Telefon LG se vypne a nezapne se

Co dělat, když se telefon LG nezapne. 5 možných problémů a návod na jejich odstranění

LG je světoznámá jihokorejská společnost zabývající se výrobou různých elektronických zařízení. Sortiment výrobků sahá od ledniček a televizorů až po miniaturní high-tech nositelné gadgety.

Tak renomovaná společnost nemohla ignorovat výrobu mobilních telefonů. Společnost se v roce 2017 umístila na šestém místě na trhu chytrých telefonů.

Gadgety korejského giganta jsou zaslouženě oblíbené u uživatelů po celém světě. Chytré telefony LG jsou spolehlivé, mají bohatou funkční výbavu, společnost se při jejich výrobě snaží používat inovativní technologie. Stejně jako každé elektronické zařízení však může smartphone selhat.

Následující informační článek pomůže čtenáři pochopit, co dělat, když se telefon nezapne LG. Toto chování může mít mnoho příčin. Hlavní z nich jsou popsány níže.

Vypne se a znovu se neobjeví

Telefon je vypnutý a nezapne se, při dobíjení se zobrazí Google a okamžitě se vypne. Když stokrát rychle stisknete tlačítko napájení, abyste telefon zapnuli, zdá se, že se zapne. Pak přijde optimalizace aplikace, nedosahuje 125 vypne a tak zpět vše

Opraveno! Rada z těchto komentářů, které „uzogachi“ napsal pomohl. Telefon se mnohokrát spontánně vypnul a automaticky zapnul (dokud se nezobrazí nápis Google), pak se prostě vypnul. Při dobíjení je opět zapnutý. Než se řekne google a vypnout. Vyřešeno komentářem. Zástrčka. Nabíjení a když se zobrazí nápis google, rychle stiskněte tlačítko napájení. Objevila se nabíjecí obrazovka. Poté podržte po dobu 4-5 sekund před zapnutím. Spuštění aplikací a to je vše, funguje jako obvykle. Nějaký druh závady. Používám téměř 5 let a to je poprvé, co yafeti březen 11, 2019

Hlavní důvod, proč je čas vyměnit tlačítko napájení. Všechny výše uvedené tipy jsou náhodné.Stačí 10-1000krát stisknout tlačítko zapnutí, abyste zjistili, zda funguje

Měl jsem stejný problém, když se objeví logo. Musíte opakovaně stisknout tlačítko napájení. https://www.Youtube.com/watch?V=8g4gXoSNh3Y zde je video, které mi pomohlo gyshakus 27 Červen 2017

Našel pokyny na oficiálních stránkách https://support.Google.com/nexus/troubleshooter/3337561?Hl=ru#ts=3337943%2C3341780 jediným problémem bylo mít čas na výběr vypnutí a stisknutí tlačítka napájení, nepamatuju si, který čas, ale asi hodinu šťourání, dokud to nemělo čas, pak to začalo nabíjet normálně, když se zapne obrazovka robota, musíte rychle stisknout tlačítko zvýšení hlasitosti a okamžitě stisknout tlačítko napájení, úspěšné, pokud telefon přestane vibrovat a zobrazí se obrázek nabíjení baterie. Hodně štěstí všem! Chickie 4 leden 2017

Stejný problém se nezapne, dám ho na nabíjení a vyjde ikona Google a to je vše. Co dělat? Jak vyléčit mé krvavé dítě. Bez ní jako bez rukou? Notchyufu červen 15, 2016

Co dělat, co dělat!? Nexus 5 a 7 mají tento problém! Baterie je značně vybitá a nemá dostatečný proud, který by mohla dodávat do nabíjecí desky pro spuštění! 7 Používám k léčení svého zařízení, vyjměte baterii (mono nabíječku), změňte na starou nabíječku 12V a připojte baterii k nabíječce na stěnu. Pokusil jsem se resetovat telefon, ale nechtěl mě pustit dovnitř, má záporný terminál na svorkách baterie plus na plus, minus na minus na bateriích nexus ne kontakty, ale vede ven! Nechte baterii v tomto stavu asi hodinu! Logo firmy se nerozsvítí a nevykazuje žádné známky nabíjení, pak zařízení znovu vložíte a zapnete a začne fungovat na 100 procent! Ftsuy 10. Června 2016

Stejný problém, chtěl jsem provést reset, ale ani tam to nejde. Myslím, že je něco špatně s hardwarem. Pathetic ( vyashchifo 11. Ledna 2016

Moje LG je také bez energie. Dám ho nabíjet a nezapne se. Spustí se logo společnosti a pak se nezobrazí nabíjení a odpojí se. Co dělat? Pomoc (( becky 4 prosince 2015

Jak zapnout telefon LG, pokud se nechce zapnout

Moderní telefony mají dlouhou životnost. Smartphony LG jsou považovány za jedny z nejspolehlivějších na trhu a mají bohatou sadu funkcí. Jako každý elektronický přístroj se však i váš telefon může porouchat a nezapnout se.

Pokud je displej smartphonu LG tmavý a zařízení nereaguje na stisknutí kláves, nepanikařte hned. Někdy může být příčina nezapnutí smartphonu zcela prozaická:

  • Telefon je zcela vybitý. Kapacita baterie se u jednotlivých smartphonů LG liší (nejvýkonnější je LG X Power s kapacitou 4100 mAh a technologií rychlého nabíjení). Úroveň nabití baterie se může zobrazit v pravém horním rohu smartphonu LG. Když úroveň nabití klesne pod 20 a 10 %, na displeji se zobrazí upozornění, že je třeba baterii nabít, jinak se smartphone vypne. Pokud to z nějakého důvodu neuděláte včas (např. Jste smartphone dlouho nepoužívali a jen ležel), může se baterie zcela vybít a telefon se přestane zapínat. V tomto případě stačí připojit telefon ke zdroji napájení a počkat několik minut. V závislosti na modelu se smartphone LG zapne sám, když je baterie minimálně nabitá, nebo jej musíte zapnout ručně po 10-15 minutách stisknutím tlačítka pro zapnutí a vypnutí. A pak počkejte, až se baterie plně nabije.
  • Nabíjení telefonu se nezdařilo. Někdy může být problém v nabíječce, která selhala. Pokud se telefon po připojení ke zdroji napájení nenabíjí (na displeji se nezobrazuje indikátor baterie), můžete zkusit nabíjet telefon jinou nabíječkou (výrobce doporučuje používat pouze originální nabíječky).
  • Konektor USB je vadný. Smartphone LG se nabíjí přes zásuvku USB. Při neopatrném používání se může dříve nebo později opotřebovat a rozbít. Nejzřetelnějším ukazatelem je. Nabíjecí kabel v telefonu klouže. Někdy však není možné určit stupeň poškození pouhým okem, to mohou provést pouze odborníci servisního střediska LG.
  • Baterie telefonu je vybitá. Baterie chytrých telefonů podléhají opotřebení a čas od času selhávají. Pokud není baterie vyměnitelná, výrobce nedoporučuje pokoušet se problém vyřešit svépomocí a baterii vyměnit. Je lepší obrátit se na servisní středisko LG, kde to udělají odborníci.
  • Telefon byl fyzicky poškozen. Pokud byl váš smartphone LG vystaven mechanickým nárazům, mezi které patří:
  • Pád (i z malé výšky),
  • Nárazy do těla,
  • Vystavení extrémně vysokým nebo velmi nízkým teplotám (provozní teplotní rozsah telefonu najdete v uživatelské příručce nebo na webových stránkách výrobce),
  • Připojení k síti velmi vysokého napětí,
  • Používání neoriginální nabíječky atd.Д.

Pokud se rozhodnete riskovat, postupujte následovně:

Co dělat, když se systém Android nespustí. Příčiny a jejich odstranění

Každý by měl vědět, co dělat, když se systém Android nespustí. Všechny následující metody nevyžadují další technické znalosti a nemohou poškodit operační systém ani samotné zařízení.

Operační systém Android je nejen nejoblíbenější na světě, ale také velmi jednoduchý, uživatelsky přívětivý a robustní. Nicméně každé moderní zařízení se dříve či později porouchá nebo nefunguje správně. Taková nešťastná událost je frustrující a může být velmi nervy drásající. V některých případech se jedná o závažný problém, se kterým může pomoci pouze odborník. Než se však vydáte do servisního střediska, měli byste vyzkoušet několik jednoduchých triků, které mohou váš smartphone plně oživit.

Baterie nebo nabíječka

Může to znít triviálně, ale více než polovina všech problémů s napájením Androidu souvisí s baterií nebo nabíječkou. Nejde jen o to, že si zapomenete nabít telefon, ale o globálnější problém.

Při dlouhodobém a aktivním používání smartphonu se baterie postupně vybíjí. Přijde chvíle, kdy se vyčerpá energie natolik, že už mu nepomůže ani obyčejný síťový adaptér.

Pokud je model telefonu starý a skládací, vyjměte baterii a použijte žabku. Jedná se o nabíječku, která poskytuje výkonnější nabíjení a může váš telefon na chvíli zachránit.

Majitelé jednodílných a nerozebíratelných modelů by neměli doma experimentovat. Pokud máte podezření, že baterie selhala, obraťte se na servisní středisko a požádejte o výměnu.

Příčinou problému může být také nabíjecí síťový adaptér. Nové nabíječky nemusí být originální nebo kompatibilní se smartphonem. To znamená, že baterie při nabíjení nedostává dostatek energie a systém Android se jednoduše nemůže spustit. Staré nabíječky mají roztřepené kontakty, přerušené dráty atd. Proto má smysl zkusit nabíjet telefon jiným adaptérem.

Problémy s hardwarem (telefon zamrzá)

Je možné, že telefon není vůbec vypnutý, ale obrazovka je zamrzlá. Co dělat, když se systém Android nespustí, protože zamrzne.

Všechny postupy budou zaměřeny na co největší aktivaci a opětovné spuštění zařízení.

Pokud má telefon odnímatelný kryt, vyjměte na několik minut baterii, poté ji znovu vložte a zapněte zařízení. Tato jednoduchá manipulace často přináší dobré výsledky a smartphone se vrátí do normálního provozu.

U modernějších modelů je to trochu jinak, ale ani zde není nic složitého.

Pokud se telefon nezapne po standardním jediném klepnutí na tlačítko napájení nebo zamykání, podržte tlačítko stisknuté po dobu asi 10-15 sekund. Poté se může rozsvítit obrazovka a telefon bude pokračovat v práci.

Druhým způsobem restartu je takzvaný „nucený restart“. Za tímto účelem vyhledejte resetovací tlačítko a jemně jej stiskněte jehlou, kancelářskou sponkou nebo párátkem. U všech modelů se nachází na různých místech, ale vypadá téměř stejně. Pokud nemůžete najít tlačítko pro resetování, otevřete uživatelskou příručku k telefonu.

Tlačítko Reset na telefonu Tlačítko Reset na smartphonu Sony

Existuje ještě jedna jednoduchá metoda, která dokáže telefon „probudit“. Připojte jej k počítači přes USB. Při nalezení nového připojeného zařízení nebo zdroje napájení může smartphone přejít z režimu spánku.

Vady softwaru

Pokud žádná z výše uvedených metod nepomohla, poslední možností, jak telefon zapnout, je celkový reset (v technických kruzích se mu říká hard reset).

I zde existuje několik způsobů a variant.

Nejprve se zamyslete nad situací, kdy se telefon sice zapne, ale nefunguje správně a systém Android trvale visí.

Obnovení továrního nastavení telefonu vymaže naprosto všechna data a vrátí jej do stavu zcela nového telefonu. Pokud je to možné, zálohujte všechna data. Nové modely mají v nabídce funkce jako „Zálohování dat“, „Zálohování“ a poté úplné obnovení dat. Své informace můžete zkopírovat do některého ze svých stávajících účtů, na Disk Google nebo do cloudu.

Zálohování v telefonu Zálohování v telefonu

Data můžete také zkopírovat do počítače nebo notebooku pomocí kabelu USB nebo např. Pomocí programu Share it (ke stažení). Nezapomeňte, že kontakty v telefonním seznamu budou uloženy v jedné ze složek jako.Vcf.

Chcete-li obnovit nastavení, přejděte do „Nastavení“, vyberte „Soukromí“ (pokud používáte systém Android verze 2) a poté přejděte do „Nastavení“.2 nebo níže) a poté „Obnovit nastavení“. V nejnovějších verzích přejděte do „Nastavení“, vyberte „Obnovit a resetovat“ nebo „Zálohovat a resetovat“ a poté klikněte na „Resetovat“, „Resetovat nastavení“, „Resetovat tablet PC“ nebo „Obecný reset“.

Obnovení nastavení telefonu Obecné resetování telefonu Nastavení Obnovení smartphonu Obnovení a resetování nastavení telefonu

Když je telefon vypnutý a nelze jej zapnout, stiskněte současně tlačítko zvýšení hlasitosti a vypnutí (u některých modelů tlačítko zvýšení hlasitosti, tlačítko domů a vypnutí). Na obrazovce by se měla objevit technická nabídka „Recovery“. Vyberte možnost vymazat data/obnovit tovární nastavení (stiskněte a podržte tlačítko hlasitosti pro ovládání dolů/nahoru). Poté klikněte na Ano a odstraňte všechna uživatelská data.

Nezapomeňte, že pro plnohodnotný návrat k továrnímu nastavení je třeba vymazat veškerou mezipaměť a kartu SD. Chcete-li to provést, přejděte do „nastavení“, „paměť“, „vymazat SD“ nebo vymazat okamžitě při obnovení kliknutím na vymazat oddíl mezipaměti.

Důležité údaje pro resetování

Je třeba dodržovat několik velmi jednoduchých, ale důležitých pravidel. Například při všech operacích na smartphonu musí být vždy připojen k nabíječce. Telefon se pak v nejdůležitějším okamžiku nezavěsí, což zmaří celý proces nastavení.

Pokud plánujete obnovit tovární nastavení předem, je třeba „resetovat“ baterii zařízení. Za tímto účelem jej nejprve vybijte, než jej vypnete, a poté jej plně nabijte. Zajistí správnou funkci baterie.Sys.

Telefon LG se nezapne

Do našeho servisního střediska často přicházejí klienti, jejichž mobilní zařízení nejenže nefungují správně, ale dokonce se ani nezapínají. Pokud máte podobný problém a váš telefon LG se nezapíná, je tento článek určen právě vám.

Typ služby Cena, p. Časová záruka
Diagnostika Zdarma minimální
Blikání a odemykání LG zavolejte na od 60 minut Ano
Vniknutí vlhkosti zavolejte na od 60 min

Pokud se smartphone nezapne, může být problém v selhání baterie a dalších komponent, v softwaru nebo v tovární závadě. Může se stát, že vše není tak špatné a stačí telefon nabít a nechat ho nabíjet přibližně 24 hodin. Pokud tento postup nepomohl, můžete se obrátit na servisní středisko.

Většina poruch má příčiny v neopatrném zacházení. Například pád a tvrdý náraz může vést k tomu, že dojde k deformaci nebo ohnutí jednotlivých mikročipů, vyhoření kontaktů apod. To vše vede k následné poruše mobilního zařízení. Po podrobné diagnostice technici našeho servisního střediska zjistí, která součástka byla pádem poškozena, a co nejdříve ji opraví nebo vymění.

Pokud se telefon LG po namočení pod tělem zařízení nezapne, je v této situaci lepší okamžitě kontaktovat servis pro opravu telefonů, protože čím déle budete s obnovou otálet, tím vážnější budou následky nálezu kapaliny uvnitř zařízení. Profesionální technici diagnostikují a opraví případné poškození, vysuší telefon a vyčistí jej od koroze.

telefon, vypne, nezapne

Pokud navíc telefon LG nereaguje na všechny vaše modus operandi, zůstává po dlouhé době nabíjení bez života, může být problém v softwaru. V některých případech se aktualizace softwaru neprovedla úspěšně a mobilní zařízení se nezapne. V takovém případě může situaci změnit pouze aktualizace firmwaru a obnovení všech funkcí telefonu.

Pokud vám telefon nikdy neupadl, nebyl politý tekutinou a nebyl nikdy flashován, můžete se obrátit na středisko Smart Center! Naši specialisté co nejdříve provedou podrobnou diagnostiku, zjistí, proč se telefon LG nezapíná, a odstraní případnou poruchu na nejvyšší úrovni. Na všechny služby a příslušenství se vztahuje záruka.

Co dělat, když se telefon Nokia nezapne?

Někdy se telefony Nokia nezapínají kvůli chybám softwaru. Zkuste restartovat operační systém vyjmutím a opětovným vložením baterie. Pokud restartování nepomůže, připojte telefon k počítači a zkontrolujte, zda v něm nejsou viry. Možná bude nutné provést přeflashování zařízení.

Stiskněte tlačítka „Snížení hlasitosti“ a „Domů“; na obrazovce se objeví nabídka s možnostmi, vyberte z nich možnost Přetížení; obrazovka se vypne, za několik sekund se spustí restart systému Android.

Žádné nabíjení

Nejzákladnější problém smartphonu lze identifikovat podle jednoduchého znaku: nejprve se zapne a poté se okamžitě vypne, což uživateli znemožní provést jakoukoli akci. Řešení tohoto problému je zřejmé.

Pokud se obrazovka LG nezapne ani po několika hodinách od zapojení, je problém závažnější. Tento problém lze vyřešit kontaktováním servisního střediska a náklady na opravu nebudou vysoké.

Telefon se po blikání nezapne

Jedná se o konkrétní problém, který se poměrně často vyskytuje u těch, kteří se odváží přeflashovat své zařízení. Z nějakého důvodu jsou všichni přesvědčeni, že je snadné to udělat správně a telefon se po blikání nezapne. Při hledání odpovědi na internetu narazíte na poradce, který problém ještě zhorší. Existuje pouze jedno řešení, které je nejspolehlivější. Ano. ano, obraťte se na kvalitní servisní středisko. Sami si kalhoty od obleku nezašíváte, tak proč to dělat s telefony.

Cokoli, co nelze opravit v gadgets s jednoduchým restartem a vypínačem, by mělo být svěřeno profesionálům. Lidé, kteří den co den přinášejí desítky zařízení, jako je to vaše. A kdo vám sdělí přesnou příčinu a náklady na opravu. Pokud se telefon nabíjí, ale nezapíná se, nebo se začne spouštět, ale nezapne se celý a zůstane viset na logu, je nepravděpodobné, že byste problém vyřešili sami.

Co mám dělat, když se telefon nechce zapnout?? Obraťte se na profesionální servisní středisko Remphone, kde vám poradí a telefon opraví! Bezplatná diagnostika, kvalitní a rychlá práce, záruka na opravu.

Kopírování obsahu ze služby Remphone.Tato služba je možná pouze v případě, že zadáte odkaz na zdroj.

telefon, vypne, nezapne
| Denial of responsibility | Contacts |RSS