Specifikace Realme 10 4G odhaleny prostřednictvím Geekbench brzké uvedení na trh

Řada Realme 10 byla generálním ředitelem společnosti tipována na uvedení na trh před koncem letošního roku.

  • Výpis z Geekbench odhaluje výsledky Realme 10 4G ve střední třídě
  • Rozhovor, který generální ředitel společnosti Realme poskytl serveru GSMArena, naznačil uvedení tohoto telefonu na trh
  • Při srovnání je čip Helio G99 výkonnější než Snapdragon 680

realme, geekbench, uvedení

Nový výpis na Geekbench odhalil některé podrobnosti o připravovaném telefonu Realme, Realme 10 4G. Příspěvek od tipaře Mukula Sharmy ukazuje Realme 10 4G uvedený pod kódovým označením Realme RMX3630 v benchmarkovém prohlížeči Geekbench. Smartphone patří v Indii mezi oblíbená zařízení střední třídy a konkuruje zařízením, jako je portfolio Redmi Note společnosti Xiaomi. jedná se tak o očekávaný smartphone, který bude uveden na trh v letošním roce.

Co Realme 10 4G nabízí

Podle výpisu z Geekbench běží Realme 10 4G zřejmě na nové generaci čipu MediaTek Helio G99. Druhý jmenovaný je 4G čipset, který byl uveden na trh v květnu letošního roku, a zejména si bere na paškál 4G SoC Snapdragon 680 od společnosti Qualcomm. Čip je založen na 6nm jádrech a má dvě výkonná jádra Cortex-A76 a šest efektivních jader.

Pozoruhodné je, že Helio G99 by měl být výkonnější než Snapdragon 680. Podle údajů z benchmarku Geekbench překonává Helio G99 Snapdragon 680 ve vícejádrovém výkonu o téměř 7 %, a měl by tedy být schopen nabídnout vyšší výkon než Snapdragon 680. Zařízení, jako je Xiaomi Redmi Note 11, běží na Snapdragonu 680, což naznačuje, že Realme 10 4G může být teoreticky výkonnější. i když jeho reálné detaily se teprve uvidí.

Nové mobilní telefony Realme budou v Indii uvedeny na trh v roce 2022: Realme GT Neo 4, Realme řady 10 a další

10 nejlevnějších 5G telefonů v Indii v roce 2022: POCO M4 Pro, Realme 9 5G, Redmi Note 11 Pro a další

Moto G42 vs Redmi Note 11: Který telefon do 15 000 rupií byste si měli koupit?

Mezi další klíčové vlastnosti, které byly spatřeny, patří 8 GB RAM, baterie s kapacitou 4 880 mAh a systém Android 12, který pohání softwarové prostředí smartphonu. Smartphone již byl spatřen, že obdržel několik certifikací, včetně v Evropě, Thajsku a Indonésii, což naznačuje, že uvedení zařízení na trh se blíží.

Pokud by byl uveden na trh v nadcházejících týdnech, byl by v souladu s prohlášením generálního ředitele společnosti Realme Madhava Shetha ze začátku tohoto roku v rozhovoru pro GSMArena, který naznačil, že řada Realme 10 bude představena před koncem roku 2022. což naznačuje uvedení na trh přibližně ve sváteční sezóně.

SOURCE

Image:www.91mobiles.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS