Sony WF-XB700 Earbuds Review: cenově dostupná zábava. Sony XB 700

Sony WF-XB700 Earbuds Review: cenově dostupná zábava

Existuje řada slov, která byste mohli použít k popisu nejnovějších uší společnosti Sony, WF-XB700. Několik. jako je zábava, objemná, mocná nebo cenově dostupná. okamžitě přijde na mysl.

Jedno slovo však nejvíce rezonuje. Hodnota.

Nemusí vypadat moc, ale ve 130, WF-XB700 přichází se sadou funkcí, které daleko přesahují jejich náklady. Pokud se můžete vyrovnat se skutečností, že tyto pupeny nenahrazují jejich větší sourozenec, WF-1000xm3, a naučit se tolerovat několik výstředních, jste pro příjemné překvapení s nejnovějšími skutečnou bezdrátovou nabídkou společnosti Sony.

Mimo krabici

Balení pro WF-XB700 je tak standardní, jak to může být, a obsah krabice je v souladu s tím, co jsme očekávali od uší. K dispozici je případ nabíjení se samotnými pupeny uvnitř, kabel nabíjení USB-C, další náušnice a dokumentaci, která obsahuje provozní příručku a informace o záruce.

Pokud jste se dříve připojili k dvojici bezdrátových uší, je pravděpodobné, že nemusíte manuál zkontrolovat před vyzkoušením WF-XB700. Možná však budete muset vypnout náušnice pro jednu ze tří párů možností výměny. Pohodlně, tipy obsažené s ušími mi dobře zapadají do uší.

Stejně jako většina uší v dnešní době podporuje technologii Bluetooth 5 WF-XB700. Po více než týdnu použití jsem nezažil žádné problémy s připojením. Z důvodů, které byste mohli očekávat, jsem nemohl docela posunout limity, jak daleko bude Bluetooth připojení držet, ale nemusel jsem se vypořádat s žádnými znatelnými problémy, když se pohybuje kolem mého domu nebo na zahradě.

Design

Jsem v rozporu s návrhem WF-XB700. Abych to bylo jasné, je to funkční konstrukce, i když na první pohled se zdá, že takový výkon není schopný takový výkon. Jakmile jsem zjistil, že jsem v uších pravý, pupeny zůstaly bezpečné díky tomu, co Sony nazývá „strukturou tří držených“, která se spoléhá na navázání tří různých bodů na uchu. Vytvořili kolem mých ušních kanálů dobrou pečeť, která je dobře pro kvalitu zvuku.

Současně je struktura těchto pupenů problematická. Pro tento druh produktu je to zvláštní slovo, ale WF-XB700 je to, co mohu popsat pouze jako „vrstvené“, s výraznou stopou, která sahá dobře mimo vaše ucho. Jinými slovy, buďte opatrní s těmito mikinami. Tyto masivní pupeny jsou povinny zachytit, vtipné, které se pokaždé, když se to stane.

Do pupenů jsou zabudována dvě tlačítka, jedna na každé straně a ukázalo se, že jsou dostatečně citlivé. Podobně jako samotné pupeny, které jsou černé s modrým lemováním, není pouzdro na nabíjení honosné. Ve srovnání s jinými případy zabalí značné množství hloubky, aby vyhovovala velikosti pupenů.

Funkce nad forma v uších není špatná věc. Celkově bych měl rád štíhlejší profil, ale pro většinu lidí je to užitečný kompromis vzhledem k schopnostem těchto pupenů.

Funkce

Hodnocení rezistence na vodu IPX4. Integrace hlasového asistenta. Devět hodin přehrávání na jeden náboj, s funkcí rychlého nabíjení, která vám poskytne další hodinu zvuku po pouhých 10 minutách uvnitř pouzdra.

Před rokem mohly být tyto funkce snadno vyhrazeny pro vybavení v mnohem vyšší daňové skupině. Od té doby se rychle stékali na rozpočtovou úroveň ušního ucha, která je pro masy mnohem chutnější, i.E., WF-XB700.

V době, kdy jsem strávil s těmito objemnými pupeny, každá z těchto funkcí fungovala pozoruhodně dobře. Pupeny by mě snadno vzaly celý pracovní den, než se musejí dobít. Případ uší má pouze jeden dodatečný poplatek, což je méně než ideální, ale pokud je můžete poslouchat celý den a účtovat je v noci, nevidím to jako obrovský problém.

Několik běhů vyvolávajících potu dokázalo, že hodnocení IPX4 platí. Co se týče hlasového asistenta, i když to není tak jednoduché jako produkty s podporou Wake-Word, jako jsou Amazon Echo Buds nebo Google Pixel Buds 2, stále to fungovalo dobře, když jsem použil tlačítko pravého Earbudu k jeho svolání.

Funkce, kterou si přeji, aby tyto pupeny měly, jak zdánlivě jednoduché, jak to je, by byla schopnost automaticky pozastavit zvuk, když vytáhne ucho z ucha. Je to něco, na co jsem si tak zvyklý s jinými sluchátky, a proto jsem opakovaně chyběl porce podcastů a hudby, když jsem vytáhl bud, abych se zapojil do konverzace.

Kvalita zvuku

Pokud tyto pupeny vezmete za to, co jsou, 130 dvojice skutečných bezdrátových uší, které mají znít více zábavně než rafinované, si užijete nový produkt společnosti Sony. Pokud místo toho hledáte vynikající zvuk nalaž na vlajkovou loď Sony WF-1000xm3, nemusí být WF-XB700 pro vás.

Sony plácla svou další značku basů na WF-XB700 a pro mě to pochází „zábava“. Low End má spoustu úderů, ale přestane znějící nafoukaně. Pokud jste někdo, kdo pravidelně streamuje nejlepší hity seznamů skladeb na Spotify, bude WF-XB700 skvělým doplňkem tohoto poslechového zážitku.

Velká basa však přichází s podílem na nevýhodách. Zbytek frekvenčního rozsahu zabere zadní sedadlo a když zohledníte nedostatek podpory zvukových kodeků, jako je APTX, pravděpodobně ponechá zkušenější posluchače, kteří hledají definici, která není úplně tam. Ale znovu, pokud jste po referenčním zvuku, prostě to nejsou pupeny, které hledáte.

S WF-XB700 neexistuje žádná technologie pro hluk, která se za tuto cenu neočekává mimo Amazonské sluchátka (i když mám podezření, že se to brzy změní). Kvalita hovoru je solidní a přidává k tomu, co bych zvážil nadprůměrný zvuk, co tyto pupeny stojí.

Náš pohled

Za peníze jsou WF-XB700 společnosti Sony zábavné, nepředvídatelné sluchátka, které jsou mnohem zábavnější než nepředvídatelné. Navzdory svým nedostatkům, velikosti mezi nimi, jsou nové ušní sluchy Sony každý kousek, který se umístil na papíře.

Existují lepší alternativy?

Budby Amazon Echo Buds mají aktivní snížení hluku, i když to přichází za cenu výdrže baterie. A pokud jste silně investováni do ekosystému Apple nebo Android, Apple AirPods nebo Google Pixel Buds 2 mohou být lepší, i když nákladnější možnosti.

Jak dlouho vydrží?

Kromě obecně silného postavení společnosti Sony jako společnost, která vyrábí odolné produkty, přichází WF-XB700 s jednoletou zárukou. Neměli byste se muset starat o to, abyste získali své peníze s těmito sluchátky.

Měli byste je koupit?

Ano. Stále se prodávám na jejich design, ale vzhledem k dostupné cenovce, příjemnému zvuku a množství funkcí, WF-XB700 jsou výhodné.

Doporučení editorů

Editor digitálních trendů ve velkém Caleb Denison je vyhledávaný spisovatel, reproduktor a televizní korespondent s bezkonkurenčním…

Jabra používá CES 2022, aby upozornila na nejnovějšího člena své elitní rodiny skutečných bezdrátových uší: 119 Elite 4 Active, sada nepromokavých a aktivních šumových zaručení (ANC), které se hodí mezi 99 Elite 3 a 180 Elite 7 aktivní. Jsou k dispozici od 3. ledna v námořnictvu, černé a lehké mátě.

Stejně jako dražší Elite 7 Active, Jabra říká, že Elite 4 Active nabízí bezpečné a pohodlné přizpůsobení bez potřeby háčků nebo křídla, ale neočekávejte, že 4 aktivní budou stejně bezpečné jako 7.- Nemají gumový povlak 7 Shakegrip. S hodnocením IP57 však má aktivní Elite 4 stejnou úroveň ochrany před vodou a prachem jako aktivní Elite 7.

Byli jsme neuvěřitelně ohromeni Jabra Elite 7 Pro, nejnovějšími skutečnými bezdrátovými sluchátky od Jabra a nějak zlepšením jejich vynikajících předchozích uší. Díky tomu je snadné doporučení pro každého, kdo hledá nový bezdrátový zvuk ale dnes existuje spousta skutečných bezdrátových možností, takže víme, že vás možná přemýšlíte, jak se Elite 7 Pro hromadí proti konkurenci.

Zde se podíváme, jak se 2000 uší Jabra ve srovnání s 250 Sony WF-1000xm4, další dvojice bezdrátových uší se zaměřením na kvalitu zvuku a nejnovější funkce. Podívejme se! Životnost baterie

Anker’s SoundCore Značka osobních zvukových zařízení právě vydala nejnovější ve své Liberty Line pravých bezdrátových uší a zdá se, že společnost hází vše, co má na ně. 170 Liberty 3 Pro má o 30% menší tvar než jejich předchůdce, Liberty 2 Pro a navíc jsou vybaveny aktivním zrušením šumu (ANC) a hi-res bluetooth kodeky, věci, které původní verze staršího modelu chyběla. Liberty 3 Pro přichází ve čtyřech barvách.- Černá, bílá, šedá a fialová. Pokud si je koupíte od dnešního dne do 14. října, můžete ušetřit 20 na Amazonu a na jiných prodejcích.

Byli jsme odfouknuti tím, jak skvěle hrála Liberty 2 Pro. Všimli jsme si jen několika nevýhod.- objemný design a některá chmurná tlačítka. Soundcore zjevně pečlivě poznamenal.- Liberty 3 Pro jsou výrazně menší (i když pravděpodobně budou stále trochu vyčnívat z vašich uší) a malá fyzická tlačítka byla propuštěna ve prospěch dotykových ovládacích prvků. Vypadají také rozhodně více špičkové, se zrcadlovým povrchem a chromovými akcenty. SoundCore říká, že se díky tvaru přepracovaných silikonových náušnic budou cítit pohodlněji.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

Hodnota dynamitu, pokud se vám líbí vaše sluchátka se zdravou stránkou basy

V roce 2020 jsou skutečné bezdrátové uší dostupnější než kdy jindy. Nový WF-XB700 společnosti Sony (k dispozici na Amazonu za 129.99) True Wireless Earbuds jistě zapadají do této formy na začátku a letos debutují pro srovnatelně cenově dostupné 130. Kromě ceny je jejich chytrý design a jasný, basy dopředu zvukové scény činí skvělou volbou pro lidi, kteří chtějí chytit spolehlivý pár skutečných bezdrátových pupenů za velmi přátelskou cenu.

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

 • O Sony WF-XB700
 • Co se nám líbí
 • Co se nám nelíbí
 • Měli byste je koupit?

Nevýhody

Novinky pro rok 2020, Sony WF-XB700 True Wireless Earbuds jsou v sestavě sluchátka Sony více vstupní úrovně, podobně jako WH-CH710N: nabízejí chuť vyhledávaného zvuku a kvalitní konstrukce Sony, ale na hodně, ale na moc, ale na hodně, ale na hodně, ale na hodně, ale na hodně, ale na hodně, ale na hodně, ale na hodně, ale na hodně, ale na moc cenově dostupnější cena.

Jaký je tedy úlovek? V zásadě nezískáte špičkovou techniku ​​jako tkaninství šumu, nastavitelné ekv. To, co získáváte, je tréninkový pár skutečných bezdrátových uší s dostupným zvukovým profilem za skvělou cenu. Ve skutečnosti se jedná o můj nový oblíbený pár cenově dostupných uší, které vydělávají cenu za vyhledávaného editoru Reviewed. a stanou se atraktivnějšími pouze poté, co jejich již nízká cena nevyhnutelně padá.

O Sony WF-XB700

WF-XB700 jsou jedny z nejdostupnějších skutečných bezdrátových uší od hlavní značky a určitě od značky, jako je Sony, která často účtuje prémii. Nejsou tak nabité funkcemi jako prémiové pupeny WF-1000XM3, ale stále dostáváte docela dobré šíření funkcí a profesionálů, abyste vyvážili nevýhody. Zde je rychlý pohled na specifikace:

 • Náklady: 130 msrp, 99 Cena ulice
 • Baterie: 9 hodin na poplatek, 18 hodin s nabíjením
 • Připojení: bezdrátové/Bluetooth povoleno
 • Barvy: Černá, modrá
 • Nabíjení: rychlé nabíjení (USB C)
 • Odolnost proti vodě: IPX4
 • Fit: Čtyři velikosti ušních tipů

V krabici získáváte skutečné bezdrátové uší, pouzdro na nabíjení a nabíjecí kabel. K dispozici jsou také tři další silikonové tipy (není na obrázku).

Co tedy sem nedostanete, že byste se mohli dostat z dražšího WF-1000XM3? Odpověď je hlavně zrušení šumu.

Jsou naštěstí přátelské k tréninku díky svému hodnocení odolnosti proti vodě IPX4, poskytují dobrou životnost baterie (včetně téměř dvojnásobného času přehrávání mnohem cennějšího pro) a. jak odmítá značka ochranné známky společnosti Sony, aby zapomněla. má „extra basy“. Pro vzkvétající napájení nízko.

Co se nám líbí

Čistý, basy dopředný zvuk

Pokud chcete jen nejlevnější možné skutečné bezdrátové uší, najdete je za méně. Nejviditelnějším důvodem k investování o trochu více pro WF-XB700 je kvalita zvuku a budete rádi, že tyto zní sakra mnohem lépe než průměrné pupeny na základní úrovni.

V první řadě si pamatujte na další basy: je to tady a je to navíc. Bez ohledu na to, co jsem poslouchal, bylo tam dostatek, občas cizí basy a přítomnost pod bass. Na Lark jsem dal skvěle album Bass-Light Metallica. A spravedlnost pro všechny rotace a možná ve skutečnosti slyšela basová kytara Jasona Newsteda na tomto albu poprvé za 25 let.

NEW Sony WF XB700 [129 New Bass King?]

Ve vší vážnosti tyto sluchátka zní hodně dobře, zvláště pokud máte rádi těžší zvuk. Pokud jste více zvukovým puristickým lovem pro svrchovaně vyvážený zvuk WF-1000xm3, nezjistíte to zde. Ale pokud je neplánujete používat je pro zvukové míchání nebo jakékoli „vážné“ poslech, užijete si teplou, kulatý, basový zvukový zvuk. Vím, že jsem to udělal, stejně.

Ve srovnání s mnoha skutečnými bezdrátovými ušími jsou WF-XB700 trochu objemné, ale jejich „tříbodový“ kontaktní systém s uchem jim dává velkou stabilitu.

To znamená, že zvuk je vyvažovací akt a další basy znamená mírné snížení jasnosti prvků ve střední a výškové frekvenci téměř napříč deskou. Nezní to špatně, ani příliš nafouklý basy, ale není tu ani moc křupavost nebo jiskra. Je to zvukový ekvivalent přeplněné židle Wingback, do kterého se ponoříte přímo do: Cushy a Warm, ale postrádá podporu.

Dobrý tréninkový výběr, který je spousta pohodlný

Jednou z našich hlavních stížností na luxusní, vysoce leštěné WF-1000XM3 v loňském roce bylo to, že neměli žádný druh potí nebo ovinutí vody, což z nich činí riskantní (a drahou) volbu pro přivádění na jog nebo cvičení.

XB700 napravuje tento problém přidáním odolnosti vůči vody IPX4. Technicky IPX4 „chrání před stříkající vodou jakýmkoli směrem.„To znamená, že i když pracujete ve vakuu proti gravitaci nebo jen potem velmi podivným způsobem, tyto pupeny mohou trest přijmout trest. To znamená, že nejsou vodotěsnými tím, že se žádný úsek, takže se s nimi nestaňte příliš vodní. neměli by být propláchnuty v dřezu a rozhodně nebyli ponořeni.

XB700 vám dává mírnou stříkání a zůstaňte pěkně a přitulují během dopadů, což z nich činí skvělou volbou pro cvičení.

Druhá věc, která z nich dělá solidní společník pro cvičení, je celková fit. Není pochyb o tom, že se jedná o baňaté sluchy, ale fit je překvapivě stabilní.

Pomocí tipů na sklady jsem vložil WF-XB700 a spadl na podlahu, abych provedl nějaké kliky: XB700 držel, i když moje paže ne. Dále jsem skočil asi tak tvrdě, jak jsem mohl, v podstatě dělám své zatraceně, abych přiměl XB700, aby vypadl z uší, a oni prostě neopustili.

Samozřejmě, že takové dobré zabezpečení také záleží na vašich uších. Zatímco výchozí tipy zapadají do mých uší dobře, přicházejí také se třemi dalšími sadami tipů, v jemně různých velikostech. To znamená prakticky každý by měl najít tipy, které jim pohodlně zapadají.

Stabilní (if robustní) design

Společnost Sony zaujímá poněkud zvláštní přístup ke skutečnému bezdrátovému designu sluchu. Pro kategorii produktů, která se zdá, že se snaží být co nejmenší a neškodnější-se zdá, že se ve vašich uších-odkládání drátů a schovávání.

Stejně jako WF-1000XM3 a Sportister WF-SP800N, WF-XB700 rozhodně nevycházejí z cesty, aby byli elegantní a štíhlý. Dovolte mi to dát takto: Neřekl bych je „baňan“, ale kdyby to udělal někdo jiný, pochopil bych jejich důchod.

I když se skvěle hodí, XB700 se vám v uchu přesně neskrývají. Jsou trochu baňaté, i když byste je mohli skrýt pod vlasy, pokud je to dost dlouho.

To znamená, že design XB700 je rozhodně záměrný. Společnost Sony tvrdí, že sluchátka používají „tři kontaktní body“ s uchem pro stabilní přizpůsobení a zdá se, že to opravdu funguje. Jak jsem poznamenal v předchozí části, se správnými ušními tipy, tito chlapi zůstanou v uších pěkně, i když skákáte nebo pracujete nebo pracujete. Kromě toho další prostor ponechává více prostoru pro anténu, což může být důvod, proč Sony Earbuds má tendenci mít méně problémů s stabilitou Bluetooth než konkurenti, jako jsou pupeny.

Zahrnuté případ nabíjení je také v pořádku. Rozhodně to není nejhezčí skutečné bezdrátové pouzdro, které jsem zvládl, ale je to kulatý, kompaktní design je docela „schopný.„Lehký plast případu nemá pocit, že by se postavil skutečné drtivé síle, ale celkově to dělá práci.

Zaoblený případ XB700 je kompaktní a schopný, protože by mělo být každý skutečný bezdrátový případ.

Moje jediná skutečná stížnost z pohledu designu-ta, která je v těchto dnech běžná s mnoha sluchátky-je to, že zahrnutý kabel nabíjení USB-C je velmi krátký, asi šest nebo sedm palců.

Skvělý čas přehrávání, dostatečně dobrá celková baterie pro většinu

Životnost baterie je jedním z nejdůležitějších úvah, když nakupujete skutečné bezdrátové uší. Společnost Sony’s XB700 dodává 9 hodin výdrže baterie na nabíjení, což převyšuje drtivou většinu skutečných bezdrátových uší na trhu-včetně mnohem dražšího WF-1000xm3. Na základě nevýhody vám nabíjecí případ poskytuje pouze jeden úplný poplatek za cyklus (takže další 9 hodin), celkem asi 18 hodin, které se při testování odhlásily.

To znamená, že z nich můžete v podstatě získat dva plné pracovní dny (nebo více dojíždění), než budete potřebovat připojit pouzdro. I když to není nejlepší celková výdrž baterie na trhu (například Airpody WF-1000XM3 a Sony vám poskytují například přibližně 24 hodin), je to určitě dost dobré na to, co zde platíte.

Jako bonus se také rychle nabijí, stejně jako tvrdí Sony. To znamená, že pokud se probudíte, potřebujete vyběhnout ze dveří a zapomněli jste je nabít, můžete v případě, že se sprchujete, a budete mít dostatek použití, abyste se dostali pár hodin poslechu.

Co se nám nelíbí

Pěkná základní sada funkcí

Pokud jde o základny provozu. kvalita znějícího, výdrž baterie a formulář. XB700 jsou docela skvělé. I když si však myslím, že jsou to dobrá hodnota za to, na co se Sony ptá, není zde mnoho funkcí.

Zrušení hluku je jednou z těch funkcí, které Sony dělá opravdu dobře, takže je škoda, že to tady nedostanete. To, co bych opravdu rád viděl, je schopnost upravit nastavení EQ XB700. nebo alespoň vypnout vylepšené basy. v aplikaci pro užitečné sluchátka společnosti Sony Connect Connect Connect. Je to škoda, že tam Sony nepřidal kompatibilitu, i když by ji mohlo být přidáno do aktualizace firmwaru.

Baví mě extra basa na hodně hudby? Určitě. je to zábava. Ale způsob, jak to zakázat a získat mírně plošší, vyváženější ekv.

Omezené ovládací prvky

Zatímco napěchování tlačítek na skutečné bezdrátové uší pro pauzu/přehrávání, nastavení hlasitosti a přeskakování písní může být složité, XB700 má dostatek prostoru pro další ovládací prvky. Jsou na nich jen dvě tlačítka. výrazně oddělená tlačítka napájení. ale jsou opravdu nutná pouze tehdy, pokud plánujete někam uložit pupeny a budete je muset ručně napájet nebo vypnout.

Jediné tlačítko XB700 má jediné tlačítko pro napájení/párování. Je to v pořádku, ale v této velikosti si myslíme, že Sony mohla udělat trochu víc.

Ve velikosti jsou tyto sluchátka, Sony mohla na rozložení tlačítek zpracovat trochu designu magie, aby byly kontrolovatelné, aniž by musely sáhnout po telefonu. Může se to zdát menší, ale určitě to může ovlivnit pohodlí, a to je opravdu to, o čem jsou pravdivé bezdrátové pupeny.

Žádné propojení s aplikací Sony

Jak je uvedeno výše, jedna věc, kterou určitě ztratíte nákupem do těchto velmi cenově dostupných skutečných bezdrátových pupenů, je přístup k sluchátkám společnosti Sony Connect a aplikací pro hudební přehrávač, což je rozhraní s mnoha nejvyššími bezdrátovými sluchátky společnosti Sony velmi užitečným způsobem.

To znamená, že na rozdíl od dalších dalších basových možností společnosti Sony nemůžete upravit přidanou basu ve frekvenčním rozsahu, ani nemůžete dělat žádné ekv. Pokud jste fanouškem Sony kvůli obvyklé břidlici přizpůsobitelnosti, možná budete chtít místo toho postoupit na pupeny WF-SP800N True Wireless ‚.

Měli byste je koupit?

Ano. pokud chcete zatracenou cennou dvojici skutečných bezdrátových pupenů za skvělou cenu

Za to, co platíte (99 nebo méně), Sony WF-XB700 rozhodně dokončí práci. Jejich zvukový profil pro basy dopředu je zábavný a „přátelský ke spotřebitelům“ (což znamená, že by měl přitahovat kohokoli, kdo není zvukovým inženýrem nebo podobně) a jsou obzvláště skvělí pro to, aby se pumpovali na trénink. Když už mluvíme o tréninku, hodnocení IPX4 a útulné fit z nich činí ještě lepší volbu pro zpoždění.

Za současného stavu existuje na dostupnější stránce spousta konkurenčních skutečných bezdrátových uší. přicházejí na mysl 150 galaxií v Samsungu. ale XB700 jsou v výrazně nízké cenové bodě. Ve skutečnosti mohou být jen to nejlepší, co si můžete koupit za cenu právě teď.

WF-XB700 není dokonalý, ale žádný produkt není. Pokud jste chtěli ponořit prsty do skutečných bezdrátových uší, ale nechcete riskovat nákup něčeho, co by mohlo znít hrozně nebo zlomit po několika měsících, měl by být WF-XB700 na vašem radaru Sony’s WF-XB700.

Seznamte se s testerem

Lee byl přezkoumán bodovou osobou pro většinu produktů televizního a domácího kina od roku 2012 do začátku roku 2022. Lee obdržel certifikaci úrovně II v televizní kalibraci od nadace Imaging Science Foundation v roce 2013. Jako editor vertikálního domácího kina Lee dohlížel na recenze televizorů, monitorů, zvukových panelů a reproduktorů Bluetooth. On také zkontroloval sluchátka a má pozadí v hudebním vystoupení.

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.

Recenze Sony WF-XB700: Skvělý zvuk, divný design

Společnost Sony dnes spustila svou zcela novou skutečně bezdrátovou nabídku WF-XB700 v Indii. Nová sluchátka vypadají jako docela pěkná dohoda o opravdu bezdrátových uších této kvality. Stojí však za RS. 9 990 cenovka? Měli byste místo toho něco vybrat z konkurence? No, používám Sony WF-XB700 už více než týden a tady je to, co si myslím o těchto sluchátcích.

Design a sestavení

Pokud jde o většinu produktů Sony, nemám pochybnosti o tom, že kvalita sestavení bude vynikající. To je také případ XB700. Tato sluchátka se cítí prémiová na dotek, i když si myslím, že s případem nabíjení mohli udělat o něco lepší práci. Mezi transparentností a velikostí věci to vypadá trochu slabší, než je. Chcete.li objasnit, není to slabé. Případ nabíjení je robustní a solidní a je to také skvělé pro dotek.

Karbudy také přicházejí s ratingem odolných proti Splash odolným proti IPX4, což znamená.

Nejsem zde však úplně prodán. Jistě, možná to pomůže sluchátkům bezpečněji do uší, ale moc mi to nepomohlo. Navíc, design jen vypadá velmi, neuvěřitelně objemný. Dobrá věc je, že jakmile vložíte tato sluchátka, neukazují většinu toho hromadného světa. Pokud však celý život používáte elegantnější sluchátka, mohlo by to vypadat jako docela velká (zamýšlená hříčka).

To vše neznamená, že jsem nespokojen s designem a sestavováním XB700. Opravdu se mi tato sluchátka opravdu líbí. Mám však pocit, že by možná společnost Sony mohla v některých aspektech designu udělat o něco lepší práci.

Na druhé straně má objemnější design své výhody; alespoň pro mě. Normálně používám svůj AirPods Pro pro každodenní hudbu a hovory. Airpods Pro je extrémně lehký a můžete zapomenout, že jsou ve vašich uších. Což znamená, že jsem opustil svůj dům nespočetkrát, aniž bych si vzpomněl, že jsem měl své airpody. Musíte si myslet: „To je dobré“ a to je. Je to však zábava a hry, dokud jeden z airpodů nevypadne z ucha a ani si to neuvědomíte.

Nějak nevidím, že to je problém s Sony XB700. Jejich design by mohl způsobit, že se v uších cítí o něco zřetelnější, ale také to znamená, že vždy budete vědět, jestli jsou v uších nebo ne.

Pohodlí a fit

Když jsem poprvé vytáhl XB700 z jejich případu, měl jsem výhrady o tom, jak dobře se zapadají do mého ucha a jak pohodlné by mohly být. Naštěstí se ukáže, že jsou v obou věcech docela skvělé.

Při pohledu na tento design byste neočekávali, že se bude cítit pohodlně v uchu. Mít váhu na samotných okrajích obvykle není dobrý nápad pro sluchátka. XB700 to však nějak spravuje. Na ucho se necítí těžko a rozhodně se necítí nepříjemně ani po několika hodinách jejich nošení.

To jsou skvělé věci, protože když jsem měl tato sluchátka, opravdu jsem je nechtěl sundat.

Fit má několik velmi nepatrných problémů. I když tato sluchátka rozhodně nevypadnou z vašich uší v pravidelném používání, pokud děláte něco jako taneční cvičení, možná je budete muset občas tlačit zpět zpět. To je trochu otravné, ale je to také problém, kterému čelím s mnohem dražšími airpods pro, takže za to nemohu opravdu ukotvit body.

Kvalita zvuku

Všechno, za co odmítám, odmítá dock od bodu, je hlavně kvůli kvalitě zvuku. Vždy jsem byl fanouškem Sony, pokud jde o sluchátka, sluchátka a reproduktory. Nějak se mi jejich zvukový podpis prostě cítí lépe. Proto od roku 2017 používám sluchátka Sony MDR-XB950BT.

Byl jsem rád, když jsem viděl, jak XB700 žije podle svých očekávání, pokud jde o kvalitu zvuku. Jak napovídá „XB“ ve jménu, jedná se o pár „extra basů“ sluchátka. To znamená, že se vám bude líbit nejlépe s basovou těžkou hudbou. Snažil jsem se však poslouchat klasiku jako Frank Sinatra a některé staré rockové písně od Boba Segera a Kenny Rogers na těchto sluchátcích a znějí úžasně.

Sluchátka dělají solidní práci separace nástrojů a dokonce i při nejvyšších objemech udržují basy pěkné a těžké, přičemž si velmi dobře udržují vysoké a středy.

Ovládání hudby a interakce

Při pohledu na sluchátka by se to mohlo zdát, jako by byla velká modrá část designu určena pro kontrolu hudby a jinak interakce s ušími. To však zde není. Místo toho existují malá knoflíky, každá jedna na spodní straně uší.

Tato tlačítka ovládají vše, co můžete udělat na sluchátcích, a je jich docela hodně.

 • Play/Pause: Jediný lis na pravém náušnici a pozastavuje hudbu.
 • Další skladba: Dvojité stiskněte na pravém earbudu přeskočit na další skladbu.
 • Předchozí skladba: Triple Press on the Right Earbud přeskočí zpět na předchozí skladbu.
 • Invoke Assistant: Stiskněte a držte na pravém uchu.
 • Zvýšení hlasitosti: Jediný stisknutí na levém tlačítku sluchu zvyšuje objem
 • Volume Down: Stiskněte a podržte na levém tlačítku sluchu a snížte objem

Tento kontrolní systém funguje dobře, ale představuje problém, pokud plánujete používat pouze jeden earbud. Osobně sotva někdy používám sluchátka, ale někteří lidé ano, a pokud jste jedním z těchto lidí, budete muset obětovat nějakou funkčnost.

Neexistuje zde také žádná detekce opotřebení, což je trochu smutné, protože uší dobře pod touto cenou přicházejí s detekcí opotřebení v těchto dnech. Over, je to praktická funkce. Miloval bych to, kdyby se XB700 zabalil do detekce opotřebení, ale bohužel, co můžete dělat.

Připojení

Pohybující se dál, Sony XB700 skutečně bezdrátová ušní sluchátka přicházejí s Bluetooth 5.0, což se v tomto cenovém bodě do značné míry očekává. Jak jsem již zmínil dříve, uší lze použít jednotlivě a jejich párování je také snadné. Z pouzdra můžete jen vyjmout uší a hledat je v nastavení Bluetooth telefonu. Jednoduché klepnutí pak připojí oba sluchátka s chytrým telefonem a můžete začít okamžitě poslouchat.

XB700 však podporuje pouze kodeky SBC a AAC, což je trochu bummer. Určitě bych si tu APTX podporoval, ale to chybí. Není to pro mě jistič a kvalita zvuku je zde stejně výjimečná. Pokud však opravdu chcete Qualcomm APTX na vašich uších, XB700 nemusí být pro vás.

Sony WF-XB700 Review|Watch Before You Buy in 2021

baterie

Společnost Sony vždy nabídla skvělou výdrž baterie na sluchátcích a sluchátkách a XB700 se neliší. Uší nabízejí 9 hodin výdrže baterie za jediný náboj, což je docela skvělé. Případ nabíjení nabízí další plný poplatek, aby se výdrž baterie zvýšila až 18 hodin.

V mém čase používání těchto sluchátka platí tvrzení zcela pravdivé. Poslech hudby při přibližně 70% objemu, sluchátka ztratila pouze asi 30% poplatek za 3 hodiny poslechu hudby (a některé hovory mezi nimi). To je docela působivé. Nemám žádné stížnosti na výdrž baterie uší. Navíc, případ nabíjení používá USB-C k nabíjení, což si opravdu vážím.

Recenze Sony WF-XB700: Hodná dvojice skutečně bezdrátových uší

Všechny zvažované věci, Sony WF-XB700 skutečně bezdrátová ušní sluchátka stojí za to cenu RS. 9 990. Přicházejí s pevnou stavění a jsou velmi pohodlné nosit. Kvalita zvuku je působivá, což by člověk od Sony očekával. Design by mohl být lepší, ale v žádném případě se mi to necítí jako vypínač.

v tomto okamžiku není moc na cestě k konkurenci. Jsou tu první generace galaxie pupeny (RS. 9 987), že se můžete dostat za přibližně stejnou cenu, která nabízí také dotykové ovládací prvky, spolu s dobrou kvalitou zvuku. Použil jsem však také pupeny Galaxy a zvukový podpis Sony se pro mě osobně cítí lépe. Je to však blízké volání, a pokud opravdu chcete něco, co je kompaktnější, a nabízí detekci oblečení a dotykové senzory, měli byste určitě zkontrolovat také Buds Galaxy Buds.

Recenze Sony WF-XB700

Bass na Sony WF-XB700 buší, ale design není nejvíce rafinovaný.

Skuchy Sony WF-XB700 True Wireless se zaměřují na další basy a na velký a odvážný design s dlouhou výdrží baterie. Nejsou tak známé jako jako Apple’s Airpods, ale stále jsou uchazečem ve skutečném bezdrátovém prostoru pro sluchátka v uši.

Strávil jsem nějaký čas s těmito pupeny, abych viděl, jak vystupují v každodenním životě, zkoumáním jejich designu, funkcí, kvality zvuku a hodnoty za peníze. Přečtěte si pro mou úplnou recenzi.

Kvalita sestavení designu

SONY WF-XB700 můžete získat na výběr černé nebo tmavě modré-ten druhý jsem testoval. Exteriér sluchátka je vyroben z plastu a je to oválný tvar, který je navržen tak, aby napodobil tvar vašeho ucha.

Tyto pupeny za uši jsou docela pohodlné, všechny věci zvažují, ale ve svém designu nejsou úplně jemné. Exteriér je poměrně velký a trochu těžší skrývat. něco, co je třeba mít na paměti, pokud dáváte přednost minimalistickému vzhledu. Při 8 g na pupen jsou také těžší než někteří soupeři, ale nic, co je nepříjemné nosit.

Přestože jsou objemná, sluchátka bezpečně zapadají do ucha. Dokázal jsem se pohybovat, aniž by se pupeny uvolnily. samozřejmě se správným montáží. Přicházejí také s hodnocením IPX4, což znamená splashproof. Můžete jít na jog, když lehce prší s sluchem Sony WF-XB700, ale nebudete je moci vzít s sebou do bazénu.

Získáte na výběr ze čtyř různých párů silikonových uší ve střídavých velikostech, což zvětšuje uši pro vaše uši a také pomáhá s kvalitou zvuku, kterou získáte z dobré pečeti lepšího montážního pupenu.

Na okraji každého pupenu získáte ovládací prvky manuálního tlačítka, které lze použít ke spárování sluchátek, upravit hlasitost, přeskočit stopy a pozastavit/přehrávat zvuk. Neexistují žádné dotykové podložky, ale naštěstí tlačítka nezpůsobují žádné nepohodlí ucha, když je stisknete.

Sony WF-XB700 přichází v doprovodném pouzdře, který je průsvitný a odpovídá barvě pupenů. Na dně získáte slot USB-C pro nabíjení a do krabice je zahrnut krátký kabel USB. Pokud však chcete něco delšího, můžete si však nabíjet jakýkoli jiný standardní kabel USB.

Kvalita zvuku

Pokud jde o kvalitu zvuku-basa opravdu svítí na sluchátcích Sony WF-XB700. Pokud posloucháte těžší melodie, jako je Dubstep, Rock nebo Electronic Music, opravdu si všimnete efektů, které se tyto pupeny pochlubí. Kombinace tohoto a bezpečného přizpůsobení z nich z nich činí ideální volbu pro použití během cvičení.

Zvuk je jasný a podrobný, když se na těchto typech skladeb objeví hlasitěji. ale při poslechu v nižším objemech se zcela neshoduje nebo poslechne věci, jako jsou videa na YouTube a podcasty. Zvuk je stále jasný, ale nemůžete odmítnout basy, pokud to nevyhovuje tomu, co posloucháte.

Pokud samozřejmě hledáte něco, co je na středech a výškách bohatší. nebo obecně vyváženější. můžete být lépe při pohledu na pár sluchátka, která mají nastavitelná nastavení, jako jsou Samsung Galaxy Buds.

Sony WF-XB700 se může pochlubit 12mm jednotkou řidiče a frekvenčním rozsahem 20 Hz-20 000 Hz. Neexistuje žádná podpora kodeku APTX na těchto pupenech. pouze SBC a AAC., což je trochu nevýhodou, kvalita zvuku je však stále dobrá bez něj.

Funkce specifikace

Kromě použití uší SONY WF-XB700 pro hudbu můžete také přijmout hovory s nimi a spárovat je s asistentem Google nebo Siri, pomocí mikrofonu pro ovládání telefonu spíše než sluchátko. Při původně jsem měl příležitostné problémy, když jsem původně spároval standardní připojení Bluetooth.

Dlouhověkost baterie na těchto pupenech je docela dobrá. Mimo případ dostanete kolem devíti hodin hraní doby, a když v případě, že se to zdvojnásobí kolem osmnácti. Tato sluchátka jsem použil pohodlně po celý den a půl, aniž bych klesl pod 20%.

Doba nabíjení pro případ trvá zhruba asi dvě a půl hodiny od bytu do plného. Pokud nemáte moc času, desetiminutový poplatek vám poskytne přehrávání kolem hodiny.

Na uších Sony WF-XB700 není žádný ANC (aktivní rušení šumu). Tato funkce je však skutečně uvedena pouze na skutečných bezdrátových pupenech vyšší ceny, takže to lze očekávat. Kvalita zvuku, kterou získáte, je nicméně dost dobrá na to, abyste zablokovali mimo hluk, zejména s více a basovou hudbou.

Pupeny nepřicházejí s doprovodnou aplikací, což je trochu zklamáním vzhledem k tomu, že to dělá docela málo soupeřů. To také znamená, že na nich nemáte žádné manuální kontroly nad zvukovým výstupem. krátká konfigurace všech ovládacích prvků hlasitosti na počítači.

Dostupnost ceny

Ačkoli Sony v současné době prodává sluchátka WF-XB700 za 130 GBP (RRP, když se poprvé prodaly), Amazon UK, Currys a John Lewis je prodávají za pouhých 99 GBP. Mezitím v USA stojí sluchátka ještě méně na US78 (dolů z RRP US129.99), a jsou k dispozici od Amazon Us, Best Buy and Target.

Za tyto ceny jsou sluchátka velmi dobrá hodnota. Přesto jsou stále k dispozici další přesvědčivé možnosti. Pro více než dvojnásobek výdrže baterie (a přibližně stejnou cenu ve Velké Británii) můžete jít na Cambridge Audio Melomania, která se může pochlubit nejlepším místem v našem skutečném grafu bezdrátových sluchátek. Samozřejmě. to znamená odklon od značky velkého jména.

Pokud stále chcete zabezpečení velkého jména, spolu s jemnějšími možnostmi designu a přizpůsobení prostřednictvím aplikace, pak byste mohli pro některé pupeny Samsung Galaxy o něco více rozdávat, což vám dává přístup k ekvalizéru, ovládacím prvkům okolního zvuku a více Android i iOS.

Další možnosti najdete v našem seznamu nejlepších bezdrátových sluchátek v uši.

Výrok

Pokud hledáte skutečné bezdrátové sluchátka, které se dobře hodí, produkují svěží úrovně basů a mají vynikající výdrž baterie, pak sluchátka Sony WF-XB700 jsou určitě přesvědčivou volbou.

Jsou také skvělou volbou, pokud hledáte sluchátka, která doprovázejí vaše tréninky. zejména díky hodnocení IP, které vám umožní používat je venku bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Jsou na objemné straně, pokud jde o design, a nedostatek aplikace pro další přizpůsobení zvuku je trochu ostuda. Za cenu, kterou prozatím jdou, jsou takto kompromisy přijatelné.

brejle

Sony WF-XB700: Specifikace

 • Bezdrátové uší
 • Hodnocení IPX4
 • Ovládací prvky manuálního tlačítka
 • Extra basy
 • 9hodinová životnost baterie, celkem 18 hodin s pouzdrem na nabíjení
 • Ergonomický design
 • Bluetooth 5.0
 • 2.Frekvenční rozsah pásma 4 GHz
 • 8.0g na pupen
 • Případ nabíjení u USB-C
 • Černá a modrá
| Denial of responsibility | Contacts |RSS