Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic: Který byste měli koupit. Galaxy Watch4 Classic 46mm

Samsung Galaxy Watch 5 Pro vs. Galaxy Watch 4 Classic

Nejnovější série Galaxy Watch Samsung přistála a tentokrát máme Samsung Galaxy Watch 5 Pro místo „klasické“ variace dřívějších sérií Samsung. Pokud vás zajímá, co se tentokrát liší a zda byste se měli roztřídit na špičkové Galaxy Watch 5 Pro-model určený pro outdoorové nadšence, kteří hledají tvrdší chytré hodinky-nebo se držet osvědčených a testovaných Sledujte 4 klasiku, jsme tu, abychom pomohli. Porovnali jsme Samsung Galaxy Watch 5 Pro s klasikou Galaxy Watch 4 napříč kategoriemi, jako je design a displej, výdrž baterie a speciální funkce, které vám pomohou rozhodnout.

brejle

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic
Velikost Displeje 1.36 palců

46 mm: 396 x 396 pixelů (330 ppi)

Návrh a zobrazení

Ačkoli Watch 5 Pro tentokrát dorazil místo klasické varianty, existují některé docela zřejmé rozdíly mezi Samsung Galaxy Watch 5 Pro a Watch 4 Classic. Tam, kde si klasika Watch 4 zachovává rotující rámeček kolem jeho displeje, Watch 5 Pro se vzdává fyzického rotujícího rámečku. a kapacitní ovládání rámečku. ve prospěch dotykové rámečky. Vzhledem k tomu, že se jedná o funkci, která pomohla Samsungovi nositelným vyniknout z konkurence, bude zajímavé vidět, jak fanoušci reagují. Odstranění rotujícího rámu znamená, že profil Watch 5 Pro je ještě více svelte než 46mm hodinky 4 klasika, s 10.Hloubka 5 mm.

Watch 5 Pro váží 46.5 gramů a přichází jen v jedné velikosti: 45 mm. Watch 4 Classic přichází ve velikosti 42 mm nebo 46 mm, vážící se na 46.5 gramů a 52 gramů. Ve skutečnosti zde vůbec není příliš znatelný rozdíl, i když pokud jde o váhu, Watch 5 Pro je lehčí než 46mm Watch 4 Classic.

Ať už si vyberete, získáte displej Super AMOLED, i když Watch 5 Pro posílí rozlišení na 450 x 450. Ať tak či onak, věci vypadají docela ostré, ale displej novějšího modelu zajišťuje, že všechno vypadá výjimečně svěží a jasně. Watch 5 Pro je také prvním displejem smartwatch Samsung, který má 29GPA safírský krystalový displej, který poskytuje 60% tvrdší vnější vrstvu ve srovnání s řadou Watch 4 a kolem displeje je zvednutý rámeček pro přidanou trvanlivost.

V rámečku jsou také určité rozdíly. Watch 4 Classic má pouzdro z nerezové oceli, zatímco The Watch 5 Pro má titanové tělo. V závěrečné poznámce, Watch 5 Pro má zcela novou sportovní pásmo D-buckle s magnetickou přílohou pro vylepšené přizpůsobení ve srovnání s tradičním mechanismem spony na Watch 4 Classic.

Konečně, Watch 4 Classic přichází v černé nebo stříbrných, zatímco hodinky 5 pro je k dispozici v černém titanu a šedém titanu, který ve skutečnosti vypadá trochu spíše jako šedý písek na plážovém písku.

Rozdíly jsou zde poměrně minimální, takže to nazýváme kravatou. Pokud je pro vás fyzický rotující rámeček, pravděpodobně se budete chtít držet s klasikou Watch 4 Classic. Pokud se vám líbí, že se můžete vzdát tohoto rotujícího rámečku pro titanové tělo, displej s vyšším rozlišením se safírovým krystalem a bezpečnější sponu D-buckle, jděte na Watch 5 Pro.

Funkce fitness a sledování zdraví

Pokud jde o funkce fitness a sledování zdraví, Galaxy Watch 4 Classic a Watch 5 Pro má všechny obvyklé senzory, které byste očekávali. Obě hodinky jsou vybaveny bioaktivním senzorem Samsung 3 v 1 s bioelektrickou impedancí (BIA) senzorem, elektrokardiogramem (EKG) a senzorem srdeční frekvence PPG. Senzor BIA vám představuje informace dříve dostupné pouze z inteligentních měřítek, jako je index tělesné hmotnosti, bazální metabolický rychlost (BMR) a další. Použití funkce EKG vyžaduje aplikaci na vašem telefonu Samsung, aby se data zobrazovala, ale. K dispozici je také monitor kyslíku SPO2, sledovač měření stresu a sledovač zdraví žen, plus detekce pádu. Navzdory identickým rysům zde Samsung slibuje lepší přesnost s řadou Watch 5 kvůli bezpečnějšímu přizpůsobení a dalšímu kontaktu s zápěstí. Zde stojí za zmínku, že u.S. Uživatelé zatím nemohou využít monitorování krevního tlaku prostřednictvím svých hodinek Samsung Galaxy, protože dosud nebyla schválena regulační schválení.

Hlavní novou funkcí Watch 5 Pro je infračervená teplotní senzor, který používá infračervenou technologii k přesnému sledování vaší teploty, i když se změní teplota vašeho prostředí. To by mohlo být použity pro sledování období nebo jako časný ukazatel nemoci.

Obě hodinky také nabízejí skóre spánku pro sledování fází spánku, detekce chrápání a hladiny kyslíku v krvi. Samsung také přidal personalizované spánek koučování do Watch 5 Pro, měsíční na míru na míru a průvodce, aby pomohl zlepšit vaše spánkové návyky.

U obou hodinek můžete sledovat více než 100 různých tréninků s automatickým tréninkem. K dispozici je také známý trenér digitálního běhu z dřívějších modelů hodinek plus data Vo2 Max, který vám řekne množství kyslíku, který používáte během tréninku, a je to vynikající ukazatel aerobní fitness.

Watch 5 Pro přidá GPX, k dispozici poprvé na hodinky Galaxy, takže si můžete stáhnout nebo zobrazovat trasy a zaznamenat nové trasy a sdílet je s přáteli. Samsung přidal pokyny k otočení, aby udržel cyklisty a běžce na trati, plus nová funkce zpětného sledování, která vás zavede zpět tak, jak jste přišli, pokud se ztratíte. Tyto funkce mohou být základem na Garmin a dalších multisportních hodinek, ale obvykle se nacházejí na pokročilé vlajkové lodi chytré hodinky, takže Samsung může být na něčem zde.

Dáváme toto kolo Samsung Galaxy Watch 5 Pro, ale je to blízké. Přidání sledovače teploty a přidané funkce pro běžce a cyklisty pouze tlačí nejnovější Samsung do vedení, i když většina stejných funkcí zdraví a fitness lze nalézt na obou hodinách.

Vítěz: Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Životnost baterie

Další oblast, kde si všimnete velkého rozdílu mezi Galaxy Watch 5 Pro a Watch 4 Classic je výdrž baterie. Watch 4 Classic zabalí baterii 247 mAh v modelu 42 mm, zatímco varianta 46 mm je poháněna baterií 361 mAh. Oba by vám měli dát asi 40 hodin běhu, v závislosti na tom, jak používáte hodinky. Watch 5 Pro je nachází oba baterií 590 mAh, která slibuje až 80 hodin výdrže baterie při jednom nabití nebo 20 hodin nepřetržitého využití GPS.

V naší recenzi jsme zjistili, že se to překládá do tří pracovních dnů výdrže baterie bez dobití, pokud nenosíte své hlídky přes noc. To je s 30minutovou aktivitou sledovanou každý den. Protože Galaxy Watch 5 Pro není nejlepší volbou pro sledování spánku kvůli jeho velikosti a hmotnosti, dává to také výdrž baterie také znatelnou podporu. Ve skutečnosti se nepřiblížíte k zaslíbeným 80 hodinám společnosti Samsung, pokud aktivujete obrazovku vždy a nepřetržité srdeční frekvence a monitorování stresu.

Rychlejší rychlosti nabíjení jsou také v nabídce s řadou Watch 5, trvá asi 20 minut, než se dostane na 40% z téměř plochého, dosahující 65% za přibližně 40 minut a plné nabití za 90 minut.

Dáváme toto kolo Galaxy Watch 5 Pro pro tuto hovězí baterii a ty rychlejší rychlosti nabíjení.

Vítěz: Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Speciální funkce

Pokud jste fanouškem tohoto rotujícího rámečku, možná budete chtít držet se Galaxy Watch 4 Classic, protože Watch 5 Pro upřednostňuje dotykový rám místo toho.

Infračervená teplotní senzor na Galaxy Watch 5 Pro je pravděpodobně funkcí výjimečnosti hodinek, ale v rozbaleném, Samsung zmínil, že plánuje spolupracovat s vývojáři na prozkoumání nových způsobů, jak to v budoucnu využít, takže uživatelé z něj mohou těžit z toho v „blízká budoucnost.„To znamená, že bychom mohli chvíli čekat, než na to bude skutečně využití.

Oba hodinky provozují Weonos 3 a Samsung‚s One UI Watch. Watch 5 Pro Ships s jedním UI Watch 4.5, s podporou duální SIM a vylepšeným rozhraním psaní plus tuny nových funkcí dostupnosti. Brzy přicházejí nosit OS 3 jsou hudební aplikace jako Deezer a SoundCloud. Brzy budete také moci navigovat pomocí hlasu v mapách Google přímo z hodinek. Wear OS 3 také dává majitelům Galaxy Watch přístup k asistentovi Google na zápěstí.

Říkáme tomuto komoře, protože pravděpodobně jde o osobní preference. pokud absolutně nemůžete žít bez fyzického rotujícího rámečku, klasika Watch 4 je pro vás ta jedno. Pokud máte větší zájem o nejnovější funkce, jako je infračervený senzor teploty, měli byste pravděpodobně vyzvednout hodinky 5 Pro.

Cena a dostupnost

Galaxy Watch 5 Pro je v současné době k dispozici ke koupi od společnosti Samsung. Ceny začíná na 450 pro verzi Bluetooth a 500 pro variantu LTE. K dispozici je také speciální golfová vydání. Samsung má několik skvělých obchodních slev, které stojí za to se podívat, pokud máte způsobilé zařízení k obchodování. Sledujte 5 pro na jiných prodejcích, včetně Amazonu a Best Buy.

Galaxy Watch 4 Classic začíná na 300 a je k dispozici ke koupi od Samsung. Amazon, Best Buy a další maloobchodníci. Verze LTE je podporována všemi hlavními dopravci.

Celkový vítěz: Samsung Galaxy Watch 5 Pro

Pravděpodobně bychom to mohli nazvat kravatou, protože to bylo tak blízko, ale korunovali jsme Samsung Galaxy Watch 5 Pro našeho celkového vítěze. Ve skutečnosti rozdíly mezi těmito dvěma hodinkami nejsou tak významné a které z nich si vyberete, pravděpodobně se dostanou k osobním preferencím. Nakonec, odolnější displej Watch 5 Pro s safírovým krystalem, hovězí baterií a rychlejším nabíjením, teplotním senzorem a novým fitness funkce.

Kdo je tedy Samsung Galaxy Watch 4 Classic pro? Ti, kteří nemohou žít bez fyzického rotujícího rámečku. a vy můžete ušetřit 150 a přitom stále zabalit ve většině stejných funkcí pro sledování zdraví a fitness nalezených na Galaxy Watch 5 Pro. Watch 4 Classic je stále vynikajícím nákupem, ale Galaxy Watch 5 Pro jsou hodinky, které doporučujeme, pokud si kupujete své první hodinky Galaxy, i když to, zda to stojí za to, pokud upgradujete, pravděpodobně přijde na náklady.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic: Který byste měli koupit?

Přemýšlel, jaký je rozdíl mezi sledováním Samsung Galaxy 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic? Pokud se chystáte získat jednu z těchto chytrých hodinek Galaxy, budete se chtít rozhodnout, která verze je pro vás pravá.

Tyto dva chytré hodinky jsou sledováním Samsung Galaxy Watch Active 2 The Samsung Galaxy Watch 3. Standardní Galaxy Watch 4 příkopy „aktivní“ značky při zachování štíhlého, sportovního exteriéru. Galaxy Watch 4 Classic se snaží trochu těžší projít jako tradiční hodinky, doplněné koženými popruhy a rotujícím rámečkem.

Ale Samsung Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic jsou na vnitřní straně identické. Od nového softwaru OS Wear OS a One Skin UI Skin Samsung po senzor 3 v 1 a rozsáhlé kolekce tváří v hodinách získáte stejný softwarový zážitek. Místo toho rozdíly pocházejí z exteriéru. a z cenovky.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak se Samsung Galaxy dívá 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic Compare. Přesto si všimněte pouze Samsung Galaxy Watch 4 Classic zůstává v prodeji, protože nové Samsung Galaxy Watch 5 a Samsung Galaxy Watch 5 Pro dorazily. Podívejte se na všechny rozdíly mezi Samsung Galaxy Watch 5 vs. Galaxy Watch 4.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic: Spections ve srovnání

Počáteční cenaMožnosti velikostiRozměryHmotnostKapacita baterieŽivotnost baterieProcesorPřipojeníPaměťKompatibilita smartphonuTrvanlivostBarevné možnosti
249.99 349.99
40 mm/44 mm 42 mm/46 mm
40 mm: 40.4 x 39.3 x 9.8 mm; 44 mm: 44.4 x 43.3 x 9.8 mm 42 mm: 41.5 x 41.5 x 11.2 mm; 46 mm: 45.5 x 45.5 x 11.0 mm
40 mm: 0.91 uncí 44 mm: 1.06 uncí 42 mm: 1.64 uncí 46 mm: 1.83 uncí
40 mm: 247 mAh; 44 mm: 361MAH 42 mm: 247 mAh; 46 mm: 361MAH
40 hodin 40 hodin
Exynos W920 Exynos W920
Bluetooth, Wi-Fi, LTE (volitelné), NFC Bluetooth, Wi-Fi, LTE (volitelné), NFC
1.5 GB RAM 16GB 1.5 GB RAM 16GB
Android 6.0 nebo vyšší Android 6.0 nebo vyšší
5ATM IP68 / MIL-STD-810G 5ATM IP68 / MIL-STD-810G
Černé, stříbrné, růžové zlato, zelené Černá, stříbro

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic: Cena a dostupnost

Standardní Samsung Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic budou k dispozici 27. srpna. Pokud si předobjedete svůj mezi 11. srpnem do 26. srpna, získáte 50 kreditů do obchodu Samsung.

Standardní Galaxy Watch 4 začíná na 249.99 pro model Bluetooth 40 mm a 299.99 pro model 40 mm LTE. 44mm model stojí 279.99 pro Bluetooth a 329.99 pro LTE.

Galaxy Watch 4 Classic začíná na 349.99 pro model Bluetooth 42 mm a 399.99 pro model 42 mm LTE. Verze 46 mm je cena 379.99 pro Bluetooth a 429.99 pro LTE.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic: Design

Oba Samsung Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic mají přepracované rámy, které vytvářejí přechod bez mezery z podvozku smartwatch na popruhy. Klapice jednotných korun také sportují podlouhlý tvar, spíše než jeden vyčnívající kulatou korunu doprovázenou plochým bočním tlačítkem.

Galaxy Watch 4 vzdává hold modelu minulosti Galaxy Watch. Galaxy Watch 4 Classic získá rotující rámeček, což je praktický navigační nástroj a vynikající fidget spinner. Vzhledem k tomu, že původní hodinky Samsung Galaxy debutovaly rámečkem, stal se ikonickým designovým prvkem zařízení zařízení. Tato verze smartwatch vyrábí silnější módní prohlášení než mnoho jiných populárních nositelných na trhu.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic Funkce Fancier Materials, jako je pouzdro z nerezové oceli a kožené popruhy. Přemýšlejte o tom, jako je linka „Edice“ Apple Watch, s výjimkou klasiky Galaxy Watch 4 je mnohem dostupnější než modely Apple Watch Edition, které se obvykle vyrábějí z špičkových materiálů, jako je keramika a titan. Ačkoli to stojí o 100 více než standardní klasika Galaxy Watch 4, je to počáteční cena je stále levnější než vstupní úroveň Apple Watch 6.

Pro něco jemnějšího se standardní Galaxy Watch 4 rozhodne pro kapacitní rámeček a lehký, hliníkový pouzdro. Zahrnuté silikonové popruhy způsobují, že tato verze smartwatch vzhledu a cítit se více atleticky. Galaxy Watch 4 sedí více na vaší zápěstí než klasika Galaxy Watch 4.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic: Funkce

Mezi funkcemi Samsung Galaxy Watch 4 vs není žádný rozdíl v funkcích. Galaxy Watch 4 Classic. Zažijete stejný uživatelský zážitek, bez ohledu na to, s jakým smartwatch jdete.

Přesto tady je to, co je nové s řadou Galaxy Watch 4. Nejvíce pozoruhodně, Tizen byl absorbován do jednotného operačního systému Google Wear, který se nyní nazývá Wear OS 3. Domovská obrazovka a vaše oblíbené aplikace jsou navigovány přejetím dlaždicemi, zatímco větší kolekce aplikací existuje v cloudové nabídce. Vlastní programy společnosti Samsung, jako jsou Samsung Pay a Samsung Health.

Doplněné opotřebení OS, Samsung’s One UI Watch Skin lépe integruje Galaxy Watch 4 se zbytkem ekosystému Samsung Ecosystem. Nastavení z přenosu smartphonu Galaxy do chytrých hodinek Galaxy a naopak automaticky. Jeden hodinky uživatelského rozhraní také využívá rozsáhlé knihovny obličeje hodinek s temperamentními čísly, animacemi zvířat a barevně koordinovanými komplikacemi, které by vám mohly připomenout Android 12.

Pokud jde o zdraví a fitness rysy, nový zdravotní senzor Samsung pro Galaxy Watch 4 kombinuje monitorování srdeční frekvence (PPG), čtečku elektrokardiogramu (EKG) a analýzu bioelektrické impedance (BIA). Podobně jako to, co najdete na nejlepších inteligentních stupnicích, posílá BIA skrz vaše tělo slabý elektrický proud, aby analyzoval procento tělesného tuku, index tělesné hmotnosti (BMI), svalovou hmotu, kostní hmotu, procento tělesné vody a další. Vezmete čtení tím, že držíte prsty proti tlačítkům koruny asi 15 sekund.

Samsung také zlepšil metriky sledování spánku pro své nejnovější chytré hodinky. Krevní kyslík se měří jednou za minutu přes noc na Galaxy Watch 4, ve srovnání s jednou za 30 minut na Galaxy Watch 3. Čtení SPO2 by mohlo znamenat větší vhled do kvality odpočinku, zejména pro ty, kteří mají podmínky, jako je spánková apnoe. Když spíte vedle kompatibilního smartphonu, zvuky vašich chrápání se také sledují.

Nakonec si promluvme o výdrži baterie. Samsung odhaduje, že obě chytré hodinky vydrží až 40 hodin na jeden poplatek. Ale s GPS, sledováním aktivity a vždy povoleného displeje, může to být méně.

Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic: Což je pro vás to pravé?

Pokud jde o Samsung Galaxy Watch 4 vs. Galaxy Watch 4 Classic, volba přichází na cenu a design.

Za počáteční cenu 249.99 Standardní sledování Samsung Galaxy 4 je všestranný Android Smartwatch, kterou by většina nakupujících měla zvážit. Není to tak poutavé jako klasický model, ale je to vhodné pro tělocvičnu, přesto je to dost elegantní pro každodenní nošení.

Ale pokud jste všichni o tom rámci a preferujete chytré hodinky, která vypadá spíše jako tradiční hodinky, klasika Galaxy Watch 4 je váš gadget. A i když v podstatě platíte 100 prémie za zářivější bonbóny, je to stále levnější než Apple Watch.

Být ve známosti

Získejte okamžitý přístup ke zprávám o zlomení, nejžhavější recenze, skvělé nabídky a užitečné tipy.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Nový seznam přání

Rozdrťte tréninky, fitness cíle a váš seznam úkolů s Galaxy Watch4 pohodlný, elegantní a módní design měření složení těla s výkonným bioaktivním senzorem Samsung. Udělat každý.

Samsung Galaxy Watch4. 44 mm

Rozdrťte tréninky, fitness cíle a váš seznam úkolů s Galaxy Watch4 pohodlný, elegantní a módní design měření složení těla s výkonným bioaktivním senzorem Samsung. Udělat každý.

Samsung Galaxy Z Fold4 512GB

Galaxy Z Fold4 nabízí zážitek podobný PC s nově přidaným hlavním panelem. Zajišťuje rychlý přístup k aplikacím a snadnému multitaskingu. Dodává se s sofistikovaným designem, s prémiovým vzhledem a pocitem.

Samsung S23 256GB

Seznamte se s Galaxy S23, telefon vás vyvede z každodenního a do epické. Poznámka: Na tomto zařízení je k dispozici služba 5G je k dispozici.

The Wireless Age Im Wireless Communications Ltd. 1401 Broad Street Regina, Sask, S4R 1Y8

Nový seznam přání

Rozdrťte tréninky, fitness cíle a váš seznam úkolů s Galaxy Watch4 pohodlný, elegantní a módní design měření složení těla s výkonným bioaktivním senzorem Samsung. Udělat každý.

Samsung Galaxy Watch4. 44 mm

Rozdrťte tréninky, fitness cíle a váš seznam úkolů s Galaxy Watch4 pohodlný, elegantní a módní design měření složení těla s výkonným bioaktivním senzorem Samsung. Udělat každý.

Samsung Galaxy Z Fold4 512GB

Galaxy Z Fold4 nabízí zážitek podobný PC s nově přidaným hlavním panelem. Zajišťuje rychlý přístup k aplikacím a snadnému multitaskingu. Dodává se s sofistikovaným designem, s prémiovým vzhledem a pocitem.

Samsung S23 256GB

Seznamte se s Galaxy S23, telefon vás vyvede z každodenního a do epické. Poznámka: Na tomto zařízení je k dispozici služba 5G je k dispozici.

The Wireless Age Im Wireless Communications Ltd. 1401 Broad Street Regina, Sask, S4R 1Y8

Samsung Galaxy Watch4 Classic Review

Jsem odborník na PCMag na fitness a technologii inteligentní domácí technologie a za 10 a více let jsem napsal více než 6 000 článků a recenzí, které jsem tu byl. Unbox, nastavení, testování a kontroluji širokou škálu spotřebitelských technologických produktů z mého domova na Floridě, často pomocí mého Pitbull Bradley. Jsem také instruktor jógy a aktivně jsem vyučoval skupinu a soukromé třídy téměř deset let.

Sečteno a podtrženo

Klasická špičková Galaxy Watch4 Classic obsahuje design z nerezové oceli a rotující rámeček podporovaný lepším softwarovým zážitkem a více aplikacemi třetích stran než předchozí Smartwatches Samsung, ačkoliv můžete získat podobný zážitek pro 100 méně se standardním modelem Watch4.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Klady

  • Atraktivní klasický design hodinek
  • Rotující fyzický rámeček pro snadnou navigaci
  • Světlý, ostrý displej
  • Rychlý procesor
  • Měření tělesného tuku a složení
  • Skladby chrápání
  • Aplikace třetích stran než předchozí hodinky Samsung

Samsung Galaxy Watch4 Classic Specs

Přestože si vydělala vysokou chválu za loňské Galaxy Watch3 se sídlem v Tisenu, Samsung se umístil na třetím místě (otevírá se v novém okně) na globálním trhu smartwatch, za Apple a Huawei. Letos Samsung doufá, že hlubší integrace Google pomůže přilákat více kupujících k jeho nejnovější vlajkové lodi Smartwatch, 349.99 Galaxy Watch4 Classic. Sjednocená platforma OS OS Unified Google/Samsung Wath, Watch4 Classic přináší mapy Google, obchod s hrami a lepší výběr aplikací třetích stran na vaše zápěstí než kterákoli z předchozích hodinek společnosti Samsung Tizen. Přestože její výdrž baterie zůstává stejná, klasika Watch4 nabízí několik dalších pozoruhodných aktualizací z loňského modelu, včetně rychlejšího procesoru pro plynulejší posouvání, displeje s vyšším rozlišením pro ostřejší vizuály, rozšířenou paměť pro hudbu a ukládání aplikací, senzoru, které může měřit váš tělesný tuk a užitečnou funkci pro sledování chrápání. Je to nejlepší špičkový operační systém, který jsme testovali, i když dáváme mírnou preferenci standardních hodinek4, což stojí 100 méně a sportovní efektivnější design. Ať tak či onak, pokud jste na trhu pro smartwatch kompatibilní s Android, série Samsung Galaxy Watch4 je těžké porazit.

Design z nerezové oceli s rotujícím rámečkem

Sestava Smartwatch Samsung 2021 zahrnuje dva modely: vlajková loď Galaxy Watch4 Classic uvedená v této recenzi a dostupnější hodinky4. Hodinky jsou kompatibilní s chytrými telefony se systémem Android 6.0 nebo později s 1.5 GB RAM (omlouvám se, uživatelé iPhone, nepracují s iOS Apple).

Klasika Galaxy Watch4 má pouzdro z nerezové oceli a stejný rotující rámeček jako hodinky3. Je dodáván ve velikosti 42 mm a 46 mm v černé nebo stříbrné, počínaje 349.99 pro model Bluetooth/Wi-Fi nebo 399.99 pro jednoho s připojením LTE. Společnost také plánuje nabídnout limitovanou edici Rhodium-Plated Watch4, vytvořenou ve spolupráci s módní návrhářkou Thom Browne, v září.

Standard Watch4, který nahrazuje Galaxy Watch Active Line Samsung naposledy aktualizován v roce 2019, sportovní minimalistický design bez rotujícího rámu a hliníkového pouzdra. Začíná na 249.99 pro model Bluetooth/Wi-Fi, nebo 50 dalších, pokud chcete připojení LTE. Je dodáván ve velikosti 40 mm a 44 mm v černé nebo stříbrné; Model 40 mm je také dodáván v růžovém zlatě, zatímco 44mm je k dispozici také zeleně.

Apple Watch SE

Garmin Venu 2

Fitbit Sense

Amazon Halo

Pro tuto recenzi mi Samsung poslal 42mm Bluetooth Watch4 Classic in Black a také Galaxy Note20 Ultra Phone, aby se spároval s nositelným pro testování.

Hlavní klasika Watch4 přichází s gumovým pásem Ridge Sport Fluoroelastomer (FKM) ve velikosti malého/média (který se hodí do zápěstí v rozmezí od 5.1 palce do 7.5 palců) nebo střední/velké (pro zápěstí 5.7 až 8.1 palce). Watch4 je dodáván s obyčejnou sportovní kapelou FKM bez detailu hřebenu. Samsung prodává řadu doplňkových popruhů pro sérii Watch4, včetně 49.99 Hybridní kožená kapela pro klasičtější vzhled a 39.99 Extrémní sportovní model s vzduchovými otvory pro zpocené cvičení.

Kromě rotujícího rámečku a nerezové oceli Watch4 Classic neexistují žádné další upgrady ze standardních hodinek4. Oba mají stejnou baterii, připojení, vnitřní paměť, operační systém, procesor, senzory a uživatelské rozhraní. Mají hodnocení 5ATM a IP68, což znamená, že jsou vodotěsné do hloubky 164 stop po dobu 10 minut a vydrží prach, nečistoty a písek. Splňují také vojenský standard MIL-STD-810G, takže by neměli mít žádné potíže s poklesy, extrémní teploty, šok, vibrace, nízký tlak nebo vysokou nadmořskou výšku.

Samsung říká 42mm hodinářství4 klasické měření 1.63 o 1.63 o 0.44 (HWD) a váží 1.66 uncí (sans popruh), zatímco 46mm model měří 1.79 o 1.79 o 0.43 palců a váží 1.83 uncí. Ale je tu úlovek: měření hloubky společnosti Samsung vylučují zdravotní senzor, který mírně vyčnívá zezadu, takže hodinky jsou ve skutečnosti o něco silnější, než je uvedeno. Včetně senzoru, moje 42mm revizní jednotka je téměř 0.5 palců tlustý. Je to znatelně silnější než Apple Watch Series 6, která měří 0.42 palců do hloubky.

Pro každodenní nošení by se hodinky měly cítit „pohodlné, ale pohodlně“, s dostatečným prostorem, aby byla kůže pod dýcháním, Samsung říká, že říká Samsung. Během tréninku společnost doporučuje zpřísnit hodinky pro nejpřesnější měření zdraví.

Klasika 42mm hodinářství má 1.2-palcový, 396 po 396 Super AMOLED displej, zatímco 46mm model má 1.4-palcová obrazovka 450 x 450. Bez ohledu na velikost je displej světlý a krásný a nabízí rozlišení z poslední generace již živé a snadno čitelné 360-360 obrazovky.

Posouvání je hladké a citlivé díky procesoru Exynos W920 (Otevře se v novém okně). Samsung říká, že čip 5nm přináší 20% rychlejší výkon CPU a 10krát lepší grafický výkon než Exynos 9110 Watch3. Pokud jde o paměť, zabalí 1.5 GB RAM (50% podpora z loňského modelu) a 16 GB interního úložiště (nahoru z 8 GB).

Watch4 Classic a Watch4 mají na pravé straně dvě fyzická tlačítka: tlačítko napájení/domova nahoře a tlačítko Zpět níže. Tato tlačítka také používáte při provádění skenování kompozice těla, o kterém se podrobně diskutuji v této recenzi.

Stejně jako Apple Watch je zde hlavní omezení výdrž baterie. Samsung říká, že 42mm model je 247 mAh baterie a 46mmská buňka 361 mAh nabízí až přibližně 40 hodin šťávy, podobné hodinky3. Při mém testování trvala klasika Watch4 29 hodin s normálním až silněním používáním a vždy zapnutý displej, než její baterie klesla na 5% a já jsem ji vložil na jeho nabíječku. Jinými slovy, měli byste očekávat, že budete účtovat hodinky denně. S vždy povoleným displejem během dne s těžkým testováním to trvalo jen 19 hodin. Série Apple Watch 6 trvala kolem 25.5 hodin při testování s vždy povoleným displejem.

Naštěstí nebudete muset čekat velmi dlouho, až se nabíjí klasika Watch4 Classic. Samsung říká, že to šťává rychleji než hodinky3, a pouhých 30 minut nabíjení poskytuje 10 hodin výdrže baterie. I když se to nabíjí, hodinky vám dávají vědět, jak dlouho bude trvat, než se dostanete na 100%.

K zachování výdrže baterie nabízí klasika Watch4 režim pro úsporu energie, který deaktivuje vždy na displeji, omezuje rychlost CPU, snižuje jas obrazovky o 10%, omezuje procesy na pozadí (včetně využití sítě, umístění a synchronizace), snižuje obrazovku Time-out do 15 sekund, deaktivuje gesta probuzení a deaktivuje aktualizace softwaru. Až se baterie sníží, zeptá se, zda chcete povolit režim úspory energie.

Pokud hledáte dlouhodobější nositelnou, Fitbit Versa 3 slibuje více než šest dní výdrže baterie na nabíjení. Při testování měla stále 79% výdrž baterie po 24 hodinách těžkého používání s vždy povoleným zobrazením, takže ji rozhodně nemusíte nabíjet denně.

Google na hodinách Samsung

Jednou z největších změn v této generaci Smartwatches Samsung je přechod z vlastního mobilního operačního systému společnosti Tizen, který poháněl Watch3 a její předchůdci na novou platformu Wear OS OS.

Začátkem tohoto roku společnost Samsung spojila s Googlem, aby sloučila Tizen a nosila systémy OS ve snaze přilákat více vývojářů třetích stran a lépe konkurovat Apple Watch and WatchOS. Hodnota Watch4 Classic a Watch4 jsou první nositelné nositele, které spustily novou sjednocenou platformu, která obsahuje oblíbené aplikace Google, jako jsou Mapy Google a Play Store, a také Samsung Standby jako Samsung Platí za mobilní platby a chytrý za inteligentní ovládání domova. Aplikace Google Maps je zvláště vítaným přírůstkem do řady Watch4, přinášejí na zápěstí jízdu, chůze a cyklistika.

Toto je poprvé, co společnost Samsung od The Gear Live v roce 2014 použila operační systém smartwatch založený na Androidu. Na Smartwatches Galaxy se nový operační systém oficiálně nazývá opotřebení OS poháněný společností Samsung. Na jiných chytrých hodinách bude mít poněkud matoucí jiné jméno: Wear OS 3 od Google (Otevře se v novém okně).

Google říká, že určité smartwatches OS OS OS, včetně Ticwatch Pro 3 a Ticwatch E3 z předchozí generace, budou mít nárok na upgrade nosit OS 3, ale aktualizace dorazí až do poloviny 2022 nejdříve. Samsung říká PCMag, že Galaxy Galaxy založené na Galaxy Watch3 a další chytré hodinky Galaxy založené na Tisenu nebudou mít nárok na upgrade na nošení OS. Místo toho Samsung slíbil (otevírá se v novém okně), aby pokračoval v poskytování aktualizací softwaru pro své chytré hodinky založené na Tizen po dobu tří let od data zahájení. Jak jsem podrobně popsal v mé recenzi Watch3, podpora aplikací třetích stran na Tizen je poměrně omezená. Nová platforma OS OS nabízí širší výběr.

V obchodě Google Play na klasice Watch4 najdete některé aplikace velkého jména jako jakékoli jiné.DO, Accuweather, CityMapper, Google Fit, Google Keep, Google Pay, Google Slides, IFTTT, IHeartradio, Lifesem, Nike Run Club, Kamoot, Pandora, Shazam, Telegram a Todoist. Samsung a Google také slibují nové a vylepšené verze Spotify, Calm, Strava, Adidas, plavání.v blízké budoucnosti. Říká se, že na platformě přijde také hudba na YouTube a Bitmoji.

Přesto některé populární aplikace dostupné na Apple Watch chybí v OS OS, včetně Audible, CNN, Messenger, ESPN, Runkeeper, Starbucks, The Weather Channel a Uber. V tomto okamžiku má WatchOS Apple stále nejširší výběr aplikací třetích stran.

Série Watch4 obsahuje také nové rozhraní One UI Watch Samsung, které je navrženo tak, aby nabízelo více bezproblémových meziplatnových zážitků napříč smartphony a hodinky Galaxy. S jednou hodinou uživatelského rozhraní jsou kompatibilní aplikace stažené do telefonu prostřednictvím Google Play automaticky nainstalovány na hodinky. Některá nastavení, včetně nerušit hodiny, blokované volající a světové hodiny, také automaticky synchronizují z vašeho telefonu.

Nastavení a poznávání klasiky Watch4

V krabici dostanete hodinky, průvodce rychlým startem a napájecí kabel (i když budete potřebovat vlastní port USB nebo napájecí adaptér).

Chcete.li to nastavit, musíte si stáhnout aplikaci Galaxy Wearable, pokud ji na telefonu ještě nemáte. Když jsem otevřel aplikaci na note20 Ultra, automaticky začal hledat zařízení, která se má přidat, a rychle jsem našel klasiku Watch4 Classic. Dále zobrazoval číslo na obrazovce hodinek a v aplikaci a požádal mě, abych potvrdil, že jsou stejné.

Během procesu nastavení aplikace požádá o povolení k přístupu k umístění vašeho zařízení a propojuje plugin Watch4 (otevře se v novém okně). V řadě vyskakovacích oken poté žádá plugin Watch4 o povolení k přístupu k vašim kontaktům, kalendáři, protokoly telefonních hovorů a fotografií, médií a souborů na vašem zařízení. Rovněž žádá o povolení k provádění a správě telefonních hovorů a odesílání a prohlížení zpráv SMS. Dále vás žádá, abyste souhlasili s podmínkami služby Google, volitelně propojte váš účet Google a zkopírujte údaje o účtu na hodinky.

Stejně jako u jakékoli smartwatch bohaté na funkce, musíte strávit nějaký čas zkoumáním hodinek4, abyste zjistili, kde je všechno a co dělá. Můžete navigovat jeho rozhraní několika způsoby: s přejetím a kohoutky na obrazovce, fyzické tlačítka na straně hodinek, rotující rámeček, ovládací prvky gesta a hlasem s Bixby.

Z obličeje hodinek můžete přejít doleva, abyste získali přístup k různým dlaždicím (včetně každodenní aktivity, sledování tréninku, složení těla, spánku, počasí, kalendáře, EKG, srdeční frekvence a stresu), přejeďte pravým pro oznámení, přejeďte rychlým dolů Nabídka panelu (pro povolení režimu před spaním, vždy na displeji, připojení sluchátek Bluetooth a další) a přejetím pro aplikace (včetně map Google, The Play Store, Samsung Health, Samsung Pay, Bixby a další, které můžete organizovat, jak se vám líbí).

Chcete.li se vrátit, přejeďte přejetím doprava nebo stiskněte fyzickou zadní klávesu (dolní tlačítko). Chcete.li přejít do své naposledy použité aplikace, zdvojnásobte stisknutím tlačítka Home (horní tlačítko).

V nastavení existuje možnost vybrat svou oblíbenou aplikaci, takže ji můžete rychle spustit dvojitým stisknutím tlačítka Home. Po stisknutí můžete také volitelně změnit zadní klávesu a zobrazit své nedávné aplikace.

Výchozí tvář hodinek je docela zaplněná, takže změna byla jednou z prvních věcí, které jsem udělal po nastavení hodinek. Můžete snadno změnit a přizpůsobit svou obličej hodinek v aplikaci Galaxy Wearable. Na samotných hodinách se můžete dotknout a držet obrazovku obličeje hodinek, přejeďte doleva a doprava, abyste procházeli různé možnosti a poté klepněte na ten, který chcete nastavit. Existuje spousta zábavných, přizpůsobitelných tváří hodinek, ze kterých si můžete vybrat, ale pokud se vám nelíbí žádná z výchozích možností, je k dispozici více ke stažení prostřednictvím Play Store.

S ovládacími prvky gest můžete přijímat hovory máváním předloktí nahoru a dolů, nebo zamítnout hovory, oznámení a poplachy dvakrát otáčením zápěstí zápěstí.

S Bixby můžete použít svůj hlas k otevření aplikací, skládání zpráv a dalších. Chcete.li mluvit s Bixby, stačí stisknout a podržte domovský klíč. K dispozici je také možnost probuzení hlasu, která, když je povolena, vám umožní svolat virtuálního asistenta slovy: „Ahoj, Bixby.“

Spojení bezdrátových sluchátek s klasikou Watch4 je snadné. Stačí přejít do nabídky Quick Panel a poté klepněte na ikonu Bluetooth sluchátka a začne skenovat zařízení. Jen se ujistěte, že máte bezdrátová sluchátka v režimu párování Bluetooth a měli byste být dobří. Při testování jsem neměl žádný problém spojit pár pupenů OnePlus s hodinami.

Chcete.li na hodinky pořídit snímek obrazovky, stiskněte zároveň domácí a zadní klíče. Snížení obrazovky jsou automaticky synchronizovány s galerií vašeho telefonu.

Pro zabezpečení je dobré nastavit vzorec zámku nebo kódu PIN, aby se ostatním zabránili přístupu k vašim datům. Chcete.li tak učinit, přejděte na zabezpečení nastavení.

Změřte složení těla

Na frontě zdraví má řada Watch4 nový bioaktivní senzor tři v jednom, který může nejen číst vaši srdeční frekvenci a vzít EKG, ale také posoudit složení těla pomocí procesu zvaného bioelektrická impedanční analýza (BIA).

BIA, běžně používaná v inteligentních měřítcích, zahrnuje odeslání elektrického proudu na nízké úrovni prostřednictvím vašeho těla k měření tuku a dalších metrik. Proud BIA se pohybuje rychle přes tkáň, která obsahuje velké množství tekutin a elektrolytů, jako je svaly a krev, a čelí rezistenci. nebo impedanci. prochází tukem. Sledovací opatření, která impedance k posouzení složení těla.

Po 15sekundovém skenování zobrazují hodinky vaši hmotnost kosterního svalstva, hmotnost tuku, procento tělesného tuku, index tělesné hmotnosti (BMI, míra velikosti těla na základě vaší hmotnosti a výšky), hmotnost tělesné vody a bazální metabolický rychlost ( BMR nebo minimální potřebná energie potřebná v neaktivním stavu). Graf pod každou metrikou ukazuje, zda vaše výsledky spadají do nízkého, normálního nebo vysokého rozsahu.

Je důležité si uvědomit, že malý elektrický proud odeslaný tělem během měření BIA může ovlivnit kardiostimulátory. Z tohoto důvodu byste neměli používat hodinky k měření složení těla, pokud máte kardiostimulátora nebo jakýkoli jiný interní zdravotnický prostředek. Neexistuje žádný důkaz, že tento proces je pro těhotné ženy nebezpečný, ale Samsung také varuje před použitím hodinek k měření složení těla, pokud očekáváte. Mějte také na paměti, že výsledky měření mohou být nepřesné, pokud máte mladší 20 let.

Chcete.li provést skenování, přejděte na dlaždici složení těla a stiskněte měření. Poté vás požádá o výběr vašeho pohlaví (existují pouze možnosti pro ženy a muž), výšku a váhu. „Monitorování složení těla je určeno pouze pro fitness a wellness, nikoli pro diagnostiku nebo léčbu jakéhokoli zdravotního stavu,“ říká hodinky.

Dále nabízí pokyny pro skenování: přesuňte hodinky výše na zápěstí než obvykle, pak položte střední a prsten prstů opačné ruky na domov a zadní knoflíky, s dlaní směrem nahoru. Při skenování musíte zvednout ruce na úroveň hrudníku, držet je pryč od těla a ujistit se, že se vaše dvě ruce nedotýkají. Pozice je trochu trapná, ale musíte ji držet jen asi 15 sekund, než dosáhnete svých výsledků.

Pro nejpřesnější výsledky je nejlepší provést skenování současně každý den (nejlépe ráno) na lačný žaludek a s prázdným močovým měchýřem. Samsung říká, že se vyhýbáte skenování, pokud jste na svém menstruačním cyklu, „hned po cvičení, sprchování, chodit do sauny nebo jakékoli jiné činnosti, která by vás mohla udělat horkou.“

Když jsem poprvé vzal skenování skladby těla s klasikou Watch4, řekl, že mám 25.1% tělesného tuku, 68.6 liber tělesné vody, 31.3 libry tukové hmoty, 49 liber kosterního svalu, BMI 20.3, a BMR 1 287 kalorií. Podle hodinek byla moje tělesná voda mírně nízká, ale zbytek měření složení těla byl v normálním rozsahu.

Jedno zajímavé pozorování: Hodinky hlásí vaši tělesnou vodu, hmotu tuku a kosterní sval v librách (zatímco většina chytrých stupnic ukazuje vaši tělesnou vodu jako procento), a když jsem tyto tři hodnoty přidal, byl celkem vyšší než moje skutečná hmotnost. Mluvčí Samsung uznal, že tyto tři metriky se nemusí nutně vzájemně vylučující, takže hmotnost vody lze také spočítat jako součást svalu, například jako součást svalu, například.

Pro srovnání jsem pak vystoupil na dvě různé inteligentní stupnice, které také používají BIA k výpočtu složení vašeho těla. Nesledují všechny stejné metriky jako hodinky, ale já jsem byl schopen přímo porovnat své výsledky pro několik, včetně procenta tělesného tuku, BMI a BMR.

Stupnice inteligentní fitness arboleafů řekla, že mám 15.6% tělesného tuku, BMI 20.3, a BMR 1 403 kalorií. Mezitím Fittrack Dara řekl, že mám 18.6% tělesného tuku, 23.6 liber tukové hmoty, BMI 20.7, a BMR 1 339 kalorií.

Celkově byly výpočty tělesného tuku Watch4 Classic asi 6.5 až 9.O 5 procentních bodů vyšší než měření z inteligentních stupnic, což je docela významný rozdíl. Mezitím byl jeho výpočet BMR trochu nízký a jeho výpočet BMI byl ve srovnání s měřítkem do značné míry na místě.

„Můžete si všimnout rozdílů mezi výsledky hodinek a výsledky z jiných zařízení pro měření těla,“ uznává Samsung. Společnost také říká, že výsledky sledování mohou být „méně přesné, pokud máte neobvyklé složení těla, těžkou obezitu nebo velmi svalnaté tělo.“

Pro zábavu jsem také vzal skenování tělesného tuku pomocí aplikace Amazon Halo, a to je místo, kde se věci dostaly trochu zajímavější. Řekl, že jsem měl 25.9% tělesného tuku a 32.4 libry tukové hmoty, těsněji se vyrovnávají s výsledky klasiky Watch4. Místo BIA používá Amazon fotoaparát směřující chytrý telefon spolu s počítačovým viděním a technologií strojového učení k analýze tvaru těla a výpočtu procenta vašeho tělesného tuku. Amazon říká, že jeho nástroj pro procentuální tuk tělesného tuku, který vyžaduje, abyste stáli před fotoaparátem ve spodním prádle, je téměř dvakrát tak přesný jako inteligentní stupnice, které používají BIA k odhadu vašeho tělesného tuku, i když nemůžeme tyto tvrzení ověřit.

Vzhledem k tomu, že se vaše výsledky mohou velmi lišit od jednoho zařízení do druhého, doporučuji si vybrat jeden a držet se ho, aby se vaše změny v průběhu času sledovaly. Během dvou dnů jsem vzal asi půl tuctu skenování pomocí klasiky Watch4 a výsledky byly docela konzistentní, pokaždé, když jsem měl mezi 23% až 26% tělesného tuku.

Tato funkce je úhledná, ale já bych si konkrétně nekoupil klasiku Watch4 pro ni vzhledem k dostupnosti inteligentních měřítek, které sledují více metrik složení těla než nositelné samsung. zejména váha, váha. Wyze Smart Scale, vítěz editorů, stojí méně než 35, sleduje 12 metrik a má bezpečný režim pro těhotné ženy a lidi, kteří nosí kardiostimulátory.

Sledujte své chrápání a SPO2, když spíte

Když ji nosíte do postele, hodinky4 automaticky sleduje doba trvání spánku, fáze (vzhůru, světlo, hluboké a REM) a spálené kalorie. V aplikaci Samsung Health můžete volitelně povolit odečty nasycení kyslíkem přes noc (SPO2). Když jsou hodinky spárovány s kompatibilním smartphonem.

Chcete.li to zaznamenat, musíte nejprve povolit sledování chrápání v aplikaci Samsung Health App (k dispozici ve verzi 6.18 nebo vyšší). Při jeho nastavení existuje možnost nechat váš telefon nahrávat zvuk chrápání, jen pro případ, že chcete důkaz.

Pak v noci noste hodinky na postel a položte telefon na stabilní povrch do dvou stop od hlavy, s mikrofonem na dně sluchátka směřující k vám. Když hodinky detekují, že spíte, mikrofon vašeho telefonu poslouchá vaše chrápání a zaznamenejte jej, pokud máte tuto možnost povoleno. Mějte na paměti, že sledování chránícího se zvyšuje spotřebu baterie, takže budete pravděpodobně chtít nabít telefon, když budete spát, pokud povolíte tuto funkci.

Ráno můžete navštívit spací dlaždici na hodinek nebo aplikaci Samsung Health a zobrazit vaše data. Poté, co jsem povolil sledování chrápání v aplikaci a spal s note20 ultra na mém nočním stolku, když jsem nosil Watch4 Classic na postel, probudil jsem se s žádnými daty chrápání. Na svém nočním stolku mám také inteligentní displej Hub Google Nest, který sleduje chrápání, a potvrdilo se, že jsem neudělal peep. Od té doby jsem nosil hodinky na postel několik nocí a dosud jsem neobdržel žádná data chrápání, což je podle mě dobré, ale ztěžuje potvrzení, že tato funkce skutečně funguje.

Klasika Watch4 vám také dává skóre spánku od nuly do 100, na základě celkové doby spánku, cyklů spánku, pohybů a probuzení, fyzického zotavení a mentálního zotavení. První noc, kdy jsem ji nosil do postele, hodinky říkaly, že jsem spal po dobu 6 hodin, 55 minut a dal mi skóre spánku 50, což klesne pod průměr 70 pro ženy v mém věkovém rozsahu.

Na tu noc hodinky říkaly, že jsem měl minimální úroveň SPO2 přes noc 84%, což se zdá nízké. Obecně je hladina SPO2 mezi 95 a 100 považována za normální.

V části Spánek v aplikaci Samsung Health App si můžete také prohlédnout graf úrovně SPO2 přes noc. Na tuto noc graf ukázal, že moje hladina nasycení kyslíkem v krvi několikrát ponořila pod 90%, o čemž pochybuji, že ve skutečnosti tomu tak bylo.

Podle Kalifornie University of California San Francisco (otevírá se v novém okně). Hladiny saturace kyslíkem v krvi jsou obvykle během spánku oproti spánku, když jste vzhůru. Přesto, pokud je vaše úroveň SPO2 větší než asi 94%, zatímco je vzhůru, „je nepravděpodobné, že vaše nasycení během spánku klesne pod 88%,“ poznamenává škola.

Znepokojující se mým minimálním čtením přes noc jsem provedl několik měření SPO2 na vyžádání pomocí klasiky Watch4 a Apple Watch Series 6 a všechny byly mnohem vyšší, mezi 98% a 100%. Následující noc jsem nosil klasiku Watch4 na jednom zápěstí a Apple Watch Series 6 na druhém, abych porovnal moje měření SPO2 přes noc z obou zařízení. Klasika Watch4 uvedla, že moje úroveň SPO2 se pohybovala od 93% do 100%, zatímco série 6 uvedla, že se pohybovala od 91% do 100%. Toto počáteční nízké čtení přes noc se zdá být anomálií, protože jsem neviděl měření SPO2 přes noc méně než 90% od klasiky Watch4 od té doby.

Sledování tréninku

Klasika Watch4 v současné době podporuje 95 různých tréninků, včetně následujících možností výchozího sledování: výcvik obvodů, cyklistika, eliptický trenér, cvičební kolo, turistika, další cvičení, běh, běžící trenér (což jsem podrobně popsal v loňské recenzi Watch3), plavání (Outdoor (Outdoor ), plavání (bazén), běžecký pás, chůze a hmotnostní stroj. V aplikaci Samsung Health můžete procházet další možnosti sledování tréninku. včetně aerobiku, alpského lyžování, lukostřelby, baletu, baseballu, basketbalu, kanoistiky, tance, létajícího disku, fotbalu, golfu, hokeje, skoku, kajaku, horská kole, horská kola, Pilates, veslovací stroj, krokový stroj, protahování, volejbal a jóga, abychom jmenovali alespoň některé. a do hodinek přidejte dalších 28.

Při sledování tréninku můžete stisknout tlačítko Zpětná klávesa pro pozastavení nebo ukončení. Pokud pozastavíte sledování, stačí znovu stisknout klávesu zpětného.

Při testování jsem zjistil, že metriky fitness klasiky Watch4 jsou přesné. Během 30minutového tréninku na inteligentním veslování Aviron (otevírá se v novém okně). Další produkt, který testuji na nadcházející recenzi, jsem nosil klasiku Watch4 na jednom zápěstí a Apple Watch Series 6 na druhém. Klasika Watch4 uvedla, že jsem spálil 186 kalorií, zatímco série 6 řekl, že jsem hořel 177. Klasika Watch4 uvedla, že moje průměrná srdeční frekvence byla 133 bpm a série 6 uvedla, že to bylo 138 bpm.

Série Watch4 může automaticky detekovat chůzi, běh, eliptické použití, veslování, plavání a dynamické cvičení, užitečná funkce, která při testování perfektně fungovala během procházek s mým psem Bradley. Stejně jako The Apple Watch, automaticky začne sledovat poté, co jste chodili asi 10 minut (a dává vám kredit za čas, který již uplynul).

Na druhou stranu se zdá, že platforma New Wear OS dosud nabízí velkou integraci s Fitbit. Google slíbil (otevírá se v novém okně), aby přinesl „to nejlepší z Fitbit“, který nyní vlastní, na platformu Unified Smartwatch, včetně sledování pokroku v oblasti zdravotního pokroku a oslav cílů na zázraku, ale zdá se, že tyto funkce nejsou K dispozici v době tohoto psaní. Můžete však stále sledovat svou každodenní činnost a cíle prostřednictvím Samsung Health.

Nejlepší špičkové smartwatch společnosti Samsung

Classic Galaxy Watch4 a jeho dostupnější sourozenec jsou nejlepšími smartwatches kompatibilními s Androidem na trhu, ruce dolů. 349.99 Klasický model má robustní design z nerezové oceli s rotujícím rámečkem, který je potěšením použít. V noci může kromě nasycení kyslíkem krve sledovat chrápání (po spárování s kompatibilním smartphonem). Je také vybaven skenerem složení těla, který vám může pomoci sledovat procento vašeho tělesného tuku. A nová platforma Wear OS poskytuje více ve způsobu aplikací, včetně Map Google. Nakonec je to nejbližší konkurent série Apple Watch Series 6, ale protože obě hodinky jsou specifické pro telefony Android nebo iOS, výběr je snadné vyrobit.

To znamená, že The Watch4 Classic nedosahuje vydělávání ceny našich editorů, protože pro většinu lidí je standardní hodinky4 lepší nákup. Je to o 100 méně než klasika Watch4, má funkční digitální rámeček a přichází v zelené nebo růžové kromě černé nebo stříbrné. Pokud se vám nelíbí drsnější design klasiky a nemyslíte si, že jeho rotující rámeček stojí za prémii, doporučujeme vám jít s hodinky4.

Mějte také na paměti, že oba modely nabízejí omezenou výdrž baterie a vyžadují denní nabíjení. Pokud se s tím nemůžete vypořádat, 229.95 Fitbit Versa 3, další oblíbená ne-jazvaka smartwatch, nabízí mnohem lepší výdrž baterie a náklady méně, ale ve srovnání se sérií Snappy Galaxy Watch4 se cítí trochu opožděná.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS