Sony šetří nejlépe nejlépe s Vaio Pro 13. Sony Vaio Pro 13

Nyní, když Sony vyložila svou divizi PC, nejnovější. a největší. Vaio může být naposledy k dispozici kupujícím mimo Japonsko.

Charles Wright

Uložit články na později

Přidejte články do svého uloženého seznamu a kdykoli se k nim vraťte.

Ve světě technologií není příliš mnoho nostalgických přestávek

Když společnost Sony prodala svou divizi PC Japonsku průmyslovým partnerů

“ Ve koupil několik, většinou špičkový série Z, v průběhu let, včetně položky sběratelů 15. výročí sběratelů.

Náš poslední VAIO, Pro 13 SVP13219PGB, má bateriový intel jádro i7 4500u ultra nízký napěťový procesor, 8 GB RAM a rychlý 256GB PCIE Samsung SSD spíše než konvenční pevný disk.

S jedním nebo dvěma menšími dohady je to pravděpodobně nejlepší VAIO, jaký kdy byl odeslán, což nějakým způsobem způsobuje, že zpráva „„ již není k dispozici “na webových reklamách a v maloobchodních prodejnách. Jak tento sloupec jde do stisknutí,

Sony Vaio SVP132A1CV. Разбір Заміна Термопасти

S návrhy může Samsung také zanechat trh, který měl dramatický pokles, existuje znepokojivá možnost, že dynamika trhu, která vedla k neustálému zlepšování notebooků vyššího konce, jako je VAIO, se již neplatí, a nevyhnutelný výsledek bude rychlý pokles do průměrnosti.

Sony, možná více než většina výrobců, trpěla průměrnými kupujícími notebooku, kteří mají tendenci přehlédnout druh zdokonalení, jeho inženýři tvrdě pracovali. S dodatečnou životností baterie, snížený hluk a hmotnost (Pro 13 váží jen 1.06 kilogramů bez adaptéru napájení), zlepšené chlazení, lepší rozlišení obrazovky (tento model má brilantní 13.3palcový displej 1920×1080 vícedotykových IP nebo přepínání v rovině) a pouhou spolehlivost, tento nedostatek uznání by možná zdůraznil skutečnost, že jeden z prvků dalšího myšlení v tomto a Sony‚s Tap 11 a Duo 13 modely- Bezdrátový router geniální války100. byl někde podél cesty uvolněn z balíčku.

Toto drobné zařízení se připojuje přímo do slotu v napájení, což vám umožní připojit kabel Ethernet a automaticky vytvořit bezdrátový přístupový bod, který umožňuje až pět souběžných připojení.

Potřebujete tento druh zařízení, protože zmenšení podvozku. měří pouhých 16 milimetrů s uzavřeným víkem. přichází za cenu přístavu Ethernet. Adaptér USB LAN může udělat trik, ale to ponechává pouze jeden port USB.

V těchto dnech je Wi-Fi široce dostupný, ale v žádném případě není tak univerzální jako připojení lanového kabelu, odtud válka100. ‚

Životnost baterie standardního balíčku není tak dobrá jako MacBook Air’s, ale volitelná baterie listů, kterou jsme zakoupili od místního webového prodejce pro 130, včetně přepravy, zdvojnásobuje to, zatímco přidává méně než 350 gramů hmotnosti. To udržuje pro 13 běží od úsvitu do doby postele, což není tak působivé jako úžasné.

Ноутбук за базе Intel Core i7 за 8000! Обзор ноутбука Sony Vaio PCG 31111V

Jedním z problémů s touto jednotkou je výkon Wi-Fi. Připojení občas může být chmurné, zejména po probuzení ze stavu hlubokého spánku, který jsme se poněkud zlepšili tím, že jsme deaktivovali režim úspory energie pod vlastnostmi v síti a sdílení střediska.

Přesto je bezdrátový rozsah omezenější, než by měl být. Zdá se, že tento problém do jisté míry vznikl z práce Intel na bezdrátovém modulu; Sony si možná vybrala lepší systém.

Nedávná aktualizace ovladače podstatně zlepšila věci (velmi doporučujeme bezdrátovým uživatelům notebooku nainstalovat nástroj pro aktualizaci ovladačů Intel), ale doufáme v další zlepšení.

Doposud společnost Sony udržovala víru se svými zákazníky s nedávnou aktualizací BIOS a slíbila, že bude pokračovat v poprodejních službách, podpoře a nabídky náhradních stran v záruce a mimo záruku. Vzhledem k australským spotřebitelským zákonům a bez ohledu na nostalgii očekáváme, že společnost bude i nadále reagovat, pokud se něco pokazí.

Sony Vaio Duo 13 Recenze

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

sony, nejlépe, vaio

Protože linie mezi PC a rozostřením tabletu, mohou nové procesory 4. generace Intel proměnit Sony Vaio Duo 13 na nejlepší dostupný hybrid Windows 8?

Už je to dlouho, ale tablety Windows začínají získávat nějakou trakci a uvolnění procesorů Intel 4. generace. známý jako Haswell. může to být výstřel v paži, kterou Microsoft potřeboval.

Posledních několik měsíců došlo k některým slibným hybridům, které slíbily, že poskytnou přenositelnost tablet a použitelnost tabletu, jako je HP Envy X2, Sony Vaio Duo 11 a Dell XPS 10, nemluvě o povrchu RT a Surface Pro.

Nikdo se však nepodařilo zasáhnout na místě, s krátkým životem baterie a omezeným výkonem sužovaným stísněnými klávesnicemi a těžkými stavbami. Se zvýšenou životností baterie je klíčovou vlastností Haswella, zdá se, že Intel by mohl vyřešit polovinu tohoto problému, takže se podívejme, jak se Sony dařila s ostatními.

Sony Vaio Duo 13: Velikost a sestavení

Rozbalení dua Sony Vaio Duo 13 Poprvé je překvapivé, jak tlustá je tablet díky klávesnici skrývající se pod obrazovkou, která je odhalena zvýšením obrazovky do ukotvené polohy. Zepředu je duo svelte a jemné, ale tvar klínu znamená, že má nějakou vážnou kořist, viditelnou pouze zezadu.

Je to docela robustní tam, měří 19.5 mm v jeho nejsilnějším bodě, s větráním, který vychladne ten hovězí čip Haswell, ale vzhůru je, že je to skvělé místo pro uložení této velkorysé konektivity. Sony má dva USB 3.0 portů, plná zásuvka HDMI a slot pro kartu SD, což je lepší než většina Ultraportables.

Lehký tahač na zadní straně obrazovky duo 13 stačí na to, aby na jaře z základny pramení, držený závěsem, který tlačí obrazovku na zadní stranu klávesnice a pod úhlem 45 stupňů. Nejprve jsme se obávali stability, protože obrazovka se kolísala na její hoře jako hlava novorozeného dítěte. Dokud jsme si nevšimli klipů, které zabezpečují displej.

To udržovalo obrazovku dostatečně pevnou na to, aby se použila jako dotyková obrazovka, ale to znamená, že neexistuje způsob, jak upravit úhel pohledu. V každodenním používání jsme neměli žádné stížnosti, ale bylo to otravné ve stísněných podmínkách, jako jsou vlakové vozy.

Jinde je hliníková stavba nesmírně působivá, s malým ohýbáním kdekoli na svém velmi tenkém těle. Vypadá to a cítí se skvěle, i když existuje jedna nevýhoda.

Po pravdě řečeno, stále se neprodáváme na posuvném formuláře. Je tu hodně, co se má líbit a je to mimořádně štíhlé a lehké, ale navzdory vzestupné robustnosti od dua 11 je tu chatrný pocit a nedostatek přizpůsobitelnosti je otravný.

A co víc, obrazovka je neustále vystavena přísnosti života v pohybu a pokud jste chtěli používat Sony jako tablet k hraní her nebo surfování po síti při salónu na pohovce, je to trapnější než dokovací model.

Sony Vaio Duo 13: Funkce

Produkty Sony jsou velmi přizpůsobitelné, což znamená, že můžete přidat téměř jakoukoli konfiguraci, kterou potřebujete, ale model 1 500 GBP má 4 GB RAM a 128 GB SSD. To je spousta peněz za takové průměrné funkce a kromě super tenkého procesoru sestavení a Haswell je těžké vědět, jak Sony dorazila na tuto postavu.

Jednou z klíčových rysů Sony Vaio Duo 13 je plná klávesnice Qwerty a byli jsme ohromeni pohodlí v nabídce. Klávesnice má velmi málo cestování, ale je dobře rozložená a přesná a jedna z příjemnějších ultraportovatelných klávesnic, které jsme použili.

K dispozici je také myší trackpad, který je vždy užitečný v méně dotykové části Windows 8, i když jeho směšná minutová velikost znamená, že jsme se drželi na dotykové obrazovce.

Pokud chcete být více kreativní nebo používat obchodní software, je zde také digitiser pero, což je v těchto dnech veškeré vztek na zařízeních Windows 8. Surface Pro přichází balení jednoho z nich, stejně jako nový Samsung ATIV Q, který používá technologii S-Pen z Samsung Galaxy Note 2.

Společnost Sony’s se zcela nesplní tyto standardy, s menší úrovní tlaku a nikde na umístění pera, když se nepoužívá. Dokonce i Surface Pro vám umožní magneticky zavěsit své pero na boku.

Pokud máte rádi videohovory, přední kamera podporuje nahrávání 1080p, což znamená, že při cestování od rodiny budete vypadat co nejlépe na Skype.

Duo 13 také podporuje 3G, s prostorem pro sim kartu na zádech, což bude dobrá zpráva pro každého, kdo s sebou nábožensky nese dongle.

Sony Vaio Duo 13: Screen

Předchozí 11palcové duo Sony bylo jedním z prvních hybridů, kteří nesli plnou HD obrazovku, takže není divu, že jeho nástupce 13 palců následuje oblek. Je to nádherný panel s hlubokými barvami, který opravdu ukazuje to nejlepší z okna 8. Co je však ještě lepší, je to, že na 13 palcích není zadní konec oken probitivně malý, což byl problém na některých ambicióznějších 11palcových zařízeních.

Jedním zvláštním faktem o Sony je to, že podporuje pouze vstup pět prstů, spíše než 10, ale pokud nejste na obrazovce nebo hrajete na velmi zapojené hry, neměl by to být problém.

Úhly sledování na obrazovce jsou vynikající a také to funguje dobře na přímém slunečním světle. Fantastický jas vyrovnává některé z oslepujícího okolního světla, i když existuje lesklý povlak, který způsobuje problémy s odrazy.

Sony Vaio Duo 13: Performance

Toto je první stroj Haswell, na který jsme měli ruce.

Společnost Sony Vaio Duo 13 zabalí nízkoenergetický Intel Core i7 4500u, což je nejlepší procesor, který je v současné době k dispozici pro ultraportovatelný notebook. Verze třetí generace by v Cinebench 10 získala přibližně 9 500 bodů, ale čip čtvrtého generace Sony spravoval 11 500. podstatný nárůst.

Ve skutečném světě to znamená velmi málo. Oba by měli jíst jakýkoli úkol, který byste na to mohli hodit, možná jen bojovat pouze s extrémními grafickými úkoly.

Pixel-pushing je ponechán na palubě Intel HD 4400 část Haswell Chip, který poskytuje slušný výkon, ale ne oprava na vyhrazenou kartu Nvidia nebo AMD. Hry jsou v jeho dosahu dobře, i když pokud chcete hrát tituly, jako je Sim City.

sony, nejlépe, vaio

Sony Vaio Duo 13: baterie

Zatímco nárůst grafického a procesorového výkonu nemusí dělat titulky pro Haswell a Sony, jeho vylepšení baterie bude. Náš test viděl duo Sony Vaio 13 trvat přes šest hodin přehrávání filmu a psaní dokumentů, což je výjimečné skóre vzhledem k nedostatku kompromisu na procesoru.

Předchozí generace Vaio Duo 11 skóroval pouhých 163 minut ve stejném testu, takže jeho poslední inkarnace vydrží A neuvěřitelných 380 je extrémně pozitivní výsledek. Znamená to, že Vaio Duo 13 by mělo trvat, dokud se nedostanete domů s celodenním používáním, což je měřítko, o které by měl kdokoli požádat při hledání tabletu nebo hybridního tabletu Windows nebo hybrid.

sony, nejlépe, vaio

Sony Vaio Duo 13: Verdikt

Byl to fantastický výkon od společnosti Sony a z hlediska výdrže baterie je to obrovský skok vpřed. Dotyková obrazovka, Haswell a Slim Build se spojí a vytvoří jeden z nejlepších notebooků se systémem Windows 8 si můžete koupit. Jen ani jeden z nejlepších tablet.

Nyní je však čas mluvit o ceně a navzdory úžasným pozitivům a špičkové technologii je těžké doporučit Sony na základě jeho požadované ceny 1 500 GBP.

Nabídnout 4 GB RAM a 128 GB SSD za takovou postavu je nepochopitelné a zdá se, že společnost Sony žádá lidi, aby zaplatili prémii za stavbu a podvozek, a na základě našich obav z návrhu, nebude to pro každého.

Je to škoda, protože je tu hodně, ale rozhlížet se na trh, hrozící vzhled Samsung Ativ Q. Další posuvník s obrazovkou 3 200 x 1 800, 275ppi. znamená utrácet tolik peněz je nechové. To znamená, že pokud dnes hledáte špičkový notebook a chcete, aby si nejlepší peníze na Windows 8 mohli koupit, mělo by to být ve vašem užším výběru.

Sony Vaio Duo 13 Datum vydání: Out nyní

SONY VAIO DUO 13 Cena: od 1 329 GBP (model přezkoumal 1 500 GBP)

Sony Vaio Pro-13 Windows Heslo Recovery Free Data Recovery

Veškerý software pro obnovení notebooku Vaio Pro-13 je poskytován ve 37 různých jazycích. K dispozici v.Formát ISO stahováním nebo poštou na boot disku DVD nebo zaváděcí 32 GB USB Flash Drive.

Notebook Sony Vaio Pro-13 byl původně dodáván z továrny Sony takto. Původní operační systém byl Microsoft Windows Vista Home Basic Edition. CPU VAIO Pro-13 je atom Intel 1.33 GHz. Notebook byl dodán se standardní 2 GB paměti DDR2 SDRAM. Grafika byla původně grafická karta Intel GMA 500 s 1600 x 768. Základní deska byla navržena kolem čipové sady Sony běžící na 533 MHz. Původní systém byl také dodáván s Microsoft Office 2007 Home and Student Edition (60denní zkušební verze), Microsoft Windows Live OneCare (Trial), Microsoft Works 9 SE (nějaký další software není zahrnut). Notebooky Sony byly vyrobeny s následujícími rodinami specifickými pro model. Sony, Vaio, Vaio PCG, Vaio PCGA, VAIO PCGE, VAIO PCVA, VAIO VGN, VAIO VGP, VAIO VGPE a mnoho dalších. Tento software pro zotavení je navržen výhradně pro notebook Sony Vaio Pro-13 a není vhodný pro žádný jiný systém. Sony Vaio Pro-13 BIOS ID ID vaio Pro-1311101.

Informace o zařízení pro řidiče systému Sony Vaio Pro-13 Windows

 • Sony Vaio Pro-13 Recovery Recovery Usb DVD
 • Sony Vaio Pro-13 Windows 10 Recovery
 • Sony Vaio Pro-13 Windows 8 Recovery
 • Sony Vaio Pro-13 Windows 7 Recovery
 • Sony Vaio Pro-13 Windows Vista Recovery
 • Sony Vaio Pro-13 Windows XP Recovery
 • Obnovení dat Sony Vaio Pro-13

Vyberte své mediální edice Windows Recovery Edition Sony Vaio Pro-13

Následující hardware a software byl použit při konstrukci Sony Vaio Pro-13:

Vaio Pro-13 je 64bitový notebook a může nativně spustit jakýkoli 64bitový operační systém.

64bitový procesor může také spustit operační systém 32bitového x86 pomocí vestavěné hardwarové emulace.

Zvukový hardware Sony HD bude potřebovat ovladač pro zvukové zařízení Realtek s vysokým rozlišením. Hardware síťového zařízení je spojen s zařízením Marvell 88E8040. Hardware řadiče Sony USB bude potřebovat ovladač pro řadič Intel 82801i USB2 EHCI. Hardware FireWire používá ovladač pro řadič Ricoh R5C551 IEEE 1394. Ovladač zařízení VAIO Pro 13 může používat kompozitní zařízení RICOH USB. Neznámý hardware používá ovladač pro RICOH R5C822 SD SDIO MMC MS MSPRO Hostitelské zařízení. Úložný hardware Vaio Pro 13 může také používat zařízení Intel Ich9M M-E SATA AHCI. Ovladač grafického zařízení Vaio Pro 13 může používat integrované zařízení čipové sady Intel Mobile 4. Zařízení pro úložiště Sony také používají ovladače pro hostitelské zařízení RICOH R5C592 Memory Stick Bus Hostitel.

Sada disku notebooku Sony Vaio Pro-13.

Některé originální operační systémy jsou staré, jako opravdu staré! Windows XP byl původně vydán 25. října 2001, takže je velmi blízko 25 let. V některých případech by tedy mohl být zotavovací disk OEM z Sony původně zveřejněn před 25 lety. Toto datum by samozřejmě závisí na datu výroby notebooku Vaio Pro-13, ale ve většině případů to bude roky zastaralé a bude obsahovat staré řidiče a velmi staré vydání operačního systému. Abychom to překonali, také s každou objednávkou dodáváme agilní disk pro zotavení řidiče, který provede živé skenování a nahradí a aktualizuje všechny staré řidiče.

Přestože nepodporujeme Windows 95 nebo 98, zde je seznam, kdy byl vydán každý operační systém. Windows 95. srpna 24. srpna 1995, Windows 98 25. června 1998, Windows XP 25. října 2001, Windows Vista 30. ledna 2007, Windows 7 22. října 2009, Windows 8 26. října 2012, Windows 8.17. října 2013, Windows 10. července 29. července 2015 a Windows 11 oznámil Microsoft 24. června 2021.

Pamatujte, že k používání služby obnovy systému je nutný platný klíč produktu (nalezený na COA VAIO pro-13). Pokud máte Windows 10, 8.1 nebo operační systém Windows 8 a nevidíte COA, pak váš produktový klíč bude zabudován do bios vaio pro-13. Podívejte se na naše Windows 10, 8.1 8 FAQ o tom, jak načíst Windows 10, 8.1 nebo 8 produktového klíče z bios.

Sada diskových diskových sad Sony Vaio Pro-13 Windows 10 je k dispozici na disku DVD, USB nebo ke stažení a je navržena pro použití konkrétně s Sony Vaio Pro-13.

Pokud Sony původně dodal notebook s Windows 10, nebo pokud jste jej upgradovali z nebo Windows 8.1, 8 nebo 7 během bezplatného období upgradu, poté se Windows 10 automaticky aktivuje během procesu obnovy. Pokud jste upgradovali z Windows 8.1, 8 nebo Windows 7, poté můžete použít původní klíč Windows Product Ky Active Windows 10.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows 10 bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows 10, která byla původně ve vašem systému.

Vydání Windows 10, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu, pokud si nejste jisti, stačí si vybrat Windows 10 Home nebo Standard při pokladně. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy bitů nebo vydáních Windows, nebojte se, zákaznické služby mohou vaše produkty změnit po nákupu velmi rychle, po nákupu.

Angličtina (angličtina US) Windows 10 Home 64 Bit (x64) Windows 10 Home 32 Bit (x86) Windows 10 (N) Domů 64 bit (x64) Windows 10 (n) Domů 32 bit (x86) Windows 10 Home Single Language 64 bit (x64) Windows 10 Home Single Language 32 bit (x86) Windows 10 Education 64 bit (x64) Windows 10 Education 32 bit (x86) Windows 10 (n) Vzdělání 64 bit (x64) Windows 10 (n) Vzdělání 32 bit (x86 ) Windows 10 Pro 64 Bit (x64) Windows 10 Pro 32 Bit (x86) Windows 10 (N) Pro 64 bit (x64) Windows 10 (n) Pro 32 bit (x86)

K dispozici je 37 jazyků verzí disků Windows 10 Recovery Disk a USB. Zde můžete změnit jazyk Sony Vaio Pro-13 Windows 10 z angličtiny (angličtina US) na jiný. Společnost Microsoft zřídila licencování Windows 10 tak, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows 10.

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti Sony Vaio Pro-13. V další fázi si můžete také vybrat edici Windows 10, typ a jazyk.

Pomoc a informace s řešením Sony Vaio Pro-13 Windows 10 Recovery.

Vytvořili jsme spoustu článků s informacemi o všech tématech týkajících se obnovy operačního systému, obnovy dat a resetování továrny. Články pro resetování a obnovu systému systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrny Windows 10.

Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 10 x86 SP1 (32 bit) Regenerační disky Sony Vaio Pro-13 Recovery Diss (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 10 x64 SP1 (64 bit) Recovery Disc.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W201-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W201-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W201-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h)

SONY VAIO Pro-13 Windows 10 Activation Keys Product Codes. (VYPRODÁNO)

Windows 10 Pro / Home 32 bit / 64bitové key produktu ke stažení. 1 PC licence

Pokud jste právě nainstalovali čerstvý domov nebo profesionál Windows 10 nebo si musíte stáhnout nový čerstvý Windows 10 a potřebujete skutečný produktový klíč Windows 10 Pro, pak to je přesně to, co hledáte. Klíč obdržíte e.mailem a ze své dokončené stránky nákupu. Tento klíč je jediný licenční kód produktu, který aktivuje jeden počítač pro Windows 10 Pro nebo Home. Nabízíme plnou podporu a rádi vám pomůžeme, pokud máte nějaké problémy. Normálně obdržíte svou licenci okamžitě, ale zaručíme, že to bude s vámi do 12 hodin.

Jakmile zadáte tento produktový klíč do instalace Windows 10, vaše Windows 10 se aktivuje a oznámí, že je nyní pravý. Nyní si můžete užít plnou podporu a aktualizace od společnosti Microsoft pomocí vašeho aktivovaného a skutečného systému Windows 10.

Sony Vaio Pro-13 Windows 8.1 sada diskových disků, k dispozici na disku, USB nebo ke stažení, je navržena pro použití konkrétně s Sony Vaio Pro-13.

Je velmi důležité je ujistit se, že společnost Sony má před zahájením opětovného instalace platný produktový klíč. Bez platného produktového klíče vaší Windows 8.1 operační systém nebude aktivovat.

Pokud byl váš notebook původně nainstalován s Windows 8.1 společností Sony nebo pokud byla upgradována z Windows 8, možná nemusíte psát do klíče produktu Windows / sériové číslo. Windows 8.1 jej automaticky získá z vašeho bios a aktivuje jej během procesu obnovy. Pokud jste již dříve upgradovali z Windows 8, můžete použít původní klíč Windows 8 Product Ky Active Windows 8.1. Pokud z nějakého důvodu chcete zjistit klíč produktu, který je ve vašem bios, je snadné použít pomocí Windows 8.1 Finder Key Product Key.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows 8.1 byl původně nainstalován, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows 8.1 To bylo původně ve vašem systému. Nezáleží však na typu bitu, který aktivuje produktový klíč 32 bitů (x86) a 64 bitů (x64) verzí vašeho systému Windows 8.1 vydání.

Dříve nainstalované vydání Windows 8.1, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy nebo vydáními Windows pro váš počítač, zákaznické služby mohou po nákupu změnit vaše produkty zdarma.

Angličtina (angličtina US) Windows 8.1 64 bit (x64) Windows 8.1 32 bit (x86) Windows 8.1 pro 64 bit (x64) Windows 8.1 pro 32 bit (x86) Windows 8.1 (n) 64 bit (x64) Windows 8.1 (n) 32 bit (x86) Windows 8.1 (n) Pro 64 bit (x64) Windows 8.1 (n) Pro 32 bit (x86)

Dostupné 37 jazyků USB a disků pro zotavení Windows. Zde můžete změnit okna Sony Vaio Pro-13 Windows 8.1 jazyk z angličtiny (angličtina USA) do jiného. Microsoft zřídil Windows 8.1 licencování tak, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti Sony Vaio Pro-13. Můžete si také vybrat Windows 8.1 vydání, typ bitu a jazyk v další fázi.

Pomoc a informace s okny Sony Vaio Pro-13.1 řešení pro zotavení.

Vytvořili jsme velmi snadno použitelné a komplexní dotazy, které vám pomohou s procesem obnovy systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní Windows 8.1 Resetování továrny.

Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 8.1 x86 SP1 (32 bit) Disky pro zotavení Sony Vaio Pro-13 Recovery Discs (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 8.1 x64 SP1 (64 bit) Regenerovaní disky Sony Vaio Pro-13 Recovery Discks (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W890-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W890-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W890-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h)

Disková sada pro zotavení systému Sony Vaio Pro-13 Windows 8, která je k dispozici na disku, USB nebo ke stažení, je navržena pro použití konkrétně s Sony Vaio Pro-13.

Je velmi důležité je ujistit se, že společnost Sony má před zahájením opětovného instalace platný produktový klíč. Bez platného produktového klíče se váš operační systém Windows 8 neaktivuje.

Pokud byl váš notebook původně nainstalován s Windows 8 společností Sony nebo pokud byl upgradován z Windows 7, možná nemusíte psát v systému Windows Product Key / Serial Number. Windows 8 jej automaticky získá z vašeho bios a aktivuje jej během procesu obnovy. Pokud z nějakého důvodu chcete zjistit klíč produktu, který je ve vašem bios.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows 8 bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows 8, která byla původně ve vašem systému. Nezáleží však na typu bitu, který produktový klíč aktivuje jak 32 bitů (x86), tak 64 bitů (x64) verze vašeho edice Windows 8.

Dříve nainstalované vydání Windows 8, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy nebo vydáními Windows pro váš počítač, zákaznické služby mohou po nákupu změnit vaše produkty zdarma.

Angličtina (angličtina US) Windows 8 64 bit (x64) Windows 8 32 bit (x86) Windows 8 Pro 64 bit (x64) Windows 8 Pro 32 bit (x86) Windows 8 (n) 64 bit (x64) Windows 8 (n) 32 bit (x86) Windows 8 (N) Pro 64 bit (x64) Windows 8 (n) Pro 32 bit (x86)

K dispozici je 37 jazyků Windows Recovery USB a diskových sad. Zde můžete změnit jazyk Sony Vaio Pro-13 Windows 8 z angličtiny (angličtiny) na jiný. Společnost Microsoft zřídila licencování Windows 8, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows, stojí za to vědět, že Windows 8 a Windows 8.1 jsou nyní stejný operační systém, stejně jako u nejnovějších aktualizací od společnosti Microsoft, operační systém Windows 8 je automaticky upgradován na 8.1.

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti Sony Vaio Pro-13. V další fázi si můžete také vybrat edici Windows 8, typ a jazyk.

Pomoc a informace s řešením Sony Vaio Pro-13 Windows 8 Recovery.

Windows 8 a 8.1 jsou nyní stejný operační systém, protože Windows 8 je násilně aktualizován na Windows 8.1 od Microsoft

Windows 8 a 8.1 jsou nyní stejný operační systém, protože Windows 8 je násilně aktualizován na Windows 8.1 od Microsoft

Vytvořili jsme velmi snadno použitelné a komplexní dotazy, které vám pomohou s procesem obnovy systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrny Windows 8.

Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 8 x86 SP1 (32 bit) Regenerační disky Sony Vaio Pro-13 Recovery Diss (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 8 x64 SP1 (64 bit) Regenerace disků Sony Vaio Pro-13 Recovery Diss (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W883-LUS-D0-ME.SVAIOPRO13NS) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W883-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W883-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h)

Disková sada pro zotavení Windows 7 pro-13 Windows 7, k dispozici na disku, USB nebo ke stažení je navržena pro použití konkrétně s Sony Vaio Pro-13.

Je velmi důležité je ujistit se, že společnost Sony má před zahájením opětovného instalace platný produktový klíč. Bez platného klíče produktu se váš operační systém Windows 7 nebude aktivovat.

Pokud byl váš notebook původně nainstalován s Windows společností Sony, možná nebudete muset zadat klíč / sériové číslo systému Windows. Windows 7 jej automaticky načte z vašeho bios a aktivuje jej během procesu obnovy. Pokud z nějakého důvodu chcete zjistit klíč produktu, který je ve vašem bios.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows 7 bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows 7, které bylo původně ve vašem systému. Nezáleží však na typu bitu, který produktový klíč aktivuje jak 32 bitů (x86), tak 64 bitů (x64) verze vašeho vydání Windows 7 Edition. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy nebo vydáními Windows pro váš počítač, zákaznické služby mohou po nákupu změnit vaše produkty zdarma.

Dříve nainstalované vydání Windows 7, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu.

Angličtina (anglický US) Windows 7 Starter 64 bit (x64) Windows 7 Starter 32 Bit (x86) Windows 7 HOME BASIC 64 BIT (x64) Windows 7 Home Basic 32 Bit (x86) Windows 7 Home Premium 64 bit (x64) Windows 7 Domácí prémie 32 bit (x86) Windows 7 Professional 64 Bit (x64) Windows 7 Professional 32 Bit (x86) Windows 7 Ultimate 64 Bit (x64) Windows 7 Ultimate Bit (x86)

K dispozici jsou 37 jazyků disků Windows Recovery Disks a USB. Zde můžete změnit jazyk Sony Vaio Pro-13 Windows 7 z angličtiny (angličtiny) na jiný. Microsoft zřídil licencování Windows 7 tak, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti Sony Vaio Pro-13. V další fázi si můžete také vybrat edici Windows 7, typ a jazyk.

Pomoc a informace s řešením Sony Vaio Pro-13 Windows 7 Recovery.

Operační systém Windows 7 Sony Vaio Pro-13 může být stále upgradován na Windows 10 pomocí Windows 10 Recovery Media. (Windows 7 musí být legitimní a aktivován, aby aktualizace fungovala). Všechno 64bitové instalace Windows 10 může být také upgradováno na Windows 11 pomocí našeho Windows 11 Recovery Media, bez ohledu na minimální hardwarové požadavky Windows 11.

Vytvořili jsme velmi snadno použitelné a komplexní dotazy, které vám pomohou s procesem obnovy systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrny Windows 7.

Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 7 x86 SP1 (32 bit) Regenerační disky Sony Vaio Pro-13 Recovery Disks (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 7 x64 SP1 (64 bit) Regenerace disků Sony Vaio Pro-13 Recovery Diss (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W91-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W91-LUS-D0-ME.SVAIOPRO13NS-H) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W91-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h)

Disková sada pro zotavení systému Sony Vaio Pro-13 Windows Vista, která je k dispozici na disku, USB nebo ke stažení, je navržena pro použití konkrétně s Sony Vaio Pro-13.

Je velmi důležité je ujistit se, že společnost Sony má před zahájením procesu obnovy platný produktový klíč. Bez platného klíče produktu se váš operační systém Windows Vista nebude aktivovat.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows Vista bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows Vista, která byla původně ve vašem systému. Nezáleží však na typu bitu, který produktový klíč aktivuje jak 32 bitů (x86), tak 64 bitů (x64) verze vašeho systému Windows Vista Edition. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy nebo vydáními Windows pro váš počítač, zákaznické služby mohou po nákupu změnit vaše produkty zdarma.

Dříve nainstalované vydání Windows Vista, které budete potřebovat, je uvedena níže.

English (English US) Windows Vista Home Basic 32 Bit (x86) Windows Vista Home Basic 64 bit (x64) Windows Vista Home Premium 32 Bit (x86) Windows Vista Home Premium 64 Bit (x64) Windows Vista Business 32 Bit (x86) Vista Business 64 Bit (x64) Windows Vista Ultimate 32 Bit (x86) Windows Vista Ultimate 64 Bit (x64)

K dispozici je 37 jazyků disků pro obnovení Windows a USB. Zde můžete změnit jazyk Sony Vaio Pro-13 Windows Vista z angličtiny (angličtina US) na jiné. Společnost Microsoft zřídila licencování Windows Vista, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti Sony Vaio Pro-13. V další fázi si můžete také vybrat edici Windows Vista, Bit typ a jazyk.

Nápověda a informace s řešením Sony Vaio Pro-13 Windows Vista Recovery.

Vytvořili jsme velmi snadno použitelné a komplexní dotazy, které vám pomohou s procesem obnovy systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrního resetu Windows Vista.

Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 7 x86 SP1 (32 bit) Regenerační disky Sony Vaio Pro-13 Recovery Disks (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 7 x64 SP1 (64 bit) Regenerace disků Sony Vaio Pro-13 Recovery Diss (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W104-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W104-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W104-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h)

Disková sada pro zotavení systému Windows XP pro-13 pro-13, k dispozici na disku, USB nebo ke stažení je navržena pro použití konkrétně s Sony Vaio Pro-13.

Je velmi důležité je ujistit se, že společnost Sony má před zahájením procesu obnovy platný produktový klíč. Bez platného klíče produktu se váš operační systém Windows XP nebude aktivovat.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows XP bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows XP, které bylo původně ve vašem systému. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy nebo vydáními Windows pro váš počítač, zákaznické služby mohou po nákupu změnit vaše produkty zdarma.

Dříve nainstalované vydání Windows XP, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu.

English (English US) Windows XP Home 32 Bit (x86) Windows XP Pro 32 Bit (x86) Windows XP MCE 32 BIT (x86) Windows XP Tablet PC 32 Bit (x86) Windows XP Tablet 2005 32 Bit (x86)

Nepodporujeme 64 bitů (x64) Windows XP, protože to není pravda 64 bitů a má mnoho problémů. Všechny klíče produktů Windows 64bitové produkty aktivují 32bitové Windows XP, takže navrhujeme, aby místo toho bylo nainstalováno 32bitové Windows XP. Je to spolehlivější, má více podpory řidiče a je rychlejší než 64bitová verze.

K dispozici je 37 jazyků USB a disků. Zde můžete změnit jazyk Sony Vaio Pro-13 Windows XP z angličtiny (angličtina US) na jiné. Společnost Microsoft zřídila licencování Windows XP tak, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti Sony Vaio Pro-13. V další fázi si můžete také vybrat edici Windows XP, typ bitu a jazyka.

Nápověda a informace s řešením Sony Vaio Pro-13 Windows XP Recovery.

Vytvořili jsme velmi snadno použitelné a komplexní dotazy, které vám pomohou s procesem obnovy systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrny Windows XP.

Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 7 x86 SP1 (32 bit) Regenerační disky Sony Vaio Pro-13 Recovery Disks (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) Angličtina (angličtina US) Sony Vaio Pro-13 Windows 7 x64 SP1 (64 bit) Regenerace disků Sony Vaio Pro-13 Recovery Diss (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W1109-LUS-D0-ME.SVAIOPRO13NS) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W1109-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W1109-LUS-D0-ME.Svaiopro13ns-h)

Informace o ovladačích Sony Vaio Pro-13

Disk řidiče / ISO / USB je dodáván s VAIO pro-13 Recovery Media a není to samostatný produkt.Poté, co jste znovu nainstalovali operační systém na vašem Sony Vaio Pro-13, nebudou věci jako váš zvuk nebo grafika správně fungovat. Je to proto, že operační systém by nastavil váš počítač pomocí výchozího nebo generického ovladače, které jsou navrženy pouze tak, aby fungovaly pouze na minimální úrovni, nebo nemusí vůbec fungovat. Řidič je komunikační software, který rozhraje s konkrétním hardwarem počítače. Pro něj je vyžadována nějaká forma ovladače. Výchozí ovladače Windows jsou navrženy tak, aby byly splněny základní požadavky na spuštění, například schopnost vidět displej. Ty nejsou optimalizovány pro VAIO pro-13 a jsou velmi pomalé. V případech, kdy počítač používá výchozí ovladač zobrazení, nebudete moci vidět rozlišení celé obrazovky. Náš disk kompatibilního s řidiči VAIO Pro-13 je jedním z nejvšestrannějších vydávaných. Myslíme si, že disk řidiče plný komprimovaného, ​​zastaralého a těžko instalace souborů ovladačů prostě není dost dobrý. Tento disk řidiče vám dodá všechny nejnovější ovladače Sony Vaio Pro-13. Jakmile disk automaticky nastaví ovladače sítě, a pokud máte připojení k internetu, systém pak také aktualizuje, nahradí a odstraní všechny staré nebo zlomené ovladače zařízení. Jako bonus přidané můžete tento disk použít až třikrát na třech samostatných počítačích.

Obnova hesla pro všechny operační systémy Windows.

Proces odstraňování hesla je velmi snadný, ale aby to fungovalo perfektně a legálně, musíte mít oprávnění majitele počítače k ​​použití tohoto produktu.

Jedná se o velmi mocný nástroj, který byl vyvinut v domě, pro snadné použití. Tento software bude resetovat, hackovat nebo změnit jakékoli heslo operačního systému Windows. Chcete.li použít tento nástroj pro resetování hesla

Disky obnovení obrázku obrázku x86 x64 (32 bit 64 bit 640 MB disků)

(Stáhnout: SKU = CRS-PW999-ME.SVAIOPRO13NS) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-PW999-ME.Svaiopro13ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-PW999-ME.Svaiopro13ns-h)

Bootovací disky pro obnovení dat pracují s jakýmkoli operačním systémem Windows, dokonce i Windows 95 nebo starší!

Tento bootovací disky je grafické uživatelské rozhraní s vestavěným softwarem, který bude prohledat váš pohon SSD nebo pevných disků Sony Vaio Pro-13 pro všechny zadané typy souborů. Nezáleží na tom, zda váš systém používá RAID nebo SATA nebo IDE, bude fungovat s veškerým hardwarem úložného zařízení. S snadno použitelným rychlým režimem lze pevný disk nebo SSD hledat obrázky, videa nebo jakékoli dokumenty. I když je Windows chráněna heslem, tento boot disků pro obnovení dat vám umožní zobrazit nebo uložit všechna zadaná data. Tento systém bude fungovat, i když Sony Vaio Pro-13 má havarovaný, mrtvý operační systém (modrá nebo černá obrazovka smrti BSOD). Příručka pro obnovení dat Sony Vaio Pro-13 je mnohem více informací.

Zdarma se všemi nákupy obnovy systému

Bootovací disky pro obnovení dat x86 x64 (32 bit 64 bit 640 MB disků)

(Stáhnout: SKU = CRS-W999-ME.Svaiopro13ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W999-ME.Svaiopro13ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W999-ME.Svaiopro13ns-h)

K dispozici jsou následující jazyky regeneračních disků.

Arabština (العربية) AR-SA Bulharan (ъългарски) BG-BG Číňané (zjednodušené) (中文 简体) ZH-CN Číňan (tradiční) (中文 繁體 繁體) Zh-HK Chorvatská (Hrvatski) Hr-Hr Czech (Č.) Dánská (Dansk) DA-DK Holanďana (Nederlands) NL-NL English (Velká Británie) En-UK English (Spojené státy) en-US estonská (Eesti) ET-EE Finnish (Suomi) Fi-Fi French (Français) FR- FR- Fr German (Deutsch) De-de Greek (ελληνικά) el-gr hebrew (עברית) he-il maďarský (magyar) hu-hu-ital (italiano) it-it japonská ja-jp korejský korejský korejský lath lv-lv lithuanan ( lietuvių) lt-lt Norwegian (Bokmål) Norsk (Bokmål) NB-no polské (Polski) PL-PL Portugalština (Brazílie) (Português) PT-BR Portugue (Portugalsko) Russian (руский) ru-rurbian (latina) (Srpski) sr-latn-cs slovenk (slovenčina) sk-SK Slovinský (Slovenski) SL-SI Španělský (español) es-es švédský (Svenska) ) th-th turečtina (türkçe)TR Ukrajinština (українська) UK-UA

Vyberte příznak pro změnu jazyka regeneračního disku, který požadujete.

Disk obnovení znovu nainstaluje jakýkoli jazyk (původních nainstalovaných oken do jakéhokoli požadovaného jazyka. Všechny klíče produktů jsou nezávislé na jazycích, takže pokud máte na svém počítači nainstalovanou anglickou verzi Windows a chcete ji změnit na němčinu, španělštinu, francouzštinu nebo jakýkoli jiný podporovaný jazyk níže, můžete použít svůj existující produktový klíč, který je nalezen na vašem CoA to udělat.

Výběr jazyků Sony Vaio Pro-13 Windows Recovery Disks

 • العربية
 • Ъългарски
 • 中文 (简体)
 • 中文 (繁體)
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Dansk
 • Nederlands
 • Angličtina UK
 • Angličtina nás
 • Eesti
 • Suomi
 • Français
 • Deutsch
 • Εληνικά
 • עברית
 • magyar
 • Italiano
 • 日本語
 • korejština
 • Latviešu
 • lietuvių
 • Norsk
 • Polski
 • Brazílie
 • portugalský
 • Română
 • Руский
 • srpski
 • Slovenčina
 • Slovenski
 • Español
 • Svenska
 • ไทย
 • Türkçe
 • українська

Sony Vaio Pro 13 notebook Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP Recovery USB Boot Disk Image Software Ovladače: © 2023 Recovery Software Ltd.Stránka naposledy aktualizována 17. května 2023. Všechna loga a ochranné známky jsou majetkem příslušných majitelů ochranných známek. a označují registrované ochranné známky ve Spojených státech a dalších zemích.Microsoft Windows jsou registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.

Sony Vaio Pro 13

Vaio Pro 13 je nejnovější vlajková loď Ultrabook od Sony. Je poháněn CPU Intel’s Haswell, 4 GB RAM a vysokorychlostní PCIE SSD. Na displej byly přidány triluminózní vykreslování barev a technologie engine rentgenového. K dispozici je také volitelná baterie, kterou lze připojit ke zdvojnásobení výdrže baterie. Mezi další funkce patří displeje 1080p IPS, NFC, podsvícená klávesnice a integrovaná grafika.

Techspot Metcore

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Nejlehčí ultrabook s dotykem
 • Skvělý dotykový displej s plným hd
 • Skvělý zvuk
 • Superfast SSD
 • Fantastická výdrž baterie

Recenzentům se nelíbilo

 • Špatná webová kamera
 • Spodní běží horký a příležitostný hluk ventilátoru
 • Tělo dává a ohýbá příliš mnoho
 • Trackpad a Wi-Fi mohou být koneční

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

Dell XPS 13 Touch Series

Odborné recenze a hodnocení

Sony Vaio Pro 13 je úžasný ultrabook, s úhlovým designem a 2.4 liber lehkého těla. Pro 13 je poháněn platformou Intel Haswell, sportovní dotykový displej a velmi dobrá klávesnice, pro 13 je určitě něco, na co se na tyto dny podívat. Kdyby to jen.

Vstup společnosti Sony Vaio na platformu Ultrabook a Windows 8 přišel ve formě dotyku T13 a zahrnoval obvyklé funkce a zážitky Vaio pro ty, kteří nabízeli odznak Sony od té doby, co poprvé začali přepravovat všechny ty roky.

Pokud hledáte dobře vypadající notebook dotykové obrazovky Windows 8 s pevným způsobem, který vás nebude vážit, když jste venku a asi. Podívej ne.

Tento nový Sony Vaio Pro 13 upoutal naše oko začátkem tohoto roku z několika důvodů: zaprvé je to jeden z nejlehčích notebooků s ultrabook Windows s kvalitním designem. Za druhé, můžete si koupit druhou baterii, která prodlouží výdrž baterie o hodně. PC.

Sony Vaio Pro 13 je k dispozici na MRP RS. 74 990, které se mohou cítit strmě pro systém Core i5, ale cítíme, že je to slušný cenový bod s ohledem na to, co je v nabídce: rychlý výkon, velká výdrž baterie, lehká hmotnost, responzivní klávesnice a.

Společnost Sony’s Vaio Pro 13 stoupá z popela série Vaio Z, legendární UltraPortable Sony. Společnost Sony se opět pokusila předefinovat, co očekáváme od lehkého přenosného notebooku. S procesory společnosti Intel’s Haswell a plnou dotykovou obrazovkou Full HD.

Sony Vaio Pro 13 vede krk a krk s některými dalšími velmi dobrými až vynikajícími ultrabooky, a to je problém. Muselo to být mnohem lepší než soupeři, aby se dostali před balení. CPU Intel Core nás CPU škádlil s příslibem a.

Odvažuji se říci, že Sony’s Vaio Pro 13 je vše, co byste mohli chtít v ultrabooku. Dokud MacBook Air nedostane tolik potřebnou upgrade obrazovky (kdy se to děje, Apple?), toto číslo svelte od Sony je pravděpodobně nejlepší ultralehké peníze, které si mohou koupit.Začněme.

Sony Vaio Pro 13 je vynikající alternativou Windows 8 k Apple MacBook Air 13 “. Je to ultralehké a má vynikající obrazovku, tuny zpracovatelského výkonu, skvělou kvalitu zvuku a více než 6½ hodiny výdrže baterie. Je to zařízení schopné zhádnout.

Pokud to bylo o 250 méně. Pokud jde o design, je Sony Vaio Pro 13 jasným vítězem. Jeho konstrukce z uhlíkových vláken vyzařuje styl a navíc jakýkoli taška, do kterého ho hodíte. Kdybych jen mohl chválit na všechny aspekty profesionála chválit.

Když na to přijde, Sony Vaio Pro 13 je superhin a lehký ultrabook s úžasně dlouhou výdrží baterie. Sony Vaio Pro je opravdu příkladem toho, co je možné s procesory společnosti Intel Core I-Series a nabízí skvělé.

Sony Vaio Pro 13 ukazuje, že při používání procesoru Intel Core Chease můžete udělat notebooky lehčí a tenčí. Je to velmi dobré, i když Sony opravdu potřebuje velký bouchnutí, aby se distancoval od podobného.

Sony napěchovala jeden z nejlepších dotykových obrazovek, které jsme viděli uvnitř jeho lehkého, štíhlého Vaio Pro Ultrabooka. 1 kg zařízení má také elegantní design, zdlouhavou výdrž baterie a slušný výkon. Není to nejsilnější notebooky, ale je to ideální, pokud jste.

Sony Vaio Pro 13 je skvělý ultrabook, který vás ohromí svým skvělým designem a sestavením. Jeho nízká hmotnost vás určitě ohromí, když ji zvednete a půjčuje jí přenositelnost. CPU a SSD Core i5 zajišťují, že také přináší z hlediska.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS