Sony h. Ucho na bezdrátovém NC Sluchátka Recenze: Jen se plachý opravdu skvělý. Sony slyšet na 2

Sony h.Ucho na bezdrátovém NC Sluchátka Recenze: Jen se plachý opravdu skvělý

Sony má historii výroby skvělých, dlouhotrvajících sluchátek a jeho h.Ucho na bezdrátovém NC sluchátka není výjimkou.

Velký tlak společnosti v posledních několika letech byl pro hudbu s vysokým rozlišením dodávanou řadou zařízení Walkman a smartphony Xperia. Tato nová sluchátka jsou některá z prvních, kteří doručili tuto hudbu s vysokým rozlišením bezdrátově, ale najímá se hudba si je nemusí užívat.

Hladké linie

V závislosti na barvě si vyberete h.Ušní ons jsou buď odvážné a poutavé nebo jednoduché a jemné. Černé uhlí, které jsem nosil dva týdny, byly posledně jmenované, což mě v pořádku. Vypadali dobře, aniž by byli tak okázalí jako mnoho jiných velkých sluchátek

Odvážná viridská modrá. modrozelená barva. Verze vynikají, a přestože ne tak hlasité a křičící jako sada pestrobarevných rytmů, vyžadují určitou úroveň důvěry.

Sluchátka nadměrného ucha, která vaše uši plně zabalí do polstrovaného šálku, jsou relativně lehká pro sluchátka plné velikosti, dobře sedí na hlavě a jsou pohodlné po delší dobu poslechu. Čelenka se také rozšiřuje v sobě, takže v něm není možné chytit vlasy.

Ovládací prvky a připojení

Stejně jako u všech zařízení Bluetooth společnosti Sony byla nastavení hračkou, pokud máte smartphone s NFC. Jeden klepněte na zařízení na malém symbolu „n“ a je spárovaný a připraven k odjezdu. Síla připojení byla vynikající po celou dobu, bez předčasného ukončení studia nebo přeskočení, což je často způsobeno nošením jiných zařízení Bluetooth na vašich zápěstí.

Podporují nový formát Bluetooth s vysokým rozlišením společnosti Sony, ale vyžaduje to Sony Walkman nebo smartphone, z nichž žádný jsem měl po ruce. Kvalita hudby využívající buď Google Nexus 6p nebo iPhone 6S Plus se ukázala jako skvělá, aniž by vyžadovala speciální kodek.

Na boku je levý ušní šálek tlačítko napájení, tlačítko pro zapnutí a vypnutí aktivního rušení šumu, port microUSB, který je nabije, a konektor pro sluchátka za jejich použití bez Bluetooth nebo když baterie dojde. Pravý šálek uší má svazek a malý posuvný joystic.

Všechna tlačítka byla snadno dosažitelná, používala a reagovala, což byste očekávali, že budou základní linií, ale je úžasné, jak často to bezdrátové výrobci sluchátka podráždí špatně.

Izolace a zrušení šumu

H.Ušní Ons mají aktivní rušení šumu (ANC), které používá mikrofony na vnější straně sluchátek k detekci okolního hluku a jeho zrušení pomocí reproduktorů sluchátek.

ANC je velmi efektivní při blokování hučení nízkého dosahu, jako je letoun nebo hluk vlaku, ale zjistil jsem, že to nebylo dobré v blokování dalších zvuků, jako jsou lidé kolem mě chatování. Ve skutečnosti pasivní izolace. Materiály sluchátek působících jako fyzický blok k hluku. Nebylo to skvělé. Například, při dojíždění na vlaku bez aktivního ANC jsem nemohl slyšet druhý konec telefonního hovoru o něco dále dolů po kočáru. S tím aktivním jsem to slyšel jasně jako den. To je částečně kvůli skutečnosti, že to blokovalo většinu hluku vlaku, ale hlasy jasně slyšily.

Konkurence nemá šANCi: Sony WF-1000XM4! (PLUS vyhlášení vítěze soutěže!) (RECENZE # 1361)

S přehrávání hudby je efekt tlumen, dokud se nedostanete na tichý kousek na stopě. Je to lepší než mít ANC, ale h.Ons ucha nejsou tak dobré v umlčování vnějšího světa jako Plantronics Backbeat Pro nebo vedoucí trhu Bose QC25.

nebo méně každý pár sluchátek Sony zní slušně. H.ucho mají poměrně neutrální nebo plochý zvukový profil, který se mi líbí. Vzhledem k tlaku bylo nalezeno spousta těsných basů, ale na zvuku to dominovalo. basové hlavy by měly vypadat jinde. Oddělení nástrojů a zvuků bylo slušné, ne.li úžasné ve středu a výškách, s přiměřeně širokým zvukovým scénářem, které usnadnilo na uši prodloužené poslech.

Sluchátka zdůraznila několik zajímavých kusů písní, které jsem předtím neslyšel s různými různými sluchátky. Například jsem slyšel bench na kůži bicí během Gotyeových očí široký otevřený.

ANC také neměl žádný znatelný vliv na kvalitu zvuku, což je dobré, protože některá sluchátka s ANC ztratí rozsah v dolním konci spektra s zapnutým prvkem.

Životnost baterie

Jednoduše řečeno, výdrž baterie byla hvězdná. Trvalo dobře více než 25 hodin mezi poplatky s ANC, což znamená, že jsou v rozsahu, že je mohou zapomenout na jejich účtování za průměrný denní poslech. Nabíjení trvalo asi hodinu přes microUSB. Pokud vyprší baterie, můžete použít kabel sluchátka, což je také mnohem snazší použít než Bluetooth, pokud se snažíte připojit k počítači.

Cena

Sony h.Ucho na bezdrátovém NC sluchátka stojí 220 GBP, což z nich činí o 90 GBP více než Philips SHB9850NCS, 30 GBP více než Plantronics Backbeat Pro, ale o 79 GBP levnější než papoušek Zik 2.0 sluchátka.

Výrok

Sony h.Ucho na bezdrátovém NC je dobrá sada sluchátek s ručením hluku Bluetooth.

Jsou pohodlné po delší dobu, výdrž baterie je velmi dlouhá a mají dobré ovládací prvky. Zrušení hluku není tak dobré jako nejlepší dostupné a jejich zvukový profil nebude vyhovovat všem. Líbilo by se mi trochu jiskřivější a živost, něco charakteristického pro dobrá špičková sluchátka, ale dělají slušné všestranné pro více hudebních žánrů.

Nejsou ani drahé ani levné pro sluchátka bez bezdrátového hluku a nabízejí podobné, ne.li lepší výkon, než někteří mnohem dražší konkurenti, což je určitě stojí za zvážení.

Pros: Skvělá výdrž baterie, dobré ovládací prvky, dobrá připojení, pohodlné, rušení hluku, podpora hi-res, skládání pro cestování

Nevýhody: Pasivní izolace by mohla být lepší, zrušení hluku není tak efektivní jako špičkové konkurenty

Další recenze

Tento článek byl pozměněn dne 8. dubna 2016. Dřívější verze nesprávně uvedla, že neexistuje způsob, jak zkontrolovat poplatek, kromě toho, kdy dojde. Toto bylo opraveno.

Sony h.ucho na bezdrátové hodnotě NC

H.Ucho na bezdrátové NCS nemusí mít stejné schopnosti rušení šumu jako jejich konkurenti Bose, ale jsou to dobrý pár sluchátek v mnoha jiných způsobech.

H.Ucho na bezdrátové NCS nemusí mít stejné schopnosti rušení šumu jako jejich konkurenti Bose, ale jsou to dobrý pár sluchátek v mnoha jiných způsobech.

Aktualizace [únor 2022]: Tato sluchátka již nejsou k dispozici. Naštěstí není nedostatek současných sluchátek Sony. Vlajková loď SONY Sluchátka sluchátka je v současné době Sony WH-1000XM4.

Pravděpodobně nejlepší věcí na rozmachu smartphonu za posledních několik let byla rychle se zlepšující technologie, která se používá k jejich výrobě. Jednou z těchto technologií je Bluetooth. Pokud si vzpomínáte na první poslouchání dvojice bezdrátových sluchátek, mohu téměř zaručit, že to nebyl příjemný zážitek. Bluetooth saje. nebo alespoň to dříve.

Bezdrátová sluchátka se stala tak dobře, že je nyní výrazně těžší slyšet rozdíl mezi bezdrátovým a kabelovou, než tomu bylo před několika lety. Společnosti, které vydělávají hodně peněz ze zvukových produktů, jako je Bose a Sennheiser, začaly skočit na bezdrátový bezdrátový. Jedna společnost, která není pro Bluetooth nová, je Sony as novou Sony H.ucho na bezdrátovém NC, doufají, že budou novým standardem v bezdrátových sluchátcích. Jak tedy drží proti neustále rostoucímu trhu Bluetooth pro sluchátka?

Co je uvnitř?

V krabici dostanete pěkné přepravní pouzdro, sluchátka, 3.5mm kabel, kabel micro USB a brožura o záruce a instruktáž.

Sestavení designu

První věc, kterou si všimnete s jakýmkoli párem sluchátek, je design. Tvrdý plast s polstrovanými koženými ušními šálky dává sluchátkům pohodlný pocit v ruce a na hlavě. Nedostatek kovu znamená, že jsou ve srovnání s něčím, jako jsou MW60S od Master Dynamic, docela lehké, ale také ne tak světlo jako Bose QC35s.

Jakmile jsou na vaší hlavě, na tom opravdu nezáleží kvůli rovnoměrnému rozdělení hmotnosti. Tvar sluchátka kombinovaný s polstrováním téměř dokonale. Není to dost těsné, aby vás bolí hlava, ale ne tak uvolněné, že pokaždé, když se podíváte dolů, létají z vaší hlavy. Můj jediný skutečný problém se sestavením (nebo je to design? Už to nemůžu říct) je, že poháry uší se netočí téměř dost.

Určitě se krouží doleva a doprava, aby se vešly hlavy různých velikostí, ale nechat je složit by bylo opravdu užitečné. Ne pro účely skladování, protože se skládají na panty a mohou být docela kompaktní pro skladování, ale jen je nosit kolem krku. Nemůžu být jediný, kdo je nechává spadnout na moje ramena, místo aby je sundal, když se nepoužívá. Šálky uší, které se netočí rovně, jen brání mé schopnosti dívat se dolů, zatímco se nepoužívají visící kolem mého krku. Je zřejmé, že to není jistič, ale je to nepříjemné, čím více je používáte.

H.Ucho na bezdrátové NCS vypadá poměrně minimální, s ničím jiným než drobným logem NFC na boku ušních šálků a miluji ho. Ušní poháry mají mírný svah, který jim dává divný, ale futuristický vzhled. Design není pro každého, ale mohu si ho vážit, protože je to jiné. Esteticky jedinou nevýhodou čistého vzhledu sluchátek je to, že tlačítka a porty jsou na dně obou šálků uší. Do této malé části sluchátka je celkem sedm tlačítek, dva porty a dva mikrofony zabalené do této malé části sluchátka. Všichni fungují skvěle, ale vypadá to (a cítí se) stísněné. Musí existovat lepší způsob, jak dát uživatelům kontrolu nad vším bez sedmi různých tlačítek.

Spojení

Jak jsem řekl, že jsem začátek, Bluetooth je teď mnohem lepší. Spojení bylo pěkné a silné a pokud jsem úmyslně testoval limity rozsahu, nedostal jsem žádné přeskočení. Párování s iOS je snadné a připojení k Androidu bylo ještě snazší díky vestavěnému NFC. Kvalita Bluetooth byla dobrá bez ohledu na OS, ale společnost Sony také poskytla tyto kompatibilitu hi-res pro bezeztrátové zvukové streamování. Pokud máte telefon Sony nebo Walkmana, můžete si užít tu další úroveň věrnosti.

Pokud nemáte zařízení kompatibilní s Bluetooth, vždy existuje přátelský a známý 3.5mm zvukový vstup na spodní část sluchátka pro připojení. Tlačítka pro ovládací prvky přehrávání lemují spodní část ušních šálků, což je zpočátku trochu obtížné použít. Stejně jako v případě většiny věcí v životě si nakonec zvyknete na umístění tlačítka, ale není to úplně intuitivní. I po téměř dvou týdnech testování stále čas od času stisknu špatné tlačítko.

Životnost baterie

Sony tvrdí, že baterie vám vydrží asi 20 hodin neustálého přehrávání, zatímco je připojena přes Bluetooth a s ANC zapnutými. Toto je vysoký tvrzení, ale byl jsem překvapen, když jsem zjistil, že to bylo ještě lepší než to. Snadno jsem byl schopen dostat 23 nebo 24 hodin rovně, a to je také maximální hlasitost. Pokud posloucháte hudbu ve středním svazku a používáte pouze ANC nebo Bluetooth, pravděpodobně je můžete přimět k tomu, aby vydrželi výrazně delší dobu.

Kvalita zvuku

Jak jsem již zmínil dříve, mají schopnost streamovat vysoce kvalitní zvuk, pokud máte Sony Walkman nebo telefon. Bohužel jsem nelhal ani ležet, takže jsem provedl veškeré přepínání testování mezi mým iPhone 6s a Nexus 6. Jednou z důležitějších vlastností těchto sluchátek je zrušení hluku a během testování jsem se ujistil, že poslouchám hudbu s ANC zapnutý v některých bodech a vypnuto na ostatních.

Nejsem si jistý proč, ale očekával jsem, že to bude mít zdůrazněnou basu. Musel jsem zapomenout, proč je Sony tak dobrá, protože jsem byl překvapen, když jsem zjistil, že minima byla zacházena opravdu dobře. Bass kopy ve většině písní byly pěkné a těsné a basová linie v „Timmy Turner“ od Desiigner zněla skvěle a bylo snadné sledovat tkaní dovnitř a ven z jiných prvků písně.

Středy byly stejně působivé a já jsem neslyšel žádnou blátovost, všechno od hitů Snare po pozadí vokály, které kolem nich slušné mezery a vokály měly také velké množství detailů. Zvuk se s ANC zapínal o něco více, ale sotva to bylo patrné.

Zjistil jsem, že špičkový konec mírně chybí. Hi-Hats and Cymbals v „Hang Me Up to Dry“ od studené války děti neměly stejné množství hloubky, jakou jsem slyšel v některých jiných sluchátkách. Jasnou stránkou toho je, že se nikdy nestali drsní, ale myslím, že Sony se zde trochu oholila z vrcholu.

Závěr

Jedná se o nepochybně jeden z nejlepších párů bezdrátových sluchátka ANC, které můžete získat, ale stále nemají tak úžasné zrušení hluku, díky kterému je QC35 tak přesvědčivá volba. To znamená, že mají lepší zvuk než Bose, takže pokud to hledáte, je skvělá volba. Kromě toho mají skvělou výdrž baterie, která s největší pravděpodobností přežije i vaši baterii telefonu, pokud jste nechali dva připojené a hráli hudbu non-stop.

Celkově bych řekl tyto výhody QC35s, pokud jde o to, co dostáváte. Ale pokud je vaše hlavní priorita ANC a pohodlí, pak se nedostane jen na to, aby se dostali na nejlepší místo. Jediným důvodem, proč to nebude můj další pár přes uši, je to, že na nich opravdu není nic nezapomenutelné. Kromě výdrže hvězdné baterie jsou to poměrně průměrný pár prémiových sluchátek. pokud to dává smysl. Jsou to bezpečný nákup pro většinu lidí, což z nich dělá bezpečnou sázku pro Sony, ale nejsou opravdu úžasné.

Sony WH-H800 h.Ucho na 2 mini bezdrátové sítě nad sluchátky

Zveřejnění: Když si něco koupíte prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi.

Pokud jste to ještě neslyšeli, společnost Sony je připravena vydat celou řadu nových produktů v příštích několika týdnech. Nejvíce pozoruhodně, série NW-A40 Walkman a široká škála sluchátek v uši a nadchů. Zatímco nový Walkman nevypadá moc odlišně od svého předchůdce, série NW-A30, je postaven se zahrnutím „Bluetooth s nízkou energií“, NFC (polní komunikace) MQA Formát souboru a podpora APTX HD podpora APTX HD. Kromě toho jsou v nové sérii tři nové modely, z nichž každá má jinou úložnou kapacitu. A45 (16 GB), A46 (32 GB) a A47 (64 GB).

Ale to není všechno, co se změnilo. nová sestava barev je pravděpodobně nejviditelnější aktualizací. Posluchači si mohou vybrat mezi jakoukoli z pěti barevných možností podobných pastelu-horizontní zelenou, soumraku červená, šedavě černá, světle zlatá a měsíční modrá. Milujeme nové uspořádání barev, když přicházejí se světlem a téměř kovovým pocitem. tím, že se podíváte na jediný pohled, uvidíte, co tím myslíme.

S tímto zasažením trhu na konci tohoto roku se zdá perfektní, že Sony je nyní týdny od uvolnění jejich nového WH-H800 hodin.Ucho na 2 mini, bezdrátové sluchátka nad uším. A co je nejdůležitější, tento nový model bude k dispozici ve stejných přesných, krásných barvách jako nový Walkman-umožní vám dokonale porovnat vaše sluchátka svému hudebnímu přehrávači. Navrženo tak, aby vyhovovalo hudbě milující, styl vědomý jednotlivec, se mohou pochlubit zjednodušujícím pocitem při zachování minimalistického přístupu, který dobře spravedlivý s přenositelností a používáním na cestách. Ve skutečnosti jsme měli vlastně to štěstí, že jsme si je vyzkoušeli pro sebe, abychom získali plíživý vrchol o tom, co nabízejí a jak fungují.

První pohled

Rychlým pohledem na nové Sony WH-H800 si pravděpodobně všimnete jedné věci-jsou o něco kompaktnější než vaše průměrná sada sluchátka nad ušima. Označeno jako „mini“ a vážení v pouhých 6 letech.35 uncí, Sony je navrhla pro snadné použití, když jste v pohybu. Z tohoto důvodu integrovali skládací design, který vám umožní ohýbat každý šálek dovnitř, takže jejich skladování není nikdy příliš těžkopádné. Je to pěkné začlenění, ale ne úplně jedinečné pro tento model. Dalším pěkným doplňkem je zahrnutí volného přepravního pouzdra. nechte vás snadno chránit, když se nepoužívají, nebo když jsou uloženy v tašce.

První věc, kterou budete chtít udělat, je je bezdrátově spárovat se svým zařízením. Ať už se jedná o Walkman, váš smartphone nebo notebook, využití funkce Bluetooth je způsob, jak jít. Navíc to je místo, kde budete moci využít funkci NFC (Near Field Communication). NFC vám umožňuje vytvořit bezdrátové připojení bez jakékoli konfigurace. Jednoduše se dotkněte svého zařízení podporovaného NFC na sluchátka a je dobré jít-bezdrátově spárované pro snadné poslech. Pokud nemáte NFC, není to problém. Stále je můžete ručně spárovat standardní cestou, což stále trvá déle než minutu.

Pohodlí

Se skládacím designem by se dalo předpokládat, že pohodlí bylo obětováno, ale zdá se, že tomu tak není. Ačkoli každý pohár uší může být považován za mnohem menší než vaše standardní nadměrné uši sluchátka, cítíme, že jsou adekvátně navrženy pro zamýšlené použití. Každý šálek má plyšový a útulný pocit s polštáři polštářky, které jsou na kůži extrémně měkké. Čelenka je také zatažitelná, takže můžete dosáhnout přesného přizpůsobení bez velkého úsilí. Zdá se, že množství tlaku, který čelenník používá. Ne příliš těsné, ne příliš prohrát.

Zdálo se, že náš počáteční pohled na H800 nás přesvědčil, že design může být příliš malý na optimální pohodlí, ale brzy jsme se prokázali špatně. I když jsou kompaktní, zdá se, že se stále hodí do široké škály hlav, aniž by způsobovali tlakové body nebo oblasti nepohodlí. Používáme je neustále více než týden a nikdy jsme necítili potřebu „si přestávku“ a zároveň si užívat hudby, jednoduše proto, že se zdá, že se velmi dobře hodí.

Kvalita zvuku

Poslouchali jsme poprvé WH-H800, byli jsme zamilovaní. Zdálo se, že zahrnutí různých technologií s mazaným hraním se dobře propojilo s jakoukoli hudbou, kterou jsme poslouchali. Začlenění zvuku Hi-Res znamená, že posluchači zažívají digitální hudbu s nejvíce životními efekty s více přesností bitové rychlosti než dříve. Přináší nový prvek poslechu, který se zdá, že do každé stopy zahrnuje více emocí a hloubky než sluchátka bez zvuku Hi-Res.

Kromě toho je zde podpora LDAC (Rozvoj a poradní rada pro vedení a poradní rada), která velmi vzrušujícím způsobem pomáhá s bezdrátovým poslechem. Navrženo tak, aby podporovalo několik přenosových rychlostí ve vašem konkrétním bezdrátovém prostředí, zvýšením přenosové rychlosti až k 990 kbps. Toto je téměř trojnásobek průměrné míry standardního páru sluchátek Bluetooth, což znamená, že můžete očekávat jasnější zvuk než kdy předtím. Může to znít trochu přitažlivě, ale poslech s podporou LDAC je jen další způsob, jak se společnost Sony rozhodla, že je znít vynikající v široké škále prostředí.

Byl implementován třetí druh technologie, aby se dále zvýšila kvalita zvuku, a my jsme jeho velcí fanoušci. DSEE HX nebo digitální zvukový motor HX byl začleněn do upscale starších, menších kvalitních zvukových souborů a přivést je do nové sféry poslechu. Automaticky to zlepší zvukové stopy s nižším rozlišením nebo komprimovaným. Přidáním nového prvku bohatého a přírodního zvuku můžete vyhodit své nejstarší soubory nebo hudební skladby a slyšet je rezonovat novým způsobem. Snažili jsme se naslouchat některým souborům MP3, které byly staženy před deseti lety se špatným bitrate, a rozdíl byl zcela jasný. Zdá se, že digitální motor pro vylepšení zvuku HX zvyšuje rozmazání a zkreslení, na které jsme kdysi zvykli, a vyzařují mnohem jasnější tóny, které znějí nepřekonatelně lépe.

Netřeba dodávat, že jsme byli velmi spokojeni s celkovou kvalitou zvuku, že H800 byly schopny produkovat. Zahrnutí těchto tří technologií jej odlišuje od ostatních, levnějších modelů, což je zřejmé hned od prvního poslechu. Během týdne přísného používání jsme se cítili, jako by jakýkoli žánr hudby zněl skvěle se zdravou rovnováhou mezi basy a výškou, která nechala texty prosvítat a Bass Rumble Deep.

Aplikace pro připojení sluchátek

Jednou z více excitujících funkcí je schopnost doladit nastavení přímo z vašeho smartphonu. Když máte sluchátka spárovaná a chcete vyladit nastavení, máte svobodu tak učinit s aplikací pro sluchátka Sony. Je to bezplatná aplikace, která je k dispozici na iOS i Android, která vám umožní upravit a nakonfigurovat množství přizpůsobených možností. Vyberte z široké škály předvoleb nebo přizpůsobte ekvalizér podle vašich preferencí. Kromě toho si můžete vybrat konkrétní předvolbu prostorového zvuku pro upravení konkrétního stylu zvuku, který preferujete-vyberte si z haly, arény nebo venkovního stylu zvuku. Přestože aplikace má podle recenzí některé známé problémy, otevře nové možnosti poslechu pro ty, kteří si užijí ruční úpravu konkrétního způsobu, jakým je jejich zvuk doručen.

Životnost baterie

Jedna z nejpůsobivějších rysů H800 hodin společnosti Sony.Ucho na 2 sluchátka je výdrž baterie. Sony inzeruje 24hodinovou výdrž baterie, což je v souvislosti s podobnými modely poměrně značné, takže jsme věděli, že to musíme vyzkoušet. Po jejich příjezdu jsme je nechali plně nabití, než je během týdne používáme. Připojením dodávaného kabelu micro USB ke vstupu na základně pravého náušnice můžete očekávat úplný náboj do 3 hodin.

Použili jsme je 4-5 hodin denně, 5 dní v řadě. Nepoužili jsme je v super vysokém objemu nebo v žádném tvrdém prostředí. Ve skutečnosti jsme se je pokusili použít normálním způsobem jako kdokoli, kdo je vlastní. Na začátku pátého dne potřebovali další poplatek. Následně znamená, že jsme při prvním nabíjení dostávali asi 20-25 hodin výdrže baterie. Přesně tak, jak inzerovala Sony a pro nás dech čerstvého vzduchu. Jsme rádi, že odhadovaná životnost je poměrně přesná, i když by jim mohla dojít výdrž baterie mnohem rychleji, pokud se objevíte objem nebo udržujete velkou bezdrátovou vzdálenost mezi sluchátky a párovým zařízením.

Interní lithium-iontová baterie není proměnlivá, jako u většiny sluchátek Bluetooth-ale máme pocit, že 24hodinová životnost je naprosto působivá. Nikdy předtím jsme zde nekontrolovali sluchátka na NerdTechy, která byla schopna tak dlouhého trvání používání po jediném náboji.

Potenciální nevýhody

I když jsme docela spokojeni s širokou škálou funkcí, které H800 zabalili, existovala jedna funkce, která byla dobře zmeškaná. Nedostatek zrušení digitálního šumu. I když to může odradit některé lidi, kteří si je plně užívají, někteří se nemusí opravdu starat. Je to funkce, kterou Sony uložila pro svůj model nejvyšší úrovně, H900N, která vám dále umožňuje ovládat to, co slyšíte. To nutně neznamená, že H800 vůbec neutopí hluk na pozadí, stále je kolem ucha slušná pečeť, když je nosíte, což pomůže.

Poslední myšlenky

Ať už jste vášnivý posluchač hudby nebo jen někdo, kdo má rád příležitostný poslech, cítíme, že Sony WH-H800 H.Ucho na 2 mini overcho-ear bezdrátové sluchátka jsou naprosto úžasné. Jsou o něco dražší než vaše průměrná sada sluchátka nad ušima, ale z dobrého důvodu. Zahrnutí DSEE HX, Hi-Res Audio a LDAC jim umožňují znít mnohem skvěleji než cokoli jiného ve své třídě. Ano, náušnice jsou o něco menší než průměr, ale dobře se s přenositelností a funkcí skládání, které Sony zahrnula.

Jsme velcí fanoušci funkce NFC a necháme vám snadno spárovat bez jakýchkoli potíží, protože je to bez námahy, jak si je začít užívat přímo z krabice. Ačkoli integrace s aplikací pro sluchátka Connect není pro tento model zcela jedinečná, jsme rádi, že existuje způsob, jak je doladit ekvalizér pro další přizpůsobení.

Pokud hledáte trochu více funkcí a menší přenositelnosti, důrazně doporučujeme podívat se na H900N. Přestože jsou o něco dražší, jsou navrženy více pro poslech ve studiu a menší přenositelnost.

Recenze Sony WH-H900N: Harmonická sluchátka

Sony je z nějakého důvodu jedním z lídrů na trhu v audio krajině, s nesčetnými úžasnými produkty, které nabízí.

Od náhlavní soupravy WH-1000XM4, která se mění na světě, která na měsíce v aktivním zrušení šumu, přes řadu reproduktorů a sluchátek završila seznam všech recenzí. Naštěstí pro nás milovníky hudby nejsou ochotni odpočívat na svých vavřínech.

Společnost Sony neustále zavádí nové produkty, aby se připojila k jejich nejprodávanější sestavě, s náhlavními soupravami na uši, skutečnými bezdrátovými ušími a mimořádnými nadbytečnými ušima. Dnes se budeme dívat na jednu z nejlépe hodnocených možností v prostředí pro sluchátka pro hluk.

Sluchátka Sony WH-H900N jsou pohodlnou sadou vysoce výkonných sluchátek s vynikající výdrží baterie, silným výkonem aplikace a mnohem více.

SONY WH-H900N Recenze: Design a velikost

Design je něco, co se zdá, že Sony dělá docela dobře. Sluchátka Sony WH-H900N nemusí být například tak poutavá jako náhlavní souprava od Bang a Olufsen, ale stále vypadají docela dobře.

Tato sluchátka nad uší se pohodlně spojí kolem uší, se spoustou polstrování, které vás udrží v pohodlí na dlouhé poslechové sezení. Silnější náušnice jsou skvělé pro blokování vnějšího hluku.

Jedním mírným problémem s robustními sluchátky nad ušima je samozřejmě to, že se mohou po chvíli trochu zahřát-to se však nezdá být příliš velkým problémem. Ve velmi horkých dnech možná budete muset čas od času upravit bezdrátová sluchátka Sony, ale to je vše.

Kolem uší a na vrcholu hlavy je mírné množství komprese. dost na to, aby se vaše sluchátka cítila v bezpečí. ale nepředstavujeme si, že by to způsobilo příliš mnoho problému pro jakýkoli vyhrazený zvukový ventilátor.

Bonus designu Sony WH-H900N je to, že přichází s futuristickými ovládacími prvky dotyku, takže nemusíte trávit čas hledáním tlačítek prsty, když jste v pohybu. Plastová a kovová konstrukce těchto sluchátek také zůstává překvapivě lehká po hodinách používání.

Recenze Sony WH-H900N: Funkce

Ve srovnání s některými z dražších sluchátka Sony Wireless Bluetooth na trhu by se mohla headset WH-H900N zpočátku zdát trochu základní.

Neexistuje žádné připojení NFC ani jiné inteligentní funkce, ale získáte se vzestupné hudební výkon s vynikajícími kodeky digitálního zpracování a úžasnou aplikaci Sony Connect pro ovládání zvuku.

Kromě zvuku s vysokým rozlišením, tato sluchátka přicházejí také s kodeky LDAC pro přenos kvalitnějšího zvukového obsahu a získáte vestavění digitální zrušení šumu, abyste pomohli zablokovat rozptýlení hluku kolem vás.

K dispozici je také mikrofon pro volání hands-free a přístup k některé z nejkvalitnějších připojení Bluetooth v okolí. K dispozici je také podpora hlasového asistenta pro Alexa a asistentka Google.

  • Přístup hlasového asistenta
  • Až 28 hodin výdrže baterie
  • 10 minutový poplatek za 65 minut přehrávání
  • Výkon zvuku s vysokým rozlišením
  • Ovládací prvky senzoru dotyku
  • Přístup k aplikaci Sony Connect
  • Zrušení hluku a kontrola prostředí
  • Kodeky LDAC Bluetooth
  • Pohodlný a přenosný design

SONY WH-H900N Recenze: Připojení

Jak je uvedeno výše, sluchátka Sony WH-H900N nemají problémy z pohledu připojení. Bluetooth s vysokým výkonem znamená, že najdete svá zařízení během několika sekund a existují vynikající kodeky zabudované do redukce zpoždění a zlepšení kvality zvuku také.

LDAC přenáší lepší datové signály než vaše standardní připojení Bluetooth, takže získáte zvuk, který je blíže skutečnému zvuku s vysokým obsahem. Navíc existuje spousta dalších funkcí konektivity, které vám také usnadní život.

Sony WH-XB900N vs Sony WH-H900N H.Ucho na 2: Který stojí za to koupit?

Srovnání je zde mezi Sony WH-XB900N a Sony WH-H900N H.ucho na 2. Protože obě náhlavní soupravy jsou stejné značky, je obtížné dospět k závěru o tom, který z nich stojí za nákup. Chcete.li znát ten, který má lepší funkce za svou cenu, přejděte na podrobné.

Sony WH-XB900N Sony WH-H900N H.ucho na 2 bezdrátové sítě
KUP NYNÍ KUP NYNÍ
KLADY KLADY
Skvělá kvalita zvuku za cenu.Možnost pro vyhrazené tlačítko Asistent Google/Alexa.Nabíjení USB-C.Dobrá výdrž baterie. cenově dostupné než 1000xm3.Čistý, jednoduchý vzhled. Vynikající kvalita zvuku, díky DSEE HX a LDAC.Dotkněte intuitivní ovládací prvky senzoru.Elegantní design, krásné barevné volby.Dobrá výdrž baterie. odolný než originál.pohodlné, s výjimkou dlouhé doby.
NEVÝHODY NEVÝHODY
Dotykové ovládací prvky jsou stále frustrující.Zrušení hluku není tak silné jako 1000xm3.Příliš mnoho basů pro některé lidi. Nevýrazný režim ANC.Mírná stabilita, která není vhodná pro aktivity s vysokou intenzitou.Dlouhý 6 hodin doba dosažení.

SPECIFIKACE:

MODELKA Sony WH-XB900N Sony WH-H900N H.Ucho na 2 bezdrátové sítě
Značka Sony Sony
Série
Modelka WH-XB900N WH-H9000N
SLUCHÁTKA Sony WH-XB900N Sony WH-H900N H.Ucho na 2 bezdrátové sítě
Formaci Formatu sluchátka Plná velikost
Technologie připojení Bezdrátový Bezdrátový
Režim zvuku výstup Stereo Stereo
Frekvenční odezva 20 Hz 5 Hz
Citlivost 103 dB/MW
Impedance 50 ohm 32 ohm
Membrána
MIKROFON Sony WH-XB900N Sony WH-H900N H.Ucho na 2 bezdrátové sítě
Technologie mikrofonu Electret kondenzátor Electret kondenzátor
Šířka pásma odpovědi 50Hz 50Hz
Hmotnost rozměrů Sony WH-XB900N Sony WH-H900N H.Ucho na 2 bezdrátové sítě
Šířka 6.95
Hloubka 8.65
Výška 4.55
Hmotnost 8.96 oz 10.23 oz
NAPÁJENÍ Sony WH-XB900N Sony WH-H900N H.Ucho na 2 bezdrátové sítě
baterie 30 hodin (s) 28 hodin (s)
FUNKCE Sony WH-XB900N Sony WH-H900N H.Ucho na 2 bezdrátové sítě
Funkce SONY AUTORIZOVANÝ prodejce: Zahrnuje záruku výrobce USA

Bundle zahrnuje: Sony WH-XB900N Extra Bass Wireless Noise Sluchátka s překročením uší s baterií 5000 mAh a pouzdrem pro sluchátka

DSEE HX Upscales komprimovaná hudba téměř na kvalitu zvuku s vysokým rozlišením

Režim zrušení digitálního šumu a zvuku okolního zvuku vám umožní ovládat, co slyšíte

Ovládací panel dotyku dotyku pro snadný provoz

ÚVOD:

Sony WH-XB900N

Toto je jeden z dobrých sluchátek od Sony. Opravdu miluji způsob, jakým se staví. Jedná se o maloobchod méně než 180. Zní dobře a také vypadají docela dobře.

Sony WH-H900N H.ucho na 2

Toto je také jedna z verzí sluchátka Sonys. Tenhle opravdu vypadá stylově a ty jsou k dispozici také v různých barvách. Ty spadají pod cenovou rozpětí 170, což je druh rozpočtu.

DESIGN:

Sony WH-XB900N

Získáte své 3.5 vstupů na šálcích uší, je zde nabíjecí slot USB typu-C, dostanete tlačítko napájení, je tu vaše tlačítko pro zrušení hluku, je zde umístěna NFC a na druhé straně dostanete spoustu mikrofonů, můžete také vidět Sony Levý a pravý Brandon tam.

U ovládacích prvků tlačítek máte na pravé straně dotykový, dvojitý klepnutí pro přehrávání a také odpovědět na telefonní hovory, pokud chcete přeskočit další skladbu přejetím přejetím vpřed, pokud chcete zvrátit, je to hned zpátky, pokud jste Chcete zvýšit přejetím objemu, pokud chcete snížit přejetím objemu.

Na jiné straně, pokud chcete zkontrolovat baterii stiskněte tlačítko napájení jednou a tlačítko další hned hned aktivuje vaše zrušení šumu nebo režim okolního zvuku a pokud ji dlouho stisknete, aktivuje Siri, Google Assistant nebo Amazon Alexa, ať už jste z aplikace nastavili. Máte také ještě jednu funkci na šálku uší, která je, pokud položíte ruku přes pravý šálek uší, aktivuje režim okolního zvuku, jakmile ji odstraníte rukou, což je dobré, což je dobré.

Sony WH-H900N H.ucho na 2

Získáte v nich různé druhy barevných možností, zlaté, světle oranžové, šedý pár, mírný druh páru blueish-grey a černý pár. Takže prodávají spoustu různých barev, aby vyhovovaly vašemu stylu. Ty opravdu vypadají velmi stylově, když jsme to nosili. Tato sluchátka jsou tvořena nějakým typem tvrdého plastu, který vypadá jako kov. Takže to přidává více stylové pohledy na sluchátka. Opravdu miluji způsob, jakým skutečně vypadají.

Tato sluchátka mají také L a R jsou uvnitř barevně označené Brandon, takže můžete rychle vidět, kterým způsobem byste je měli položit na hlavu. Také máte ovládací tlačítka na straně ušních šálků. Existují pouze dvě tlačítka a ve skutečnosti, jakmile se funkce naučíte, můžete je snadno projít. Na dně máme vstup, který je vlastně pro vaše 3.5 milimetrový kabel. Pokud je chcete použít jako kabelová sluchátka, můžete je použít takto pomocí tohoto kabelu.

K dispozici je také nabíjecí port USB, který dávají na ušních pohárech, které můžete použít s nabíjecím kabelem USB, ale ve skutečnosti vám nedávají adaptér USB. Dostaneme také tlačítko napájení na šálku uší. Pokud držíme toto tlačítko, řekne vám pokyn o tom, zda jsou vaše sluchátka zapnutá nebo vypnuta. Také vám říká úroveň baterie. Na vrcholu je také další tlačítko funkce pro váš zvukový režim a zrušení hluku. Na těchto sluchátcích je také malý mikrofon, který je užitečný pro režim okolního zvuku.

POHODLÍ:

Sony WH-XB900N

Ty vypadají téměř stejně jako xm3. Oba jsou v podstatě o stejné velikosti, cítí se úplně stejný lehký, mají ten plastický pocit. Provedl jsem také protahovací test, ty jsou dostatečně silné. Ty se určitě přizpůsobí vaší hlavě, ale velká bude vaše hlava. Také dostanete své otočné šálky a oni se skládají. Mám na náušnicích super měkkou kůži. Jednou z věcí, které na těchto sluchátkách Sony miluji. Během svého cestování jsem to použil asi 5 hodin, ale nikdy nedostal únavu hlavy.

Sony WH-H900N H.ucho na 2

Tato sluchátka tam mají jakýsi houbovitý vrchol a také houbovité poháry, takže jsou pohodlné nosit. Nekopávají se do vaší hlavy. Jsou také artikulovány několika způsoby, aby vyhovovaly různým tvarům hlavy a velikosti hlavy. Stand-in tato sluchátka jsou prodloužitelná tak, aby se dokonale vešly jakékoli velikosti hlavy a lze jej upravit. Poháry se mohou také otočit trochu oběma stranami a nahoru dolů.

Tato sluchátka se vlastně skládají a udržují v přepravním pouzdře, které přichází s nimi, což je opravdu pohodlné nosit spolu s. Je zřejmé, že jednou z nejvíce prostorových věcí na sluchátkách je to, že obvykle mají uprostřed velký velký prostor, takže se to obchází, což je docela povrchní věc.

FUNKCE:

Sony WH-XB900N

Uvnitř krabice dostanete sluchátka, pak dostanete trochu měkkého pouzdra, kabel nabíjení USB typu-C, obvyklé knihy a vaše 3.5 Jack pro sluchátka se zlatými tipy.

Ty také mají režim rychlé pozornosti, v podstatě to znamená, že když hrajete hudbu, která zakrývá jeden šálek uší rukama, zapne režim okolního zvuku a můžete slyšet své okolí bez sundávání sluchátek.

Mají také ovládací prvky dotykových senzorů, takže můžete přehrát pauzu, přeskočit, zvýšit náklad objemu a aktivovat Google, Siri nebo Amazon Alexa. Můžete také přizpůsobit nastavení zvuku pomocí aplikace Sony Connect. Máte mikrofon pro volání hands-free a vysoce kvalitní bezdrátový zvuk. Tyto funkce Bluetooth 4.0, NFC, podpora LDAC a nabíjení USB typu-C.

První věc, kterou musíte udělat, je stáhnout aplikaci pro sluchátka Sony Connect. Jakmile to otevřete a spárujte jej na sluchátka, budete mít plný přístup ke všem funkcím. V aplikaci získáte sluchátka, to je číslo vašeho modelu a procento baterie. Máte adaptivní ovládání zvuku, kterou můžete zapnout a vypnout, pokud chcete. Můžete to zapnout ze sluchátka nebo z aplikace a můžete zvýšit nebo snížit citlivost okolního zvuku. Získáte ovládání zvukové polohy, která je docela divná, že jakmile to zapnete, můžete se zaměřit tam, kde chcete zrušit hluk, ať už je to vpředu, po stranách nebo vzadu.

Také získáte různé zvukové fáze, arénu, klubové venkovní scény a koncertní sál. Poté získáte ekv., Která přichází se spoustou předvoleb, jasných, vzrušených, měkkých, uvolněných, vokálních, výšek, boost basů, řeč, řeč, také manuální a získáte zvyky. Vedle toho získáte ovládací prvky hudby, ukazuje vám skladbu, která hraje, můžete pozastavit, přeskočit nebo reverzní skladby a zvýšit nebo snížit objem. Pak režim kvality zvuku, takže můžete upřednostňovat silné kvality nebo stabilní připojení.

Můžete také upscalit svou hudbu, v závislosti na vašem zdroji můžete ji změnit, pokud chcete. Můžete změnit funkci tlačítek, máte svého asistenta Google a Amazon Alexa, můžete to změnit, pokud chcete. Získáte svou automatickou sílu, dostanete své oznámení a hlasovou kartu ve svém anglickém jazyce a to je do značné míry v aplikaci. Jedna věc, kterou chci zmínit, je hodně pokaždé, když změníte tuto zvukovou fázi.

Také jsem v nich zkontroloval zpoždění latence, že ať už existuje nějaké zpoždění od rtů osoby na to, co slyšíte. Při sledování videí v podstatě nebylo zpoždění a dokonalé. Testoval jsem, jak zní zrušení hluku a jak zní zvukový režim okolního okolí. Šel jsem ven, abych to vyzkoušel během vrcholů. Pokud porovnám mezi 900n a XM3 a XM3, jsou stále nejlepší sluchátka pro zrušení hluku na trhu. Pokud jde o 900n, jsou to docela dobré. Ty ruší hluk, ale XM3 byl mnohem lepší. Ale můžete je nosit při letu, můžete je nosit ve vlaku, můžete je nosit při dojíždění, zruší hodně hluku. To má dobré zrušení hluku.

Sony WH-H900N H.ucho na 2

Uvnitř krabice dostanete sluchátka, přenášející taška, pak několik pokynů, nabíjecí kabel a také 3.Také 5 milimetrový kabel jacku.

Když je váš režim okolního zvuku zapnutý a někdo s vámi mluví, můžete je skutečně slyšet skrz sluchátka. Obvykle, když máte sluchátka, blokuje zvuk. Když je pryč, pracují jako normální sluchátka. Pokud vaše tkaninství hluku a pokud skutečně posloucháte hudbu, opravdu blokuje spoustu okolního zvuku. Zrušení hluku v nich opravdu funguje dobře. Pravděpodobně byste je mohli použít na letadle.

Ve skutečnosti mají náušnice také rys dotykové obrazovky. Pokud sklouznete, slyšíte, že to pípne, ve skutečnosti můžete přejetím přejetím, abyste zvýšili objem, přejeďte dolů, abyste se snížili, přejeďte dopředu, abyste šli na další skladbu, přejeďte zpět do předchozí stopy a přehrávejte a přehrávejte a pauzu? Jeho funkce můžete také změnit z aplikace Sony. Můžete také získat hlasový asistent. Pokud máte to spárované s mobilním telefonem, můžete skutečně odpovědět nebo odmítnout hovor pomocí těchto ovládacích prvků.

Pokud jde o funkčnost Bluetooth, párování je opravdu jednoduché. Právě zde držíte toto tlačítko na šálku uší po dobu asi tří sekund nebo tak něco a pak se říká párování Bluetooth a poté použijete zařízení Bluetooth a spárujte, jak byste obvykle měli. Zřejmě existuje komunikace v blízkosti, to je také logo NFC na poháru uší. Pokud to chcete pracovat, pak by párování mělo být stejně jednoduché, jako klepnutí na to proti vašemu telefonu, nechá se připojit.

Ve skutečnosti existuje aplikace pro tato sluchátka pro vaše Android nebo iPhony, které vám umožňují změnit některá nastavení na těchto sluchátkách. Můžete si vybrat spoustu různých druhů basových odpovědí, je zde dokonce ekvalizér a můžete také přizpůsobit své funkce tlačítka. Ale nemůžete je použít na Mac. Pro Mac neexistuje aplikace a když změníte nastavení pomocí aplikace. Tato nastavení jsou aktivní pouze tehdy, když máte aplikaci aktivní na vašem inteligentním zařízení. Takže je to trochu zbytečné.

BATERIE:

Sony WH-XB900N

Životnost baterie je třicet hodin a ty mají také rychlé nabíjení. Deset minut poplatku vám tedy poskytne hodinu hudby. Životnost baterie je zde docela dobrá.

Sony WH-H900N H.ucho na 2

V těchto sluchátkách získáte zjevně asi 28 hodin výdrže baterie. Použitím těchto sluchátek mohu potvrdit, že to chvíli trvá, než se nabijí asi čtyři hodiny nebo tak něco. Přesto dostanete obrovské množství výdrže baterie.

ZVUK:

Sony WH-XB900N

Testoval jsem v nich kvalitu zvuku s maximálním objemem spolu s nastavením EQ s partou písní. Sony XB900N je hlavní. Tyto zní skvěle, pokud jde o extra basy, které má trochu více basů, ale není to čistší a bohatší basa. Je to jen víc basů, není to blátivé, je to jen trochu víc basů. Tyto zvuky v tomto cenovém rozpětí opravdu skvěle.

Pokud jde o kvalitu zvuku s hudbou, je to docela dobré. Ve srovnání s XM3 se jim říká jako extra basa, ale nejsou tak moc navíc. Je to trochu více basů a kvalita zvuku je v této ceně docela dobrá. Pěkná maxima, pěkné středy, pokud hrajete s nastavením EQ pro sebe.

Sony WF-1000XM3: Sluchátka, s kterými zapomenete na okolní svět. [recenze]

Zkontroloval jsem kvalitu hovoru v nich. Kvalita hovoru na nich je opravdu dobrá. Ve skutečnosti se můžete trochu slyšet mluvit. Mikrofon dává jakýsi robot. Osoba na druhé straně řekla, že mě perfektně slyšela a já jsem je perfektně slyšel.

Pokud jde o režim okolního zvuku, funguje to opravdu dobře. Když položíte ruku přes bok, je to skoro jako kdybyste vytáhli sluchátka z ucha. Pokud chcete vysoce kvalitní mikrofon na každé straně. Poté, pokud jste aktivovali režim okolního zvuku, stále můžete slyšet svou hudbu a můžete slyšet své okolí.

Sony WH-H900N H.ucho na 2

Mám pocit, že zvuk z těchto sluchátek je naprosto velkolepý. Vždy to posoudím takovým poslechem skladeb, které jsem měl ve své hudební sbírce po dlouhou dobu ty dobře vyrobené skladby, nezní to velmi dobře.

Pokud máte zvuk obzvláště vysoko a tam ještě několik lidí ve stejné místnosti, budou moci slyšet, co posloucháte, protože zvuk tak dobře neschválí. Nevím, jak to unikne, protože se docela pohodlně hodí kolem uší.

Vždy jsem používal ke kontrole rozsahu frekvenčních odpovědí na sluchátkách, ať už by mohli hrát velmi hluboké písně nebo velmi vysoko vypálené zvuky, protože frekvenční odezva mezi maximální a minimální frekvence je docela důležitá. Tato sluchátka mají velmi dobrou frekvenční odezvu.

Jsem nesmírně spokojený s kvalitou zvuku. Použil jsem je pro poslech hudby, použil jsem je k poslechu YouTube a nemyslel jsem si, že bych vlastně.

Který z nich stojí za nákup?

Mezi nimi není žádný rozdíl v jejich kvalitě zvuku a mají téměř stejné rysy a mám pocit, že jediný rozdíl je jejich cena. Takže podle mého názoru Sony WH-H900N H.Ucho na 2 stojí za nákup než Sony WH-XB900N.

Recenze odborníků Sony WH-XB900N:

Autor: T3 Sony WH-XB900N přináší správné množství prvků zrušení basů a šumu, aby se stala levnější alternativou k WH-1000XM3. Pro 899, příležitostní uživatelé, kteří hledají slušné dvojice každodenních bezdrátových sluchátek. může zvážit…

Podle číslice v podstatě existující jako most mezi basovou řadou Sony a velmi uznávanou Sony WH-1000XM3 se Sony WH-XB900N pokouší poskytnout něco hodnotného pro mnoho druhů uživatelů za nižší cenu, než je nadměrně cenová cena WH- 1000xm3…

FirstPost je cena Sony WH-XB900N za 16 990 Rs s jednoroční zárukou, ale lze jej zakoupit v blízkosti 15 490 Rs online. Pokud hledáte sadu bezdrátových sluchátek s dobrou čistotou zvuku, aktivním zrušením šumu, spoustou basů…

Podle věcí lidé milují basová sluchátka. Extra řada basů společnosti Sony to zavede k jeho logickému závěru, s tolika věcí, které se vrhá jako lepkavý aloe vera gel. Tato sluchátka mají kategoricky příliš mnoho basů od jakékoli zdravé metriky a jsou aktivní.

Od TechHive Sony’s Extra Bass WH-XB900N Noise-Canceling Bluetooth Sluchátka zní skvěle, jsou nízká latence a dělá dobrou práci při blokování nežádoucího zvuku.

Expert Review of Sony WH900N H.ucho na 2:

Autor: Fonearena je konstrukce převážně plastová s kovovým pásem běžícím uvnitř čelenky, což jí umožňuje být docela flexibilní. Sluchátka se cítí dostatečně pevná, aby odolala pádu nebo těžkému používání. Celá náhlavní souprava je skládací a poháry uší nabízejí dostatek artikulace, které vám pomohou najít pohodlné místo.

Podle Rtings Sony WH-H900N (h.ucho na 2) jsou nadprůměrná bezdrátová sluchátka pro potlačování hluku pro většinu případů použití. Mají stejný design a vypadají jako původní Sony MDR-100AAP (H.ucho), ale jsou robustnější a pohodlnější. Mají vyvážený zvuk, který dodává v basové řadě a stále zní podrobně s nástroji a vokály. Bohužel, jejich izolace šumu je trochu slabá, což nebude ideální pro hlučnější prostředí a zabere to docela dost času na plné nabití, což je trochu zklamáním.

Majorhifi Sony to zasáhne z ballparku s jeho vlajkovou lodí bezdrátová sluchátka, WH-1000XM2. Bylo to vítáno jako nejlépe znějící sluchátka pro hluk pod 400, porazila Sennheiser, Audio-Technica a téměř jakoukoli značku, na kterou si vzpomenete. Ale co jeho méně známý malý bratr, WH-H900N? Zní to kdekoli poblíž tak dobře? A je to jeho technologie zrušení šumu jako efektivní? Pojďme to zjistit v této Sony WH-H900N H.ucho na 2.

Od OneTechtraveller dostanete velkou krabici pro Sony Wh-H900N H.ucho na 2 s rukávem přes silnou kartu, která se otevírá jako kniha. První věc, kterou vidíte, je pár složených sluchátek a pod ní drží několik příslušenství. Protože mám měsíční modrou barvu, je tu 3.5 mm kabelový kabel ve stejné barvě, kabel micro-USB, stahovací válec a pokyny. Líbí se mi konzistence v barvách (dobře kromě micro USB) a protože je součástí H.ucho na 2 řadě, existují i ​​další zářivé barvy: soumraku červená, světle zlatá, horizont zelená a šedová černá.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS