Samsung Galaxy Tab Active Pro Review: Robustní výdrž baterie. Aktivní samsung galaxie

Samsung Galaxy Tab Active Pro: Tvrdý tablet pro válečníky Road

Osobní elektronika má docela bití. Přemýšlejte na chvíli o všech místech, na kterých může váš smartphone skončit: Na vrchol auta, pohřbeného v tašce, strčené do spolu s klíči, házeno na sedadlo, kde se může odrazit a narazit na podlahu, a tolik dalších situace. Stejně jako telefon může tablet skončit také na mnoha stejných místech. Environmentální faktory přicházejí hrát pro uživatele, kteří jsou také aktivní, ať už ve vozidle doručování, na tovární podlaze nebo jako první respondent ve vozidle. V těchto situacích může mír mysli přinést placením za mimořádná zařízení.

Samsung Galaxy Tab Active en acción

Pro chytré telefony sloužila aktivní rodina Samsung’s Galaxy jako drsné zařízení postavené tak, aby odolalo tvrdšímu prostředí. V říjnu představila společnost Samsung aktivní sestavu Galaxy Tab pro obchodní zákazníky, kteří chtějí něco ultra-mobile, ale ve větším formátu než smartphone. Samsung říká, že tyto tablety jsou postaveny tak, aby odolaly drsnému prostředí a zároveň poskytovaly výkon a konektivitu, kterou podniky potřebují udržovat své polní agenty produktivní. The Galaxy Tab Active Family má pár členů: The Galaxy Tab Active 2 je 8 „tablet, zatímco The Galaxy Tab Active Pro je 10.1 „zařízení. Jinak mají velmi podobné specifikace. Dnes se díváme na model Pro s níže uvedenými specifikacemi.

Samsung říká, že The Galaxy Tab Active Pro má Octa-Core Soc, který běží až na 2.0 GHz, ale neurčuje přesně to, které ve svých specifikacích. Podle Antutu a Geekbench na zařízení je dotyčný SOC Qualcomm Snapdragon 670 SOC s párem 2 GHz Kryo 360 Gold Cores a šest 1.7 GHz Kryo 360 stříbrná jádra. Dvojice zlatých jádra Kryo 360 by měla být spousta oomph pro lehce záludné výkonové úkoly, jako je procházení webu a provozování drtivé většiny aplikací. Mezitím by šest stříbrných jádra Kryo 360 by měla být více než dost pro zpracování úkolů na pozadí.

I když The Galaxy Tab Active Pro není přesně herní zařízení, vestavěná grafika Adreno 615 by měla stačit pro většinu her bez hodně koktání nebo Jank. 4 GB paměti LPDDR4X SOC, která nezní jako ve věku 8 GB a 12 GB chytrých telefonů, ale měla by být stále dostatečná pro slušné množství více úkolů. Pro primární úložiště se společnost Galaxy Tab Active Pro spoléhá na 64 GB interního blesku spolu s micro SD slotem pro další prostor.

Na kartě Galaxy Active Pro je spousta síťového připojení. Zařízení podporuje 802.11AC Wi-Fi na obou 2.4 GHz a 5 GHz Band a Bluetooth 5.0 s pokročilým profilem distribuce zvuku (A2DP) pro vysoce kvalitní zvuk. I když ji naše testovací jednotka nepodporuje, Samsung má také verzi Tab Active Pro s celulárním připojením 4G LTE, také.

Samsung dal The Galaxy Tab Active Pro pár kamer, s jedním na každé straně tabletu. Zatímco fotografování s tabletem se může dívat naprosto hloupě na příležitostného pozorovatele, kamera směřující dozadu vypadá na papíře docela pevně se svým 13 megapixelovým senzorem a širokým f/1.8 Clona. Přední kamera není žádný úsek, může se pochlubit senzorem 8 megapixelů a mírně užší f/2.0 Clona. Oba senzory by neměly mít problém s shromažďováním světla, ale budeme to testovat ve stmívačích scénářích.

Vzhledem k tomu, že Samsung namířil na kartu Galaxy Active Pro na profesionálních trzích, má vhodně velkou baterii. Jednotka v naší zkušební jednotce byla hodnocena na 7 400 mAh ve 3.8V, který vychází na 28.12 watthodin. To není tak velké jako typická baterie ultrabooku kolem 50 WH, ale nesnažíme se řídit 15w

Intel Core Processor, buď. Životnost baterie v Galaxy Tab Pro Active by měla být docela solidní, ale existuje pouze jeden způsob, jak to zjistit. Tip: Je to na další stránce.

Funkce hardwaru a průmyslový design

Externě je největším chytačem očí veškeré úsilí, které šlo o to, aby bylo toto zařízení dostatečně drsné, aby splňovalo specifikaci MIL-STD-810G. To znamená, že tablet splňuje určitá kritéria, například může přežít extrémní teploty, prach, šok, vibrace a použití nízkého tlaku/vysoká nadmořská výška. V rámci tohoto procesu certifikace má společnost Galaxy Tab Active Pro také hodnocení ochrany IP68, což znamená, že vydrží 1.5 metrů vody po dobu 30 minut a je odolný proti prachu.

Za druhé, The Galaxy Tab Active Pro má tlačítka fyzického hardwaru, stejně jako ATT Exclusive Galaxy Active Smartphones. Hardwarová tlačítka jsou ve výchozí konfiguraci Samsung, která se liší od Androidu na skladě umístěním tlačítka Zpět a tlačítko pro více úkolů na levé straně. Pokud jste někdy použili telefon Samsung dříve, mělo by to být známé, ale uživatelé téměř jakéhokoli jiného telefonu Android budou mít trochu na to, aby si zvykli. Kdokoli, kdo použil dotykovou obrazovku s rukavicemi na vítězství, ví, že tato tlačítka jsou docela užitečná. Tlačítko Home také zdvojnásobí jako čtečka otisků prstů pro jedinou formu biometrické autentizace v tabletu. Toto slyší zpět do dob, kdy byl čtenář otisků prstů na přední straně mnoha telefonů Galaxy jako Galaxy S5 a S6. Pod těmito hardwarovými tlačítky sedí sada kolíků Pogo pro použití s ​​některými doplňky třetích stran, jako jsou doky a montáže.

V krabici zahrnuje Samsung pouzdro polykarbonátu, do kterého tableta snadno vklouzne. V tomto případě je pero, které nese stejné hodnocení IP68 tabletu. S perem je aktivní stylus, který se připojuje přes Bluetooth, ale pokud baterie zemře, může být stále použita pro psaní. Funkce Bluetooth, jako je Hover, potřebují baterii. Nedostatek baterie také znamená, že neexistuje připojení Bluetooth nebo kompatibilita akce vzduchu, jako je poznámka 10, ale. Pro cílovou publikum si myslíme, že přeskakování těchto dalších funkcí a vyloučení baterie bylo správné volání. Samotné pero je pevný stylus asi tak velký jako pěkné kuličkové pero.

Samotný tablet je vyroben z matného texturovaného polykarbonátového těla jako případ. Slyšení zpět do starých dobrých časů, The Galaxy Tab Active Pro má pop-off zadní kryt, který poskytuje přístup k uživateli vyměnitelné baterii a micro SD slotu. Protože je toto zařízení zaměřeno na podniky, měla by mít baterie s rozložitelnou uživatelem prodloužit použitelnou životnost zařízení, pokud by šťáva šla na jih. Nešťastné je, že zdánlivě každý vlajkový smartphone následoval vedení Apple a popírá stejný zážitek spotřebitelům. Líbí se nám to obsluhovatelná baterie na kartě Galaxy Active Pro Awarly, ale strašně hodně.

Displej 1920×1200 na kartě Galaxy Active Pro je panel IPS s desetibodovou dotykovou citlivostí a v důsledku toho jsou úhly pozorování pěkné a široké. Displej se dostane do docela jasného interiéru a měří 350 nits při maximálním jasu na našem měřiči světla. To však není dost jasné pro venkovní použití, aniž by bylo ve stínu. Protože hardwarové tlačítka jsou přítomna na tabletu, žádná z nemovitostí na obrazovce není ztracena na širokém navigačním panelu ve spodní části obrazovky. Bixby je přítomen na tabletu, ale ve výchozím nastavení není přiřazen k žádným hardwarovým tlačítkům.

Nad displejem sedí 8 megapixelových předních fotoaparátů pro užívání selfies nebo (možná pravděpodobnější na obchodním zařízení) streamování videa pro videokonferenční aplikace. Později prozkoumáme stále výkon, ale pro videokonference to dělá práci. Obrázek není nijak zvlášť ostrý, ale určitě to stačí na setkání WebEx. Kolem zadní části je 13megapixelový fotoaparát pro pořizování fotografií nebo videa do 4k při 30 fps nebo 1080p při 60 fps. Mikrofony na kartě Galaxy Active Pro vykonávají slušnou práci při zachycení prostředí na videu a zrušení hluku na pozadí ve videohovách, když se používají s kamerou směřující přední stranu. Pro přehrávání zvuku má tablet na pravé straně jediný reproduktor, když drží tablet s kamerou směřující přední. Funguje to pro videokonference, ale ne nic jiného. Naštěstí je zde také konektor náhlavní soupravy pro typické čtyřpólové analogové náhlavní soupravy.

Všechna boční tlačítka jsou na stejném okraji karty Galaxy Active Pro jako kamera, takže změna svazku nebo probuzení displeje je po celém horním okraji zařízení. Zde je čtvrté tlačítko, nazvané aktivní tlačítko, které je programovatelné a může spustit dvě aplikace. Na rozdíl od tlačítka Bixby na sestavě smartphonu Galaxy je toto tlačítko plně programovatelné. Ve výchozím nastavení spustí kameru a kalendář otevřel dlouhé lisy, ale některá z těchto akcí může být spojena s jakoukoli z aplikací v systému.

samsung, galaxy, active, review, robustní, výdrž

Softwarové zkušenosti s Androidem 9 a One UI

Na straně softwaru, karta Galaxy Active Pro provozuje Android 9 Pie s One UI Samsung. S veřejností odhalením Androidu 11 hned za rohem a vzhledem k prémiové ceně tohoto tabletu je trochu zklamáním, že OS nebyl zcela udržován aktuální. OS je však pro téměř každou aplikaci a pouzdro na použití spousta moderních, protože mnoho vývojářů aplikací pro Android uvízl v podpoře Android 6 Marshmallow, aby se ujistil, že jejich aplikace budou běžet na největším počtu zařízení.

Výchozí domovská obrazovka na kartě Galaxy Active Pro

Každý, kdo se dotkl nedávného telefonu Samsung, ví, že jedno uživatelské rozhraní je docela solidní. Zatímco společnost Samsung provádí vlastní přizpůsobení pro uživatelské rozhraní Android, ty změny nejsou tak těžkopádné, jak bývaly v TouchWiz. Launcher akcií je rychlý a hladký pro navigaci a aplikace spustí docela rychle. The Galaxy Tab Active Pro má vestavěný výběr nesmyslných aplikací bez zbytečného vždy na bloatware. Několik důležitých aplikací pro firemní uživatele jsou Dex, bezpečnostní platforma Knox a Citrix Intelligent Workspace.

Active Pro The Galaxy Tab Active Pro také podporuje Samsung Dex, rozhraní ve stylu stolního počítače pro zařízení Android. Společnost Samsung podporuje DEX prostřednictvím různých příslušenství pro první a třetí strany, včetně pouzdra na klávesnici, adaptéry Mutli-port a kabelů HDMI. Dex může také zrcadlit zobrazení tabletu do jiného počítače pomocí aplikace pro Windows a Mac OS. I bez DEX má softwarová klávesnice několik dalších triků, které skladová klávesnice z Google nemá, jako ovládací klíč. Držte Ctrl na klávesnici a přistupujte k několika běžným zkratkám klávesnice, jako je CTRLA pro výběr všeho, Ctrlx a Ctrlc pro řezání a kopírování a Ctrlv na vložení. Psaní přímo na zařízení pomocí dotykového displeje je celkově docela dobrý zážitek, vzhledem k nedostatku tlačítek. Klávesnice společnosti Samsung podporuje taženou vstup gesta, což je vždy vítáno na dotykových zařízeních.

samsung, galaxy, active, review, robustní, výdrž

Společnost Samsung spolupracovala s Citrix, aby přivedla Citrix Inteligentní pracovní prostor na kartu Galaxy Active Pro. To umožňuje podnikům poskytovat zaměstnancům bezpečný přístup k aplikacím a údajům, které potřebují k tomu, aby svou práci dokončili. Zatímco jsme na téma zabezpečení, The Galaxy Tab Active Pro má také bezpečnostní platformu společnosti Samsung Knox. Správci IT mohou také použít KNOX k tlačení aplikací a konfigurací na flotilu zařízení napříč podnikem, aby uživatelům poskytli nástroje, které potřebují, a zamknout zařízení k ochraně před neoprávněným přístupem.

Počet výchozích aplikací je docela lehký, což si vážíme. Je tu malý bloat, který zabírá vzácné úložiště.

S perem pracuje z krabice s několika aplikacemi: Samsung Notes, který má několik zajímavých triků na rukávu a penup. Samsung popisuje Penup jako „kreativní sociální síť“, ve které mohou umělci sdílet své výtvory s ostatními uživateli penup nebo na internetu obecně. Pokračujeme za tím, Penup také hostí živé kresby, což jsou videa, která ukazují, jak umělec vytvořil náčrt, skici zbarvení pro barvení a kreslení výzev.

Pořizování poznámek v aplikaci Poznámky pomocí pero S a poté je zdvojnásobíte prstem, vyzve k převodu rukopisu na text na text. Měli jsme s našimi výsledky s hit-and-miss, protože můj rukopis není skvělý. Počet chyb, které udělal na mých nedbalých čmáranicích. Když jsem však vzal čas a psal čitelně, aplikace Samsung Notes odvedla přiměřeně dobrou práci při interpretaci mých kuřecích škrábanců do textu. Cursive byl větší problém než jen tisk. S dostatečnou praxí jsme konečně dokázali přimět to, abychom přeložili své poznámky do něčeho čitelného.

Top: můj rukopis. Spodní: psaní textu přes OCR

Samsung Galaxy Tab Active4 Pro je nyní oficiální

V polovině srpna byla vydána spousta certifikace pro Galaxy Tab Active4 Pro, což znamená jeho bezprostřední spuštění a dnes to Samsung skutečně učinil oficiálním.

samsung, galaxy, active, review, robustní, výdrž

Robustnost je název hry s touto a určitě její hlavní prodejní místo. Zařízení je dodáváno s 10.1-palcový 1920×1200 TFT LCD dotykový displej s Gorilla Glass 5 nahoře, nejmenovaný „6nm Octa-Core Processor“, který je Qualcomm Snapdragon 778G podle konzoly Google Play, buď 4 GB RAM a 6GB úložiště a 6GB RAM a 128GB úložiště, podpora karty microSD a baterie vyměnitelná 7 600 mAh. Lze jej použít bez baterie, připojené k síti, dokonce i v prostředích s vysokou teplotou. S tím přichází stylus pero s perem.

Samsung Galaxy Tab Active4 Pro Oficiální obrázky

Zařízení má podporu pro GPS, 5G, LTE, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, NFC, Hybrid Dual-SIM funkce dostupné v Severní Americe pouze z nějakého důvodu a senzor otisků prstů zabudovaný do domácího klíče. Váží 674 g a je 10.2mm tlustý. Provozuje Android 12 s jedním UI Samsungem nahoře.

Samsung Galaxy Tab Active4 Pro Oficiální obrázky

Tab z Galaxy Active4 Pro a jeho pero jsou IP68 hodnoceny jako chráněné před prachem, nečistotami a pískem, a vydrží ponoření až do 1.5 m sladké vody po dobu 30 minut. Tablet je také MIL-STD-810H testován tak, aby byl schopen odolat nadmořské výšce, vlhkosti, ponoření, slanému spreji, prachu, vibracím a kapkám z 1 m „nahé“ nebo 1.2m Pokud používáte pouzdro, které s ním přichází v krabici.

Galaxy Tab Active4 Pro bude v září k dispozici „v částech Evropy“, říká Samsung s Asií, Latinským Amerikou, Severní Amerikou a Středním východem, které následují „později v roce 2022“.

Příbuzný

Jsem si jistý, že cílový trh pro tyto lidi to neudělá na poli, ale ve svých mobilních kancelářích s notebooky. Oh, některé programování lze provést na Android.

Kdy přichází 8 palcová verze?

Lidé jako neztrácí peníze na Ferrari nebo jakékoli takové auto, protože lidé jako já žijí v roce 2022. Náklady na plyn téměř zdvojnásobí až minulý rok. Ale pěkný pokus. Možná byste se měli starat o technologii a peníze, než vaše Ferrari.!

Nejnovější a největší drsný tablet společnosti Samsung je v prodeji za obrovské slevy na černý pátek

Podle velmi specifického typu uživatele, drsná zařízení, jako je Galaxy Tab Active 4 Pro Zřídka praskne náš seznam nejlepších tabletů, které si mohou koupit (pro „normální“ spotřebitele). Ale když takový neuvěřitelně robustní 10.1-palcový s vestavěným perem a připojením 4G LTE je v prodeji až do 226.25 Sleva jen pár měsíců po komerčním americkém debutu se ocitneme naprosto nuceni přidat to do největších dostupných tabletů Černého pátku, který je k dispozici právě teď.

Teoreticky máte tři dny na uložení tohoto malého jmění na buněčné kartě Active 4 Pro model 4 Pro s 128 koncerty úložného prostoru a 6 GB RAM, a to samé platí pro podobně vysokou 210 slevu, kterou můžete v současné době požadovat, pokud jste „Je ochoten se spokojit s polovinou této místní digitální hromadící místnosti a dvěma méně koncerty paměti.

Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro

Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro

Alternativně se zjevně můžete pokusit se vymyslet bez buněčného připojení v nejnáročnějším pracovním prostředí a ušetřit 179.74 nebo 196.25 Na břidlici Android 12 Wi-Fi-pouze s kombinací 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště nebo 6 a 128 koncertů.

Budeme upřímní, bylo docela jasné, že tyto typy černošského pátku/kybernetického pondělí by pocházely z způsobu, jakým Samsung cena Galaxy Tab Active 4 Pro ve všech čtyřech výše uvedených variantách.

Přestože je tento zlý chlapec téměř nezničitelný, je ve svém jádru rozhodně střednědobým tabletem s procesorem Snapdragon 778 pod kapotou, poměrně Humdrum 13 a 8MP zadní a přední kamery, a také zvědavě malá baterie 7 600 mAh na palubě.

Pak se opět tato baterie stane tak, že je snadno nahraditelná kdokoli, což není něco, co „mainstreamový“ galaxie Tab S8 nebo iPad Air (2022) je schopen a 10.1-palcová obrazovka sportuje pěkné rozlišení 1920 x 1200 pixelů a plné funkce s rukavicemi, jakož i v nejnáročnějších povětrnostních podmínkách.

V neposlední řadě, ale rozhodně, nedávné vydání tabletu na Android 12, ale záruky Android 13 a Android 14 Aktualizace (přinejmenším) přijde. Dříve nebo později, což není přirozeně to, co můžeme říci o starší 8palcové galaxii Tab Active 3 a 10.1 palcový karta Active Pro.

Který tablet Samsung Galaxy je pro vaše podnikání pravý?

Od představení prvního tabletu poháněného Androidem v roce 2010 se Samsung nadále inovoval s portfoliem Galaxy Tab a spustil modely vhodné pro různé obchodní potřeby a prostředí. Ať už hledáte nahrazení obchodního notebooku, použijte v terénu drsné zařízení, vytvořte digitální kiosek nebo shromažďujete data, je zde tablet Samsung Galaxy navržený pro tento úkol.

Tablety Samsung jsou neuvěřitelně všestranné nástroje pro mobilní výpočet díky funkcím, jako je S Pen pro poznámku a Samsung Dex, což vám umožní používat tablet jako PC při zachování ultra přenositelného formového faktoru.

Abychom vám pomohli rozhodnout, který tablet je pro vaši firmu pravý, zde je rozpis celé řady Tab Galaxy.

Galaxy Tab S8: Nabitá funkce produktivity

Tab S8, Galaxy Tab S8 a Galaxy Tab S8 Ultra představují řadu možností pro multitasking a mobilní produktivitu. Galaxy Tab S8 Ultra, která je schopna nahradit tradiční notebook.5palcový pohlcující displej Samoled-největší Samsung dosud nabídl a větší než většina standardních displejů notebooku. Galaxy Tab S8 mezitím přichází na 11 palců pro ty, kteří potřebují lehkou přenositelnost, a přitom si stále zachovávají tunu nemovitostí na obrazovce.

Galaxy Tab S8 a Galaxy S8 Ultra Support Wi-Fi 6e, která zajišťuje, že můžete spustit aplikace s vysokou šířkou šířky a zvládnout cokoli, co na vás hodí váš pracovní den, kdekoli je bezdrátové připojení. Pokud vaše práce vyžaduje flexibilní připojení na cestách, 12.4palcová karta S8 poskytuje 5g, který je rychlejší a bezpečnější než kdy předtím, kromě Wi-Fi 6e. Díky internímu procesoru Qualcomm 8450 si můžete být také jisti ve schopnosti zpracování těchto zařízení.

Spíše než pevné rozložení nabízí sestava Tab S8 čtyři rozmanitá rozložení s více zobrazeními, kde lze výšku a šířku upravit. Díky tomu je snadné vytvořit personalizovaný multifunkční pracovní prostor, kde si můžete dělat poznámky při účasti na videohovoru.

Ultra široký přední fotoaparát s automatickou framingem činí tyto hovory jasnější a profesionálnější, stejně jako třícestný mikrofon s zrušením šumu. Společnost Samsung vyvinula partnerství, která hladce integrují linku Tab S8 s předními platformami pro videohovory, jako jsou Cisco WebEx, Zoom, Microsoft Teams a Google Duo.

Všechna tři zařízení jsou kompatibilní s DEX, takže můžete snadno vytvořit nastavení počítače na ploše pouhým připojením tabletu k monitoru a klávesnici plné velikosti a klávesnici.

Ultra rychlé pero Samsung, zahrnuté ve všech modelech Tab S8, má nyní téměř nulovou latenci-pro skutečné zážitek. Pokročilá kniha 2 v 1 s Galaxy S8 Ultra poskytuje plně podsvícenou klávesnici s zkratkou pro Dex a vaše oblíbené aplikace.

Řádek Tab S8 nabízí kontinuitu s ostatními zařízeními Samsung. To znamená, že je snadné předat obsah mezi tabletem, knihou Galaxy, Samsung Smartphone a dokonce i vaše pupeny Galaxy.

Galaxy Tab Active3: Robustní řešení připravené na pole

Mnoho společností vybaví své frontline pracovníky tablety, aby zachytili podpisy, fotografie nebo poznámky na cestách. Občas mohou práce v terénu vyžadovat, aby zaměstnanci pracovali venku za drsných povětrnostních podmínek. Rychle se rozvíjející maloobchodní prostředí přicházejí s vlastními výzvami.

Sestava společnosti Samsung of Galaxy Tab Active RUGGED zařízení zahrnuje Galaxy Tab Active3, který obsahuje design vojenského stupně-testovaný proti robustní technologické standardy ministerstva obrany MIL-STD-810 a získal hodnocení IP68 za odolnost proti prachu a vodě.

Ochranný hardware Galaxy Tab Active3 chrání zařízení, aby jej udržovalo neporušené i po opakovaných kapkách z 5 stop nahoru. A s vylepšeným dotykovým režimem, Galaxy Tab Active3 umožňuje těm v poli udržovat rukavice, když provozují tablet. Programovatelný aktivní klíč na straně zařízení může spustit často používané aplikace s jedním kliknutím.

Lidé v terénu se nemusí starat o to, aby zůstali online. Karta Galaxy Active3 zajišťuje spolehlivé připojení prostřednictvím Wi-Fi 6 a 2 × 2 vícenásobné vstupy a vícenásobné výstup (MIMO), s modely připojenými k LTE dostupné od hlavních dopravců. Dlouhodobá baterie zaměřená na pole-až 5 050 mAh-také podporuje rychlé nabíjení přes USB a Pogo kolíky.

Mezi další robustní možnosti tabletu patří karta Galaxy Active Pro, která může také odolávat těkavým podmínkám prostředí, včetně opakovaných kapek, konstantních vibrací, ponoření v 5 stopách vody, extrémní teploty, nízký tlak vzduchu a soli mlha. Galaxy Tab Active Pro obsahuje velké, 10.1-palcový displej, ideální pro kontrolu podrobných diagramů, jako jsou stavební plány na místě.

Galaxy Tab Active3 a Tab Active Pro jsou také kompatibilní s DEX, což umožňuje pracovníkům v terénu zakotvit svůj tablet na stolní monitor zpět v kanceláři, takže si mohou svou práci vyzvednout tam, kde skončili. Zařízení Galaxy Tab Active3 mohou také sloužit jako odolné systémy v místě prodeje (POS), díky jejich drsnému hardwaru a vestavěné schopnosti komunikace v blízkém poli (NFC).

Pro snadnější správu přichází Galaxy Tab Active3 Enterprise Edition s jednoletým předplatným pro Knox Suite, sada nástrojů společnosti Samsung end-to-end nástrojů pro mobilní správu založené na cloudu. Může tyto nástroje použít k efektivnímu zabezpečení, řízení a nasazení mobilních zařízení. Slevové ceny jsou k dispozici, když se Enterprises obnoví v následujících letech.

Galaxy Tab S6 Lite: Ultimate on-the-go možnost

S více společnostmi, které nabízejí politiku vzdálené práce, je pravděpodobné, že vaši zaměstnanci budou muset zachytit nápady a plnit úkoly z domova, kavárny a všude mezi tím. To platí stejně pro vedoucí pracovníky jako pro mladé profesionály, díky čemuž je Galaxy Tab S6 Lite ideální pro různé znalostní pracovníky.

Balení prémiového designu uni-tělu do pouhých 1.01 liber a 10.4 palce, světlo a kompaktní profil Galaxy Tab S6 Lite kombinuje symetrický, hladký rámeček a pohlcující obrazovku se zaoblenými rohy. Když je čas na multitask, můžete podle potřeby změnit velikost a uspořádat více oken.

CPU Qualcomm SM 7125 mezitím běží až 1.5krát rychlejší než model 2020 a GPU je 2.6krát podporuje. Dodává se s pamětí 64 GB, ale výkon můžete zlepšit ještě více pomocí části oblasti pouze pro čtení (ROM) jako paměť s náhodným přístupem (RAM).

Samsung Galaxy Tab Active4 Pro | UI and first impression

Nové uživatelé Tab S6 Lite najdou ho zabalit s nově přepracovaným perem S, představujícím 0.TIP 7 milimetrů-který píše stejně pohodlně jako skutečné pero a nabízí nižší latenci než předchozí modely. Obchodní profesionálové mohou spárovat pero s poznámkami Samsung, které poskytuje rychlé zvýraznění a umožňuje jim sevřít a přiblížit až 300 procent. Inteligentní vyhledávání v rámci poznámek Samsung znamená, že nebudete muset lovit dokumenty. A můžete převést ručně psané poznámky na text jediným dotykem. Pen S také magneticky připojuje k Galaxy Tab S6 Lite, buď uvnitř obálky knihy, nebo přímo na zařízení.

Práce na dálku nemusí znamenat práci samostatně. Galaxy Tab S6 Lite pomáhá členům týmu prakticky se spojit s automatickou framingem, který automaticky změní přiblížení fotoaparátu, aby lidé vidili na fotoaparátu. Duo Present to Call usnadňuje sdílení prezentací při pokračování videohovoru a duo Live Share vám umožní sdílet vaši obrazovku, když jste s kolegou. Mezi zážitek z podpisu galaxie patří také prostorový zvuk Dolby Atmos, vylepšený společností AKG pro bohatší stereo.

Galaxy Tab A8: Digitální aktivátor pracovního postupu

Se správnými tabletami mohou zdravotnická zařízení digitalizovat své přijímací formy, restaurace mohou zefektivnit svůj objednávkový systém, dodavatelé výroby mohou zajistit, aby vždy měli nejnovější plány, a maloobchodní nakupující mohou získat okamžité odpovědi od svépomocných kiosek.

Galaxy Tab A8 může pomoci ve všech těchto oblastech a posunout vaše podnikání vpřed do bezpapírového digitálního pracovního postupu.

Na základě známého operačního systému Android. jednodušší pro nasazení, konfiguraci a správu než na platformy PC. Galaxy Tab A8 vám umožňuje nasadit nové tablety, aniž byste ohromili svůj rozpočet IT.

S 10.5palcová obrazovka a zvukový systém Dolby Atmos, Galaxy Tab A8 je navržen pro více poutavé videohovory, školení a prodejní prezentace. Fotoaparát směřující přední část bude mít pocit, že jste ve stejné místnosti jako vaši zákazníci. Galaxy Tab A7 Lite je téměř stejně velký, s 8.7palcový širokoúhlý displej.

VYBRAT pro Galaxy Tab A7 Lite, získáte přístup k plnému ekosystému Galaxy. Díky tomu je snazší sdílet soubory bezpečně, užijte si konzistentní zážitek. Rozšiřitelné úložiště. například úložný slot pro MicroSD, pro úložiště až 1 TB. vám dává vše, co potřebujete ke správě všech vašich důležitých souborů a obsahu.

Zbytek karty Galaxy A sestava A mezitím nabízí spolehlivý výkon a dlouhou životnost baterie. až 13 hodin na největším modelu, Galaxy Tab A 10.1 palec. S připojením 4G LTE na vybraných modelech můžete důvěřovat svému tabletu, který vás udrží, když nemáte Wi-Fi.

S Galaxy Tab a 8palcová, galaxie tab a 8.4 palcový a galaxie tab a 10.1 palce, můžete si vybrat nejlepší směs přenositelnosti a velikosti obrazovky pro vaše použití a pracovní prostředí. Ultra-přenosný model 8 palců se vejde do zad. zatímco 10.1palcový model je výhodnější pro prohlížení více dokumentů najednou.

Model uprostřed, Galaxy Tab A 8.4 palce, nepřidávejte jen trochu více prostoru na obrazovce; přidává také možnost připojení LTE, takže můžete být produktivní odkudkoli. A pokud zjistíte, že po nákupu potřebujete více úložiště, můžete využít rozšiřitelný paměťový slot.

Správný tablet galaxie pro vaše potřeby

Všechny tablety Galaxy přicházejí s vestavěnou zabezpečení Knox a také volitelnými řešeními pro správu mobilních mobilních zařízení, která usnadňují správu celé flotily zařízení v měřítku.

Výběr nejlepšího tabletu Galaxy pro vás sestoupí, ke kterému zařízení může nejlépe řešit práci, pro kterou ji potřebujete. Pokud potřebujete výkonný tablet podobný notebooku s klávesnicí, trackpad a kompatibilitou DEX, zvažte Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8 a S8 Ultra Ultra. Pokud pracujete v poli a potřebujete něco, co zvládne teplu. Nebo pokud hledáte nižší rozpočet, spolehlivé zařízení pro přesunutí vaší firmy do budoucnosti bez papíru, Galaxy Tab A 8 palců, karta A 10.1 palcový, tab a7 lite a tab S6 lite může dodat.

Správa mobilních zařízení nemusí být komplikovaná. S účinným řešením MDM může vaše organizace utratit méně a dělat více. bezpečně a efektivně. A dozvíte se o Knoxově správě, dostupném řešení MDM společnosti Samsung, které přichází s 90denní bezplatnou zkušební verzí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS