Směrovač TP-LINK se nepřipojuje k Internetu. Pro které modely můžete použít tuto instrukci?

TP Link Připojte se k internetu. Proč se nemohu připojit k Internetu po připojení směrovače TP-LINK na můj modem

Router. Perfektní zařízení pro vytváření Wi-Fi sítě. Ale mnoho lidí má při konfiguraci problémy. V tomto článku hovoříme o tom, jak nastavit směrovač TP-LINK.

Přinesl jste domů routeru a již otevřel krabici. Pokuta. Musíte si lehnout několik kusů, disku se softwarem, síťovým kabelem a routerem sám. Začněme nakonfigurovat:

 • Konfigurace směrovače TP-LINK začíná připojení zařízení. Doporučuje se, aby to bylo v blízkosti počítače, t.na. Výrobce poskytuje malý kabel. Připojte směrovač k napájení a vložte jej do výstupu.
 • Připojte směrovač do sítě. Chcete-li to udělat, hledáme modré hnízdo, pod kterým je nápis „WLAN“ přítomen. Držte se v něm drát přichází do sady.
 • Připojení s počítačem. Používáme další drát, narazíme do jedné ze žlutých konektorů na směrovači. Jiná část drátu musí být připojena k portu na vašem PC, který je na zadní straně.

WAN a LAN porty. WAN. přístup k internetu. LAN. lokální síť (připojení místních zařízení)

Podívejme se na tlačítka a konektory, které najdete z routeru:

 • Start a Zakázat tlačítko zařízení.
 • Konektor napájecího zařízení.
 • Wan. Modrý port, ke kterému je připojen síťový kabel.
 • LAN. Žlutý port, který je potřebný pro připojení k počítači.
 • Pro spuštění funkce QSS. Slouží k připojení telefonu, tabletu, televize nebo notebooku na Wi-Fi bez použití hesla.
 • Resetovat. Chcete-li dokončit zařízení pro návrat do továrního nastavení.

Téměř všechny přístavy a tlačítka na routeru jsou podepsány, což je snadno najít.

S samotným routerem zjistil a připojen.

Vezměte tenkou jehlu, opatrně vložte do resetu a držte 10 sekund.

Přizpůsobit směrovač

Připojili jste zařízení k počítači. Nyní pojďme do nastavení směrovače TP-LINK. Pro tohle:

 • Spusťte absolutně libovolný prohlížeč. Hledáme adresu adresy a v něm zadáte speciální IP adresu. Můžete ho najít na zadní straně zařízení.
 • Po předchozí položce jste pozváni, abyste zadali přihlašovací jméno a heslo. Najít je dost, stejně jako v případě, otočte svůj router. Pokud hledá lenost, zadejte standard. admin / admin.

Podívejme se upgrade firmwaru před dalším. Jděte na stránku „TP-LINKRU.com „. Toto je oficiální webové stránky výrobce vašeho vybavení. Najít tam model zařízení a stáhnout nejnovější verzi firmwaru. Rozepřít ji. Vraťte se k webu inerty vašeho routeru. Hledáme položku menu „Systémové nástroje“ a přejdeme na upgrade. Tam, s pomocí „Procházet“, zadejte zavedený soubor.

 • Pro síť Wi-Fi musíte nainstalovat přihlašovací jméno a heslo. Chcete-li to provést, v webu inertes najdete položku „Systémové nástroje“. V rozevírací nabídce kliknutí na tlačítko „Heslo“. V zobrazeném okně musíte vyplnit všechna pole. Ve starých řetězcích zadejte admin / admin. Zbytek vyplní vlastní. Uložit.
 • Návrat na levou stranu internetu. Klikněte na položku „Síť“ a pak na „WAN“. Dále je třeba nastavit typ sítě. To vše záleží na vašem poskytovateli, takže je lepší určit tento okamžik. Po nastavení nezapomeňte uložit.
 • Nyní v síti vyberte položku Mac Clone. Stačí kliknout na dolní tlačítko, které klesne horní adresu. Uložit.
 • Hledáme „bezdrátové“. Otevřete „Nastavení“. Dále zadejte SSID v požadované lince. Pokud si přejete, zadejte svůj region.
 • Jděte do bezdrátové bezpečnosti. V poli Heslo namontujte heslo. Nezapomeňte si pamatovat, abyste si mohli vychutnat Wi-Fi síť.

Pokuta. Jste plně dokončeni s nastavením. Pokud chcete, můžete restartovat router.

Tupit a buggy router

Nejjednodušší situace. router zapojen a proto zmizel Internet Wi-Fi. Nejčastěji se s takovými případy přesně setkávám. A tento „strach“ podléhají modelům absolutně odlišných výrobců. z levných až po prémie. Faktory ovlivňující toto jsou velmi rozmanité: Může to být manželství, možná špatnou verzi firmwaru. Bylo tam případy, kdy je router obecně Tupit a buggy vzhledem k velkému počtu hodin práce. zřejmě, kondenzátory a zařízení mohou vysušit strašně tupit. Co dělat?

Restartujte směrovač.

Chcete-li to provést, má mnoho směrovačů Wi-Fi speciální tlačítko OFF / OFF. Pokud není takové zařízení na vašem přístroji. stačí vytáhnout napájecí zdroj ze zásuvky a zapněte ji za 30 sekund. Nebudete uvěřit, ale tímto způsobem je dobrá polovina případů vyřešena, když je Wi-Fi, ale nepřipojuje se k internetu.

Díváme se na ukazatele směrovače

Nyní věnujte pozornost žárovkách, které jsou na každém běžném směrovači. Tři ukazatele by měly být vždy. napájení, připojení k internetu nebo síti poskytovatele WAN nebo bezdrátové sítě Wi-Fi. Máme zájem o indikátor připojení k internetu. Tak to vypadá jako různé modely. Pokud to není spalování vůbec nebo hoří v červeném listu níže.

Pokud indikátor svítí s příjemným zeleným světlem, znamená to, že připojení k síti Poskytovatele prošel úspěšně a router připojený k Internetu, ale z nějakého důvodu nelze distribuovat do připojených zařízení. Opět, od mých zkušeností, řeknu, že nejčastěji je to jen buggy router. Pak musí být resetován na tovární nastavení a poté nakonfigurovat. Pro tyto účely je absolutně na všech těchto gadgetech, existuje speciální resetovací tlačítko, které vám umožní resetovat všechna nastavení před těmito, které byly do ní šité z továrny.

Resetovat na tovární parametry pro provádění velmi jednoduchých. Na routeru zapnutý, jednoduše upněte toto tlačítko s klipem nebo shodou a počkejte 5-8 sekund a pak uvolněte. Router musí restartovat již s tovární nastavení.

Komentář! Pokud jsou na routeru naprosto všechny ukazatele, dokonce i ti, kteří nemusí hořet, pak s největší pravděpodobností letěl firmware. Obvykle, zároveň nebudete dostat do jeho nastavení po roce 192.168.jeden.1 nebo 192.168.0.jeden. Zkuste nejprve obnovit nastavení resetování a pokud nepomůžete, vyhledejte na internetu, jak obnovit firmware pro konkrétní model přístupového zařízení. Stejná situace může být a pokud na něm nebude rozsvíten žádný indikátor, s výjimkou výkonu.

Bez připojení k internetu po připojení směrovače TP-link do modemu.

Vhodné pro: kabelové směrovače, bezdrátové směrovače série n až 300 mbps, bezdrátové směrovače série n až 150 mbit / s, n750 bezdrátové dual-apung směrovače, n600 bezdrátové dualásní směrovače, n600 bezdrátové dual-pásové směrovače, n900 bezdrátové dvojité směrovače, bezdrátové směrovače, bezdrátové směrovače série. rychlost až 54 mbps / s

Popis problému:

Někdy se můžete připojit k Internetu přímo přes modem, ale když přidáte router do sítě, připojení k Internetu zmizí. Pokud jste se s tímto problémem setkali, zkuste to vyřešit následovně.

Změňte způsob připojení k globální síti na dynamické IP (připojení s dynamickými adresami IP).

Pokud můžete připojit počítač k internetu přímo (prostřednictvím připojení modemu ADSL / kabel), bez použití speciálních programů, pak před instalací směrovače změňte typ připojení WAN (připojení k globální síti) na dynamické IP. Tp router. Odkaz je výchozím nastaven na Dynamické adresy IP. Pokud před tím, než jste toto nastavení nezměnili, přeskočte tuto metodu.

Krok 1

Otevřete prohlížeč a zadejte adresu IP sítě routeru do panelu adresy; Výchozí adresa IP routeru 192.168.jeden.jeden. Poté stiskněte ENTER.

Poznámka:

Pokud nemůžete otevřít stránku 192.168.jeden.1, Zkontrolujte IP adresu počítače a v případě potřeby jej změňte.

Krok 2

Zadejte uživatelské jméno a heslo pro zadání webu.Inteeis Management; Výchozí a přihlášení a heslo správce.

Poznámka:

Vznik chyby.401 znamená, že jste zadali nesprávné přihlášení nebo heslo.

Pokud jste zapomněli heslo nebo uživatelské jméno, které jste dříve nainstalovali, obnovte standardní nastavení routeru.

Pokud se stránka zahájení nezapadne, přečtěte si „Proč nemohu zadat bezdrátový router Wireless Router Wireless Management Správa směrovače“ pro řešení problému.

Krok 3

směrovač, tp-link, nepřipojuje, internetu

Klikněte na síti. WAN (sítě. Připojení k globální síti) na levé straně stránky a změnit typ připojení WAN (připojení k globální síti) na dynamické adrese IP (s dynamickými adresami IP) a klepněte na tlačítko Uložit.

Krok 4

Počkejte několik minut, pak budete informováni, že port WAN byl přiřazen adresu IP (jak je uvedeno níže); To znamená, že existuje spojení mezi modemem a routerem.

Krok 5

Pokud adresa IP zůstane 0.0.0.0, Vyzkoušejte následující metodu „Změna IP adresy sítě routeru“.

Změna adresy IP sítě routeru

Výchozí síťová IP adresa směrovačů TP-LINK 192.168.jeden.1 se však může shodovat s IP adresou vašeho modemu. V tomto případě směrovač nemůže komunikovat s modemem v důsledku konfliktu IP adres, v důsledku kterého nemáte přístup k Internetu. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte změnit IP adresu sítě routeru do druhého, například 192.168.2.jeden.

Otevřený web.Inteeis kontroly zadáním adresy prohlížeče adresy IP adresy routeru (ve výchozím nastavení je 192.168.jeden.jeden). Stiskněte Enter.

Zadejte heslo a uživatelské jméno; Výchozí a přihlášení a heslo správce.

Klikněte na síti. LAN (síť. Místní síť) na levé straně stránky a pak změnit IP adresu routeru (například v tomto 192.168.2.jeden). Klepněte na tlačítko Uložit.

Poznámka: Po změně adresy IP sítě se budete muset znovu přihlásit.Inteeis pomocí nové IP adresy; Musíte také aktualizovat IP adresu počítače.

Klonování masových adres.

Někteří poskytovatelé zaregistrují maximální adresu počítače při prvním připojení k síti prostřednictvím jejich kabelového modemu. Pokud přidáte router do sítě, poskytovatel vám neposkytne přístup, protože došlo ke změně. Chcete-li tento problém eliminovat, je nutné využít klonovací funkce hmotnostní adresy.

Ujistěte se, že spojení mezi routerem a počítačem, které bylo dříve připojeno k modemu, je správně; Přihlaste se do webu Inteeis a vyberte možnost Síť. Mac Clone. Klonování adres MAC) na levé straně stránky.

Klepněte na položku Clone MAN Adresa. tato funkce umožní routeru klonovat masovou adresu počítače, aby získal přístup do globální sítě.

Nastavení uložíte klepnutím na tlačítko Uložit.

Změnit MTU (maximální přípustný velikost balíčku)

Pokud jste po všech výše uvedených pokynech, nepodařilo se vytvořit připojení, zkuste změnit maximální povolenou velikost balíčku směrovače od 1500 do 1492 nebo méně (1440 nebo 1420).

Klikněte na síti. WAN (sítě. Připojení k globální síti) Na levé straně stránky najděte pole Velikost MTU (maximální přípustný velikost balíčku) a změňte její obsah. Nastavení uložíte klepnutím na tlačítko Uložit.

MAC adresa není klonována

Někteří poskytovatelé internetu mají jeden „čip“: Když poprvé připojit počítač k Internetu, „Nezapomeňte“ MAC adresa router / síťové karty (a každé zařízení má vlastní, jedinečný).

V důsledku toho, když změníte směrovač (síťová karta). adresa MAC zařízení se liší a poskytovatel blokuje přístup k síti. Jak se tomu vyhnout?

Stačí sledovat nálepku na starém krytu směrovače: Ve většině případů je na něm určena MAC adresa zařízení (pokud není. cm. Tato poznámka).

Je zadána nálepka na spodní straně skříně směrovače // MAC adresa!

Další v nastavení „nového“ routeru (ve webu inerta) je třeba klonovat adresu MAC starého zařízení (podle mého názoru, tato volba je ve všech moderních směrovačích! Cm. WAN / Internet Settings Section / Síť a DR. deriváty).

Příklad 1. Router z Netis. jak klonovat adresu MAC

Příklad 2. Síť. internet. Mercusys (klonování MAC adresy)

Mimochodem, nikdo nezahrnuje „shody“ shody „- možná v době, kdy jste provedli výměnu zařízení. poskytovatel začal ty. Práce. Proto pokud výše uvedená doporučení nedala nic. zkuste to volat. Podpěra, podpora.

Pokud se rozhodnete jinak. Sdílet v komentářích, dodatky jsou vítány! Děkuji předem!

Různé problémy s routerem

Promluvme si o některých možných chybách při nastavení a po něm.

Pokud jste zapomněli heslo, musíte vrátit router do továrního nastavení. To se provádí pomocí tenké jehly a tlačítka „Reset“. Stiskněte a vyčkejte asi 10 sekund. Po tomto postupu nakonfigurujte zařízení znovu.

V případech, kdy není možné přejdete na web inerta routeru TP Link, musíte se pokusit vrátit zařízení do továrního nastavení. Pro to můžete také použít jiný prohlížeč.

Existují takové okamžiky, kdy jsou problémy způsobeny poruch zařízení. V kontroverzních případech můžete odkazovat na profesionál, který vám pomůže vyřešit tento problém.

Shrňte se

Konfigurace Wi-Fi router není obtížný vůbec. Mnoho děsí anglicky Inteeis, ale pokud budete postupovat podle pokynů, pak budete úspěšní.

směrovač, tp-link, nepřipojuje, internetu

Otázka často vyvstává, co má dělat poté, co si koupili router. Jak ji nastavit tak, že poskytuje síť internetových zařízení, jak ji připojit s počítačem. Tento článek je určen pouze k vyřešení těchto problémů. Bude diskutováno o směrovačích TP-Link. Zvýraznění, které mají zájem uživatelů, budou osvětleny a ilustrovány.

Směrovač TP-LINK se nepřipojuje k Internetu: Metody řešení problémů

Router (je to modem a směrovač). jedná se o síťové zařízení, jehož použití umožňuje vytvořit vzdálený přístup k Internetu a připojit k ní několik zařízení. Na trhu se vedoucí pozice zaujímá výrobce síťového zařízení TP-Link. Produkty mají mnoho převládajících funkcí. přijatelné náklady, širokou škálu zařízení, spolehlivost a dlouhodobé provozní období. Ale bohužel existují případy, kdy odkaz směrovače TP nemá připojení k internetu. Důvody problémů mohou být několik a jejich řešení, resp.

Bez přístupu k internetu

Problémy řešení Proč TP odkaz bez přístupu k Internetu může být několik. Každá metoda by měla být podrobněji považována:

 • Korekce poruch, pokud vznikla ve fázi nastavení nového routeru;
 • Rozhodnutí v případě, že modem byl plně funkční a spojení bylo ztraceno ostře.

V prvním případě, pokud je konfigurován pouze směrovač a připojená zařízení nemají přístup k Internetu, problém může být spálen elementární v nesprávně připojeném síťovém kabelu poskytovatele internetu nebo parametrů pro připojení.

směrovač, tp-link, nepřipojuje, internetu

Nejprve se musíte ujistit, že internet je správně připojen k routeru. Měly by existovat žádné potíže, dostatek kabelu od poskytovatele pro připojení k konektoru WAN. Tento konektor v TP-LINK je pravidlem namalován v modrém.

Pokud je kabel správně připojen, není přístup k Internetu žádný přístup, musíte zkontrolovat nastavení připojení k vybranému poskytovateli internetu. Chcete-li to provést, musíte otevřít libovolný prohlížeč a zadat jeden z adres do adresního řádku (192.168.0.1, 192.168.jeden.jeden). Na obrazovce se zobrazí formulář, kam chcete zadat přihlašovací jméno a heslo. Ve výchozím nastavení jsou admin a admin. Další Otevře ovládací panel.

V nastavení musíte otevřít kartu sítě. WAN. Tato nastavení jsou považována za nejdůležitější. Ve sloupci typu připojení WAN z rozevíracího seznamu vyberte požadovaný typ připojení. Domácí poskytovatelé převážně používají statický PPP, L2TR, RPRO a IP nebo dynamickou IP. Tyto údaje musí nejprve zjistit poskytovatele teoreticky, tyto informace musí být uvedeny ve smlouvě.

Po zvolení požadovaného typu připojení musíte zadat všechny potřebné parametry s přihlédnutím k vybranému připojení. Jedná se o pravidlo, že je název uživatele a hesla.

Pokud mluvíme o dynamické IP, pak není nutná další nastavení, stačí uložit změny. Pokud se po všech událostech internetu provádí stále neobjevila, pak s největší pravděpodobností poskytovatel dodatečně provádí vazbu na adresu MAC.

Chybová diagnostika

V případě nouzových situací se mnozí přemýšlí proč po nastavení směrovače není žádný internet. Důvody mohou být ve skutečnosti poměrně málo, takže je třeba ji diagnostikovat k identifikaci.

Pokud internet nefunguje po routeru, musíte pracovat žádat o viníku.

Pokud internet ostře zmizel, a před tím, než všechno fungovalo, musíte splnit následující činnosti:

 • Nejprve musíte restartovat router a všechna zařízení připojená k němu. Jako praxe ukazuje, ve většině případů to pomáhá.
 • Ujistěte se, že připojení síťového kabelu k routeru není narušeno. Možná během operace se něco pohybovalo.
 • To se může zdát zřejmé, ale tyto situace jsou také nalezeny. Musíte se ujistit, že je internet zaplacen, stejně jako v případě neexistence problémů z poskytovatele. Aby nedošlo k hádání, musíte zavolat po hodinové technická podpora a zjistit.
 • Pokud výše popsané metody nepomohly, musíte připojit přímý síťový kabel k počítači a zkontrolovat jeho výkon. Pokud je sloučenina chybí, pak 100% problém poskytovatele. Pokud to funguje, pak důvod spočívá v routeru. Doporučuje se resetovat nastavení do tovární konfigurace.

Poznámka! Vzhledem k nestabilní dodávce elektřiny v směrovačích TP-Link, WAN porty často selhávají, prostě vyhoří.

Problém s notebookem

Pokud Wi-Fi pracuje na TP-LINK a neexistuje žádný počítač, pak existuje poruchy hardwaru nebo softwaru. Je možné, že během nastavení routeru náhodně změněno a na osobním počítači nebo dříve byla nakonfigurována jiná síť. Doporučuje se dát přednost parametrům, které umožňují automaticky od modemu pro příjem IP adres a serveru DNS.

Chcete-li se ujistit, že všechny parametry jsou správně nastaveny, musíte provést následující manipulace:

 • Připojení k síti, ale na panelu nástrojů na monitoru se zobrazí ikona připojení se žlutými trojúhelníky, která je bez přístupu k internetu.
 • Musíte přinést kurzor myši a klepněte na tlačítko vpravo, z nabídky Spinning vyberte „Centrum pro správu sítě a společný přístup“.
 • Další v okně, které se otevře na pravé straně klikněte na sloupec „Změna parametrů adaptéru“.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na „Bezdrátové připojení k síti“ a vyberte možnost „Vlastnosti“.
 • V rozbalovacím okně budete muset zvýraznit počet „Internet Protocol verze 4“. Další. „vlastnosti“.
 • Okno se opět otevře, ve kterém se musíte ujistit, že jsou aktivní nezbytné položky. Je to o „Přijmout server DNS automaticky“ a automaticky získat adresu IP adresy „.

Po dokončení klikněte na tlačítko „OK“.

Problém v routeru Wi-Fi

Pokud se směrovač TP-LINK nepřipojí k Internetu, můžete se pokusit vyřešit problém sami.

Změna nastavení

Pokud TP-LINK nefunguje Wi-Fi, může být možné problém vyřešit pro změnu nastavení. Některé úpravy směrovačů mohou mít několik internetových zdrojů. Proto v nastavení je nutné vybrat pouze správné.

 • Jakékoliv možných způsobů, jak se připojit k routeru, ale nejvýhodnější verzi síťového kabelu.
 • Otevřete libovolný prohlížeč a v řetězci Adresa představte 192.168.jeden.1 a stiskněte klávesu Enter.
 • Pro přístup k nastavení v příslušných grafech zadejte přihlašovací jméno a heslo. Jak již bylo zmíněno, výchozí protokolování a heslo jsou nainstalovány. admin.
 • Přejděte na kartu „Síť“ („Síť“).
 • V klauzuli WAN musíte vybrat „Dynamic IP“. Po provedení změn musí být zachovány, jinak změna nebude zapojena.
 • Pokud je menu položkou „Internet“, musí vybrat požadovaný zdroj WAN.

Proč internet neustále nezmizí?

jeden.Nejdůležitější periodické „zmizení“ internetu je, když router distribuuje spojení s celosvětovou sítí na několika zařízením současně.

Ve většině případů je to způsobeno technickými schopnostmi směrovače: směrovač není triválně vyrovnat se síťovým zatížením přiřazeným k němu.

Zvažte, proč internet neustále zmizí přes router na konkrétním příkladu. Předpokládejme, že Internet bude distribuován routerem najednou na 3 počítače:

 • – na prvním uživateli procházení filmu online;
 • – na druhé hře online;
 • – třetí počítač zároveň načte „těžký“ soubor z torrentu.

Průměrný router nesleduje takové zatížení sítě (zejména pokud je již „zkušenými časy“) a odřízne připojení k Internetu. Po restartování routeru se zobrazí internet, uživatel opět spustí všechny pozastavené programy. a situace se opakuje.

V tomto případě bude optimální řešení nákup nového výkonnějšího routeru. Pokud nemůžete nahradit směrovač z nějakého důvodu, pak na „starý“ router by měl být nakonfigurován tak, aby současně použil velký internetový provoz.

Dalším společným důvodem, proč internet pravidelně zmizí přes router, je zastaralý firmware zařízení. Zvažte, jak aktualizovat router firmware na příkladu směrovače D-Link 2640U:

 • – Chcete-li začít, zjistěte, které dopis certifikát je přiřazen vašemu routeru: Obvykle je uvedeno na bydlení zařízení a je důležitý A, B, C a T.P. Tento parametr musí být založen, protože firmware bude šít přesně „pod certifikátem“;
 • – Nyní je nutné určit verzi aktuálního firmwaru: je uvedena v Intetees routeru (například 1.0.24);
 • – Dále si stáhněte nejnovější verzi firmwaru z oficiálních webových stránek výrobce (například je to 1.0.32);
 • – Uložte konfiguraci zálohování (v případě nepředvídané situace);
 • – v routerech, přejděte do části „Update“, zadejte cestu ke staženému souboru a počkejte, až je router aktualizován a restartuje.

Odstranění problému

Je to, tlačí od specifických podmínek, musíte si vybrat způsob, jak vyřešit problém. Všechno, které budou zde popsány, je vhodný pro následující modely směrovače TP-LINK: TL-WR741N, TL-WRR841N, TL-WR1043ND a tak dále.

Jméno jména

Mnoho si koupí stejné modely zařízení a když vytvoří bod přístupu, jeho název se nezmění. Proto dochází ke zmatku a nemůžete najít svou síť, myslím, že to není vůbec. V tomto případě povolte vyhledávání sítí, například v telefonu, pak vypněte distributor Wai Faya a zjistěte, která síť zmizí, že a byl váš.

Nesprávný provoz routeru

Případně můžete resetovat nastavení směrovače nebo restartovat, ale je lepší začít od druhého, pokud to nepomůže, poté klesnout. Chcete-li restartovat, stačí vytáhnout kabel ze zásuvky a vložit zpět a resetovat nastavení, na zadní straně přístroje je speciální tlačítko. Poté znovu zkontrolujte, je zde internet nebo ne.

Router je vypnutý

Musíte zkontrolovat, nemusíte se zapnout router vůbec, takže směrovač Wi-Fi TP-link nefunguje, a pokud je zapnutý, je zapnutý, ale indikátor napájení nesvítí Měli byste kliknout na tlačítko ON / OFF, lze jej nalézt také na zadní straně směrovače, kde jsou připojeny vodiče.

Wi-Fi síť zakázána

Další důvod, díky kterému distributor Internetu nedistribuuje síť. Má malé tlačítko, které obsahuje / zakáže rozložení Wi-Fi, stiskněte jej.

Ikona Wi-Fi nebo nápis bude nakreslen blízko.

Nastavení routeru

Co dělat, pokud router Wi-Fi TP-link přestal pracovat? Někdy je důvod, proč je v nesprávných nastaveních zkontrolovat, zadejte do adresního řádku prohlížeče 192.168.jeden.1 nebo 192.168.0.1 a stiskněte klávesu ENTER.

Ocitnete se na vstupní stránce. Určete uživatelské jméno a heslo. admin admin.

Máme zájem o sekci „Bezdrátový režim“, který lze nalézt v menu vlevo.

Otevřete jej a zaškrtněte políčko jako na obrazovce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS