Samsung Gear Fit 2 Pro Review. Samsung Gear Fit2

Samsung Gear Fit 2 Pro Review

The Gear Fit 2 Pro je nejnovější vlajkový fitness tracker společnosti Samsung, převzetí ze staršího Gear Fit 2. Jeho cílem je převzít inteligentní hodinky zaměřené na fitness zaměřené na Super-Swish, jako je Apple Watch 3, a více vyhrazených sledovačů, nabídnutím špičkového hardwaru spojeného se softwarem společnosti Samsung Tizen Software.

Hardware Gear Fit 2 je obecně prvotřídní a snadno odpovídá, ne-li bije, Apple Watch 3, pokud jde o fitness. Existují však problémy s výdrží baterie. a díky jejímu, jak je to z jeho směšného požadovaného ceny, je drahý luxus.

Samsung Gear Fit 2 Pro. Design

Na rozdíl od více smartwatchy samsungového převodového sportu, Gear Fit 2 Pro je nejprve ošťastně fitness tracker.

Nositelný je dodáván s pogumovaným popruhem (dostupným v malém i velkém) a má mírně zakřivený, obdélníkový, 1.5palcový hlavní tělo dotykové obrazovky Super AMOLED. Na pravé straně těla leží dvě klávesy pro fyzické ovládání. Konečným výsledkem je zařízení, které vypadá jako rafinovaná verze Garmin Vivosport. což podle mého názoru není špatná věc.

Úhledný, nenáročný design způsobuje, že se zařízení hodí k jednomu z několika vybraných fitness sledovačů, které bych šťastně nosil na zápěstí 24/7. Zaškrtává také všechny správné políčka, pokud jde o hardware a drsnost. Na rozdíl od původního Gear Fit 2, Gear Fit 2 Pro přichází se stejnou 5 atm odolnost vůči vodě jako Apple Watch 3. To znamená, že přežije až 50 metrů pod vodou.

Jinde byly změny hardwaru udržovány na minimu. AMOLED obrazovka Gear Fit 2 a Fit 2 Pro zůstává jednou z nejjasnějších a nejostřejších, jaké jsem viděl na nositelném. Díky vysokému jasu a živých barvách je navigace na nabídky Fit2 Pro, což zajišťuje, že zůstanou čitelné v jasných osvětlovacích podmínkách, které činí mnoho konkurenčních sledovačů nečitelných.

Také jsem zůstal ohromen množstvím technologií, které se Samsung podařilo dohodit do malého rámu Gear Fit 2 Pro. Hlavní tělo je zhruba 1 cm a váží skromné ​​34 g.

Navzdory tomu získáte 0.5 GB RAM, 4 GB na palubní paměti (2GB použitelné) plus akcelerometr, barometr, gyrosér, senzor HR a GPS. Zahrnutí palubní paměti zůstává obzvláště pěkný dotek, protože to znamená. To odstraní potřebu s sebou nést telefon nebo přehrávač MP3, pokud chcete při cvičení poslouchat hudbu.

Moje jediná menší dohadování je, že navzdory nedostatku významných upgradů Samsung účtuje 210 GBP za Fit 2 Pro. Je to trochu extravagantní, když si můžete vyzvednout FIT2 za 180 GBP ve většině obchodů. V podstatě platíte 30 GBP za hydroizolaci.

Samsung Gear Fit 2 Pro. Nastavení a software

V minulosti byly nositelné zařízení vždy zklamány jejich OS Tizen. OS založený na Linuxu má záznam pro více než trochu kočárku a používá se k roztříštěnému, mírně matoucímu uživatelskému rozhraní. Naštěstí byly tyto problémy do značné míry vyřešeny na Gear Fit2 Pro.

Gear Fit 2 Pro pracuje na Androidu (testováno) a iOS. Proces párování je docela jednoduchý a vyžaduje, abyste si stáhli aplikaci společnosti Samsung’s Gear a poté sledovali řadu výzev na obrazovce pro připojení nositelného k telefonu. Odtud si vyberete, které aplikace pro fitness a zábavu chcete nainstalovat na Gear Fit 2 Pro. Možnosti zahrnují vlastní zdravotní aplikaci Samsung a populární služby třetích stran včetně záznamu UA, Endomondo, MapMyrun a MyFitnessPal mimo jiné.

Chtěl bych vidět podporu pro Stravu a Runkeeper, ale sada aplikací je dost dobrá na to, aby vyhovovala potřebám většiny lidí, a obecně pokrývá vyčerpávající seznam sportů, které Gear Fit 2 Pro může sledovat. Patří sem základní kardio, jako je běh, plavání a cyklistika, plus konkrétnější aktivity, jako je tenis a basketbal.

UI Tizen se také radikálně zlepšilo od doby, kdy se Samsung poprvé začal nakládat na své nositelné stránky. OS je dodáván s množstvím obličeje hodinek, které vám umožňují vybrat požadované informace na vaší domovské stránce. Odtud můžete přejet přejetím doleva nebo doprava, abyste procházeli oznámení a stránky dat aktivity. Zobrazené informace jsou plně přizpůsobitelné a zahrnují vše od čtení srdeční frekvence a současného počtu kroků po místní počasí. Horní fyzikální klíč působí jako tlačítko domů, které vás vrací do vaší primární tváře hodinek.

Dolní fyzikální klíč otevírá vertikální seznam nainstalovaných aplikací a zkratky k nastavení Gear Fit 2 Pro. Rozhraní není průkopnické, ale je to dostatečně intuitivní, aby umožnilo většině lidí najít službu nebo aplikaci, po které jsou bez přílišných potíží. I když bojujete, funkce automatického detekce zařízení by měly pokrýt většinu lidí.

Samsung Gear Fit 2 Pro. Sledování a baterie

Při cvičení a automatickém vyřazení aktivity Gear Fit 2 Pro může automaticky detekovat a odstranit potřebu ručně vybrat tuto možnost, když vyrazíte na běh.

Обзор Samsung Gear Fit 2 Pro. Xiaomi Mi Band 2 надоел

Vždy jsem byl fanouškem sledovačů automobilů, a to zůstává v případě Gear Fit 2 Pro, která provádí slušnou práci, která detekuje základní cvičení, jako jsou rozšířené procházky a běh parku.

Testování vybavení proti Garmin Vivosport a VI Personal Trainer, automaticky detekované runské vzdálenosti nebyly nikdy více než 0.2-0.4 km mimo synchronizaci. Mezera se snížila pouze na metry, když jsem ručně informoval o výkladu a zastavení běhu. FIT 2 Pro také odvedl slušnou práci automatického detekujícího běžeckého pásu, něco, co většina nositelných snaží dělat.

Stejně jako pravidelný Gear Fit 2, monitorování srdeční frekvence Gear Fit 2 Pro je docela slušné pro nositelné nositelné zápěstí. Čtení zůstává jednotné, což není něco, co mohu říci o všech sledovačích založených na zápěstí. Stále není nikde tak přesné jako ušní monitory, jako je Jabra Elite Sport, ani vyhrazený popruh HRM.

Krok a sledování schodiště bylo také vhodně přesné: čtení koneců na konci hry bylo docela podobné čtení Vivosportu. Automatické sledování však bylo trochu zasaženo a chybělo se složitějšími sporty-a příležitostně byl pro můj vkus trochu příliš citlivý.

Aktivity Gear Fit 2 Pro nemůže identifikovat. například pracovat na boxerské tašce. jsou zaznamenány jako mlhavé „jiné“ cvičení. Tyto zaznamenávají vzdálenost, průměrná srdeční frekvence a odhadované kalorie spálené. které nejsou strašně přesné nebo užitečné.

Normálně by mi to nevadilo nedostatek specifik, ale zařízení mělo tendenci zaznamenávat i drobné činnosti jako cvičení. Třikrát za poslední týden mě Fit 2 Pro mě sledoval a připravil mi večeři. věřte mi, nejsem příliš animovaný kuchař.

Smíšená výdrž baterie je větší problém. Samsung cituje baterii 200Mah Gear Fit 2 Pro, která nabízí tři až čtyři dny použití z jednoho náboje. Ještě vidím, že to trvale trvá i dva dny. Dělat rychlé půlhodinové trénink nejvíce dopoledne a 5 km oběd běží každý druhý den a s oznámeními na obrazovce a obrazovkou při 50% jasu, obecně jsem musel nabít Gear Fit 2 Pro každý druhý den.

Dva dny použití není pro chytré hodinky hrozné. Ale vzhledem k tomu, že se toto zařízení zaměřuje na to, aby byl fitness sledovač, který má sledovat vaše každodenní kroky, srdeční frekvenci, spánek a cvičení, 24 hodin denně, tyto údaje nejsou dost dobré. Také mírně zvláštní byla skutečnost, že jsme dostali mnohem lepší výdrž baterie ze starší jednotky Gear Fit 2 Review.

Proč koupit samsung geot fit 2 Pro?

Pokud jste po solidní fitness tracker s posypáním služeb smartwatch, Samsung Gear Fit 2 Pro je dobrá volba. Tato nenápadná nositelná nabízí solidní sledování aktivity a spolehlivé oznámení, díky nimž je Gear Fit 2 Great, ale s přidanou výhodou vodotěsnosti.

Problémy s výdrží baterie a nedostatkem významných změn mimo hodnocení bankomatu však z něj činí nákladnou volbu pro fanoušky fitness. Pokud nejste plavec, původní Gear Fit 2 je nákladově efektivnější možností. Navíc existují levnější vyhrazené sledovače pro lidi, kteří se nezajímají o funkci smartwatch.

samsung, gear, review, fit2

Výrok

Hybrid solidní fitness tracker/smartwatch, ale je to smidgen předražený.

Samsung Gear Fit 2 Review: Samsung Nails Design, nedosahuje funkčnosti

Gear Fit 2 má krásný design zakřivené obrazovky a dlouhý seznam funkcí, nicméně nás to nevyhodilo skutečným světovým výkonem.

Dan Graziano je spolupracovníkem pro CNET. Jeho práce se objevila mimo jiné na BGR, Fox News, Fox Business a Yahoo News. Když se nehraje s nejnovějšími gadgety a gizmos, lze ho najít a užívá si památek a zvuky New Yorku.

Samsung získal mou pozornost s Gear Fit 2. Měl vše, co jsem hledal ve fitness trackeru: celodenní sledování fitness, srdeční frekvence, GPS pro sledování tempa a vzdálenosti při běhu, oznámení o smartphonu, upozornění na nečinnost a automatické detekce cvičení. To dokonce mělo nějaké funkce, o kterých jsem si nikdy nemyslel, že budu používat, jako je například úložiště na palubě a připevňování vody a kofeinu.

Samsung Gear Fit 2

Dobrý

Gear Fit 2 má tenký design s krásným zakřiveným displejem AMOLED, který může zobrazit oznámení o smartphonu a týdenní grafy. Má také GPS, monitorování srdeční sazby, úložiště hudby na palubě až 1 000 písní, celodenního sledování fitness a spánku a automatické detekce cvičení.

Špatný

Krátká životnost baterie. Přesnost senzoru srdeční sazby kolísá během tréninku. Nemůžete nosit ve sprše nebo při plavání. Žádná podpora iPhone. Aplikace společnosti Samsung S může být matoucí.

Sečteno a podtrženo

Gear Fit 2 je skvělá fitness kapela nabitá funkce, ale jeho design není vždy dokonalý pro tvrdé tréninkové válečníky.

FIT 2 je více než jen fitness tracker. Je to něco jako Mini Fitness Smartwatch. Existuje celá řada přitažlivých tváří hodinek, z nichž si můžete vybrat, můžete si prohlédnout a reagovat na oznámení z telefonu Android přímo na zápěstí a je zde vestavěná aplikace Spotify.

Hands-On s samsung Gear Fit 2

Také nemohu zapomenout na design. Zakřivená obrazovka a krásný displej AMOLED je přitažlivý pro pohled a cítí se pohodlně na zápěstí. A opravdu se mi líbí cena. FIT 2 je nyní k dispozici pro 179/AU289 (asi 125 GBP), což je výrazně méně než srovnatelný Microsoft Band 2, Garmin Vivosmart HR a Fitbit Surge. Bohužel je k dispozici pouze pro zařízení Android.

Když je to všechno řečeno a hotovo, nejsem do kapely zamilovaný. Vlastně se těším na to, že to sundám a vrátím své hodinky Fitbit a Garmin. Tady je důvod:

Mini Fitness Smartwatch, ale s omezenými aplikacemi

FIT 2 je jako Slimmed-Down Verze Samsung’s Gear S2 Smartwatch. Má stejné fitness funkce a oznámení (a tyto funkce jsou velmi dobré), ale chybí to podpora aplikace. Existují některé základní aplikace, jako stopky a časovač. Ten, o který se má starat, je aplikace Spotify, která vám umožní ovládat a přístup k seznamům skladeb přímo z vašeho zápěstí. Bohužel stále potřebujete připojený telefon.

K dispozici je 4 GB prostoru, takže můžete načíst až 1 000 svých oblíbených písní přímo do zařízení, ale kdo si už koupí hudbu? Byl by to měnič her, kdybyste byli schopni načíst seznamy skladeb Spotify přímo na zařízení pro použití offline. Doufejme, že to je něco, co přijde někdy po silnici, ale není to zaručeno.

Běh je frustrující

Byl jsem nadšený, když mi Samsung řekl, že fit 2 má GPS. Jako vášnivý běžec a cyklista je to nezbytná funkce pro měření mého tempa, rychlosti a vzdálenosti. Vypracování s Fit 2 však nebylo nic jiného než frustrující. Noví běžci nemusí mít stejné problémy, jaké jsem udělal, ale je jasné, že to není určeno pro vážné sportovce.

Většina zařízení s GPS vyžaduje, abyste čekali, až bude získán signál. Když začnete spuštěné cvičení s FIT 2, okamžitě začne odpočítávat ze tří sekund a spustí časovač. Pokaždé, když jsem musel pozastavit kapelu a čekat na získání signálu, což nikdy nebylo rychlé utrpení. Garmin a polární hodinky, které jsem použil pro srovnání získané GPS během několika sekund. Mezitím Fit 2 trvalo několik minut pokaždé.

Dalším problémem je ta krásná obrazovka. Existuje speciální venkovní režim, který zvyšuje jas a usnadňuje to vidět, ale obrazovka není vždy zapnutá. Místo toho se probudí, když přesunete ruku do obličeje, což není snadné vytáhnout uprostřed běhu. A není to ani příliš citlivé.

Stejně jako The Apple Watch, Fit 2 také zobrazuje pouze jeden datový bod na obrazovku a neumožňuje vám vidět zásadní běžící informace na první pohled. Kdybych chtěl vidět vzdálenost, musel jsem jednou přejet přejetím a pak dvakrát přejetím přejetím, abych viděl své tempo. Bylo to nesmírně frustrující a díky mým zpoceným prstům bylo stále obtížnější.

Srdeční frekvence je dobrá, s výjimkou při práci

Optický senzor srdeční sazby na zadní straně FIT 2 měří vaše srdeční frekvence každých 10 minut po celý den. Zjistil jsem, že tato měření je obecně přesná ve srovnání s polárním popruhem na hrudi. dokud jsem nezačal cvičit. Údaje o srdeční sazbě jsou zachyceny v 1 sekundových intervalech během tréninku. Měření měla tendenci být zhruba o 20 až 30 rytmů za minutu, zejména během tvrdších běhů. Na jednom místě, Fit 2 dokonce zaznamenal srdeční frekvenci při 225 bpm (ve skutečnosti to bylo kolem roku 190).

FIT 2 je schopen synchronizovat s populární běžeckou a cyklistickou aplikací Strava, ale nemůže nahrát data srdeční sazby, což je zklamáním.

Životnost baterie je příliš krátká

Dostal jsem asi dva a půl dny baterie s každodenním používáním a jediný 30minutový trénink pomocí GPS. S deaktivovanými GPS trval Fit 2 o něco déle než 3 dny. Tyto výsledky jsou lepší než Microsoft Band 2 a Apple Watch, ale mnohem horší než podobné produkty od Fitbit a Garmin (jako Fitbit Blaze a Garmin Forerunner 235).

Životnost baterie s aktivním signálem GPS se říká, že je asi 9 hodin, což je ve skutečnosti docela dobré (o hodinu delší než HR Garmin Vivosmart). Neměl jsem šanci to otestovat při nepřetržitých 9hodinových aktivitách.

Nemůžete se s tím sprchovat ani plavat

Fit 2 není plně vodotěsný. Má hodnocení IP68, takže v dešti bude v pořádku, dělá jídla a během tréninku. I když ji můžete ponořit až do 3 stop vody, nedoporučuje se, abyste se s ní osprchovali (kvůli měnící se hladinu tlaku vody z různých sprchových hlav), i když není pravděpodobné, že se zlomíte, pokud to zapomenete jednou sundat jednou za chvíli.

Existují lepší alternativy

Fit 2 není špatný produkt. Ve skutečnosti to dávám přednost před Microsoft Band 2. Pokud by to nebylo pro kratší výdrž baterie, bylo by to na mém seznamu vysoko jako solidní fitness a sledovač spánku. Prostě mě to nezískalo. Je to škoda, protože Fit 2 má takový přitažlivý design. Na konci dne jsou tam lepší sledovače fitness a lepší GPS běžící hodinky.

Líbí se nám Fitbit Alta a Fitbit Charge HR. Hledáte pěkný design? Může to být o něco dražší, ale také se nám líbí Blaze Fitbit. Pokud chcete zařízení s GPS, podívejte se na Garmin Forerunner 235 nebo Vivoactive HR. Pokud opravdu milujete zakřivený design nad něčím jiným, možná si prohlédněte Fit 2. Ale alespoň znáte omezení.

První chytré hodinky zaměřené na fitness kolem známky 200 liber nabízí fantastickou hodnotu a více než drží vlastní proti nováčkům

Náš verdikt

Většina chytrých hodinek pro sledování fitness stojí kolem 300 GBP (viz Fitbit Ionic, Garmin Vivoactive 3, Apple Watch, Huawei Watch 2 a Samsung’s Own Gear Sport), ale Gear Fit2 Pro nabízí srovnatelnou sadu funkcí a zároveň je podkopávat všechny. Má samostatný GPS, monitor srdeční frekvence, je to vynikající plavecký tracker a může ukládat a streamovat hudbu na sluchátka Bluetooth. Apps-wise, není to tak dobré jako jakékoli hodinky postavené na iOS nebo Android Wear, ale bije Fitbita a Garminovy ​​nabídky aplikací ruce dolů tím. Navíc, pokud vlastníte telefon Samsung, můžete si stáhnout aplikaci Speeroon, díky čemuž je vodní nabídka ještě přesvědčivější.

Pro

 • Je to velká hodnota. Sada funkcí je velkým krokem od sledovačů středního rozsahu, které stojí mezi 150 a 200 GBP, a velkým krokem ceny z chytrých hodinek, aniž by se mnoho obětovalo.
 • Sledování plavání je skvělé. Rozpoznání mrtvice v bazénu to přibilo a dokonce i čtení srdce bylo uvěřitelné. Pokud jste plavec bazénu, měl by to být na prvním místě vašeho nákupního seznamu.
 • Načítání hudby na Gear Fit2 Pro je výjimečně dobře provedeno, s snadným párováním sluchátek Bluetooth a spolehlivé streamování.
 • Upřímně řečeno, je tu upřímně hloupé množství tváří hodinek.
 • Tam, kde nativní aplikace běhu a sledování cyklu padají dolů, pod Armor’s Endomondo, Mapmyrun a Record Step in in in in in in in in of there.
 • Samsung je jedním z mála chytrých hodinek, které nabízejí aplikaci Spotify. a to je to, co nyní používáte, správně?
 • Můžete sledovat jednotlivá cvičení tělesné hmotnosti, jako je dřep, náraz nebo stisknutí. Sady a opakování lze změnit a opakování byly započítány neochvějně přesně.

Proti

 • Životnost baterie je špatná. netrvá trvat 24 hodin ani bez použití GPS.
 • Používání Gear Fit2 Pro s iPhone 6 bylo Faff a také znamenalo, že jsem si nemohl stáhnout aplikaci Speedoon. Toto je hodinky pro uživatele Androidu, ale zejména majitelé Samsungu.
 • Nemůžete najít signál GPS a poté zahájit běh nebo jízdu. Musíte zahájit aktivitu a doufat, že si signál zamkne, do kterého se v našich testech několikrát nepodařilo udělat několikrát.
 • Live Pace Reading on Samsung’s Running App bylo příliš citlivé a skákal všude do bodu, kdy se stalo zbytečným.
 • Plasticky popruh se cítí trochu levný a neexistuje způsob, jak to změnit.

Poskytujeme čestné recenze a doporučení na základě hloubkových znalostí a skutečných zkušeností. Zjistěte více o tom, jak kontrolujeme a doporučujeme produkty.

Pomocí Samsung Gear Fit2 Pro ke sledování aktivity

Gear Fit2 Pro pokrývá všechny základny pro sledování aktivity a dobře je pokrývá: kroky, podlahy vyšplhaly, spálily kalorie, aktivní minuty a pro druhé automatické sledování a přidávání všeho nad mírně rychlou procházkou k vašemu číslu. Neměl jsem žádné stížnosti na přesnost, prošly všechny testy základního smyslů a všechny podrobnosti jsou k dispozici na samotných hodinách. pokud vůbec něco, aplikace je trochu podrobně chybějící.

Výchozí denní cíle jsou 6 000 kroků a vzestup ekvivalentu deseti schodů, ale každá se snadno změní na hodinek a obrazovky statistik na hodinek poskytují průměr za předchozí čtyři týdny a také počet za každý den. To může znít jako spousta informací, které se zobrazí na docela malé obrazovce, ale rozvržení je snadno čitelné. Aplikace přidává měsíční trendy a číslo „průměrné kroky ve zdravém tempu“, což je pěkné navíc, které by mohlo odhalit, že odšťavňujete svůj počet kroků s častými výlety do prodejního automatu.

Stejně jako u téměř všech pásů aktivity, Gear Fit2 Pro vás bude bzučet po období nečinnosti, v tomto případě 50 minut klidu (i když je funkce potlačena, když spíte, nebo pokud se zapínáte, nerušíte). Navrhuje to několik zvratů trupu, demonstruje pohyb na obrazovce a spočítá opakování, ale pokud vstanete a uděláte šálek čaje, bude spokojen.

Každé pondělí v poledne obdržíte také týdenní shrnutí aktivity na hodinách s podrobnostmi o popálení kalorií, provedených kroků, lety po schodech, čas strávený pohybem „zdravým tempem“ a spánkem a procentuální změnou ve srovnání s týdnem předtím. Je to komplexní nabídka a zabalena chytře.

Používání Samsung Gear Fit2 Pro pro vypracování

Pokud jste fanouškem tříd fitness, Gear Fit2 Pro bude sledovat relace a ukázat doba trvání, spálené kalorie a vaše srdeční frekvence během cvičení. Posledně jmenovaný je také kódován barvou, takže můžete vidět, ve které zóně srdeční frekvence jste-zvláště užitečné během tříd HIIT.

Pokud však chcete sledovat intervalová tréninky sami, zjistíte, že Gear Fit2 Pro postrádá přizpůsobitelný časovač intervalu, který vás provede v době práce a odpočinku. Také jsem nemohl najít aplikaci v obchodě Samsung Galaxy (alespoň to s iOS), která uspokojí tuto potřebu. Dokonce ani aplikace Endomondo, která obvykle nabízí intervalové cvičení, nemůže na Gear Fit2 Pro.

Existují specifické režimy pro sezení na kardio strojích, jako je cvičební kolo, běžecký pás, veslovací stroj, eliptický a krokový stroj, ale každá možnost sleduje to samé: srdeční frekvence. jen to přesně označí v aplikaci. Můžete stanovit cíl Burn Burn nebo doba trvání relace a zařízení bude bzučet, až dosáhnete svého cíle.

Existuje možnost sledovat opakování některých cvičení tělesné hmotnosti. Přizpůsobte si počet sad a opakování, které chcete provést, a hodinky demonstrují pohyb na obrazovce. Požádá vás, abyste si přijali počáteční pozici a bzučení, když je s vaším formou spokojený, pak dokončíte opakování. Zkoušel jsem nevážené dřepy a výpady a počítadlo opakování bylo na místě. Hodinky se poté odpočítávají minutou odpočinku (i když to můžete přeskočit) až do další sady.

Je to úhledná funkce, ale bylo by mnohem lepší, kdyby byla dále vyvinuta do vedeného cvičení. Jistě, mohli byste spojit spoustu cvičení, ale je jich víc na vytvoření tréninku, než si vybrat několik pohybů tělocvičny. Je to také krok za funkcí počítání opakování na některých modelech Garmin, který při automatickém rozpoznávání cvičení v tréninku s více pohybovými cvičeními působí působivý bod.

Používání Samsung Gear Fit2 Pro pro spuštění

S přidáním vestavěného GPS by měl Samsung Gear Fit2 Pro apelovat na polo-vážné běžce, kteří dychtivě dostanou přesné tempo statistiky na kopytu a poté nalijí jejich rozdělení. Frustrovaně, aplikace nativního sledování má několik vážných nedostatků, které znamená, že běžci by měli myslet dvakrát.

Největší hovězí maso, které mám, je to, že nemůžete vystřelit GPS, počkat, až se zamkne na signál a poté spusťte relaci. Místo toho zasáhnete start, získejte tři sekundové odpočítávání před zahájením časovače a Gear Fit2 Pro začne hledat satelit. Můžete tam buď stát, když časovač zaškrtne a vyhodíte statistiky tempo pro první kilometr a průměrnou rychlost pro celý běh, nebo můžete vyrazit a doufat, že GPS klikne rychle. Bohužel je těžší, aby jakékoli zařízení získalo signál v pohybu, takže když jsem měl tendenci si vybrat ten druhý, podařilo se mi projít 40minutový běh v centru Londýna bez GPS.

Když GPS dostal zámek, zjistil jsem, že statistika živého tempu rychle skočila kolem celého místa. někdy od čtyř minut kilometr na osm až šest a tak dále. Přiznám se, že moje tempo pravděpodobně není hladké, ale očekával bych, že software vyhladí hodnoty (předpokládám, že to je to, co Fitbit dělá na jeho vestavěných GPS zařízeních, přepětí a ionické, kde jsem se spoléhal čtení tempo bez problému).

samsung, gear, review, fit2

Tato chyba také torpédová relace tempo dostupnosti dostupných na zařízení. Je tu sedm běhů, které je třeba následovat, přičemž zařízení nastavuje tempo, kterým běžíte, abyste dosáhli různých cílů (od lehkého joggingu po rychlost vytrvalosti), bzučení na vás, pokud jedete příliš rychle nebo příliš pomalu. Zkoušel jsem to jednou, neustále na mě bzučel a vzdal jsem se, což je škoda, protože je to skvělý nápad, který se běžněji nachází na běžeckých hodinek než fitness chytré hodinky.

Problém je méně výrazný, pokud použijete aplikaci třetí strany ke sledování vašeho běhu. Běžel jsem také pomocí endomondo a zjistil jsem, že je použitelnější, i když stále skoknější, než bych chtěl. K dispozici je také MapMyrun a Under Armour Record, které můžete vyzkoušet, ale bohužel ne Strava, i když můžete nastavit aplikaci Samsung Health Smartphone, aby automaticky exportoval GPS relace do sociální sítě.

Jednou z obrovských výhod pro běžce je to, že existuje vestavěná paměť pro hudbu, kterou můžete streamovat přímo na sluchátka Bluetooth, takže můžete vyrazit bez telefonu-ale pouze po dobu omezené množství času. Dostal jsem jednu hodinu 15 minut GPS a hudby z plného náboje. Nestačí vzhledem k tomu, že jsem běžel půlmaraton a nejsem tak rychlý. Je to jedna oblast, kde Gear Fit2 Pro nemůže konkurovat dražších chytrých hodinek.

Pro běžce, kteří se neobtěžovali o pokročilejších funkcích, což je pravděpodobně většina, bude mít práci Gear Fit2 Pro práci. Nicméně, to zaostává za jinými zařízeními, jak smartwatches, tak levnější GPS běžící hodinky. Garmin Vivoactive 3 zvládne hudbu a GPS po dobu pěti hodin, Apple Watch 3 ještě více.

Pomocí Samsung Gear Fit2 Pro pro cyklistiku

Gear Fit2 Pro je vhodný pro příležitostné cyklisty, ale i tak je daleko od nejlepších ve třídě. GPS trpí stejným problémem, že se nedokáže zablokovat signál GPS před zahájením jízdy. Tento snímek obrazovky také ukazuje přesnost GPS, jakmile je uzamčen.

Pro vyhýbání se pochybnostem jsem začal na Alfred Place a cykloval podél ulice Windmill Street. Tento nedostatek přesnosti není omezen na Gear Fit2 Pro (zejména v centru Londýna), ale posiluje pocit, že byste se neměli ptát GPS.

Gear Fit2 Pro automaticky zaznamenává cyklistiku, takže teoreticky byste se neměli starat o ruční spuštění a zastavení relace a stále nechají aktivitu přispívat k statistikám popálení kalorií a aktivních minut, ale zdálo se, že trvá příliš dlouho na rozpoznání Když jsem se pohyboval. Můj cyklus dojíždění je vždy někde mezi 40 a 45 minutami. Jeden den se tam Gear Fit2 Pro přihlásil 12 minut a 17 minut zpět. To je něco, co Fitbit a Garmin dokáže s mnohem vyšší mírou přesnosti.

Pomocí Samsung Gear Fit2 Pro pro plavání

Gear Fit2 Pro vzal své hrudky až do tohoto bodu, ale plavání může být zabijácká aplikace, která vás přesvědčí, abyste si jednu koupili.

Pro začátečníky zůstává monitor srdeční frekvence ve vodě, něco, co se mnoho značek vyhýbá. Fungovalo to dobře a odpovídalo mým očekáváním, jak tvrdě pracuji.

Byl jsem také velmi ohromen automatickým rozpoznáváním zdvihu zařízení, přibíjením výtvarného a zálohy, i když to mě nazývalo opravdu, opravdu chudým předním procházením se bez brýlí jako „smíšené“ (mrtvice byla spravedlivá, po celém místě). Také to počítá délky správně, což není žádný malý výkon.

Jediným problémem s nativní aplikací na zařízení je to, že můžete nastavit pouze délku bazénu jako 25 metrů, 50 metrů nebo 25 yardů. Není dobré, pokud plavete v malém bazénu ve vaší tělocvičně.

V aplikaci Samsung Health dochází k rozpadu délek, spolu s vaší nejlepší a průměrnou délkou trvání. Také vám řekne vaše tempo a skóre spolku, druhé míry vaší účinnosti ve vodě.

Toto je první sledovač plavání, který jsem vyzkoušel, který přináší sledování na úroveň, kterou bych očekával pro běh a cyklistiku. Je to užitečné, intuitivní a co je důležitější, funguje to spolehlivě.

Pokud máte telefon Samsung, můžete také stáhnout a použít aplikaci Speeroon na zařízení. Speeroon je rozlehlý zdroj tréninku, školení, techniky a další. I když jsem to nemohl vyzkoušet, vsadím se, že přidává novou dimenzi pro plavecké sledování.

Použití Samsung Gear Fit2 Pro jako monitoru srdeční frekvence

Monitor srdeční frekvence na Gear Fit2 Pro funguje stejně jako byste očekávali, že jakýkoli sledovač zápěstí-několik čtení se zdálo být daleko v polovině cvičení, ale to je pro kurz stejné.

Pro sledování svého srdce během dne můžete vypnout HRM (která nezachránila baterii, jak jsem doufal, že to bude), nebo si je nechat často nebo vždy přijímat čtení. Udržování to vždy zapnuto umožňuje Gear Fit2 Pro začít zaznamenávat jakoukoli malý kousek aktivity během vašeho dne, jako rychlá procházka.

V aplikaci Smartphone je k dispozici spousta informací. čas, který jste strávili v různých zónách, maximální, minimální a průměrná srdeční frekvence. ale podivně klidová srdeční frekvence se prominentně nezobrazuje jako jediné číslo, ale spíše jako rozsah na grafu.

Použití Gear Fit2 Pro pro počítání kalorií

Kalorie, které jste spálili, jsou viditelné pouze na Gear Fit2 Pro, ne podivně, ale je to nejlepší rozvržení informací, které jsem viděl. Barevná kódovaná časová osa rozbije váš den. od spánku po lehkou aktivitu, po chůzi, na kole, běh, cvičení nebo pohybu zdravým tempem. aby ukázala, kdy jste spalovali nejvíce kalorií. Během tohoto období klikněte na každý segment pro srdeční frekvenci a pálení kalorií.

Používání Samsung Gear Fit2 Pro jako smartwatch

Uživatelé Apple Watch a majitelé chytrých hodinek, kteří používají Android Wear jako operační systém, jsou zkaženi pro výběr. Všichni ostatní, ne tolik, ale Samsung Gear vede zbytek smečky díky aplikacím Under Armour and Speedoon již uvedených výše uvedených.

Мочи манту! Обзор фитнес-браслета Samsung Gear Fit2 Pro

Samsung je také jedním z mála výrobců Smartwatch, kteří nabízejí aplikaci Spotify (je k dispozici také na Android Wear). Jakmile jste se přihlásili (což jsem se nepodařilo udělat, ale to odkládám do chyby/hněvu uživatele) a připojil zařízení s Wi-Fi, funguje to jako samostatný hudební přehrávač, který streamuje přes jakékoli připojené zařízení Bluetooth. Vzhledem k tomu, že seznamy skladeb nejsou k dispozici offline, je dobré používat ve vašem domě, v práci nebo v tělocvičně (pokud máte slušné Wi-Fi na každém místě), ale méně venku, pokud jej nepřihlásíte k telefonu.

Na Gear Fit2 Pro je také prostor pro hudbu. Správce hudby na hodinách dává webovou adresu, která má zasáhnout prohlížeč na vašem počítači a pokud je vaše zařízení připojeno k Wi-Fi, stačí se stahovat do zařízení, a. Žádný software ke stažení, žádné kabely. Také jsem zjistil, že nastavení sluchátek Bluetooth a streamování hudby ze zařízení pro ně Snadné a spolehlivé. v podstatě vše, co v tomto oddělení chcete. Kudos, Samsung.

Nakonec zařízení předávala oznámení z mého telefonu bez dalšího nastavení a zahrnovala dostatek znaků z e-mailů, WhatsApp a textových zpráv, které bych mohl rozhodnout, zda stojí za to dostat můj telefon nebo ne, nebo ne. To je to, co byste očekávali, ale je to jen zřídka proveden tak čistě.

Kromě toho, že jsem byl schopen odpovědět na hovory přejetím obrazovky Gear Fit2 Pro, byla však komunikace mezi telefonem a sledováním jednosměrná, takže Gear Fit2 Pro byl v tomto vztahu hloupý partner, ale to je standardní, pokud nositelné a telefon nejsou z stejný výrobce.

Pomocí Samsung Gear Fit2 Pro pro sledování spánku

Samsung je tam s nejlepším sledováním spánku, protože je zahrnuto pokyny, zda sledovaný spánek je kvalitní nebo ne. Stejně jako mnoho sledovačů, i The Gear Fit2 Pro bude sledovat čas spát (a napravit to, kašel Garmin Cough) a rozdělit jej na světlo, nehybné (pravděpodobně hluboké) a neklidné období. Ale navíc vám dává (poněkud záhadné) skóre efektivity a mnohem obyčejnější hodnocení dobrého, spravedlivého nebo chudého.

V aplikaci je také cíl spánku, který vám umožní nastavit cílové časy, abyste šli spát a probudit se, protože konzistence v této oblasti je široce přijímána jako faktor v tom, jak dobře spíte. Tato funkce může také zohlednit příjem kofeinu, pokud jej ručně přidáte do aplikace.

Zařízení je dostatečně pohodlné na to, aby se nosilo přes noc, a Samsung’s moudře zahrnula funkci DOURNUSE, takže brilantně jasná obrazovka se nezapíná, když se otočíte v posteli a mícháte vás (opravdu to může být docela jasné). Jedinou nevýhodou je, že špatná výdrž baterie znamená, že budete muset být na vrcholu nabíjení, abyste se vyhnuli tomu, aby zařízení zemřelo během noci.

Aplikace Samsung Health

Protože jsem používal iPhone, musel jsem nainstalovat dvě aplikace, Samsung Gear Fit, který spojuje vaše zařízení s telefonem a poskytuje přístup do obchodu Galaxy App Store a Samsung Health, doprovodná aplikace vlastní.

Čas od času jsem měl několik problémů s synchronizací, které byly vyřešeny s několika pokusy nebo znovu zapínáním věcí-nic moc špatného, ​​ale není to tak úhledné jako platformy agnostické značky jako Fitbit a Garmin. Vsadím se, že tyto problémy nedostanete, pokud budete na telefonu Android nebo Samsung.

samsung, gear, review, fit2

Zatímco aplikace Samsung Health nevypadá tak pěkně jako aplikace konkurentů, je tu spousta hloubky, pokud trávíte čas kliknutím. Například, pokud ručně zaznamenáte svou váhu, aplikace také vypočítá váš BMI (opatření, které není bez jeho problémů, ale něco, co stojí za to vědět).

Zejména se mi líbily cíle pro činnost, spánek a výživu, což může pomoci proměnit hloupé informace v něco užitečnějšího. Pro druhý cíl můžete nastavit svůj cílový příjem kalorií a poté zaznamenat to, co jíte po celý den, a také získat skóre živin (nízké, průměr/doporučené a vysoké) pro bílkoviny, sacharidy, celkový tuk a nasycené tuky, vlákno, draslík, vitamíny A a C, vápník, železo a sodík. Pokud kupujete sledovač, abyste zlepšili své zdraví, spíše než řekněme, pomůže vám trénovat na maraton, je tato funkce fantastickým doplňkem.

Jak často to budu muset účtovat?

Mnoho. Při plném poplatku odhaduje aplikace přibližně 20 hodin používání a vypnutí monitoru srdeční frekvence vás zakoupí pouze dalších 30 minut. Nepřitací se na celý den je pokles ve světle pevných funkcí pro sledování spánku, ale možná si můžete každý den najít pravidelný čas na to, abyste jej nabili. Asi hodinu a půl je dost na to, aby přešlo z nuly na plné.

Používání GPS je také vážný prase baterie. Měl jsem na sobě Gear Fit2 Pro a Fitbit Ionic po dobu jedné hodiny a deset minut. Ionic použil asi 20% svého náboje, ale pro zařízení Samsung to byla více než polovina.

Existuje režim úspory energie, který vás Gear Fit2 Pro vás vyzve k zapnutí, když zasáhne 20% baterii, ale to znamená obrazovku Greyscale a počítají pouze kroky a schodiště pouze. Otravně, že to automaticky nevypne, pokud ji dobijete, takže jsem tuto funkci zapnul, natočil ji, když jsem je pohodlný a připoutal ji zpět, ale zapomněl jsem vypnout režim úspory energie, chybějící oznámení o telefonu, se kterými jsem opravdu mohl udělat, s ním jsem opravdu mohl udělat vidění.

Kde to mohu nosit, aniž by se mi lidé smáli?

Baculatý pro All-Black model a dostanete se téměř kdekoli. Je to spíše kapela než hodinky, takže nemusí létat na konzervativních pracovištích, ale je to přiměřeně elegantní a nenápadné. K dispozici jsou také kovové modré a pinky-červené modely.

Mám zvážit nákup něčeho jiného?

Až donedávna bych řekl ne, pokud nebudete rádi, že se můžete ponořit dalších 100 liber plus, abyste se posunuli nahoru cenovou skupinu, nebo prokopali smartwatch a plavání a šli na ultra-cheap Huawei Band Pro 2 nebo Ahamafit Bip. oba vám budou zabalit GPS a monitor srdeční frekvence pro něco v oblasti 50 GBP, pokud nakupujete kolem.

Zdá se však, že výrobci se batovali na cenu 200 liber za chytré hodinky. Fitbit vydává Versa Smartwatch v dubnu, který porazí Gear Fit Pro 2 pro běh, cyklistiku (i když potřebuje se zasazovat smartphone, aby nabídl sledování GPS), výdrž baterie, celkovou úhlednost aplikace a zkušenosti a styl,, ale není tak dobrý ve sledování plavání nebo být obzvláště chytrý smartwatch.

Existuje také nový účastník, Mobvoi Ticwatch, který, i když není vodotěsný, má GPS a monitor srdeční frekvence, ale jeho největší aktivum se staví na platformě Android, takže by měl nabídnout daleko, mnohem lepší aplikace. Další možností je Suunto 3 Fitness, ačkoli počáteční zprávy od kolegy jsou ify. Recenze všech tří jsou přicházející.

Gear Fit2 Pro však zůstává působivou možností. Pokud vlastníte telefon Samsung, jste pravidelným plavcem nebo již používáte některou z aplikací Under Armour’s Fitness, určitě stojí za to vážné zvážení.

Recenze Samsung Gear Fit2

Byl jsem odborníkem na domácí zábavu PCMag již více než 10 let, pokrývám televizory i vše, co byste se k nim mohli chtít připojit. Zkontroloval jsem více než tisíc různých produktů pro spotřební elektroniku včetně sluchátek, reproduktorů, televizorů a každého hlavního herního systému a náhlavní soupravy VR za poslední desetiletí. Jsem televizní kalibrátor s certifikací ISF a odborník na domácí kino s certifikací THX, a jsem tu, abych vám pomohl pochopit 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos a dokonce 8K (a ujistit vás, že to ne Potřebujete se obávat o 8k vůbec po dobu několika dalších let).

Sečteno a podtrženo

S některými solidními vylepšeními oproti svému předchůdci je Samsung Gear FIT2 výkonný fitness tracker a poměrně funkční smartwatch.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Nevýhody

První úsilí společnosti Samsung, Gear Fit (228.80 v Amazonu) (Otevře se v novém okně). byl atraktivní a funkční fitness tracker, který byl zadržován některými dráždivými omezeními. Hlavním mezi nimi byla skutečnost, že jste potřebovali telefon Samsung Galaxy, abyste jej použili. Samsung tento problém vyřešil spolu s mnoha dalšími, s Gear Fit2 (179.99). Nejnovější páry fitness sledovacích párů společnosti s jakýmkoli smartphonem běžícím Androidem 4.4 nebo vyšší, nebo může pracovat bez telefonu. Přidává také některé užitečné nové funkce, jako jsou vestavěný GPS a hudební přehrávač, takže nepotřebujete svůj telefon, aby poslouchal melodie nebo sledoval cestu na běhu. A můžete přizpůsobit sledovač pomocí aplikací ke stažení a sledovat tváře, i když nenabízí tolik funkcí jako vyhrazený smartwatch. Celkově je Samsung Gear FIT2 solidní špičkový fitness tracker s množstvím k nabídce, i když Fitbit Surge (249.95 na Fitbit) (otevírá se v novém okně) zůstává naším nejlepším výběrem pro svou špičkou aplikaci, širší kompatibilitu a nepřetržité monitorování srdeční frekvence.

Design, fit a baterie záchranář a efektivnější, i když větší než původní, Fit2 (300.00 v Amazonu) (Otevře se v novém okně) má 1.5palcová zakřivená dotyková obrazovka Super AMOLED, která spočívá v proplachování proti tělu tracker a plynule proudí do gumového náramku. Tlačítka Malá záda a aplikace sedí napravo (pokud se nosí na levé ruce). Dodává se v černé, modré nebo růžové verzi, se dvěma velikostmi náramku pro každý: malé, pro zápěstí 4.9 až 6.7 palců kolem a velké, pro zápěstí 6.1 až 8.3 palce.

Apple Watch Series 1

Samsung Gear S2

Samsung Gear Fit

Náramek má na jednom konci malý kolíč a řada děr běží až do široké smyčky na druhém konci. Smyčka protéká smyčkou a bezpečně zatáhne náramek kolem zápěstí a kolík zatlačí do příslušné díry. To drží kapelu pohodlně na místě, ale není tak bezpečná jako konvenční spona. Kolík se při testování jednou uvolnil, i když naštěstí náramek nepřišel zpět.

Ačkoli sdílí podobný design s Microsoft Band 2 (199.00 v Amazonu) (Otevře se v novém okně). Zjistil jsem, že FIT2 je výrazně pohodlnější. Sotva jsem si všiml, že to bylo na mém zápěstí a cítil jsem se mnohem blíže k Fitbit Charge HR (118.11 AT Amazon) (Otevře se v novém okně) ve své rovnoměrně distribuované hmotnosti a hladkém náramku. Je to také méně patrné než můj oblázkový čas (78.99 v Amazonu) (Otevře se v novém okně) Smartwatch s jeho prominentní, těžkou tváří.

Pod displejem je optický monitor srdeční frekvence a při nošení Gear Fit2 stiskne na zápěstí. Spodní strana sledovače má také dva kontaktní body pro zahrnuté proprietární nabíjecí kolébku, malý stojan, který při nabíjení drží FIT2 vodorovně. Kolébka je nezbytná pro nabíjení; Tracker nemá žádné porty pro kabelové připojení.

Podle Samsungu může FIT2 trvat až čtyři dny mezi poplatky. Zjistil jsem, že to je velkorysý odhad; Během testování jsem viděl asi tři dny na poplatek s mírným používáním a aniž bych využil hodně výhod vestavěného hudebního přehrávače.

Stejně jako každý dobrý sledovač fitness je Fit2 poměrně drsný. Je to hodnoceno IP68, což znamená, že zvládne ponoření do pěti stop vody až 30 minut.

samsung, gear, review, fit2

Společnost InterfaCethe Tracker Runns Tizen OS, open source platforma Samsung přijala pro svá zařízení Gear, která není ani původní proprietární zařízení společnosti Samsung, ani společnost Android Wear Google, ani společnost Google Android Wear. Implementace TIZEN FIT2 není tak přímo a jednoduše kompatibilní s Androidem, jak je Wear Android Wear, ale Android Wear má své vlastní frustrace a problémy, jak jsme viděli na hybridních fitness sledovačích/chytrých hodinách, jako je Moto 360 Sport. Jako své vlastní rozhraní je Tizen OS na FIT2 jednoduché a relativně snadno navigovat své různé fitness funkce a omezené další aplikace. Zatímco sledovač je kompatibilní se všemi zařízeními spuštěním Android 4.4 nebo později to nefunguje s iOS, takže iPhony a iPady jsou venku. Může také fungovat jako samostatné zařízení, i když výrazně omezuje jeho funkce.

Testoval jsem FIT2 s okrajem Samsung Galaxy S7, která se snadno připojila k hodinky, a Google Nexus 6p, vyžadoval nějakou instalaci trapné manuální aplikace. Chcete.li dokončit proces, musíte do telefonu nainstalovat aplikaci Samsung Gear do telefonu, a pro dokončení procesu a aplikaci společnosti Samsung S Health App. Během této sekvence nastavení musíte také nainstalovat dvě služby Android, abyste se ujistili, že FIT2 správně komunikuje s telefonem. Telefony Galaxy mají všechny tyto služby a aplikace nastaveny, takže je to mnohem jednodušší, ale Nexus 6p s FIT2 po nějakém odstraňování problémů fungoval perfektně dobře. Tip pro uživatele Androidu bez Samsungu: Pokud se aplikace Samsung Gear visí a snaží se připojit k FIT2 na nastavení, možná budete muset ručně nainstalovat aplikaci S Health S. Které by měly věci běžet.

1.5palcová dotyková obrazovka je jasná, barevná a citlivá. Když nosíte na zápěstí, je to stanoveno v tenké orientaci portrétu, které nutí digitální tváře hodinek, aby používaly malá čísla nebo stohovací hodiny na vrcholu minut. Tvar obrazovky může způsobit, že informace vypadají stísněné, zejména při zobrazování jakéhokoli textu ve velkém množství; Oznámení o zprávě zejména často se odcházejí z poloviny slovy. Sledovače a chytré hodinky blíže k Apple Watch (300.00 na eBay) (otevírá se v novém okně) ve formálním faktoru má zřetelnou výhodu ve své schopnosti zobrazovat informace, protože širší obrazovka může text zobrazit mnohem pohodlněji. Obrazovka je snadno viditelná ve všech kromě nejjasnějšího přímého slunečního světla, kam mají výhodu Withings založené na inkoustu E (v Amazonu) (otevírá se v novém okně).

Sledujte tváře mohou ukázat čas, počet provedených kroků, srdeční frekvenci, počasí a řadu dalších informací, v závislosti na obličeji, kterou používáte. FIT2 je dodáván s hrstkou kondice orientovaných na hodinky zaměřené na fitness, které zobrazují informace o tréninku vedle času, a v případě obličeje srdce nabízí monitorování srdeční frekvence na vyžádání s klepnutím. Jednodušší tváře hodinek, stejně jako digitální hodiny, které jsem se usadil, vám umožňují přidat komplikace a zobrazit další informace. Ve výchozím nastavení digitální hodiny ukazují čítač kroků, ale změnil jsem jej na widget počasí prostřednictvím aplikace Samsung Gear App.

Vaše tvář hodinek se objeví ve výchozím nastavení, kdykoli stisknete jedno z knoflíků na sledovači, nebo zvedněte zápěstí na obličej, gesto, které mi připadalo spolehlivé. Přejetí dolů z tváře hodinek přináší zjednodušený ovládací panel, který ukazuje stav Bluetooth a výdrž baterie, nerušit ovládání, schopnost upravit jas obrazovky a rychlý přístup k hudebnímu přehrávači FIT2. Přejetí zleva z tváře hodinek zobrazuje jakákoli oznámení, která jste obdrželi na svém připojeném telefonu nebo samotném sledovači. Historie oznámení sahá překvapivě daleko, s barevnými ikonami ukazujícími, zda je každé oznámení e.mailem, textovou zprávou, telefonním hovorem, aktualizací fitness nebo něco jiného. Klepnutím na oznámení vyvolává prvních několik slov zprávy (pokud se jedná o text nebo e.mail), které lze procházet přejetím obrazovky nahoru nebo dolů. Pokud se jedná o zprávu, na kterou lze odpovědět, možnost odeslat konzervovanou odpověď se objeví dole. Můžete přidat své vlastní odpovědi prostřednictvím aplikace Samsung Gear, ale jsou omezeny na 20 znaků.

Přejetí přímo na tváři hodinek vás zavede do různých cvičebních tabulí FIT2. Můžete přejet svým pokrokem a stavem z hlediska spálených kalorií, provedených kroků, schody vyšplhaly a srdeční frekvence. Můžete dokonce přidat další zdraví orientované tabule, jako jsou pulty, kolik vody a kávy po celý den pijete.

Dvě fyzická tlačítka se používají pouze k návratu na obličej hodinek a navigaci dozadu z různých obrazovek; Každá další funkce závisí na obrazovce. Zjistil jsem, že dotyková obrazovka je citlivá, ale ne vždy dokonale přesná. Většinou jsem mohl snadno přejetím přejetím doleva a doprava mezi různými cvičebními tabulemi, ale FIT2 občas zaregistroval mé gesto spíše jako kohoutek než švihnutí a řekl aktivnímu panelu, aby se dostal do podrobnějšího pohledu, zahájil cvičební aktivitu nebo spustil cvičební aktivitu nebo Změřte moji srdeční frekvenci.

Integrace aplikací a samostatné funkce funkcí a tváře sledování jsou k dispozici prostřednictvím aplikace Samsung Gear App a Samsung Galaxy Store (na který vám aplikace Gear automaticky odešle). Nejužitečnější dostupné aplikace byly aktualizace vlastních stop a časovačů Samsung. Kromě toho jsem našel pouze tři tváře hodinek FIT2 od neznámého vývojáře a několik dalších kusů softwaru, jako je kombinace App Weather Channel App/Watch Face Combination a Asphalt 6, které jsou jasně určeny pro smartwatches Round Samsung Gear, a ne Úzká, obdélníková obrazovka FIT2. Nainstalovala se tvář hlídky meteorologického kanálu, ale FIT2 mohla ukázat pouze část kulatého rozvržení. Sledování tváří a aplikací pro FIT2 již začaly stékat do obchodu Galaxy Store Trhe Morning of the Watch’s Start, takže doufejme, že do zařízení v průběhu času přijde stálá nabídka možností a aplikací přizpůsobení a aplikací.

Aplikaci Gear můžete také použít k odesílání hudby přímo do FIT2, abyste mohli používat tracker jako samostatný hudební přehrávač. Může navázat samostatné připojení ke sluchátkům Bluetooth, i když je připojen k vašemu smartphonu. FIT2 má 4 GB vestavěného úložiště, ale přibližně polovina z toho je zahájena s Tizen OS a dalším systémovým softwarem; Zbytek lze použít pro hudbu nebo pro další aplikace a sledovat tváře. V hudebním přehrávači můžete přejít na přejetí navigace albami, umělci a seznamy skladeb, díky čemuž je trochu flexibilnější než jen adresář pro skládku skladby a poslouchat na Shuffle.

FIT2 také podporuje Spotify, ale ne pro streamování hudby přímo z hodinek na vaše sluchátka. Je to kontrolní systém, který pracuje ve spojení s Spotify na vašem smartphonu, aby jej ovládal, a je to váš telefon, který streamuje hudbu na vaše sluchátka Bluetooth. Aplikace FIT2 Spotify ukazuje umění alba a může navigovat seznamy skladeb, alb a písní vaší knihovny. Může také přehrávat hudbu z automaticky generovaných seznamů tréninků Spotify. Nemůžete však procházet jinou hudbu ani hledat z FIT2.

FIT2 můžete také použít bez smartphonu a je to překvapivě funkční. Je zřejmé, že oznámení, nahrávání hudby a synchronizace informací o fitness nelze provést, když sledovač běží v režimu bez telefonu, ale stále to může udělat hodně. Fitness prvky, včetně monitoru srdeční frekvence, jsou stále k dispozici, pokud nejsou připojeny k telefonu, spolu s mnoha nastaveními a možností přizpůsobení, jako jsou různé tváře hodinek a přeuspořádání, jak se aplikace objevují v nabídce FIT2. Funguje to také jako dokonale funkční hodinky se schopností nastavit displej tak, aby vždy zapnul a ručně nastavil čas přes dotykovou obrazovku.

Fitness Featuressamsung naložil FIT2 senzory, včetně krokoměru, GPS a monitoru srdeční frekvence, což je v říši sub-200 vzácné. Většina z těchto senzorů funguje automaticky v závislosti na otevřeném obličeji nebo podokně pro hodinky. Automaticky také pracují na detekci, když cvičíte a přesně to, co děláte. FIT2 jasně sledoval, když jsem chodil, běžel a běžel na eliptickém. Také si to všiml, když jsem ještě dlouho seděl, a dal mi šťouchnutí, abych se trochu pohnul (tyto oznámení, stejně jako detekce cvičení, mohou být deaktivovány, pokud si přejete).

Díky vestavěnému GPS může FIT2 sledovat vaše procházky a běhy a zaznamenat trasy, které podniknete. Když však automaticky detekuje cvičení, nebude sledovat vaši polohu; Musíte ručně nastavit své běhy přes podokna cvičení. Jakmile vstoupíte do aktivity a požadovaného času, FIT2 sleduje vaše pohyby, jakmile klepnete na spuštění. Zatímco FIT2 zaznamená vaši polohu a zobrazí tvar trasy, kterou se vydáte sama (kterou si můžete prohlédnout v protokolu cvičení hodinek), nezobrazí mapu, aby poskytla kontext pro vaši trasu, dokud ji nebudete moci synchronizovat Váš smartphone, aby si mohl stáhnout informace o mapě. Jakmile to však udělá, výsledky jsou podrobné a přesné.

Monitor srdeční frekvence vyžaduje několik sekund, kdy se nepohybuje, aby změřil vaši srdeční frekvenci, a neprobíhá, jako je monitor HR Fitbit Charge HR. FIT2 automaticky zaznamená a sleduje vaši srdeční frekvenci, když jste klidně, ale až budete aktivní, musíte se na okamžik zastavit, abyste zkontrolovali svůj puls.

Nosil jsem FIT2 spolu s Fitbit Charge HR na dlouhodobém horizontu na eliptické, krátké procházce po výkonu a dlouhou procházku po východní vesnici poté (s jízdou metrem mezi nimi). Hodík FIT2 zůstal do 50 kroků od Fitbitů celou cestu. Výsledky srdeční frekvence byly také podobné, do asi 5 bpm. FIT2 byl při počítání schodiště o něco méně velkorysý.

Závěry Gear Fit2 ukazuje, jak daleko Samsung došlo v oblasti fitness trackerů. Je to významné zlepšení oproti původnímu vybavení, přidávání podpory pro zařízení bez Samsung Android, samostatné funkce a více senzorů, než často najdete v tomto cenovém bodě. To znamená, že funkce smartwatch není strašně robustní, s několika aplikacemi a obličejemi, z nichž si můžete vybrat při spuštění. Celkově však další funkce FIT2 a poměrně rozumná cenovka z něj činí atraktivní možnost pro uživatele, kteří chtějí sledovač fitness, který dokáže udělat mnohem víc, než jen říct čas a sledovat trénink. Ale pokud jste skutečně oddaní fitness, přetrhnutí Fitbit zůstává volbou našich editorů pro jeho spolehlivější, nepřetržitější sledování srdeční frekvence a delší výdrž baterie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS