinou nabíječku, pokud je pro vás doba nabíjení důležitá.

Budovat kvalita

Když vyjmete tablet z jeho ochranného rukávu, něco si všimnete okamžitě: Cítíte, že je opravdu dobře vyrobena. Podvozek není vyroben z plastu, ale z hliníku. Zdá se proto, že Tab A8 Galaxy A8 se cítí robustní.

Tlačítko napájení a klíče hlasitosti jsou uspokojivé pro stisknutí. Budování kvality moudré, nic vám nevyvolává dojem, že používáte nejlevnější variantu tabletu od společnosti Samsung. Tablet má asi 7 mm tloušťku (0.28 palců), ale kvůli vyčnívajícímu ránu kamery nemůže na stole zcela ležet.

Na pravé straně, pokud ji držíte v orientaci na krajinu, najdete port USB-C a dokonce i dobrý starý konektor pro sluchátka. V dnešní době to už není dané. Umístění konektoru pro sluchátka může být nepříjemné v režimu krajiny, ale to může záviset na vašich osobních preferencích. V režimu portrétu to vůbec není problém.

Zobrazit

Obrazovka rostla ve srovnání se starým modelem malé množství. Tab a8 Galaxy nabízí 10.5 palcová obrazovka ve srovnání s 10.4 palce starého A7. Ale to není všechno: Samsung se rozhodl změnit poměr stran pro nový model A8.

Z užšího poměru 5: 3 k širšímu poměru 16:10. V závislosti na vašem použití by to mohlo být velké plus. Jako zařízení pro spotřebu médií, především streamování videí, je poměr 16:10 opravdu čistý.

Displej A8 nabízí rozlišení 1920 x 1200 pixelů. Je to klasický panel TFT-LCD, Samsungs Amazing OLED obrazovky jsou vyhrazeny pro jejich modely s vyšší cenou. S maximálním jasem asi 350 nits to není zdaleka nejjasnější obrazovka venku a bohužel není dost na to, aby byl venku za slunečný den příjemný.

Barvy jsou pěkné a příliš příliš nasycené. Poměr kontrastu není nic, o čem by se chlubil, ale v pořádku, pokud jde o cenu. Úhly pozorování jsou naproti tomu docela dobré. K regulaci jasu obrazovky neexistuje žádná PWM (modulace šířky pulzů), takže si nikdy nevšimnete žádného druhu blikání.

Kvalita zvuku

Tab a8 Galaxy nabízí čtyři reproduktory, dva na každé straně. To je docela působivé číslo pro takové dostupné zařízení. Důsledkem je, že tablet nemůže být jen opravdu hlasitý, ale také nabízí výjimečnou kvalitu zvuku pro své cenové rozpětí.

Používání čtyř reproduktorů také znamená, bez ohledu na to, jak držíte tablet, neexistuje způsob, jak náhodou zakrýt všechny reproduktory současně. Tablet v tomto ohledu skutečně přináší.

Kamery

Na A8 jsou dvě kamery, zadní kamera 8MP a 5MP selfie kamera. Zadní kamera není příliš působivá. Nepřichází s bleskem, neexistuje žádný stabilizační systém a má tendenci produkovat velmi nad naostřenými obrázky.

Fotoaparát selfie na druhé straně je pro videohovory docela dobrý, protože senzor 5MP poskytuje lepší kvalitu videa než typická webová kamera. Jen se ujistěte, že máte pěkně osvětlené umístění, protože opravdu bojuje s dynamickým rozsahem.

Software

Tablaxy Tab A8 je dodávána s předinstalovaným Androidem 11, nejnovější úroveň bezpečnostních oprav je první z ledna 2022. Stejně jako všechny tablety Samsung, A8 také používá jedno uživatelské rozhraní, verze 3.1, abych byl přesný. Když jsem poprvé zavedl tablet, okamžitě jsem dostal aktualizaci systému a další.

Samsung se v posledních několika letech opravdu zlepšil při poskytování aktualizací pro jejich nízkoúrovňová zařízení. Dokonce i A8 nyní přichází s 3 roky slibovaných aktualizací, což bylo v minulosti neslýchané pro neplatecká zařízení. To znamená, že A8 také získá aktualizaci na Android 12 a One UI 4.0 v budoucnu.

Výkon

A8 používá tzv. Unisoc T618 SOC. Společnost Samsung slíbila zvýšení výkonu o 10% ve srovnání s A7 a oni dodali. To se moc nezdá, ale zatímco hraní to rozhodně pomůže.

Například v PUBG Mobile se tablet podaří průměrně 30 fps v předvolbě HD. Zdá se však, že tablet není nepříjemně horký ani po delších herních relacích.

Výkon pouze používání uživatelského rozhraní a základních aplikací je v pořádku. Normálně se s nimi se nesetkáte s žádnými škytavkami nebo zpožděními, pokud právě procházíte web nebo sledujete film. Po spuštění tabletu musíte počkat několik sekund, dokud všechno neběží tak hladké, jak by mělo.

Někdy přechod z krajiny na portrét může trvat nějaký čas více nebo přechod z jedné těžké aplikace do druhé prostřednictvím multitaskingu. Pokud se o to chcete zlepšit, navrhli bychom, abyste se vydali na model 64 GB nebo 128 GB, protože přichází s 1 GB Extra RAM.

Úložiště by se mohlo stejně hodit, protože 32 GB v těchto dnech není moc. Po instalaci dvou nejnovějších aktualizací systému mi tablet říká, že 44% mého úložného prostoru se již používá. Ale pokud chcete, můžete také upgradovat své úložiště pomocí karty microSD po řádku.

Jak již bylo zmíněno, tento tablet je většinou míněn jako zařízení pro spotřebu médií s některými lehkými hrami a surfováním na webu na boku, a proto funguje dobře. Lidé, kteří pravidelně používají velmi náročné aplikace nebo hry.

souhrn

Model, který jsme testovali, začíná na 199. Získáte 4 skvělé reproduktory, solidní kvalitu sestavení, 3 roky podpory aktualizace a také obrazovka a výkon v pořádku-ish. Jistě, kamery nejsou skvělé, multitaskingový zážitek by mohl být lepší a vy získáte pouze asi 16 GB použitelného úložiště.

O fotoaparátech se však na tabletech nestará o mnoho lidí a jen chtějí, aby úhledné malé zařízení sledovalo své oblíbené video streamy. Pro dalších 80 získáte 128 GB úložiště a 1 GB extra RAM, pokud vám opravdu záleží na úložném prostoru.

Ať tak či onak, pokud se podíváte na základní 32 GB model nebo dražší 128 GB model, závěr je stejný: Samsung nabízí spravedlivý balíček za cenu.

Samsung ukazuje, že ví, na čem záleží, když jde „levné“

Techradar verdikt

Samsung Galaxy Tab A8 nabízí pěkný obrázek za cenově dostupnou cenu. Jeho LCD displej činí cokoli na obrazovce docela ostře, s zářivými barvami a pěknými detaily. Funkce, jako je funkce rozdělené obrazovky. Dostanete však to, za co platíte, s jeho výkonem ovlivněným jeho hardwarem a omezenou kapacitou baterie ve srovnání s jeho více prémiovými sourozenci. To znamená, že to zvládne všechny základy opravdu dobře, a pak někteří, zatímco to vypadají dobře.

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Samsung Galaxy Tab A8: Oneminutová recenze

Tab A8 Samsung Galaxy je opravdu docela překvapivá, přichází ve sestavení, která odmítá jeho dostupnou cenu. Jako možnost rozpočtu na Samsung Galaxy Tab S8 můžete očekávat, že budou provedeny některé ústupky, ale celkově jsem na to byl opravdu ohromen.

Pro začátek 10.5palcový LCD displej vám nedovolí moc chybět, přestože jste krok dolů z obrazovky AMOLED na kartě S8. Je ostrý, čistý a svěží s zářivými barvami a rychlou mírou odezvy, zejména ve srovnání s jinými rozpočtovými tabletami, jako je TCL NXTpaper 10S. Díky tomu je Samsung Galaxy Tab A8 skvělou cenově dostupnou možností pro někoho, kdo chce přenosné zařízení, aby sledoval film nebo ukázal, s k dispozici připojení LTE za trochu více peněz.

Když je displej zabudován do kovového podvozku, má karta A8 prémiový pocit, který hodí mnohem dražší tablet. Je navržen opravdu pěkně, s hranami umístěnými různými tlačítky a porty pro pohodlí uživatele.

Navíc jeho rozpočet Octa-Core Processor spojený s pouhým 3 GB/4 GB RAM (v závislosti na možnosti úložiště) se poměrně dobře zpracovává s multitaskingem, s režimem split-obrazovky i vyskakovacího režimu pro určité aplikace, takže můžete mít více obrazovek nahoru najednou.

Na různých trzích jsou k dispozici různé možnosti úložiště, v rozmezí od 32 GB do 128 GB. Nejste však uzamčeni do této konkrétní částky. karta A8 vám dává možnost přidat až do 1TB microSD karty, pokud potřebujete více úložiště.

Mnoho zařízení se nyní spoléhá na Bluetooth, abyste spárovali sluchátka, abyste mohli poslouchat své zařízení, aniž byste narušili ty kolem vás, ale karta A8 přichází s 3.5mm zvukový konektor, vítané a neobvyklé zahrnutí. Stále existuje Bluetooth 5.0 zabudováno také, takže máte flexibilitu při rozhodování o tom, jak propojit zvukové zařízení.

I když je snadné zpívat chválu pro Samsung Galaxy Tab A8, její baterie trochu zaostává. Kapacita 7 040 mAh je trochu zklamáním, když uvažujete o přímém rozpočtu, které nabízejí trochu více (8 526 mAh v případě 2021 iPad 10.2), i když při použití nastavení spořiče energie můžete natáhnout jeho použití po několik dní. Nabíjení je také docela pomalé, s vyšší kapacitou baterie 8 000 mAh v TCL NXTpaper 10s nabíjející se rychleji, o více než hodinu.

Nicméně, pro svou cenu, Samsung Galaxy Tab A8 je opravdu velmi schopný, nabízí slušný výkon i skvělou obrazovku za přístupné náklady.

Samsung Galaxy Tab A8: Cena a dostupnost

 • Vydáno 17. ledna 2022
 • Počínaje 229.99 /219 £ / AU379
 • K dispozici přímo prostřednictvím Samsung a maloobchodníků třetích stran

Původně oznámená cesta zpět v prosinci 2021, Samsung Galaxy Tab A8 byl propuštěn 17. ledna 2022. Existuje několik různých možností, včetně buněčných nebo Wi-Fi spolu s různými možnostmi úložiště, které se liší mezi regiony.

Začněte na velmi rozumném 229.99 /219 £ / AU379. Ve všech regionech si jej můžete zakoupit přímo od Samsung a také hlavních maloobchodníků.

Samsung Galaxy Tab A8 Ceny a dostupnost

NÁSSpojené královstvíAustrálie
229.99 N/a N/a N/a 329.99 N/a
219 £ 259 £ 249 £ 289 liber N/a N/a
N/a N/a AU379 AU529 AU449 AU599

Pokud jde o jeho cenu, je to jedna z nejlépe cenově dostupných tablet. A ve srovnání s jiným zařízením Android 10.1palcový TCL NXTPAPER 10s, vklouzne za levnější cenu na všech trzích. Nicméně, TCL NXTPAPAPAPER 10S 275 GBP.59 / AU499 (kolem 399, ale ne oficiálně dostupné v USA) Cenová značka přichází s zahrnutým příslušenstvím-T-Pen ve Velké Británii a typcecase v Austrálii.

Bližší srovnání lze provést s kartou Lenovo 3. generace M10 Plus, která vyšla následující měsíc po kartě A8 v roce 2022. Pro tento tablet Android začíná v 189.99 pro 32 GB v USA. Přes ve Velké Británii a Austrálii začíná The Tab M10 Plus od 210 GBP / AU399 za 64 GB, takže karta A8 je levnější variantou dolů, ale dražší jinde jinde.

Alespoň v Austrálii a Velké Británii je také dobře pod rozpočtem Apple 10.2-palcový iPad (2021). který prodává za základní cenu 329 / £ 369 / AU549. Ačkoli cenové body jsou v USA zhruba stejné, žádný iPad nabízí rozšiřitelné úložiště.

Při porovnávání karty A8 s galaxií Tab S8 je jako dívat se na jablka a pomeranče, stojí za to vědět, kolik můžete ušetřit, pokud se rozhodnete pro bývalé. Počáteční cena za kartu S8 je 699.99 /649 GBP / AU1,099, pak odtud stoupá, pokud se rozhodnete pro více úložiště nebo LTE připojení. To je docela rozdíl, ale stojí za zmínku, že také platíte za více prémiových funkcí, včetně 11-palcového displeje 120 Hz, včetně S-Pen a 8 GB RAM spolu s dalším úložištěm (základní model je dodáván s 128 GB).

Skóre ceny a dostupnosti: 4.5/5

Samsung Galaxy Tab A8: Tabulka specifikace

Počáteční cenaOperační systémČipová sadaPaměťÚložný prostorZobrazitHmotnostbaterieKamery
329.99 /219 £ / AU379
Android 11 (upgradovatelný na Android 13)
Unisoc Tiger T618
4 GB
64 GB rozšiřitelné až na 1 TB
10.5 palcové LCD
508G
7 040 mAh
8MP hlavní, 5MP přední

Samsung Galaxy Tab A8: displej

Samsung je schopen udržet náklady na kartu A8 dolů pomocí 10.5palcová obrazovka LCD pro svůj displej, spíše než obrazovka AMOLED jako na kartě Galaxy S8. Přesto je to jasné a živé s ostrými a čistými detaily a po příchodu z 10s TCL NXTpaper jsem zjistil, že rozdíl je velmi patrný.

samsung, galaxy, hands-on, review, 128gb

Kvalita obrazu TCL je ovlivněna jeho vícevrstvou obrazovkou péče o oči, což způsobuje, že obrázky na obrazovce vypadají trochu fuzzy. Pro srovnání, karta A8 je ostrá i na tmavších obrázcích a byl jsem velmi ohromen pouhým množstvím detailů, které jsem si mohl vybrat i na jeho výchozí tapety.

Společnost Samsung možná neprovedla stejné kroky jako TCL, aby podporovala péči o oči, ale na kartě A8 to není úplně nepřítomné. S nastavením štíty pro pohodlí očí můžete displej upravit na teplejší tón, buď neustále nebo na časovač blíže k spaní, abyste snížili modré světlo vyzařované z displeje.

Navíc, doba odezvy na kartě A8 je elegantní a rychlá, zejména ve srovnání s jeho protějškem TCL.

Zjistil jsem, že psaní na kartě A8 je překvapivě příjemné s její klávesnicí na obrazovce. nejenže nedošlo k žádnému zpoždění vstupu, ale klíče byly právě pro mé prsty pravé. I když jsem neměl stylus, který byl kompatibilní s kartou A8, zkusil jsem napsat prstem na aplikaci Comporant Notes a bylo to velmi hladké a bez problémů jsem vyzvedl jednotlivé údery.

S prsty přicházejí však otisky prstů a karta A8 rychle zvedla šmouhy, které mě přiměly k čisticím hadříku docela často. Displej navíc trpí oslnění. To není jedinečné pro kartu A8, jako téměř jakýkoli jiný tablet, než je tablet, než je ta tablet, než je ta tablet s obrazovkami E nebo TCL NXTPAPAPAPE 10s, bude mít tento problém, ale stačil to i v interiéru, který jsem vážně uvažoval o vyzvednutí anti- Ochranství obrazovky oslnění pro správu.

Skóre displeje: 4.5/5

Samsung Galaxy Tab A8: Design

 • Kovový podvozek
 • Bump Campion není příliš prominentní
 • Zahrnuje 3.5 mm aux port, rozšiřitelná paměť, duální reproduktory

S elegantním a jednoduchým designem Samsung Galaxy Tab A8 ve skutečnosti nedělá nic jiného než ostatní tablety. Revizní jednotka, kterou jsem byl odeslán, je dodáván v tmavě šedém kovovém podvozku, což je jediná barevná možnost snadno dostupná v Austrálii (kde bylo provedeno testování). Kupující z Velké Británie a USA však mají několik dalších barevných možností, včetně nádherné možnosti růžové nebo stříbrné možnosti.

Vzadu je mírná rána kamery, takže i když se to dostane trochu kolísání, když není v případě, není tak rušivé jako některé jiné podobné tablety.

Podél okrajů zařízení se děje spousta. Jeden je umístěn duální reproduktory, s dalším delším okrajem nabízejícím port USB-C a zajímavě a 3.5 mm aux port pro připojení kabelových sluchátek nebo dokonce malý reproduktor, který je dodáván se standardním kabelem. Další strana je umístěna microSD zásobník, zatímco opačná strana má tlačítka napájení a hlasitosti plus vestavěný mikrofon tabletu.

Celkově by Tab A8 Samsung Galaxy nemohla fyzicky dělat nic jiného než jiné tablety, ale jeho kovový podvozek mu dává prémiojší pocit, než by naznačoval jeho cena.

Skóre designu: 4.5/5

Samsung Galaxy Tab A8: Funkce

 • 5MP přední a 8MP zadní kamery
 • Rozšiřitelná paměť až na 1 TB
 • Běží Android 11 z krabice, upgradovatelný na Android 13

Keen Multitaskers najde užitečnou funkci s Samsung Galaxy Tab A8. K dispozici jsou dvě nastavení na více obrazovek, s možností rovnou nahoru nebo se schopností vyklouznout určité aplikace, aby se umístily nad ostatními.

Nastavení obou režimů však není příliš intuitivní; Nejprve musíte mít otevřené aplikace, poté dlouhý stiskněte jejich ikonu na obrazovce „Open Apps“ a poté otevřít druhou aplikaci. Zatímco malé vyskakovací pole bylo snadno upravitelné a pohybující se po obrazovce, zjistil jsem, že režim rozdělené obrazovky je trochu jemnější. V tomto režimu můžete mít každé okno upraveno na různé velikosti, ale vrátí se do přestávky 50/50, kdykoli karta A8 bude spát. Navzdory té malé nepříjemnosti jsem našel oba režimy, aby se dobře chovaly a byly velmi užitečné.

Pokud nejste fanouškem klávesnic na obrazovce, Tab A8 má Bluetooth 5.0 vestavěné, takže k němu můžete také připojit bezdrátové klávesnice. Při testování jsem použil levnou klávesnici a neměl jsem problémy s ní. A stejně jako na obrazovce na obrazovce jsem zjistil, že nedošlo k žádnému zpoždění vstupu.

I když můžete vždy připojit sluchátka nebo reproduktory Bluetooth, abyste si užili zvuk tabletu lépe, mít 3.5mm Jack je v dnešní době raritou a jsem za to rád. Audiofilé s kabelovou sadou plechovek nebo kohokoli snižování nákladů zakoupením rozpočtových kabelových sluchátek pravděpodobně ocení tento přístav stejně jako já, zejména proto, že vestavěné reproduktory nejsou moc psát domů.

Pomocí karty A8 standout z jiných tablet, jako je 10.2palcový iPad, je jeho rozšiřitelná paměť. Již nabízí tři různé možnosti úložiště s 32 GB, 64 GB, 128 GB (v závislosti na tom, kde si zařízení koupíte), můžete přidat až 1 TBB navíc pomocí karty microSD. To je spousta dalších úložišť!

Pokud jde o kamery, jsou na samsungové galaxii kartu A8 docela standardem skladem. Přední 5MP fotoaparát je schopen nahrávat 1080p na 30 snímků za sekundu, takže je to více než jemné pro videohovory, zatímco 8MP zpět Snapper téměř dokáže pořídit slušný obrázek. Nebudete najít chytré kamery z vlajkových telefonů společnosti Samsung, ale aplikace je intuitivní a snadno použitelná. Aktualizace z Android 11 do verze 13 také usnadní použití jeho rozložení.

Stejně jako jeho design zde není příliš mnoho standout funkcí, ale malá nabídka funguje docela dobře.

Skóre funkce: 4/5

Samsung Galaxy Tab A8: výkon

 • Zvládá multitasking docela dobře
 • Animace a videa běží hladce
 • Příležitostná aplikace se zhroutí, když je baterie nízko

Zařízení je naloženo pomocí Android 11 z krabice, ale budete vyzváni k aktualizaci podpory dostupné pro Android 13. Většina mých testování byla provedena na Androidu 11, ale pak jsem ji aktualizoval na Android 13 později, abych viděl, jak to ovlivnilo výkon.

Zatímco aktualizace OS mohou být pečlivě časově náročné, zjistil jsem, že je to velmi rychlé, a přivítal jsem změny, které Android 13 přinesl. lepší klávesnice na obrazovce, schopnost přidat widgety na domovskou obrazovku a jednodušší rozvržení aplikace pro kameru. Pokud jde o výkon, zjistil jsem, že nejnovější verze operačního systému je okrajově snappier, ale kromě určitých změn kvality života v palubních aplikacích to bylo zanedbatelné.

Vzhledem k tomu, že má pouze 4 GB paměti, je její celkový výkon docela dobrý, i když spustí více aplikací, které mají pohyblivou grafiku nebo videa. Nezvedá vás, abyste vyčistili úložiště zařízení jako TCL NXTPaper 10s, ale je zde tlačítko pro uzavření všech v současné době otevřené aplikace na obrazovce „aktuálně otevřené aplikace“, které pomohou v krátkodobém horizontu zlepšit jeho schopnost běžet v krátkodobém horizontu.

Režimy obrazovky s rozdělenou obrazovkou se prováděly opravdu dobře. Při hraní mobilních her a sledování filmů nedošlo k žádnému zpoždění v animacích. Také jsem zjistil, že je velmi snadné procházet web a také si dělat poznámky, což z něj dělá skvělý malý tablet pro výzkum.

Pokud jde o videohovory. přední kamera byla pro to opravdu dobrá a skutečné video nemělo jiné zpoždění, než co bylo způsobeno tím, že připojení k internetu mého domu vypadne. Zjistil jsem však, že mikrofon by můj hlas ne vždy zvedl. Když jsem seděl blíže k tabletu, pomohlo to vyřešit tento problém, ale znamenalo to, že jsem se pro pohodlí dostanu trochu blízko k fotoaparátu.

Zatímco karta A8 funguje z velké části, narazil jsem na problém, když byla na nízké baterii. Příležitostně, když úroveň baterie klesla pod 20%, aplikace by se zhroutila a způsobila kaskádový efekt, kde jsem nemohl otevřít jiné aplikace, aniž by to zhroutilo také. Tato první instance se stala při sledování videí na YouTube, pak, když se pokusím otevřít jakoukoli jinou aplikaci včetně nastavení tabletu, tato aplikace by okamžitě zhroutila.

Zjistil jsem, že tento problém se vyřeší poté, co jsem zapojil kartu A8, ačkoliv při jedné příležitosti ho na pár minut nechal také trik. Nejsem si jistý, zda se jedná o systémovou závadu, kterou bude opravit budoucí aktualizace firmwaru, protože jsem tento problém zažil před i po aktualizaci OS, ale je třeba poznamenat, že k tomu nedochází pokaždé, když procento baterie poklesne. i když to bylo dostatečně často na to, aby byl patrný.

Skóre výkonu: 4/5

Samsung Galaxy Tab A8: Baterie

 • Kapacita baterie 7 040 mAh
 • Může vám poskytnout dny baterie v závislosti na použití
 • Cca. 3 hodiny a 45 minut za plné nabití

Zatímco baterie 7 040 mAh v Samsung Galaxy Tab A8 zní na papíře působivě, je to menší kapacita než 8,526 mAh 2021 a baterie TCL NXTPAPER 10S ‚. Přesto stále nabízí slušnou běh až několik dní, v závislosti na použití.

Nechal jsem to hrát film pro asi 2.5 hodin v plném jasu a zjistili, že klesl jen o 25%. To znamená, že získáte zhruba 10 hodin běhu, pokud jej primárně používáte k streamování médií.

S minimálním použitím jsem zjistil, že baterie trvala dny. klesl na přibližně 60% z plného náboje během tří dnů využití světla, které se pohybovalo od sledování rychlého videa, psaní několika poznámek nebo přehrávání mobilní hry. Během této doby bych to použil po kombinované době šesti hodin, s Wi-Fi i Bluetooth také zapnuto a měnící se jas.

K dispozici je také režim ševlé síly, na který můžete švihnout, abyste posunuli výdrž baterie ještě dále.

Nabíjení však bylo trochu pomalé přetažení. Připojeno do nástěnné zásuvky přes jeho adaptér, trvalo to asi 3 hodiny a 45 minut, než se plně nabíjel z téměř prázdného. To je trochu zklamáním, zejména proto, že jeho konkurent, TCL NXTpaper 10s, trvalo jen 2 asi 2.5 hodin, aby plně nabila větší baterii. Dokonce i iPad 10.2 nabitý rychleji z jeho 8 526 mAh baterie trvá jen 3 hodiny, než se plně nabije při přezkumu.

Skóre baterie: 3.5/5

Pokud byste si koupili Tab a8 Samsung Galaxy?

Karta zprávy Samsung Galaxy Tab A8

HodnotaZobrazitDesignFunkceVýkonbaterie
Samsung Galaxy Tab A8 je ve srovnání s nejbližšími konkurenty opravdu dobře cenově dostupné a nabízí dobrý třesk za vaši babku. 4.5/5
Vibrující, ostrý a úchvatný, jedinou nevýhodou je nedostatek anti-glare povlaku a jak rychle displej zvedne otisky prstů. 4.5/5
Kovový podvozek dává tomuto tabletu prémiový pocit, ale nedělá nic jiného, ​​aby vynikl. 4.5/5
I když postrádá jakékoli standout funkce, je to jedno z mála zařízení v těchto dnech, které přicházejí s 3.5mm zvukový port. 4/5
Zatímco to trpělo občasnými haváriemi, celkově běžel Samsung Galaxy Tab A8 dobře, převyšoval očekávání i s omezeným hardwarem. 4/5
I když získáte slušné použití z jediného poplatku, jeho doba nabíjení ponechává trochu žádoucí. 3.5/5

Koupit to, pokud.

Chcete, aby filmy streamovaly cenově dostupný tablet

Tab A8 Samsung Galaxy nabízí opravdu ostrý a podrobný obrázek. Jeho vestavěné reproduktory nabízejí jednu možnost pro snadné poslech, ale s 3.5mm zvukový konektor a připojení Bluetooth, máte řadu možností pro sledování filmů, zatímco venku a kolem.

Potřebujete spoustu úložiště

Nabízíte až 1 TB rozšiřitelného úložiště prostřednictvím slotu pro kartu microSD, nejste omezeni zařízením na palubě na palubě.

Máte rozpočet, ale stále potřebujete schopný tablet

Tab A8 Samsung Galaxy je jedním z nejdostupnějších dostupných tabletů Android. Za svou cenu získáváte dobrou hodnotu, s 10.2palcová obrazovka, která dobře zobrazuje vše dobře, a zařízení, které zvládne různé úkoly bez problémů alespoň když je baterie doplněna.

Nekupujte to, pokud.

Potřebujete lepší kamery

Na kartě Samsung Galaxy A8 je v nabídce Samsung Galaxy pouze 8MP hlavní a 5MP přední kamera. Pokud chcete lepší kamery za podobnou cenu, pak Apple iPad 10.2 (2021) může být lepší volbou díky své 12MP Truedepth Selfie Camera.

Potřebujete lepší a delší výkon

Zatímco Tab A8 Samsung Galaxy funguje dobře, zejména pro svou cenu, nebudete mít špičkový výkon více prémiových zařízení, jako je Samsung Galaxy Tab S8. Dostanete, za co platíte.

Zvažte také

Není přesvědčen Samsung Galaxy Tab A8? Zde je několik dalších možností, které je třeba zvážit:

CenaZákladní úložištěVelikost obrazovkyČipová sadabaterieOSKamery
Počínaje 329.99 /219 £ / AU379 399 / £ 275.59 / AU499 Počínaje 329 /369 £ / AU549 Počínaje 699.99 /649 GBP / AU1 099
32 GB nebo 64 GB rozšiřitelných až na 1TB microSD 64 GB rozšiřitelné až 256 GB microSD 64 GB 128 GB rozšiřitelné až do 1tB microSD
10.5 palců 10.1 palec 10.2 palce 11 palců
Unisoc Tiger T618 MediaTek MT8768 A13 Bionic Qualcomm SM8450 Snapdragon 8
7 040 mAh 8 000 mAh 8 526 mAh 8 000 mAh
Android 11 (upgradovatelný na Android 13) Android 11 (upgradovatelný na Android 12) IPad OS 16 Android 12 (upgradovatelný na Android 13)
8MP hlavní, 5MP přední 8MP hlavní, 5MP přední 8MP široká zadní, 12MP ultra široký přední strana 13MP a 6MP zadní, 12MP přední

Apple iPad (2021)

Apple iPad 2021 je nejdostupnějším iPadem, který je v současné době k dispozici, i když vás vrátí o něco více než Samsung Galaxy Tab A8 ve Velké Británii a Austrálii. Tento iPad na 9. generace nás opravdu zapůsobil, takže pokud nejste fanouškem OS Android, ale stále chcete rozpočtové zařízení, toto je dobrá volba.

Přečtěte si naši plnou recenzi Apple iPad 2021 a dozvíte se více.

TCL NXTPAPER 10S

Cílem TCL s NXTpaper 10s je nabídnout tablet, který přichází s vestavěnou péčí o očí za rozpočtovou cenu. I když jeho vrstvený displej pomáhá filtrovat docela trochu modrého světla, je to za cenu kvality obrazu. Také máme rádi, že nabízí vyhrazený režim PC. Je to však slušný o něco dražší než Samsung Galaxy Tab A8, ale získáte zahrnuté příslušenství ve Velké Británii a Austrálii, které přispívá k jeho hodnotě.

Přečtěte si naši plnou recenzi TCL NXTpaper 10s a dozvíte se více.

Samsung Galaxy Tab S8

Po něčem s lepším specifikacím a nevadí to, že by se to stalo za cenu? Samsung Galaxy Tab S8 je prémilnější varianta než Tab A8, nabízí více základního úložiště při 128 GB, lepší baterii a řadu lepších kamer, včetně duálních zadních snapperů. Je to velký skok v ceně, ale pokud je to lepší výkon, pak to vážně stojí za zvážení.

Přečtěte si naši praktickou recenzi Samsung Galaxy Tab S8 a dozvíte se více.

Jak jsem testoval tab z galaxie Samsung A8

Použil jsem svou půjčku Samsung Galaxy Tab A8 pro práci i volný čas během mého testovacího období několika týdnů, abych viděl, jak dobře to fungovalo.

Ve skutečnosti jsem to použil k tomu, abych si pro tuto recenzi dělal poznámky, psal pomocí klávesnice na obrazovce i Bluetooth, stejně jako psaní prstem. Navíc, když jsem prováděl nějaký výzkum pro práci nebo při sledování filmu, použil jsem jeho možnosti o více obrazovkách, abych viděl, jak dobře to fungovalo při spuštění dvou nebo více aplikací současně.

Při relaxaci bych ho použil k hraní jednoduchých mobilních her a videohovory s rodinou na dlouhé vzdálenosti. Nejsem fotograf, ale vzal jsem pár snímků s jeho kamerami pro srovnání s oběma kamerami. Také jsem to použil během herní relace, abych sledoval svou postavu a dělal si poznámky.

Tento tablet jsem testoval téměř hned po dokončení recenze TCL NXTpaper 10s, což mi poskytlo opravdu dobré srovnání mezi dvěma podobně specifickými zařízeními.

[Poprvé přezkoumáno dubna 2023]

Samsung Galaxy Tab A8 Recenze

Rozpočtové tablety nepřijdou o nic lépe postavené než Samsung Galaxy Tab A8. Házejte silnou sadu reproduktorů a slušné výdrže baterie a jste na půli cesty na nejvyšší kvalitní dostupný přehrávač médií. Špatná obrazovka a pomalé nabíjení ji zadržují zpět od horních značek, ale přesto je to dobrá hodnota.

Samsung je do značné míry nesporným králem přiznaně poněkud nepravidelné scény tabletu pro Android, s řadou pevných břidlic dostupných pro všechny rozpočty.

Na opačném konci stupnice k směšně Ott Samsung Galaxy Tab S8 Ultra je tam Samsung Galaxy Tab A8. Představujeme elegantní design, jeden nebo dva výjimečné zvonky a píšťalky a nesmírně přitažlivá počáteční cena 219 GBP/US229.

Je to lákavá možnost, pokud se váš bankovní zůstatek nerozprostírá na nic jako iPad nebo Samsung Galaxy Tab S8 území. Náš recenzní vzorek byl laskavě poskytnut Boxem.

Sestavení designu

Zdaleka nejpůsobivější věcí na Samsung Galaxy Tab A8 je to, jak dobře je postaven. Pokud byste mi měli tento tablet podat ve stavu vypnutí, bez doprovodných informací, předpokládal bych, že se jednalo o prodávající tablet střední třídy za alespoň dvojnásobek ceny.

Toto je tablet s plnou velikostí s plochým, ale štíhlým 6.9mm tělo a relativně minimální rámy kolem obrazovky. Je to asi tak vysoký jako iPad v portrétu portrétu, ale nikde tak blízko a váha 508g není asi par pro kurz pro 10in břidlici, jako je tento.

Můj vzorový model přichází ve velmi profesionálně vypadajícím grafitu (myslím tmavě kovová šedá), ale také přichází ve stříbrném a růžovém zlatém.

Není to jen způsob, jakým vypadá Samsung Galaxy Tab A8, který je však působivý. V ruce se cítí uklidňující pevný, s tělem, které je primárně vyrobeno z kovu.

Podél okraje je plastový pás, ve kterém jsou umístěny klíče od síly a objemu, a také pravděpodobně umožňující síťovou komunikaci (jsou k dispozici modely Wi-Fi i LTE).

Když mluvíme o knoflících, jedním z největších opomenutí je čtenář otisků prstů. Pokud chcete zamknout tablet, budete se muset spoléhat na neohrabaný systém vstupu do přístupového kódu nebo na nezabezpečený a šupinatý systém rozpoznávání obličeje. Ani není zvlášť skvělý.

Reproduktory obrazovky

Balíčky Samsung Galaxy Tab A8 v 10.5in displej s rozlišením 1920 × 1080. samotná definice Full HD nebo 1080p.

Je to dostatečně ostrý pro tablet s rozpočtem v této velikosti, ale při jít s panelem LCD TFT není nijak zvlášť živý nebo barevný. Panely IPS LCD produkují lepší barvy a úhly sledování.

Jistě, pokrytí gamut 82% SRGB, 60% Adobe RGB a 63% DCI P3 opravdu není skvělé a průměrná delta e 4.39 je mimo to nejlepší. Jen aby se tento poslední bod objasnil, čím blíže 1, tím lepší, a dokonce i polosastový displej se dostane kolem 2.

Vrcholový jas 327 nits je v pořádku, ale nic zvláštního. Určitě se vám nebude líbit používání tabletu venku v relativně jasných podmínkách.

Jinde znamená základní frekvence 60 Hz znamená, že to není zvlášť tekutina. Ale pak se Apple stále drží s 60 Hz pro všechny své non-Pro iPady, zatím od očekávaných v takové levné tabletě.

Je to kvalita tohoto obrázku, který je zde skutečným slabým bodem, zejména vzhledem k tomu, že Samsung tento tablet opravdu umísťuje jako cenově dostupný přehrávač médií. Ve skutečnosti je to pryč a dále při vybavení karty A8 s nastavením reproduktoru Quad a podporou Dolby Atmos.

Jistě, zvuk je hlasitý a jasný, ať už sledování filmu v předinstalované aplikaci Netflix nebo obsahu TV a podcastu na podobně předinstalované aplikaci Samsung Free App.

Je to jen škoda, že obsah Netflix nevypadá velmi dobře, s plochými barvami a bez podpory HDR.

Výkon specifikace

Tab A8 Samsung Galaxy běží na procesoru Unisoc Tiger T618, spolu s 3 GB nebo 4 GB RAM. Toto není nejznámější čip na trhu a můžete očekávat, že společnost Samsung použije jeden z vlastních čipů Exynos, ale pro rozpočtový tablet běží přiměřeně dobře.

Z porovnání s termínem je Geekbench 5 vícejádrových skóre 1250 hřiště těsně nad Nokia T20 a asi na úrovni s Galaxy Tab S6 Lite. Z hlediska GPU trvale skóre 1 nebo dva vyšší než Nokia T20, stejně jako starší Galaxy Tab S6 Lite a Galaxy Tab S5e.

Zkontrolujte níže uvedená skóre ve srovnání s soupeři a také dražší Xiaomi Pad 5, abyste zvýraznili další dostupný výkon, pokud jste utratili více.

To neznamená, že věci jsou hedvábně hladké v obecné navigaci, s občasnou pauza nebo koktání při pohybu mezi aplikacemi a dokonce i domovskými obrazovkami a nabídkami. Není to zdaleka nepoužitelné, ale nikdy jsem nebyl pochyb o tom, že jsem používal levný tablet, takže občas je potřeba trpělivost.

Pokud jde o intenzivnější úkoly, jako jsou hry, spustí to zabití Spire v pořádku, s výjimkou pronásledovací zdlouhavé pauzy těsně před smrtí vaší postavy. Samsung Galaxy Tab A8 je skutečně lepší způsob, jak hrát takové 2D jízdné (stejně jako jako Kingdom Rush), než jakýkoli vlajkový telefon 1 000 GBP.

Neočekávejte, že tablet bude fungovat stejně dobře s 3D hry, ale. Nebyl jsem schopen provést svůj obvyklý genshin dopadový stresový test, protože prostě nebyl dostatek úložného prostoru zbývajícího z počátečních 32 GB, jakmile Samsung a Google vzal svůj značný systém systému.

Existuje silný důvod pro cestu 64 GB, i když existuje potenciál pro 1 TB expanze microSD. V USA si můžete také koupit kartu A8 v kapacitě 128 GB, pokud si myslíte, že ji potřebujete.

Podařilo se mi spustit dobře optimalizovanou ligu legend Wild Rift, která přiměřeně běžela v nízkém nastavení. Old Warhorse PUBG Mobile, mezitím načteno s HD Graphics (třetí nejnižší ze šesti) a vysokou snímkovou frekvencí, což není špatná. Představení ve hře však nebylo příliš velké, zejména s těmi fuzzy texturami vyhozenými do 10.5in, ale bylo to hratelné.

Kamery

Kamera nemá tendenci být zaměřením jakéhokoli tabletu a ani by to nemělo být. To jde dvojnásobně pro levné tablety. Takže nebudu ztrácet příliš mnoho času mluvit o nabídce kamery Samsung Galaxy Tab A8, kromě toho, že to není vůbec moc dobré.

Zde získáváte jen jednu zadní kameru 8MP, bez blesku a bez ultralehkých nebo teleobjektivních záloh, samozřejmě, samozřejmě. Tento osamělý senzor pořádá záběry, které jsou plné hluku, postrádají hloubku a dynamický rozsah a často žalostně přeexponované.

5MP selfie kamera se ukázala jako hranice nepoužitelný ráno po mých zkušebních výstřelech, zdálo se, že zcela nedokáže zvládnout mírně jasné podmínky dne. V galerii si můžete pro sebe vidět příšerně foukané výsledky. Přesto bude sloužit své zamýšlené funkci jako kamera zoomu dokonale adekvátně.

Devětkrát z deseti, pokud chcete střílet s jakýmkoli tabletem, navrhl bych, abyste přehodnotili své životní volby. Pokud však trváte na směřování a střelbě se svým zařízením 10 palců, pak víte, že i super-levý smartphone se ukáže lepší výsledky než tab z galaxie A8.

Nabíjení životnosti baterie

Balíčka Samsung Galaxy Tab A8 v baterii 7040 mAh v slušné velikosti, která vám vydrží dny využití světla.

Pokračujte ve spoustě intenzivních úkolů a tato postava poměrně dramaticky klesne. V našem standardním PCMark World 3.0 Test na životnost baterie, Tablaxie A8 skóroval middleling 8 hodin 49 minut.

To je mnohem lepší než nedávný rozpočet soupeř Nokia T20 (6 hodin 39 minut), ale jen bije svého staršího bratra, Samsung Galaxy Tab S6 Lite, 8 hodin a 35 minut.

Zatímco to podporuje nabíjení 15W, Samsung spojil pouze svůj rozpočet tablet s 7.8w nabíječka v krabici. To je víc než s jeho nejdražšími chytrými telefony, ale vzhledem k velikosti této baterie to trvá absolutní věk, než se dostane do plného.

Při mém testování to 30 minut dostalo od 0 do 10%, zatímco po 3 hodinách a 15 minutách zasáhla 80%. Ne, že rychlé nabíjení je stejně velké dohody s tabletem, jako je u smartphonu, samozřejmě, ale přesto je to velmi pomalé, když se Lenovo Yoga Lib 11 dostane na 43% za 30 minut.

Software

Nejnovější rozpočtový tablet společnosti Samsung běží na nyní zastaralém OS Android 11, s vlastním ui manipulací s povinnostmi společnosti Samsung.

Software Samsung se zdá být skutečnou láskou nebo nenávistí aféru. Není to můj konkrétní šálek čaje, díky jeho příliš pochmurné povaze, poněkud gauche menu, pomalým animacím a hojnosti domácích aplikací a třetích stran. Ale já jsem si dobře vědom toho, že to spousta lidí považuje za typické převzetí Androidu, ještě více než na skladě Android.

Ať už je váš názor jakýkoli, nelze popřít, že jedno uživatelské rozhraní bylo pro tablety přiměřeně dobře optimalizováno. Používání dvou aplikací současně na rozdělené obrazovce funguje zejména zejména, navzdory omezenému hardwaru, který je založen na tom všem.

Nová funkce rekordéru obrazovky, která je přístupná prostřednictvím nabídky nastavení zkratky Drag-Down, vám umožní zaznamenat cokoli na vašem displeji, spolu s komentářem, pokud si to přejete. To má potenciální výhody pro Galaxy Tab A8 jako nástroj pro výuku a učení.

Na rozdíl od Samsung Galaxy Tab S6 Lite zde není žádná kompatibilita pera. Chápu, že rozpočty byly těsné, ale je to jako zmeškaná příležitost vzhledem k pravděpodobné publikum Galaxy Tab A8.

Dostupnost ceny

Tab z Samsung Galaxy A8 přistál v USA a zde ve Velké Británii 4. ledna 2022.

Ceny začíná od 219 GBP pro 32 GB Wi-Fi model. K tomu můžete přidat LTE za 259 GBP, nebo zdvojnásobit úložiště a nahoru RAM na 4 GB za 249 GBP. Nejlepší model vám poskytne 64 GB úložiště, 4 GB RAM a LTE za 289 GBP.

Jak již bylo zmíněno dříve, USA mají také model 128 GB, pokud chcete tolik úložiště. Zde je rozdělení cen (RRP) pro všechny modely prostřednictvím obchodu Samsung:

 • 32 GB Wi-Fi-219/229 £.99
 • 64 GB Wi-Fi-249279 GBP.99
 • 128 GB Wi-Fi-329.99
 • 32 GB LTE. 259 GBP
 • 64 GB LTE. 289 GBP

Ve státech si ji můžete koupit od Samsunga a Amazonu, Bestbuy a dokonce i Dell.

Pokud jde o alternativu, Nokia T20 vám nabídne ještě levnější zážitek z Androidu v plné velikosti od 180 GBP as čistším softwarem a vynikající obrazovkou IPS pro spuštění. Jeho výkon však není příliš dobrý.

Výrok

Samsung Galaxy Tab A8 je další solidní rozpočtové úsilí tabletů krále Androidu. Jeho prémiový design a hlasitý, jasný zvuk jsou neobvykle provedeny za velmi cenově dostupnou cenu. pokud je pro vás dostatek úložiště 32 GB.

Displej TFT tabletu je však neuspokojivě plochý a vyplaven, což ohrožuje jeho potenciál jako cenově dostupný přehrávač médií. Nedostatek spolehlivé biometrické autentizace je další sestupný, ale není nezbytný a karta A8 má překvapivě vynikající zvukový systém.

Výkon, i když zdaleka velkolepý, je pro tablet této ceny naprosto dostatečný a výdrž baterie je velmi dobrá. Trvá vám věk, abyste se vrátili až 100% z prázdné nabíječky, ale to není takový naléhavý problém ve světě tabletu.

brejle

Samsung Galaxy Tab A8: Specifikace

 • Android 11
 • 10.5in, FHD, TFT, 60 Hz, plochý displej
 • Žádný senzor otisku prstu
 • Unisoc Tiger T618
 • 3GB/4GB LPDDR4 RAM
 • Úložiště 32 GB/64 GB
 • Hlavní kamera 8MP
 • Až 8k @ 30fps Zadní video
 • Fotoaparát směřující 5MP dopředu
 • Reproduktory Quad Dolby Atmos
 • Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC
 • Bluetooth 5.0
 • Baterie 7040 mAh
 • 15w podpora nabíjení, 7.8W v krabici
 • 246.8 x 161.9 x 6.9 mm
 • 508G
 • Spuštění barvy: grafit, stříbro, růžové zlato

Samsung Galaxy Tab A8 Wi-Fi 128GB. Šedá

Při úpravách fotografií s tímto 10 tabletem Samsung Galaxy Tablet je detailně orientován na podrobnosti.5palcová obrazovka s rozlišením 1920 x 1200. Má 128 GB Drive, která vám umožňuje držet se všech stažených aplikací a pořadů. Přední kamera a zadní kamera Samsung Galaxy Tab vám pomohou dopřát si vnitřní Shutterbug. Můžete podporovat. Více detailujte při úpravách fotografií s tímto 10 tabletem Tablet Samsung Galaxy.5palcová obrazovka s rozlišením 1920 x 1200. Má 128 GB Drive, která vám umožňuje držet se všech stažených aplikací a pořadů. Přední kamera a zadní kamera Samsung Galaxy Tab vám pomohou dopřát si vnitřní Shutterbug. S jeho 1 USB 2 můžete podporovat rychlé a robustní konektivitu.0 Port. Tablet Galaxy Tab má Bluetooth a 802.Bezdrátové připojení 11AC, takže můžete bez námahy propojit horkými skvrnami. Jeho schopnost GPS vám umožňuje získat pokyny k jízdě. Nejnovější hry si můžete užít s pomocí tohoto tabletu Samsung méně

Další nabídky slevy

Naskládejte tyto nabídky

1000 EGIFT CARD (K) Když připojíte nové číslo nebo podejte své číslo s nejlepším mobilním plánem Good Guys Poháněný Telstra. Učit se

Obchodujte ~ Chcete-li získat eGift Card Trade-In vašeho způsobilého zařízení a obdržet okamžitou egift kartu, kterou můžete utratit za nákup. Začněte svůj obchod hned teď

Získejte více z nákupu s skvělými funkcemi Exkluzivní výhody.

Zlatá služba Extras je vaše produkty Best Friend. Přidejte jej ke svému nákupu za účelem podpory bez stresu při opravách, náhradách a dalším zahrnutí 30denní cenové záruky, obchodu s kredity Exkluzivní nabídky.

O péči o produkt zlaté služby doplňky

Produkty se občas stanou vadnými. ale nebojte se, protože doplňky Concierge Gold Service Extras zahrnují péči o produkty, od prvního dne po celý život vašeho členství. Hlavní výhodou péče o výrobky z Gold Service Extras je to, že vám dává jistotu, že budete mít nárok na opravu nebo nahrazení vašeho produktu, pokud se stane vadným po uplynutí vašich práv pod minimální dobrovolnou zárukou dobrých lidí, až do konce vašeho Zlatá služba Extras Členství. I když si nekupujete doplňky zlatých služeb, pokud je váš produkt vadný, můžete mít nárok na bezplatnou opravu nebo výměnu podle záruky výrobce (v závislosti na délce a podmínkách záruky výrobce) a minimální dobrovolnou záruku dobrých lidí (dobrých lidí (dobrých kluků ( během období uvedených v porozumění vaší brožuře o právech). Můžete mít také práva podle australského zákona spotřebitelů na bezplatný lék i po uplynutí záruky výrobce a minimální dobrovolné záruky dobrých lidí, ale přesná doba práv na australský spotřebitel je nejistá.

Pokračujte na web Samsung

Žádné obchody nelze nalézt do 500 km od místa dodávky. Zkuste prosím jiný pohlednice nebo předměstí

Nastavte prosím svůj preferovaný obchod, abyste zkontrolovali náklady na zásoby nebo doručení. Potvrďte prosím svůj preferovaný obchod a umístění doručení v pravém horním rohu stránky nebo nastavte níže uvedený preferovaný obchod, abyste zkontrolovali náklady na zásoby nebo doručení. Nastavte svůj obchod

Získejte to rychle

Nový způsob řešení. Zavolej nám! Vyjednáváme, takže platíte méně, každý den na dobrých klucích volejte 1300 942 765 za prodej přes telefon. 9:00-21:00 7 dní (liší se u svátků). Jakmile je váš přes telefon dokončen, pošleme vám odkaz na plateb, abyste bezpečně a bezpečně zaplatili za váš nákup. Příliš snadné!

8 GB

Zdarma úrok podle zeměpisné šířky

K dispozici pouze schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován ve 24.99%. Poplatek za službu účtu 8.95 za měsíc platí vízum GALITITY GEM. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online.

Stejné měsíční platební plány

Plán je splatný o 36, 50 nebo 60 přibližných stejných měsíčních splátek podle vybraného plánu (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení).

Minimální měsíční plány splácení

Během propagačního období musí být prováděny měsíční platby. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu. Zavřít

Zdarma úrok podle zeměpisné šířky

Dobří kluci mají řadu možností financí, takže můžete získat to, co potřebujete, když to potřebujete a všichni za placení méně každodenní ceny. Plány bez úroků z zeměpisné šířky se pohybují od 6 do 60 měsíců, s k dispozici flexibilní možnosti plateb. Další informace o možnostech financí najdete zde.

Kterákoli z těchto čtyř karet lze použít k provedení 0% na nákupy úroků

Kupuj teď

Přihlaste se hned

Nemáte kartu? Požádejte o vízum GEM ještě dnes

✓ Plány platebních plateb GEM Visa GEM Visa vám umožňují koupit věci, které nyní potřebujete, s použitím flexibilních platebních možností zajištěných podle vašeho rozpočtu. ✓ Můžete také použít vízum GEM jako každodenní kreditní kartu.Nakupujte s lehkostí. kdekoli, kdykoli. ✓ Užijte si 0% úrok po dobu 6 měsíců při nákupech každodenních víz nad 250.

Použijte nyní méně než 10 minut

Získejte odezvu 60 sekund

Pokud je schválen, začněte nakupovat

Platí podmínky- dostupné na vybrané produkty za inzerované nebo tiketované ceny. Platí podmínky. Zavřít

Všeobecné obchodní podmínky

Zdarma úroky od latitudeavaitable pouze pro schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Apple, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován ve 24.99%. Roční poplatek 99 platí pro vízum GEADITY GEM. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. K dispozici také CreditLine, Latitude Go MasterCard a Kupujícího Edge zákazníci. Podrobnosti naleznete v dalších podmínkách, poplatcích a poplatcích, viz webové stránky produktu. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online. Stejné měsíční platební plány Plán je splatný o 36, 50 nebo 60 přibližných stejných měsíčních splátek podle vybraného plánu (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení). Po uplynutí plánu nejsou splatné žádné plány splácení a platby nejsou splatné za žádný nesplacený zůstatek. Během propagačního období musí být provedeny minimální měsíční splátky. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu. LatitudepaysUbject ke schválení. Platí podmínky a pozdní poplatky. K dispozici při nákupech mezi 20 a 1000. Platební plán poskytnutý společností LatitudePay Australia Pty Ltd ABN 23 633 528 873. Pro naše úplné podmínky navštivte LatitudePay.com/podmínky.

Doplňky zlaté služby

Když k nákupu přidáte doplňky zlatých služeb, získáte:

 • Osobní a komplexní podpora bez stresu-jen hovor pryč, abyste pomohli s jakýmikoli opravou, náhradami a nároky.
 • Částky 3 x 20 StoreCash každých 12 měsíců.
 • 30denní cenová záruka. Získejte 120% rozdílu zpět, pokud cena vašeho produktu klesne na dobré lidi nebo jakýkoli schválený konkurent.
 • Exkluzivní přístup k prodeji, slevám, soutěžům pouze pro členy, dárky a ještě mnohem více!

Dobří kluci Concierge Gold Service Extras Smluvní podmínky

ÚVOD

1.1 strany těchto podmínek

Good Guys Gold Service Extras je poskytován dobrými kluky na pódiu, 60 City Road, Southbank Vic 3006. Tyto podmínky se vztahují mezi vámi a námi ve vztahu k vašemu členství v Good Guys Gold Service Extras.

1.2 australské zákon o spotřebitelském

Naše zboží přichází s záruky, které nelze vyloučit podle australského spotřebitelského práva („ACL“). Máte nárok na náhradu nebo vrácení peněz za hlavní selhání a za kompenzaci za jakékoli jiné přiměřeně předvídatelné ztráty nebo poškození. Máte také nárok na opravu nebo nahrazení zboží, pokud zboží není v přijatelné kvalitě a selhání nepředstavuje hlavní selhání. Vaše práva v rámci ACL existují nezávisle na nich

1.3 Žádná záruka výkonu nebo pojištění

Good Guys Gold Service Extras není zárukou výkonu nebo pojistky, ani nejsme pojišťovny.

1.4 úpravy podmínek

V rozsahu povoleném zákonem mohou dobří kluci změnit přijaté výhody a podmínky Good Guys Gold Service Extras čas od času po přiměřeném předchozím upozornění. Při jakékoli změně výhod nebo podmínek vás dobří kluci upozorní přímo nebo aktualizací podmínek na jeho webových stránkách umístěných na WWW. Thegoodguys.com.AU.

Definice

V těchto podmínkách:

Přidružené prostředky, ve vztahu k Tggdwě, jakékoli entity, která přímo nebo nepřímo ovládá, nebo je ovládána nebo je pod společnou kontrolou s TGGDWA nebo holdingovou společností TGGDWA. Pro účely této definice:

Pro účely této definice:

a) „kontrola“ znamená ve vztahu k TGGDWA, kde entita:

 • i) řídí složení desky TGGDWA;
 • ii) je schopen obsadit nebo ovládat obsazení více než jedné poloviny maximálního počtu hlasů, které by mohly být odevzdány na valné hromadě Tggdwa;
 • iii) drží více než polovinu vydaného základního kapitálu nebo jednotek TGGDWA; nebo
 • (iv) má schopnost určit výsledek rozhodnutí o finanční a provozní politice TGGDWA.

(b) „Holding Company“ znamená ve vztahu ke straně entita, která ovládá TGGDWA.

Obchodní dny znamenají, že den není sobota nebo neděle nebo státní svátek ve státě nebo na území, na kterém je váš zapsaný produkt umístěn.

Tým Concierge znamená datum, kdy se držíte svého přihlášeného produktu.

Komunikace členských členů Concierge znamená veškerou komunikaci zaslanou dobrými kluky a týmem Concierge pro členy Good Guys Gold Service Extras týkající se jejich členství.

Odměny Concierge znamenají odměny poskytované dobrými kluky čas od času, které jsou vždy podléhají podmínkám, které vám občas informují dobří lidé.

Kredity v obchodech Concierge mají význam uvedený v části 5.2 („Kredity v recepci“) těchto smluvních podmínek.

Tým Concierge znamená náš specializovaný tým zákaznických služeb k dispozici členům Good Guys Gold Service Extras.

Přihlášený produkt znamená produkt, který jste zakoupili od dobrých chlapů s Good Guys Gold Service Contaips (jak je popsáno v původním nákupu a/nebo daňové faktuře pro produkt)

Ekvivalentní náhradní produkt znamená produkt stejné nebo podobné značky a technickou specifikaci jako váš přihlášený produkt (jak jsme určili my), který může mít nižší prodejní cenu než váš zapsaný produkt a není omezen na původního výrobce vašeho zapsaného produktu.

Základní zařízení se rozumí televizní, lednička, sušička, pračka, myčka nádobí, rozdělená systémová klimatizace, trouba a varná deska

Událost na vyšší síle znamená jakoukoli válku, sabotáž, teroristickou činnost, národní nouzová situace, blokády, vládní akce, bouře, povodně, zemětřesení, epidemie nebo pandemie.

Velké zařízení znamená velké televizory (e.G. S velikostí obrazovky čtyřicet palec a vyšší), pračky, sušičky, ledničky, mrazničky, myčky nádobí a velké/pevné kuchyňské zboží, jako jsou nástěnné pece, pod lavičkou, volně stojící pece, varné desky, dosah a integrované mikrovlny.

Záruka výrobce znamená dobrovolnou záruku (pokud existuje) na díly a/nebo práci poskytovanou výrobcem zapsaného produktu.

Minimální dobrovolná záruční doba znamená období podle naší politiky minimální dobrovolné záruky (stanoveno v dobrých klucích, které porozumíte brožuře o právech dostupné na https: // www. Thegoodguys.com.Au/Gold-Service-Extras-Termm-and Conditions), během kterého máte nárok na opravu nebo nahrazení vašeho produktu v případě, že se váš produkt stane vadným bez vlastní viny.

Mechanické nebo elektrické selhání znamená náhlé a nepředvídané poruchy vašeho zapsaného produktu vyplývajícího z mechanické nebo elektrické poruchy, včetně v důsledku normálního opotřebení (s výjimkou postupného snížení provozního výkonu zapsaného produktu), ale nezahrnuje však Jakékoli rozpis vašeho zapsaného produktu způsobeného těmito chybami uvedenými v části 6.1 („Vyloučené chyby“) těchto smluvních podmínek.

Původní kupní cena znamená částku zaplacenou vám dobrým lidem na nákup přihlášeného produktu, jak je zaznamenáno na původním účtenku a/nebo daňové faktuře.

Platební karta znamená dárkovou kartu EFTPOS nebo uloženou hodnotovou kartu, kterou lze použít u jakéhokoli obchodníka, který přijímá EFTPOS, Visa nebo MasterCard, ale nelze uplatnit za hotovost.

Nárok na opravu/výměnu znamená nárok na to, aby váš přihlášený produkt opravil nebo nahradil za těchto podmínek, protože utrpěl mechanické nebo elektrické selhání.

Doba přenosu produktu náhradní znamená:

a) Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu 500 nebo méně, 12měsíční období začíná v den, kdy přebíráte svůj přihlášený produkt; nebo

(b) Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu více než 500, období začíná v den, kdy převzalate svůj přihlášený produkt a skončí na pozdějším: (i) vypršení minimálního dobrovolného záručního období ;; a (ii) vypršení záruky výrobce.

Malé zařízení znamená zařízení, které není velkým zařízením.

Kredit v obchodě znamená hodnotu se stanoveným datem vypršení, než je možné použít na dobrých klucích nebo online k nákupu zboží a služeb.

Smluvní podmínky znamenají tyto smluvní podmínky Good Guys Gold Service, jak je čas od času aktualizováno v souladu s oddílem 1.4 („Úpravy podmínek“).

Tggdwa znamená, že dobré skladby Good Guys (Austrálie) Pty Ltd (ACN 004 880 657).

Dobří kluci znamenají Tggdwa a jeho přidružené subjekty, ze kterých byl produkt zakoupen, a jakákoli další strana uvedená na vašem původním nákupu a/nebo daňové faktuře.

Doplňky Good Guys Gold Service znamená, že výhody a prioritní služba vztahující se na váš zapsaný produkt, jak je podrobně popsáno v těchto podmínkách.

Domácí služby Good Guys znamená síť domácích služeb Pty Ltd ACN 622 336 350 obchodování jako domácí služby Good Guys.

Poskytovatel třetích stran znamená jakýkoli poskytovatel služeb třetích stran, který je jmenován k poskytování služeb třetích stran.

Služba třetích stran znamená poskytování odměn Concierge, služby instalace domů, služeb opravy produktů a všech ostatních služeb, které mohou být vyžadovány k správě doplňků zlatých služeb Good Guys nebo které jsou nabízeny dobrými kluky, včetně těch, které mohou být přidány z čas od času.

My, my, naše odkazujeme na dobré lidi nebo jakéhokoli oprávněného agenta nebo dodavatele dobrých lidí.

Vy, vaše nebo vaše znamená, že osoba nebo osoby pojmenované jako kupující na původním nákupu a/nebo daňové faktuře pro váš produkt a vaše Good Guys Gold Service Extras.

Důležité věci, které byste měli vědět o Good Guys Gold Service Extras

3.1 Jak si můžete koupit Good Guys Gold Service Extras?

Doplňky Good Guys Gold Service lze zakoupit s způsobilým produktem (viz část 3.3 („způsobilé produkty“) těchto smluvních podmínek) z dobrých kluků v obchodě, online nebo po telefonu. Good Guys Gold Service Extras musí být zakoupen současně s nákupem způsobilého produktu.

3.2 Kdy se začne členství v Good Guys Gold Service Extras a jak dlouho to trvá?

Vaše členství v Good Guys Gold Service Extras začíná od data zahájení vašeho členství Good Guys Gold Service Extras a s výhradou oddílu 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek pokračuje v období členství, které jste zakoupili (pokud není zrušeno dříve v souladu s oddílem 7.2 („Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras You“) nebo oddíl 7.3 („Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras Us“) těchto smluvních podmínek).

Doba trvání členství Good Guys Gold Service Extras, které si můžete koupit, bude záviset na zakoupeném přihlášeném produktu:

Zapsaný typ produktu

Zapsané výrobky v hodnotě 500 nebo méně

Zapsané výrobky v hodnotě více než 500 (s výjimkou rozdělených systémových klimatizací)

Rozdělení systémové klimatizace v hodnotě více než 500

Členské období k dispozici k nákupu

3.3 způsobilé produkty

Good Guys Gold Service Extras je k dispozici pouze v případě, že způsobilý produkt zakoupený:

b) se zakoupí tak, aby se používal především v Austrálii;

(c) je jedním z následujících typů produktu: (i) domácí produkt používaný, pouze pro domácí nebo osobní účely; nebo (ii) kancelářský produkt, jako je PC, notebook, tablet, faxový stroj, kopírka, počítač, skener, tiskárna, další počítačové periferní nebo telefon, navržené a používané vámi, pro osobní nebo kancelářské účely (za předpokladu, že produkt za předpokladu se používá v kanceláři maximálně pěti (5) lidí); a

(d) Ani jeden z následujících typů vyloučených produktů: BBQ, BBQ příslušenství, BBQ Nástroje, BBQ čištění, umyvadla, kuchyňské dřezy, filtry kuchyňských kohoutků, kuchyňské zařízení, vodopřivé filtry, čistič kávovarny, všechny výrobky pro kuchyňské nádobí (kromě Potravinové vakuové těsnění), příslušenství lednic, žehlicí desky Příslušenství, příslušenství pro pračku a sušičky, příslušenství pro prádlo, vakuové přílohy, koupelnové stupnice, DVD Blu-ray filmy, televizní kabely doplňky, vedení pro rozšíření, televizní antény, stojany na stěny, TV TV, TV TV, TV TV, TV TV TV TV TV TV TV TV Konzoly stěn, stojany na televizní skříňky, mobilní příslušenství, zvukové příslušenství, chrániče případů, zvukové kabely, tablety příslušenství, periferie softwaru, herní příslušenství, pevné disky USB, počítačové tašky, domácí bezpečnostní software, mobilní širokopásmové připojení, počítačové příslušenství, inkoustový toner, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír Kabely, kancelářské potřeby, příslušenství GPS, doplňky fotoaparátu, drony,Jakýkoli produkt prodávaný jménem dodavatele třetích stran na základě dohody nebo dohody agentury.

3.4 není k dispozici pro produkty, které budou podléhat komerčnímu použití

Kromě nákupu technologických produktů pro malé kancelářské použití (5 lidí nebo méně), Good Guys Gold Service Extras není k dispozici pro produkty používané pro komerční účely. Poraďte prosím dobré lidi z zamýšleného používání produktu v době nákupu, protože nebudete mít nárok na Good Guys Gold Service Extras pro jakýkoli produkt, který má být komerčně používán komerčně.

3.5 Jak podat nárok pod vašim členstvím v Good Guys Gold Service

Abychom pomohli týmu Concierge při poskytování nejrychlejšího možného řešení jakýchkoli nároků nebo dotazů, které máte ve vztahu k vašemu členství v Good Guys Gold Service Extras, doporučujeme, abyste podali všechny nároky a dotazy;

Online přes www.Thegoodguys.com.AU/Contact-Concierge-Team nebo předložením dotazu na stránce Concierge Team Kontaktujte nás: (www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US).

Zavoláním týmu Concierge na 1300 765 988

3.6 Kreditů v obchodech

Kredity skladu vydané v souvislosti s Good Guys Gold Service Extras podléhají podmínkám, které jsou k dispozici na https: // www.Thegoodguys.com.AU/ZLATÉ-SERVICE-Extry-a-Termssions, které můžeme čas od času měnit.

Zejména si uvědomte, že kredity ukládání nelze použít k nákupu určitých produktů, včetně uložené hodnoty/dárkových karet, digitálních produktů a produktů, které dobří kluci prodávají jako agent pro příslušného výrobce nebo dodavatele. Pokud není uvedeno jinak, úvěry ukládání jsou platné po dobu 5 dnů od data vydání.

Jakýkoli kredit v obchodě vydaném v souvislosti s vašimi členstvími Good Guys Gold Service Extras může také podléhat dalším smluvním podmínkám, o kterých vás čas od času upozorňujeme.

3.7 Další informace

Nároky na opravu/výměnu

4.1 Jakmile podáte svůj nárok na opravu/výměnu

Do 1 pracovního dne od data, kdy podáte svůj nárok na opravu/ výměnu, vám tým Concierge poskytne pokyny k dalším krokům ve vztahu k vašemu nároku.

Souhlasíte s účastí na jakémkoli procesu řešení problémů (telefonem nebo online videohovorem), že tým Concierge může přiměřeně požádat, abyste se provedli ve vztahu k přihlášenému produktu za účelem řešení jakýchkoli problémů, které máte s přihlášeným produktem. Abychom se vyhnuli pochybnostem, žádný takový proces odstraňování problémů nepředstavuje inspekci vašeho zapsaného produktu pro účely oddílu 4.6 („Záruka období opravy“).

4.2 jednoduchá náhrada (zapsané produkty s původní kupní cenou 500 nebo méně)

Pokud je původní kupní cena za váš zapsaný produkt 500 nebo méně a potvrdili jsme, že utrpěl mechanický nebo elektrický selhání, váš přihlášený produkt bude vyměněn, takže nemusíte čekat, až bude opraven.

Jak jednoduchá náhrada funguje: Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením:

Tým Concierge vám poskytne číslo žádosti, které si můžete vzít do obchodu s dobrými kluky podle vašeho přihlášeného produktu a jakéhokoli příslušenství;

Možná budete povinni se účastnit řešení problémů s přihlášeným produktem; Náš tým posoudí váš zapsaný produkt v obchodě, aby ověřil, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání; Po ověření, že váš přihlášený produkt utrpěl mechanický nebo elektrický selhání, bude podle oddílu 4 vydán ekvivalentní náhradní produkt.5 („náhradní podmínky“) v těchto podmínkách.

Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením:

Tým Concierge zajistí oprávněného agenta, aby dokončil domácí hodnocení vašeho zapsaného produktu, aby ověřil, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání; a

Možná budete povinni se podílet na odstraňování problémů s přihlášeným produktem;

Jakmile jsme potvrdili, že váš přihlášený produkt utrpěl mechanické nebo elektrické selhání, tým Concierge vám poskytne číslo nároku, který si můžete vzít do obchodu Good Guys podle vašeho výběru, kde bude vydán ekvivalentní náhradní produkt v souladu s sekcí

4.5 („náhradní podmínky“) v těchto podmínkách.

Za určitých okolností můžete raději nechat napravit svůj zapsaný produkt, než aby byl nahrazen. Pokud takovou žádost podáte, můžeme vám tuto možnost nabídnout na základě našeho uvážení.

4.3 Oprava nebo výměna (zapsané produkty s původní kupní cenou vyšší než 500))

Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu více než 500, pak:

(a) Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením, tým Concierge bude kontaktovat oprávněného agenta vaším jménem a uspořádat posouzení vašeho zapsaného produktu. Oprávněný agent vás bude kontaktovat a potvrdit čas schůzky, který je výhodný, aniž byste museli opustit domov;

(b) Možná budete povinni se podílet na odstraňování problémů s přihlášeným produktem

samsung, galaxy, hands-on, review, 128gb

(c) Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením, tým Concierge vás bude kontaktovat a požádá vás, abyste svůj přihlášený produkt odvezli do obchodu The Good Guys v blízkosti vašeho domova nebo pošlete svůj přihlášený produkt autorizovanému opraváři, abychom mohli zajistit vhodné posouzení. Prosím, dejte nám vědět, pokud nemůžete vzít svůj přihlášený produkt do obchodu v blízkosti vašeho domova nebo do autorizovaného opraváře a tým Concierge s vámi bude spolupracovat na přiměřené alternativní uspořádání.

Jakmile jsme potvrdili, že váš přihlášený produkt má utrpení mechanické nebo elektrické selhání, budeme buď:

(a) Nechte náš schválený opravář opravit váš registrovaný produkt do normálního provozního pořadí v souladu s oddílem 4.4 („„ podmínky opravy “) těchto smluvních podmínek; nebo

(b) Pokud se rozhodneme, že zapsaný produkt není schopen být opraven na normální provozním pořádku nebo je to nehospodárné, vyměňte svůj registrovaný produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

4.4 podmínky opravy

Váš přihlášený produkt musí být v Austrálii, aby byl opraven.

Opravy a/nebo náklady spojené s opravou přihlášeného produktu pro vás budou bez nákladů za předpokladu, že v těchto podmínkách nepodléhají vyloučení.

Opravíme váš zapsaný produkt nebo relevantní díly se stejnými nebo ekvivalentními částmi. Váš produkt můžeme nahradit renovovaným ekvivalentním náhradním produktem, spíše než jej opravit a nahrazení vašeho zapsaného produktu zrekonstruovaným ekvivalentním náhradním produktem bude považováno za opravu pro účely těchto podmínek a podmínek bude považováno za opravu pro účely těchto podmínek. Renovované díly mohou být také použity k opravě přihlášeného produktu.

4.5 náhradních podmínek

Váš přihlášený produkt musí být v Austrálii, aby byl nahrazen.

Určíme, co je ekvivalentní náhradní produkt. Pokud je to možné, poskytneme vám až 3 ekvivalentní možnosti náhradního produktu, z nichž si můžete vybrat před zpracováním vašeho nároku na náhradu.

Pokud jsme vám doručili váš přihlášený produkt, když jste jej zakoupili, a rozhodnete se obdržet jednu z ekvivalentních náhradních produktů nabízených vám, pak doručíme (za vlastní náklady) váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt do vašeho domova (a pokud vaše Vadný zapsaný produkt je stále ve vašem držení, odstraňte jej z domova bez poplatku).

Navíc, pokud domácí služby Good Guys nainstalovali váš registrovaný produkt, když jste jej zakoupili a zvolíte, abyste získali jednu z ekvivalentních možností náhradních produktů, které vám nabízejí, pak (za naše vlastní náklady) zajistí, aby instalaci služeb Good Guys Home Services Váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt u vás doma (a pokud je váš vadný zapsaný produkt stále ve vašem držení, odstraňte jej z domova bez poplatku). Pokud má být váš přihlášený produkt vyměněn, vezměte prosím na vědomí následující:

Pokud pro vás není přijatelná žádná z nabízených ekvivalentních možností náhradního produktu, můžete požádat o alternativní náhradní produkt s podobnými specifikacemi od nás. Pokud tak učiníte, můžeme vám na základě našeho uvážení umožnit vybrat alternativní produkt s podobnými specifikacemi, které jsou hodnoceny ne více než původní kupní cena vašeho zapsaného produktu.

Pokud má ekvivalentní náhradní produkt, který si vybral, má cenu, která je nižší než původní kupní cena vašeho zapsaného produktu, nebo se rozhodnete obdržet produkt, který není ekvivalentní náhradní produkt a tento produkt má nižší cenu než původní kupní cena Z vašeho přihlášeného produktu nebudete mít nárok na vrácení rozdílu mezi původní kupní cenou přihlášeného produktu a hodnotou vašeho vybraného ekvivalentního náhradního produktu nebo jiného vybraného produktu, pokud neurčíme jinak.

Pokud vám nabídneme ekvivalentní náhradní produkt, ale místo toho se rozhodnete obdržet produkt, který není ekvivalentním náhradním produktem (nekvalitní náhradní produkt), a že nekvalitní náhradní produkt má cenu, která je vyšší než ekvivalentní náhradní produkt (s. ) Nabízeno vám, budete muset zaplatit rozdíl v ceně mezi nekvalitním náhradním produktem a ekvivalentní náhradní produktem (s nejvyšší cenou) vám nabídl.

Pokud rozumně věříme, že vám nemůžeme poskytnout ekvivalentní náhradní produkt, poskytneme vám úvěr na hodnotu původní kupní ceny vašeho zapsaného produktu místo ekvivalentního náhradního produktu.

Zda budou vaše doplňky Gold Guys Gold Services i nadále platit po výměně vašeho přihlášeného produktu, bude záviset na okolnostech, za kterých je nahrazen váš přihlášený produkt:

Pokud je váš nárok na opravu/výměnu uplatněn v období přenosu náhradního produktu a přejete si přidat Good Guys Gold Service Extras (jak to může být), váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt, váš nevybraný neekvivalentní náhradní produkt nebo náhradní produkt Zakoupili jste si s kreditem obchodu, který vám byl poskytnut místo ekvivalentního náhradního produktu (vyvolená možnost náhrady), pak vám můžeme nabídnout kredit na původní cenu, kterou jste zaplatili za vaše členství Umístěte na nové členství Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší zvolené možnosti výměny.

o Pokud se rozhodnete vzít naši nabídku a použít tento kredit na náklady na nové členství Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší vybrané možnosti náhrady, vaše stávající členství v Gold Gold Services Extras přestane a veškerá zbývající nároky pod že členství v Good Guys Gold Service Extras bude propadne.

o Pokud se rozhodnete nepřijmout naši nabídku kreditu na nákup nového členství v Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší zvolené možnosti náhrady, pouze zbývající nároky a výhody uvedené v části 5 („Jiné služby Good Guys Gold Service Výhody členů Extras ‚) těchto smluvních podmínek podle vašich členů Good Guys Gold Service Extras bude pokračovat po zbytek funkčního období vašich členů Good Guys Gold Service Extras. Nebudete moci uplatnit nárok na opravu/ nahrazení podle vašeho členství v Good Guys Gold Service Extras v souvislosti s vaší zvolenou možností výměny.

Pokud je váš nárok na opravu/výměnu podáván po uplynutí doby přenosu náhradního produktu, nebudete moci uplatnit nárok na opravu/výměnu podle vašeho členství Good Guys Gold Service Extras v souvislosti s vaší vybranou možností výměny. Zbývající zbývající Good Guys Gold Service Extras Členství nároky a výhody uvedené v oddíle 5 („Jiné výhody členů zlaté služby“) těchto podmínek, včetně kreditů z recepce a přístupu k odměnám v Concerge, budou pokračovat po zbytek Termín vašich členů Good Guys Gold Service Extras.

Kde jsme nahradili váš zapsaný produkt s možností zvoleného výměny, váš zapsaný produkt se stane naším majetkem. Pokud písemně souhlasíme, můžete zlikvidovat přihlášený produkt.

Pokud váš přihlášený produkt trpí mechanickým nebo elektrickým selháním, které se týká pouze připojení nebo příslušenství, může být přílohy/příslušenství nahrazeno (s výhradou vyloučení v části 3.3 („způsobilé produkty“), oddíl 6.1 („Vyloučené chyby“), oddíl 6.2 („Vyloučené opravy“) a oddíl 6.3 („Vyloučené náklady, ztráta a škody“ těchto smluvních podmínek), spíše než nahrazení přihlášeného produktu.

Pokud souhlasíme s nahrazením vašeho registrovaného produktu pomocí zvolené možnosti výměny, budete mít 90 dní ode dne, kdy souhlasíme s uspořádáním sběru nebo převzetí dodání zvolené možnosti výměny a dokončení vašeho nároku. Pokud jste tak neučinili během tohoto 90denního období, budete muset vyvolat novou žádost o náhradu za přihlášený produkt. Tento nový požadavek na výměnu vyhodnotíme v té době, nezávisle na předchozí žádosti o náhradní produkt.

4.6 Opravte doba záruky

Pokud váš přihlášený produkt není opraven na normální provozním stavu do 20 pracovních dnů od:

 • Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením, datum, kdy jsme jej poprvé zkontrolovali; nebo
 • Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením, datum, kdy od vás dostaneme váš produkt,

Na vaše žádosti nahradíme váš produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek. Pokud byste raději pokračovali v opravě po uplynutí tohoto období 20 pracovních dnů, můžete o to požádat a my vám poskytneme 100 kreditů z obchodu.

4.7 Žádná citronová záruka

Pokud váš přihlášený produkt vyžaduje více než 2 samostatné a odlišné opravy v důsledku mechanického nebo elektrického selhání během období vašeho členství Good Guys Gold Service Extras, nahradíme váš přihlášený produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

4.8 Oprava domácího zařízení pro velké spotřebiče

Ve většině případů budou opravy přihlášených produktů, které jsou velké spotřebiče, prováděny u vás doma, pokud tyto opravy mohou být prováděny efektivně a bezpečně. Všechna velká spotřebiče musí být v obslužné poloze a možná budeme muset koordinovat to před tím, než náš schválený opravář dorazí doma. Pokud je třeba provést opravy v prostorách schváleného opraváře, budeme nést veškeré náklady na odstranění, opětovné nainstalování a přepravu vašeho přihlášeného produktu do těchto prostor az těchto prostor. V těchto případech, oddíl 4.6 („Záruka doba opravy“) těchto smluvních podmínek se bude i nadále platit.

4.9 Mechanické nebo elektrické selhání způsobené opotřebením

Pokud váš přihlášený produkt trpí mechanickým nebo elektrickým selháním v důsledku opotřebení vyplývajícího z normálního používání produktu, opravíme nebo nahradíme váš registrovaný produkt v souladu s těmito smluvními podmínkami.

Mechanické nebo elektrické selhání je způsobeno opotřebením, pokud k tomu dojde v důsledku normálního opotřebení a není výsledkem vnějšího vlivu, jako je fyzický dopad nebo poškození vodou.

4.10 Doprava zdarma

Pokud váš přihlášený produkt vyžaduje opravu a požadujeme, aby byl váš přihlášený produkt odeslán našemu opraváři, zařídíme přepravu a zaplatíme za náklady na odeslání přihlášeného produktu do Austrálie, s výjimkou jakýchkoli nákladů na člun nebo trajekt, z domova do našeho schváleného opraváře a na našem schváleném opraváři a od našeho schváleného opraváře zpět do vašeho domova.

4.11 Essential Appliand Opodvaz Úvěr na opravu

Tam, kde je váš zapsaný produkt nezbytným zařízením, jsme potvrdili, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání a váš přihlášený produkt má být opraven, pokud není, nebo je nepravděpodobné, že by byl opraven do deseti pracovních dnů ode dne, kdy posoudíme to, na vaši žádost, vám poskytneme 100 kreditu obchodu. Váš nárok na 100 kreditních úvěrů podléhá, ​​že jste k dispozici pro jakoukoli schůzku přiměřeně navrženou naším opravným agentem.

4.12 Zkažení potravy úhrada

Pokud je váš přihlášený produkt ledničkou nebo mrazákem a potvrdili jsme, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání, možná upozorníte tým Concierge a my na vaši žádost poskytneme 100 platební karty za kazení potravin. Nejsou vyžadovány žádné příjmy. Tato úhrada může být požadována v době, kdy je nárok uplatněn, a je k dispozici kromě 100 kreditu obchodu, na který můžete mít nárok podle oddílu 4.11 („Essential Appliance Opodvězdné úvěr na opravu“) těchto podmínek.

4.13 nákladů na prádlo

Pokud je váš přihlášený produkt pračkou, potvrdili jsme, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání a v průběhu období, kdy váš produkt není v provozním stavu, utrpěl náklady na prádlo, můžete oznámit týmu Concierge a budeme, na adrese na Váš požadavek, poskytněte 100 platební karty, která vám uhradí náklady na prádlo. Nejsou vyžadovány žádné příjmy. Tato úhrada může být požadována v době, kdy je nárok uplatněn, a je k dispozici kromě 100 kreditu obchodu, na který můžete mít nárok podle oddílu 4.11 („Essential Appliance Opodvězdné úvěr na opravu“) těchto podmínek.

Další výhody člena Gold Service Extras

5.1 recepce 30denní cenová záruka

Chcete.li mít nárok na nárok na 30denní cenovou cenu Concierge.Thegoodguys.com.AU) Do 30 kalendářních dnů od data nákupu. 30denní cenová záruka nelze uplatnit na skladě.

Důkazy o nižší inzerované online ceně musí být poskytnuty v době, kdy je pohledán. Platba za příslušný nákup musí být zaplacena v plné výši a zařazený doručený nebo doručený (pokud je to použitelné). Ověříme, že jakákoli cena konkurence je aktuální a že položka je k dispozici pro okamžitý prodej a doručení. Nižší inzerovaná cena musí být pro stejnou značku a model jako váš přihlášený produkt a být krytý zárukou vydanou výrobcem, která je použitelná v Austrálii. Cena musí být v australských dolarech a zahrnovat všechny poplatky a daně.

Nároky podle 30denní cenové záruky Concierge jsou omezeny na jednotlivé nakupující. Nároky firemních nebo obchodních zákazníků nejsou povoleny. Existuje limit jednoho nároku na přihlášený produkt. Jakmile je podán nárok na 30denní cenovou záruku, pokud jde o přihlášený nárok na produkt, nelze s ohledem na tento zapsaný produkt uplatnit žádné budoucí nároky.

Nároky na 30denní cenovou cenu Concierge mohou být uplatněny pouze s ohledem na inzerované na webových stránkách Good Guys nebo na webových stránkách 11 nominovaných konkurentů (spotřebiče online, Big W, Bing Lee, David Jones, Harvey Norman, JB Hifi, Joyce Mayne, Myer, Myer. Retvision, Target a Officeworks).

Nároky na záruku ceny recepce 30denní cenová záruka nejsou k dispozici pro chyby v reklamě nebo chyby, vyjednávané ceny, promo kód a finanční nabídky nebo zády k hotovosti, včetně toho, kde je nabízeno přímo dodavatelem nebo třetí stranou. Nároky na recepci 30denní cenová záruka nejsou k dispozici za procento vypnuté a další prodejní akce nabízené dobrými kluky a dobrými kluky Concierge, Bonus nabídky, omezené nebo minimální množství nabídek, odbavení a předměty prodané na tržních webových stránkách, jako je eBay a Amazon nebo jakékoli jiné nebo jakékoli Značka, kterou prodává jménem dodavatele třetích stran na základě dohody o agentuře.

Členové Good Guys Gold Service Extras, kteří podávají nárok na 30denní cenovou záruku, souhlasí s přijetím komunikace členů Concierge a budoucích marketingových materiálů od dobrých lidí o speciálních nabídkách a událostech. Členové se mohou kdykoli odhlásit z přijímání marketingového materiálu aktualizací jejich preferencí prostřednictvím www.Thegoodguys.com.AU/ Concierge/ Concierge-Contact-US

Způsobilé nároky obdrží 120% rozdílu v kupní ceně zpět jako úvěr na obchod (prostřednictvím SMS nebo e.mailu, jak určí nás). Nároky mohou být zaokrouhleny na nejbližší dolar podle uvážení dobrých lidí. Na formuláři online nároku musí být dodána platná e-mailová adresa a číslo mobilního telefonu.

Jakýkoli kredit obchodu vydaný za účelem uspokojení nároku na 30denní cenovou cenu concierge bude platný po dobu 30 dnů od data vydání.

5.2 kredity Concierge Store

Za každé dvanáctiměsíční období začínající k datu zahájení vašeho členství Good Guys Gold Service Extras a každé výročí tohoto datu zahájení bude vám 20krát během každého takového dvanácti měsíce zasláno 20 kreditních obchodů (Concierge Store Credit) Vaše Good Guys Gold Service Extras Členství vyprší. Svůj kredit Store Concierge můžete obdržet prostřednictvím SMS nebo e.mailu, na platné mobilní číslo nebo e.mailovou adresu poskytovanou dobrým klukům. Metoda přijímání kreditů v obchodech Concierge se může čas od času změnit a bude na uvážení dobrých kluků.

Kredity v obchodech concierge lze uplatnit buď online, nebo v některém z obchodů s dobrými kluky po celé Austrálii, do data vypršení platnosti, které vám oznámí. Pro zákazníky, kteří si zakoupí více členství z Gold Service Extras, bude libovolnému zákazníkovi vydáno maximálně devět kreditů. Kredity na recepci jsou vydávány na zákazníka. Poskytování více mobilních čísel a / nebo e.mailových adres nebude přijímáno a pro členy, kteří drží 4 nebo více oddělených členů Good Guys Gold Service, nebudou vydány žádné další kredity.

Musíte se přihlásit k přijímání komunikace členů Concierge, abyste získali kredity Concierge Store. Pokud se nepřihlásíte nebo později se rozhodnete odhlásit se z přijímání komunikace členů Concerge. Toto pozastavení platí pro období členství, během kterého jste se rozhodli neobdržet komunikaci členů Concierge.

Každý kredit v obchodě Concierge je jedinečný, lze jej uplatnit pouze jednou a musí být použit v datu vypršení platnosti, protože jej nelze znovu vydat. Pokud vám není oznámeno jinak, kredity obchodu Concierge jsou platné po dobu 5 dnů od data vydání. Kredity v obchodech concierge lze použít pouze na cenu lístku produktů, žádné další slevy se nevztahují na. Kredity v obchodech concierge nelze použít ve spojení s žádnými dalšími nabídkami úvěru v obchodě. Nákupy využívající kredity Concierge Store musí být plně zaplaceny a odeslány podle data vypršení platnosti úvěru Concierge Store, pokud není produkt na objednávku, v takovém případě musí být plně zaplaceno před vypršením úvěru.

Vyhrazujeme si právo čas od času vás informovat o dalších smluvních podmínkách platných pro použití kreditů Concierge Store, včetně jednotlivých prodejen, kde lze kredity uplatnit a zda je před jejich použitím vyžadováno minimální výdaje.

samsung, galaxy, hands-on, review, 128gb

5.3 odměny recepce

Když si zakoupíte členství v Good Guys Gold Service Extras, budete mít nárok na přístup k dalším odměnám za recepční recepce, které občas poskytují dobré lidi, které můžete uplatnit na řadě produktů, nabídek a slev.

Chcete-li získat nárok na odměny za concierge, musíte poskytnout platnou e-mailovou adresu a platné mobilní telefonní číslo dobrým klukům, když přidáte Good Guys Gold Service Contaips k nákupu svého přihlášeného produktu a zůstat „rozhodnut“, aby obdržel concierge Členská komunikace. Váš nárok na přístup k odměnám v recepci bude pozastaven po libovolné období, během kterého se rozhodnete neobdržet komunikaci členů Concierge.

Odměny Concierge mohou přicházet ve formě výhod členů, včetně exkluzivních nabídek členů, pozvánek pouze na události, slevy a odměny od partnerských značek a dárků.

Vyloučení produktu a služby

Vyloučení produktu a služby

6.1 Vyloučené chyby

Good Guys Gold Service Extras nepokrývá:

a) chyba nebo nedostatek v provozu, kvalitě nebo vzhledu v přihlášeném produktu vás upozornil před vámi, zakoupil přihlášený produkt; nebo

b) chyby způsobené: (i) nedbalost, náhodné poškození, náhodné nebo úmyslné zneužití nebo neoprávněné změny; ii) nedodržení pokynů výrobce pro použití, instalaci, provoz nebo údržbu; iii) vnější zdroje, včetně elektrického rušení, přepětí výkonu a kolísání napětí; iv) zamoření škůdců, škůdců nebo hmyzu; (v) Boží činy nebo katastrofy vytvořené člověkem; vi) poškození vodou, rez nebo koroze.;; a (vii) upgrady firmwaru a počítačové viry.

6.2 Vyloučené opravy

Good Guys Gold Service Extras nepokrývá opravy:

a) Opravte kosmetické poškození, jako je barva nebo dokončení, promáčknutí nebo škrábance, které neovlivňují provoz zapsaného produktu;

b) příslušenství používané v nebo s registrovaným produktem (s výjimkou jinak výslovně stanoveného v těchto podmínkách);

c) kazety, pásky, software nebo možnosti doplňků začleněné do přihlášeného produktu; nebo

d) Data nebo odnímatelná datová média způsobená mechanickým nebo elektrickým selháním zapsaného produktu.

6.3 Vyloučené náklady, ztráta nebo poškození

Následující náklady, ztráta nebo poškození jsou vyloučeny z a nekrytých doplňků Good Guys Gold Service:

a) Náklady na výměnu jakékoli položky nebo příslušenství, ať už externích nebo vnitřních, které mají být vyměnitelné, včetně polic, pojistky, dobíjecího baterií, žárovek, zářivkových trubek a příbuzných předkrmů, filtrů, kabelů, zástrček, osvětlových krytů nebo dešťové pokrývky (s výjimkou jinak výslovně stanovené v těchto smluvních podmínkách);

b) ztráta, poškození nebo náklady vzniklé v důsledku: (i) poškození nebo ztráty softwaru, dat nebo odnímatelného datového média způsobeného mechanickým nebo elektrickým selháním zapsaného produktu; ii) poškození baterií nebo jiných spotřebních materiálů, interní nebo externí k zapsanému produktu; (iii) Použití registrovaného produktu pro jiné účely než ty, které jsou popsány v odstavci (c) oddílu 3.3 („způsobilé produkty“) těchto smluvních podmínek; (iv) jakékoli použití přihlášeného produktu v rozporu s pokyny výrobce nebo jakýmkoli selháním při údržbě vašeho registrovaného produktu v souladu s pokyny výrobce; (v) přeprava, instalace nebo odstranění přihlášeného produktu, pokud není v těchto smluvních podmínkách výslovně stanoveno jinak; vi) ztráty, poškození nebo náklady, pokud není identifikováno žádné mechanické nebo elektrické selhání; vii) normální náklady na údržbu, čištění, servis, opětovné zařazení mazání nebo externí úpravy; (viii) jakékoli mechanické nebo elektrické selhání vašeho zapsaného produktu, pokud je vyvolán výrobcem, dovozcem nebo vládní agenturou; (ix) jakýkoli nárok proti vám jakoukoli třetí stranou, včetně zranění nebo poškození majetku; nebo (x) jakýkoli nárok na zranění nebo poškození majetku;

c) náklady vzniklé za dodávání a instalaci náhradního produktu pro váš přihlášený produkt nebo extrakci a likvidaci stávajícího produktu, pokud jde o to, pokud je v těchto podmínkách výslovně stanoveno jinak;

d) pokud je zapsaný produkt televizí: (i) náklady na výměnu stojanů nebo nástěnných závorky, pokud není výslovně zahrnuta samostatnou dohodou; ii) poškození obrazovek, stojanů nebo držáků na stěnách, které jsou způsobeny vadnými nebo nesprávně nainstalovanými stojany nebo nástěnnými konzolami; (iii) defekty obrazovky vyplývající z „po obrázku“ nebo „spálení“; a (iv) poruchy, kde produkt pracuje v normálním rozsahu výkonnostních specifikací výrobce, například specifikace ve vztahu k abnormálnímu provozu pixelů, standardní redukci jasu nebo šumu ventilátoru.

6.4 odmítnutí nároků

Můžeme odmítnout službu nebo prospěch podle Good Guys Gold Service Contaim, pokud podle našeho přiměřeného názoru provedete jakékoli zkreslení nebo spácháte jakýkoli podvodný nebo nepoctivý akt nebo opomenutí v souvislosti s žádostí o službu. Můžeme také odmítnout službu nebo prospěch, pokud se vyloučení vztahuje, pokud nesplníte významný období těchto podmínek nebo v souladu s našimi právy stanoveným v oddíle 7.3 („Zrušení tohoto Good Guys Gold Service Extras u nás“) nebo oddíl 6.5 („„ Majetek síly “) těchto smluvních podmínek.

6.5 Vyšší síla

Pokud nemůžeme splnit závazek nebo je jinak zabráněno v plnění jakékoli povinnosti za těchto podmínek z důvodu jakékoli názvy síly, pak:

a) Povinnost je pozastavena do té míry, že je ovlivněna událostí vyšší moci po dobu, dokud bude událost vyšší síly pokračovat; a

(b) Používáme přiměřené úsilí k odstranění, překonání nebo minimalizaci účinků mozku síly, jakmile to bude možné.

Převod a zrušení

7.1. Převod

Můžete převést své členství v Good Guys Gold Service Extras na nový vlastník zapsaného produktu bez nákladů. Chcete.li zajistit převod, zavolejte prosím týmu Concierge. Převod členství v oblasti Gold Good Guys Gold Service Extras vyloučí všechny výhody odměn Concierge. Výhody odměny Concierge mohou zůstat pouze s vámi, protože původní kupující přihlášeného produktu.

7.2 Zrušení tohoto zlatého služby Good Guys Gold Service Extras

Pokud jste neposkytli nárok na opravu/náhradu nebo jste použili žádnou z vašich výhod Good Guys Gold Service Extras nebo nároky uvedené v části 5 („Jiné dávky členů zlaté služby“) těchto podmínek do třiceti dnů od zahájení Datum, můžete se vrátit do jakéhokoli obchodu Good Guys a požádat o zrušení vašeho členství v Good Guys Gold Service Extras a získat plnou vrácení ceny, kterou jste zaplatili za vaše členství.

Můžete také zrušit své členství v Good Guys Gold Service Extras a získat kredit za cenu zaplacenou za vaše členství v Gold Guys Gold Service Extras v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

S výhradou vašich práv podle práva, včetně australského zákona o spotřebitelském zákoně, pokud jinak zrušíte své členství v Good Guys Gold Service Extras, nebudete mít nárok na vrácení ceny, kterou jste zaplatili za své členství.

7.3 Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras Členství

Máme právo zrušit vaše doplňky Good Guys Gold Service, pokud spácháte materiální porušení některé z těchto smluvních podmínek, poskytli jste nám nějaké nepravdivé informace, když jste hledali službu nebo jinak, nebo z jakéhokoli jiného důvodu, který je zákonem povolen zákon. Poskytneme vám přiměřené oznámení o zrušení.

JINÁ INFORMACE

8.1 soukromí

Dobří kluci zapojili různé poskytovatele služeb třetích stran, aby pomohli při plnění a správě svých povinností v rámci doplňků Good Guys Gold Service a za tímto účelem souhlasíte s dobrými kluky poskytovateli těchto poskytovatelů služeb třetích stran s vašimi kontaktními údaji a informací o informacích o Váš přihlášený produkt.

Dobří kluci mohou používat a zveřejňovat informace o vás jakoukoli třetí straně, kterou jmenuje, aby spravovala doplňky zlatých služeb Good Guys Gold Service, jeho opraváři a další poskytovatele služeb třetích stran (včetně jakékoli osoby umístěné mimo Austrálii) za účelem:

a) poskytování služeb a výhod ve vztahu k vašim doplňkům Good Guys Gold Service;

(b) oprava nebo výměna přihlášeného produktu do vašeho období Good Guys Gold Service Extras; a

c) reklama, marketing a nabídka dalších produktů a služeb vám.

(d) Propojení tohoto členství Good Guys Gold Service Extras s rodinným příslušníkem, jako je váš manžel nebo dítě;

Souhlasíte s dobrými kluky a jejími poskytovateli služeb třetích stran, kteří vás kontaktují, včetně odesílání e.mailů, SMS, pošty nebo kontaktu telefonicky, pro účely stanovené v této části 8.1 (‘Soukromí). Potvrzujete, že máte potřebnou pravomoc poskytnout informace a poskytnout tyto souhlasy.

8.2 Zákon a jurisdikce

Tyto podmínky se řídí zákony státu nebo území v Austrálii, kde byl zakoupen váš zapsaný produkt.

8.3 oznámení

Jakékoli oznámení, které vám dáme, bude písemně a bude efektivní od doby:

doručení osobně; nebo

Poštovné na vaši adresu naposledy známé. Je důležité, abyste nás co nejdříve informovali o jakékoli změně vaší adresy.

8.4 spory

V případě sporu s dobrými kluky o členství v dobré službě Good Guys Gold Service nebo jakékoli služby, které vám poskytují v souvislosti s členstvím Concierge Gold Services Extras, máte právo požádat o přezkum rozhodnutí nebo výhody, které vám zaplatí, zaplacené vám zaplacené E.mailem podrobnosti o vašem nároku na ConciergeEscalations@theGoodGuys.com.AU

V každém případě obdrženém e.mailem vám bude poskytnuto nezávislé posouzení do 15 pracovních dnů od data vaší e.mailové žádosti.

8.5 Jak nás kontaktovat

Tým Concierge můžete kontaktovat;

Telefon: 1300 765 988

Online: www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US

The Good Guys Concierge PO Box 238, Melbourne VIC 3205

Concierge je tu, aby pomohl, když potřebujete pomoc.

www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US

1300 765 988

/TheGoodguysau

Galaxy Tab S8 vs. Galaxy Tab A8: Pokud utratíte 699 nebo 229?

Tab S8 Galaxy je vlajková loď Android cena za 600. Ale jak to porovnává s levnějším tabem Galaxy A8? Pojďme to zjistit.

Tab S8 a Galaxy Tab A8 jsou dvě z možností tabletu Samsung. Ale s cenovým rozdílem mezi nimi 400 je Tab S8 opravdu za to, co je mnoho navíc hotovost? Pokud existuje nějaká společnost, která se snaží udržet tablety Android naživu, je to Samsung. Zatímco značky jako Google a Motorola v průběhu let skočily na loď, společnost Samsung zůstala odhodlána každý rok chrlit nové tablety.

Samsung oznámil Galaxy Tab A8 v lednu 2022 jako možnost rozpočtu. O několik týdnů později série Galaxy Tab S8 debutovala k růstu vlajkové lodi společnosti Samsung. Ve spodní části karty S8 je základní linka Tab S8. počínaje 629. Je to nejnižší verze Tab S8, kterou si můžete koupit, ale je to také o 400 dražší než 229 Galaxy Tab A8. Pokud jste zmatení, který tablet je pro vás nejlepší volbou, tady je bližší pohled na všechno jiné mezi nimi.

Galaxy Tab S8 vs. Tab A8: Výkon zobrazení

Velikost, karta S8 a Tab A8 jsou docela podobné. První má 11palcový LCD displej, zatímco druhý má 10.5palcový LCD displej. Kvalita těchto obrazovek je však zcela odlišná. Tab S8 Galaxy má ostřejší rozlišení o rozloze 2 560 x 1 600 s obnovu 120 Hz pro animace tekutin. Pro srovnání, karta A8 má rozlišení 1 920 x 1 200 a 60 Hz obnovovací frekvenci. Tab A8 má velmi dobře vypadající obrazovku za svou nízkou cenu, ale karta S8 je znatelně ostřejší a citlivější. Existují také některé jemné rozdíly v designu. S8 je všude kolem o něco větší a měří 9.99 x 6.51 x 0.25 palců. Tab A8 však měří 9.72 x 6.37 x 0.27 palců. Navzdory větší velikosti je karta S8 o něco lehčí než karta A8 (1.10 liber vs. 1.12 liber).

Galaxy Tab S8 nabízí ještě větší výhody pod kapotou. Napájení Tab S8 je vlajková loď Snapdragon 8 Gen 1 Qualcomm, která také pohání řadu Galaxy S22. Snadno zvládne prakticky jakoukoli aplikaci nebo hru, zejména když je spárována s 8 GB RAM. Jak se očekávalo, levnější galaxie Tab A8 je výrazně méně výkonná. Má procesor Octa-Core Unisoc T618 s 3 GB nebo 4 GB RAM. Je to dostatečně schopné pro většinu aplikací a lehkých her, ale uživatelé budou pravděpodobně potřebovat více výkonu, než co nabízí. Podobně má karta A8 tři možnosti úložiště 32 GB, 64 GB nebo 128 GB. Tab S8 Galaxy je k dispozici buď s 128 GB nebo 256 GB prostoru.

Galaxy Tab S8 vs. Tab A8: Bateriový software

A rozdíly se tam nekončí. Tab S8 Galaxy má také rytmus Tab A8 v oddělení baterie. s buňkou 8 000 mAh místo 7 040 mAh. Má také rychlejší výkon Wi-Fi, novější standard Bluetooth, rychlejší nabíjení (45 W vs. 15w) a lepší podpora softwaru. The Galaxy Tab S8 je slibován čtyři roky hlavních aktualizací Android. Na druhé straně je slíbeno pouze dvě aktualizace Android.

I když to jsou všechny drastické specifikace a obsahují rozdíly mezi Galaxy Tab S8 a Galaxy Tab A8, žádný z nich by neměl být překvapením. Tab S8 je vlajkový tablet, karta A8 je rozpočtový tablet a podle toho jsou ceny. Je jen na vás, abyste se rozhodli, zda stojí za to utratit téměř trojnásobek ceny karty A8 pro kartu S8. Na druhé straně je Galaxy Tab A8 dokonale adekvátním tabletem pro Android pro 229. Má dobře vypadající displej, skvělý výkon a slušně velikost baterie. Ať už někdo potřebuje levný tablet pro sledování Netflixu nebo něco pro jejich dítě, je to docela solidní hodnota.

Pokud očekáváte, že budete hrát graficky intenzivní hry, spusťte spoustu aplikací najednou a/nebo chcete tablet pro kreativitu (díky zahrnutému pero S), Galaxy Tab S8 stojí za upgrade. Určitě to není levné, ale pro nakupující, kteří si to mohou dovolit a využívat jeho schopnější specifikace, je zážitek, který nabízí, lepší než Samsung Galaxy Tab A8 prakticky ve všech směrech.

Pokud byste si koupili kartu Galaxy A8 v roce 2023?

Pro ty, kteří chtějí koupit cenově dostupný tablet Android, Tab A8 Galaxy zaškrtne většinu políčka, od displeje po baterii až po výkon. Pokud jde o nákup starších produktů, existuje však jeden zásadní faktor a to je podpora softwaru. Galaxy Tab A8 byl spuštěn spuštěn Android 11 a od té doby byl aktualizován na Android 13. To znamená, že kupující by neměli očekávat žádné další aktualizace Androidu pro tablet, a proto jakékoli nové funkce.

Nákup tabletu, který dosáhl konce jeho aktualizačního cyklu, není nejlepší nápad, zejména pokud jej chcete použít několik let. Samsung však slíbil čtyři roky aktualizací zabezpečení pro tablet, takže technicky by měla být tab A8 Galaxy v pořádku používat až do roku 2026. I když je to skvělá zpráva pro stávající uživatele, ti, kteří se chtějí vyzvednout levnější tablet Samsung, by měli zvážit novější zařízení s delší softwarovou podporou, jako je například Galaxy Tab S6 Lite (2022).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS