Sony Ericsson Xperia Play Recenze hrát nebo nehrát. Hráč Sony Xperia

Sony Ericsson Xperia Play Recenze: Sony Ericsson Xperia Play

Pokud již máte rádi hraní her na telefonu, ovladač Xperia Play to povede na další úroveň. Existují hromádky her a skvělý zážitek z chytrých telefonů, ale několik kompromisů je třeba zvážit také.

Joe kapitalizuje celoživotní lásku k blikajícím světelům a pozitivním soundtrackům MIDI pokrývající nejnovější vývoj v chytrých telefonech a tabletových počítačích. Když nezničí jeho zrak zírá na malé obrazovky, Joe zničí jeho zrak hraní videoher a sledování filmů.

Hra Xperia je koncovým předmětem možná nejdelších fámů v historii mobilních telefonů. Po celá léta se dychtiví hráči vykřikli do Sony, aby dodali svůj herní zážitek z Playstation na telefonu, a mnoho z těchto fanoušků šlo do potíží s vytvářením konceptů toho, co by měl tento telefon vypadat. Hra Xperia se podobá těmto raným maketům, i když to trvá docela dost z jeho dědictví Xperia, také.

Sony Ericsson Xperia hra

Dobrý

Skvělá řada her. Vynikající launcher her Xperia Games. Hladký, rychlý zážitek z Androidu. Řadič je dobře navržen. Slušná výdrž baterie.

Špatný

Silné a těžké sluchátko. Traťové podložky na ovladači potřebují vylepšení. 8GB microSD je malý pro herní telefon. Flaky Wi-Fi. Žádný port HDMI.

Sečteno a podtrženo

Hra Xperia bude rezonovat s každým, kdo již miluje hraní na svých telefonech; Skvělý smartphone je spárován s tunou optimalizovaných her, ale ovladač PlayStation způsobuje, že toto sluchátko je silné a těžké.

Design

Pokud jste nežili v jeskyni, budete vědět, že hra Xperia je prvním telefonem, který obsahuje plně doporučenou herní podložku hry. Tento ovladač sídlí pod obrazovkou a je přístupný posunutím horní poloviny vpřed. Tento fyzický design je vynikající metaforou pro telefon jako celek; Nahoře máte nejnovější zážitek společnosti Sony Ericsson pro Android a níže máte jeho herní stránku. To také zdůrazňuje velkou oběť hrou; Pro přizpůsobení ovladače je sluchátko dvakrát hustší a o 50 % těžší než doprovodné vydání společnosti Sony Ericsson, oblouk Xperia.

Hráči ocení 3.7palcový displej WVGA, i když postrádá křupavost a hluboký kontrast displeje reality v Xperia Arc a Neo. Hra obsahuje všechny obvyklé knoflíky a porty, které byste očekávali na smartphonu, i když Sony Ericsson jsou moudré umístit se na místech, kde se nedostanou do cesty, zatímco používáte Gamepad.

Řadič stylu PlayStation je dobře navržený a snadno použitelný. (Kredit: CBSI)

Samotný ovladač PlayStation je také dobře navržen. Je vybaven d-pad, slavnými čtyřmi tlačítky PlayStation, plus dvě další pádla nebo spouštěče na okraji sluchátka. Spíše než používání Twin Analog Controller se tyčí jako ovladač PS3, společnost Sony Ericsson se rozhodne pro dva dotykové track-pads, což je tah, který je skvělý na papíře, ale který nakonec brání hraní hry. Citlivost těchto podložek je zásadní, ale neexistuje žádná standardní metoda pro úpravu této citlivosti a většina her, které jsme hráli, nezahrnovala ani toto nastavení ani toto nastavení.

Mám hru?

Kvalita a množství her optimalizovaných pro použití s ​​ovladačem hry bude vždy prolomováním tohoto konceptu smartphonu. Měření úspěchu úsilí Sony Ericsson je také zcela subjektivní, ale náhodou si myslíme, že se mu podařilo spojit skvělý seznam titulů. Při startu se nám podařilo hrát asi třetinu nabízených her a většina z nich jsou skvělé mobilní hry. Zahrnuty do tohoto seznamu a předinstalované v nové hře je Crash Bandicoot, první z toho, co doufáme, bude mnoho klasických herních herních portů. Crash je také jedním ze skutečných standoutů, s hladkou hratelností, přesně tak, jak to bylo, když jsme to hráli na Psone před všemi těmi lety.

Xperia hraje hry Round-Up

Skvělá je také skvělá je společnost Sony Ericsson’s Xperia Play Launcher, Catch-All pro hry, které jste stáhli a nainstalovali, s odkazy na stahování kompatibilních her prostřednictvím trhu Android nebo přímo prostřednictvím obchodů s vývojářem, jako je Gameloft. Nabídka v tomto spouštěči je čistá, barevná a tak snadno použitelná, silně se půjčuje ze struktury nabídky Playstaion XMB na PS3.

Naše jediné frustrace s implementací her ve hře. Ve výchozím nastavení jsou všechny nové herní názvy nainstalovány spíše do úložiště telefonu než na kartu 8 GB microSD. Po instalaci asi tucet her jsme byli upozorněni, že telefon měl nízkou paměť a pak strávil asi deset minut ručně přesunutím dat aplikace na paměťovou kartu. Upozorněni na problém, který jsme šli lovit na možnost uložit přímo na SD kartu instalovat více her, ale bez úspěchu. Karta 8GB microSD je také na lakomné straně; Po instalaci her a přenosu některých hudby a videí jsme naplnili tento prostor v žádném okamžiku.

Handy Andy

První exkurze Androidu Sony Ericsson. loňský X10. byla trochu chlápná. Se zaměřením na formu nad funkcí vedl silně přizpůsobený firmware Android používaný společností Sony Ericsson k extrémně špatnému uživatelskému prostředí a protože toto přizpůsobení bylo vytvořeno tak hluboko do systému, trvalo příliš dlouho, než Sony Ericsson uvolnil aktualizace. V roce 2011 je to jiná míčová hra; Přístup společnosti Sony Ericsson k Androidu je aktuální a lehký, pomocí nejnovějšího perníku s jednoduchým, rychlým překrytím Sony Ericsson. Výsledkem je zážitek z smartphonu s ostatními velkými jmény.

Android také znamená, že hra Xperia je stejně přátelská jako většina ostatních smartphonů-ne že očekáváme, že na stole zasedací místnost uvidíme příliš mnoho her. Uživatelé mají přístup k prvotřídnímu prohlížeči, slušnému přehrávání médií a skvělým e-mailem a zprávám.

The Xperia Play také obsahuje aplikaci pro sdílení médií, která uživatelům umožňuje sdílet videa, obrázky a hudbu přes síť Wi-Fi. Tento nástroj jsme testovali spárováním hry s PlayStation 3 a fungovalo to přesně tak, jak jsme očekávali.

Sony Ericsson zabalí 5megapixelovou kameru s LED bleskem do tohoto smartphonu, i když jsme nebyli příliš ohromeni výsledky. Fotografie, které jsme pořídili, vypadaly vyplavené, zejména při použití blesku a senzor byl extrémně hlučný.

Výkon

Většinou času s hrací hra Xperia byla fantastická, i když jsme se ve firmwaru narazili na trochu bugginess. V kanceláři jsme měli dvě recenzní jednotky, jedna se několikrát havarovala a druhý zažil několik softwarových havárií ve hrách. Obě jednotky však došlo k problémům s adaptérem Wi-Fi síťové adaptéru, ztráta v polovině relace připojení, přepínání přístupových bodů bez výuky a snažit se o předání 3G dat, jakmile ztratila komunikaci s LAN. Mějte na paměti, že Sony Ericsson byla natolik laskavá, že nám umožnila přezkoumat hru Xperia dva měsíce před jeho vydáním, takže existuje každá šance, že tyto chyby mohou být před zahájením na konci května rozdrceny.

Tyto problémy stranou, hra zvládla většinu ostatních úkolů s lehkostí. Během naší recenze volání, zprávy a push e.mail vše bezchybně fungovalo. Přístup na trh Android a stahování aplikací byl také v pořádku. Životnost baterie byla také přiměřeně dobrá, vzhledem k našemu těžkému použití. Podařilo se nám hrát hry asi pět hodin za plné nabití a po většinu pracovních dnů jsme se vrátili domů s mocí.

Celkově

Xperia Play postavená na pevné platformě Android a s obrovským seznamem her ke stažení, bude dobře rezonovat se svou cílovou skupinou. Existuje však kompromis; Herní ovladač způsobuje, že tento telefon je silný a těžký, a zatímco někteří budou tuto zátěž snadno nést, jiní se mohou vyhýbat. Také nemůžeme zapomenout na buggy firmware, na který jsme v tomto procesu přezkumu narazili, i když doufejme, že boffiny Sony Ericsson již tvrdí, že tyto problémy vyžehnou.

Sony Ericsson Xperia Play Recenze. Hrát nebo nehrát?

Hra Xperia je nabízena jako „první smartphone s certifikací na světě“. Díky tomu je dobrý telefon? Nebo dokonce dobrý herní systém? Prodávali jsme telefon přes jeho tempo. Sony Ericsson má určitě skvělou představu o přidání herní podložky do mobilního telefonu. Uspokojí to vaše mobilní herní potřeby, nebo vás nechá v dešti smutné a depresivní jako chladné malé štěně? Zjistěte to po řezu!

Hardware

První věc, kterou si všimnete při otevírání krabice, je, jak malý je telefon. Čekali jsme trochu clunker, ale telefon je elegantní a sexy vypadající a ne příliš velký na přední přesné rozměry je 4.68 palců vysoký, 2.44 palců napříč a slušný.63 palců hluboký. Je to určitě silnější než váš průměrný smartphone bez klávesnice, ale nestačí, aby byl nepříjemný. Když vyzvednete telefon, je to pevné a dobře vyrobené. Samotná obrazovka se sklouzne, ale místo odhalení typické klávesnice získáte řadič mini PlayStation! Tlačítka jsou dobře umístěna a telefon se necítí příliš nejlépe, když držíte část řadiče. Existují také dvě knoflíky ramen, která jsou trochu trapně umístěna, skrytá za obrazovkou. Také mají pocit, že mají téměř příliš mnoho.

Kromě ovládacích prvků her máte standardní porty a tlačítka. Obvyklé rozložení 4 knoflíků zad, domova, nastavení a vyhledávání sedí přímo podél spodní části obrazovky. Jsou to fyzická tlačítka, která se cítí příliš nubby. Místo toho bychom rádi viděli hmatová tlačítka, ale pak byste pravděpodobně museli odebrat určitou velikost obrazovky. Získáte také standardní 35mm konektor pro sluchátka a standardní port Mini USB na jedné straně a ovládání hlasitosti a tlačítka ramen na straně druhé.

Tlačítko zamknout a odemknout obrazovku je přímo nahoře a sedí spíše na části řadiče než na část obrazovky telefonu. Díky tomu se cítí, jako by to bylo příliš daleko zpět do telefonu a po několika odemknutí obrazovky se stává trochu nepříjemným. Když už mluvíme o obrazovce, i když to není největší na trhu, je živá a reaguje na dotek. 4 palcová obrazovka má rozlišení 480×854 pixelů, které nedosahují displeje QHD. Na druhé straně má obrazovka poměr stran 16: 9, což znamená, že tyto otravné černé tyče budou minimální při sledování filmů. Na zádech máte také pěknou 5 megapixelovou kameru a Sony Ericsson byla dost pěkná na to, aby přidal přední kameru VGA pro videochat.

Uvnitř samotného telefonu máme procesor 1GHz (Qualcomm MSM 8655) a grafický procesor Adreno 205, který udržuje bzučení operačního systému spolu. Na druhé straně některé z her Xperia mají významné doby načítání, ale obecně běží hladce, jakmile hra je v provozu. V referencích můžete vidět níže, že telefon přichází pod HTC Desire HD, ale porazí Samsung Galaxy S a Droid X.

Získáte také standardní bezdrátové připojení 3G (CDMA EV-DO REV A), Wi-Fi 2.4 GHz 802.11 b/g/n a bluetooth 2.1 Edr HID. Každý telefon je také dodáván s předinstalovaným kartou micro SD 8 GB. To je skvělá zpráva, protože samotný telefon má méně než koncert úložiště a ponechává to na paměťové kartě, aby uložila všechny vaše hry, hudbu a co máte.

Operační systém

Sony Ericsson Xperia spustí Android 2.3, také známý jako perník. Když investujete do telefonu, investujete stejně, ne.li více, do operačního systému a Android není špatná investice. Má spoustu skvělých funkcí, ale dva z oblíbených jsou; 1. Schopnost hrát Flash, poskytnout vám bezstarovaný internetový zážitek a 2. velikost a rozmanitost trhu Android. Získáte také nativní podporu pro více kamer na zařízení (což umožňuje přední kameru pro videochat) a skutečný multitasking. Při hraní jakékoli z her Xperia můžete stisknout tlačítko Domů a skončit na domovské obrazovce. Vaše hra pak bude bydlet v lištu oznámení o stažení, což vám umožní začít přesně tam, kde jste skončili. Některé další skvělé funkce jsou řeč k TXT, schopnost instalovat Swype a neustálé aktualizace Androidu Google stále vydává.

Hraní

Pokud jde o herní obsah, hra Xperia je předem načtena s několika hrami, takže si můžete hrát s ovladačem a neztrácet žádné těsto. Hry jsou Ashphalt 6 (Standard Racing), Bruce Lee (druh jako Tekken), Crash Bandicoot, Madden 11, Star Battalion (létat kolem a střílet věci) a The Sims 3. Bez ohledu na to, jaký žánr hraní se vám líbí, je tu pro vás něco. Ovládací prvky budou známé jakémukoli fanoušku PlayStation, s vašimi standardními tlačítky X, Square, Triangle a Circle. Dokonce se jim podařilo stisknout dvě dotykové podložky, které fungují jako joysticks. Dotykové podložky jsou reagující a tekutivější než směrové tlačítka Clickly. Je zajímavé poznamenat, že některé hry vás komunikují s dotykovou obrazovkou, zatímco některé udržují veškerou akci do herního podložky. Je to nepříjemné, když něco vyberete a několikrát zasáhnete X, jen abyste si uvědomili, že se musíte dotknout skutečné obrazovky. Některé další hry jsou přinejmenším dost pěkné, aby vám řekli, abyste poklepali na obrazovku, ale já bych raději jen zasáhl X, protože moje ruce už jsou.

Hraní her se cítí trochu stísněné na malé klávesnici, ale to se dá očekávat u mobilního zařízení. Je to však stále poněkud nepříjemné, protože hraní her je primární funkce tohoto telefonu. Samotná grafika není zdaleka revoluční. Jiné telefony by mohly produkovat stejné hry, jen by jim chyběly herní ovládací prvky. Na druhou stranu jsou reproduktory lepší než váš průměrný smartphone a zvuk skvělých herních her nebo poslech hudby.

Pokud byste chtěli alternativní recenzi tohoto zařízení, které má více podrobností, než byste mohli kdy chtít, podívejte se na [komunita Android]!

Verdikt

Takže spodní řádek, stojí to za to? Za cenu 200 s dvouletou dohodou o Verizonu by nepřetržité mobilní hry mohly být vaše. Jediným problémem je, že hra Xperia ve skutečnosti nevyčnívá jako telefon nebo herní systém. Existuje spousta skvělých telefonů pro Android, ze kterých si můžete vybrat, a výhoda tohoto telefonu spočívá většinou v herních ovládacích prvcích. Ale pokud nemáte ruce doplňování, ovládací prvky a samotný telefon jsou příliš malé na to, aby se daly k velkému zážitku z mobilních her. Pokud jste o mobilních hrách dost vážní, abyste zvážili nákup tohoto telefonu, měli byste ušetřit své peníze a buď na jaro pro Nintendo 3DS nebo nadcházející Sony NGP.

Pokud jde o můj osobní názor, myslím, že tento telefon je jako velký ohňostroj: zábava trochu rychle zmizí. Je opravdu elegantní předvádět herní podložku a nechat lidi si s ním hrát, ale je to bláznivější než skutečný zážitek z mobilních her. Použil bych to spíše jako telefon než cokoli jiného a v tom případě bych raději měl pravidelný telefon bez extra hromadného. Také si myslím, že Android OS by mohl použít nějakou práci, zejména esteticky. Denně používám Windows Mobile 7 a cítí se mnohem více vyleštěnější. Samozřejmě nenávidím skutečnost, že sotva mám nějaké aplikace ke stažení a zážitek z procházení je omezený, ale můj telefon se většinou používá jako. telefon. Takže to není obrovský obchod. Které operační systém dáváte přednost? I když ho milujete, vyzkoušeli jste si některý z ostatních?

Sony Ericsson Xperia Play Recenze

„Pokud vás hromadí, oběti vytvořené pro ovládání tvrdých her jsou docela obyvatelné, takže společnost Sony Ericsson Xperia hraje hodný úvah pro hráče chytrých telefonů, které jsou nemocné přejetím ve skle.“.“

Backstab na Sony Ericsson Xperia play

 • Slide-out herní ovladač
 • Čistá instalace Android
 • Živý 4.0palcový LCD
 • Atraktivní styl Sony
 • Přijatelné 5.1-megapixelová kamera
 • Objemný design
 • Ovládací prvky pracují s omezeným výběrem hry
 • Analogové ovládací prvky založené na dotyku
 • Ne 4G
 • Smudgy obrazovka

Co získáte, když chováte přenosnou herní konzoli pomocí smartphonu? Nová hra Xperia Sony Ericsson-dlouho-rumorovaný „telefon PlayStation“, který kombinuje vysunuté gamepad PSP Sony se všemi funkcemi moderního smartphonu Android. Ale může produktivita a bezduchý tlačítko rmit opravdu koexistovat pod stejným kusem skla? Pracovali jsme na našich jemných palcích na puchýře, abychom zjistili, zda se pokus Sonyho nasytejte hardcore hráči s telefonem zasáhne nové vysoké skóre nebo využije další zbývající životy Sony.

Funkce a design

Pokud první cíl designu společnosti Sony Ericsson pro telefon PlayStation byl dostatečně jemný, aby prošel jen pro telefon, zvažte zaškrtnutí políčka. Z vnějšku prostě není moc signalizovat, že kapesní počítač žabky společnosti Sony je něco víc než jen další zařízení pro Android. Svědek: Lesklé černé tělo, čtyři standardní tlačítka Android pod 4.0palcový LCD, a dokonce ani náznak značky PlayStation-namísto toho vlastně získáte logo Green Globe Sony Ericsson.

Posuňte však dvě poloviny od sebe a je to jiný příběh. Spíše než typická vysunutá klávesnice Qwerty, hraba Xperia sbaluje známou podložku Playstation Square-Crus-Circle-Triangle vpravo, tvrdá směrová podložka vlevo a dva analogové regulátory založené na dotykovém dotyku uprostřed. Naleznete také tlačítka Start a vyberte na spodní straně a při přikývnutí na Android se na obličeji naleznete stejné třílinové tlačítko nabídky. Stručně řečeno, společnost Sony sestavila ovládací prvky z PSP do sluchátka.

Telefony Android této generace, hlavně díky faktoru posuvného formy. Hladavost se ukáže jako výhoda pro hraní her, kde se cítí pohodlně a solidní v rukou, ale jako telefon si stále přejete, aby se uvnitř skrývala podložka.

Méně zajímavé specifikace telefonu také zahrnují rozlišení 854 x 480 pixelů ve 4.0palcová LCD obrazovka, 5.1 megapixelový zadní kamera, která střílí video 720p a přední vačku VGA pro videokonference. Hra podporuje karty microSD až do 32 GB a je dodávána s 8 GB kartou. Bez funkcí, jako je výstup HDMI, oledová obrazovka nebo 4G připojení, rozhodně nekonkuruje mnoho konkurentů na specifikačních listech, ale to není místo, kde byla postavena hra Xperia, aby byla postavena tak, aby zářila.

sony, ericsson, xperia, play, recenze, hrát

Software

Pro zařízení, které usiluje o účinné sloučení dvou zcela nesourodých zařízení, Android 2.3 Instalace na hra Xperia je na první pohled překvapivě pro chodce. Je tu fialové pozadí Xperia, ale žádné praštěné nové hodiny, widget nebo jiné zjevné narážky, že se jedná o herní zařízení dokud jej neotevřete. Gamepad do očí bijící po celém světě se hra Xperia přepne do herního režimu krajiny (prostřednictvím aplikace) a vychovává kolotoč her, aby se dal s d-padem s d-padem. Hit X na jednom běhu a hrajete, není nutná žádná dotyková obrazovka.

Verizonská verze Xperia přichází se šesti hrami předinstalovanými: Asfalt 6, Bruce Lee, Crash Bandicoot, Gun Bros, Madden NFL 11, Tetris a Star Battalion. Společnost Sony tvrdí, že přichází mnohem více titulů, včetně dalších portů PlayStation, ale Launcher Xperia v době tisku ukázal pouze 21.

V některých ohledech to uspěje. Hraní moderního boje 2, nestydatý klon Call of Duty, se s kontrolou hry cítil přirozenější. Můžete se rozdrtit s D-pad, přesně zaměřit se pravým dotykem a vystřelit pomocí knoflíků ramen. To je docela doslova, jak se měly hrát hry, než se Steve Jobs vydal na křížovou výpravu pro iPhone a přesvědčil následné imitátory, že dotykové obrazovky byli králem.

Mějte na paměti, že analogové ovládací prvky. ty, které byste použili pro hladký pohyb. nejsou tvrdé nuby, jako jsou na PSP a dokonce i PSP. Jen pohybujete prstem na plochém plastu, jako je notebook touchpad. Funguje to lépe než nic, ale zmeškali jsme zpětnou vazbu hmatového ovladače, zejména ve hrách, kde jsme často používali podložky, jako je Star Battalion.

Na jiných hrách jsou ovládací prvky doslova bezcenné. Tetris byl ve hře předinstalován, ale vystřelte ji a budete muset sklouznout pryč ovládací prvky, protože celá hra se hraje s telefonem, který se drží svisle. Mějte na paměti, že většina náhodných her Android spadá do této kategorie. neschopné použít ovládací prvky hry, protože pro to nebyly kódovány.

Můžete očekávat, že jakýkoli telefon Android reklama na jeho herní schopnost zabalit část nejvýkonnějšího hardwaru na trhu, ale procesor 1GHz Snapdragon ve hře Xperia je ve skutečnosti poměrně datován. Sony to vyrovná s palubním Andreno 205 GPU, která zpracovává 3D dostatečně kompetentně, aby byla každá hra na zařízení zřícená tak tekutinou, jak byste očekávali od vyhrazené kapesní herní konzoly.

Fotoaparát

Sony je 5.1palcová megapixelová zadní kamera je, stejně jako u většiny zařízení v této třídě, adekvátní, ale nevýrazný. Pořizuje to přijatelné fotografie pro telefon, ale na rozdíl od některých z nejlepších vaček smartphonů, které jsme viděli, nedosáhne úrovně kvality obrazu, která by některé lidi oklamala, aby si mysleli, že jste si pořídili své fotografie z dovolené s vyhrazeným bodem-a.střílet. Mnoho fotografií mělo nažloutlé obsazení, a dokonce i se stále s kamerou mrtvá, fotografie měly mírně zamlžený vzhled mimo zaostření, že jsme se nikdy nemohli trochu chvějí.

Střelba videa pouze zhoršila problémy zaostření. Fotoaparát také měl potíže s úpravou expozice ve výstřelech se smíšeným osvětlením, tendenci buď rozdrtit černochy v temných oblastech, nebo vyhodit bílé ve světelných oblastech. známý problém, ale ten, který se zdálo, že Sony znečišťuje více než většina většina. Na druhou stranu nabízí objektiv pěkný široký úhel, který je skvělý pro vnitřní výstřely.

Životnost baterie

SONY HODNOTLA Hraje Xperia pro 6.5 hodin v hodnotě hovoru a 425 hodin v pohotovostním režimu ze své baterie 1500 mAh. z nich. Jen si pamatujte stejnou baterii nyní pohánějí přenosnou herní konzoli. Vypálení intenzivní 3D hry s plnou jasností a ztrátu sebe v boji po dobu jedné hodiny se kousne do výdrže baterie mnohem víc než výměnu textových zpráv a náhodného odpalování prostřednictvím webových stránek. Přesto jsme neměli žádné problémy s surfováním na webu po celý den, stahování aplikací, zasažení asfaltu v některých hrách a do konce dne jsme stále zbývali spoustu výdrže baterie.

sony, ericsson, xperia, play, recenze, hrát

Připojení

Verizon se pohybuje plnou rychlostí dopředu s LTE sluchátky, jako je poplatek Samsung a HTC Thunderbolt, ale Sony zmeškal loď a stále nástroje na 3G rychlosti. Rychlosti nebyly samy o sobě špatné. ale nedostatek 4G znamená, že potenciální kupující si budou muset vybrat mezi herním telefonem nebo planoucím rychlým telefonem, protože to rozhodně není obojí.

Sony Ericsson Xperia PLAY

Závěr

Pokud chcete nejvíce herní telefon Android, je to vše. Ale ještě nezrušte nákup svého PSP. Prvním telefonem „PlayStation“ je pouze kapesní herní konzole stejným způsobem, jakým je kolo s motorem přišroubovaným na něj motocykl-rozdíl je v podrobnostech. S kompromitovanými ovládacími prvky, malá knihovna dostupných titulů, které s nimi pracují, a někdy vlažnou integraci řadiče na hrách, které to dělají, má hra Xperia způsoby, jak jít, než by za to mohl každý skutečný hráč vyměnit PSP nebo Nintendo ds. Přesto musíme poskytnout úvěr společnosti Sony Ericsson za přidání ovládacích prvků her pro Android, aniž bychom zničili jeho důvěryhodnost jako telefon. Pokud vás obtěžuje hromada, oběti vytvořené pro tvrdé ovládání her jsou docela obyvatelné, takže Xperia hraje hodný úvahy pro hráče chytrých telefonů nemocné přejetím na sklo.

Maxima:

 • Slide-out herní ovladač
 • Čistá instalace Android
 • Živý 4.0palcový LCD
 • Atraktivní styl Sony
 • Přijatelné 5.1-megapixelová kamera

Národy:

 • Objemný design
 • Ovládací prvky pracují s omezeným výběrem hry
 • Analogové ovládací prvky založené na dotyku
 • Ne 4G
 • Smudgy obrazovka

Telefon Sonyho PlayStation zamíchá při hraní. A skoro všechno ostatní [recenze]

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

Ericsson‚s Xperia hra byla právě spuštěna na Verizon Wireless pro 199.99, a je to trochu smíšená taška.

Chce to být PSP, ale síla uvnitř není na stejné úrovni ve srovnání s jinými vyhrazenými kapesními herními zařízeními.

A ve srovnání s jinými chytrými telefony to není velmi působivé.

Hra Xperia stojí za vaše peníze?

Je to robustní

Měření na tloušťce 16 mm je telefon téměř dvakrát hustý než iPhone 4. Je to posuvný telefon, takže jsem věděl, že to bude silnější, ale tato věc se prostě cítí obří.

Hra Xperia se cítí obzvláště trapně, když ji držíte v ruce, protože na jeho pravé straně jsou dvě choulostivá tlačítka ramen, která se dostanou do cesty a kliknutí, když držíte telefon.

Držení PSP až po mém uchu by bylo pohodlnější. To má také říci, že hra se prostě cítí plasticky.

Ve srovnání s některými z neuvěřitelně dobře postavených telefonů, které jsem v poslední době testoval jako senzace HTC, se hra Xperia cítí za sebou. Pod obrazovkou má dokonce několik kašovitých fyzických navigačních tlačítek. Kromě toho jsou navigační tlačítka v podivném pořadí, na který nejsme zvyklí.

Tlačítko napájení nahoře je naprosto hrozné. Možná je to jen dobře cestovaná recenzní jednotka, ale polovina času to prostě nefunguje. Je to další tlačítko pro navigace, jako jsou navigační knoflíky, a někdy aktivuje obrazovku možností výkonu a někdy způsobuje, že telefon bude spát.

Pokud jde o obrazovku, 4-palcový telefon je pododstavec. Ani ve svém nejjasnějším prostředí to není příliš jasné a obrazovka se cítí plasticky. Přitahovalo tuny malých škrábanců a prachu, jako by byla obrazovka vyrobena z plastu. Když tvrdě tlačíte na obrazovku, uvidíte divný tlumení, jako byste mohli vidět na zařízení s odporovou dotykovou obrazovkou.

Hardware dělá práci. Ale ne na dlouho

Xperia má schopný 1 GHz procesor, ale je téměř vráceno 512 MB RAM, který telefon postavil. Zcela nové telefony doprava s 512 MB RAM nebude trvat dlouho, zejména pokud má být hraní herního obleku.

Také 5.1 MP fotoaparát je slabý a ani natáčel 720p HD video.

Jedna vynikající funkce, kterou hraje Xperia, jsou stereofonní reproduktory. Stále jsou to reproduktory mobilních telefonů a měli byste hrát hry se sluchátky, ale to byl pěkný dotek.

Telefon zpracovává volání dostatečně dobře (uvažujete o tomto telefonu především kvůli hraní, správně?), a byl docela rychlý v mých 3G testech. Ale když máte otevřenou spoustu aplikací, posouvání a sevření k přiblížení na webu je trochu tažení.

Také virtuální klávesnice Sony v tomto je malá. V režimu portrétu jsem zjistil, že je téměř nemožné přesně napsat, i když jsem zíral na klávesnici.

Je zábavné hrát?

Hra Xperia je liché zařízení. Připadá mi to spíše jako telefon s dotykovou obrazovkou s ovladačem připoutaným než hybrid s chytrým hráčem.

Hraní her je zábava, ale zážitek může být prostý starý matoucí, protože neexistuje žádný způsob, jak zjistit, zda jsou nabídky navrženy tak, aby byly manipulovány dotykem nebo prostřednictvím směrového d-padu.

S určitými hrami se Xperia’s Slide Out Controller cítí jako dodatečná myšlenka.

Například v Maddenu nemůžete procházet hry pomocí směrové podložky, kterou používáte k přesunu svého hráče. Nakonec jsem se cítil konfliktní a frustrovaný, zejména proto, že ovládací prvky Madden nebyly na to, na co jsem byl zvyklý na domácí konzoli. Mám všechna tlačítka ovladače PS3 (minus pár navíc knoflíků ramen), tak proč nejsou ovládány stejné?

To také souvisí s analogovými ovládacími polštářky uprostřed ovladače. Často se dostane na pokus a omyl, aby zjistil, která tlačítka fungují a která ne. Během her můžete znovu přidělit tlačítka řadiče, ale je to potíže.

Můj starý PSP je desetkrát snazší než toto zařízení.

Hra Xperia přišla se 7 předem načtenými hrami a já bych zvažoval žádné z nich skutečně lepší zážitky, protože jsem měl fyzické tlačítka. Na Vcast si můžete koupit také dvacet her. Vývojáři provedli úžasné práce vybavení her pro dotyková zařízení, a přestože mi často chybí přenosné herní konzole yore, mít dotykové i fyzické tlačítka je matoucí.

A konečně, proč se Sony připravuje na zahájení spousty her PlayStation ve hře Xperia Play? Musí být nataženy nepříjemně, protože jsou původně pro televizory poměru stran 4: 3. Sony by se místo toho měla zaměřit na přechod přes hry PSP, nebo alespoň hry PSP Go.

Měli byste si to koupit?

Opravdu se mi chtěl tento telefon líbit, udělal jsem to. Mám PSP a je to skvělé pro to, co dělá. Ale bohužel hra Xperia není v jedné věci dost dobrá.

Neměli byste si tento telefon kupovat, pokud absolutně nepotřebujete hardwarový řadič pro vaše hraní, ale zatím pro něj není mnoho her. Sony je notoricky známá pro budování proprietárních obchodů a médií a opustit je (pamatujte na filmy UMD pro společnost Sony’s PSP? PS Vita také získává karty Vita), takže nikdy nebudete vědět, zda se vaše investice vyplatí.

Hra Xperia hra také hraje také hry, které mohou hrát jiné telefony Android, a perník je vítaný doplněk. Přesto se telefon prostě cítí starý. Jako by to mělo vyjít před rokem.

V dnešní době lidé hodnotí rychlost špičky, pulzující obrazovky, přenositelnost a chlupattelnost a hra Xperia nemá žádnou z těchto věcí. Je to dobrý telefon Android, ale je to prostě příliš velké.

Tady je, že PS Vita je trochu sladší.

Pokud jste nepřesvědčeni, popadněte hru Xperia za 199.99 na dvouletou smlouvu s Verizonem.

Madden je v podstatě iPhone verze Madden. Ovládací prvky GamePad nereagují a raději bych použil dotek.

Na přední straně je fotoaparát VGA pro video chatování

Hra Xperia se ve vašich rukou cítí pěkně. Má všechna stejná tlačítka jako PSP.

Když jsou vaše palce na hraní Xperia, tlačítka se cítí menší než na ovladači PlayStation, ale stále jsou pohodlné stisknout.

Záda Xperia Play má 5.1 MP fotoaparát, LED Flash a chutný klenot Sony-Ericsson, který všichni milujeme.

Při 16 mm je hra Xperia téměř dvakrát hustá než iPhone 4.

Absolutně nenechte si ujít.

Naše úplná recenze Sensation HTC, nejlepší telefon Android, jaký jsme kdy použili

Copyright © 2023 Insider Inc. Všechna práva vyhrazena. Registrace nebo používání tohoto webu představuje přijetí našich smluvních podmínek a zásad ochrany osobních údajů.

Vaše volby na ochranu osobních údajů Spravujte vaše preference Kalifornie Zákon o ochraně osobních údajů pro ochranu osobních údajů (CCPA) ICON Zákon o ochraně osobních údajů pro ochranu osobních údajů v Kalifornii (CCPA) poskytuje spotřebitelům právo odhlásit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS