Samsung Galaxy Tab Active 3 se zvýšenou odolností představen Specifikace

Tablet Samsung bude zpočátku dostupný na vybraných trzích v Asii a Evropě.

Galaxy Tab Active 3 je podle společnosti Samsung ideální pro zaměstnance v terénu

  • ‚ Galaxy Tab Active 3 má funkce dotykové citlivosti
  • Má vyměnitelnou baterii a lze jej používat i bez ní
  • Bude k dispozici na vybraných trzích včetně Asie

Samsung Galaxy Tab Active 3 je oficiální a je navržen tak, aby byl odolnější a užitečnější pro zaměstnance pracující v terénu. Tablet má kompaktní design a obsahuje funkce, jako je citlivost na dotyk a režim „bez baterie“.‘ Galaxy Tab Active 3 bude uveden na vybrané trhy. Podle společnosti Samsung je Tab Active 3 vytvořen s ohledem na to, jak dnes fungují podniky, se zvýšeným důrazem na zvýšení produktivity a bezpečnosti zaměstnanců.

Výkon a produktivní funkce tabletu Galaxy Tab Active 3 jsou podle společnosti Samsung ideální pro zaměstnance pracující v terénu. Tablet obsahuje funkci Touch Sensitivity, která po zapnutí umožňuje profesionálům, jako jsou první záchranáři, kteří používají rukavice, tablet bez problémů používat i nadále.

samsung, galaxy, active, zvýšenou, odolností

Tablet vychází z konstrukce Galaxy Tab Active 2, jehož cena se pohybuje v rupiích. 76,550.

Podrobnosti o dostupnosti tabletu Galaxy Tab Active 3

Samsung Galaxy Tab Active 3 bude uveden na vybrané trhy, mimo jiné do Evropy a Asie, přičemž dostupnost se brzy rozšíří i do dalších regionů. Informace o ceně tabletu zatím společnost Samsung nezveřejnila.

Specifikace a funkce tabletu Galaxy Tab Active 3

Samsung Galaxy Tab Active 3 má 8palcový displej (1 920 × 1 200 pixelů). Bude podporovat tři generace aktualizací operačního systému Android. Má certifikaci MIL-STD-810H, takže je odolný v extrémních podmínkách. Tablet má stupeň krytí IP68 pro odolnost proti vodě a prachu. Je poháněn SoC Exynos 9810 ve spojení se 4 GB RAM a až 128GB interním úložištěm. Má také podporu Wi-Fi a LTE.

Pokud jde o optiku, Galaxy Tab Active 3 má 13megapixelový zadní fotoaparát s automatickým ostřením a 5megapixelový fotoaparát pro selfie a videohovory vpředu. Má také podporu rozšířené reality. Galaxy Tab Active 3 je optimalizován pro skenování čárových kódů pomocí fotoaparátu, což pomáhá maloobchodníkům snadno spravovat zásoby a skenovat produkty pro nákup.

Tablet je vybaven baterií s kapacitou 5050 mAh, která podporuje rychlé nabíjení přes USB a piny POGO. Podporuje také „režim bez baterie“ pro napájení bez baterie. Obsahuje Samsung DeX, který zajišťuje funkci dvou obrazovek. Galaxy Tab Active 3 má na boku zařízení aktivní klávesu, která umožňuje okamžitý přístup k často používaným aplikacím. Má také pero S pen s certifikací IPS68.

Je to konec řady Samsung Galaxy Note, jak ji známe? O tomto tématu jsme hovořili v Orbitalu, našem týdenním technologickém podcastu, ke kterému se můžete přihlásit prostřednictvím Apple Podcasts, Google Podcasts nebo RSS, stáhnout si epizodu nebo prostě stisknout tlačítko přehrát níže.

SOURCE

samsung, galaxy, active, zvýšenou, odolností

Image:gadgets360.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS