Stáhněte si Xiaomi Mi Pad 4 tapety. Xiaomi Pad 4

Opravte Xiaomi Mi Pad 4 Problém s odtokem baterie

Každý má dnes smartphone, který obsahuje fantastické funkce pro naše pohodlí. Pokud už nějakou dobu používáte svůj Xiaomi Mi Pad 4, je zřejmé, že telefon neposkytne stejný nový výkon. Mnoho uživatelů zažívá problém rychlého vypouštění baterie Xiaomi Mi Pad 4. To brání pracovnímu postupu a způsobuje další problémy.

Budete se divit, jak můžete vyřešit tento rychlý problém s baterií. Následující průvodce zdůrazňuje, jak můžete rychle vyřešit odtok baterie Xiaomi Mi Pad 4.

Odstraňování potíží Xiaomi Mi Pad 4 Fast Battery Drain

Existují hlavně tři důvody, proč by vaše Xiaomi Mi Pad 4 mohla zažít rychlý odtok baterie. Nejprve je projdeme a pak uvidíme kroky, které můžete podniknout k jejich opravě.

Nedávná aktualizace softwaru

Pokud se po aktualizaci spustil rychlý problém s odtokem baterie vašeho telefonu, je to pravděpodobně příčina.

Proč? Když značky musí spustit smartphone, přijme mimořádná opatření k optimalizaci softwaru, protože vědí, že předtím, než většina lidí půjde a koupí si zařízení, nejprve zkontrolují recenzi.

Ale jakmile, jakmile si zakoupíte chytrý telefon, již značky nemají žádný zisk při jeho udržování. Takže pro pověst značky a konkurence poskytují dvě až čtyři hlavní aktualizace.

Optimalizace softwaru trvá hodně času a věřím, že většina značek se zaměřuje pouze na „dostatečně dobré“, ne „nejlepší.“

Někdy prosazují aktualizace softwaru, aniž by je důkladně testovali.

Řešení rychlého odtoku baterie způsobené aktualizací softwaru-

Zkontrolujte novější aktualizaci softwaru

S největší pravděpodobností společnost Xiaomi vydala další aktualizaci, která opravuje problém s odtokem baterie. Takže přejděte do nastavení vašeho telefonu a zkontrolujte, zda je k dispozici nová aktualizace softwaru.

Pokud existuje jeden, aktualizujte telefon a znovu zkontrolujte aktualizaci softwaru, protože značky někdy uvolňují více aktualizací a je třeba je nainstalovat jeden po druhém.

Pokud neexistuje žádná aktualizace, možná budete muset počkat několik týdnů na aktualizaci, která opravuje odtok baterie, aby byl k dispozici ke stažení.

Obnovení továrních dat

Tovární data resetují vymaže všechna data vašeho telefonu a někdy opravuje chyby, které měl váš telefon. Rychle vypouštění baterie je jedním z nich.

Protože všechna vaše data budou vymazána, ujistěte se, že pro budoucí použití zaberete správné zálohování potřebných dat.

Downgrade firmware

Pokud to už je nějakou dobu a Samsung netlačil aktualizaci softwaru, která opravuje rychlý problém s vypouštěním baterie Xiaomi Mi Pad 4, můžete software přesunout na poslední stabilní.

Stejně jako tovární data resetovat, downgrading firmware vymaže všechna data vašeho Xiaomi Mi Pad 4. Ujistěte se tedy, že to všechno zálohuje.

Nyní se možná divíte, které „nastavení“ vašeho smartphonu software sníží. Omlouvám se, že vás zklamám, ale takové nastavení nebo funkce neexistuje.

Pokud chcete snížit firmware/software vašeho Xiaomi Mi Pad 4, nejbezpečnějším způsobem je to udělat z nedalekého opravného centra Xiaomi.

Poznámka: Downgrading firmware je mnohem složitější než upgrade firmwaru. Pokud to provedete špatně, nejhorší, co by se mohlo stát, je, že budete muset vyměnit základní desku vaší Xiaomi Mi Pad 4.

Aplikace a aktivity

Nainstalovali jste nedávno nějaké aplikace? I když jste to neudělali, existuje pravděpodobnost, že nová aplikace, kterou jste nainstalovali nebo aplikace již nainstalované do telefonu.

Aplikace nainstalované v telefonu se automaticky aktualizují.

stáhněte, xiaomi, tapety

Existuje tedy vysoká pravděpodobnost, že jedna z aplikací ve vašem Xiaomi Mi Pad 4 je buggy a používá více baterie. Můžete jít do obchodu Google Play, aktualizovat všechny aplikace a restartovat telefon.

Aplikace, které nejsou staženy z obchodu Play, mohou obsahovat malware. Pokud jste si tedy stáhli jakoukoli aplikaci nebo odemčenou aplikaci nebo odemčenou hru, odinstalujte ji.

Váš telefon je starý

Jak váš smartphone stárne, kapacita baterie klesá. V důsledku toho má omezené cykly náboje/vypouštění.

Pokud je váš telefon starší než jeden rok, je to pravděpodobně problém s baterií. Jedinou opravou je nahrazení baterie vašeho Xiaomi Mi Pad 4. Mezitím můžete vyzkoušet následující tipy pro zlepšení výdrže baterie.

Hardwarové problémy

Problémy s hardwarem mohou způsobit, že vaše Xiaomi Mi Pad 4 bude mít špatnou výdrž baterie. Potvrzení problémů s hardwarem je obtížné, pokud váš telefon nemá viditelné značky.

Značky, jako je přehřátí, dlouhé doba na účtování nebo vůbec se nenabíjejí a dotyky duchů jsou některé viditelné známky problému hardwaru.

Pokud na telefonu vidíte jeden z výše uvedených značek, přečtěte si propojené články a najděte příčinu a opravte ji.

Tipy Triky pro zlepšení výdrže baterie Xiaomi Mi Pad 4

Následující tipy a triky neopraví rychlý odtok baterie na vaší Xiaomi Mi Pad 4; Pomůže vám však prodloužit výdrž baterie.

Povolit optimalizaci baterie pro všechny aplikace

Optimalizace baterie je jednou z klíčových součástí systému Android. Je zodpovědný za ovládání aplikací spuštěných v pozadí.

Tato funkce je ve výchozím nastavení povolena pro všechny aplikace. Někdy však některé aplikace žádají uživatele, aby je vyloučili z optimalizace baterií.

Přejděte na Optimalizaci baterie baterie na nastavení a ujistěte se, že máte povolenou optimalizaci baterií pro všechny aplikace.

Restartujte každý den

Restartování telefonu je nejběžnější metodou používanou k vyřešení několika problémů.

Proces restartování zařízení vypne vše, co ve vašem zařízení pracuje, a důkladně jej restartuje. To umožňuje, aby všechny funkce a aplikace začaly znovu, eliminují problémy a snižují rychlý odtok baterie.

Snižte jas a časový limit obrazovky telefonu

Telefon spotřebuje mnohem více baterie než obvykle s vysokým jasem. Udržování nejvyššího jasu neustále vyčerpává baterii a zmenšuje čas využití telefonu.

Navíc snižte časový limit obrazovky. Snížit časový limit obrazovky-

 • Jdi do nastavení.
 • Klikněte na možnost zobrazení.
 • Vyberte časový limit obrazovky.
 • Nastavte časový limit na 15 sekund.

Aktivujte režim úspory energie

Vždy mohou nastat situace, jako je nouzová potřeba volání nebo jiného. Někdy telefon nemá dostatečné nabíjení.

To je místo, kde přichází režim úspory energie. Zpomaluje procesor dolů a prodlužuje výdrž baterie.

Kromě mimořádných událostí můžete tuto funkci vždy zapnout a zlepšit výdrž baterie vašeho Xiaomi Mi Pad 4.

Nad tebou

Pokud nemůžete opravit problém s odtokem baterie ve vašem Xiaomi Mi Pad 4 prostřednictvím některého z výše uvedených řešení, můžete navštívit nejbližší opravárenské centrum Xiaomi a nechat jej opravit prostřednictvím techniků.

Stáhněte si Xiaomi Mi Pad 4 tapety

Navzdory poklesu prodeje tablet v posledních několika letech představila Xiaomi MI Pad 4.

Populární čínský výrobce smartphonů Xiaomi představil tablet, MI Pad 4 před pár dny v Číně, přestože trh s tablety v posledních letech klesal. Tablet MI Pad 4 má 8in Wuxga 16:10 IPS LCD displej s rozlišením 1920 × 1200. MI PAD 4 je poháněn novým a schopným středním rozsahem Qualcomm Snapdragon 660 Octa-Core CPU spojený s Adreno 512 GPU spolu s 4 GB (64 GB úložiště) a 3 GB RAM (32 GB Storage Variant). Naštěstí je v Mid Pad 4 přítomen slot pro kartu microSD pro rozšiřitelné úložiště.

Fotografie zpracovává na zadní straně nastavení jedné kamery s senzorem 13 MP (f/2.0) bez LED blesku. Zadní kamera má režim HDR a může nahrávat videa s rozlišením až 1080p. Snapper 5 MP je s největší pravděpodobností představen vpředu.

Baterie 6 600 mAh je na palubě Xiaomi Mi Pad 4, aby byla světla zapnutá. Když už mluvíme o tom, nabíjení se provádí přes port USB-C. Přicházíte na stranu připojení MI Pad 4, všechny vás zakrývají slotem pro nano-SIM karty pro síťové připojení LTE (varianta LTE), Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, bluetooth 5.0 le s A2DP, GPS a další. Naštěstí si MI Pad 4 zachová dobrý starý konektor pro sluchátka, který všichni milujeme. Jako jediná možnost biometrické autentizace je k dispozici odemknutí AI podporované AI. MI Pad 4 s největší pravděpodobností běží na Android 8.1 Oreo založený na miui 9.0 z krabice.

Možnosti cen a barev

Pokud jde o ceny, 4/64 GB (pouze Wi-Fi) a 3/32 GB (pouze Wi-Fi) varianty Xiaomi Mi Pad 4 vás vrátí. 215 a CNY1,099/cca. 170. Očekává se, že konektivita LTE bude uvedena pouze na 4/64 GB, která vás vrátí zpět CNY1,199/cca. 230. MI Pad 4 je k dispozici v černém a růžovém zlatém nátěru. Je již k dispozici pro předobjednávku v Číně se spuštěním naplánovaným na 29. června. Celosvětová dostupnost musí být ještě známa a potvrzena.

Tapety Xiaomi Mi Pad 4

Máme ruce na oficiálních tapetách, které jsou přítomny na Xiaomi Mi Pad 4.

Stáhněte si zip prostřednictvím níže uvedených odkazů nebo kliknutím zvětšíte níže uvedené tapety a poté jej uložte do telefonu nebo PC. Rozlišení tapet je 1280 x 1920 px.

Užijte si a šťastné tapetování! V průběhu času přidáme další tapety. Zůstaňte naladěni, lidi!

Xiaomi Mi Pad 4/4 Plus Aktualizace ROM

Firmware MI Pad 4 (Codename Clover) Níže jsou akcie stabilní MiUi, kterou lze stáhnout jako Fastboot ROM, Recovery ROM a OTA Update.

Název modelu tabletu odpovídá M1806D9W (Wi-Fi), M1806D9E (LTE), M1806D9PE (4 plus LTE). Xiaomi ROM jsou staženy zdarma z oficiálních webových stránek Bigota.d.Miui.com. Zveřejňujeme odkazy na sklady MI Pad 4 Flash soubory a originální aktualizace.

Čína 10.3.2.0.Odjcnxm

Nejnovější verze stabilního čínského firmwaru pro MI Pad 4 od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 10.3.2.0.ODJCNXM System MIUI 10 Android Android 8.1 datum vydání 2019-05-24 Velikost souboru 1.34 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

stáhněte, xiaomi, tapety

Zámky, stavový řádek, stín oznámení

 • Novinka: Pomocí otisku prstu otevřete domovskou obrazovku, jakmile odemknete zařízení pomocí obličejových dat a zůstanete na obrazovce zámku
 • Oprava: Plovoucí oznámení související s baterií, která se správně zobrazovala v režimu krajiny
 • Oprava: Tlačítko časovače začalo blikat po poklepáním
 • Oprava: Hodinová síla uzavřena v některých konkrétních datech
 • Optimalizace: Sekce aplikací nastavení získala strukturální revizi
 • Oprava: Ikony se po úpravě písem zobrazovaly správně

Fastboot ROM (soubor Flash)

Verze 10.3.2.0.ODJCNXM System MIUI 10 Android Android 8.1 datum vydání 2019-05-15 Flash File Velikost 1.56 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ) ChangeLog

Zámky, stavový řádek, stín oznámení

 • Novinka: Pomocí otisku prstu otevřete domovskou obrazovku, jakmile odemknete zařízení pomocí obličejových dat a zůstanete na obrazovce zámku
 • Oprava: Plovoucí oznámení související s baterií, která se správně zobrazovala v režimu krajiny
 • Oprava: Tlačítko časovače začalo blikat po poklepáním
 • Oprava: Hodinová síla uzavřena v některých konkrétních datech
 • Optimalizace: Sekce aplikací nastavení získala strukturální revizi
 • Oprava: Ikony se po úpravě písem zobrazovaly správně

Aktualizace OTA

Verze 10.3.2.0.Velikost souboru odjcnxm 360.96 MB Požádejte o 10.2.1.0.Oficiální odkaz ODJCNXM ke stažení (.zip)

Nejnovější aktualizace MIUI nutně neznamená, že je to nejlepší. Před instalací nové aktualizace softwaru na MI Pad 4 Clover si přečtěte recenze na webových stránkách vývojářů 4PDA nebo XDA. Pokud jste stáhli Flash File, Full ROM nebo nejnovější problémy OTA Aktualizace a setkání s vaším zařízením po instalaci, napište o něm v коменения.

MI Pad 4 je na seznamu Xiaomi Eos (End-of-Support). Je to podobné stavu EOL (konec života) a znamená, že smartphone již není podporován. Nedostává aktualizace softwaru a nový firmware od Xiaomi a známé zranitelnosti zabezpečení nejsou opraveny.

Xiaomi vydává měsíční a čtvrtletní aktualizace bezpečnostních oprav pro Xiaomi, Redmi a Poco po dobu 2-3 let po spuštění trhu. Měsíční a čtvrtletní aktualizace zabezpečení zahrnují záplaty zabezpečení Android z Google a také opravy Xiaomi.

Will MI Pad 4 Update dostane miui 11?

Ne, Xiaomi za to přestal uvolňovat aktualizace. Nejnovější verze MIUI pro Mi Pad 4. MiUi 10.

Aktualizace Mid Pad 4 Získejte Android 9.1?

Ne. Nejnovější verze tohoto zařízení. Android 8.1.

Xiaomi Mi Pad 4 Review. rozpočtový tablet, skvělý výkon

Xiaomi vyrábí skvělé produkty, které jsou široce dostupné, a většinu času velmi cenově dostupné. Xiaomi Mi Pad 4 je dalším příkladem takového produktu. Tento tablet je malý s pouhými 8 ″, a proto je velmi snadné přenášet kolem. Pro mě je to tablet perfektní velikosti. Můžete hrát své hry, sledovat Netflix nebo sledovat televizi v posteli, aniž byste drželi velmi těžký tablet.

 • 1 Specifikace úvodu
 • 2 Unboxing
 • 3 Hardwarový design
 • 3.1 přední kamera
 • 3.2 zadní kamera
 • 3.3 USB-C/3.5 mm jack
 • 3.4 displej
 • 3.5 životnost baterie
 • 4.1 Antutu
 • 4.2 Geekbench 5
 • 4.3 PCMark
 • 4.4 3Dmark. Sling Shot Extreme
 • 5.1 facescan
 • 5.2 speciální funkce
 • 6.1 Xiaomi Mi Pad 4
 • 6.2 Pros
 • 6.3 Nevýhody

Úvodní specifikace

Mít tak malý tablet je skvělý! Můžete to snadno přenést a držet celou hodinu nebo déle, není vůbec žádný problém. Měl jsem iPad Mini, což má stejnou velikost. Miloval jsem to natolik, že jsem si objednal Xiaomi Mi Pad 4 hned, když jsem znovu chtěl tablet Android. Při pohledu na specifikace Xiaomi Mi Pad 4 by to mohl být skvělý tablet, na který se můžete dívat na televizi a hrát si na nějaké hry. S Snapdragon 660 můžete snadno přehrávat hry bez problémů s výkonem. Neočekávejte nejlepší a nejhladší výkon, ale průměrná hra je dokonale hratelná. S baterií 6000 mAh uvnitř můžete sledovat televizi celé hodiny, aniž byste ji mezitím nabíjeli. Co jiného to musí nabídnout Xiaomi Mi Pad 4?

Specifikace

Rozbalení

Minimalistický design krabice jsme to viděli dříve s produkty Xiaomi. Na přední straně vidíme jen číslo 4 a na zadní straně, najdeme minimální specifikace. Uvnitř vidíme nejprve Great Xiaomi Mi Pad 4, pod tabletem, najdeme nabíječku, nástroj pro vysunutí sim a nějaký informační průvodce. Jednoduchý a minimalistický design, jak se mi líbí.

Hardwarový design

Na Xiaomi Mi Pad 4 najdeme malé hranice, což je naprosto v pořádku pro tablet, pokud se mě zeptáte. Použité materiály se cítí velmi pevné a silné. Tělo Xiaomi Mi Pad 4 je zcela vyrobeno z kovu. S tímto tabletem žádný plast nebo levný pocit. Port náboje, USB-C, je umístěn uprostřed dole. Tento port se cítí dobře a drží nabíječku pevně. Vedle nabíjecího portu najdeme reproduktory, které vydávají přiměřený zvuk. Neočekávejte nejkvalitnější hudbu, ale pro filmy, Netflix nebo hry je naprosto v pořádku. V neposlední řadě také najdeme 3.5mm Jack na Xiaomi Mi Pad 4! Pokud máte kabelové pár sluchátek, je to pro vás tablet. Připojte je bez převodníku.

Přední kamera

K užívání selfies použila Xiaomi přední kameru 5MP. Proč potřebujeme kamery v tabletu, pro mě není jasné. Existuje jen několik případů použití, na které si vzpomenu, a přední kamera může být užitečná pro videohovory. S touto 5MP fotoaparátem můžete snadno provést volání Skype nebo Duo videohovory. Kvalita kamery není nejvyšší nebo nejlepší dostupná, ale nepotřebujeme ji na tabletu, správně?

Hledáte tablet, který se snadno přenáší? Kliknutím sem získáte svůj Xiaomi Mi Pad 4!

Zadní kamera

K dispozici je 13MP fotoaparát pro fotografování pomocí Xiaomi Mi Pad 4. Nikdy bych to nepoužil jako primární kameru, ale je k dispozici. Kvalita není nejlepší, ale na tabletech jsem také viděl horší. Osobně mi chybí případ použití zadní kamery na tabletu, ale Xiaomi jej zpřístupnil těm, kteří jej používají.

USB-C/3.5 mm jack

K nabíjení Xiaomi Mi Pad 4 používáme port nabíječky USB-C. Toto jsou 2.0 verze USB-C, takže to není nejrychlejší dostupný port USB-C, ale abych byl upřímný, to nepotřebujeme. Nyní můžete nabít tablet stejným kabelem jako většina chytrých telefonů, což je užitečné. Není třeba nosit další kabely, aby se nabíjely různá zařízení.

Na Xiaomi Mi Pad 4 najdeme také 3.5 mm jack! Ano, je k dispozici mnoho bezdrátových uší, ale mnoho lidí stále používá kabelová sluchátka. Pokud máte dobrý pár sluchátek s drátem, můžete použít je na Xiaomi Mi Pad 4. Není třeba používat převodník nebo koupit další pár bezdrátových sluchátek.

Zobrazit

Xiaomi namontoval mírně vyšší displej v Xiaomi Mi Pad 4. To má za následek poměr stran 16:10. Toto je panel IPS, který má za následek život podobné životnosti a velmi dobrým úhlem sledování. Je to velmi kvalitní obrazovka, ačkoli rozlišení kleslo z 1536 × 2048- do 1920 × 1200 pixelů, což mělo za následek rozteč pixelů pouhých 283ppi. Pro sledování televize, Netflix nebo YouTube je to naprosto v pořádku. Kvalita displeje je skvělá, zejména viz cena tohoto rozpočtového tabletu.

stáhněte, xiaomi, tapety

Životnost baterie

6000 mAh! To je masivní baterie. Při sledování televize nebo Netflixu můžete mezitím strávit několik hodin bez nabíjení. Máte plně nabitý MI Pad 4, můžete z toho dostat kolem 8 až 9 hodin přehrávání videa. To je působivé, pokud se mě zeptáte, ale existují i ​​další, které skóre ještě vyšší. Xiaomi slíbil 12hodinový video přehrávání, kterého jsme nedosáhli. Byl bych spokojený s baterií, která trvá 8 hodin, ale pokud se k tomu dostanete.

Обзор Xiaomi Mi Pad 4 Plus. ЛУЧШИЙ ПЛАНШЕТ НА ANDROID!(2019)

Hledáte tablet, který se snadno přenáší? Kliknutím sem získáte svůj Xiaomi Mi Pad 4!

Benchmarkové testy

Jak rychle je tento tablet? Mohu napsat, jak dlouho mohu sledovat Netflix, jak rychle jsou hry, které tam hraji, ale dovolte mi ukázat čísla různými benchmarkovými testy. Tímto způsobem můžete porovnat testovací čísla benchmarku s jinými tablety a najít pro vás ten správný model.

Antutu

S testem Antutu Benchmark vidíme, že Xiaomi Mi Pad 4 poráží 30% uživatelů tohoto referenčního testu! Otestujeme některé další aplikace, abychom vám poskytli dobrý přehled o výkonu.

Geekbench 5

Geekbench je jedním z benchmarků, které jsme provozovali. Zde jsou výsledky:

PCMark

PCMark je jedním z benchmarků, které jsme provozovali. Zde jsou výsledky:

Dmark. Sling Shot Extreme

3dmark je jedním z benchmarků, které jsme provozovali. Zde jsou výsledky:

Funkce

Kromě četných skvělých aplikací můžete nainstalovat do tabletu, aby byl pro vás skvělé zařízení, existují dvě funkce, které chci zvýraznit. The Xiaomi Mi Pad 4 nabízí nabídku facescan a speciální funkce. Pojďme se podívat na některé funkce Xiaomi Mi Pad 4.

Hledáte tablet, který se snadno přenáší? Kliknutím sem získáte svůj Xiaomi Mi Pad 4!

Facescan

Tablet můžete odemknout skenováním obličeje. Vše, co musíte udělat, je držet obličej před přední kamerou a je dobré jít! Můžete odemknout svůj Xiaomi Mi Pad 4 nyní během několika sekund, aniž byste se dotkli obrazovky a zadali svůj vzor nebo pin kód. Můžete si nastavit obličej do 5 sekund, a díky tomu je to velmi rychlá metoda odemknutí. Mějte na paměti, že je méně bezpečný než vzor nebo kód PIN.

Speciální funkce

Na softwaru MIUI softwaru Xiaomi Mi Pad 4 najdeme další karty v nastavení. Zde najdeme rodičovské kontroly, herní režim a Miui Lab. Co jsou ty?

Rodičovské kontroly, odtud můžete přidat zařízení a je na dálku spravovat. Místo můžete vidět a ovládat instalaci aplikací. Můžete také omezit použití zařízení. Pokud to chcete použít, je to osobní volba.

Herní režim je něco, co vidíme také na některých chytrých telefonech. To zlepší výkon her a zároveň omezí synchronizaci a síťové připojení na pozadí pro jiné aplikace. Díky tomu je vaše herní zážitek hladší. Skvělá funkce, pokud se mě zeptáte.

Miui Labs je funkce, se kterou Xiaomi experimentuje, myslím. Na Xiaomi Mi Pad 4 můžete aktivovat vyhledávání vyhledávání obrázků. Pokud hledáte na tabletu, bude také hledat na vašich fotografiích najít související fotografie. Druhým rysem je zde předběžné načtení AI. To by mělo zvýšit rychlost zatížení aplikací. Zábavné funkce a to může být pro vás něco.

Závěr

Při pohledu na cenu a schopnosti tohoto tabletu je Xiaomi Mi Pad 4 skvělý výběr. Za peníze, které utratíte, získáte velkou hodnotu. Pokud máte rádi Miui, je něco jiného, ​​ale pro mě to funguje naprosto dobře. Velikost, 8 ″, je perfektní a usnadňuje přenášení kolem. Sledování televize, Netflixu nebo hraní her není pro výkonného Snapdragon 660 uvnitř problémů. Baterie, která je 6000 mAh, zvládne několik hodin sledování videa/filmu nebo hraní her. Z toho jsem se dostal mezi 8 až 9 hodin výdrže baterie. Skvělý rozpočtový tablet, který funguje lépe, než se očekávalo.

Xiaomi Mi Pad 5 Datum vydání tabletu, zvěsti, specifikace a nejnovější zprávy

Xiaomi se tento rok zdánlivě připravuje na opětovné vstup do prostoru tabletů-tady je to, co víme o jeho nové sérii MI Pad.

Xiaomi se v posledních letech stala hlavním hráčem ve britském prostoru smartphonu a zdá se, že se nyní připravuje na vydání své první série tabletů od roku 2018.

O novém rozsahu tabletů, který se v současné době nazývá MI Pad 5, zůstává mnoho neznámé. Spekulace o nové sérii se však během několika týdnů narůstají, protože úryvky specifického listu se objevily prostřednictvím regulačních podání.

I když to může znít matně, dokumenty dávají nahlédnutí o tom, jakou technologii jsme mohli vidět uvnitř břidlic-alespoň jeden se říká, že je špičkovým zařízením přicházejícím v příštím měsíci. Označí první řadu tabletů Xiaomi od roku 2018 MI Pad 4.

MiPad 4 и MiPad 1 сравнение поколений планшета от Xiaomi

Bude schopen soutěžit s Apple iPad Pro nebo Samsung Galaxy Tab S7 Plus? Zde je to, co doposud víme o datu vydání MI Pad 5, cena a další. Fanoušci Xiaomi mohou také chtít prohlédnout našeho odborníka Xiaomi Poco M3 Pro 5G Recenze.

MI PAD 5 Datum vydání

Xiaomi dosud nepotvrdila datum vydání nebo událost pro vydání nového tabletu, ačkoli spekulace naznačuje, že by mohla být představena v srpnu.

Zatímco vedoucí pracovníci společnosti byli pevně upevněni, dříve škádlili, že se firma po několika letech na lavičce dostává zpět na scénu tabletu.

Spoluzakladatel Xiaomi a generální ředitel Lei Jun v únoru uvedl v příspěvku na sociálních médiích, že společnost bude během roku oživovat svou sestavu tabletu. Ředitel produktu na Xiaomi-vlastní Redmi, Wang Teng Thomas, řekl, že v květnu tableta Mi Pad 5 se ten měsíc nespustila, ale místo toho by se objevila ve druhé polovině roku 2021.

Takže prozatím zůstává přesné okno. a jaké trhy budou prodávány. neznámé. Tato stránka bude aktualizována, když se dozvíme více o novém zařízení.

Mid 5 specifikace

Některé z nejranějších spekulací obklopujících nové tablety-s laskavým svolením nějakého statného kopání kódu XDA-Developers-naznačují, že na obzoru mohou být ve skutečnosti tři nové tablety Xiaomi, nazvané „Nabu“, „Enuma“ a „Elish“ a „Elish“.“

To by mohlo znamenat, že nakonec bude dostupnější model vedle střední a pro varianty. podobně jako to, jak Apple a Samsung vydávají více verzí tabletů za řadu cenových bodů. ale to zůstává v tuto chvíli neověřené.

Zpráva uvedla, že jeden z tablet by měl frekvenci 120 Hz, 11-palcový displej a pochlubit se baterií 8 720 mAh. Základní MI Pad 5 by měl mediatek dimenzitu 1200 čip, zatímco prof by měl Snapdragon 870, tvrdili tipaci.

Začátkem tohoto týdne se další informace o MI Pad 5 objevilo prostřednictvím seznamu na webových stránkách Federální komunikační komise (FCC). Řekl, že tablet bude mít 22.5w nabíjení, spusťte miui 12.5 software a mít Bluetooth a Wi-Fi.

Předtím podrobnosti z čínského regulátoru IT naznačily, že pro varianta Mi Pad 5 bude mít displej 120Hz, 5G podporu a čip Qualcomm Snapdragon 860, zhruba se vyrovnává s některými úniky a spekulacemi online.

Příspěvek, který byl nahrán na webové stránky čínských sociálních médií, Weibo tento týden tvrdil, že v nové sérii Mi Pad 5 tvrdil, že ukazuje obrázek tabletu.

Zařízení na obrázku mělo ultra tenké rámy a zdánlivě rozdalo několik klíčových specifikací: čip Snapdragon 860, rozlišení 2K obrazovky a rychlost obnovení 120 Hz. Plakát, který v tuto chvíli zůstává neověřen, neodhalil cenu.

Kromě toho, podání v samostatné agentuře odhalila nový příslušenství klávesnice a stylus. podobně jako na klávesnici Apple Magic. věřilo, že je pro MI Pad 5.

MI PAD 5 Cena a dostupnost

Cena a dostupnost řady MI Pad 5 je prozatím záhadou. ačkoli se zdá, že zvěsti a úniky naznačují, že přichází několik variant. Je také nejasné, zda všichni tři uvidí globální vydání, nebo někteří vyjde pouze v Číně.

Xiaomi a jeho divize Redmi a Poco byly v posledních letech zaměřeny na trhy smartphonu a smartwatch. Vybudovala masivní knihovnu zařízení za téměř každou možnou cenu-od Premium MI 11 Ultra (1 199 GBP) až po dostupnější Poco M3 Pro 5G (179 GBP) až po hodinky Mid Range MI (85 GBP).

 • Pro nejnovější zprávy a odborníky na získání nejlepších nabídek letos se podívejte na OurBlack v pátek 2021andCyber ​​pondělí 2021

Je to už nějakou dobu od posledního vydání tabletu Xiaomi. s trhem do značné míry dominuje hrstka značek: Apple, Samsung, Huawei a Lenovo.

8palcová Xiaomi Mi Pad 4 byla vydána v roce 2018, cena kolem 200 liber. Byla tam také 10palcová verze, MI Pad 4 Plus, při přibližně 200 liber dalších. Oba byli uprostřed rozsahu. Tato stránka bude aktualizována, jakmile se dozvíme mnohem více o vydání řady Mid Pad 5.

Přečtěte si více z našich recenzí produktu Xiaomi:

Pro nejnovější zprávy, recenze a obchody se podívejte na Radiotimes.Sekce technologie COM. Chcete nový sluchátko a nejste si jisti, který z nich si koupit? Přečtěte si náš nejlepší průvodce telefony Xiaomi a podívejte se na naše myšlenky na nejlepší tablet roku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS