Televizor Samsung Smart view nebyl nalezen

Co dělat, když aplikace Samsung Smart View nevidí televizor

Chytré televizory Samsung patří mezi jasné favority na trhu díky své vysoké kvalitě a skvělým funkcím. Z hlediska hardwaru a možností je lze přirovnat k počítači.

Smart TV je nejlepší televizní technologie současnosti, protože umožňuje používat moderní komponenty pro vysoce kvalitní obraz, prostorový zvuk a mnoho dalšího. Chytré televizory Samsung také umožňují vzdálené připojení k dalším zařízením pomocí technologie Smart View, o které si dnes povíme.

Funkce Samsung Smart View

Korejská společnost poskytuje tuto technologii pro všechny moderní operační systémy: mobilní i desktopové. Umožňuje je připojit k televizoru a přenášet obraz, a dokonce jej plně ovládat. Pomocí funkce Smart View můžete Smart TV ovládat z telefonu jako dálkový ovladač a také streamovat video, hudbu a cokoli dalšího. Přehrávání videa v telefonu a jeho streamování do televizoru pro sledování na větší obrazovce.

Funkce Samsung Smart View

Instalace a nastavení

Pokud používáte telefon Samsung, nebude pro vás nastavení funkce Smart View žádným problémem. Jednoduše použijte předinstalovanou aplikaci Smart Things k synchronizaci obou zařízení a užívejte si.

Uživatelé mobilních zařízení nebo počítačů jiné značky si musí stáhnout aplikaci Smart View.

 • V systému Android v aplikaci Play Market.
 • Pro iOS, iPadOS a macOS, z App Store.
 • V systému Windows. z oficiálních stránek společnosti Samsung.

Dále je třeba nastavit připojení aplikace ke Smart TV.

Jak nastavit funkci Smart View v telefonu

Stáhněte si aplikaci, dejte jí všechna potřebná oprávnění (ukáže vám, která to jsou, stačí jen potvrdit). Poté ji spusťte a povolte Bluetooth, pokud není aktivován automaticky. V seznamu zařízení vyberte televizor a připojte jej.

Jak v telefonu nastavím funkci Smart View?

V počítači

Rozbalte archiv se staženým instalačním programem a vyberte vlastní instalaci. Počkejte, až se dokončí, a připojte ho. Pokud během instalace dojde k chybě, aktualizujte.NET Framework verze 4.4 a vyšší. Nejnovější verzi si můžete zdarma stáhnout z oficiálních stránek společnosti Microsoft. stačí následovat tento odkaz.

Pak postupujte stejně jako v telefonu. zapněte aplikaci, připojte se k televizoru přes Bluetooth a můžete začít. Pokud používáte externí router pro Smart TV, protože váš televizor nemá vestavěný modul Bluetooth, musíte se k němu připojit.

Instalace a nastavení

Možné problémy

Zobrazení Samsung Smart View někdy nefunguje. Podívejme se na nejčastější problémy, které se vyskytují:

 • Nemůžete najít televizor. Stačí aktualizovat software Smart TV. Můžete to provést v nastavení televizoru.
 • Spojení nelze navázat. Možná jsou vaše zařízení příliš daleko od sebe. zkraťte vzdálenost. Pokud se problém nevyřeší, může se jednat o problém s jednotkou Bluetooth. Zkuste připojit televizor a telefon/počítač k jiným zařízením a zjistěte, zda se objeví stejná chyba.
 • Nepřehrávání obsahu. Vypnutí antiviru v počítači nebo telefonu. Obvykle je to ten, který brání přehrávání videí a hudby v režimu Smart View.
 • Televizor nereaguje. K tomu dochází při použití externího směrovače. Jen se ujistěte, že je správně připojen k televizoru Smart TV.
 • Aplikace „havaruje. Pak je třeba aktualizovat software telefonu. Vaše mobilní zařízení nemusí tuto funkci podporovat.

Pokud se připojení nezdaří, můžete si vždy stáhnout Adobe Flash Player pro Samsung TV a přehrávat jakýkoli obsah bez nutnosti připojovat zařízení třetí strany.

Tento zdroj je neoficiální stránka. Veškeré texty, obrázky a videa pocházejí z veřejné domény a mají pouze informativní charakter. V případě sporů, stížností nebo porušení autorských a vlastnických práv se obraťte na správu stránek.

Funkce Samsung Smart View

Vývojáři dodávané pro chytré telefony, tablety a počítače se systémy Android, iOS, Windows a Windows Phone. Hlavní funkcí nástroje je plné propojení televizoru Samsung Smart TV s dalšími elektronickými zařízeními.

 • Použití externího zařízení jako dálkového ovládání. Televizor můžete ovládat telefonem nebo počítačovou myší;
 • Zobrazte obsah libovolného externího paměťového zařízení a přehrávejte libovolné multimediální soubory (videoklipy, zvukové klipy, obrázky a animace);
 • Sledování filmů, zpráv a sportovních přenosů na chytrém telefonu nebo počítači;
 • Programové zapínání a vypínání televizoru pomocí přídavného zařízení;
 • Ovládání widgetů a dalších nástrojů služby Smart Hub;
 • Nastavení a ovládání režimu spánku.

Všechny tyto funkce mám k dispozici prostřednictvím několika nástrojů, které lze použít v aplikaci Samsung Smart View:

 • Dálkové ovládání televizoru. Tato možnost umožňuje ovládat televizor Samsung pomocí mobilního telefonu nebo počítače. Po vstupu do nástroje se na obrazovce zařízení zobrazí elektronické rozložení, které kopíruje tlačítka na dálkovém ovladači. Vyberte požadovaný dotyk pomocí senzoru na tabletu nebo počítačové myši.
 • Dvojí pohled. Pomocí tohoto nástroje může uživatel plně synchronizovat své obrazové vysílání. V praxi to znamená, že sledování televizních kanálů z chytrého telefonu nebo notebooku, nebo naopak přístup k obsahu z externího zařízení na televizoru. Synchronizace probíhá prostřednictvím bezdrátové komunikace Bluetooth, proto nelze vyloučit zpoždění až několik sekund.
 • Bluetooth PowerON. Možnost umožňuje ovládat režim spánku a napájení systému televizoru. Pro použití Smart TV je nutné mít zabudovaný směrovač Bluetooth nebo připojený přes vstup USB.
 • Dálkové ovládání hry. Utilita pro herní režim, pomocí které se smartphone změní na joystick. Obsahuje omezený a plný režim, z nichž druhý podporuje gyroskopické ovládání. Není k dispozici v aplikaci Smart
 • Smart. Uživatel získá plný přístup ke službě Smart Hub. Synchronizace televizoru se vzdáleným serverem je k dispozici.

Tip! Kvalita bezdrátového připojení je přímo závislá na vzdálenosti mezi zařízením a televizorem. Pokud dochází k výraznému zpoždění při přehrávání, doporučujeme zkrátit vzdálenost.

Varování! Podle uživatelských recenzí není jasné, proč a z jakého důvodu televizory Samsung Smart TV nerozpoznají mnoho smartphonů od málo známých čínských výrobců. Doporučuje se telefon od oblíbeného výrobce. V těchto případech Smart View také nevidí televizor.

Jak nainstalovat

Důležité! Během instalace může být nutné stáhnout servisní balíček NetFramework. Po obdržení této zprávy je třeba potvrdit stahování.

Po dokončení stahování se aplikace objeví v seznamu nástrojů nebo na ploše.

Jak připojit Smart View k televizoru Samsung

Chcete-li spustit aplikaci Samsung Smart View, musíte si nejprve stáhnout software. Po stažení nástroje do telefonu se instalace spustí automaticky.

Po dokončení instalace můžete v zobrazení View použít určité funkce pro konfiguraci softwaru. Poté se musíte připojit k internetu a vyhledat televizor pomocí tlačítka Obnovit. Pokud smartphone nevidí televizor Samsung, je třeba se ujistit, že jsou ve stejné síti. Když telefon dokáže detekovat Smart TV, je třeba ji najít v seznamu a připojit se k ní. Po připojení se na obrazovce televizoru zobrazí funkce Smart View. Vysílání může být odloženo až o 10 sekund.

Podívejme se na bezdrátové připojení pomocí telefonu se systémem Android krok za krokem:

 • V telefonu je nainstalována aplikace Samsung Smart View. Stáhnete si ji přes Istore nebo Google Play.
 • Telefon a obrazovka jsou připojeny k adaptéru.
 • Dalším krokem je zapnutí televizoru a spuštění softwaru.
 • Televizor se zobrazí na obrazovce mobilního telefonu a vy jej můžete připojit.

Po těchto úpravách je zařízení připraveno k práci.

Do aplikace Smart View můžete vstoupit z počítače.

K tomu je třeba provést následující kroky:

 • Stáhněte si software do počítače. Pak jej rozbalte a nainstalujte.
 • Pokud proces probíhá se zpožděním, může být nutné dodatečně použít software Net Framework a poté zkusit Smart View nainstalovat znovu.
 • Potřebujete se připojit ke stejné síti, se kterou pracuje počítač.
 • Otevření aplikace.
 • Zobrazí se karta, kde je třeba najít televizor. Poté stiskněte tlačítko OK a počkejte, dokud se počítač nepřipojí k televizoru.

Po instalaci získáte přístup ke všem funkcím aplikace. bezplatný seznam skladeb a přehrávání videí.

Podporované televizory

Nejprve je třeba zkontrolovat, zda televizor tuto funkci podporuje. Chci také zmínit, že pokud nemáte nainstalovaný Smart TV a na zadní straně není port LAN, pak bohužel vaše „krabička“ nebude tento program podporovat. Nyní malé vysvětlení k tabulce. Následuje řada modelů. Znaménko plus označuje, že pozdější modely mají kromě této podpory také následující funkce. Například LED D7000: podpora se vztahuje i na LED D7500.

Rokmodel
2011 LED D7000, PDP D8000
2012 LED ES7500, PDP E8000
2013 LED F4500, PDP F5500
2014 H4500, H5500
2015 J5500
2016 K4300, K5300

NEJSOU PODPOROVÁNY! J6203, F9000, H6003, H6103, H6153, H6201, H6203.

Ostatní modely od roku 2017 plně podporují aplikaci. Pokud máte potíže s určením podporovaného modelu, můžete své dotazy napsat do komentářů níže. Jen nezapomeňte zadat celý název modelu.

Podporované televizory

Nejprve je třeba zjistit, zda televizor tuto funkci podporuje. Také bych chtěl poznamenat, že pokud jednotka nemá nainstalovaný systém Smart TV, není LAN port na zadní straně pro připojení k síti. pak, bohužel, ale vaše „box“ nebude podporovat tento program. Nyní malé vysvětlení k tabulce. Následuje řada modelů. Znaménko plus znamená, že kromě tohoto modelu je k dispozici podpora i pro pozdější modely. Například LED D7000: podpora se vztahuje i na LED D7500.

Rokmodel
2011 LED D7000, PDP D8000
2012 LED ES7500, PDP E8000
2013 LED F4500, PDP F5500
2014 H4500, H5500
2015 J5500
2016 K4300, K5300

NENÍ PODPOROVÁNO! J6203, F9000, H6003, H6103, H6153, H6201, H6203.

Všechny ostatní modely od roku 2017 tuto aplikaci plně podporují. Pokud máte potíže s určením podporovaného modelu, můžete své dotazy napsat do komentářů níže. Nezapomeňte uvést celý název modelu.

Samsung Smart View. vlastnosti a funkce

Než začnete používat službu Samsung Smart View, musíte pochopit, co to je. Tato aplikace je určena pro práci se zařízeními třetích stran pro panely televizorů Samsung. Jeho funkce zahrnují následující funkce:

televizor, samsung, smart, view
 • Ovládání přijímače bez dálkového ovládání
 • Používejte svůj smartphone nebo tablet jako joystick pro hraní her;
 • Přenášejte a přehrávejte multimediální obsah (videa, fotografie, hudbu) z mobilního zařízení na velké obrazovce;
 • Vytvářejte seznamy skladeb a rychle začněte sledovat své oblíbené filmy, fotografie nebo zvukové stopy;
 • Do aplikace můžete načíst jeden soubor nebo celý adresář z paměti počítače a spustit jej v jediné operaci;
 • Zobrazit na přijímači obsah připojeného zařízení.

U telefonů (nebo tabletů) Samsung tento software umožňuje nastavit režim sledování televize. To by mělo význam pro ty, kteří nemají přístup k televizoru, ale chtějí sledovat určitý program. Je to také užitečná volba pro velké rodiny, kde každý chce sledovat jiné kanály a kde je k dispozici pouze jeden televizní přijímač. Režim Dual View je v takových situacích skvělým řešením.

Režim spánku je další zajímavou funkcí aplikace Smart View. Umožňuje sledovat televizní kanály na počítači nebo mobilním zařízení i po vypnutí televizoru. Hodí se pozdě v noci, když všichni spí. Pokud nechcete nikoho rušit, můžete nastavit režim spánku, zapnout telefon nebo notebook, připojit sluchátka a sledovat svůj oblíbený program.

Způsob opravy Samsung Smart View, televizor není detekován Problém

Samsung má správný televizor, který je v některých ohledech lepší než většina dostupných možností. Tyto televizory Samsung nabízejí nejen nejkvalitnější obrazovky a některá rozlišení s ultra vysokým rozlišením, ale také mnohem více.

Společnost Samsung nabízí tyto chytré televizory se systémem Android, které mají také několik skvělých funkcí. Díky těmto funkcím získáte správný užitek a užijete si zážitek z těchto chytrých televizorů.

Televizor Samsung Smart View nebyl nalezen

Jednou z takových funkcí je Samsung Smart View, která vám umožní vychutnat si streamování na pravé straně a můžete zrcadlit obrazovku a používat velkou obrazovku, abyste získali co nejlepší zážitek. Samsung Smart View je aplikace, kterou si můžete stáhnout do svých telefonů Samsung a bez problémů se připojit k televizoru.

Existují však některé problémy, které vás mohou znepříjemnit, například když aplikace hlásí „TV nenalezen“.Pokud se vám tato chyba zobrazí ve smartphonu, je třeba udělat několik věcí, abyste jej zprovoznili.

Musíte se ujistit, že jste ji správně nastavili. Na začátku je třeba povolit několik nastavení a oprávnění. Musíte tedy na televizoru otevřít aplikaci Samsung Smart View a ujistit se, že je otevřená pro zobrazení na jiných zařízeních.

Po povolení této funkce ji lze zobrazit na jiném zařízení, například na telefonu, a aplikace již nebude zobrazovat chybu „TV nenalezena“.

2) Ujistěte se, že jsou obě zařízení ve stejné síti

Nejprve je třeba se ujistit, že jste obě zařízení správně nastavili. Smart TV Samsung má především připojení k internetu, a aby fungovala, musíte se ujistit, že má aktivní připojení k internetu a je připojena ke správné síti. Nejen to, ale také se musíte ujistit, že je telefon připojen ke stejné síti.

Ujistěte se, že jsou obě zařízení připojena ke stejné síti, můžete aktualizovat aplikaci na obou zařízeních a pak se můžete ujistit, že funguje bez problémů.

Další věc, na kterou si musíte dát pozor, je VPN. Pokud na některém ze zařízení používáte jakoukoli síť VPN, způsobí to, že síť nebude schopna detekovat zařízení ve stejné síti Wi-Fi, a to je jednoduše chyba, která je v rozporu se základní funkcí této funkce.

Proto se musíte ujistit, že na žádném z používaných zařízení, včetně telefonu a televizoru, nepoužíváte síť VPN. To zajistí, že jiné zařízení bude schopno detekovat zařízení, které se snažíte zrcadlit ve stejné síti, a bude to fungovat bez problémů.

Existuje ještě jeden častý faktor, který způsobuje tyto chybové zprávy a způsobuje tyto druhy síťových problémů, který je často opomíjen, a tím je verze aplikace.Pro lepší komunikaci se musíte ujistit, že obě aplikace, které používáte na každém zařízení, pracují se stejnou verzí. Není to povinné, ale nejlepší je mít na obou zařízeních stejnou verzi.

Nejlepší způsob, jak to udělat, je odinstalovat tyto aplikace z obou zařízení. Poté si můžete stáhnout nejnovější verzi aplikace z obchodu Samsung Store, která vám pomůže vše dokonale zprovoznit.Tím se nejen odstraní všechny chyby, které způsobují váš problém, ale také získáte nejnovější verzi aplikace, která vám umožní spustit ji bez jakýchkoli problémů nebo chyb.

Možné poruchy

V některých případech funkce Samsung Smart View nefunguje. Podívejme se na nejčastější problémy, které se vyskytují:

 • Nemůžete najít televizor. Nic se neděje, stačí aktualizovat software Smart TV. To můžete provést v nastavení televizoru.
 • Nedostupnost připojení. Vaše zařízení mohou být příliš daleko od sebe. zkraťte vzdálenost. Pokud problém přetrvává, jedná se pravděpodobně o modul Bluetooth. Zkuste připojit televizor a telefon/počítač k jiným zařízením a zjistěte, zda se objeví stejná chyba.
 • Nelze přehrát obsah. Vypnutí antiviru v počítači nebo telefonu. To obvykle brání přehrávání videí a hudby v režimu Smart View.
 • Televizor nereaguje. K tomu dochází při použití externího směrovače. Zkontrolujte, zda je správně připojen k televizoru Smart TV.
 • Aplikace „havaruje. Pak je třeba aktualizovat software telefonu. Vaše mobilní zařízení nemusí tuto funkci podporovat.

Pokud se připojení nezdaří, můžete si vždy stáhnout Adobe Flash Player pro televizor Samsung a přehrávat jakýkoli obsah bez nutnosti připojovat zařízení třetí strany.

Toto je neoficiální stránka. Všechny texty, obrázky a videa pocházejí z veřejné domény a slouží pouze jako reference. V případě sporů, stížností, porušení autorských nebo vlastnických práv se obraťte na správu stránek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS