Smartwatch Recenze Samsung Gear S3 Frontier. Samsung Gear S3

Smartwatch Recenze Samsung Gear S3 Frontier

Mám přiznání. nemám rád hodinky. Nelíbí se mi, jak se narazili na dveře a chytili se do mých šatů, nelíbí se mi, jak mi připomínají školu, kde jsem se musel okamžitě dostat z jedné třídy do druhé, nelíbí se mi myšlenka, že mají za cíl sloužit jako módní doplněk (ne na rozdíl od peří páv) a zvlášť se mi nelíbí, že nemohou dělat moc mimo řeč času. něco, co můj telefon dělá dokonale.

Ale když jsem minulý rok zkontroloval Smartwatch Samsung Gear S2, vlastně jsem si to užil. Nositelné vypadaly dobře a cítily se dobře na mém zápěstí, ale především by to mohlo udělat mnohem víc, než mi říct, že jsem byl pozdě na své týdenní redakční setkání. Proto jsem nyní nadšený, že testuji hranici Samsung Gear S3, která je dodávána s větší baterií, vestavěným reproduktorem a vyhrazeným GPS pro vylepšené sledování polohy. Pojďme zjistit, zda to stojí za to 350 požadovanou cenu.

  • Smartwatch Samsung Gear S3 Frontier
  • Magnetická bezdrátová nabíjecí kolébka
  • Kabelová nabíječka (připojuje se k kolébce přes microUSB)
  • Pravidelná a malá gumová náramková kapela
  • Rychlý návod

Design

Frontier Gear S3 je chytrý hodinky pro dobrodruhy. silné, solidní, tvrdé. Rotující rámeček je stejně spolehlivý jako dříve.

Toto nejsou žádné dětské hodinky, to je jisté. Na rozdíl od Samsung Gear S2 z loňského roku to také nevypadá skvěle, na rozdíl od Samsung Gear S2. Vyrobeno z nerezové oceli, hranice Samsung Gear S3 je velká a pevná, s mužným vzhledem a je znatelně na těžké straně. Omotá se kolem zápěstí silnou gumovou páskou poskytující pevnou a bezpečné přilnavost, dále posílená kovovou sponou. Kdybych tedy plánoval strávit víkend ve společnosti Bear Grylls, byl by to ideální smartwatch.

Robustní vzhled a dojem z hranice Gear S3 není žádným překvapením. Společnost Samsung inzeruje své chytré hodinky jako certifikaci IP68 a v souladu se standardy MIL-STD-810G pro trvanlivost. Nebo jasně, nositelný je odolný vůči vnikání vody a prachu, stejně jako k neočekávaným pádům a extrémních teplotách. Mějte na paměti, že hodinky nejsou vhodné pro použití při plavání, ale po cvičení to neublíží. Mezitím zvednutý rámeček obklopující obrazovku chrání svůj povrch odolný proti poškrábání před fyzickým poškozením.

O kapelách, s nimiž je Frontier Gear S3 spojena, je vyrobeno z toho, co Samsung nazývá „aktivní křemík“. Materiál je přilnavý, což znamená, že pevně drží na zápěstí nositele. Neřekl bych to nejpohodlnější nebo nejkrásnější kapela, jakou jsem kdy vyzkoušel, ale časem jsem si na to zvyklý. Kromě toho, vzhledem k tomu, že smartwatch má apelovat na aktivní, sportovní lidi, dal bych jeho akciové kapele.

Měl bych poukázat na to, že nositelné je kompatibilní se standardními 22 mm náramky, takže pokud nejste spokojeni s kapelou, můžete si ji vyměnit s jedním z vašich vlastních. Například kožená kapela by byla mnohem vhodnější pro nošení na ozdobnou večeři a Samsung má cenu za 30 za kus.

Na pravé straně hranice Gear S3 jsou umístěny záda a domácí knoflíky. Oba jsou snadno dostupné a snadno se cítit bez pohledu. Ale pro navigaci přes uživatelský rozhraní budete většinou používat rotující rámeček. Toto je přístup k designu, který se mi při testování Gear S2 opravdu líbil, a jsem rád, že je to tak spolehlivé jako tehdy. Každý zvrat má za následek uspokojivé, hmatové kliknutí a hřebeny na vnějším okraji rámečku usnadňují cítit se. Moje jediná stížnost je, že jsem nechal rámeček otáčet náhodou několikrát, když se během cvičení chytil v rukávu běžící bundy.

Zobrazit

Světlý a svěží, obrazovka na hranici Gear S3 je potěšením se na ni podívat.

Kulatý smartwatch je nóbl smartwatch a hranice Gear S3 spadá do této kategorie. Na jeho frontě máme 1.3palcový kruhový displej Super AMOLED, chráněný Gorilla Glass SR odolným proti poškrábání.

Abychom to všechno shrnuli, obrazovka je potěšením se na ni podívat. To není jen kvůli jeho vysokému rozlišení. 360×360 pixelů pro 278ppi. Je to také proto, že zobrazuje grafiku ve vysokém kontrastu. Například oznámení jsou pěkná, ostrá a jasně čitelná, protože text je zobrazen bílými písmeny proti černému pozadí. Barvy jsou jasné a živé, takže hodinky, aplikace a widgety vypadají nejlépe. A neméně důležitější je, že jsem nikdy nezažil problémy s viditelností venku.

smartwatch, recenze, samsung, gear, frontier

Jedna věc, kterou bych měl zmínit, je, že hranice Gear S3 má možnost nechat displej vždy. Pokud se nepoužívá, obrazovka se po dobu časového limitu ztmavne mezi 15 sekundami do 5 minut. To má vážný dopad na výdrž baterie, ale to způsobuje, že hodinky se cítí spíše jako hodinky. Pokud se rozhodnete tuto možnost zakázat, obrazovka se zapne automaticky, když zvednete ruku nebo otočíte zápěstí. gesta, která fungují docela dobře, podle mých zkušeností.

Pokud jde o citlivost, hranice Gear S3 funguje lépe, než jsem čekal. Vlhkost může snadno učinit dotykovou obrazovku nepoužitelnou, ale po 1hodinovém tréninku se nashromáždil pot, aby způsobil žádné potíže. Přesto mějte na paměti, že dotyková obrazovka začne jednat, pokud bude příliš mokrý.

Recenze Samsung Gear S3

Gear S3 je plná funkcí a zvětšoval se, aby vyhovoval všemu, co může udělat, ale pokud si ho koupíte? Tady je naše recenze Samsung Gear S3!

Samsung Gear S3

Samsung dokáže vytvořit každou funkci ve své naskládané práci s chytrými hodinami, díky čemuž je Gear S3 jedním z nejpříjemnějších inteligentních nositelných zážitků, které jsme měli letos.

Co se nám líbí

Velký displej je nejlepší pro oznámení

Rotující rámeček je radost použít

Spousta funkcí a nástrojů tvoří základní zážitek

Co se nám nelíbí

Design nemusí vyhovovat mnoha lidem

Aplikace třetích stran mohou být buggy

4G LTE a hovory přicházejí za přidanou měsíční cenu

Samsung Gear S3

Samsung dokáže vytvořit každou funkci ve své naskládané práci s chytrými hodinami, díky čemuž je Gear S3 jedním z nejpříjemnějších inteligentních nositelných zážitků, které jsme měli letos.

Nejnovější verze řady Gear je o něco větší, balí se trochu více úder a přináší několik dalších nástrojů pro nadšence Smartwatch. Je za stylem dost látky? Zjistíme to v této úplné recenzi samsung Gear S3.

Hot Android telefony:

Než začneme, zmíníme se, že při přezkoumávání Frontier Edition jsme mohli použít dvě různá vydání. K dispozici je edice hodinek pouze Wi-Fi a je víceméně typickým zážitkem z vybavení, zatímco vydání s podporou 4G prostřednictvím ATT usnadňuje používání hodinek, aniž byste museli mít telefon poblíž a připojeni.

Design

I když to pro každého nemusí být snadné sportovat tento velký chytrý hodinky, existuje jedna jednoduchá realita pro ty, kteří mohou. jedná se o jedno elegantní zařízení. Frontier Gear S3 přináší drážky do rotujícího rámu s podpisem, což mu dává další hmatovou kvalitu, která je jemná, ale znatelně pociťována. Sekundy v přírůstcích pěti řádků těsně pod rotujícím rámečkem. malý detail, který přidává jakoukoli analogovou tvář hodinek. Dvě tlačítka jsou na pravé straně, jedna, která se v rozhraní vrátí dozadu a druhá, aby se buď vrátila na tvář hodinek, nebo otevřela seznam aplikací. Pro rozlišení hranice a klasických vydání jsou knoflíky hranice zapuštěny k tělu a jsou pokryta vzorovanou kůží.

Při přidávání ke sportovní povaze hranice Gear S3 přichází silikonový pás standard. To pomáhá s odolnost vůči vodě hodinek a zajišťuje, že se žádná kůže nezničí, pokud se zápěstí rozstřílí. Je však snadné nahradit pásy prostřednictvím 22mm standardních konektorů. Nespočet kapel je k dispozici od společnosti Samsung prostřednictvím partnerství se spoustou módních společností, ale tento silikon doplnil styl Gear S3 pěkně.

Případ těla je velký 46 mm, rozhodně větší než kterýkoli z předchozích modelů Gear S2. Tato velikost je obtížné doporučit každému s malými zápěstí. Dokonce i moje vlastní zápěstí by sotva mohly obsahovat velký rám hodinek. I když to rozhodně nevypadá na mé zápěstí nepříjemně, trvalo to trochu času, než si zvykli. Tato velikost přidává prostor pro spoustu funkcí a ochrany. otočení těla hodinek odhaluje snímač srdeční frekvence a označení pro materiál z nerezové oceli 316L, který z něj dělá. A konečně, hodnocení MIL-STD 810G přidává další šok, teplo a odolnost vůči chladu vůči stávající certifikaci IP.

To, pro co opravdu tleskáme hranici Gear S3, je jeho schopnost pracovat se spoustou různých outfitů. Zatímco je to nejvíce doma mezi formálnějším souborem, elegantní design otočení hlavy z něj dělá vrchol při nošení příležitostného oblečení. A za tímto účelem je to stěží hlasité zařízení, pokud jde o vzhled. černá barva se dobře mísí s nejvíce párovým oblečením.

Což nás přivádí k funkci markýzy, která se vrací z Gear S2. rotující rámeček. Trvá to jen malý tah nebo malý tlak, aby se pohyboval, a každé kliknutí z rámečku je stejně uspokojivé jako poslední. Úplné schopnosti dotykové obrazovky jsou stále k dispozici, ale tato fyzická metoda pohybu se kolem rozhraní Tizen je tekutá, responzivní a stejně elegantní, jak by to mělo být. Pohyby daleko v rozhraní nebo jen k dalšímu prvku jsou stejně snadné, takže je to ideální chytré hodinky pro každého, kdo chce taktilní zážitek, v mnoha ohledech nahradit zážitky dotykové obrazovky.

Zobrazit

A displej je poloviční příběh o velikosti Gear S3. v 1.3 palce, displej OLED je pokryt Gorilla Glass SR (Scratch Resistance Plus) a může se pochlubit rozlišením 360 x 360. Ačkoli tyto specifikace mohou znít trochu běhu mlýna pro většinu špičkových chytrých hodinek, úvěr jde do Samsung za to, že je využíval co nejúčinněji. OLED propůjčuje opravdu skvělým barvám pocházejícím z Tizen OS spolu se schopností skutečně vypnout osvětlení displeje pro úspory baterií.

A za tímto účelem sledujte tváře na Gear S3, přičemž je možné zaškrtnout jinou povahu. Při používání téměř jakékoli tváře hodinek stažených z aplikace Samsung Gear, zakrytí displeje rukou nebo jeho nechal časový čas odhalit více zmírněnou verzi obličeje, která stále udržuje základní prvky bez ohledu na to, jaký úhel hledáte U hodinek od. Pro všechny fanoušky vždy na displeji na chytrých telefonech Galaxy je to asi nejbližší, že se může připoutat na zápěstí.

Ve všech situacích. dokonce i za denního světla. jas, který má tento OLED panel, udržuje vše správně viditelné. A je důležité mít snadný čas na pohled na obrazovku, protože operační systém Tizen se snaží zabalit co nejvíce na hlavní obrazovce. Některé tváře hodinek mají skrytou funkčnost, když jsou na ně. Například výchozí tvář se zdvojnásobí jako stopky. I když jsou funkce, jako jsou tyto, spuštěny, malé prvky jsou rozrušeny o tváři hodinek, aby upozornily uživatele na měnící se okolnosti, jako jsou oznámení o stoje nebo když hodinky nejsou připojeny k smartphonu.

Nedělejte chybu. to je nejlepší způsob, jak si přečíst oznámení o smartwatch. Vůbec. Kombinace vysoce kvalitního obrazovky a rotujícího rámečku, aby se posunula dolů i dlouhými oznámeními, je zážitek, který je bezpochyby opotřebení Androidu zaměřeno. I když se obrázky načítají v náhledu, jsou zobrazeny efektivně a jednoduše přidají k myšlence, že tyto hodinky mají být samostatnější než neustále připoutané k vašemu smartphonu.

Výkon

Takže pro hodinky, které chce dělat co nejvíce, musí být pod kapotou docela dost energie. Pro Gear S3 to přichází ve formě Exynos 7270, narozeného a optimalizovaného Samsungem a Samsungem, v případě vlastního operačního systému Smartwatch Tizen Tizen. Není tedy bez překvapení, že hodinky jednoduše letí operačním systémem a aplikacemi. Rychlé otočení rotujícího rámečku ukazuje, jak plynule všechny widgety a obrazovky na zip minulosti bez problémů.

Jediné problémy, které jsme měli s aplikacemi, byly od třetí strany vyvinuté stahování od správce Gear. To není ani tak problém hodinek a jejího zpracování, ale z vývoje aplikací. I když se jedná o problém, který se zmíní, hlavní zážitek z Gear S3 je stále asi tak dobrý, jak se může dostat. a to říká hodně, protože tyto hodinky se snaží hodně udělat z krabice.

Hardware

Jak již bylo zmíněno dříve, dokázali jsme použít verzi Gear S3 s povolenou 4G LTE, která je dodávána s několika doplňky. Jmenovitě schopnost synchronizovat hodinky, aniž byste museli být kolem smartphonu, se kterým se páruje. Nastavení správce ozubeného ozubeného stupně správně znamená, že pokud jsou smartphone i chytré hodinky připojeny k nějaké síti, přijde oznámení na Gear S3, bez ohledu na to, kde je uživatel.

Další výhodou je schopnost volat a odesílat texty v této situaci, bez smartphonu kolem. Na ATT se tato služba nazývá NumberSync a dělá to tak, aby hodinky odešly vedle svého párového telefonu. Volání na hodinky využívají reproduktor a kombo mikrofon, který se nachází na levé straně těla, zasunutý pod horní polovinou hodinek. Zkušenost s voláními na S3 se podobá malé vysílací rozhovory, která je připoutaná k vašemu zápěstí, ale není účinná ani v poloak hladičovství, a proto vyžaduje buď připojení náhlavní soupravy Bluetooth, nebo, překvapení, přesun do telefon. Je to skvělý nápad, který se stal skutečností, prostě to není tak úžasné, jak jsme pravděpodobně všichni očekávali.

Není to zmínka, že mít tuto zvláštní funkčnost v Frontier LTE znamená platit za plán smartwatch, který zahrnuje data a bezdrátový signál, který stojí 10 na vrcholu jakéhokoli plánu smartphonu, za který již platíte. Stojí to za to, že každý měsíc to navíc peníze? To je jen na vás, ale myslíme si, že už je tolik legrace na Gear S3, aniž byste museli křičet na zápěstí.

Připojení náhlavní soupravy Bluetooth s hodinky se otevírá několik možností. Nejenže budou spravovány volání, ale pro přehrávání místní hudby lze použít palubní úložiště. Hranice s podporou LTE umožňuje streamování Spotify, což je pěkné, ale je to vypouštění baterie. 4 GB úložiště je k dispozici pro místní soubory, takže obsah je vždy na dosah.

Jednou z konečných funkcí na Gear S3 je Samsung Pay, povolená na Gear S3 prostřednictvím doplňku, který je nainstalován ve správci Gear Manager. Nastavení trvá trochu času, ale poté, co se do doplňku dostanete jakékoli kreditní karty a poté přeneseny na NFC a MST Enabled Gear S3, jsou platby poměrně snadné ve více stanicích napříč hlavními obchody. Jednoduše podržte tlačítko Zpět, vyberte, kterou kartu chcete použít, a poté přiveďte hodinky na stanici a voila. Toto je další zábavný aspekt používání Gear S3, a dokonce i tento skeptik, který upřednostňuje fyzické kreditní karty, z toho dostane kop.

Samsung Gear S3 Frontier Review: The smartwatch final frontier! | now

Baterie Gear S3 je nabitá prostřednictvím bezdrátového nabíjecího doku, který je magnetický, takže hodinky se snadno zachytí přímo na místo. Ačkoli Samsung požaduje dva dny výdrže baterie z jednotky 380 mAh, je to méně pravdivé, když je použití konstantní a agresivní. To platí většinou pro Frontier LTE, ve kterém vše od přijímání hovorů, odesílání textů a dokonce i kombinovaného sledování fitness způsobí, že hodinky vypadají spíš jako jednodenní válečník. Při používání více aplikací a funkcí pravidelných buďte připraveni odebrat hodinky a zakotvit je alespoň jednou denně, abyste navrhli baterii.

Software

A konečně, Tizen. OS Smartwatch OS, který si vybral pro Samsung. Od společnosti Gear S2 došlo k určitým vylepšením operačního systému a stávající uživatelé Gear S2 to získají prostřednictvím aktualizace. To je většinou z hlediska použití rotujícího rámečku, který lze například otáčet, aby odpověděl nebo odmítl hovory, například.

Hlavní znatelné změny jsou v celkové optimalizaci softwaru Tizen a ukazuje se v hladkém vzhledu a pocitu, že Gear S3 poskytuje. Což je dobré, protože existuje mnoho aplikací, které vyžadují určitou due diligence. Počasí, kalendářní události, připomenutí, flipboard, zdraví S a mnohem více jsou k dispozici uživateli a může to být trochu ohromující. Přidejte na všechny způsoby, které mohou uživatelé reagovat na zprávy. hlas, emodži, konzervované zprávy a klávesnici T9, která je o něco snazší použít na větší obrazovce, ale stále zdaleka není ideální.

Zdraví se vrací v Tisenu jako hlavní metoda sledování kondice. Stejně jako v Gear S2, zdraví S bude počítat kroky a pravidelně podnikat metriky srdeční frekvence, aby získala snímek denní fitness. Zatímco jeho počet kroků Počet výchozí hodnoty 6000 je pro nás stále poněkud absurdní, je zde několik dalších nástrojů, které je třeba použít, když jdete ven do divočiny. Sledování GPS je k dispozici při provádění tréninků založených na distancování, i když musí být povoleno prostřednictvím speciálně vybrané činnosti, jako je turistika. A když už mluvíme o pěší turistice, existují barometry a výškoměry, aby získaly lepší zvládnutí něčího prostředí. Zejména turisté budou pravděpodobně považovat informace o nadmořské výšce. Další funkce ve zdraví S pomáhají uživatelům sledovat příjem vody a kofeinu spolu se spánkem, ale ty jsou poněkud zjednodušující při jejich provádění.

Aplikační ekosystém Tisenu se od Gear S2 hodně rozrostl a některé aplikace, které jsem záviděl Android Wear a Pebble během mého používání OS Samsunga, konečně dorazily. To znamená, že existují problémy s vývojem aplikací třetích stran, jak jsme zmínili dříve. Spánek jako Android, můj Sleep Tracker of Choice, je stále trochu buggy a nedal plné zprávy pár nocí. A hlas s není tak dobrý jako hlasová pomoc Google.

Celkově vzato, Tizen je zážitek, který je stále nejlépe přijímán v jádru, protože tam nejlépe svítí. Podpora třetích stran stále chybí, ale Samsung stále dokáže, aby to fungovalo tam, kde se počítá. sledování fitness, i když někdy zjednodušující, je robustní; A Samsung Pay pomáhá přidat trochu vkusu k odolné vůči a denní informace, které již byly zabudovány do Gear S3.

Závěr

Při používání Gear S3 se nemohl třást. s každým oznámením, které přišlo. To je zážitek, který jsem měl předtím na Gear S2, ale z nějakého důvodu to bylo lepší na ještě větších, více pánských módních zařízeních S3. A za jakékoli chyby, na které jsem narazil v tomto chytrém hodinách, jako jsou kočárky nebo těžko slyšet hlasové hovory, které z mého zápěstí, nejjednodušší denní aktivity zlepšily, na čem Samsung pokračuje v tom, že premiéra jejich jedinečného taktilního uživatelského zážitku.

Zejména Frontier Gear S3 se opravdu snaží nosit spoustu klobouků najednou. smartwatch, oznámení, monitor zdraví, platební systém, GPS Tracker, Audio Player a Voice Caller, abychom jmenovali alespoň některé. A ačkoli existuje velké množství uživatelů, které mohou být vypnuty vizou této chytré hodinky, musí být udělen kredit, kde je úvěr splatný. Samsung se podařilo, aby většina těchto funkcí fungovala dostatečně dobře, aby vytvořila to, co bylo jeden z nejpříjemnějších smartwatch zážitků, které jsme za chvíli měli. Android Wear bohužel má jednoho ze svých největších konkurentů v samsung Gear S3.

Hot Android telefony:

Co si myslíte o samsungovém zařízení S3? Koupili byste si jeden? Nebo je zařízení Android Wear nebo The Apple Watch více vašeho typu chytrých hodinek? Sdělte nám vaše názory na комментари и мнения!

Recenze Samsung Gear S3

Celkově úzce zmeškal na prvním místě, v našich testech se Samsung Gear S3 skóroval výjimečně dobře. Tento model je velmi snadno použitelný, má fantastický displej, dlouhou životnost baterie a je zdaleka nejlepší z celé skupiny v tom, že je fitness sledovač. Bohužel ztrácí tunu funkčnosti, když se používá s telefonem bez Samsungu, jako je již nemohl dostávat oznámení.

Naše výsledky analýzy a testů

Tyto stylové hodinky jsou k dispozici ve dvou návrzích, s úhledným klasickým vzhledem nebo sportovnějším hraničním modelem. S ohledem na jedinečný rotující rámeček pro navigaci mezi nabídkami je to určitě model, který stojí za zvážení, zda máte telefon Samsung, nebo telefon Android, pokud vám nevadí omezený text, volání a e.mailové oznámení. Tento model bude fungovat s telefony iOS, ale schopnosti jsou ještě dále sníženy.

Porovnání výkonu

Strávili jsme více než 160 hodin zkoumáním a testováním nejlepších 8 modelů chytrých hodinek, které si můžete koupit dnes, prováděním více než 25 různých testů a porovnáním výsledků vedle sebe vedle sebe. Samsung Gear S3 udělal velmi dobře, jak je uvedeno výše, vydělával druhé nejvyšší skóre skupiny s 75 ze 100.

Náš test byl rozdělen do pěti vážených sekcí, snadné použití, inteligentní funkce, displeje, dopad na fitness a výdrž baterie, každý s hrstkou různých testů a srovnání. Následující oddíly uvádějí více podrobností o tom, jak Gear S3 udělal v každém testu a jeho podskupině pro každou testovací sekci.

Snadnost použití

Vytváření největší části z celkového skóre bylo v našem testu nejdůležitější metrikou použití nejdůležitější metriky. Srovnali jsme a porovnali jsme rozhraní, odpor vůči vodě, metodu nabíjení, citlivost na obrazovku a obtížnost při výměně náramků za každý model. Gear S3 svázaný s Apple Watch Series 2 pro nejvyšší skóre v této metrice, přičemž obě hodinky vydělávají 8 z 10. Následující graf ukazuje, jak zbývající hodinky ve srovnání s těmito dvěma nejlepšími střelci, pokud jde o snadné použití.

Gear S3 měl jednu z nejvíce citlivých obrazovek celé skupiny, a to jak při probuzení, tak při navigaci pomocí dotykové obrazovky. Tento model se při zvednutí zápěstí prohlédl téměř okamžitě, aby se podíval na obrazovku, rozsvítil se prakticky nulovým zpožděním. Dotyková obrazovka snadno reagovala na vstupy, aniž by byla jemná nebo škubnutí, takže je velmi příjemné procházet se všemi nabídkami. Tento model postrádá korunní svitek, ale má rámeček. jedinečný rys a pohodlný způsob, jak procházet nabídkami.

Gear S3 měl jedno z nejhezčích nastavení nabíjení skupiny a bezpečně sedí v kolébce. To bylo výjimečně spolehlivé spojení a nebylo náchylné k náhodným odpojmům, jako jsou jiné modely.

smartwatch, recenze, samsung, gear, frontier

Tento model je odolný vůči vodě na standard IP68, což znamená, že může být ponořen až do 1.5 metrů po dobu 30 minut, ale není vhodný pro plavání nebo potápění

Inteligentní funkce

Abychom posoudili soubor inteligentních funkcí na každé hodinky, testovali jsme kompatibilitu s populárními aplikacemi, schopnost telefonovat přímo na hodinky, ať už můžete ovládat hudbu, platit za věci a pokud hodinky měly samostatný GPS modul. Gear S3 udělal v pořádku a v této sadě testů vydělal 7 z 10, které tvoří jednu pětinu celkového skóre. Tyto hodinky porovnávaly docela dobře s ostatními v našem testu, pokud jde o inteligentní funkce.

Vzali jsme 10 populárních aplikací a pokusili jsme se je nainstalovat na každé hodinky, hodnocení je podle kompatibility a funkčnosti. Gear S3 v tomto testu ve skutečnosti skóroval velmi špatně, pracoval pouze s Messengerem a velmi sníženou formou

Gear S3 vám umožnil telefonovat z vašeho zápěstí a měl průměrnou kvalitu zvuku, když se vaše zápěstí zvedla. Tento model vám umožnil ovládat vaši hudbu, ale umožňuje vám přeskočit, přehrávat/pozastavit a upravit objem, ne palcové stopy nahoru nebo dolů v Pandora.

Má také technologii NFC, což vám umožňuje platit za transakce s Samsung Pay. Nakonec je to také vestavěný GPS v jednotce, i když baterii vypouští rychleji.

Zobrazit

Žádná z funkcí a funkcí na žádném z těchto produktů není užitečná, pokud nevidíte obrazovku. Porovnali jsme kvalitu obrazovek na každém zařízení, jejich viditelnost v jasných i slabých podmínkách osvětlení, pokud byl displej dokončen nebo oříznut, pokud byste mohli nastavit jas, aby se automaticky upravil, a pokud byste mohli nastavit displej tak, aby byl na všech čas. Gear S3 se odrazil od skóre nevýrazných inteligentních funkcí, vázající se s řadou Apple Watch 2 pro nejvyšší skóre v této metrice s 8 z 10.

Náš ratingový panel to hodnotil jako nejvyšší nejvyšší kvalitu obrazovky a skončil jen mírně za Apple Watch Series 2. Gear S3 má 1.3 „360×360 AMOLED obrazovka, která vypadá skvěle, ale prostě není tak ostrá nebo svěží jako displej sítnice na Apple Watch.

Bylo snadné vidět Gear S3 v jasných i slabých podmínkách, na stejné úrovni jako Apple Watch. Obrazovka je také úplný kruh-ne oříznutá, „plochá pneumatika“, kterou mělo mnoho chudších modelů.

Gear S3 měl na Apple Watch mírnou výhodu, pokud jde o nastavení, schopnost nakonfigurovat svůj displej tak, aby se automaticky upravila a vždy zůstala. vlastnosti, které Apple Watch postrádaly.

Dopad na fitness

Kromě toho, že vám pomůže zůstat ve spojení s vaším digitálním životem, může tento produkt také zlepšit váš fyzický život a pomáhat vám při sledování vaší kondice. Vyhodnotili jsme přesnost monitoru srdeční frekvence a krokového čítače proti kontrolám a také hodnocení schopností sledování tréninku každého modelu. Také jsme udělili další body za to, že jsme mohli sledovat lety po schodech. Samsung Gear S3 si vedl velmi dobře a vydělával 8 z 10 v této metrice. nejvyšší skóre skupiny.

Gear S3 měl velmi přesný čítač kroku, s počtem, který se lišil pouze od našeho manuálního ovládání o 0.8%. jen asi 22 kroků krátkých během míle procházky.

Pro testování přesnosti monitoru srdeční frekvence jsme porovnali jeho měření s monitorem stylu hrudníku a skórovali hodinky na základě různých hodnot. Gear S3 si vedl dobře, obvykle do asi 5 bpm při odpočinku.

I když to vedlo velmi dobře v naší srdeční frekvenci a testech počítání kroků, bylo to ve sledování tréninku, kde Gear S3 skutečně vynikal a prošel kolem konkurence. Tento model automaticky detekuje určitá tréninky a zaznamená příslušná data poté, co je děláte 10 minut, a měl největší řadu profilů cvičení, ze kterých si můžete vybrat. Můžete si vybrat z běhu, chůze, cyklistiky, turistiky, eliptického, stacionárního kola, krokového stroje, běžeckého pásu, výpadek, drtí, dřepů, schodišťových skoků, pilates, jógy a veslování, stejně jako „další“ profil, pokud děláte aktivita, která nespadá do tohoto seznamu nad tímto seznamem.

Gear S3 bude sledovat váš začátek a zastavení času pro trénink, doba trvání, vzdálenost, kalorie, průměrnou rychlost, maximální srdeční frekvenci, zóny intenzity a mapu, kam jste šli. Tento model má také výškoměr, který sleduje vaše výškové změny.

Tento model byl také jedinou z celé skupiny, která sleduje, kolik schodů po schodech stoupáte za den a byl přiměřeně přesný, chyběl pouze jeden let z deseti v našem testu.

Životnost baterie

Naše poslední metrika, výdrž baterie, tvořila 15% z celkového skóre. Testovali jsme, jak dlouho každý model trval s normálním používáním, čas potřebný k úplnému nabití a čas na rychlý nabíjení na 50% stanovení skóre. Samsung Gear S3 si v tomto testu výjimečně dobře dobře, zasloužil si 7 z 10 a vázal se na Asus Zenwatch 3 pro nejvyšší skóre, jak je zvýrazněno v následující grafice.

Poslali jsme stejnou sadu oznámení a zavolali na každý model podle plánu a Gear S3 trval nejdelší z celé skupiny, takže ji 76 hodin, dokud nezemřela. Na pomalejší straně se trochu účtovalo, trvalo asi hodinu, než zasáhl 50% poplatky, a 140 minut, aby se úplně doplňoval, ale to je pochopitelné, protože má tak působivou výdrž baterie.

Hodnota

Gear S3 je fantastický chytrý hodinky pro ty s telefony Samsung, ale má jednu z vyšších cenovek parta. Pokud vám tato značka způsobí, že se otřesete, možná budete chtít zvážit předchůdce S3, Samsung Gear S2, který obvykle prodává téměř o 150 méně.

Závěr

Gear S3 je celkově silný výkon s dokonalým souborem atributů sledování fitness. Doporučujeme to však pouze uživatelům telefonu Samsung, i když je kompatibilní s jinými telefony Android a iOS. Kompatibilita s jinými typy telefonů je snížena a pokud se chystáte platit prémii za nejlepší chytré hodinky, je nejlepší, že máte schopnost plně využít jeho funkce.

Nejlepší aplikace Samsung Gear S3

Navzdory příchodu Samsung Gear Sport je Samsung Gear S3 stále jedním z nejlepších chytrých hodinek, na které můžete hned dostat ruce.

Frontier a klasické hodinky Gear S3 mají ten úžasný rotující rámeček, některé solidní sportovní sledování a zdraví a jeden z nejintuitivnějších operačních systémů smartwatch v Tizen.

Podpora aplikace však není ve srovnání s jinými chytrými hodinami jednou z jejích silných stránek, ale věci se pomalu zlepšují, když Samsung zavádí pravidelné aktualizace softwaru, aby se zlepšil své duo smartwatch s3 s3 s3.

I když by to mohly být štíhlé výběry na přední straně aplikace, podařilo se nám vybrat ty, které majitelé S3 potřebují ve svém životě a ve skutečnosti budou mít užitečné každý den.

Dostal jakékoli dotazy nebo myšlenky na naše výběry? Stiskněte nás v комментари и мнения.

Spotify

Omlouvám se, majitelé Apple Watch, Gear S3 je jediný smartwatch s oficiální aplikací Spotify, která vám umožní vychutnat si hudbu z vašeho zápěstí přes Wi-Fi nebo LTE.

Můžete si procházet seznamy skladeb, grafů a vyhledávání skladeb v aplikaci. To umožňuje uživatelům prémie poslouchat uložené seznamy skladeb, i když nejsou připojeni k zdroji internetu.

Under Armour Connected Fitness Suite

Vzhledem k tomu, že Samsung nabízí pouze základní podporu Stravy, možnosti třetích stran pro cvičení nejsou tak silné. Ale s nedávnou spoluprací Under Armour, Gear S3 podporuje fitness sadu spodních brnění. To znamená, že máte přístup k aplikacím jako UA Record, MapMyrun, Endomondo a MyFitnessPal.

To vám nejenže dává trochu větší výběr, pokud jde o to, jak si chcete užít nevyřešené sledování GPS a sledování trasy, ale také můžete uchovávat karty na své stravě, také.

Uber

Víte, jak to nyní funguje, ale dobrá zpráva je, že verze aplikace S3 v kabinovém sbojném sboru se na funkce nekryje. Obrazovka je dostatečně velká, že přetažení značky do zvoleného umístění vyzvednutí je snadné, zatímco rotující rámeček vám umožní přiblížit a ven z mapy, a procházet si výběrem jízdy, ať už jde o bazén, SUV nebo jen pravidelný Uber X. Je to stejná dohoda jako verze S2. Naše oblíbená aplikace Smartwatch Uber. Jen buďte upozorněni, tento je exkluzivní pro ty z vás s telefony Samsung.

Facer

Pokud jste všichni o tvářích hodinek, pak je to základní stahování. Po ohýbání svých přizpůsobovacích dovedností na opotřebení je Facer k dispozici pro Smartswatches pro smyčky Samsung.

Můžete si vybrat z více než 15 000 různých tváří hodinek speciálně navržených pro Gear S3, nebo si můžete vydat na vytvoření vlastních prostřednictvím portálu Facer Creator Portal, kde můžete přidat do jakýchkoli obrázků, vybrat různé písma, sledovat ruce a upustit své oblíbené hodinky widgety.

Hnízdo

Neoficiální aplikace vám dříve umožnila ovládat váš domov z zápěstí, ale nyní Nest odhalil svou vlastní aplikaci, kterou si můžete užít.

To umožňuje uživatelům, kteří vlastní termostat učení Nest. Šikovný.

Najděte moje auto

Vzali jste děti na den do zábavního parku. Opustili jste auto v autě Lot K, zóna 4 myslíš si. Ale teď je tma, děti jsou z jejich cukru výstřední a můžete strávit dny v tomto konkrétním pekle. To znamená, pokud jste nepoužili aplikaci Find My Car, která označila místo, když jste dorazili. Můžete si také nechat hlasovou poznámku, abyste si připomněli: „Auto je zaparkováno Red Bollard“ nebo „Nikdy nedovolte, aby děti znovu jedly zmrzlinu“.

Flipboard News Briefing

Jedna z našich doporučených aplikací Gear S2 se vrátí jako předinstalovaná aplikace na S3 a znovu je to trochu překvapivé zásah. Možná si nemyslíte, že hodinky byly vyrobeny pro čtení novinek, ale Flipboard to funguje dobře a destiluje příběhy až na potřebné vědět. Poté můžete klepnout na tlačítko a otevřít celý příběh v telefonu, pokud chcete kopat do jeho masa.

Rolling Hams

Twist the Gearův rámeček pro navigaci v řadě stále náročnějších labyrintů. Úrovně jsou živé, hratelnost vás udrží závislým a je to skvělá ukázka toho, co může Gear S3 udělat, které soupeři nemohou.

Glympse

Funkce GlymPSE je jednoduchá: dejte lidem vědět, kde jste. Řekněme, že se setkáváte s přáteli v neznámé části města, jednoduše jim pošlete své umístění GPS prostřednictvím aplikace a oni se k vám budou moci dostat. Aplikace Gear vám jednoduše umožňuje to udělat rychleji. Můžete také požádat o polohu přítele klepnutím na jinou ikonu. Máme rádi.

Ovocný Ninja

Ne oficiální verze, ale tato replika je překvapivě dobrá fit na Samsungovy hodinky, což vám umožní velení se spoustou přesnosti. Občas to může trochu soudit, ale nic, co by zkazilo nekonečnou zábavu z řezbářských vzdušných melounů. A je to zdarma. Ovocný bonus.

Hruška

Aplikace Nike bohužel pravděpodobně nepřijde na výstroj kvůli partnerství Nike s Apple. A co je ještě horší, výběr dalších spuštěných aplikací, z nichž si můžete vybrat. Samsung Health není hrozné a zlepšuje se, ale pokud chcete jinou možnost, hruška je zdarma a funguje bez vašeho telefonu, nabízí zvukové koučování a sledování srdeční frekvence, vzdálenosti a kalorií.

Bílé světlo

Nejjednodušší aplikace na našem seznamu, ale docela užitečná. Bílé světlo mění váš S3 na mini pochodní tím, že otočí displej bílou. Užitečné v okamžiku, kdy potřebujete nějaké světlo a nechcete lovit váš telefon. Pokud nejste někdo, kdo s sebou rozumně nese pochodeň. Podivín.

Fotoaparát

Proměňte svůj S3 na vzdálenou fotografii a video střelce. Aplikace streamuje obrázek z přední nebo zadní kamery telefonu na zápěstí, kde můžete vzdáleně zachytit nebo nastavit časovač. Podporuje také režim Flash.

BMW připojeno

Běh a poslech hudby je skvělý, ale někdy se chcete cítit jako James Bond, správně? Naštěstí, pokud jste vlastníkem kompatibilního vozidla BMW, můžete.

Aplikace připojená k BMW umožňuje zamknout/odemknout dveře, zkontrolovat, kolik paliva zbývá v nádrži, zobrazíte podrobnosti o další cestě a pohodlně zkontrolujte, kde přesně je auto. Vše z vašeho zápěstí.

Tady jsme

Pokud se chystáte stáhnout aplikaci map na vašem S3, doporučujeme tuto aplikaci, protože na hodinek najdeme Mapy Google příliš chmurné. Můžete nastavit trasu a nechat ji na mezipaměť na hodinky, takže ji můžete později používat bez telefonu. Šikovný. Tohle je zdarma, ale pokud je to navigace, kterou hledáte, může být samostatná aplikace pro placené zařízení pro placené zařízení Mobiteka také na vaší ulici. Pochopit to?

Michael Sawh pokrývá nositelný technický průmysl od prvního přistání Fitbit v roce 2011. Dříve rezidentní nositelný technický odborník na důvěryhodných recenzích také zařadil do sekce funkcí T3.com.

Pravidelně také přispíval do časopisu T3, když potřebovali někoho, aby mluvil o fitness trackerech, běhu hodinek, sluchátek, tabletů a telefonů.

Samsung gear s3 frontier как купить б/у и не пролететь

Michael píše pro GQ, Wired, Coach Mag, Metro, MSN, BBC Focus, Stuff, TechRadar a na BBC Travel Show se vydal několik vystoupení, aby hovořil o všech věcech.

Michael je milovníkem všech věcí, které sport a fitness-tech souvisejí, snižují přes 15 maratonů a vložili do bazénu vážné hodiny ve jménu testování všech nositelných fitness nositelných. Očekávejte, že ho v daném okamžiku uvidíte s minimálně dvěma nositeli.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS