Stáhněte si Edens Zero Pocket Galaxy (Eng), oficiální mobilní hra RPG RPG. Edens Zero Pocket Galaxy

Stáhněte si Edens Zero Galaxy (Eng), oficiální mobilní hra RPG!

Fanoušci Eden Zero se mohou konečně radovat, protože byla vydána anglická verze mobilní hry Eden Zero Galaxy a hráči ji nyní mohou hrát na svých telefonech. Je to nová hra RPG, ve které mohou hráči prozkoumat svět Hiro Mashima na svých telefonech Android.

Představujeme Edens Zero, novou mobilní hru založenou na velmi úspěšné manga Hiro Mashima! Fanoušci anime a originálního manga, stejně jako ti, kteří to ještě musí objevit, budou touto věrnou adaptací svého světa a příběhu přesunuta do slz v ohromující grafice! Spusťte do vesmíru s ničím jiným než telefonem! Začněte své dobrodružství pomocí galaxie!

Eden Zero Galaxy je akční RPG hra, ve které mohou hráči použít postavy z vesmíru Eden Zero k porážce nepřátel. Hra zůstává věrná originálu a zároveň včetně některých původních příběhů a hlavní příběh je plně vyjádřen původním VA.

Bitva je fantastická, s hráči, kteří jsou schopni znovu vytvořit oslnivou bitvu pomocí etherového vybavení a uvolnit je všechny jediným tlačítkem na skupinách nepřátel a šéfů. Nejen to, ale také si můžete přizpůsobit své dovednosti a vybavení tak, aby vyhovovaly vašemu preferovanému stylu Play.

Chcete.li konkurovat svým přátelům, můžete také hrát různé režimy, jako je PvP. Hra je úžasná, grafika je pěkná a Eden Zero Galaxy je příjemná hrát, ať už se dodržujete příběhu nebo ne.

Stáhněte si Eden Zero Galaxy na Android:

Pokud hra není ve vaší zemi k dispozici, nebo pokud máte nějaký problém nainstalovat hru pomocí Google Play. Poté byste mohli pomocí tohoto odkazu stáhnout soubory Eden Zero Galaxy APK:

 • Otevřete apkcommbo
 • Vyhledejte Eden Zero Galaxy nebo klikněte na odkaz zde a přejděte na stránku.
 • Kliknutím na ikonu stahování stáhněte APK
 • Stáhněte si a nainstalujte hru
 • Nezapomeňte zkontrolovat „Instalace z neznámých zdrojů“ a nainstalovat hru
 • Užívat si!

Jak hrát Eden Zero Galaxy na PC:

Přizpůsobte ovládání pro Eden Zero Galaxy na LDPlayer:

 • Nejprve klikněte na ikonu klávesnice, která je k dispozici na pravé straně LDPlayer
 • Po kliknutí na ikonu klávesnice bude nějaké tlačítko, které si můžete vybrat v emulátoru. Jedním z nich jsou tlačítka přesunu, která vypadá jako joystick, a druhý vám umožní klepnutím na klepání kliknutím na klávesnici

POZNÁMKA: Pro informace a vysvětlení keymappingu je můžete vidět zde!

Denní inspirace viz články ostatních Roonby. Nezapomeňte také zkontrolovat naši stránku a získat nejnovější informace

Tipy pro začátečníky Edens Zero Galaxy

Naše průvodce začátečníky Edens Zero Galaxy vám pomůže začít s vaším novým dobrodružstvím v Edens Zero Galaxy! Takže nezasáhnete cihlovou zeď a nebudete nuceni brousit celé hodiny na konci!

Edens Zero Galaxy je první hra, která byla vydána pod franšízou Edens Zero a udělá krok od tradiční hry na gacha ve stylu anime, na kterou jsme zvyklí vidět z těchto typů zápasů anime (jako je moje hrdinská akademie). Edens Zero Galaxy je mnohem více sólového dobrodružství, které si můžete užít, aniž by se příliš obával, že zaostává nebo tančuje váš účet.

Tipy pro řemeslné zařízení

V Edens Zero Galaxy může být vybavení obhospodařováno buď z příběhů postav nebo z událostí. Pomocí střepů získaných z těchto herních režimů nebo od rozčarování již získaných zařízení (barevné zbraně, kovy atd.) Můžete provést jeden nebo desetkrát řemeslné předvolání.

Gear je kategorizován do různých receptů, které budou získány v průběhu času, včetně receptů na zbraně, receptů na hlavy, recepty na brnění trupu atd.

Bohužel, při tvorbě, vytvořené zařízení bude náhodně konstruováno z celkového seznamu receptů, které jste získali! Kromě toho je řemeslná výroba poměrně drahá, která vyžaduje nejen potřebné materiály, ale také statný součet zlata.

Po dosažení pokroku ve hře doporučujeme rozčarování jednoho a dvouhvězdičkového vybavení, abychom získali potřebné materiály pro vytvoření vyšší raritní zařízení. Upgradujte své zařízení, kdykoli můžete použít materiály, které máte k dispozici, a pokračujte v řešení těžšího a těžšího obsahu, abyste získali více odměn.

Doporučujete také koupit co nejvíce kovů! Pro modernizaci všech vašich postav jsou potřebné kovy, ale množství obchodu přichází s denním limitem nákupu, takže se nákupy každý den ujistěte.

Vše, co musíte udělat, je otevřít obchod, přesunout se na kartu materiály a zakoupit výchozí kov! Ostatní kov lze zakoupit podle potřeby, ale výchozí kov se používá téměř všude, takže se na něj nezapomeňte zásobit!

Průvodce charakterem

Skvělá věc na Edens Zero Galaxy je, že pokud se zaměřujete pouze na prožívání této hry jako sólové dobrodružství bez zájmu o rychlé stoupání na vrchol žebříku PvP, nemusíte se starat o investování do špatných postav a může jen hrát hru s těmi, které se vám nejvíce líbí!

Postavy budou odemčeny, jak postupujete ve hře a oni se vyrovná, jakmile dokončíte více misí. Každá postava má jiný herní styl (například Shiki, je tankem), takže neváhejte experimentovat s těmi, kteří vám při sledování anime zachytili fantazii!

Důležitější je vyvážení vašeho týmu, protože se budete moci pustit do misí se třemi jednotkami. Ujistěte se, že váš seznam je rozmanitý a přichází s dobře vybaveným tankem, DPS a podporou!

Pro startéru bychom doporučili Shiki, Rebecca a Weisz. Tyto postavy jsou ty, které obdržíte nejdříve a mají k dispozici spoustu kůží, aby se zvýšila jejich síla. To také velmi dobře vyváží váš tým, protože Shiki bude působit jako tank, Rebecca bude podporovat a Weisz rozdá DPS.

Průvodce kůže

Nyní je v dnešním dni a věku mobilních her ve stylu anime docela překvapivé, že Edens Zero Galaxy nemá žádnou gacha, o které by mluvila! Hra se prodává jako pseudo-gacha ve stylu JRPG Hybrid, ve kterém se příběh a hraní hrají na rozdíl od sběru tun jednotek.

Jediná věc, která by mohla být v této hře dokonce považována za gacha, je převodový systém náhodných kapek a vylepšení.

Nyní je jasně, vývojáři musí s tímto titulem vydělávat nějaké peníze, aby zaplatili své sestavy, a to je místo, kde se někteří hráči mohou touto hrou vypnout.

Edens Zero Galaxy má spoustu kůží, které nabízejí vaše postavy jedinečné efekty. Tyto kostýmy tvoří chléb a máslo vašeho zážitku z shromažďování a budete je používat k upgradu síly vašich jednotek.

НОВЫЙ ОСТРОВ ХИМФЭЛЛЬ И САМЫЕ ОПАСНЫЕ РОБОТЫ! | Generation Zero 2023 �� | Часть #8

Některé z těchto kůží lze získat hraním ve hře bez utracení desetníku. Některé z nejlepších kůží ve hře, které drasticky ovlivňují hru v PVE i PVP, však lze zakoupit pomocí prémiové měny.

Dvě doporučené kůže jsou nový démon král, Shiki a Medid Content Creator Rebecca. Shikiho kůže je skvělá pro debuffing nepřátel se sníženou obranou a zároveň zachycuje útoky vašich spojenců. To je skvělé pro tankovou jednotku, která se moc nestará o poškození a může maximalizovat podpůrný potenciál.

Podobně je kůže Rebeccy skvělá pro její roli léčitele, protože plně obnoví HP všech spojenců v určité oblasti a zároveň zruší nadšence okolních nepřátel!

Je Edens Zero Galaxy Galaxy stojí za hraní?

Edens Zero Galaxy je osvěžující narativní hra, která zahrnuje Edens Zero. Pro ty, kteří se ještě dívali na anime, je Edens Zero Galaxy skvělým bodem skákání, aby vás dostali do série!

Průvodce začátečníky Edens Zero Galaxy: Tipy, Tricks Strategies k dokončení úkolů a ovládání vašich nepřátel

Fanoušci manga a anime, zejména fanoušci a následovníci děl Hiro Mashimy, jsou v obrovském pochování, protože Konami vydal první inkarnaci Edens Zero s Edens Zero Galaxy. Edens Zero Galaxy je izometrický, hack a lomítko Action RPG, který umožňuje hráčům převzít roli svých oblíbených postav z franšízy. Připojte se k Shiki Granbell, Rebecca Bluegarden, Happy, Weisz Steiner a další a znovu prožijte příběhy v sérii Manga a Anime a zapojit se také do nových dobrodružství.

Edens Zero Galaxy představuje příběh hlavního protagonisty Shiki Granbell a jeho spojence jedinečným, ale známým způsobem, určitě ponoří fanoušky seriálu i nováčky do své světové tradice. Spolu se svou vysoce kvalitní grafikou se hra může pochlubit plně hlasilými questy příběhů a také bitvami nabitými akcími.

Adventurers je na každém kroku dlouhá cesta a na každém kroku čeká četné výzvy. Se spojenci, kteří se mohou objevit a spojit se s tím, jak dosahujete pokroku, a různé funkce pro posílení a rozvoj každé postavy, jsou hráči dány více než dost prostředků, aby se dostali na každou výzvu, která jim přijde cesta.

Celková kvalita, kterou má Edens Zero Galaxy, se může zdát poněkud zastrašující na první pohled, ale je to akční dobrodružství RPG, který prakticky může snadno vyzvednout a hrát, pokud jejich zařízení splňuje minimální požadavky na jeho spuštění.

Výukový program na začátku ponoru do jeho světa vám určitě poskytne dobré pochopení jeho základní mechaniky a rozhraní a rozvržení ovládání lze snadno pochopit i pro úplné začátečníky. Existují i ​​krátké úvody, které přicházejí s každou novou funkcí nebo herním režimem, který je k dispozici.

Celkově může Edens Zero Galaxy vyžadovat určité broušení, ale stěží omezuje, kolik hráčů může postupovat, vzhledem k jejich volnému času a úsilí. Pokud chcete zvýšit rychlost postupu rychle a efektivně, dokončete více úkolů a ovládnout své nepřátele, pak zůstaňte s námi a přečtěte si našeho průvodce začátečníky Galaxy Edens Zero Galaxy!

Upřednostňujte hlavní úkoly

Počáteční minuty, které utratíte poté, co se ponoříte do Edens Zero Galaxy, jsou součástí hlavního příběhu. Stejně jako většina dobrodružství bude i spousta vyprávění, když budete představeni hlavním protagonistovi a jeho světu. I když můžete vyprávění přeskočit, je nejlepší si ji přečíst, zejména pokud nejste tak dobře obeznámeni s řadou.

Kapitoly příběhu se mohou lišit odlišně z hlediska celkového obsahu, ale boj bude vždy jeho součástí. Postavy, které používáte, vydělá EXP, když se zapojíte z jedné bitvy do druhé a každá fáze, kterou dokončíte, přichází s vlastní sadou odměn. Za každý scénář jsou také poprvé odměny za dokončení a co je nejdůležitější, postavy jsou odemčeny po vaší postupu v příběhu hry.

Edens Zero Galaxy se odlišuje od většiny RPG, které mají spoustu znaků k náboru a upgradu. Neexistují žádná mechanika gacha a všichni hráči jsou povinni získat každou hratelnou postavu na základě jejich postupu v hlavní kampani. Na hlavní linii pátrání máte přístup přes kolo lodi. Nezapomeňte vzít o rating doporučené strany ve srovnání s vaším současným hodnocením stran, abyste měli pevnou představu o jeho relativním potížím.

Edens Zero Galaxy také zpřístupňuje režim automobilu hned od začátku, takže je pro hráče velmi pohodlné a snadné prohloubit si některé fáze. Doporučujeme však pouze využití této funkce pouze na dříve dobytých úrovních. Jak pohodlné je, jako je režim Auto, nikdy by se neměl fungovat tak dobře jako hráč myšlení bez ohledu na úroveň dovedností jeho.

Když už mluvíme o opakováních, mějte na paměti, že Edens Zero Galaxy vám umožní přehlédnout každou epizodu, kterou jste dříve dobyli. Na stránce scénáře, kde je zvýrazněna další výzva, můžete kliknout na banner „Main Story Full“ a bude vám představen seznam epizod, které jste dokončili. Můžete přehrát některou z nich za exp a náhodné odměny.

Vzhledem k tomu, že doporučené hodnocení stran další epizody může najednou stoupat na čísla, která jsou příliš velká pro sílu vaší současné strany, je broušení v předchozích epizodách zvážit, kdy je postup omezen na postup. Kromě toho existují speciální události a další herní režimy, které budou k dispozici, jakmile postupujete v příběhu, a přesun na ně, aby se dále posílilo vaše postavy, bude také alternativou, pokud již nemůžete pohnout kupředu.

Sestavte vyvážený tým

Budete hrát pouze jako sólový akt na krátkou dobu ve svých dobrodružství. Brzy budete mít tým 3 hrdinů pro následující výzvy, i když se při postupu připojí více postav. Jak lze očekávat, každá postava přichází s různými sadami statistik a dovedností a také má hlavní třídu nebo roli, kterou hrají v týmu.

Výběr trojice postav je jen špičkou ledovce, pokud jde o budování týmu v Edens Zero Galaxy. Každá z postav může mít určenou třídu nebo roli, ale každá z nich může být postavena různými způsoby. Postavy mohou být buď tank, útočník, strážce nebo léčitel. Každý z nich má jedinečné statistiky a vlastnosti, které vyhovují jejich příslušné roli v týmu.

Tanky mají nejvyšší defenzivní schopnosti, které obvykle zobrazují obrovské atributy HP nebo obranné statistiky. Tyto typy postav obvykle berou nepřátelskou agresi od spojenců a slouží jako lidský štítek týmu. Hlavní protagonista, Shiki, je tank.

Útočník je jako polární opak nádrže a je obvykle postaven pro silný přestupek. Útočníci mohou nepřátele zlikvidovat rychleji než jiné třídy, ale obvykle zaostávají, pokud jde o obranu. Homura, čtvrtá postava, která se připojí k vašemu týmu, je útočníkem.

Strážci obvykle mají útoky na dálku a jsou na druhém místě útočníků, pokud jde o útočnou sílu. Strážci v Edens Zero Galaxy mají podpůrné dovednosti, které mohou poskytnout prospěšné nadšence spojencům nebo debuffům nepřátelských jednotek. Weisz je příkladem strážce.

V neposlední řadě jsou léčitelé, kteří se specializují na ofenzivní sílu nebo defenzivní schopnosti. Tyto typy jednotek jsou však nanejvýš důležité pro své dovednosti pro zotavení zdraví, které zvyšují přežití celého týmu. Váš první spojenec, Rebecca, je léčitel ve hře.

Množství útočné síly a zdraví, kterou každá postava vydělává s každou novou úrovní, se od sebe liší, ale ozubená kola, které se rozhodnete vybavit, a dovednosti, které si vyberete, se nakonec rozhodnou o skutečné roli, kterou pro ně máte.

Edens Zero Galaxy se ve skutečnosti může pochlubit přes 100 různých kostýmů, které můžete použít na své postavy. I když to může otevřít možnosti přizpůsobení téměř nekonečného, ​​pozoruhodnější aspekt budování postavy se podle našeho názoru týká dovedností, do kterých investujete, a typy zařízení, které si vyberete pro každou postavu, zejména s těmi ve vašem hlavním týmu.

Jeden z aspektů přizpůsobení herních center kolem dovedností, které máte pro každou postavu. Když váš hrdina dosáhne nové úrovně, on nebo ona nejen vydělává na zvýšení statu a dovednosti se také získávají. Chcete.li vydělat vydělané body dovedností, můžete klepnout na ikonu znaků na pravé dolní straně obrazovky a poté zvolit „strom dovedností“.

Strom dovedností pro každou postavu je stanoven jinak, ale základní koncept je, že musíte investovat body do jednoho uzlu, abyste mohli pokračovat v investování do všech uzlů, které s ním souvisejí. I když poněkud vymezení, stále můžete zaměřit na dovednosti, které chcete nejprve odemknout s pečlivým plánováním. Na levé straně dolní strany stránky můžete vidět dostupné dovednosti postavy a zvýraznění jakéhokoli uzlu odhalí body potřebné k aktivaci dovednosti.

Co je dobré na stromu dovedností, je to, že zvýraznění uzamčených uzlů vám stále poskytne představu o tom, co dovednost dělá. Věnujte pozornost ikoně typu dovedností na levé dolní straně každého uzlu, protože máte pouze omezené množství každého typu dovedností, které můžete vybavit najednou.

Shiki vs Elsie | Gravity Comet!. 「Edens Zero」

Po odemknutí nebude dovednost stále snadno aplikována na postavu a stále ji budete muset vybavit. Chcete.li tak učinit, přejděte na hlavní nabídku kliknutím na její ikonu na pravé horní straně obrazovky a výběrem „dovedností“. Každá postava má 3 ether dovednosti, 3 přepracované dovednosti, 4 pasivní dovednosti a zvláštní dovednost, kterou nelze změnit.

Ether dovednosti nebo ether dovednosti, spíše slouží jako doplňkové efekty k dovednostem postavy. Všimněte si, že ether dovednosti konzumují ether body nebo EP, ale lze je použít v boji nepřetržitě, pokud máte EP. Přepracování dovedností, které vybavíte, jsou také doplňky do dovedností přepracování postavy. Přepracované dovednosti nekonzumují EP, ale mají ochlazení časů. V neposlední řadě jsou pasivní. Můžete si vybrat libovolné 4 pasivní schopnosti, které můžete vybavit najednou.

Doporučujeme upřednostňovat nákupy dovedností ve stromu dovedností, které vám umožní nejprve vybavit plnou sadu dovedností. To znamená jít na první 3 etherové dovednosti, první 3 přepracované dovednosti a první 4 pasivní dovednosti, které můžete odemknout ze stromu dovedností. To může vyžadovat zakoupení některých dovedností více, než co můžete vybavit, ale přinejmenším budete mít nejrychlejší cestu k vybavení všech typů dovedností.

Jednou z charakterových rysů v Edens Zero Galaxy, které byste mohli snadno chybět, jsou dovednosti přátelství. Jedná se o jedinečné pasivní rysy, které se aktivují, když postava pokračuje v přistání normálních útoků v boji. Zatímco v určitém okamžiku se k vám připojí postavy, které mají stejnou třídu jako ty, které jsou již ve vašem rozpisu, jejich jedinečné dovednosti přátelství budou mít svůj vlastní dopad na váš tým a výzvu po ruce.

Investujte do správného vybavení

Kromě příběhů a různých herních mechaniků a funkcí, obrovský kus zábavy a vzrušení přiznaný každému RPG se týká jeho řady postav a ozubených kol, s nimiž lze tyto postavy dále formovat podle preferencí hráče.

Výběr správných postav pro váš tým vzhledem k danému úkolu a vědět, jak efektivně využívat skupinu jako celek v boji, je jen součástí toho, jak využíváte strategie v dobrodružství. Stejně významná nebo někdy ještě větší část těchto strategií se vztahuje k tomu, jak se rozhodnete vybavit každou postavu.

Edens Zero Galaxy nespadají za ostatní RPG v oddělení vybavení, protože hra má širokou škálu rychlostních stupňů, která nejen posiluje vaše postavy, ale také podporuje stavby, které máte na mysli pro každou z nich. Existují základní zbraně, brnění a příslušenství, které jsou součástí sady základního vybavení, a pak existují také jedinečné vybavení zvané Lacrima, které dále zvyšuje atributy postavy.

Edens Zero Galaxy je velmi velkorysá v poskytování hráčů s mnoha rychlé a prostředky k jejich posílení. Jednoduše mít přístup k těmto zařízením však nestačí k překlenutí mezery mezi silou vašeho týmu a úrovní výzev po ruce, jak budete muset tyto doplňky využít co nejlépe, jak jen můžete. Zbraně, které získáte, mohou být vybaveny pouze konkrétními postavami a sady brnění jsou dobré buď pro mužské postavy nebo ženské postavy. Některé sloty pro vybavení mají předměty, které nejsou vůbec restriktivní.

Zařízení postav můžete zkontrolovat kliknutím na tlačítko hlavní nabídky a z nabídky výběrem „zařízení“. Každá postava má 10 různých slotů pro vybavení a další dostupné zařízení jsou uvedeny na pravé straně obrazovky. Zařízení je dodáváno s různými známkami rarity označených hvězdami a barvou zařízení.

Vybavení vyšší třídy má tendenci přicházet s lepšími zvýšeními statistik a dalšími výhodami. Pomocí tlačítka „Optimalize“ na pravé straně stránky můžete pohodlně vybavit znaky pomocí tlačítka „Optimalize“. Přitom se můžete rozhodnout optimalizovat volby zařízení na základě celkových statistik nebo jakéhokoli konkrétního atributu statu.

Kliknutím na libovolný kus vybavení budete moci vidět jeho úroveň spolu se statistikami, které poskytuje charakter. Nejedná se však o výhradně důležité podrobnosti, které je třeba zvážit při výběru správného vybavení. Pod E jsou výhody. Karta vlastností okna převodovky a zatímco tyto vlastnosti nemusí přímo ovlivnit statistiky, mohou výrazně prospět výkonnosti postavy.

Důležité je, že některé kusy vybavení jsou součástí sady a rozhodnout se vybavit 2 nebo více kusů ozubených kol patřících do stejné sady, mohou odemknout další výhody pro charakter.

S ohledem na všechny výše uvedené bude rozhodnutí o vybavení znaků pomocí funkce optimalizace Funkce sotva nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout. Nalezení nejlepší sady vybavení pro každého hrdinu vyžaduje trochu větší úsilí, zvažuje jejich role i své slabosti. Za prvé se můžete rozhodnout, že se zvýší HP a obranu vašeho nádrže.

Na druhou stranu můžete místo toho investovat do jeho útočné síly, abyste měli vyváženější charakter typu. Obě tyto úvahy jsou pouze příklady a lze učinit jakékoli rozhodnutí. Mělo by to být založeno na tom, jak se cítíte nejvhodnější pro vaše preference a styl hry.

V nabídce charakteru je funkce zařízení Lacrima, což je další prostředek k dalšímu posílení statistik vašich postav. K dispozici je jen několik typů lakromů, z nichž každá se zaměřuje na jednu ze statistik postavy najednou. Stejně jako základní vybavení má zařízení Lacrima také raritu a tyto známky v podstatě určují účinnost jejich účinků.

I když můžete být zpočátku být rádi, že budete moci plně vybavit své postavy lacrima střepy, brzy budete mít svobodu vybrat ty nejlepší pro každou z vašich postav. Na vrcholu typů, které určují hlavní statistiky posílené střepy, nezapomeňte také zvážit dílčí rysy pro každý typ.

Zařízení lze také vyrovnat, aby se zvýšila jejich atributy statistiky. Ačkoli vybavení vyššího stupně bude obtížné získat dříve na vaší cestě, doporučujeme v jejich upgradech vykonávat obezřetnost, pokud jsou 3hvězdičkové nebo níže, protože je jistě jistě necháte za sebou dříve nebo později. Chcete.li upgradovat zařízení, jednoduše klikněte na ikonu položky na pravé dolní straně obrazovky a vyberte „EQ. Vylepšit“.

Každý typ zařízení vyžaduje pro každou upgrade shard a kov specifický pro typ. Čím vyšší je úroveň upgradu, tím více materiálů budete potřebovat. Pokud se zdá být dostatečně snadné na maximum úrovně položky, mějte na paměti, že to, co následuje, je omezení, které zvyšuje jeho úroveň čepice, a další sada upgradů bude vyžadovat materiály vyššího stupně.

Limitní přestávky jsou omezené, jak ukazuje jiná sada hvězd na její stránce. Z tohoto důvodu je nejlepší ušetřit své zdroje pro položky, o kterých jste si jisti, že vaše postavy budou používat po dlouhou dobu, ne.li pro dobré.

Vytvářejte lepší vybavení a zlikvidujte nežádoucí

Základní vybavení i lacrima zařízení lze vytvořit v Edens Zero Galaxy. I když existuje spousta způsobů, jak vydělat buď ve svých dobrodružstvích, můžete být schopni zajistit lepší přímo v pohodlí vaší lodi. V nabídce položky vás „Crafting“ zavede k funkci, kde můžete buď řemeslné vybavení nebo kosmetiku. Obě funkce mají prvek náhodnosti, takže každý pokus o vytvoření položky nese riziko, že nedostane ty, které chcete.

Pro tvorbu vybavení budete potřebovat střepy specifické pro typ vybavení, které chcete, a také kov vzhledem k raritnímu stupni nejlepších možných předmětů, které můžete řešit. V závislosti na daných receptech bude produkt náhodně vybrán z celého uvedeného seznamu.

Protože pro tyto střepy nemáte žádné jiné použití, doporučuje se z větší části, kdykoli je to možné, hazard. Pro tvorbu kosmetiky musíte pouze utratit duhový materiál. Tyto zdroje nemusí být tak snadné, ale existují události, které vám mohou pomoci získat je.

Lacrima Crafting funguje mnohem jinak než normální tvorba vybavení. Tento proces v podstatě funguje spíše jako funkce vylepšení rozdělená mezi 2 možnosti. Lacrima crafting může buď zvýšit vzácnost položky, nebo posílit účinky jejího dílčího rysu.

Pro obou procesů je vyžaduje, abyste obětovali 5 střepů stejného typu a vzácnosti, abyste vytvořili jeden z vyššího stupně nebo s účinnějším sub atributem. Tento proces je také pokryt pravděpodobnostmi, které lze posílit utrácením radosti nebo např.

Ve vztahu k vybavení, další důležitými informacemi, které si musíte uvědomit, je to, že ozubená kola, lacrima střepy a kosmetika mají omezené sloty inventáře. Může to trvat dlouho, než zjistíte, že nedokážete získat další položky vyplývající z nedostatku volného prostoru ve vašem inventáři, ale je nejlepší naučit se spravovat vaše položky v rané fázi.

Nabídka položky v Edens Zero Galaxy přichází s funkcí, která vám umožní rychle a pohodlně zbavit se nechtěných předmětů. Zatímco některé lze zlikvidovat pro další zdroje, některé lze prodat pouze pro Glee. Ať už si vyberete cokoli, tato funkce vám alespoň ponechá něco pro jinak zbytečné vybavení, které zabírá pouze prostor pro zásoby.

Nespoléhejte se na režim automobilu

Jak jsme již zmínili dříve v průvodci, Edens Zero Galaxy přichází s funkcí Auto Mode, která umožňuje vašemu týmu hrdinů sledovat jeviště nebo cíl epizody sám. Pohodlné, jak to je, chceme vysvětlit myšlenku, že manuální kontroly se vždy ukážou jako lepší volba ve srovnání s automobilem bez ohledu na vaše dovednosti a úroveň odborných znalostí v boji. Výjimky by samozřejmě přijaly opakované běhy fází, které jste dříve dobyli, a doporučili hodnocení dobře pod tím, co váš tým v současné době má.

Pro začátečníky se Auto Mode zaměří výhradně na daný úkol. Ať už je to vyplnění metru, aby bylo možné konečně postoupit na další mapu nebo jít přímo na bitvu šéfů, Auto Mode nezohledňuje všechny ostatní aspekty dobrodružství. Možná si to snadno nevšimnete, ale když kliknete na mini mapu na levé horní straně dobrodružné obrazovky, lze odhalit celou mapu. Ve většině fází jsou na mapě oblasti, které drží truhly s pokladem, s nimiž musíte pouze komunikovat, abyste odemkli a nárokovali obsažené odměny.

Automatické režim tyto truhly s pokladem zcela ignoruje a jediným způsobem, jak je zajistit, je ručně přistupovat k nim. Přestože jsou odměny z hrudníku náhodné a mohou být pro vás v určitém okamžiku zanedbatelné, jedná se o dobré zdroje dalších rychlostních stupňů a materiálů, které vám mohou pomoci na začátku vaší cesty.

Jakmile je měřič, který musíte vyplnit, abyste se dostali do bitvy šéfů, nebo pokud vůbec neexistuje, automobilový režim zcela ignoruje všechny nepřátele na dohled a bude postupovat přímo do určené oblasti. Zatímco režim automobilů může být efektivní při sledování cílů oblasti nebo fáze, může to pro váš tým představovat některé zmeškané příležitosti nebo hrozby pro váš tým.

Pro jednoho, režim Auto nikdy nevyužije funkci Dodge a jednoduše nasákne poškození až do konce jeviště. Stejně tak mohou další nepřátelé představovat příležitosti k vydělávání dalšího XP nebo Glee také.

Automatické režim bude vždy aktivovat dovednosti, jakmile bude k dispozici, ale nikdy nevyužije konečnou dovednost postavy. Jak se může zdát efektivní jako provádění aktivních dovedností po druhém, načasování využití dovedností je velmi důležité v RPG, jako je Edens Zero Galaxy.

Vědět, kdy zahájit své útoky ACE, poskytnout štít pro spojence nebo uvolnit léčivý efekt jsou pouze příklady akcí, které vyžadují dobré načasování. Přesun mezi přestupkem a také o krok zpět, když je na řadě nepřítele, aby uvolnil silný útok, je také velkým příkladem toho, proč jsou manuální kontroly efektivnější.

Splnit mise a cíle událostí

Na konci každé epizody nebo fáze, kterou jste dokončili, jste si jisti, že budete spokojeni s množstvím zdrojů a materiálů, které získáte z každého běhu, zejména s ohledem na to, že z ní vydělávají své postavy, které z ní vydělávají, je dále dále s automatickým režimem na úspěchu opakování. Absence energetického systému, který omezuje množství času, které mohou hráči strávit za rozdrcení za zdroje, téměř zaručuje postup, který může záviset pouze na úrovni odhodlání hráče.

S ohledem na všechny funkce hry však Edens Zero Galaxy poskytuje hráčům ještě více prostředků, aby vydělali další předměty, a to je obecně prostřednictvím funkcí misí a zvláštních událostí, které běží po omezenou dobu.

Mise obvykle nevyžadují více času ani úsilí, protože cíle jsou v souladu s obvyklými činnostmi, do kterých se zapojujete při sledování svého dobrodružství. Zvláštní události jsou často spojeny s jedinečným souborem výzev samy o sobě a mohou vyžadovat odchylku od běžných dobrodružných bitů, které se zapojíte, abyste mohli usilovat o své jedinečné odměny.

Na seznamu misí můžete získat přístup prostřednictvím jeho ikony v hlavní nabídce. Mise jsou rozděleny do 5 samostatných karet, z nichž každá má vlastní seznam cílů. Denní mise jsou nejjednodušší z parta a stojí jako nejzákladnější průvodce k činnostem, do kterých byste se měli každý den zapojit. Týdenní mise jsou stejně jako denní mise natažené po celý týden, s ohledem na činnosti, na které byste se měli pravidelně účastnit.

Mise Planet i Character vyžadují mise, které si můžete zakoupit pomocí např. Nebo prémiové měny hry. Poslední, ale v neposlední řadě, jsou výzvy. Tyto úkoly jsou ekvivalenty úspěchů v jiných hrách a slouží jako záznamy o vašich milnících a úspěších napříč všemi aspekty vašeho dobrodružství.

Edens Zero Galaxy pravidelně pořádá jedinečné speciální akce, které vám vydělávají speciální měnu, kterou si můžete vyměnit za různé cenné zdroje. Zvláštní události jsou spojeny s jedinečným dobrodružstvím, kde bojujete ve stádiích se zvyšující se úrovní obtížnosti pro odměny. Na vrcholu kapek, které vyděláváte při každém běhu, máte zaručeno, že získáte také měny události.

Stejně jako epizody hlavních příběhů můžete na speciálních událostech přehrávat fáze, pokud se nemůžete posunout vpřed s následujícími úrovněmi a zajistit způsoby, jak si vydělat speciální měnu a vyměnit je za nejvyšší odměny. Podobně je k dispozici také samostatný seznam denních misí a výzva.

Edens Zero Galaxy je v době tohoto psaní jen po dobu 3 týdnů a jsme si jistí, že jeho svět bude v budoucnu i nadále růst po svých aktualizacích. Prozatím to je místo, kde ukončíme našeho průvodce EDENS Zero Galaxy Beginner.

Doufáme, že naše kompilace tipů a strategií pomůže pohánět míru postupu v mnoha výzvách. Pokud vás vaše dobrodružství ve světě Edens Zero Galaxy vedla k odhalení některých šikovných triků a strategií vlastních, nezapomeňte o nich říct v коментарии и!

Edens Zero Galaxy Best Character Guide 2022

Edens Zero Galaxy je pozoruhodná hra, která měla v oboru vzrušující spuštění. Hra skutečně nabízí úžasnou kombinaci akční dobrodružné hry, ohromující grafiky a audiovizuálů, stejně jako mnoho dalších nejlepších jedinečných funkcí, na které se uživatelé nemohou dočkat, až se prozkoumávají.

Důrazně se doporučuje pro všechny ty lidi, kteří nemají rádi hry se systémem Gacha.

Over, v Edens Zero Galaxy budou hráči schopni získat přístup k postavám ve hře, aniž by utratili své vlastní zdroje.

Vše, co musíte udělat, je jednoduše pokročit v příběhu.

V případě, že plánujete začít s hrou nebo pokud již máte, jedna věc, která musela být zmatená, jste postavy v Edens Zero Galaxy.

Ale nemusíte se bát, protože jsme vás nyní přiměli!

V tomto článku vás chystáme informovat o různých herních postavách a jejich dovednostech spolu s dalšími tipy a strategiemi hrát Edens Zero Galaxy a dosáhnout vyššího skóre.

Níže uvedený průvodce znaky Edens Zero Galaxy je pro vás více než dost!

Takže bez dalšího povyku, pojďme se ponořit přímo dovnitř.

 • 1 o Edens Zero Galaxy
 • 2 Nejlepší průvodce znakovým charakterem Edens Zero
 • 2.1 Rebecca Bluegarden
 • 2.2 Shiki Granbell
 • 2.3 Homura Kogetsu
 • 2.4 Weisz Steiner
 • 2.5 dalších znaků
 • 3.1 1. Porozumění mechanice
 • 3.2 2. Aktualizujte dovednost postavy
 • 3.3 3. Upgrade zařízení
 • 3.4 4. Použití správného vybavení
 • 3.5 5. Přizpůsobení
 • 3.6 6. Nové postavy

O Edens Zero Galaxy

Edens Zero Galaxy je zajímavá hra na hraní rolí, kterou vydal Konami.

Jedním z nejvýznamnějších prvků této hry je to, že nepoužívá tradiční systém gachy, díky kterému hráči používali své postavy.

Mějte na paměti, že systém byl pro mnoho uživatelů trochu problematický, problém se nyní postará o problém!

Stojí za zmínku, že hráči si jistě musí vychutnat všechny změny, s nimiž Edens Zero Galaxy přišla.

Není pochyb o tom, že všechny hlavní rysy, které milovníci žánru na hraní rolí užili a vychutnali se již v Edens Zero Galaxy.

Přesto se jedná o některé výjimečné rysy odchylující se od konvenčních funkcí.

Postavy jsou klíčovým prvkem této hry a s tím začněme na našem průvodci znaky Edens Zero Galaxy.

Nejlepší průvodce postavami Galaxy Edens Zero

V současné době je ve hře Edens Zero Galaxy pouze sedm znaků.

K získání těchto postav nemusíte utratit měnu ani žádné zdroje.

Vše, co musíte udělat, je jednoduše pokračovat s kampaní příběhu až do jejího současného limitu.

Všechny tyto postavy jsou odlišné a jsou samy o sobě docela jedinečné.

Hlavním rozdílem mezi nimi jsou jejich dovednosti.

Přesto pro každou postavu lze dovednosti snadno rozvíjet s ohledem na výběr hráče z hlediska ozubených kol a dalších rysů vylepšení postavy.

Podívejme se nyní na ty nejlepší postavy, které Edens Zero Galaxy nabízí svým hráčům.

Rebecca Bluegarden

Role, kterou tato postava hraje, je PF Healer, dovednost přátelství je zvýšit rychlost zotavení HP.

Rebecca je první, kdo podporuje protagonisty a připojí se k jeho týmu, Rebecca je nejlepším partnerem, který má pro Shiki a posiluje tým.

Nabíhala útočící dovednosti, aby přispěla k poškození a boji proti nepřátelům z docela bezpečné vzdálenosti.

Má velmi silné dovednosti zotavení, které nesmírně zvyšují přežití týmu.

Jako léčitel, pokud chcete tuto postavu vybudovat, pak nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je investovat do jejího přežití a zvýšit její statistiku obrany a HP.

Schopnost jejích rychlých dovedností pro zotavení HP by však byla závislá na jejích statistikách dovedností tak, aby to bylo také důležité.

Pro přepracování dovedností by se určitě chválila dovednost Rebeccy Flashbang za jeho schopnost omráčit nepřátele, dočasně jejich hity.

Další varianta nazvaná Void Variance okamžitě zruší všechny buffy na jiných stranách, pak odchylka zmenšuje HP nepřátelů; pak je rozptyl rychlosti ten, který zvyšuje rychlost pohybu, Rebecca.

První pomoc je jistě mezi primitivními dovednostmi, které je třeba zvážit, protože zlepšuje HP pro jednotku.

Její varianta obnovy by pracovala na zlepšení míry zotavení spojenců, zatímco Def One improvizuje její obranu.

Další dovedností Rebecca je dovednost, kterou lze použít buď k udržení spojenců nebo oslabení nepřátel.

Její varianta rec znamená zotavení HP pro spojence, zatímco její varianty ubývající a zřícenina by způsobily odliv HP na nepřátele a způsobily obranu nepřátelům, respektive.

S ohledem na další dovednost Rebeccy hovoříme o koncentraci, což je dovednost podpory s dvojím účelem, která nepoškodí nepřátele, ale pracovala by na improvizaci míry obnovy HP pro své spojence.

Shiki Granbell

Fanoušci postavy Edens Zero Galaxy mohou očekávat, že hlavní protagonista bude útočníkem, ale Shiki dokonale vyhovuje roli tanku.

Může být nucen být na přední straně každého boje, do kterého je zapojen.

Shikiho dovednosti v boji jsou většinou blízkým dosahem, ale jen málo z jeho dovedností mu umožňuje snížit mezeru mezi jeho cíli a ním.

Investice do jeho obrany se doporučuje, protože je to nejlepší způsob, jak postupovat, a investice musí být také provedena v přírůstku jeho škod.

První dovednost se nazývá Gravity Windmill Kicksen, je to útok, který je ve výchozím nastavení, pomáhá při zvyšování obrany jeho spojenců a také snižuje sílu útoku jeho nepřátel.

K dispozici jsou různé varianty této dovednosti, které lze odemknout a použít, později se nazývá Gravity Windmill Kick: Ruin.

Tato varianta je také ta, která zvyšuje obranu spojence a na druhé straně snižuje obrannou sílu nepřátel.

Dalším je gravitační větrný mlýn: SEVR, který pomáhá zvyšovat obranu spojenců a na druhé straně na krátkou dobu deaktivuje nepřátele.

Homura Kogetsu

V Edens Zero Galaxy je Homura útočníkem, který pravděpodobně bude pro hráče oblíbeným výběrem, zejména pro ty, kteří si ve svém týmu přejí nějaké silné spojence DPS.

Může být skvělá, pokud jde o způsobení škody, ale ne v případě přežití.

Většina jejích dovedností může být dále posílena, je důležité zvýšit její moc.

Dovednosti jsou také vyžadovány k posílení schopností poškození jejího týmu.

Homuryho další dovednost, což je docela základní hadí kousnutí, se může zbavit nadšenců na nepřítele, na které se zaměřuje, a také aktivovat buffy pro své spojence.

Varianta Pow zvyšuje sílu spojenců; Varianta SPD zlepšuje jejich rychlost a varianta STRK zvyšuje jejich kritickou šanci.

Její dovednost tohoto hadího úderu způsobuje, že odtok HP na opačném týmu a sebeobračka se také děje spolu s.

Varianta Def zvyšuje její obranu, zatímco tvrdý rozptyl zlepšuje její odpor vůči útokům na šéf.

Weisz Steiner

Další důležitou postavou, která přebírá roli Strážce v Edens Zero Galaxy, je Weisz, je třetí v seznamu postav, které jsou po Rebeccasu, kteří by dokončili celý tým.

Schopnost, kterou má, je více zaměřena na vytváření buffů pro svůj tým a debufování pro druhý tým.

Může zaútočit na své nepřátele z dálky a způsobit jim poškození.

Ačkoli škoda není tak silná jako poškození útočníka.

Přežití týmu může být do jisté míry také zvýšena jeho pomocí jeho pomocí.

Kromě toho dovednosti, které pomáhají udržet potřeby jeho týmu.

Jiné postavy

Kromě toho máte také sestru Ivry, čarodějnice, šťastná, e.M. Pino a Hermit Mio.

Zatímco výše uvedené postavy jsou nejvyšší úroveň, těchto pět je hodnoceno na relativně nízké úrovni.

Pokud máte na výběr, musíte si vždy vybrat od Rebeccy Bluegarden, Shiki Granbell, Homura Kogetsu a Weisz Steiner pouze.

Tipy a strategie Edens Zero Galaxy

Kromě porozumění základní funkci hraní, jako je Edens Zero Galaxy, která je ve svých funkcích jedinečná, je třeba znát několik tipů a strategií, aby dobře hrál a co nejlépe využil svých funkcí a vlastností a vlastností.

Níže jsou uvedeny několik nejlepších tipů a strategií, které je třeba dodržovat, abyste si mohli užívat hraní Edens Zero Galaxy.

Porozumění mechanice

Hraní hry této hry je zajímavé a jednoduché se naučí.

Tato hra využívá kontrolní systém analogového typu pro pohyb jeho postav nebo boje proti nepřátelům.

Chcete.li bojovat proti nepříteli, je třeba se pohybovat poblíž cíle a poté kliknout na tlačítko Attack.

Útočné dovednosti postavy lze použít zde, není třeba se zaměřit na zaměření, protože tato hra přichází se systémem auto-AIM.

Cíl může být zasažen snadno.

Aktualizujte dovednost postavy

V Edens Zero Galaxy znamená dovednost charakteru dovednost, kterou má každá postava, kterou má dovednost.

Člověk by tyto dovednosti vyžadoval při boji proti nepřátelům a při zajišťování různých kombinací útoku.

Tyto dovednosti lze odemknout, pokud je potřebujete, ukázaly by se ve stromu dovedností.

K jejich odemčení jsou vyžadovány některé body dovedností (SP).

Body můžete snadno získat vyčištěním různých úkolů, což není těžký úkol.

Upgrade zařízení

K posílení zařízení byste je museli čas od času upgradovat.

Pokud vás zajímá, jak lze zařízení upgradovat.

 • Vyberte tlačítko položky
 • Poté vyberte možnost upgradu zařízení, první možnost.
 • Vyberte zařízení
 • Nic však není zdarma, upgrade by vyžadovalo nějaké materiály, které lze získat vyčištěním některých úkolů a úkolů. Poté byste tyto materiály získali jako odměnu za dokončení úkolů.

Použití správného vybavení

Stejně jako všechny hry na hraní rolí, které závisí na protagonistově nebo na vybavení postav, aby se zvýšila jejich síla, je Edens Zero Galaxy podobná.

Aby byla vaše postava silná a silnější, museli byste je udělit vybavením.

Postupujte podle těchto snadných kroků:

 • V první řadě musíte zamířit do nabídky a vybrat požadované vybavení.
 • Dále klikněte na zařízení, které je třeba použít na vaši postavu, a poté bude zařízení uvedeno automaticky v závislosti na dostupnosti slotu.
 • Hráči musí mít na paměti, že pouhé použití vybavení nestačí. V mnoha bodech by byla postava opravdu slabá, aby porazila mocného v bitvě šéfa, proto by zařízení muselo být občas optimalizováno. To lze provést kliknutím na tlačítko Optimalize. Vyberte aspekt, který je třeba optimalizovat v závislosti na použitém zařízení.

Přizpůsobení

Je to vzrušující vlastnost pro ty, kteří rádi vymýšlí své postavy ve hře, Edens Zero Galaxy má tuto funkci oblékání, kde lze změnit oblečení postavy.

K tomu byste měli jít na možnost úpravy a vybrat možnost změnit vzhled, pak šaty a jejich vzhled mohou být zajímavé.

Nové postavy

Edens Zero Galaxy je hra RPG, která znamená, že k odemčení nových postav není zapotřebí žádné úsilí, protože není založeno na systému Gacha.

Snadno byste snadno získali nové postavy spolu s příběhem.

Poznámka: V Edens Zero Galaxy, když ji otevřete pro změnu svého vybavení, můžete nakonec změnit vzhled postavy.

Sloty pro změnu a vybavení vypadají velmi podobně a hráč jsou zaměřeni zaměřeně, ale pod možností vzhledu změny, pokud se rozhodnete zařízení změnit, nezměnilo by je, ale outfit by se změnil a jiný vzhled by se změnil a jiný vzhled vaší postavy by se ve hře vidělo.

Při získávání vybavení můžete získat své oblečení.

To se stane, protože váš outfit je také vaším vybavením.

Podle možnosti úprav můžete dokonce změnit lidi, kteří jsou na vaší párty.

Závěr

Edens Zero Galaxy je vzrušující a zábavná hra plná dobrodružství a výzev.

Může být velmi snadno ovládán a je také snadné se učit.

Existuje několik kreativních způsobů a strategií pro stavbu každé z postav ve hře.

Hráči budou muset analyzovat, jak může být každý z nich zdrojem pro jejich příslušné spojence.

Časem budete také schopni odvodit, jak lze Edens Zero Galaxy dobře hrát s kombinacemi různých schopností.

Obecně platí, že hráč na úrovni začátečníků nebude čelit velkým potížím při ovládání herních znaků.

Měli byste sledovat průvodce znaků Edens Zero Galaxy a nejlepší tipy a strategie uvedené v článku.

Hra má spoustu zajímavých řezaných scén, které je příjemné sledovat.

Edens Zero Galaxy First Impressions. připravit se na dobrodružství

Konami, který si v současné době užívá úspěch Yu-Gi-Oh! Master Duel, pustil se do hvězd uvolněním Edens Zero Galaxy. Na základě série sci-fi Shounen Anime/Manga Edens Zero je mobilní hra shora dolů RPG, která byla právě dnes vydána v Japonsku a Global.

Všimněte si, že na rozdíl od mnoha mobilních her založených na Anime IPS není Edens Zero Galaxy hra Gacha. Má však spravedlivý podíl na nákupu v aplikaci, na které bude pokryto níže.

Prezentace

Hra se odehrává v Grand Shiki Cosmos, vesmíru Edens Zero. Sleduje to události Anime až na T, s plně hlasově působícími cutsceny z hlasového obsazení anime.

Znakové modely jsou expresivní a dynamické, díky čemuž je prohlížení mnoha cutscenes docela zábavné. I když jste se nesledovali manga nebo anime, hra dělá skvělou práci, aby vás udržovala na rychlosti. Nezapomeňte, že Galaxy je plná cutscenes, natolik, že v mé první hodině hraní jsem strávil jen asi 15 minut pohybem se a bojoval jsem. Zbytek jsou všechny cutscenes. Nebojte se, jsou přeskočitelné.

Všimněte si, že na rozdíl od mnoha mobilních anime her v dnešní době můžete určitě cítit vysokou kvalitu produkce galaxie. Namísto prezentace příběhu ve formátu vizuálního románu s pouhým 2D uměleckým uměním a textem dole, v podstatě všechny sekvence příběhu se odehrávají na samotné 3D mapě Ala Persona 5. Modely charakteru se potýkají s životem, když mluví nebo provádějí akce, takže se hra občas cítí jako konzola JRPG.

Hraní

Galaxy je opravdu podobná Marvel Future Revolution a One Piece Fighting Path, pokud jde o hraní hry. Vaše postavy mohou také létat na poli, stejně jako v Marvel Future Revolution, i když po omezenou dobu.

Hlavním centrem hry je loď Rebeccy, která se používá k cestování na různé planety a místa k pokroku v příběhu. Když nejste v boji, budete se pohybovat hlavně po mapě, abyste si promluvili s NPC, abyste spustili příběh, nebo jej necháte na automatické funkci hry. Po chicscenu nebo dvou, tehdy se bude konat bitva.

Když je sekáte se svými postavami, obvykle budete čelit hordě nepřátel. Můžete kdykoli přepínat mezi svými postavami na poli. Vaši další spoluhráči budou ovládáni AI a automaticky zaútočí na každého nepřítele poblíž, aniž by se pustili příliš daleko od vás.

Kromě létání, vyhýbání se a útoku má každá hratelná postava více dovedností, které mají cooldowns. Můžete odemknout nové dovednosti utrácením SP.

Kromě vyrovnávání se znaky hlavně zesilují a zvyšují své statistiky prostřednictvím vybavení, které nosí, což mě přivádí k mému dalšímu bodu.

Zpeněžení

Hra používá zdroj známý jako EG jako prémiovou měnu. V této hře není žádná gacha, takže místo toho, abyste se spoléhali na RNG, si hned zakoupíte vše, co chcete.

Místo nákupu postav můžete použít např. K nákupu stylingu, kosmetiky nebo misijních průchodů. Styling v podstatě odemkne jiný kostým postavy, kompletní s jiným vzhledem a stylem hry. Kosmetika je v pořádku kosmetika. Misions Passes jsou v podstatě sadou misí, které rozdávají odměny, když je dokončíte.

Hra také nabízí dvě možnosti měsíčních průchodů známých jako požehnání matky.

Závěrečné myšlenky

Edens Zero Galaxy se z hlediska hraní moc neinovuje. Boj je docela run-of-the-mill a obecný. Je však působivé důraz a loajalita k příběhu Edens Zero. Cutscenes jsou vyleštěny a opravdu zachycují emocionální maxima a minima, což obvykle chybí v mnoha anime mobilních hrách.

Chcete.li zůstat informováni o hře, sledujte účet Edens Zero Project Account.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS