Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth. Samsung Galaxy Watch 44mm

Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth

Sledování Samsung Galaxy 44mm Bluetooth Cena v Indii je 10 999 GBP. Můžete si koupit Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth online na Samsung za nejnižší cenu. Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth byl naposledy aktualizován 29. května 2023

Podobné produkty

Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth Ceny

uživatelské recenze

Elegantní produkt

Jen vynikající.jít na to.Žádné chytré hodinky jako je tento. Ti, kteří jsou napjat na výdrž baterie, a poté si koupí jakékoli chytré hodinky (nejvyšší) a můžete očekávat maximum za den.

Skvělý produkt

Samsung Galaxy Watch4 pracuje podle očekávání. Na tomto zařízení se mi líbí OS OS. je to jako mini mobilní.

Báječný!

Je exkluzivní získat tento produkt za tuto cenu Celková kvalita sestavení je úžasná. Ale pokud by poskytli rychlé nabíječky, bylo by to mnohem užitečnější. Je to v pořádku, ale jsem s tímto produktem opravdu spokojený. Děkuji Flipkart 🙂

Související zprávy

Samsung Galaxy Sledujte 6, aby zvýšila monitorování zdraví pomocí FDA činěných nepravidelných oznámení o srdečním rytmu

Integrace prvků zaměřených na zdraví, jako jsou elektrokardiogramy, v chytrých hodinách a fitness sledovači se stala běžným trendem mezi výrobci. Například Samsung již začlenil Vari…

Samsung Galaxy A14 4G byla spuštěna v Indii s bezprecedentní čtyřletou softwarovou podporou

Samsung představil svou nejnovější nabídku přátelskou k rozpočtu, smartphone Galaxy A14 4G, na indickém trhu. Nový model, který slouží jako dostupnější alternativu k Galaxy A14 5G, si zachovává klíčové funkce…

Série Samsung Galaxy Watch 6, která má být poháněna rychlejší Exynos Soc: Číst dále vědět

Samsung letos plánuje zahájit další nositelné sérii Galaxy Watch 6. Série bude zahrnovat Samsung Galaxy Watch 6 a Samsung Galaxy Watch 6 Classic. Série hodinek se spustí spolu s.

Google Pixel Fold vs Samsung Galaxy Z Fold 4: rozdíly a podobnosti, na které byste se měli podívat

Před pár dny vzal Google průmysl smartphonu bouří se spuštěním Google Pixel Fold. Jedna věc, kterou jsme si již jisti, je, že zařízení Google poskytne docela tvrdou konkurenci.

14 nejlepších telefonů se snímači otisků prstů

Závod potkanů ​​k zničení „rámečku“, nebo co nejvíce z toho, je stále zapnutý, a proto je nyní k dispozici řada telefonů s podnosením nebo displayovým senzorům otisků prstů v celém Budgu…

Sharp Design, inteligentní software a standout zdravotního senzoru Samsung Galaxy Watch 4 způsobuje slibnou upgrade, který nějak stojí méně než loňská verze.

Tom’s Guide Verdict

Sharp Design, inteligentní software a standout zdravotního senzoru Samsung Galaxy Watch 4 způsobuje slibnou upgrade, který nějak stojí méně než loňská verze. Plus klasický model stále nabízí oblíbený rotující rámeček každého.

Klady

 • Štíhlejší design a nové tváře hodinek
 • Nové opotřebení OS se cítí jako tizen, ale s dalšími aplikacemi
 • První hlavní smartwatch s analýzou složení těla
 • cenově dostupné než Galaxy Watch 3

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Procesor: Exynos W920 Software: Wear OS ONE UI WACH Sensors: Samsung Bioactive Sensor (PPGECGBIA) Konektivita: Bluetooth, Wi-Fi, LTE (volitelné), paměť NFC: 1.5 GB RAM 16GB Trvanlivost: 5ATM IP68 / MIL-STD-810G Kompatibilita smartphonu: Android 6.0 nebo vyšší životnost baterie: 40 hodin

Poznámka editora: The Samsung Galaxy Watch 5 a Samsung Galaxy Watch 5 Pro jsou nyní k dispozici a nabízejí nový zdravotní senzor a delší výdrž baterie. Možná však budete moci získat Samsung Galaxy Watch 4 se slevou. Nezapomeňte se podívat na náš průvodce po Samsung Galaxy Watch 5 vs. Galaxy Watch 4.

Sledování Samsung Galaxy 4 se cítí povědomě, přesto jinak, a myslím tím nejlepším možným způsobem. Vypadá to jako hodinky Galaxy, ale tato iterace je ostřejší a sofistikovanější. Software funguje jako Tizen, ale aktualizovaná platforma OS OS Google je pragmatická a přesná.

Samsung prokopal „aktivní“ značku pro svou nejnovější sestavu a místo toho postavil sportovní Galaxy Watch 4 jako vlajkovou loď společnosti a „klasickou“ verzi, která nese luxusní vlastnosti loňské Samsung Galaxy Watch 3.

Galaxy Watch 4 zabalí zdravotní snímač 3 v 1 pro měření srdeční frekvence, užívání EKG a složení těla čtení-je to první hlavní chytré hodinky, která nabízí analýzu bioelektrické impedance (BIA).

Není pochyb o tom, že Galaxy Watch 4 byla Nejlepší chytré hodinky A přesto pro lidi se smartphony Samsung a nejlepší sledování Samsung vůbec. Přečtěte si tuto recenzi Samsung Galaxy Watch 4 a zjistěte, proč je však opět nahrazen Galaxy Watch 5.

Samsung Galaxy Watch 4 Cena a dostupnost

Standardní Samsung Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic jsou k dispozici k nákupu od 27. srpna 2021.

Galaxy Watch 4 začíná na 249.99 pro model Bluetooth 40 mm a 299.99 pro model 40 mm LTE. Galaxy Watch 4 Classic začíná na 349.99 pro model Bluetooth 42 mm a 399.99 pro model 42 mm LTE. Pokud chcete uložit, můžete získat slevy přímo u maloobchodníka s našimi promo kódy Samsung.

Nezapomeňte zkontrolovat našeho průvodce, jak nastavit Samsung Galaxy Watch 4, jakmile dostanete svůj.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic: Co se liší?

Počáteční cenaMožnosti velikostiRozměryHmotnostKapacita baterieBarevné možnosti
249.99 349.99
40 mm/44 mm 42 mm/46 mm
40 mm: 40.4 x 39.3 x 9.8 mm; 44 mm: 44.4 x 43.3 x 9.8 mm 42 mm: 41.5 x 41.5 x 11.2 mm; 46 mm: 45.5 x 45.5 x 11.0 mm
40 mm: 0.91 uncí 44 mm: 1.06 uncí 42 mm: 1.64 uncí 46 mm: 1.83 uncí
40 mm: 247 mAh; 44 mm: 361MAH 42 mm: 247 mAh; 46 mm: 361MAH
Černé, stříbrné, růžové zlato, zelené Černá, stříbro

Náš specializovaný průvodce Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic pokrývá všechny rozdíly (a podobnosti) mezi dvěma verzemi smartwatch.

Pojďme to z cesty. Samsung Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic jsou na vnitřní straně identické. Od nového softwaru OS Wear OS a One Skin UI Skin Samsung po senzor 3 v 1 a rozsáhlé kolekce tváří v hodinách získáte stejný softwarový zážitek.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic Funkce Fancier Materials, jako je pouzdro z nerezové oceli, kožené popruhy a fyzický rotující rámeček. Přemýšlejte o tom jako linie „vydání“ Apple Watch. Kromě toho, že Galaxy Watch 4 Classic je mnohem cenově dostupnější než modely Apple Watch Edition, které se obvykle vyrábějí z špičkových materiálů, jako je keramika a titan. Ačkoli to stojí o 100 více než standardní klasika Galaxy Watch 4, je to počáteční cena je stále levnější než vstupní úroveň Apple Watch 6.

Samsung Galaxy Watch 4: Design

Obě verze Samsung Galaxy Watch 4 mají přepracovaný rám, který umožňuje přechod bez mezery z podvozku smartwatch na popruhy. Jednotná sada korunních tlačítek také sportuje podlouhlý tvar, spíše než jeden vyčnívající kulatou korunu doprovázenou tlačítkem propláchnutí.

Navzdory těmto jemným změnám Galaxy Watch 4 vzdává hold modelům hodinek Galaxy v minulosti. Galaxy Watch 4 Classic získá rotující rámeček, což je praktický navigační nástroj a vynikající fidget spinner. Vzhledem k tomu, že původní hodinky Samsung Galaxy debutovaly rámečkem, je pro produkt stejně ikonický, jak je pero S. err, bylo to?. do Galaxy Note Smartphone. Proto je kontroverzní, že se Samsung rozhodl odstranit rotující rámeček z nového Samsung Galaxy Watch 5.

Takže jako někdo, kdo použil Galaxy Watch 3 v poslední době než Samsung Galaxy Watch Active 2, Přizpůsobení kapacitní verzi rámečku na základní linii Galaxy Watch 4 trvalo čas. Ale mínus mechanismus, smartwatch je mnohem štíhlejší, což dělá moderní gadget, který se nebude mýlit za tradiční hodinky.

Stále bych to nosil z tělocvičny na večeři, zejména v možnostech stříbrného nebo růžového zlata. To je jen můj vkus. Oceňuji také zelenou verzi, která je porovnána do Samsung Galaxy Z Flip 3, ale přichází pouze ve velikosti 44 mm. Upřednostňuji model 40 mm pro velikost zápěstí, i když můj mužský kolega vyzkoušel na 46mm Galaxy Watch 4 Classic a užil si vzhled většího displeje.

Samsung Galaxy Watch 4: Noste os a nevýhody

Software Samsung Galaxy Watch 4 poskytuje nejlepší zážitek, jaký jsem kdy měl používat OS, období. Přestože mě smartwatches se starým operačním systémem oklamaly předtím. nejprve fungovala dobře, dokud se začnou vytekat závady. Galaxy Watch 4 se netýká. Řeknu, že se software stále cítí velmi tizen, ale je to dobrá věc. Nalezení mého rytmu si nebralo čas a nechala mi přepnout mezi aplikacemi a nabídkami a hladce nastavovat stránky.

Rotující dlaždice jsou zjevnými zbytky Tisenu, plus Samsung Pay a Samsung Health stále mají prioritu. Kromě toho, nová aplikace Google Cloud (která vypadá hodně jako WatchOS, ale je to pohodlné, tak koho to zajímá?) je nabitý programy Google. Včetně 23. května, asistent Google.

Získáte však mapy Google. Mít to na mém zápěstí mi pomáhá snadno obejít, ať už chodím ve městě nebo jezím na předměstí. Podívejte se na více funkcí Samsung Galaxy Watch 4 Wear Os, které si zatím užívám. Podívejte se také na naše Wearos vs. Srovnání WatchOS pro to, jak software Galaxy Watch 4 ve srovnání se softwarem Apple Watch.

Doplňující opotřebení OS, One UI Watch dělá Galaxy Watch 4 aktivnějším členem ekosystému zařízení Samsung. Nastavení a nástroje a nástroje softwaru z smartphonu Galaxy do galaxie do galaxie a naopak automaticky. Jeden hodinky UI také využívá rozsáhlou knihovnu obličeje hodinek, kompletní s proprietární editační sadou pro vývojáře. Bublinská čísla, animace zvířat a barevně koordinované komplikace, které mi připomínají Android 12, jsou některé z mých častých možností obličeje.

Samsung Galaxy Watch 4: Analýza složení těla

Samsung vyvinul nový zdravotní senzor pro Galaxy Watch 4. Kombinuje monitorování srdeční frekvence (PPG), čtečku elektrokardiogramu (EKG) a analýzu bioelektrické impedance (BIA) pro senzor 3 v 1, který sedí blíže k pokožce než jednotlivé zdravotní senzory v předchozí galaxii hodinky.

Z nich je Bia velkou novinkou. Podobné tomu, co najdete na Nejlepší chytré měřítka, BIA posílá skrz vaše tělo slabý elektrický proud, aby analyzoval procento tělesného tuku, index tělesné hmotnosti (BMI), svalovou hmotu, kostní hmotu, procento tělesné vody a další. Při pořizování čtení BIA je rychlé, ale budete muset držet prsty proti tlačítkům koruny po dobu asi 15 sekund, aniž by ty prsty spočívaly na kůži vedle smartwatch. Je to trochu trapné, takže jsme se vydali na průvodce, jak používat Samsung Galaxy Watch 4 k měření složení těla.

Při správném použití vám analýza složení těla může pomoci pochopit, jak změny provedete ve vaší stravě nebo aktivitě, ovlivňují váš interní make.up. nejen vaše váha. Ale existují námitky. Pro jednoho se obecně nedoporučuje, aby lidé s kardiostimulátory nebo těhotnými lidmi používali BIA. Zatímco mnoho inteligentních měřítek má režim, který deaktivuje BIA. Samsung jednoduše říká, že ti, kteří by to neměli používat, by to neměli používat.

Pak existují obavy z metrik shromážděných z BIA, které možná udržuje tělo dysmorfie. Samsung jednoduše říká, že měření nemusí být přesná pro ty, kteří jsou mladší 20 let, ale nezdá se, že by na tuto funkci stanovil skutečné věkové omezení.

Necítím se vhodné sdílet intimní podrobnosti o mém těle s internetem, ale všimnu si nesrovnalostí s měřením. Čtení Samsung Galaxy Watch 4 neodpovídala mému stupnici Wyze. Měření byla až 5% sleva na metiky, jako je perfektní tělesná tuk. Je těžké říci, které zařízení je přesnější, aniž bych viděl lékaře, ale pravděpodobně bych také nepoužil jako svou severní hvězdu pro cíle. A znovu, pokud jste těhotná, máte dysmorfii kardiostimulátoru nebo bojového těla, povzbudil bych vás, abyste před zakoupením této chytré hodinky vyhledali profesionální lékařskou pomoc.

Recenze Samsung Galaxy Watch 4: Sledování aktivity

V průběhu jednoho týdne jsem použil Samsung Galaxy Watch 4 ke sledování různých tréninků uvnitř i venku. Pro můj test na trénink Samsung Galaxy Watch 4 jsem začal s vzpírání, a zatímco hodinky vám umožňují sledovat jednotlivé typy pohybu (tj. Arm Curls, Bench Press, Boční zvyšování, pull-up). Apple Watch má několik dalších možností, pokud jde o sledování různých sportů, ale Galaxy Watch 4 má více výklenků výběru. Pravděpodobně budete muset přidat typy tréninku z aplikace Samsung Health na vašem smartphonu. seznam předvoleb není rozsáhlý.

Když došlo na jógu, cítil jsem, že můj počet kalorií běžel vysoko, ale poznal jsem, že moje srdeční frekvence aktualizovala rychleji než na Galaxy Watch 3. Pro cvičení, kde vaše srdeční frekvence zůstává v kratším rozsahu než, řekněme, kardio, časté obnovování je užitečné pro to, jak určité pozice ovlivňují mé tělo.

Nemohl jsem sledovat zápěstí tak pečlivě při jízdě na kole, jak jsem mohl u psí. Naštěstí Galaxy Watch 4 poskytuje aktualizace slyšitelných a vibrací na počet najetých kilometrů plus krátké shrnutí aktivity každých 30 minut. Opět si myslím, že počet kalorií hodinek je příliš velkorysý, ale GPS dobře mapoval mou spolehlivou trasu o 10 mil dobře.

Automatické sledování tréninku Galaxy Watch 4 je podobně úspěšné. Žonglování mého 90-liber psa, telefon, klíče a někdy i kávu, často zapomenu zahájit procházku cvičení. Buzz na zápěstí dejte mi vědět, když Galaxy Watch 4 detekuje mou procházku a zvedne sledování od doby, kdy jsem opustil svůj byt. Má také užitečnou funkci automatické pauzy, takže můj pes potřebuje pozdravit každého kolemjdoucího.

Sledování Samsung Galaxy 4: Sledování spánku a stresu

Samsung vylepšil metriky sledování spánku pro své nejnovější chytré hodinky. Krevní kyslík se měří jednou za minutu přes noc na Galaxy Watch 4, ve srovnání s jednou za 30 minut na Galaxy Watch 3. Čtení SPO2 by mohlo znamenat větší vhled do kvality odpočinku, zejména pro ty, kteří mají podmínky, jako je spánková apnoe. Když spíte vedle kompatibilního smartphonu, zvuky vašich chrápání se také sledují.

Jsem tichý spáč, ale často se časně probudím na čas brzy ráno. V těchto případech by Galaxy Watch 4 zaznamenal dva samostatné spánky, ale ukázal mi celkový čas spící v ranní rekapitulaci.

Další nástroj pro obnovení, stresová aplikace Galaxy Watch 4 ukazuje vaše úrovně stresu. Zůstal jsem v zelené, což znamená, že není příliš stresovaný, ale smartwatch mi stále dal možnost zahájit dýchací sezení. Fitbit Sense má přesvědčivější přístup k monitorování a řízení stresu, i když je povzbudivé vidět, jak se hodinky Samsung dohánějí.

Samsung Galaxy Watch 4: výdrž baterie

Stejně jako bych chtěl nazvat výdrž baterie a snížit (některé zvěsti naznačují týdenní výdrž baterie), je to daleko od dealbreakeru. Samsung odhaduje, že Galaxy Watch 4 mohou trvat 40 hodin s pravidelným používáním. V loňském roce to řeklo něco podobného, ​​ale jak pokrývám svůj průvodce po Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 3, s GPS, sledováním aktivity a vždy povoleným zobrazením, musel jsem se účtovat každých 24 hodin.

Denní nabíjení je pouze normou pro většinu mobilních zařízení, která používáme každý den. Jistě, mnoho skvělých chytrých hodinek a mnoho z nejlepších fitness sledovačů posledních několik dní bez poplatku. Ale pokud nezmizíš do lesa po dobu jednoho týdne, nechtěl bych se chytit na rozdíl mezi 40 a dnem.

Přál bych si, aby byla výdrž baterie Samsung Galaxy 4 však konzistentnější. Našel jsem několik dní, kdy hodinky musely být účtovány častěji než 24 hodin.

Samsung Galaxy Watch 4: Verdikt

S aktualizacemi designu, obnoveným softwarem a roztržením systému BIA, Samsung Galaxy Watch 4 není v žádném případě přírůstkovým upgradem. A vše za nižší cenu, mohu přidat. Proto Samsung Galaxy Watch 4 Classic nestojí za peníze, podle mého názoru.

Ale někdy, když provedete mnoho změn najednou, existuje více šancí na to, aby individuální změny nedosáhly. Životnost baterie by mohla být konzistentnější a opotřebení OS chybí při spuštění některé klíčové funkce. Také váhám oslavit výhody analýzy složení těla založené na zápěstí pro počet lidí, pro který by mohla být nebezpečná pro.

Místo toho úspěch Samsung Galaxy Watch 4 přichází k integraci jako nepříjemně dobře se zařízeními Galaxy, stejně jako Apple Watch s větším ekosystémem Apple. Masters je to pohodlí, které pro uživatele Samsung chybělo, a nechal všechny ostatní čipy padnout. Je to nejlepší chytré hodinky pro Android, který si můžete koupit. Zůstaňte naladěni, zda si to udržuje své místo konkurentů, jako je Montblanc Summit 3 a Google Pixel Watch (nebo dokonce The Ramed Samsung Galaxy Watch 5) vstoupit na trh.

Podívejte se na naše promo kódy Samsung pro nejnovější slevy a nabídky.

Recenze Samsung Galaxy Watch 4

Hlavní funkce Samsung Galaxy Watch 4 je přepracováním jeho softwaru, který kombinuje vzhled a dojem existující platformy společnosti Samsung a funkčnost opotřebení OS. Má dobré rysy fitness, silnou výdrž baterie a pohodlný design. Existují některé problémy s kompatibilitou, které mohou frustrovat některé potenciální kupce, ale Galaxy Watch 4 je do značné míry zajímavou iterací nejvyšších smartwatch v Samsungu Samsung.

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

Samsung Galaxy Watch 4 je pokračováním jednoho z našich oblíbených smartwatches vůbec a je to poprvé za čas, kdy jsme viděli společnost Embsome Wear Os Software. Není to však vaše typické sledování opotřebení OS; Je spuštěn OSN OS 3 překrytý jedním uživatelským UI Watch 3 a Google spolupracoval se společností Samsung na vytvoření tohoto operačního systému.

Stojí za zmínku, že už to není nejnovější model, že čest jde do Samsung Galaxy Watch 5 a Samsung Galaxy Watch 5 Pro, které byly odhaleny v srpnu 2022. Ačkoli na papíře nezní jako obrovské upgrady. Jiné, snad, než pokud jde o výdrž baterie.

Zpět na Watch 4 a na papíře je zde celková upgrade versus předchozí model také omezený v softwaru a hardwaru, ale jak tato recenze Samsung Galaxy Watch 4 zdůrazňuje, je vhodná pro každého, kdo hledá špičkové smartwatch, který dokáže může Sledovat tréninky a také nabízejí mnoho dalších inteligentních funkcí, které mnoho alternativních společníků zápěstí nemůže.

Kompatibilita Galaxy Watch 4 je však nevysvětlitelně horší než předchozí hodinky Samsung. Pokud vlastníte iPhone, nebude to s ním fungovat, a přestože je kompatibilní se všemi moderními telefony Android, budete muset vlastnit smartphone Samsung pro přístup k některým funkcím, jako je krevní tlak nebo měření EKG.

Je to určitě zklamáním, protože předchozí chytré hodinky společnosti Samsung jsou jedny z nejlepších z hlediska kompatibility. Stále bychom řekli, že Watch 4 stojí za to vyzvednout, i když vlastníte telefon non-Samsung Android, ale měli byste si uvědomit, že existují omezení.

Vzhledem k těmto upozorněním se o designu hodinek líbí. Existuje virtuální rotující rámeček-vracející se funkce od Samsung Galaxy Watch Active 2-který ve spojení se dvěma tlačítky na pravé straně umožňuje snadnou navigaci kolem nabídek Smartwatch’s Menus. Někteří mohou chybět fyzický rotující rámeček z Galaxy Watch 3, ale to je dobrá alternativa.

Fitness rysy zde se nesmírně neliší od toho, co jsme viděli dříve, ale existuje nový nástroj pro složení těla, který vám dává hrubou představu o procentech vašeho tělesného tuku. Zjistili jsme, že GPS, monitorování srdeční frekvence a další fitness rysy jsou dobře promyšlené na Galaxy Watch 4.

Životnost baterie není na Galaxy Watch 4 obrovským problémem, ale není to nejdéle trvalá chytrá hodinka, jakou jsme kdy viděli. Bude to trvat až dva dny s normálním až intenzivním používáním a asi tři dny, pokud nepracujete nebo používáte funkce jako GPS.

Představeno podél Samsung Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3, Galaxy Watch 4 se připojí k Samsung Galaxy Watch 4 Classic. měli byste se podívat na tento chytrý hodinky, pokud chcete fyzický rotující rámeček, což je hlavní rozdíl mezi nimi zařízení.

Pokud jde o Galaxy Watch 4, je to nejlepší chytré hodinky pro každého, kdo vlastní smartphone Galaxy. Pokud vlastníte jiný telefon Android, je to stále hodná volba pro váš další chytré hodinky, ale kolem výše uvedených funkcí jsou námitky.

Rovněž stojí za zmínku, že Samsung Galaxy Watch 5 pravděpodobně přistane v srpnu nebo kolem roku 2022, takže možná budete chtít zvážit čekání na to.

Samsung Galaxy Watch 4 Datum a cena vydání

Samsung Galaxy Watch 4: Cena a dostupnost

 • Prodal se 26. srpna 2021
 • Nejlevnější možnost je 249.99 /249 £ / AU399
 • Možnosti jdou až 329.99 /309 £ (asi AU580)

Velikosti obrazovky: 40/44 mm Hmotnost: 25.9G/30.Software 3G: Noste OS 3.0 RAM: 1.Úložiště 5 GB: 16 GB GPS: Vestavěná kapacita baterie: 247 / 361Mah bezdrátové nabíjení: Ano, QI

Samsung Galaxy Watch 4 je nyní k dispozici v USA a Velké Británii, kde se prodala 26. srpna 2021. Je to také v Austrálii, která to získala 10. září 2021.

Existují dvě velikosti Watch Galaxy Watch 4. Menší 40mm verze stojí 249.99 /249 £ / AU399 pro verzi Bluetooth, zatímco verze LTE stojí 299.99 /289 £ / AU499.

Pokud se vám líbí větší hodinky, model 44 mm stojí 279.99 /269 £ (asi AU500) ve své formě Bluetooth a 329.99 /309 £ (asi AU580) pro variantu 4G. To je mnohem levnější než Galaxy Watch 3, ale to proto, že toto zařízení je do značné míry náhradou za Galaxy Watch Active 2.

Pokud nakupujete kolem vás, můžete také získat Samsung Galaxy Watch 4 za méně než výše uvedené, protože už to není tak nové. Možná také budete chtít zvážit čekání na prodejní akci, jako je Amazon Prime Day, která se v roce 2022 odehrává 12. a 13. července.

Pokud chcete větší chytré hodinky s fyzickým rotujícím rámečkem, budete se chtít rozhodnout pro klasiku Galaxy Watch 4. To je tentokrát samostatná produktová řada, i když mnoho specifikací je mezi tímto zařízením podobné.

Galaxy Watch 4 Classic 42mm stojí 349 / £ 349 / AU549 pro model Bluetooth a 399 /389 / AU649 pro model LTE. Model 46 mm je dodáván ve verzi Bluetooth za 379 / £ 369 / AU599, nebo variantu LTE při 429 / £ 409 / AU699.

Stejně jako u standardních Galaxy Watch 4 však můžete často najít klasiku Watch 4 za snížené ceny.

Samsung Galaxy Watch 4 Design and Display

Samsung Galaxy Watch 4: Design and Display

 • Modely 40 mm a 44 mm
 • Černé, zlaté, zelené nebo stříbrné verze
 • Virtuální rotující rámeček. ne fyzické

Samsung Galaxy Watch 4 je štíhlý smartwatch s designem, který pohodlně sedí na vašem zápěstí. Pokud hledáte něco dotykového chunkiera, nebo byste chtěli rotující rámeček, měli byste se rozhodnout pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic.

Pro ty, kteří hledají štíhlejší design, nabízí Galaxy Watch 4, že se dvěma tlačítky na pravé straně a jen málo dalšího, aby snižovaly jeho elegantní vzhled. Je dodáván ve dvou modelech, jeden s 40mm hodinky a druhou s tělem 44 mm.

Oba modely jsou vyrobeny z hliníku. Rozměry modelu 40 mm jsou 40.4 x 39.3 x 9.8 mm s hmotností 25.9 g, zatímco 44 mm je 44.4 x 43.3 x 9.8 mm a váží 30.3G.

Oba modely jsme nosili a zjistili jsme, že jsou oba jako pohodlné přizpůsobení, aniž bychom vážili zápěstí.

Použili jsme model 44 mm delší dobu než menší model a zjistili jsme, že je to vhodná velikost (všimněte si, že tento spisovatel je dospělý). Je pohodlné nosit po celý den, i když to nemusí být nejvhodnější nosit v noci pro sledování spánku.

Obrazovky na obou modelech Galaxy Watch 4 vypadají jasně a zjistili jsme, že je snadno čtení. Rozlišení je také působivé, přičemž 40mm hodinky mají rozlišení 396 x 396 a model 44 mm, který to přijme až 450 x 450. To je 330 pixelů na palec pro oba modely.

Jednou z jedinečných rysů Galaxy Watch 4 ve srovnání s jinými chytrými hodinami je jeho „virtuální“ rotující rámečková funkce. Neexistuje žádný fyzický rotující rámeček zde. jděte na klasiku Watch 4, pokud je to funkce, kterou chcete. ale můžete spustit prst kolem černého rámu obrazovky, aby se otočil prostřednictvím nabídek a přístup k různým funkcím a přístup k různým funkcím.

Každý model je také odolný vůči vodě a prachu, což znamená, že je můžete vzít do vody až pět metrů hluboko. Slovo o dodávané pásmo hodinky však. je vyrobeno z nového materiálu, který nemusí dobře zvládnout intenzivní cvičení, protože jsme zjistili, že na našem zápěstí zanechalo něco vyrážky.

Možná budete chtít investovat do kapely vyrobené z jiného materiálu, pokud pravidelně nosíte hodinky do tělocvičny.

Barevné možnosti se také liší mezi modely. 40mm hodinky 4 přichází v černé, zlaté a stříbrné, zatímco 44mm model je dodáván v černé, zelené a stříbrné. To vše jsou relativně ztlumené barvy, takže si možná budete chtít koupit další popruh, pokud chcete na zápěstí odvážnější stín.

Samsung Galaxy Watch 4: výkon a software

 • Čipová sada Exynos W920 s 1.5 GB RAM a 16 GB úložiště
 • Noste OS 3.0 Software
 • Přístup do obchodu s hrami a spoustou aplikací

Watch 4 obsahuje vlastní čipovou sadu společnosti Samsung Exynos W920 a 1.5 GB RAM. Během naší doby testování jsme zjistili, že je to dostatečná síla pro hladké spuštění různých aplikací bez jakéhokoli zpomalení. Toto je jeden z nejrychlejších chytrých hodinek, jaké jsme kdy použili.

Tato rychlost není tak patrná, jako by mohla být na smartphonu nebo notebooku, ale je patrná ve srovnání s jinými chytrými hodinami a umožňuje vám používat různé aplikace, když jsou funkce GPS spuštěny, například, například funkce GPS, například.

Na obou modelech Galaxy Watch 4 je 16 GB úložiště. Zjistili jsme, že z toho bylo přijato asi 8 GB s aplikacemi OS a předinstalovanými aplikacemi, které vám opět ponechávají totéž pro vaše vlastní aplikace a hudbu.

Jeho software je místo, kde Galaxy Watch 4 svítí. Samsung zde nepoužívá svůj vlastní software Tizen WearAbles a místo toho znovu obnovuje operační operační systém Google, i když s vlastním rotáním.

Bylo vám odpuštěno, že jste zde zmateni. Tizen se v posledních letech zaměřil na softwarové úsilí společnosti Samsung a software běžící na Galaxy Watch 4 vypadá podobně jako o něm.

Místo toho se jedná o opotřebení OS 3, ale s vlastní kůží Samsung, nazvanou One UI Watch 3, nahoře. Zahrnuje celou řadu aplikací Samsung, na které budete zvyklí, pokud jste měli předtím sledování galaxie, ale to je primárně nosit OS.

To znamená, že máte přístup do obchodu Google Play, a přestože opotřebení OS není nejpohodlnější aplikace platformy, máte více/mnohem více/jakékoli možnosti, než máte na Tizen. Design se mezitím stále cítí zřetelně Samsung.

Software na Galaxy Watch 4 vypadá dobře a funguje hladce a navíc najdete všechny aplikace dostupné v obchodě Google Play připravené a čekající. Toto je lepší řešení než Tizen, ale udržuje to všechny výhody, díky nimž byl software Tizen skvělý.

Samsung Galaxy Watch 4: Fitness

 • Nový bioaktivní senzor pro vylepšené sledování
 • Nástroje pro složení těla
 • Všechny standardní funkce smartwatch fitness

Samsung Galaxy Watch 4 přichází s celou řadou zdravotních a fitness funkcí, včetně GPS pro sledování běhů, optického snímače srdeční frekvence a podpory EKG.

Velké změny fitness přicházejí ve formě nového bioaktivního senzoru 3 v 1, který umožňuje hodinky sledovat srdeční frekvenci, hladinu kyslíku v krvi a složení těla. Poslední v tomto seznamu je jediná nová funkce, ale toto je poprvé, kdy byly senzory kombinovány.

Samsung říká, že jeho nástroje pro měření složení těla umožňují vidět klíčové metriky fitness, jako je hmotnost kosterního svalu a procento tělesného tuku. Tyto skenování se snadno spustí, i když budete muset zůstat klidně, aby fungovali.

Statistiky, které získáte, zahrnují procentuální skóre tělesného tuku, kosterní sval, hmota tuku, tělesná voda a BMI. Také vám poskytne hrubou představu o zdravém rozsahu pro váš pohlaví, váhu a výšku.

Je těžké říci, jak přesné jsou tyto různé metriky, ale zjistili jsme, že je užitečné mít o nich alespoň hrubou představu a budete je moci sledovat po určitou dobu, abyste zjistili, zda můžete výsledky zlepšit.

Monitor srdeční frekvence se ukázal jako přesný a naše výsledky se týkaly měření prováděných pomocí jiných zařízení. Monitor srdeční frekvence fungoval nejlépe v rámci vlastních aplikací společnosti Samsung, ale tyto funkce můžete také použít na nástroje OS OS třetích stran, jako jsou Strava a Nike Running Club.

Zjistili jsme také, že funkce GPS fungovaly dobře, když jsme si ve srovnání s jinými zařízeními vzali hodinky s přesným umístěním.

Jednou důležitou věcí, kterou je třeba poznamenat, je omezená kompatibilita některých fitness funkcí. Nástroje pro sledování EKG a krevního tlaku jsou k dispozici pouze tehdy, když připojíte Galaxy Watch 4 k smartphonu Samsung.

Je to frustrující prvek a to znamená, že tyto hodinky pro vás nemusí být nejlepší volbou, pokud nevlastníte telefon Samsung. Alternativní zařízení od značek, jako je Garmin, nabízejí podobné funkce, ale v každém telefonu.

Samsung Galaxy Watch 4: výdrž baterie

 • 247 mAh nebo 361Mah baterie
 • Zhruba dva dny používání na poplatek
 • Nabíjecí podložka obsažená v krabici

44mm Galaxy Watch 4, což je model, který jsme zkontrolovali, je poháněn baterií 361 mAh a životnost baterie se během naší doby testování ukázala jako silná. Zjistili jsme, že smartwatch bude trvat nejméně dva dny od jediného poplatku i při intenzivním používání, a pokud pravidelně nepoužíváte fitness funkce, můžete očekávat, že hodinky vydrží po celé tři dny.

40mm verze přichází s menší buňkou 247 mAh a my ještě musíme testovat, jak dobře to funguje. Naše zkušenosti s předchozími Smartwatches Samsung zaznamenaly mírný rozdíl v životnosti baterie mezi menším a větším modelem, ale neměli byste očekávat, že se varianta 40 mm dramaticky liší.

V krabici je nabíjecí podložka, která je trochu překvapením, protože Samsung je v posledních letech upustil ze svých chytrých telefonů. To znamená, že zde dostanete kabel, takže budete muset najít nabíjecí blok nebo jej připojit přímo do zařízení kompatibilního s USB.

Koupit to, pokud.

Vlastníte telefon Samsung

Některé z nejlepších funkcí Samsung Galaxy Watch 4 jsou uzamčeny na telefony Samsung, takže pokud již vlastníte jeden z jeho sluchátek, budete z této chytré hodinky co nejlépe využít maximum.

Chcete skvělý software smartwatch

Vzhled společnosti Samsung Tizen se v posledních letech hodně vyvinul a kombinoval jej s funkčností opotřebení OS. umožňuje vám přístup k celé řadě nositelných aplikací Google Play.

Chcete solidní fitness zážitek

Samsung Galaxy Watch 4 není nejuznávanějšími fitness hodinky, které si můžete koupit, ale je vhodné pro většinu lidí s hlavními rysy GPS, skvělým monitorem srdeční frekvence a řadou dalších nástrojů také. I když budete potřebovat telefon Samsung, abyste mohli použít některé funkce.

Nekupujte to, pokud.

Vlastníte telefon iPhone nebo non-Samsung Android

Společnost Samsung upustila od podpory pro iPhony na Galaxy Watch 4, což je frustrující pro ty, kteří mají iPhone, ale nechtějí Apple Watch. A jak jsme již zmínili, některé funkce monitorování zdraví nejsou kompatibilní s telefony Android od jiných značek.

Vlastníte již hodinky Samsung Galaxy

Pokud vlastníte nedávnou generaci hodinek Galaxy, pravděpodobně nebudete potřebovat Galaxy Watch 4. Není tu dost toho nového, zejména nad Galaxy Watch Active 2, takže to nemusí být pro vás.

Chcete rotující rámeček

Jednou z nejzajímavějších jedinečných rysů řady Galaxy Watch je jeho rotující rámeček a vy to nedostanete na standardní Galaxy Watch 4. Pokud chcete fyzický rámeček, budete se chtít podívat na klasiku Galaxy Watch 4.

Zvažte také

Pokud jste zjistili, že tato recenze Samsung Galaxy Watch 4 nepokrývá všechny vaše základny, zde je několik dalších nositelných, které je třeba zvážit.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic Pokud potřebujete to nejlepší, klasická verze Watch 4 by pro vás mohla být. Jeho klíčová upgrade jeho designu, s odolným materiálem a rotujícím rámečkem, který vám pomůže navigovat hodinky. Přečtěte si naši úplnou recenzi Samsung Galaxy Watch 4 Classic

Apple Watch 7 Apple’s Contemporary to The Galaxy Watch je Apple Watch 7, který provozuje WatchOS, a dobře funguje s iPhone, pokud máte jeden z nich. Přečtěte si naši plnou recenzi Apple Watch 7

Fitbit Versa 3 Fitbit Versa Line of Smartwatches je nejvíce „mainstream“ nositelná linka Fitbit a Versa 3 stojí méně než hodinky 4, přestože mají spoustu užitečných funkcí. Přečtěte si naši plnou recenzi Fitbit Versa 3

Poprvé recenzováno: srpen 2021

Jak testujeme

Jsme hrdí na naši nezávislost a náš přísný proces testování revize a nabízíme dlouhodobou pozornost produktům, které kontrolujeme, a zajišťujeme, aby byly naše recenze aktualizovány a udržovány. Bez ohledu na to, kdy bylo zařízení uvolněno, pokud si ho stále můžete koupit, je to na našem radaru.

Recenze Samsung Galaxy Watch 5

Jsem odborník na PCMag na fitness a technologii inteligentní domácí technologie a za 10 a více let jsem napsal více než 6 000 článků a recenzí, které jsem tu byl. Unbox, nastavení, testování a kontroluji širokou škálu spotřebitelských technologických produktů z mého domova na Floridě, často pomocí mého Pitbull Bradley. Jsem také instruktor jógy a aktivně jsem vyučoval skupinu a soukromé třídy téměř deset let.

Sečteno a podtrženo

Společnost Galaxy Watch 5 Samsung 5 se zlepšuje na vítězném vzorci s odolnějším designem a delší výdrží baterie než její předchůdci, což z něj činí nejlepší chytré hodinky kompatibilní s Androidem na trhu.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

samsung, galaxy, watch, 44mm

Klady

 • Konkurenční cena
 • Elegantní design
 • Světlý, odolný displej
 • Dobrý výběr aplikací
 • Mírné zlepšení životnosti baterie oproti předchozí generaci
 • Digitální rámeček pro rychlé posouvání

Nevýhody

 • Při spuštění údaje o teplotě nejsou k dispozici
 • Chybí venkovní specifické funkce Pro model
 • Pochybná měření SPO2
 • Žádná data variability srdeční frekvence nebo dýchání

Samsung Galaxy Watch 5 specifikace

Samsung neobnoví kolo se svou nejnovější vlajkovou lodí smartwatch, ale nemusí to. Galaxy Watch 4 byla naše oblíbená smartwatch kompatibilní s Androidem od roku 2021 a Galaxy Watch 5 (začínající na 279.99) na tom staví s větší baterií, odolnějším displejem a infračerveným senzorem, který je schopen měřit teplotu těla (i když v době tohoto psaní neexistuje způsob, jak vidět vaše teplotní údaje). Esteticky vypadá Galaxy Watch 5 jako loňský model, se stejným přitažlivým designem, nádherným displejem a funkčním digitálním rámečkem pro rychlou navigaci. Stále provozuje také OS OS, což vám umožňuje přístup ke všem standardním aplikacím Google. Own Pixel Watch Google slibuje, že letos na podzim otřásá krajinou Smartwatch, ale prozatím je Samsung Galaxy Watch 5 pro většinu uživatelů Androidu nejlepší alternativou Apple Watch, která si vydělává cenu našich editorů.

Posouzení sestavy Smartwatch Samsung 2022

Stejně jako tomu bylo v roce 2021, má Samsung dvě nové chytré hodinky pro rok 2022: Galaxy Watch 5 a robustnější venkovní sledování 5 Pro. Podobně jako Apple Watch funguje pouze s iPhony, řada Galaxy Watch 5 je exkluzivní pro telefony Android. Nejnovější chytré hodinky společnosti Samsung provozují jeden UI Watch 4.5 (Otevře se v novém okně) (které je založeno na OS 3.5) a vyžadují zařízení se systémem Android 8.0 (nebo novější) s více než 1.5 GB RAM. Přestože můžete spárovat hodinky 5 s telefony Android, které nejsou Samsung, některé funkce, včetně měření elektrokardiogramu (EKG), pracují pouze s sluchátky Samsung, podle mluvčího společnosti pro společnost.

Galaxy Watch 5 sportuje stejný jednoduchý, minimalistický design jako loňský Watch 4. Je vybaven 40 mm (malý) nebo 44 mm (velký) hliníkový pouzdro. Model Bluetooth/Wi-Fi začíná na 279.99 pro verzi 40 mm, zatímco verze LTE začíná na 329.99. Obě velikosti jsou k dispozici s možností grafitu (černé) nebo stříbra. Větší a menší modely jsou také k dispozici v exkluzivních barvách, safíru (modrá) a růžově zlatém.

Samsung mi poslal 40mm Bluetooth/Wi-Fi Watch 5 in Silver, spolu s fialovou skupinou Bora. Všechny ostatní barvy případů mají odpovídající popruh, ale můžete si přizpůsobit barvu a styl pásma hodinek pomocí nástroje pro zakázku na webových stránkách Samsung. Všimněte si, že Watch 5 Colors odpovídá společnosti Samsung New Galaxy Z Flip 4 pro ty módní, kteří chtějí koordinovat své chytré hodinky a smartphone.

Apple Watch SE (2022)

Google Pixel Watch

Samsung Galaxy Watch4 Classic

Robustní Watch 5 Pro, mezitím obsahuje 45mm hodinky, odolnější titanový pouzdro v černé nebo šedé barvě a odpovídající sportovní skupina D-Buckle. Začíná na 449.99 pro model Bluetooth/Wi-Fi nebo 499.99 pro verzi LTE. Bohužel, model Pro nepřichází v menší velikosti.

Fanoušci Smartwatches Samsung mohou být zmateni, že jak Watch 5, tak Watch 5 Pro chybí fyzický rotující rámeček pro rychlé posouvání, což je funkce dostupná na mnoha starších smartwatchech Samsung, včetně loňských Watch 4 Classic. Toto opomenutí mi však opravdu nevadí. Stejně jako The Standard Watch 4, oba modely Watch 5 mají funkční digitální rámeček zabudovaný do obrazovky, který se fyzicky neotáčí, ale stále vám umožňuje navigovat jednoduše spuštěním prstu podél vnějšího okraje displeje. Při testování digitální rámeček Watch 5 fungoval dobře a nechal mě rychle procházet menu na hodinách.

To znamená, že Watch 4 Classic, který má pouzdro z nerezové oceli 42 mm nebo 46 mm, zůstává v prodeji pro ty, kteří chtějí rotující rámeček.

Galaxy Watch 5: Odolná, lepší výdrž baterie

Galaxy Watch 5 má výjimečně jasný a krásný displej s AMOLED s možností vždy zapnutý. Obrazovka na modelu, který jsem testoval, měří 1.2 palce napříč a sportovní rozlišení 396 po 396 pixelů, zatímco větší model má 1.4-palcový panel s rozlišením 450 x 450 pixelů.

S jasem obrazovky nastaveno asi tři čtvrtiny cesty k maximu, barvy pop a dokonce i nejmenší text je snadno čitelný. Malý model nabízí spoustu nemovitostí na obrazovce a na mém drobném zápěstí se necítí příliš velký.

Watch 5 je první Samsung nositelný s safírovým krystalovým sklem chránícím displej, o kterém společnost říká, že je o 60% těžší a 1.6krát silnější než vnější vrstva hodinek 4. Díky této změně materiálu je nový model méně náchylný k poškrábání. Verze Pro má ještě silnější displej safíru Crystal než standardní model a slibuje dvojnásobnou trvanlivost hodinek 4. Účelně jsem se nepokoušel poškodit hodinky 5, abych ověřil tvrzení Samsungovy trvanlivosti, ale náhodou jsem to jednou upustil na tvrdé podlaze a přežil to bez úhony.

Hodinky si zachovávají hodnocení 5ATM a IP68 svého předchůdce, což znamená, že je to vodotěsné do hloubky 164 stop po dobu 10 minut, plus vydrží prach, nečistoty a písek. Splňuje také standard MIL-STD-810H, takže by měl přežít extrémní teploty a další environmentální stresory, jako jsou vibrace a šok.

Watch 5 (vlevo) je silnější než Apple Watch Series 7 (vpravo) vlasy (Credit: Angela Moscaritolo)

Samsung říká, že obě verze standardního sledování 5 měří 9.8 mm (0.38 palců) tlustý, ale zdá se, že to vylučuje zdravotní senzor, který mírně vyčnívá zezadu. Když jsem dal hodinky 5 a Apple Watch Series 7 (což oficiálně měří 0.42 palců tlustý) vedle sebe, podle mých očí se zdá, že si Samsungovy hodinky jsou vlasy silnější.

Hodinky 5 váží jen unci (1.1 unce pro větší velikost). Na zápěstí je to lehké a pohodlné a já to nepovažuji za obtěžující se nosit do postele, což je dobré, protože hodinky nabízejí dostatečné funkce sledování spánku. Sportovní skupina se cítí měkká a bezpečně; Mělo by existovat minimální riziko, že se spona náhodně uvolní nebo se popruh náhodně oddělí od hodinek.

Pokud jde o interní hardware, Watch 5 obsahuje stejný procesor, paměť a úložné specifikace jako Watch 4 (čip Exynos W920 s 1.5 GB RAM a 16 GB úložiště), ale nabízí výdrž baterie. Modely malých a velkých hodinek mají 50h a 410 mAh baterie, v tomto pořadí, až z 247 mAh a 361 mAh na Watch 4.

Samsung říká, že Watch 5 trvá až 50 hodin na poplatku, nebo 10 hodin více než jeho předchůdce. Při mém testování trvalo Watch 5 asi 30 hodin s povolenou funkcí zobrazení vždy, která vypočítává na pouhých šest hodin déle než Watch 4. Apple Watch Series 7, která obsahuje baterii 309 mAh, podobně trvala 29 hodin v mém testování s povoleným vždy na displeji.

Nebyl jsem schopen replikovat 50hodinový nárok společnosti Samsung na mé jednotce Watch 5 Review. Deaktivace neustálého displeje narazilo na výdrž baterie na 36 hodin, což zahrnovalo dvě celé noci sledování spánku. Pokud plánujete udržet vždy povolený displej, pravděpodobně jej musíte účtovat každý den, jako je loňský model.

Životnost baterie je jednou z oblastí, kde model Watch 5 Pro nabízí výhodu. Je vybaven poměrně masivní baterií 590 mAh, kterou Samsung říká, že by měla trvat 80 hodin na poplatku (nebo 20 hodin, pokud povolíte GPS). Zatím nemám model Pro, takže nemohu toto tvrzení ověřit. Samsung neposkytl vedení baterie pro model LTE/Cellular, který jsme neměli pro testování.

Watch 5 také slibuje 30% rychlejší nabíjení než loňský model. Při mém testování trvá plně nabíjení hodinek 5 asi 75 minut, podobně jako série Apple Watch 7.

Samsung říká, že prasknutí hodinek 5 na jeho nabíječku pouhých osm minut před spaním by mu mělo dát dostatek výdrže baterie, aby sledoval spánek po dobu osmi hodin. Tato schopnost byla zjevně inspirována Apple, který inzeruje stejný výkon baterie pro řadu 7.

Rozbalení a poznávání Galaxy Watch 5

Při testování jsem neměl žádný problém nastavit hodinky 5 prostřednictvím nositelné aplikace Galaxy na smartphonu Galaxy S21 Fe. V krabici s Watch 5 získáte průvodce rychlým startem a nabíječku USB-C ve stylu puku. Musíte poskytnout napájecí adaptér.

Naštěstí hodinky dorazí částečně nabité. Asi minutu po jejím připojení k nabíječce jsem se podíval na hodinky a už to bylo 81%. Odtud trvalo jen čtyři minuty, než dosáhlo 100%.

Chcete.li to nastavit, musíte si stáhnout aplikaci Galaxy Nositelná (k dispozici pouze pro Android), pokud ji na telefonu ještě nemáte. Když jsem otevřel aplikaci na Galaxy S21 Fe, automaticky začal skenovat zařízení, aby se zařízení přidala a rychle našel hodinky 5. Dále zobrazovalo číslo na obrazovce hodinek a v aplikaci. Aplikace mě požádala, abych potvrdil, že čísla byla stejná. Poté, co jsem to udělal, aplikace začala stahovat nástroj Galaxy Watch 5 Manager.

V řadě vyskakovacích oken žádá manažer Galaxy Watch 5 o povolení k přístupu k vašim kontaktům, kalendáři, protokoly telefonních hovorů a vašich fotografií a médií. Rovněž žádá o povolení k provádění a správě telefonních hovorů a také odesílání a prohlížení zpráv SMS. Dále musíte souhlasit s podmínkami služby Google a přihlásit se do svého účtu Google.

V tomto bodě procesu nastavení vyberete, které aplikace chcete nainstalovat na hodinky. Do telefonu jsem zahrnul všechny aplikace, stejně jako doporučené aplikace pro hodinky třetích stran, jako jsou Calm, Kakaotalk, Shazam a Strava.

Stejně jako každá smartwatch bohatá na funkce, musíte strávit nějaký čas zkoumáním hodinek 5, abyste zjistili, kde je všechno a co dělá. Ale pokud jste obeznámeni s hodinky 4, nový model je uspořádán stejným způsobem.

Z obličeje hodinek přejedete doleva pro přístup k dlaždicím aplikací (až 10, včetně každodenní aktivity, sledování tréninku, složení těla, spánku, počasí, kalendáře, srdeční frekvence a stresu), přejeďte prstem doprava pro oznámení, přejeďte rychlým přejetím dolů Nabídka panelu (pro povolení režimu před spaním a vždy zapnutý displej, připojte sluchátka Bluetooth a další) a přejetím přejetím pro všechny vaše aplikace (které můžete změnit pořadí, jakkoli se vám líbí).

Chcete.li se vrátit, přejeďte přejetím doprava nebo stiskněte fyzickou zadní klávesu (dolní tlačítko). Chcete.li přejít do své naposledy použité aplikace, zdvojnásobte stisknutím tlačítka Home (horní tlačítko). V nastavení můžete přizpůsobit funkci domovských a zadních klíčů.

Spousta aplikací

Stejně jako jeho předchůdce i The Watch 5 obsahuje oblíbené aplikace vyvinuté Google, včetně asistenta Google, map, zpráv a obchodu Play, vedle Samsung’s Bixby, Buds Controller, Samsung Pay a další.

Kromě výše uvedených byly tyto aplikace předinstalovány nebo přidány k mé hodinky 5 během nastavení: Accuweather, Alarm, Cardiogram, C25K (program pro běh 5K), kalkulačka, kalendář, kompas, kompas, kontakty, snadný hlasový rekordér, energie, energie, energie, energie, energie. Najděte můj telefon, FitBod, Gallery, Golf Pad, Hole19, Kamoot, Media Controller, Messages, Music, MyFitnessPal, Outlook, Phone, připomenutí, Globální cíle Samsung (otevírá se v novém okně). Samsung Health (otevírá se v novém okně) (pro zobrazení vašich metrik), Samsung Health Monitor (pro přijetí elektrokardiogramu), nastavení, spánkový cyklus, Spotify, Stocard, Stockwatch, časovač, hlasový rekordér, počasí a světové hodiny.

Aplikace Galaxy Nositelná telefonní telefon umožňuje spravovat obsah v hudebních a galerijních aplikacích na Watch 5 a může volitelně automatické synchronizace stop a obrázků. Sledujte také k přijetí a volání z připojeného telefonu.

Aplikace Samsung Smartthings je k dispozici na Watch 5, ale musel jsem ji ručně stáhnout z obchodu Play. Aplikace SmartThings Watch vám umožňuje přístup a ovládání jakýchkoli kompatibilních inteligentních domácích zařízení a scén, které jste nastavili jako oblíbené v telefonu.

Watch 5 nemá předinstalovaný časovač odpočítávání rukou jako The Apple Watch, ale podobnou aplikaci pro mytí rukou Samsung si můžete stáhnout prostřednictvím obchodu Google Play Store. Myslím, že časovač odpočítávání rukou Apple Watch je jednou z užitečnějších nedávných funkcí smartwatch, takže jsem rád, že ekvivalent Samsung také funguje dobře.

V obchodě Google Play na Watch 5 najdete mnoho dalších Google Standbous, včetně Gboard (klávesnice Google), kamery (aplikace pro kameru pro zařízení Google), fit, udržování a peněženku. Mezi další populární aplikace k stažení na Watch 5 prostřednictvím obchodu Play patří Adidas Running, Iheart: Hudba, Lifesem, Map My Fitness, Ski Tracks, Swim.com a todoist. Ujišťujeme vás, že existuje mnoho aplikací Watch Face, jen pro případ, že se vám nelíbí výchozí možnosti společnosti Samsung.

Pokud jde o podporu aplikace třetích stran, Wear OS stále stopuje WatchOS Apple a chybí pozoruhodné tituly včetně Amazon Music, Messenger, Pandora a Telegram.

Nové a vylepšené senzory wellness

Na základě zdraví sledují Watch 5 měří a sleduje váš aktivní čas, nasycení kyslíkem v krvi, spálené kalorií, cvičení, srdeční frekvence, úroveň stresu, spánek, kroky a dokonce i chrápání. Také vám umožní zaznamenat příjem potravy a vody, měřit a sledovat složení těla (včetně procenta tělesného tuku) a vzít si EKG.

Jak již bylo zmíněno, největším upgradem na Watch 5 je přidání infračerveného teplotního senzoru pro sledování teploty kůže. Bohužel v době psaní měření teploty kůže ještě nebyla k dispozici, takže jsem nemohl tuto funkci otestovat. Samsung nenabídl žádné náznaky, kdy budou k dispozici údaje o teplotě, ale říká, že spolupracuje s vývojáři na vytváření funkcí, které využívají výhody technologie.

Několik dalších nositelných zařízení. včetně Fitbit Charge 5, Oura Ring Generation 3 a Whoop 4.0. Dopoledne dodržujte změny teploty pokožky, metrika, která ukazuje, zda běžíte teplejší nebo chladnější ve srovnání s vaší základní linií. Série Apple 7 tuto funkci nenabízí, ale zvěsti naznačují, že Cupertino nositelné nové generace, které se očekává letos na podzim, bude mít senzor tělesné teploty.

Samsung také přetvořil zakřivení zadního skla v sérii Watch 5. Zvýšená povrchová plocha bioaktivního senzoru znamená přímější kontakt s vaším zápěstí. Tato změna umožňuje přesnější složení těla, nasycení kyslíkem v krvi (SPO2) a měření elektrokardiogramu podle společnosti.

samsung, galaxy, watch, 44mm

Poté, co nosili hodinky 5 až postel spolu s inteligentním prstenem Oura Gen 3, The Galaxy Watch řekl, že mám minimální nasycení kyslíkem v krvi 86%, což se zdá být nízké. Pro srovnání, Oura oznámila můj průměrný SPO2 na 98% téhož noci. Jak varuje FDA (otevře se v novém okně). Mnoho faktorů může ovlivnit přesnost pulzních oxymetrů zařízení, která měří SPO2, včetně pigmentace kůže a tělesné teploty. Obecně by zdraví jedinci měli mít hladinu SPO2 mezi 95% a 100%.

Ne vždy považuji hodnoty SPO2 Watch 5 obzvláště přesné, takže byste je měli vzít s zrnem soli. Za pár dní, kdy jsem to měl na sobě, Watch 5 změřil můj SPO2 až 77%. Ostatní zařízení jako Oura a Apple Watch zřídka hlásí můj SPO2 pod 95%. Natáhl jsem se do Samsungu, abych zjistil, zda možná moje revizní jednotka nefunguje tak, jak je určena pro měření SPO2, a aktualizuji tuto sekci, až uslyším zpět.

Watch 5 monitoruje vaši úroveň stresu, i když nehlásí vaši skutečnou variabilitu srdeční frekvence (HRV). Nabízí nástroj pro republika s průvodcem s průvodcem, ale hodinky 5 také nesledují vaši rychlost dýchání. Obě tyto metriky jsou k dispozici na Apple Series 7, The Oura Gen 3 a mnoha dalších nositelných.

Když se nosí do postele, sledujte 5 sledování vašeho spánku a po několika nocích nabízí osobní koučování spánku. Pokud zařízení spárujete s kompatibilním smartphonem, Watch 5 může sledovat chrápání, spací metrika Samsung představená v loňském roce, která v současné době není k dispozici na Apple Watch.

Po sledování mého odpočinku jednu noc hodinky řekli, že jsem spal 6 hodin, 50 minut a dal mi skóre spánku 65 ze 100. Oura řekl, že jsem spal 5 hodin, 55 minut a dal mi skóre spánku 70. Také jsem zkontroloval inteligentní displej Nest Hub, který bezkontaktně sleduje váš spánek z nočního stolku, a jeho měření (6 hodin, 42 minut) se blíží s měřením sledování Galaxy Watch.

Po spánku v jednom víkendu ráno Watch 5 nabídl oznámení o důležitosti konzistence a navíc mi dala možnost zobrazit více informací a užitečných tipů na mém telefonu. Na telefonu to vyvolalo článek od National Sleep Foundation, který říká, že spánek nebo zůstat pozdě o víkendech může vést k pocitu známému jako „sociální zpoždění“, s účinky podobnými tradičním zpožděním trysky, které získáte při cestování mezi mezi časová pásma. Příští noc jsem vzbouřil jsem vzhůru a sledoval Netflix a ráno mě hodinky opět zahanbily a poukázaly na to, že jsem usnul mnohem později než moje cílová spáda.

Sledování tréninků s Galaxy Watch 5

Pro sledování fitness nabízí Watch 5 více než 90 možností aktivity, včetně základů, jako je cyklistika, veslování, běh a plavání; konkrétní cvičení, jako je bench press, mrtvé tahy, boční zvyšování a dřepy; Sport jako baseball, basketbal, plážový volejbal a golf; a dokonce i specializované aktivity, jako je aerobik aqua, klouzání, kajaku, sněžnice a vodní lyžování.

Je to poměrně komplexní seznam, ale přeji si, aby Watch 5 nabídl několik obecnějších možností sledování fitness dostupných na Apple Watch, včetně základního tréninku, tréninku s vysokou intenzitou a tradičního silového tréninku. Pokud Watch 5 nenabízí režim sledování pro aktivitu, kterou plánujete, můžete vždy použít možnost „jiné cvičení“.

Watch 5 mohou automaticky detekovat (otevírá se v novém okně) a začít sledovat určité typy tréninků, včetně chůze, běhu, eliptických, veslování, plavání a dynamických aktivit s vysokým pohybem. Několik minut po zahájení jedné z těchto aktivit vás hodinky upozorní, že sleduje trénink. Když zastavíte, hodinky automaticky přestanou sledovat také. Při testování funkce automatické detekce tréninku Watch 5 spolehlivě sledovala všechny procházky, které jsem vzal se svým psem Bradleym, včetně přesných GPS trasy, kterou jsme sledovali (musel jsem ručně povolit GPS).

Abych otestoval jeho přesnost, sledoval jsem 30minutové trénink na pevnosti na fitness zrcadle forme, které testuji na nadcházející recenzi, zatímco jsem nosil hodinky 5 na jednom zápěstí a Apple’s Series 7 na druhém. Pro tuto relaci hodinky 5 uvedly, že jsem měl průměr a maximální srdeční frekvenci 142 bpm a 170 bpm, plus spálené 305 celkem kalorií. Zajímavé je, že série 7 Apple uvedla, že jsem měl vyšší srdeční frekvenci (průměr 152 bpm, max. 188 bpm), ale spálil méně kalorií (celkem 220). Očekávají se odchylky ve fitness dat z jednoho produktu na druhý, takže je dobré se držet jednoho zařízení a sledovat vaše změny v průběhu času.

Po tréninku nabízí Watch 5 krásné grafy, které ukazují vaši srdeční frekvenci během relace a další metriky, jako je rychlost, v závislosti na vaší činnosti.

Watch 5 Pro nabízí několik funkcí tréninku specifické pro venkovní venkovní. S tréninkem na trase můžete importovat turistiku ve formátu GPX nebo na cyklistiku z aplikace Samsung Health do Watch. Při sledování tras ve formátu GPX vás směr otočení povedou vibracemi, hlasovými upozorněními a barevnou mapou na hodinky. Funkce track zpět obrátí vaši trasu a nasměruje vás zpět do výchozího bodu. To by mohlo být užitečné, kdybyste se ztratili.

Všimněte si, že Watch 5 se neintegruje s Fitbit, funkcí, která bude k dispozici na nadcházejících hodinek Pixel Watch. Očekáváme, že nositelné společnosti Google bude prvním zařízením OS OS, které podporuje metriku aktivní zóny Fitbita.

Nejlepší chytré hodinky pro uživatele Android

Nositelné společnosti Samsung budou čelit tvrdé konkurenci z nadcházejícího sledování Pixel Watch letos na podzim, ale prozatím je Samsung Galaxy Watch 5 nejlepší možností pro uživatele Androidu. Zachovává si světlý displej a atraktivní design svého předchůdce a navíc má vynikající výdrž baterie a trvanlivost. Zahrnuje také teplotní senzor, i když stále čekáme na podporu softwaru. Tyto aktualizace nemusí být nutně natolik významné, aby zaručovaly upgrade z loňského modelu, ale pokud jste na trhu s novým smartwatch kompatibilním s Androidem, vítěz Samsung Galaxy Watch 5 je vítězem výběru editorů. Venkovní dobrodruzi by mohli upřednostňovat Galaxy Watch 5 Pro, který nabízí odolnější pouzdro na titanium, ještě silnější displej safírového krystalu, delší výdrž baterie a několik venkovních specifických navigačních funkcí. Plánujeme to testovat, proto brzy zkontrolujte naši recenzi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS