Srovnání: Samsung Galaxy M20 vs Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Samsung Galaxy Note 6

Samsung Galaxy Note 4 Recenze: Tato pravidla Android Phablet s perem

Powerhouse Ultra HD společnosti Samsung přebírá iPhone 6 Plus a LG G3 s některými z nejkonkurenceschopnějších specifikací průmyslu a určitým malým nástrojem, který nikde jinde nenajdete.

Kariéra Jessica Dolcourt s CNET začala v roce 2006 a zahrnuje recenze, hlášení, analýzu a komentář pro stolní software; Mobilní software, včetně úplně prvních aplikací pro Android a iPhone a operační systémy; A mobilní hardware s důrazem na iPhone a Samsung. Jessica byla jedním z prvních lidí na světě, která testovala, kontrolovala a hlásila o skládacích telefonech a 5G bezdrátových rychlostech. Jessica začala v roce 2019 vést sekci CNET pro tipy a časté dotazy, přičemž vedla pokrytí praktických rad o rozsáhlých tématech od osobních financí po telefony a domov. Je držitelkou MA s vyznamenáním z University of Warwick (Velká Británie).

Aktualizace konce roku 2016

V lednu 2014 společnost Samsung představila Galaxy Note 4 a poskytla přírůstkový upgrade na svůj populární, super velikost, stylus vybavený smartphone. Byl to všestranný skvělý telefon s pulzujícím displejem, vysoce kvalitním 16megapixelovým fotoaparátem a robustním procesorem. Od té doby společnost přinesla dvě nové generace poznámky Galaxy.- poznámka 5. solidní, spolehlivý nástupce poznámky 4.- a poznámka 7. což byla neligovaná katastrofa, vzhledem k její náchylnosti k přehřátí a v některých případech zapálit. (Samsung přeskočil nomenklaturu „Poznámka 6“.)

Samsung Galaxy Note 4

Dobrý

5.7palcová Samsung Galaxy Note 4 má brilantní obrazovku s vysokým rozlišením a pořizuje vynikající venkovní výstřely na svém 16megapixelovém fotoaparátu s optickou stabilizací obrazu. Používání stylusu je pohodlnější a baterie se velmi rychle nabíjí.

Sečteno a podtrženo

Samsung Galaxy Note 4 je telefon z roku 2014, který je kolem jeho prvotřídní. Místo toho se rozhodněte pro poznámku 5 nebo Galaxy S7.

Po vzpomínce na vzpomínku a některé velmi negativní publicity v září Samsung zastavil výrobu Galaxy Note 7. Společnost dříve požádala dopravce po celém světě, aby pozastavili prodej telefonu. Americká komise pro bezpečnost spotřebitelských produktů odešla dále. Říká: „Spotřebitelé by měli zapnout a přestat používat všechny Galaxy Note 7S.“

srovnání, samsung, galaxy, xiaomi

Naše rada: Nekupujte si Galaxy Note 7, i když ji stále najdete. A pokud ji již vlastníte, měli byste jej okamžitě vypnout a vyměnit si za telefon, který není poznámkou 7. Všichni američtí buněčné nosiče a Best Buy (mimo jiné) si vymění vaši poznámku 7 za telefony stejné hodnoty na stejné síti. Podobné programy platí ve Velké Británii a Austrálii.

Galaxy Note 5, kterou Samsung stále prodává, však zůstává skvělým neexplozivním telefonem. Ačkoli nemá všechna letošní vylepšení hardwaru nebo softwaru, má skvělý fotoaparát, úžasný stylus a rozsáhlou výdrž baterie. A je bezpečné vlastnit a používat.

Ve skutečnosti není nedostatek úžasných alternativ. Apple vydal své iPhone 7 a 7 Plus, které pořizují skvělé fotografie, poskytují dlouhou životnost baterie a poskytují rychlý výkon, i když jim chybí některé z špičkových funkcí Galaxy Note 7, jako je skener Iris a bezdrátové nabíjení. Google nedávno vydal svůj telefon pixelů. A existuje vlastní hrana Galaxy S7 Samsung, která je nejvíce podobná poznámce 7, jen bez stylusu.

Poznámka editorů: Původní recenze Samsung Galaxy Note 4, poprvé zveřejněná v říjnu 2014 a aktualizována od té doby, následuje. Hodnocení, původně 4.5 hvězdiček (9/10) bylo sníženo kvůli konkurenčním změnám na trhu.

Pro stylus nebo ne stylus, to je otázka.

The S-Pen.- Úzký stylus zastrčil dovnitř překvapivě úspěšný, obří 5.7palcový telefon Galaxy Note.- vyniká v davu. Žádný další populární telefon přichází se stylusem a tento z nich nejlépe využívá jeho pěstová vlastnosti a schopnost psát a čerpat na obrazovce. Každý den jsem to instinktivně použil k zapisování seznamu nebo poznámky a udržoval obrazovku čistou před šmouhy prstů.

Specifikace poznámky 4 také vydělávají vynikající známky napříč deskou, včetně jeho očí popišeně živého displeje a většinou 16-megapixelového fotoaparátu s optickou stabilizací obrazu. Rychlé rychlosti dat LTE a robustní procesor se připojují k řadě dalších specifikací a funkcí, které snadno způsobují, že kovově lemovaná, Android-poháněná poznámka 4 se snadno rovná ostatním nejlépe hodnoceným telefonům.- a často lepší. Nevýhody telefonu, i když jsou přítomné, jsou menší a málo.

Jako někdo, kdo má rád fyzický akt psaní, miluji dovednosti stylusu poznámky 4. Pokud vás však akt dávání digitálního pera na papír přeskočí, přeskočte toto sluchátko ve prospěch jiných telefonů s velkou obrazovkou, které potenciálně stojí méně a provádějí základní úkoly stejně dobře. Letošní poznámka Galaxy Note provádí pouze přírůstková vylepšení oproti loňskému Runaway Note 3. A pokud S-Pen těžce nepoužíváte, poznámka „phablet“ stojí příliš mnoho ve srovnání s konkurenčními telefony s velkými obrazovkami, jako je LG G3.

Poznámka 4 se prodává za 300 na shrnutí a 600 off-shrnutí v USA; 600 GBP nebo 650 GBP ve Velké Británii; a AU940 v Austrálii. Přejděte do konce pro srovnání cen.

Návrh a sestavení: kov přes plast

Dosažení prémiového designu zenitu již dlouho uniklo Samsungu, jehož polykarbonátové telefony jsou obvykle atraktivní, ne-li slintané hodné. Začátkem tohoto roku Samsung zlomil celou plastickou plíseň svou kovově obloučenou galaxií Alpha. Přesun opakovaný v poznámce 4. Stříbrné akcenty kolem okraje a knoflíky vypadají ostře na bílé i černé verzi, které jsme viděli; Měli by také třídit zlaté a růžové tóny.

Jak to všechno vypadá? Velmi dobré a mnohem lepší než téměř každý jiný telefon Samsung, který si můžete koupit, s výjimkou snad pro Alpha. Podložka je o něco více texturovaná (a naštěstí bez loňského sýrového, chintzy faux šití). Přímé strany jsou pohodlné uchopit a snadno se držet. Fyzikální tlačítka můžete snadno najít prsty.

Navzdory vylepšením však poznámka 4 stále nedosahuje LG G3 a HTC One M8 Luxe Metal Conturering a Reces a moderní okraje Sony Xperia Z3. Metal také strukturuje iPhone 6 Plus, který udržuje hladší kvalitu sestavení než poznámka 4 (i když nemůžete odstranit zadní desku iPhone.)

Poté, co jsem strávil několik měsíců pomocí telefonu, jsem zjistil, že to dobře drží každodenní opotřebení.

Velikost a přenositelnost

Je tu velký a pak je tu velká a zdá se, že definice se zvětšuje. Přesné rozměry a hmotnost poznámky 4 najdete v níže uvedeném grafu, ale myslím si, že to, co opravdu chcete vědět, je to, jaké to je držet a nosit, zejména ve srovnání s jinými telefony Supersize.

Velikost, je to vlasy vyšší a silnější než poznámka 3 a téměř totožné s iPhone 6 Plus. LG G3 se ve srovnání cítí mnohem kompaktnější, i když jeho velikost obrazovky je jen 0.O 2 palce menší.

Jako relativně krátká osoba s menšími rukama se poznámka 4 technicky vrhá do zády. I když to vypadá, že z toho vyčnívá komické. Stejný scénář platí pro jeho efekty natahování palmy: Zjistil jsem, že jednoruční použití je téměř zbytečné a téměř nemožné, dokonce i se zapnutými softwarovými režimy Samsung. Několik editorů CNET s většími rukavicemi a S však nemělo mnoho problémů s velikostí poznámky 4 a komentovalo, jak je to hezké uchopit.

Jiné externí funkce

Pokud jste obeznámeni s Galaxy S5 Samsung. Do značné míry víte, co dostáváte s poznámkou 4. Fyzické tlačítko Domů a dvě kapacitní měkké klíče spočívají pod obrazovkou, z nichž každá má sekundární funkci, když je stisknete. Tlačítko napájení/zámku zdobí pravou páteř s hlasitovým kolébkem vlevo. Rychlý port nabitý na spodním okraji vyvažuje 3.5 milimetrů náhlavní soupravy Jack a Ir Blaster nahoru.

Pod objektivem fotoaparátu se modul LED flash kombinuje se senzorem srdeční sazby, který se rychle stává dalším Hallmarkem Samsung. Zadní obálku se odtáhne, aby se dostal do slotu pro baterii a kartu microSD, který můžete vyplnit pomocí karty na 64 GB (ale ne 128 GB, které vidíte na některých jiných telefonech). Pouzdro S-pen se nudí také dozadu.

Jedna věc, kterou si nevšimnete, je gumové těsnění obklopující vnitřní části, které jim pomohou udržet je bez vody, na rozdíl od Galaxy S5. Toto není v žádném případě to, že někteří lidé zjistí, že „vodotěsné“ telefony (také jako Xperia Z3) jsou pro jejich hydrofilní životy o něco pohodlnější.

Hudba hraje pěkně a hlasité z reproduktorů, i když jeho určitě průchodná kvalita zvuku je trochu plechová a tenká, ne docela bohatá, zaoblený zvuk HTC One M8, například. V zákulisích poznámka 4 podporuje Bluetooth 4.1 a NFC.

OS a aplikace

Android 4.4 Kitkat je prakticky uvedeno v tomto telefonu, stejně jako vlastní vrstva TouchWiz Samsung. Zdá se, že se Samsung zmenšil z Galaxy S5, než aby se Samsung namísto hromadění na vrcholu, jako obvykle dělá.

Můj časopis, Newsfeed, který žije na Let z vaší domovské obrazovky, se proměnil v Flipboard (který jej stejně poháněl). Funkce Toolbox, která byla představena s S5, je také pryč. Také jsem si užil složky s barevným kódováním na domovské obrazovce, což je další relativně malé opomenutí poznámky 4. Ucho vyhledávání Google pro vyhledávání Google je ve výchozím nastavení vypnuto, ale můžete jej zapnout v nabídce Nastavení aplikace pod „Voice.“

V opačném případě najdete spoustu způsobů, jak přizpůsobit věci od kontroly pohybu po panel oznámení. Režim blokování a soukromý režim jsou přítomni a ti, kteří považují uživatelské rozhraní, mohou přepnout na jednodušší snadný režim. Jako bezpečnostní opatření může biometricky smýšlející zřídit také skener otisků prstů (i když jeho časově úsporná vlastnost je pochybná).

Velké telefony, jako je tento, často přicházejí s nastavení. Novinka v poznámce 4 je ikony přetrvávajícího hostování panelů pro vaše funkce domácího tlačítka a jedno pro teoreticky lepší použití o jednoruční použití zmenšuje okno aplikace pro teoreticky lepší použití. Můžete jej rozšířit nebo skrýt na libovolné obrazovce a samozřejmě přizpůsobit ikony.

Funkce, které by mi pomohly používat telefon s jednou rukou, jsou některé, které se mi líbí, ale aby to fungovalo, musíte být schopni pohodlně uchopit telefon a navigovat palcem, něco, s čím jsem měl problémy Popadl pól na autobus a dával krev, obě činnosti, které tyto tvrzení skutečně testují tím, že vytáhnou paži z provize. Také, i když to má být dočasné, zmenšení okna aplikace poráží účel mít tak velký displej na prvním místě.

Jen dvě další poznámky o aplikacích, než se přesuneme. Můžete si všimnout několika drobných změn zdraví. Aspoň v USA S Health získává nového volitelného „trenéra“, který můžete použít, který získává poskytovatel zdravotní péče Cigna. Kromě kontroly srdeční sazby může aplikace také monitorovat vaši hladinu krve-kyslík (SPO2).

Můžete si také všimnout méně spojených aplikací Samsung obecně, jako je režim dítěte, který byl předinstalován v S5. Ty nezmizely, jsou jen zabaleny do aplikací Galaxy a zahrnují partnerské aplikace (mnoho, které přicházejí s obchody), jako je Dropbox a Kindle pro Samsung. Jakýkoli jiný bloatware, který najdete v telefonu.

Multitasking a další

Poznámka 4 stále podporuje režim rozdělené obrazovky, který vám umožňuje změnit velikost dvou oken aplikace ze seznamu podporovaných programů. Nyní jej můžete spustit několik způsobů, včetně na kartě Relingnts, a můžete také vytvořit menší vyskakovací okna pro přetažení kolem obrazovky.

Ještě více, můžete zmenšit velikost vyskakovacího okna, který jej vznáší po obrazovce jako přetrvávající bublina.- hodně jako chathead v lexikonu Messenger, nebo jako nástrojová schránka nalezená v Galaxy S5.

(Příklady sledujte níže uvedené video.)

Srovnání: Samsung Galaxy M20 vs Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Podaří se Samsungu uzurpovat krále cenově dostupných chytrých telefonů?

V roce 2012, kdy Samsung vzal korunu pro největší zásilky na trhu smartphonů od Nokia, se etabloval jako značka, kterou je třeba počítat s. Výrobce jiho-korejské elektroniky obdržel podobnou reakci z hlediska prodeje i popularity jako Nokia a prospívala a prospívala. Dokud Xiaomi vstoupil do Indie v roce 2014 s MI 3 a zničil Samsungovu párty.

V lednu 2019 Xiaomi trumfla Samsung, aby se stala smartphone společností, aby odeslána nejvíce smartphonů v Indii. Není tajemstvím, že Samsung bojoval na trhu smartphonu středního rozsahu poté, co Xiaomi uvolnil spoustu opravdu chytrých chytrých telefonů!

Poté, co to čekalo ve volné přírodě, přišla Samsung s jejich nejnovějším smartphonem moderního rozpočtu, Samsung Galaxy M20, která bude stoupat proti takovým jako Redmi Note 6 Pro, nesporný král středních ranců. Galaxy M20 je jedním z prvních telefonů v řadě M, který debutoval v Indii, a proto je to důležité prohlášení Samsung sám o sobě. Podívejme se, jak to jde.

Cena a dostupnost

Redmi Note 6 Pro přichází ve dvou variantách- 4 GB RAM/64 GB úložiště při Rs 13,999 a 6 GB RAM/64 GB úložiště při Rs 15,999. Je k dispozici na Flipkart a Mi Store India.

Samsung Galaxy M20 začíná na Rs 10,990 pro variantu s 3 GB RAM a 32 GB úložiště, zatímco kupující budou muset vytáhnout R 12 990 pro 4 GB RAM a 64 GB úložiště.

Zde má Samsung mnohem cenově dostupnou možnost v základní variantě, která by mohla přitahovat u příjemců, kteří jsou na přísném rozpočtu 10 000 Rs. Poté, co to bylo řečeno, je skutečná konkurence mezi varianty 4 GB RAM, kde je Samsung opět schopen Xiaomi opět podříznout o více než 1 000 Rs.

Xiaomi má také variantu s 6 GB RAM, která je cena za 15 999 R a neexistují žádné oficiální informace od Samsungové o 6 GB variantě pro Galaxy M20. S tím z cesty, tady je to, jak se oba chytré telefony ve skutečnosti cítí v rukou.

Návrh a zobrazení

Když jsem vyzvedl Galaxy M20, připomněl jsem své setkání s prvním smartphonem Android Go společnosti, jádrem J2. Podvozek je vyroben z polykarbonátu a křivek kolem okrajů, aby se ubytoval displej. Váží kolem 186 g a je 2.93 palců na šířku. Na druhém konci spektra je Redmi Note 6 Pro s jeho kovovou konstrukcí vážící kolem 181 g, takže je poměrně lehká než Galaxy M20.

Pokud jde o manipulaci, obě druhy stavby přicházejí s jejich výhodou a nevýhody. Xiaomi se moc nepohnul se základním designem, který vidíme, jak většina telefonů Xiaomi získává. Od někoho, kdo má přístup k těmto chytrým telefonům než obvyklý kupující, se nyní design Redmi Note 6 nadužívá. Ale hej, funguje to, takže bychom si neměli stěžovat.

Galaxy M20 je však celá plastová sestavení. To nemá ten matný povrch na zádech a nutí nás to dělat s lesklým zadním panelem, který je místo toho magnetu rozmazání. Vzhledem k polykarbonátové povaze stavby bude zvyklá na škrábance a promáčknutí více než poznámka 6 pro. M20 je také o něco užší než poznámka 6 Pro, což umožňuje snadné přilnavost pro lidi s velkými rukama. Zdá se, že se navíc po celém těle vyrovnává rovnováha. Totéž nelze říci o poznámce 6 Pro, která je trochu kluzká díky jeho celokovovému postavenému a štíhlejšímu profilu.

Řeknout, že Galaxy M20 se neshoduje s návrhovým standardem tohoto rozpočtového segmentu, by bylo příliš mnoho. Je to jinak navržený smartphone, díky kterému je pro kupující potenciální možnost zvážit stejně jako Redmi Note 6 Pro.

Společnost Samsung konečně vytvořila své podmínky s zářezem a Galaxy M20 je prvním příkladem společnosti, která přijímá návrh zářezu na jejich chytrých telefonech. Společnost Samsung odhalila jiný návrh zářezu, na kterém během konference vývojářů pracovali zpět, a Galaxy M20 je jen jeden v dlouhém seznamu smartphonů Samsung, který bude v roce 2019 představovat Notch na frontě. M20 má 6.3-palcový plný HD (2340 x 1080 pixelů) IPS displej, který má 19.Poměr stran 5: 9 V důsledku Notch Infinity-V. Toto je váš běžecký zářez WaterDrop, který umožňuje poměr 83% obrazovky k tělu.

Poznámka 6 Pro má na přední straně původní design zářezu s obrazovkou měřící 6.26 palců diagonálně. Panel IPS má rozlišení Full HD (2280 x 1080 pixelů) s přibližně 81% poměrem obrazovky k tělu a poměrem stran 19: 9. Obrazovka je zakončena 2.Glorilský skleněný panel 5D Corningové, který nabízí více ochrany na displeji než obvykle. Totéž není přítomno na Galaxy M20.

Při pravidelném používání vypadá obrazovka na Galaxy M20 přitažlivější pro oko. Hodně z toho lze připsat tomu, jak se obrazovka účinně prolíná do uživatelského rozhraní. Samsung také dokázal zúžit rámy ještě dále, což mělo za následek elegantní rámy. Brada je také užší než u noty 6 pro. To je něco, co společnost Samsung přináší do svých let zkušeností s výrobními panely. Obrazovka na Galaxy M20 je ve svém skutečném smyslu schopna poskytnout zážitek z plného pohledu a to lze pozorovat pouhým pohledem na dva telefony. Og zářez ztratil své kouzlo, ne?

To neznamená, že zobrazovací panel na M20 je v žádném případě lepší než panel na Redmi Note 6 Pro. Oba telefony se navzájem hrají několika způsoby. S poznámkou 6 Pro je na obrazovce velmi měkký světle modrý odstín, což je důvod, proč barvy vypadají měkké a trochu nudné ve srovnání s Galaxy M20. Ale obrázky a videa na poznámce 6 Pro vypadají trochu svěží než na Galaxy M20. Pak, vizuálně, obrazovka M20 vypadá mnohem lépe kvůli malému zářezu.

Takže to opravdu tady a tam, pokud to mohu říct. Z pohledu spotřebitele obsahu mají oba telefony opravdu dobrý displej, je to vizuální zážitek, který se liší kvůli různým typům zářezu.

Fotoaparát

Duální kamery na obou telefonech umožňují dobrý zážitek z fotografií a nadšenci by měli mít na paměti. Nastavení na M20 se skládá z primárního 13MP snapperu s f/1.9 clony a 1.Senzor 12 mikronů. Podporuje PDAF a pomáhá mu jediný LED flash. Na poznámce 6 Pro je 12MP primární kamera s clonou f/1.9 a velikost senzoru 1.4 mikrony.

Za denního světla kamera M20 vytváří obrázky, které jsou dobře odkryté, s detaily, ale nasycenějším. Poznámka 6 pro na druhé straně produkuje poměrně dobré podrobné obrázky, které mají přirozené barvy. Na M20 byly obrázky často nasycené, s mírně kontrastem a jasem. Obrázky z Note 6 Pro jsou méně podrobné, ale dokážou udržet přesnost barev, vyvážení bílé a expozice.

V noci svítí kamera na poznámce 6 Pro, protože je schopna zachytit více podrobností ve scéně, i když se spoustou hluku. Byly chvíle, kdy bylo mnoho výstřelů nadměrně vystaveno, což je náznak krmení senzoru ze světla, o něco více než obvykle. Autofokus je elegantní. Má křivku učení, která je pro fotografy opravdu dobrá.

Oba telefony sportují 5MP sekundární kamera, ta na M20 má f/2.2 clona s širokoúhlým objektivem, která zachycuje až 120 stupňů více scény ve fotoaparátu. Právě tato schopnost by měla přilákat nadšence fotografií. M20 je schopen vytvořit některé opravdu dobře vypadající širokoúhlé snímky, které jsou plus pro jakýkoli smartphone v našich knihách.

Redmi Note 6 Pro’s Secondary 5MP Camera pomáhá do hloubky snímání a vytváří obrázky s efektem hloubky pole. Fotoaparát je schopen přibít tuto část, protože obrázky portrétu z ní vypadají přirozeně, podrobně pod kontrolou dobře podrobný. Je také schopen udržet černochy na přímém slunečním světle, které v případě M20 jen vyhodí z vody expozicí.

Přední kamery na poznámce 6 pro ace proti M20, protože jsou schopny vytvářet obrázky, které jsou mnohem podrobnější, s přirozenými barvami a dobrým vyvážením bílé bílé. M20 se prostě nezdá být až do práce, režim krásy.

Obě kamery jsou v rozpočtu poměrně pokročilé a se seznamem výše uvedených výhod a nevýhod září v nějakém nebo jiném aspektu. Zatímco člověk by mohl žít s méně podrobným obrázkem, který je přirozeně přesnější, ostatní by mohli být odloženi kvůli malému rozdílu v detailu zadržení. Podobně barevná reprezentace na obrázcích z kamery Galaxy M20 ve skutečnosti nedělá spravedlnost a může být pro některé nevýhodou.

Výkon, uživatelské rozhraní a baterie

Nejprve si začneme tím, jak se na papíře dostane jak Galaxy M20, tak Redmi Note 6 Pro PARE. M20 je poháněn čipovou sadou Exynos 7904 s osmijádrovým procesorem a grafickým procesorem MP71 MP2. Dva klastry Cortex-A73 pro vysoce náročné úkoly na 1.8GHz a šest jádra energeticky efektivních kůry a53, každá na 1.6GHz tvoří CPU.

V konkurenci se Qualcomm Snapdragon 636 stal téměř jako standardní nabídka na smartphonech střední třídy. SD 636 je vyroben na 14nm architekturním procesu stejně jako Exynos 7904. Je to CPU octa-jádro, sestává ze čtyř výkonu a čtyř energetických jádra. Kryo 260 je založeno na jádrech kůry-A73 a Cortex-A53, ale je o něco silnější, a proto zaostává Galaxy M20 zaostávat. Spojte to s tím, že kapacita RAM se vynoří na 4 GB, není možné udělat jen málo pro zlepšení výkonu. CPU na Redmi Note 6 Pro může převzít Galaxy M20 s použitím méně než 30% své celkové běžecké kapacity. Tento rozdíl lze snadno spatřit v benchmarkových skóre obou telefonů.

Galaxy M20 skóroval 109220 bodů na Benchmark Antutu, zatímco Geekbench 4 jej udělil 1320 bodů za jednojádrovou a 4087 bodů za vícejádrový výkon. Zatímco, Redmi Note 6 skóroval 1337 bodů na jednojádrovém a 4903 bodech na vícejádrovém testu výkonu Geekbench 4. Na Antutu, poznámka 6 Pro skóroval 116257 bodů.

Pro Galaxy M20 se pokazilo několik věcí. Dokonce ani grafický procesor na Galaxy M20 je nyní datován a v žádném případě nemůže odpovídat grafickému výkonu na Redmi Note 6 Pro. Hráli jsme několik kola PUBG Mobile a hraní na poznámku 6 Pro nahradilo to, že Galaxy M20. Multi-tasking na Galaxy M20 se cítí mnohem pomaleji ve srovnání s note 6 pro, jinak běží aplikace ve vánku. Zářez WaterDrop je poměrně menší než ten běžný na poznámce 6 Pro, Samsung je schopen převzít okraj s větší obrazovkou.

Android Google 8.1 Oreo běží na obou smartphonech s jejich spravedlivým podílem na přizpůsobení. Galaxy M20 se vrací se zkušenostmi 9.5 UI, zatímco redmi poznámka 6 pro má svou kůži MiUi 10. Musíme říci, že uživatelské rozhraní na M20 vypadá přitažlivější a svěží. Je to také kvůli menšímu zářezu a vizuálně velké obrazovce s tenkými rámy. UI se mísí do obrazovky a celkově se cítí spíše jako část telefonu.

Animace v Samsung’s Experience 9.5 UI se cítí mnohem přirozenější, ale jsou kapičování rámových kapek a zpoždění. Obviňujte Samsung za nepoužívání lepšího procesoru a dokonce i narážené berany, ale to je to, co nabízejí. V pravidelném používání má poznámka 6 Pro mnohem optimalizované uživatelské rozhraní, které umožňuje rychlejší operace a rychlost, něco, co M20 postrádá. Poznámka 6 Pro využívá všechny výhody Snapdragon 636 a to jen ukazuje.

Výhoda větší baterie 5 000 mAh je zcela zřejmá, každá jednotka se počítá, správně? Samsung je schopen nabídnout 1000 mAh více než to, co je přítomno na Redmi Note 6 Pro. V naší denní hodnotě těžkého využití sestávající z činností, jako je procházení internetu, procházení krmivami, hraní kolem nebo dvou PUBG a sledování videí na YouTube; Galaxy M20 zůstala s 26% nábojem, zatímco poznámka 6 pro měla stále 34% šťávy. Zajímavé bylo, že oba telefony vykazovaly odhadovanou výdrž baterie, která byla docela blízko. Se stejným vzorem použití měl M20 trvat 13 hodin, zatímco poznámka 6 Pro zemřel za 12 hodin 49 minut. Zde vstupuje do hry větší kapacita.

V našich testech baterie v průměru M20 vykazoval v průběhu hodiny 12% baterii v baterii. Poznámka 6 Pro měla v průměru přibližně 14%, což je blízko, ale padá 1000 mAh krátký. Pro kupující je třeba mít na paměti, že zatímco M20 má větší baterii, nepřekládá se do dobrého celkového výkonu, který je poznámka 6 Pro je schopen poskytnout. Pokud si člověk zjevně chce delší trvalou baterii, určitě mohou slepě pokračovat s M20, ale to přichází na náklady, o které by si měli být vědomi.

Výrok

Samsung Galaxy M20 přichází v době, kdy byli lidé na nabídku Xiaomi příliš zvyklí. Určitě to nepřichází se sladkostí v ruce, ale místo toho zpochybňuje krále. Uzurper, M20 je cena na velmi sladkém místě mezi různými varianty poznámky 6 pro a téměř chce, abyste se na to všichni podívali. Zatímco výkon poznámky 6 Pro je bezkonkurenční, existuje několik věcí, které Galaxy M20 dělá správně jako čerstvý design, vodní zářez, velká baterie a dobrá kamera.

Uživatelé, kteří jsou na trhu a hledají nový smartphone v rozpočtu v rozmezí od 10 000 do 15 000 Rs, by mohli získat jeden z těchto smartphonů. Zatímco varianta 6GB RAM redmi poznámky 6 pro je pro uživatele, je v horní variantě M20 a základní varianta poznámky 6 Pro. Pokud jste přísahákem na výkon, méně zpoždění a hladký uživatelský zážitek, Redmi Note 6 Pro je to, co byste si měli vybrat. Naopak, pokud uživatelé hledají něco jiného než obvyklé telefony Xiaomi, Samsung Galaxy M20 vytváří hodnotu konkurenta.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Samsung Galaxy Note 10: Cheat Sheet

Cheat Sheet TechRepublic do Samsung Galaxy Note 10, Note 10 a poznámka 10 5G pokrývá rozdíly mezi těmito třemi modely a proč mobilní zařízení záleží na podnikání.

Galaxy Note 10 Samsung je vysoce očekávaným nástupcem řady Galaxy Note 9, který je plánován na vydání 23. srpna. I když je to první ze série not, která představila model schopný 5G, dostupnost 5G je v USA omezená. Podobně se poznámka 10, která má 5G, spustí nejprve na Verizonu v USA, s podporou dalších dopravců přicházejících později. Podobně pouze poznámka 10 bude podporovat 5G v USA, přičemž Samsung ponechá dveře otevřené pro 5G-schopnou verzi menší poznámky 10 pro mezinárodní trhy.

Cheat Sheet TechRepublic do Samsung Galaxy Note 10 obdrží aktualizace, jakmile bude k dispozici další informace. Tento článek je také k dispozici jako stahování, Cheat Sheet: Samsung Galaxy Note 10 (zdarma PDF).

Co je to Galaxy Note 10?

Samsungova Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 představují devátou generaci linie Galaxy Brands of Phablets (nebyla produkována žádná Galaxy Note 6). Poprvé v řadě Galaxy Note vyrábí Samsung dvě různé velikosti obrazovky pro již skvěle velký telefon, celkem tři modely Galaxy Note Modely. Zatímco Galaxy Note 10 upustí 3.5mm konektor pro sluchátka a slot pro kartu microSD je omezen na větší notu 10, zachovává si podpisový stylus pero s perem.

Galaxy Note 10 si zachovává stejné 6.3 ″ obrazovka jako poznámka 9, zabalená do mírně menšího rámu. Displej je dynamický displej AMOLED s rozlišením 2280 × 1080 (401 PPI) a zahrnuje 8 GB RAM a 256 GB interní úložiště s baterií 3 500 mAh.

Viz: pokrytí Samsung Galaxy (TechRepublic on Flipboard)

Balíčky Galaxy Note 10 v masivním 6.8 ″ obrazovka. Stejně jako v poznámce 10 používá dynamický displej AMOLED s rozlišením 3040 × 1440 (498 PPI) a zahrnuje 12 GB RAM a buď 256 GB nebo 512 GB Internal Storage, rozšiřitelný pomocí slotu microSD, s baterií 4 300 mAh baterie.

srovnání, samsung, galaxy, xiaomi

5G-schopná verze Galaxy Note 10 bude spuštěna nejprve na Verizon Wireless s použitím modemu X50 Qualcomm první generace X50. Galaxy Note 10 5G podporuje spojení 5G Non-Standalone (NSA), a to jak ve frekvencích sub-6 GHz (FR1), tak v mmwave (FR2) (FR2).

Zde je, jak se liší Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10.

6.3palcový Dynamický displej FHD Dynamic AMOLED Infinity-O, 2280 × 1080 (401PPI) HDR10 Certified

6.8palcový quad HD dynamický AMOLED INFINITY-O Displej 3040 × 1440 (498PPI) HDR10 Certified

  • Ultra široký: 16MP F2.2 (123 °)
  • Široký úhel: 12MP 2pd AF F1.5/F2.4 OIS (77 °)
  • Telephoto: 12MP F2.1 OIS (45 °)
  • Ultra široký: 16MP F2.2 (123 °)
  • Široký úhel: 12MP 2pd AF F1.5/F2.4 OIS (77 °)
  • Telephoto: 12MP F2.1 OIS (45 °)
  • Kamera hloubky: VGA

71.8 x 151.0 x 7.9 mm, 168G (BLE S PEN: 5.8 × 4.35 × 105.08 mm, 3.04G)

77.2 x 162.3 x 7.9mm, 196g (196g pro 10 5g) (BLE S PEN: 5.8 × 4.35 × 105.08 3.04G)

7nm 64bitový procesor Octa-Core (max. 2.8 GHz 2.4 GHz 1.7 GHz)

8 GB RAM s interním úložištěm 256 GB

12 GB RAM s 256 GB nebo 512 GB interního úložiště

Rozdíly v nasazení mobilní sítě ovlivňují dostupnost. Poměrně nasazení sítě MMWave s hladovou energií od společnosti Verizon a Atamp; T vyžadují větší baterie. Podle CNET „v Jižní Koreji a dalších trzích. možná Evropa. bude existovat možnost pro 5G v menší Galaxy Note 10. Ale pouze verze plus přijde s 5G v USA.“

Podobně CNET hlásí, že Galaxy Note 10 5G pro Atamp; T a T-Mobile použije modem druhé generace Qualcomm X55 X55. Očekává se, že novější modem se bude zabývat problémy spotřeby energie a rozptylu tepla, i když tyto modely „budou mít přístup pouze k jejich sub-6GHz sítím, nikoli jejich službu milimetrů vln.„Frekvence sub-6 GHz nebudou schopny dodávat rychlosti výroby nadpisu, i když doručí konzistentnější pokrytí.

Displeje na obou jsou certifikovány HDR10 a obě mají trojici zadních kamer: 16MP ultralehkově široká čočka, 12MP širokoúhlý objektiv a 12MP teleobjektiv a také 10MP selfie fotoaparát. Poznámka 10 obsahuje fotoaparát VGA „DephVision“. Podobně jsou oba poháněny Qualcomm Snapdragon 855 na modelech prodaných v USA, s modely na domácím trhu v Jižní Koreji Samsung-a potenciálně dalšími trhy-pomocí interně vyvinutého Samsung Exynos 9825.

Pro sítě podporují jak Wi-Fi 6, tak Bluetooth 5.0, a mít anténu 4 × 4 MIMO podporující „až 7AA, LAA a LTE CAT. 20 ”pro až 2.0 Gbps ke stažení a 150 Mbps upload.

Všechny modely Galaxy Note 10 budou spuštěny s Androidem 9.0 (koláč).

Dodatečné zdroje

Proč záleží na Galaxii 10?

S ohledem na obtíže, které Samsung čelil zpožděnému spuštění Galaxy Fold začátkem tohoto roku, stejně jako předchozí potíže s sestavou Galaxy Note, je Galaxy Note 10 důležitým uvedením produktu pro Samsung, aby prokázal své bona venkovských vedou Spolehlivě funguje.

Stejně tak je Samsung jedním z prvních výrobců chytrých telefonů smartphonů, kteří zavádějí 5G chytré telefony, díky čemuž je 5G schopna varianta Galaxy Note 10 důležitým faktorem pro uživatele, kteří chtějí upgradovat, protože 5G mobilní sítě jsou nasazeny více široce. To znamená, že zatímco nasazení 5G v USA je stále relativně vznikající, uživatelé se také pravděpodobně zdráhají utratit více než 1000 za smartphone pouze LTE. Vzhledem k cenám 949 pro poznámku 10 a 1099 pro poznámku 10 je pro přesvědčení spotřebitelů pravděpodobně nutné prodeje dopravce nebo hodnoty.

Zatímco pozice společnosti Samsung jako největší výrobce chytrých telefonů je (teoreticky) pod hrozbou zvýšené konkurence ostatních výrobců Androidu včetně Huawei, jakož i z iPhone Apple, politické potíže a předpovědi Huawei z prvního 5G iPhone sklouznutí do roku 2020 Giant Room přesunout.

Dodatečné zdroje

Kdo má vliv na Galaxy poznámka 10?

Galaxy Note 10 je obzvláště přesvědčivou možností pro obchodní profesionály, s ohledem na partnerství společnosti Samsung se společností Microsoft, vzhledem k předběžnému načtení kancelářských aplikací a schopnosti exportovat ručně psané poznámky v aplikaci Samsung Notes do Microsoft Word, mimo jiné aplikace.

Stejně tak aplikace společnosti Dex Dex Dex Dex umožňuje rozsáhlou integraci Windows a přináší schopnost přetahovat soubory mezi zařízeními, a také si prohlédnout oznámení, odesílat a přijímat zprávy a zobrazit fotografie.

Nabíjecí schopnosti se také liší v poznámce 10, s 45 W nabíječkou schopnou po 77 minutách doručit plné nabití. Samsung to také nabízí jako schopnost vydržet po celý den po 30 minutách nabíjení. Bezdrátový PowerShare také umožňuje uživatelům „bezdrátově dobití galaxie, galaxie pupeny nebo jiné zařízení s podporou Q“ pomocí poznámky 10.

Novinkou v řadě Galaxy Note 10 je vzduchová gesta, což je funkce, která „[umožňuje] ovládat určité aspekty zařízení pomocí gest s perem S,“ podle Samsung. V praktickém používání demo aplikace Prezentační demo, Larry Dignan Zdnet poznamenal, že „nemohl jsem úplně dostat funkci gesto vzduchu, aby fungovala důsledně. Nebylo jasné, zda bych měl nasměrovat pero S na kameru nebo ho na stranu, abych ponořil kameru, postoupil do galerie nebo šel na nový snímek zjistil jsem, že recituji tisk, přejetím a pustím se kamkoli se dostat kam se dostat kamkoli se dostat.“

Dodatečné zdroje

Kdy bude Galaxy Note 10 uvolněna?

Předobjednávky pro Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 Začíná 8. srpna 2019. Kupujícím je nabízen kredit 150 Samsungu, kteří si předobjedlují Galaxy Note 10, se 100 kreditem pro kupující menší Galaxy Note 10.

Galaxy Note 10 a 10 bude k dispozici na Atamp; t, sprint, t-mobile, u.S. Cellular, Verizon Wireless a Xfinity Mobile, online a v obchodech, s datem vydání naplánovaného na 23. srpna 2019. Bude to také prodáno v Amazonu, Best Buy, Costco, Sam’s Club, Target a Walmart.

Galaxy Note 10 5G je časově omezená exkluzivní prostřednictvím společnosti Verizon Wireless, spuštění 23. srpna 2019. Bude k dispozici na Atamp; T, Sprint a T-Mobile později, nespecifikované datum.

Viz: IT Hardware Policy Procurement Policy (TechRepublic Premium)

V USA je nalezena varianta Aura Blue varianta Galaxy Note 10.com, “a je k dispozici v dopravci a odemčených verzích.

Ceny začíná na 949.99 pro Galaxy Note 10 a 1099.99 pro Galaxy Note 10, pro nosič i odemčené verze. Galaxy Note 10 5G na Verizonu začne na 1300. Ceny za Galaxy Note 10 5G je nepotvrzeno při spuštění.

Podle Samsungu mohou způsobilí zákazníci v USA „dostat až 6 měsíců neomezené hudby s Premium Spotify na vaší Galaxy Note.“

Dodatečné zdroje

Jaké jsou dobré alternativy k Galaxy Note 10 a 10?

Vzhledem k tomu, že Google. ne Samsung. kontrolu Android, jsou Google vlastní Pixel 3 a Pixel 3 XL pro profesionály přesvědčivý výběr pro profesionály. Macy Bayern TechRepublic poznamenává v porovnání point-to-point, že téměř roční Pixel 3 může mít „možnou delší životnost pro její zařízení a konzistentní aktualizace zabezpečení.“Bayern také poznamenává, že„ kamera Pixel 3 je působivá, ale ne nutně nejvyšší priorita pro obchodní profesionály, kteří by pravděpodobně získali více najetých kilometrů z Samsungových schopností DEX a Windows propojení.“

Podobně Jason Cipriani Zdnet poznamenává, že Pixel 3 je zcela překonán pro palubní úložiště, protože pixel 3 vrcholí na 128 GB, zatímco poznámka 10 začíná na 256 GB. Stejně tak Cipriani poznamenává, že „iPhone XS Max je nejtěžší ze čtyř zařízení, převažuje nad menší notou 10 přesně 40G. Je to ještě těžší než poznámka 10 plus, přestože je menší.„Matthew Miller Zdnet. který použil poznámku 9 jako denní řidič za poslední rok. plánuje obchodovat až do poznámky 10. Jessica Dolcourt CNET tvrdí, že poznámka 9 je stále přesvědčivá, zejména pokud dostává snížení cen.

Lynn La CNET také poznamenává, že The OnePlus 7 Pro je levnější a získal cenu CNET Editors ‚Choice Award v červnu. Vzhledem k relativně cenovnici ceny společnosti Samsung Note Note Duo se rozhodně stojí za zvážení OnePlus.

Dodatečné zdroje

Přihlaste se k odběru zpravodaje TechRepublic Premium Exclusives

Ušetřete čas s nejnovějšími stahováními Premium TechRepublic, včetně původního výzkumu, přizpůsobitelných šablon IT politiky, připravených prezentací oběda a učení, najímání nástrojů, kalkulaček návratnosti investic a další. Výhradně pro vás!

Doručeno úterý a čtvrtek

Samsung Galaxy Note 6 vs Galaxy Note 4 Porovnání: Vysoké poznámky

Lidé online často citují Samsung Galaxy Note 4 jako jeden z nejlepších smartphonů Android vůbec. Pokud je vlastníte, pak očekávám, že vaše památky jsou stanoveny přímo na další iteraci série. Galaxy Note 6 bude vydána koncem tohoto roku a zvěsti se hromadí. Co se změní a co zůstane stejné? Tady jsou moje současné myšlenky.

Samsung Galaxy Note 4 vs Galaxy Note 6: Design

Galaxy Note 4 byla místo, kde Samsung začal dělat vážné kroky ke zlepšení jedné z (vnímaných) největších slabostí: design zařízení. Poznámka 4 uspěla v mnoha ohledech, ale to bylo použití kovového okraje na zařízení, studený, plochý kov a zkosené okraje, které nás okamžitě připojilo k Androidpit a naznačilo vysokou kvalitu, aby přišel do softwaru a výkonu.

Za tímto účelem by nebylo nespravedlivé říci, že dvouletá Galaxy Note 4 může stát rameni k rameni (nebo tlačítko napájení na tlačítko napájení) s vlajkovými loděmi 2016. Dvě generace jsou v letech smartphonů dlouhou dobu a je to kredit na návrh poznámky 4, který stále drží dodnes.

Kam tedy Samsung směřuje další s notou estetikou? Završte pohled na prozatímní zařízení, poznámku 5, pro některé stopy. Toto byl první ze série, který šel veškerý kov a sklo a to samé se zdá být na kartách pro zařízení šesté generace.

Série Galaxy S často působí jako indikátor nadcházejících postupů návrhu noty, ale tentokrát je současná vlajková loď nespolehlivým barometrem. Důvodem je to, že Galaxy S7 vzala mnoho designových podnětů z poznámky 5, takže je pro Samsung těžší iterovat a zajistit, že poznámka 6 přináší svěží vzhled.

Co dělám, předpovídám. a v roce 2012 jsme předpovídali, že by Google vyrůstal. Takže, víte, jsme v podstatě čarodějové-je kovové tělo se zakřiveným skleněným zadním, větší poměr obrazovky k tělu než poznámka 4 (vyšší než ~ 74 procent), podpora microSD, odolnost proti vodě, skener otisků prstů a srdce.te monitor. Docela bezpečné sázky, tam.

Pokud jde o vyloučení, neočekávejte odnímatelnou baterii: proč by někdo chtěl ji teď, když si můžete koupit levnější a pohodlnější přenosnou baterii? Také IR Blaster (uvedený na poznámce 4) se nemusí objevit na poznámce 6 (Samsung to upustil na nedávné S7).

Vzhledem k tomu, že Samsung již poskytuje prémiovou kvalitu se svými poznámkami, nepochybně se pokusí přidat některé „honosné“ nové funkce, které vám pomohou s marketingem poznámky 6. Kombinovaný stylus a stojan je jednou z potenciálních možností, stejně jako myšlenka na notebook Dock (oba se dříve říkaly, ale ani bych se nepočítal).

Ať se stane cokoli, je nepravděpodobné, že se společnost Samsung spoléhá pouze na přístup „Note 5 s lepšími specifikacemi“. Doufáme v novou klíčovou funkci, ale očekáváme trik nebo dva.

Samsung Galaxy Note 4 vs Galaxy Note 6: Display

Galaxy Note 4 sportovala displej QHD, další z jeho funkcí, které mu pomohly zůstat konkurenceschopné v roce 2016. Poznámka 6 bude pravděpodobně mít stejné rozlišení, i když nás Samsung mohl překvapit displejem 4K, protože Sony tento precedens dříve stanovil. Je však nepravděpodobné.

Větší potenciál je možnost, že společnost Samsung uvolní poznámku 6 se zakřiveným displejem.

srovnání, samsung, galaxy, xiaomi

Nyní společnost Samsung vydala řadu zakřivených telefonů a zvěsti se uvádí, že korejský gigant prototypizuje dvě notové verze: jeden s plochým displejem a zakřivenou variantou.

Samsung samozřejmě již letos vydal zakřivený phablet, hranou Galaxy S7, a pokud odtud neučiní pouze zakřivená zařízení, nevidím žádný důvod, proč by poznámka 6 přistoupila k tomuto přístupu (slavná poslední slova gulp).

Samsung Galaxy Note 4 vs Galaxy Note 6: Camera

Kamera poznámky 4 byla lepší než většina soutěže z roku 2014 a když Galaxy S7 znovu ukazuje, jak zdatný Samsung může být v této kategorii, očekávejte více skvělých věcí z poznámky 6.

Samsung Galaxy A20 vs Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Aktuální spekulace naznačuje, že poznámka 6 bude mít 25 MP kameru a f/1.4 čočka clony, která by jistě poskytla silný výkon se slabým osvětlením, ale také zní to příliš dobře na to, aby to byla pravda.

Vzhledem k aktuální kvalitě smartphone kamery je zde nepravděpodobná revoluce. Když je vydán, může to být nejlepší kamera na Androidu, ale neočekával bych, že to bude daleko před konkurencí: neslyšel jsem žádné zamumlání jakékoli revoluce kamery na horizontu.

Samsung Galaxy Note 4 vs Galaxy Note 6: Specifikace výkonu a software

Poznámka 4 nesla 3 GB RAM a procesor Snapdragon 805: Očekávejte více RAM a rychlejší procesor na poznámce 6. Na této frontě není nic jiného. Hardware Performance Hardware není nepravděpodobné, že do zkušeností s poznámkou 6 přidává, ale telefon může fungovat o něco rychleji než poznámka 4.

Galaxy Note 4 je v provozu s nejnovější verzí Androidu, tj. Android Marshmallow. Poznámka 6 pravděpodobně dorazí s ní a obdrží poměrně rychlou aktualizaci pro Android Nougat (je to potvrzeno, přesto však?). Poznámka 4 pravděpodobně neobdrží další hlavní verzi Androidu a to představuje jednu z klíčových oblastí, kde poznámka 6 poskytne skutečný nákup motivaci stávajícím uživatelům poznámky 4.

Nejen, že poznámka 6 obdrží cokoli velkolepých vylepšení Google přijde pro Android N, ale rozhraní TouchWiz společnosti Samsung může také obdržet generální opravu, spolu s softwarem PEN série Note Note, Air Command.

Hardware Performance Hardware není nepravděpodobné, že do zkušeností s poznámkou 6 přidává, ale telefon může fungovat o něco rychleji než poznámka 4

Po celý svůj život prošel Air Command několika malými, ale nezbytnými vylepšeními. Nejnovější verze vypadala lépe než kdy jindy a byla také ve své nej funkční. Ačkoli nemáme ponětí, co má budoucnost pro tuto IP, Samsung má obvykle tendenci ji upřednostňovat.

Samsung Galaxy Note 4 vs Galaxy Note 6: Baterie a úložiště

Baterie poznámky 4 má kapacitu 3 220 mah a představovala bezdrátové a rychlé nabíjecí schopnosti. Je také odnímatelný.

O poznámce 6 se říká, že má baterii 4 200 mah: jedna z největších kapacitních baterií na moderní vlajkové lodi. To, bohužel, je v tomto bodě pouhá spekulace.

Rovněž se věří, že poznámka 6 přijme konektor USB typu-C. Přirozeně, mnoho zařízení přijímá tuto technologii, ale. a to je velká „ale“. pokud má poznámka 6 typ USB, bude se stát neslučitelným s náhlavním soupravou společnosti Samsung Gear VR.

Samsung má bezpochyby v úmyslu pokračovat v virtuální realitě dále: znamená, že spuštění poznámky 6 se může shodovat s novou verzí Gear VR. A upřímně řečeno, přiznávám, že jsem nadšený vyhlídkou na poznámku 6 s novou náhlavní soupravou VR.

Krajina VR a AR se po vydání Rift a Vive rozloží a ze všech způsobů, jak by se poznámka 6 mohla zlepšit v poznámce 4 a 5, je VR pravděpodobně nejpravděpodobnější (a myslím si nejzajímavější).

Bylo také navrženo, že poznámka 6 bude dodávána s 256 GB interního úložiště. Dobré pro hromady souborů, ale pro většinu uživatelů nepochybně zbytečné. Doufejme, že je to vyhrazeno pro prémiový model, přičemž základní model drží méně interního úložného prostoru za nižší cenu.

Samsung Galaxy Note 4 vs Galaxy Note 6: Cena a závěr

Galaxy Note 6 bude pravděpodobně jednou z nejdražších Phablets Android vůbec. dokonce i pro variantu vstupní úrovně (nejnižší úložný prostor). Poznámka 4 najdete na Amazonu právě teď za přibližně 450, ale očekávejte, že poznámka 6 stojí více než 700.

V předchozích letech jsme měli jasné náznaky směru série noty, ale poznámka 6 je těžká. Myslím, právě teď ani nevíme, jestli bude mít zakřivený nebo plochý displej.

Víme, že Samsung letos skutečně doručil sérii Galaxy S, s tím, co v současné době věříme, je nejlepší telefon Android na světě. Možná je to dostatečný důvod, aby byl nadšený notou 6?

Na co doufáte z Galaxy Note 6? Řekněte nám v комментарии и мнения.

Samsung Galaxy Note 6

Consulta Las Cacterísticas Técnicas y Toda la Información Sobre Samsung Galaxy Note 6 y Sus Mejores ofertas.

Fecha de Lanzamiento: 03/05/2016

Especfificaciones Técnicas

Resolución 2560×1440 pixeles

32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB

Apertura f/1.7, Autoenfoque Con Detección de Fase, Estabilizador Óptico de Imagen (OIS)

Wi-Fi 802.11 A/B/G/N/AC, Dual-Band, Wi-Fi Direct, Hotspot

USB USB Tipo C Reverzibilní 3.1

Redes 2G GSM Compatibles: 850 /900 / 1800/1900

Redes 3G HDSPA: 850/900/1900 / 2100

Samsung Galaxy M20 vs Redmi Note 6 Pro Speedtest Comparison

Más cacteristics arrowiosdownwardoutline ikona

Más Información

El Samsung Galaxy Note 6 Tiene Un Tamaño de Pantalla de 5,8 „. con una resolución de 2560×1440. La Pantalla es de tipo super amoled. Tiene Una Densidad de Píxeles de 506 ppp. AdeMás, Con la Protección Corning Gorilla Glass 4 Te Aseguras Resirencia frente Arañazos y golpes.

El Samsung Galaxy Note 6 Cuenta Con 6 GB de Memoria Ram Y 32 GB Para Almacenamiento de Apps, Vídeos, Fotos y Datos en General. Completní sus cacterísticas Técnicas, en sus tripas encontraremos un Procesador Qualcomm Snapdragon 823 de 1 núcleos a 3 GHz de Velocidad. La Memoria de Almacenamiento se ampliar via microsd.

El Samsung Galaxy Note 6 Cuenta Con Android Como Sistema Operativo, y en su Lanzamiento Corre la Versión 6.0.1.

El El Galaxy Note 6 Contamos Con una Cámara Principal –O Trasera- con una resolución de 12 MP. LED LED LED LACAMARA LACAMARA LED. Es Capaz de Grabar video uhd 4K MP. Ademés, Contamos También Con Cámara frontální o secundaria. que tiene una resolución de 5 MP.

La batería no es extrakble, por lo que no puedes reemplazarla si de desgasta o estropea.

En Cuanto A Conectividad, y además de Las Espeifificaciones Técnicas que tienes a la Izquierda, Podemos contarte que el Samsung Galaxy Note 6 utiliza una tarjeta nanosim. Es AdeMás Dual Sim, por lo que puedes utilizar dos tarjetas al mismo tiempo. Este Samsung Galaxy Note 6 Es Compatible Con Las Redes 3G en españa. Este Samsung Galaxy Note 6 Es Compatible Con Las Redes 4G en España. CUENTA TAMBIÉN CON CONEXICON NFC.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS