Sony Ericsson Xperia Play Recenze. Sony Xperia hra

Recenze Sony Xperia Play: PlayStation Certified Telefon

Pokud chcete hrát na cestách ve stylu konzoly, podívejte se na Android Power Sony Xperia Play. The Xperia Play je telefon s certifikací PlayStation, který hraje sbírku her podobných PSP a zahrnuje řadič vysunutí, který poskytuje hraní her na stejné úrovni jako přenosné herní konzole. Hra Xperia nebude vyhodit vaši mysl grafikou, i když jsou docela dobré, ale je schopna poskytnout zábavný mobilní herní zážitek. Díky ovládacím prvkům mimo obrazovku můžete použít celý svůj displej pro prohlížení hry-což ocení i feťáci dotykové obrazovky. Hra Sony Xperia je k dispozici na Verizon Wireless za 99 s dvouletou smlouvou a zdarma na Wirefly.com. Toto je smartphone 3G, což znamená, že se budete muset připojit k Wi-Fi ke stažení her PlayStation, takže si to mějte na paměti před zakoupením nové hry na roadtrip.

Xperia hraje hraní

Pokud se díváte na hru Xperia jako další smartphone, vaše mysl musí být na hraní her. Hra Xperia má dvě definující funkce, pokud jde o hraní her. řadič PlayStation, kompletní s ramenními tlačítky a výběr her PlayStation, které porazily mnoho tržních nabídek Android.

Xperia Play Controller

Slide Out Controller je dobře provedený a opravdu způsobuje, že toto zařízení svítí. Responzivní tlačítka a duální analogové dotykové dotyky nabízejí jemnou kontrolu nad hrami a s některými úpravami. Řadič Slide Out dodává následující tlačítka:

 • Digitální D-Pad
 • Duální analogové touchpady
 • Tlačítka Sony PlayStation
 • Dva ramenní nárazníky
 • Dotyková obrazovka

Použití řadiče k hraní Madden 2011 a Modern Combat 2 bylo mnohem lepší než hraní s ovládacími prvky na obrazovce nalezené na iPhone, iPad a dalších chytrých telefonech Android. Místo toho, abych se vzdal frustrace po sadě dolů nebo na úrovni, byl jsem schopen dokončit plnou fotbalovou hru a několik úrovní moderního boje 2. Ovládací prvky si pro hráče Xbox zvyknou, ale pokud jste již hráčem PlayStation, budete se opravdu rychle přizpůsobit.

Výběr hry je docela dobrý. Neexistuje masivní katalog, ale v různých kategoriích je dost, aby uspokojily touhy mnoha hráčů. Hra jsou naštěstí blíže aplikacím smartphonu než samostatné přenosný herní ceny. Většina her byla pod 10, s několika ve 3 cenovém rozpětí. Hry jsou zakoupeny prostřednictvím App Store Verizon a jsou účtovány do vašeho mobilního telefonu místo karty, kterou máte v souboru u Googlu.

Xperia hrajte wi-fi ke stažení zklamání

Jediným problémem, který jsme měli s nákupními hrami, je to, že počáteční stahování je malé a poté se musíte připojit ke Wi-Fi ke stažení zbytku hry. To znamená, že na cestách nemůžete koupit a hrát novou hru. Přinejmenším při jedné příležitosti jsem musel znovu stahovat herní soubory před spuštěním hry.

Nejdůležitější metrikou pro část PlayStation části Xperia je zábava. Dobrou zprávou je, že hra Xperia v tomto oddělení funguje dobře. Na hraní Xperia jsem měl více zábavných her, s hrami jako Madden, Soccer a Modern Combat 2, než jsem to udělal při hraní na dotykové obrazovce pouze zařízení. Na rozdíl od klávesnic na obrazovce, které jsou stejně dobré nebo lepší než fyzická klávesnice, dotykové obrazovky stále trpí v kontrolním oddělení.

Xperia přehrát formový faktor

Hra je hustý telefon, ale zakřivené hrany pomáhají skrývat velikost a umožňují dobré zapadnutí do vaší ruky na volání i při hraní. Navzdory velikosti, silnější než Thunderbolt, je schopný a docela přenosný.

Hra xperia používá tvrdá tlačítka na přední straně zařízení, místo kapacitních tlačítek na mnoha nových telefonech. To je dobrá věc pro uživatele, kteří se neustále ocitnou při nehodě, že stisknou špatné tlačítko.

Nahoře je tlačítko napájení s možná nejjasnějším oznámením LED vůbec. Pokud spíte s telefonem u postele, budete chtít tento vypnout. Pokud se nebudete cítit, jako byste byli na diskotéce, když spíte.

Nabíjecí port a port sluchátka jsou na dně zařízení, což vám umožňuje hrát hry s oběma připojenými. Tlačítka ramen pro ovladač jsou zastrčeny na pravou stranu telefonu a docela nenápadné.

Posuvný mechanismus pro klávesnici je hladký a nabízí malý odpor k otevření nebo zavírání. Je nabitý na jaře, takže když to dostanete na půli cesty, jaro udělá zbytek.

Displej Xperia Play

Displej 4 ″ je dostatečně velký na to, aby mohl hrát, i když by bylo hezké mít další prostor 4.3 ″ nebo 4.5 ″ displej při více než jedné příležitosti. Jas bude stačit ve většině nastavení, ale došlo k několika příležitostem, kdy jsem si přál mírně vyšší jas.

sony, ericsson, xperia, play

Touch reagoval v základní zkušenosti s Androidem a slušný pro psaní pomocí klávesnice na obrazovce. Ve hrách to byl jiný příběh. Místo mrtvých na přesnost je při výběru trochu krouticího prostoru. Nejedná se o velký problém, protože obrazovka se nejčastěji používá k výběru něčeho v nabídce, ale dost problému, který jsme hledali příležitosti, jak se vyhnout používání dotykové obrazovky ve hrách.

Xperia hraje výkon a software

Pokud jde o celkový výkon, hra Xperia je docela snadná. Při používání zařízení pro hraní nebo ve standardním operačním systému Android nebylo žádné znatelné zpoždění ani čekání. Přepínání aplikací bylo rychlé a webový prohlížeč také reagoval.

Hra Xperia je spuštěna Android 2.3.2, častěji známé jako perník. Instalace je velmi skladem, což je pro mnoho uživatelů dobrá věc, ale trochu nudná, pokud jste zvyklí na telefon z HTC.

Hra Xperia podporuje funkčnost tetheringu USB a Wi-Fi hotspot, které oba fungují tak dlouho, pokud máte přidány připoutání k vašemu účtu. Na rozdíl od jiných telefonů, které mají vyhrazenou aplikaci, musíte jít do bezdrátového nastavení, abyste zapnuli funkci hotspotu.

Klávesnice na obrazovce funguje dobře, i když stále doporučuji přepnout na SwiftKey nebo vaši oblíbenou aplikaci pro výměnu klávesnice pro lepší zážitek z psaní na obrazovce.

Xperia hraje kameru

5MP zadní kamera ve hře Xperia byla zklamáním. Největším problémem je neschopnost soustředit se před vyfotím, což je běžné na jiných zařízeních pro Android. Mnoho obrázků, které jsem pořídil v interiéru. Když jsem se odvážil venku, abych zachytil nějaké západy slunce, kamera se dařila o něco lépe, ale stále je pod tím, co očekávám na novém zařízení Android.

Fotoaparát čelního čelu je stejně zklamáním, ne že bych měl vysoká očekávání. Pro fotografie a video se budete muset spokojit s zrnitými matnými obrázky, zejména v interiéru. Naštěstí telefon běží na perník, což znamená.

Xperia hrajte výdrž baterie

I když je neobvyklé, že chytré telefony vydrží celý den, hra Xperia byla schopna snadno vydržet celý den s průměrným použitím. To zahrnuje synchronizaci pozadí pro e.mail, příležitostné prohlížení webu a trochu hraní her.

Pokud hrajete spoustu her, baterie zasáhne, ale i když budete hrát asi hodinu během svého dne. Sony hodnotí herní schopnost v 5.5 hodin, což je uvěřitelné, ale raději byste měli být blízko nabíječky, pokud chcete na konci tohoto herního maratonu zavolat nebo zkontrolovat e.mail.

Ve dnech s lehčím používáním jsem byl schopen mezi obviněními jít celé 2 dny, ale myslím, že se jedná o atypický případ použití.

Xperia přehrajte ramenní knoflíky

Xperia hrajte kvalitu hlasu a volání

Normálně nejsem na telefonu moc, proto se kvalita volání v této recenzi tak blíží tak blízko ke konci. To znamená, že jsem byl na Xperia hře víc, než jsem byl na svém Thunderboltu minulý měsíc, protože baterie trvala déle.

Hovory byly jasné a na obou koncích nabídly dobrou kvalitu. Byl jsem ohromen jasností. Speakerphone fungoval dobře během několika hovorů, i když bylo snadné říci, že volající byl na reproduktoru. Když byla spárována s náhlavní soupravou Bluetooth, byla kvalita a řada volání také více než přiměřená.

Závěr

Hra Xperia je na rozdíl od jiných telefonů Verizon nebo jiných dopravců. Pokud chcete hrát na cestách s fyzickým ovladačem, je to jediná hra ve městě. Na vrcholu herní schopnosti nabízí telefon solidní Android 2.3 Perníkové zkušenosti. I když neexistují žádné ozdůbky, jak najdete na jiných telefonech z HTC, mnoho uživatelů ocení akcie zážitku.

Potřeba mít připojení Wi-Fi ke stažení herních souborů, kterým by se dalo vyhnout 4G rádio a špatný výkon kamery, odstraňují celkovou hodnotu hry Xperia, ale pro to neignují „hru“ telefon.

Pokud jste hráč, který nechce opustit jiné zařízení, hráč Xperia je telefon Android, který byste si měli prohlédnout, než podepíšete další smlouvu.

Xperia hrajte otevřený Madden 11

Klady:

 • Zábavné použití
 • Cenově dostupné hry
 • Dobrá cena
 • Perník
 • Životnost baterie

Xperia Play Gallery

Xperia přehrává zpět Open Xperia Play Back Side Xperia Play Portrét Xperia Play Controller Xperia Play d Pad Xperia Play Head On Xperia Play Xperia Play Open Controller Xperia Play Open Madden 11 xperia Play Ports Xperia Play Xperia Play Hlať xperia přehrávat rameno Tlačítko Closeup Xperia Play Top Shot Xperia Play wi-fi ke stažení zklamání xperia přehrávat ukázkový obrázek

Xperia hraje specifikace

Sítě: CDMA EVDO Reva
Operační systém: Android 2.3
Zobrazit: 4.0 ″ kapacitní dotyková obrazovka 480 x 854 pixelů
Fotoaparát: 5MP kamera autofokusu
Paměť: Paměť telefonu do 400 MB, microSD (podporováno na 32 GB)
WLAN: 802.11 b/g/n
Bluetooth: 2.1 s Edr
GPS: GPS/AGP
Baterie: Standardní baterie, li-ion 1500 mAh,
Speciální funkce: Kompas, senzor blízké, senzor světla, 3.5mm zvukový konektor, microUSB,

Sony Ericsson Xperia Play Recenze

„Pokud vás hromadí, oběti vytvořené pro ovládání tvrdých her jsou docela obyvatelné, takže společnost Sony Ericsson Xperia hraje hodný úvah pro hráče chytrých telefonů, které jsou nemocné přejetím ve skle.“.“

 • Slide-out herní ovladač
 • Čistá instalace Android
 • Živý 4.0palcový LCD
 • Atraktivní styl Sony
 • Přijatelné 5.1-megapixelová kamera
 • Objemný design
 • Ovládací prvky pracují s omezeným výběrem hry
 • Analogové ovládací prvky založené na dotyku
 • Ne 4G
 • Smudgy obrazovka

Co získáte, když chováte přenosnou herní konzoli pomocí smartphonu? Nová hra Xperia Sony Ericsson-dlouho-rumorovaný „telefon PlayStation“, který kombinuje vysunuté gamepad PSP Sony se všemi funkcemi moderního smartphonu Android. Ale může produktivita a bezduchý tlačítko rmit opravdu koexistovat pod stejným kusem skla? Pracovali jsme na našich jemných palcích na puchýře, abychom zjistili, zda se pokus Sonyho nasytejte hardcore hráči s telefonem zasáhne nové vysoké skóre nebo využije další zbývající životy Sony.

Funkce a design

Pokud první cíl designu společnosti Sony Ericsson pro telefon PlayStation byl dostatečně jemný, aby prošel jen pro telefon, zvažte zaškrtnutí políčka. Z vnějšku prostě není moc signalizovat, že kapesní počítač žabky společnosti Sony je něco víc než jen další zařízení pro Android. Svědek: Lesklé černé tělo, čtyři standardní tlačítka Android pod 4.0palcový LCD, a dokonce ani náznak značky PlayStation-namísto toho vlastně získáte logo Green Globe Sony Ericsson.

Posuňte však dvě poloviny od sebe a je to jiný příběh. Spíše než typická vysunutá klávesnice Qwerty, hraba Xperia sbaluje známou podložku Playstation Square-Crus-Circle-Triangle vpravo, tvrdá směrová podložka vlevo a dva analogové regulátory založené na dotykovém dotyku uprostřed. Naleznete také tlačítka Start a vyberte na spodní straně a při přikývnutí na Android se na obličeji naleznete stejné třílinové tlačítko nabídky. Stručně řečeno, společnost Sony sestavila ovládací prvky z PSP do sluchátka.

Telefony Android této generace, hlavně díky faktoru posuvného formy. Hladavost se ukáže jako výhoda pro hraní her, kde se cítí pohodlně a solidní v rukou, ale jako telefon si stále přejete, aby se uvnitř skrývala podložka.

Méně zajímavé specifikace telefonu také zahrnují rozlišení 854 x 480 pixelů ve 4.0palcová LCD obrazovka, 5.1 megapixelový zadní kamera, která střílí video 720p a přední vačku VGA pro videokonference. Hra podporuje karty microSD až do 32 GB a je dodávána s 8 GB kartou. Bez funkcí, jako je výstup HDMI, oledová obrazovka nebo 4G připojení, rozhodně nekonkuruje mnoho konkurentů na specifikačních listech, ale to není místo, kde byla postavena hra Xperia, aby byla postavena tak, aby zářila.

Software

Pro zařízení, které usiluje o účinné sloučení dvou zcela nesourodých zařízení, Android 2.3 Instalace na hra Xperia je na první pohled překvapivě pro chodce. Je tu fialové pozadí Xperia, ale žádné praštěné nové hodiny, widget nebo jiné zjevné narážky, že se jedná o herní zařízení dokud jej neotevřete. Gamepad do očí bijící po celém světě se hra Xperia přepne do herního režimu krajiny (prostřednictvím aplikace) a vychovává kolotoč her, aby se dal s d-padem s d-padem. Hit X na jednom běhu a hrajete, není nutná žádná dotyková obrazovka.

Verizonská verze Xperia přichází se šesti hrami předinstalovanými: Asfalt 6, Bruce Lee, Crash Bandicoot, Gun Bros, Madden NFL 11, Tetris a Star Battalion. Společnost Sony tvrdí, že přichází mnohem více titulů, včetně dalších portů PlayStation, ale Launcher Xperia v době tisku ukázal pouze 21.

V některých ohledech to uspěje. Hraní moderního boje 2, nestydatý klon Call of Duty, se s kontrolou hry cítil přirozenější. Můžete se rozdrtit s D-pad, přesně zaměřit se pravým dotykem a vystřelit pomocí knoflíků ramen. To je docela doslova, jak se měly hrát hry, než se Steve Jobs vydal na křížovou výpravu pro iPhone a přesvědčil následné imitátory, že dotykové obrazovky byli králem.

Mějte na paměti, že analogové ovládací prvky. ty, které byste použili pro hladký pohyb. nejsou tvrdé nuby, jako jsou na PSP a dokonce i PSP. Jen pohybujete prstem na plochém plastu, jako je notebook touchpad. Funguje to lépe než nic, ale zmeškali jsme zpětnou vazbu hmatového ovladače, zejména ve hrách, kde jsme často používali podložky, jako je Star Battalion.

Обзор Sony Ericsson Xperia Arc

Na jiných hrách jsou ovládací prvky doslova bezcenné. Tetris byl ve hře předinstalován, ale vystřelte ji a budete muset sklouznout pryč ovládací prvky, protože celá hra se hraje s telefonem, který se drží svisle. Mějte na paměti, že většina náhodných her Android spadá do této kategorie. neschopné použít ovládací prvky hry, protože pro to nebyly kódovány.

Můžete očekávat, že jakýkoli telefon Android reklama na jeho herní schopnost zabalit část nejvýkonnějšího hardwaru na trhu, ale procesor 1GHz Snapdragon ve hře Xperia je ve skutečnosti poměrně datován. Sony to vyrovná s palubním Andreno 205 GPU, která zpracovává 3D dostatečně kompetentně, aby byla každá hra na zařízení zřícená tak tekutinou, jak byste očekávali od vyhrazené kapesní herní konzoly.

sony, ericsson, xperia, play

Fotoaparát

Sony je 5.1palcová megapixelová zadní kamera je, stejně jako u většiny zařízení v této třídě, adekvátní, ale nevýrazný. Pořizuje to přijatelné fotografie pro telefon, ale na rozdíl od některých z nejlepších vaček smartphonů, které jsme viděli, nedosáhne úrovně kvality obrazu, která by některé lidi oklamala, aby si mysleli, že jste si pořídili své fotografie z dovolené s vyhrazeným bodem-a.střílet. Mnoho fotografií mělo nažloutlé obsazení, a dokonce i se stále s kamerou mrtvá, fotografie měly mírně zamlžený vzhled mimo zaostření, že jsme se nikdy nemohli trochu chvějí.

Střelba videa pouze zhoršila problémy zaostření. Fotoaparát také měl potíže s úpravou expozice ve výstřelech se smíšeným osvětlením, tendenci buď rozdrtit černochy v temných oblastech, nebo vyhodit bílé ve světelných oblastech. známý problém, ale ten, který se zdálo, že Sony znečišťuje více než většina většina. Na druhou stranu nabízí objektiv pěkný široký úhel, který je skvělý pro vnitřní výstřely.

Životnost baterie

SONY HODNOTLA Hraje Xperia pro 6.5 hodin v hodnotě hovoru a 425 hodin v pohotovostním režimu ze své baterie 1500 mAh. z nich. Jen si pamatujte stejnou baterii nyní pohánějí přenosnou herní konzoli. Vypálení intenzivní 3D hry s plnou jasností a ztrátu sebe v boji po dobu jedné hodiny se kousne do výdrže baterie mnohem víc než výměnu textových zpráv a náhodného odpalování prostřednictvím webových stránek. Přesto jsme neměli žádné problémy s surfováním na webu po celý den, stahování aplikací, zasažení asfaltu v některých hrách a do konce dne jsme stále zbývali spoustu výdrže baterie.

Připojení

Verizon se pohybuje plnou rychlostí dopředu s LTE sluchátky, jako je poplatek Samsung a HTC Thunderbolt, ale Sony zmeškal loď a stále nástroje na 3G rychlosti. Rychlosti nebyly samy o sobě špatné. ale nedostatek 4G znamená, že potenciální kupující si budou muset vybrat mezi herním telefonem nebo planoucím rychlým telefonem, protože to rozhodně není obojí.

Závěr

Pokud chcete nejvíce herní telefon Android, je to vše. Ale ještě nezrušte nákup svého PSP. Prvním telefonem „PlayStation“ je pouze kapesní herní konzole stejným způsobem, jakým je kolo s motorem přišroubovaným na něj motocykl-rozdíl je v podrobnostech. S kompromitovanými ovládacími prvky, malá knihovna dostupných titulů, které s nimi pracují, a někdy vlažnou integraci řadiče na hrách, které to dělají, má hra Xperia způsoby, jak jít, než by za to mohl každý skutečný hráč vyměnit PSP nebo Nintendo ds. Přesto musíme poskytnout úvěr společnosti Sony Ericsson za přidání ovládacích prvků her pro Android, aniž bychom zničili jeho důvěryhodnost jako telefon. Pokud vás obtěžuje hromada, oběti vytvořené pro tvrdé ovládání her jsou docela obyvatelné, takže Xperia hraje hodný úvahy pro hráče chytrých telefonů nemocné přejetím na sklo.

Maxima:

 • Slide-out herní ovladač
 • Čistá instalace Android
 • Živý 4.0palcový LCD
 • Atraktivní styl Sony
 • Přijatelné 5.1-megapixelová kamera

Národy:

 • Objemný design
 • Ovládací prvky pracují s omezeným výběrem hry
 • Analogové ovládací prvky založené na dotyku
 • Ne 4G
 • Smudgy obrazovka

Telefon Sonyho PlayStation zamíchá při hraní. A skoro všechno ostatní [recenze]

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

Ericsson’s Xperia hra byla právě spuštěna na Verizon Wireless pro 199.99, a je to trochu smíšená taška.

Chce to být PSP, ale síla uvnitř není na stejné úrovni ve srovnání s jinými vyhrazenými kapesními herními zařízeními.

A ve srovnání s jinými chytrými telefony to není velmi působivé.

Hra Xperia stojí za vaše peníze?

Je to robustní

Měření na tloušťce 16 mm je telefon téměř dvakrát hustý než iPhone 4. Je to posuvný telefon, takže jsem věděl, že to bude silnější, ale tato věc se prostě cítí obří.

Hra Xperia se cítí obzvláště trapně, když ji držíte v ruce, protože na jeho pravé straně jsou dvě choulostivá tlačítka ramen, která se dostanou do cesty a kliknutí, když držíte telefon.

Držení PSP až po mém uchu by bylo pohodlnější. To má také říci, že hra se prostě cítí plasticky.

Ve srovnání s některými z neuvěřitelně dobře postavených telefonů, které jsem v poslední době testoval jako senzace HTC, se hra Xperia cítí za sebou. Pod obrazovkou má dokonce několik kašovitých fyzických navigačních tlačítek. Kromě toho jsou navigační tlačítka v podivném pořadí, na který nejsme zvyklí.

Tlačítko napájení nahoře je naprosto hrozné. Možná je to jen dobře cestovaná recenzní jednotka, ale polovina času to prostě nefunguje. Je to další tlačítko pro navigace, jako jsou navigační knoflíky, a někdy aktivuje obrazovku možností výkonu a někdy způsobuje, že telefon bude spát.

Pokud jde o obrazovku, 4-palcový telefon je pododstavec. Ani ve svém nejjasnějším prostředí to není příliš jasné a obrazovka se cítí plasticky. Přitahovalo tuny malých škrábanců a prachu, jako by byla obrazovka vyrobena z plastu. Když tvrdě tlačíte na obrazovku, uvidíte divný tlumení, jako byste mohli vidět na zařízení s odporovou dotykovou obrazovkou.

Hardware dělá práci. Ale ne na dlouho

Xperia má schopný 1 GHz procesor, ale je téměř vráceno 512 MB RAM, který telefon postavil. Zcela nové telefony doprava s 512 MB RAM nebude trvat dlouho, zejména pokud má být hraní herního obleku.

Také 5.1 MP fotoaparát je slabý a ani natáčel 720p HD video.

Jedna vynikající funkce, kterou hraje Xperia, jsou stereofonní reproduktory. Stále jsou to reproduktory mobilních telefonů a měli byste hrát hry se sluchátky, ale to byl pěkný dotek.

Telefon zpracovává volání dostatečně dobře (uvažujete o tomto telefonu především kvůli hraní, správně?), a byl docela rychlý v mých 3G testech. Ale když máte otevřenou spoustu aplikací, posouvání a sevření k přiblížení na webu je trochu tažení.

Také virtuální klávesnice Sony v tomto je malá. V režimu portrétu jsem zjistil, že je téměř nemožné přesně napsat, i když jsem zíral na klávesnici.

Je zábavné hrát?

Hra Xperia je liché zařízení. Připadá mi to spíše jako telefon s dotykovou obrazovkou s ovladačem připoutaným než hybrid s chytrým hráčem.

Hraní her je zábava, ale zážitek může být prostý starý matoucí, protože neexistuje žádný způsob, jak zjistit, zda jsou nabídky navrženy tak, aby byly manipulovány dotykem nebo prostřednictvím směrového d-padu.

S určitými hrami se Xperia’s Slide Out Controller cítí jako dodatečná myšlenka.

Například v Maddenu nemůžete procházet hry pomocí směrové podložky, kterou používáte k přesunu svého hráče. Nakonec jsem se cítil konfliktní a frustrovaný, zejména proto, že ovládací prvky Madden nebyly na to, na co jsem byl zvyklý na domácí konzoli. Mám všechna tlačítka ovladače PS3 (minus pár navíc knoflíků ramen), tak proč nejsou ovládány stejné?

To také souvisí s analogovými ovládacími polštářky uprostřed ovladače. Často se dostane na pokus a omyl, aby zjistil, která tlačítka fungují a která ne. Během her můžete znovu přidělit tlačítka řadiče, ale je to potíže.

Můj starý PSP je desetkrát snazší než toto zařízení.

Hra Xperia přišla se 7 předem načtenými hrami a já bych zvažoval žádné z nich skutečně lepší zážitky, protože jsem měl fyzické tlačítka. Na Vcast si můžete koupit také dvacet her. Vývojáři provedli úžasné práce vybavení her pro dotyková zařízení, a přestože mi často chybí přenosné herní konzole yore, mít dotykové i fyzické tlačítka je matoucí.

A konečně, proč se Sony připravuje na zahájení spousty her PlayStation ve hře Xperia Play? Musí být nataženy nepříjemně, protože jsou původně pro televizory poměru stran 4: 3. Sony by se místo toho měla zaměřit na přechod přes hry PSP, nebo alespoň hry PSP Go.

Měli byste si to koupit?

Opravdu se mi chtěl tento telefon líbit, udělal jsem to. Mám PSP a je to skvělé pro to, co dělá. Ale bohužel hra Xperia není v jedné věci dost dobrá.

Neměli byste si tento telefon kupovat, pokud absolutně nepotřebujete hardwarový řadič pro vaše hraní, ale zatím pro něj není mnoho her. Sony je notoricky známá pro budování proprietárních obchodů a médií a opustit je (pamatujte na filmy UMD pro společnost Sony’s PSP? PS Vita také získává karty Vita), takže nikdy nebudete vědět, zda se vaše investice vyplatí.

Hra Xperia hra také hraje také hry, které mohou hrát jiné telefony Android, a perník je vítaný doplněk. Přesto se telefon prostě cítí starý. Jako by to mělo vyjít před rokem.

V dnešní době lidé hodnotí rychlost špičky, pulzující obrazovky, přenositelnost a chlupattelnost a hra Xperia nemá žádnou z těchto věcí. Je to dobrý telefon Android, ale je to prostě příliš velké.

Tady je, že PS Vita je trochu sladší.

sony, ericsson, xperia, play

Pokud jste nepřesvědčeni, popadněte hru Xperia za 199.99 na dvouletou smlouvu s Verizonem.

Madden je v podstatě iPhone verze Madden. Ovládací prvky GamePad nereagují a raději bych použil dotek.

Na přední straně je fotoaparát VGA pro video chatování

Hra Xperia se ve vašich rukou cítí pěkně. Má všechna stejná tlačítka jako PSP.

Když jsou vaše palce na hraní Xperia, tlačítka se cítí menší než na ovladači PlayStation, ale stále jsou pohodlné stisknout.

Záda Xperia Play má 5.1 MP fotoaparát, LED Flash a chutný klenot Sony-Ericsson, který všichni milujeme.

Při 16 mm je hra Xperia téměř dvakrát hustá než iPhone 4.

Absolutně nenechte si ujít.

Naše úplná recenze Sensation HTC, nejlepší telefon Android, jaký jsme kdy použili

Copyright © 2023 Insider Inc. Všechna práva vyhrazena. Registrace nebo používání tohoto webu představuje přijetí našich smluvních podmínek a zásad ochrany osobních údajů.

Vaše volby na ochranu osobních údajů Spravujte vaše preference Kalifornie Zákon o ochraně osobních údajů pro ochranu osobních údajů (CCPA) ICON Zákon o ochraně osobních údajů pro ochranu osobních údajů v Kalifornii (CCPA) poskytuje spotřebitelům právo odhlásit.

Hrajte Sony Ericsson Xperia: Kde si dnes chcete vzít své hry?

Již obeznámena s upgradovým softwarem Sony Ericsson z mých dříve zmíněných zážitků z Mini X10, moje další strategie byla zasáhnout webovou stránku podpory společnosti. Tam jsem našel čtyři různé softwarové balíčky ke stažení, tři z nich založené na Windows. Společný obslužný program PC byl ten, který jsem již dříve použil:

Zahrnuje (mimo jiné) schopnosti upgradu firmwaru, stejně jako se zdánlivý program funkčně redundantní aktualizační servisní program. Také nabídl byl multimediální synchronizační program s názvem Media Go, který se opět zdál být nadbytečný se stejnou funkcí v PC Companion, a Mac OS X-Tailored Function Twin of Media Go s názvem Media Sync.

Nejprve jsem zkusil PC Companion. Po jeho instalaci na můj notebook založený na Windows Vista Ultimate Dell XPS M133, únavně dlouhý proces, který také nainstaluje sadu ovladačů zařízení, jsem zapojil do hry Xperia (po prvním zajištění, že sluchátko není v režimu ladění USB) a všechny všechny) a všechny všechny) a všechny Zdálo se, že zpočátku jde dobře:

Poté jsem byl vyzván, abych změnil režim připojení telefonu:

Nejprve napodobení telefonu:

a poté jej přepněte do režimu MTP (protokol pro přenos média). Možnost, kterou mi telefon nenabízí:

Jedinou možností, kterou mi telefon dal, bylo znovu napojit to, operace, která nevyhnutelně vedla k oznámení o selhání připojení a povzbuzení k (bezplatně) opakování pokusu o více kroků:

Internetový výzkum navrhl, že bych mohl mít lepší úspěch, kdybych ručně sesadil kartu microSD telefonu před připojením hry Xperia s notebookem, ale tento pokus vedl pouze k nekonečnému kruhovému kurzu na displeji telefonu na USB tetheru, dokud jsem nevytáhl zástrčku, dokud jsem nevytáhl zástrčku, dokud jsem nevytáhl zástrčku (Ručně přerušil připojení USB).

Povzdech. Další krok; Služba aktualizace:

který také výslovně uvedl hru Xperia jako podporovaný sluchátko:

V tomto případě jsem potřeboval nejprve vypnout telefon, pak podržet tlačítko Android ‚Back‘, zatímco jsem jej připojil k notebooku přes USB:

Poté však aktualizujte službu, která mi nahlásila, že nebyly k dispozici žádné aktualizace firmwaru:

Povzdech, znovu. A jak se ukázalo, situace verze firmwaru je ještě horší, než jsem si původně myslel. Nejenže pro mě byla nejnovější verze softwaru, která je pro mě k dispozici, moje hra Xperia stále provozovala svou původní Android V2.3.2 Build, zatímco majitelé sluchátka v jiných geografiích začali dostávat Android 2.3.3 Upgrade (kompletní s rozsáhlou integrací) na začátku června. Kvalifikace upgradů společnosti Verizon je pravděpodobně zde dostupnost.

комментарии и мнения

SILTHDREETH. Pondělí 8. srpna 2011. odkaz

Zajímalo by mě, proč si vybrali DPAD pro směrovou kontrolu vs plochý analogový posuvný podložka připomínající Nintendo 3DS?

The Playstation Phone. The Sony Ericsson Xperia Play | MVG

Myslel bych, že analogový posuvný podložka by lépe napodobovala ovládání dotykové kruhy kapacitní. Ve skutečnosti bych pravděpodobně hrál ještě další n.Ó.PROTI.A 2, pokud můj epos Samsung měl analogový posuvný podložku.

Zajímalo by mě, jestli to možná neudělali, protože v době, kdy byl telefon navržen a propuštěn, 3DS nevyšel a nikdo na to ještě nepřemýšlel.

LORDOFTHEBEIRED. Úterý 9. srpna 2011. odkaz

Zajímavá teorie, ale je tu problém. PSP měl plochý analogový posuvník dlouho předtím, než to 3DS.Je to také vstup, který jsou do značné míry zvráceni fanoušky, a ne bez odůvodnění.

Ačkoli si fanoušci myslí, že problém je, že to není „skutečná hůl“ (vlastně dva z nich) stoupající vysoko nad tváří zařízení jako domácí gamepad (konkrétně, jako je série gamepadů Dualshock) a do pekla se schopností. Viz také: Nadcházející PS Vita.

Osobně si myslím, že to byla jen špatně považovaná implementace dobrého zařízení.Chyba, jak vidím, je to, že je zakončena konvexním palcem a centrovací pružiny jsou poměrně vysoké napětí. Ačkoli trapné umístění nepomáhá ani záleží (jsem si docela jistý, že posuvník byl na konci vývoje systému a měl být zamýšlen pouze digitální).

Jsem docela zklamaný, když jsem věděl, že kapacitní disky nefungují, protože jsem si myslel, že jsou dobrý nápad. Obzvláště proto, že se vyhýbalo preferenci kardinálních směrů v návrzích potenciometru s duálním pruhem (velmi silná preference v případě posuvníku s vysokým napětím PSP).

Guspaz. Úterý 9. srpna 2011. odkaz

Dobrý nápad, strašná implementace. I když nejsem majitel PSP a hrál jsem si s nimi jen trochu, moje zkušenost byla, že problémy byly:

1) Strašně umístěno. Moje ruka se stísnila pomocí analogového nub na PSP a současně držel PSP s touto rukou

2) Konkávní formový faktor ztěžoval uchopení

3) Hrubá textura byla nepříjemná

4) Jaro postaví příliš mnoho odporu

5) Příliš malý a nedostatečný rozsah pohybu

Kruhový podložka 3DS se pokouší řešit všechny tyto stížnosti, a přestože to není docela dokonalé, je to dost dobrá implementace, že může konkurovat „skutečným“ analogovým typům poměrně pěkně. Samozřejmě tím, že jí poskytnete dobré umístění, je to nepohodlné 3DS ‚D-Pad nepříjemné, ale nemůžete to mít obojí způsoby. Každopádně by se kruhový pad určitě zapadl do něčeho, jako je hra Xperia. Ve skutečnosti si přeji, aby byl kruh na více zařízeních, ale bohužel to Nintendo patenty zabrání. Doufejme, že společnost Sony může přijít s vlastní podobnou podložkou posuvníku, která, ne.li totožná s kruhovým podložkou, alespoň provedou stejné opravy.

MacThespoon. Pondělí 8. srpna 2011. odkaz

Tento první gen telefon je ohromující, ale doufám, že se drží konceptu a vyžehnou problémy. Základní koncept smartphonu s ovládacími prvky fyzických her se zdá být na místě. Rád bych hrál hry typu konzoly v telefonu pomocí fyzických ovládacích prvků místo multitouch.

Imspartacus. Pondělí 8. srpna 2011. odkaz

První gen telefon je ohromující a kdykoli jeden telefon poté bude následovat podobně.

Proč? Vita. Nechápu, proč si Sony myslela, že je dobrý nápad rozdělit hru Vita a Xperia. Pokud chcete soutěžit s hrami iOS, nemůžete to udělat se dvěma odlišnými zařízeními. Sony potřebuje sjednocené herní zařízení. Jsou vítáni k prodeji verze Wi-Fi (a la ipod touch), ale jejich vlajková loď musí být telefon.

Exodita. Pondělí 8. srpna 2011. odkaz

Protože Sony není stejná společnost jako Sony Ericsson?

Není to ani dceřiná společnost, opravdu je SE tvořena z mnohem více staré divize telefonu Ericsson, než je to Sony.

To není žádným způsobem, tvar formy „Sony“. Sony nedělá telefony.

Guspaz. Úterý 9. srpna 2011. odkaz

Sony Ericsson je 50% ve vlastnictví společnosti Sony a 50% vlastněno společností Ericsson. Vyrábějí telefony s značkou Walkman, telefony značky s kybernetickým výstřely, telefony značky Bravia. Sony a Ericsson by se mohli zjevně dohodnout, kdyby to Sony chtěla udělat v jednom zařízení.

Koneckonců, hra Xperia a Vita jsou podobné architektonicky. Oba používají ARM SOCS (odjezd pro Sony v herní konzole), ačkoli hra Xperia používá Qualcomm Snapdragon s Adreno GPU, zatímco Vita používá čtyřjádrovou kůru A9 s PowerVR SGX534MP4.

Ve skutečnosti je hardware ve Vita totožný s iPadem 2 s výjimkou zdvojnásobení (stejný CPU/GPU, jen zdvojnásobte jádra).

Potrubí příběhy

NVIDIA: Grace Hopper vstoupila do plné výroby oznamující DGX GH200 AI SupercomputertSMC Preps 6x velikost síťové velikosti Super Carrier Interposer pro extrémní procesorsmc detaily N4X pro HPC: extrémní výkon při minimálním úniku

 • NVIDIA hlásí Q1 FY2024 Výdělky: Větší věci, které přijde, když se NV blíží 1t tržní čepici
 • TSMC: V laboratoři pracujeme tranzistory CFET, ale jsou to generace pryč
 • Corsair uvádí na trh 2000d případy SFF pro GPU s trojnásobným slotem
 • AMD uvádí na trh série Ryzen a Athlon 7020C založené na Zen 2 pro Chromebooks
 • Micron očekává dopad, protože Čína zakazuje své produkty z „kritických“ průmyslových odvětví
 • Kioxia BG6 Series M.2 2230 PCIe 4.0 SSD Lineup přidá do mixu BICS6
 • Micron přivést EUV do Japonska: 1y Proces DRAM, který má být vyroben v Hirošimě v roce 2025
 • Samsung odstartuje produkci DDR5 DRAM na 12nm Process Tech, DDR5-7200 v dílech
 • SoligM D5-P5430 Adresaje qlc vytrvalost v datových centrech SSD
| Denial of responsibility | Contacts |RSS