Screenshot Screenshot On Asus Laptop Jak to udělat. PRT SC + SHIFT = Elementární obrazovka

Jak udělat screenshot na laptop asus

Pro takový typ ukládání nemusíte instalovat žádné speciální programy. Vše, co potřebujete, je otevřít požadovanou kartu na obrazovce (což chcete uložit), a stiskněte tlačítko Tisknout obrazovku / Sys RQ klíč (najdete jej vedle klávesy F12). Poté otevřete barvu (je ve všech verzích nových verzí systému Windows. 7, 8, 10 a v dřívějších verzích) a vložte požadovanou obrazovku (CTRLV nebo „Vložit“ funkci v kontextovém menu). Poté obrázek uložte s formátem, který potřebujete (doporučujeme vám uložit formát JPEG, pokud chcete později nahrát obrázek). Takže můžete uložit snímek obrazovky celého přenosného počítače. Pokud potřebujete obraz pouze samostatného prvku (například složek nebo přehrávače videa), poté s tiskovou obrazovkou / sys rq klikněte na tlačítko ALT. Pak je všechno stejné. Takže se můžete zbavit dobře smýšlející úpravy obrázků a uložení v formuláři, který potřebujete.

Co dělat, pokud tisková obrazovka / Sys RQ nefunguje? Stojí za to vyzkoušet v kombinaci s klávesou FN (spodní řádek klíčů) a poté postupujte podle pokynů uvedených výše a vložte snímek obrazovky do editoru.

Mimochodem, opravy notebooků klávesnice Asus profesionálně implementuje naše servisní centrum.

Co mám použít tlačítka

Udělejte snímek bez softwaru třetích stran Opravdu na operačním systému Windows. Za prvé to stojí za to opravit obraz sám. Tuto operaci můžete provést pomocí následujících klávesových zkratek:

 • „Win“ „PRTSC“ (na některých notebookech „Win Key“ je zdoben ve formě tlačítka s nakreslenou vlajkou, která se nachází v dolní řadě klávesnice (na stejné úrovni s prostorem);
 • „Print Screen / Sys RQ“ (lze nalézt vedle klávesy F12, ale není zde žádná automatická uloľba, je nutné uložit obrazovku v nějakém editoru);

Odkaz! Pokud potřebujete obrázek pouze samostatného prvku, poté s obrazovkou obrazovky / SYS RQ je nutné klepnout na tlačítko ALT. Pak obdržíte obrazovku, která není celá obrazovka ASUS, ale pouze ta okna, s jakou v současné době pracujete.

Dále se musíte přestěhovat do dalšího kroku. hledat vhodné místo pro uložení, protože zatímco screenshot ve skutečnosti nezůstal mezi dokumenty.

Druhou cestu

Druhá metoda je také vhodná pro oba systémy v notebooku ASUS. Musíte spustit nůžky. jsou v programech „Standard. Windows“.

Jakmile začnou kliknutím na první tlačítko vlevo „Vytvořit“. Poté vyberte požadovanou oblast, podržte levou myš a zadejte pole cirkulace s obdélníkem nebo čtvercem.

Jakmile tlačítko myši vydáte tlačítko Screenshot. Zůstanete pouze ušetřit, kde si přejete.

Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko „Soubor“ a vyberte možnost „Uložit jako“. Před uložením můžete také přidat malá tlačítka doleva.

Kde najít screenshot

V současné době je obraz ve schránce. Chcete-li jej zobrazit na obrazovce jako samostatný soubor, musíte použít grafický editor. Můžete použít Photoshop nebo Paint, kde je snímek vložen pomocí kombinace kláves CTRL-V nebo odpovídajícím tlačítkem v programu v programu („Editace“. „Pasta“). Uložení obrazovky jako obrázek, nezapomeňte se ho zeptat určitého formátu. Standardní nastavení nabízejí PNG s počátečním rozšířením, ale je lepší zvolit IPEG. takže můžete zobrazit obrázek jako média bez prostředků třetích stran. Rozhodněte se s umístěním úložiště na ASUS: Zpočátku je soubor umístěn v kartě „My Computer“ („Obrázky“ v složce Snímky obrazovky), pokud nezadáte druhou cestu.

Kde jsou screenshoty uloženy na telefonu asus

Bez ohledu na to, jak byl vytvořen snímek obrazovky, konečný obraz bude vždy zobrazen ve standardní aplikaci „galerie“. Kromě toho je obrazovka nalezena prostřednictvím Správce souborů. Ve výchozím nastavení je umístění adresář / interní úložiště / screenshoty, které jsou ve vnitřní paměti zařízení.

Ale nezapomeňte, že screenshoty získané prostřednictvím speciálních programů jsou umístěny jinde. To je obvykle složka v adresáři aplikace ve vnitřní paměti zařízení.

Udělej si screenshot celé obrazovky

Pokud chcete provést snímek obrazovky celé obrazovky na notebooku ASUS, existují dva způsoby, jak to udělat:

 • Stisknutím tlačítka PRTSC vytvořte snímek obrazovky celé obrazovky
 • Stiskněte klávesu Logo Windows a klávesu PRTSC pro pořízení celého snímku obrazovky (pro Win 8 a Win 10)

Stisknutím tlačítka PRTSC vytvořte snímek obrazovky celé obrazovky

Stačí stisknout klávesu PRTSC, aby se snímek obrazovky celé obrazovky. Pak jej můžete vložit do malby. Program a uložte jej do počítače. Zde je, jak to udělat:

 • Na klávesnici stiskněte PRTSC. Pak bude celá aktuální obrazovka zkopírována do schránky.
 • Stiskněte klávesu Logo Windows a Enter do nátěru. V seznamu Výsledky hledání stiskněte tlačítko MAINT Program jej otevřít.

Stiskněte klávesu Logo Windows a klávesu PRTSC pro pořízení celého snímku obrazovky (pro Win 8 a Win 10)

Pokud používáte Windows 8 nebo Windows 10, udělejte snímek obrazovky celé obrazovky mnohem jednodušší. Zde je, jak to udělat:

Pokud nevíte, která verze operačního systému Windows, který používáte v současné době, viz. Jak zkontrolovat verzi systému Windows [Easy].

 • Na klávesnici stiskněte klávesu Logo Windows a PRTSC zároveň kliknutím, aby se snímek obrazovky celé obrazovky. Tento snímek bude zkopírován do schránky a automaticky uložen na cestě C: Uživatelé [Vaše jméno] snímky. Pokud používáte jeden disk Synchronize Foto složku, Screenshots budou automaticky uloženy na cestě C: Uživatelé [Vaše jméno].
 • Přejít na C: Uživatelé [Vaše jméno] Snímky Snímky obrazovky zobrazit tento snímek obrazovky. Pokud používáte OnedRive pro synchronizaci složky „Image“, přejděte na C: Uživatelé [Vaše jméno].

Nyní jste udělali screenshot celé obrazovky a držel ho na svém notebooku ASUS.

První metoda

První cesta je vhodný pro desítky a sedm notebooku asus. Musíte kliknout na tlačítko PrintScreen. Tlačítko Screenshot Jak je pravidlo, že klíč klávesnice je napsán „Print Screen“ nebo PRTSCN, někdy „Prntscrn“ nebo „Print SCR“.

Po stisknutí spusťte nátěr, i když pro něj není nutné, můžete existující grafiku editoru, protože snímek obrazovky pak umístí do schránky a v této složce

Volné programy pro screenshoty obrazovek na notebooky nebo počítače

Jak jsem napsal výše, aby se screenshoty. Standardní prostředky mohou dělat, ale dát jim sofistikovaný vzhled. ne.

Máte-li zájem o takové věci, pak si stáhněte některou z následujících (nebo experimentovat se všemi níže). jsou svobodní a najít je sami velmi snadno.

 • FastStone Capture. Kromě vytváření screenshotů má mnoho dalších funkcí
 • Screenshot Captor. Vybaven nejrůznější schopností pracovat s screenshoty.
 • EasyCapture. vytváří různé typy screenshotů a je velmi snadné pracovat.
 • Duckcapture. Udělejte různé typy screenshotů obrazovky notebooku nebo jakékoli okno.
 • Clip2Net. nejen dělá screenshoty, ale v případě potřeby je umístí na internetu.

To je vše, jak říkají, co by mohlo, témata pomohla. co jsi věděl, řekl. Kdo ví více. psát v komentáři, a zkontrolujeme, pojďme diskutovat, učit se. Úspěchy všeho.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS