Samsung TV se nezapne baterka červená žárovka.

TV reaguje na dálkové ovládání, ale nezapne se

Situace, kdy televizor nelze zapnout ze dálkového ovladače nebo tlačítek na samotném zařízení a indikátor svítí, často se vyskytuje v opravě praxe. Obvykle v takových případech říkají: „Televize nevychází z režimu povinnosti“. Může existovat několik důvodů, ale je nutné začít s nejzřejmějšími. Vyměňte baterie do konzoly, nezapomeňte, ze kterého tlačítka se televizor zapnul dříve, a pokud nepomůže, volání průvodců v televizi nebo s Dee Skill, Start Dizard TV.

Osvětlení indikátoru s větším nebo menším stupněm pravděpodobnosti hovoří o výkonu napájení. Diagnóza této poruchy, stejně jako většina ostatních, by však měla být zahájena s analýzou tohoto poplatku. Kontrola napětí v pohotovostním režimu, jejich stabilita Při pokusu o zapnutí v provozním režimu, měření úrovně filtrace, vizuální kontrola dílů pomáhá vyhodnotit výkon a funkčnost napájení. Elektrolytické kondenzátory, z nichž horní část má charakteristické bloats vyžadují bezpodmínečnou výměnu.

V sekci „televizní poruchy“ je skutečná historie televizních oprav uvažována s podobným projevem závady na příkladu televizorů Philips 42pfl7433S / 60, Samsung LE40R82B, Philips 20PFFF5121 / 58 a další modely. Povaha chování televizní knihy je poněkud odlišná, ale důvod byl jeden. Došlo ke změně vlastností elektronických součástek, převážně kondenzátorů, ve kterých napájení nemohlo poskytnout jistotu, ovlivňující provoz celého systému, takže indikace byla přítomna a televizor se nezapnul. Pokud v jednom případě byla porucha viditelná pro pouhé oko, pak v jiném pro jeho lokalizaci byl požadován dlouhý proces diagnostických opatření a měření.

Není vždy odstranění explicitní vady v napájecím zdroji vede k normálnímu provozu televizoru obecně. V některých případech se nestabilní výkon vede ke ztrátě informací v EEPROM, paměťové čipy Spiflash. Současně je možné jej přepnout na televizor a zapnout jej do provozního režimu pouze pomocí aktualizace softwaru (firmware) na programátorovi. Tyto zařízení Workshop je vybaven dostatečným množstvím pro různé typy mikroobvodů. Při opravách, s vlastními rukama, obtíže mohou mít potíže s firmwarem bez vybavení a základny firmwaru v televizních modelech a odvolání na organizaci služby v takové situaci je morální a ekonomicky odůvodněná.

Někdy podobné problémy se vyskytují při poruše v napájecích obvodech na televizní desce. Obvykle v tomto bloku existuje několik sekundárních zdrojů vyrobených podle DC-DC diagramu převodníků nebo stabilizátory napětí. Nepostradatelný stav pro správný provoz procesoru a zařízení, s připojeným připojeným, je stabilní napájecí napětí v rozsahu napětí, ve kterém je zajištěna jejich normální funkce. V případech, kdy tyto podmínky nejsou prováděny, mohou být důsledky nepředvídatelné, a příkaz k zapnutí přístroje může být ignorován před zajištěním potřebných parametrů napájení.

Indikátor změní barvu na zelenou a znovu červenou

Takové chování nejčastěji naznačuje, že procesor generuje příkaz ke zapnutí zařízení a odesílá jej všem umělcům. Pokud některé televizní bloky příkaz neprovádí, například napájení není zapnuta do provozního režimu nebo střídač není schopen provozu podsvícení, procesor bez přijímání potvrzení, že vše je v pořádku, zrušíte Začlenění a překládá přístroj znovu do pohotovostního režimu. V SHARP LCD SHARP, s pěti neúspěšnými pokusy o osvětlení, procesor blokuje spuštění vůbec dříve, než jsou chyby resetovány přes menu služby nebo před výměnou obsahu paměti EEPROM. Takové chování bude pokračovat, dokud není důvodem odstraněn: Vadné svítilny jsou vyměněny, střídač, napájecí zdroj nebo jiná vadná komponenta televizního podvozku opravena.

Indikátor změní barvu na zelenou, ale nic se nestane

Situace je nejednoznačná a může mít mnoho důvodů pro takové chování. Aby bylo zajištěno výkonnost hlavní desky, jsou měřeny napájecí napětí a příkazy na napájení, podsvícení a t.D. Můžete se při přepínání televizoru na kanál s nakonfigurovaným programem, zobrazí se zvuk a to již navrhuje, že příčina poruchy je pravděpodobně zvedat ve střídači nebo napájení LED nebo v zdrojích záření.

Pokud LED (žárovka) indikuje pracovní stav, ale příkazy pro zapnutí ze základní desky nejsou přijaty, systém neodpovídá na tlačítka a dálkové ovládání, softwarová zařízení jsou na hlavní desce zcela možné. Existují situace, kdy procesor dává příkaz zapnout napájení, ale nespustí měnič nebo nedává příkaz DIMM definující jas podsvícení, v nepřítomnosti příkazu zapnuto / vypnutí. V tomto případě aktualizace softwaru, firmware pomáhá vrátit normální sekvenci logickými procesy, které mají za následek základní desku.

V některých případech se vzhled skutečnosti, že při zapnutí, nic se nestane, nemůže vytvořit základní desku, která blokuje tok signálů na regulátor matrice nebo přenášet takové informace, při kterých se obrazovka zůstane tmavá. Samotný T-Con může být vadný, jako LCD matrice sám. Každá volba je zvažována a diagnostikována odděleně. Podsvícení je zapnuto, ale má slabě výraznou přírodu v důsledku podceňovaného jasu obrazu.

Indikátor (žárovka) neustále chaoticky bliká

Takový stav zařízení hovoří pouze o porušování výkonu a neobsahuje významné informace o možných problémech. Je nutné diagnostikovat celé zařízení, počínaje kontrolou napájení a sekundárních převodníků na základní desce. Dále se zkoumá výměny autobusů mezi procesorem a paměťovými čipy, krmení příkazů na procesor na začlenění a testování těchto příkazů v periferních složkách televizního podvozku.

 • 1 Odrůdy vad
 • 2 blikání při prohlížení kanálů. poruchy při příjmu signálu 2.1 Nastavení satelitní televize
 • 2.2 Kontrola kabelová televize
 • 2.3 Nastavení analogové, digitální televize
 • 2.4 Restartování přijímače
  4.1 kineskopické modely

Moderní televizní vysoce kvalitní přenos obrazu. Řada modelů podporuje 4K nebo ULTRAHD formát, stejně jako 3D video formát. Všechny inovace a možnosti však nejsou chráněny před mechanickými poruchami a selháním hardwaru. Jeden z nejčastějších, ale výskyt rozpadu je považován za vzhled vln nebo častých blikajících obrázků. Na to zjistíme, proč je televize televizor, jaké chyby lze zkontrolovat a opravit sami, když stojí za přepravu zařízení do servisního střediska.

Aby se zabránilo předčasnému televizním výstupu Samsung, musíte použít následující doporučení. Měli byste zvolit optimální instalaci zařízení. Každý ví, že uživatel ve většině případů je vybrán pro televizní místo, na základě nábytku místnosti, umístění postele, pohovky a židlí, na které budou lhát nebo sedět při sledování filmů a televizních pořadů. Ve stejné době, málo lidí přemýšlí o tom, zda je toto místo vhodné pro přijímač.

Aby se opakovaně zvýšila provozní doba televizoru, nemělo by být umístěno příliš blízké výklenky.

Zařízení vyžaduje volný prostor, optimálně tak, že mezi stěnou a technikou existují minimálně 10-15 cm. V tomto případě bude přijímač zahříván méně, a proto bude pracovat mnohem déle. Snažte se, abyste na obrazovce nepovolil přímé sluneční světlo, takže se také nedoporučuje instalovat televizní opačné okny.

Technika vyžaduje správnou péči. Nejméně jednou týdně, musíte ho otřít z prachu nebo používat vysavač s nejmenší tryskou. Mějte na paměti, že akumulace prachu uvnitř zařízení vede k zkratu. Ale není možné umýt televizní vodu, protože voda, padající dovnitř, způsobuje oxidaci kontaktů.

Čištění televize se nejlépe provádí se speciálními spreje nebo ubrousky. Věnujte pozornost tomu, že potřebujete otřít nejen obrazovku, ale celý případ je zcela.

Samostatná pozornost by měla být věnována úpravě obrazovky. Rychlá vazba matice pixelu přijímače lze vyhnout, pokud jsou správně možnosti jasu obrazovky. Pro tento výrobce technologie Samsung se doporučuje snížit jas. Samozřejmě, v tomto případě obrázek, který zobrazení přehlídky nebude tak šťavnaté a bohaté, ale životní život zařízení se opakovaně zvýší. Snažte se vyhnout mechanickému poškození, pokud je televizor přerušen a je deformována podlahou obrazovky. je nepravděpodobné, že by to mohlo opravit.

Chyby uživatele

Vždy je nutný členění komplexních elektronických technik. náklady na opravu plazmových nebo LCD obrazovek jsou často a vůbec se ukáže být nerentabilní pro majitele. Když se Samsung TV nezapne, neměli byste neprodleně podezřívat nejhorší. S největší pravděpodobností jsou příčiny problémů elementární chyby nebo šance, poměrně snadno vyloučené.

 • Nedostatek moci. Pokud proud ze zásuvky nechodí do televizoru, nebude fungovat. Nepřímým potvrzením problému může být úplný nedostatek indikace v případě, že absence reakce na signály dálkového ovládání. Stojí za to kontrolu, zda není tlačítko na síťovém filtru vypnuta, pokud je připojení provedeno přes něj, ujistěte se, že zástrčky v zásuvce.
 • Režim je zvolen nesprávný. V případě přepnutí do režimu spánku se obrazovka zhasne, ale samotné zařízení i nadále funguje jako obvykle, pouze bez vnějších projevů. Ujistěte se, že je to tak, kliknutím na pohotovostní tlačítko na konzole. televizor nebude reagovat na jiné příkazy. Pouze při změně režimů bude přístroj opět připraven k práci. Příliš často používejte funkci „spánku“, v tomto stavu je technika zranitelnější na zkrat, jiné poruchy sítě.
 • Není zdrojem signálu. Někdy se televizor sám zapne, ale nedokáže zobrazit základní televizor nebo jiný obsah. Pro vyřešení problému je obvykle dostačující ke kontrole zdroje signálu. Místo televize může stojat HDMI, AV. Stačí jít do správného režimu.
 • Ochrana proti neoprávněnému přístupu je aktivována. V tomto případě nelze televizor ovládat z tlačítek zabudovaných do skříně. Ale ze vzdáleného dálkového ovládání budou fungovat. Možnost je umístěna jako „ochrana proti dětem“. nebudou moci zahrnout samotnou techniku.
 • Nastavení řezání jasu. Pokud nastavíte tento parametr, uživatel zvolil minimální hodnoty, obrazovka zůstane černá. V tomto případě musíte konfigurovat a vrátit normální indikátory jasu.

Chcete-li eliminovat většinu vlastních chyb, obvykle má podrobnou studii manuálu připojeného k televizoru: mnoho charakteristických problémů je uveden tam.

Ověření webových zdrojů

Provádí se k určení, zda je připojen problém s webovými zdroji. Chcete-li to provést, použijte dálkové ovládání stisknutím tlačítka „MENU“. Pokud se zobrazí na obrazovce, znamená to, že televizor je v dobrém stavu a problém se týká lokalit, například, jako je SAT Box, kabelová skříňka, DVD přehrávač, Amazon, Roku a další.

Musíte dvakrát zkontrolovat výše uvedené webové stránky informačních zdrojů, abyste se ujistili, že pracují normálně. Chcete-li to provést, doporučuje se je vypnout a znovu zapnout. Bude schopen vyřešit dočasnou chybu ve spojení a problém černé obrazovky. Pokud to nepomůže, musíte se pokusit připojit jiný zdroj webu k televizoru nebo stejný zdroj, ale na jiném televizoru. To umožní uživateli najít pravděpodobný selhání řešení.

Podívejte se na zdraví dálkového ovládání

Je nutné odstranit selhání dálkového ovládání. Z tohoto důvodu, že Samsung TV není zahrnuta a nezapne se. Direct LED diodou dálkového ovládání na přístroji stiskněte tlačítka a zkontrolujte, zda televizor přijímá signál blikáním indikátoru na panelu. Vyměňte baterie a znovu zkontrolujte. Stav konzoly lze také zkontrolovat odesláním signálu, když kliknete na tlačítko na telefonní komoře.

S ovládáním práce bude signál zvýrazněn.

Tlačítko Power nefunguje na panelu

Pokud když se pokusíte spustit displej z ovládacího panelu, červená LED se zastaví vypalování nebo uslyšíte znak Charakteristiky, pak je to všechno v případě blokování vnitřního modulu způsobeného selháním selhání při napájení. Bude velmi obtížné vyrovnat se s takovým problémem nezávisle, takže stojí za to směovat na specialistu a neztrácí čas.

Přizpůsobení „zámků od dětí“ vám také neumožňují aktivovat telly z ovládacího panelu, takže před voláním průvodce bude užitečné pokusit se zapnout televizor přes dálkové ovládání.

Problémy televizorů různých značek

Většina plazmových televizorů se vyrábí tři známé značky: Samsung, LG a Panasonic. Obvykle se jedná o plazmový plochý panel (PDP), který používá ionizovaný plyn nebo plazmu pro přijímání snímků na obrazovce. Tyto návrhy konstrukcí mají své rozdíly, ale mnoho základních nastavení je podobné jim.

Pokud není obraz na plazmovém televizoru a neexistují žádné zvukové standardní kroky k řešení problémů:

 • Vypněte televizor a odpojte jej od kabelů.
 • Očekávejte 5 minut na vybití kondenzátorů.
 • Odpojte konektor, který jde do Z-udržení, a poté znovu připojte televizor.
 • Zkontrolujte zvuk. Pokud existuje zvuk, pak Z-udržení selhání. Pokud ne, pak pokračujte v následujících krocích.
 • Vypněte televizor a očekávejte 5 minut. Pak odpojte Y-udržet a zasuňte znovu Z-udržet.
 • Připojte televizor zpět a zkontrolujte zvuk. Pokud je zvuk, pak problém s Y-Susta.
 • Pokud dojde k chybě z důvodu Y-Sustred, pak je třeba zkontrolovat vyrovnávací paměť.
 • Vypněte televizor a očekávejte 5 minut, abyste provedli kompletní vybití, a LED nemohla blikat.
 • Vyčistěte vyrovnávací paměť a zkontrolujte, zda se obraz zobrazí se zvukem.
 • Pokud má televize dva vyrovnávací paměti, odpojte horní pufr a vzhled, je tam nějaké obrázky na spodní obrazovce.
 • Poté odpojte spodní vyrovnávací paměť a podívejte se, zda se obraz zobrazí na horní obrazovce.
 • Pokud po odstranění jedné z desek uživatel vidí obrázek, pak chybu ve vzdálené desce.
samsung, nezapne, červená, žárovka

Smart TV značky Samsung

Časté problémy s televizorem Samsung zahrnují neschopnost povolit, detekovat signál, zpoždění napájení a absence obrázků a zvuku. Další chyby: Rychlé vypnutí, blikání obrazovky, přítomnost flexibilních obrazů a úniku kondenzátoru, po kterém může deska vypálit.

Vadný kondenzátor může způsobit selhání při zapnutí nebo volání více kliknutí na televizoru při startu. Chybná kabelová skříňka nebo satelit může způsobit vlnu, když je signál detekován, což vede k hmatatelnému zpoždění mezi změnou kanálů nebo obrázkem z obrázku na obrazovce. Vadný kondenzátor na napájecím zdroji činí televizní Samsung dlouhý start při zapnutí.

Vadná pojistka na nesprávném vstupním kanálu vede k nemožnosti zobrazování snímků, když je zařízení zapnuto. TV nemůže reprodukovat zvuk v nepřítomnosti výkonu. Pokud má televize poruchy s programováním, vypne se bez důvodů. Firmware, který je zastaralý, může také způsobit tuto chybu.

Opotřebovaný propojek na napájení způsobuje stínění obrazovky. Problémy s LCD technologií nebo špatnou televizními nastaveními mohou vést k tomu, že Samsung TV bude zobrazovat hluboké odstíny černých a bělených snímků.

TVS značky Phillips

Někdy se obrazovka Philips plazmová televizní obrazovka nesmí rozsvítit nebo v dolní části obrazovky televizoru se může zobrazit červeno-bílý blesk, zatímco v jiných případech může mít indikátor napájení LED blikat kód chyby nebo neustále spalovat. Obvykle jsou tyto příznaky častým fenoménem v plazmě Philips, a vyskytují se v důsledku poruchy napájení, hlavní desky, skenování nebo plazmové desky. Ačkoli některé z těchto porušení lze snadno opravit odstraněním problémů, jiní mohou potřebovat odbornou pomoc.

samsung, nezapne, červená, žárovka

Hlavní příčiny Philips TV selhání, Thomson, Supra, Sony:

 • Zkreslený obraz. Díky tomu, že televizní panel by mohl selhat. V tomto případě je nemožné opravit panel nezávisle, bude nutné jej nahradit.
 • TV Philips TV, neustále se vrátí do menu Nastavení, a to i po opuštění menu. V některých případech může to být chyba firmwaru. Proto v takové situaci vše, co může uživatel udělat, je správné. aktualizovat firmware pomocí jednotky USB.
 • Žádný zvuk. V mnoha případech může být selhání v defektní kartě SSB. Pokud ano, je nejlepší nahradit poplatek. V tomto případě se doporučuje odborná pomoc. Uživatel však může správně nahradit nezávisle, pokud má potřebné zkušenosti.
 • Červený indikátor napájení TV Philips neustále bliká. Nejpravděpodobnější důvody, které mohou způsobit tento problém: napájení, hlavní deska, skenovací ovladač.
 • Vzhled na Philips Horizontální červené čáry TV. Může existovat několik možných problémů: vadné vyrovnávací paměti Y, logická deska nebo hlavní televizní deska. V tomto případě nejlepší technické prostředky. hledat pomoc od odborníka, kteří by mohli mít nezbytné testování uzlů uvnitř zařízení.
 • TV Přechod Přechod do pohotovostního režimu Pokud indikátor napájení bliká šestkrát a pak třikrát rychle. Kód chyby na televizoru označuje, že napájecí zdroj nebo podpora a pufrová prsa je vadná. Proto, abyste odstranili problém, musíte vizuálně zkontrolovat, zda jsou na desce špatné kondenzátory. V případě jejich přítomnosti bude nutné vyměnit vadné komponenty. Pokud je po této chybě stále uložen, pak příčinou poruchy je vadná prsa deska Y, ve které je nutné měřit napětí na výstupech napájecího zdroje. Je-li správné čtení, budete muset být nahrazeny buffer a podpůrné poplatky.

Ve většině případů, pokud uživatel neví, jak nezávisle odstranit problém s plazmovými televizory Philips, je nejlepší kontaktovat specialistu.

TV značky LG

Černá obrazovka pro televizory LG, když není žádný obrázek, což znamená, že může dojít k chybě s logikou, hlavní deskou nebo podsvícení. Chcete-li diagnostikovat přesný důvod, použijte baterku, abyste zjistili, zda je obraz na obrazovce. Pokud ano, pak by mělo být zvuk.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS