Sony 149270511 DOLOST pro STR-DH750 a STR-DH550. Sony Str DH 750

Sony 149270511 DOLOST pro STR-DH750 a STR-DH550

Dálkové pro přijímače Sony STR-DH750 a STR-DH550.

Sony 149270511

Otázky? Kontaktujte naše prodejní a služby profesionály pro odborné rady a ceny balíků.

Související produkty

Zvuková zařízení MX-4AA baterie, drží 4 AA baterie

Yamaha WM230500 G-1039Y 50g Grease

Sony 148064911 1-480-649-11

Podívejte se na naše užitečné příručky k nákupu příslušenství!

Домашний кинотеатр за 5000 | Самый дешевый домашний кинотеатр

Dálkové pro přijímače Sony STR-DH750 a STR-DH550.

Odpověď: Ve většině případů, pokud má vaše položka stejný příznak nebo nové příznaky, je to proto, že chyba byla původně špatně diagnostikována. Uvědomte si prosím, že nemůžeme být odpovědní za škody kvůli nesprávnému diagnóze.

Odpověď: Ve většině případů, pokud má vaše položka stejný příznak nebo nové příznaky, je to proto, že chyba byla původně špatně diagnostikována. Uvědomte si, že nemůžeme být odpovědní za škody z důvodu nesprávně diagnostikované chyby, nesprávné instalace nebo nesprávné provoz vašeho zařízení.

Pokud si nejste jisti ve své diagnóze, může být nejlepší vzít svou položku kvalifikovaného technika.

Odpověď: Možná. Některé náhradní díly přicházejí se zárukou, obvykle s kratší dobu, než je standardní záruka na hotové zboží. V některých případech výrobci prodávají náhradní díly „tak, jak jsou“ nebo ne.

Odpověď: Možná. Některé náhradní díly přicházejí se zárukou, obvykle s kratší dobu, než je standardní záruka na hotové zboží. V některých případech výrobci prodávají náhradní díly „tak, jak jsou“ nebo nebudou zvažovat položku způsobilou k návratu, pokud část není nainstalována autorizovaným centrem.

Sony STR DH590 Audio Test

Pokud máte obavy o dobu trvání záruky náhradních dílů, kontaktujte nás před zadáním objednávky. Uvědomte si, že pokud nainstalujete část k opravě položky, která je stále v záruce výrobce, můžete do své položky zrušit záruku.

Odpověď: Ve většině případů je nepraktické pokusit se o diagnózu bez přítomné položky spolu s příslušným zkušebním zařízením. Pokud si nejste jisti ve své schopnosti diagnostikovat chybu vaší položky;.

Odpověď: Ve většině případů je nepraktické pokusit se o diagnózu bez přítomné položky spolu s příslušným zkušebním zařízením. Pokud si nejste jisti ve své schopnosti diagnostikovat chybu vaší položky; může být nejlepší vzít vaši položku k kvalifikovaného technika.

Odpověď: Zkontrolujte popis produktu a ujistěte se, že váš model je uveden jako kompatibilní. Díly od stejného výrobce se mohou zdát kompatibilní s vaší položkou, ale to není vždy případ. Pokud najdete a.

Odpověď: Zkontrolujte popis produktu a ujistěte se, že váš model je uveden jako kompatibilní. Díly od stejného výrobce se mohou zdát kompatibilní s vaší položkou, ale to není vždy případ. Pokud najdete část, která se jeví jako shoda pro vaši položku, ale váš model není uveden. Kontaktujte nás, abychom mohli potvrdit kompatibilitu. Je možné, že část se může hodit více modelů, než jsme uvedli.

Vzhled dílů se může lišit od původní komponenty v závislosti na výrobci, kterého prodejce používá. Uvědomte si prosím, že nemůžeme být odpovědní za škody kvůli instalaci nesprávné části. Neotevřené odinstalované části lze vrátit do 30 dnů.

Odpověď: Nainstalované díly služeb jsou nevratné, pokud nejsou vadné. Všechny vadné výnosy jsou pouze výměna. Žádné peníze nebudou vráceny.

Odpověď: Las Partes de Servicio Instaladas No Son RetornAbles, a Menos Que Estén defectuosas. Todas Las Devoluciones defectuosas Son Solo de Intercambio, no se reembolsará el dinero.

AV přijímač Sony Str-DH750 dokonale zachycuje hudbu umělce

Tento článek obsahuje přidružené odkazy. Pokud po kliknutí na odkaz provedete nákup, mohu vám vydělat malou provizi bez dodatečných nákladů.

SONY STR-DH750 AV přijímač Streams Hollywood Sound

Všechno funguje společně na zvukovém a video přijímači Sony STR-DH750, aby vám poskytl zvuk, vizuální HD, konektivitu a pohodlí, o kterém jste snili.

1015 wattů, 7.2 kanály a Bluetooth Sony STR-DH750 Zvukový a video přijímač, který vám umožňuje streamovat hudbu ze všech vašich oblíbených zařízení nebo aplikací. Všechny vaše komponenty jsou podporovány průchodem 4K rozlišení a 4 vstupy HDMI. Pro milovníky filmů je skutečným divadelním zážitkem poskytován zvuk digitálního fotoaparátu HD pro vše, co chcete sledovat.

Výhody zvukového a video přijímače Sony Str-DH750:

 • Zvuk s vysokým rozlišením pro nekompromisní zvuk pro téměř dokonalý zachycení umělcovy hudby. Opravdu emocionální zážitek
 • Bezdrátové streamování s Bluetooth a bezdrátově streamování zvuku z vašich oblíbených skladeb a aplikací s Bluetooth
 • Technologie komunikace v blízkosti pole (NFC) je jednoduchá komplexní sekvence
 • 7.2 kanálový přijímač pro pohlcující prostorový zvuk, zařízení pro rovnoměrnou distribuci basů po místnosti
 • Sjednoťte svou hudbu s Songpalem
 • Užijte si přesný, podrobný domácí zvuk s DTS-HD Master Audio DTS-HD s vysokým rozlišením Zvuk nabízí intenzivně podrobnou reprodukci pro hudební vystoupení
 • Dolby TrueHD pro zvuk, jak zamýšlel režisér, a dodává bezkonkurenční zvukovou věrnost napříč disky Blu-ray, DVD a staženým obsahem
 • Kabelové orážení obrazovky s MHL
 • 4k prochází pro 4k obsah
 • Automatická kalibrace digitálního kina automaticky optimalizuje zvuk a zvuk digitálního kina HD znamená zvuk velké obrazovky
 • HD Digital Cinema Sound, vyvinutá s Eny Pictures Entertainment, je založena na psychoakustických měřeních provedených na slavném divadle Cary Grant-používané pro dabovací zvuk na hlavních filmech. Simulací pozic reproduktorů a divadelní akustiky můžete uvést každý film, který sledujete hollywoodskou léčbu.
 • Rozsáhlá konektivita s řadou portů, 4 x HDMI vstupy s průchodem 3D a 4K

Když získáte připojené zdroje videa a zvuku, spolu s až sedmi reproduktory prostorového zvuku, bude vaše běžná televizní místnost přeměněna na skutečné domácí kino. Hudba bude mít podrobný, plný a bohatý zvuk, zatímco výbušné zvukové efekty skutečně oživí filmy.

Když je do mixu přidán váš tablet nebo smartphone, tato všestranná komponenta zvuku a videa přijímače společnosti Sony STR-DH750 vám poskytne ještě větší hodnotu.

Kvalita zvuku se zvukovým a video přijímačem Sony STR-DH750

Nejnovější špičkové zvukové technologie od Sony Pictures a Sony Music jsou začleněny do zvukového a video přijímače Sony Str-DH750. Je také dostatečně silný, že dokáže dodat vícekanálový zvukový výkon, který je velmi působivý. Přehrávání souborů s vysokým rozlišením (až 48K/16bitové PCM) je také podporováno pomocí předěleného konektoru USB.

Streamujte hudbu bez námahy z vašeho kompatibilního tabletu nebo smartphonu. Nic není opravdu mimo dosah. Kdokoli může být nyní DJ bez jakýchkoli drátů. Aby byla vaše večírek spuštěna, může být přijímač probuzen z pohotovostního režimu Bluetooth streamováním. Vestavěná podpora APTX a AAC Codec zabrání ztrátě kvality signálu při bezdrátovém streamování hudby.

Konektivita s přijímačem ANY STR-DH750

Přední panel zvuku a videa Sony STR-DH750 má standardní vstup USB pro připojení iPhone, iPadů, iPodů atd., Aniž by bylo nutné mít připojení Bluetooth.

Všestranné připojení HD si můžete užívat se čtyřmi vstupy HDMI (schopné až 4K). Připojte přehrávač s modrým paprskem, zábavní systém Sony PlayStation nebo jakýkoli jiný druh zařízení s kapacitou HDMI.

Smartphone můžete snadno připojit pomocí vstupu Mobil High-Definition Link (MHL) a užívat si hudbu, videoklipy a další z velké obrazovky, která je dodávána s velkým zvukem. Nabíjení kompatibilních zařízení a snadné připojení je umožněno předním USB na zvukovém a video přijímači Sony STR-DH750.

Domácí divadlo se zvukovým a video přijímačem Sony STR-DH750

Automatická kalibrace digitálního kina (DCAC) usnadňuje optimalizaci nastavení domácího kina. Připojte kalibrační mikrofon, připojte zařízení a sledujte výzvy na obrazovce pomocí zjednodušeného dálkového ovladače. Za pár minut bude přijímač nastaven pro akci. Pak vše, co musíte udělat, je relaxovat, sedět a užívat si. Intuitivně a snadno ovládat přijímač pomocí smartphonu a písní Bluetooth.

Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci SHINGPAL z obchodu Google Play nebo iTunes, nainstalujte jej do inteligentního zařízení a ovládejte zvukový a video přijímač Sony Str-DH750 spolu se všemi oblíbenými hudbami a filmovým obsahem, včetně metadat mediálních metadat, nastavení přijímače a tolik Více z jedné aplikace.

Závěrečné myšlenky na zvukový a video přijímač Sony STR-DH750

Co víc cam říkáme, tento zvukový přijímač nabízí zvuk s vysokým rozlišením a vizuální hostina, kterou vaše rodina ocení. Cítit emoce hloubky a rozsahu pohlcujícího prostorového zvuku s hlubokými basy na vysoký, křišťálově čistý, čistý tóny plus bohatý vizuální hostinu nejnovějších filmů v pohodlí vašeho vlastního domova, jak vás Sony zamýšlela zažít. Budete milovat zvukový a video přijímač Sony STR-DH750. Podívejte se na specifikace zde

Reproduktory Sony Str-DH750

Pokud jde o cenově dostupné AV přijímače, má společnost Sony spousta možností na výběr a většina z nich má velkou hodnotu, jako je Sony Str-DH750. Jeden z nejuznávanějších AVR Sony, Str-DH750 vypadá dobře a také zní dobře. Ale když se shodují se špatnými reproduktory, celková kvalita zvuku nemusí být to, v co doufáte.

Nalezení správných reproduktorů z moře reproduktorů bude vyžadovat další pochopení vaší Sony Str-DH750. Musíme se dozvědět více o jeho silných stránkách a omezeních a také o zvukových charakteristikách AV. Tím, že se dozvíte více o SHR-DH750 Sony, pak budeme moci najít ty nejlepší odpovídající reproduktory, se kterými se můžete spojit, a tyto reproduktory později uvedeme.

Sonické charakteristiky a důležité specifikace Sony Str-DH750

Sony Str-DH750 je 7.2kanálový AV přijímač s čistým a minimalistickým vzhledem, díky kterému se vejde přímo do většiny moderních pokojů domácího kina. Nemá nejnovější 3D zvukové formáty, ale je schopen zpracovat Dolby True HD a DTS HD, což je již v tomto cenovém bodě docela dobré. STR-DH750 má také schopnost zpracovat 4K video signály. Vezměte na vědomí, že to není HDCP 2.2 kompatibilní, což je bummer. Přesto, pokud jste pouze na Full HD 1080p, pak by nedodržení nebyl problém. Dobrá zpráva pro posluchače, kteří rádi streamují svou hudbu, protože Sony Str-DH750 podporuje připojení Bluetooth a kódování APTX.

Se 2 kanály poháněné je výkon společnosti Sony Str-DH750 ohodnocen 90 wattů do 6 ohmů, což je docela v pořádku. Frekvenční odezva je 20Hz-20 kHz a to se podle očekávání. Výkon tohoto AVR je rozhodně dost dobrý na to, aby řídil většinu reproduktorů. Pokud jde o reproduktory, které jsou na podlaze, budou zváženy pouze ty, které se snadno řídí a blíží se cenovému rozpětí STR-DH750. Protože se může připojit až 2 poháněné subwoofery, použití reproduktorů knihoven je stále ideální volbou, protože subs doplní celkový basový výkon zvukového systému domácího kina.

Zdá se, že impedance minimálních reproduktorů, kterou zvládne Sony Str-DH750, je až na 6 ohmů a bude moudré jít na reproduktory, které jsou 6-8 ohmů. Namáhání AVR může vést k oříznutí, které by zase mohlo poškodit vaše reproduktory. Pokud je přijímač AV nedostatečně posílen, nemusí být schopen plně řídit reproduktor a přimět je, aby zněl co nejlépe. Kromě toho, pokud připojíte 7 reproduktorů k STR-DH750, všichni sdílejí jeden zdroj energie. To je také důvod, proč jsou aktivní subwoofery nutné, aby uvolnily zatížení a pomohly převzít povinnost reprodukce basů, která může být náročná na energii.

Sony STR-DH750 je schopna vytvořit zvukovou scénu slušné velikosti pro přehrávání hudby i filmu, pokud jdete na 7.2 Nastavení pomocí formátu DOLBY TRUE HD se prostorový zvuk stává pohlcujícím a expanzivním. Nebude to tak přímé znějící jako 5.1 Nastavení reproduktoru, kde víte, který reproduktor vytvořil efekt prostorového zvuku. Přesnost a zobrazování Sony STR-DH750 je bezvadné ve srovnání s jinými AVR ve stejném cenovém rozpětí. Výkon basů je stejně působivý, ale u 2 aktivních subwooferů zlepšuje kvalitu nízké frekvence a s mírným zlepšením detailů.

Je to zábavný AV přijímač, který přináší čistou a jasnou reprodukci celkového zvuku, ale pokud by to mohlo mít trochu více upřesnění a lepší jasnosti na jemných detailech, bylo by to skvělé pro přehrávání hudby. Přesto v tomto cenovém rozpětí jen nitpicking. Pro představení domácího kina je Sony STR-DH750 určitě příjemné poslouchat, pokud vám nevadí chybět na 3D zvukových formátech a 8K UHD Visuals. Při hraní na vysokých objemech to může znít trochu jasně. Máme data, která potřebujeme, a je čas se s vámi podělit o seznam nejlepších reproduktorů, které můžete jít, a spojit je s přijímačem Sony Str-dh750 AV.

Specifikace Sony STR-DH750

 • Výkonové výkony: 90 wattů do 6 ohmů (řízené 2 kanály)
 • Frekvenční odezva: 20Hz-20 kHz
 • Bezdrátové: Bluetooth připojení
 • Vstupy: 4 vstupy HDMI, 4 analogové vstupy, 2 optické vstupy, 1 koaxiální vstup, vstup USB
 • Výstupy: Výstup sluchátek, 1 HDMI oblouk, 2 výstupy subwooferu
 • Rozměry (w x h x d): 432 mm x 160 mm x 330 mm (17 ″ x 6.3 ″ x 13 ″)
 • Hmotnost: 7.6 kg (16.8lbs)

Nejlepší reproduktory pro spárování s Sony Str-DH750

Pokud jde o nejlépe odpovídající reproduktory pro váš přijímač AV Sony Str-DH750, reproduktory Bookshelf Sony SSCS5 jsou docela těžké porazit. Vyrobeno stejnou společností, můžete očekávat velmi podobné zvukové podpisy, které pomáhají dodat soudržnou reprodukci zvuku. Možná to také budete chtít spojit s Sony SSCS8, reproduktorem kanálu středového kanálu, schopného produkovat kvalitu křišťálově čistého dialogu. Ceny těchto reproduktorů Sony jsou také velmi cenově dostupné. Zbývá zbývat buď integrovat subwoofer Sony Sacs9 nebo subwoofer SVS do vašeho systému HT. Považujeme ji za lepší volbu, protože má vyšší celkový výkon, ale bude stát více.

Klipsch R-51M reproduktor je jedním z nejlepších reproduktorů, které odpovídají Sony Str-DH750. Je to velmi efektivní pro reproduktoru knihovače v tomto cenovém bodě a umožňuje přijímači Sony AV s lehkostí řídit je. Klipsch R-51M můžete použít jako hlavní kanály, R-41m jako reproduktory prostoru a R-52C jako reproduktor středového kanálu. Tyto reproduktory Klipsch jsou schopny produkovat velmi podrobnou reprodukci zvuku s vysokou jasností. Střední reprodukce je čistá a jasná, ale basový výkon bude vyžadovat aktivní subwoofer. Nejprve je vyslechněte, než se rozhodnete, protože jsou jasně znějící reproduktory.

Jamo S 809 5.1 domácí kino bude úžasná volba a je také cenově dostupná. Balíček domácího kina se skládá z vysoce hodnocených reproduktorů Jamo Studio Series S809, které je přijímač AV STR-DH750 Sony STR-DH750. Prostor reproduktory budou Jamo S 801 a reproduktor středového kanálu Jamo S 83 CEN. V balíčku je také odpovídající poháněný 10 ″ subwoofer, který bude Jamo J 10 Sub 300W. Tyto reproduktory Jamo vypadají naprosto nádherně pro balíček domácího kina na základní úrovni. Pro přehrávání stereofonního přehrávání jsou Jamo Studio Series S809 podlahové stopy úžasní umělci a budou dobré i pro posluchače hudby také.

Existují i ​​další reproduktory podlahy, na které můžete jít, jako je Sony SSCS3. Protože pocházejí ze stejné společnosti, by měl být podlahové stopy Sony SSCS3 velmi dobře přizpůsobit se přijímači AV STR-DH750 Sony, protože mohou sdílet stejný zvukový podpis. Dalším reproduktorem, který by vás mohl zajímat, bude referenční premiéra RP-4000F Klipsch, má vysokou citlivost reproduktorů, která umožňuje Sony Str-DH750 řídit tyto podlahové zastánky na velmi vysoké hlasitosti hlasitosti. Jedná se o živé reproduktory se schopností dodávat velmi hluboké basy, ale postrádají váhu. Doporučujeme, abyste nejprve konkurzovali na Sony SSCS3 a Klipsch RP-4000F.

SVS Prime Satellite 5.1 je další domácí kinematografie, na kterou byste měli dávat pozor a je dobře porovnán s Sony Str-DH750. SVS Prime Satellite Reproduktory jsou schopny promítnout zvukovou scénu, která je prostorná a přesná. Jasnost satelitních reproduktorů je působivá a produkuje detaily v piky. Subwoofer, SVS SB-1000 bude hvězdou show, s 700 watty špičkové síly může dodávat výkonnou a kontrolovanou reprodukci hlubokých basů. Vykreslování basových detailů je přesné a bohaté, díky čemuž je SB-1000 Sub úžasné pro přehrávání hudby. SVS Prime Satellite 5.1 je energetický a živý HT reproduktorový systém, který si zaslouží konkurz s vámi. Navíc je to samy ceny, díky kterému je to o to užitečnější.

Vždy můžete jít s aktivními subwoofery, které jsou vyrobeny stejnou společností jako vaše reproduktory. Například Klipsch R-100SW lze spárovat s reproduktory Klipsch. Nebo můžete jít se značkami, které se specializují na výrobu subwooferů, jako jsou SVS, HSU Research, Rythmik Audio, Etd. Chcete-li vyhovovat cenovému rozpětí přijímače Sony STR-DH750 AV. SVS vyrábí vysoce kvalitní subwoofery na velmi rozumných a všichni jsou solidní umělci. Pokud máte rozpočet, možná budete chtít vyzkoušet značky vyšší end, jako je JL Audio, Ken Kreisel, atd.

Shrnout to

Toto jsou některé z nejlepších reproduktorů a balíčků reproduktorů, které se můžete vyrovnat s přijímačem AV STR-DH750 Sony. Před spácháním je důrazně doporučíme konkurzovat, abychom zjistili, zda se vám líbí to, co slyšíte. Můžete je také použít jako odkazy při odstupech modelů/značek jiných reproduktorů. Zahrnujte subwoofer, který plánujete získat během konkurzů reproduktorů pro přesnější zvukový výsledek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS