Software pro úpravu fotografií pro Android

software, úpravu, fotografií, android

Stáhněte si nejlepší editor fotografií. 2022 v systémech Android a iOS

Ilja je šéfredaktorem webu softdroid.Net. Autor několika stovek průvodců a článků o konfiguraci systému Android. Přibližně 15 let zkušeností s opravami zařízení a řešením technických problémů se systémy iOS a Android. Zabýval se téměř všemi více či méně populárními značkami mobilních smartphonů a tabletů Samsung, HTC, Xiaomi atd. K testování jsme použili iPhone 12 a Samsung Galaxy S21 s nejnovější verzí firmwaru.

software, úpravu, fotografií, android

Podívali jsme se na nejlepší editory fotografií pro iOS a Android. Aplikace pro iPhone i Android fungují stejně a mají stejné funkce pro úpravy.

Nejlepší aplikace Photoshopu pro Android a iOS (13 nejlepších):

Dnešní aplikace pro úpravu fotografií v telefonu toho umí téměř tolik co profesionální software. Editory fotografií umožňují přidávat styly, efekty, měnit pozadí, upravovat kontrast, rychle ořezávat fotografie a nahrávat je na účty sociálních sítí. Programy jsou pravidelně aktualizovány a přidávány nové možnosti. Většina aplikací se velmi snadno používá, nečiní žádné potíže při zpracování fotografií a umožňuje dosáhnout vynikající kvality hotových fotografií.

Poznámka. Bezplatné verze editorů jsou základní, s omezenou sadou možností, takže pokud chcete získat co nejvíce nástrojů, kupte si placené předplatné.

„Fotky Google

Vestavěná aplikace se základními funkcemi a odstraňováním šumu

Aplikace Fotky Google už dávno není jen softwarem na prohlížení snímků a najdete v ní i spoustu nástrojů na úpravu obrázků. Saturace, světla a stíny, kontrast, jas, odstín a teplota jsou dostupné. Jednou z neobvyklých funkcí je odstraňování šumu. technologie funguje velmi dobře i u nočních fotografií. A rychlé nastavení snímku pro jeden ze scénářů je k dispozici pouze s placeným předplatným služby Google One, což však není nijak zvlášť zklamáním. tato funkce není zdaleka prioritou. Fotky Google mají navíc oproti konkurenci významnou výhodu. aplikace je nainstalována téměř ve všech moderních chytrých telefonech hned po vybalení z krabice.

Photoshop Express

Mobilní verze aplikace Photoshop je horší než její protějšek pro stolní počítače. Je však dobře optimalizován pro jednoduché zpracování obrázků na malé obrazovce. Aplikace nabízí řadu efektů, filtrů a nástrojů pro práci s proporcemi, rozměry a perspektivou. Aplikace umožňuje přidávat do fotografií ozdoby, jako jsou rámečky, samolepky a přizpůsobitelný text. Photoshop Express se může pochlubit také podporou formátů RAW.

Polarr

Společnost Polarr nabízí působivou sbírku filtrů (více než 150 placených). Vše je uspořádáno do různých kategorií, takže se s ním snadno pracuje.

Stejně jako v jiných podobných aplikacích lze sytost efektu nastavit pomocí posuvníku. Polarr se liší tím, že si můžete nejen vytvořit vlastní filtr, ale také ho sdílet s přáteli.

Další výhodou je, že do fotografií můžete přidávat efekty počasí. Sníh a mraky, zářivé východy slunce a kapky deště. to vše stisknutím tlačítka.

Když si koupíte placený účet za 6500,49 měsíčně, Polarr se synchronizuje s verzí pro stolní počítače: můžete upravit fotografii ve smartphonu a poté ji odeslat do počítače, kde si výsledek prohlédnete na velké obrazovce a v případě potřeby provedete změny.

Adobe Lightroom

Společnost Adobe vytváří ty nejlepší aplikace pro úpravu fotografií pro počítače. ale má také přenosné verze aplikací určené speciálně pro chytré telefony se systémy Android a iOS. Lightroom i Photoshop jsou k dispozici v obchodech s aplikacemi. Obě aplikace jsou k dispozici zdarma nebo za předplatné.

Zůstaňme u Lightroomu, protože je to aplikace pro vylepšování fotografií, která je na iPhonech oblíbená. Lightroom je jednoduchý a přehledný editor, který vám pomůže vytvořit krásné fotografie s efekty, rychle vyretušovat portrét a opravit vlastnosti barev. Funkce tohoto editoru umožňují vytvářet krásné obrázky pro storis a příspěvky na Instagram, Flicr a další

V prémiové verzi jsou k dispozici také profesionální nástroje, například štětec pro selektivní korekce, podpora formátu RAW a přístup ke cloudu Adobe.

Tato aplikace umožňuje vytvářet vlastní návrhy a také používat četné šablony pro konkrétní výsledky.

Plakáty, letáky, fotokoláže, příspěvky na sociálních sítích, bannery na blog a mnoho dalších šablon jsou k dispozici zdarma.

Stačí, když. Vyberte si šablonu, připojte k ní vlastní obrázek, upravte požadovanou velikost, změňte barvu, přidejte zajímavá písma a filtry. A pak budete mít něco velmi skvělého a neobvyklého.

Své přátele a následovníky můžete potěšit sdílením výsledných obrázků na sociálních sítích.

Možnost vytvářet vlastní návrhy.

Velký výběr hotových obrázků.

software, úpravu, fotografií, android

Aplikace Canva umožňuje zápis na paměťovou kartu, má přístup k fotoaparátu, umožňuje používání aplikace i po vypnutí obrazovky. Umí přijímat oznámení, používá internet. Umožňuje změnit adresu IP a získat přístup k informacím o síti.

Jak vybrat chytrý telefon pro fotografování

Většina dnešních chytrých telefonů dokáže pořizovat vysoce kvalitní fotografie. Jaká jsou však základní kritéria pro tento přístroj, pokud plánujete pořizovat velké množství snímků? Mnozí budou věnovat pozornost kameře. A je to tak správně, modul musí mít dostatečné rozlišení pro pořizování vysoce kvalitních snímků. To však není jediné a důležité kritérium pro výběr smartphonu. Kromě samotného fotoaparátu je důležité, aby byl přístroj vybaven výkonným a efektivním procesorem, měl dostatečnou paměť RAM a vnitřní paměť. To vše přispívá k normálnímu a stabilnímu provozu zařízení i při maximálním zatížení.

Není pochyb o tom, že dnešní trh nabízí širokou škálu chytrých telefonů se skvělými technickými vlastnostmi. Je však nemožné najít cenově dostupný moderní a produktivní smartphone s výkonnými specifikacemi?? Samozřejmě, že můžete. Jen musíte vědět, kde hledat. Prohlédněte si nabídku mladé britské společnosti Wileyfox.

Všechny smartphony z rodiny Wileyfox mají velké výhody, které je odlišují od konkurence. Má stylový a moderní design, výkonný hardware, podporu dvou SIM karet a sítě pro přenos dat 4G LTE. Současně je třeba zmínit mimořádně výhodnou cenovou politiku společnosti. Nejlepší volbou by byl vlajkový smartphone společnosti Wileyfox Swift 2 X.

Wileyfox Swift 2 X

Stylový, elegantní, moderní, výkonný a cenově dostupný. to vše platí pro vlajkovou loď řady Wileyfox. Swift 2 X. Model získal vynikající technické specifikace. Okamžitě si všimněte vhodného formátu a vysoké kvality 5,2palcového displeje Full HD IPS 2.5D displej s mírně zakřivenými okraji pro moderní a stylový vzhled.

Zařízení je vybaveno moderním fotoaparátem s 16 megapixely. Zaručuje vysokou kvalitu snímků i v těch nejnepříznivějších fotografických podmínkách. Výkonný 8jádrový procesor Qualcomm MSM8937 poskytuje vysoký výkon pro zpracování obrazu pro nejnáročnější aplikace. K tomu přispívá i 3GB paměť RAM. Abyste se nemuseli starat o místo potřebné k instalaci požadovaných aplikací, je k dispozici 32GB interní paměť a až 128GB paměťová karta microSDXC.

Modul 4G LTE čtvrté generace nainstalovaný ve smartphonu umožňuje rychle sdílet upravené fotografie na sociálních sítích. K přístupu na internet můžete použít jeden ze dvou dostupných slotů pro kartu SIM.

software, úpravu, fotografií, android

.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS